PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach Perfect Beauty



monibeni
20-05-2011, 14:34
nie wiem czy tutaj mogę umieścić moj post, ale związany jest on z PB, więc jakby co, to sorry:)

a więc przymierzam się do zakupienia produktów PB i chciałabym prosić was o opinie:)

PerfectBeauty wszystko do paznokci - Base Gel 15g (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=19_29&products_id=35) podkład
PerfectBeauty wszystko do paznokci - Clear Gel 30g (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=19_30&products_id=40) budujący
PerfectBeauty wszystko do paznokci - Perfect White Gel 30g (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=19_35&products_id=360) biały
PerfectBeauty wszystko do paznokci - Mega Shine Gel 15g (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=19_31&products_id=50) nabłyszczacz
PerfectBeauty wszystko do paznokci - Nail Prep 75 ml (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=20&products_id=232) nail prep
PerfectBeauty wszystko do paznokci - Ultrabond Primer (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=20&products_id=151) primer
czy primer i nail prep są konieczne oba, czy wystarczy tylko primer??

chciałabym mieć pewność, że nic się nie będzie działo z paznokciami po przedłużeniu, dlatego w szczególności mógłby się wypowiedzieć szkoleniowiec z PB :)

jest może jakiś cleaner w spray'u, który by pasował do PB? bo wolałabym 'psikać' paznokcie, niż nasączać na waciki :)

nikt nie wie?

...

wisienkakwspz
23-05-2011, 15:14
monibeni ja używam z tego co podałaś
PerfectBeauty wszystko do paznokci - Ultrabond Primer (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=20&products_id=151) primer
PerfectBeauty wszystko do paznokci - Clear Gel 30g (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=19_30&products_id=40) budujący
PerfectBeauty wszystko do paznokci - Perfect White Gel 30g (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=19_35&products_id=360) biały
i ze wszystkiego jestem zadowolona, pazurki ładnie się trzymają i dobrze się robi :) Mam nadzieję, że pomogłam :)

monibeni
23-05-2011, 17:00
myslalam, ze to są trojfazowe i trzeba podklad itd :)

ale skoro Tobie sie nic nie dzieje, to chyba spróbuje, ale dziwne to troche :)

wisienkakwspz
23-05-2011, 19:45
monibeni kupowałam te produkty u lokalnego dystrybutora i P. Karolina myślę, że dobrze mi doradziła, bo wszystko co poleciła mi podeszło (oprócz nabłyszczającego shine, ale to może kwestia wprawy w nakładaniu, jak już pisałam ;) ) i właśnie też pytałam o base gel, ale powiedziała, że jak dam sam primer i potem od razu budujący to powinno być ok, no i jest ;)

monibeni
23-05-2011, 19:50
no ok, to w takim razie kupie też tak jak Ty :) a co się dzieje z tym shine? nie błyszczy się tak ładnie czy przez jakiś inny problem musisz się do niego przyzwyczaić?

wisienkakwspz
23-05-2011, 20:19
Błyszczy ładnie, ale jak go nałożyłam to mi się jakieś dziwne smugi porobiły :huh: Ale robiłam ostatnio sobie stópki i już tego efektu nie było, więc myślę, że będzie ok ;)

mysiula
22-07-2011, 16:39
ja pracuje na produktach PB i za nic nie zamienie na żadne inne :D

AtelierStylizacji Carolla
22-07-2011, 21:47
wisienka smugi sa jak jest pedzelek brudny w innym żelu np clearze lub blushu poniewaz maja one inna konsystencje

:D warto dobrze wytrzec pedzelw wacik i bedzie ok:D:d

co do bazy, nasze żele sa I II i IIi fazowe, poza kolekca builder i wszystko sie ładnie trzyma, aczkolwiek dziewczyny zakupuja czesto do nich i base i mega shine bo wowczas znikaja problemy zapowietrzec a po nablyszczaczu paznokcie sa smuklejsze i slicznie sie blyszcza przez caly okres chodzenia w pazurkach przez klientki:D

Taisia90
26-08-2011, 13:14
a używa ktoś z Was akryl tej firmy?

MURKA
14-09-2011, 10:13
biały żelik z perfect beauty w którym sie zakochałam i niezamienię go na żaden inny!!!:skacze:

pinusia6
14-09-2011, 10:23
biały żelik z perfect beauty w którym sie zakochałam i niezamienię go na żaden inny!!!:skacze:
Faktycznie przepiękny pazurek :) Co to dokładnie za żelki z PB?? :)

zosia_29
14-09-2011, 11:33
Murka tez jestem ciekawa który to konkretnie biały?

