PDA

Zobacz pełną wersję : Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18

kiwaczek2
04-10-2013, 08:37
Madzia- nawet nie spogladalam nigdy na opakowanie ze tylko6 mies. Dlayego takie tanie ;) ale ja uzywam juz rok i mic sie nie dzieje. Jestem ciekawa co sie moze stac? Przestana sie nagle utwardzac?

sandrus
04-10-2013, 14:01
Dziewczyny a macie doświadczenie z CHARBONNE?(czy jakos tak :) )

madzia1298
04-10-2013, 15:55
kiwaczek2- wczoraj rozmawiałam ze sprzedawcą tych hybryd.Powiedział,że kiedyś miały one termin 24 miesiace,ale producent zmnienił na 6 miesięcy. Myslę,że chodzi tu o czas gwarancji.jak minie 6 miesięcy to juz nic nie można reklamować.Jednocześnie zachwalał te hybrydy,że na palcach może policzyć ile razy miał na nie reklamacje...
Mam nadzieję,że jednak nic się z nimi nie będzie działo po tym czasie

kiwaczek2
04-10-2013, 18:04
Bo wlasnie zerknelam ze jest 24M wiec mam stare butelki;)

jealousgirl
08-10-2013, 10:26
Dziewczyny, jak radzicie sobie z bardzo cienka albo zniszczoną płytką oprócz stosowania podwójnej warstwy bazy? Jeszcze jakieś sprawdzone sposoby? ;)

sandrus
08-10-2013, 10:59
Ja innych sposobów jak podwójna baza nie stosuje.
2 razy gelish pod kolor,dobrze zabezpieczony brzeg i zawsze jest dobrze :)

angelikapl
08-10-2013, 11:33
Hej! Możecie napisać krok po kroku jak łączycie bazę Gelish z kolorami MM ? nie chcę popełnić błędu, gdyż jeszcze nie robiłam takiej kombinacji :) i czy po nałożeniu ostatniej warstwy koloru przemywacie ją cleanerem przed nabłyszczaczem? Mam Bazę i top z GH a kolory MM.

madzia1298
08-10-2013, 12:22
Nigdy nie przemywa sie koloru cleanerem. Bazę gelish łączy się z kolorami innych firm standardowo tzn baza,utwardzenie,przecieranie suchym pedzelkiem lub wacikiem.i na to kolor..dalej jak zwykle

jumpi
08-10-2013, 12:22
Dziewczyny, jak radzicie sobie z bardzo cienka albo zniszczoną płytką oprócz stosowania podwójnej warstwy bazy? Jeszcze jakieś sprawdzone sposoby? ;)
można jeszcze dodatkowo 2 warstwy nabłyszczacza, a jak to nie pomaga to daję żel pod hybrydę

madzia1298
08-10-2013, 12:26
Dziewczyny, jak radzicie sobie z bardzo cienka albo zniszczoną płytką oprócz stosowania podwójnej warstwy bazy? Jeszcze jakieś sprawdzone sposoby? ;)

Ja czasami na baze gelish kłade żel sctrukture tez harmony.Sprawdza się na rozdwajających paznokciach

Nefra
08-10-2013, 12:59
Madzia - na bazę ten żel ?

madzia1298
08-10-2013, 20:14
Madzia - na bazę ten żel ?
Tak. Na bazę.Póżniej już standardowo kolor.

Joannah
11-10-2013, 00:10
Probowalam przekopac watek wyszukiwarka, ale za chiny nie moglam do tego dojsc.

Zauwazylam ze mam kilka klientek, ktorym nie moge nalozyc bazy z gelisha, ale co najlepsze tylko czasem.
Baza zaczyna sie kurczyc i robią sie dziury, jeszcze przed utwardzeniem.
Zrezygnowalam z cleanera i jest troche lepiej.

Zauwazylam ze te klientki maja bardzo cieple dlonie.


Jakies konkluzje?

Ka_r0
11-10-2013, 00:27
tak, za dużo bazy

kiwaczek2
11-10-2013, 12:50
mi właśnie wczoraj sie zrobiły 2 dziurki, ale nie w bazie tylko w kolorze. mimo że przecież zawsze nakładam tak samo.

Nilvena
12-10-2013, 17:15
dziewczyny myślicie że to oryginał ? co sądzicie?

GELISH HARMONY Base Foundation - Baza UV 15 ml ! (3619941596) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/gelish-harmony-base-foundation-baza-uv-15-ml-i3619941596.html)

bo nie ma co ukrywać cena jest dobra.

karolasc
12-10-2013, 20:14
faktycznie cena ciekawa i kusząca :)

Joannah
12-10-2013, 21:44
Robi się to niezależnie od ilości bazy. Zawsze na tych samych osobach.

violala
18-10-2013, 15:35
Robi się to niezależnie od ilości bazy. Zawsze na tych samych osobach.
Ostatnio jak robiłam sobie miałam to samo, mam wrażenie że od cleanera. Jak zmatowiłam płytkę po cleanearze już się tak nie robiło.

Mam pytanie, czy robiłyście zdobienia stempelkami z hybrydą?

natalia268
18-10-2013, 17:11
mi się tak robi, ale jak dam za mało bazy..

spróbuj moze u tych osób dać na pazurek tyci tyci bazy i wetrzec ją w cały paznokieć innym pędzelkiem - do lampy - i normalna warstwa

violala
19-10-2013, 13:56
Dziewczyny, robiłam dziś klientce hybryde na żelu i zrobiłam następująco: przygotowałam płytkę, zbudowałam paznokieć żelem, opracowałam i na zmatowiony żel dałam baze do hybrydy, kolor i przykryłam żelem nie topem. Zastanawiam się czy będzie ok bo pierwszy raz tak robiłam i czy potrzebna była baza przed kolorem czy mogłam sobie odpuscić?

karolasc
19-10-2013, 14:04
nie, spokojnie nie potrzeba bazy. Ja nigdy nie używam na zbudowany paznokieć bazy jak używam hybrydy jako kolorówkę i nie miałam do tej pory żadnych sensacji.

violala
19-10-2013, 14:15
nie, spokojnie nie potrzeba bazy. Ja nigdy nie używam na zbudowany paznokieć bazy jak używam hybrydy jako kolorówkę i nie miałam do tej pory żadnych sensacji.
A jak się trzyma hybryda na zbudowanym żelem paznokciu? Normalnie jak żel? mogę spokojnie stosować w ten sposób hybrydy zamiast kolorowego żelu?

kiwaczek2
19-10-2013, 14:18
spokojnie, trzyma się do upadłego

Nilvena - kupiłas bazę?

karolasc
19-10-2013, 14:23
owszem możesz, tylko jeśli np używasz kolorówki z gelisha to wyjdzie Ci to kosztowo więcej niż zwykły kolorowy żel też dobrej marki :) ale pod względem trzymania na paznokciu dokładnie tak samo :)

violala
19-10-2013, 14:37
Robię Shellac. Jaki dobry żel kolorowy polecacie?

kiwaczek2
19-10-2013, 15:07
ale hybrydę użyje i na naturalki i na przedłużane, więc będzie wszechstronna. albo kupić tańszą hybrydę.

violala
19-10-2013, 15:21
ale hybrydę użyje i na naturalki i na przedłużane, więc będzie wszechstronna. albo kupić tańszą hybrydę.
No własnie, tylko boję się że tańsza nie będzie się dobrze trzymała na naturalnym, albo będzie problem ze zdjęciem:/

Joannah
19-10-2013, 23:53
Ostatnio jak robiłam sobie miałam to samo, mam wrażenie że od cleanera. Jak zmatowiłam płytkę po cleanearze już się tak nie robiło.

Mam pytanie, czy robiłyście zdobienia stempelkami z hybrydą?

Ja zrezygnowałam całkowicie z cleanera w hybrydach gelish.
Zmniejszyło to problem,
ale mimo wszystko czasem dalej mi się to zdarza i szlag mnie trafia.


Spróbuje z wtarciem bazy w pazura.

evevlina
20-10-2013, 12:38
bobas (http://forum.wzorki.info/members/3352-bobas.html) tzn czym w takim razie zastąpiłaś cleaner?

Nilvena
20-10-2013, 20:19
spokojnie, trzyma się do upadłego

Nilvena - kupiłas bazę?

Tak kupiłam, zobaczymy co to warte jak przyjdzie :)

kiwaczek2
21-10-2013, 17:04
czekam na relację, bo moja jest na wykończeniu. więc chciałabym kupim taką tanią.

sandrus
22-10-2013, 00:25
ja też czekam,bo moja też już sie kończy a jednak baza Mollona to chyba nie jest to.
Chociaż mam jeszcze spn i podobno jest dobra:)

Joannah
22-10-2013, 00:29
Nie zastapilam, matwie pazurki bloczkiem i nakladam baze.
Cleneara tylko uzywam przy przecieraniu miedzy warstwami jesli tego potrzebuje, np przed polozeniem frencha.
Robie tak juz z 2 miesiace, albo i 3 i wszystko sie trzyma nawet lepiej niz wczesniej, ale mam 3 moze 4 klientki z problemem przy nakladaniu bazy i doprowadza mnie to do szalu.

sandrus
22-10-2013, 00:37
tu jest jeszcze baza w dobrej cenie.firma jest sprawdzona
GELISH Hand&Nail Harmony - Foundation Gel 15ml - Nail & Hand Harmony - Hand&Nail Harmony Gelish - alphanailstylist.pl (http://alphanailstylist.pl/99791,gelish-hand-nail-harmony-foundation-gel-15ml.html)
ja po odpyleniu nakładam
Gelish Harmony PH Bond 15ml cena 27.00 PLN (http://sklep.progress.waw.pl/pl/gelish-harmony-ph-bond-15ml.html)

lub
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
(kupiony u leoberta)

i zawsze jest ok i jest to zdecydowanie lepsze niz cleaner.

sanderka2304
22-10-2013, 09:59
hej dziewczyny :-) jestem nowa i mam pytanie: CZy jak robię paznokcie hybrydowe to czy przed nałożeniem ostatniej warstwy mogę zwykłymi lakierami do paznokci ktore nie potrzebuja utwardzania w lampie zrobić wzorki? i później dopiero nałożyć baze końcową? :)

kiwaczek2
22-10-2013, 10:41
sandruś i bobas - evevlinie chyba chodziło o to czym pozbywacie się pyłków po zatowieniu paznokcia. czy tylko szczoteczką? mi po szczoteczce zawsze zostają fafrochy.

sanderka - możesz. przetrzyj tylko hybrydę.

sanderka2304
22-10-2013, 20:04
Kiwaczek 2, dziękuję Ci :-)

agojago
23-10-2013, 00:49
Hej Dziewczyny :) chcialabym kupić nową baze, bo coś jest nie tak ostatnio z moją z Dolce :/ po paru dniach zaczyna odłazić od wolnego brzegu... wcześniej nie było tego problemu a robie wszystko tak samo cały czas :)
i tu moje pytanie: mam na oku kilka opcji droższe i tańsze, nie mogę się zdecydować co wybrac i wiem, że wy na pewno mi pomożecie :)
Zastanawiam się między: Cosmetics Zone, IBD, Bluesky - to z tych tańszych, albo Gelish lub Shellac. Kolory mam z CZ, Charbonne, kupiłam też te nowe z Silcare. Zależy mi na tym, żeby baza była kompatybilna z różnymi innymi firmami:D

sandrus
23-10-2013, 00:54
GELISH bez zastanowienia:)

KlaudiiS
23-10-2013, 10:13
Ja też się przerzuce na Gelish chyba. Teraz mam shellaca

sandrus
23-10-2013, 12:44
dziewczyny odkupiłam 2 kolory hybrydy gel polish indigo.
są geste jak jasna cholera.one takie po prostu są?

agaciorka93
23-10-2013, 15:13
czy któras z Was używa może baze i top z mollona ? Jesli tak to co mozecie o nim powiedziec? I czy kolorki sie dobrze odmaczaja ?

olesia88
23-10-2013, 15:31
czy któraś z Was łączy hybrydy: baze harmony z kolorami ibd i topem ibd??
baze kupię na allegro i zastanawiam sie czym sie różni baza z różowym napisem a ta z szarym??? ktos cos wie czy to jest jedno wydanie czy z różowm napisem baza lepiej sie trzyma ?

emila
23-10-2013, 15:42
Ja łączę bazę i top gelish + kolor z IBD wszystko pięknie się trzyma. Różowy napis i szara nakrętka to nowe opakowanie gelisha :)

sandrus
23-10-2013, 16:13
czy któras z Was używa może baze i top z mollona ? Jesli tak to co mozecie o nim powiedziec? I czy kolorki sie dobrze odmaczaja ?


ja kupiłam na wypróbowanie nowa bazę Mollona soak off.
wolę jednak gelish-jest lepszy a niby nowy Mollon jest do paznokci problematycznych.
jest też top Mollona soak off i trzeba go piłować,chociaż ja uzywan topu ibd i zawsze go piłuję trochę.

