PDA

Zobacz pełną wersję : Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18

jumpi
18-03-2013, 08:36
mnie się też shellac cream puff marszczył, studio white nie, ale słabiej krył ;)

karolasc
18-03-2013, 08:41
Skoro materiał się "marszczy" to może jest nadkładany za dużo.. warto spróbować 2 bardzo cieniutkie warstwy.

KlaudiiS
18-03-2013, 09:23
nie wiem co sie dzieje z tym forum ze mi wcina moje odpowiedzi....

Marszczenie lakieru jest spowodowane zbyt grubą jego warstwą, cała zabawa polega na tym żeby nakładać go cieniutko, ale tak żeby pokryło. Białym spokojnie maluje cienką jedna warstwę i kryje i nic się nie marszczy, także kwestia wyczucia.

jumpi
18-03-2013, 09:30
przetestowałam przynajmniej 10 różnych białych hybryd i tylko shellac cream... się marszczył ;)

KlaudiiS jakiego Ty używasz, że ładnie 1 warstwą pokrywa? :)

gonia1203
18-03-2013, 09:46
mi gelish sheek white tez sie kiedys czasami marszczyl ale wiem ze kladlam za grubo, teraz juz mi sie to nie zdarza po prostu chyba trzeba wyczuc ile sie naklada i dobrze wymieszac przed uzyciem :)

kama32gdy
18-03-2013, 11:25
mam pytanie do Was. Kładę hybrydy indigo i mm na bazę gelish, trzyma się wszystko super aż do kolejnej wizyty. Kolor schodzi po około 10 minutach, ale baza zostaje, jest bardziej krucha, ale jest. Muszę ja zeskrobać patyczkiem albo spiłować pilnikiem. Czy to normalne? Też tak macie?

gonia1203
18-03-2013, 12:13
mam pytanie do Was. Kładę hybrydy indigo i mm na bazę gelish, trzyma się wszystko super aż do kolejnej wizyty. Kolor schodzi po około 10 minutach, ale baza zostaje, jest bardziej krucha, ale jest. Muszę ja zeskrobać patyczkiem albo spiłować pilnikiem. Czy to normalne? Też tak macie?

Mam tak samo ;)

jumpi
18-03-2013, 14:42
ja też tak mam, ale matowię ją polerką i naturalka również i na to nakładam. Chyba, ze jest zapowietrzona, to ściągam pilnikiem

KlaudiiS
18-03-2013, 22:33
przetestowałam przynajmniej 10 różnych białych hybryd i tylko shellac cream... się marszczył ;)

KlaudiiS jakiego Ty używasz, że ładnie 1 warstwą pokrywa? :)

Studio White CND Shellac.

Mi baza też zostaje, ale ją zostawiam i tak blokiem zmatowię i wyrównam, chyba ze zapowietrzona to ściągam.

malutkaistotkaa
19-03-2013, 08:21
dziewczyny amoze do frencha romantique z shellaca i cream puff??
uzywa ktoras takiego zestawienia?

sylla
19-03-2013, 10:04
U mnie tez baza zostaje. Ale póki co przy testowaniu piłowałam ją delikatnie. Bo nie miałam pewności czy następna stylizacja będzie trwała na "starej" bazie.....
Muszę spróbować ją zostawić . I zobaczę.
Moje ostatnie hybrydy przetrwały poważy remont w domu :).
Jeden mały sukces więcej...

KlaudiiS
19-03-2013, 20:34
ja romantique uzywam jako kolor na calość, trzy warstwy. nie wiem czy da sie go ladnie do frencha nalożyc.

salonadamek
20-03-2013, 10:23
Dziewczyny, jaką hybrydę w kolorze limonkowym polecacie? Dodam, że lubię pracować na Gelishu, MM, Mollonie.

malutkaistotkaa
20-03-2013, 13:46
ja lwansie dostalam przesylke z estetiq z kolorem limonkowym jest tak piekny ze nei wytryzmam!!!
jak tylko zrobie na wzorniku badz pazurkach to wstawie

sandrus
20-03-2013, 19:10
Malutka
Jaki nr tel hybrydy?

jumpi
21-03-2013, 09:10
ja lwansie dostalam przesylke z estetiq z kolorem limonkowym jest tak piekny ze nei wytryzmam!!!
jak tylko zrobie na wzorniku badz pazurkach to wstawie

ja też czekam z niecierpliwością na fotkę i nr. tej limonki :)

magdalenasteinhof piękna ta limona :)

sandrus
21-03-2013, 09:32
Na wzorniku w necie to nr.31 z estetiq wygląda na limonkę.
Ale wierzyć tym wzornikom to :D

chociaz ten i tak jest w miare realny.Powiedzmy,że oszukuje w miarę delikatnie:)
W rzeczywistości kolory,które mam są troszkę jaśniejsze.

Żel Hybrydowy Color Żele Hybrydowe Manicure Hybrydowy Kosmetyki Profesjonalne ESTETIQ (http://www.biokur.pl/zel-hybrydowy-color-15-ml-nowosci-p-98.html?manufacturers_id=2)

malutkaistotkaa
21-03-2013, 10:26
Dziewczyny nie iwem czy o taka limonke wam chodizlo mi zdecydowanie tak moim zdaniem jest sliczna:) podpisalam ktorre kolorki sa z estetiQ:)
jeszcze czekam na ciemna miete maja mi doslac takze tez wstawie:)

lepszych zdjec nieudalo mi si ezrobci mam nadzieje ze sa w miare ok:)
jesli chodiz o estetiq 19 to mam wrazenie ze to ciemne bordo wpada w brazik no i ma w sobie lekkie drobinki

jeśli chcesz coś dodać używaj opcji edytuj :)

mewa92
22-03-2013, 12:35
Mam pytanie odnośnie kładzenia hybryd na przedłużonych paznokciach Jeśli chodzi na szablonie to wiem,że przedłużam paznokieć akrylem/żelem później go zmatowię no i kładę base do hybryd itd. A co jeśli na paznokieć nałożę tipsa i go opracuje oraz zmaotowie, czy na niego też nakładam żel? Czy może już na naklejonym,opracowanym i zmatowionym tipsie mogę od razu kłaść bazę do hybryd itd?

kaka80
22-03-2013, 12:41
mewa jak masz opracowany paznokiec to juz nie nakladasz bazy -od razu kolor !!! a jesli chodzi o tipsa to bez zbudowania paznokiec bedzie plaski i nie trwały ;)

jumpi
22-03-2013, 12:44
Mam pytanie odnośnie kładzenia hybryd na przedłużonych paznokciach Jeśli chodzi na szablonie to wiem,że przedłużam paznokieć akrylem/żelem później go zmatowię no i kładę base do hybryd itd. A co jeśli na paznokieć nałożę tipsa i go opracuje oraz zmaotowie, czy na niego też nakładam żel? Czy może już na naklejonym,opracowanym i zmatowionym tipsie mogę od razu kłaść bazę do hybryd itd?

też nakładamy żel, sama hybryda nie utrzyma tipsa ;) bo nie służy do przedłużanie tylko dokolorowania:)
to czy nałożysz pod hybrydę bazę czy nie to już nie ma znaczenia (na opracowanym żelowym pazurku)

Chocolata
22-03-2013, 13:49
W przypadku klejenia tipsów, nie wiem czy baza nie będzie zbyt cienka by zniwelować tzw. próg jaki tworzy się miedzy paznokciem a tipsem i może wyjść nierówność, więc chyba najlepiej najpierw zbudować ciut żelem twardym a potem hybrydę.

kamillxx
23-03-2013, 19:43
dziewuski mam pytanie co moge robic zle ze przychdzi do mnie babka i po 3 dniach z 1 paznokcia hybrydka odchodzi?
czy macie takie klientki u ktorych hybryda sie nie trzyma/
zastosowalam kilka razy wtarcie zelu cleara i 1 cienka jego warstwe na to baza kolor top hybryda niestety odlazlo...
macie jakies sposoby aby lepiej sie trzymala szczegolnie na cienkich pazurkach?:/:
przemywam spirytusem czy to blad ,po zmatowieniu bloczkiem rowniez wacik ze spirytusem:/:

sandrus
23-03-2013, 20:57
kamilxx
ja mam dziewczynę,której robię żel i u niej jest zawsze problem z paznokciem u kciuka..
Jakoś nigdy nie chce się utwardzać jego jedna część.
Kombinacji było już chyba milion.
zawsze to samo.
Nie jest to nigdy wina świetlówek jak i ułożenia palca w lampie to już wiem.
Tak po prostu ma:)





Mam pytanie odnośnie kładzenia hybryd na przedłużonych paznokciach Jeśli chodzi na szablonie to wiem,że przedłużam paznokieć akrylem/żelem później go zmatowię no i kładę base do hybryd itd. A co jeśli na paznokieć nałożę tipsa i go opracuje oraz zmaotowie, czy na niego też nakładam żel? Czy może już na naklejonym,opracowanym i zmatowionym tipsie mogę od razu kłaść bazę do hybryd itd?


skoro na szablonie przedłużasz i budujesz to w przypadku tipsa-tipsem przedłużasz a swoją droga i tak zbudować przecież musisz.
dopiero wtedy nakładasz kolor.

kamillxx
23-03-2013, 21:22
sandus jak zawsze na stanowisku;)
piekne kolorki hybrydek!!!
no u mnietez kciuki.... mam juz dosyc jak slysze ze 1 pazurek im odpadl:wow:
ale pojedyncze inne tez;(
chcialabym wiedziec co robie zle baza gelish-kolor estetiq-top gelish ph bond gelish ...

Avana
24-03-2013, 11:12
Cześć wszystkim :)
Od wczoraj próbuję dowiedzieć sie czegokolwiek na temat Cosmetics Zone, i nic, jakieś pojedyńcze wpisy na forach, a zainteresowały mnie hybrydy, podobno fajne.
Miała któraś z was? Używacie? Jeśli macie jakieś kolory na żywo, to byłabym wdzięczna za fotki, bo próbniki na stronie mają straszne :/:

agnieszka-nails
24-03-2013, 11:26
a co myslicie o firmie NeoNail?

asia
24-03-2013, 13:38
często też bywa że jak jeden paluch poleciał, a nie jest to wina lamp etc, to po prostu klientka często nim coś robi, ściera coraz bardziej zabezpieczenie etc i hybrydka po prostu tego nie wytrzymuje

kamillxx
24-03-2013, 14:32
moze opiscie kochane jakimi produktami i pokolei robicie te hybrydki moze gdzies popelniam blad? na jednych lapkach trzyma sie super zero odprysku a na innych klops ....
co mozna zrobic by zwiekszyc ich przyczepnosc moze cos pokombinowac z zelem pod hybrydke?
wiadomo ze jak babka przjdzie to oczywiscie nic z pazurkami nie robila...

ulamiko
24-03-2013, 19:35
Dziewczyny a czym zdobicie hybrydy?
jakich farbek i brokatów używacie?:)
i jak Wam się maluje frencha hybrydami w pędzelku np shellackiem?
ja używam hybryd z opi i mollona, ostatnio kupiłam dwa kolorki estetiq


tutaj kolorek 25 - steel :)
baza: opi axxium
nabłyszczać: również opi

i jeszcze jedno pytanie
czym przemywacie nabłyszczac?
ja opi przemywam spirytusem i później bardzo się błyszczą :)

agnieszka-nails
24-03-2013, 20:26
moze opiscie kochane jakimi produktami i pokolei robicie te hybrydki moze gdzies popelniam blad? na jednych lapkach trzyma sie super zero odprysku a na innych klops ....
co mozna zrobic by zwiekszyc ich przyczepnosc moze cos pokombinowac z zelem pod hybrydke?
wiadomo ze jak babka przjdzie to oczywiscie nic z pazurkami nie robila...

z tego co mi wiadomo (może posiadam błędną informację) ale im bardziej pazurek z natury tłusty (tak jak np. cera) tym gorzej będzie się trzymać mimo primera... Tłusty paznokieć nie będzie tak siwy / matowy po wyschnięciu primera. Im bardziej siwy pazurek po primerze tym większą szansa na trzymającą się hybrydę. U mnie ta teoria się sprawdza, dlatego uprzedzam klientki przed zrobieniem manicure hybrydowego o ich naturalnej płytce, czy przesuszona czy z natury tłusta i jakie ma to konsekwencje.