AtelierStylizacji Carolla
14-09-2011, 23:15
PEwnie perfect white bo dziwczyny go u mnie uwielbiaja:D

pinusia6
15-09-2011, 09:19
A ten śliczny mleczno-różowy?? :);>

MURKA
15-09-2011, 11:20
Carolla ma racje to perfect white o ten PB Perfect White Gel 30g (http://www.nailz.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=23)


a kamuflaż to już trzeba umieścić w innym temacie bo jest z basica ^_^

---------- Dodano o godzinie 11:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:12 ----------

ja szkałam linka a przecież carolla ma w swojej ofercie ten żelik:ok::)

zosia_29
15-09-2011, 11:30
A ten biały to jest samopoziomujący czy konsystencja kremu?

wisienkakwspz
15-09-2011, 14:23
Ja tam wolę pure white :P

zosia w opisie jest, że to gęsty żel samopoziomujący, ale mi się jakoś sam nie poziomował :P

AtelierStylizacji Carolla
15-09-2011, 21:35
:D perfect white samopoziomujacy jest tylko ma troche inna technike nakladania i moze dlatego mialas z nim problemik:D ja go uwielbiam osobiscie najbardziej

a w porownaniu z pure whitem ktory jest mega rzadki calkiem inaczej na pazurkavh sie zachowuje i inaczej sie go naklada:D


murka dokladnie wszystkie produkty PB mamy w ofercie:D

DiamondShine
16-09-2011, 15:10
a ja mam pytanko czy jesli daje baze z perfect beauty i potem tworze szkielet itd. to cZy przed dana baza trzeba dac primer??

zosia_29
19-09-2011, 12:48
:D perfect white samopoziomujacy jest tylko ma troche inna technike nakladania i moze dlatego mialas z nim problemik:D ja go uwielbiam osobiscie najbardziej



To oznacza że trzeba go troszkę pomerdac przed nałożeniem wtedy zaczyna się poziomować?

MURKA
20-09-2011, 12:56
a ja mam pytanko czy jesli daje baze z perfect beauty i potem tworze szkielet itd. to cZy przed dana baza trzeba dac primer??


kocham bazę z pb i ja jak ja nakładam naprawdę minimalną warstwę po utwardzeniu ją jeszcze suchym pędzelkiem ściągam ^_^ a primer daję zawsze o tym nie wolno zapominać pod baze również ^_^

pinusia6
21-09-2011, 17:01
a kamuflaż to już trzeba umieścić w innym temacie bo jest z basica ^_^


Kochana a czy mogłabyś wysłać mi linka na pw do tego żeliku bo pięknie wygląda :) Będę wdzięczna ;)

DiamondShine
21-09-2011, 22:12
strasznie lubie zeliki z PB ;) chcialabym jeszcze zaopatrzyc sie w zestaw akrylowy ;) troszke kosztuje chyba najdrozszy liquid ;) ale uzbieram kasiorke to zamowie i bede cos tworzyc:P

MURKA
24-09-2011, 22:31
o akrylach nic nie wiem ale chetnie sie dowiem :]

DiamondShine
25-09-2011, 03:34
ja tez chetnie bym sie cos dowiedziala, waszych opinii

Palusia
25-09-2011, 21:59
Ja pracuję zarówno na akrylach jak i żelach z PB z żeli jestem mega zadowolona , akryle są dobre , jednak czas wiązania jak dla mnie jest troszkę za długi , mimo że podobno jest krótki :) ogólnie nie ma co narzekać , liquid strasznie śmierdzi , naprawdę mocno , ale to raczej normalne :) Podsumowując : bardzo dobra marka zawszę będę polecać każdemu :)

MURKA
30-09-2011, 20:31
tutaj dodaje jeszcze jesna fotke z białym zelem poprostu jest boski:love:

DiamondShine
30-09-2011, 20:53
MURKA ale piekny

Brilliant
30-09-2011, 21:18
murka faktycznie sliczny:) a i samo wykonanie pazurkow przepiekne,takie czysciutkie:)

zosia_29
03-10-2011, 16:59
Murka ten pazurek cudnie wygląda :wow:

kate31
23-10-2011, 19:52
MURKA piekny ten twoj pazurek, to jest ten piekny kamuflaz z silcare basic i bialy z PB?? dalas jeszce na kamuflaz budujacy czy ten kamuflaz z silcare jest gestym budujacym?? ma piekny kolorek, nie moge sie napatrzec:love:czy ten z silcare kamuflaz jest gesty??

