PDA

Zobacz pełną wersję : mam problem...hmm..help:(



Anna Kosińska
05-05-2009, 12:46
Hej dziewczyny mam na prawde problem,wczesniej nigdy nie mialam takiego problemu...dziewczynie nie zapowietrzyly sie paznokcie tylko trzy paznokietki jakby po prostu sie odkleily i tzrymaly sie tylko na koncu paznokcia..:wow::wow:mnie wydaje sie ze ma przepilowana plytke,jak sciagalem jej zele a miala je zaledwie chyba 2 i pol tygodnia kolor czerwien,po spilowaniu tego czerwonego bylo widac juz duze zapowietrzenie na tej pierwszej warstwie zelu..swoja plytke ma bardzo cienka i delikatna..co moze byc pwodem,zmatowione rowniez miala dobrze..wiec jestem w kropce co moze byc przyczyna..moze wy potwierdzicie mnie w tym co ja mysle..nie mam zielonego pojecia co moglo sie stac...;(;(;(

ivonna70
05-05-2009, 12:52
Jeśli ma przepiłowaną płytkę, to może jej się nic nie trzymać, bo paznokieć się broni i wydziela więcej olejków. A kto jej tą płytkę tak przepiłował??

dzidzia
05-05-2009, 12:54
wiesz co kochana mi się wydaję tak jak piszesz że miała przepiłowaną płytkę ...Bo nie wierzę że Ty jakikolwiek błąd zrobiłaś...

Anna Kosińska
05-05-2009, 13:14
chodzi tutaj do centrum,salon nie ma ogolnie dobrej opinii,ale to juz nawet nir o to chodzi...chodzi tam do jednej dziewczyny,i robia tam tylko zelki,zastanawialam sie czy moze to rowniez wina tego ze moze nosila tylko zel przez jakis czas i moze ze akryl sie nie przyjal,no ale mysle ze to nie ma tu nic do rzeczy,przeciaz akryl nadaje sie na kazda plytke,wlasnie juz inaczej jest z zelem gdy plytka jest tlusta...ale to to jakis koszmar dla mnie,bo i ona zdenerwowana a ja to wscieklizny dostalam..

donna69
05-05-2009, 13:29
Ania,dobrze cie zrozumialam ze miala na calym paznokciu polozony kolorowy czerwony zel?
czy tylko przezroczysty z frenczykiem,a plytka byla czerwona????

---------- Dodano o godzinie 12:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:26 ----------

wiec tak: jesli robi sie tzw. Vollcover zelami kolorowymi,musi byc koniecznie podklad z jednej warstwy zelu bubujacego bo kolorowki nie maja substancji mocujacej-jak Primer
po drugie jesli plytka byla przepilowana i do tego cienka i elastyczna to logo nie bedzie sie trzymalo bo naturalek pracuje wiecej niz zelik
po trzecie jesli zawsze miala zeliki a teraz akryl,to z regoly pierwsze 2-3 razy beda sie szybciej robily zapowietrzenia dopoki sie Naturalek nie przestawi.

Anna Kosińska
05-05-2009, 13:36
pierwsz miala normalna warswe zelu przezroczystego i na to zel czerwony no i nastepna warstwa,ale jak spiwowalam ten kolorek czerwony to zapowietrzenie bylo na prawde duze...a na czerwieni nie bylo widac tego za powietrzenia...

donna69
05-05-2009, 13:51
hmmm? no moze byc wiele przyczyn jak juz pisalam na gorze.musisz jej kazac przyjsc na kontole za tydzien od zrobienia pazurkow,i na poczatek radzilabym krociutkie zrobic,zeby plytki nie nadwyrezac!

