PDA

Zobacz pełną wersję : Szkolenie ze stylizacji paznokci .Gdzie w Lublinie ?



k@rin@
14-12-2010, 12:05
Witam Mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś bądź firma która mi pomoże, a mianowicie Zapisałam się w Urzędzie Pracy na szkolenie indywidualne ze stylizacji paznokci żelowych i akrylowych. Urząd Pracy znalazł firmę która by mnie przeszkoliła i myślałam żę się uda, jednak firma się nie wywiązała z tego co obiecała i nic z tego nie wyszło, a szkolenie muszę ukończyć do końca grudnia gdyż Urząd Pracy musi się rozliczyć do końca grudnia ze szkoleń. Nie zostało już za wiele dni ale postanowiłam że poszukam firmy na własną rękę. Jeśli nie da się zrobić 2 metod to zależało by mi na żelowej. Wysłałam kilkanaście meili z zapytaniem ale na razie nic konkretnego nie otrzymałam. Odpisała jedna z firm że przeszkoli przez Urząd Pracy ale cena szok 3500zł , nie mam co nawet pytać w Urzędzie bo na pewno się nie zgodzą na pokrycie takiej kwoty.
Bardzo proszę o pomoc , może znajdzie się osoba która robiła takie szkolenie w Lublinie lub niedalekich okolicach, bądź reprezentuje firmę szkolącą. Proszę o pomoc.

tusia
14-12-2010, 23:48
na naszym forum mamy temat o kursach i szkoleniach http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/4512-kursy-szkolenia-stylizacji-paznokci-podzial-na-wojewodztwa.html

w Lublinie
WELLNESS STUDIO ARABESKA
Arleta Ceglarska
Al. Sp. Pracy 81A20-147 Lublin
tel. 693 830 604

i w Swidniku
Anna Parcheta- Fabian„RAINBOW NAILS”
ul.Głowackiego 7 A
21-040 Świdnik
tel. 508 277 764

podzwon, popytaj moze sie uda:D

aga
14-03-2012, 12:20
Ostatnio rozglądam się za czymś w Lublinie i powiem Wam, że nie przypuszczałam, że aż tak ciężko będzie znaleźć coś ciekawego...

Generalnie szukam kogoś kto nauczy mnie perfekcyjnej budowy i idealnego frencza ale obawiam się, że czegoś takiego w Lublinie nie znajdę :(

Jedyne godne uwagi wydają mi sie

Fantazja - Stylizacja paznokci, pielęgnacja dłoni i stóp. Salon Firmowy Euro Fashion Lublin (http://www.fantazjanails.pl/) oraz WELLNESS STUDIO ARABESKA może ktoś szkolił się u którejś z tych Pań ??

oraz Ania Parcheta ze Świdnika nad, którą zastanawiam się już od jakiegoś casu.

Jak przeglądam oferty z Lublina to aż mnie czasami ciarki przechodzą :P

Możecie polecić kogoś sprawdzonego z okolic? niekoniecznie z Lublina:)

Iwon
13-10-2012, 19:50
niestety lublin jest zacofany w tych kwestiach,a nawet jeśli ktoś jest szkoleniowcem to nie świadczy to od razu że jest dobry w tym co robi
miałam okazje osobiście pracować w kilku miejscach blisko takich instruktorów ale nie polecam
jedna pani pracuje i szkoli na creativie, druga np na bass cosmetics

poziom jest baaardzo niski

nawet szkoleń,pokazów jest tutaj mało,a jak juz chcemy coś zorganizować to ludzi mało jest chętnych
wiecie że akademia paznokci chciała zacząć swoje turnee od lublina? ja sie zapisałam ale grupa sie nie zebrała i ominięto nasze miasto

AtelierStylizacji Carolla
18-10-2012, 10:45
iwonko:D niestety tak jest nie tylkow Lublinie ale w wielu innych miastach:(

Iwon
18-10-2012, 20:57
napewno, tylko sa takie miasta gdzie ciągle cos sie dzieje,a u nas ... ehhh

asia
19-10-2012, 01:48
a to ja robie spam :D

organizuję warsztaty w Lublinie, o ile zbierze się dostateczna liczba osob:

http://forum.wzorki.info/warsztaty/9718-24-11-12-warsztaty-techniczne-lublin.html#post356073

zapraszam ;)

Iwon
19-10-2012, 17:33
ja sie zapisałam chodze na wszystkie jakie sa ale jest ich nie wiele
dlatego mam nadzieje że te sie odbędą :)

Madziullka
01-12-2012, 21:28
Zapraszam do siebie na szkolenia :) tel.782 353 363
Paznokcie żelowe, paznokcie akrylowe,manicure, kurs/ szkolenia przedłużania paznokci- Puławy - Onet.pl Blog (http://madziulkanails.blog.onet.pl/)

monkas
29-07-2013, 07:24
Co ty piszesz... UP finansuje szkolenia do 5 czy nawet 6 tysięcy. Przecież szkolenie zawodowe, które będzie obejmowało wszystkie istotne tematy musi trwać przynajmniej 2 tygodnie. Jakiej sumy oczekiwałaś? ;-)

tomaszka
30-07-2013, 18:46
Monkas, pierwszy post był 3 lata temu:)

monkas
15-01-2014, 07:33
Monkas nie zauważyła, temat był wysoko na stronie wyświetlany ;-)
Ale akurat te kwestie są wiecznie aktualne i chyba cały czas warto coś sensownego do tematu dodawać, co nie?