http://www.pbnails.pl/index.php?cPath=19_95

mysle jeszce o kupnie z PB kamuflazu ale komletnie nie wiem jaki, chcialabym uzyskac cos takiego jak MURKA:-)) sliczny kolorek. pomozcie wybrac, na stronce sa 3 rodzaje= trzy kolory..

sylwiacytrynka
24-10-2011, 14:52
A używał ktoś może coverów z nail perfect, których dystrybutorem jest PB? Jestem ciekawa kolorkow tych zeli (intense pink i secret pink), a nigdzie nie moge znalezc pazurkow z ich uzyciem ;/ ma ktos moze jakies zdjecia?

kate31
24-10-2011, 16:49
dziewczyny pomozcie mi z wyborem kamuflazu z PB,ktory polecacie, przejrzalam w linku, ale tylko przy cover gel pink jest fotka, przy innych nie, chcialbym wziasc ktorys ztych 3 albo cover gel, albo cover gel light gel albo cover oink gel??
PerfectBeauty wszystko do paznokci - Żele kamuflujące PerfectBeauty wszystko do paznokci (http://www.pbnails.pl/index.php?cPath=19_95)

moze sie szkoleniowiec wypowie??? napewno wie duzo na temat tych kamuflazy, ktory jest z nich najciemniejszy, albo czy te dwa pozostale sa ciemniejsze od tego co jest fotka

MURKA
24-10-2011, 18:12
pisze pw :)

kate31
24-10-2011, 20:12
dzikuje bardzo, juz zalatwiona, kochananana:-)

MURKA no piekny ten Twoj frenczyk:-))czysciutki, powiedz nakladasz covera metoda cieniowania?? ja patrzac na twego pazurka az zamowilam cover z silcare masced i rowniez covera pink z PB, bede porownywac:-))) ale kiedy ja sie naucze tak robic pieknie ehh, nie wychodzi mi nakladanie covera.. nie radze sobie z tym

germana
22-01-2012, 21:02
Weszły nowe lakiery hybrydowe PB Gellaxyhttp://www.pbnails.pl/templates/standard/images/infobox/corner_left2.gif

jest przedsprzedaż zamiast 55... 40 zł ;p

link dla zainteresowanych:
PerfectBeauty wszystko do paznokci - Lakiery Hybrydowe PB Gellaxy PerfectBeauty wszystko do paznokci (http://www.pbnails.pl/index.php?cPath=108)

kolory:
50960

ja się skusiłam na 3... :cwaniak2:

AtelierStylizacji Carolla
18-03-2012, 11:35
tak promocja jest na dowolne lakiery hybrydowe- wybierasz 3 dostajesz base/top


co do frencza to z pólprzezroczystych to jest tylko numer 2, pozostałe kolorki od 3 w góre są to kolory kryjace w 100%, oczywiscie mozna je dac do frencza jak najbardziej zwłaszcza na stopach:D badz jako "cover" hybrydowy,

ja i moje klientki jestemsmy zakochane w 3:D

---------- Dodano o godzinie 11:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:32 ----------

co do ligiudu- jest on srednioschnacy:D a jesli chcemy by szybciej schnali pracujemy szybciej to wystarczy dodac kilka kropli ligiud booster- s a to kropelki przyspieszajce utwardzanie akrylu:D w zaleznosci jak szybko pracujemy dodajemy kropelki- jest to o tyle dobre rozwiazanie,, ze mamy jeden ligiud dla kazdego- i dla dziewczyn ktore wolniej pracuja i dla tych ktore szybko::D:D:D

KATITA
18-03-2012, 16:15
hmmm nie chcem go bardzo kryjacego ale zeby dawal kolor plytce,swoja mam dosc dluga,3(masz na mysli cream?) przy jednej warstwie tak wyglada ??
A jak to sie ma u lokalnych dystrybutorow ?? tez sa takie ceny i promocje jak na ich stronce,czy kazdy po swojemu ??

AtelierStylizacji Carolla
19-03-2012, 09:27
kryjace kolorki nie zostawia ci ladnej powłoki przy pierwszej warstwie, najlepszy do frencza jak chcesz nadac tylko delikatny kolorek bez przykrycia, to wybierz 2

co do promocji zawsze glówna siedziba w przypadku takich akcji informuje czypromocja dostepna jest tylko na stronie, tylko w sklepie glównym albo u dystrybutorów- to zależyod promocji, ta jest dostepna u wszystkich dystrybutorów do dnia 8.04. 2012 roku

dystrybutorzy dodatkowo mogamieć wlasne promocje o ktore warto pytac:d

pozdrawiam KArola

KATITA
21-03-2012, 12:40
a czy pod lakiery hybrydowe pb naklada sie primer? (moze glupie pytanie ale przy innych firmach jest napisane jak krok po kroku to zrobic a tu nic nie znalazlam,w sumie kazdy ma jakis sposob na przedluzenie ich trwalosci i czy maja jakis inny preparat ktory polepszy przyczepnosc lakierozelu z plytka np zniszczona,slaba