Anna Kosińska
05-05-2009, 14:01
Aga byla na pazurkach w srode a w piatek najpierw jeden , w sobote albo w niedziele drugi a dzisiaj trzeci...no i nie byly za krotkie to ta fotka ktora wczoraj wstawilam i nazwalam paznokcie z przejsciami..

zizia
05-05-2009, 20:49
na kursie był poruszony podobny temat. ja jestem początkująca. ale babka która prowadziła zajęcia powiedziała ze niekiedy babki w salonach stosują do zmywania płytki paznokci płyny do ściągania tipsów. wtedy tipsy się krócej trzymają. i korzystają z tego finansowo. bo płaci ponownie. jeżeli na przykład chciała sama zmienić kolor i użyła zmywacza. efekt murowany że odejdzie. nawet to pokazała. niestety są nieuczciwe salony.;(

Anna Kosińska
05-05-2009, 20:59
juz doszlysmy do wniosku co jest przyczyna,nastepnym razem bredzie juz pewnie lepiej....musi bo jak inaczej..ja nie widze tu innej opcji...:)

zizia
05-05-2009, 21:32
ma nadzieje. najlepiej trzymać się od takich salonów jak najdalej.

barbara_kawka
05-05-2009, 21:47
juz doszlysmy do wniosku co jest przyczyna,nastepnym razem bredzie juz pewnie lepiej....musi bo jak inaczej..ja nie widze tu innej opcji...:)
a do jakiego wniosku doszlyscie ?? napisz kochana

Anna Kosińska
05-05-2009, 21:56
ma nadzieje. najlepiej trzymać się od takich salonów jak najdalej.

nie wiem czy zrozumialas post bo to u mnie pojawil sie problem u klijentki,nigd wczesniej nie mialam takiej sytuacji ktora byla i dla mnie wielkim zaskoczeniem,ale sprawa juz wyjasniona i to dla mnie najwazniejsze...ty dopiero rozpoczelas ten rozdzial,a moj kontakt z paznokciami to ponad 10 lat od kilku lat na powaznie...wiec przed toba stoja teraz wielkie wyzwania...jeszcze raz gratuluje ukonczenia kursu...:):przytul:sciskam cieplo

---------- Dodano o godzinie 20:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:54 ----------


na kursie był poruszony podobny temat. ja jestem początkująca. ale babka która prowadziła zajęcia powiedziała ze niekiedy babki w salonach stosują do zmywania płytki paznokci płyny do ściągania tipsów. wtedy tipsy się krócej trzymają. i korzystają z tego finansowo. bo płaci ponownie. jeżeli na przykład chciała sama zmienić kolor i użyła zmywacza. efekt murowany że odejdzie. nawet to pokazała. niestety są nieuczciwe salony.;(

a o czyms takim pierwszy raz slysze,zmywanie paznokci jakims plynem,ciekawe jakim plynem...

sloneczko
05-05-2009, 21:57
A co to bylo?

Anna Kosińska
05-05-2009, 22:09
ona caly czas miala zelki..i ten akryl nie chce sie po prostu trzymac,ona mowila ze nawet uczulonko jej wyszlo na raczkach kiedys jak jej zalozono akryl i plytka rowniez jest slaba i delikatna bo jednak widzialam co bylo z zelem jak pilowalam,wiem ze nie mogla byc to moja wina ani produktow (zbyt dobre i drogie)a tym bardziej jak sie nie mialo nigdy problemow z czyms takim to moze na prawde zszokowac...

ivonna70
05-05-2009, 22:18
Najważniejsze, że udało się ustalić przyczynę. Chciałam jeszcze spytać, czy w tej sytuacji można tej klientce nadal przedłużać paznokcie, czy raczej powinna trochę odpocząć. Pytam, gdyby mnie się coś takiego przytrafiło.

Anna Kosińska
05-05-2009, 22:25
ja juz jej dalam odzywke mojego wykonana jeszcze ja opatentuje...hihihi...ja zakladam caly czas paznokcie,i nic z nimi sie nie dzieje...zalozymy,zalozymy bo chcemy widziec dalsze efekty jak to bedzie wlasnie wygladac..mam nadzieje ze juz bez niespodzianek...