---------- Dodano o godzinie 20:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:19 ----------

Pytanko z zakresu Gellish'a czy jest jakaż różnica w tym czy zdejmę nadmiar bazy wacikiem lub pędzelkiem a przemyję cleanerem? :P

kamillxx
24-03-2013, 21:09
najlepiej pedzelkiem bo po waciku zostaja nieraz klaczki co pozniej widac na kolorze .nie prze,mywamy cleanerem z tego co wiem

agnieszka-nails
24-03-2013, 21:14
a czy przemycie wpływa jakoś na trwałość, położony na to kolor?

karolasc
25-03-2013, 07:10
wypowiem się na podstawie metody żelowej, warstwą dyspersyjną zostawia się w celu zwiększenia przyczepności jednej warstwy ( materiału) do drugiej :) więc pewnie możesz tak zrobić, ale skoro producent napisał żeby przetrzeć suchym wacikiem a nie nasączonym cleansem to coś w tym musi być :) ja uważam, że mogłaby Ci się rozwarstwić hybrydka w najgorszym przypadku.

agnieszka-nails
25-03-2013, 14:29
dzieki wielkie, jakos nie pomyslalam w tym kierunku :p

loginka
25-03-2013, 21:25
Na przemytym pazurku cleanerem nie bedzie sie trzymal kolor bo bedzie gladki i przyczepnosc sie zmniejszy. Mozesz przetrzec suchym wacikiem lub pedzelkiem albo nie przecierac wcale :)

agnieszka-nails
25-03-2013, 21:36
A właśnie, że się trzyma na przetartym :P pracuję na średniej jakości (moim zdaniem) hybrydach i tam po nałożeniu bazy i jej utwardzeniu w lampie przeciera się cleanerem a później kładzie się kolor i się trzyma :) dlatego pytałam o gelisha bo tam dystrybutor zaleca aby nie przecierać :) dlatego pytałam ^_^

kiwaczek2
25-03-2013, 22:30
przecieracie bazę? ja nigdy . nawet nie wiedzialam że gdzieś zalecaja przecierać

agnieszka-nails
25-03-2013, 23:14
Yyyy... no tak mnie uczyli na kursie... widzę, ze kolejną lipę na tym kursie mi sprzedali ;/ ;(

karolasc
26-03-2013, 06:43
wiesz co, może nie koniecznie lipe, wszystko zależy od tego na jakich produktach się szkoliłaś. Może marka na której miałaś szkolenie akurat chce żeby ją przecierać, albo po prostu osoba, która Cię szkoliła zna już wszystkie knify dotyczące tych produktów i wie, że to najlepsze rozwiązanie. Chociaż faktycznie ja się nie spotkałam żeby przecierać cleanerem. A może po prostu coś źle usłyszałaś bądź zrozumiałaś, przecież jesteśmy tylko ludźmi. Najważniejsze, że kto pyta nie błądzi :) i już rozwiane są wszelkie spekulacje :)

Chocolata
26-03-2013, 08:56
Powiem ze swojego doświadczenia, że czasem przecieram, czasem nie - trzyma sie jednakowo. Jak mi pani dotknie pazurkiem do swetra lub włosów to wolę przetrzeć. Tak samo, gdy widzę, ze kolor "schodzi" się do środka, uciekając z wolnego brzegu - przecieram. Pracuję głównie na Gelishu.

agnieszka-nails
26-03-2013, 10:35
No właśnie a dlaczego kolor potrafi się ściągać do środka? Przeważnie mam tak z jednym kolorkiem. Wczoraj miałam jedna hybrydę po drugiej. Jeden kolor mi się denerwująco ściągał do środka a drugi nakładał się idealnie a przecież wykonywałam takie same czynności...

Karolasc- gdybym źle usłyszała to jakoś bym sobie to wytłumaczyła ale ja robię notatki na każdym kursie i miałam zapisane żeby przetrzeć, więc wątpliwe abym źle usłyszała :) tak czy inaczej mimo przecierania trzyma się... jednym lepiej, jednym gorzej. Wydaje mi się, że to też zależy od naturalnego pazurka

kiwaczek2
26-03-2013, 13:19
niektóre sie ściągaja, inne nie. może grubiej nakładasz? albo kiepawa firma? albo ten kolor tak ma?
mi się ostatnio ściągnął zwykły lakier do paznokci :D

Izi
26-03-2013, 13:46
Może ktoś mi trochę podpowie... ;( niedawno zaczęłam swoje próby na hybrydach. Baze/top mam Gelaq, kolorki Gelaq i Dolce Nails (nie znalazłam opinii na ich temat niestety na forum).
Miałam co prawda szkolenie w zeszłym roku i wydaje mi się że robie wszystko dobrze (chyba). Mimo zalewania wolnego brzegu po 2-3 dniach w tym właśnie miejscu lakier się jakby rozwarstwia (odrywa od paznokcia razem z bazą), powstaje przestrzeń i całość mogę sobie ściągnąć jednym ruchem jak folię..:(
Nie wiem w czym tkwi problem.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to moja lampa UV. Jest dość stara (ma conajmniej 5 lat) ale praktycznie w ogóle z niej nie korzystałam. Żarówek jeszcze nie wymieniałam bo mogłabym policzyć na palcach ile razy były odpalane. Myślicie że mimo tego mogły stracić swoje właściwości?
Matuje pazurki, nakładam primer... od skórek nic się nie dzieje, trzyma się superowo tylko ten wolny brzeg:huh:

kiwaczek2
26-03-2013, 13:49
a czym matujesz? a odtłuszczasz?

Izi
26-03-2013, 14:33
Na początku stosuje Kodan - płyn który dezynfekuje i odtłuszcza, a po opracowaniu pazurka matuje bloczkiem, strzepuje pyłek i nakładam primer. Jak wyschnie baza (przecieram suchym wacikiem żeby kolor się nie "ściągał"), dwie warstwy koloru top.

Chocolata
26-03-2013, 15:24
Po pierwsze może to być wina łączenia dwóch firm, po drugie nie wiem co masz na myśli pisząc" jak wyschnie baza" ?? Bazę utwardza się w lampie, więc jakim cudem ma schnąć? Po trzecie jakiego używasz primera ( kwas czy bezkwas.?)

Izi
26-03-2013, 15:36
"jak wyschnie baza" Chocolata to był skrót myślowy;) jak wyschnie primer (mam kwasowy) nakładam bazę. Przy bazie i kolorze Gelaq było to samo.
A wolny brzeg powinno się "zakładać" wszystkimi czterema warstwami? Bo ja już sama nie wiem... :/:

Mam nadzieję że to jednak wina żarówek, ale to sprawdzę dopiero za kilka dni. Bo moja teoria jest taka, że kiepsko utwardzają i nawet jak zrobie "zakładkę" to zanim żel zacznie twardnieć to warstwa z wolnego brzegu zdąży się ściągnąć. To jedyne co mi przychodzi na myśl i co by mnie uratowało:cool:

Ignorantka
26-03-2013, 16:58
... A wolny brzeg powinno się "zakładać" wszystkimi czterema warstwami? Bo ja już sama nie wiem... :/:
Mam nadzieję że to jednak wina żarówek, ale to sprawdzę dopiero za kilka dni. Bo moja teoria jest taka, że kiepsko utwardzają i nawet jak zrobie "zakładkę" to zanim żel zacznie twardnieć to warstwa z wolnego brzegu zdąży się ściągnąć. To jedyne co mi przychodzi na myśl i co by mnie uratowało:cool:
Wg mnie zdecydowanie wina żarówek, w których świeci gaz. Gdzieś czytałam, że ten gaz ulatnia się z czasem nawet nie używany.
Wolny brzeg powinno się otulać bazą dla przyczepności a topem dla trwałości. Kolorem dla estetyki i tu może być tylko raz jeśli wystarcza. Ważne aby ten brzeg był otulony "cienko", bo "zgrubiały" będzie się "wykruszał".

mewa92
27-03-2013, 08:41
Kochane powiedzcie mi proszę czym one się różnią oprócz ceną i nazwą firmy,oba są z allepaznokcie,oba używa się tak samo ale czy jakościowo się różnią? :)

103. INS Lakier żelowy UV 6ml. - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcie.pl/9847--103-ins-lakier-zelowy-uv-6ml-.html)

103. NTN Lakier żelowy UV 6ml. - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcie.pl/14461--103-ntn-lakier-zelowy-uv-6ml-.html)

ewelinka:*
27-03-2013, 11:57
nieeee no wiecie co? dzwoni do mnie dziewczyna co nosi już hybrydę ponad 3 tyg. i ma pretensje, bo jej poodpryskiwało na końcach... ręce mi opadły! i ona delikatnie sugeruje żebym "naprawiła"... bo wcześniej nosiła po 4 tyg i nic się nie działo... a ja jej mówię, że teraz chyba miała intensywny czas sprzątanie itd. a ona, że nie i samo sie tak stało... no k**** ! co za laska?? powiedziałam jej, że ja gwarantuję hybrydy w nienaruszonym stanie do 2tyg, potem ma prawo się coś dziać.
a Wy dajecie jakąś gwarancję na hybrydy? bo już nie wiem co mam jej gadać, a ona swoje i niezadowolona!

gonia1203
27-03-2013, 12:03
Ja daje tak samo jak Ty do 2 tygodni gwarancja, nie można dać sobie wejść na głowe bo będą to wykorzystywały, sama nazwa manicure hybrydowy na 2 tyg, trzeba tłumaczyć jesli trzyma się dłużej to dobrze ale nie zawsze tak jest, moze podpiłowała je troche pilniczkiem lub pracowała ale takie klientki się nie przyznaja :) może płytke ma wysuszoną już od zdejmowania itp?

agnieszka-nails
27-03-2013, 12:44
Może wytłumacz swojej klientce, że noszenie lakieru hybrydowego powyzej 2 tygodni jest przede wszystkim nie zdrowe dla naturalnej płytki paznokcia.

Wyczytane w gazecie GLAMOUR kwiecień 2013:

"przenoszenie" lakieru hybrydowego jest szkodliwe?
Żelazna zasada: nie wolno nosić "hybrydy" na dłoniach dłużej niż 14 dni, na stopach dłużej niż 20 dni. Ponieważ nawet po tym czasie nadal wyglądać ona może dobrze, może kusić, aby cieszyć się kolorem dłużej. Jednak noszenie go powyżej dwóch tygodni powoduje przesuszenie płytki, a w niektórych wypadkach nawet zwapnienie, czyli powstanie na powierzchni białych plam. Jeśli coś jeszcze bardziej niszczy paznokcie, to nieprofesjonalne, samodzielne zdjęcie (a w zasadzie zdrapanie) lakieru. Zaoszczędzimy pieniądze, zniszczymy płytkę. Lakier hybrydowy zdejmujemy za pomocą czystego acetonu lub płynu na bazie acetonu, dlatego ważne, by zrobić to w sposób bezpieczny, czyli w salonie.

Czy są lepsze i gorsze lakieru hybrydowe? Jakie wybierać?
Na świecie jest ponad 20 liczących się producentów soak-off gelu. W Polsce rozróżniamy mniej więcej cztery marki. jak poznać, ze produkt jest lepszy lub gorszy? Jeśli trzyma się krócej niż lakier innej marki, nie oznacza to, że jest gorszy! Za to jest duże prawdopodobieństwo, że ma mniej składników negatywnie działających na paznokcie.

Ile razy z rzędu możemy zrobić manicure hybrydowy?
To kwestia szalenie indywidualna, uzależniona od kondycji paznokci i gospodarki hormonalnej decydującej o odnawianiu się płytki. Obserwujemy klientki, które noszą "hybrydę" non stop przez rok, ale też takie, króre już po drugim razie muszą zrobić sobie dłuższą przerwę.

Po czym poznać moment, kiedy manicure zaczyna nam szkodzić?
Na to pytanie odpowie doświadczona manicurzystka, potrafi ocenić, czy czas zakończyć przygodę z "hybrydą", bo np. mamy zbyt cienką płytkę, odwapnioną na skutek przenoszenia lakieru, czy po prostu uszkodzoną.

Jak pielęgnować paznokcie w trakcie i po "hybrydzie"?
W trakcie warto pamiętać o dokładnym wycieraniu rąk po myciu (podmakanie niszczy jakość manicure), nakładaniu kremu do rąk i stosowaniu oliwki do skórek. Po zdjęciu lakieru proponujemy 21-dniową kurację odżywką lub wykonywaną co 14 dni serię od 3 do 5 manicure japońskich z użyciem tłustej, odżywczej i nabłyszczającej pasty.