Mollon się odmacza,ale nie odchodzi płatkami-trzeba go skrobać.
mimo wszystko są to dla mnie najlepsze hybrydy.

olesia kolory ibd jak najbardziej łaczą sie z gelishem.

agojago
24-10-2013, 11:27
Dziewczyny a kolorówka Bluesky łączy się z bazą Gelisha? :) ściąga się w acetonie? bo słyszałam ze top i baza z Bluesky cięzko schodzą, ale nie wiem jak kolor :)

kalaa
24-10-2013, 14:17
to ja też mam pytanie, czy wiecie może czy kolory ibd będą współgrały z bazą 2w1 z MM??

wisienkakwspz
25-10-2013, 12:38
sandrus gel polish z Indigo jeszcze nie mam, ale mam kilka tych z linii Platinum i one niektóre też są bardzo gęste...

agaciorka z Mollona mam kilka kolorów, ale łączę je z bazą i topem Gelish i ładnie się odmaczają...

sztynka
26-10-2013, 15:53
to ja też mam pytanie, czy wiecie może czy kolory ibd będą współgrały z bazą 2w1 z MM??

Dla mnie już lepiej zainwestuj w inną bazę. MM jest kiepska.

Paticzek
26-10-2013, 17:25
dziewczyny a jak z hybrydami z Indigo? kolorki maja piekne i zastanawiam sie czy nei zamowic tych 5ml na sprobowanko:)

Maja fajne kolorki, ale ja nie lubie z nimi pracować sa dla mnie zbyt gęste

---------- Dodano o godzinie 16:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:22 ----------


Hej dziewczynki i chłopcy :) Dawno mnie tu nie było. Nadrobiłam zaległości i poczytałam, to co napisałyście. Po pierwsze- INS NIE JEST HYBRYDĄ!!!!!!!!! I uświadomcie to sobie w końcu. Lakierożel MUSI się odmoczyć, nie wolno go piłować, wszystko co sie nie odmacza to zwykły żel. Można kupić tani lakierożel, który łatwo się nakłada, utrzymuje się trzy tygodnie ( pewnie nawet dłużej ale odrost jest nie do zniesienia), nie odpryskuje a co najważniejsze schodzi po krótkim namoczeniu w acetonie. Zanim w końcu kupiłam te hybrydki wypróbowałam chyba z pięć śrenio i niskopółkowych firm, już miałam zrezygnować z lakierożeli bo wydanie 80 zł i więcej na jeden lakier to dla mnie trochę za dużo. Aż pięknego dnia na innym forum znalazłam lakiery Cosmetics Zone, kosztują 25 zł więc stwierdziałm, że zaryzykuje no i kupiłam. Powiem wam jedno- strzał w dziesiątkę, są rewelacyjne, tak jak pisałam wyżej. Ta firma powinna mi chyba płacić za reklame ale ja uważam, że to naprawde dobre produkty, polska firma która robi lakierożele jakościowo nie ustępujące shelacowi. Jak ktoś ma ochotę to polecam wypróbować. Jak zrobie fotke to wstawie moje ostatnie dzieło. Miks różu i czerwieni :P

Popieram, również skusiłam się ceną CZ i jestem bardzo zadowolona pracuje sie na nich super jak na shellacu, długo się utrzymuje i nie rozlewa. Jestem pod wrażeniem , zwłaszcza za taką cenę

mania818
27-10-2013, 10:52
Dla mnie cosmetic zone wcale nie są takie rewelacyjne, faktycznie szybko się odmaczają i dość długo utrzymują ale krycie ( zależnie od koloru ) nie jest rewelacyjne i konsystencja troszkę zbyt rzadka .

mamama
27-10-2013, 21:36
Witam wszystkie Panie, zajmuje sie hybrydkami od jakiegos czasu pracuje na bazie i topie z harmony a kolorki z indigo. Bywa roznie niektore klientki chodza po 4 tyg i zadnych ubytkow piekny blysk niektore po tyg popekane i sama nie wiem czym to jest spowodowane. Czy ktoras z was miala doczynienia z baza i topem firmy astonishing ? Jak sie sprawdzaja z kolorowka innych firm ?

Ka_r0
28-10-2013, 10:28
nie ma żadnych problemów ;)

mamama
28-10-2013, 14:52
A cos na temat hybrydek SPN ?

mania818
28-10-2013, 18:50
są ok , ładnie się noszą i odmaczają , kolorki piękne i fajne krycie także śmiało mogę polecić , ja używam do bazy CND , Gelish , PB i ze wszystkimi współgra :ok:

mamama
28-10-2013, 22:24
Dzieki wielkie za informacje ich kolorki bardzo kusza chyba sie zdecyduje ;)

sandrus
29-10-2013, 10:20
dziewczyny takiego topu używacie do hybryd Spn?
Ja mam ten nowy ibd i nie błyszczy na nich tak jak trzeba.

mamama
29-10-2013, 13:25
Ja mam kolorki 2 tylko dlatego pytalam o cos wiecej na ich temat, robilam na bazie i topie z harmony ladnie sie blyszcza. Ale sa plastyczne i chyba trzeba robic 3 warstwy zeby sie nie wyginaly. Zawsze testuje na sobie zobaczymy jak to z nimi bedzie bo zamowilam pare kolorkow.

violala
29-10-2013, 15:14
Hej, czy łączyłyscie baze i top z kolorami INS? Wiem że są raczej słabe, ale pomyslałam że może z porządną bazą i topem bedzie ok... Próbowałyście takiej kombinacji?

sztynka
29-10-2013, 16:54
INS będzie Ci się trzymał, ale się nie odmoczy niestety. Mnóstwo piłowania, więc jak dla mnie bez sensu.

Mad
29-10-2013, 21:16
violala , Ja jak już padnie na INS to kładę to tylko na baze od SPN .
Trzyma się cacy ,zresztą mi na tej bazie wszystkie hybrydy oraz "hybrydy" ładnie się trzymają i nie zamienię jej na żadną inną , :cwaniak2: a piłowanie to już inna inność :D

violala
29-10-2013, 23:20
sztynka Mad właśnie zrobiłam sobie i zobaczę jak się będzie trzymać:)

malinowa
30-10-2013, 16:18
Mad (http://forum.wzorki.info/members/17678-mad.html) a o której bazie z spnu piszesz?

Mad
30-10-2013, 23:44
malinowa , 500 Base UV Laq

a tu lina do niej SPN Nails - Twoje najpiękniejsze paznokcie (http://www.sklep.spnnails.pl/produkt/1835/2970/)

mania818
31-10-2013, 07:27
czy któraś z was zauważyła żeby nabłyszczacz hybrydowy z Gelisha się przybrudzał , koszmarnie to wygląda na jasnych pazurkach i frenczu , kiedyś nie miałam takiego problemu a teraz to prawie każda klientka która wraca ma takie pazurki . Żarówki mam nowe w lampie , co jeszcze może mieć na to wpływ ?

kamillxx
31-10-2013, 09:29
a gdzie go kupujesz?
ja mialam podobnie zmienilam na ibd ale tego w poprzedniej buteleczce bez wytlaczanych napisow, i byl super teraz ta nowa buteleczka juz tak slicznie nie nablyszcza wiec szukam najlepszego topa na hybryde
moze macie co polecic?

madzia1298
31-10-2013, 16:31
a gdzie go kupujesz?
ja mialam podobnie zmienilam na ibd ale tego w poprzedniej buteleczce bez wytlaczanych napisow, i byl super teraz ta nowa buteleczka juz tak slicznie nie nablyszcza wiec szukam najlepszego topa na hybryde
moze macie co polecic?
Ja używam top z Indigo na hybrydki różnych firm:-):ok: - nie miałam z nim nigdy żadnego problemu.Polecam

chantelle_
31-10-2013, 21:31
Ja używam top z Indigo na hybrydki różnych firm:-):ok: - nie miałam z nim nigdy żadnego problemu.Polecam

Ten stary czy ten gel polish?

madzia1298
01-11-2013, 12:55
Ten stary czy ten gel polish?
Ten stary .Nowych jeszcze nie mam

DianaT
01-11-2013, 13:57
Powiedzcie mi jak nakladac hybrydy termiczne z Mistero Milano bo one mi okropnie przeswituja nawet zebym nie wiem ile warstw dala. Probowalam pod te rozowe dac bialy to bylo w miare ale nie do konca mi pasuje a nawet jesli to co dac pod ten czerwono brazowy i ten bezowo brazowy?

kiwaczek2
01-11-2013, 14:31
ja daje 3 warstwy i jest w miarę ok. wymieszaj dobrze może. mam tylko jeden kolor ten turkusowo/zielony.

sandrus
01-11-2013, 14:53
malutka
ja je daje bez podkładów,
dobrze wymieszaj i kładz taką srednia warstwa a nie cieniutką.
najlepiej trzy warstwy i juz od pierwszej troche wiecej na końcówki.

DianaT
01-11-2013, 15:00
Ja mam wlasnie wszystkie kolory i sie wkurzam bo nie jest tak jakbym chciala. sprobuje tak jak mowicie dobrze wymieszac. ale to pewnie najlepiej cos tak wsadzic do srodka i wymieszac bo trzachajac butelka czy mieszajac tym pedzelkiem nie da sie dokladnie rozmieszac. Dzis bede przeprowadzac testy :)

sandrus
01-11-2013, 16:25
ja mam trzy kolory i własnie wczoraj robiłam ten czerwono brązowy.
mieszam"turlając"buteleczkę w dłoniach.
one są trudniejsze w nakładaniu bo są geste i lubią uciekać z brzegów(szczególnie z wolnego)
dlatego zawsze daję nieco więcej na końcówkę.