AtelierStylizacji Carolla
21-03-2012, 19:10
pod nasze hybrydy nakłada sie nail prep ktory prygotowuje płytke zarówno do manicure hybrydowego, zwykłego jak i do przedłuzania paznokci kazda metoda przed primerem


pod hybrydy nie daje sie primera:D i wszystko sie ładnie trzyma:D


czyli tak jak robi sie tradycyjny manicure- poniewaz na tym ta metoda polega:d tylko zamiast lakieru standardowego nałada sie lakier hybrydowy i utwardza:D

Zuuzaneczka
22-03-2012, 21:41
Mam żel nabłyszczający z PB ale ten w słoiczku, pozostawiający lepką warstwę, pierwszy raz mam taki i tu mój problem. Żel nałożyłam cienką warstwą (w ogóle ciężko go równo nałożyć bo wcale nie jest super rzadki) i trzymałam 3 min w lampie, przetarłam - pazur matowy, nierówna powierzchnia. Dałam grubszą warstwę i trzymałam 5 min - to samo. Jak obchodzić się takim żelem?

AtelierStylizacji Carolla
23-03-2012, 08:47
Zuzaneczka ten zel najlepiej nakładac innym pędzelkiem badz wyczyszczonym dokladnie pedzlem z żelu budujacego- dlatego że żel nabłuszczajacy w pojemniczku ma inna konsystencje niz zel budujacy i moga sie robic smugi gdy pedzel jest brudny


druga sprawa- żel ten nie nakłada sie jak tradycyjny gloss ponieważ jest gestszy- trzeba delikatnie go "miziać" na powierzchni- jednoczesnie dajac wieksza ilosc zelu niz tradycyjny mega shine:D

dodatkowo jesli jest matowy po 5 minutach to raczej nalezy wymienic zarówki:D albo dalaś za malo żelu
po za tym jak wyciągniez reke z lampy nalezy chwile poczekac a po około 1 min dopiero przecierac- kazdy paznokiec nowym waciiiem z cleanerem- jest wiecej abawy z tym zelem ale lepiej sie on zachowuje na paznokciach, i dłużej sie utrzymuje efekt nabłyszczenia:)

KATITA
23-03-2012, 10:41
Wlasnie ja przeczytalam,chyba na ich stronce ze trzeba poczekac 1 min az sie stabilizuje i dopiero przetrzec

Zuuzaneczka
23-03-2012, 11:07
Dzięki laseczki dziś spróbuję i dam znać :)

kaka80
24-04-2012, 13:24
mmmm....jakie kolorki,i chyba znowu moj portfel zostanie oskubany ;(:haha:

DiamondShine
24-04-2012, 16:00
jak bym byla przy kasie to bym wszystkie zamówiła ... :love: zakochalam sie w kazdym

kaka80
25-04-2012, 17:09
no nie:wow: zbieram kase i na pewno zamowie male co nie co :D:P

no mam juz pare kolorkow,sa sliczne,faktycznie mocno napigmentowane,jak juz kogos dopadne to pokaze ;D (w kolorowych zdobieniach) ;D
dziekuje :)

natalia268
15-05-2012, 14:45
Mam pytanie, czy ten żel : PerfectBeauty wszystko do paznokci - CRYSTAL Pure White 15g (http://www.pbnails.pl/product_info.php?cPath=19_35&products_id=154) jest tak mocno napigmentowany, że można go dać pod warstwę nabłyszczającą już?

AtelierStylizacji Carolla
16-05-2012, 11:50
Natalka dokładnie tak, pure white jest kredowobiały i mozesz go smialo dac pod nabłyszczacz tylko, a utwardza sie go 4 minuty i "maluje " cienkimi warstawami, zeby się nie ściął w trakcie utwardzania

ewelinka299
31-07-2012, 10:49
Czy któraś z was miała okazję już przetestować lakiery Gellaxy One? Ponoć nie potrzebują żadnej bazy itp i zastanawiam się nad ich zakupem, bo chciałabym zacząć robić hybrydki. Czy faktycznie wystarczy opracować paznokcie jak do żeli i tylko nałożyć lakier i utwardzić w lampie?

