PDA

Zobacz pełną wersję : Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18

germana
11-08-2013, 15:04
kamillxx Kontakt IPA Plus 1l eJama (http://ejama.pl/pl/p/Kontakt-IPA-Plus-1l/238)
wcześniej mieszałam jeszcze z odrobina oliwki... ale teraz jadę tylko IPA z wodą.

bettyblue
11-08-2013, 17:43
A wiec zdaje relacje , dzis robilam sobie pediure hybrydowy napewno wyszlo lepiej niz poprzednio , na jednym palcu na wolnym brzegu delikatnie mi sie skurczyl lakier ale pozatym ok. Uzylam spirytusu ale na dwoch paznokciach mialam mat:/dopiero po oliwce na skorki paznokcie po wsmarowaniu jej odzyslaly ladny blask

agisa
11-08-2013, 18:10
:) mam takie pytanko czy ktoras z was zamawiala GELISH z chinskich stron :wow: z tego co widze cena sa super!!! :cwaniak2:

iwonkabiedronka
12-08-2013, 10:36
:) mam takie pytanko czy ktoras z was zamawiala GELISH z chinskich stron :wow: z tego co widze cena sa super!!! :cwaniak2:

Podaj linka do tych stron aż sama jestem ciekawa. Ale nie nastawiaj sie, na 95% podróby.

agisa
12-08-2013, 14:20
Wholesale 2013 New Hot Gelish Nail Polish Soak Off Nail Gel 197Colors 15ml 12Pcs/lot 15ML Factory, Free shipping, $4.53/Piece | DHgate (http://www.dhgate.com/product/2013-new-hot-gelish-nail-polish-soak-off/152121859.html#s1-1-1|3796395625)

bettyblue
12-08-2013, 17:27
Dziewczyny mam pytanie,czy po przetarciu suchym wacikiem warstwy bazy ,rowniez ona sie Wam tak jakby rozmazuje??

oraz znowu moj odiweczny problem - zlaamuje juz rece, zrobilam wszystko dokladnie, utwardzalam po dwa palce, i co i znowu przetarlam spirytusem i mat :/ ...... przesle wam zdjecia w zalaczniku chociaz na nich nie widac tak dokladnie tego matu,ale wogole nie maja one polysku , wiecie zanim przetre warstwe dyspersyjna pieknie lsnia,a potem .....robilam sobie sama to akurat prawa reka wiec pracowalam lewa -prosze o wyrozumialosc :)
http://pliki.wzorki.info/images/cr5RF.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/V0AYD.jpg
linki do zdjeć

iwonkabiedronka
12-08-2013, 19:06
Dziewczyny mam pytanie,czy po przetarciu suchym wacikiem warstwy bazy ,rowniez ona sie Wam tak jakby rozmazuje??

oraz znowu moj odiweczny problem - zlaamuje juz rece, zrobilam wszystko dokladnie, utwardzalam po dwa palce, i co i znowu przetarlam spirytusem i mat :/ ...... przesle wam zdjecia w zalaczniku chociaz na nich nie widac tak dokladnie tego matu,ale wogole nie maja one polysku , wiecie zanim przetre warstwe dyspersyjna pieknie lsnia,a potem .....robilam sobie sama to akurat prawa reka wiec pracowalam lewa -prosze o wyrozumialosc :)
http://pliki.wzorki.info/images/cr5RF.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/V0AYD.jpg
linki do zdjeć


Jakiej firmy masz lakiery i top? oraz jaki masz "kliner" ?

bettyblue
12-08-2013, 19:12
wszystko mam z firmy ata...cleaner nie uzywam bo mi zaczal matowic lakier na koncu ..... po skpryskaniu skinspetem odzyskaly nieco blas, ale chyba zmienie firme ....

iwonkabiedronka
12-08-2013, 19:34
wszystko mam z firmy ata...cleaner nie uzywam bo mi zaczal matowic lakier na koncu ..... po skpryskaniu skinspetem odzyskaly nieco blas, ale chyba zmienie firme ....

Na pierwszym zdjęciu widać faktycznie, że paznokcie nie błyszczą a mi się zdawało, że moje tracą blask... Ja sie zastanawiam czy może dać dwa razy top, może to coś pomoże, albo jeszcze jak sama mówisz, może warto zmienic firme, tzn. cleaner. Bo gdzieś czytałam, że może też być wina, ze jest przeterminowany.

---------- Dodano o godzinie 19:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:30 ----------


Wholesale 2013 New Hot Gelish Nail Polish Soak Off Nail Gel 197Colors 15ml 12Pcs/lot 15ML Factory, Free shipping, $4.53/Piece | DHgate (http://www.dhgate.com/product/2013-new-hot-gelish-nail-polish-soak-off/152121859.html#s1-1-1|3796395625)

Faktycznie lakiery są moega tanie, ale przesyłka jest mega droga. I w dodatku dostarczają z Chin- królestwa podróbek. Bo o ile jestem poinformowana Gelish nie jest produkowany w Chinach, chyba, że sie mylę. Jak dla mnie to zbyt piękne, zeby było prawdziwe ale może więcej użytkowniczek sie wypowie.

edit66
12-08-2013, 19:58
Hej, jestem tu nowa i mam takie pytanie. Mogę przedlużyć sobie paznokcia na tipsie zrobic tak jak pod żel, przyklejić, spiłowac a potem pomalowac hybrydami 2 razy a potem topem ? Hybrydami malujecie zazwyczaj na tipsie czy na naturalnych? Bo czasem widze, piękne dlugie paznokcie i się zastanawiam :D

iwonkabiedronka
12-08-2013, 20:16
Hej, jestem tu nowa i mam takie pytanie. Mogę przedlużyć sobie paznokcia na tipsie zrobic tak jak pod żel, przyklejić, spiłowac a potem pomalowac hybrydami 2 razy a potem topem ? Hybrydami malujecie zazwyczaj na tipsie czy na naturalnych? Bo czasem widze, piękne dlugie paznokcie i się zastanawiam :D

Hybrydami maluje sie naturalne paznokcie a są one długie i piękne bo takie manicure zapobiega szkodzeniom paznokcia, tworzy na nich taką ochronną powłokę. Poza tym przygotowanie paznokcia pod hybrydę wymaga tylko delikatnego zmatowienia paznokcia a nie piłowania jak pod tipsa np. To wszystko sprawia, że po kilkukrotnym nałożeniu hybryd paznokcie rosną mocne i twarde. Dlatego zamiast przedłużać tipsem i malować lakierożelem polecałabym raczej zrobienie manicure hybrydowego na swoim, choćby najkrótszym paznokciu. Sama zobaczysz jaki bedzie efekt po paru takich "malowaniach", ja robie hybrydy od kilku miesięcy i mam paznockie długi i mocne o jakich przedtem mogłam pomarzyć, łamały się, rozdwajały i kruszyły- wszystko na raz. A teraz - marzenie, piękne i twarde.

bettyblue
12-08-2013, 20:29
A czy to moze byc kwestia gestosci topu? Bo
Moj z ata jest bardzo gesty:/

aja89
12-08-2013, 21:01
Hej możecie polecić jakiś dobry cleaner i płyn do ściągania hybrydy?? Wcześniej używałam z I-nails od Doberka i są ok ale może coś wypróbuje w tej cenie innego :)

sandrus
12-08-2013, 22:28
kamillxx Ty kombinatorko:P

bettyblue proponuje zakupic inny top i będzie po kłopocie.

proponuje ibd(b.dobra cena ,szybko sie utwardzała,ładnie błyszczy,ma dobrą konsystencje)
ata to w sumie to samo co estetiq i olivia.

na własne oczy przekonałam sie,że top estetig na kolorze ins jest matowy.
dopiero po drugiej warstwie był ok.
na kolorze mollon też tak nie dokońca się błyszczy.
Na przemytym kolorze mollon dopiero wyglądał tak jak należy.
Ale w końcu nikt koloru przemywał nie będzie a u mnie eksperyment wyszedł "niechcący".
kup sobie nowy top i już się nie zadręczaj:D
tu link

nc IBD JUST GEL POLISH TOP COAT 14ML - PROMOCJA (3449925368) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/nc-ibd-just-gel-polish-top-coat-14ml-promocja-i3449925368.html)


dziewczyny macie te nowe hybrydy INDIGO???

Ignorantka
13-08-2013, 00:26
Wholesale 2013 New Hot Gelish Nail Polish Soak Off Nail Gel 197Colors 15ml 12Pcs/lot 15ML Factory, Free shipping, $4.53/Piece | DHgate (http://www.dhgate.com/product/2013-new-hot-gelish-nail-polish-soak-off/152121859.html#s1-1-1|3796395625)

To nie są oryginalne lakiery Gelish. Z tego co czytałam na zagranicznych forach, mają gorszą opinię niż rodzime chińskie marki. Jakiś czas temu był zalew podróbek gelisha na allegro. Szły jak woda, ale jakoś długo się nie utrzymały. Później widywałam aukcje używanych lakierów gdzie było oferowanych kilka sztuk a między nimi zarówno oryginały jak i podróbki.
W podanym przez Ciebie sklepie jest też Bluesky Shellac, ten ma niesłabnące branie na allegro, więc może jakość jest zadowalająca. Cena super jeśli kupimy kontener ...a po drodze cło.


Co do błyszczenia po przemyciu topów - moje skromne doświadczenie mówi, że różne topy potrzebują różnego stężenia alkoholu. Cleanery to mieszanki alkoholu z wodą (plus kolor i zapach), różne firmy, różne stężenia, różne efekty. Cleaner raczej się nie zepsuje, ale wywietrzeje tym samym tracąc swoją moc procentową.
Do gelisha używam 99% IPA. Do Polish Pro NSI 30%. Najłatwiej mając IPA potestować mieszanki o różnym stężeniu ...lub przejrzeć zawartość barku :D

bettyblue
13-08-2013, 11:29
Ok , moze cos z tym topem jest nie tak...dziewczyny dotychczas utwardzalam top 3minuty,wiele z Was pisze ze mozna 2min,kiedy wyjelam reke i przetarlam w.dysp.na waciku byly kolor lakieru , tak trosZke-swiadczy to o niepelnym uwardzeniu? Prosze tez aby ktoras z Was napisala czy przecirajac baze po utwardzeniu suchym wacikiem ona sie wam rozmazuje?

iwonkabiedronka
13-08-2013, 12:42
Ok , moze cos z tym topem jest nie tak...dziewczyny dotychczas utwardzalam top 3minuty,wiele z Was pisze ze mozna 2min,kiedy wyjelam reke i przetarlam w.dysp.na waciku byly kolor lakieru , tak trosZke-swiadczy to o niepelnym uwardzeniu? Prosze tez aby ktoras z Was napisala czy przecirajac baze po utwardzeniu suchym wacikiem ona sie wam rozmazuje?

Gdzieś czytałam, że czasem przy przecieraniu topu widać na waciku kolor lakieru, przy dość intensywnym kolorze. Ale sądząc po Twoich problemach moim zdaniem Twój top jest beznadziejny. Normalnie nic z nim nie powinno się dziać. Dobra hybryda owszem obkurcza się troszke ale dlatego właśnie sie maluje wolny brzeg. Ja robie tak: Odtłuszczam płytkę zmatowioną bloczkiem- zastanawiam się nad matowieniem pilnikiem bo dziewczyny pisłay, ze to daje lepsze efekty ale ja sie troszke obawiam, żeby nie za mocno spiłować. Na odtłuszczoną płytkę nakładam bardzo cienko top, nie dotykając skórek, malując wolny brzeg. Maluje 5 palców na raz i po pomalowaniu wszystkich dodatkowo zabezpieczam jeszcze raz wolny brzeg przed włożeniem do lampy. Wkładam do lampy na ok 2 min (dokładnie 135 sek.- nie wiem czemu akurat tyle, tak sobie wymyśliłam), Potem drugi raz top w ten sam sposób, nie przecieram ani suchym ani mokrym wacikiem, niczym. Potem kładę kolor- cienko 5 palców na raz, wolny brzeg plus dodatkowo wolny brzeg po pomalowaniu wszystkich paznokci, lampa, drugi raz to samo. Jesli lakier nie pokryje dokładnie to trzeci raz. Niczego nadal nie przecieram. Czas na top- malowanie dokładnie tak samo jak baza i kolor i tyleż samo czasu w lampie. Teraz jak będe robiła to dam też dwa razy top bo chce, zeby się bardziej błyszczały. Przecieram cleanerem, nakładam oliwkę i gotowe, nic sie nie marze i nie ściera.:crazy:

bettyblue
13-08-2013, 13:29
Matko wasza pomoc jest niezastapiona:) dziwne bojak robilam hybryde na modelce w szkole to pracowalam na tych samych produktach i nic sie nie dzialo. Zmieniam top i przerzuce sie na cosmetic zone chyba, maja wiecej opini przynajmniej. . Dam znac:)))

iwonkabiedronka
13-08-2013, 15:40
Jak masz troszke więcej kaski to kup sobie top, który polecała Sandrus, a baze i kolorki cosmetisc zone.

ATnails
14-08-2013, 23:58
Dziewczyny szybkie pytanie bo nie mam czasu sprawdzać forum czy już ktoś o tym pisał.
Robiłam klientce hybryde Gelish: baza, kolor, linia french, kolor i top - tak chciała klientka
Linia biaiała zanim zdążyłam włożyć do lampy rozmyła mi się i musiałam poprawiać ale to jeszcze nic bo potem jak na białą linię nałożyłam kolor to po utwardzeniu też mi ten kolor po rozmywał białą końcówkę.

Czy któraś z Was miała taki problem, bo nie wiem co robić w takiej sytuacji?
Do tej pory pracowałam tylko na shellacu i robiłam różne kombinacje i nigdy nie miałam takiego problemu

karolasc
15-08-2013, 10:25
po utwardzeniu może spróbuj delikatnie przetrzeć końcówkę wacikiem bezpyłowym i dopiero na to położyć warstwę jakiejś innej hybrydy, też kiedyś tak miałam ale jak robiłam zdobienie innym kolorem i chciałam pokryć topem i też się rozmazało, ale przetarłam utwardzony wzór wacikiem pokryłam jeszcze raz i było ok.

sztynka
15-08-2013, 13:06
A robisz białą końcówkę po jednym paznokciu? Ja używam białego z mistero milano i po jednym jest ok, ale już kilka na raz , to się rozmywa. Możesz warstwę hybrydy przed położeniem białego przetrzeć suchym wacikiem i też powinno pomóc. Proponuję też robić kocówkę cieniutkim pędzelkiem do zdobień, po jednym na zmianę. Pamiętaj też, że biały ma dużo pigmentu i należy go dłużej utwardzać, ok. 3 minuty.
Codo malowania hybrydami po tipsie, czy żelu, to ja tak robię w gabinecie. Rzadko mam w salonie klientki na przedłużanie. Ale jak mam kupować kolorowe żele, a hybrydy z Estetiq są w cenie kolorowych żeli, to mam zaoszczędzone. Buduję pazurka clearem, lub coverem, opracowuję, matowię bloczkiem i od razu na to hybryda kolor i top. Ładnie się trzyma.