A teraz trochę od siebie. Moja mama nosiła hybrydy po 3-4 tyg, jedna po drugiej i niestety musi sobie teraz zrobić przerwę ponieważ dostała zwapnienia na niektórych paznokciach, w dodatku są przesuszone, że zaczęły się zwijać na kształt rurki :( Dlatego uważam, że ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad oraz informować na samym początku klientki o zaletach i wadach manicure hybrydowego oraz jakie są zalecenia do jego stosowania.
^_^

PlatynkaNails
27-03-2013, 21:07
Dziewczyny a wiecie może jak sie trzymaja hybrydy z Spnu?? UvLaQ??
Czy dobrze się trzymają i czy nie odpryskują od wolnego brzegu oraz czy łatwo schodzą w acetonie?
Byłabym wdzięczna ;)

malutkaistotkaa
28-03-2013, 08:28
mam ajedna z spn i u mnei eni nei sprawdza
schodzi dobrze
ale starsznie si erozlewaprzy nakladaniu
no i pekala dziewczynom mega pajaczkis ie robily:/
ja pracowalam wtedy na bazie i wyk shellaca:)

PlatynkaNails
28-03-2013, 15:15
Dzięki ;) Zamówiłam je jednak ,bo i tak robiłam zamówienie,ale te miniaturki na próbe właśnie: baze i top i kilka kolorków- zobaczymy jak się spiszą ..

3524
28-03-2013, 18:50
czy wiecie może, czy shellac cnd ma białą butelkę? Zamówiłam u polecanego tu sprzedawcy i coś mi w nim nie pasuje. Kolor ma buteleczkę oklejoną folią w kolorze zawartości i biały spód. Tak powinno być?

macaomoonlight
29-03-2013, 21:00
Sprawdziłam moje buteleczki, mam w sumie ok. 10 kolorów - wszystkie oprócz dwóch mają spody w kolorze boków. Jedynie VEXED Violette ma spód czarny (boki tak jak piszesz jakby naciągnięta folia termo) i Rubble ma spód biały.

Patrycja_92
31-03-2013, 00:00
Dziewczyny mam pytanie a propo Estetiqa, na początku moją przygode z hybrydami zaczęłam od INSu bazy i kolorówki, to mimo, że baza jest ciezka do rozprowadzania to utrzymała kolorówkę normalnie 3 tygodnie. Pokusiłam się na zakup bazy i topu z Estetiqa dwóch kolorów i zaczęły się schody, zrobilam jednej dziewczynie baze kolor i top Estetiq i odrpysły przy wolnym brzegu 3 paznokcie, potem zrobiłam drugiej dziewczynie to samo, bardziej zabezpieczyłam brzeg i znowu to samo, wkurzylam się, że może kolorówka z Estetiqa jest słaba, zrobiłam baza Estetiq, kolor INS, top Estetiq i znowu to samo, odpryśnięte przy wolnym brzegu. Dodam, że na bazie z INSu takiego problemu nie było, moje testerki chodziły po 3 tygodnie z wszystkimi paznokciami. Czy któras miała podobne przeżycia z bazą z Estetiqa czy może trafiłam na felerny produkt? i

kiwaczek2
31-03-2013, 09:41
ja nie mam bazy estetiq, a kolory używam. uzywam z bazą ata, mm oraz gelish. trzyma się normalnie. wiec może to ich baza jest kiepawa.

malutkaistotkaa
31-03-2013, 10:05
ja bazy tez nie posiadam kolorki mam i uzywam na bazie gelisha i shellaca nie dziejej si enic!!

sandrus
31-03-2013, 12:12
Ja też nie pracuje na bazie Estetiq więc niestety nie
pomogę.
Obecnie mam bazę i top Ibd.

Tosiaczek
31-03-2013, 14:51
Ale z kolorami z Estetiq nic się nie dzieje?
Bo właśnie chciałam parę kolorów zakupić już na lato bo spodobały mi się, i szukałam odpowiedzi i znalazłam ale nie na wszystkie pytania.
Właśnie co do kolorów, czy są intensywne, jak z ich kryciem, i czy trzymają się dobrze?
Bo mówicie że baza jest do kitu, a właściwie to większość z Was pracuje na innych bazach.. Ja mam bazy z MM i Indigo..

agnieszka-nails
31-03-2013, 15:41
czy kolory hybryd estetiq w ich sklepie na str. internetowej są porównywalne do ich realistycznych kolorow? Nie chciala bym aby okazalo się ze kolor jest zupełnie inny jak je dostarczą :(

Tosiaczek
31-03-2013, 15:51
Agnieszka jak oglądałam zdjęcia jak dziewczyny dodawały na forum to troszkę się różniły, ale minimalnie .. Poszukaj sobie tutaj stylizacji z estetiq i porównaj z kolorami na stronce ;D przynajmniej ja tak robię ;D
http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/8825-stylizacje-hybrydowe.html

agnieszka-nails
31-03-2013, 16:23
przegladalam troszke :)

ewelinka:*
31-03-2013, 16:45
Sandruś jak tam testy z ibd?

macaomoonlight
31-03-2013, 17:50
Witam, czy malowałyście już lakierami Gelish Love in bloom? Mam Gelish w kolorze czarnym, jest mocno wymagający w malowaniu, spływa do środka lub rozlewa się. Aby kolor pokrył i jednocześnie ni spłynął maluję trzy super cieniutkie warstwy. A jak jest z kolorami Love in bloom? Macie jakieś doświadczenia?

---------- Dodano o godzinie 17:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:39 ----------

w kolorze mięty:

agnieszka-nails
31-03-2013, 18:23
łączy któraś INS z bazą i topem GELISH? współgrają?

sandrus
31-03-2013, 21:38
macaomoonlight (http://forum.wzorki.info/members/15882-macaomoonlight.html) ,ale piękne te kolorki z fotki:)

Dziewczyny napiszę trochę o Estetiq.

Kolorki mają bardzo fajne i zdecydowanie przyciągają wzrok:P
Konsystencja ok.Jedyne co zauważyłam to na bazie IBD nieco się kurczą,ale po drugiej warstwie wszystko jest ok.
Kładę dwie cienkie warstwy i to całkowicie wystarcza do ładnego pokrycia.
Nie polecam grubych warstw,bo lakier ścieka i tworzy brzydkie zacieki.
Szczególnie jest to widoczne na jasnych lub mało napigmentowanych kolorach.

Wśród moich klientek furorę zrobił nr.8-taka malinowa czerwień.
Niestety na żadnym foto nie jestem w stanie uchwycić prawdziwości koloru.
Mam bardzo białe światło w lampce i wychodzi jak wychodzi.

Najbardziej realne fotki z internetu

http://www.biokur.pl/zel-hybrydowy-color-15-ml-nowosci-p-98.html

Bardziej realnych juz nie znalazłam.

Możecie jeszcze zerknąć w wątku o kolorach hybrydowych tam dodałam swój wzornik.
Na naturze trzymają sie bardzo dobrze.
Sa elastyczne.
Nie ma problemu z ich usunięciem.
Ja uzywam aceton firmy Silcare.


Znam jeszcze jedne hybrydy w tej samej cenie.
Testowałam do tej pory 3 kolory.
Noszą się tak samo i tak samo szybko schodzą.

OLIVIA - OLIVIA LAKIER HYBRYDOWY KOLOR nr.10 15ml - OLIVIA (http://www.e-largo.com.pl/olivia-lakier-hybrydowy-kolor-15ml-p-1769.html?cPath=4_269_284)


Co do bazy i topu IBD.
Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Nabłyszczacz utwardza sie genialnie.
Nie ma z nim problemu.
Połysk utrzymuje się bardzo długo.


Jak cos jeszcze to pytać proszę:)

Tosiaczek
31-03-2013, 22:38
Sandrus a te kolory neonowe masz z estetiq-a? Bo na nich mi zależy, na tym zielonym i pomarańczowym. Trzeba dawać więcej niż dwie warstwy?
I jeszcze czy używałaś do nich może bazy z Mistero Milano lub Indigo? Bo ja takie mam, a z Estetiq-a nie chce kupować bo są nie za dobre, jak piszecie..

sandrus
31-03-2013, 23:19
Kochana
Niestety tu nie pomogę.
Nie mam kolorów neonowych i nie wiem jakie one są.
Czy dobrze kryją czy są raczej transparentne.

Bazę mam ibd więc też nie odpowiem.

Tosiaczek
01-04-2013, 09:51
Kupie te dwa na próbę ;] Może akurat się sprawdzą ;]

mała82
01-04-2013, 17:12
Dziewczyny a co zrobic jesli lakier bardzo sie "kurczy", "ucieka" ? Mam nadzieje, ze wiecie o co chodz?i uzywam Estetiq i wszystko bylo ok, ale teraz po 4 m-cach nie moge zrobic ladnego manicure, bo lakier nie rozprowadza sie tak jak powinien... Nie pomaga nawet jak baze podotykam lekko wacikiem macie jakies pomysly co zrobic ? Baze i top tez mam z estetiq:/

loginka
01-04-2013, 17:45
Mała była o tym mowa na poprzedniej stronie :) Jak sie kurczy to przetrzyj baze po utwardzeniu i zachaczaj dobrze o wolny brzeg paznokcia. Sprobuj tez wstrzasnac dobrze lakier przed nakladaniem bo moze sie rozwarstwia. Czasem tez kolor sie rozpływa jak jest zbyt cieplo. A jak wczesniej nie mialas takiego porblemu to moze lakier juz stary.

mała82
01-04-2013, 18:00
Mała była o tym mowa na poprzedniej stronie :) Jak sie kurczy to przetrzyj baze po utwardzeniu i zachaczaj dobrze o wolny brzeg paznokcia. Sprobuj tez wstrzasnac dobrze lakier przed nakladaniem bo moze sie rozwarstwia. Czasem tez kolor sie rozpływa jak jest zbyt cieplo. A jak wczesniej nie mialas takiego porblemu to moze lakier juz stary.

Czytalam:) zapytalam, bowczesniej bylo ok.
Uzywam w warunkach domowych,robie tylkosobie. Zestaw mam od listopada zeszlego roku. Jest mozliwe zeby produkty popsuly sie po 4 m- cach? Fakt, mam dosc cieplo w domu ok 25 stopni... Moze to jest przyczyna, nie wiem juz sama..


Edit. A jeszcze pytanie czy jesli rano nalozylam baze, utwardzilam, ale przeszkodzono mi i nie dokonczylam ;) to czy musze ja zdejmowac czy moge przemyc cleanerem i nakladac kolor teraz?

kiwaczek2
01-04-2013, 18:10
TOSIACZEK - mam zielony i pomarańczowy. zieleń po 2 razach nie kryje za dobrze, są prześwity. pomarańcz ok

Tosiaczek
01-04-2013, 20:01
Dzięki Kiwaczku, i tak już sama nie wiem z czego kupić takie neonowe kolory ;] spróbuje pomarańcz z estetiq-a a zieleń z Indigo.. I po sprawie ;D

macaomoonlight
02-04-2013, 22:16
Co do kurczenia się kolorów - dziwne, ale nie mam tego problemu z CND (w ogóle) a z Gelish - tak z tymi kolorami co mam, z Young nails - tak, z niektórymi innymi hybrydami też. Wydaje mi się, ż eto kwestia firmy również a nie tylko starości lakieru czy innych warunków. Mam Wildfire z CND - ponad rok, prawie pusta butelka, a nadal rozprowadza się jak rok temu. Załączam kilka znalezionych fotek do kompletu mięty:

http://forum.purseblog.com/nail-care/gelish-soak-off-gel-polish-mkii-698163-316.html

samaron
02-04-2013, 22:27
dodaj źródło fotek

kiwaczek2
03-04-2013, 13:16
czy ktoś kupował u tego allegrowicza? Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/my_page.php?uid=6017920)
czy sprzedaje oryginały bo ja się nie znam;-(

Patrycja_92
03-04-2013, 14:30
Dziewczyny hybrydowe czy może mi któraś powiedzieć czy owy Gelish jest orginalny ?
Na fotce wygląda identycznie jak na stronie Harmony
Harmony GELISH Foundation/Base Gel baza 15ml (3132323162) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/harmony-gelish-foundation-base-gel-baza-15ml-i3132323162.html)

Chocolata
03-04-2013, 15:11
Obecnie oryginalne butelki topu i bazy wyglądają tak
http://www.outletnail.com/ebaystore/outletnail/images/gelish-basetopnew.jpg
http://www.outletnail.com/ebaystore/outletnail/images/gelish-basetopnew.jpg

Patrycja_92
03-04-2013, 15:18
Aguś a może tak być, że to stara partia jescze? bo byłam dzisiaj na Eurofashion sklep i do kupienia są takie jak ja wrzuciłam :)
Bo znalazłam jeszcze takie : http://allegro.pl/gelish-harmony-base-foundation-baza-uv-15ml-i3128762853.html i te bardziej odpowiadaja Twojemu opisowi :D

germana
03-04-2013, 16:00
te z pierwszej aukcji to podróba chyba bo zakrętka od pędzla jest jakaś lewa ^_^
a chyba najnowsza seria topu ma niebieski napis tak jak baza fioletowy.