sylwiacytrynka
28-08-2012, 22:56
Ja mam jeden na próbę wzięty, jutro będę go testować na sobie i za jakiś czas dam znać co i jak :)

ewelinka299
08-09-2012, 20:58
I jak test Gellaxy One? Będę wdzięczna za opinię ;)

Sheril
09-09-2012, 17:31
Witam, ja z innej beczki. Chciałabym się dowiedzieć, gdzie mogę zrobić kurs na produktach Perfect Beauty w Zachodniopomorskiem??? :)

sylwiacytrynka
02-10-2012, 17:04
Testowałam gellaxy one creamy fuchsia na moich dość mocnych pazurkach. Ciężko utwardzał się w lampie, nawet LED, przy bardzo cieniutkich warstwach. Trwałość niezbyt zadowalająca, wytrzymał kilka dni, potem pojawiały się małe odpryski. Z dodatkowym nabłyszczaczem trzymał się dłużej.

AtelierStylizacji Carolla
02-10-2012, 22:41
sylwiacytrynka jak to cięzko sie utwardzał w lampie?/ o co chodzi?? ja uzywam i utwardza sie w standardowej lampce 2 minutki i jest ok??

Sheril tu masz pełną listę dystrybutorów w wiekszości sa również szkoleniowcami- zadzwoń w miejsce gdzie ci najbardziej pasujei napewno najwiecej dowiessz sie u żródla:D

sylwiacytrynka
03-10-2012, 20:57
Po utwardzeniu w lampie LED i przemywaniu ostatniej warstwy, pojawiały się prześwity- część koloru zostawała na waciku. W zwykłej lampie, którą wymieniłam miesiąc temu, utwardził się po 5-6 min. Może mi trafiła się jakaś ferelna sztuka, bo z innymi hybrydami z mistero milano, indigo nie miałam problemów nawet z najciemniejszymi kolorami...

stefcia92
16-10-2012, 14:22
doradzicie mi biały żel :) ?
moge prosic o fotki z udzielem tych żeli ? :)

PB Perfect White Gel (http://www.pbnails.pl/product_info.php?products_id=553)
PB Pure White (http://www.pbnails.pl/product_info.php?products_id=952)
NP Sculpting Gel Soft White (http://www.pbnails.pl/product_info.php?products_id=521)

czy nakładając je wystarczy 1 grubsza warstwa? czy raczej 2 cienkie ?

mmloda
16-10-2012, 14:42
A ja zastanawiam się nad kupnem construction gel :) Czy budowanie nim pięknego tunelu żelowego faktycznie jest takie proste do uzyskania? Ktoś próbował?

Zen.
17-10-2012, 02:15
Miałam ten żel, tzn dalej mam - została mi jakaś resztka. Pierwsze co, nie jest on idealnie przezroczysty ma on taki jakby brudnoróżowy odcień. Myślałam, że będzie gęstszy ale i tak przyjemnie się nim pracuje. Mnie niestety nie udawalo się uzyskać aż takich tuneli jak p. Dorota Kisicka, używałam klipsów- zdarzało się że klips mi się po prostu zsuwał. Po drugie, nie można dać tego żelu za cienko - przy zaciskaniu tunelu ta cieniutka warstwa odrywała się. Kiedy skończył mi się budujący i jednofazówka nie zostało mi nic innego jak używać tego zelu- wszystko fajnie ale przy grubszej warstwie trochę piekł.

Moim zdaniem fajny produkt ale trzeba nauczyć się nim poslugiwać. Faktycznie jaki tunel się zrobiło taki zostawał ale tą łatwość zacikania tunelu ciężko porównać moim zdaniem do akrylu, choc wielce prawdopodobne, że ja po prostu nie nauczyłam się go dobrze używać.


A teraz mam pytanie o żel podkładowy, utwardzam go w lampie, daję cienką warstwę, ale wygląda to tak jakbym przemalowała rzadkim żelem po płytce, nie wcieram go ani nic, siedzi te 2 minuty w lampie no i nakładam kolejny żel ale sam moment nakładania wygląda tak jakbym kroplę żelu próbowala położyć na wodzie- chodzi o to, że nie jest utwardzony ten zel podkładowy. Powiedzcie mi proszę- czy powinnam dawać ten zel tak mega cienko a po utwardzeniu jeszcze go przecierac suchym pędzelkiem albo wacikiem?

