PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsze kosmetyki firmowe



mikusia08
21-11-2010, 23:03
Pomyslalam ze brakuje tutaj polecania firmy ktora ma dobre profesjonalne kosmetyki.Nie te dostepne w drogeri;)
Ja np chwale Matrix oraz BioSilk.

asia
22-11-2010, 13:17
a ja o matrixie same zle opinie słyszałam. natomiast biosilk jest super :D

samaron
22-11-2010, 13:59
Ja też nie słyszałam niczego dobrego o matrixe, sama testowałam serię Biolage i nic specjalnego, a nawet gorzej.
Natomiast lubię Toni&Guy i Keune.[COLOR="Silver"]

olao
22-11-2010, 15:47
Matrixa farby trzymaja kolor do 3 mycia.Przynajmniej na moim łbie!Tak że nie polecam.:yess:

Emilia B.
22-11-2010, 15:57
CeCe ma fajne farby :) i Inoa jest świetna podobno ale bardzo droga.

kath82
23-11-2010, 22:59
Ja jednak polecam kosmetyki matrixa, ujarzmiły moje włosy(ni to proste, ni kręcone), odżywiły je, a kolor trzymał się miesiąc z ładnym połyskiem, dla mnie to naprawdę długo:D. Wypróbowałam farbę, szampon i odżywkę dla zachowania koloru oraz maseczkę zapobiegającą puszeniu się włosów, dla mnie bomba:ok:.

mikusia08
24-11-2010, 15:49
Dziekuje dziewczyny o takie opinie wlasnie mi chodzilo....Jesli chodzi o matrix to kosmetyki do prostowania ,szampoy tak mi sluzyly.... ale farby szybko sie wypłukiwala i fryzjerka nie wiem czy specjlanie czy co ale robila mi za duze odstepy na glowie przy pasemkach braz i odrosty mialam po tygodniu...

JadziaDax
07-06-2016, 14:18
A ja polecam Prosalon od Chantal.

JadziaDax
20-01-2017, 00:40
ProSalon od Chantal, kosmetyki profesjonalne, jak prosto od fryzjera.

kinimini
07-08-2017, 18:26
ja duzo dobrego slyszalam o loreal Kontakt (www.lorealprofessionnel.pl/) mialam z opinia o nich nie tylko w internecie, bo polecala mi je tez siostra wiec sprawdzona opinia :D Podobno ta seria profesjonalna z olejkiem jest zabojcza

JadziaDax
24-09-2018, 23:29
Ja będę do końca świata chwalić Floslek, najlepsze kremy dla całej rodziny i każdej skóry.

cass
17-04-2020, 07:51
Nie znam tych kremów, ostatnio staram się kombinować z robieniem sobie kremów samodzielnie z półproduktów i wbrew pozorom nie jest to takie trudne jak sie wydaje. W sieci jest bardzo wiele receptur na takie kosmetyki :)

Jeśli szukacie dobrych cen na kosmetyki do twarzy specjalistyczne, polecam zajrzeć sobie do sklepu Lavandin:
https://lavandin.pl/

Powinniście znaleźć tam wiele dobrych marek Które trudno jest znaleźć w sklepach stacjonarnych. Polecam szczególnie serię Oleiq. Jest to seria olei naturalnie tłoczonych na zimno z wielu róznych owoców i warzyw. Świetny dla twarzy jest olejek z granatu
https://lavandin.pl/pol_il_Olej-Zimnotloczony-Pestki-Granatu-30ml-37646.jpg