ATnails
15-08-2013, 16:52
Dzięki dziewczyny
Bazę przecierałam pędzelkiem ale koloru już nie

yashe
15-08-2013, 22:01
biedronka ja używam bazy CZ jest całkiem Ok, top - do kosza. Kolorówki nie testowałam.
dlaczego do kosza? ja używam całego zestawu i jestem bardzo zadowolona:)

iwonkabiedronka
15-08-2013, 22:07
No właśnie ja tez nie wiem czemu do kosza, dla mnie jest ok. :D

yashe
15-08-2013, 22:13
a jakie masz kolorki z tej firmy? ja mam kilka odcieni i powiem tylko, że dwa kolory 081 i 055 się odbarwiają:/ reszta jest jak najbardziej ok:)

Izi
15-08-2013, 22:55
Chętnie oddam swój top, raz użyty:) dla mnie badziewie straszne ale każdy ma swój gust. Może ja nie potrafie go "obsługiwać" nie wiem - wiem tylko że go nie chcę :D

iwonkabiedronka
16-08-2013, 16:16
Chętnie oddam swój top, raz użyty:) dla mnie badziewie straszne ale każdy ma swój gust. Może ja nie potrafie go "obsługiwać" nie wiem - wiem tylko że go nie chcę :D

Chętnie przyjmę :)

---------- Dodano o godzinie 16:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:58 ----------

Na razie mam 006, i czekam na zamówioną jedenastke. Miały do mnie przyjść dziś ale chyba nic z tego nie wyjdzie. ;(

scorpie
17-08-2013, 14:50
hej dziewczyny, polecicie mi jakieś dobre i stosunkowo tanie lakiery o pojemnosci 5/6 ml, które schodzą dzieki acetonowi?


:ok:

karolasc
17-08-2013, 15:49
7,5ml perfect beauty, szczerze polecam bo potrzeba tylko chwili żeby szybko zeszły pod acetonem

iwonkabiedronka
17-08-2013, 16:40
hej dziewczyny, polecicie mi jakieś dobre i stosunkowo tanie lakiery o pojemnosci 5/6 ml, które schodzą dzieki acetonowi?


:ok:

Dobre i tanie to oczywiście Cosmetics Zone, kosztują 25zł za 15 ml, mniejszej pojemności nie mają. Ale mogę powiedzieć, że są świetne za tą cenę. Jakością nie ustępują shelacowi, to nie są żele w butelce jak lakier tylko prawdziwe hybrydy. Trzymają się długo, nie odpryskują, nie odchodzą od wolnego brzegu. Ładnie się nakładają i ładnie się zmywają. Niczego nie trzeba więcej. Ja przetestowałam już kilka pseudo hybryd i te nie mają porównania. Ale decyzja należy do Ciebie. Jak chcesz to poczytaj sobie więcej na ten temat na innym forum[edit] Można kupić te lakiery na allegro i w ich sklepie internetowym, jak wpiszesz nazwe firmy to Ci wyskoczy w wyszukiwarce. Mam nadzieje, że pomogłam :skacze:
O ile oczywiście chodzi o hybrydy

nie umieszczamy linków do innych for internetowych o tematyce paznokciowej

agnieszka-nails
17-08-2013, 23:28
A czy ktos laczyl kolorowki firmy cosmetics zone z baza i topem gelish? Jesli tak to jakie rezultaty?

iwonkabiedronka
18-08-2013, 11:44
Ja nie łacze, ale wiem, ze dziewczyny łączą i super sie trzyma. Ja używam bazy, kolorów i topu z cosmetics zone i efekty są świaetne. Wczoraj moczyłam ręce w domestosie bo sprzątałam łazienke :) a moim paznokciom nic się nie stało. Dla mnie rewelacja.

evevlina
18-08-2013, 13:19
A jakbyście miały wybrać między estetiq a INS to które waszym zdaniem lepsze? bo planuje zakup bazy i topu Gelish i zastanawiam się nad kolorówką. z jednej i drugiej firmy kolorki fajne z tego co widze, ale które jakosciowo lepsze?

iwonkabiedronka
18-08-2013, 13:54
Ins do niczego sie nie nadaja, więc odradzam. Estetiq ma dość dobre opinie. Z bazą i topem gelish na pewno się utrzymają.

jumpi
18-08-2013, 15:19
Zdecydowanie Estetiq ;)

Patrycja_92
18-08-2013, 20:28
INS się nadają i nawet dobrze noszą bo ponad 3 tygodnie na Gelishu, z tym, że są dosyć gęste, no i niestety sie nie odmaczają :)

dowód
http://3.bp.blogspot.com/-xvDlPrnLkzE/UeZsybr4rmI/AAAAAAAAAr8/AepcrfNJlXs/s1600/angeliks.jpg
po 3,6 tygodnia:
http://1.bp.blogspot.com/-dZKwhp_e5ew/Ugi8hHttgdI/AAAAAAAAAvs/IVf6ygEIg_0/s1600/odrost+angelikowy.jpg

jumpi
18-08-2013, 22:09
Matko wasza pomoc jest niezastapiona:) dziwne bojak robilam hybryde na modelce w szkole to pracowalam na tych samych produktach i nic sie nie dzialo. Zmieniam top i przerzuce sie na cosmetic zone chyba, maja wiecej opini przynajmniej. . Dam znac:)))\

Cosmetic zone to to samo co ata i estetiq ;) (ta sama kolorówka i opakowania)
mam nabłyszczacz z estetig i byly z nim takie same problemy, wiec go nie używam, lepiej kupic coś innego.

Na poczatku pracy z hybrydami tez mialam problemy z matowieniem sie nabłyszczacza (to byl wtedy shellac), ale odkad zmieniłam cleaner na bazie alkoholu izopropylowego, problemu nie ma ;)

agnieszka-nails
19-08-2013, 04:43
Hmm... ja ostatnio zakupilam kilka hybryd firmy a.t.a i nie jestem z nich mega zachwycona... nie kryja do konca dobrze-dopiero przy 3 warstwie w dodatku trzeba sie troche nameczyc z rownomiernym nalozeniem czego nie moge powiedziec o Nail Design gdzie nakladaja sie fenomenalnie. Jedynie co dobre w a.t.a to to, ze maja fajne kolorki

jealousgirl
19-08-2013, 09:24
Dziewczyny, powiedzcie mi, ile minut utwardzacie MM?
Jak miałam shellac no to wiadomo, że kolor 2 minuty w lampie, ale z MM to już tak oczywiste nie jest.
Metodą prób i błędów doszłam do wniosku, że lepsza trwałość jest, gdy się utwardza przez minutę. Przynajmniej frencha.
Na ich stronie jest napisany czas utwardzania 60-120 sek lub 120-180 sek przy czym w opisie wykonania zabiegu widnieje zapis o utwardzaniu koloru przez minutę.
I teraz mam zonka, bo o ile minuta jest idealna do frencha, o tyle po nałożeniu cosmopolitan pędzelek od topu gelisha zabarwił się na różowo. Czy to wina zbyt krótkiego utwardzania? HELP ME!

Pozdrawiam! ;)

kiwaczek2
19-08-2013, 09:26
ja mam kilka ata i nie mam z nimi żadnych problemów. wiadomo zalezy od koloru, ale wszystkie kryją po 2 razach, żadnych smug - wiec dobrze trafiłam :)

sztynka
19-08-2013, 12:56
Ja z Estetiq/Ata mam też 6 kolorów i każdy jest w porządku. Nakładam dwie średnie warstwy, na gelishu i mam rewelację, 4-6 tygodni Panie chodzą. Przynajmniej się odmaczają. 10 min w wacikach i schodzą płatami :D

bettyblue
19-08-2013, 13:49
piszac ,ze nakladasz na gelish chodzi o to,ze baze z gelish'a?
a mysliscie,ze jesli nakladalabym top i baze z gelisha, a kolorowalabym np CZ trzymaloby sie lepiej?
Mi wogole ata odprysnela na jednym palzu po 4 dniach ? i moglam ja sciagnac,ze tak napisze, bez problemu jak delikatnie lakier zeskrbalam...:/

agisa
19-08-2013, 13:52
to samo mam pytanie :)) czy ktos laczyl kolorowki firmy cosmetics zone z baza i topem cnd shellac? Jesli tak to jakie rezultaty? ;)

iwonkabiedronka
19-08-2013, 20:09
Moim skromnym zdaniem do lakierów Cosmetics Zone nie jest potrzebna inna baza ani top. Moje pazurki trzymają długo na bazie i topie CZ.

agnieszka-nails
19-08-2013, 20:20
A przy polaczeniu kolorowki firmy a.t.a z topem i baza gelish to dzwiewczynki przemywacie baze cleanerem? Bo mi sie sciaga po bokach...

bettyblue
19-08-2013, 20:46
Ja po przeczytuaniu od poczatku,prawie calego tego tematu,zdecydowalam sie na baze i top GELISH'A i mam pytanko, poniewaz znalazlam na stronie taki zestaw:

Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - top - Zestaw: Top oraz Baza 2 x 15ml - Hand&Nail Harmony Gelish (http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/zestaw-top-oraz-baza-15ml-p-858.html)

A jak ogladam oddzielnie baze z topem to one na buteleczce maja inny kolor paska z przodu

Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - baza - Foundation Base Gel Soak Off Gellish 15 ml - Hand&Nail Harmony Gelish (http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/foundation-base-gel-soak-off-15-ml-p-1.html) tu iddzielnie baza

Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - top - Top It Off żel nawierzchniowy Soak Off Gellish 15ml - Hand&Nail Harmony Gelish (http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/top-it-off-zel-nawierzchniowy-soak-off-gelish-15-ml-p-6.html) a tu top ...

dziwne bo porownujac w zestawie one nie maja rozowego ani zielonego paska z przodu,jak te w zestawie,

ktore Wy posiadacie ?? jakbyscie mogly mi podac strony z ktorych kupujecie lakiery gelish, bo raczej nie ma ogromnych roznic w cenach,pomiedzy hurtowniami ??

iwonkabiedronka
19-08-2013, 21:33
INS się nadają i nawet dobrze noszą bo ponad 3 tygodnie na Gelishu, z tym, że są dosyć gęste, no i niestety sie nie odmaczają :)

dowód
http://3.bp.blogspot.com/-xvDlPrnLkzE/UeZsybr4rmI/AAAAAAAAAr8/AepcrfNJlXs/s1600/angeliks.jpg
po 3,6 tygodnia:
http://1.bp.blogspot.com/-dZKwhp_e5ew/Ugi8hHttgdI/AAAAAAAAAvs/IVf6ygEIg_0/s1600/odrost+angelikowy.jpg

O bojs, kto chodził z takim odrostem:wow:. Ale ten róż jest po prostu boski, zakochałam sie:ok:

agnieszka-nails
19-08-2013, 21:45
Ja po przeczytuaniu od poczatku,prawie calego tego tematu,zdecydowalam sie na baze i top GELISH'A i mam pytanko, poniewaz znalazlam na stronie taki zestaw:

Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - top - Zestaw: Top oraz Baza 2 x 15ml - Hand&Nail Harmony Gelish (http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/zestaw-top-oraz-baza-15ml-p-858.html)

A jak ogladam oddzielnie baze z topem to one na buteleczce maja inny kolor paska z przodu

Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - baza - Foundation Base Gel Soak Off Gellish 15 ml - Hand&Nail Harmony Gelish (http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/foundation-base-gel-soak-off-15-ml-p-1.html) tu iddzielnie baza

Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - top - Top It Off żel nawierzchniowy Soak Off Gellish 15ml - Hand&Nail Harmony Gelish (http://www.paznokcie-hybrydowe.pl/top-it-off-zel-nawierzchniowy-soak-off-gelish-15-ml-p-6.html) a tu top ...

dziwne bo porownujac w zestawie one nie maja rozowego ani zielonego paska z przodu,jak te w zestawie,

ktore Wy posiadacie ?? jakbyscie mogly mi podac strony z ktorych kupujecie lakiery gelish, bo raczej nie ma ogromnych roznic w cenach,pomiedzy hurtowniami ??

Ja kupuje w hurtowni EF

wisienkakwspz
19-08-2013, 21:53
bettyblue bo teraz zmienili opakowania tzn dawniej były te kolorowe, a teraz są te z szarymi napisami. Ja kupuję na all u sprzedającego leobert ;)

jealousgirl
20-08-2013, 23:36
Dziewczyny, czy Wam też kolory MM przy utwardzaniu zmieniają kolor? Biały mi szarzeje [chociaż kolor wymieszany], frappe jest transparentny, co mnie do szewskiej pasji doprowadza, ale to i przed lampą i po lampie; nawet 3 warstwy nie dają idealnego krycia. Też tak macie?

I jeszcze jedno - jak długo trzymacie MM w lampie?
Na ich stronie raz jest napisane "czas utwardzania 60-120 sek" raz, że 120-180, a w opisie wykonania zabiegu, że wystarczy minuta.

Patrycja_92
21-08-2013, 10:30
O bojs, kto chodził z takim odrostem:wow:. Ale ten róż jest po prostu boski, zakochałam sie:ok:


Moja klientka, to standardowy odrost lekko ponad trzy tygodnie, pazurki jej tak mega szybko rosną :)

bettyblue
22-08-2013, 15:38
Jestem w trakcie kupowania bazy i topu gelisha,dzis zrobilam znowu hybryde ata i znowu to samo! Polozylam cienitkir warstwy i na koncu paznokcia kurczyl sie lakier to delikatnie zamalowywalam alenpo ponownym wyjeciu z lampy robilo sie to samo, w dodatku znowu matowienie po nalozeniu topu-masakra!!!!!!!!!!!:(

iwonkabiedronka
22-08-2013, 16:26
Jestem w trakcie kupowania bazy i topu gelisha,dzis zrobilam znowu hybryde ata i znowu to samo! Polozylam cienitkir warstwy i na koncu paznokcia kurczyl sie lakier to delikatnie zamalowywalam alenpo ponownym wyjeciu z lampy robilo sie to samo, w dodatku znowu matowienie po nalozeniu topu-masakra!!!!!!!!!!!:(

Nie wiem jak te hybrydy z ata, ja mam cosmetics zone i są SUPER!!!! Dziewczyny pisały, że to to samo, ja nie wiem, nie testowałam obu. Cosmetics zone trzymają się rewelacyjnie i świetnie się odmaczają.
A to moja ostatnia hybrydka

bettyblue
22-08-2013, 17:27
Ja albo dostalam wadliwe produkty albo nie wiem co..... A jakiego cleanera stosujesz??:)

iwonkabiedronka
22-08-2013, 18:56
Ja albo dostalam wadliwe produkty albo nie wiem co..... A jakiego cleanera stosujesz??:)

Mam jakiś zwykły, nazywa sie "La Lill". Ale zauważyłam, że jak nałoże dwie warstwy topu to mi sie manicure pięknie błyszczy. Ja cleanerem zmywam bardzo dokładnie warstwe depresyjną, nawet kilka razy.

sztynka
22-08-2013, 20:37
A przy polaczeniu kolorowki firmy a.t.a z topem i baza gelish to dzwiewczynki przemywacie baze cleanerem? Bo mi sie sciaga po bokach...

Nie ja nie przemywam. Jakoś mi się nic nie dzieje. Ale bazę utwardzam 2 minuty, a nie 60 sek tak jak producent zaleca.

