PDA

Zobacz pełną wersję : Harmony



asia
22-11-2010, 14:22
Znacie? wczoraj na targach widziałam, zresztą kupiłam sobie prześliczny pędzlek, mają cudne opakowania, zielone i czarne, testowałam także gelish- żel i lakier w jednym. strasznie mi sie spodobały te produkty i bede sie dowiadywać, czy mają małe próbki na początek. teoretycznie jest w EF, ale na stronce nic nie ma, tu stronka angielska Nail Harmony > Home (http://www.nailharmony.com/), u nas w wawie są w idei cosmetics. czy już któraś próbowała te produkty? bo mam chęć zmienić na nie dla samych opakowań hehehehehe

Jade
22-11-2010, 18:52
Kiedys probowalam sie do nich dokopac,nie bede opisywac co i jak okazalo sie ze tak oczywiscie wysla mi probki no ale po napisaniu adresu sorki ale nidyrady chyba koszt wysylki byl za duzy:) Teraz znalazlam jednak juz w uk i moze kiedys sie skusze bo naprawde kusza:)
Nail Products, Gelish, Reveal, Gels (http://www.nailharmonyuk.co.uk/home.html)

Ewelina Kazmierczak
23-11-2010, 19:44
Harmony maja rewelacyjne zele soak off. Cala game ich produktow mozna juz zakupic w EF. :kwiatek:

milenka_olsztyn
23-11-2010, 21:26
No opakowania mają boskie:)
A jak jest z cenami?? Asia za ile ten pędzelek?? wstaw fotke:)

Emilia B.
23-11-2010, 21:52
widziałam Asi pędzelek na żywo, nawet go zmacałam :D jest piękny :love:

martusiaczeq
24-11-2010, 00:17
ciekawe co to za zeliki szczegolnie te soak off :D

Ewelina Kazmierczak
24-11-2010, 08:16
na pokazie w żorach bedzie mozna te soak off zobaczyc :ok:

asia
24-11-2010, 23:51
pędzelek 37. te zelo-lakiery chyba 80zł za buteleczke, z tego co kojarze.

evva
25-11-2010, 01:00
te produkty mozna kupic w euro fashion Euro fashion - SKLEP (http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki1/kategorie.php?duzy=13309&waluta=PLN&lang=pl;))

asia
25-11-2010, 17:13
ale jeszcze przedwczoraj zdaje sie nei bylo :D:D:D:D

tusia
25-11-2010, 17:16
piekne opakowania zeli:love:

asia
25-11-2010, 18:21
ja sie zakochalam i robie pierwsze zakupy :D

Chocolata
25-11-2010, 21:35
Tutaj tez mozna je zamawiac Victoria's Beauty (http://www.victoriasbeauty.com)

Joanna Rozwadowska
26-12-2010, 12:22
Tak Chocolata tylko , że ceny w podanym przez Ciebie sklepiku są wyższe niż np. w EF.
Np. soak off
Ceny kolorowych żeli to 79zł za but.
Fundation żel 140zł ( ten żel jest tańszy w Victoria's Beauty (http://www.victoriasbeauty.com) ale reszta niestety droższa ;( )
Top it off 75zł
bondt it 23zł
cleanser 23zł



Co do samych produktów Harmony to serdecznie polecam linię soak off
Są to żel lakiery przeznaczone na naturalną płytkę ( ale można nimi - kolorami- pokrywać też tradycyjne przedłużenia )
Są wykonane w całkiem nowej technologi , która pozwala na utwardzanie żeli w lampie ledowej w czasie od 10 do 30sekund. Oczywiście utwardzają sie też w naszych tradycyjnych UV-kach w czasie od 1-do 2 minut.
Kolor na paznokciach trzyma się do 4 tygodni , bez odpryśnięć , zmatowienia koloru czy wytarcia się . Stanowią idealną alternatywe dla tradycyjnego lakieru ( moje klientki zakochały sie w tych żelach)
Z butelki żelu kolorowego (biorąc pod uwagę dwukrotne przemalowanie ) wychodzi ok 30pełnych setów . Czyli koszt wykonania jednej klientki na produktach gelish to ok 7zł.
Jeśli chodzi o same kolory to dostępnych jest w chwili obecnej 48 , na początku roku ma wyjśc nastepne 48. Kolory sa naprawdę piękne intensywne - nie wymagają mieszania gdyż nie oddziela sie w nich pigment.