MURKA
03-04-2013, 17:01
kiwaczek ja też robiłam zakupy u e-paznokci i wszystko było ok gelish był oryginał

kiwaczek2
03-04-2013, 17:13
Gelish to sie domyslam bo cena niewiele nizsza.a shellac? Podejrzanie tanio.nigdy nie mialam wiec nqwet nie mam do czego porownac.na obrazku jak to na obrazku.

agnieszka-nails
03-04-2013, 18:37
Dzisiaj pierwszy raz "testowałam" bazę i top gelish. Jednej klientce wszystko ładnie wyszło (trwałość sprawdzę w przeciągu kilku tyg.) a druga po położeniu bazy (przed utwardzeniem) powiedziała, że ją strasznie szczypie. Od razu zdjęłam bazę i położyłam inną, którą dotychczas stosowałam i już nie szczypało. Dziwne :blink:

karolasc
03-04-2013, 18:41
Ja uważam, że nic dziwnego mnie się już kilka razy tak zdarzyło na klientkach, i raz się zdarzyło że odczuwałam "ciepło" przy utwardzaniu lampą led. także reakcja wiązania się hybrydy pewnie tak jak przy żelu, może klientka miała bardziej wrażliwe paznokcie lub ogólnie ciało przez co było to bardziej odczuwalne.

agnieszka-nails
03-04-2013, 18:46
tylko, że mi się zdarzył tak pierwszy raz. Przy poprzedniej firmie (Nail Design) tak się nigdy nie stało. Czy najlepiej zdjąć taką "szczypiącą" bazę i położyć inną czy "kazać" klientce przecierpieć? :P

karolasc
03-04-2013, 18:50
tzn no moim skromnym zdaniem to nawet nie ma co porównywać tych dwóch firm :) także "szczypanie" może trwać od 3 do 5 sek więc wydaje mi się że skoro mają się trzymać to nie jest jakiś długi czas, że klientka nie byłaby w stanie wytrzymać, chociaż zdarzają się niekiedy też takie... także najlepiej byłoby zapytać.

macaomoonlight
03-04-2013, 19:02
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Chocolata czy masz z Gelish kolory z serii Love in bloom? Jeśli tak napisz proszę jak się rozprowadzają. Z góry dziękuję.

przeszukaj temat

agnieszka-nails
03-04-2013, 19:20
tzn no moim skromnym zdaniem to nawet nie ma co porównywać tych dwóch firm :) także "szczypanie" może trwać od 3 do 5 sek więc wydaje mi się że skoro mają się trzymać to nie jest jakiś długi czas, że klientka nie byłaby w stanie wytrzymać, chociaż zdarzają się niekiedy też takie... także najlepiej byłoby zapytać.

Oczywiście, że nie ma co porównywać tych dwóch firm :) ale nie narzekam jakoś szczególnie na Nail Design, bywa po prostu, że odpryskuje lakier dlatego zakupiłam bazę i top Gelish.

Klientce nie zdjęłam do końca tej bazy z Gelish, nie chciałam znowu piłować płytki, i narzekała że tam gdzie zostały resztki to cały czas szczypało jak nakładałam kolor, utwardzałam pod lampą a nawet jak kładłam top. Jak nie dotykałam to nie bolało :blink:

Chocolata
03-04-2013, 19:50
Macaomoonlight pisałyśmy już o tej serii wcześniej. Jest bardzo napigmentowana i trudniejsza do nałożenia.

loginka
03-04-2013, 22:06
Kochane a ja mam takie pytanie. Jak dajecie takie malo kryjace kolory, np. neonowe to ile warst dajecie bialego pod spod zeby ladnie to krylo? Jedna wystarczy czy dwie? Nie za grubo sie robi z tym bialym jeszcze?

Chocolata
03-04-2013, 22:28
Trudno powiedzieć, bo nie wiem na jakim białym pracujesz. Jak masz mocno napigmentowany (CND, MM) to jedna warstwa starczy - jeśli mniej biały - wiadomo że więcej - ale cieniutko - byle prześwitów nie było. Jeśli nie pojawią się "góry i doliny" to będzie wyglądało cienko - trzeba zwracać uwagę, żeby biały nie spływał na wolny brzeg bo wtedy deformuje sie i wydaje grubszy - przy wolnym brzegu białej hybrydy daj minimalnie.

macaomoonlight
04-04-2013, 21:04
Znalazłam fajny tutorial - może Wam się przyda:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Tosiaczek
04-04-2013, 21:54
I po przetarciu warstwy, nabłyszczacz będzie się trzymał? (chodzi mi o ten filmik niżej)

agnieszka-nails
04-04-2013, 22:05
a skąd takie "tasiemki"?

Chocolata
04-04-2013, 22:16
a skąd takie "tasiemki"?
https://www.google.pl/search?q=tasiemki+do+paznokci&hl=pl&safe=off&client=firefox-a&hs=xIX&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=K99dUf3HCMPJhAeMyIHIAg&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=724&bih=464 - wujek google nie gryzie;)

Tosiaczek tak, bedzie się trzymało - bynajmniej Harmony tak ma:)

agnieszka-nails
04-04-2013, 22:23
Chocolata dzięki, nie raz je widziałam w hurtowni ale nie byłam pewna czy to jest napewno to, po za tym tanie to to nie jest, przynajmniej tam gdzie widzialam :P

macaomoonlight
06-04-2013, 22:44
a skąd takie "tasiemki"?

Ja kupiłam tutaj:
TAŚMA PASKI NAKLEJKA NA PAZNOKCIE ZŁOTA SREBRN (3105082556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/tasma-paski-naklejka-na-paznokcie-zlota-srebrn-i3105082556.html)

i było tanie jak barszcz..

siuniczka
08-04-2013, 22:07
Dziewczyny, mam do Was pytanie- czy kupowała któraś z Was hybrydy firmy hkhf? tu jest link do aukcji na all: KPnail LAKIER HYBRYDOWY UV TYLKO 5,90ZŁ - 50% (3122153368) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/kpnail-lakier-hybrydowy-uv-tylko-5-90zl-50-i3122153368.html) zastanawiam się, czy to czasem nie jest INS w innym opakowaniu, ponieważ allepaznokcie na swoich aukcjach dają takie same wzorniki w przypadku INS i tego HKHF.

katerina15
09-04-2013, 00:05
wydaje mi się że to będzie to samo co ins , ale nie miałam więc nie mogę potwierdzić

Elizabeth76
09-04-2013, 09:23
Do dziewczyn majacych kolor MM wrześniowa noc i leśna przygoda czy u waszych klientek to chodliwe kolorki ,bo sie zastanawiam nad nimi ??

Tosiaczek
09-04-2013, 10:18
Elizabeth76 u mnie wrześniowa noc z MM schodzi dobrze ;] A klientki są zadowolone z koloru. A leśnej przygody niestety nie mam.

natalia.gras
09-04-2013, 13:51
Nie moge znalesc tematu na temat problemu z hybrydami :/:

mam maly problem,

w sobote zalozylam hybryde na bardzo krotkie paznokcie (bylo to bardzo trudne) nie mialam jak zachaczyc o koncowke, bylo wszystko dobrze a dzisiaj zauwazylam ze odchodzi od koncowki. Kobieta miala bardzo slabe paznokcie az sie kruszyly. Powiedzialam jej ze moze sie nie trzymac tyle co normalnie poniewaz ma slaba plytke ale trzy dni. Przy innej kobiecie z tym samym kolorem nie mam problemu. Myslicie ze wina jest plytki?

Pozniej przyjdzie zeby to poprawic. Sama nie wiem jak to zrobic ;(

kiwaczek2
09-04-2013, 13:58
na mojej plytce mam to samo, bo jest cienka dosłownie jak papier i króciszony. po 3 dniach mialam odpryski że hej. ale podratowałam odżywką, są twardsze, jest lepiej.

natalia.gras
09-04-2013, 14:03
Moim pomyslem jest podpilowac jej jeszcze wolny brzeg (nie bede sciagac i nakladac od nowa hybrydy) lekko zmatowie i naloze nablyszczacz starajac sie zachaczyc jak najlardziej o koncowke.

Mysle ze sie uda

gonia1203
09-04-2013, 14:21
Nie wiem czy to będzie do konca dobre rozwiazanie bo skracajac paznokcie wolny brzeg nie bedzie otulony warstwa bazy i nablyszczacz moze sie za dobrze nie trzymac na tym, ja bym zrobila np tak: zdjela wszystko i zamiast jednej warstwy bazy dala dwie i na to kolor i top pamietajac o zabezpieczeniu wolnego brzegu baza i topem

Patrycja_92
09-04-2013, 21:55
Kochane moje potrzebuję białej ładnie napigmentowanej hybrydy do frencha, ale zeby nie siała spustoszenia na portfelu, zastanawialam sie nad CND, czy któraś uzywala? I jesli ją kupię to będzie współgrać z bazą z Gelisha? (bo to kolejny zakup w mojej kolejce priorytetów) :D :*

siuniczka
09-04-2013, 22:44
jeśli chodzi o napigmentowaną i niedrogą, to ja mam INS nr 18, tylko jest gęsta więc może sprawiać trudności w wykonaniu ładnej końcówki frencha

Chocolata
09-04-2013, 23:00
Kochane moje potrzebuję białej ładnie napigmentowanej hybrydy do frencha, ale zeby nie siała spustoszenia na portfelu, zastanawialam sie nad CND, czy któraś uzywala? I jesli ją kupię to będzie współgrać z bazą z Gelisha? (bo to kolejny zakup w mojej kolejce priorytetów) :D :*

Używam Cream puff CND do bazy i topu Harmony. Jedyne co to trzeba uważać żeby nie kłaść za grubo bo się lubi marszczyć - kolor extra biały.

Patrycja_92
09-04-2013, 23:14
Siuniczka ja też ją kupiłam i jest KOSZMARNA, okropnie gęsta, że zostawia rowki w kształcie włosia pędzla, które za chiny ludowe sie nie poziomują :D dodatkowo się nie utwardza nawet po 4 minutach w lampie, podziękowalam za nią :D:D:D

Choco mowisz ze CND jest w porządku i współgra z Gelishem? no to rewelacja, juz wiem co kupic :)):* A na łoże czego używasz? Bo mam z Estetiqa taki lekki róż i sie zastanawiam :)

jumpi
10-04-2013, 08:12
Patrycja ja mam obecnie biały bluesky i jak na razie dla mnie najlepszy jeśli chodzi o aplikację, konsystencję,kolor i utwardzanie. Estetiq też jest ok. ale trochę słabo kryje i trzeba 2x nakładać. Przetestowałam chyba z 10 różnych białych. Też mam bazę i nabł. Harmony

Ja nie Chocco, ale też sie wypowiem,jako kamuflaż, MM frappe lub magic nails nr.38 (kolorki niemal identyczne)

Natalia, to na pewno wina słabej płytki, tak ja pisze gonia spróbowac, 2 warstwy bazy, mozna też 2 warstwy nabłyszczacza.

gonia1203
10-04-2013, 08:36
Kochane moje potrzebuję białej ładnie napigmentowanej hybrydy do frencha, ale zeby nie siała spustoszenia na portfelu, zastanawialam sie nad CND, czy któraś uzywala? I jesli ją kupię to będzie współgrać z bazą z Gelisha? (bo to kolejny zakup w mojej kolejce priorytetów) :D :*

do tej pory uzywalam bialego gelisha sheek white, zamienilam go na ibd just gel whipped cream, czysta biel super kryjaca, dla mnie nie sprawia trudnosci w nakladaniu, nie jest gesty, wiadomo za duzo nie mozna nalozyc bo sie zmarszczy ale kryje lepiej niz gelish a kosztuje polowe mniej okolo 35zł, znalazlam zdjecie w internecie, jak ktos nie chce zeby french byl extra bialy korektorowy zawsze mozna go pokryc mlecznym kolorkiem lub na odwrot;)

http://4.bp.blogspot.com/-FW3z2xsrWP8/UIKbqYAE9pI/AAAAAAAAAhI/-y3mZUstMx8/s1600/DSCF3461.JPG

Chocolata
10-04-2013, 14:01
.... A na łoże czego używasz? Bo mam z Estetiqa taki lekki róż i sie zastanawiam :)

Kilkanaście razy już tu pisałam, że najczęściej używam Artistica Peach Whip :)

kamillxx
10-04-2013, 18:27
patrycja ja uzywam 1 z estetika mleczny roz do frencza

Patrycja_92
10-04-2013, 20:02
Ja tez go mam :) tak z ciekawosci pytałam tylko :)

karchola
10-04-2013, 22:37
ja teraz używam jesiennego poranka z MM :)

Zen.
10-04-2013, 23:03
na stopach super wygląda jesienny poranek i na jasnych dłoniach też, do ciemniejszych frappe.

kiwaczek2
11-04-2013, 09:38
Patrycja - do mnie wczoraj dotarł cream puff cnd - gesty ale ok, kryje ładnie za 1 razem. dodam fote poźniej.

zdjecie zrobione teraz, wieczorem. pierwsze przy swietle takim pokojowym drugie z lampa. biały nałozony jeden raz.

sandrus
11-04-2013, 10:03
Do french nawet niezły jest IBD.
Daje link do koloru

IBD Lakier Hybrydowy shellac 14ml - Seashell Pink (3164844868) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/ibd-lakier-hybrydowy-shellac-14ml-seashell-pink-i3164844868.html)

karchola
11-04-2013, 11:25
Ja właśnie u znajomej ostatnio któryś z shellaca biały widziałam i był super. Wydaje mi się, że zarówno MM jak i Estetiq mają stłumione nieco.