Cukinia
05-05-2009, 22:28
cześć dziewczyny,ja jestem bardzo swiezutka w paznokciach i jestem po kurszie,z ktorego nic nie wyniosłam, bo pani trenerka nie umiala odpowiedziec mi na zadne pytanie...KATASTROFA. Ucze się więc sama,trudno tak samemu,ale jakos idzie. mama pytanie,pewnie jest podstawowe...kiedy zakładam żele, czasami niektóry paznokieć zaraz nastepnegi dnia odchodzi jak skorupka....co robię źle?

czarus
05-05-2009, 22:29
a jaką masz magiczną odżywkę jeśli mozesz oczywiście zdradzić

zizia
05-05-2009, 22:53
przepraszam jeśli cię uraziłam.nie chciałam tego;(. a co do magicznej miksturki. to ja bardzo poproszę o odrobinkę.

Anna Kosińska
05-05-2009, 22:55
no tego ja ci nie zdradze nie jedna juz o to mnie prosila,przepraszam ale nie,tydzien czasu uzywasz i paznokcie zaczynaja byc twarde i odzywione juz nie wspomne po miesiacu..i dlatego moje sa jak z kamienia..hihihi

---------- Dodano o godzinie 21:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:53 ----------


cześć dziewczyny,ja jestem bardzo swiezutka w paznokciach i jestem po kurszie,z ktorego nic nie wyniosłam, bo pani trenerka nie umiala odpowiedziec mi na zadne pytanie...KATASTROFA. Ucze się więc sama,trudno tak samemu,ale jakos idzie. mama pytanie,pewnie jest podstawowe...kiedy zakładam żele, czasami niektóry paznokieć zaraz nastepnegi dnia odchodzi jak skorupka....co robię źle?
moze inaczej napisz jak zaczynasz robic stylizacje powiem ci wtedy co jest nie tak...za malo informacji,moze slabe matowienie,nieodtluszczenie plytki,nieumiejetnosc nakladania zelu przyczyn moze byc wiele...

ivonna70
05-05-2009, 22:56
no tego ja ci nie zdradze nie jedna juz o to mnie prosila,przepraszam ale nie,tydzien czasu uzywasz i paznokcie zaczynaja byc twarde i odzywione juz nie wspomne po miesiacu..i dlatego moje sa jak z kamienia..hihihi
No tak, rozumiemy, że nie możesz zdradzić przepisu, ale po co kusisz??:P:P:P

Anna Kosińska
05-05-2009, 23:05
No tak, rozumiemy, że nie możesz zdradzić przepisu, ale po co kusisz??:P:P:P
a po to kusze aby was zmobilizowac,wierz mi nie jest to takie trudne tylko troche wiadomosci na temat tych skladnikow ktore najczesciej wystepuja w odzywkach i wiadomosci na temat chemii czy medycznych srodkow..co z czym mozna mieszac by nie zaszkodzic czy nie przeadzic..

---------- Dodano o godzinie 22:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:03 ----------


przepraszam jeśli cię uraziłam.nie chciałam tego;(. a co do magicznej miksturki. to ja bardzo poproszę o odrobinkę.
alez mnie nie urazilas,nie zrozum mnie zle tylko myslalam ze nie zrozumialas o co mi chodzi...nie placz juz tylko sie usmiechnij..:D:good:

sloneczko
05-05-2009, 23:08
Usmiechniemy sie jak nam zdradzisz jaka masz ta miksturke bo ja bym tez poprosila troszku.

Anna Kosińska
05-05-2009, 23:22
tez was wszystkie bardzo kocham..:)

sloneczko
05-05-2009, 23:25
To moze na PM mi napisz co mam robic i co to za preparat ta twoja odrzywka.