Kolorki z Ata/estetiq (bo to to samo) są bardzo miękkie. Bardziej niż np. MM. Łatwiej schodzą, jak się coś palcyma tam grzebnie. Po tygodniu mogę zdrapać lakier, ale ciężko schodzi. Bez problemów trzyma się 2-3, taki standard.

A cleaner mam też z firmy La Lill bo mam tę hurtownię pod nosem. Nie matowieje mi top. Ale przemywam po 2,3 paznokcie jednym wacikiem i zmieniam, bo gdy chciałam 5 jednym to matowiał.

jealousgirl (http://forum.wzorki.info/members/18240-jealousgirl.html) ja kolorówkę z mistero utwardzam po 180 sek kolor, na bazie gelisha. Biały Ci szarzeje, bo do topu dostało ci się trochę warstwy dyspersyjnej z kolorówki. Zauważ przy nabłyszczaniu, czy przed każdym zanurzeniem w topie pędzelka ponownie wycierasz go z brudków pozostałych z kolorówki? Ja tam miałam i mi szybko żółkł. Teraz już tak nie mam.
Niekóre kolory zawierające w tonacji biały pigment utleniają się z upływem czasu, nie tylko mistero. Np. z estetiqa miętowy zrobił się prawie biały po 5 tygodniach na stopach.

karolasc
22-08-2013, 22:04
dziewczyny poszukuje hybrydy białej frenchowej, ale naprawdę chodzi mi o piękną kredową biel którą uzyskuje się już po 1 warstwie. Może indigo? ktoś może się wypowiedzieć jeśli ma /lub używał?

Chocolata
22-08-2013, 22:57
Piękną biel ma CND tyle ze potwornie gęsta i trzeba ją bardzo cienko nakładać bo się marszczy.

malutkaistotkaa
23-08-2013, 08:04
mam shellaca no i niestety musze potwierdzic to co napsiala kolezanka marszczy sie jak choleraa!!;/

jealousgirl
23-08-2013, 14:49
Nie ja nie przemywam. Jakoś mi się nic nie dzieje. Ale bazę utwardzam 2 minuty, a nie 60 sek tak jak producent zaleca.

Kolorki z Ata/estetiq (bo to to samo) są bardzo miękkie. Bardziej niż np. MM. Łatwiej schodzą, jak się coś palcyma tam grzebnie. Po tygodniu mogę zdrapać lakier, ale ciężko schodzi. Bez problemów trzyma się 2-3, taki standard.

A cleaner mam też z firmy La Lill bo mam tę hurtownię pod nosem. Nie matowieje mi top. Ale przemywam po 2,3 paznokcie jednym wacikiem i zmieniam, bo gdy chciałam 5 jednym to matowiał.

jealousgirl (http://forum.wzorki.info/members/18240-jealousgirl.html) ja kolorówkę z mistero utwardzam po 180 sek kolor, na bazie gelisha. Biały Ci szarzeje, bo do topu dostało ci się trochę warstwy dyspersyjnej z kolorówki. Zauważ przy nabłyszczaniu, czy przed każdym zanurzeniem w topie pędzelka ponownie wycierasz go z brudków pozostałych z kolorówki? Ja tam miałam i mi szybko żółkł. Teraz już tak nie mam.
Niekóre kolory zawierające w tonacji biały pigment utleniają się z upływem czasu, nie tylko mistero. Np. z estetiqa miętowy zrobił się prawie biały po 5 tygodniach na stopach.
Sztynka, ale mi biały szarzeje, jak tylko wkładam do lampy. Jeszcze przed topem :P
Druga warstwa dopiero w miarę utrzymuje kolor. ;) I tak dzięki za pomoc ;-*

kikikuku
23-08-2013, 21:26
a czy moze mi ktos poradzic jak uratowac bialy z gelisha?
mam kolor sheek white i gdy probowalam sobie zrobic paski do frencza niemilo mnie rozczarowal
nie wiem cz dobrze to opisze ale wyglada to tak jakby pigment sie oddzielil od bazowego zelu- jest bialo- przezroczysty
trzachalam nim ale na nic sie to nie zdalo
ulalam wiec chcac sie pozbyc tej przezroczystej mikstury ale dalej nie jest jak powinno
czy ktos sie z czyms takim spotkal? da sie uratowac czy wywalic?

karolasc
24-08-2013, 06:51
mój MM jest taki sam, jakby się pigment oddzielał, kolor transparentno-biało-szary ;/ do frencha ala przydymionego albo mlecznego jeszcze ok ale normalny katastrofa ;/

emila
24-08-2013, 09:38
Mi też się oddzielał, ale wystarczyło porządnie wstrząsnąć i było ok, albo go wymieszaj np. wykałaczką :)

Ignorantka
24-08-2013, 12:20
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Żeby uniknąć osiadania pigmentu i rozwarstwiania lakierów, trzymam je w pudełku z pokrywką, ciasno ustawione i co jakiś czas zmieniam im pozycję. Raz stawiam normalnie, raz "do góry nogami" :D Od 3 lat żaden mi się nie rozwarstwił.

kamillxx
25-08-2013, 14:37
a jaki lakier uzywacie do frencza jako cover chodzi mi o blady roz teraz mam z mollona ale srednio jestem zadowolona ,szukam takiego ktory po 1 warstwie wyglada ladnie

kiwaczek2
26-08-2013, 08:36
ja z MM natural pink czy coś takiego. zeby krył potrzeba 3 warstw niestety. ale jest ładny. lub z ata nr 1 i nr 4 takie blade róże.

kikikuku
26-08-2013, 12:44
Cześć dziewczyny!:)
Podczytuję Was od jakiegoś czasu, jeszcze nie udało mi się przebrnąć przez cały wątek i nie wiem czy takie pytanie już padło.
Chodzi mi o to czy któraś może zamawiała hybrydy z amazon lub ebay i ma jakiegoś poleconego sprzedawcę?^_^
Z góry dziękuję za odpowiedź;)

ja kupuje na ebay od nailswestcom
mnie interesuje gelish- cena super- na zlotowki z przesylka za 15 ml 52 zl
100% oryginal, maja raczej pelna oferte (nie zdarzylo sie zeby nie mieli koloru ktorego szukalam)
przesylka szybka jak na usa- ostatnio czekalam tylko tydzien
widzialam ze maja tez w ofercie m.in. cnd, ibd
ja jestem zadowolona

hybrydo-maniaczka
26-08-2013, 13:17
hej ja mam wlasnie bluesky i powiem szczerze ze jestem zadowolona aczkolwiek sciaganie to koszmar w acetonie 15 minut i tak trzeba skrobac;/ u Ciebie też tak?
przeszukałam cały wątek i znalazłam ze ty bawisz sie tą firmą (nie wiem czy nadal je kupujesz) dlatego mam pytańko w sprawie ich sciagnia?

a firmą cosmetics zone mialas do czynienia?

asieczka
26-08-2013, 21:00
Hej dziewczyny:))

im wiecej czytam tym mam większy mętlik w głowie..:P proszę was o podpowiedź:)

ktory top & baza wybrac ?? shellac cnd czy gelish??
zalezy mi by manicuire utrzymywal się minimum 2tygodnie i latwo schodzil pod wpływem acetonu - piłowanie nie wchodzi w gre.!!!

poleccie prosze jakas kolorowke?? zalezy mi na delikatnych kolorach ( w pracy niestety nie moge poszalec mocnymi kolorami) wiec delikatne kolory + french.
myslalam by zaopatrzyc sie w jeden kolor (beau albo romanitque z shellaca ) a dokupic sobie taniuchne lakierozele z osiedlowej drogerii.. ale moze to bez sensu?


super byloby gdyby ktoras z was mogła polecic jakas firme z nie drogimi hybrydkami to chetnie zakupiłabym sobie od razu kilka kolorkow.. :))

pozdrawiam was gorąco !:)

agnieszka-nails
26-08-2013, 21:28
Ja pracuje na bazie i topie Gelish, a kolorowkach Nail Design. Kolorowki maja naprawde super, trzymaja sie z Gelishem bez zastrzezen mimo ze nie jest to zbytnio znana firma. Inne produkty maja kiepskie. Testowalam kolorowki z Nail Design z ich baza i topem i kompletna klapa -ciezko schodzily. Z Gelishem schodza bardzo ladnie w dodatku kolorki bardzo ladnie sie nakladaja. Po przetarciu Bazy Gelish suchym wacikiem bezpylowym kolor sie nie sciaga i ladnie kryje bez smug. W wiekszosci kolorow wystarcza 2 cieniutkie warstwy. A i cena jest bardzo przystepna. :)

mania818
27-08-2013, 00:14
u mnie w jednym salonie dziewczyna robi hybrydki za 20 zł i pracuje właśnie na Nail Design , nie wiem jakiej używa bazy i topu ale widziałam na własne oczy pazurki po 3 tyg i wyglądały ok , zdjęłam je acetonem błyskawicznie :)

kamillxx
27-08-2013, 08:01
kochane moze wprowadzimy jakas sonde na temat jakie hybrydy uwazamy za najlepsze?
albo podamy nazwami producentow np
czerwony-
bordo-
róż-...
sa firmy ktore maja dobre ale np czerwienie ale pastele sa kiepskie tak jest np z estetiq...

agnieszka-nails
27-08-2013, 09:39
u mnie w jednym salonie dziewczyna robi hybrydki za 20 zł i pracuje właśnie na Nail Design , nie wiem jakiej używa bazy i topu ale widziałam na własne oczy pazurki po 3 tyg i wyglądały ok , zdjęłam je acetonem błyskawicznie :)

Watpie aby miala top i baze z Nail Design, u mnie trzeba bylo na sile skrobac wiec zmienilam top i baze i teraz jest fenomenalnie. Kolorki naprawde swietnie sie naklada. Za to zele maja okropne... nie da sie na nich pracowac. Fajne cleanery maja (rozne rodzaje zapachow) i nie matowia ostatniej warstwy zelu lub hybrydy.

bettyblue
27-08-2013, 10:18
Dziewczyny wybaczcie bo pewnie pytanie powielalo sie wielokrotnie ,ale nie moge teraz przeszukac calego tematu bo siedze z kolezanka,ktorej chce Zdjac hybryde gelisha,minelo 15minut ,nawet wiecej a tu nic nie chce schodzic,waciki nasaczone sa Wyklym acetonem z hurtowni kosmetycznej,prooooosze aby ktoras z Was pomogla,'moze gelish wymaga produktow wlasnej lini ??? Udalo mi se wyczytac tutaj,ze przy zdejmowaniu hybrdy gelisha moze troszke spilowac wartswe nablyszczajaca a potem juz aceton i owijanie....

agnieszka-nails
27-08-2013, 10:50
A jakiej kolorowki uzylas?

bettyblue
27-08-2013, 10:56
Kolezanka miala gelisha a po kilku tyg nalozyla sobie wartawe zyklego lakieru o innym kolorze

agnieszka-nails
27-08-2013, 10:59
Zmyc warstwe zwyklego lakieru, zmatowic topa tak aby najlepiej dostac sie do kolorowki, i zawinac w sreberka z nasaczonym wacikiem w removerze jak nie masz removera to w ostatecznosci aceton.

bettyblue
27-08-2013, 11:04
Czy taka procedura tyczy sie zdejmowania hybrydy gelisha? Czy wszystkich firm?

agnieszka-nails
27-08-2013, 11:08
Zawsze zmywasz najpierw zwykly lakier a pozniej pilujesz topa (w shellaku sie nie matowi topa bodajze) a pozniej sciagasz removerem w ostatecznosci acetonem. Aceton jest bardzo mocny i wysusza paznokcia jak i skore dlatego aceton to ostatecznosc

bettyblue
27-08-2013, 11:11
Bardzo Ci dziekuje. Szkoda ze tego typu informacji nie udzielili mi na szkoleniu,jedynie zawinac wacik nasaczony acetonem i w folie...

agnieszka-nails
27-08-2013, 11:15
A gdzie na szkoleniu bylas i z jakiej firmy?

bettyblue
27-08-2013, 11:18
Bylam w szkole ktora szkoli ze stylizacji i wielu innych rzeczy..../ a jakiego removera Ty uzywasz?? Lub mozesz polecic?

asieczka
27-08-2013, 11:26
hej...:) juz prawie zdecydowalam sie by kupic baze i top gelisha.. a tu widze ze i z gelishem mozna miec problemy by sciagnac:/

wiec nie wiem..moze kupie jednak shellac cnd..?

czy do ktoras z was uzywala aceton i cleaner ktory ma w sprzedazy leobert z allegro? warto przy okazji lakierow zakupic plyny?

pozdrawiam:)

agnieszka-nails
27-08-2013, 11:33
Bylam w szkole ktora szkoli ze stylizacji i wielu innych rzeczy..../ a jakiego removera Ty uzywasz?? Lub mozesz polecic?

Ja uzywam removera z firmy Gelish. Jesli on nie daje rady to wspomagam sie acetonem niestety.

---------- Dodano o godzinie 11:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:30 ----------


hej...:) juz prawie zdecydowalam sie by kupic baze i top gelisha.. a tu widze ze i z gelishem mozna miec problemy by sciagnac:/

wiec nie wiem..moze kupie jednak shellac cnd..?

czy do ktoras z was uzywala aceton i cleaner ktory ma w sprzedazy leobert z allegro? warto przy okazji lakierow zakupic plyny?

pozdrawiam:)

Ja jeszcze nie mialam problemow aby sciagnac hybrydy Gelish... a kolezanka wyzej nie byla do konca poinstruowana na kursie jak to sie robi... co nie znaczy ze Gelish jest od razu zly. Kazdy ma swoja ulubiona firme i kazdy lubi na czyms innym pracowac. Wyprubuj Gelisha i inne firmy, czlowiek uczy sie na wlasnych bledach a testujac dojdziesz do swoich ulubionych firm i kombinacji baz i topow z kolorowkami.

iwonkabiedronka
27-08-2013, 12:31
Aceton, owijanie, 15 min w tym potrzymać i powinno zejść jak się delikatnie podrapie patyczkiem z drzewa pomarańczowego. Tym bardziej gelish. Ja tak zdejmuje CZ i ładnie schodzi. Daj znać jak sobie poradziłaś

No i wiadomo, że zwykły lakier najpierw trzeba zmyć jeśli była na to nałożony. A co do piłowania wierzchniej warstwy to ja z CZ nic nie piłuje. Tak jak napisałam, tyle że ja używam acetonu zwykłego, kupionego w sklepie budowalnym, 7 zł za 0,5l :)

kikikuku
27-08-2013, 12:47
ze sklepu budowlanego? ałć

a do mnie przyszla klientka z niby cnd z resztka "bazy" ktorej nie ruszyl wlasnie taki przemyslowy aceton i probowalam go zdjac removerem gelisha i jedyne co to moglam na sile go zdrapac
w rezultacie to zostawilam
to niemozliwe zeby cnd nic nie ruszylo, nie?