Zen ja podobnie. Chociaż patrzę też na naturalny kolor łożyska.
Tu moje własne z Jesiennym

67802

isabellt
12-04-2013, 09:40
dziewczyny podpowiedzcie mi jak z ozdobami na lakierach hybrydowych,tzn jak przyklejacie cyrkonie to na zrobionego paznokcia kropelkę kleju i cyrkonię czy top zmatowić blokiem klej cyrkonia i na to jeszcze raz top?jak najlepiej będzie się trzymało?

sandrus
12-04-2013, 10:53
Ja po kolorze daje top i na to cyrkonia.utwardzam i później kolejna warstwa topu na zasadzie "otulenia"cyrkoni.

isabellt
12-04-2013, 11:20
Bardzo Ci dziękuję za pomoc:*a jeszcze pytanko czy przed nałożeniem drugiej warstwy topu matowisz tą poprzednią warstwę?

sandrus
12-04-2013, 11:28
Ależ skąd :)
Nic nie matowię ,bo i po co:P

isabellt
12-04-2013, 11:43
a no nie wiem:)tak zapytałam dla pewności.jeszcze raz wielkie dzięki:)

natalia.gras
12-04-2013, 12:14
Jestescie cudowne!!!

Nigdy bym nie pomyslala o 2 warstwach bazy a to moze byc dobre rozwiazanie przy slabych paznokciach.

Przy dwoch paznokciach hybryda odprysla od koncowki wiec je zdjelam i nalozylam od nowa, reszta paznokci byla nawet nawet wiec lekko je podpilowalam od wolnego brzegu.

Chocolata
12-04-2013, 14:06
dziewczyny podpowiedzcie mi jak z ozdobami na lakierach hybrydowych,tzn jak przyklejacie cyrkonie to na zrobionego paznokcia kropelkę kleju i cyrkonię czy top zmatowić blokiem klej cyrkonia i na to jeszcze raz top?jak najlepiej będzie się trzymało?

Dziewczyny wielka PONOWNA prośba o dokładne czytanie tematu zanim się zada pytanie. Już było o tym pisane! Czytanie nie boli ;))

faasolkaa
14-04-2013, 22:43
Hej. Powiem tak: nie mialam do tej pory nic wspólnego z hybrydą jednak spodobało mi się u koleżanki i chce zakupić cały zestaw na własny użytek tylko, wiec pytanie: jakies firmy polecacie? Oczywiscie by cena nie była zbyt wysoka, a jakość w miare dobra, najbardziej zalezy mi by lakier bez zadnych odprysków utrzymywał sie przynajmniej 2 tygodnie, i by było latwe zdejmowanie by nie niszczyć zbyt mocno płytki.
Znalazlam w necie taki zestaw:
Zestaw HYBRYDY Charbonne na naturalną płytkę DUŻY cena 259.00 PLN (http://gabriellenails.istore.pl/pl/zestaw-hybrydy-charbonne-na-naturalna-plytke-duzy.html)
co myślicie o tym? Któraś miała juz do czynienia z tą firma? Jak nie to proszę o pomoc przy wyborze

asia
15-04-2013, 01:01
caly temat o tym jest, prosimy o przeczytanie watku :)

a co do trwalosci hybryd- "przynajmniej 2 tygodnie" ? po 2 tygodniach to i tak juz jest giga odrost, to, ze producent napisze, ze hybryda trzyma sie miesiac to...ehm....xxx. poza tym, procz marki hybrydy, bardzo duzo zalezy od naturalnych paznokci.

żeby paznokcie wygladaly estetycznie, mniej wiecej co 2 tygodnie je odswiezamy ;)

Sweetestgirl13
15-04-2013, 11:54
Hej. Powiem tak: nie mialam do tej pory nic wspólnego z hybrydą jednak spodobało mi się u koleżanki i chce zakupić cały zestaw na własny użytek tylko, wiec pytanie: jakies firmy polecacie? Oczywiscie by cena nie była zbyt wysoka, a jakość w miare dobra, najbardziej zalezy mi by lakier bez zadnych odprysków utrzymywał sie przynajmniej 2 tygodnie, i by było latwe zdejmowanie by nie niszczyć zbyt mocno płytki.
Znalazlam w necie taki zestaw:
Zestaw HYBRYDY Charbonne na naturalną płytkę DUŻY cena 259.00 PLN (http://gabriellenails.istore.pl/pl/zestaw-hybrydy-charbonne-na-naturalna-plytke-duzy.html)
co myślicie o tym? Któraś miała juz do czynienia z tą firma? Jak nie to proszę o pomoc przy wyborze
Ja mam hybrydy z charbonne. Trzymaja sie swietnie i maja super kolorki;)

faasolkaa
15-04-2013, 18:38
caly temat o tym jest, prosimy o przeczytanie watku :)

a co do trwalosci hybryd- "przynajmniej 2 tygodnie" ? po 2 tygodniach to i tak juz jest giga odrost, to, ze producent napisze, ze hybryda trzyma sie miesiac to...ehm....xxx. poza tym, procz marki hybrydy, bardzo duzo zalezy od naturalnych paznokci.

żeby paznokcie wygladaly estetycznie, mniej wiecej co 2 tygodnie je odswiezamy ;)


wiem że cały wątek jest o paznokciach ale nie cały o tym co pytam a stron jest prawie 100 i od 2011, a ja pytam jakie teraz według was marki są najlepsze a nie jakie były w 2011

co do trwałości to też domyslam sie że dłużej niz 2 tygodnie się w nich nie chodzi, nie dosyć ze nieestetycznie to już wyglada a do tego kolor też sie moze znudzic, no ale piszec ze przynajmniej 2 tygodnie mialam bardziej na myśli by nie odpryskiwał po 3 dniach a takie pewnie też się zdarzają, z tego co doczytałam to większość z Was miała do czynienia z wieloma markami wiec chyba możecie mi polecic coś :)

---------- Dodano o godzinie 18:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:36 ----------


Ja mam hybrydy z charbonne. Trzymaja sie swietnie i maja super kolorki;)

Ale masz tylko lakiery z charbonne czy cały zestaw?

asia
15-04-2013, 20:34
caly wątek jest tylko i wylacznie o hybrydach, takze o tej marce, wystarczy przewinąć 1-2 strony żeby zobaczyć co dziewczyny polecają.

mamy także przeszukiwarke forum, mozna wpisac konkretną markę i wyskocza wszystkie posty dot. tej marki

macaomoonlight
15-04-2013, 21:05
caly wątek jest tylko i wylacznie o hybrydach, takze o tej marce, wystarczy przewinąć 1-2 strony żeby zobaczyć co dziewczyny polecają.

mamy także przeszukiwarke forum, mozna wpisac konkretną markę i wyskocza wszystkie posty dot. tej marki

No nie zawsze to działa - po sugestii abym sobie znalazła wątek na temat Gelish Harmony Love in bloom wpisałam w wyszukiwarkę i niestety nic się nie znalazło:(

asia
15-04-2013, 21:22
zawsze zostaje ta druga opcja ;)

przecież nikt by nie pisał, żeby sobie przeczytać, jeżeli temat nie byłby opisywany po kilka, albo kilkanascie razy. nie dziwcie sie ze temat ma po sto stron, jezeli na kazdej stronie mniej wiecej 5 userow pyta się "jakie hybrydy poelciacie" etc ;) po to tu jestesmy, żeby pilnować porządku, więc nie denerwujcie się, kiedy to robimy..

Sweetestgirl13
15-04-2013, 22:04
Tak mam caly zestaw i uzywam tylko tych hybryd bo swietnie sie trzymaja;) jako baze daje base/top charbonne a na gore daje silikonowy nablyszczacz i trzymie sie jak talala

faasolkaa
15-04-2013, 22:47
Tak mam caly zestaw i uzywam tylko tych hybryd bo swietnie sie trzymaja;) jako baze daje base/top charbonne a na gore daje silikonowy nablyszczacz i trzymie sie jak talala

no to skoro polecasz to chyba i te zamówie, bo domyślam się ze np CND są dużo lepsze ale ceny mnie przerażają jak na mój pierwszy raz :) zobaczymy jak beda mi w ogole wychodzić :) wiec dzięki wielkie :)

a co do lampy, ta z tego zestawu co wysłałam na domowy użytek starczy? czy słaba?

ewelinka:*
15-04-2013, 22:58
taka lampa wystarczy.......................... i wystarczyło również przeczytać co nieco:)

Sweetestgirl13
16-04-2013, 08:49
Spokojnie Ci wystarczy;) tez kiedys mialam taka;)

faasolkaa
16-04-2013, 13:53
Spokojnie Ci wystarczy;) tez kiedys mialam taka;)

A jakie masz kolorki z tej firmy? Masz może lub gdzieś już wstawiałaś foty jak one wygladają na paznokciach juz?

Sweetestgirl13
16-04-2013, 14:13
Mam na fotoblogu ale niestety slabo widac jak naprawde wygladaja te kolorki;)

karchola
16-04-2013, 17:06
dziewczyny a jak to jest w końcu z tymi termicznymi hybrydami? widziałam u któregoś sprzedawcy insowskie. Trzyma się to dłużej niż tydzień?

nanami7
16-04-2013, 21:27
Karchola trzyma się - przynajmniej mi na dwóch warstwach Gelishowej odżywki :)

Drapi
16-04-2013, 22:58
ale sa tez hybrydy zmieniajace kolor :) i chyba o to chodzilo ;) ja chcialam je zamowic ale koszyk mi sie zle naliczal i zrezygnowalam z nerwow :P sa jeszcze swiecace w ciemnosci :) ma ktoras z was?

Patrycja_92
16-04-2013, 23:12
Choco Ty jak kladziesz Baze z Gelisha to dajesz ten PH Bond czy nie musi byc? Bo estetiq mnie rozczarował od stóp do głów, chce kupic gelish, zeby sie ladnie trzymało :)

Chocolata
16-04-2013, 23:15
Choco Ty jak kladziesz Baze z Gelisha to dajesz ten PH Bond czy nie musi byc? Bo estetiq mnie rozczarował od stóp do głów, chce kupic gelish, zeby sie ladnie trzymało :)

Zawsze daję PH Bond i primer bezkwasowy:)

Drapi pisałam o tych świecących zdaje się w katalogu hybryd

Co do hybryd kameleonów - to jak dla mnie są te same żele co w pojemniczkach - przelane do buteleczek;)

sandrus
16-04-2013, 23:40
Patrycja,ale baza estetiq Tobie nie przypasowała???

U mnie znów inny eksperyment-na bazie ibd hybrydy estetiq tak sie kurczą,że mnie szlag trafia:/:

któraś kładła je na gelisha???

Jeśli któraś zainteresowana to tu baza,top i dwa kolory ibd w bardzo dobrej cenie.Mam je wiec można smiało kupić:)
Ten fireworks to taka multi mgiełka.Bardzo fajny efekt można uzyskać

http://allegro.pl/ibd-hybrydowy-zestaw-base-top-fireworks-seashell-i3181081472.html

kamillxx
17-04-2013, 08:24
sandrus ja klade na gelisha...
choco czyli dajesz ph bond i pozniej primer bezkwasowy i na to kolor?
bo ja pomijalam do tej pory primer....
sandrus a ten primer oliwi to kwasowy czy bezkwasow?

jak stosuje top estetiqa na zeli + hybryde to wszystko ok ale jak 1 klientce na probe na 1 palcu to po tygodniu tak dziwnie sie zmarszczyl zrobil sie taki zolty

ale sandrus :-} pisala ze top ibd podobno jest dobry

co do bazy estetiqa to nie wydaje mi sie zeby byla dobra moze na zel ale nie na naturalka

kiwaczek2
17-04-2013, 09:03
ja od czasu jak nabyłam baze gelish wszystko robie na niej i nie ma problemów

kamillxx
17-04-2013, 09:14
kiwaczek czyli na czm natopie ? gelisz baza 2 kolor i nas to top estetiqa?

kiwaczek2
17-04-2013, 09:22
top to akurat klade jaki zlapie :d nie zastanawiam sie nigdy. mam mm oraz ata i obojetne który, zawsze jest ok.

sandrus
17-04-2013, 12:25
sandrus ja klade na gelisha...
choco czyli dajesz ph bond i pozniej primer bezkwasowy i na to kolor?
bo ja pomijalam do tej pory primer....
sandrus a ten primer oliwi to kwasowy czy bezkwasow?

jak stosuje top estetiqa na zeli + hybryde to wszystko ok ale jak 1 klientce na probe na 1 palcu to po tygodniu tak dziwnie sie zmarszczyl zrobil sie taki zolty

ale sandrus :-} pisala ze top ibd podobno jest dobry

co do bazy estetiqa to nie wydaje mi sie zeby byla dobra moze na zel ale nie na naturalka


Aga ten primer jest kwasowy.