DianaT
02-11-2013, 10:03
Dzięki dziewczyny. Dokładne wymieszanie pomogło. To mam jeszcze jedno pytanie czy ktoras z was malowala wzorki hyrbdya z MM? Bo wkurza mnie jedno ile bym nie trzymala paznokci w lampie to i tak potem jak nakladam nawierzchniowy to sie lekko rozmazuja kolory tworzac smugi :/ Dodam ze mam lame LED od MM.

mamama
02-11-2013, 19:06
Ja mam jeszcze pytanko jakimi pedzelkami robicie wzorki na hybrydce ?

nanami7
03-11-2013, 14:40
Pumcia zgadzam sie ze tak sie robi z tymi od mm... chyba trzeba by bylo przemywac :)

DianaT
03-11-2013, 16:46
ale jak sie przemyje to kolor juz nie jest jednolity sie robia przeswity, ja juz na dwiescie sposobow probowalam. A sa moze jakies hybrydy ktorymi mozna robic wzorki i tak sie nie robi? indigo? gelish? bo ja mam tylko MM i troche mnie to wkurza bo mam 60 kolorow i nie moge sobie pozwolic na rozne bajery. nawet jak kilkukolorowe paznokcie zrobic to lipa bo sie rozmazuje :/

I doradzcie mi dziewczyny jaka baze kupic i nawierzchniowy do hybryd z indigo czy gelish co lepsze? czy porownywalne sa? i czy mozna je laczyc z hybrydami MM bo powoli zamierzam sie pozbyc MM poniewaz wkurza mnie sicaganie, blaknace kolory, krycie itp dlatego sukcesywnie chce przejsc na inne hybrydy tylko powiedzcie mi co lepiej. glownie mi chodzi o baze bo kolory raczej chce nabyc z obu tych firm.

karolasc
03-11-2013, 18:06
malutkapumcia pisaliśmy o tych dwóch firmach X razy, przejrzyj wątek na pewno coś znajdziesz, poczytasz o opiniach i wybierzesz. W skrócie więcej osób stawia na gelish.

Joannah
05-11-2013, 22:44
Mi tez sie pojawil probelem brudnego frencha przy gelish, pracuje na tych produktach odkad pojawily sie na rynku i mam prawie wszystie ich kolory, ale ostatnie czasy cos sobie leca w kulki z jakoscia.

sandrus
05-11-2013, 23:02
malutka ja polecam Ci baze gelish.
bobas a jaki masz problem?bo mi się tak jakby top brudzi i wygląda to strasznie na tych jasnych:/:

Agnieszka Praska
06-11-2013, 14:44
ja z nowej buteleczki odlewam sobie czesc topu do buteleczki po starym i uzywam do kolorow
z nowej nablyszczam tylko frenche:)
i zawsze po kolorze czyszcze pedzelek o wacik z cleanerem

karolasc
06-11-2013, 16:26
jaką polecacie czerwoną hybrydę ( najlepiej taki krwisty odcień) która by się dobrze utwardzała i nie zostawiała za bardzo koloru na topie. Bo z tym kolorem u mnie ciężko żeby dopasować ehhh

sandrus
06-11-2013, 19:16
Karola Mollon 44

mania818
06-11-2013, 22:21
Mi tez sie pojawil probelem brudnego frencha przy gelish, pracuje na tych produktach odkad pojawily sie na rynku i mam prawie wszystie ich kolory, ale ostatnie czasy cos sobie leca w kulki z jakoscia.

robiłam ostatnio białe hybrydy , baza i top Gelish , po kilku dniach miałam poprawkę 1 kciuka bo coś się uszczerbiło i dałam nabłyszczacz Silcare . Dziś babka przyszła po 3 tyg na nowe i co widzę ? wszystkie nabłyszczone Gelishem wyglądały tragicznie , jakby przekopała w tych paznokciach ogród i jeszcze wyciągała sadzę z pieca , czarne paskudy dosłownie . pazurek nabłyszczony Silcare wyglądał przy reszcie idealnie . Ogromnie się zawiodłam na tej marce , nigdy prędzej nie miałam takich problemów .Jakaś wadliwa partia czy co :(

sandrus
06-11-2013, 22:25
Kurcze mam to samo a mam top ibd.
Tak jakby ten top robił się miękki,czy bardziej porowaty i łapał do siebie każdy syf!!!
Koszmar.

jumpi
06-11-2013, 22:25
Mnie się dzis zdarzyło, że babeczka przyszła też z takim , brudnymi popękanymi, po za tym wydaje mi się że się gorzej ściąga ten nabłyszczacz, muszę go bardziej spiłowywać, bo inaczej nie schodzi, ale ja kupiłam go na all..

Nefra
06-11-2013, 22:41
Ja teraz zamówilam zestaw gelish top i bazę ,zobaczymy jak się będą zachowywać ,dotąd miałam top NSI ale jakiś żółty mi się zrobił ,może od kolorów...

karolasc
06-11-2013, 22:47
ja w większości kolorówkę hybryd mam z PB i z gelisha parę sztuk z MM powiedzcie mi proszę jak się Wam łączą te marki z shellakiem? ( głównie PB) Bo ja właśnie też zauważyłam że coś gelish jakościowo trochę spada i chciałam może się przerzucić na cnd. I pytanie do dziewczyn co mają bazę z shellaca i gelisha, wiem że jakościowo są ok te marki ale jakbyście miały wybierać to który lepszy ?

KlaudiiS
06-11-2013, 23:13
Ja od zawsze shellaca, ale czekam teraz na bazę opi bo jest twardsza. Gelish chyba za wiele się nie różni od cnd

mania818
06-11-2013, 23:53
ja ma cnd i gelisha , cnd mnie nigdy nie zawiódł

zmijka
07-11-2013, 00:25
mam z gelisha it's a lilly i zawsze na drugi dzień pojawiają się przebarwienia, jakby takie beżowe smugi, i nie wiem o co chodzi ;(może któraś z Was miała taki przypadek?

malutkaistotkaa
07-11-2013, 08:44
hey mam pytanie zamawiala ktoras od tego uzytkownika baze i wykonczenie bo nie iweczy sa orginalne
HARMONY GELISH BASE FOUNDATION 15ML UV PODKŁAD! (3666241330) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/harmony-gelish-base-foundation-15ml-uv-podklad-i3666241330.html)

kiedys zamawialam od jakiegos i nie pamietam od jakiego nie chce nadziac sie na podroby..

Nefra
07-11-2013, 09:30
Nie znam tego sprzedawcy,ja kupowałam w Euro Fashion zestaw w promocji w haloween to jedna buteleczka wyszła mi za 82 zł z groszami ,do tego wzięłam remover,jeden kolorek gelish ,dwa pilniczki na wypróbowanie ,już nie pamiętam firmy po 12 zł i wyszło 300 zł -przesyłka za darmo.

natalia268
07-11-2013, 12:24
kilka moich różnych spostrzeżeń...kilka sie powtórzy, kilka może i nie... :



CND - fajne, ale mało wydajne. Schodzą pod acetonem najlepiej, ze wszystkich hybryd. Biała hybrydka sprawia problemy (nałożona normalna ilość marszczy się, trzeba kłaść mega mega cienkie przeswitujące dwie, jak juz sie to opanuje to ok, ale nie wiem czy jest sens męczyć się...) Co do innych kolorków : wystarczy czasem jedna warstwa do pełnego krycia!



Gelish - baza super. Nabłyszczacza nie lubię (Nie nabłyszcza wszystkich kolorów tak samo, pędzelek się barwi oraz utwardza pod wpływem niektórych hybryd, więc TRZEBA mieć inny w zapasie). Kolorki - hm.... jedne bardzo fajne, ciekawe, niespotykane i trzymają sie mur beton! Są bardzo wydajne. Inne trzeba rozcieńczać, bo marszczą się jak nasza skóra podczas dłuższej kąpieli... i najczęściej nic nie pomaga i trzeba wymieniać kolory..Te hybrydy są tak gęste, że malowanie cienkich prześwitujących warstw sprawia problem, bo hybryda podczas nakładania zostawia dziwne smugi (to są chyba głównie te kolory, które są robione z połączeniem białego koloru, który jak wiadomo ma dużo pigmentu..) A i jeszcze jedno co do tych kolorów - czym większa powierzchnia do malowania tym gorzej. Mają również odcienie, które blakną (np.jasny fiolet po 2 tyg robi sie szary) ...



Gelosophy (Astonishing Nails) - dobrze się nakłada, idealnie się trzyma na bazie gelish. Przy bardzo jasnych kolorkach potrzeba tylko 2 warstw do pełnego krycia. Mam wrażenie, że na moich paznokciach, pośród wszystkich tych firm trzymały się najlepiej.



Sun Flower - nabłyszczacz jest ekstra! Kolorki ciekawe. Konsystencja dość gęsta, ale nie na tyle by sprawiała problemy podczas nakładania, oraz bron boze się nie marszy!



Estetiq i eclipse - to to samo (ta sama cena, ta sama butelka, nawet naklejka podobna w 99,9% ;) tak też mi powiedziała pani z hurtowni). Lubię je bo są tanie, dobrze się trzymają i dobrze kryją.



Orly - kolorki bardzo fajne, kilka perełek kolorów, których nie ma nigdzie indziej, a są rozchwytywane. Ściąganie ich to masakra, bez pierwszego piłowanka się nie obędzie)



Lacquerel (RaNails) - są dosyć gęste, trzeba rozcieńczyć, bo inaczej się marszczą. Po tym zabiegu jest ok.



Gelix (ImpressioNails) - naklejki szybko robią się nieestetyczne, odklejają się. To samo dzieje się z buteleczkami - zdziera się biała farba... Trzymają się tylko na tych 'lepszych' bazach (np.trzymają się na gelishu, na mm odpada nawet tego samego dnia). Kolory ? fajne, ale niektóre zmieniają kolor pod wpływem czasu i nie chodzi tu o to, że są przeterminowane... Z tym, że te zmieniają się w buteleczce, a nie podczas noszenia na pazurkach. Kolory kryją raczej po 2 warstwach.



Reforma - inna konsystencja niż wyżej podane firmy, więc dobrze się nakłada. Kolory piękne. Również przy niektórych wystarcza jedna warstwa.



Mistero Milano - 2w1 -zacznę od tego, że po jakimś czasie odchodzi farba z buteleczki, która dostaje się do środka, wiec chyba dalej pisac nie musze w tej sprawie...Nabłyszcza fajnie, jako baza się nie nadaje, chyba , że do idealnych paznokci i dla kobiet które nic nie robią, niczego nie dotykają. Wydajność kiepska...Pędzelek..hmm, wolę wiekszy, ten jest dla mnie średnio wygodny. Kolorki ogólnie fajne, nawet te brokatowe kryją po 2 warstwach w 100%. Bardzo lubię ich biały kolor do frencha. Ze ściąganiem ich wiadomo jak jest ;] ... nieciekawie... piłowanie

chantelle_
07-11-2013, 13:59
No i dziewczyny teraz zgłupiałam, mialam zamowic do salonu baze i top Gelisha, ale skoro z tym topem takie problemy to zamowie ich tylko baze..No wlasnie, ale jakiej firmy top?:/

natalia268
07-11-2013, 14:14
To tylko moje zdanie... może Tobie przypasuje ;)
ja akurat uważam że cena jest nieadekwatna co do jakości

chantelle_
07-11-2013, 15:44
To tylko moje zdanie... może Tobie przypasuje ;)
ja akurat uważam że cena jest nieadekwatna co do jakości


Kochana ale zobacz to nie tylko Twoje zdanie mnie przekonało, coraz wiecej dziewczyn tak uważa..dlatego jest dylemat.