iwonkabiedronka
27-08-2013, 14:30
ze sklepu budowlanego? ałć

a do mnie przyszla klientka z niby cnd z resztka "bazy" ktorej nie ruszyl wlasnie taki przemyslowy aceton i probowalam go zdjac removerem gelisha i jedyne co to moglam na sile go zdrapac
w rezultacie to zostawilam
to niemozliwe zeby cnd nic nie ruszylo, nie?
Aceton kosmetyczny to mniejsze stężenie plus ładny zapach, ewentualnie dodane witaminki A i E, których jest tak mała ilość, że nie są w stanie nic dobrego zdziałać na pazurki

agnieszka-nails
27-08-2013, 16:27
Aceton... cos okropnego dla paznokci i skorek...

kiwaczek2
27-08-2013, 20:10
w removerze przecież też jest aceton, w zmywaczach starej daty również. a że niby mniejsze stężenie....ale trzeba dłużej trzymać by zeszlo

konwalia1515
27-08-2013, 21:34
Dziewczyny mam pytanie odnośnie robienia wzorków na hybrydzie. Czy lepiej robić je juz na wykończonym paznokciu czyli na przemytym topie czy lepiej przed topem? Spotkałam się z różnymi opiniami i stąd moje pytanie

kiwaczek2
27-08-2013, 21:42
przed, żeby je potem zabezpieczyć. chyba że dasz potem drugi raz top (na top)

agnieszka-nails
27-08-2013, 21:43
Ja robie po przemytym topie

konwalia1515
27-08-2013, 21:49
I znowu dylemat :D A jak z wszelkimi ozdobami, typu cyrkonie i inne błyskotki? na mokry kolor, do lampy, potem top i do lampy? Tak ostatnio robiłam i się nawet trzymają, ale wiadomo powierzchnia nie jest gładka i łatwo moze odpaść. Macie jakieś sposoby?

kiwaczek2
27-08-2013, 22:00
Agnieszka - malujesz wzór na topie i tak zostawiasz? np farbkami? czy o jakich wzorach mówimy?

a cyrkonie to gdzies tu było poruszane. mnóstwo sposobów dziewczyny mają. ja na klej i otaczam topem.

konwalia1515
27-08-2013, 22:11
Kiwaczek2 - jaki klej? taki do tipsów mógłby byc czy faktycznie superGlu itp?

a właśnie, farbki akrylowe jak lepiej? przed czy po topie? Głownie myślałam o wzorkach lakierowych które nie wydają sie takie wymagające, ale trzeba iść z postępem i robić nowe rzeczy w końcu konkurencja rośnie :):)

kaka80
27-08-2013, 22:28
ja przecieram suchym wacikiem kolor,zeby sie farbka nie slizgała i maluje a potem top i tyle ;)a cyrkonie daje na kapke twardego zelu (nawet na hybrydzie)utwrdzam,potem top i super sie trzymają ^_^

agnieszka-nails
27-08-2013, 22:29
Agnieszka - malujesz wzór na topie i tak zostawiasz? np farbkami? czy o jakich wzorach mówimy?

a cyrkonie to gdzies tu było poruszane. mnóstwo sposobów dziewczyny mają. ja na klej i otaczam topem.

Na topie a pozniej zabezpieczam topem, chyba ze klientka chce na kilka dni wzorek z mozliwoscia zmycia (mialam kilka takich) to pokrywam bezbarwnym lakierem. Co do cyrkonii to nakladam je na nie utwardzony top, do lampy i jeszcze raz top otulajac bardziej cyrkonie.

agojago
28-08-2013, 00:16
hej dziewczyny :) przejrzałam juz chyba caly watek i nie znalazlam nic na ten temat, wiec pytam :)
Czy ktoras z was uzywala hybryd Silcare color it? sa teraz na alle za smieszne pieniadze i sie zastanawiam czy nie kupic paru kolorkow. Mam juz pare kolorow z ins i w polaczeniu z baza i topem z Dolce Nails niezle sie trzymaja (u mnie kolo tygodnia, wiec to i tak dobrze, bo jestem nalogową skubaczką :D )

kiwaczek2
28-08-2013, 09:19
agnieszka - no no:) myslalam ze nie zabezpieczasz bo tak zabrzmiało, stad moje zdziwienie

konwalia - tak to w sumie ryba gdzie się maluje, oby zabezpieczyc i tyle. farbkami lepiej, łatwiej niż lakierami. na klej do tipsów.

agojago- wejdz w watek producentów silcare, tam było o hybrydach, podobno do bani, ale mieli wprowadzic nowe.

natalianikola
28-08-2013, 10:38
co do hybryd silcare to są bardzo bardzo gęste i ciężkie do rozprowadzenia....mam jedną i kupiłam na próbę i jestem na nie. Teraz są one wysprzedawane za śmieszne pieniądze bo został wprowadzona nowa linia hybryd silcare....oby lepsze były.

k_ropka
28-08-2013, 11:21
co do hybryd silcare to są bardzo bardzo gęste i ciężkie do rozprowadzenia....mam jedną i kupiłam na próbę i jestem na nie. Teraz są one wysprzedawane za śmieszne pieniądze bo został wprowadzona nowa linia hybryd silcare....oby lepsze były.
Ja kupoiłam chyba trzy kolorki. No i noszą się fajnie, dobrze kryją, ale są mocno gęste i nie ściągają się w acetonie. Co do nowej wersji, podobno też nie schodzą (ja nowych nie posiadam)

agojago
28-08-2013, 13:49
ja własnie zamowilam 3 kolory na próbe i czekam aż przyjda :)

a czy ktoras z was moglaby mi polecic jakies najlepiej niedrogie hybrydy? póki co nie stać mnie na gelisha czy shellaca ( mam jeden kolor gelisha ). Hybrydy robie sobie sama i w sumie na razie nie myśle o robieniu na szerszą skalę, także chodzi mi raczej o hybrydy do domowego użytku :)

jealousgirl
28-08-2013, 16:15
Załamałam się totalnie.

Zrobiłam sobie cosmpolitan mm, na bazie i topie gelisha. Utwardzałam kolor po minucie [bo po co sprawdzić na stronie, że trzeba 2 min?] i trzyma się 14 dni i podejrzewam, że wytrzymałby drugie tyle.
Robiłam standardowo - kształt, skórki, mat, ph bond ez flow, primer mm, baza gelish 1 min [bez przecierania], kolor 1 min x2 , top 2 min, oliwka.

Później robiłam dwóm koleżankom. Jednej na podwójnej bazie [tzn. baza 1 min, przetarcie suchym wacikiem, baza 1 min, przetarcie suchym] i na to kolor 1 min x2, top. Odpryski miała po paru dniach.

Drugiej na pojedynczej bazie, ale az trzy warstwy, utwardzane po 2 min [i to mój błąd, bo mm napisalo do mnie, że nie zaleca się trzech warstw]. Na 3 pazurach odpryski, później lakier zszedł praktycznie od połowy paznokcia i na kciuku mały odprysk się zrobił od rogu wolnego brzegu.

I załamałam się, bo ja już nie mam bladego pojęcia co może być przyczyną. Zły czas utwardzania? Złe przygotowanie płytki? Nieodparowany primer? Słabe żarówki - raczej nie.

Aha, lampę mam 36W, żarówki wymieniłam w lipcu.


POMOCY!!!!!!!!;(;(;(

iwonkabiedronka
28-08-2013, 16:16
ja własnie zamowilam 3 kolory na próbe i czekam aż przyjda :)

a czy ktoras z was moglaby mi polecic jakies najlepiej niedrogie hybrydy? póki co nie stać mnie na gelisha czy shellaca ( mam jeden kolor gelisha ). Hybrydy robie sobie sama i w sumie na razie nie myśle o robieniu na szerszą skalę, także chodzi mi raczej o hybrydy do domowego użytku :)

Ja każdemu polecam cosmetics zone. Lakiery, topy i bazy kosztują 25 zł. Można je znaleźć na allegro, sprzedawca ma też od niedawna sklep internetowy. Lakiery utrzymują sie min 2 tygodnie, ja po tym czasie zmieniam bo mi sie szybko nudzą, spokojnie wytrzymają dłużej. I co najważniejsze odmaczają się w acetonie, bo nie każde się odmoczą. Dla mnie są rewelacyjne, tym bardziej, że uzywałam już z kilku firm i po prostu straciłam tylko pieniądze bo tamte do niczego sie nie nadają. Ale się nachwaliłam ale moim zdaniem za takie pieniądze nie znajdziesz nic równie dobrego. Moim zdaniem jakością nie ustępują shelacowi. Ale wybór należy do Ciebie. :yess:

jealousgirl
28-08-2013, 16:26
o, a tak zrobiło się z indigo platinum uv po paru dniach:
http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/sMa.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/23MGZ.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/thumbs/STKd6.jpg

utwardzane po minucie, tak jak na buteleczce bylo napisane. na bazie i topie gelisha.

natalia268
28-08-2013, 16:29
za dużo nie widać, bo za mała fotka ;)

jealousgirl
28-08-2013, 16:38
http://pliki.wzorki.info/images/sMa.jpg
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

iwonkabiedronka
28-08-2013, 16:41
Nic nie widać!!!!!!!!!!

---------- Dodano o godzinie 16:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:39 ----------


http://pliki.wzorki.info/images/sMa.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/23MGZ.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/STKd6.jpg

Faktycznie brzydko to wygląda. Lakiery jakiej firmy?

jealousgirl
28-08-2013, 17:12
indigo uv platinum, na bazie i topie gelisha

---------- Dodano o godzinie 17:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:11 ----------

i tu tez pomocy pomocy pomocy...


Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

k_ropka
28-08-2013, 18:20
ja dziś robiłam pierwszy raz hybrydami Estetiq. Póki co jestem zadowolona, zobaczę jak się będą trzymały:) a Cosmetic Zone to nie to samo? Tak dziewczyny pisały

magdalenasteinhof
28-08-2013, 19:56
Na początku przygody z hybrydami też używałąm etetiqa na bazie i tobie z gelisha i przyznam ze całkiem całkiem ale jak dla mnie nie równają się gelishowi któremu jestem wierna indigo ( gel polish) i moją nową miłością hybrydami ibd !! piękne kolory i trwałość rewelacja :):) kupiłam na alegro za 32 zł od LEOBER :)

k_ropka
28-08-2013, 21:35
Ja zamówiłam estetiq żeby sprawdzić :) i mam w planach zakup bazy Gelisha. Mam też IBD baze i top i jakoś nie przepadam za nimi.

iwonkabiedronka
29-08-2013, 07:17
indigo uv platinum, na bazie i topie gelisha

---------- Dodano o godzinie 17:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:11 ----------

i tu tez pomocy pomocy pomocy...





a koleżankom dałaś primer i bonder?

kiwaczek2
29-08-2013, 09:01
jealousgirl - mi tak sie dzieje jak dobrze brzegu nie zabezpieczę, mimo że mi się wydaje że dobrze zabezpieczyłam

_kasiunia_4
29-08-2013, 13:33
dokładnie kiwaczek2 ma rację ;) trzeba bardzo dobrze wolny brzeg zabezpieczyć
mi też się w rogu wyszczerbiła hybryda ostatnio - widocznie niedokładnie w tym miejscu sobie zrobiłam ale podpiłowałam delikatnie i na szczęście praktycznie tego nie widać
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

jealousgirl
29-08-2013, 16:24
Dałam i bonder i primer . ;(

kiwaczek2
29-08-2013, 18:24
a ja nie daję primera nigdy z kolei. może zacznę, ale i tak się trzymają bez.

konwalia1515
29-08-2013, 21:02
Ja każdemu polecam cosmetics zone. Lakiery, topy i bazy kosztują 25 zł. Można je znaleźć na allegro, sprzedawca ma też od niedawna sklep internetowy. Lakiery utrzymują sie min 2 tygodnie, ja po tym czasie zmieniam bo mi sie szybko nudzą, spokojnie wytrzymają dłużej. I co najważniejsze odmaczają się w acetonie, bo nie każde się odmoczą. Dla mnie są rewelacyjne, tym bardziej, że uzywałam już z kilku firm i po prostu straciłam tylko pieniądze bo tamte do niczego sie nie nadają. Ale się nachwaliłam ale moim zdaniem za takie pieniądze nie znajdziesz nic równie dobrego. Moim zdaniem jakością nie ustępują shelacowi. Ale wybór należy do Ciebie. :yess:
Też je polecam są super, wspaniale się trzymają, robie je na bazie i topie z shellaca. Ostatnio kupiłam na allepaz..firme ntn i się załamałam. Piszą że bez problemu schodzą w acetonie, ale mnie niestety nie. moczyłam je chyba z dwadzieścia minut i na koniec musiałam je i tak spiłować. Kolory mają fantastyczne no i cena również niska,a jak na złość kupiłam kilka kolorów :( piękny koralowy zszedł na drugi dzień, cytrynowy trzeba było piłować:( pokusilam się dzisiaj na dwa inne kolory zobaczymy jak z ich trwałoscią i zdejmowaniem.
Miała któraś z was lakierki z NTN?

agnieszka-nails
29-08-2013, 21:50
A mozna kupic te hybrydy w hurtowni a necie? Moze sie orientujecie na terenie Warszawy czy jest taka mozliwosc?

_kasiunia_4
29-08-2013, 22:52
Agnieszka chodzi Ci o cosmetics zone ?
Tutaj je kupisz KLIK (http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Lakier-hybrydowy-KOLOR-15-ml/19)

agnieszka-nails
29-08-2013, 23:02
Kurcze, nie wszystkie slowa mi napisalo :/ tak chodzilo mi o Cosmetics Zone ale o ich hurtownie w Warszawie, czy taka istnieje. Lub dystrybutorow

_kasiunia_4
29-08-2013, 23:17
na ich stronie nic nie znalazłam, chyba tylko w Łodzi są..
przez internet możesz zamówić zawsze :)

agnieszka-nails
29-08-2013, 23:29
Ok dzieki, myslalam ze tylko ja nie widze hehe. Wiem ze przez internet moge zawsze ale ja lubie zobaczyc co jest w srodku :)

angelikapl
29-08-2013, 23:51
Witam! Chciałabym skompletować swój pierwszy zestaw, przeleciałam wszystkie strony i szukam sprzedawców sprawdzonych Gelish Hand&Nail Harmony gdyż niektóre linki są już nieaktywne. Co myślicie o połączeniu produktów Gelish Hand&Nail Harmony oczywiście baza i kolorki Elarto. Próbował ktoś tego połączenia?
Mam jeszcze pytanie odnośnie Gelish czy wystarczy tylko baza z tej firmy czy jeszcze jakiś produkt jest potrzebny?

magdalenasteinhof
30-08-2013, 08:56
Ja używam bazy gelisza ph bonda z fz flow topa z nsi a kolorówka jak powyzej juz napisałam wiec jeden wielki misz masz i wszystko sie pienie trzyma klientki wpadaja co 3 , 4 tygodnie i ja i one są zadowolone :)

agnieszka-nails
30-08-2013, 09:42
Hej dziewczyny:) Przebrnęłam przez (prawie) wszystkie 116 stron forum + przez 58 stron forum stylizacji hybrydowych;) I wciąż brakuje mi jednego ważnego (dla mnie, bo widzę, że u Was to nie ma za bardzo znaczenia) podsumowania - odnośnie przygotowania paznokcia pod hybrydę. Na stronie 101 padło już w prawdzie pytanie czy pod Shellac lub Harmony można nie matowić płytki, ale ja bym się chciała "zagłębić" w temat, więc proszę, nie krzyczcie, że proszę o małe podsumowanie;)

Więc tak: o Shellacu wiem już całkiem dużo, bo używam od jakiegoś czasu i sporo poczytałam. Obecnie robiąc sobie nim hybrydę w ogóle nie przygotowuję paznokcia (skórki, błonki, etc - u mnie nie ma potrzeby), tylko nadaję kształt, odtłuszczam i to wszystko (ew delikatnie spiłowuję jeśli jakiś jest rozdwojony, ale to rzadkość). Lakier trzyma mi się bez problemu, bez odprysków, pęknięć. Najdłużej trzymałam 2 tygodnie, bo już mnie odrost męczył (można zobaczyć efekt na stronie 58 w stylizacjach).