Kamis
05-05-2009, 23:32
tez was wszystkie bardzo kocham..:)
piękne podsumowanie tego tematu :P

Cukinia
05-05-2009, 23:34
dziekuję za uwagę...wlaśnie o to chodzi,że robię wszystko po kolei i tylko jeden z nich czasami odchodzi, to jest wlaśnie dziwne, że robię 10 dokładnie tak samo, a niektóry odpadnie....dziwne

marta01_11
05-05-2009, 23:39
dziekuję za uwagę...wlaśnie o to chodzi,że robię wszystko po kolei i tylko jeden z nich czasami odchodzi, to jest wlaśnie dziwne, że robię 10 dokładnie tak samo, a niektóry odpadnie....dziwne

napisz po kolei co robisz to wtedy może zauważymy co może być nie tak:)a może to wina produktów na których pracujesz

Anna Kosińska
06-05-2009, 00:21
a moze twoja plytka jest zbyt tlusta i zel nie chce sie trzymac..czym matowisz pazurki jakim pilnikiem o jakiej grsdacji,a czym odtluszczasz...czy posiadasz dehydrator..

czarus
06-05-2009, 10:52
ja juz jej dalam odzywke mojego wykonana jeszcze ja opatentuje...hihihi...ja zakladam caly czas paznokcie,i nic z nimi sie nie dzieje...zalozymy,zalozymy bo chcemy widziec dalsze efekty jak to bedzie wlasnie wygladac..mam nadzieje ze juz bez niespodzianek...


Wiem rozumiem że nie chcesz zroadzić przepisu na magiczną odżywkę ale jeśli byś mogła coś poradzić ja mam bardzo zniszczone i słabe paznokcie od tipsów po pseudo stylistce co mam zrobić pracuję w biurze i z klientami mam doczynienia jest mi wstyd z takimi pazurami pomóż mi

Emcia
06-05-2009, 10:55
http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-paznokciach/225-lami-ce-paznokcie-co-poradzic.html tutaj jest podanych kilka fajnych odżywek

Anna Kosińska
06-05-2009, 11:40
jezeli szybka regeneracja,to co dzien w domku oliwa z oliwek z cytrynka podgrzana i do 20 minut namaczac i zobaczysz roznice,i oliwka z witaminami tyle razy ile masz tylko okazje nawet do 7razy dziennie,kapsulki z witaminami ktore doswtaniez bez problemu w aptece i wcierac w pazurki..to najtanszy i najszybszy sposob by wyprowadzic szybko zniszczone paznokcie,ale robic to na prawde regularnie..

ulala10
06-05-2009, 12:43
To jak juz bedzie opatentowana to wtedy nam zdradzisz co:)))

Anna Kosińska
06-05-2009, 13:01
To jak juz bedzie opatentowana to wtedy nam zdradzisz co:)))
jak bedzie opatentowana to bedzie do sprzedania...:)

barbara_kawka
14-05-2009, 01:05
jak bedzie opatentowana to bedzie do sprzedania...:)

trzbea cenic swoje pomysly ;):good:

stella
14-05-2009, 15:23
dobra recepta z oliwa, musze tez poradzic co niektorym klientkom, a odpadajace paznokcie mi tez sie czasem zdarza dostac reklamacje wtedy nie ciekawie sie czuje bo raczej staram sie dobrze wykonywac zabiegi ale coz jak juz omawiane bylo na innych dyskusjach pech to pech

czarnulka81
15-05-2009, 02:32
cześć dziewczyny,ja jestem bardzo swiezutka w paznokciach i jestem po kurszie,z ktorego nic nie wyniosłam, bo pani trenerka nie umiala odpowiedziec mi na zadne pytanie...KATASTROFA. Ucze się więc sama,trudno tak samemu,ale jakos idzie. mama pytanie,pewnie jest podstawowe...kiedy zakładam żele, czasami niektóry paznokieć zaraz nastepnegi dnia odchodzi jak skorupka....co robię źle?

Jak mnie odwiedzisz to ci pokażę co i jak Moniś ;)

samaron
28-07-2009, 10:10
jak bedzie opatentowana to bedzie do sprzedania...:)

Aniu, to ja bardzo chętnie kupię już teraz tę magiczną odżywkę!
Jest to możliwe? I obiecuję, że nie wrzucę jej na chromatograf...