Agnieszka Praska
07-11-2013, 19:39
Probowala juz ktoras z was hybrydowych linerow ra nails ? Ciekawa jestem opini :D

emila
07-11-2013, 22:37
A ja mam nowy top gelisha, któryś już z kolei i nic się nie dzieje :)

sandrus
07-11-2013, 22:38
Ja nie mam akurat problemu ze ściąganiem MM.
lekko piłuje top(najczęściej ibd) i odchodzą dosłownie "płatkami".
Nie odmaczalne są ich neony i termo.

kamillxx
07-11-2013, 23:42
kochane jaki top polecacie do hybrydy?

nanami7
08-11-2013, 19:39
Lubie Gelisha ale czasem mnie wkurza :P a najbardziej na plus jak dla mnie to ECO :)

Freya
09-11-2013, 00:50
Hej dziewczyny,
To jest pierwszy raz kiedy piszę na tym forum.Od lat je przeglądam i zawsze znajdowałam odpowiedz.Tym razem jest inaczej.Od 3 lat robię paznokcie żelowe.Wkoncu zdecydowałam się spróbowac shellaca.Wybrałam stosunkowo tansze shellaki firmy Blue Sky aby ogólnie zobaczyc jak to "działa";).Probowalam ostatnio 3 razy połozyc shellac na uprzednio zbudowany paznokiec żelem.Przeczytalam gdzies na internecie ,ze nie trzeba klasc bazy,bo to nie naturalny jest pod spodem.Niestety hybryda się nie utwardziła wcale!zmylam ją cleanerem.Trzymalam po 3 minuty w lampie,potem nawet probowalam 6minut!Kładlam naprawde,mega cienką warstwę,juz cienszej nie mogłam,niestety nie utwardzila sie.W czym moze byc jeszcze problem?Paznokiec buduje żelem,opiłowuję i wygładzam blokiem...moze za gładkie są?Na kilku paznokciach ,po zmyciu cleanerem zostały jakby tylko plamki utwardzonego shellaca.....Widze dziewczyny, które kładą hybrydy na żel uv,niestety mnie to nie idzie.Jestem wsciekła bo kupilam 5 kolorów i nie moge ich użyc!Moze lampa nie taka? Mam tunelową na 36wat.Fakt,iż żarówki juz są dosc wypalone,ale gdy buduję paznokcie,żęl utwardza się bez problemu.Rzućcie okiem na paznokcie tej pani,są poprostu piękne...ona też używa hybryde na żelu: ~Pazurki żelowE ~ - AaGaTkA ~ Pazurki żelowE ~ - blog dostępny pod adresem agatkapazurki.pinger.pl (http://agatkapazurki.pinger.pl/)
Pomózcie ,prosze!

sandrus
09-11-2013, 00:53
Dziwna sprawa.
Żaden z tych 5 kolorów nie dał sie utwardzić?

Freya
09-11-2013, 01:33
Zaden.....zapomniałam dodać,ze gdy je kupilam ,zrobiłam test na tipsach...nawet nie zmatowionych! i hybryda sie utwardziła!czy to znaczy ,ze hybrydy nie mozna kłasc na żel??moze ktos ma jeszcze jakis pomysł...ja juz szukam nowej lampy...moze z nia jest cos nie tak,bo żarówki faktycznie juz słabe...:/

sandrus
09-11-2013, 10:13
Ależ oczywiście,że można! :-)
Robię dużo przedłużenia/utwardzenia i na to kolor hybrydowy i zawsze wszystko jest ok.

Mnóstwo stylistek tak robi.

Kilka dni temu miałam podobną przygodę z Mollonem nr 89.
Klientka chciała serdeczne w dwóch kolorach.
Inny kolor,który był na reszcie paznokci i połowie tego nieszczęsnego serdecznego normalnie się utwardził a ten 89 nie.
CAŁY CZAS MOKRA PLAMA!
jak zobaczyłam,że nic z tego postanowiłam przemyć pazura żeby go wypiłować i położyć inny kolor.
Po przemyciu zobaczyłam,że kolor zszedł prawie całkowicie,tylko miejscami utwardzony-takie małe plamki.

Na wzorniku utwardził sie normalnie.
Jest bardzo ciemny i jako jeden z dwóch ich kolorów wymaga porządnego wymieszania przed aplikacją,bo oddziela sie jakby kolor i taki czarny pigment.
Ale nie wiem ,bo mam jeszcze ten drugi kolor,który też trzeba mieszac ,bo oddziela się tak samo i on sie normalnie utwardza.

DianaT
09-11-2013, 13:42
Dziewczyny wiecie moze czy hybrydy z indigo beda mi zastygac w lampie led z mistero milano? bo kiedys kupilam 3 hybrydy illumination z indigo i nie zastygaja mi w lampie od mm ale jak mm wprowadzilo takie hybrydy to maja napisane ze zastygaja tylko w lampie uv. wiec sie zastanawiam czy normalne hybrydy z indigo beda schnac w lampie led mm?

mini89
09-11-2013, 14:07
Również polecam Top Gelish :) mnie nie wkurza :) wszystko z nim oki

Freya
09-11-2013, 23:58
Sprobuje je wymieszac.....tak czy inaczej lampe musze zmienic.Sprawdze to i dam znac:) chociaz te kolory sa wlasnie jasne...koral i jasny róz,prawie mleczny...reszta tak samo...hmm....moze ktos jeszcze nam cos podpowie??:/: Dzieki Sandrusia za pomoc!pozdrawiam:)

sandrus
10-11-2013, 01:39
Dzisiaj miałam u siebie Pana z Mollona.
Dałam mu ten lakier,zobaczymy co powiedzą w firmie.

Freya
10-11-2013, 15:01
Hej,
Wymieszałam kolorki i dalej nic....wrzucam zdjecie jak to wyglada...na tipsach utwardzony,na moim naturalnym i zmatowionym niestety nie.....Zarówki ledwo zipią i prosza się o zmiane ale dlaczego w takim razie na tipsach się utwardziły? paznokcie przemytem cleanerem ...tak to wygląda:


http://pliki.wzorki.info/images/zmAg.jpg

magdalenasteinhof
11-11-2013, 20:02
hmmm, od dawna pracuje na blueksy i nigdy się nic takiego mi nie przydarzyło , i na chłopski rozum wina lamp które nie utwardzają, bo to całkiem naprawdę przyzwoite hybrydy ale od kilku miesięcy nr jeden dla mnie są hybrydy ibd :) trzymają jak szalone i pięknie schodzą :)

KlaudiiS
11-11-2013, 21:58
Magdalena a jaki top i bazę do Ibd używasz? Też mam Ibd ale za miękkie mi się wydają.

jumpi
11-11-2013, 22:15
Ja też mam dużo kolorków bluesky i nic takiego sie nie dzieje :) co więcej, uważam, że są jednymi z najlepiej utwardzających sie hybryd które nie brudzą nabłyszczacza. Myślę, że żaróweczki trzeba zmienic mimo wszystko. Hybrydy potrzebują mocnych żarówek, bo maja dużo pigmentu i gorzej się utwardzają niż zele przezroczyste. Trzeba je również koniecznie wstrząsnąc przed użyciem.

Malutka...ja mam lampę led 12watt i utwardza wszystkie hybrydy oprócz flip flop (odpowiednik ilumination) i shellac z serii Vip (przezroczysta z drobinkami) i ECO Starnail, ale przyznaję, że indygo jeszcze nie próbowałam :)

magdalenasteinhof
12-11-2013, 21:48
nie bazy i topa z gelisha, pieknie trzymaja

DianaT
12-11-2013, 22:31
jumpi - dzieki za odpowiedz. zamowilam jeden lakier na probe i zobaczymy jak to bedzie. mam nadzieje ze sie utwardzi bo jej troche takich kolorow w indigo na widok ktorych mi slinka cieknie. a nie chce mi sie trzymac dwoch lamp wiec jak sie nie beda utwardzac to troche lipa

Freya
14-11-2013, 00:59
Zamówiłam nową lampę:) czekam na dostawę i mam nadzieje,że to w niej był problem.Dam wam znac ! dzieki za pomoc:)

kasik 1983
14-11-2013, 11:03
Czy możecie coś napisać o hybrydach SPN.

marchewka1
14-11-2013, 16:05
Mam tylko jeden kolorek hybrydowy IndigoP03 i utwardza sie w lampie led Mistero Milano w 30s, poza tym Charbonne,Cosmetic zone, ins, Magic Nails, Harmony tez ladnie sie utwardzaja

kamillxx
14-11-2013, 16:19
mozecie dac linka do tego topu starnail bo ja znalazlam tylko baze

patysia156
14-11-2013, 20:04
Hej
Mam do Was pytanie, czy któraś z Was używała może tych oto lakierożeli:

15 ml (http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/1122/15-ml)

??????????????????????????????

Jeżeli tak to co o nich myślicie ?
Czyżby allepaznokcie wypuściło w końcu przyzwoite hybrydy, które hybrydami będą ?

zmijka
14-11-2013, 22:23
dziewczyny, możecie polecić jakąś ładną musztardową hybrydę? :)

sandrus
14-11-2013, 22:39
mozecie dac linka do tego topu starnail bo ja znalazlam tylko baze


Aga to chyba to :P

Utwardzacz lakieru : Universal Soak off UV gel seal 15ml (http://starnail.pl/component/virtuemart/view/productdetails/virtuemart_product_id/449/virtuemart_category_id/31)

Star Nails Universal top Soak off gel seal 15ml (http://sklep.nailcenter.pl/index.php?a=opis&k=362&id=4025)

JanetDr
16-11-2013, 12:33
Czy możecie coś napisać o hybrydach SPN.

Ja mam 5 kolorów i wszystkie super kryją i bardzo szybko się odmaczają, używam na bazie Indigo, ale niestety firmy się jakby 'gryzą' i muszę dwa razy nabłyszczacz kłaść, mimo to trzymają się świetnie ponad 3 tygodnie :) przymierzam się również do zakupu bazy i nabłyszczacza tej firmy, jak tylko ta co mam się skończy:)

Kasia991
18-11-2013, 21:40
Dziewczyny potrzebuje pomocy!
Mam nadzieje, ze nie dubluje pytania.

potrzebuję hybrydę, ewentualnie lakier do paznokci w kolorze "benzynowym" szefowa sobie upatrzyła gdzieś w internecie, ale był od Diora, więcccc troche za drogo :D poza tym nie ukrywam, że hybryda byłaby lepsza. macie może jakieś info gdzie coś takiego znajdę?

Ka_r0
18-11-2013, 21:45
lakier na bank taki z catrice jest, ale hybrydy nie widziałam, póki co
chociaż jakby się uparł to indigowe illuminatki i flip flopy alle

Kasia991
18-11-2013, 21:50
Dzieki wielkie :)
Nie pomyslalam o Indigowych no.

sandrus
18-11-2013, 23:06
Ja znam tylko lakier
kolekcja lakierów do paznokci essie jesień 2013

Essie - for the twill of it nr. 843 | ESSIE LAKIERY DO PAZNOKCI \ KOLEKCJE SEZONOWE | Sklep fryzjerski -Negozio - kosmetyki do włosów | prostownice | suszarki|farby do włosów. Sklep fryzjerski - Profesjonalne artykuły fryzjerskie,meble i wyposa (http://negozio.pl/product-pol-2548-Essie-for-the-twill-of-it-nr-843.html)

biancca
21-11-2013, 09:45
Dzień dobry:) A ja mam takie pytanie - który z kolorów z tych tańszych hybryd (ibd, CZ, estetiq) jest najbardziej zbliżony do jesiennego poranka z MM? Jest jakiś odpowiednik, alternatywa lub nawet coś podobnego co ma większe powodzenie?:) z góry dziękuję :)

natalia268
21-11-2013, 09:53
Stosował ktos, albo cos słyszał na temat hybryd Golden Rose ?

karolasc
21-11-2013, 09:57
odnośnie golden rose to słyszałam o lakierach zwykłych tylko, sama używałam, i dość dobrze się one utrzymywały, natomiast że wypuścili hybrydy pierwsze słyszę tzn czytam :D

natalia268
21-11-2013, 10:11
Właśnie wczoraj byłam w sklepie gr i byłam w szoku.. kolorkow malutko, cena 39zl, buteleczki czarne, ładne, eleganckie.

Aniuta27
21-11-2013, 10:52
Stosował ktos, albo cos słyszał na temat hybryd Golden Rose ?

Natalia , zdaje się że Aurelia je testowała, ma nawet u siebie na blogu recenzję napisaną na ich temat :)
Już wklejam link :) Proszę..

