PDA

Zobacz pełną wersję : Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



Strony : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

natka_23
17-06-2011, 22:57
Emilia jesli chodzi i Shellac to nie matujesz plytki wogole i nie dajesz primera, trzyma sie 2-3tyg, robilam sobie shellaca na paznokciach zaraz po zdjeciu zeli frezarka... nosilam 2,5tyg
wiec taka jest roznica, inne niby hybrydy potrzebuja zmatowienia i primera i to dla mnie typowe soak offy tylko w buteleczkach a nie sloiczkach, np z SPN niby hybryda a musisz wypilowac zel.

Emilia B.
17-06-2011, 23:28
no po zdjeciu żelu miałaś zmatowiony :D ale wierze na słowo,że shellac jest dobry. moze po prostu w bazie ma coś z primera albo coś podobnego i dlatego sie ładnie trzyma. No nie wiem - tak tylko sie nad tym zastanawiam bo ogólnie temat intrygujący :D teraz jest wielki bum na hybrydki wiec i my stylistki sie zastanawiamy co tam sie kryje w tej buteleczce hehe

Elizabeth76
18-06-2011, 10:49
my na szkoleniu do tych Ra nails ,NSI czy EF exclusive też primera nie dawalismy i trzyma sie super jedyny który mi zszedł to EF ale raczej powód taki że żle zalany był brzeg pazurka bo reszta trzyma sie super konsystencje też mają rozne bo np. NSI jest dużo gęściejsze niz te EF czy Ra nails i również zapachem sie róznia trudno powiedzieć co wyróznia shellacc :)

julcia88
18-06-2011, 11:11
Ja ostatnio robiłam mamie komplet z EF chodzi na razie 4 dzien i nic sie nie dzieje :D
też primera nie dawalam, zobaczymy jak bedzie przy sciaganiu ;)

NiCoLa
18-06-2011, 12:10
Mi z pazurka zeszła hybryda z NSI, ale przy krojeniu musiałam zahaczyć nożem bo zrobił się malutki odprysk, a chwilę później wszystko zeszło. Jak na razie EF trzyma się super :)

Emilia B.
18-06-2011, 12:29
to wstawiam wam pudrowy róż z mm (kocham kocham kocham :P ) na żywo jest troszkę bardziej takim brudnym różem ale na fotce zbliżony kolor bardzo :) dodam że to jedna warstwa:)
42707

milka_n
18-06-2011, 14:00
to wstawiam wam pudrowy róż z mm (kocham kocham kocham :P ) na żywo jest troszkę bardziej takim brudnym różem ale na fotce zbliżony kolor bardzo :) dodam że to jedna warstwa:)
42707


No suuuperowy kolorek :) Fajny taki stonowany róż :D Achh te kolorki, nie nadażam kupować :P

Sorcha
18-06-2011, 14:05
Śliczny kolorek:) Ja mam tak samo milka:D

kaka80
18-06-2011, 15:25
ja dzisiaj kupilam te,mam nadzieje,ze zdadzą egzamin:)http://allegro.pl/jaapee-lakier-zelowy-hybrid-manicure-hybrydowy-i1656132606.html (http://allegro.pl/jaapee-lakier-zelowy-hybrid-manicure-hybrydowy-i1656132606.html,jak)
jak juz sie dowiem to zdam relacje ;)

...no mam i jeden wyprobowalam tak na szybko,ogolnie jest ok,tylko po wyciagnieciu z lampy pierwszej warstwy zrobilo sie takie cos (pierwsze zdjecie)ale jak pokrylam to finischem(drugie zdjecie)to juz nie bylo niczego widac,poradzcie:/:

Emilia B.
18-06-2011, 15:28
za grubo nałożyłaś i się zmarszczył :) musisz dawać cieńsze warstwy :)

tusia
18-06-2011, 15:37
dokładnie tak, za gruba warstwę połozyłaś, spróbuj cienka warstwę połozyć,
ja miałam podobnie,no moze nie az tak sie pomarszczyło.....ale ciensza warstwa załatwiła problem;)

kaka80
18-06-2011, 15:40
dzieki dziewczyny,sprobuje jeszcze raz na spokojnie :ok:

barbara_kawka
18-06-2011, 16:36
frenchyk hybrydami MM ;)

urbanka1
18-06-2011, 21:54
frenchyk hybrydami MM ;)

ładnie, a jakiej firmy napisz proszę jeszcze raz...

już widzę- roztargniona jestem :)

RedSunset
18-06-2011, 21:56
MM - Mistero Milano :)

Zuuzaneczka
18-06-2011, 22:11
Ojjj jak ja nie lubię jak mi się hybrydki marszczą :/: a niestety zdarza mi się nałożyć za dużo... A mam pytanie, jakie kolorki u Was schodzą najbardziej? Ja mam klasyczną czerwień, intensywny róż i delikatny róż z drobinkami, kupiłabym coś jeszcze, ale nie wiem co :P

samaron
18-06-2011, 22:14
Biały do frencza.

niunia84
18-06-2011, 22:19
Naturalny roz, cos brokatowego - jakis taki cielisty kolorek, czerwien , czarny, bialy i fiolet :) to co schodzi u nas najczesciej

tusia
18-06-2011, 22:27
Zuzaneczka moze jeszcze brąz i granat

Sorcha
18-06-2011, 23:16
Najmodniejszy teraz pomarańcz:P

niunia84
18-06-2011, 23:17
I tu sie zgodze w stu procentach wyglada super do malej czarnej ale taka zarowa :) x

katerina15
19-06-2011, 01:10
Kaka a jak tam reszta kolorków tych hybrydków? :) Ładne te nr 18? :) Bo się przymierzam :D

asia
19-06-2011, 18:59
my na szkoleniu do tych Ra nails ,NSI czy EF exclusive też primera nie dawalismy i trzyma sie super jedyny który mi zszedł to EF ale raczej powód taki że żle zalany był brzeg pazurka bo reszta trzyma sie super konsystencje też mają rozne bo np. NSI jest dużo gęściejsze niz te EF czy Ra nails i również zapachem sie róznia trudno powiedzieć co wyróznia shellacc :)

mi tez sie trzyma bez zarzutu mimo ze juz zdazylam skrocic pazury...


a testowalyscie moze ibd?

Sieciunia
20-06-2011, 00:51
probowal ktos mieszanke CND i PB?

dzikakura
20-06-2011, 01:44
mnie schodza czerwienie to jednak klasyka.

Teraz szal robi taki transparentny brokatowy ktory do frencha kupiłam, babki prosza aby im te drobinki strzelic na czerwony np, mozna wtedy tworzyc rozne kombinacje.

agaciorka93
20-06-2011, 11:44
Używala któras z Was zelolakierow ktore sa na stronie allepaznokcie ??

zlotko87
20-06-2011, 11:59
moja prawa ręka z EF umarła... tzn dokładnie 3 paznokcie. Reszta trzyma na mur beton :)

kaka80
20-06-2011, 15:34
Kaka a jak tam reszta kolorków tych hybrydków? :) Ładne te nr 18? :) Bo się przymierzam :D
taki jest...kolorki fajne,ale dalej mam problem bo klade naprawde cienkie warstwy i dalej sie marszcza,na zdjeciu chyba to widac,nie wiem sprobuje wlasnym pedzelkiem jeszcze a nie tym ze sloiczka,zobaczcie i prosze o porady:/:acha mimo tego sprobowalam jak dlugo wytrzymaja i narazie 3 dzien i super sie trzymaja

Agnieszka Praska
20-06-2011, 15:47
Używala któras z Was zelolakierow ktore sa na stronie allepaznokcie ??


moja klientka sobie kupila kolorki fajne ale aceton ich nie rusza nawet po jednym dniu pomimo spilowania nablyszczacza, pozatym strasznie sie kurcza podczas utwardzania a mam porownanie z innym:/: ogolnie sa do bani

kaka80
20-06-2011, 16:32
a tu macie tekst na temat hybrydow,znalazlam,moze komus sie przyda:)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniuZdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Podaj proszę źródło i autora artykułu/wywiadu

---------- Dodano o godzinie 15:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:17 ----------

a tu fajnie opisane -artykul ze strony ImressioNails-Artykuł opublikowany w magazynie Paznokcie nr 43 (4/2009)
Tajemnica Żeli Soak-Off.

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

samaron
20-06-2011, 16:39
Spokojnie znajdź sobie to raz jeszcze podaj niezbędne dane, a na razie ja ukryłam wielkie treści.

kaka80
20-06-2011, 16:52
podaje link ze stronka artykulu pierwszego- MUS ::: Ciało i Dusza Kobiety (http://www.mus.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2821&Itemid=185)

Wystarczy edytowac poprzedni post ;) / samaron

Evelyn.
20-06-2011, 22:16
kochane, a ile bierzecie za zabieg na dłonie, a ile za stopy hybrydowe??

janielcia
20-06-2011, 22:21
Witam!
Jestem początkująca w sprawach robienia paznokci metodą hybrydową, zamówiłam sobie zestaw startowy na allegro, okazało się, że oprócz lampy i pilników wszystko jest do niczego.
Bardzo proszę o poradę jaką markę wybrać, shellac jest kosmicznie drogi (ponoć najlepszy). I czy to prawda, że muszę kupić wszystko jednej marki (bazę itp), może któraś wie gdzie kupić najtaniej?:yess:

asia
20-06-2011, 22:27
janielciu praktycznie caly temat jest o roznych firmach i ktora lepsza ktora gorsza, zerknij sobie od poczatku :). najlepiej chyba kupic sprawdzonych marek, wtedy kiedy organizują promocje

janielcia
21-06-2011, 11:00
Dziewczyny, proszę napiszcie mi PILNIE która firma jest najlepsza do frencza. Ja już zwariowałam od wyboru!:leze:

barbara_kawka
21-06-2011, 11:41
Dziewczyny, proszę napiszcie mi PILNIE która firma jest najlepsza do frencza. Ja już zwariowałam od wyboru!:leze:


ja frencha na mistero milano robilam i sie trzyma ;)

asia
21-06-2011, 12:57
zamawiam dzisiaj wieczorem bass, mam nadzieje ze w piatek mi przyjdzie i w sobote cykam fotki :)

dzikakura
21-06-2011, 14:34
Ja do frenchyka kupiłam EF i widzialam wczoraj klientkę, 5 dni po stylizacji i uffff, wszystko się trzyma(ja sie troche boję hybryd):DDDD boje się, ale je uwielbiam:DDD, niestety nie mam zdjęcia

Mam ich caly komplet: bazę, top coata, biały i transparentny opalizujący taki brokacikowy

katerina15
21-06-2011, 20:15
heh, kaka dziś mi przyszedł ten hybrydek i też się zmarszczył :/ i nawet finish go nie wyrównał, a dałam tak cienką warstwę jak to możliwe :/ Kolorek faktycznie fajny, tylko szkoda, ze się tak łobuzuje. Możliwe żeby długość trzymania pazurka w lampie miała znaczenie ?

zlotko87
21-06-2011, 20:44
na tym szkoleniu w Euro Fashion nam mówili że np bazę z jakiejś formy chyba NSI trzyma się tylko 10 sekund- więc u Was może ten czas ma jakieś znaczenie?

Sieciunia
21-06-2011, 23:06
A moze bza za grubo polozona? Ja mysle, ze czas tez moze miec znaczenie, bo 10 sec jest dla lampy ledowej, a zwyklej chyba trzeba dluzej potrzymac, le powiem szczerze, ze sama hybryd nie uzywam, tylko sledze na biezaco na kliku forach, bo myslalam nad kupnem. Kazda firma jest inna wiec trzeba chyba troche metoda prob i bledow trafic :P

zlotko87
21-06-2011, 23:09
No w ledowej trzeba trzymać 10 sek zapomniałam dodać- dzięki Sieciunia.
W normalnej lampie (tak mówili na szkoleniu) hybrydy trzymamy 2-3 minuty w ledowej 30 sek więc trzeba byłoby obliczyć ile się trzyma bazę w zwykłej :)

kaka80
21-06-2011, 23:35
heh, kaka dziś mi przyszedł ten hybrydek i też się zmarszczył :/ i nawet finish go nie wyrównał, a dałam tak cienką warstwę jak to możliwe :/ Kolorek faktycznie fajny, tylko szkoda, ze się tak łobuzuje. Możliwe żeby długość trzymania pazurka w lampie miała znaczenie ?
katerhina ja je odsylam,normalnie juz probowalam wszystkiego nawet wlasnym pedzelkiem nakladalam zeby nie przesadzic z iloscia nakladanej warstwy,bylo lepiej ale te dwie cienkie nie pokryly,szkoda gadac;(,nablyszczacz wcale nie nablyszcza,jakies matowe sie zrobily,NIE KUPUJCIE TYCH ZELI:(

---------- Dodano o godzinie 22:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:33 ----------


A moze bza za grubo polozona? Ja mysle, ze czas tez moze miec znaczenie, bo 10 sec jest dla lampy ledowej, a zwyklej chyba trzeba dluzej potrzymac, le powiem szczerze, ze sama hybryd nie uzywam, tylko sledze na biezaco na kliku forach, bo myslalam nad kupnem. Kazda firma jest inna wiec trzeba chyba troche metoda prob i bledow trafic :P
trzymalam po dwie minuty kazda CIENIUTKA warstwe!!!!!!!:(

Zuuzaneczka
21-06-2011, 23:36
kochane, a ile bierzecie za zabieg na dłonie, a ile za stopy hybrydowe??

50zł i jedno i drugie ;]

katerina15
22-06-2011, 02:02
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Ja na szczęście wzięłam tylko jeden na próbę. No nic, przynajmniej wiemy żeby ich więcej nie brać ;)

Agnieszka Praska
22-06-2011, 09:16
kochane, a ile bierzecie za zabieg na dłonie, a ile za stopy hybrydowe??


40zl dlonie 35 stopy

Emilia B.
22-06-2011, 09:55
miałam zrobić próbnik i oto jest (kolorki ciut przekłamane (ja zawsze niestety wrrr) :)


http://images37.fotosik.pl/896/5d0fe09c9e6afc5dmed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d0fe09c9e6afc5d.html)
1- INDIGO P01 (Z DROBINKAMI)
2- INDIGO R02
3- MM ANTYCZNY RÓŻ (W REALU CIUT JAŚNIEJSZY)
4- MM ANTYCZNY RÓŻ +INDIGO P01
5- MM PUDROWY RÓŻ
6- MM GŁĘBOKI AMARANT +INDIGO P01
7- MM GŁĘBOKI AMARANT (JEST BARDZIEJ W FIOLET NIŻ NA ZDJĘCIU)
8- INDIGO R04 (GŁĘBOKIE BORDO)
9- MM DZIKIE WINO (CIUT CIEMNIEJSZY OD R04)

janielcia
22-06-2011, 11:51
ja frencha na mistero milano robilam i sie trzyma ;)


Poszłam za twoją radą i dziś ma mi przyjść baza i zestaw do frencza, możesz mi napisać swoją metodę kładzenia?:ok:

barbara_kawka
22-06-2011, 12:32
Poszłam za twoją radą i dziś ma mi przyjść baza i zestaw do frencza, możesz mi napisać swoją metodę kładzenia?:ok:

janielciu nie wiem czy tak jest zalecane ale ja delikatnie matowie potem daje prep. antyseptyczny , primer potem baze cienko i do lampy . maluje frencha biela ( cienki pedzelek wzielam ze starego lakieru i nim maluje ) i lampa i potem dwa razy baza :) ostatnia przecieram , oliwka i gotowe ;)

janielcia
22-06-2011, 14:32
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Moja droga, możesz mi powiedzieć ile trzyma się na paznokciach w dobrym stanie?^_^
A z doświadczenia, jak długo utrzymuje się na paznokciach?

milka_n
22-06-2011, 15:33
Laski ja używam z MM i nic sie nie marszczy, co prawda nakładam naprawdę mega cieniutkie warstwy, nie wiem co by się stało jak nałożyłam bym grube warstwy..nie próbowałam.

Miałam też na próbę te z tych tańszych i odradzam...poważnie!!! Nie marszczyły sie, też nakładałam cieńkie warstwy ale odpryskują juz na następny dzień, nie wszystkie ale niektóre, czego hybrydy z MM nie robią...i do tego te tańsze mają taki nieprzyjemny zapach...jak farba do malowania!!!

Mam też jeden z orginalnych Shellac-ów CND i jest wszytsko OK, nic sie nie dzieję :) Nie mam z innych firm które też mają swoje hybrydy z wyższej półki więc sie nie wypowiem!!!

Moja znajoma ma z Ladys-nails i mówiła że wszystko jest OK, zakupiła cały zestaw po wypróbowaniu jednego więc muszą być OK, inaczej nie inwestowała by :)

Pozdrowionka :)

Evelyn.
23-06-2011, 12:12
zuzaneczka, agulusia dziękuję za odpowiedź na temat cen... ja biorę 40 za dłonie(ale myślałam, że dużo) nie robiłam jeszcze na stopach...

Alicja Chrzanowska
23-06-2011, 12:20
Janielcia, w Mistero Milano french można wykonać na dwa sposoby: z wykorzystaniem różowego i białego koloru oraz bazy, bądź też z wykorzystaniem tylko bazy i kol. białego.
W obu przypadkach, dla lepszej przyczepności płytkę paznokcia należy przygotować poprzez delikatne zmatowienie paznokci polerką bądź pilnikiem o gradacji 180 lub 240, użycie Preparatu STANDARD i Primera DELICATE

1 sposób:
Nałożenie bazy BASE/LUCIDO - utwardzanie przez 90sek (w upalne dni bezpiecznie jest utwardzać przez 120sek)
Nałożenie jednej cienkiej warstwy ROSA INOCENTE - utwardzanie w lampie przez 120sek
Namalowanie końcówki frenchowej VELLUTO BIANCO - utwardzanie w lampie przez 120 sek
Pokrycie całości preparatem BASE/LUCIDO - utwardzanie przez 120sek.
Przemycie całości płynem do przemywania masy żelowej DETERGENTE.

Przy częstym korzystaniu z solarium czy przy mocnym słońcu, aby nie dopuścić do zżółknięcia frenchu warto nałożyć sunblocker, który zabezpieczy stylizację przed przepuszczaniem promieni.

2 sposób:
Nałożenie bazy BASE/LUCIDO - utwardzanie przez 90sek (w upalne dni bezpiecznie jest utwardzać przez 120sek)
Bezpośrednio na bazę namalowanie końcówki frenchowej VELLUTO BIANCO - utwardzanie w lampie przez 120 sek
Pokrycie całości preparatem BASE/LUCIDO - utwardzanie przez 120sek.
Przemycie całości płynem do przemywania masy żelowej DETERGENTE.
W razie, gdyby hybryda się "rozpływała", zawsze można przemyć bazę dla większej kontroli materiału.

Dziewczyny, na marszczenie o którym pisałyście (w upalne dni może być to nagminne) jest sposób - utwardzanie po dwa paznokcie zamiennie z drugą dłonią. W ten sposób nie dopuści się do "rozlania" hybrydy na pierwszym paznokciu w momencie kiedy kładzie się ją na czwartym

janielcia
23-06-2011, 13:12
janielciu nie wiem czy tak jest zalecane ale ja delikatnie matowie potem daje prep. antyseptyczny , primer potem baze cienko i do lampy . maluje frencha biela ( cienki pedzelek wzielam ze starego lakieru i nim maluje ) i lampa i potem dwa razy baza :) ostatnia przecieram , oliwka i gotowe ;)

zrobiłam zgodnie z radą, zobaczymy za kilka dni jak będzie się trzymać:ok:

Sorcha
23-06-2011, 18:49
Zrobiłam dziś sobie french MM. Ciekawa jestem czy będzie trzymał się tak dobrze jak kolor...

Alicja Chrzanowska
23-06-2011, 21:33
Z frenchem nie powinno być problemów :) powinien wytrzymać min 2 tyg :)

janielcia
23-06-2011, 23:31
Witam
Moje drogie, proszę o podpowiedź co zrobić żeby zwykły lakier trzymał się dłużej na naturalnych paznokciach. I oczywiście która firmę polecacie? Ostatnio kupiłam l'oreal za 39 zł i był do kitu. Myślałam, że za taką cenę będzie super, tymczasem jedna warstwa nie kryła a po dwóch warstwach wychodziły bąbelki. Nie pomagało nawet to, że trzymałam go w lodówce. A moje drogie lakiery hybrydowe trzymać w temp. pokojowej czy w lodówce?

---------- Dodano o godzinie 22:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:22 ----------

Czy któraś z Pań może mi powiedzieć jak kryją lakiery MM?

milka_n
24-06-2011, 00:06
Witam
Moje drogie, proszę o podpowiedź co zrobić żeby zwykły lakier trzymał się dłużej na naturalnych paznokciach. I oczywiście która firmę polecacie? Ostatnio kupiłam l'oreal za 39 zł i był do kitu. Myślałam, że za taką cenę będzie super, tymczasem jedna warstwa nie kryła a po dwóch warstwach wychodziły bąbelki. Nie pomagało nawet to, że trzymałam go w lodówce. A moje drogie lakiery hybrydowe trzymać w temp. pokojowej czy w lodówce?

---------- Dodano o godzinie 22:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:22 ----------

Czy któraś z Pań może mi powiedzieć jak kryją lakiery MM?

Hybrydy MM trzymają bardzo dobrze :) Jak klientki nie skubia i nic z nimi nie robią to nic się nie dzieje, nie marszcza się, nie odpryskuja i do tego maja bardzo ładny połysk przez cały okres noszenia :) Tylko nakładaj bardzo cienkie warstwy żeby uniknąć marszczenia...

asia
24-06-2011, 21:21
doszly mi hybrydki z bass, wieczorem zdam relacje ;)

dzikakura
25-06-2011, 21:09
a to hybryda na naturalsach, troche niewyrazna, ale fajnie się ja robi, ja lubię, tylko zawsze się boję o trwalosc, hybrydy-komplet z EF

germana
26-06-2011, 22:06
Ja zrobiłam sobie ręce efexclusive...
kolor black pearl
wrażenia mam nie za fajne ;(

po kilku dniach 3-4 cała ręka i kawałek drugiej mi odprysły...
stopy tez już widzę że ciut zaczynają... szczególnie duże palce.

wydaje mi się że wolny brzeg zabezpieczyłam dobrze...
ale on w ogóle wygląda jak pokruszony przy brzegach...


+ ciężko sie zdejmowały... głównie musiałam spiłować


hmmm.. może coś źle zrobiłam...

baza 1 min, kolory i nawierzchniówka 2 lampa uv.
na początku były ekstra

jakieś rady? ;)

janielcia
26-06-2011, 23:06
Moje drogie kobietki, ile powinnam trzymać bazę w lampie a ile biała końcówkę z MM. Kilka dni temu robiłam i trzymałam po dwie minuty wczoraj odprysły mi trzy paznokcie, tzn biała końcówka, frencz robię tylko z bazy i biały, lampę mam uv.

urbanka1
26-06-2011, 23:45
Do mnie przyszedł (wreszcie) zestaw Shellac'a :D Bardzo lubię Indigo, ale jednak jak dla mnie nie ma porównania... Szczególnie przy ściąganiu jest tak niesamowita różnica:skacze:

katerina15
27-06-2011, 00:01
A któraś z Was miała może lakier żelowy z Allepaznokcie?

dzikakura
27-06-2011, 00:29
germana, niby wszystko dobrze, no:(

sprobuj jak robisz hybrydke odgiąc opuszek i zalac tez wolny brzeg przy walach, moze to byl problem, ale zeby na stopach? na stopach powinno sie trzymac najgrosze niechlujstwo:(

janielcia- baza 2 minuty, kolor 2 minuty.

zlotko87
27-06-2011, 00:33
Na buteleczkach przeważnie jest ile co powinno się trzymać (w lampie).

germana
27-06-2011, 00:41
no właśnie uchodowałam sobie prawie 0,5 cm od opuszka.
wiec zawinięcie było łatwe i mogłam spokojnie sobie podziubdziać.

( najbardziej mi popękał środkowy centralnie przy wolnym brzegu na środku. ( cholera że nie zrobiłam fotki)

nail harmony trzymaly mi sie nawet bez zawijania wolnego brzegu ( przeprowadzałam test)
spokojnie prawie 2 tygodnie i myślę że by było dłużej gdybym nałogowo nei skubała ;p

te były sliczne na początku wymuskałam je bo właśnie zależało mi na sprawdzeniu trwałości...
a tu taki psikus...

a moje stopy to świętość :P więc tym bardziej nie powinny bo maltretuje je zawsze x set razy bardziej niż dłonie żeby były idealne jum jum ( takie zboczenie ^^).
no cóż.

odetchnę i spróbuje jeszcze raz ^^ mam jeszcze drugi kolor.
może on będzie ok.

i najwyżej będę znów wołać o rade tym razem obfoce ^^

Elizabeth76
27-06-2011, 09:00
germana ja też robilym ef tylko innym kolorem na stopach i trzyma sie mineło już dwa tygodnie wydaje mi sie że przytej firmie trzeba dobrze zalac wolny brzeg może tez za grubo kładziesz i to jest powód ze pęka ;)

germana
27-06-2011, 12:21
popróbuje
i dziękuje za rady :przytul:

Alicja Chrzanowska
27-06-2011, 13:17
Moje drogie kobietki, ile powinnam trzymać bazę w lampie a ile biała końcówkę z MM. Kilka dni temu robiłam i trzymałam po dwie minuty wczoraj odprysły mi trzy paznokcie, tzn biała końcówka, frencz robię tylko z bazy i biały, lampę mam uv.


Janielciu, wydaje mi się, że problem tkwi w nieprawidłowym przygotowaniu płytki, a dokładnie wolnego brzegu. To jemu się najbardziej dostaje bo jakby nie było to wolny brzeg paznokcia ma z reguły kontakt z wszystkim czego dotykamy i to on jest tak newralgiczny. Trzeba się przyłożyć do zmatowienia tego miejsca i go dobrze odtłuścić. Bardzo ważne jest także domknięcie wolnego brzegu paznokcia - w ten sposób uniknie się odpryskiwania. Trzeba też uczulić klientki, żeby nie "podpiłowywały" paznokci bo to też może być przyczyną rozdwajania i odpryskiwania hybrydy.

kaka80
27-06-2011, 13:25
A któraś z Was miała może lakier żelowy z Allepaznokcie?
katerina15-co do tych naszych problemowych zeli,odpisali mi tak:
...Otrzymalismy informacje od producenta, ze problem taki moze wystepowac jesli warstwa bazy jest za cienka. Szczegolnie przy koncowce paznokcia warstwa powinna byc troszke grubsza - wtedy lakiery nie beda sie ani marszczyc ani kurczyc...-no coz zostaje mi wyprobowac ta opcje :huh:

Elizabeth76
27-06-2011, 19:10
może komuś sie przyda filmik kpk hybrydy firmy Harmony
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

i ef exclusive gellacco kpk

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


nsi polish pro kpk

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Ra-Nails Lacquerel krok po kroku
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

katerina15
28-06-2011, 00:21
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

A wiesz, mnie sie troche udało zapanować nad tymi żelikami :) po prostu nalozyłam na początku primer, baza troszkę grubsza warstwa, potem przetarłam clinerem, potem dwie cienkie warstwy kolorków i na koniec ten nabłyszczacz, który trzymałam w lampie ok 6min :P

germana
28-06-2011, 19:16
katerina15 (http://forum.wzorki.info/members/10821-katerina15.html) - a jakiego primera używasz? bez kwasowego?;)
ja jestem akrylowa więc raczej zawsze dawałam kwasówke...
ale chyba do żelo pochodnych lepszy bedzie bez kwasowy? :huh:

Nefra
28-06-2011, 19:52
Witam kobietki.
Mam żelo-lakier z Silcare no i ta bazę/nablyszczacz w jednym no i po nalozeniu i przemyciu ostatniej warstwy -zmatowily sie pazurki :( a przemylam swoim cleanerem z perfect Lady...i co Wy na to?
a poza tym dostalam w prezencie z NSI base coat i tak mysle czy mogę to tez wykorzystać pod kolor z Silcare czy się bedzie gryźć ? Na buteleczce z Silcare jest sklad ale na tej z NSI juz nie ma zeby porownać.... no i rozumiem ze to tylko baza,nie mozna tego na wierzch .....

losek78
28-06-2011, 19:56
miałam kupować te z silcare bo cena ale ta baza/top podejrzanie tanie są

tusia
28-06-2011, 20:34
Nefra nie bój sie i eksperymentuj:D ja pomieszałam bazę Mistero Milano z kolorem Indigo i wszystko trzyma sie jak beton:]

katerina15
28-06-2011, 21:24
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Tak, używam bez kwasowego :) Znaczy zrobiłam tak na próbę ;D póki co jest wszystko git :)

kaka80
28-06-2011, 22:09
A wiesz, mnie sie troche udało zapanować nad tymi żelikami :) po prostu nalozyłam na początku primer, baza troszkę grubsza warstwa, potem przetarłam clinerem, potem dwie cienkie warstwy kolorków i na koniec ten nabłyszczacz, który trzymałam w lampie ok 6min :P
powiem ci,ze ta grubsza warstwa bazy pomogła nic sie nie zmarszczyło,nie daje juz primera,bo bez tego i tak sie trzyma jak beton ;)mialam problem tylko z tym marszczeniem,no ale fakt nie chca sie tak fajnie blyszczec,i tak wiecej juz ich nie kupie:Dpozdrawiam ;)

janielcia
04-07-2011, 13:46
Witam
POTRZEBUJĘ POMOCY ;(
Kupiłam sobie bazę i biały do frencha z MM, robiłam tak : mat, cliner, cieniutko baza-lampa2min-biała końcówkalampa2min- baza2min-baza2min-cliner.
I nadal odpryskuje, właśnie czekam na ich zestaw który mają w promocji i będę miał ich cliner, ale czy to ma znaczenie? Kochane pomóżcie mi bo zaczynam się denerwować bo gdy maluje wieczorem już następnego dnia ma odpryski, mam w miarę mocne ale nie za długie paznokcie.:/:

Emilia B.
04-07-2011, 13:51
a przeczytałaś temat?? dużo stron nie ma ech leniuszki
musiałaś nie zabezpieczyć wolnego brzegu (owinąć go każda z warstw). Dobrze jest normalnie dać primer jak przy zwykłej stylizacji. Biały mozna tez dla pewności potrzymać 3 min :)

Sorcha
04-07-2011, 18:29
Dokładnie, musi być odtłuszczacz i primer

janielcia
04-07-2011, 20:09
oj kobietki leniuszek ze mnie leniuszek :kwiatek:

samaron
04-07-2011, 20:37
Pozwolę sobie wkleić link do stepika z frenczem hybrydowym, na dodatek MM:
ĚĘ "Ăĺëü-ëŕę. Ôđĺí÷" - Ęëóá Íĺéë Ěŕńňĺđîâ - NailClub™ - Ôîđóě ďđîôĺńńčîíŕëîâ (http://www.nailclub.ru/forum/showthread.php?t=22011)

Sorcha
04-07-2011, 22:55
Ale pięknie zrobiła tego frencha, tak pomysłowo z brokacikiem, że o kwiatku już nie wspomnę. Tylko zastanawiam się co dała na sam koniec na tego kwiatka????

asia
04-07-2011, 23:12
rewelacja, wlasnei sie zastanawialam czy mozna cos miałkiego wtopic i czy przed top da sie namalowac kwiata:D

Sorcha to zielone to kreseczka farbka (jesli o tym mowisz)

Alicja Chrzanowska
04-07-2011, 23:48
To jest praca naszej trenerki i dystrybutorki na Ukrainie :) Ostatnio dziewczyny zdobyły cztery medale na targach we Lwowie ;)

Dziewczyny robią na prawde piękne stylizacje na hybrydach :) poproszę je o parę fotek i postaram się tu wrzucić :)

Sorcha: na koniec został nałożony lakier UV LUCIDO :) to w kwestii Twojego pytania :)

janielcia
05-07-2011, 13:45
Pytanie do Pasjonatki:
Czy u ciebie, jako przedstawicielki MM, można zakupić ich produkty?:)

Emilia B.
05-07-2011, 13:50
janelcia pasjonatka to u nas taka ranga jak stylistka czy moderator :)
Tu masz cały temat o mm - http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/1526-mistero-milano.html
zakupy możesz zrobić bezpośrednio w sklepie, u naszej choco też albo u innego przedstawiciela (na stronie mm masz ich podanych) :)

emila
05-07-2011, 15:00
No frenchyk rewelacja i zdobienie cudne :)

asiekfr
05-07-2011, 16:22
tez sie zastanawialm ,czy mozna cos "sypnac" pod hybryde .... i mozna :D

CYRUSS1703
06-07-2011, 16:58
miał ktoś żelo lakiery te od dobrejrady:) ewentualnie który nabłyszczacz tam jest lepszy bo kilka jest:)

---------- Dodano o godzinie 15:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:53 ----------

Asia a który czerwony miałaś od DR bo tam kilka jest

janielcia
07-07-2011, 00:18
Kochane kobietki, może mi któraś przetłumaczyć sposób robienia frenczu z ukraińskiego? ^_^

ĚĘ "Ăĺëü-ëŕę. Ôđĺí÷" - Ęëóá Íĺéë Ěŕńňĺđîâ - NailClub™ - Ôîđóě ďđîôĺńńčîíŕëîâ (http://www.nailclub.ru/forum/showthread.php?t=22011)

Ignorantka
07-07-2011, 14:10
Kochane kobietki, może mi któraś przetłumaczyć sposób robienia frenczu z ukraińskiego? ^_^

ĚĘ "Ăĺëü-ëŕę. Ôđĺí÷" - Ęëóá Íĺéë Ěŕńňĺđîâ - NailClub™ - Ôîđóě ďđîôĺńńčîíŕëîâ (http://www.nailclub.ru/forum/showthread.php?t=22011)

Google Tłumacz (http://translate.google.pl/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.nailclub.ru%2Fforum%2 Fshowthread.php%3Ft%3D22011&sl=ru&tl=pl&hl=&ie=UTF-8)

Nie jest to doskonałe tłumaczenie, ale w połączeniu z obrazkami całkowicie wystarczające ;).
W razie potrzeby mogę doprecyzować :D

janielcia
07-07-2011, 14:21
Te farby którymi robi ta kobieta pięknego irysa, można je dostać u nas? znacie może cenę?

tusia
07-07-2011, 14:29
to sa firmowe farbki Mistero Milano Farby akrylowe - MisteroMilano (http://misteromilano.pl/pl/70-farby-akrylowe?n=50&id_category=70) 9,90 sztuka kolor bianco i violetto

janielcia
09-07-2011, 08:49
malowała któraś z was tymi farbami na hybrydach? trzyma się?
i oczywiście w czym to się rozpuszcza?:yess:

coralick
09-07-2011, 09:22
A czy taki shelac bedzie sie nadawal do konada? Jak myslicie?

xsunnyolciax
09-07-2011, 23:45
nie wiem czy będzie, ale... nie szkoda hybryd na konada? :D nie lepiej zrobić normalnym lakierem? :P

dzikakura
10-07-2011, 01:14
ja malowalam one stroke na hybrydach i pokrywalam baza i sie trzyma.

coralick
10-07-2011, 09:06
No niby szkoda ale ja mam laier do konada i te malunki wcale nie wychodza wyraznie i troche mnie to dreczy!! Pewno lakier do bani... a ja slyszalam ze zwyklym to jeszcze gorzej

xsunnyolciax
10-07-2011, 15:15
http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-paznokcie/177-stempelki-na-paznokcie-11.html dziewczyny piszą, że zwykłymi lakierami im się elegancko odbija Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

tusia
10-07-2011, 15:22
Coralicku weź zwykły liner, taki do cienkich kresek i wzorków, spróbuj nim odbic wzór
w temacie stempelków jest o tym wiecej http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-paznokcie/177-stempelki-na-paznokcie.html

coralick
10-07-2011, 21:20
alez ja go przestudiowalam od dechy do dechy!! caly temat... i dalej wychodza bardzo malo widoczne a linerem nie dziala :(

edytakon
10-07-2011, 21:24
Sorry za offa, Coralick, kup podstawowe kolory 0 biel i czerń z konad ai na stówe wszystko ładnie wyjdzie:) zajrzyj na mojego bloga u mnie ponad 50% to zdobienia konadem :)

barbara_kawka
11-07-2011, 02:21
a to moje pazurki ( wyhodowane pod pipsami ) oczywiscie karminowa czerwien MM + pyłek + cyrkonije SV :)

rudzia1985
11-07-2011, 08:27
Baska, jak superowy kolorek :)
Sliczne wyhodowane pazurki...

xsunnyolciax
11-07-2011, 11:15
Basia, ale długaski masz, zazdroszczę :D piękny kolorek.

natka_23
11-07-2011, 11:24
dziewczyny jak sciagacir hybryde MM da si8e ja odmoczyc tym plynem co jest w ich ofercie czy i tak trzeba pilowac?

Butterfly2606
11-07-2011, 23:58
Przeczytałam cały temat, mam nadzięję że ze zrozumieniem..:skacze:
Chcę kupić hybrydki na próbę.. po przeczytaniu decyduję się na mistero milano:)
widziałm ze malujecie rózne kwiatki na pazurkach, z uwagi na to że ja jeszcze tak nie umiem.. chciałabym zapytać czy naklejki mozna tam dawac i stempelki? jezeli tak tą nakłada się przed ostatnią warstwą to nabłyszczającą, tak?

coralick
12-07-2011, 11:09
tak na zmatowionego pazurka, czeka sie az wyschnie i nablyszczacz na to :)

Ignorantka
12-07-2011, 18:25
coralick (http://forum.wzorki.info/members/11044-coralick.html)
Problem z odbijaniem wzorków: jeśli leży po stronie lakieru, to wzorek jest mało intensywny ("wodniste" lakiery), rozmazany (śliskie lakiery pod wzorkiem), rozmazuje się przy nakładaniu warstwy wierzchniej (niektóre lakiery bezbarwne rozpuszczają wzorek na paznokciu).
Jeśli się nie odbija w całości lub częściowo na paznokciu: wadliwa płytka, wadliwy stempelek, zbyt wolno wykonujesz czynność (lakier zdąży zaschnąć).

asia
12-07-2011, 18:44
koniec offtopu, mamy osobny temat stempelkowy ! :D:D

Butterfly2606
13-07-2011, 18:18
witam!
Kupiłam lekier hybrydowy z Mistero Milano i chcioałabym zapytac czy jest jakiś sposób na to żeby sie tak nie ściągał na paznokciu?? moze ja cos żle robie?
zrobiłam tak:

praparat standard
primer standard
baza
czerwony
czerwony
baza
raz odtłusciłam przed czerwonym i raz nie a dzieje się tak samo.. Pomocy!

samaron
13-07-2011, 18:24
ściągał w sensie marszczył ? kładziesz zbyt grubą warstwę.

NiCoLa
13-07-2011, 19:44
zgadzam się z Sami pewnie dajesz za grubą warstwę produktów

Butterfly2606
13-07-2011, 21:03
nie zmarszczył tylko tak jakby skurczył do środka ze po przegach zostaje białe..

samaron
13-07-2011, 22:05
Wszystkie żele mają to do siebie, że polimeryzując nieco się kurczą,
zawijaj dobrze na wolnym brzegu (i bazę i kolor), nakładaj cieńsze warstwy, drugą lekko "wyjeżdżając" poza pierwszą.

Butterfly2606
14-07-2011, 11:09
wczesniej jak robiłam zelem kolorowym tez własnie sie tak robiło, ale na drugiej warstwie już było dobrze..
na tym hybryowym jest znacznie gorzej.. pozniej to wygląda jak bym lakieru nie domalowała przy skórkach.. ale moze to faktycznie kwestia wprawy i mi się uda. dziekuje za odpowiedzi:)

---------- Dodano o godzinie 10:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:04 ----------

Zapomniałam jeszcze zapytac o dobry lakier do frencha, bo kobietka w hurtowni powiedziała ze biały z mistero milano jest ok, ale ten jasny bez czy róż- (nie pamietam co tam było ) to bardzo żółknie i go nie poleca..macie jakies sprawdzone??

Alicja Chrzanowska
14-07-2011, 14:57
Butterfly2606 (http://forum.wzorki.info/members/13244-butterfly2606.html), tak jak dziewczyny piszą - żele mają to do siebie, że się troszkę kurczą. Poza dokładnym obwijaniem wolnego brzegu jest jeszcze sposób gdzie "wciera" się pędzelkiem pierwszą warstwę żelu/hybrydy.

Już niedługo w MM pojawią się trzy nowe lakiery hybrydowe do frenchu, jak tylko będą dostępne w sprzedaży to damy znać:ok:

allaya
14-07-2011, 15:45
dziewczynki, a jak sciagacie hybrydki? aceton do miseczki i moczycie przez okolo 10-15 minut i potem patyczkiem, czy inaczej?

Butterfly2606
14-07-2011, 16:13
allaya wczesniej w temacie sa fajne filmiki jak się maluje i sciaga hybryde:) warto przejzeć:)

---------- Dodano o godzinie 15:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:12 ----------


Butterfly2606 (http://forum.wzorki.info/members/13244-butterfly2606.html), tak jak dziewczyny piszą - żele mają to do siebie, że się troszkę kurczą. Poza dokładnym obwijaniem wolnego brzegu jest jeszcze sposób gdzie "wciera" się pędzelkiem pierwszą warstwę żelu/hybrydy.

Już niedługo w MM pojawią się trzy nowe lakiery hybrydowe do frenchu, jak tylko będą dostępne w sprzedaży to damy znać:ok:

czekam z niecierpliwościa w takim razie..:skacze: bo wolałabym, jednak juz z jednej firmy wszystko brać co by nie łączyć..

allaya
14-07-2011, 16:27
[quote=Butterfly2606;282913]allaya wczesniej w temacie sa fajne filmiki jak się maluje i sciaga hybryde:) warto przejzeć:)

tylko tam wlasnie jest ze sie owija wacik z folia aluminiowa, ale czy moczyc mozna takze, tak poprostu?

losek78
14-07-2011, 16:31
można moczyc ale bardziej ekonomicznie jest chyba owijac

Alicja Chrzanowska
15-07-2011, 10:27
allaya, można moczyć, ale tak jak losek78 słusznie stwierdziła, mniej materiału zużywa się gdy owija się paznokcie nasączonym wacikiem z folią. Tylko pamiętajcie, żeby przed tym zabezpieczyć paluszki kremem, oliwką, albo jakimś balsamem :)

aga
22-07-2011, 13:15
Mam znajomą, która w październiku bierze ślub i chciałaby zapuścić sobie paznokcie ale pracuje w sklepie spożywczym i wiadomo - wykładanie towaru itd paznokcie się łamią...

i tak się zastanawiam czy jakby zastosować u niej hybrydy to pomogłoby jej zapuścić paznokcie?

samaron
22-07-2011, 14:34
Wydaje mi się, że są zbyt miękkie do hodowli, moja jedna nosiła ponad miesiąc w tym czasie większość faktycznie podrosła, ale te najczęściej używane - u niej wskazujące - nie wytrzymały niestety.

Emilia B.
23-07-2011, 10:42
Sami miałam to samo - dziewczyna miała swoje ładne i mocne ale dwa najbardziej używane odpryskiwały :/ zrezygnowała na rzecz zwykłego manicuru...

allaya
24-07-2011, 21:53
a ja mam dwa pytanka. Pierwsze odnoscie trwalosci, czy to ze paznokcie maja podluzne bruzdy moze być powodem że lakier troche odprysnał? Drugie to czemu po nalozeniu i utwardzeniu bazy, baza ta przy wolnym brzegu jakby "wyschła"? tak 2 mm w górę

sztynka
29-07-2011, 00:23
allaya żel bazowy za pewne się skurczył. dzieje się tak właśnie z hybrydami. Jak dla mnie ejst to niezły marketing, nabijanie ludzi w butelkę. Dzięki Bogu żadna moja klientka mnie nie namawia na to...

Rosa250
29-07-2011, 11:04
Witajcie.
Nie jestem profesjonalistką, tak jak Wy. Czasami robię sobie w domu tipsy, no raczej nakładam żel itp (firmy Activ) na paznokieć, bo szybko mi rosną i sam tips jest mi nie potrzebny. Po przeczytaniu Waszych opinii i wypowiedzi chciałabym spróbować metody hybrydowej. Nie znam się jeszcze na tym stąd kilka moich pytań:
- czy cleaner jest specjalny do hybryd czy może być ten od "tipsów"
- na niektórych forach i stronach przedstawicieli lakierów hybrydowych pisze, że jest potrzebny primer (w tym wyczytałam gdzieś że w Mister Milano), czy Wy używacie?
- zastanawiałam się nad dwoma firmami Mistero Milano i Lady Nails. Nie wiem która firma lepsza (zaciekawiła mnie też Indigo, ale mają mały wybór lakierów).
Lakiery te używać będę w domu, dla siebie więc nie potrzebuję profesjonalnych i bardzo drogich kosmetyków :huh:.
Na razie zależałoby mi na robieniu na paznokciach frencha (tak żeby wyglądało naturalnie) oraz malowaniu paznokci na jakiś delikatny róż (może być perłowy, lekki delikatny kolor) i na czarno :cwaniak2:
Czy mogłabym prosić Was o pomoc w doborze kosmetyków (czarny oczywiście wiem jak wygląda, ale co do kolorku różu itp. macie ode mnie większe rozeznanie).
Z góry ślicznie dziękuję :kwiatek:

Nena90
29-07-2011, 11:54
W wątku o Mistero Milano Sztynka wrzucała link do próbnika hybryd, można zobaczyć kolory :)

agaciorka93
29-07-2011, 13:42
mam pytanko czy jesli moja plytka paznokcia jest bardzo cieniutka i miekka ze sie ugina to czy to moze byc przyczyna nie trzymania sie lakierozeli ?
Czy raczej to wina jakosci hybryd?
(hybryde kupilam z allepaznokci )

plushak
29-07-2011, 14:48
Hybrydy powinno się stosować na silne i mocne paznokcie, niestety, na słabych rzadko u kogo się trzymają ..
Znajoma robiła OPI hybrydy na słabszej płytce po ciągłych stylizacjach i nie trzymały się..

losek78
29-07-2011, 18:35
to samo co soak-offy , na cienkich się nie trzymają
Żel Soak Off GELISH Hand&Nail Harmony Structure Clear 15ml (http://www.sklep.eurofashion.com.pl/14511-el-soak-off-gelish-handnail-harmony-structure-clear-15ml-.html)
ja znalazłam takie coś

jumpi
29-07-2011, 19:00
mam pytanko czy jesli moja plytka paznokcia jest bardzo cieniutka i miekka ze sie ugina to czy to moze byc przyczyna nie trzymania sie lakierozeli ?
Czy raczej to wina jakosci hybryd?
(hybryde kupilam z allepaznokci )

Podobno shellac trzyma się nawet na cieniutkich pazurkach.chyba się sama na nie skuszę

sztynka
29-07-2011, 22:15
W wątku o Mistero Milano Sztynka wrzucała link do próbnika hybryd, można zobaczyć kolory :)

Niestety nie ja wrzucałam ten link :D Ja nie hybrydowa i póki co nie zamierzam ^_^
Z tego co widziałam to pazurki nawet shellackiem robione muszą być solidne i nie za długie pamiętajcie.
Rosa 250 cleaner i primer potrzebujesz standardowy. Do tego bazę i top, może być 2 w 1 . Fajne i nie drogie są z Golden Nails :D Polecam te firmę od roku na niej pracuję prawie w 90% :D

Rosa250
30-07-2011, 08:51
Wielkie dzięki za pomoc.

Faktycznie nie mają drogich, ale ubogi wybór :( . Nie widzę mojego ulubionego koloru czarnego :D, więc chyba się skuszę na Lady's Nails (jeszcze się zastanawiam - teraz między Golden a Lady :D ). Co do jakości moich pazurów, to są twarde jak stal, mogę je zapuścić do jakiej chcę długości bez malowania i się nie połamią. Niestety ze względu na moją pracę nie mogę długich pazurków zapuszczać - piszę przez 8 godz. na komputerze :(

unita
30-07-2011, 09:29
NIestety ja osobiscie tez mam mieciutkie pazurki i nawet shellac sie nie trzyma:(

Sorcha
30-07-2011, 17:02
Wielkie dzięki za pomoc.

Faktycznie nie mają drogich, ale ubogi wybór :( . Nie widzę mojego ulubionego koloru czarnego :D, więc chyba się skuszę na Lady's Nails (jeszcze się zastanawiam - teraz między Golden a Lady :D ). Co do jakości moich pazurów, to są twarde jak stal, mogę je zapuścić do jakiej chcę długości bez malowania i się nie połamią. Niestety ze względu na moją pracę nie mogę długich pazurków zapuszczać - piszę przez 8 godz. na komputerze :(


Ubogi wybór kolorków MM? No coś ty.... a czarny też mają. Wystarczy wejść na ich stronkę. Ja jestem bardzo zadowolona:)

Elizabeth76
30-07-2011, 17:10
Wielkie dzięki za pomoc.

Faktycznie nie mają drogich, ale ubogi wybór :( . Nie widzę mojego ulubionego koloru czarnego :D, więc chyba się skuszę na Lady's Nails (jeszcze się zastanawiam - teraz między Golden a Lady :D ). Co do jakości moich pazurów, to są twarde jak stal, mogę je zapuścić do jakiej chcę długości bez malowania i się nie połamią. Niestety ze względu na moją pracę nie mogę długich pazurków zapuszczać - piszę przez 8 godz. na komputerze :(

proszę jest i czarny Lakier PERMANENTE UV NERO tajemnicza czerń (9 ml) - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/478-lakier-permanente-uv-della-terra-ziemisty-braz.html)

a wybór hmmm :huh: jest dośc duży i wydaje mi sie że najbardziej wybredny znajdzie kolor dla siebie ^_^

samaron
30-07-2011, 17:19
Dziewczyny czytajcie ze zrozumieniem, Rosa pisała o firmie golden nails i LNC, nie o MM. Nie wpychajcie na siłę określonego produktu tylko dlatego, że Wy go macie.

Elizabeth76
30-07-2011, 17:40
Dziewczyny czytajcie ze zrozumieniem, Rosa pisała o firmie golden nails i LNC, nie o MM. Nie wpychajcie na siłę określonego produktu tylko dlatego, że Wy go macie.

[quote=Rosa250;286493Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu[/quote]

ja tu widzę że pyta o MM też :huh: pyta to doradzamy każda przecież chwali to co lubi i na czym pracuje przecież to normalne chyba nie będe chwaliła czegoś co nie znam :huh: chyba po to tu jesteśmy żeby sie dzielić swoim doświadczeniem . Sami wdech ,wydech... :D

Sorcha
30-07-2011, 18:00
Samaron wyluzuj - nikt nikomu niczego tu nie wpycha. Przecież forum jest po to by dzielić się swoimi spostrzeżeniami jak już napisała elaxx. Nie chciałabym żeby zrobił się tu drugi wizaż z nieuprzejmymi i wszystkowiedzącymi lalusiami. Tu jest cudowna atmosfera i nie psujmy tego:D

Nena90
30-07-2011, 18:08
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Sztynko przepraszam za pomyłkę :* Ale ktoś na pewno wrzucał ten wzornik :)

Rosa250
30-07-2011, 19:13
Ok. to może ja sprostuję:

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


Chodziło mi o Golden Nails, bo te sztynka mi zaproponowała. Za niedomówienia przepraszam. Co do MM to oczywiście i bezsprzecznie mają duży wybór, tylko troszkę małe opakowania :/: .

jumpi
30-07-2011, 19:30
Dziewczyny, a co Wy na to powiecie? Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy (http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=10650078)
jakieś dziwne opakowania, ale cena kusząca..

Sorcha
30-07-2011, 22:37
Sztynko przepraszam za pomyłkę :* Ale ktoś na pewno wrzucał ten wzornik :)

A ja:D

---------- Dodano o godzinie 21:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:32 ----------


Ok. to może ja sprostuję:

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


Chodziło mi o Golden Nails, bo te sztynka mi zaproponowała. Za niedomówienia przepraszam. Co do MM to oczywiście i bezsprzecznie mają duży wybór, tylko troszkę małe opakowania :/: .

A to ja przepraszam. Faktycznie legło u mnie czytanie ze zrozumieniem:P Ale nikogo do niczego nie namawiam:D

---------- Dodano o godzinie 21:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:33 ----------


Dziewczyny, a co Wy na to powiecie? Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy (http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=10650078)
jakieś dziwne opakowania, ale cena kusząca..

No nie wiem... Zobacz, tak wyglądają oryginalne buteleczkiPIELĘGNACJA PAZNOKCI | Żele do paznokci | CND SHELLAC | VictoriasBeauty.pl | Lakiery | Żele | Balsamy (http://www.victoriasbeauty.pl/pol_m_PIELEGNACJA-PAZNOKCI_Zele-do-paznokci_CND-SHELLAC-135.html)

wys.margo
30-07-2011, 23:30
Mam pytanko do Was dziewczyny... W czwartek idę na kurs hybrydowy i zastanawiam się nad jedna sprawą odnośnie moich paznokci. Widzicie, kiedy zapisywałam sie na ten kurs, rozmawiałam z babka przez telefon i powiedziała mi abym przygotowała paznokcie w ten sposób aby nic na nich nie było (wiadomo, brak lakieru itp żeby skrócić sobie czas). Alu tu pojawia sie problem, ponieważ wcześniej miałam paznokcie zrobione żelem i wiadomo odrost jest, ale moje naturalne paznokcie z natury są cienkie i łamliwe i troche boję się spiłowywać resztki poprzedniej stylizacji do końca, bo przeczytałam tutaj, że na takiej płytce utrzymanie sie hybryd jest prawie niemożliwe :/ Dlatego czy mogę zostawić niewielką ilość warstwy żelowej? Czy wpłynie to na trzymanie się bądź nie trzymanie hybryd? Nie chce po prostu wyjść na głąba i chciałabym dobrze przygotować się do tego kursu :(

agaciorka93
30-07-2011, 23:51
Kurcze szkoda ze sie nie trzymaja na moim pazurkach ale na stopach sprawdze jeszcze :)

samaron
31-07-2011, 00:25
Rosa, Sorcha - no i ok fajnie że się sprostowało :),
Wys.margo - ja robiłam na warstwie akrylu, wszystko się trzymało ładnie ponad 3 tygodnie.

Elizabeth76
31-07-2011, 08:58
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

ja też bylam na szkoleniu z hybryd i też miałam na paznokciach resztki żelu czy akrylu juz nie pamiętam :huh: instruktorka powiedziała że to wogóle nie przeszkadza ;)

jumpi
31-07-2011, 09:35
A ja:D

No nie wiem... Zobacz, tak wyglądają oryginalne buteleczkiPIELĘGNACJA PAZNOKCI | Żele do paznokci | CND SHELLAC | VictoriasBeauty.pl | Lakiery | Żele | Balsamy (http://www.victoriasbeauty.pl/pol_m_PIELEGNACJA-PAZNOKCI_Zele-do-paznokci_CND-SHELLAC-135.html)


No własnie wiem jak wyglądają oryginalne i dlatego pytam Was o opinię, może ktoś juz próbował :)

wys.margo (http://forum.wzorki.info/members/12858-wys-margo.html) ja bym właśnie ściągła ten żel żeby sprawdzić jak długo będzie się to trzymać i jak się będzie zachowywać na cieńkich pazurkach, wiem, że trochę szkoda pazurków, ale przecież odrosną :)

asia
31-07-2011, 15:14
na akrylu albo zelu trzymaja sie jeszcze lepiej niz na naturalnej plytce :) mozna zamiast lakieru dawac (bo lakier sie czasami wyciera na wolnym brzegu)

jumpi
01-08-2011, 19:03
Mam jeszcze pytanko do dziewczyn pracujących na shellacu. Macie ten scrub fresh czy stosujecie zwykły odtłuszczacz? matowicie płytkę czy nie?

Elizabeth76
01-08-2011, 19:13
jumpi w shellacu plytka nie wymaga matowienia ;) można ale nie trzeba ;)

unita
01-08-2011, 19:17
Mam jeszcze pytanko do dziewczyn pracujących na shellacu. Macie ten scrub fresh czy stosujecie zwykły odtłuszczacz? matowicie płytkę czy nie?

ja mam zwykly odtluszczacz i nie matowie plytki:)

Anika
02-08-2011, 00:36
Dziewczyny czy któraś z Was miała styczność z lakiero-żelami SPN-u??

Rosa250
12-08-2011, 14:10
Kupiłam w końcu lakiery żelowe z Lady's Nails i jestem zadowolona. Test zdany na 5 (no teraz to chyba 6 :D ). Na razie zrobiłam sobie delikatny kolor Blue Magic aby sprawdzić jak to działa. Obecnie kolorek mam na paznokciach tydzień i oprócz odrostu nic więcej nie widać :ok:, drugiego dnia po nałożeniu przeszedł test gruntowny - godzinna kąpiel w gorącej wannie i zero odprysku. Rewelacja :skacze:

Zastanawiam się czy możnaby było na podkład od lakieru żelowego nałożyć french ten nakładany na tipsy (żelowy) i jak by to wyglądało przy ściąganiu :huh:.
Co na ten temat sądzicie Drogie Panie?

asia
12-08-2011, 14:21
to zalezy od rodzaju bialego zapewne, niektore by sie kruszyly bo by sie roznily twardoscią a niektore nie. tak mi sie wydaje :D

natomiast co do sciagania to myslę ze trzeba by bylo podpilowac

Rosa250
13-08-2011, 18:46
Hmmm... na to bym nie wpadła. Kusi mnie aby spróbować. Zrobię podkład lakierem żelowym a na to nałożę french i zobaczymy jak to się zachowa, szczególnie ciekawi mnie ściąganie. Myślę, że przy takiej kombinacji spód powinien się trochę rozpuścić i wtedy może french odpadnie.
Za jakieś 2 tyg. wypróbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Sieciunia
25-08-2011, 19:56
Unita i trzyma sie niezmatowionej plytki?

unita
25-08-2011, 21:06
odpukac trzyma sie, ale ... na mojej beznadziejnie miekkiej plytce tylko kombinacja z kolorowym gelish. Wprawdzie nie wiem jak kolorowka z shellac, bo kupilam gelish z oszczednosci i chyba przy tym zostane.

germana
25-08-2011, 21:20
Ja uwielbiam gelisha. mam już pare kolorków i są bardzo sympatyczne. dzisiaj zdjęłam mamie po 2 miesiącach noszenia !! Odrost obrzydliwy ale zero odprysków i trzymał się dobrze ^_^ i zakładam nowe :D

Sieciunia
25-08-2011, 22:04
Unita czyli shellaca masz tylko baze tak? Czy moze top jescze?

unita
25-08-2011, 22:06
przepraszam , troche chaotycznie napisalam, baze i top mam shellac a kolor gelish

malutkaistotkaa
26-08-2011, 10:02
Czesc dziewczyny mam pytanie moja klientka chce zebym zrobila jej te hybrydy czy mozecie opisac jak to sie robi i jakie firmy polecacie?? czy z allepaznokcie maja dobre??

Rosa250
26-08-2011, 10:54
Ja używam, co prawda nie profesjonalnie lakiery żelowe firmy Ladys Nails Cosmetics i jestem z nich zadowolona. Wejdź sobie na stronkę tej firmy, kliknij na któryś z kolorków a pod spodem będziesz miała opisane w jakiej kolejności co i jak używać.

Co do mojej mieszanki, o którą wyżej pytałam. Tydzień temu zrobiłam sobie french żelem tym od tipsów, przykleiłam obrazek i resztę zrobiłam tak jak przy lakierach hybrydowych i wszystko się trzyma:skacze:.

barbara_kawka
26-08-2011, 15:01
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

istotka :aty:czytamy temacik !! juz duzo razy bylo pisane co i jak ;)

germana
29-08-2011, 22:36
Mam ciekawy przypadek.^_^

Przyszły do mnie 2 dziewczyny na tatuaż i rozmowa zaczęła się apropo hybryd.

Jedna z nich, załamana pochwaliła mi się swoimi "cudeńkami"
Zrobiła sobie z grupona bodajże za 50 zł w jakimś salonie.

po 5 dniach ma takie coś na połowie paznokci:
45719

dosłownie zapowietrzone od boków i macierzy...
zastanawiam się czy to ktos jej źle zrobił czy ona może coś z nimi robić ( raczej nei wygląda na skubaczke).

Mam jej jakoś na dniach ściągnąć i zrobić i tak się zastanawiam... bo dość ciekawych przypadek. w życiu nie widziałam zapowietrzonych hybryd. a jak już coś się zalało na skókach( nie ukrywam że mi sie zdarzyło za pierwszym razem :P to odchodziło jak folia ) a tu twarde :huh:

Zuuzaneczka
29-08-2011, 23:09
Dziwne coś -> usunąć -> zrobić nowe :D może nie skubała, tylko uderzyła paluszkiem w coś, wtedy powstają duże zapowietrzenia...

janielcia
29-08-2011, 23:24
Mi też to wygląda na uszkodzenie mechaniczne, musiała po prostu uderzyć w coś paznokciem

germana
30-08-2011, 01:18
ale ona ma na 7 palcach z 10 ;p
i dobrze sie przyjrzałam nie wyglądały na wyskubane :huh:
poczekam aż się zgłosi i zobaczymy co będzie jak ja jej zrobię :cwaniak2:

w każdym razie dziele sie obiektem badawczym ;)

unita
30-08-2011, 09:42
a moze najpierw miala polozony zwykly albo soak off zel i po prostu on sie zapowietrzyl:/:

Emilia B.
30-08-2011, 09:51
a mi toi wygląda na zwykły żel (lub soak off) - spójrzcie na grubość przy skórkach. Dla mnie ktoś przelał albo i nie żele do buteleczki i udaje ze ma hybryde. Poza tym jak na hybryde to troszeczkę za grubo nie sądzicie? hybryda jest troche grubsza od lakieru a tu ewidentnie nawalone towaru (żelu) :)

germana
30-08-2011, 11:04
mnie najbardziej zdziwiło że jak zapytałam czy mogę lekko podważyć to było twarde. ja jak kiedyś gmerałam hybryde była jak folijka. W każdym razie widać jak grupon brzydko zrobił ;p

Najgorsze że odstrasza tym dziewczyny :(
Bo tą musiałam grubo przekonywać pokazując swoje i tłumacząc żeby spróbowała jeszcze raz bo po 5 dniach to nie normalne. Myślę że w innej opcji by juz się nie wybrała... :huh:


Właśnie napisała że jej 2 odpadły. więc na bank to jakieś coś nie hybrydowego ;p

ann_85
31-08-2011, 13:49
Kochane Żelolakieromaniaczki!
Przeczytałam wszystko od deski do deski i zastanawiam sie dlaczego nikt nic nie napisał o hybrydach z IBD:huh:

Wczoraj zakupiłam zestaw baza,top,nail prep i 8 kolorów......a długo się zastanawiałam między IBD a Nail Harmony,wybrałam w ostateczności IBD jako marka na jakiej pracuję przy przedłużaniu.
Stąd pytania:
czy któraś z Was pracowała na hybrydach z IBD?
czy konieczne jest zawijanie wolnego brzegu(czego nie podaje producent na filmie instruktażowym)
jak się trzymają? czy mają tendencję do marszczenia lub odpryskiwania?
przemywacie bazę???

za odpowiedzi kwiatki:))):kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kw iatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek ::kwiatek::kwiatek:
aaaa i jeszcze jedno,czy można łączyć bazę i top z IBD z kolorkami z Nail Harmony

Chocolata
02-09-2011, 21:55
Dziś wypróbowałam nowość http://img20.allegroimg.pl/photos/400x300/18/00/74/22/1800742239
Rewelka kolor! Polecam!
45864

Sorcha
02-09-2011, 22:35
Ładny kolorek:)

ann_85
07-09-2011, 15:51
No nic,chyba żadna z Was nie używa Gelac.:((( a dla tych które się nad tym systemem zastanawiają dołączam fotkę ostatnio przetestowanego kolorku "coral":skacze:

jadz_88
07-09-2011, 17:40
hej, jestem nowa i mam do was pytanie :)
czy któraś z was korzystała z lakierów hybrydowych firmy neonail?
zastanawiam sie nad ich kupnem... wszystkie te o których przeczytałam ze polecacie sa troche drogie jak dla mnie.
zamówiłam sobie zestaw do robienia hybrydów tylko do swojego użytku, zamówiłam na allegro firmy c&c czy jakoś tak... ale te lakiery sa tak kiepskie ze po zrobieniu wczoraj dzisiaj podeszło powietrze i z połowy paznokci pozrywałam, bez acetonu..

samaron
12-09-2011, 16:18
Zachęcona możliwościami hybryd musiałam spróbować i u mnie:
(czerwień i bordo - Indigo, podkład złoty Brillante - MM)

Rosa250
12-09-2011, 16:58
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Świetny pomysł :ok:
Będę musiała coś takiego spróbować, tylko z innymi kolorami, mniej rzucającymi się w oczy :P
A co do obcinania paznokci z nałożonymi hybrydami - ostatnio ścinałam, bo mi szpony straszne porosły i o dziwo, tydzień po ścięciu paznokci i ani gram lakieru nie odpadł.:D

agnieszka-x
18-09-2011, 14:19
samaron super kombinacja. widać można coś wykombinować na hybrydach.

A to kolor Koralowy róż - Indigo Platinium UV Hybrid P08

http://design-nails.pl/hybryda1.jpg

Maremi
19-09-2011, 13:15
Agnieszka suuuuper kolorek ;)

agnieszka-x
19-09-2011, 15:35
Kolejny kolorek:

Mistero milano - ANTICO ROSSA antyczny róż

http://design-nails.pl/hybryda2.jpg

RedSunset
19-09-2011, 16:23
przepiękny kolor... aż mnie kusi żeby zakupić :D

agnieszka-x
19-09-2011, 16:58
Kolorek śliczny i ładnie kryje bo tylko jedna warstwa. czekam teraz na nowa dostawę z indigo - 3 nowe kolorki zobaczymy jakie będą na żywo.

Sylwia1982
19-09-2011, 21:02
Dokladnie, zgadzam sie z Agnieszka :). Kolorek sliczny...Ma wziecie u moich klientek :D

edytakon
19-09-2011, 21:39
Jakie szczescie, ze tutaj wczesniej nie zajrzłam, znow bylabym lżejsza o kolejna minimum 100 :0 antico rossa cudo
ja tez czekam na indigo - 3 kolory juz sie doczekac nie moge ;)

agnieszka-x
19-09-2011, 22:44
Edytko jak tylko dostaniesz lakierki to pokazuj. ja zrobię to samo będziemy chociaż widzieć jak na żywo się prezentują.

samaron
20-09-2011, 17:06
Dziewczyny kilka ostatnich postów skopiowałam do nowego tematu http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/7433-katalog-hybryd.html
jeśli ktoś chciałby coś dodać, proszę edytować swoje posty ew. zgłosić się do mnie.
A dalej już wiecie co robić ;)

agnieszka-x
20-09-2011, 21:32
Super Sami, właśnie o tym myślałam w sobotę ale nie chciałam tworzyć nowego tematu bo przecież już jest o hybrydach. ale fajnie że myślimy o tym samym. :ok:

janielcia
20-09-2011, 21:51
Moje drogie, mam SHELLAC UV BASE COAT 15ml, UV TOP COAT 15ml, sprowadzone z Anglii, chcę je sprzedać, może orientujecie się za ile mogę je puścić?

agnieszka-x
20-09-2011, 22:12
janielcia na allegro można je już kupić od 80 złoty do nawet 130.

edytakon
20-09-2011, 22:29
Ja dzisiaj dostałm swoje hybrydki z Indigo... i jedynie 1 kolor bym wymieniła... R 05 na inny, mysłałam, ze bedzie to taka krwista czerwień a wydaje mi się trochę bardziej ceglasta ( a taki odcień czerwieni juz mam)
jutro pstryknę fotki, bo teraz robiłam, ale zdjęcia nie oddają rzeczywistych odcieni :(

agnieszka-x
20-09-2011, 23:13
Edytko ja też zamówiłam R05 i też myślałam że będzie to taka czerwień intensywna. ale jak mi tu piszesz to chyba źle zrobiłam zamawiając ją. zobaczymy jak przyjdzie.