Co do lini tradycyjnych to akrylowa jest przyjemna w opracowaniu i nakładaniu jak dla mnie zdecydowanie za wolno schnie - dobra dla osób poczatkujących - ale moim zdaniem można znaleźć podobny produkt ( mam tu na mysli komfort pracy) szukając u konkurencji a korzystniejszy cenowo. Kolorówka akrylowa bardzo ładna - szczególnie polecam zestaw pudrów pastelowych - obłędna kremowa konsystencja - kwiaty lepią się same :D

Linia żelowa jest fajna ( ale mnie nie zachwyciła) minusem podstawowym tej lini jest biały budujący - piękna śniżna biel , gęsty tak jak trzeba ale wogóle się nie poziomuje - więc sie trzeba namęczyć zanim się go odpowiednio poukłada na formie - a moim zdaniem to strata czasu skoro na rynku sa dostepne produkty pieknie smopoziomujące się :D

Jeśli jeszcze sa jakieś pytania zapraszam :D

asia
28-12-2010, 18:22
ja wam juz moge powiedziec pierwsze spostrzeżenia, mam pudry clear, róż i biały oraz gelisha jednego.

gelish sie trzymal 2 tygodnie bez zadnego problemu i zdjelam go bo potrzebowalam paznokci :D

pudry na razie są w fazie testów, tzn robie nimi klientki i na razie żadna nie narzeka, biały jest fajny bo wygodnie nim sie frencza robi, ławo go uklepać ładnie.

niestety nie mieli w ef covera ;( dzwoniłam też do pani która w warszawie się tym zajmuje, ale mówi że póki co nie mają ani covera ani kolorowki, to bylo ze 2 tyg temu, po sylwestrze następna próba :D

sloneczko
31-12-2010, 15:23
Ja tez wlasnie testuje akryle podstawowe i szkoda ze nie maja jeszcze coverka ale zastanawiam sie nad zmiana na nie ;).

asia
31-12-2010, 21:15
ja sobie zmieniam :D

sloneczko
03-01-2011, 21:32
Asia a na jakich pracowalas wczesniej?
Mi sie fajnie na akrylkach pracowalo :ok:

rouse
21-04-2012, 14:26
Dziewczyny czy któraś jeszcze na nich pracuje -chcę zmienić akryle na harmony i dokupić kolorówkę tylko nie wiem którą.

Iraa
21-04-2012, 19:15
Ja pracuję a co chciałabyś wiedzieć? Cover,biały,clear i clera pink są cudowne,ale najcudowniejsze mają formy!!!:skacze:
co prawda drogie,bo za 300szt. 154zł,ale jak dla mnie najlepsze na świecie :ok:
co do kolorówki,obecnie jestem zauroczona serią łączoną:muszla,brokat itp sprzedawane w zestawach-ja mam pastele ;)
Jeśli chcesz może Ci zrobić próbki ;)

asia
21-04-2012, 23:03
ja tez uwazam sie swirtnie sie na nich pracuje, bialy jest super:D:D

rouse
22-04-2012, 07:19
Iraa - kochana kobieto :serce::] jak możesz to wstaw fotki obojętnie na czym akrylu pastelowego .
W EF są dwa kolory różowego : bliss i lovely który z nich to cover?
Jutro mam zamiar kupić podstawowe kolory i jedno opakowanie kolorówki.Ja mam formy ich przezroczyste i tak samo powiem że są rewelacyjne .A jak ich pędzelki ? podoba mi się do żelu ovalny i do zdobień krótki.