Ale, ale... jak wiadomo Shellac drogi jest - to raz;) Dwa, że gama kolorów przy innych firmach ograniczona dosyć mocno. Przeszperałam już chyba z 1000 stron żeby znaleźć dla Shellaca jakąś alternatywę, tylko tańszą (u mnie decydującym kryterium jest właśnie to, żeby nie trzeba było piłować płytki przed nałożeniem i przy ściąganiu - mam świra na tym punkcie;)). I w zasadzie nie znalazłam nic, co by mnie zadowoliło - wiele z Was pisze tutaj, że rutynowo nawet przed Shellaciem piłuje, co w przypadku moich paznokci w ogóle nie jest potrzebne i wprowadza pewną konsternację;)

Dlatego pytam po raz kolejny i błagam o konkretną odpowiedź wynikającą z metody "prób i błędów", a nie domysłów;) - przed którymi hybrydami oprócz Shellaca faktycznie NIE TRZEBA piłować/matowić płytki (to samo tyczy się ściągania)? A jeśli z Waszego doświadczenia wynika, że Shellac jest jedyny, to jakie polecacie (i czy w ogóle) lakiery, które można kłaść na bazę Shellaca i potem ładnie schodzą w samym acetonie?

Ufff, rozpisałam się. Niemniej jednak mam nadzieję, że nie zostanę "pogoniona" i znajdzie się ktoś, kto odpowie na pytanie. Z góry bardzo Wam dziękuję:)

Ja uzywam specjalnego lakieru do stempelkow (essence- mozliwy do kupienia w niektorych drogeriach Natura lub Rossmann). Hybrydami mi sie nie odbija wzorek, lakierami w zaleznosci od ich pigmentacji i gestosci.

Baza-lampa, kolor-lampa, kolor-lampa, top-lampa, stempelek i czekam az wyschnie, top delikatnie nakladac tak aby w razie czego nie rozmazac stempelka i do lampy

biancca
30-08-2013, 10:00
Dzień dobry:) Chciałam zapytać Was o metodę stempelkową na hybrydach (na forum o samej metodzie nie znalazłam wiele na temat zdobień na hybrydach), a widziałam po zdjęciach, że część z Was robi (http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/8825-stylizacje-hybrydowe-27.html - serduszkowa stylizacja wisienkakwspz mnie powaliła!):)

Odbijacie wzorek zwykłym lakierem (lub typowym do stempelków np. Konad) na warstwie hybrydowej czy także lakierem hybrydowym? Jeśli zwykłym, to ładnie Wam się trzyma (sam wzór oraz top na wzorze) na hybrydzie? I jak z kolejnością? Baza - kolor - stempelek - top - przemycie CZY baza - kolor - przemycie - stempelek - top - przemycie CZY baza - kolor - top - stempelek - baza - przemycie CZY baza - kolor - top - przemycie - stempelek - baza - przemycie?

Mam nadzieję, że nie pokręciłam za bardzo;) Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

biancca
30-08-2013, 10:28
Dziękuję za odpowiedź!:) ale ale - bo przy Shellacu top przemywa się na koniec alkoholem - przemywasz też tą pierwszą warstwę topu, na którą kładziesz stepmelek czy dopiero tą ostatnią, jak stempelek jest już przykryty?:)

sandrus
30-08-2013, 10:44
ale żeś się uparła żeby nie matowić płytki :P
Przecież to nic strasznego.
Ja używam w większości Mollona na bazie gelisha i matuje mega delikatnie taka bardzo delikatna kostka.

biancca
30-08-2013, 10:56
Wiem, że jestem zboczona pod tym względem:D Ale z drugiej strony skoro trzyma się jak ta lala, to po co matowić?:D hmmm, jak mówisz, że Ty matowisz bardzo delikatnie i się trzyma, to może i trzymałoby się bez matowienia?:D Trzeba będzie spróbować, a tymczasem czekam na więcej opinii :)) (tak, tak, uparciuch ze mnie:P)

agnieszka-nails
30-08-2013, 12:23
Tez delikatnie zawsze matowie plytke nie zeby zedrzec kilka warstw tylko aby dla pewnosci miala lepsza przyczepnosc. Takie delikatne matowienie nie niszczy plytki.... wystarczy po zdjeciu hybrydy wypolerowac paznokcia i bedzie jak jak ta lala :p

agojago
30-08-2013, 12:27
Ja każdemu polecam cosmetics zone. Lakiery, topy i bazy kosztują 25 zł. Można je znaleźć na allegro, sprzedawca ma też od niedawna sklep internetowy. Lakiery utrzymują sie min 2 tygodnie, ja po tym czasie zmieniam bo mi sie szybko nudzą, spokojnie wytrzymają dłużej. I co najważniejsze odmaczają się w acetonie, bo nie każde się odmoczą. Dla mnie są rewelacyjne, tym bardziej, że uzywałam już z kilku firm i po prostu straciłam tylko pieniądze bo tamte do niczego sie nie nadają. Ale się nachwaliłam ale moim zdaniem za takie pieniądze nie znajdziesz nic równie dobrego. Moim zdaniem jakością nie ustępują shelacowi. Ale wybór należy do Ciebie. :yess:

a nie wiesz może jak te hybrydy z cosmetics zone łączą się z inną bazą i topem ? mam baze i top z dolce nail, dopiero co kupiłam troche ponad tydzień temu i nie bardzo chce teraz kupowac jeszcze :P

mam termiczne z allepaznokcie i mojej koleżance wlasniie robilam na dolce nails i dzisiaj mija 2 tyg od kiedy ma, rewelacja, żadnych odprysków :)

kikikuku
30-08-2013, 12:38
ja na gelishu usuwam naturalny polysk za pomoca bloku polerskiego
nie probowalam bez, mysle ze by sie trzymalo ale po co ryzykowac, skoro to zadna ingerencja :)

kiwaczek2
30-08-2013, 14:02
trzeba spróbować u kogo się trzyma u kogo nie. nie u wszytkich będzie tak samo. ja jednej nigdy nie matowie, cokolwiek robię trzyma się.

iwonkabiedronka
30-08-2013, 14:38
a nie wiesz może jak te hybrydy z cosmetics zone łączą się z inną bazą i topem ? mam baze i top z dolce nail, dopiero co kupiłam troche ponad tydzień temu i nie bardzo chce teraz kupowac jeszcze :P

mam termiczne z allepaznokcie i mojej koleżance wlasniie robilam na dolce nails i dzisiaj mija 2 tyg od kiedy ma, rewelacja, żadnych odprysków :)

Nie wiem, bo sama nie próbowałam ale wiem, ze na pewno z shelakiem i gelishem będzie się trzymało, bo dziewczyny tak robią. W ogóle najlepszy chyba jest gelish, sama się zastanawiam czy sobie nie kupić, ale tylko dlatego, żeby go mieć. Mimo iż baza i top z CZ jest bardzo dobry. Co do innych baz i topów to nie mam bladego pojęcia, mogą się trzymać a np. nie odmaczać przy ściąganiu, co dla mnie jest podstawa jeśli chodzi o hybrydę.

agojago
30-08-2013, 15:25
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


teraz mam wlasnie frencza na dolce nails, jak sie bedzie ladnie sciagac, to chyba sie skucze na te cosmetisc zone:)

a biały do frencza dobry jest z cosmetics zone? bo mam teraz berfect beautika z allepaznokcie i po mniej wiecej tygodniu ta koncowka zaczyna pękać...

Izi
30-08-2013, 15:52
agojago ja mam na odwrót:crazy: tzn. używam bazy cosmetics a kolorówki z dolce i jest OK (ale czy dolce i CZ to nie jest to samo?). Top mam z Sun Flower. Ładnie wszystko schodzi bez piłowania.

agojago
30-08-2013, 16:18
Izi czyli z sun flower masz ten Gelaq ?

konwalia1515
30-08-2013, 16:21
a biały do frencza dobry jest z cosmetics zone? bo mam teraz berfect beautika z allepaznokcie i po mniej wiecej tygodniu ta koncowka zaczyna pękać...[/quote]

Mam biały z cosmetics zone i jestem zadowolona, taka czysta aksamitna biel :)

agojago
30-08-2013, 16:24
to chyba się skusze na te Cosmetics zone, może na próbę wezmę jeden jakiś, zobaczymy jak to będzie z tym Dolce nails :)

Izi
30-08-2013, 20:12
Tak, Gelaq. Spisuje się nieźle z Dolce. Z popularnymi INSami też jednak gorzej z odmaczaniem:(

germana
31-08-2013, 13:35
co do stempelków ja mam konadowskie czasami....
ale i przed malowaniem farbkami akrylowymi czy stemplami nie matowie....
zawsze daje po prostu na top przetarty czekam az wyschnie i raz top zeby zdobienie nei zeszło.;..

jumpi
01-09-2013, 07:28
biancca (http://forum.wzorki.info/members/20320-biancca.html) skoro shellac tak świietnie Ci się trzyma, to ja na Twoim miejscu, zostałabym przy bazie (ewent. nabłyszczaczu) shellac, a kolorówka już obojętnie z jakiej firmy kupisz, powinno być ok. (może oprócz INS, NTN itp. bo one sa nie sciągalne ;) )

Ignorantka
01-09-2013, 11:39
...a propos stempelków. Bardzo często korzystam z nich przy hybrydzie. Do stemplowania używam zwykłych lakierów, hybrydowe się nie nadają. Nie matowię ...ale na błyszczącej warstwie czasami potrafią się stempelki ślizgać i tym samym rozmazywać, trzeba zmazywać i poprawiać. Matowić mi się nie chce (leniwa jestem), dlatego też wykorzystuję specyfikę topu Polish Pro. Po kolorze daję ten top, przecieram spirytusem 95-99%, który pięknie go matowi. Robię stempelek i ponownie nakładam ten top ale przecieram spirytusem ok. 30% ... i pięknie błyszczy.
Na niektórych hybrydach stempelek robię od razu na kolorze, dotyczy to hybryd, które nie pozostawiają warstwy dyspersyjnej lub takich, które nie wymagają topu.

biancca
01-09-2013, 12:00
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, jesteście boskie!:) jumpi - no chyba właśnie tak zrobię, czytałam w Twoich wypowiedziach, że Ty też łączysz różne bazy z innymi kolorami i się trzymają:) Mistero Milano, bluesky - one chyba będą ładnie schodzić w samym acetonie, prawda? a żellak ata?

(Z Mistero Milano widziałam, że mają teraz też bazy i topy bez piłowania, easy off się chyba nazywają, ale cena taka jak przy shellacu, więc zostane przy sprawdzonym;))

magdalenasteinhof
01-09-2013, 20:36
kochana ładnie się ściągają w acetonie, ibd tez polecam :)

Natalia Czerwaciuk
01-09-2013, 23:05
dziewczyny pomozcie mi,zalezy mi na hybrydach dobrych,typu shellac,ktore sciagaja sie tak jak shellac,czy mistero milano bedzie ok?nie chcialabym pilowac tego tylko zeby sie w acetonie sciagaly..i czy moge laczyc mm z baza i topem shellaca?kurcze,jestem mega zadowolona,ale shellac ma tak maly wybor kolorow,w ogole nie maja tego co na czasie,czyli jakiejs mietki itp..czy moze bardziej proponujecie gelish harmony?bardzo was prosze o rady i z gory dziekuje..od razu mowie,ze cena nie gra roli,ma byc dobre!

biancca
02-09-2013, 09:32
Widzę, że koleżanka Natalia ma podobnego świra, co ja:D swoją drogą - poniekąd już o tym rozmawiamy, dziewczyny częściowo odpowiedziały na to pytanie parę wpisów wyżej;)

agojago
02-09-2013, 12:16
dziewczyny a jak to jest z mieszaniem kolorów? bo podobno można mieszać, np do ciemnego troche białego i jest jaśniejszy :P i jak to jest? trzeba mieszać hybrydy z tej samej firmy czy można różne ? :)

nanami7
02-09-2013, 14:14
ja ostatnio zrobilam takiego miksa ze do hybrydy kolorowej dodalam bialy rzadki zel i powstal mi kolor pastelowy :) rewelacja :skacze:

oczywiscie kladlam to na paznokcie zelowe, nie odwazylabym sie zrobic czegos takiego i klasc jako hybryde.

Ale kolorki tez mieszalam rozne rozniste ;) zazwyczaj z jednej firmy

agojago
02-09-2013, 18:32
no tak się zastanawiam, jak zmieszam hybryde, która schodzi w acetonie, z białym, który jest twardy, to jak to będzie później ze zdejmowaniem :)

nanami7
02-09-2013, 20:30
to na logike - nie odmoczy sie :) bedzie trzeba pilowac.

bigredheart
03-09-2013, 18:14
[quote=biancca;391115]Dzień dobry:) Chciałam zapytać Was o metodę stempelkową na hybrydach (na forum o samej metodzie nie znalazłam wiele na temat zdobień na hybrydach), a widziałam po zdjęciach, że część z Was robi (http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/8825-stylizacje-hybrydowe-27.html - serduszkowa stylizacja wisienkakwspz mnie powaliła!):)

Odbijacie wzorek zwykłym lakierem (lub typowym do stempelków np. Konad) na warstwie hybrydowej czy także lakierem hybrydowym? Jeśli zwykłym, to ładnie Wam się trzyma (sam wzór oraz top na wzorze) na hybrydzie? I jak z kolejnością? Baza - kolor - stempelek - top - przemycie CZY baza - kolor - przemycie - stempelek - top - przemycie CZY baza - kolor - top - stempelek - baza - przemycie CZY baza - kolor - top - przemycie - stempelek - baza - przemycie?


Podlanczam sie pod pytanie czy moze ktos udzielic odpowiedzi na forum,gdyz przeczesalam je i nic nie znalazma w tym temacie z gory dziekuje:)

Ignorantka
03-09-2013, 22:10
...Chciałam zapytać Was o metodę stempelkową ...Podlanczam sie pod pytanie... TUTAJ (http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-116.html#post391259) napisałam, jak ja to robię. Mogę dodać, że pokrywam topem UV (można też zwykłym) i wszystko współpracuje bez problemów.

jealousgirl
05-09-2013, 12:37
czy któraś z Was używa gelish structure?
jakie wrażenia, spostrzeżenia? ;)

bettyblue
05-09-2013, 20:46
dziewczyny mam pytanie, robiac frencha na hybrydzie, w momencie robienia lini usmiechu , jesli cos nie wyjdzie (a jeszcze bialej hybrydy nie utwradze) czym moge skorygowac defect??