Nie ściąga Ci sie estetig na gelishu?

bond,primer,baza i kolor

Patrycja_92
17-04-2013, 13:02
Sandrus nie, totalnie mi nie przypasowała, złazi płatami, albo sie kruszy przy koncówkach, jest koszmarna, niezaleznie od stanu płytki paznokcia :)

sandrus
17-04-2013, 13:17
Sandrus nie, totalnie mi nie przypasowała, złazi płatami, albo sie kruszy przy koncówkach, jest koszmarna, niezaleznie od stanu płytki paznokcia :)

masz na mysli kolorówkę???

Patrycja_92
17-04-2013, 14:29
Nie, baze, bo którąkolwiek kolorówke bym zrobila na bazie Estetiqa to odłazi :)

kiwaczek2
17-04-2013, 14:44
moim zdaniem dobra baza to podstawa. na dobrej wszystko bedzie sie pięknie trzymać.

Chocolata
17-04-2013, 15:26
Mnie uczono hybrydy kłaść na primer bezkwasowy ( tak jak inne żele) Po co niszczyć płytkę kwasówką do hybrydy która ma być delikatna dla paznokci?

Sweetestgirl13
18-04-2013, 08:45
Ja uzywam baze charbonne, kolorowka charbonne oraz na gore zel silikonowy od silcare;) i trzyma sie juz jednej klientce 3 tyg bez odpryskow .:D myslalam zeby jeszcze sprobowac ibd;) bo na allegro maja tansze hybrydy niz np neonail,charbonne bo tylko 35 zl.

truskaweczka99
18-04-2013, 10:42
Dziewczynki kładłam wczoraj koleżance hybyrdke z gelaq ,przedłużałam jej delikatnie płytke paznokciowa (żel kładłam na 3/4 paznokcia),wiadomo opracowalam , kształt ,odpyliłam odtłuściłam ,a nastepnie hybrydke,i na to zel wykonczeniowy z gelaq ten 2w1 i nablyszczac uv ... i dzisiaj do mnie dzwoni ,że paznokcie jej zżółkłyi się porysowały .... :O porysowały to rozumiem bo czesto mi sie tak zdarza ,ze ten nabłyszczacz pęka(pękł jej na kciuku i wskazującym),ale od czego zżółkły... :O:O czyżby od primera ?

jumpi
18-04-2013, 13:41
Ja kładę kolorki estetiq na baze harmony i nic sie nie kurczy
Ja nie nakładam primera pod hybrydę, chyba, że mam do czynienia z bardzo słabymi pazurkami i nakładam tylko na wolny brzeg

karolasc
18-04-2013, 21:01
truskaweczka, zapytaj klientki czy przypadkiem nie robiła porządków np mleczkiem czyszczącym bo lubią się przyżółcić, albo czy nie stosowała samoopalacza, nie była w solarium, lub czy to nie palce wskazujące i środkowy np od trzymania papierosa... bo ja już miałam kilka takich przypadków :) w szczególności na frenchu. Bo ja w sumie wątpię, że to wina primera.

Agnieszka Praska
18-04-2013, 21:29
pokaze wam jak sie trzyma na gelishu zel kolorowy(nie hybryda) pb royal blue, roz to harmony passion (chyba) ;)
pazurki maja 3 tygodnie, sa upierdliwe i bardzo wymagajace(oczywiscie moje) bardzo duzo firm nie sprostalo bo po 3-4 dnich odpryski byly:P
kolor mi sie spodobal i zaryzykowalam ojjj warto bylo
kolorek przyklamany, on bardziej do koloru rekawiczek nitrylowych jest podobny tylko ciut bardziej w niebieski wpada

malutkaistotkaa
19-04-2013, 09:01
od niedawna uzywam bazy i wykonczenia gelisha
osttatnio robilam z kolorkiem z MM
macie problem przy sciaganiu?? boze starsznie to szlo!!! nei chcialo ladnie schodzic przy shellacu tak nie mailam
mam nadzieje ze to jednorazowy wyskok bo jak tak mam sciagac z trudem to chyba oszaleje....:P

Agnieszka Praska
19-04-2013, 09:42
u mnie gelish odmacza sie super nawet po miesiacu:D tylko trzeba nablyszczacz pilnikiem roszke potraktowac :)

Catherine89_dg
19-04-2013, 15:25
Dziewczyny..mam problem.
Zrobiłam klientce french hybryde i po 2 dniach odszedł jej cały pasek biały :/ miałyście już tak ? mówiła że połamały się jej całe końcówki i zaczął french odchodzić w całości ... :(

Chocolata
19-04-2013, 23:24
Nic nie napisałaś o marce hybryd i jak je nakładałaś.. zazwyczaj frenche krócej sie noszą ale nie 3 dni:-/

delyszys
20-04-2013, 02:32
mi hybrydki pekaja bo mam swoje pazurki za slabe bez zelu lub fiberglasu sie nie obejdzie. A żółknięcie to juz jakis incydent z zycia jak w/w. Czasami kobitki nawet nie sa swiadome ze cos zrobily bo nie maja pojecia co wchodzi w reakcje z pazurkowymi produktami a moze to byc wszystko w koncu z chemia mamy doczynienia non stop.

agaciorka93
22-04-2013, 20:59
zakupilam ostatnio hybryde nsi polish pro baza, top + kolorek w zestawie,ciekawe jak beda mi sie sprawowac. Zrobiłam sobie chociaż wiem że naa moich bardzo słabych i cieniutkich pazurkach i tak nie bedzie sie trzymac. Napewno sie bardzo ladnie sie odmaczaja ;)
Wiem że nasz Evelyn ich używa wiec tak jak ona nałożyłam dwie warstwy bazy jutro bede je robila na kolezance mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :D

MURKA
24-04-2013, 21:03
mi nsi polish pro jakoś nie podeszło zmieniłam na gelish

mania818
25-04-2013, 03:48
czy ktoś używał Gellaxy PB white i Gellaxy PB one white i ma porównanie ? Ostatnio bardzo podpasowały mi hybrydki z PB i chciałam zakupić biały do frencza , ciekawi mnie czy ładnie kryją i się nie marszczą .

isa
25-04-2013, 05:48
Mi też Nsi pro , zrobiło rozczarowanie , bardzo mocne kolorki strasznie się marszcza . I nie jest to wina że za grubo daję albo stare lampy . Mecze się z nimi ale już nigdy ich nie kupię.

karolasc
25-04-2013, 06:49
MANIA818 ja posiadam Gellaxy PB white i nie mogę powiedzieć bo hybrydy z perfect są naprawdę świetne, nic się nie marszczy ale niestety biel nie jest idealna. Już o wiele wiele bardziej biała jest Gellaxy one. Mogę zrobić zdjęcia wzorników to sama porównasz :) także wstawię jak tylko będę mieć chwilę czasu :)

agaciorka93
25-04-2013, 09:16
Z nsi mam jeden kolorek i nie marszczyl mi sie ani troszke wszystko ladnie a jak z trwałościa to jeszcze zobacze :)

Elizabeth76
25-04-2013, 09:39
Też mam nsi i sie nie marszczy tylko ma gęsciejszą konsystencje ,ale daje rade :D

sandrus
25-04-2013, 10:47
Strasznie podobają mi się kolorki z ibd.

Warto w nie inwestowac?

póki co mam top i jak najbardziej polecam.

emila
25-04-2013, 17:34
Ja co prawda mam aż jeden kolor (już zamówiłam więcej) wypróbowałam go trzy razy i za każdym trzymał się rewelacyjnie, więc uważam, że warto :)

jadira37
26-04-2013, 21:37
Cześć dziewczyny!
Czy macie porównanie odnośnie białej hybrydy z MM i Harmony???
Ja mam białą hybrydę z Harmony i strasznie się rozlewa i żółknie ,a wiecie coś o białym kolorku z MM-jak zachowuje się przy frenchu???

Chocolata
26-04-2013, 22:11
Harmony ma chyba dwa odcienie bieli - zgaszoną, naturalną- Sheek White oraz ostrą biel - Arctic Freeze. Trzeba je dobrze wymieszać przed nakładaniem- być może stąd Twoje problemy z rozlewaniem się koloru. Możesz też przetrzeć warstwę na paznokciu przed nakładaniem frencha.
Biała hybryda Mistero Milano wpada lekko w niebieski - jest jak dla mnie pośrednia miedzy tamtymi, do żadnej jednak z nich nie podobna.
Najbardziej biała jaką mam to Hybryda CND Cream Puff- jest jednak b. gęsta i troszkę trzeba nabrać wprawy, żeby jedną warstwą namalować frencha.

Evelyn.
26-04-2013, 22:38
NSI pink flamingo na żelu ... musiałam go ściągnąć , bo zrobiła mi się z nim... nie wiem jak to nazwać...zmarszczenie... wiecie może dlaczego?? miałyście taki problem?? z tą hybrydą??
myślałam, że to wina twardego żelu pod spodem...ale na podkładzie też NSI mimo bardzo cieniutkich dwóch warstw też się marszczy:(
można coś na to poradzić??

karolasc
26-04-2013, 22:41
za dużo materiału jak jest to tak się własnie może stać, także możliwe że ciut za dużo nałożyłaś tej hybrydki.

Evelyn.
26-04-2013, 22:43
no właśnie zmarszczył się już po pierwszej, prześwitującej warstwie, na zdjęciu są dwie warstwy...

sandrus
26-04-2013, 22:45
takie same cuda mam z estetiq nr 58.
Masakra jakaś a kolor nie dość,ze ładny to jeszcze ma wzięcie.

agaciorka93
26-04-2013, 23:09
Ja tak samo mialam z ins 65 naladalam jak najciensza warstewke i marszczyl sie jakbym tony nakladala tego a innym razem nawet utwardzic sie nie chcial myslalam ze zarowki ale po wymianie zarowek raz na czas znow to samo nie wiem moze jakies stary, felerny ten lakierozel?

sandrus
27-04-2013, 22:37
emila

a nie denerwuje i nie sprawia Ci problemu dość szeroki pędzelek w tych ibd???

Bo tak sobie myśle,ze przy dużych paznokciach ok,ale jak ktoś ma takie drobniutkie pazurki to moze być problem?
Hmm no tak mi się zdaje:)

Aliz
28-04-2013, 11:20
mi się tak marszczy hybryda jak nie utwardzi się całkowicie w lampie, np. przy zamrożeniu

adabellqa
28-04-2013, 19:53
hej dziewczyny!
mam dwa kolorki z Harmony i w Pink smoothie po kilku dniach "noszenia" na rękach pęka. oczywiście rękoma robię wszystko. miałyście tak? na czy może polegać problem?
pozdrawim

karolasc
28-04-2013, 19:55
jaką bazę posiadasz? i jaki top ? też z harmony ?

adabellqa
28-04-2013, 20:26
jaką bazę posiadasz? i jaki top ? też z harmony ?


tak :) i odtłuszczacz firmy krzak ;)

---------- Dodano o godzinie 20:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:06 ----------

no i w sumie na końcach się ściera trochę, a jak robiłam black cherry berry to z jednego palca po kilku dniach odprysnęło...ale to chyba wina kiepskiej techniki nakładania prawda??

emila
29-04-2013, 10:41
emila

a nie denerwuje i nie sprawia Ci problemu dość szeroki pędzelek w tych ibd???

Bo tak sobie myśle,ze przy dużych paznokciach ok,ale jak ktoś ma takie drobniutkie pazurki to moze być problem?
Hmm no tak mi się zdaje:)

Zaintrygowałaś mnie tym pytaniem, aż poszłam spr. :) Ale pędzelek nie jest szeroki, jest taki sam na szerokość jak Gelish Harmony tylko trochę krótszy. Mi się dobrze maluje, a właśnie zwracam na to uwagę, bo niektóre hybrydy mają własnie bardzo szeroki i nie mogę sobie z nim poradzić.
Dzisiaj doszły do mnie nowe kolorki, piękne :) tylko przy większości trzeba niestety położyć trzy warstwy do pełnego krycia. Jak mi się uda wieczorem wstawię fotkę :)

sandrus
29-04-2013, 11:25
ja do tej pracowałam na pędzelkach węższych i nieco bardziej okrągłych.
dlatego te wydają mi się duże:-)
było by super zobaczyć fotki.,bo na wszystkich ich wzornikach
wyglądają inaczej.