Golden Rose Studio – recenzja | Aurelia - Nails (http://aurelia-nails.blog.onet.pl/2013/08/07/golden-rose-studio-recenzja/#more-1477)


Dzień dobry:) A ja mam takie pytanie - który z kolorów z tych tańszych hybryd (ibd, CZ, estetiq) jest najbardziej zbliżony do jesiennego poranka z MM? Jest jakiś odpowiednik, alternatywa lub nawet coś podobnego co ma większe powodzenie?:) z góry dziękuję :)



Estetiq 50, różni się, nie wiem czy można powiedzieć że jest zbliżony....

do porównania użyję Aureli zdjęcia, mam nadzieję że to nie problem.. pokażę jak to się prezentuje na paznokciach..

1 fota Jesienny poranek
2 fota Estetiq 50

DianaT
23-11-2013, 12:35
Dziecwyzny ma moze ktoras z was hybrydy z gelisha z kolekcji shadows? moze macie jakies zdjecie bo w sklepie wygladaja dosc fajnie i chcialabym zobaczyc czy na paznokciach jest tez tak fajnie? bylabym bardzo wdzieczna, najbradziej interesuje mnie kolor Welcome To The Masquerade

ZuzaPearl
23-11-2013, 12:36
CZeść dziewczyny!

MAM problem i będę wdzięczna jak ktoś mi pomoże.

Jestem początkująca w temacie hybryd, ale czytając opinie o lakierach estetiq myślałam że tyle kłopotów nie będzie.. Otóż używam zarówno bazy jaki i kolorów oraz topu tej firmy. I naprawdę nie wiem co jest, ale trzymają się słabiutko, max 5 dni! a nawet odprysk zrobił się raz po kilku godzinach! jestem załamana. Utwardzam chwilkę dłużej niż 2 min, bo czasem hybryda jest nadal miękka... brzeg wolny zabezpieczam a mimo to hybryda jest jakby napowietrzona i myślę że przez to nietrwała. miała tak któraś? nie wiem czy ja coś źle robię, czy to może wina bazy lub topu... a boje się ze kupię top za 80 zł i bedzie znów to samo. :/: ;(

DianaT
23-11-2013, 12:45
Zuza - a zarowki w lampie masz na pewno dobre? i druga sprawa czy nie nakladasz za grubo hybrydy bo to co mowisz sie robi jak nalozymy za duzo i wtedy sie robia jakby takie marszczenia

ZuzaPearl
23-11-2013, 12:50
malutkapumcia- szczerze mówiąc kupiłam używaną lampę i też juz o tym myslałam, czy to nie wina żarówek... staram się nałożyć naprawdę cieniutko ale może faktycznie powinno być jeszcze mniej..? nie robi się tak na każdym paznokciu, co może świadczyco tym że to nie wina żarówki a właśnie za grubej warstwy na poszczególnych paznokciach

DianaT
23-11-2013, 12:56
zuza ja tak czy siak bym zmienila zarowki. drogie nie sa a przynajmniej ebdziesz miec pewnosc ze to nie wina zarowek, bo jednak niewiadomo ile one w tej lampie siedza i jak czesto byly uzywane. mi si etak przy kilku kolorach z innej firmy dzialo ze na kilku paznokciach robily sie marszczenia pomimo ze niby cienko nalozylam, a okazalo sie ze hybryda troche splynela zebralo sie jej wiecej w jednym miesjcu i sie robilo marszczenie.

ZuzaPearl
23-11-2013, 12:59
tak to jest jak się szuka okazji, jak kupuje się tanio to kupuje się 2 razy ;] nauczkę mam. heh

DianaT
23-11-2013, 13:00
Teraz zwykle lampy tunelowe w komplecie z zarowkami sa bardzo tanie, mozna dostac juz za 70zl wiec raczej sie nie oplaca kupowac uzywanej.

Nilvena
23-11-2013, 16:50
Dziewczynki poluje od dłuższego czasu na hybrydę typowy kolor Nude, czy któraś z Was coś może polecić? nie chce żeby wpadał w róż tylko w beż. Czasem kolory na monitorze kłamią, ale może któraś z Was mi coś doradzi? :) Pracuje na MM i Estetiq więc fajnie jakby któraś z Was z tych firm coś poleciła, jak nie to oczywiście inna firma też wchodzi w grę.

chantelle_
23-11-2013, 17:46
Nilvena, patrząc po zdjęciach dziewczyn najbardziej w nude chyba wpada Indigo - Chic Nude, sama się na niego czaje..

zmijka
23-11-2013, 19:05
możecie polecić jakieś ładne trwałe mocno błyszczące brokatowe hybrydy?

DianaT
23-11-2013, 19:09
Ja osttanio nabylam hybryd od Indigo z kolekcji Disco i wedlug mnie s amega. Slicznie migocza, klientki oszlaly na ich punkcie. Jesli chodzi o trwalosc to nosze je juz 2 tygodnie i jest ok. Tylko mam nalozone 2 warstwy nawierzchniowego bo brokat jest dosc gruby i przy jednej warstwie sie wycieral a przy 2 jest ok.

zmijka
23-11-2013, 19:15
mam złoty z disco kruszy mi się mocno już po kilku dniach, a i nie utwardza się w lampie led, a coś innego niż disco?

ZuzaPearl
23-11-2013, 19:48
Nilvena- ja Ci polecam Estetiq nr 42, naprawdę piękny nude :) tylko czasem wymaga 3 cienkich warstw. :ok:

DianaT
23-11-2013, 20:44
zmijka - hmm to nie wiem bo mi sie w lampie led utwardza i nic sie nie kruszy. w takim razie nie wiem

zmijka
23-11-2013, 20:55
no właśnie nie wiem co jest, bo czytałam że powinien się utwardzać, a on taki w połowie utwardzony tzn część lakieru twarda a część miękka nawet po dłuższym utwardzaniu

DianaT
23-11-2013, 21:00
Nie wiem moze nie w kazdej lampie led sie utwardza bo led ledowi nie rowny. Ja kiedys mialam jakas lampe led nie pamietam niestety firmy to duzo hybryd nie chcialo mi sie do konca utwardzic. Teraz lampe mam od MM i utwardza mi do tej pory wszystko oprocz hybryd illumination.

zmijka
23-11-2013, 21:55
mam lampe 4pro, wszystko inne mi się utwardza tylko właśnie disco nie chce, a możecie polecić ładną musztardową hybrydę

ZuzaPearl
24-11-2013, 23:17
zmijka, ja mam tak ze swoimi lakierami... podobno może to być wina tego że za wiele go nakładamy na płytkę paznokcia...

---------- Dodano o godzinie 22:17 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:30 ----------

Dziewczyny, jaki top i bazę polecacie do lakierów Estetiq???

Elizabeth76
25-11-2013, 11:57
Ja od początku jak tylko weszły używam ich bazy i nabłyszczacza, sprawują się bardzo dobrze, są dość gęste, nie zalewają się skórki i utrzymują się bardzo długo. Co do kolorów posiadam 6, z czego z dwóch mimo pięknych kolorów (summer joy, tiger lily) jestem nie zadowolona bardzo ciężko mi się na nich pracuje, są gęste i trzeba się namęczyć aby uzyskać doskonałe krycie, ale efekt końcowy super :) coverek hybrydowy do french zbyt różowy jak dla mnie :)
I tak sobie właśnie szukam informacji na temat tych hybryd indigo gel polish tym bardziej ze teraz takie piękne kolory wprowadzili . Mam dwie hybrydy od nich ale tak stały i stały bo ta konsystencja jakos mnie zniechęcała ale że kolor śliczny wiec sie skusiłam i zrobiłam kilka dni temu paznokcie , ale i tak są za gęste mogłyby być ciut rzadsze . No ale i tak zadna firma nie ma takich kolorów jak indigo :P . Powiedzcie jak wy sobie radzicie z ich hybrydami z nakładaniem ,czy idzie sie przyzwyczaić do tej konsystencji no i jak sie trzymaja te gel polish ??;)

sandrus
25-11-2013, 12:41
Co do Indigo
Mam dokładnie te dwa kolory i nie powiem,bo przed lekkim rozcieńczeniem było ciężko je nakładać.
Teraz jest lepiej,ale chyba bym psychicznie nie wytrzymała mając więcej kolorów i pracując nimi na codzień

Elizabeth76
25-11-2013, 12:55
sandrus czym rozcieńczałaś ??

ZuzaPearl
25-11-2013, 15:03
DZIEWCZYNY! Byłam dzisiaj po nowe żarówki do lampy, bo moje sie coś chyba popsuły i od słowa do słowa z panią w sklepie kosmetycznym doszłam do tego że baza z Estetiq jest ok ale do "bezproblemowych" paznokci.. Wyszło też że słabe trzymanie sie hybrydy może być winą tego że płytkę po zmatowieniu przemywałam Cleanerem a podobno to źle i poleciła mi
Nail Pure Plus z NSI. Niby zwieksza przyczepność i redukuje odchodzenie produktu... kupiłam chociaż moim zdaniem bardzo drogie to: 70 ml/ 27 zł. Miała któraś? nie bardzo wiem jak się zabrać za to...

sandrus
25-11-2013, 21:52
Dokładanie to ja nie wiem.Koleżanka coś mi odlała do słoiczka.Jak u mnie bedzie to zapytam:)

evevlina
26-11-2013, 17:43
A ja pytanie z innej beczki- słyszałyście już o hybrydach, do których nie potrzeba bazy i nabłyszczacza? Nazwy mają różne: monophase, monolack, monofaza itp. Jak na razie to spotkałam się z tymi lakierami firmy Mollon i Neonail. Może któraś z was używała i może się wypowiedzieć na ich temat?
Jeśli byłyby tak trwałe jak normalne hybrydy to w sumie fajna rzecz- skraca pracę bo zamiast 4 warstw: baza, kolor, kolor, top; dawałoby się tylko dwie koloru :)

DianaT
26-11-2013, 18:14
evevlina - takie hybrydy sa w indigo nazywaja sie one phase. Dziewczyny tutaj pisaly na ich temat, poszukaj na pewno znajdziesz:)

evevlina
26-11-2013, 18:19
ok, dzięki, musiałam przeoczyć ze względu na inną nazwę :)

sandrus
26-11-2013, 20:12
A ja pytanie z innej beczki- słyszałyście już o hybrydach, do których nie potrzeba bazy i nabłyszczacza? Nazwy mają różne: monophase, monolack, monofaza itp. Jak na razie to spotkałam się z tymi lakierami firmy Mollon i Neonail. Może któraś z was używała i może się wypowiedzieć na ich temat?
Jeśli byłyby tak trwałe jak normalne hybrydy to w sumie fajna rzecz- skraca pracę bo zamiast 4 warstw: baza, kolor, kolor, top; dawałoby się tylko dwie koloru :)


Mollon faktycznie ma ten produkt,ale nie jest to hybryda.
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

karolasc
27-11-2013, 07:56
ja powiem tak co do hybryd nie wymagających bazy i nabłyszczacza. Trwałość takich lakierów jest w moim odczuciu dużo mniejsza, jeśli masz klientki które przychodzą do Ciebie max po 2 tyg ok polecam, natomiast jeśli Twoje klientki chodzą z hybrydą do ok 4 tyg to już nie. Uważam, że tego typu lakiery hybrydowe dobrze sprawdzają się na stopach. I jeśli chodzi o ich ściąganie, to gorzej się odmaczają, bo są bardzo dobrze napigmętowane.

sandrus
27-11-2013, 08:51
Mollon ma właśnie taką "nie hybrydę".
Ściąganie tego ich lakieru jest zdecydowanie szybsze niz hybrydy,ale podkreślam u nich to NIE jest hybryda :)

Podobno bardzo fajny produkt.
Cena 60zł.

agaciorka93
27-11-2013, 10:09
Też właśnie się zastanawiam nad tą monofazą z mollona.
Z tym że czy ciemny kolor na gołą płytkę nie przebarwi jej ??
Jak będą u mnie w szkole na napewno zakupie jeden na próbe :))

sandrus
28-11-2013, 00:49
Jak bedzie u mnie Pan z Mollona to zapytam czy nie odbarwiają płytki.
A teraz chciałam podzielić się z Wami opinią na temat hybryd pewnej marki.
Chodzi o TIFTON.
Testuje je od jakiegoś czasu i w związku z tym,że przeszły testy pozytywnie mogę je z czystym sumieniem polecić.
-piękne kolory
-łatwo się nakładają
-konsystencja w sam raz(nic nie rozlewa się na skórki)
-bez efektu kurczenia się w lampie
-noszą się bardzo dobrze
-co najważniejsze ODMACZAJĄ SIĘ
-niektóre kolory wymagają 3 warstw,ale nie sprawiają,że paznokcie wygląda grubo

Testowałam na bazach SPN i GELISH.