(preferujecie robienie lini usmiechu sonda, czy pedzelkiem?) dla mnie French to mnostwo stresu I nerwow -ale musze po prostu wycwiczyc reke, polecacie jakis tanszy zestaw do frencha hybrydowego ?

biancca
05-09-2013, 22:49
Wracam do tematu stempelków:) Dziś przyszedł mój zestaw Konad - czarny lakier, blaszka, stempelek. I sprawdziłam, jak toto działa;) Mi udało się odbić wzór praktycznie każdym zwykłym lakierem, jaki miałam w domu - od takich za 5 zł typu wibo, przez Inglota, po chanel - cieszy mnie to!:) Nawet parę kolorów Shellaca się ładnie odbiło, ale faktycznie zwykłe lakiery odbijają się lepiej. Póki co robiłam tylko testy, nie wykończyłam jeszcze żadnego manicure w ten sposób, jak zrobię to wrzucę na stylizacje, mam nadzieję, że mój entuzjazm nie zgaśnie:D

Natalia Czerwaciuk
05-09-2013, 23:22
Ok wiec ja podjelam decyzje ze narazie kupie kilka kolorow z mistero milano,ale teraz pytania gege;) czy one sciagaja sie acetonem czy musze kupić tez ich plyn do sciagania?? No i czy z baza i topem shellaca moge laczyc? Bardzo was prosze o odpowiedz bo to wazne, obiecuhe ze to juz ostatni raz was mecze;)) z gory dzieki

agnieszka-nails
06-09-2013, 07:41
dziewczyny mam pytanie, robiac frencha na hybrydzie, w momencie robienia lini usmiechu , jesli cos nie wyjdzie (a jeszcze bialej hybrydy nie utwradze) czym moge skorygowac defect??

(preferujecie robienie lini usmiechu sonda, czy pedzelkiem?) dla mnie French to mnostwo stresu I nerwow -ale musze po prostu wycwiczyc reke, polecacie jakis tanszy zestaw do frencha hybrydowego ?

Ja robie frencha pedzelkiem od bialej kolorowki a jesli mi cos nyjedzie poza linie usmiechu to koryguje pedzelkiem od zelu zamoczonym w cleanerze i troszke odsaczonym w waciku.

3524
06-09-2013, 08:51
@jealousgirl : ja używałam. Długo nie miałam pomysłu na wykorzystanie tego żelu. To zwykły żel soak-off. W końcu zrobiłam promocje na utwardzenie paznokci tym żelem i pomalowanie zwykłym lakierem za 30 zł i nareszcie się go pozbyłam. Spostrzeżenia - dobry, nie spływa na boki, da się odmaczać. Teraz kupiłam inny soak-off, tańszy i ten mi spływa.

@bettyblue : ja robię frencha patyczkiem drewnianym. Jedna strona odpycham skórki, druga robię frencha. Szybko, nic nie poprawiam, o ile oczywiście nie ślizga się na bazie. I robię 5 palców na raz.

@Natalia Czerwaciuk : ściągają się. Nie tak ładnie jak shellac, ale daje radę. Można łączyć. I nie musisz kupować płynu.

kiwaczek2
06-09-2013, 10:05
natalia - płyn do ściągania MM nie jest najlepszy. kolory się ściągają ogólnie bez problemu. tylko uważaj bo blakną na paznokciach.

jealousgirl
06-09-2013, 16:11
MM się ściągają ładnie acetonem, oprócz neonowych kolorów. Cosmopolitan trzeba piłować ;]

@3524 Ale kładłaś normalnie bazę, później structure, na to top i dopiero zwykły lakier? Dobrze rozumiem? ;)

3524
06-09-2013, 20:18
nie. Piłowanie, przygotowywanie płytki, odtłuszczanie, primer i żel. Nigdy nic się z nim nie stało o ile nie zostawiłam jakiejś upartej skórki, albo nie próbowałam zatapiać ozdób - odłaził gumowym płatem. Piłować na koniec nie piłowałam praktycznie wcale, trzy cienkie, dwie grubsze warstwy i było ok.
Ale ja ten żel kupiłam jak dopiero harmony wchodziło. Bardzo dawno temu, także możliwe, że coś się zmieniło...

Honey
07-09-2013, 14:05
Szukam hybrydowego lakieru tylko do swojego użytku. Sama juz nie wiem co wybrac. Przeczytalam rozne watki na ten temat. Mysle o Gelish Harmony, MM, Indigo lub moze Spn. Zalezy mi na tym zeby byl oczywiscie trwaly no i zeby latwo mozna go bylo zmywac :)

Natalia Czerwaciuk
07-09-2013, 19:48
no wlasnie a ciekawe jak sie spn sprawuje?miala ktoras z was hybrydy spn i moze cos o nich powiedziec?

sandrus
07-09-2013, 20:04
Dziewczyny czy macie problem z usunieciem 3 warst hybrydy MM??
W tygodniu mialam dwie klientki z ognistym pasodoble i on wymaga wlaśnie 3 warst i normalnie koszmar przeżylam....skończyło sie na piłowaniu !

karolasc
07-09-2013, 20:34
Natalia Czerwaciuk dziewczyny już pisały o spn, że są zadowolone ale nie pamiętam na jakiej bazie go stosują, przejrzyj wątek na pewno coś znajdziesz.

jealousgirl
07-09-2013, 22:58
@sandrus : Tak, tak. Pisałam o tym ze cztery posty wyżej. Ja miałam dwie warstwy i 20 min zawiniete. nic to nie dało.

sandrus
08-09-2013, 00:10
przeczytałam wcześniej i też zwątpiłam,bo jednej na nature też robiłam cosmopolitan:/

kiedyś chyba 2 warstwy pasodoble mi się rozpuściły.
już sama nie wiem,głupia jestem i w dodatku zła.

Honey
08-09-2013, 16:56
Jesli chodzi o Spn to ja mam jedna niby hybryde z poprzedniej serii make up your nails. Trzeba niestety pilowac, ale to jest jedyna wada. Poza tym bardzo ladnie sie naklada i jest trwala. Wiem, ze teraz maja jakies nowe, ale ich nie probowalam.

germana
08-09-2013, 20:59
sandrus (http://forum.wzorki.info/members/4849-sandrus.html) ja i 4 warstw z podwojnym topem i wzorkami rozpuszam xD
pytanie czy matowisz top dobrze? i jaki masz płyn do zdejmowania i czy klientka ma zimne rece...

Co do SPN ich baza i kolorki rozpuszczają się bardzo ładnie w bardzo delikatnym płynie do zdejmowania hybryd. ( już 3-5 min wystarczy) wiem bo testowałam w tamtym tygodniu :D

sandrus
08-09-2013, 21:42
W takim razie czym je zdejmujesz???

germana
08-09-2013, 22:49
teraz akurat przerabiam Aceton 1litr (http://sklep.eurofashion.com.pl/usuwacze-sztucznych-paznokci/9168-aceton-1litr-.html)
tylko trzeba dobrze zabezpieczyć skórki oliwka bo mocno wysusza.
trzymam 10min, 12 min jeśli jest więcej niż 3 warstwy koloru lub drugi top.
allepaznokciowym różowym też ładnie schodziło.
dobrze i dokładnie zmatowić top.
jeśli klientka ma bardzo zimne palce to też dobrze jest wsadzić je w jakiś ręczniczek albo coś żeby było cieplej bo wtedy lepiej puszcza.

Mam nawet nakręcony film tylko musze go złożyć xD

sandrus
08-09-2013, 23:42
zawsze używam acetonu silcare,miałam nawet chęć na jakis remower ale poczytałam,że moze być jeszcze trudniej.

Blejsia
17-09-2013, 14:21
Dziewczyny pomóżcie potrzebuje jakiegos ladnego kolorku do frencha,z tym że pracuje w ten sposob: maluje frencha i klade telikatny roz po całosci. Macie cos godnego polecenia? dotychczas miałam z CND kolor Romantique zakupilam u Pana Leoberta i taki cyrk że nie utwardza sie w lampie ledowej.... tylko w zwyklej;/

Ignorantka
17-09-2013, 17:40
Dziewczyny pomóżcie potrzebuje jakiegos ladnego kolorku do frencha,z tym że pracuje w ten sposob: maluje frencha i klade telikatny roz po całosci. Macie cos godnego polecenia? dotychczas miałam z CND kolor Romantique zakupilam u Pana Leoberta i taki cyrk że nie utwardza sie w lampie ledowej.... tylko w zwyklej;/
Ale dlaczego cyrk? Przecież shellac nie jest ledoutwardzalny. Co prawda czytam w necie o udanych eksperymentach z utwardzaniem w ledówkach ale producent nie zaleca i może to prowadzić do alergii. Kusi mnie zakup lampy ledowej ale powstrzymuje to, że mam m. in. shellac, polish pro i star nails, które utwardzają się tylko w zwykłych UV. Osobiście preferuje do frencha lakiery bezbarwne lub bezbarwne z pyłkiem brokatowym. Może być każdy clear soak off.

edytakon
17-09-2013, 20:31
Kolory to ja tez mieszam i brokaty z bazą, wychodzą przepiękne miksy, których nie ma nikt :)

kamillxx
17-09-2013, 21:32
ja u leoberta kupilam trefny top ibd do hybrydy

kiwaczek2
18-09-2013, 08:22
już wiele razy było piane że leobert to lewus i sprzedaje podróbki

kamillxx
18-09-2013, 08:48
to w takim razie u kogo kupowac?

evevlina
18-09-2013, 08:53
Przyłączam się do pytania. jestem trochę zaskoczona tym, że leobert sprzedaje podróbki, bo wiele dziewczyn pisało że kupuje u niego hybrydy gelish i sobie chwaliły.
Gdzie więc trzeba kupić żeby mieć pewność że się nie natnie na podróby?

Ka_r0
18-09-2013, 10:10
no w ef macie i ibd i gelishe

evevlina
18-09-2013, 10:44
A czy gdzieś jeszcze maja oryginalne hybrydy gelish? bo akurat zależało mi na topie i bazie w wersji mini, a na ef mały top jest obecnie niedostępny.
a shellac gdzie można kupić mając pewność że to oryginał?

ania_niusia:)
18-09-2013, 21:22
Ekert Nails - Szkolenie paznokcie i tipsy, kurs manicure i pedicure, szkolenia akryl i żel (http://www.ekertnails.pl) tu są oryginały

Aniuta27
18-09-2013, 21:34
ja u leoberta kupilam trefny top ibd do hybrydy


ja tak samo. wszystko odpryskiwało po 2-3 dniach :/

kilerka27
18-09-2013, 22:14
ano wlasnie... Ja tez u niejakiego leoberta sie naciełam... wrrrrr.....

Ogólnie robie zawsze CND hybrydki... tylko top mam jakis z la femme (bo odpowiada mi jego gęstość i to że nie ma pęcherzyków powietrza tak jak top z CND) i jakiez bylo moje zdziwienie kiedy moja stala klientka wrocila po 4 dniach na reklamacje hybrydy :/ które wczesniej trzymaly sie 2 tyg. no myslalam ze padne... nie wiedzialam gdzie popelnilam błąd. Rozmysłalam dniami całymi, az wreszcie rozkimalam, ze te hybrydy od leoberta tak sie nie trzymają...

Zrobilam test na sobie i kolezance i mnie zlazly po kilku dniach (kupione u leoberta) a kolezance trzymaja sie prawie dwa tyg (zamowione w ekert nails) Wiec uwazajcie, bo szkoda kasy.

I jeszcze jedna mała ciekawostka: hybrydy CND shellac schodzą po rozmoczeniu w ciepłym masełku :haha: Klientka moja 4 dni po zdrobieniu hybrydki robila ciasto wnuczce i babrała lapkami, az jej pozłazilo.

asia
18-09-2013, 22:18
w beauty flo maja gelishe, albo ze stronek z usa i wysylac jako gifty, moze przejdzie ;)

farbstift
18-09-2013, 23:29
ja kupiłam u leoberta, bo gdzieś w tym wątku ktoś polecał i zasugerowałam się linkiem. Powiem Wam, że jestem zadowolona, wszystko ładnie się trzyma a kolorówkę mam z ins, czyli też niewysoka półka. Przy okazji zamówiłam też dla siebie podkład z Revlona oraz olej kokosowy i też wszystko ok. Chyba miałam szczęście :D

Aniuta27
19-09-2013, 13:25
farbstift . A powiedz, jak ściągasz te INS, robisz je jako hybrydę czy jako żel? (http://forum.wzorki.info/members/1069-farbstift.html)

A teraz z innej beczki:
Przepraszam was, że tak dociekliwie pytam o nieco jakiś czas , ale mnie za cholerę się nie odmaczają. Fakt trzymają się 2 tyg, Używam bazy i topu od MM, i ani drgną przy ściąganiu acetonem. Uważam że jest to ściema i świadome wprowadzanie klienta w błąd, bo to zwykły żel w pędzelku i pisanie na opakowaniu Lakier żelowy UV hybrydowy jest Kłamstwem. I trzeba uświadomić dziewczyny, że to Żel a nie Hybryda. Można nieźle poździerać pazury jak się która uprze,że odmoczy i skrobać będzie.. to tylko moja opinia. Takie wyciągnęłam wnioski po użytkowaniu..

wisienkakwspz
19-09-2013, 15:23
Ja kupowałam u tego leoberta top i bazę i wydaje mi się, że są ok, chociaż jak piszecie, że podróbki sprzedaje to już sama nie wiem :/: A wyglądają całkiem jak te z ef...

farbstift
19-09-2013, 15:57
Aniuta27 (http://forum.wzorki.info/members/18000-aniuta27.html) ja zawsze ściągam pilnikiem. Szczerze powiedziawszy nigdy nawet nie próbowałam ich odmaczać ;)

kiwaczek2
19-09-2013, 20:42
INS się nie odmaczają.

Ignorantka
19-09-2013, 21:14
farbstift . A powiedz, jak ściągasz te INS, robisz je jako hybrydę czy jako żel? (http://forum.wzorki.info/members/1069-farbstift.html)

A teraz z innej beczki:
Przepraszam was, że tak dociekliwie pytam o nieco jakiś czas , ale mnie za cholerę się nie odmaczają. Fakt trzymają się 2 tyg, Używam bazy i topu od MM, i ani drgną przy ściąganiu acetonem. Uważam że jest to ściema i świadome wprowadzanie klienta w błąd, bo to zwykły żel w pędzelku i pisanie na opakowaniu Lakier żelowy UV hybrydowy jest Kłamstwem. I trzeba uświadomić dziewczyny, że to Żel a nie Hybryda. Można nieźle poździerać pazury jak się która uprze,że odmoczy i skrobać będzie.. to tylko moja opinia. Takie wyciągnęłam wnioski po użytkowaniu..


Jestem pod wrażeniem, że trzymają Ci się 2 tygodnie, ja po 12 godzinach już miałam pierwsze odpryski. Po dobie paznokcie już nie nadawały się do pokazania. Na MM nie próbowałam, ale kilka innych baz w tym gelish, nie pomagało. Oczywiście na początku też uparcie starałam się je odmoczyć, szkodząc paznokciom i skórze. Potem robiłam różne eksperymenty ...na plastikowych łyżeczkach, bo były wygodniejsze przy testowaniu odmaczania niż próbnik-słoneczko. "Hybrydy" INS są nieodmaczalne! Znajoma była niedawno na kursie stylizacji paznokci. Mieli m. in. lekcje nt. hybryd, jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałam się, że ćwiczyły na INS z allepaznokcie. Instruktorka przedstawiła im produkt jako hybrydę ...ściągały pilnikiem. Zaniemówiłam z wrażenia, no bo co miałam powiedzieć - ja bez żadnego kursu.