Tosiaczek
29-04-2013, 11:37
Emila ja też czekam na fotki :)

natalia.gras
02-05-2013, 11:53
Mi sie tak hybrydy marszcza najczesciej na duzych palcach.....po czasie zauwazylam ze moje klienki nie wkladaja calej dloni do lampy, palec jest na zewnatrz i sie nie utwardza, pozniej przy drugiej wasrtwie sie tak marszczy.


Kochane.. jak nakladacie hybryde na bardzo krotkie paznokcie. Ostatnio robilam szwagierce dalam dwa razy baze otulilam wolny brzeg a raczej to co tam bylo, dalam kolor dwa razy przy drugiej znow ladnie zalalam wolny brzeg i nablyszczacz, po kilku dniach hybryda zaczela odchodzic od wolnego brzegu...po tyg nie bylo juz nic....

Patrycja_92
02-05-2013, 16:30
Mi się tak działo jak miałam beznadziejny primer i słabej jakości bazę. Zmienilam primer na nowy, baze kupilam z Gelisha i moja testerka póki co chodzi juz z hybrydą tydzien i 2 dni :)) zobaczymy jak bedzie dalej :)

kiwaczek2
02-05-2013, 18:35
Natalia - u mnie na krótkich zazwyczaj trzyma się max tydzień. nawet na gelishu. może dlatego że te krótkie są rowniez zazwyczaj cieniutkie no i ciężko zahaczyć o wolny brzeg tj przy dłuższych

agnieszka-nails
03-05-2013, 00:17
Jak zdejmujecie hybryde (chodzi mi o gelisha a dokladnie bazę) to zostaje mi warstwa bazy. Czemu ona nie zchodzi ladnie platami razem z kolorem? Pozniej i tak trzeba ja spilowac eh

nanami7
03-05-2013, 11:35
mi normalnie schodzi gelish. A uzywam gelisha + kolorowke z mistero. :) wszystko sie ladnie odmacza w 5 minutek

farbstift
03-05-2013, 12:53
ja kupiłam INS, żeby spróbować co i jak, ale na tyle się sprawdziły, że przy nich zostaję ;) pierwsze dwie próby skończyły się fiaskiem, bo hybrydka trzymała się na moich paznokciach niecały tydzień. Pewnie złożyło się na to wiele czynników, podejrzewam, że dawałam za grubą warstwę a do tego miałam kilka paznokci rozdwojonych po obgryzaniu. Trzecie podejście udało się już całkiem :) teraz pozostaje mi potestować na innych pazurkach niż moje.

Chciałam Was zapytać także o kilka rzeczy. Z jaką bazą/nabłyszczaczem łączycie kolorówkę INS? Bo jak same wiecie w przeciwieństwie do kolorków nabłyszczacz jest niezbyt fajny. I w jaki sposób nakładacie hybrydę na bardzo krótkie, problematyczne paznokcie np. rozdwojone.

agnieszka-nails
03-05-2013, 13:04
mi normalnie schodzi gelish. A uzywam gelisha + kolorowke z mistero. :) wszystko sie ladnie odmacza w 5 minutek

Mi właśnie wszystko ładnie schodzi oprócz bazy która zostaje eh

kilerka27
03-05-2013, 19:28
Kurczę tak czytam i czytam i nie mogę się zdecydowac jakie hybrydy kupic... Mam z elarto ale jak widzialam to mało na nich osob pracuje. Szczerze powiedziwszy te z elarto są do niczego... koszmar po prostu. Potrafi zejsc po kilku dniach, ja osobiscie mialam odprysk po 2 dniach!!! stosowalam rozne triki... robilam na zelu... odtluszczalam plytke dehydratorem... oczywiscie uzywam primera... cieniusienkie warstwy kładę, przecierałam baze i rozne takie. Wszystko oczywiscie triki stosowalam pojedynczo by wylapac gdzie bład, ale nadal jest tak samo... potrafi złazic po kilku dniach, juz jestem bezsilna ;(

Dlatego zastanawiam sie nad CND lub gelish harmony, bo mam dosc! Pomozcie. Najgorzej boli mnie fakt ze tyle wtopilam pieniędzy... i co mam teraz zrobic wyrzucic? Normalnie ryczec mi sie chce ;(

agaciorka93
03-05-2013, 19:34
Mam nadzieje ze nie powiele pytania ale nigdzie nie znalazłam.

Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem odzywki z gelisha ale natknełam się na baze z witaminami z PB ( Gellaxy Vitamin Base 15ml - Gellaxy 15 ml - Lakiery Hybrydowe (http://www.pbnails.pl/lakiery-hybrydowe-gellaxy/gellaxy-15-ml/gellaxy-vitamin-base-7-5ml.html) ) czy któraś z Was może już próbowała i może mi coś na ten temat powiedziec bo cena jest nieco niższa od gelisha

agnieszka-nails
03-05-2013, 21:53
Kurczę tak czytam i czytam i nie mogę się zdecydowac jakie hybrydy kupic... Mam z elarto ale jak widzialam to mało na nich osob pracuje. Szczerze powiedziwszy te z elarto są do niczego... koszmar po prostu. Potrafi zejsc po kilku dniach, ja osobiscie mialam odprysk po 2 dniach!!! stosowalam rozne triki... robilam na zelu... odtluszczalam plytke dehydratorem... oczywiscie uzywam primera... cieniusienkie warstwy kładę, przecierałam baze i rozne takie. Wszystko oczywiscie triki stosowalam pojedynczo by wylapac gdzie bład, ale nadal jest tak samo... potrafi złazic po kilku dniach, juz jestem bezsilna ;(

Dlatego zastanawiam sie nad CND lub gelish harmony, bo mam dosc! Pomozcie. Najgorzej boli mnie fakt ze tyle wtopilam pieniędzy... i co mam teraz zrobic wyrzucic? Normalnie ryczec mi sie chce ;(

Może przetestuj kolorówki ELARTO z bazą i topem GELISH. U mnie się sprawdza mimo, że kolorówki mam z bardzo niskiej półki

Chocolata
03-05-2013, 22:54
Mam nadzieje ze nie powiele pytania ale nigdzie nie znalazłam.

Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem odzywki z gelisha ale natknełam się na baze z witaminami z PB ( Gellaxy Vitamin Base 15ml - Gellaxy 15 ml - Lakiery Hybrydowe (http://www.pbnails.pl/lakiery-hybrydowe-gellaxy/gellaxy-15-ml/gellaxy-vitamin-base-7-5ml.html) ) czy któraś z Was może już próbowała i może mi coś na ten temat powiedziec bo cena jest nieco niższa od gelisha

Spróbuj tutaj http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5360-odzywki-do-paznokci-13.html

sandrus
03-05-2013, 22:54
Mam nadzieje ze nie powiele pytania ale nigdzie nie znalazłam.

Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem odzywki z gelisha ale natknełam się na baze z witaminami z PB ( Gellaxy Vitamin Base 15ml - Gellaxy 15 ml - Lakiery Hybrydowe (http://www.pbnails.pl/lakiery-hybrydowe-gellaxy/gellaxy-15-ml/gellaxy-vitamin-base-7-5ml.html) ) czy któraś z Was może już próbowała i może mi coś na ten temat powiedziec bo cena jest nieco niższa od gelisha


ile kosztuje,bo cennik tylko dla zalogowanych?

agaciorka93
03-05-2013, 22:59
15ml 60 zł a 7,5 ml 35 zł :)

sandrus
03-05-2013, 23:06
oooo to faktycznie tanio.
TYlko nie przypominam sobie zeby któras z dziewczyn używała:)

Ja cały czas mam chęć na vita gel gelisha.

germana
03-05-2013, 23:08
ta z PB to dopiero nowość, więc nie ma co się dziwić że nie ma opinii jeszcze :P

aleksandraa08
04-05-2013, 02:11
Witam Panie. :)
Czy macie jakieś pojęcie na temat hybrydy termoaktywnej?
Widziałam takie lakierki ale szczerze mówiąc nie wiem jak to do końca działa i czy ten efekt ombre można utrwalić aby już więcej nie zmienił się pod wpływem temperatury.
Czy miałyście już z takim do czynienia i jak go oceniacie i czy możecie zdradzić jak to prawidłowo wykonać? :)
Pozdrawiam serdecznie. ;)

Chocolata
04-05-2013, 09:05
Polecam przeczytanie tematu http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/2162-zel-zmieniajacy-kolor-celowo-17.html

kilerka27
04-05-2013, 09:07
agnieszka-nails no to jest pewien pomysl...:) w przyszlym tygodniu moze wydziergam troche kasy to kupię bazę i topa... moze da radę. Ale po tym co przeszlam cudów nie oczekuję, jednak nie omieszkam sprobowac, bo to chyba juz ostatnia deska ratunku :(

agnieszka-nails
04-05-2013, 09:10
Witam Panie. :)
Czy macie jakieś pojęcie na temat hybrydy termoaktywnej?
Widziałam takie lakierki ale szczerze mówiąc nie wiem jak to do końca działa i czy ten efekt ombre można utrwalić aby już więcej nie zmienił się pod wpływem temperatury.
Czy miałyście już z takim do czynienia i jak go oceniacie i czy możecie zdradzić jak to prawidłowo wykonać? :)
Pozdrawiam serdecznie. ;)

Nakłada się jak zwykłą hybrydę. Efektu nie można zatrzymać, kolor cały czas się zmienia w zależności od temperatury. Bywa tak, że każdy paznokieć jest inny bo ma inną temp.

---------- Dodano o godzinie 09:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:08 ----------


agnieszka-nails no to jest pewien pomysl...:) w przyszlym tygodniu moze wydziergam troche kasy to kupię bazę i topa... moze da radę. Ale po tym co przeszlam cudów nie oczekuję, jednak nie omieszkam sprobowac, bo to chyba juz ostatnia deska ratunku :(

Mnie się kiepsko trzymały kolorówki, nie stać mnie było na drogie kolory. Wyczytałam z tego forum, że warto spróbować z droższa bazą i topem. Sprawdza się u mnie doskonale :)

agaciorka93
04-05-2013, 09:35
ta z PB to dopiero nowość, więc nie ma co się dziwić że nie ma opinii jeszcze :P

No to moze któregoś dnia (po maturach pewnie ) zaryzykuje i zamowie tą mniejsza wersje ;)

sandrus
12-05-2013, 21:59
Dziewczyny a co sądzicie o matowym topie hybrydowym?
zupełnie przypadkiem znalazłam coś takiego i myślę sobie ,ze moze i fajna sprawa skoro tyle teraz zwolenniczek matowych stylizacji.
Pytanie tylko jeśli np.chce taki efekt jak u nich czyli paznokieć mat
a końcówka błyszcząca to należy najpierw po całości matem przemyc i na końcówkę dać zwykły top?

tu link do topu,a w ogóle jakie jeszcze firmy mają taki produkt?

LAKIER HYBRYDOWY FINISH MATT TOP COAT MATOWY 15ml (3240220343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-finish-matt-top-coat-matowy-15ml-i3240220343.html)

isa
13-05-2013, 05:55
Sandrus ja wczoraj sobie próbowałam , zwykłym top mat do lakierów na hybrybe . I też mi wyszło tak pierwsze mat potem końcówka .

bestla
14-05-2013, 11:16
Witajcie, czy może ktoras z Was pracuje na hybrydzie Cuccio veneer? Podobno utwardza sie w lampie UV w 30sekund, mam pytanie czy baza i top z shellaca bedzie kompatybilny z kolorowka Cuccio?

kilerka27
17-05-2013, 09:04
Nakłada się jak zwykłą hybrydę. Efektu nie można zatrzymać, kolor cały czas się zmienia w zależności od temperatury. Bywa tak, że każdy paznokieć jest inny bo ma inną temp.