Po otrzymaniu przesyłki nieco się przestraszyłam gdyz ich buteleczki(mam małą pojemność 5 ml)przypominają butelki INS,których nie lubiłam i jak wszystkie wiemy bywają z nimi kłopoty a co gorsze nie odmaczają się.

Na szczęście podobieństwo skończyło się tylko na wyglądzie butelki :-)

Tak więc polecam dziewczyny.
Można śmiało brać :)

Mają w ofercie 5 ml w cenie 12,90
i 15 ml-34.90.

Opłaca sie kupić w zestawie 4+2 gratis :-)

Link do ich aukcji

Przedmioty użytkownika Tifton - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25110568)

Kasia991
28-11-2013, 02:08
Co do "NIE hybryd" Mollona była u mnie właśnie dziewczyna na paznokciach do sesji zdjęciowej. Wcześniej miała zrobiony manicure monophase od Mollona i wytrzymał 2 dni, a dziewczyna ma naprawde ładne, zdrowe i mocne paznokcie.

Mnie wydaje sie to takim picem na wode, jak zawsze dla kasy, przypuszczam, ze jakby sie pod to dalo chociaz sama baze to o niebo lepiej by sie trzymalo.

Elizabeth76
28-11-2013, 13:09
Myślę ze to ważna informacja . Informacje ta cytuje ze strony fb z profilu gelish Poland .

Uwaga na podrobione produkty!

Podróbki Gelish i innych znanych żellakierów zalewają obecnie świat i mogą powodować bardzo poważne skutki. Paznokieć na poniższym zdjęciu został wypalony przez podrobiony żel Shellac, co spowodowało uszkodzenie macierzy. To oznacza, że paznokieć może już nie odrosnąć. Przestrzegamy przed zakupami w nieoficjalnych punktach. Aktualną listę oficjalnych dystrybutorów Gelish znajdziecie tu: www.nailharmony.pl/pl/distributor-locator.html (http://www.nailharmony.pl/pl/distributor-locator.html)

Fotka również pochodzi z profilu gelish Poland z FB

http://pliki.wzorki.info/images/jbL3.jpg

kaka80
28-11-2013, 15:16
I tak sobie właśnie szukam informacji na temat tych hybryd indigo gel polish tym bardziej ze teraz takie piękne kolory wprowadzili . Mam dwie hybrydy od nich ale tak stały i stały bo ta konsystencja jakos mnie zniechęcała ale że kolor śliczny wiec sie skusiłam i zrobiłam kilka dni temu paznokcie , ale i tak są za gęste mogłyby być ciut rzadsze . No ale i tak zadna firma nie ma takich kolorów jak indigo :P . Powiedzcie jak wy sobie radzicie z ich hybrydami z nakładaniem ,czy idzie sie przyzwyczaić do tej konsystencji no i jak sie trzymaja te gel polish ??;)
ja w większosci pracuje na Indigo i mi nie przeszkadza ze są gęste,zauwazylam ,ze ta pierwsza partia taka byla na samym początku,teraz jak domawiam kolorki to juz są rzadsze,na bazie Gel Polish trzymają sie super!!!! Jesli chodzi o disco to są extra :D jesli Wam sie je zle naklada -bo pędzelek jest wrecz oblepiony brokatem-dla mnie dobrze,bo pięknie kryją,to nakladajcie innym pędzelkiem,wystarczą 2 na prawde mega cieńkie!!!!warstwy i wtedy top je ładnie pokryje!!! ja tak robie zawsze i juz od kiedy się pojawiły ;)

mati
28-11-2013, 15:50
Witam! Od dawna czytam Wasze wypowiedzi i postanowiłam też coś napisać. Pracuję na hybrydzie Gelish ale od jakiegoś czasu ich jakość spadła. Są bardzo gęste, źle się nakładają, marszczą się po utwardzeniu a top po przemyciu jest matowy :( Więc zaczęłam testować inne firmy. SPN, MOLLON, BLUSKY, SHELLAC i chcę przetestować IBD. I tu moje pytanie do Was dziewczyny czy pracujecie na hybrydzie IBD? Jak się trzyma i z jaką bazą i topem łączycie? Z góry dziękuję za odpowiedz :]

amorek
28-11-2013, 18:04
Jak bedzie u mnie Pan z Mollona to zapytam czy nie odbarwiają płytki.
A teraz chciałam podzielić się z Wami opinią na temat hybryd pewnej marki.
Chodzi o TIFTON.


Przedmioty użytkownika Tifton - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25110568)

Chyba się skuszę na próbę ;)

Elizabeth76
28-11-2013, 18:20
ja w większosci pracuje na Indigo i mi nie przeszkadza ze są gęste,zauwazylam ,ze ta pierwsza partia taka byla na samym początku,teraz jak domawiam kolorki to juz są rzadsze,na bazie Gel Polish trzymają sie super!!!! Jesli chodzi o disco to są extra :D jesli Wam sie je zle naklada -bo pędzelek jest wrecz oblepiony brokatem-dla mnie dobrze,bo pięknie kryją,to nakladajcie innym pędzelkiem,wystarczą 2 na prawde mega cieńkie!!!!warstwy i wtedy top je ładnie pokryje!!! ja tak robie zawsze i juz od kiedy się pojawiły ;)

ja też disco płaskim pędzelkiem do żelu nakładałam i kładło sie ją bardzo dobrze w ten sposób .Chyba sie skusze na kolejne kolorki indigowe gel polish bo są boskie :love:

sandrus
28-11-2013, 18:27
Witam! Od dawna czytam Wasze wypowiedzi i postanowiłam też coś napisać. Pracuję na hybrydzie Gelish ale od jakiegoś czasu ich jakość spadła. Są bardzo gęste, źle się nakładają, marszczą się po utwardzeniu a top po przemyciu jest matowy :( Więc zaczęłam testować inne firmy. SPN, MOLLON, BLUSKY, SHELLAC i chcę przetestować IBD. I tu moje pytanie do Was dziewczyny czy pracujecie na hybrydzie IBD? Jak się trzyma i z jaką bazą i topem łączycie? Z góry dziękuję za odpowiedz :]
Ja bym została przy Mollonie lub Spn.
Mają duzo lepsze krycie od IBD.
Top ibd ten ulepszony też masakra....

czuszka
28-11-2013, 19:40
Sandrus - też mam na nie ochotę tylko nie mogę zdecydować się na kolor. A Ty jakie kolorki testowałaś? masz może jakieś zdjęcia czy na pazurku wyglądają podobnie jak na wzorniku?

sandrus
28-11-2013, 22:00
Wkleje wzornik w inny temat
http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow-10.html

dorkap
29-11-2013, 10:56
Witam,
od jakiegoś czasu stosuję cnd shellac, ale mam problem z białym kolorem i topem. Jeden i drugi bardzo szybko gęstnieje. O ile z topem jakoś sobie radzę, to już biały na końcówkach bardzo źle się nakłada i zdarza się, że po wyciągnięciu z lampy pozostają delikatne marszczenia (mimo, że staram się nakładać cienką warstwę). Czy ktoś rozcieńczała może hybrydę? I czy do przemywania można stosować spirytus salicylowy? Tak doradziła mi kosmetyczka na szkoleniu, ale nie jestem przekonana do końca. A zdejmuję poprzez namoczenie w acetonie. Mam jedną koleżankę, której ciągle rozdwajają się końcówki paznokci i nie wiem co z tym począć. Już na koniec czy stosujecie pod hybrydę primer, bo ja mam wrażenie, że lepsza jest trwałość. Przepraszam za tyle wątków myślowych i pytań:]
pozrawiam

kiwaczek2
29-11-2013, 12:07
o tym że biały z cnd się marszczy było wiele razy, przejrzyj tematy. nakładasz za dużo i już. mi też się wydaje że nakładam cienko, a jednak czasem potrafi się zmarszczyć.
co do primera - róznie dziewczyny robią, jedne dają inne nie.

mati
29-11-2013, 13:47
sandrus- dzięki za odpowiedz. Mi SPN trzyma się kilka dni u klientek niestety też :(. Mam kilka kolorów i chętnie je odsprzedam, z shellakiem tez sie nie polubiłam i chętnie ich się pozbędę. A co do Mollona to trzyma sie 1,5 do 2 tyg. a moje klientki uwielbiaja chodzic z odrostem 3 tyg. i na Mollona narzekają. Ręce opadaja... Teraz będę testować preparaty CUCCIO VENEER podobno Mollon na nich trzyma się o tydz. dłużej. Dam znać jak przetesuję

biancca
29-11-2013, 14:17
jak można się nie polubić z Shellaciem?:P ja pracuje na nim i na IBD - IBD daje radę (łączę z bazą i topem Shellaca), ale i tak wolę Shellaca CND :) a właśnie - rozrzedzał ktoś hybrydy jak zgęstniały? jak?

Maladive
29-11-2013, 14:59
Chodze juz na 2 rok kosmetyki, wiec stwierdziłam, ze jezeli chce w przyszłosci pracowac w tym zawodzie to musze zaczac w siebie inwestowac. Chciałabym zaczac od lakierów hybrydowych, a potem zeli. Przeczytałam cały watek, aby dowiedziec sie wszystkiego: jakie firmy polecacie, w ogole czym to sie je. Wybrałam pare firm: Cosmetic Zone, Charbonne, Estetiq, BlueSky i moje pytanie jest nastepujace czy nadaja sie na poczatek? albo jakie polecacie na poczatek? wiem, ze wszystkie firmy przeze mnie wymienione wymaczaja sie

ins z tego co czytałam trzymaja sie dobrze, jezeli płytka jest delikatnie utwardzona zelem clear. Moge prosic o odpowiedz? wiem, ze sie nie odmacza tylko trzeba ja spiłowac

Czekam na odpowiedz, pozdrawiam:P

jumpi
29-11-2013, 15:15
dorkap (http://forum.wzorki.info/members/20360-dorkap.html) mnie sie po uzyciu spirytusu salicylowago shellac nie blyszczał. jak kupiłam cleaner na bazie alkoholu izopropylowego (zapachowy i nails) problem zniknął.
Jeśli klientka ma miękkie paznokcie, to zazwyczaj hybryda ma słabszą trwałaść i odpryskuje na wolnym brzegu. Można spróbować użyc primera i nałozyć 2 warstwy bazy

HYbrydy mozna rozcienczac rozcienczalnikiem do lakierów, ale beztoulenowym (gdzies o tym czytałam) a nawet próbowałam i wszystko jest ok.