Aniuta27
19-09-2013, 23:16
czyli wniosek jest jedny- nie są to hybrydy. bo hybrydy się odmaczają, i o to właśnie w nich chodzi, żeby nie piłować, ew wierzchnią warstwę topu.

ignorantka, to niezły kurs jak na takich tanich produktach szkolą :/

nanami7
20-09-2013, 09:58
Ja uzywam INS tylko i wylacznie jako kolorowki na zel. Ale ostatnio moja szefowa chciala te INS na swoich pazurkach i nalozylam dwie warstwy VITAGEL na to te 'hybrydy' i wyblyszczacz z Eco i powiem Wam ze sie trzymalo na mur beton ! Teraz ma inne kolorki i zobaczymy ile wytrzyma :) (pewnie tak dlugo az sie nie znudzi :D)

biancca
21-09-2013, 14:19
Jestem zaskoczona tym, co piszecie o loebert, bo ja kupuje shellac i ostatnio ibd tylko u niego (bo niezle ceny, szybka wysylka i duzy wybor) i na nic nie moge narzekac. Mam top, baze i kolorowke i spokojnie trzymaja mi sie 2 tygodnie, wiecej nie wiem, bo odrost straszny no i schodza w acetonie jak ta lala ;) (tzn shellac, bo ibd jeszcze nie sciagalam). Kolor bialy mi sie czasem marszczy po lampie, ale wg tego co piszecie to nie wina lakieru, tylko zlego nalozenia, wiec albo mam szczescie do zakupow u loebert albo problem nie lezy w jego produktach tylko tego, jak je sie stosuje, tak mysle :)

sandrus
21-09-2013, 17:21
wszystkim maniaczkom mgiełek hybrydowych polecam shellac zillionaire.
Bardzo fajna hybrydka clear z mnóstwem opalizujących drobinek.
Drobinki nie są takie "brokatowe"tylko raczej drobne kawałeczki folii.
wklejam linka
CND Shellac Zillionaire 7,3ml WYPRZEDAŻ! (3507580904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/cnd-shellac-zillionaire-7-3ml-wyprzedaz-i3507580904.html)

siuniczka
21-09-2013, 22:05
uff... dobrze, że przeczytałam posty o leobercie, bo chciałam kupić bazę gelish!!
Gdzie w takim razie polecacie ją kupić?

i drugie moje pytanie- czy żeby uzyskać większą trwałość hybrydy wystarczy mieć bazę gelish, czy muszę mieć też ich top? Obecnie mam 2w1 MM. Wystarczy mi, aby manicure trzymał się 2 tyg bez odprysków.

jealousgirl
21-09-2013, 22:31
Ja kupiłam. u leoberta bazę, top i 2 kolorki shellac a później bazę i top gelish i jest ok. Wg mnie dokładnie to samo co w ef.

sandrus
22-09-2013, 01:44
uff... dobrze, że przeczytałam posty o leobercie, bo chciałam kupić bazę gelish!!
Gdzie w takim razie polecacie ją kupić?

i drugie moje pytanie- czy żeby uzyskać większą trwałość hybrydy wystarczy mieć bazę gelish, czy muszę mieć też ich top? Obecnie mam 2w1 MM. Wystarczy mi, aby manicure trzymał się 2 tyg bez odprysków.

Ja mam baze gelish a top ibd i wszystko jest super.
Raz miałam nawet tą mm 2w1 i bylo tak samo dobrze.

malutkaistotkaa
22-09-2013, 07:31
ja mam baze i wykonczenei gelisha wczesniej mailam shellaca baze i wykonczenie plus pare kolrow z shelaccai wsyztsko jest ok
moim zdaniem zamiast rzucać takie oskarzenia ze podrobki skroo wiele osob go chwialilo i psuc mu opinie osoba ktorej zdaniem to nei jest orgninal moze przeterrminowane? ja bym zadzownila i powiedzial co sie dzieje mysle ze wymienia to co zle...

po co od razu przestac kupowac bo jednej osobie cos tam odpryskuje....
a moze po prostu slaba plytka mega zniszcozna wtedy nawet gelish nei pomoze!!!:)

ifrit
22-09-2013, 15:53
sandrus (http://forum.wzorki.info/members/4849-sandrus.html) :kwiatek: prosze o porade gdzie moge zamówic mgiełkę IBD jakies linki? sprawdzone sklepy
Bardzo ładnie wygląda na hybrydach podziwiam w Twoich zdjęciach
czy ja sie nakłada na kolor np. mollon? i pózniej finish?

sandrus
22-09-2013, 17:16
ja swoją zamowiłam już dawno temu o leoberta.
wszystko z nia ok.
Tak,tak dwie warstwy koloru,mgiełka i top:)

angelikapl
23-09-2013, 00:09
Powiedzcie mi dziewczyny co robię źle? Zrobiłam coś takiego: Za-żelowałam paznokcie standardowo tak jak przy przedłużaniu, zbudowałam i blokiem polerskim zmatowiłam po całości, nałożyłam na to hybrydę MM, 2 warstwy które i tak nie pokryły tak jak trzeba, zalałam wolny brzeg a mimo to na kilku paznokciach odprysło?
Wcześniej robiłam tak ale nakładałam na żel hybrydę INS i nawet, aż tak dokładnie jej rozprowadzałam i nie wiem czy ja coś robię, źle czy coś nie tak jest z hybrydą.

1.Może przyczyną było to że paznokcia nie wypiłowałam ostrzejszym pilnikiem a tylko blokiem polerskim?
2.Czy powinnam na zbudowany i opracowany paznokieć położyć jeszcze bazę pod hybrydę? ;(

iwonkabiedronka
23-09-2013, 18:32
Hej dziewczynki i chłopcy :) Dawno mnie tu nie było. Nadrobiłam zaległości i poczytałam, to co napisałyście. Po pierwsze- INS NIE JEST HYBRYDĄ!!!!!!!!! I uświadomcie to sobie w końcu. Lakierożel MUSI się odmoczyć, nie wolno go piłować, wszystko co sie nie odmacza to zwykły żel. Można kupić tani lakierożel, który łatwo się nakłada, utrzymuje się trzy tygodnie ( pewnie nawet dłużej ale odrost jest nie do zniesienia), nie odpryskuje a co najważniejsze schodzi po krótkim namoczeniu w acetonie. Zanim w końcu kupiłam te hybrydki wypróbowałam chyba z pięć śrenio i niskopółkowych firm, już miałam zrezygnować z lakierożeli bo wydanie 80 zł i więcej na jeden lakier to dla mnie trochę za dużo. Aż pięknego dnia na innym forum znalazłam lakiery Cosmetics Zone, kosztują 25 zł więc stwierdziałm, że zaryzykuje no i kupiłam. Powiem wam jedno- strzał w dziesiątkę, są rewelacyjne, tak jak pisałam wyżej. Ta firma powinna mi chyba płacić za reklame ale ja uważam, że to naprawde dobre produkty, polska firma która robi lakierożele jakościowo nie ustępujące shelacowi. Jak ktoś ma ochotę to polecam wypróbować. Jak zrobie fotke to wstawie moje ostatnie dzieło. Miks różu i czerwieni :P

Patty83
23-09-2013, 20:54
Witam dziewczyny po przestudiowaniu obecnego wątku zdecydowałam się podziękować wszystkim. Zdecydowałam się na gelisha i mistero milano i jestem zadowolona z tych produktów. Przy okazji chcę dać znać że na ebayu u nail swest com jest promocja na gelisha na bazę i top razem z przesyłką kosztuje 115,33:skacze:.

---------- Dodano o godzinie 20:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:10 ----------

Podaję linka Nail Harmony Gelish Dynamic DUO Soak OFF Base TOP Sealer GEL 1 2oz 15ml | eBay (http://www.ebay.pl/itm/Nail-Harmony-Gelish-Dynamic-DUO-Soak-Off-Base-Top-Sealer-Gel-1-2oz-15ml-/370845724921?pt=US_Nail_Care&hash=item565820b0f9)

sandrus
23-09-2013, 23:22
angelikapl
nie wiem czemu hybryda odprysneła,ale wiem,ze baza pod nią na wcześniej utwardzony/przedłuzony paznokieć nie jest potrzebna.
Ja kiedyś nie kladłam bazy i wszystko było ok.
od jakiegos czasu ją kładę,bo" ładniej" mi sie poźniej maluje hybrydą:)

iwonka biedronka
cosmetics zone,estetiq,ata i olivia to jedno i to samo:)
mają fajne kolory,ale niestety wiele z nich nie chce sie ladnie rozprowadzać.
mowa tu raczej o jasnych kolorach i pastelach:)

angelikapl
23-09-2013, 23:33
Może za słabo zmatowiłam, opracowałam i dlatego, teraz już kilka paznokci się pościerało i odprysnęło, aż się zdziwiłam, ze z MM takie atrakcje a INS trzyma się idealnie... no cóż albo coś źle robię albo MM nie nadaje się na żel :/:

sandrus
24-09-2013, 01:19
MM nadaje się na żel-mam od nich kilkanaście kolorów i jest ok.

a jak żarówki w lampie?

mada.o.o
24-09-2013, 07:26
hej dziewczynki i chłopcy :) dawno mnie tu nie było. Nadrobiłam zaległości i poczytałam, to co napisałyście. Po pierwsze- ins nie jest hybrydą!!!!!!!!! I uświadomcie to sobie w końcu. Lakierożel musi się odmoczyć, nie wolno go piłować, wszystko co sie nie odmacza to zwykły żel. Można kupić tani lakierożel, który łatwo się nakłada, utrzymuje się trzy tygodnie ( pewnie nawet dłużej ale odrost jest nie do zniesienia), nie odpryskuje a co najważniejsze schodzi po krótkim namoczeniu w acetonie. Zanim w końcu kupiłam te hybrydki wypróbowałam chyba z pięć śrenio i niskopółkowych firm, już miałam zrezygnować z lakierożeli bo wydanie 80 zł i więcej na jeden lakier to dla mnie trochę za dużo. Aż pięknego dnia na innym forum znalazłam lakiery cosmetics zone, kosztują 25 zł więc stwierdziałm, że zaryzykuje no i kupiłam. Powiem wam jedno- strzał w dziesiątkę, są rewelacyjne, tak jak pisałam wyżej. Ta firma powinna mi chyba płacić za reklame ale ja uważam, że to naprawde dobre produkty, polska firma która robi lakierożele jakościowo nie ustępujące shelacowi. Jak ktoś ma ochotę to polecam wypróbować. Jak zrobie fotke to wstawie moje ostatnie dzieło. Miks różu i czerwieni :p
a ile się trzyma i jak z kolorem ile warstw nakładasz????

biancca
24-09-2013, 10:48
Dziewczyny, a jesli chodzi o Cosmetics Zone - laczylyscie kolory z innymi bazami? Np z shellaca?:) ja teraz testuje polaczenie baz i topu shellaca z kolorami ibd i fajnie sie sprawdza, ladnie sie trzyma bez pilowania plytki i ladnie schodzi w acetonie:)

_kasiunia_4
24-09-2013, 12:10
a ja mam pytanko o neo nails ;) używałyście hybryd od nich? odmaczają się?

Chocolata
24-09-2013, 21:22
Niefortunnie chyba napisałaś Iwonko " " Lakierożel musi się odmoczyć, nie wolno go piłować, wszystko co sie nie odmacza to zwykły żel. "
Po pierwsze nikt nic nie "musi" - niech każdy usuwa hybrydy jak chce i czym chce. Piłować je można, bo robię to od dwóch ponad lat - umiejętne usunięcie hybrydy z paznokcia nie niszczy jej bardziej od moczenia w acetonie ;)

Nawet porządne Hybrydy najlepiej podpiłować lekko z wierzchu a dopiero potem moczyć jeśli już ;)

malinowa
24-09-2013, 22:34
Chocolata (http://forum.wzorki.info/members/2303-chocolata.html) jestem takiego samego zdania jak ty odnośnie hybryd, zawsze piłuje i nie widzę w tym nic złego, już nie raz słyszałam od pań że dla nich bolesne było usuwanie odmoczonej hybrydy poprzez zeskrobywanie resztek z paznokci na siłę

Aniuta27
24-09-2013, 23:42
A ja głupia ci*pa, myślałam, że jak hybryda to tylko moczenie... tzn nabłyszczacz zawsze przepiłowywuję, a póżniej odmaczam... ale żeby piłować całkiem, zabijcie mnie, nie wiedziałam :D

malutkaistotkaa
25-09-2013, 05:59
ja tez podpiłowuje i odmaczam
wiem ze niektore piluja ale jeny jaki to ma sens
bez przesady jeslli chodzi o acetopn to tak samo primer mozna powiedziec ze primer wnika w plytke czy zel czy chociaz cudny liquid ...
jakos uzywamy ich na codziennie i jest ok jak chcemy byc takie EKO przestanmy robic w ogoel paznokcie uzywac nawet lakierow boom n tez ma zly wplyw..
nie dajmy sie zwariowac z tym acetonem takei moje zdanie
i jak noszenei zelu akrylu niszczy pazurka to hybryda tez trooszke niszczy
takie moje zdanie i nie chce sie tu z nikim kłócić:)

k_ropka
25-09-2013, 17:29
iwonka biedronka
cosmetics zone,estetiq,ata i olivia to jedno i to samo:)
mają fajne kolory,ale niestety wiele z nich nie chce sie ladnie rozprowadzać.
mowa tu raczej o jasnych kolorach i pastelach:)[/quote]



No ja też czytałam, że te firmy to jedno i to samo, więc z ciekawości kupiłam kolor z CZ i Estetiq. I muszę powiedzieć, że moim zdaniem to nie jest to samo. Skład mają zupełnie różny.

sztynka
25-09-2013, 20:35
CZ, Ata itd łączą się z Gelishem bardzo dobrze. Jest to moja mieszanka na co dzień. Mam już chyba około 10 kolorów z Estetiqa/Ata/CZ i wszystkie mi się ładnie rozprowadzają, ładnie kryją i bez problemu utwardzają, nawet te jasne i pastelowe kolory.