Kobitki powiedzcie mi jeszcze jedno jak długo schnął - mam teraz ez flow hd i to jest porażka.:kwiatek::kwiatek:

Iraa
22-04-2012, 11:56
wiesz co dziś jest niedziela i wpadłam tu tylko na chwilkę,próbki z kolorówki postaram się wrzucić późnym wieczorkiem,co do pędzli doowalnym do żelu pracuje się rewelacyjnie,choć ostatnio nie mieli z Harmony(mój już się zużył) więc kupiłam z Asto,też świetny.Co do schnięcia...liquid nie ma aż tak ostrego zapachu jak inne i jest bardzo plastyczny,niezastyga bardzo szybko,więc możesz zrobić ładny uśmiech ;) co do form powiem Ci,że te przeźroczyste są fajne,ale te biało-zielone są zaj...te ;):haha: do do różowych ja używam lovely pink ;) ma piękny naturalny kolor ;) wieczorkiem zajrzyj to wrzuce Ci te pastele z dodatkami ;)

rouse
22-04-2012, 13:06
Dzięki :D czyli ten lovely to jest cover? a jaki ma kolor? cielisty? czy bardziej różowy.Do jakiej firmy można by go porównać.

Iraa
22-04-2012, 21:06
to ta seria
Zestaw Hand&Nail Harmony Prism Collection Color Powder Kit (http://sklep.eurofashion.com.pl/14568-Zestaw-Hand-Nail-Harmony-Prism-Collection-Color-Powder-Kit.html)
jak znajdę resztę to też wrzucę ;)

rouse
22-04-2012, 22:07
Możesz mi jeszcze tylko odpowiedzieć na pytanie powyżej?

iwa1223
22-04-2012, 22:27
od dłluższego czasu nie jestem na bieżąco z wiadomościami na forum i nie wiem czy widziałyście żel magnetyczny z Harmony o tego typu lakierach słyszałam ale o żelu teraz dopiero :) drogi dość ale efekt fajny
HARMONY - Electric Metal Lover *MAGNETIC GEL POLISH + MAGNETIC LACQUER* #01615 | Pielęgnacja Paznokci - Nail Care | Manicure | Żele - Gels | Victoria's Beauty - No 1 w Polsce! (http://www.victoriasbeauty.com/product-pol-2549-HARMONY-Electric-Metal-Lover-MAGNETIC-GEL-POLISH-MAGNETIC-LACQUER-01615.html)
jest filmik można popatrzeć ;)

Iraa
23-04-2012, 12:44
Rouse sorki przoczyłam ten cover,w Harmony cover jako cover nie występuje tylko jako puder maskujący niedoskonałości płytki i dlatego trudno go znaleźć pod nazwą cover,poszukaj renew pink-bo to o to chodzi ;)

asia
23-04-2012, 13:53
niestety renew nie kryje w 100% ale za to ma boski kolor:D

rouse
25-04-2012, 07:23
W EF nie mają wogóle tego koloru renew - tylko bliss i lovely .I właśnie nie wiem jaki to kolor lovely.Na żadnej stronie nie tylko polskiej nie ma takiego koloru.Dzwoniłam dzisiaj do pruszcza i pani stwierdziła że jest taki kolor i jest on kryjący.

---------- Dodano o godzinie 06:23 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 18:04 ----------

Akurat wczoraj przyszedł do mnie zestaw akryli ,który musiałam przetestować na klientce.:skacze:
Bliss pink- przezroczysty różowy -kolor piękny
clear- jeszcze tak przejżystego akrylu nigdy nie miałam, nawet entity do niego się kryje.
white - nie jestem z niego zadowolona ;(myślałam że będzie mega biały jak w opisie a w porównaniu do ez flow HD umywa się.
liquid - faktycznie ma delikatny zapach.