Agnieszka Praska
17-10-2012, 15:15
dokladnie nie pamietam, ale szkolenia podst. robilam na PB i podklad mega cienko lekkim ruchem wcierania ;)

sylwiacytrynka
17-10-2012, 19:26
Podkładowy cienką warstwa wcierając, po utwardzeniu w lampie przecieraj suchym pedzelkiem, pozniej juz nic ci nie bedzie sie rozpywalo :) żel construction po 10 sek. nalezy wyciagnac z lampy, zacisnąć tunel zaciskarką znow do lampy, nie są potrzebne klipsy. Tunele wychodzą na prawdę piękne.

AtelierStylizacji Carolla
19-10-2012, 11:23
co do białego żelu to osobiscie polecam perfect white
:D jest ekstra, nie splywa, mozna zrobic 5 ekstra smile:d

co do base gelu to oczywiscie daje sie go minimalna warstwe i wciera w plytke, jak sie go da za duzo to wlasnie powoduje ze inny zel sie slizga

rouse
31-01-2013, 08:16
Ostatnio robiłam pazurki PB Construction Gel- jest rewelacyjny do szkieletów jak irównież dobudowania pazurka.Super się poziomuje na pewno .teraz zamiast blusha do budowania będę używała Construction .:D

pysialali
31-01-2013, 11:34
Rouse mam takie samo zdanie na ten temat. Zelik jest super zresztą jak i cała reszta produktow PB ;)

Wysłane z mojego GT-I9300

AtelierStylizacji Carolla
01-02-2013, 20:19
cieszę się ze produkty PB wam sie podobaja:D

Monia z innej beczki- swietne wizytówki:)

alimka
14-05-2013, 20:08
Dziewczyny a czy któras z Was posiada żel z PB Builder Clear? Czy jest dużo gęsciejszy od Cleara? Jak się na nim pracuje?

chantelle_
21-05-2013, 14:33
Miałam okazje testować próbkę blusha, wow jak on sie super poziomuje :D Jestem zachwycona, ciekawe jak z trwałoscią, narazie testuje na swoich pazurach.

AtelierStylizacji Carolla
25-05-2013, 14:41
Builder clear jest żelem typu galaretka- bardzo gestym:D

karolasc
27-05-2013, 17:28
tak dokładnie jak pisze Carolla builder jest mega gęsty, jak go nałożysz tak zostaje także nie ma nawet mowy o jakimś poziomowaniu :P idealny na forme dla osób które nie chcą żeby coś spływało, chociaż ja osobiście polecam na formę construction :)

alimka
10-06-2013, 23:06
Miałam okazje testować próbkę blusha, wow jak on sie super poziomuje :D Jestem zachwycona, ciekawe jak z trwałoscią, narazie testuje na swoich pazurach.

Dokładnie blush to najlepszy żel do budowania pazurka ,na szablon używam cleara i też jest świetny (gęsciejszy od blusha ) i fajnie się go opracowywuje.Do budowy też sie nadaje jesli ktoś lubi gęsciorki.Na tych żelach pracuję juz ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolona bo nie sprawiają żadnych problemów.A i żel kamuflujący jest też super.Ostatnio zakupilam cover light oraz pink również mają powodzenie.:]Co do żelu nablyszczającego w pędzelku się nie wypowiem bo jeszcze nie testowalam ale mam zamiar.Zastanawiam się jednak czy nie bedzie sie zapowietrzal jesli niechcący najadę na naturalka.:co:

paula2329
11-06-2013, 07:03
ja używam tego nabłyszczacza w pędzelku i uważam ,że jest świetny.Nie zapowietrza sie a przede wszystkim pięknie sie błyszczy,a połysk utrzymuje sie dłużej niz po uzyciu nabłyszczaczy z innych firm np. modeny

xxmaniaxx
10-11-2013, 16:29
Witam, jaki żel kamuflujący PB polecacie? żeby kolor żelu był podobny do nat. płytki? Czy primer ultrabonder bezkwasowy dobry jest?
Z PB mam tylko farbki akrylowe- super napigmentowane i piękne kolory :ok::) chodź cena trochę kosmiczna... :]

karolasc
11-11-2013, 08:50
xxmaniaxx ja polecam ich cover Cover Gel 15g - Żele kamuflujące - Metoda żelowa (http://www.pbnails.pl/metoda-zelowa/zele-kamuflujace/blush-gel-50g.html) jest on dość ciemny w opakowaniu ale na pazurku jak dasz cienką warstwę jest naprawdę ładny i naturalny. Na primerze pracuje i pod żel i pod hybrydę i sobie chwalę :)

xxmaniaxx
14-11-2013, 11:21
a primer który z PB polecacie? kwasowy czy bez kwasowy?