Za to z Activa nie polecam hybryd. Ładne kolory i dobrze sie kładą , ale za nic się nie odmoczą :(
Co do zdejmowania hybryd, ja jestem jednak za odmaczaniem z dłoni. Ze stóp spiłowuję, bo mi się nie chce bawić, ale moje panie nie dają sobie pilnikiem jechać. Nabłyszczacz matowię , a reszta pod folię i remover :P U mnie hybrydy trzymają się bez odprysków minimum 3 tygodnie, u niektórych mniej pracujących Pań do 6 tygodni.

konwalia1515
26-09-2013, 16:24
Dziewczyny, a jesli chodzi o Cosmetics Zone - laczylyscie kolory z innymi bazami? Np z shellaca?:) ja teraz testuje polaczenie baz i topu shellaca z kolorami ibd i fajnie sie sprawdza, ladnie sie trzyma bez pilowania plytki i ladnie schodzi w acetonie:)


Mam Cosmetics Zone kilka kolorów i wszystko się pięknie trzyma, obecnie używam bazy i topu z Shellaca


Sandrus mam pare jasnych i nie ma problemu z rozprowadzaniem, dwie warstwy kryją idealnie :)

k_ropka
26-09-2013, 17:12
a kolory neonowe dają po oczach. Nie ma potrzeby używać białego podkładu :)

konwalia1515
26-09-2013, 19:53
Używa któraś z was może bazy i topu od Cosmetics Zone? Jak z trwałością? Polecacie? :)

sandrus
26-09-2013, 20:20
Sandrus mam pare jasnych i nie ma problemu z rozprowadzaniem, dwie warstwy kryją idealnie :)

Ja mialam z estetiq i olivii.porażka

Z CZ nie miałam

kiwaczek2
27-09-2013, 08:21
ja na estetiq od ciebie nie narzekam. nie mam problemu z jasnymi. raczej na odwrót, brąz muszę dawać 3 wartwy :D i czarny

edytakon
27-09-2013, 19:44
Słyszalam wie pozytywne opinie o trzymaniu się estetiqua na naturalkach i podobno wszystko było ok

Własnie dostałam 1 kolor od mojej dzikiejkury na próbę i jego konsystencja bardzo przypomina mi konsystencję MM a reszte sprawdzę niebawem

biancca
27-09-2013, 20:06
Dziewczyny:) Potrzebuję Waszych tęgich głów, aby rozwiązać pewną "zagadkę". Testowałam dziś czarny kolor z IBD. Nałożyłam go na bazę Shellaca (wcześniej łączyłam już tak kolor różowy z IBD i było ok) cienką warstwą i na 2 minuty do lampy. Po wyciągnięciu był trochę pomarszczony, ale bez dramatu, więc nałożyłam drugą warstwę i znów do lampy. Znowu wyszedł ciut pomarszczony, ale że kładłam na to brokat (jak na zdjęciu), to nie było to widoczne. Na to top Shellaca i wszystko wyglądało pięknie:) Ale ale niestety... Klientka po powrocie do domu uznała, że taka kompozycja jej nie pasuje do sukienki na wieczorne wyjście i chciała na jeden wieczór zamalować kolor czarny zwykłym lakierem (co nie powinno stanowić problemu, bo przecież zwykły lakier i zmywacz nie uszkadzają hybryd, a przynajmniej nie powinny...) - jak na załączonym obrazku. W międzyczasie jeden paznokieć z nowym zwykłym lakierem jej się porysował, więc chciała zmyć (zmywaczem bez acetonu) i poprawić... I tu tragedia - patrzcie zdjęcie nr 3. Czarny kolor zaczął odłazić... Osobiście nie mam pojęcia co mogło się stać - wielokrotnie nakładałam zwykłe lakiery na Shellaca (a tu ostatnią warstwą był top z Shellaca właśnie) i wszystko było ok... Macie jakieś pomysły?:(

k_ropka
27-09-2013, 20:17
Ja dziś zdejmowałam jednej Pani hybrydę CZ po miesiącu noszenia. Trzymała się nawet na pourazowym paznokciu (rośnie rozdwojony wzdłuż od wału).

karolasc
27-09-2013, 20:32
biancca ja obstawiam że stało się tak dlatego że po A) było za dużo hybrydki czarnej i się pomarszczyła, po B) pod tym pomarszczeniem nie utwardziła się dobrze a Ty nałożyłaś kolejną warstwę która mogła być nieutwardzona do końca ponieważ mówisz że też się pomarszczyła. Może na koniec za cienka warstwa topu i niestety pod wpływem głupiego zmywacza odpadło ( chociaż uważam że klientka mogła trochę dopomóc). To moje gdybania... chociaż powiem Ci żeby aż tak zeszło to się jeszcze nie spotkałam i sama byłabym w szoku.

Ignorantka
27-09-2013, 21:04
Dziewczyny:) Potrzebuję Waszych tęgich głów, aby rozwiązać pewną "zagadkę". Testowałam dziś czarny kolor z IBD. Nałożyłam go na bazę Shellaca (wcześniej łączyłam już tak kolor różowy z IBD i było ok) cienką warstwą i na 2 minuty do lampy. Po wyciągnięciu był trochę pomarszczony, ale bez dramatu, więc nałożyłam drugą warstwę i znów do lampy. Znowu wyszedł ciut pomarszczony, ale że kładłam na to brokat (jak na zdjęciu), to nie było to widoczne. Na to top Shellaca i wszystko wyglądało pięknie:) Ale ale niestety... Klientka po powrocie do domu uznała, że taka kompozycja jej nie pasuje do sukienki na wieczorne wyjście i chciała na jeden wieczór zamalować kolor czarny zwykłym lakierem (co nie powinno stanowić problemu, bo przecież zwykły lakier i zmywacz nie uszkadzają hybryd, a przynajmniej nie powinny...) - jak na załączonym obrazku. W międzyczasie jeden paznokieć z nowym zwykłym lakierem jej się porysował, więc chciała zmyć (zmywaczem bez acetonu) i poprawić... I tu tragedia - patrzcie zdjęcie nr 3. Czarny kolor zaczął odłazić... Osobiście nie mam pojęcia co mogło się stać - wielokrotnie nakładałam zwykłe lakiery na Shellaca (a tu ostatnią warstwą był top z Shellaca właśnie) i wszystko było ok... Macie jakieś pomysły?:(
Pomarszczenie to efekt zbyt grubej warstwy żelu, która z tego powodu utwardziła się tylko z góry. Ta górna warstwa jest jak korzuszek na mleku. Ten "korzuszek" na mokrym spodzie ślizga się i dlatego daje efekt pomarszczenia. Poza tym wiadomo, że ciemniejsze żele trzeba dłużej utwardzać i dawać wyjątkowo cienkie warstwy. Wg mnie Twój czarny lakier nie był dobrze utwardzony a tym samym nie związał się z warstwą dyspersyjną bazy. Markowe hybrydy rozpuści się nawet zmywaczem bez acetonu (trzeba dobrze zalać i dłużej podziałać) z nieutwardzonym żelem łatwo poszło. W szczególności, że IBD - łatwo przepuszcza aceton a shellac ma niewiele warstwy dyspersyjnej czyli "spoiwa".
Tak przy okazji nie zapominajmy jak szkodliwy jest żel nieutwardzony. Jest wyjątkowo uczulający a alergia może ujawnić się dopiero po latach i konia z rzędem temu dermatologowi, który odkryje, że to kontakt z żelem z przed lat.

biancca
27-09-2013, 21:53
Tak przy okazji nie zapominajmy jak szkodliwy jest żel nieutwardzony. Jest wyjątkowo uczulający a alergia może ujawnić się dopiero po latach i konia z rzędem temu dermatologowi, który odkryje, że to kontakt z żelem z przed lat.

cholerka, powiem Ci, że nie wiedziałam o tym - możesz rozwinąć temat? Będę wdzięczna :)

malutkaistotkaa
28-09-2013, 07:33
dziewczyny a jak z hybrydami z Indigo? kolorki maja piekne i zastanawiam sie czy nei zamowic tych 5ml na sprobowanko:)

3524
28-09-2013, 12:15
jak dla mnie zbyt gęste i nie lubię nimi pracować.

plushak
28-09-2013, 12:51
Mam 2 hybrydki indigo plus baza i top, dla mnie bardzo fajne :)dobrze się trzyma nic nie odpryskuje, i krycie też super. Co do gęstości mam 2 kolory i obydwa są różnej gęstości.

Kamillka
28-09-2013, 14:19
Ja tez lubie hybrydki Indigo ale bardziej gel polish za to ze sa gesciejsze.

Ignorantka
28-09-2013, 16:29
...możesz rozwinąć temat? Będę wdzięczna :)
Nie czuję się na siłach autorytatywnie omówić tematu. Z tego co wyczytałam, alergenem w żelu są fotoinhibitory odpowiedzialne za polimeryzację żelu. Bardziej "zjadliwe" są te ledowe. Shellac jest tylko CFL-UV i dlatego reklamuje się jako hypoalergiczny. Należy unikać kontaktu nieutwardzonego żelu ze skórą. Dbać o prawidłowe utwardzanie (dobre lampy/żarówki). TUTAJ (http://ferretkingdom.blogspot.com/2012/01/allergies-soak-off-gels.html) link do info ze zdjęciami na blogu. TUTAJ (http://www.acstudio.eu/index.php?p=1_7_Artyku-y#alergie) artykuł nt. alergii.
(http://www.acstudio.eu/index.php?p=1_7_Artyku-y#alergie)

olapyzola
28-09-2013, 18:19
Witam Was dziewczyny właśnie się zarejestrowałam i mogę w końcu coś napisać;)
Chciałam się zapytać co sądzicie o bluesky ponieważ mam okazje taniej odkupić od koleżanki szukałam czy cośpisałyście ale niestety nie mogłam nic znaleźć
i jeszcze jedno pytanko czy znacie lakiery do hybrydy firmy KODO

JanetDr
29-09-2013, 11:29
dziewczyny a jak z hybrydami z Indigo? kolorki maja piekne i zastanawiam sie czy nei zamowic tych 5ml na sprobowanko:)

Ja od początku jak tylko weszły używam ich bazy i nabłyszczacza, sprawują się bardzo dobrze, są dość gęste, nie zalewają się skórki i utrzymują się bardzo długo. Co do kolorów posiadam 6, z czego z dwóch mimo pięknych kolorów (summer joy, tiger lily) jestem nie zadowolona bardzo ciężko mi się na nich pracuje, są gęste i trzeba się namęczyć aby uzyskać doskonałe krycie, ale efekt końcowy super :) coverek hybrydowy do french zbyt różowy jak dla mnie :)

jealousgirl
29-09-2013, 14:36
Dziewczyny a czy mogłabym pod hybryde zastosować żel pokładowy? Czy musiałbym normalnie zbudować paznokiec i dopiero hybryde? Chodzi mi o naturalne paznokcie a nie przedluzone.

kiwaczek2
30-09-2013, 09:51
ja tak robię, bez budowania, bez przedłużania. jest ok. albo kładę bazę hybrydową albo nie. trzyma się tak czy siak.

sandrus
30-09-2013, 10:48
Czy któraś z Was ma może nową bazę Mollon SOAK OFF??

wani
01-10-2013, 17:49
Chciałam się zapytać co sądzicie o bluesky ponieważ mam okazje taniej odkupić od koleżanki szukałam czy cośpisałyście ale niestety nie mogłam nic znaleźć
Mam w salonie te hybrydy... dobrze się nakładają i utrzymują, ale ich ściąganie to koszmar. Gdybym miała możliwość kupić je taniej, to na pewno bym mimo wszystko nie skorzystała ;)

olapyzola
01-10-2013, 21:03
Mam w salonie te hybrydy... dobrze się nakładają i utrzymują, ale ich ściąganie to koszmar. Gdybym miała możliwość kupić je taniej, to na pewno bym mimo wszystko nie skorzystała ;)

Dziękuję za odpowiedź to w jaki sposób je ściągacz?

---------- Dodano o godzinie 20:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:00 ----------

A może ktoś pomoże mi na temat lakierów hybrydowych firmy Kodo

wani
01-10-2013, 21:57
Dziękuję za odpowiedź to w jaki sposób je ściągacz?
Wierzchnią warstwę niestety muszę spiłować do matu pilniczkiem, a później standardowo w aceton na 10-15 minut. Niektóre kolory schodzą lepiej, ale nigdy bez walki sie nie poddadzą tzn. muszę pilniczka gąbkowego użyć no i posiłować się z lakierem na płytce... Nie polecam ;)

olapyzola
01-10-2013, 22:45
Wierzchnią warstwę niestety muszę spiłować do matu pilniczkiem, a później standardowo w aceton na 10-15 minut. Niektóre kolory schodzą lepiej, ale nigdy bez walki sie nie poddadzą tzn. muszę pilniczka gąbkowego użyć no i posiłować się z lakierem na płytce... Nie polecam ;)

Hmm no właśnie jak ja widzę na filmikach że dziewczyny po potrzymaniu w acetonie ściągają raz dwa przy użyciu patyczka to rzeczywiście jak mówisz że tak ciężko to pomyślę o innych lakierach :-) dzięki

wani
01-10-2013, 23:12
Hmm no właśnie jak ja widzę na filmikach że dziewczyny po potrzymaniu w acetonie ściągają raz dwa przy użyciu patyczka to rzeczywiście jak mówisz że tak ciężko to pomyślę o innych lakierach :-) dzięki
O takim bezproblemowym ściąganiu przy tych lakierach możesz zapomnieć ;) Jak szukasz czegoś tańszego, to ja polecam Cosmetics Zone - fajnie się aplikują, całkiem dobrze kryją, trzymają się bez zarzutu dwa tygodnie i ściągają się wspaniale. Oczywiście są lepsze i gorsze kolory, ale warto spróbować. Sama mam zamiar zaopatrzyć się u nich w kilka kolorków, bo te Bluesky przyprawią mnie niedługo o zawał... oczywiście szefowe mi je kupiły (???), które nie zajmują się paznokciami :haha2:

Blejsia
02-10-2013, 14:06
Dziewczyny czy sa tu jakies spece od Shellaca?? jak powinno wygladac oryginalne opakowanie?? kolezanka namowila mnie na kilka kolorow po atrakcyjniej cenie jak przyszły każde opakowanie prawie inne..... -co sie okazało kupila u leoberta:| 2 z nich maja białe spody. a reszta jakby na buteleczke naciagnieta folie... Nie wiem ale wsyztskie cnd jakie mam to czyste buteleczki bez foli,ale jak wczesniej przeczytalam że nie powinny utwardzac sie w ledowce to moje utwardzaja sie wsyztskie.. oprocz romantique.

Kochane a jak ta baze łaczycie z brokatami??normalnie baza ,french i znow baza i na to brokat?

madzia1298
03-10-2013, 15:24
Witam
Zakupiłam ostatnio kilka kolorków z firmy estetiq.Fajnie sie nakłada i ładnie kryją.Zauważyłam na butelkach ,że po otwarciu można ich używać tylko 6 miesiecy. Mam hybrydy innych firm,np indigo,gelisch i one maja datę ważności 24 miesiące. Czy któras z was uzywała dluzej estetiq niż podany termin?Coś się działo?

jumpi
03-10-2013, 16:37
ja kupiłam estetiq w grudniu, używałam je wczoraj oraz we wrześniu i wszystko ok.

co do bluesky, ja mam, używam i polecam, nie mam problemów ze ściąganiem, ale używam bazy i nabłyszczacza harmony

wani
03-10-2013, 19:39
co do bluesky, ja mam, używam i polecam, nie mam problemów ze ściąganiem, ale używam bazy i nabłyszczacza harmony
Taaak, zapomniałam wspomnieć że bazę i top mam też z bluesky - może tutaj tkwi problem ;)

jumpi
03-10-2013, 21:38
z tego co pamietam, to właśnie mi też na ich bazie sie nie sciągały ;)