---------- Dodano o godzinie 09:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:08 ----------



Mnie się kiepsko trzymały kolorówki, nie stać mnie było na drogie kolory. Wyczytałam z tego forum, że warto spróbować z droższa bazą i topem. Sprawdza się u mnie doskonale :)

Własnie wypróbowalam na shellacu... te tansze hybrydy... zobaczymy co z tego bedzie... baza i top shellac a kolor tanszy :) ale roznica w nakladaniu produktu jest ogromna :D roznica tak kolosalna ze szok... top z shellaca troche gesty jak dla mnie... ale moze znajde cos jeszcze fajniejszego. Trzymajciekciuki zeby sie trzymalo bo inaczej bede musiala wtopic kupe kasy zeby wymienic asortyment hybryd :(

DianaT
18-05-2013, 11:52
Dziewczyny moglybyscie mi polecic jakies konkretne mega zarowy - rozowa zielona pomaranczowa i zolta, bo ja jakos co kupie i ma byc zarowa to przychodzi i sie okazuje, ze obok zarowy to nawet nie lezalo :P

natalia_h
18-05-2013, 15:48
Witajcie dziewczyny :) !
Dopiero zaczynam swoją przygodę z pazurkami i już wszystko w zasadzie mam kupione oprócz .... koloru !
Kupilam baze i nablyszczacz z gelisha i tak się zastanawiam czy lakier INS bedzie się dobrze trzymal ?
Narazie wydalam troche kaski na te wszystkie rzeczy i myslalam zeby kupic jakis tanszy lakier hybrydowy. Myslicie ze lakier INS przy bazie i nablyszczaczu gelish bedzie sie dobrze trzymał? i jak ze sciaganiem dla sie chyba odmoczyc ? czy któraś z was już próbowała takiego połączenia ?? a może wybrać inną firmę ? kiedyś pewnie kupie lakier hybrydowy gelish ale narazie wolałabym coś tańszego . Wiadomo jak zamawiać to już więcej kolorów a nie jeden :)
Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedz i różne wskazówki.
Pozdrawiam !!!!

karolasc
18-05-2013, 16:17
Natalia przeszukaj wątek bo dziewczyny już pisały na ten temat a znajdziesz odp na swoje pytanie

Ignorantka
19-05-2013, 10:59
Witajcie dziewczyny :) !
Dopiero zaczynam swoją przygodę z pazurkami i już wszystko w zasadzie mam kupione oprócz .... koloru !
Kupilam baze i nablyszczacz z gelisha i tak się zastanawiam czy lakier INS bedzie się dobrze trzymal ?
Narazie wydalam troche kaski na te wszystkie rzeczy i myslalam zeby kupic jakis tanszy lakier hybrydowy. Myslicie ze lakier INS przy bazie i nablyszczaczu gelish bedzie sie dobrze trzymał? i jak ze sciaganiem dla sie chyba odmoczyc ? czy któraś z was już próbowała takiego połączenia ?? a może wybrać inną firmę ? kiedyś pewnie kupie lakier hybrydowy gelish ale narazie wolałabym coś tańszego . Wiadomo jak zamawiać to już więcej kolorów a nie jeden :)
Będę Wam bardzo wdzięczna za odpowiedz i różne wskazówki.
Pozdrawiam !!!!
W moim przypadku połączenie gelish i INS nie sprawdziło się, przynajmniej na "gołą" płytkę paznokcia. INS nie jest odmaczalny. Jest twardym, przez to kruchym żelem. Całe końcówki miałam powykruszane już w ciągu 24 godzin ...a odmoczyć się nie chciał. Z powodu fajnej kolorówki INS ubolewam, ale trzymam się od tej marki jak najdalej. Oczywiście inni mogą mieć inne doświadczenia.

Patrycja_92
19-05-2013, 18:50
W moim przypadku połączenie gelish i INS nie sprawdziło się, przynajmniej na "gołą" płytkę paznokcia. INS nie jest odmaczalny. Jest twardym, przez to kruchym żelem. Całe końcówki miałam powykruszane już w ciągu 24 godzin ...a odmoczyć się nie chciał. Z powodu fajnej kolorówki INS ubolewam, ale trzymam się od tej marki jak najdalej. Oczywiście inni mogą mieć inne doświadczenia.

Ja mam inne:) U mnie INS na Gelishu trzyma sie rewelacyjnie, chyba że płytka słaba, to daje 2x baze i gra :)

germana
19-05-2013, 19:02
Ja odbiegnę od tematu... Widziałyście bazę która jest na EuroFashion?
Żel bazowy Soak Off GELISH Hand&Nail Harmony Base Gel Foundation 15ml (http://sklep.eurofashion.com.pl/14510-el-bazowy-soak-off-gelish-handnail-harmony-base-gel-foundation-15ml--.html)

wygląda jak chińska podróbka :huh:

marchewka1
19-05-2013, 20:06
i odmacza sie?

Agnieszka Praska
19-05-2013, 20:07
to stare opakowanie ;)

u mnie ins tez wogole nie trzyma sie z gelishem :/ i nie wiem jak bym kombinowala to nie ma opcji:porazka:

natalia_h
20-05-2013, 15:59
nie wiem już sama teraz , ale chyba jednak spróbuje tego INS z gelish ... najwyzej nie wyjdzie , bede wtedy wiedziała na przyszłość , ale dużo osób pisze , że fajnie się trzymają :) ciekawa jestem tylko jak to jest z tym odmaczaniem ? czy na gelishu sie odmacza ? a czy to w ogole jest jakas roznica jaka baza ? czy to , że dobrze odchodzi po acetonie to zalezy tylko od samego lakieru ?

---------- Dodano o godzinie 15:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:46 ----------

i ejszcze zpomnialam spytac z jakimi lakierami mozna laczyc gelish zeby sie trzymał a z jakimi nie ? oprócz oczywiscie tej samej firmy :) Na pewno macie jakies doswiadczenia :)
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi na poprzedni post ;)

nanami7
20-05-2013, 18:12
Natalia H polecam przeczytac chociaz czesc tego tematu :) ile razy mozna pisac do samo. Rozumiem ze temat ma sto stron, ale 'przelec go' chociaz co 5 stron a juz dowiesz sie czegos ciekawego. :)

Mati_28
21-05-2013, 15:47
Cześć dziwczyny. Postanowiłam do Was napisać gdyż jestem trochę zniesmaczona pewną firmą. Postanowiłam sama zrobić sobie hybrydy i zamówiłam lakiery ze strony Świat Paznokci z Ostrowca Świętokrzyskiego. Niestety przysłano mi stare lakiery, (tak gęste, że nie da się z tym nic zrobić)albo się mylę - one po prostu takie są. Postanowiłam je odesłać 2 maja niestety na zwrot pieniędzy w kwocie 92 zł czekam do dnia dzisiejszego. Piszę to ku przestrodze, żebyście miały świadomość tego, że lakiery tam sprzedawanie są po po prostu fatalne w sumie cena też nie jest wysoka może powinnam się tego spodziewać. Jednak tłumaczy mnie to, że jestem w temacie hybryd początkująca. Teraz zakupiłam Bluesky zobaczymy czy się sprawdzą przynajmniej nie są gęste jak tamte. Pozdrawiam.

karolasc
22-05-2013, 07:01
Z tego co kojarzę to ta firma miała na allegro na swoim koncie tyle samo negatywnych komentarzy co pozytywnych, i ja mogę potwierdzić że nie słyszałam pochlebnych opinii o nich.

3524
22-05-2013, 09:23
wczoraj zakupiłam hybrydy po 11 zl. tutaj: Alexstudio i POLISH UV - BESTSELLER (http://alexstudio.pl/POLISH-UV-BESTSELLER/)
chyba nie mają na stronie napisane, ale buteleczka to 7 ml. Jestem w trakcie testów. Na razie mogę powiedzieć tyle: dość rzadkie, ale nie rozlewają się na skórki; krycie ok przy 3 na prawdę cienkich warstwach (przynajmniej ten kolor który już przetestowałam). Kładłam z bazą i topem CND.

Po pracy postaram się wkleić zdjęcia.

siuniczka
22-05-2013, 11:18
3524 koniecznie daj znać po testowaniu- jak sie noszą i jak ściągają. Mają nawet spory wybór kolorów i właśnie fakt, że są to lakiery 7ml jest dla mnie zadowalający, ponieważ pazurki robię tylko sobie i w zupełności małe mi wystarczają.

a może ktoś jeszcze poleci jakieś małe lakiery?? wszędzie właściwie są duże, no może oprócz INS ale ich nie chcę, bo ściąganie ich doprowadza mnie do szału!

Elizabeth76
22-05-2013, 11:46
siuniczka (http://forum.wzorki.info/members/19041-siuniczka.html) mistero milano ma mniejsze pojemnosci ;)

nanami7
22-05-2013, 11:48
Mini Gelish ? Albo Misterowe

gonia1203
22-05-2013, 12:22
Indigo wprowadzilo rownież mniejsze pojemnosci w cenie ok 25zł za 5ml

Agnieszka Praska
22-05-2013, 14:49
pb tez ma w ofercie male ;)

karolasc
22-05-2013, 21:55
agulusia mnie uprzedziła :) bo właśnie miałam pisać perfec beauty ma małe pojemności :)

sandrus
22-05-2013, 23:54
Kochane wiem,ze niektóre z Was używają hybryd MOLLON.
Niestety prawie żadnych opinii na ich temat nie znalazłam na naszym forum.
W necie są małe wzmianki na ich temat,ale nie ukrywam,że wolałabym poznać opinie z pewnego źródła:)
To co mnie interesuje to jak zachowują się na bazie gelish.
jak z nakładaniem i generalnie z pigmentacją kolorów.
jakość.
o usuwaniu czytałam,że schodzą bez problemu,tak?

yashe
23-05-2013, 00:45
cześć wszystkim:) jestem tu pierwszy raz i mam do Was pytanie odnośnie hybryd z Cosmetics Zone. Czy któraś z nich korzysta? ja osobiście mam kilka kolorków, powiem szczerze, że bardzo mi odpowiadają. Konsystencja podobna do zwykłego lakieru, trzymają się spokojnie z 2 tyg bez widocznych uszkodzeń a 3 tyg z lekkim odspojeniem (mam cienkie paznokcie, może dlatego), ze ściąganiem też nie ma problemu, właściwie to problem jest z ich paletką wg mnie jest beznadziejna:/ kolory przedstawione w sposób komputerowy a szkoda bo nie wiadomo jak dany kolor będzie prezentował się w realu.. jeśli któraś z Was używa, proszę o opinie i jakie polecacie kolorki:)

3524
23-05-2013, 05:51
7ml to wcale nie jest mało, shellac ma bodajże 7,3 ml.

kamillxx
23-05-2013, 09:28
moje drogie jak tam doswiadczenia z zielona odzywka gelisgha w zastosowaniu jako baze?minelo troche czasu wiec i doswiadczenie z waszej strony wieksze...

nanami7
23-05-2013, 10:47
Kamilxx czasami ciezko sie odmacza ... :)

kiwaczek2
23-05-2013, 11:07
i krocej się trzymają pazury niż na zwykłej bazie gelisha. porównywałam jedna ręka tak druga tak. obie się trzymaly 3 tyg , ale ta z zieloną odżywką miała gdzieniegdzie odpryski. ale to i tak dobry wynik.

nanami7
23-05-2013, 11:12
Kiwaczku moje klientki noszą zamiast na normalnej bazie to na tej odzywce i nawet Shellac trzyma sie rewelacyjnie :) bez odpryskow

kiwaczek2
23-05-2013, 11:39
ja nie mowię o jakichś giga odpryskach. mini mini tylko. porównując do zwykłej bazy gelish.

natalia_h
24-05-2013, 09:42
dziewczyny czy ta baza nadaje się pod żel ? Juz się całkiem pogubiłam :<

http://i.ebayimg.com/t/HARMONY-GELISH-Base-Top-Coat-FOUNDATION-TOP-IT-OFF-0-5oz-Ship-within-24h-/00/s/MTE4MFgxMTgw/z/jpwAAMXQBNlRf6A2/$T2eC16d,!zQE9s3st(-vBRf6!2cQlQ~~60_57.JPG

podaj aktywny link

3524
24-05-2013, 09:56
nie rozumiem pytania. Pod żel się nie nadaje, pod hybrydę owszem, o ile jest oryginalna. W sumie, jeśli nie jest oryginalna, to też się nadaje, ale nikt nie gwarantuje tego, że będzie się trzymać.

karolasc
24-05-2013, 16:03
dokładnie jak pisze poprzedniczka jest to baza do hybrydy nie do żelu.

3524
24-05-2013, 19:48
Testy hybryd alex studio: nosi się 3 dzień spokojnie bez wad na dość mocnych paznokciach, na słabych 2, natomiast próbowałam go ściągać płynem do usuwania hybryd (nie czystym acetonem, mój jest dość łagodny) i po 10 minutach straciłam cierpliwość. Trochę schodził tarty patyczkiem, ale na prawdę mocno tarłam. Albo mój płyn do usuwania jest nie kompatybilny, albo to nie dla mnie - nie mogę sobie pozwolić na stratę 20 minut zdejmowania na każdą klientkę.

Agnieszka Praska
24-05-2013, 19:49
zel tez sie trzyma na tej bazie ;P
ale trz pewnie od zelu zalezy ;) u mnie sie trzyma super :)