Kasia991
15-11-2013, 23:25
Lepsza bezkwasowka oczywiscie, ale w trudnych sytuacjach i kwasowy sie przyda :)

Ja z kolei nienawidze construction, ale mysle, że on tez po prostu mnie nie lubi, za to kocham blusha i wszystkie hybrydy! Sa naprawde rewelacyjne i z czystym sercem polecam każdemu:)

Elirena
05-12-2013, 12:52
Zamówiłam ostatnio zele z PB: Blush, Connstruction, Cover i Builder Clear i nie wiem co myśleć.
pracowałam kiedyś w firmie paznokciowej, wprowadzałam produkty i miałam okazje zobaczyć wiele zeli, od tandety do naprawdę super jakościowo zeli.
Żele naprawdę dobre można było rozróżnić miedzy innymi po zapachu. Robiłyśmy nawet testy, nie wiedząc z jaką jakością żelu mamy odczynienia miałyśmy po zapachu określić czy to dobry żel czy nie. Niestey okaząło sie ze zele pachnące kwasem, nie przyjemnym ostrym zapachem to zele z dolnej półki
i teraz nie wiem co myśleć bo Builder Clear śmierdzi tak nie miłosiernie ze nie wiem czy go od razu do kubła nie wywalić
jak to jest z waszymi zelami ?? czy one tak już mają czy np teraz zmienili skład??
Czy mimo felernego zapachu jakimś cudem możecie go jakościowo porównać do Blush, który pachnie tak jak powinien ??

Kasia991
05-12-2013, 23:58
Może jakas gorsza partia czy co?
Zawsze możesz zwrócić u dystrybutora, badz dogadac sie w sklepie internetowym, wymienia badz zwroca kase.
Ja mam dwie hybrydy, które także śmierdzą niemiłosiernie, a reszta ok i faktycznie lubią się zjeżdżać i marszczyć, ale jakościowo i trwałościowo nie odbiegają. Moze z builderem też tak będzie.

alimka
22-02-2014, 01:38
Dziewczyny mam pytanie. Ostatnio zamówilam zwykły cover z PB i kurczę rózni się od wcześniejszego tzn jest bardziej ciemno różowy i taki gęsty,ze ciężko go wycieniować .Zauważylyście różnicę? Czy to tylko mi się trafiła feralna partia???:(Jesli zaszły zmiany na stałe to niestety będę zmuszona zmienić żel na inny(podobny a najlepiej taki sam jak poprzedni cover z PB) .Może orientujecie się kobitki jaka firma jest godna uwagi.Myślalam o coverze z Modeny.Doradzcie coś proszę.

karolasc
22-02-2014, 08:44
ja jestem np zadowolona z tego że ten cover jest taki, bo na stylizację paznokcia zużywasz minimum produktu uzyskując dobre krycie. Jest gęściejszy to prawda ale myślę, że po kilku aplikacjach przyzwyczaisz się do jego konsystencji, jest do opanowania zaufaj :)

alimka
22-02-2014, 14:48
Ale ten kolor.......:/:

karolasc
22-02-2014, 18:19
dla mnie właśnie najlepszy :D widzisz tyle jest coverów na rynku żeby każdy mógł dopasować coś dla siebie, ja uważam że przy minimalnej ilości jest on bardzo naturalny :) ale rozumiem ile ludzi tyle opinii :)

alimka
22-02-2014, 21:00
Zgadza się,ze jest dużo firm i można przebierać ale mi chodzi o to by nie łączyć ze sobą roznych firm bo to moze się skonczyc różnego typu niespodziankami, dlatego też tak bardzo mi zależy by powrócil tamten cover.Ech...Nie zawsze zmiany wychodzą na lepsze...

madaomis
14-05-2014, 07:30
Witam, czy któraś Was ma pędzel do żelu z Pb?? Poproszę opinie bo myślę jeszcze nad SPN

karolasc
14-05-2014, 18:15
Ja mam ja mam, polecam bardzo sobie chwale. Włosie nie jest twarde, dobrze się nim pracuje, pędzel jest trwały :)

kachna831
29-06-2014, 09:17
Dziewczyny, a używała któraś z Was hybryd PB?

karolasc
29-06-2014, 09:25
ja używam na co dzień do pracy w salonie, super się odmaczają ( są wyjątki z brokatem że trochę oporniej idzie) ale ja jestem bardzo zadowolona, mam również kilka kolorów z gelisha i wymiennie na nich pracuje ale naprawdę przeważa kolorówka PB i gellaxy i gellaxy one :) chociaż pod "one" i ta daję bazę żeby przedłużyć trwałość.

ania38
29-06-2014, 14:52
czy używał ktoś żelu z PB do odbijania foli,czym różni się czarny od brązowego?

czy zdobienia łatwo się robi na tych żelach?
proszę o opinię bo mam zamiar kupić ten żel..

plushak
29-06-2014, 15:51
Nie wiem czym się różni, mam czarny, folia odbija się banalnie prosto, czy folia z alle czy z ef :) Ich firmowej nie posiadam.

ania38
27-08-2014, 15:29
znowu mam pytanie ,ostatnio kupiłam Bazę z PB ,inny słoiczek niż miałam wcześniej .strasznie "ucieka",niszczy się,wcześniej nic takiego się nie działo,przechowuję jak zwykle..co robić bo szkoda preparatu??

karolasc
27-08-2014, 20:19
Ania musisz albo bardzo dobrze wytrzeć pojemnik ale również od wewnątrz zakrętkę i uważać żeby stał prosto, albo postaw sobie ten pojemniczek z niezakręconą przykrywką ale tak przymknięty, mnie notorycznie tak wylewa się clear z innej firmy pomijąjąc żele kolorowe ;/ i tak właśnie działam, mam go w zaciemnionej szafce, jest przymknięty także nic się z nim nie dzieje :)

carmenita
28-08-2014, 18:34
Lepsza bezkwasowka oczywiscie, ale w trudnych sytuacjach i kwasowy sie przyda :)

Ja z kolei nienawidze construction, ale mysle, że on tez po prostu mnie nie lubi, za to kocham blusha i wszystkie hybrydy! Sa naprawde rewelacyjne i z czystym sercem polecam każdemu:)

Eh ja również kupiłam construction. Zasugerowałam się tym, że nadaje się do "trudnych" kształtów i myślałam, że jest podobny do take your time z Indigo. Niestety więcej go nie kupię. Kompletnie się nie samopoziomuje i jest naprawdę twardy (trudny w opracowywaniu). Jedynym plusem jest fakt małego pieczenia w momencie utwardzania i całkiem dobre przyleganie do płytki.

Jamajca777
22-01-2015, 18:59
witam :)
jestem tu nowa i zaczynam swoją pracę od zera można powiedzieć...przeszłam krótki kurs podstawowy jak przedłużyc paznokcia żelem na formie i jak fajnie zdobić paint gelem i takie tam...ale nie o tym...polecono mi firmę Perfect Beauty...i niestety coś mi ciągle nie wychodzi :( stosuję najpierw primer kwasowy, później daję basę i robię szkielet construkcyjnym, utwardzam i dalej blush i hybryda...i 2 razy zdażylo się,że końcówki przedłuzone mi odpadly....raz nawet podczas opiłowywania i musialam 2 raz wszystko od początku robić :( a mojej siostrze po tygodniu wszystkie popękały w poprzek i je pościągała :( masakra :( czy ja coś robię nie tak ? czy może to być wina materiału ??? bardzo Was proszę o poradę :(

karolasc
22-01-2015, 23:00
Budujesz blushem normalnie?

Jamajca777
23-01-2015, 21:47
tak...tzn,że coś żle robię ?

karolasc
24-01-2015, 20:44
nie, powinno być ok. Skoro popękały w poprzek to niestety były za cienkie, to najczęstsza przyczyna takich pęknięć. Ja tak działam na tych żelach i mnie się nie zdarzyło. A może coś z żarowkami jest nie tak, że są już przepalone albo za stare i stad te problemy ? hmmmm jak cos to pisz sprobujemy coś zaradzic :)

k_ropka
26-01-2015, 09:19
Dzień Dobry wszystkim :) niedawno zakupiłam żele z PB (construction, blush, base, megashine, perfect cover) wszystkie uwielbiam, miłość od pierwszego użycia :) tak więc chciałabym dokupić sobie hybrydki i tu moje pytanko. Jak z ich trwałością? Jak ze ściąganiem? I może któraś z dziewczyn miałaby zdjęcia coverów żelowych to byłoby miło :) pozdrawiam wszystkich :*

karolasc
26-01-2015, 20:37
ja mogę polecić pracuję na nich już od 2 lat :) co do trwałości ok, co do ściągania acetonem w zależności od pigmentu w danym kolorze jedne ściągają się szybciutko inne wolniej, oczywiście top musi być zmatowiony :)

amorek
23-02-2015, 22:49
Czy construction utwardzi się w lampie diamond? Szukam żeli do przedłużania, budowania i utwardzania naturalnych, tylko fajnie by było jakby się utwardzały w ww lampie. Coś polecicie?