PDA

Zobacz pełną wersję : Diamond Cosmetic z Poznania



aneciak
20-12-2010, 21:11
witam dziewczynki:)

czy któras z Was miała doczynienia z produktami Diamond Cosmetic.
Chodzi o żele jak i akryle.
nie mogę znaleźć nigdzie opinii. Poleciła mi je znajoma - ponoć są bardzo dobre i w przystępnej cenie.
co wy na to??

---------- Dodano o godzinie 21:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:49 ----------

żadna z Was nie słyszała o diamond??

opakowania są piękne, cena rzeczywiście przystępna i mam ochotę się na nie skusić:)

widziałam kiedyś w "paznokciach" bodajże ich reklame.

proszę o pomoc, ktoś musiał coś o nich słyszeć:)

czarnyaniol121
20-12-2010, 23:37
kolezanko podaj jakies namiary na ta hurtownie lub produkty :P

gattina
21-12-2010, 06:06
Chyba chodzi o tą firmę: Diamond-Cosmetics sklep on-line (http://www.pazurki.com.pl/)

czarnyanioł121, chyba 'hurtownie' :P

białaaaa
24-12-2010, 15:02
aneciak mam biały żel z tego i jest jak dla mnie fajny kryje super ten w białym opakowaniu new york. miałam styczność z tymi żleami i powiem ci że nie są takie złe tylko że ja pracowałam na tych w białych opakowaniach te w serebnych sa lepsze ponoć.

claaaudia
14-04-2011, 21:45
Ooo , znalazłam nurtujący mnie temat , właśnie dziewczęta,
Możecie powiedzieć coś o żelach diamond cosmetic ???:huh::huh::huh::huh::huh:


Znajoma robiła nimi paznokcie i:huh: ohoho:huh: kasowała 120 zł za zwykłego frencha , zaciakawiły mnie one i w sumie nie ma nigdzie opinii .

???:huh:

Malyyyyna
14-04-2011, 22:48
co do żeli a akryli to nie wiem ale mam do sprzedania teraz rzęski z tej firmy wiec jakbyście były zainteresowane to prosze o kontakt ;)

nanami7
06-11-2013, 21:43
ja mam biały profi white i jest super pod nabłyszczacz. Rzadki, ekstra biały nie splywa i nie żółknie ... natomiast profi clear i profi pink tak piecze w lampie ze szkoda slow, biedne klientki :/:


podnadto firma jesli chodzi o szkolenia bez komentarza ...

amorek
11-11-2013, 21:52
A utwardza się bez problemu?

nanami7
14-11-2013, 15:48
tak :) nie ma problemu jak przy rzadkich żelach, że coś się nie utwardza...

sylwiadiamond
03-01-2014, 14:22
Witam szukam rewelacyjnej stylistki do prowadzenia szkoleń z paznokci oraz pokazów - firma Diamond Cosmetics Poznań - osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu