PDA

Zobacz pełną wersję : Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18

aguncia
26-04-2014, 08:47
a baze i top z jakiej firmy masz?? mi CZ odmacza sie bardzo ladnie:)
a baze i topa mam z gelisha
waciki nasaczasz czy platki??
probowlaas wlozyc do lampy na dwa sety??

baze, top i lakier mam z CZ i teraz tak w styczniu robiłam pazurki w taki sposób
Przemywałam cleanerem żeby odtłuścić--> baza (utwardzam w lampie)--> przemywam cleanerem (tak pisało w instrukcji)--> kolor --> top--> przemywam cleanerem. Wszystko byłoby ok ale mi strasznie powietrze podchodziło.. nie było paznokcia bez podejscia powietrza.. i po 2 dniach odchodziła hybryda sama.. poszłąm do kosmetyczki wyprowadziła mi ładnie pazurki..

i przed świetami mi odprysnęły 2 dość sporo więc stwierdziłam ze sama sobie zrobie.. skoro widziałam kilka razy jak mi kosmetyczka robila i mam sprzet w domu to spróbuje..

i robiłam wszystko tak jak wyżej pisałam tylko jak utwardziłam baze w lampie to dawałam bezpośrednio lakier.. bez przemywania cleanerem.. czy może to mieć jakieś powiązanie?? z tym że teraz nie chce zejsc??? choc w sumie nie wydaje mis ie zeby miało bo w styczniu bez problemu schodzily mi całe pazurki z bazą po prostu potrzymałam chwilę w acetonie i bez problemu odsuwałam patyczkiem.. a teraz nie schodzi ani lakeir ani baza... trzymam pazurki w acetonie a paznokiec jak nie ruszony..

nasączam te płatki co mam do zestawu dołączone..

a jak do lampy włoże to nie stwardnieje bardziej?? :(

jealousgirl
26-04-2014, 10:40
Oo rany. A zmatowilas top?

I co by mialo stwardniec? W lampie bedzie cieplej i latwiej Ci sie odmoczy.

marylin
26-04-2014, 11:00
Aguncia i nasącz acetonem płatki kosmetyczne,takie zwykłe,nie bezpyłowe.Ja robię tak:nasączam wacik i dzielę go na pół,tzn.rozwarstwiam i mam 1 wacik na dwa paluszki,składam go,żeby powstało półkole i na paznokieć,owijam folią jak nie mam folii to nawet woreczkiem :P-też daje radę^_^

kiwaczek2
26-04-2014, 15:25
no ale skoro wcześniej jej się odmaczało a teraz nie, to raczej nie kwestia wacika...cokolwiek powinno ruszyć

marchewka1
26-04-2014, 18:19
Pzeterminowany aceton?

aguncia
26-04-2014, 19:13
jealousgirl

Przed moczeniem w acetonie tak... pilniczkiem wierzchnia warstwę pilniczkiem potrafktowałam a potem w aceton zakleiłam..


marylin teraz będę kombinowała z wacikami.. :) może to coś zmieni... :/

kiwaczek2 powiem tak po tygodniu lub 2 juz tak jakby podchodziło powietrz lub są taki pękniecia na hybrydzie ale to delikatne i mogłabym z nimi chodzic jeszcze z tydzien.. ale jak mocze w acetonie to przy tych pęknięciach ciut odejdzie ale to w porównaniu do całego paznokcia to jest dosłownie ciu ciut.... wcześniej w styczniu jak pisałam odchodizło normalnie tak samo jak na tej hybrydzie co mi kosmetyczka robiła normalnie patyczkiem drewnianym raz przejechałam i zeszło wsio... a teraz nie ruszy...

marchewka1
Tez o tym myślałam i dzisiaj zakupiłam nowy powiedziałam Pani w sklepie że chce coś mocnego coś baardzo mocnego niby powiedziała że pod tym co mi dała zejdzie wszystko... więc zobacze nie wiem czy znajdę dziś czas ale jak coś to będę tu pisała.. jak nie dzis to jutro...
Ale w sumie rpzeterminowany aceton w ciągu 2 miesięcy by się przeterminował... hmmm koleżanka moja też miała robione moimi kosmetykami i ściągała innym acetonem i też dzwoniła do mnie wczoraj i mówiła że musiała piłować... bo nie chciało zejść... :(


Ale sobie narobiłam... w sumie w ostateczności spiłuje tą warstwę na tyle żeby nie uszkodzić swoich paznokci i dam następną w końcu musze się nauczyć... :(

jealousgirl
26-04-2014, 21:12
Myślę, że wtedy jak robiłaś w styczniu i Ci hybryda podeszła powietrzem to zdjęłaś ją jak plaster, odkleiłaś po prostu (dobrze rozumiem? - sprostuj jak coś :) ), właśnie dlatego, że przemyłaś bazę.

Teraz zrobiłaś wszystko dokładnie tak, jak powinnaś, ale się nie odmacza i nic z tym nie zrobisz. Może to tylko ten kolor jest felerny, a może w ogóle cała linia.
Ja kupiłam kiedyś indigo, ale tę wcześniejszą linię i też piłowałam. Tak samo jak neon Mistero Milano. Zdarza się. Namęczyć się czasem trzeba niestety :(

Powodzenia :)

aguncia
26-04-2014, 21:21
Myślę, że wtedy jak robiłaś w styczniu i Ci hybryda podeszła powietrzem to zdjęłaś ją jak plaster, odkleiłaś po prostu (dobrze rozumiem? - sprostuj jak coś :) ), właśnie dlatego, że przemyłaś bazę.

Teraz zrobiłaś wszystko dokładnie tak, jak powinnaś, ale się nie odmacza i nic z tym nie zrobisz. Może to tylko ten kolor jest felerny, a może w ogóle cała linia.
Ja kupiłam kiedyś indigo, ale tę wcześniejszą linię i też piłowałam. Tak samo jak neon Mistero Milano. Zdarza się. Namęczyć się czasem trzeba niestety :(

Powodzenia :)

to nie o to chodzi że odklejałam ta styczniowa hybrydę jak plaster choc tez się zdarzało.. :) ale po prostu po acetonie robiła się taka miekka ta hybryda i normalnie ją odsuwałam patyczkiem.. :)
a dzisiaj jak już pisałam wcześniej kupiłam nowy aceton podobno mocny pisze na nim że ściag hybryde i akryl... :D i miałam jednego pazurka spróbować bo miałam wieczór zaplanowany ale teraz ściągam ostatniego.. :D odeszło wszystko więc chyba aceton był do ()() :) hihi :) cieszę się bo mam pazurki teraz bez hybrydy i są mocniejsze niz przed ;D hihi czyli hybryda nie niszczy jednak tak bardzo jak się ja dobrze robi.. :D

Dziękuję wszystkim za pomoc za porady..:) jak zrobię sobie nowe to może wrzuce jakąś fotkę ;) ale dzisiaj na pewno nie będę robiła.. bo chce dać im czas na regenerację nocną z olejkiem :) a co niech trochę sie napiją ;)

marylin
26-04-2014, 22:37
Super, najważniejsze że problem rozwiązany i się nie zniechęciłaś:)

aguncia
27-04-2014, 01:43
Super, najważniejsze że problem rozwiązany i się nie zniechęciłaś:)

Nie no do hybrydy się nie zniechęcę.. ;) Bo jakby mi nie wychodziła to poszłabym do kosmetyczki która robiła mi wcześniej robiła idealnie :) w sensie takim że pazurki wyglądały na zdrowsze po hybrydzie niż po zwykłym lakierze.. :) fakt być może trochę niszczą płytke ale wiadomo wszystko dla ludzi tylko trzeba korzystać z głową.. :) jakbym się uparła i zdarła hybrydę razem z paznokciem to zapewne nie szukałabym porad na forach i innych stronach tylko powiedziałabym że hybryda to najgorsze co może byc... :)

teraz tylko musze jeszcze dopracowac nakładanie na paznokcia :)

jealousgirl
28-04-2014, 00:33
Jakby ktoś szukał informacji odnośnie podróbek Gelisha to wrzucam link:

Nail Gel At Home | Gel Nail Polish At Home (http://www.gelmynail.com/Real-or-Fake-athome.html)

evevlina
28-04-2014, 12:13
Czy któraś z dziewczyn kupująca u leoberta hybrydy gelish mogłaby się odniesc do linka zamieszczonego przez jealousgirl (http://forum.wzorki.info/members/18240-jealousgirl.html) ? Jak wyglądają jego buteleczki? na podstawie zdjęć z aukcji nie idzie niestety zbyt wiele stwierdzić, a jestem ciekawa bo zdania na temat tego sprzedawcy były na forum podzielone- jedne mówiły że fake, a inne że oryginaly i wszystko ok;)

czuszka
28-04-2014, 12:21
ja mam od niego top i jest oryginalny. Zgadza sie wszystko (buteleczka, pedzelek, nadruk pod spodem etc.). Na forum z paznokciami na wizazu ktoras z Dziewczyn fotografowala od niego tylko juz nie pamietam czy baze czy top wiec mozna sobie podejrzec.

marylin
28-04-2014, 12:33
Ja się czaję na bazę gelish od niego,niestety na razie nie ma w ofercie:/:

jealousgirl
28-04-2014, 19:05
ja mam 3 lakiery z EF i chyba z 8 od leoberta. bazę i dwa topy też od leoberta. i wszystko gra. wg mnie oryginalne.

maagdaa
28-04-2014, 21:34
ja zamawiałam baze gelish u Loebert, wszystko jest ok, oryginał na pewno.

Nilvena
30-04-2014, 23:05
Dziewczynki,
jak ściągacie hybrydy "do zera" - w sensie że klientka już niechce więcej hybrydy, to zostawiacie trochę bazy, czy całkowicie jej się pozbywacie ? Jakimi gradacjami wyrównujecie płytkę, tak aby nie było efektu porysowanej płytki.

p.s. posiadam bazę z Gelish i ciągle mam z nią problem, nie chce się w 100% rozpuścić ;/

Ka_r0
01-05-2014, 09:52
ja mam bazę z Indigo, rozpuszcza się, potem gąbką (bodajże 220), potem różową stroną polerki wyrównuję płytkę i jest normalna :)

expert89
01-05-2014, 18:50
Ka_r0
Podglądnęłam Cię na fb :) Bardzo podoboja mi sie Twoje prace. Na jakich hybrydach pracujesz?? i które polecasz?? wrzucisz jakis wzornik??

Ka_r0
01-05-2014, 19:10
Ja pracuję głownie na Indigo, ale mam też asto, pb i reformę. Wzornika żadnego nie mam :(

kasiiia
03-05-2014, 12:41
Dziewczyny czy hybrydy INS schodzą pod acetonem? Bo są różne opinie.
Szukam jakiś tanich hybryd (robie tylko kilku osobom), zainteresowały mnie Dimension i INS, tylko z Dimension jest bardzo mało kolorów na all :/

sora-imagica
03-05-2014, 12:58
Dziewczyny czy hybrydy INS schodzą pod acetonem? Bo są różne opinie.
Szukam jakiś tanich hybryd (robie tylko kilku osobom), zainteresowały mnie Dimension i INS, tylko z Dimension jest bardzo mało kolorów na all :/

Słyszałam sporo pozytywnych opinii odnośnie Tifton. Mają małe wersje swoich hybryd na allegro.

kasiiia
03-05-2014, 13:39
No i własnie Tifton, tylko na ile wystarcza 5ml przyjmując 2 warstwy kryjące?

expert89
03-05-2014, 14:19
Ja nie jestem zadowolona z tiftona. Kolory na zywo nie sa zbyt ladne. Kupilam 5 po 5ml. Jedna buteleczka napewno wystarczy na dwa manicure.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Copykat
03-05-2014, 15:01
Mam te miniaturki z Tiftona i też nie jestem zadowolona. Z buteleczki ciężko wygrzebać lakier, poza tym czasami nie utwardza się do końca i schodzi przy przemywaniu.

kasiiia
03-05-2014, 15:04
to co polecacie z tanszych?

Copykat
03-05-2014, 16:22
to co polecacie z tanszych?
Z tańszych używam Estetiq i a.t.a. (ok. 25zł za 15ml) i jestem zadowolona :)

sylwia89
05-05-2014, 10:58
dziewczyny,chciałabym malować na hybrydzie farbkami akrylowymi,podpowiedzcie jakiej firmy kupic i gdzie wraz z pędzelkiem ?chodzi mi o proste zdobienia typu panterki jakies kreseczki

natalia268
05-05-2014, 13:46
http://forum.wzorki.info/pomoc-pytania-problemy/5668-jaki-pedzelek-do-farbeka.html

http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/263-farbki-akryloweaa.html

wisienkakwspz
07-05-2014, 12:42
Dziewczyny czy top Gelish ma teraz inną konsystencję? Otworzyłam nową buteleczkę i jakiś dziwny jest, bardziej gęsty...:huh:

czuszka
07-05-2014, 14:22
kupowalam jakies 2 miesiace temu i moj jest rzadki

Maladive
07-05-2014, 14:32
moj tez jest rzadki, a kupowałam z 2 miesiące temu:)

Ignorantka
07-05-2014, 21:05
Dziewczyny czy top Gelish ma teraz inną konsystencję? Otworzyłam nową buteleczkę i jakiś dziwny jest, bardziej gęsty...:huh:
Mój top też jest gęstszy od poprzedniego. Na pewno jest oryginalny. Pochodzi z zestawu z topem matowym. Wszystkie pozostałe właściwości bez zmian.

motylleek
09-05-2014, 14:06
witam Was serdecznie ;)
Mam wielki problem i powoli się poddaje
Zamówiłam bazę i top z shellaca oraz kolor hollywood, resztę kolorów skompletowałam z indigo . Wzięłam kolor sweety, nude chic, mr white, mr bean, ice lemon oraz czarny z serii platium. Do tego farbki akrylowe białą i czarną oraz pędzelek 004 . Zamówienie cudownie pachniało i byłam bardzo zadowolona do czasu kiedy użyłam białego mięty i żółtego tragedia wszystko się kurczy i topi, wymieniłąm nawet lampę na nową kłąde bardzo cienkie warstwy ale to niewiele zmienia. Od kiedy przemywam po nałożeniu bazy z shellaca cleanerem jest trochę lepiej, ale nadal trochę się marszczy, pozatym farbki akrylowe zasychają już na pędzelku i są sztywne po dwóch sekundach nakładania na paznokciu czy ktoś może mi cos doradzić :(

kasiiia
10-05-2014, 09:22
Zakupiłam te żele 5th Dimension. Póki co testuje je na stopach już tydzień i zero odprysków (a prowadzę intensywny tryb życia - dużo trenuje i chodzę w szpilkach). Jedyna co na minus jest, to to , że kolory baaaardzo odbiegają od tych na opakowaniu :-(

sora-imagica
10-05-2014, 13:18
Czy mówi Wam coś nazwa hybryd BMG?
Pierwszy raz spotkałam się z tą firmą, przymierzam się do kupna, bo paletka kolorów jest niesamowita.
Macie jakieś opinie na ich temat?

mamama
10-05-2014, 23:04
witam Was serdecznie ;)x
Mam wielki problem i powoli się poddaje
Zamówiłam bazę i top z shellaca oraz kolor hollywood, resztę kolorów skompletowałam z indigo . Wzięłam kolor sweety, nude chic, mr white, mr bean, ice lemon oraz czarny z serii platium. Do tego farbki akrylowe białą i czarną oraz pędzelek 004 . Zamówienie cudownie pachniało i byłam bardzo zadowolona do czasu kiedy użyłam białego mięty i żółtego tragedia wszystko się kurczy i topi, wymieniłąm nawet lampę na nową kłąde bardzo cienkie warstwy ale to niewiele zmienia. Od kiedy przemywam po nałożeniu bazy z shellaca cleanerem jest trochę lepiej, ale nadal trochę się marszczy, pozatym farbki akrylowe zasychają już na pędzelku i są sztywne po dwóch sekundach nakładania na paznokciu czy ktoś może mi cos doradzić :(

Moze sproboj dluzej utwardzac kazda warstwe , a bazy nie przemywaj tylko przetrzyj pedzelkiem do zelu byc moze jest jej za duzo. Kolory z indigo gel polish sa trudne na poczatki dostalam kiedys rade zeby potrzec w rekach przed uzyciem ( mam nadzieje ze wiesz o co chodzi ) i bylo lepiej. A co do farbek to wiesz jak sie nimi poslugiwac ? Mam nadzieje, ze chociaz troche pomoglam

czuszka
12-05-2014, 08:18
motylleek- używam Indigo (praktycznie tylko Indigo) na bazie i z topem gelish. Nie pocieram w rękach, nie mieszam tylko nakładam na pazura. Nigdy mi się nie zdarzyło żeby coś się nie utwardziło albo zmarszczyło, o smużeniu też nie ma mowy. Z tym że ja używam lampy LED 12W. Może to w lampie tkwi sekret? spotkałam się już właśnie z wieloma opiniami że jest problem w utwardzaniem Indigo w lampach UV nawet ze zmienionymi żarówkami.

Blejsia
12-05-2014, 17:46
matko włąsnie w weekend bylam na szkoleniach indigo i zakupilam kilka hybrydek babki zapewiły ze sie odmaczaja teraz mnie przerazilaz z ta lampa ja tez mam ledowke ale 36w;/ ciekawe czy sie utwardza;/

---------- Dodano o godzinie 17:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:42 ----------

Motylleek teraz jak byłam na szkoleniach pracowałysmy na tych farbkach -sa masakryczne cały czas trzeba nabierac wode na pedzel i zrobic z nich dosc rzadką konsystencje ogólnie nie polece ich nikomu i sama ich równiez nie zakupialm;/

---------- Dodano o godzinie 17:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:45 ----------

mam to samo wydaje mi sie ze musi byc wiecej zelu dla tego gestszy

czuszka
14-05-2014, 08:37
odmaczają sie bez problemu (gel polish, innych nie uzywam). Skoro mnie utwardzaja sie w led 12W to czemu mialyby sie nie utwardzic w led 36w?

natalia268
14-05-2014, 09:08
Lakier hybrydowy Semilac Hard - budujący - Diamond-Cosmetics sklep on-line (http://pazurki.com.pl/lakier-hybrydowy-semilac-hard-budujacy.html) Ktoś coś wie, ktoś coś słyszał ? ^_^

motylleek
15-05-2014, 20:37
---------- Dodano o godzinie 17:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:42 ----------

Motylleek teraz jak byłam na szkoleniach pracowałysmy na tych farbkach -sa masakryczne cały czas trzeba nabierac wode na pedzel i zrobic z nich dosc rzadką konsystencje ogólnie nie polece ich nikomu i sama ich równiez nie zakupialm;/




o dzięki też już na to wpadłam żeby nabierać trochę wody na spodeczek obok kapnąć trochę tej farbki akrylowej i rozcieńczam i jakoś to idzie i co chwile pędzel sztywnieje .


a czy da się nakładać kolorowe żele z indigo na baze z hybryd i potem nabłyszczacz ? czy tak się nie robi?
Bo mają większą gamę kolorów :)

nanami7
18-05-2014, 00:11
Motylleek tak sie raczej nie robi, bo hybryda jest elastyczna a zel twardy wiec moze odpryskiwac ;)

mamama
21-05-2014, 19:23
A czy ktoras z was jest w stanie cos napisac o hybrydach color it od silcare o ile sie nie myle, sa teraz w mega niskiej cenie. Czekam ;))

nanami7
21-05-2014, 22:56
Te w niskiej cenie to chyba te starsze tzn starsza wersja i sa gorsze jakosciowo i strasznie geste :)

mamama
22-05-2014, 22:07
Dzieki, wlasnie dzis bylam w hurtowni i pracownica mi ich nie polecila nawet stwierdzila , ze jakby byla klientka i zobaczylaby taka buteleczke to by sie przerazila.. ;)

akacyjka86
28-05-2014, 13:51
Mam pytanie do dziewczyn używających słynnej mgiełki IBD czy to jest ten produkt? IBD JUST GEL Nail Polish 14ml Soak Off Gel - Collection ONE | eBay (http://www.ebay.co.uk/itm/IBD-JUST-GEL-Nail-Polish-14ml-Soak-Off-Gel-Collection-ONE-/360876737517?pt=Nail_Polish&var=&hash=item5405ee03ed)

Ignorantka
28-05-2014, 22:38
Mam pytanie do dziewczyn używających słynnej mgiełki IBD czy to jest ten produkt? IBD JUST GEL Nail Polish 14ml Soak Off Gel - Collection ONE | eBay (http://www.ebay.co.uk/itm/IBD-JUST-GEL-Nail-Polish-14ml-Soak-Off-Gel-Collection-ONE-/360876737517?pt=Nail_Polish&var=&hash=item5405ee03ed)
Tak. Fireworks.

margolcia2002
30-05-2014, 15:32
polecam Bluesky shellac ładnie się rozprowadza, nie ma problemów z utrzymaniem na paznokciach

Proszę o wklejanie zdjęć tylko do jednego tematu, najbardziej pasującego do tematyki. Dziękuję / Nanami

emalia
31-05-2014, 09:18
to co polecacie z tanszych?

ja mogę polecić em-nail - są poj. 5ml za 12,40 i 15ml za 24,40
dostałam zestaw z lampą tej firmy i myslałam że lakiery odstawię ale wypróbowałam i są dobre
używam też ich bazy/top 2w1
wszystko się trzyma bez odprysków co najmniej 2 tyg, do 3 tyg nie wytrzymałam przez odrost ;)

dziś zabieram się za zmówienie paru kolorów własnie z em-nail i myslę nad tiftonem
a moze znacie jeszcze jakieś firmy co mają mniejsze pojemności t.j. 5ml ?

bo robię hybrydy tylko sobie i wolę więcej kolorów
szczególnie zamawiając przez internet nie wiem dokładne jaki przyjdzie odcień a 15ml to ciężko by mi było zużyć :)

Elizabeth76
01-06-2014, 10:08
Czy ktoś moze mi napisać czy zmieniło sie coś w gelish harmony w kolekcji Love in Bloom ,bo jak wiadomo były z tymi kolorami duze problemy ?? Czy możecie mi polecić kolory z gelish ale tylko te ,które nie sprawiają problemów . Jak na razie mam kilka kolorów no ale cóż marszczą sie i to zależy od temp. raz mniej raz bardziej . Może są jakieś kolory ,z którymi nie ma tego problemu . Interesuje mnie kolor z kolekcji
All About The Glow (http://www.sklep.eurofashion.com.pl/3489-all-about-the-glow) I'm Brighter Than You jak on sie sprawuje ?? Czy nic sie nie dzieje z kolorem Harmony Just For You II Collection - Candy Paint??
I pytanie do dziewczyn z Niemiec czy u was równie popularna jest hybryda ( jakie kolory są na topie , czy jednak tradycyjne paznokcie zelowe ??

Copykat
01-06-2014, 19:00
ja mogę polecić em-nail - są poj. 5ml za 12,40 i 15ml za 24,40
dostałam zestaw z lampą tej firmy i myslałam że lakiery odstawię ale wypróbowałam i są dobre
używam też ich bazy/top 2w1
wszystko się trzyma bez odprysków co najmniej 2 tyg, do 3 tyg nie wytrzymałam przez odrost ;)

dziś zabieram się za zmówienie paru kolorów własnie z em-nail i myslę nad tiftonem
a moze znacie jeszcze jakieś firmy co mają mniejsze pojemności t.j. 5ml ?

bo robię hybrydy tylko sobie i wolę więcej kolorów
szczególnie zamawiając przez internet nie wiem dokładne jaki przyjdzie odcień a 15ml to ciężko by mi było zużyć :)
Semilac ma 6ml, ale one są już droższe, ponad 20 zł

mini89
01-06-2014, 19:39
Czy ktoś moze mi napisać czy zmieniło sie coś w gelish harmony w kolekcji Love in Bloom ,bo jak wiadomo były z tymi kolorami duze problemy ?? Czy możecie mi polecić kolory z gelish ale tylko te ,które nie sprawiają problemów . Jak na razie mam kilka kolorów no ale cóż marszczą sie i to zależy od temp. raz mniej raz bardziej . Może są jakieś kolory ,z którymi nie ma tego problemu . Interesuje mnie kolor z kolekcji
All About The Glow (http://www.sklep.eurofashion.com.pl/3489-all-about-the-glow) I'm Brighter Than You jak on sie sprawuje ?? Czy nic sie nie dzieje z kolorem Harmony Just For You II Collection - Candy Paint??
I pytanie do dziewczyn z Niemiec czy u was równie popularna jest hybryda ( jakie kolory są na topie , czy jednak tradycyjne paznokcie zelowe ??

Kolekcja All about the Glow dobrze się naklada, kolor I'm brighter than you nie marszczy ale, ale jest to kolekcja neonowa, nie tak bardzo napigmentowana, nakładam ją na biały, ładnie podbija kolor neonu.
Candy paint jest ok, 2 cienkie warstwy, nie marszczy się :)

Elizabeth76
02-06-2014, 08:09
mini89 (http://forum.wzorki.info/members/4008-mini89.html) a jeszcze coś polecisz z gelish ,które twoim zdaniem są warte zakupu i nie sprawiają problemu ?? Wolałabym takie co 2 warstwy to max z kryciem ;)

mini89
02-06-2014, 09:27
mini89 (http://forum.wzorki.info/members/4008-mini89.html) a jeszcze coś polecisz z gelish ,które twoim zdaniem są warte zakupu i nie sprawiają problemu ?? Wolałabym takie co 2 warstwy to max z kryciem ;)


Hm zależy jakie kolory:)

z nowszych kolekcji z czerwieni:
Red-y for the festival -taka hm malinowa czerwień, dobrze się sprawuje,
Fairest of them all( łosoś,koral),
Candy paint.
Z wcześniejszych Backstage beauty - bordo, czerwone wino, Tiger Bloossom. Passion (róż), Eur So-chic, Lust at first sight.
Kolekcja Just For You II - nie wszystkie mam, ale Style Mauve-en, Grape Expectations, Sweet Thang no i Fairest of them all. Reszty jeszcze nie wiem.

I pewnie wiele innych zależy jakie kolory Cie interesują.
Faktycznie niektóre kolory z kolekcji Love In Bloom były problematyczne.

czuszka
04-06-2014, 09:39
Dziewczyny polecam hybrydę Beauty Nail: Lakier HYBRYDOWY żelowy Beauty Nail 5 ml PROMOCJA! (4279615789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-zelowy-beauty-nail-5-ml-promocja-i4279615789.html)
5ml za 6zł! Kupilam na probe, nosilam (na topie i bazie gelish)-pieknie sie trzyma i schodzi w acetonie. Buteleczka szklana, konsystencja srednia (ni to gesta ni to rzadka), zapach podobny do bazy gelish. Ladnie sie poziomuje, nie marszczy i nie ucieka. Teraz widze ze kolorki juz przebrane ale jak ja zamawialam to byl jeszcze duzy wybor. W wolnej chwili wrzuce fotki kolorkow ktore mam. Sprzedajacy bardzo w porzadku- w jednym z lakierow mialam sfatygowany pedzelek ktorym nie dalo sie malowac. Zrobilam mu tylko fotke i wyslal mi nowy lakier na swoj koszt!
Polecam!

alimka
04-06-2014, 19:03
Dziewczyny co sądzicie o tych lakierach? OKAZJA LAKIER HYBRYDOWY 6ml Lakiery hybrydowe ART (4264013840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4264013840&ref=last-visited)

czuszka
05-06-2014, 08:12
gdzies czytalam ze trzeba pilowac. Za ta cene to sobie kup lakiery o ktorych pisze powyzej. Masz pewnosc ze Ci zejda w acetonie.

emalia
08-06-2014, 14:05
Dziewczyny co sądzicie o tych lakierach? OKAZJA LAKIER HYBRYDOWY 6ml Lakiery hybrydowe ART (4264013840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4264013840&ref=last-visited)

NIE POLECAM ARTLAK i nie polecam tego sprzedawcy - zamówiłam na próbę 4 szt.
już pomijam fakt, że nigdzie wcześniej na aukcji nie było napisane nic o 4dniach czekania na samo wysłanie towaru!
Do tego przez ten czas nie są w stanie prawidłowo skompletować zamówienia do wysyłki... 2 z 4 lakierów które otrzymałam nie są tymi które zamówiłam: zamiast PL260 otrzymałam ciemniejszy 280 a zamiast PL300 (żółty) na którym mi najbardziej zależało, otrzymałam jakiś 300 (szaro bura zieleń)

ogólnie kolory szarobure, średnio zgadzające się z wzornikiem, do tego kurczą się i są gęste wręcz glutowate :porazka:

nie miałam już siły czekać na kolejne przesyłki i kupiłam w hurtowni na Ursynowie lakiery Semilac i kolory są boskie :love: soczyste i takie jak chciałam :)

spoczi
09-06-2014, 08:09
nie miałam już siły czekać na kolejne przesyłki i kupiłam w hurtowni na Ursynowie lakiery Semilac i kolory są boskie :love: soczyste i takie jak chciałam :)

A powiedz mi proszę jak z kolorami jeżeli chodzi o Semilac? chciałam zamówić z all ale patrząc po wyglądzie nr 033 na obrazku średnio zgadzają się z realnym wyglądem.. jakie masz kolorki, czy mogłabyś zrobić wzornik?
Szczególnie interesują mnie lakiery 047, 017, 105, 081, 018

hera16
11-06-2014, 23:52
INS - moje doświadczenia: ładne kolory, super kryjące i dobra konsystencja (dot. tych kolorów, które mam), wygodne w nakładaniu (choć kurczą się, "uciekając" z wolnego brzegu - do opanowania), trwałość beznadziejna (ok. 20 godzin), nie do zdjęcia bez uszkodzenia paznokcia.
Trwałość można podnieść do co najmniej 3 tygodni (tyle max. wytrwałam w jednym kolorze). Zdjąć można w 10 min., pozostawiając płytkę w idealnym stanie.
Przepis:
Inwestujemy w dobrą bazę - gelish foundation gel uv (ja lepszej nie znam), na to dajemy żel easy off - po taniości allepaznokcie lub po jakości eco star nail soak off (2-3 warstwy), bezbarwny lub dowolny kolor, jeśli później dokładnie pokryjemy kolorem z INS/NTN. Top dowolny. To gwarantuje, że kolor będzie dobrze się trzymał. Od paznokci odpryskuje po parunastu godzinach, od żelu w ogóle.
Aby zdjąć - spiłowujemy/przepiłowujemy (byle jak) kolor. Pod spodem mamy dodatkową warstwę żelu, która chroni "niezdary" przed uszkodzeniem płytki. Wacik z acetonem i folia. Żel off (ten spod koloru) pięknie oddziela się od bazy i po 10min. sam odpada od paznokcia, pozostawiając błyszczącą płytkę paznokcia.
Dodatkowo polecam przed położeniem wacika z acetonem dobrze "naoliwić paluszki" wokół paznokcia i płytkę paznokcia od wewnątrz (przy długich paznokciach).

mam pytanie bo ja też próbuję hybryd z allepaznokcie i na moich nie trzymają się wcale.

napisalas o dobrej bazie z gelish.ale wpisuję taką nazwę w ef czy innej hurtowni i nie ma czegoś takiego,natomiast jest gelish Foundation base gel. Czy to o to chodziło?
a drugie pytanie:
ten żel easy of z allepaznokcie kładziesz clear?w ich sklepie znalazlam taki easy off clear lub easy off remover gel-którego używasz

czy kladąc tyle warstw żelu nie jest paznokieć zbyt gruby?

juz nie wiem co robić z tymihybrydami z alle... Niektóre klientki noszą po 2-3 tyg.i jest ok,innym spada po 2 dniach.masakra

jak nie uda się twoim sposobem to będę musiala zainwestować w gelish albo shelack blusky shelak jest trochę tańszy ale nie wiem jak z trwałością

a czy macie u siebie w gabinetach cnd vinylux?jak to się sprawuje i jakie macie ceny za "siostrę shellacka"?

---------- Dodano o godzinie 23:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:44 ----------


Dziewczyny polecam hybrydę Beauty Nail: Lakier HYBRYDOWY żelowy Beauty Nail 5 ml PROMOCJA! (4279615789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-zelowy-beauty-nail-5-ml-promocja-i4279615789.html)
5ml za 6zł! Kupilam na probe, nosilam (na topie i bazie gelish)-pieknie sie trzyma i schodzi w acetonie. Buteleczka szklana, konsystencja srednia (ni to gesta ni to rzadka), zapach podobny do bazy gelish. Ladnie sie poziomuje, nie marszczy i nie ucieka. Teraz widze ze kolorki juz przebrane ale jak ja zamawialam to byl jeszcze duzy wybor. W wolnej chwili wrzuce fotki kolorkow ktore mam. Sprzedajacy bardzo w porzadku- w jednym z lakierow mialam sfatygowany pedzelek ktorym nie dalo sie malowac. Zrobilam mu tylko fotke i wyslal mi nowy lakier na swoj koszt!
Polecam!

kolezanko,a jak długo utrzymal ci się kolor tych hybryd na bazie i topie z gelish?

Ignorantka
12-06-2014, 21:07
hera16: mam pytanie bo ja też próbuję hybryd z allepaznokcie i na moich nie trzymają się wcale
Ignorantka: mnie nie starczyło cierpliwości dla tych lakierożeli, w ogóle "wyleczyłam się" z tanich produktów. Wyrzucone pieniądze (hybrydy robię tylko sobie, nie wiem jak to się komercyjnie kalkuluje).

napisalas o dobrej bazie z gelish.ale wpisuję taką nazwę w ef czy innej hurtowni i nie ma czegoś takiego,natomiast jest gelish Foundation base gel. Czy to o to chodziło? - tak, o tą bazę chodzi.
a drugie pytanie:
ten żel easy of z allepaznokcie kładziesz clear?w ich sklepie znalazlam taki easy off clear lub easy off remover gel-którego używasz - nie mam już tego żelu ale był bezbarwny. Kupowałam stacjonarnie, prosząc o rozpuszczalny w acetonie, za bardzo nie umiem już powiedzieć , który to dokładnie był.

czy kladąc tyle warstw żelu nie jest paznokieć zbyt gruby? -tak jest odpowiednio grubszy. Dla jednych to zaleta ale dla innych wada.

juz nie wiem co robić z tymihybrydami z alle... Niektóre klientki noszą po 2-3 tyg.i jest ok,innym spada po 2 dniach.masakra - jestem pod ogromnym wrażeniem, że komuś mogą się trzymać 2-3 tygodnie na naturalnym paznokciu :wow: Muszą to być krótkie i twarde paznokcie, bo ten żel jest twardy i przy elastycznej płytce pęka po prostu. No i jak Ty je zdejmujesz?

jak nie uda się twoim sposobem to będę musiala zainwestować w gelish albo shelack blusky shelak jest trochę tańszy ale nie wiem jak z trwałością - najważniejsze pod te "allehybrydy" jest utwardzenie paznokcia. Jeśli masz dobrą bazę, to nie musisz jej zmieniać tylko dać żel, ew. akryl, żeloakryl, porcelanę, fiberglass pod spód. Tylko czy to nadal będzie hybryda ...hmmm:/:

a czy macie u siebie w gabinetach cnd vinylux?jak to się sprawuje i jakie macie ceny za "siostrę shellacka"? - gabinetu nie mam, kupiłam vinylux z ciekawości, taki sam efekt jak zwykły lakier z dobrą bazą i utwardzaczem. Nie przypadł mi do gustu.

emalia
12-06-2014, 23:17
A powiedz mi proszę jak z kolorami jeżeli chodzi o Semilac? chciałam zamówić z all ale patrząc po wyglądzie nr 033 na obrazku średnio zgadzają się z realnym wyglądem.. jakie masz kolorki, czy mogłabyś zrobić wzornik?
Szczególnie interesują mnie lakiery 047, 017, 105, 081, 018

muszę zakupić jakiś wzornik i na pewno wstawię mam kolory:023, 101, 042, 102, 022
033 chciałam kupić ale akurat zabrakło, niewiele sie rożni od 101 ale jednak chciałam mieć oba:D

teraz mam 023 i 101 na dłoniach i 042 na stopach, kolory sa fajne, żywe, neonowe
ale na dłoni żałuję, że nie dałam białego lub cielistego podkładu bo jednak odcina się biała końcówka paznokcia
i nakładałam 3 cienkie warstwy

ps. sprzedawca ARTLAC dosłał mi w expresowym tempie 2 lakiery i tym razem konsystencja i kolory są ok
ciężko mi powiedzieć jak się trzymają lakiery tej firmy bo wtedy po 1 dniu zdarłam i pomalowałam Semilac :D

izao
13-06-2014, 01:45
hej dziewczny. od razu mówie ze jestem tutaj nowa i przepraszam ze zadam te pytania ale nie przeczytałam jeszcze wszystkich postów(praca, dziecko itd :):/: a interesuje mnie jeden temat. chodzi o lakiery hybrydowe z IBD. pracowałam na peggy sage jak do tej pory ale nie jestem zadowolona i moze zrobiłam błąd ale kupiłam sobie lakiery hybrydowe z IBD własnie.moje pytania to czy
1-na lakierach z ibd trzeba matowic plytke ?
2-nie mam powderbond czy koniecznie musze to dokupic czy wystarczy tylko baza po odtłuszczeniu?
3- czy te lakiery moge łączyc ze soba np we frenchu ?
4-czy te lakiery bardzo sie kurcza? (niektóre z PS miały do tego skłonność)
5-czy da rade zrobic ombre z tych hybryd czy ombre mozna tylko robic farbkami akrylowimi?
6-czy potrzebny jest primer kwasowy albo bez kwasowy bo juz sama nie wiem
7-i ostatnie czy przemywanie spiytusem salicylowym moze powodowac krótszą trwałość tego manicure? a jak nie to co moze powodowac zmnijszenie trwałości? (po opiłowaniu poznokcia, odtłuszeniu i ewentualnym nałożeniu primera, uwzgledniajac przy każdej warstwie wolny brzeg i odepchniete skórki).

dajcie mi znac jak Wam sie pracuje na IBd albo ewentualnie na Peggy S.:D:]

hera16
13-06-2014, 21:57
juz nie wiem co robić z tymihybrydami z alle... Niektóre klientki noszą po 2-3 tyg.i jest ok,innym spada po 2 dniach.masakra - jestem pod ogromnym wrażeniem, że komuś mogą się trzymać 2-3 tygodnie na naturalnym paznokciu :wow: Muszą to być krótkie i twarde paznokcie, bo ten żel jest twardy i przy elastycznej płytce pęka po prostu. No i jak Ty je zdejmujesz?
hera-faktycznie.paznokcie te co się na nich trzymały byly krótkie albo na stopach więc z założenia. Zazwyczaj są krótkie. Nie mialam okazji ich zdejmować,bo albo sama je zgryzalam jak zaczęły mi odpryskiwać albo podwadzalam paznokciem.żadna klientka nie wrócila jeszcze na zdjęcie hybrydy.



jak nie uda się twoim sposobem to będę musiala zainwestować w gelish albo shelack. blusky shelak jest trochę tańszy ale nie wiem jak z trwałością - najważniejsze pod te "allehybrydy" jest utwardzenie paznokcia. Jeśli masz dobrą bazę, to nie musisz jej zmieniać tylko dać żel, ew. akryl, żeloakryl, porcelanę, fiberglass pod spód. Tylko czy to nadal będzie hybryda ...hmmm:/:

hera-ja raz zrobilam podklad z primera i cienko żel jednofaz.z sunflower potem 2x kolor i top.i dupa blada.po 2 dniach klientce odpadł
dzis kupilam bazę i top z gelish.jutro sprawdzę na swoich bo tez mi z reguły odpadają
.[/quote]

emalia
13-06-2014, 22:10
jakie masz kolorki, czy mogłabyś zrobić wzornik?


prosze bardzo :) świeżo malowane
http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow-11.html#post407763

izao
14-06-2014, 16:52
a jakiej firmy masz te z allegro?

Ignorantka
14-06-2014, 22:42
...ja raz zrobilam podklad z primera i cienko żel jednofaz.z sunflower potem 2x kolor i top.i dupa blada.po 2 dniach klientce odpadł
dzis kupilam bazę i top z gelish.jutro sprawdzę na swoich bo tez mi z reguły odpadają

Na twardych żelach się nie znam, nie miałam w ręku ani jednego, ale tak na chłopski rozum, taki żel musi być nałożony dość grubo z zachowaniem krzywej C, żeby wytrzymał naprężenia na jakie narażony jest paznokieć. Soak offy i hybrydy można nakładać cienko dlatego, że są elastyczne i "pracują" razem z paznokciem.
Nie chcę Cię martwić, ale top i baza gelish nie pomoże. Te żele w pędzelku nadają się tylko na utwardzony "jakoś" paznokieć. Na naturalny trzeba kupić "rozpuszczalną" hybrydę.
Primera nie używam i nie matowię paznokci, to je niszczy.

hera16
15-06-2014, 09:03
ignorantko-pod gelish tez nie matowisz w ogóle płytki i się trzyma?czy te hybrydy z mistero milano będą się nadawały na bazę i top z gelish,bo są trochę tańsze zwłaszcza ze mają niektóre na wyprzedaży po 29zł. Czy któreś z tych kolorów z wyprzedaży godne są uwagi? Może któraś z was pracowała na nich i może się wypowiedzieć, bo czasem mam wrażenie, że jak coś jest na wyprzedaży to pewnie jakaś lipa i szkoda kasy. Skoro te hybrydy z allepaznokcie są takie lipne, zostawię je na stopy,a na ręce muszę kupić lepsze hybrydy.
podaję link do tych wyprzedaży http://www.misteromilano.pl/pl/82-lakiery-hybrydowe-permanente-uv?orderby=price&orderway=asc

kompia
15-06-2014, 09:08
Mam pytanie odnosnie hybryd semilac... czy nie ma problemu ze zdjęciem tych hybryd? Łatwo odmaczaja się w acetonie?

Do tej pory pracowałam na shellac, gelish, artistic, estetiq i chcę wprowadzić coś nowego myślę nad indigo, spn czy właśnie semilaciem. Zależy mi na tym by hybryda ładnie schodzila w acetonie... polecicie cos?

Copykat
15-06-2014, 13:20
Mam pytanie odnosnie hybryd semilac... czy nie ma problemu ze zdjęciem tych hybryd? Łatwo odmaczaja się w acetonie?

Do tej pory pracowałam na shellac, gelish, artistic, estetiq i chcę wprowadzić coś nowego myślę nad indigo, spn czy właśnie semilaciem. Zależy mi na tym by hybryda ładnie schodzila w acetonie... polecicie cos?
Ja używam na bazie i topie a.t.a. i nie miałam problemu z odmaczaniem.

Ignorantka
15-06-2014, 20:28
ignorantko-pod gelish tez nie matowisz w ogóle płytki i się trzyma?czy te hybrydy z mistero milano będą się nadawały na bazę i top z gelish
Przede wszystkim podkreślam, że hybrydy robię tylko sobie, więc nie wiem jak innym, mnie gelish trzyma się bez matowienia a nawet na mani japońskim. Mam kilkanaście różnych firm ale nie mam nic z mistero milano więc nie mogę się wypowiadać. Gelish jest bardzo uniwersalny i praktycznie łączy się z każdym żelem soak off, hybrydą rozpuszczalną. Top gelish trzeba zmatowić przed odmaczaniem, baza się rozpuszcza jeśli nie jest pokryta czymś odpornym na aceton (twardy żel, nierozpuszczalne "hybrydy").

jealousgirl
16-06-2014, 22:26
Mam pytanie odnosnie hybryd semilac... czy nie ma problemu ze zdjęciem tych hybryd? Łatwo odmaczaja się w acetonie?

Do tej pory pracowałam na shellac, gelish, artistic, estetiq i chcę wprowadzić coś nowego myślę nad indigo, spn czy właśnie semilaciem. Zależy mi na tym by hybryda ładnie schodzila w acetonie... polecicie cos?

Polecam SPN :)

spoczi
18-06-2014, 12:16
ignorantko-pod gelish tez nie matowisz w ogóle płytki i się trzyma?czy te hybrydy z mistero milano będą się nadawały na bazę i top z gelish,bo są trochę tańsze zwłaszcza ze mają niektóre na wyprzedaży po 29zł. Czy któreś z tych kolorów z wyprzedaży godne są uwagi? Może któraś z was pracowała na nich i może się wypowiedzieć, bo czasem mam wrażenie, że jak coś jest na wyprzedaży to pewnie jakaś lipa i szkoda kasy. Skoro te hybrydy z allepaznokcie są takie lipne, zostawię je na stopy,a na ręce muszę kupić lepsze hybrydy.
podaję link do tych wyprzedaży PERMANENTE UV - Lakiery hybrydowe - Lakiery - Produkty - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/82-lakiery-hybrydowe-permanente-uv?orderby=price&orderway=asc)

mi Mistero milano na gelishu ladnie się trzyma, ponad dwa tygodnie wytrzymują bez odprysku. Dłużej nie testowałam bo paznokcie muszę mieć krótkie przy dziecku
z wyprzedaży brałam kolorki i wydaje mi się, że są takie same, ale na gelish jeszcze nie kładłam więc nie wiem jak z trwałością


Emalio bardzo dziękuję za wzornik :) zamawiaj pink doll, na żywo piękny jest :)

rf30
19-06-2014, 19:17
Witam,
Jestem pasjonatką hybryd, chociaż dopiero zaczynam i czasmi nie wychodzi:) Mam baze i top z mollon pro, ogladając wzorniki hybryd chciałam dokupic kolory z allegro 6B&N 4 szt. LAKIER HYBRYDOWY INS 6ML 3+1 grati (4311049008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/6bn-4-szt-lakier-hybrydowy-ins-6ml-3-1-grati-i4311049008.html). Moje pytanie czy ktoś łaczył baze i top mollona z kolorami ins? jaki jest rezulat, trzymaja się kolorki? Chciałam się tez zapytac o hybryde z brokatem, mozna ja potraktowac jako top? czy jesli ja uzyje na kolor to trzeba tez uzyc topu?

Ignorantka
19-06-2014, 20:42
Witam,
Jestem pasjonatką hybryd, chociaż dopiero zaczynam i czasmi nie wychodzi:) Mam baze i top z mollon pro, ogladając wzorniki hybryd chciałam dokupic kolory z allegro 6B&N 4 szt. LAKIER HYBRYDOWY INS 6ML 3+1 grati (4311049008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/6bn-4-szt-lakier-hybrydowy-ins-6ml-3-1-grati-i4311049008.html). Moje pytanie czy ktoś łaczył baze i top mollona z kolorami ins? jaki jest rezulat, trzymaja się kolorki? Chciałam się tez zapytac o hybryde z brokatem, mozna ja potraktowac jako top? czy jesli ja uzyje na kolor to trzeba tez uzyc topu?
Nie kupuj INS, kilka postów wyżej pisałam dlaczego, przeczytaj od #4061. Hybryda brokatowa musi być wykończona topem, nawet użyta na kolor. Oczywiście możesz przetrzeć cleanerem. Jeśli powierzchnia będzie gładka i błyszcząca (mało prawdopodobne, ale możliwe), nie musisz dawać topu. Mollon mam tylko kolory.

markotka
19-06-2014, 20:57
mam trochę kolorków z ins i jeżeli chodzi o krycie i aplikację, to pokuszę się o stwierdzenie, że pod tym względem są lepsze od indigo ;) minusem jest na pewno to, że uciekają z wolnego brzegu/kurczą się. Położone na bazę harmony trzymają spokojnie 3 tygodnie, nawet nie próbowałam ich odmaczać, delikatnie zdjęłam frezarką.

rf30
20-06-2014, 00:02
czy ktos łaczy mollona z kolorkami innych firm ? Jeśli tak to proszę podzielcie się jaka to firma(y)

kiwaczek2
20-06-2014, 08:37
ins sie trzyma bardzo dobrze, kolory mocno napigmentowane, jednak sie nie odmacza co już było tutaj pisane kilka razy

sztynka
20-06-2014, 21:48
Dziewczyny polecam hybrydę Beauty Nail: Lakier HYBRYDOWY żelowy Beauty Nail 5 ml PROMOCJA! (4279615789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-zelowy-beauty-nail-5-ml-promocja-i4279615789.html)
5ml za 6zł! Kupilam na probe, nosilam (na topie i bazie gelish)-pieknie sie trzyma i schodzi w acetonie. Buteleczka szklana, konsystencja srednia (ni to gesta ni to rzadka), zapach podobny do bazy gelish. Ladnie sie poziomuje, nie marszczy i nie ucieka. Teraz widze ze kolorki juz przebrane ale jak ja zamawialam to byl jeszcze duzy wybor. W wolnej chwili wrzuce fotki kolorkow ktore mam. Sprzedajacy bardzo w porzadku- w jednym z lakierow mialam sfatygowany pedzelek ktorym nie dalo sie malowac. Zrobilam mu tylko fotke i wyslal mi nowy lakier na swoj koszt!
Polecam!


A masz jakiś wzornik, real foto etc?

dodzinka
22-06-2014, 16:50
Witam wszystkich,

Od niedawna interesują mnie hybrydy, zakupiłam hybrydy IBD just gel polish, jestem z nich zadowolona mimo że trzeba kłaść 3-4 warstwy w zależności od koloru. Mam pytanie czy któraś z Was próbowała kłaść hybrydę na Bonder IBD, zamiast stosowania bazy?? Czy lepiej zainwestować w bazę z IBD czy z Gelisha? A może Shellac?

Dodatkowo czy ktoś kupował z allegro hybrydy IBD od Sprzedawcy Cosmotic? Byłabym wdzięczna za info :)

Pozdrawiam

czuszka
23-06-2014, 08:39
A masz jakiś wzornik, real foto etc?

nie ma. Dziewczyny na wizażu kupują w ciemno i wrzucają poszczegolne zdjęcia kolorkow na pędzelku.
Na bazie i z topem gelish trzyma sie do oporu. Ja zdejmuję po 10-14 dniach ze wzgledu na nieestetyvzny odrost.

Copykat
23-06-2014, 15:49
A masz jakiś wzornik, real foto etc?
Pytanie nie do mnie, ale mogę pokazać 3 kolory ;) 43, 55 i 93

nia_14
23-06-2014, 19:44
ignorantko-pod gelish tez nie matowisz w ogóle płytki i się trzyma?czy te hybrydy z mistero milano będą się nadawały na bazę i top z gelish,bo są trochę tańsze zwłaszcza ze mają niektóre na wyprzedaży po 29zł. Czy któreś z tych kolorów z wyprzedaży godne są uwagi? Może któraś z was pracowała na nich i może się wypowiedzieć, bo czasem mam wrażenie, że jak coś jest na wyprzedaży to pewnie jakaś lipa i szkoda kasy. Skoro te hybrydy z allepaznokcie są takie lipne, zostawię je na stopy,a na ręce muszę kupić lepsze hybrydy.
podaję link do tych wyprzedaży PERMANENTE UV - Lakiery hybrydowe - Lakiery - Produkty - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/82-lakiery-hybrydowe-permanente-uv?orderby=price&orderway=asc)


Hejka,
ja mam już kilka kolorów z MM (niektóre kupowałam właśnie na promocji) i szczerze polecam :ok: jak chce zamówić jakiś kolorek to wpisuje sobie jeszcze w wyszukiwarkę i sprawdzam jak prezentuje się na zrobionych już pazurkach (czasami dziewczyny wrzucają zdjęcia stylizacji z podpisanymi kolorami) albo na FB MM też można sprawdzić, i wtedy podejmuje decyzję...co do trwałości to wiadomo, jak to z hybrydami, zależy jakie kto ma paznokcie ale generalnie trzymają się przynajmniej 14 dni :)

stefcia92
23-06-2014, 20:22
używał ktoś może hybrydy z firmy KNF ? ja własnie kupiłam jeden kolorek i położyłam na baze z estetiq . jestem ciekawa jak się będzie trzymać.

kolor z KMF fajnie sie rozprowadził jedna cieniutka warstwa nadala już piękny soczysty kolorek.

dodzinka
25-06-2014, 12:55
Witam wszystkich,

Od niedawna interesują mnie hybrydy, zakupiłam hybrydy IBD just gel polish, jestem z nich zadowolona mimo że trzeba kłaść 3-4 warstwy w zależności od koloru. Mam pytanie czy któraś z Was próbowała kłaść hybrydę na Bonder IBD, zamiast stosowania bazy?? Czy lepiej zainwestować w bazę z IBD czy z Gelisha? A może Shellac?

Dodatkowo czy ktoś kupował z allegro hybrydy IBD od Sprzedawcy Cosmotic? Byłabym wdzięczna za info :)

Pozdrawiam

Hej drogie Panie i Panowie, mam prośbę o odniesienie się do moich pytań. Bede wdzieczna za info zwrotne:)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

hera16
25-06-2014, 13:28
Dziewczyny,mam niebawem zrobić manicure hybrydowy ślubny.Pani młoda nie chce typowego French,a jednolity,niekoniecznie zwykly mleczny kolor. Mówi, ze chce może cos lososiowego, bardzo naturalnego. Co mi możecie polecić. Chodzi o podanie koloru i firmy. Mam bazę i top gelish więc najlepiej żeby firmy współpracowały.
myślę że powinien to być kolor lekko transparentny,by za bardzo nie rzucał się w oczy.
czekam na jakieś sugestie.dzięki

---------- Dodano o godzinie 13:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:21 ----------


używał ktoś może hybrydy z firmy KNF ? ja własnie kupiłam jeden kolorek i położyłam na baze z estetiq . jestem ciekawa jak się będzie trzymać.

kolor z KMF fajnie sie rozprowadził jedna cieniutka warstwa nadala już piękny soczysty kolorek.

wczoraj byla u mnie babeczka z hurtowni i polecila KMF.40zl buteleczka.kolory fajne.ale nie wiem czy będzie się trzymac na bazie i topie z gelish.moze któras próbowala?

stefcia,ta stylizacja na twojej stronce -delikatne paznokcie-piękna.czy to hybryda czy żel.czym robilas te biale zdobienia,bo kwiatek to pewnie akryl

stefcia92
26-06-2014, 07:06
wczoraj byla u mnie babeczka z hurtowni i polecila KMF.40zl buteleczka.kolory fajne.ale nie wiem czy będzie się trzymac na bazie i topie z gelish.moze któras próbowala?

stefcia,ta stylizacja na twojej stronce -delikatne paznokcie-piękna.czy to hybryda czy żel.czym robilas te biale zdobienia,bo kwiatek to pewnie akryl[/quote]


też kupowałam po 40 zł narzazie 3 dni sie trzyma bez zarzutu na bazie etetiqu :) (koleżance tydz czasu tez pieknie)

a co do zdobienia -dziekuje :) kwiatuszki akrylowe a biale zdobienia farbka akrylowa.

czuszka
26-06-2014, 07:59
hera 16- jak młoda nie chce frencha to moze zaproponuj jej taki mani jak na innym forum ma w swojej galerii sandrus: asik-paznokcie zaprasza :-) - Strona 5 - Forum Wizaz.pl (http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701770&page=5)
post z 11.06 zdjecie 3 od gory- taki ni to nudzak ni natural. Zapytaj jej co to za kolorek :)

marylin
26-06-2014, 11:15
Hej drogie Panie i Panowie, mam prośbę o odniesienie się do moich pytań. Bede wdzieczna za info zwrotne:)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Co prawda nie posiadam żeli i hybryd IBD ale z tego co wiem bonder IBD stosuje się do żeli twardych a hybrydy są "żelami miękkimi"tzn.pracują i uginają się z płytką paznokcia.Taka mieszanka nie wyjdzie,popęka na paznokciu.Lepiej zainwestować w bazę i mieć pewność,że wszystko będzie ok,Gelish jest pewniakiem,na nim każda hybrydka się trzyma,ale myślę ,że Shellac czy IBD też będą dobre.

O sprzedawcy cosmotic nie słyszałam,Leobert jest pewnym,sprawdzonym sprzedawcą na alle.

kasiiia
27-06-2014, 11:41
czy ktos łaczy mollona z kolorkami innych firm ? Jeśli tak to proszę podzielcie się jaka to firma(y)

Ja mam 2 kolorki z mollona, baze i top. Łączyłam z hybrydami New Color It z Silcare, 5th dimension i MM. Tylko na 5th dimension na 2 kolorach top się kurczy, a tak wszystko trzyma jak nalezy :-)

Ignorantka
27-06-2014, 12:02
...Od niedawna interesują mnie hybrydy, zakupiłam hybrydy IBD just gel polish, jestem z nich zadowolona mimo że trzeba kłaść 3-4 warstwy w zależności od koloru. Mam pytanie czy któraś z Was próbowała kłaść hybrydę na Bonder IBD, zamiast stosowania bazy?? Czy lepiej zainwestować w bazę z IBD czy z Gelisha? A może Shellac?

Dodatkowo czy ktoś kupował z allegro hybrydy IBD od Sprzedawcy Cosmotic? Byłabym wdzięczna za info :)
...
Mam kilka IBD, również jestem z nich bardzo zadowolona. Szczególnie fajnie odmaczają się. Na bonderach nie znam się i nie mam teraz możliwości upewnić się, więc mogę coś źle zinterpretować. Wydaje mi się, że pod nazwą bonder są różne preparaty: primer bezkwasowy; żel pierwszofazowy. Just gel polish chyba ma w swojej linii bonder-primer. Nie mam, nie używałam. Czytałam, że znacznie wpływa na trwałość hybryd ...ale jeszcze bardziej na odmaczanie, tzn. jest duuużo gorzej. Baza IBD do hybryd nie jest chwalona. Lepiej kup shellac - nie testowałam lub gelish - będzie dobrze trzymać, chociaż różnicę w "wiązaniu" zauważysz - kolor odpadnie a baza jeszcze będzie na paznokciu (to nie przeszkadza).
Nie trafiłam jeszcze w sieci na podróbkę just gel, chyba jest za tani żeby go podrabiać ;) Na allegro kupowałam starą serię, nowa ma trochę inną nakrętkę i szerszy, twardszy, płaski pędzelek - dla mnie super ale to kwestia preferencji.

dodzinka
27-06-2014, 15:57
Ignorantko oraz Marylin wielkie dzieki za odpowiedz:) w czasie oczekiwania na nia spróbowałam położyć hybrydy IBD na bonder IBD póki co noszę je tydzień i wszystko gra, żadnych zapowietrzen ani odpryskow. Ale mimo wszystko zakupię bazę gelish. Może jeszcze proszę o propozycje topu:) czytałam dobre opinie o eco star, semilac top. Ale moze coś innego proponujecie?
Co do sprzedawcy o ktorego pytalam, sprawdzil sie idealnie. Towar bez zarzutu ;)
Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

jealousgirl
28-06-2014, 10:52
Ja polecam top uv laq spn. Rewelka. Mialam problem z ryskami, ktore robily sie po okolo tygodniu na koncowkach, zwlaszcza na palcach wskazujacych. Lewa pomalowalam topem gelish a prawa spn i na prawej mam znacznie mniej tych rys niz na lewej. Takze produkt godny uwagi. ;)

chantelle_
29-06-2014, 21:29
A top z semilac ktoras posiada?

hera16
02-07-2014, 21:27
używał ktoś może hybrydy z firmy KNF ? ja własnie kupiłam jeden kolorek i położyłam na baze z estetiq . jestem ciekawa jak się będzie trzymać.

kolor z KMF fajnie sie rozprowadził jedna cieniutka warstwa nadala już piękny soczysty kolorek.

stefciu,i jak utrzymuje się ta hybryda z kmf? Jestem strasznie ciekawa

stefcia92
03-07-2014, 12:04
stefciu,i jak utrzymuje się ta hybryda z kmf? Jestem strasznie ciekawa

mi sie trzymała 3 dni i zaczęła odpryskiwać na czubeczkach. ale za to koleżance trzyma sie 2 tydz super. ja mam bardziej kruchą i łamliwą płytkę. ale wczoraj nałożyłam troche innym sposobem sobie , zobaczymy teraz.

hera16
03-07-2014, 21:56
hera 16- jak młoda nie chce frencha to moze zaproponuj jej taki mani jak na innym forum ma w swojej galerii sandrus: asik-paznokcie zaprasza :-) - Strona 5 - Forum Wizaz.pl (http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701770&page=5)
post z 11.06 zdjecie 3 od gory- taki ni to nudzak ni natural. Zapytaj jej co to za kolorek :)

kupiłam te hybrydy z tiftona 10.11.12.kolory mleczne, bardzo fajne.mam nadzieję ze dobrze będą się trzymały na bazie i topie gelish.dzis juz pierwsze robilam.

mam pytanie.dziewczyny.w którym momencie na hybrydę kladziecie stempelek.nie wiem czy dobrze robię, bo klasę na utwardzony i przemyty top,a potem lakierem bezbarwnym pokrywam. Ale zdarza się, że wzorek się rozmywa.
zastanawiam się czy może pokrywać to topem i utwardzac? Jak wy to robicie?

magdalenasteinhof
04-07-2014, 06:56
Jeśli chodzi o Top to polecam z bluesky shellac ic nowość mam od 2 miesięcy top bez przemywania pięknie się błyszczy przez 3 tygodnie albo i lepiej widzę po tym jak klientki przychodzą z odrostami jest godny polecenia , ostatnio też polubiłam oryginalny top z shellaca :)

hera16
04-07-2014, 08:03
Dzięki czuszka.sprawdzę dzis czy top nie rozmyje stempelka

czuszka
04-07-2014, 10:34
musisz poczekac az dobrze wyschnie lakier na stemplu :)

jealousgirl
04-07-2014, 14:27
Mi sie zawsze rozmywal jak probowalam przykryc zwylym bezbarwnym lakierem. Pozniej przykrywalam topem gelish albo spn i do lampy i bylo super. Caly czas tak robie. Wszystko sie super trzyma i nie rozmazuje.

mamama
04-07-2014, 17:55
Dziewcznyny mam problem ostatnio moim klientkom zaczela odchodzic hybryda po boku nir odpryskiwac tylko odchodzic wszystko robie tak samo jak zawsze pracuje na bazie gelish i kolorkach indigo . Czy ktoras z was miala kiedys taki problem ?

hera16
04-07-2014, 20:58
Mi sie zawsze rozmywal jak probowalam przykryc zwylym bezbarwnym lakierem. Pozniej przykrywalam topem gelish albo spn i do lampy i bylo super. Caly czas tak robie. Wszystko sie super trzyma i nie rozmazuje.

no widzisz,i to jest sposób,klientce się nie rozmarze,i od razu po topie ma suche pazurki,nie czeka aż wyschnie lakier.dzis kilka razy mi pod lakierem się rozmyl wzór i od nowa.
a czy stwmpelek robisz na przemytym kolorze,czy na przemytym topie i jeszcze raz top?

jealousgirl
04-07-2014, 21:02
Przemywam top. Dla pewnosci przecieram albo ph bondem albo zwyklym acetonem (ale nie matowie topu bloczkiem ani niczym), robie stempelek i na to top i do lampy :) jakos tak mi sie wydaje ze jest bezpieczniej niz na samym kolorze ;)

---------- Dodano o godzinie 21:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:00 ----------


Dziewcznyny mam problem ostatnio moim klientkom zaczela odchodzic hybryda po boku nir odpryskiwac tylko odchodzic wszystko robie tak samo jak zawsze pracuje na bazie gelish i kolorkach indigo . Czy ktoras z was miala kiedys taki problem ?
Ja tez mam ten problem. Tyle ze z spn na bazie gelish. :/ jedyne co przychodzi mi do glowy to wymiana zarowek (chociaz lampe kupilam nowa ze 4 mies temu).

A robisz na podwojnej bazie? Wcierasz baze czy malujesz jak lakierem? Ile czasu utwardzasz? Moze delikatnie dotknelas skorek po boku?

hera16
04-07-2014, 21:40
No wlasnie co do jakości żarówek w lampie.czy mozliwe,ze żarówki są. Zużyte,bo pierwsza warstwa koloru hybrydy na jednym z paznokci jakoś się pofalowala podczas utwardzania.niestety druga warstwa tego nie przykryla.nadmieniam ze malowalam hybrydę na przedluzonych żelem paznokciach

spoczi
04-07-2014, 21:45
No wlasnie co do jakości żarówek w lampie.czy mozliwe,ze żarówki są. Zużyte,bo pierwsza warstwa koloru hybrydy na jednym z paznokci jakoś się pofalowala podczas utwardzania.niestety druga warstwa tego nie przykryla.nadmieniam ze malowalam hybrydę na przedluzonych żelem paznokciach

mi się faluje jak za dużo nałożę hybrydy

hera16
06-07-2014, 13:18
No widzisz,o tym nie pomyslalam.próbowalam zrobić ombre i moze dlatego

---------- Dodano o godzinie 13:18 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:24 ----------

Kupilam kilka kolorów tiftona.w tym 3 mleczne.kolorki ładne ale tylko pierwszego dnia.po 24godzinach barwa zrobila się pożółkła i zszarzał kolor.akurat poprawialam jeden pazurek bo klientce się zlamal i glupio wyglądali zw ten sam lakier a dzień poźniej juz ma inny jakby brudny kolor.sprawdzalam dwun klientkom maialy 2 różne kolory i oba juz są inne.beznadzieja.tez tak macie?czego to moze byc wina

czuszka
07-07-2014, 07:37
hera a jakiego uzywasz topu?

hera16
07-07-2014, 07:52
Baza i top z gelish harmony

julia2901
07-07-2014, 21:48
Witam wszystkich :)
Mam problem z utwardzeniem lakieru hybrydowego, lampę kupiłam kilka dni temu, baza z Shellac nie utwardza się po przetarciu na paznokciu pozostaje kilka błyszczących plamek, reszta się wyciera, lakier podobnie, po 2 minutach w lampie kolor schodzi ... co może być przyczyną... ?

agnieszka-nails
07-07-2014, 23:47
Chociażby to że bazy nie powinno się przecierać "na mokro" a tym bardziej nie powinno sie przecierać koloru.

julia2901
08-07-2014, 02:24
Tak wiem, ale przy nakładaniu topu na pędzelku zostaje kolor, czy tak powinno być? dlatego sprawdzałam czy lakier jest dobrze utwardzony... a przecierałam tylko żeby sprawdzić, suchym wacikiem, dlatego pytam czy to jest normalne.

natalia268
08-07-2014, 09:40
A top z semilac ktoras posiada?

Miałam go, bez zastrzeżeń :) polecam
tylko ta mała pojemność nie jest zbyt wydajna... skończył mi się bardzo szybko...

czuszka
08-07-2014, 13:47
Tak wiem, ale przy nakładaniu topu na pędzelku zostaje kolor, czy tak powinno być? dlatego sprawdzałam czy lakier jest dobrze utwardzony... a przecierałam tylko żeby sprawdzić, suchym wacikiem, dlatego pytam czy to jest normalne.

czasem kolor (jak jest mocno napigmentowany) zostaje delikatnie na pedzelku od topu. Ja wtedy przecieram pedzelek od topu cleanerem i zakrecam buteleczke.

hera16
08-07-2014, 21:57
Kupilam kilka kolorów tiftona.w tym 3 mleczne.kolorki ładne ale tylko pierwszego dnia.po 24godzinach barwa zrobila się pożółkła i zszarzał kolor.akurat poprawialam jeden pazurek bo klientce się zlamal i glupio wyglądali zw ten sam lakier a dzień poźniej juz ma inny jakby brudny kolor.sprawdzalam dwun klientkom maialy 2 różne kolory i oba juz są inne.beznadzieja.tez tak macie?czego to moze byc wina[/quote]
uzywam bazy i topu gelish harmony.czy ktoś móglby mi powiedzieć co tu jest nie tak.czy wam też się tak dzieje i czego to może być wina.

Valia
09-07-2014, 10:14
mnie się wydaje, że jakoś się musiał utlenić. Może nie domknęłaś buteleczki. Może stał gdzieś blisko słońca? Też mi się to kiedyś przytrafiło.

hera16
09-07-2014, 11:15
no nie bardzo.buteleczki czarne,nowe,na drugi dzień po zakupie robilam paznokcie.wszystkie hybrydy trzymam w szufladzie,więc światlo się nie dostalo

czuszka
09-07-2014, 12:57
czasami tak sie dzieje. Ja mialam ostatnio pedi frencha Indigo na bazie i z topem gelish. Po 7 dniach i po powrocie z wakacji (piasek, chlorowana woda) musialam poprawic jednego paznokcia. Po zrobieniu byl on lekko rozowy a reszta taka zszarzala :) bylo widac roznice w kolorze covera.

Rosa250
09-07-2014, 20:46
Witajcie.
Mam hybrydy z LNC (użytek domowy),trochę ostatniego czasu zaczęło mnie męczyć używanie primera, który jednak niszczy płytkę paznokcia (maluję je co 2 tyg.) czy mogłybyście powiedzieć mi, przy których firmach nie trzeba z niego korzystać i oczywiście hybryda trzyma się dobrze - do tej firmy ja osobiście nie mam zastrzeżeń. Wiem, że Shellac ma takie lakiery, a inne firmy?
A także czy można znaleźć gdzieś próbniki do shellaca (nie lubię mocnych kolorów, wolę delikatne, gdyż pracuję w biurze, w którym wyraziste kolory nie są wskazane).

czuszka
10-07-2014, 14:17
a szukałaś na google i w wyszukiwarce "katalog hybryd/żelolakierów"? bo tego tam jest mnóstwo...

dodzinka
10-07-2014, 21:56
Mam pytanie czy ktos ma jakies doswiadczenie z hybrydami dolce nails? Kupilam jedna na sprobowanie nr 42 taki nude kolorek. Poki co jest super po 2-3 wartwach pelne krycie. Jedynie cena dosc wysoka jak za firme o ktorej nigdy nie slyszalam 39zl.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

seraFinka
11-07-2014, 03:01
Dziewczyny, gdzie zaopatrujecie się w hybrydy?
Ja chciałabym zamówić shellac lub opi gelcolor tylko boję się o podróby :(
Czy możecie polecic jakiś sprawdzony sklep internetowy?? :-)

bettyblue
12-07-2014, 09:09
Witam Was dziewczyny :) mam pytanko do prac domowych (czyli praktykujac na rodzinie i znajomych) chcialabym uzywac lakierow nizszej polki mam np a.t.a (firma z lakiermi hybrydowymi,nie milo wspominam zakup,,poniewaz caly czas cos bylo nie tak ale kupilam baze i top innej frimy, Moje pytanie brzmi: lakiery ktore zakupilam sa lipca tego roku, czy zdarza sie wam uzywac przeterminowanych lakierow, wiadomo,ze kazdy kolor schodzi mniej lub szybciej. Czy data moze znaczaco wplywac na dlugosc trzymania sie hybrydy ?!
Drugie pytanie brzmi, czy jak robice frencha hybrydowego,to raz nakladacie biala linie, czy dwa razy?! :)

Bede wdzieczna za odpowiedz.
Pozdrawiam serdecznie :) :)

kiwaczek2
12-07-2014, 14:11
nie wiem jak z datą ważności, nawet nie wiem ile moje mają i cczy już po dacie. ata ma bardzo dobrą kolorówkę i trzyma się idealnie na gelishu.
co do bialego - ja robię raz.

hera16
13-07-2014, 11:05
Ja końcówkę robię 2 razy bo mi nie. Pokrywa dobrze.a bialy kolor mam z ins.

kiwaczek a ty bialy z jakiej masz firmy?

minimouse
13-07-2014, 12:47
Dziewczyny, gdzie zaopatrujecie się w hybrydy?
Ja chciałabym zamówić shellac lub opi gelcolor tylko boję się o podróby :(
Czy możecie polecic jakiś sprawdzony sklep internetowy?? :-)

te z OPI możesz kupić w ich autoryzowanym salonie BeautyIn w Łodzi na ulicy Pomorskiej ... tylko trzeba się okazać jakimś dowodem prowadzenia firmy albo cerytfikatem ukończenia szkolenia lub legitymacją np studenta kosmetologii czy jakiegoś studium kosmetycznego - takie maja zasady bynajmniej co do sprzedaży tych gelcolr

celincia
13-07-2014, 14:38
Dziewczyny, gdzie zaopatrujecie się w hybrydy?
Ja chciałabym zamówić shellac lub opi gelcolor tylko boję się o podróby :(
Czy możecie polecic jakiś sprawdzony sklep internetowy?? :-)

Zamawiałam GelColor na allegro od użytkownika muuchol, wybór kolorystyczny nie za duży, ale na maila dostałam wykaz wszystkich jakie posiadają, to jest tego więcej niż wystawione :) Są oryginalne, bo porównywałam z BeautyIn, bo też stamtąd mam :)

julia2901
15-07-2014, 00:37
czasem kolor (jak jest mocno napigmentowany) zostaje delikatnie na pedzelku od topu. Ja wtedy przecieram pedzelek od topu cleanerem i zakrecam buteleczke.


dziękuję za pomoc,
a może jakaś rada dotycząca bazy Shellac, po lampie nie jest do końca wyschnięta i niektóre lakiery źle się na niej rozprowadzają, i brzydko wyglądają

czuszka
15-07-2014, 07:29
żadna baza po utwardzeniu nie jest do końca wyschnięta-zawsze zostaje warstwa dyspersyjna dzięki której kolejne warstwy się siebie trzymają :) jesli kolor ucieka Ci z bazy to przetrzyj ja wacikiem bezpyłowym.

karola1986
15-07-2014, 11:20
Witam. Jestem nowa na forum. Mam do was pytanko czy któraś używa Bluesky top bez przemywania???Zakupiłam jakiś czas temu i właśnie nosze na sobie 3 dzień . Jestem bardzo ciekawa waszych opinii gdyż o zwykłym topie słyszałam różne.

natalia268
15-07-2014, 13:20
Na górze tematu masz takie coś jak, ''Przeszukaj ten temat'' (obok oceny i gwiazdek)
tam wpisz bluesky i znajdziesz sporo postów na ten temat :)

czuszka
15-07-2014, 14:12
z tym że Dziewczyna pisze o topie bluesky bez przemywania a z tego co kojarzę chyba jedna opinia tylko na ten temat była

karola1986
17-07-2014, 11:50
mam jeszcze pytanko do dziewczyn które używają bluesky czy macie problem z usuwaniem hybrydy? Używam base bluesky kolor silcare i top bluesky bez przemywania i powiem szczerze ze po 15 min noszenia wacików nasączonych w acetonie zawiniętych w folię mam problem ze zdjęciem trochę zejdzie a resztę muszę pilnikiem hmm czy coś robię nie tak??? Wcześniej używałam top i base z Cosmetic Zone nie miałam takiego problemu.

czuszka
17-07-2014, 13:44
sama jej nie miałam ale słyszałam dużo opinii że ciężko złazi...

karola1986
17-07-2014, 17:32
Dziękuję. Właśnie i ja słyszałam ze schodzi uciążliwie hehe. Jeszcze opinia co do Bluesky top bez przemywania, dziś po 2 tyg noszenia przez moją mamę zdjęłam jej ale tylko dlatego iż już odrost był za duży. Z czystym sumieniem polecam ślicznie się błyszczał do ostatnich chwil :)
Ja dalej noszę al eu mnie to nawet tygodnia jeszcze nie ma :)

hera16
17-07-2014, 23:00
mam jeszcze pytanko do dziewczyn które używają bluesky czy macie problem z usuwaniem hybrydy? Używam base bluesky kolor silcare i top bluesky bez przemywania i powiem szczerze ze po 15 min noszenia wacików nasączonych w acetonie zawiniętych w folię mam problem ze zdjęciem trochę zejdzie a resztę muszę pilnikiem hmm czy coś robię nie tak??? Wcześniej używałam top i base z Cosmetic Zone nie miałam takiego problemu.

czyli rozumiem że kolorków też używasz z bluesky.ja planuję zakup bo cena dobra, a w końcu czym usunęłaś hybrydy. ja używam do hybryd top i bazę z gelish.kolory różnie. głównie piłuję.

karola1986
18-07-2014, 10:43
Kolory mam w większości Silcare. Spiłowałam top następnie 15 min w acetonie pod folią. Większość zeszła za pomocą drewnianego patyczka ( nie wiem jak fachowo na to się mówi ) resztę delikatnie bloczkiem 100/100 spiłowałam i od razu zrobiłam nowe :)

Fantazja84
23-07-2014, 10:04
Hejka,
napiszcie mi ile płacicie za bazę Gelish ? Kosztuje ok 120 zł ? bo tylko za tyle znalazłam....

I jeszcze jedno:
używałyście hybryd termicznych?

hera16
23-07-2014, 10:48
tak.ja za bazę tyle placę.kupuję w eurofashion.co do hybryd termicznych mam jedną z alllepaznokcie.kolor na próbniku mocny fiolet.na paznokciu jak mialam zamieniał się w neonowy róż.niestety na moich krótkich paznokciach zawsze był kolor różowy chyba ze trzymałam szklankę z bardzo zimnym napojem albo ręce włożyłam pod zimną wodę.myslę ze hybryda termiczna przynajmniej taka jak moja ma efekt na długich paznokciach.
w Sunflower mają fajne hybrydy,które zmieniają kolor w nocy.ale nie wiem jak one się trzymają.może. Któras ma i powie jak z ich trwaloscią i czy te termiczne hybrydy z sf rzeczywiście się sprawdzają.zaraz jak znajdę zdjęcie próbnika z tą hybrydą to wkleję

Mango086
23-07-2014, 19:04
Witam,

uzywam IBD just gel na bazie i top Gelish, i kolory maja straszne krycie. Ogólnie 3 warstwy nie wystarczaja bo i tak są przeswity i takie jakby mazy:(
Przewertowalam wątek, i wyprobowałam z przetarciem bazy wacikiem, pozniej pedzelkiem i jest troszkę lepiej, ale w dalszym ciągu nie ma 100% krycia.
Jest jakas specjalna technika przecierania tej warstwy dypresyjnej? Zastanawiam się nad zmianą kolorówki, ale to znowu inwestycja:/:
Dzieki za wszelką pomoc:kwiatek:

hera16
23-07-2014, 20:04
odnośnie hybryd termicznych.mam zrobić hybrydę ślubną.panna młoda zażyczyła sobie termiczną najlepiej biala przechodząca w połowie w jasny delikatny róż.czy wiecie gdzie taką mogę dostać i ważne żeby grala z bazą u topem Gelish. A czy w ogóle są takie hybrydy termiczne ze na krótkich paznokciach widać 2 kolory?

pomyślałam że można zrobić ombre ale mi nie wychodzi. Nie wiem jak sobie z tym fantem poradzić

Elizabeth76
24-07-2014, 10:47
hera16 (http://forum.wzorki.info/members/15809-hera16.html) tak sie prezentują na paznokciach termiczne shade
77617

i 4 PRO NAIL TECH free color

77619 77618

top i baza gelish

hera16
24-07-2014, 11:20
a czy to naturalne pazurki.bo zastanawiam się czy nie wyglądają inaczej termiczne hybrydy na żelu czy akrylu niż na naturalku.
dzięki za zdjęcia.a gdzie kupujesz te hybrydy termiczne.na allegro czy w jakiejś hurtowni.podeslij link jak możesz

aha i czy te termiczne kolorki to na pewno hybryda bo w opisach mi wyskakuje że to zwykły żel a ja nie będę przedłużać pazurków tylko mam nałożyć hybrydę

Elizabeth76
24-07-2014, 12:40
tu są Sklep Euro Fashion - Manicure, Paznokcie, Tipsy, lakiery, akrl, żel - Euro Fashion (http://www.sklep.eurofashion.com.pl/)

wszystkie kładzione na naturalka

samaron
24-07-2014, 13:07
odnośnie hybryd termicznych.mam zrobić hybrydę ślubną.panna młoda zażyczyła sobie termiczną najlepiej biala przechodząca w połowie w jasny delikatny róż.czy wiecie gdzie taką mogę dostać i ważne żeby grala z bazą u topem Gelish. A czy w ogóle są takie hybrydy termiczne ze na krótkich paznokciach widać 2 kolory?

pomyślałam że można zrobić ombre ale mi nie wychodzi. Nie wiem jak sobie z tym fantem poradzić

termiczna będzie się zmieniać, nie będzie tak, że będzie miała na stałe biało-różowe i na dodatek w połowie, zdecydowanie zrobiłabym ombre - pomaluj całe na biało i potem gąbką same końcówki jasnym różem - ona będzie mogła kontrolować stopień nasycenia koloru ;)

hera16
24-07-2014, 13:16
samaron.a mówisz o hybrydzie żeby gąbeczk nałożyć czy o zwykłym lakierze?
chodzi o to żeby to było trwale bo w piątek ma przyjść a wieczorem ma jeszcze dekorować sobie salę.bylaby lipa gdyby okazało się ze jej lakier zejdzie

Elizabeth76
24-07-2014, 13:28
hera16 (http://forum.wzorki.info/members/15809-hera16.html) hybrydy też można ombre robić

samaron
24-07-2014, 13:34
tak mówię o hybrydzie, na utwardzony biały możesz ciapkać gąbeczką umoczoną w tym różowym, będzie widziała jaki stopień nasycenia jej odpowiada, utwardzisz i na to top. wybierz gąbkę o małych porach i maluj taką prawie suchą.
lakier może jej się zetrzeć jak będzie baloniki wiązać ;)

Madzia_00000
24-07-2014, 16:35
Hej dziewczyny mam pytanko głownie do osób pracujących na hybrydkach od MM. Mam pewien problem: aktualnie używam bazy podkładowo-nabłyszczającej z MM nakładam ją zarówno jak na pierwszą i ostanią wasrtwe w celu nabłyszczenia pazurka ale efekt błysku nie jest zdumiewający. Zastanawiam się czy można użyć żelu nawierzchniowego top cristallo w celu nabłyszczenia hybrydy? Boję się go zakupić ponieważ nie wiem czy można go nakładać również na hybrydy czy tylko na żele ponieważ mam nieciekawe przejścia z glossami większości mi zawsze pękały z powodu swojej małej elastyczności. I drugie pytanko czy do pazurków żelowych lepszy ejst żel top cristallo czy żel nawierzchniowy top transparente ( jeżeli chodzi o zele używam z wersji standard)?

fail92
24-07-2014, 19:48
Kochane mam pytanie, jakie są ceny manicure hybrydowego za granicą? Mieszkam obecnie w Grecji, znajoma robi żele po 30 euro i zaproponowała mi miejsce u siebie w salonie. Ile powinnam brać za pazurki i jaką część tego powinnam jej oddawać na udostępnienie miejsca? Dodam że mieszkam na wyspie gdzie nikt nie robi hybryd, a szczególnie turystki są chętne i często pytają o nie.

hera16
24-07-2014, 22:09
termiczna będzie się zmieniać, nie będzie tak, że będzie miała na stałe biało-różowe i na dodatek w połowie, zdecydowanie zrobiłabym ombre - pomaluj całe na biało i potem gąbką same końcówki jasnym różem - ona będzie mogła kontrolować stopień nasycenia koloru ;)
tak wygląda moja pierwsza próba hybrydowego ombre gąbeczką. mam nadzieję że się załączy zdjęcie bo robię topo raz pierwszy i mam problemy

biały podkład i jasnym brudnym różem ciapaki, potem na to perłowy efect i top,może coś takiego by się spodobało na ślub...
tylko nie wiem dlaczego na wolnym brzegu paznokciauciekł kolor różowy i widzę prześwit białego. chyba powiinnam różowym pędzelkiem pociągnąć końcówkę lekko i utwardzić, czy macie na to jakiś sposób, ...

hera16
24-07-2014, 22:15
tak.ja za bazę tyle placę.kupuję w eurofashion.co do hybryd termicznych mam jedną z alllepaznokcie.kolor na próbniku mocny fiolet.na paznokciu jak mialam zamieniał się w neonowy róż.niestety na moich krótkich paznokciach zawsze był kolor różowy chyba ze trzymałam szklankę z bardzo zimnym napojem albo ręce włożyłam pod zimną wodę.myslę ze hybryda termiczna przynajmniej taka jak moja ma efekt na długich paznokciach.
w Sunflower mają fajne hybrydy,które zmieniają kolor w nocy.ale nie wiem jak one się trzymają.może. Któras ma i powie jak z ich trwaloscią i czy te termiczne hybrydy z sf rzeczywiście się sprawdzają.zaraz jak znajdę zdjęcie próbnika z tą hybrydą to wkleję


to moja hybryda termiczna. po polaniu połowy próbnika gorącą wodą. to ta różowo-fioletowa

magda1812
24-07-2014, 23:56
witajcie:) mam takie pytanie..czy jak ściągne hybrydę acetonem, to poźniej jak chcę nałożyć nowy kolor to muszę po raz kolejny matowić blokiem całą płytkę, czy tylko odrost i poźniej na to baze??
zawsze tylko matowiłam odrost i do tej pory wszystko było ok, niestety wczoraj klientka zadzwoniła z reklamacją że pod hybrydę podeszło powietrze:(

hera16
25-07-2014, 07:30
ja matowię całość

blue_charlotte
25-07-2014, 10:04
Cześć dziewczyny :)
Jestem początkująca. I mam małe pytanie, czy któraś z Was orientuje się może jak lakier Semilac współpracuje z bazą i topem Estetiq? ;-) zakochałam się w ich kolorach, ale obawiam się, że się nie sprawdzą z tą bazą..

Fantazja84
25-07-2014, 12:41
hera16 - super hybryta.
Zakochałam się - kupię sobie.
A co do tych ombre ślubnych to ja bym dała na dół trochę ciemniejszy róż i bym nie podjeżdżała tak wysoko z kolorem.

Czy któraś z Was używała "folii do usuwania żelllakieru" ???

karola1986
25-07-2014, 12:48
Dziś pozbyłam się mojej hybrydy nie piłowałam topu i powiem że lepiej schodzi bluesky gdy go się nie piłuje.

Fantazja 84 o jakiej folii mówisz?? Zwykłej (kuchennej) czy o gotowych już foliach z płatkami nasączonymi?? Ja używam zwykłej

hera16
25-07-2014, 13:00
ja też używam zwykłej folii spoż, a płatki przecinam na pół i nasączone owijam folią.

co do hybrydy. kolorek extra ale musi być długi paznokieć, bo na którkim ciepło za bardzo promieniuje i moje paznokcie -krótkie -były wyłącznie neonowo różowe, chyba, że miałam zimne ręce to wtedy fioletowe.

to ta hybryda, kolor 4

04. LAKIER HYBRYDOWY TERMICZNY - Ciepło : Różowy - Zimno : Fioletowy - 6 ml (http://www.allepaznokcie.pl/1961-04-lakier-hybrydowy-termiczny-cieplo-rozowy-zimno-fioletowy-6-ml.html)

BettyNails
26-07-2014, 22:30
Wlasnie zaczelam przygode z manicure hybrydowym... Mam zestaw hybrydowy z Semilac i mega problem z topem http://imgx.wizaz.pl/forum/images/smilies/frown.gif wyciagam z lampy - piekny polysk, wszystko super, ale po przetarciu cleanerem, caly efekt matowieje http://imgx.wizaz.pl/forum/images/smilies/confused.gif zmienilam juz cleaner na ten z DiamondCosmetics, wymienilam lampy UV, trzymalam warstwy dluzej i jest niewielka poprawa, ale to nadal nie blysk niczym tafla wody http://imgx.wizaz.pl/forum/images/smilies/confused.gif Macie jakis pomysl?

karolasc
27-07-2014, 09:26
Dziewczyny a ja ostatnio mam problem z topem z gelisha, kupiłam w EF otworzyłam chce wykańczać pazurki a on się marszczy jakby był położony na tłustą powierzchnię, aż takie oka się robiły, odesłałam im, w międzyczasie kupiłam u innego dystrybutora inna butelkę topu ( inny nr produkcji) i jest to samo, chociaż w mniejszym stopniu. Spotkał się ktoś z czymś takim? Bo nie ukrywam, że trochę czasu marnuje żeby idealnie rozprowadzić produkt.

Xylogic
27-07-2014, 17:02
dziewczyny polecicie jakąś hybrydę termiczną?
Miałam tą z allepanokcie i beznadzieja, mój ulubiony SPN jeszcze nie wpadł na termiczne.

Używał ktoś bazy i topu z SPN w połączeniu z hybrydami Cosmetics Zone? Jestem bardzo ciekawa czy ładnie się trzyma. Wolę dołożyć 3zł i mieć o wiele większe kolory z Cosmetics Zone......

zmijka
27-07-2014, 23:16
Dziewczyny a ja ostatnio mam problem z topem z gelisha, kupiłam w EF otworzyłam chce wykańczać pazurki a on się marszczy jakby był położony na tłustą powierzchnię, aż takie oka się robiły, odesłałam im, w międzyczasie kupiłam u innego dystrybutora inna butelkę topu ( inny nr produkcji) i jest to samo, chociaż w mniejszym stopniu. Spotkał się ktoś z czymś takim? Bo nie ukrywam, że trochę czasu marnuje żeby idealnie rozprowadzić produkt.


ja mam to samo, ale na szczęście zanim dojdę do kciuka to reszta sie "zleje" i normalnie utwardzam, ale jak nakładałam pierwszy raz to sie przeraziłam

Ignorantka
28-07-2014, 09:40
... mam problem z topem z gelisha... on się marszczy jakby był położony na tłustą powierzchnię...
Obstawiam, że winny jest kolor pod topem. Zostawia nie "kompatybilną" warstwę, właśnie taką niby tłustą. Proponuję w miarę możliwości przetrzeć kolor przed nałożeniem topu.

KlaudiiS
28-07-2014, 14:59
Też tak mam z topem z gelisha niestety. Też obstawiam że to moje kolory nie zawsze się zgrywaja z tym topem. Zawsze jak skończę ostatniego paznikcia malować to sprawdzam resztę i ewentualnie poprawiam na mokro jeszcze

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

jealousgirl
28-07-2014, 21:38
Do kolezanki ktora miala problem z niezbyt blyszczacym topem semilac - A moze przetrzyj spirytusem salicylowym? :)

Kamillka
28-07-2014, 22:41
Ja stosuje spn z cosmetic zone i nie mam problemow

karolasc
29-07-2014, 21:08
gelish z gelishem nikompatybilny? no coś tu jednak chyba nie bardzo... zresztą mam 3 firmy kolorówek i z każdą jest to samo... a wcześniej też na gelishu pracowałam i nie miałam takich akcji dopiero teraz te opakowania. No można przetrzeć kolor, tylko po a) może zejść bo b) istnieje możliwość zabrudzenia go także to odpada, na razie daje radę, z trwałością na razie przy tym problemie jest ok, nie miałam telefonów ze coś się dzieje z pazurkami, ale dzięki za podpowiedzi :)

bettyblue
31-07-2014, 18:46
Sluchajcie mam pytako... robilam juz drugi raz mojej mamy hybryde, frencha...nie wiem dlaczego ale hybryda strasznie szybko shcodzi z paznokci rozdwojonych :/ i mimo to ze poleruje je bloczkiem i piluje delikatnie pilniczkiem aby zrownoac plytke to i tak lakier zawsze odpryskuje:/ czy u was tez to sie zdarza w przypadku rozdwojonych paznokci??

hera16
31-07-2014, 21:49
zazwyczaj na paznokciach rozdwajających się hybryda się słabo trzyma. W ogóle odnoszę wrażenie, że hybrydowy French w ogóle słabo się trzyma.nakladam bazę i 2xkolor potem 2x bialą końcówkę i top.a ostatnio klientce odpadł po 3 dniach.a poprzednio hybryda jednobarwna trzymala się 3 tyg.
tak w ogóle na French używam mlecznych kolorów z tifftona.ale jestem bardzo z tych mlecznych niezadowolona. Fatalne krycie,wygląda jakbym spilowala 100 pilnikiem pazur a kolor z pigmentem powchodził w te rowki,choć zawsze przygotowuję pazury bloczkiem. Te kolory co tak źle wyglądają to 10,12.Nr 11 jest trochę lepszy ale raczej dopiero 3 warstwy zakrywają ten brzydki wygląd. Na domiar złego wszystkie te mleczne tifftony po 24godz.zmieniają barwę na brzydszą,wręcz pożółkłą. Raz klientce poprawiałam bo zlamala paznokieć. Fatalnie wyglądalo bo ten poprawiony miał ładny kolor a reszta niestety już nie.czy wy też moze macie takie problemy?

czuszka
01-08-2014, 07:04
Hera mnie sie wydaje ze Ci odpada bo za duzo tych wszystkich warstw masz w tym frenchu. Ja nakladam 1xbaze 1xkolor do frencha 1xbialy pasek 1xtop. I wszystko sie trzyma min, 2 tyg. Z tym ze uzywam bazy i topu gelish a kolorow Indigo.
Co do paznokci rozdwojonych to polecam porcelane ekspresowa Sunflower (do kupienia na stronie tegoz producenta)-nakladasz albo na same koncowki albo na cala plytke. Sa dwie metody-albo jak proponuje producent najpierw smarujesz paznokcie specjalnym klejem, na to proszek porcelanowy, dalej baza itd. albo na utwardzona baze dajesz proszek porcelanowy, na to druga warstwa bazy, do lampy i dalej juz normalnie. Koszt porcelany jest niewielki wiec ja bym sprobowala. Sama uzywam jej do naprawy nadpękniętych paznokci i jestem z niej zadowolona.

falbala
01-08-2014, 07:38
Mam pytanie, jako że od 3 lat jestem wierna shellacowi, ale niestety jego kolorówka jest niezbyt zróżnicowana a moje klientki chciałyby jakies neonki albo mega wsciekłe kolorki myslałam, zeby zakupic takie z innej firmy. przewertowałam cały watek i zastanawia mnie tifton. Cena rozsadna kolory jakich szukam maja, piszecie, ze sie odmaczaja i współgraja z base i top coat shellac cnd. Wiec gdzie tu haczyk? :) maja całkiem przystepna cene.. Miałyscie z nimi jakies problemy? I jakie konkretne numery polecacie?

hera16
01-08-2014, 07:59
nie polecam kolorów mlecznych bo mają zle krycie z tifftona. Inne są fajne.
godne uwagi są z Allepaznokcie hybrydy o nazwie UNIQUE.dobra cena, 2 pojemności extra kolory, no i super się odmacza. Na raze mam od nich kolor 4 ten jest mleczny bardzo transparentny, 6 to matowy jasny róż. Ale bardziej wygląda na pazn.jak beżowy.u mnie ma wzięcie. No i 35-jasna czerwień.super kolor. Zwlaszcza jak pokrywam go topem z efektem perły. To jasny czerwony choć taki trochę podchodzi pod pomarańcz. Zaraz wkleję link.
aha raczej 2 warstwy kryją.no i nie wszystkie kolory z tego co widzę są w obu pojemnościach.widzę ze 15 ml ma więcej kolorów na tą chwilkę.ale naprawdę są piękne te ich kolory.
http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/1121/unique-soak-off-gel-polish

Czuszka. Moze masz rację .ja tez mam bazę i top gelish ale kolory to ins do French.pozostale kolory mam z Allepaznokcie, Tiffton, unique z Allepaznokcie.
czy ten twój biały ma dobre krycie, że 1 warstwa starcza?

czuszka
01-08-2014, 08:58
lepiej kup sobie Indigo-żadna inna firma nie ma takiej pieknej kolorówki :)

czuszka
01-08-2014, 09:01
hera-dla mnie krycie idealne. Ja nie lubie frenchu takiego "sztucznego". Zreszta ocen po fotce sama. Jeszcze bielszy jest Mr.White ale osobiscie nie mialam.

hera16
01-08-2014, 09:21
no fane krycie, a ten mleczny to też z indigo czzy jakis inny


tu wklejam kolorówkę z unique

czuszka
01-08-2014, 10:09
tez (french pink). 99% mam z Indigo

Ka_r0
01-08-2014, 10:16
mr white wygląda jak biały żel :) tu razem z milky pink :)

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10417117_692701420791726_1590495679_n.jpg?oh=9b262 296d2a09c8cc054b3dacf0bb686&oe=53DD2A9F&__gda__=1407023695_fe83148996f4ffa0cd42daf75554c33 8

falbala
01-08-2014, 11:16
własnie zamowiłam 3 kolory z tiftona biały, neon niebieski i lolypop :) jak dotra to zdam relacje :)
a indygo lubia sie z cnd? ..moze tez zaryzykuje kolorówka faktycznie kuszaca :)

czuszka
01-08-2014, 12:39
ja uzywam na gelishu, shellaca nie mialam.

Fantazja84
01-08-2014, 16:30
Hej,
moje PIERWSZE hybrydy.
Tifton - niebieski-23, miętowy-27, ostatni paznokieć u dziewczyny na palcu wyszedł lekko wpadający w róż a u mnie na paznokciach ma kolor kamuflażu peach nr 10.
Kolorki mają fajne, ale mam pytanie do dziewczyn które pracują na Tifton - nie wydaje Wam się że oszukują na pojemności?
Na próbę zamówiłam hybrydy 5 ml i daję sobie głowę ściąć że tam nie ma 5 ml.

http://pliki.wzorki.info/images/fIA2u.jpg

delyszys
01-08-2014, 18:50
kupilam hybrydke mr white z indigo ale w zwyklej lampce nie chce sie utwardzic probowalam na 3 roznych. Czy tez mialyscie taki problem?

chiquita_23
01-08-2014, 21:52
Chciałabym utwardzić sobie paznokcie żelem i na to położyć hybrydę. Czy możecie mi powiedzieć jak to dokładnie zrobić, krok po kroku i jakie produkty najbardziej polecacie, zastanawiam się nad MISTERO MILANO i INDIGO oraz GELISH, a może macie jakieś inne?

madaomis
01-08-2014, 23:08
FALBALA---Tak lubią się i to bardzo. Jedynie INDIGO ma mocny pigment i są geste. Ja mam czasem problem ze sciagnieciem jak są położone 2 warstwy.

czuszka
04-08-2014, 09:30
Chciałabym utwardzić sobie paznokcie żelem i na to położyć hybrydę. Czy możecie mi powiedzieć jak to dokładnie zrobić, krok po kroku i jakie produkty najbardziej polecacie, zastanawiam się nad MISTERO MILANO i INDIGO oraz GELISH, a może macie jakieś inne?

jest takie urządzenie zwane wyszukiwarką. Jak się tam wpisze poszukiwaną frazę to wyskakują posty w interesującym nas temacie. Korzystałaś kiedys?
http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-158.html#post404924

karolasc
06-08-2014, 06:41
Dziewczyny ostatnio pisałam o topie z gelisha jak dla mnie trefnym przy użyciu którego zostawały oka jakby z tłuszczu, napisałam do nich reklamacje i mi ją uznali, wczoraj wysłali inny top z innej partii i wszystko ok nie ma już takich historii :)

czuszka
06-08-2014, 08:27
no to super :) porzadna firma znaczy sie :)

toshka
06-08-2014, 15:20
Hej wszystkim :) Trafiłam tutaj na forum gdy poszukiwałam informacji o lakierach Tifton. Posiadam 12 kolorów, bazę i top. Ogólnie jestem zadowolona z trwałości, trzymają 2-3 tyg ale mam problem z usunięciem ich... Wacik z acetonem nakładam na lakier, zawijam folią na 15 minut a lakier nie schodzi cały :( Próbowałam też spiłować top z góry i wtedy moczyć w acetonie ale niewiele pomaga. Nigdy nie schodzi cały i muszę lekko piłować. Macie jakieś sposoby na to?

Mam jeszcze jeden problem. Jeden lakier (fioletowy) dziwnie się zachowuje. Widać na nim jakby różowe/czerwone przebarwienia. Od czego to może być? Zdarzyło mi się tak pierwszy raz, przy innych kolorach nie miałam takiej sytuacji.

I trzecia sprawa - jaką bazę polecacie pod lakiery Tifton? Chciałabym kupić coś innego, ale nie drogiego. Najlepiej 5-10 ml, większe też mogą być ale chodzi mi głównie o cenę.
Co myślicie o Cosmetics Zone? Mają dobrą bazę? Czy nie warto?

goonis
06-08-2014, 17:31
mam pytanie, czy ktoś z Was próbował hybryd 4in1 z alle?

karola1986
07-08-2014, 15:42
toshka ja mam mam baze z Cosmetics Zone i jestem zadowolona ale jakoś wole z Bluesky może dlatego że lepiej mi się nim maluje.

falbala
07-08-2014, 22:52
Dotarły do mnie moje 3 kolorki z tifton, mam razenie ze jest to ta sama buteleczka co HKF (czy jakos tak).
Ogólnie krycie ok 2 warstwy wystarczyły, sa zdecydowanie rzadsze niż shellac cnd, ale daja rade. Na razie testuje neonka i kolorek sliczny :) zobaczymy ile wytrzyma :P

Zmieniajac temat była dzisiaj u mnie klienta w poszukiwaniu kolorku z serii summer 2013 firmy gelish harmony z tej paletki (trzeci od prawej).

---------- Dodano o godzinie 22:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:46 ----------

kurcze cos nie moge zdjecia zamiescic :(((

---------- Dodano o godzinie 22:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:49 ----------

https://www.google.pl/search?q=gelish+summer+2013&client=opera&hs=r1V&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=k-DjU7bWKpCA7QaXjoDYDw&ved=0CCAQsAQ&biw=1600&bih=792#facrc=_&imgdii=_&imgrc=Bt8--s00b6-bvM%253A%3BrC8vzIHbyhjJIM%3Bhttp%253A%252F%252Fbea utyjudy.com%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F07%252Fgelish-2.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fbeautyjudy.com%252F2013 %252F07%252Fcosmoprof-2013-gelish%252F%3B4320%3B3240

mała82
09-08-2014, 15:32
Cześć dziewczyny.
Nie wiem czy w odpowiednim miejscu zadam pytanie, ale widzę, że tutaj też piszecie o innych firmach.
Czy łączyła któraś z Was 5th Dimension z bazą i topem estetiq?
Dziś przyszły mi 2 kolorki, na razie jeden przetestowałam i jestem załamana efektem - bo po przemyciiu topu cleanerem zrobił sie nierówny i matowy. Nigdy mi sie nic takiego nie działo. Możliwe, ze 5th dimension i estetiq się "gryzą"??

syrena16
09-08-2014, 21:50
Czy ktoś testował ze starej gwardii :) aczkolwiek młodych duchem te produkty?:
17 LAKIER HYBRYDOWY HQ 4IN1 - Light Pink PA - Jasny Różowy - 6 ml (http://www.allepaznokcie.pl/20608-17-lakier-hybrydowy-hq-4in1-light-pink-pa-jasny-rozowy-6-ml.html)
001. Lakier hybrydowy - Unique Soak Off Gel Polish - Baza - 6ml (http://www.allepaznokcie.pl/19234-001-lakier-hybrydowy-unique-soak-off-gel-polish-baza-6ml.html)
106. LAKIER HYBRYDOWY - NEARLY NAKED - BEŻOWY - 6 ml (http://www.allepaznokcie.pl/18664-106-lakier-hybrydowy-nearly-naked-bezowy-6-ml-.html)

mała82
10-08-2014, 19:24
A znacie hybrydy enjoy?
Lakiery hybrydowe - Sklep internetowy (http://sklep.esstetica.com.pl/category/paznokcie-enjoy-uv-gel-lakiery-hybrydowe)

Xylogic
10-08-2014, 21:43
Używiacie hybryd cosmetics zone? :co:ma ktoś pomalowane wzorniki? jak z ich ściąganiem?? mam z SPN i strasznie ciężko schodzą :zly:

violala
10-08-2014, 23:34
CZ schodzą super, mam wrażenie że lepiej od Shellaca :)

Xylogic
11-08-2014, 12:51
CZ schodzą super, mam wrażenie że lepiej od Shellaca :)

bardzo mnie to cieszy! Masz może jakieś pomalowane wzorniki?? Mogłabyś wrzucić na wątek CZ?:thx:

Fantazja84
11-08-2014, 12:57
TOSHKA- ja pracuję na hybrydach z tifton - ale bazę i top mam BLUESKY. Lakier schodzi mi normalnie tylko że baza nie do końca. A z tym fioletowym to może spróbuj go porządnie wymieszać.
Ile ml brałaś? ja mam po 5 ml i wydaje mi się że tam jest mało tej hybrydy.

chiquita_23 (http://forum.wzorki.info/members/22903-chiquita_23.html) - przeszukaj wątek. Pełno jest o tym, ale wszyscy Ci powiedzą że gelish...

Nefra
11-08-2014, 13:44
A ja używam w pracy głównie gelish i shelac kolor ale w domu mam kolory z perfect lady i są dla mnie lepsze bo się nie marszcza tyle ze nie mają aż takiego wyboru kolorow

sztynka
11-08-2014, 16:39
Cześć dziewczyny.
Nie wiem czy w odpowiednim miejscu zadam pytanie, ale widzę, że tutaj też piszecie o innych firmach.
Czy łączyła któraś z Was 5th Dimension z bazą i topem estetiq?
Dziś przyszły mi 2 kolorki, na razie jeden przetestowałam i jestem załamana efektem - bo po przemyciiu topu cleanerem zrobił sie nierówny i matowy. Nigdy mi sie nic takiego nie działo. Możliwe, ze 5th dimension i estetiq się "gryzą"??

Muszę Cię zmartwić, ale top Estetiq gryzie się z większością "obcej" kolorówki. BeautyNail,5Th i inne tanie lakiery niestety kiszka. Jedyne co mogę zaradzić, to przemywanie koloru przed nałożeniem topu. Ja już szukam innego topu, który da radę.

mała82
12-08-2014, 19:48
Muszę Cię zmartwić, ale top Estetiq gryzie się z większością "obcej" kolorówki. BeautyNail,5Th i inne tanie lakiery niestety kiszka. Jedyne co mogę zaradzić, to przemywanie koloru przed nałożeniem topu. Ja już szukam innego topu, który da radę.

Dzieki :kwiatek:
Tez szukam topu, najlepiej taniego;) jak cos znajdziesz, to daj znac:]

natalia268
13-08-2014, 13:08
a próbowałyscie innych topów czy jeszcze nie ?

może z silcare albo semilac ?

mała82
13-08-2014, 18:08
a próbowałyscie innych topów czy jeszcze nie ?

może z silcare albo semilac ?

Tez o tych firmach myślałam

A Slyszalyscie o polskich hybrydach Joanna-nails?
Maja w swojej ofercie tez żele.
Cenowo wypadają bardzo korzystnie.

violala
13-08-2014, 23:12
bardzo mnie to cieszy! Masz może jakieś pomalowane wzorniki?? Mogłabyś wrzucić na wątek CZ?:thx:
Mam od nich tylko kilka kolorów bo jednak większość Shellaca.

sabinkaa
17-08-2014, 15:06
Witam,
chcialam kupic sobie lampe led do domowego uzytku, do utwardzania lakierozeli. Mam do wyboru dwie lampy:
LAMPA LED 3W Z TIMEREM - Tifton (http://tifton.pl/urzadzenia/88-lampa-uv-36w-fioletowa.html)
Lampa UV LED Z TIMEREM do żeli hybrydowych! (4489264440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-uv-led-z-timerem-do-zeli-hybrydowych-i4489264440.html)
Która wybrałybyście?

gonia1203
18-08-2014, 07:36
Witam,
chcialam kupic sobie lampe led do domowego uzytku, do utwardzania lakierozeli. Mam do wyboru dwie lampy:
LAMPA LED 3W Z TIMEREM - Tifton (http://tifton.pl/urzadzenia/88-lampa-uv-36w-fioletowa.html)
Lampa UV LED Z TIMEREM do żeli hybrydowych! (4489264440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/lampa-uv-led-z-timerem-do-zeli-hybrydowych-i4489264440.html)
Która wybrałybyście?

Ja wybrałabym napewno nie z mniejszą mocą jak 12v

sabinkaa
18-08-2014, 08:59
Ja wybrałabym napewno nie z mniejszą mocą jak 12v

czyli 9w darowac sobie?

tiramizu
18-08-2014, 14:23
Hej dziewczyny,
czy istnieje jakas baza z odzywka 2w1 pod hybryde lub odzywka ktora mozna zastosowac pod baze przed zalozeniem hybrydy?Chcialabym troche wzmocnic paznokcie i jednoczesnie nie rezygnowac z hybrydowego manicure:D

hera16
18-08-2014, 17:32
Ja wybrałabym napewno nie z mniejszą mocą jak 12v

wydaje mi się ze im większa moc tym lepiej

karolasc
18-08-2014, 17:59
Hej dziewczyny,
czy istnieje jakas baza z odzywka 2w1 pod hybryde lub odzywka ktora mozna zastosowac pod baze przed zalozeniem hybrydy?Chcialabym troche wzmocnic paznokcie i jednoczesnie nie rezygnowac z hybrydowego manicure:D

gelish ma odzywkę nawet dwie która ma funkcje odzywki i bazy, PB, chyba mm z tego co mi się w oczy rzuciło , większość marek na rynku ma odzywki, bazy witaminowe. Poszukaj w ofertach firm na pewno znajdziesz :)

czuszka
19-08-2014, 10:23
tiramizu: na gelish vitagel hybryda trzyma sie ciut gorzej niz na zwyklej bazie gelish. Niektorzy stosuja jeszcze taki patent ze na "golego" paznokcia klada nail tek II, pozniej baze, kolor i top. Sama nie stosowalam ale podobno sie trzyma.
Ja generalnie wyznaje zasade ze zwykla odzywka nic paznokciowi nie pomoze (to martwy wytwor naskorka) a jedynie utwardzi go przed urazami mechanicznymi; jednak nie poprawi jego kondycji. Prawdziwa odzywka ktore powoduje wzrost ZDROWEGO paznokcia (czyli automatycznie go odbudowuje) to odzywka do wsmarowywania w wal okolopaznokciowy i spod paznokcia jak np. sally hansen growth activator.

hera16
19-08-2014, 13:08
ja wlasnie taką odzywkę w oliwce używam z eurogashion to oliwka z mirry koszt.18 zł wmasowuje się ją w wał.czyni cuda i stymuluje wzrost pazn.

gonia1203
24-08-2014, 18:13
mam lampe ccfl led 36w, utwardza mi jak narazie wszystkie żele i hybrydy jakie posiadam: gelish, modena, silcare itd...

Już kiedyś pytałam mam problem z nabłyszczaczem gelisha żółknie i odbarwia jasniejsze kolory, myślę czy by go nie zamienić na inny, ktoś polecał top shellaca czy cos innego? nie moge kompletnie tego znalesc w wyszukiwarce ;(

hera16
24-08-2014, 18:48
ja używam topu z gelish i jasne kolory do French z tiftona i wlasnie te jasne i żółkną.myslalam ze może to wina kolorów z tiftona a moze jednak to top z gelish. Dołączam się do pytania o inny top który nie żółknie.

bettyblue
24-08-2014, 19:38
mam pytanie po utwardzeniu 1 warstwy koloru bardzo czesto kurczy sie na brzegach , czy przyczyna moze byc zbyt duze nalozeniu bazy i niedokladne wytarcie warstwy dyspersyjnej ? apropo wycieracie pedzelkiem te wartswe kryjaca z bazy, czy np wacikiem bezpylkowym nasaczonym odluszczaczem?

Nefra
24-08-2014, 19:46
Ja nie zdejmuje wcale i myślę, że zmycie odtluszczaczem warstwy dyspersyjnej spowoduje kurczenie ale to tylko moja opinia :)

---------- Dodano o godzinie 19:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:43 ----------

Zależy też od rodzaju kurczenia,mi czasem zdarzało się kurczenie a raczej marszczenie przy zbyt grubej warstwie koloru

hera16
24-08-2014, 20:20
ja raczej bazę używam poprzez wcieranie a niżeli malowanie.yak mnie poinstruowała pani w eurofashion jak kupowałam gelish. Kolory lubią się kurczyć jak mam tanie lakiery.ale wtedy poprawiam przed utwardzeniem.choć gelish też lubi uciekać z wolnego brzegu ale poprawiam przed utwardzeniem
kolorów ani bazy nie przecieram.

bettyblue
24-08-2014, 22:01
No to ciekawie sie robi, widze ze jest sporo szkol i roznych metod... Dziewczyny wiem,ze pytanie padlo juz nie raz ae uzywam lakierow estetiq (baze i top rowniez) i czesto mam tak,ze przy nakladaniu pierwszej warstwy kolory na koncu zabezpieczam wolne brzegi ale po utwardzeniu lakier sie kurczy czasami nawet po daniu 2,3 warsw koloru tez tak jest ...juz sama nie wiem co z tym robic .... hm ?
"ja raczej bazę używam poprzez wcieranie a niżeli malowanie" - nie bardzo rozumiem :) :)

hera16
24-08-2014, 22:39
wycieram o szyjkę buteleczki nadmiar bazy bardzo dokladnie i niemal suchym pędzlem jakby wcieram w plytkę.jak jest tempo to troszkę dokladam. Generalnie w eurofashion gdzie kupowałam gelish pani powiedziała: Baza minimalnie -raczej wetrzeć w pazur niż pomalować.potem minimalnie cienko kolor 2 lub 3 razy. Ostatnią warstwę koloru zawinąć wolny brzeg i potem top i też zawinąć wolny brzeg. Powiedziała.ze jesli kolor się ślizga można przetrzeć suchym wacikiem bezpyłowym, np jak się robi French.ja nie przecieram

---------- Dodano o godzinie 22:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:20 ----------



Zależy też od rodzaju kurczenia,mi czasem zdarzało się kurczenie a raczej marszczenie przy zbyt grubej warstwie koloru

przy zbyt grubej warstwie mi też raz wyszło marszczenie

---------- Dodano o godzinie 22:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:25 ----------



mam pytanie do dziewczyn które pracują na Tifton - nie wydaje Wam się że oszukują na pojemności?
Na próbę zamówiłam hybrydy 5 ml i daję sobie głowę ściąć że tam nie ma 5 ml.

http://pliki.wzorki.info/images/fIA2u.jpg

nie wydaje mi się.mam 5 kolorów z Tiftona tych małych i tyle samo ich jest jak innych tanich jak Allepaznokcie czy INS. Porównywalnie. Przy czym tifton jest rzadszy i lepiej się rozprowadza

---------- Dodano o godzinie 22:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:31 ----------


mam pytanie, czy ktoś z Was próbował hybryd 4in1 z alle?

pani sprzedająca w siedzibie firmy w sklepie znacząco mi ją odradzila. Powiedziała ze lepiej hybrydy z Ins albo Allepaznokcie lub unique

czuszka
25-08-2014, 07:10
co do dobrego topu to dziewczyny polecają top eco (sama nie miałam więc nie wydam opinii): ..NOWOŚCI DO PAZNOKCI : Universal UV TOP COAT 15ml (http://starnail.pl/zarejestruj-sie/view/productdetails/virtuemart_product_id/506/virtuemart_category_id/48)
Hera: INS to nie hybryda tylko żel do piłowania.
Wracając do bazy gelish- ja nakładam normalnie (nie wcierając). Zawijam nią wolny brzeg. Później dwa razy kolor (też nie najcieniej bo używam Indigo a one jak wiadomo gęste są), tu nie zawijam wolnego brzegu. Pozniej top gelish i zawijam wolny brzeg. Trzyma się 2 tyg. Lampę mam led 12w (kupiona w sklepie CZ).

hera16
25-08-2014, 08:20
czuszka.jesli nie zawijasz kolorem wolnego brzegu to nie ma od razu wrażenia jakby lakier był na wolnym brzegu wytarty?
co to za sklep CZ co kupiłaś lampę led? Wlasnie się zastanawiam jaką kupić bo mam zwykłą UV

czuszka
25-08-2014, 08:23
Biała lampa LED Cosmetics Zone - sklep internetowy (http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Biala-lampa-LED/230)
jesli mi sie trzyma 2 tyg to mi nie przeszkadza ze na linii wolnego brzegu nie widze koloru :) jak pomalujesz zwyklym lakierem to tez tak masz.

ledybird
26-08-2014, 02:19
Moje Drogie, słowo skauta, zer przetrzepałam kilka waątków i nie znalazłam jednoznacznej podpowiedzi;(dlatego proszę powiedzcie mi -dziewczyny paracujące na SPN-jaka lampa proadzi sobie sprawnie jednocześnie z żelami i lakierami hybrydowymi SPN?:kwiatek:

czuszka
26-08-2014, 08:53
na ich stronce masz napisane.
Hybrydy:
Czas utwardzania:
30sek LED, 3min 36w (klasyczna lampa), 1 min CCFL

żele:
Utwardzamy 3 min w lampie 4x9W, 1 minutę w lampie Diamond CCFL

czyli albo UV 36W albo CCFL

ledybird
26-08-2014, 11:54
Tak, widziałam opisy;) i właśnie mdz tymi 2 lampami się zastanawiam. Wile lat temu, kiedy nie było hybryd pracowałam na zwykłej tunelówce, później była Omega itd. Teraz szukam lampy, która szybko poradzi sobie zarówno z żelami jak i hybrydami SPN:D no i polegajac na Waszym doświadczeniu, a jesteście na forum na bieżąco z nowościami poprosiłam o podpowiedź opierająca się na Waszym włąsnym doświadczeniu:]

Skłaniam się ku lampie ccfl Diamond, a tu z kolei są rozbieżności cenowe;) Czy te lampy ze sklepu allepaznokcie są w porządku? A może macie jakieś inne sklepy do polecenia? ( pytałam już na wątku z lampami;))

hera16
31-08-2014, 14:59
dziewczyny polećcie mi które lakierożele mają rzadką konsystecję jak gelish i dobre krycie.

Izi
03-09-2014, 20:34
Dziewczynki powiedzcie mi bo zgłupiałam. Miałam kurs hybrydowy jakieś 2 lata temu ale nie robię tego zarobkowo. Jedynie sobie i raz na ruski rok jakiejś znajomej jak któraś ma potrzebę a ja wolny czas. Była u mnie właśnie kuzynka i miała na sobie niebieską hybrydę, miałam jej ściągnąć i założyć nową. Standardowa procedura... bla bla.... ściągamy folię a tu lakier ani drgnie :/: No nic piłujemy. Piłuję piłuję (frezarki nie posiadam więc namachać się trzeba) aż dopiłowałam się do innego koloru:wow: Zapytałam ją o co tu biega a ona mówi że w salonie w którym robi paznokcie jak się przyjdzie z odrostem hybrydowym to kładą na to kolejną warstwę.

Powiedzcie czy to jest standard? Pytam z ciekawości bo zrobiłam mały wywiad i taki proceder w innym miejscu też wypatrzyłam. Nie jestem znawcą w tym temacie ale nie wpadłabym na coś takiego. Żel, akryl to tak ale hybrydę też można... "uzupełnić"???? Oświećcie:kwiatek:

marcysia006
03-09-2014, 20:44
Cześć, chciałam się Was zapytać o dobrą bazę pod lakiery hybrydowe. Obecnie stosuję bazę, lakiery kolorowe i top Semilac. Do lakierów kolorowych i topu nie mam zastrzeżeń, ale baza jest dla mnie straszna. Co prawda trzyma się super na moich paznokciach, ale bardzo ciężko ją ściągnąć. Po odmaczaniu i ściąganiu patyczkiem bardzo dużo bazy zostaje na płytce i trzeba piłować resztę. Na początku mi to tak bardzo nie przeszkadzało, ale wczoraj 3 raz ściągałam sobie hybrydy i widze już uszkodzenia płytki. Chciałabym kupić taką bazę, która będzie się trzymała 2-3 tygodnie, ale żeby po odmaczaniu łatwo schodziła patyczkiem (nie chcę spiłowywać reszty). Zastanawiam się nad bazami CND Shellac lub Gelish Harmony. Którą możecie polecić w mojej sytuacji?

hera16
03-09-2014, 21:13
gelish.baza i top.prawie całość schodzi patyczkiem po odmoczeniu.pod warunkiem ze drewnianym.ostatnio kopytkiem sobie metalowym zahaczyłam i kawal plytki sobie zerwalam. Poleruję to potem delikatnie blokiem.i jest git.

---------- Dodano o godzinie 21:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:06 ----------


Dziewczynki powiedzcie mi bo zgłupiałam. Miałam kurs hybrydowy jakieś 2 lata temu ale nie robię tego zarobkowo. Jedynie sobie i raz na ruski rok jakiejś znajomej jak któraś ma potrzebę a ja wolny czas. Była u mnie właśnie kuzynka i miała na sobie niebieską hybrydę, miałam jej ściągnąć i założyć nową. Standardowa procedura... bla bla.... ściągamy folię a tu lakier ani drgnie :/: No nic piłujemy. Piłuję piłuję (frezarki nie posiadam więc namachać się trzeba) aż dopiłowałam się do innego koloru:wow: Zapytałam ją o co tu biega a ona mówi że w salonie w którym robi paznokcie jak się przyjdzie z odrostem hybrydowym to kładą na to kolejną warstwę.

Powiedzcie czy to jest standard? Pytam z ciekawości bo zrobiłam mały wywiad i taki proceder w innym miejscu też wypatrzyłam. Nie jestem znawcą w tym temacie ale nie wpadłabym na coś takiego. Żel, akryl to tak ale hybrydę też można... "uzupełnić"???? Oświećcie:kwiatek:

hehe.często klientki zadają mi takie pytanie. Ja nigdy nie uzupelnialam.doszlam do wniosku ze to są kolejne warstwy hybrydy. O ile rzadkie to jak cię mogę ale gęste hybrydy zawsze optycznie pogrubią strukturę paznokcia.

dla mnie to tak jakby zmienić bieliznę na czystą nie zdejmując brudnej...hihi

ale wiem ze tak często robią w gabinetach bo klientki same o tym opowiadają. Jednak ja tego nie praktykuję

Ka_r0
03-09-2014, 21:16
raz robiłam jednej dziewczynie ale to tylko tam gdzie był odrost, i na koniec raz na całość, bo na szczęście chciała ten sam kolor. Nie wyobrażam sobie położyć kolejnych trzech warstw do już 4

http://pbs.twimg.com/media/A9uYVshCMAEpoZc.jpg:large

natalia268
03-09-2014, 21:20
Dziewczynki powiedzcie mi bo zgłupiałam. Miałam kurs hybrydowy jakieś 2 lata temu ale nie robię tego zarobkowo. Jedynie sobie i raz na ruski rok jakiejś znajomej jak któraś ma potrzebę a ja wolny czas. Była u mnie właśnie kuzynka i miała na sobie niebieską hybrydę, miałam jej ściągnąć i założyć nową. Standardowa procedura... bla bla.... ściągamy folię a tu lakier ani drgnie :/: No nic piłujemy. Piłuję piłuję (frezarki nie posiadam więc namachać się trzeba) aż dopiłowałam się do innego koloru:wow: Zapytałam ją o co tu biega a ona mówi że w salonie w którym robi paznokcie jak się przyjdzie z odrostem hybrydowym to kładą na to kolejną warstwę.

Powiedzcie czy to jest standard? Pytam z ciekawości bo zrobiłam mały wywiad i taki proceder w innym miejscu też wypatrzyłam. Nie jestem znawcą w tym temacie ale nie wpadłabym na coś takiego. Żel, akryl to tak ale hybrydę też można... "uzupełnić"???? Oświećcie:kwiatek:


raz słyszałam taką historię.... byłam w lekkim szoku... ciekawe co robią w tym salonach jak klientka chce french ;)

aduchaa
03-09-2014, 23:48
Dziewczyny uzywam hybryd z Sun Flower - jestem z nich srednio zadowolona, jednak nie bylam zbyt madra i kupilam na raz duzo kolorow. Czy moze ktoras poleci inna baze i inny top ktory bedzie z z tymi lakierami gral i przedluzy trwalosc??
Chcialabym im dac ostatnia szanse :)

Ignorantka
04-09-2014, 08:15
... ściągamy folię a tu lakier ani drgnie :/: No nic piłujemy. Piłuję piłuję (frezarki nie posiadam więc namachać się trzeba) aż dopiłowałam się do innego koloru:wow: Zapytałam ją o co tu biega a ona mówi że w salonie w którym robi paznokcie jak się przyjdzie z odrostem hybrydowym to kładą na to kolejną warstwę.

... Żel, akryl to tak ale hybrydę też można... "uzupełnić"???? Oświećcie:kwiatek:
W zasadzie sama odpowiedziałaś sobie na pytanie. Żel można uzupełniać. Hybryda odmacza się w acetonie. Kuzynka nie miała na paznokciach hybrydy, tylko kolorowy żel.
Osobiście nie mam nic przeciwko zrobieniu ładnych paznokci "czymkolwiek". Uważam tylko, że jest nie fair okłamywać klienta, nawet w imię jego dobrego samopoczucia :/:. Chce klientka ładne paznokcie - powinna otrzymać propozycje i chociaż minimum informacji co jej się robi. Przecież może być zadowolona z żelu kolorowego, dzięki któremu ma piękne paznokcie. Problem zaczyna się wtedy, gdy przekonana, że ma hybrydę próbuje ją zdjąć sama lub w innym gabinecie pół godziny katując paznokcie acetonem.

Osobiście zdarza mi się "uzupełniać" hybrydę (robię tylko sobie). Zazwyczaj dla eksperymentu lub z lenistwa/braku czasu.

Nefra
05-09-2014, 08:14
raz słyszałam taką historię.... byłam w lekkim szoku... ciekawe co robią w tym salonach jak klientka chce french ;)
Jakiś czas temu byłam na pokazie la Femme i tam dziewczyny pokazywały ze da się uzupełnić pod warunkiem że jest mały odrost i ten sam kolor,stąd może taki pomysł .

samaron
05-09-2014, 19:12
Dziewczyny uzywam hybryd z Sun Flower - jestem z nich srednio zadowolona, jednak nie bylam zbyt madra i kupilam na raz duzo kolorow. Czy moze ktoras poleci inna baze i inny top ktory bedzie z z tymi lakierami gral i przedluzy trwalosc??
Chcialabym im dac ostatnia szanse :)

ja też mam sporo kolorów SF, stosuję z bazą gelish i topem NC bądź SPN - trwałość bez zastrzeżeń, dużym ich plusem jest to, że świetnie się odmaczają :)


A jeśli baza trzyma się jak beton to w sumie po co ją skrobać na siłę, skoro znów zakłądamy hybryde? - wystarczy przepolerować i jechać z koksem :)


Z tym uzupełnianiem to nawet ACG na swoich stepach pokazywało, że jest to możliwe i wykonalne, dla mnie wyłącznie ten sam kolor i raczej jednokrotnie. Zazwyczaj jednak kobietki chcą zmian.

zmarlioa
08-09-2014, 10:53
Ja robię jedynie tak rodzinie/przyjaciółkom i zawsze ściągam to co już mają, nie ma sensu nawarstwiać..

natalia268
08-09-2014, 23:00
ja robiłam sobie ze dwa razy i dobrze tego nie wspominam, jak dla mnie bez sensu :)

rubenss
09-09-2014, 11:12
Zgadzam się z koleżanką :)
Najlepsze było stwierdzenie "zakładanie na starą bieliznę, nowej " :D:leze:

julia2901
12-09-2014, 15:19
Witam, mam kilka pytań odnośnie hybryd, bazę i top używam z Schellac, lakiery Schellac i Semilac, lakiery czasami po kilku dniach wycierają się na końcach lub delikatnie odpryskują, jak temu zaradzić? i jak jest u was z kryciem lakierów Semilac? czasami 3 warstwy nie wystarczają i wolny brzeg paznokcia prześwituje, czy nałożenie więcej warstw nie będzie miało wpływu na trwałość lakieru?

natalia268
12-09-2014, 21:32
Pierwszy raz czytam taka opinię na temat semilac... Moze te dwie firmy nie współpracują ze sobą ?

U wszystkich sie rąk dzieje czy tylko na jednych pazurkach ?

Nigdy nie musiałam kłaść 3 warstw semilac i nigdy nie przeswituja. Co to za kolory?

aduchaa
13-09-2014, 12:19
Dziewczyny ma pytanie? Czy przy hybrydach przemywacie baze cleanerem ? Różnie robią i zastanawiam się ajk jest lepiej

hera16
13-09-2014, 15:53
ja nigdy nie przemywalam. Ale moze niektóre kolory innej firmy niż baza się bardziej ślizgają i wtedy trzeba przetrzeć ale to raczej na sucho

Misia67
13-09-2014, 15:58
Dziewczyny gdzie mogę kupić oryginalną bazę gelish w rozsądnej cenie? U leobert niestety nie ma :(

hera16
13-09-2014, 16:23
sprawdź w eurofashion często mają na nią promocję

Misia67
13-09-2014, 17:46
Sprawdzałam 125 zł to trochę dużo. Napis fundation jest w szarej ramce z na tej aukcji HARMONY GELISH BASE FOUNDATION 15ML UV PODKŁAD! (4590175052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/harmony-gelish-base-foundation-15ml-uv-podklad-i4590175052.html) jest w fioletowej . Czy to podróba?

http://beautyflo.pl/pl/handnail-harmony/26-foundation-base-gel.html ktoś kupował z tej stronki?

hera16
13-09-2014, 18:51
to oryginał.ja kupiłam e eurofashion za okolo 100zl bo byla w promocji.kolor dostałam ten z fioletowym paskiem a top z niebieskim mimo ze na stronie są szare

julia2901
14-09-2014, 11:28
Pierwszy raz czytam taka opinię na temat semilac... Moze te dwie firmy nie współpracują ze sobą ?

U wszystkich sie rąk dzieje czy tylko na jednych pazurkach ?

Nigdy nie musiałam kłaść 3 warstw semilac i nigdy nie przeswituja. Co to za kolory?

najbardziej prześwitują 042 i 045, ale inne też nie wyglądają ładnie po 2 warstwach np. 001 lub 023
Końcówki wycierają się prawie zawsze, a odpryskują na jednych dłoniach na większości pazurków, na innych na jednym... różnie

edusia777
15-09-2014, 14:46
dziewczyny czy ktoras spotkała sie z hybryda w takim kolorze? to jest taka zimna kosc sloniowa

hera16
15-09-2014, 16:08
mega super kolorek.podobny wypuścił gelish w jesiennej tegorocznej ofercie ale nie wiem czy nie jest w ciepłej tonacji. Kolor do i look buff?
http://www.chickettes.com/sneak-peek-of-the-gelish-gelish-mini-get-color-fall-collection-2014-fall-collection/ choć na tym zdjęciu wygląda jak beżowy

czuszka
16-09-2014, 07:58
Indigo Champagne tyle ze bardziej podchodzi pod kolor szampana rzeczywiscie