Maladive (http://forum.wzorki.info/members/20723-maladive.html) wszystkie te firmy nadają się na poczatek ;) zależy jaką dysponujesz gotówką :)

Dla mnie podstwą jest dobra baza (harmony gelish, shellac, perfect beauty)

Maladive
29-11-2013, 15:41
wystarczy dobra baza? top juz nie jest taki wazny?

czyli wystarczy jak kupie baze z gelish?

czy te hybrydy z perfect beauty odmaczaja sie w acetonie?

dorkap
29-11-2013, 15:43
jumpi ślicznie dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź, zastosuję sugestie

jumpi
29-11-2013, 22:46
top tez jest ważny bo jak kupisz kiepski, to może utrudnić ściąganie (wtedy trzeba cały spiłowywać) albo się może szybko się rysować, matowic itp podczas użytkowania.
Perfect Beauty odmaczają się :)

Maladive
30-11-2013, 14:34
myslam na poczatek o bazie i topie z cosmetic zone, ale teraz tez sie zastanawiam nad ta z Perfect Beauty, bo tutaj jest 2 w 1, a Cosmetic Zone 2 osobne produkty. Cenowo wyszło by to samo.

---------- Dodano o godzinie 13:34 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:51 ----------

mam jeszcze takie pytanie odnośnie wykonania samego manicure przed nałożeniem hybrydy. Wiem, ze nie powinno się moczyć paznokci przed, ale czy mogę użyć Eveline, Nail Therapy Professional, Miękkie i zadbane skórki, Preparat do usuwania skórek - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) (http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46122) i odsunąć skórki za pomocą patyczka i wyciąć cążkami i potem przemyć dokładnie cleanerem? bo nie wycięte i zaniedbane skórki brzydko wyglądają.

Pisze tutaj, bo to dotyczy manicure hybrydowego.

czuszka
30-11-2013, 15:52
jakby ktoś był zainteresowany Indigo to wyczaiłam dzisiaj, że mają promocję 2+1- trzeci lakier gratis. Skusiłam się bo jeszcze nie testowałam tej marki :)

kiwaczek2
30-11-2013, 15:55
Maldive - mnie uczono by żadnych preparatów nie używać, a jak to jest w praktyce nie wiem. czasem moczę i jest ok. a preparatem do skórek może być inaczej bo to chemia, wiec może będzie się gorzej trzymało, mimo umycia rąk.
co do hybryd, te co podałaś są dobre i na początek i na koniec;) ja pracuje cały czas na estetiq i uwielbiam.

Maladive
30-11-2013, 16:17
a polecasz ich baze i top *wiem, ze to to samo co cosmetic zone, ata i etetiqe?

juz sama nie wiem co z tymi skorkami zrobic... moja mama ma straszne skorki i bez manicure sie nie obejdzie, bo nie bedzie tego efektu... moze sprobuje na niej zrobic raz z i kolejny raz z preparatem i zobacze jak sie beda trzymac :]

Ka_r0
30-11-2013, 16:31
ja skórki zmiękczam preparatem normalnie i potem matowię i odtłuszczam, nigdy mi hybryda przy skórkach nie odlazła :ave:

jumpi
30-11-2013, 16:33
ja miałam nabłyszczacz estetiq, ale był bardzo gęsty i szybko się matowił, mnie nie podszedł

co do skórek, to mnie się czasem zdarza użyć płynu do skórek (ale robię to bardzo rzadko) z firmy LCN, na ich szkoleniach uzywają zawsze ;) spokojnie można wycinac skórki przed nakładaniem hybrydy

kiwaczek2
30-11-2013, 16:34
no włąsnie , dlatego ja tylko mówię co uczono teoretycznie. a w razie czego przeciez manicure można bez prep do skórek zrobić również. ja tak robię. poza tym wiadomo trzeba paznokieć przygotować.

bazę używam gelish tylko.
ata i etetiq to niby to samo, ale i w tym prawdy nie wiem. używam oba. ale wszystko na gelishu. aczkolwiek baza ata nie jest zła.

agaciorka93
30-11-2013, 17:52
Dziewczyny zakupiłam na próbe jeden kolor monophase z mollona, bo u mnie w szkole maja ich oferte zaczne testować i dam wam znać po jakimś czasie jak to wszystko wyglada i ile prawdy w tym co mówili na pokazie ;))

sandrus
30-11-2013, 18:05
agaciorka no to testuj:)

Tylko rób test na różnych płytkach.
Ja tez mam chęć na te lakiery.

ps.Pytałam Pana z Mollona o odbarwienia paznokci po ciemnych kolorach.Powiedział,ze na testach nic takiego nie było,ale popyta wśród manicurzystek,które już pracują na mono phase :)

evevlina
30-11-2013, 18:56
Ja obecnie testuje monophase z neonail. mam raczej słabe i cienkie paznokcie więc zobaczymy:) co prawda mam jasny kolor więc odnośnie odbarwienia płytki się nie wypowiem ale przetestuję trwałość i to czy się odmaczają :) na razie dopiero 3 dzień i jest ok, zobaczymy dalej;P

mati
30-11-2013, 20:29
jak można się nie polubić z Shellaciem?:P ja pracuje na nim i na IBD - IBD daje radę (łączę z bazą i topem Shellaca), ale i tak wolę Shellaca CND :) a właśnie - rozrzedzał ktoś hybrydy jak zgęstniały? jak?


Wiem, wiem trochę dziwak ze mnie :P Ale wydaje mi sie ze Shellac nie daje sobie rady z problematyczna płytką a taka często mają moje klientki. A zdarzyło się Wam żeby Shellac popękał?

3524
30-11-2013, 21:57
Nigdy. Do problematycznej płytki używam 2x bazę z Shellaca i nie bardzo wiedziałam, czy tą drugą też utwardzać 10s, więc utwardzam pierwszą 10, drugą 120s.

A używasz lampy CND? Na pewno lakiery oryginalne?

mada.o.o
01-12-2013, 09:58
witam. Mam pytanie o base indigo czy któraś z Was pracuje na niej????? Kolory i top znam są rewelacyjne, ale base mam do tej pory shellaca i łącze. A kusi mnie indigo. Czytałam równiez ,ze chwalicie estetiq mnie znów u nich kusza nie które kolorki i się zastanawiam

---------- Dodano o godzinie 08:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:47 ----------


I tak sobie właśnie szukam informacji na temat tych hybryd indigo gel polish tym bardziej ze teraz takie piękne kolory wprowadzili . Mam dwie hybrydy od nich ale tak stały i stały bo ta konsystencja jakos mnie zniechęcała ale że kolor śliczny wiec sie skusiłam i zrobiłam kilka dni temu paznokcie , ale i tak są za gęste mogłyby być ciut rzadsze . No ale i tak zadna firma nie ma takich kolorów jak indigo :P . Powiedzcie jak wy sobie radzicie z ich hybrydami z nakładaniem ,czy idzie sie przyzwyczaić do tej konsystencji no i jak sie trzymaja te gel polish ??;)
Ja się przyzwyczaiłam, czasem 2 warstwy nakładam np 2-3 pazurki. Fakt są gęsciejsze,ale czasem 1 warstwa kryje bez zarzutu. Trzymaja się po 4 i dłużej, nie pekaja, generalnie nie mam z nimi problemu. Jedynie co nie ich basy, nakładam na shellaca.

biancca
01-12-2013, 13:19
Dziewczyny, a tak podsumowując - które hybrydy z tych godnych polecenia (ładne kolory, fajnie się nakładają, łączą się z różnymi bazami i topami, są trwałe, nie kurczą się za bardzo w lampie i dają się odmoczyć w acetonie) są najtańsze? Chyba póki co te TIFTON co sandrus polecała (większa buteleczka chyba wychodzi drożej niż np IBD, ale malutka jest tańsza, tańszej chyba nie znalazłam, a Wy?).

mati
01-12-2013, 13:32
Pracuję na zwykłej lampie UV, lakiery oryginalne kupione na Ekert nails. Ale baza i top z Gelisha. Muszę wypróbować podwójną bazę.

I zaczynam podejrzewać, że te moje problemy są związane z topem Gelisha. Od niedawna mam nowe opakowanie i chyba muszę zareklamować.

3524
01-12-2013, 16:03
Możliwe, czasem, jak mam dużo piłowania to shellac odchodzi mi od wolnego brzegu i jak tak głęboko podejdzie, że aż się wygnie to i tak nie popęka.

martita1990
03-12-2013, 20:10
Dziewczyny potrzebuje hybrydy w kolorze bardzo ciemnego bordo, śliwki lub coś wpadającego w czerń. Mam kolorki z gelisha dive i bellas vampire jednak prześwitują ;/ Macie jakieś wypróbowane kolory które dobrze kryją???
dodam jeszcze że używam mistero milano

KlaudiiS
03-12-2013, 21:05
Opi malaga wine
http://img.tapatalk.com/d/13/12/04/buhe6y9y.jpg


Tylko nie wiem czy nie za jasny kolor

Albo jak sliwka to opi lincoln park after dark

http://img.tapatalk.com/d/13/12/04/y8ubehuj.jpg
To ten na srodkowtm palcu zdjecie w sloncu robione wiec troche jasny wyszedl . To taki bardzo chlodny fiolet

Albo fedora shellac

kiwaczek2
03-12-2013, 21:29
ten jest miodzio, kryje dobrze po 2x , estetiq nr 24
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1379572_655015414508584_726720940_n.jpg

sandrus
03-12-2013, 23:21
Ja polecam ten z Reformy(nr.dopisze jutro,bo znów zapomniałam sprawdzić)
Kolor jest cudowny.https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/969303_780186651997764_2012097_n.jpg

Tifton nr.8 też jest super.
Taka ni sliwka ni bordo.

violala
04-12-2013, 00:12
Wiem, wiem trochę dziwak ze mnie :P Ale wydaje mi sie ze Shellac nie daje sobie rady z problematyczna płytką a taka często mają moje klientki. A zdarzyło się Wam żeby Shellac popękał?
Mi zawsze robią się po okolo tygodniu poprzeczne delikatne pęknięcia na wolnym brzegu. Ale nie tylko mnie, znajoma robi u kogoś innego i też jej tak właśnie pęka. Koleżanka dzwoniła nawet do firmy w której zamawia shellaca to pani poleciła smarować paznokcie często oliwką.

3524
04-12-2013, 00:30
jeśli płytka jest słaba, to i smarowanie nie pomoże- powinno się zastosować brisa smoothing gel (smaruje się go jedną cieniutką warstwą, jest bezbarwny) i przedłuża trwałość shellaca do 3 tygodni.

violala
04-12-2013, 01:20
3524 a co to za cudo i gdzie można kupić?

martita1990
04-12-2013, 09:08
Dziękuje dziewczyny kolorki są super ;) o to mi właśnie chodziło;) sandrus ten kolorek z reformy jest mega;D jak znajdziesz czas to napisz jaki to numer (nazwa). A jak reaguje w połączeniu z bazą i topem gelisha????

sandrus
04-12-2013, 09:15
Na żywo jest na prawdę piękny.
Dzisiaj sprawdzę i napiszę.
Reforma z gelishem się lubi.Już sprawdzone:)



A ja mam takie pytanie.Mam top ze star nails ten eco i jak go kładę na kolor to zachowuje się tak jakbym nakładała go na tłustą powierzchnię.
Kurczy sie,ucieka i to dosłownie od razu już pod pędzlem.
Trzeba go więcej nakładac czy jak ?

kamillxx
04-12-2013, 13:03
sandrus tez tak mialam ale pozniej jakos dobrze mi sie malowalo
sandrus po ile ta reforma?
gdzie kupujecie baze gelisha oprocz leoberta?

malinowa
04-12-2013, 13:29
sandrus (http://forum.wzorki.info/members/4849-sandrus.html) ja ma ten top i daje go grubiej trochę, nie zauważyłam takich problemów o których piszesz, bardzo lubię ten top, używam już prawie rok

amorek
04-12-2013, 13:55
gdzie kupujecie baze gelisha oprocz leoberta?

ja kupuje w eurofashion

sandrus
04-12-2013, 17:45
martita
Hybryda z reformy to nr.941475(pisze cały nr bo nie wiem ,którymi cyframi oni operują)

Aga cena to 55zł.

czuszka
05-12-2013, 08:28
kiwaczek2- na środkowym palcu to jest brokat? czy jakiś lakier?