Ogółem bardzo dobrze pracuje się na tej marce.A obróbka pilnikiem ?Cud -pilnik pod delikatnym naciskiem wchodzi jak w masełko.:cwaniak2:

Iraa
25-04-2012, 11:15
Rouse to się cieszę,że mogłam pomóc i że jesteś zadowolona.Co do białego może nie jest jakiś extrim,ale dla mnie jest naprawdę biały i super plastyczny-prawda? Zgadza się "nie daje po oczach",ale aż mnie zaitrygowałaś tym z HD,mogłabyś dać próbkę? a najlepiej porównaie,bo aż mnie ciekawość zjada,z góry dziękuję ;)
A..i podziel się tą kolorówką o której wspominałaś,którą wybrałaś?

rouse
25-04-2012, 12:08
Iraa daj mi swój adres na pw to wyślę Ci próbkę ez flow hd sama się przekonasz o bieli a z liquidem harmony pięknie współgra -jest również bardzo plastyczny.:D:DJestem salonem firmowym EF i głównie pracuję na ez flow ale chyba przeżucę się na harmony ale biały zostanie ez flow.
Co do kolorówki to nie zamawiałam- jeszcze się waham.

asia
25-04-2012, 20:35
hmm dla mnei bialy jest boski, nie jest zbyt agesywny, ani zbyt stonowany :D ale w sumie zalezy jaki efekt chcesz uzyskac. ale jest bardzo plastyczny :)

rouse
25-04-2012, 20:55
Tak asiu jest bardzo plastyczny ,lecz ez flow hd jest tak samo plastyczny ale bardziej biały i jak zobaczyłam to z liquidem harmony jest boski a na dodatek kosztuje 20zł za taką samą pojemność.Natomiast clear harmony jak pisałam wcześniej to jest dopiero cud- żaden inny mu nie dorówna nawet entity:D

Chocolata
26-04-2012, 20:57
A moje klientki wlasnie ciągle prosza mnie o mniej bialy french akrylowy i wynalazlam - jak dla mnie - cudo!
Puder Hand&Nail Harmony Sclulpting Powder 28g - Ivory Natural (http://sklep.eurofashion.com.pl/14450-Puder-Hand-Nail-Harmony-Sclulpting-Powder-28g-Ivory-Natural.html)

http://i1091.photobucket.com/albums/i384/Szokolada/DSC05968.jpg

Jak użyję na "ludziu" to sie pochwalę

rouse
27-04-2012, 07:00
Agnieszko on daje efekt naturalnego pazurka?:)

Chocolata
27-04-2012, 09:19
Daje efekt mlecznego, naturalnego wolnego brzegu paznokcia, choć producent zapewnia, że można go stosować na całego pazurka. Faktycznie ma bardzo naturalny kolor :)

bessi2
24-07-2012, 00:37
Hej Dziewczyny!!Kupiłam trzy lakierożele gelish - jeden z nich to kolor Passion...i dostaje szewskiej pasji, bo nie utwardza sie, marszczy sie nawet przy cienkiej warstwie...pozostałe są ok, a ten jak by miał za dużo pigmentu, no jest po prostu fatalny!!1Co myślicie?Czemu tak sie dzieje?

emila
24-07-2012, 11:01
Ja mam Passion na paznokciach już prawie dwa tyg. i trzyma się super :) Rzeczywiście trzeba nakładać go bardzo oszczędnie, więc ja nie miałam problemu z marszczeniem się. Może to wina żarówek ?

Ladyss
20-09-2013, 23:27
Wczoraj stałam się szczęśliwą posiadaczką pięknego pędzelka z Harmony. Po pierwszym secie moje szczęście zaczęło znikać wraz z utratą każdego włosa :huh:

Chocolata
21-09-2013, 13:44
Mam taki sam od ok pół roku i nic mi się z nim takiego nie dzieje :o musiałas trafić jakiś felerny:-/ Reklamację zrób.

mini89
21-09-2013, 13:49
Również mam ten pędzelek od ok 6 mc i nie zamienię na żąden inny, dla mnie najlepszy :)
moze trafł Ci się jakiś wadliwy egzemplarz

kikikuku
19-02-2016, 10:58
mile panie, a czy ktoras pracuje na zelach harmony? (nie chodzi mi o gelish)
jak wrazenia?
na razie amatorsko, ale niezle sobie radze z hybryda, mam zamiar isc na kurs, ale z powodow logistycznych moge dopiero na jesieni, wiec chcialam sobie wczesniej poeksperymentowac z zelem
a ze pracuje tylko na gelishu, to pomyslalam o harmony