3524
05-12-2013, 10:03
@violala - można kupić w ekert nails, można kupić w victoriasbeauty, o innych nie wiem. Kosztuje ok. 100 złotych (może 110), to taki żel soak off, ale inny niż te dotychczas mi znane - nie jest taki gumowaty i nakłada się jak hybryda - jedna cienka warstwa wystarczy by mieć na prawdę wzmocnione paznokcie.

kiwaczek2
05-12-2013, 10:51
czuszka - to jest ibd fireworks (uwielbiam)

czuszka
05-12-2013, 11:45
aaaaaaaa toż to ten sławetny fireworks :) a używała któraś z Was effect gel polish z indigo? też jakieś takie efekty dają?

Blejsia
05-12-2013, 12:27
ja mam fiolety-śliwki z shellaca i mm:)
pierwszy od lewej :
MM-Magiczna noc
MM-Sliwka węgierka
Shellac-Rock Royal

Kurcze nie umiem zrobic zdjec;/ wsyztskie wychodza takie ejasne kolorki sa lekko przekłamane sliwka jest dosyc ciemna ten granat z Ibd i dark lava rowniez;/

Granat to IBD-the abby
Bordo Shellac -dark lava


Kurcze ogólnie weszłam aby zapytac o hyb.cuccio któraś pracuje?Trzymaja sie na bazie z harmony??lub na odwrot czy inne marki trzymaja sie na bazie cuciio?

czuszka
06-12-2013, 17:36
kiwaczek-mam pytanie odnośnie fireworks- dajesz go zamiast topu?

Paticzek
06-12-2013, 17:54
A ja się podziele spostrzeżeniami po pierwszym spotkaniu z Tiftonem, na początku wydal mi się trochę gęsty i balam się ze będzie jak Indigo (glutowaty;)), ale nakładał się super, zero smug i nierówności, malowalam kol 11, jak dla mnie na razie super, zobaczymy jak sie będzie nosił i odmaczał

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

sandrus
06-12-2013, 18:01
kiwaczek-mam pytanie odnośnie fireworks- dajesz go zamiast topu?


Ja nie Kiwaczek,ale odpowiem :P
Fireworks nie jest topem więc dajemy go pod top:)

czuszka
06-12-2013, 18:11
:D a dziękuję bardzo za pomoc :) właśnie zamówiłam u leoberta ;) w końcu trzeba zrobić sobie prezent na mikołaja ;)

Aniuta27
06-12-2013, 23:50
Dziewczyny potrzebuje hybrydy w kolorze bardzo ciemnego bordo, śliwki lub coś wpadającego w czerń. Mam kolorki z gelisha dive i bellas vampire jednak prześwitują ;/ Macie jakieś wypróbowane kolory które dobrze kryją???
dodam jeszcze że używam mistero milano


Estetiq- bordo, polecam :)

biancca
08-12-2013, 00:59
sandrus, dzieki za polecenie tego TIFTONA. dzis pomalowalam i poki co jestem bardzo zadowolona z zakupu:)

Edit! Cóz, nadszedl chyba ten dzien, ktory myslalam, ze nigdy nie nadejdzie... Z dozą nieśmiałości zaryzykuję stwierdzenie, że TIFTON jest lepszy od Shellaca CND! (tzn kolory, bo baza i top wciaz CND). Mianowicie:

- cena boska!
- kolory super, chociaż trochę ich za mało;)
- konsystencja idealna! świetnie się nakładają, bez smug, nie spływają, dobrze kryją
- nie kurczą się i nie marszczą w lampie, dobrze się utwardzają
- przy niektórych kolorach wystarczy nawet 1 warstwa
- świetnie się odmaczają w zwykłym acetonie, zero piłowania
- łączą się super z bazą i topem Shellaca
- trwałości jeszcze nie jestem pewna, jak wytrzymają tydzień to dla mnie będą najlepsze;)

Jak ktoś ma TIFTONA wrzućcie proszę wzorniki. Ja mam kolory 4,10,29,30, ale je już sandrus do katalogu dodała:)

sylwia89
08-12-2013, 09:51
Dziewczyny,jesteście skarbnicą wiedzy,dziękuje !
Czytam was drugi dzień dokładnie :)
Aktualnie pracuje na lakierach CZ- baza top-kilka lakierów.
Jednak chce jeszcze lepszą bazę i super błyszczący top-bo aktualny taki nie jest choć słyszałam ze moze to byc wina cleanera?

jednak ja z pytaniem do was............wiem ze polecacie baze gelisha i taką chce aktualnie zamówić tylko doradzcie gdzie ?
czytałam ze polecacie sprzedawce leoberta, czy u niego śmiało mogę zamówić baze?
I jaki proponujecie top aby był mega błyszczący do dwóch tygodni ?

dziękuje bardzo za odp :)

Maladive
08-12-2013, 12:43
Dziewczyny,jesteście skarbnicą wiedzy,dziękuje !
Czytam was drugi dzień dokładnie :)
Aktualnie pracuje na lakierach CZ- baza top-kilka lakierów.
Jednak chce jeszcze lepszą bazę i super błyszczący top-bo aktualny taki nie jest choć słyszałam ze moze to byc wina cleanera?

jednak ja z pytaniem do was............wiem ze polecacie baze gelisha i taką chce aktualnie zamówić tylko doradzcie gdzie ?
czytałam ze polecacie sprzedawce leoberta, czy u niego śmiało mogę zamówić baze?
I jaki proponujecie top aby był mega błyszczący do dwóch tygodni ?

dziękuje bardzo za odp :)

cleaner tez masz z CZ?

czuszka
08-12-2013, 14:11
sylwia- gelisha najlepiej kupić albo przez internet w sklepie Euro Fashion (w ten weekend mają darmową dostawę) albo w jednym z ich stacjonarnych sklepów. Mają bezpośrednio od producenta. Wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie internetowej :)

sylwia89
09-12-2013, 10:02
cleaner tez masz z CZ?
tak, z CZ


sylwia- gelisha najlepiej kupić albo przez internet w sklepie Euro Fashion (w ten weekend mają darmową dostawę) albo w jednym z ich stacjonarnych sklepów. Mają bezpośrednio od producenta. Wszystkie informacje znajdziesz na ich stronie internetowej :)
dziekuje,zaraz wejdę na stronę aby sprawdzic tą dostawe:)
do stacjonarnego nie mam niestety dostępu........

---------- Dodano o godzinie 09:02 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 13:18 ----------

Dziewczyny mam jeszcze pytanko..........znalazałam baze i top na EF w komplecie tylko 170zł
a co sądzicie o tych na allegro - tu troche taniej a zalezy mi bardzo :(?
HARMONY GELISH ZESTAW - BASE BAZA + TOP IT OFF (3770504637) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/harmony-gelish-zestaw-base-baza-top-it-off-i3770504637.html)
lub
GELISH BASE+TOP IT OFF PROMOCJA WYSYŁKA GRATIS (3756605259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/gelish-base-top-it-off-promocja-wysylka-gratis-i3756605259.html)

Nefra
09-12-2013, 10:16
Ja osobiście bałabym się, żeby nie trafić na podróbki....

sylwia89
09-12-2013, 10:21
Ja osobiście bałabym się, żeby nie trafić na podróbki....

Kupię w takim razie u leoberta,jemu chyba mozna ufac z tego co czytałam u was :)?

Maladive
09-12-2013, 10:22
TIFTON próbowała któraś? wiem, ze jedna osoba, 2 strony szybciej o nich pisała, ale czy ktoś jeszcze?

biancca
09-12-2013, 11:38
Na 129 stronie masz moje i Paticzka recenzje TIFTONU, gdzies wczesniej opinie sandrus, ktora go polecala i mnie przekonala na szczescie:)

Maladive
09-12-2013, 11:50
czytam forum regularnie, a ten wpis mi jakoś umknął :) w taki razie zamawiam 4+2 gratis

sandrus
09-12-2013, 13:42
Powtórzę-śmiało można brac TIFTON.Nie mam żadnych zastrzeżeń:)

sylwia89
09-12-2013, 15:15
Powtórzę-śmiało można brac TIFTON.Nie mam żadnych zastrzeżeń:)
chodzi o kolorówkę ?
czy bazę i top też używasz?

sandrus
09-12-2013, 15:20
Miałam na myśli KOLORÓWKĘ.

evevlina
09-12-2013, 16:53
co do tego sprzedawcy to wiele dziewczyn mowilo, że nie są do konca pewne czy sprzedaje oryginalne produkty wiec tez bym byla ostrozna. w tym wątku tez bylo o tym pisane

malwina596
09-12-2013, 18:49
Witam. Mam pytanie odnośnie manicure hybrydowego. Jeżeli położe bazę i utwardze ją pod lampą mogę nałożyć na nią zwykły lakier i na to utwardzony top? Czy to raczej nie wyjdzie? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

karolasc
09-12-2013, 20:28
oczywiście, że możesz, bo kto komu zabroni :) tylko no niestety nie będzie się to trzymać, może pękać i się rozwarstwiać, także nie robiłabym takich testów, szkoda czasu.

dorkap
10-12-2013, 10:21
Witam
a gdzie polecacie kupować shellaca?

3524
10-12-2013, 10:58
z shellac'iem i vinylux'em można robić takie rzeczy, trzeba zostawić minimalny margines i będzie się trzymało 2 tygodnie.

Blejsia
10-12-2013, 16:56
Dziewczyny gdzie kupujecie ten TIFTON?? I jeszcze raz zapytam czy któras probowala laczyc kolorki cuccio z baza harmony?? lub na odwrot?

sandrus
10-12-2013, 17:38
Ale z Was leniuszki ;)Ani poczytać,ani poszukać;)

Przedmioty użytkownika Tifton - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25110568)

emila
11-12-2013, 11:35
Ja łączę bazę harmony z kolorami cuccio i jest ok, na odwrót nie robiłam, bo nie mam kolorów harmony, ale myślę, że też będzie dobrze :)

mati
11-12-2013, 23:51
emila- jak oceniasz trwałość cuccio? Narazie testuję zestaw Prep, Fuse,Base ,Top i łączę z harmony i jest super ale zastanawiam się nad zakupem kolorów z cuccio tym bardziej,że znalazłam w supr cenie 51 zł :P

Lorez
12-12-2013, 10:05
Hej, poradźcie mi czy mogę mieszać Base i Top Easy Off z Mistero Milano z kolorówka z Charbonne ?

agnieszka-nails
12-12-2013, 11:34
hej, widzę że polecacie hybrydy TIFTON odmaczalyscie je już? Jak dlugo się trzymają? Z jaką bazą je łączycie? Z góry dzięki za info :) pozdrawiam

sylwia89
12-12-2013, 11:38
Dziewczyny, jest poromocja w Indigo 2+1 gratis
chciałam zamówić mini ale w ogóle nie ma tam cen pomimo że się zalogowalam cena 0,00 zł :/
dodaje do koszyka i nic..........

Już znalazłam ;)

emila
12-12-2013, 12:26
Lakiery trzymają się bardzo dobrze i na ich bazie i na Harmony. Mają bardzo dobrą pigmentacje, ja jestem bardzo zadowolona i daj koniecznie namiar na takie ceny !!! :)

sandrus
12-12-2013, 12:28
hej, widzę że polecacie hybrydy TIFTON odmaczalyscie je już? Jak dlugo się trzymają? Z jaką bazą je łączycie? Z góry dzięki za info :) pozdrawiam

odmaczają sie.Trzymają się oporowo na gelish i spn.
Nie próbowałam na ich bazie.