;(;(;( przyszła moja paczuszka z indigo. ;(;( 2 lakiery popękały chyba podczas transportu wyglądają okropnie tylko jeden się uratował.
http://design-nails.pl/hybryda3.jpg

edytakon
21-09-2011, 18:45
Agnieszka co za patałachy :( cholera no, i jak zlozyc reklamacje teraz? na poczcie ? w Indiigo? moje przysżły w kartoniku, doskonale zabezpieczone.
Ta czerwień to nie taka jak na zdjęciu :( niestety

Elizabeth76
21-09-2011, 18:58
Aga a to było w kartonie czy w kopercie ?? To jest zle zabezpieczone kazda hybryda powinna być oddzielnie zawiniienta w folie bąbelkową nawet wtedy mimo jakiegoś upadku to były by większe szanse żeby przetrwały .Masakra jakaś wspólczuje ,ale na pewno nie powinnaś tego tak zostawić napisz do indigo takie moje zdanie

agnieszka-x
21-09-2011, 20:00
Było tak zapakowane jak na zdjęciu. tylko w folie bąbelkową. a wszystkie produkty w kartoniku ale pudełko było duże wiec podejrzewam ze te buteleczki latały po nim. napisałam do indigo. zobaczymy co odpiszą.

edytakon
21-09-2011, 20:45
pewnie uznają reklamację, widac ze nie ma tu udziału osób trzecich... no chyba ze po kartoniku przejechał wozek widlowy :D

agnieszka-x
23-09-2011, 17:51
Dzisiaj przyszły mi nowiutkie lakierki. tym razem w całości i nawet gratisie dostałam. Uwzględnili reklamacje niestety nie widomo czyja to wina. mi się wydaje że kurier trochę ją poturbował.

agaciorka93
29-09-2011, 11:49
czy pod hybrydki mozna dac primer czy raczej sie nie daje ??

DiamondShine
29-09-2011, 15:21
daje sie ;) ja na szkoleniu bylam z Mistero Milano to trzeba ;)

Drapi
29-09-2011, 17:48
:) dzisiejsze :) z nowego zestawu :) mmmmmm extra sie nimi pracuje :love::love::love::love::love:

Elizabeth76
29-09-2011, 17:55
Drapi a możesz zrobic wzornik tych sf ?? bo podobno kolorki ze wzornika sklepowego bardzo odbiegaja od rzeczywistych kolorów

Drapi
29-09-2011, 18:14
ok tylko ja nie mam tez wszystkich :) zaraz zrobie :)

DiamondShine
29-09-2011, 19:10
Drapi super

Drapi
29-09-2011, 19:35
prosze bardzo :) chyba dokupie reszte kolorow bo mi sie strasznie podobaja pod wzgledem jakosciowym i kolorystycznym :)

Elizabeth76
29-09-2011, 20:41
Drapi dzięki :kwiatek: a kładłaś jedna czy dwie warstwy ?? i ten kolor w pierwszym rzędzie od lewej 7 co to za numerek ?? ;)

Drapi
29-09-2011, 21:17
to jest pomaranczowy :D sa zupelnie inne niz na stronie u nich :) kladlam 2 warstwy ale np pomarancz i czerwony i czarny mozna dac jedna bo i tak jest intensywny kolor i mozno napigmentowane sa wiec wiecej nie trzeba .. ale mozna :) oczywiscie przed dalam primer i zelolakier bazowy przezroczysty i na wykonczenie tez ten przezroczysty :)

Elizabeth76
29-09-2011, 22:11
dzieki za info to teraz czekamy na relacje jak Ci sie będa trzymaly ;)

Drapi
29-09-2011, 22:17
noooo mam nadzieje ze dluuugo :) hehehe zobaczymy :) napewno dam znac :)

jumpi
29-09-2011, 23:07
a ja mam problem z topem shellac, nie potrafię go opanować (nie wiem czy jakiś felerny czy ja ;) ) Raz się błyszczy, raz nie, żarówki mam ok. próbowałam w 2 różnych lampach, różnych odtłuszczaczy, trzymałam dłużej w lampie, czekałam także chwilę po wyciągnięciu z lampy, by dać im "ochłonąć" i nic, dalej to samo, może ktoś coś poradzi???

Drapi
30-09-2011, 00:03
ciensza warstwe naloz :) moze dlatego :)

claudia1989
30-09-2011, 01:33
Hej dziewczyny! Piszę pierwszy raz na tym forum, zainteresował mnie właśnie manicure hybrydowy i myślę nad zakupem zestawu do własnego, domowego użytku :) Chciałabym kupić jakiś tani zestaw, czy mogłybyście coś polecić, jakąś firmę? Chcę aby efekt był dobry, nie musi być "salonowy" bo tak jak napisałam potrzebuję tego jedynie na własny użytek :) Będę wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam :)

rudzia1985
30-09-2011, 08:37
Przeciez w temacie jest prawie wszystko napisane, trzeba poczytac. Przeleci ostatnie kilka stron.
Wiekszosc dziewczyn i tak kupuje na domowy uzytek i czasami firmy sie powtarzaja Mistero Milano lub tez Indigo a druga czesci do pracy w salonie i tez te same firmy.




A skoro piszesz pierwszy raz to warto byloby sie pierw przywitac a nie tak odrazu z pytaniem ;)
http://forum.wzorki.info/przywitaj-sie/1-witam-wszystkich-160.html#post300162

claudia1989
30-09-2011, 18:49
Przeciez w temacie jest prawie wszystko napisane, trzeba poczytac. Przeleci ostatnie kilka stron.
Wiekszosc dziewczyn i tak kupuje na domowy uzytek i czasami firmy sie powtarzaja Mistero Milano lub tez Indigo a druga czesci do pracy w salonie i tez te same firmy.




A skoro piszesz pierwszy raz to warto byloby sie pierw przywitac a nie tak odrazu z pytaniem ;)
http://forum.wzorki.info/przywitaj-sie/1-witam-wszystkich-160.html#post300162


Temat ma 19 stron, żeby przeczytać wszystko od deski do deski trzeba poświęcić sporo czasu, a ja mam go niewiele. Uznałam, że jeśli parę osób napisze coś od siebie to nikt na tym nie straci, bo będzie sporo szybciej, a ja będę miałam konkretną odpowiedź zamiast wertowania wszystkich stron. Nie wiedziałam jednak, że to aż taki problem :P Przeglądając parę stron, natrafiłam na nazwy firm, ale nigdzie nie widziałam konkretnie ile trzeba zapłacić, gdzie kupować i czy się opłaca.
Generalnie pomyślałam, że fajnie byłoby taki zestaw mieć, jeśli mogę zapłacić w miarę niewiele i mieć niezły efekt. Jeśli opłaca się kupić jedynie najdroższą markę to odpuszczam, gdyż nie jest to dla mnie na tyle istotne. Przeżyję bez tego :P Co nie zmienia faktu, że lepiej byłoby coś takiego mieć ^_^

Już naprawiłam mój błąd, naprawdę nie wiem co we mnie wstąpiło, że zachowałam się tak bezczelnie i ośmieliłam nie przywitać ze wszystkimi. Mam nadzieję, że wybaczycie mi ten skandal i nie będę musiała dodawać sobie kolejnych lat do posiedzenia w czyśćcu. ;]

Ok, już kończę z tym sarkazmem i już tym razem bez sarkazmu pozdrawiam :D

samaron
30-09-2011, 19:10
Claudia - 19 stron to jest naprawdę niewiele i żaden wysiłek, mamy tematy po 150 ;) Każdy kto stosuje hybrydy już napisał od siebie, nie będziemy powielać postów tylko dlatego, że komuś się nie chce cofnąć / bądź sorki czasu nie ma ;)
Jeśli chodzi o firmy to w rankingu prowadzą MM i Indigo, ale jak to zazwyczaj bywa, każdy musi na sobie sprawdzić co mu lepiej pasuje, z jednej firmy lepsza baza, z innej kolor itd...
Poza tym tak dla siebie - domowo to nie wiem czy to takie opłacalne (zakładam, że lampę UV masz?) baza + kolor (najlepiej kilka, bo chyba nie będziesz malowała cały czas tym samym) i wyjdzie kilka stówek, które nigdy się nie zwróci. Gdybyś ew. namówiła kilka koleżanek do spółki, to może, może...
Dobra rada od długodystansowca - jeśli zaczynasz przygodę z naszym forum startuj z pokorą, bo szybko spalisz sobie pozycje ;)
Pozdrawiam.

claudia1989
30-09-2011, 22:27
Dzięki za odpowiedź. Jeśli 19 stron to dla Was mało to zazdroszczę wolnego czasu, ja niestety mam dużo zajęć i choćbym chciała to nie mogę spędzać godzin na czytaniu o paznokciach :P
Nie mam lampy UV, chciałam kupić ją w zestawie. Może w ogóle wyjaśnię pewną kluczową kwestię, bo widzę, że na tym forum są raczej osoby, które bardzo interesują się zdobieniem paznokci. Ja nie, dla mnie to nie jest jakieś szczególne zainteresowanie, jestem może maniaczką lakierów we wszelkich odcieniach i to tyle. Na to forum trafiłam z polecenia, bo ktoś mi powiedział, że mogę tu uzyskać pomoc, ale widzę, ze chyba trochę niechętnie podchodzicie do "amatorek" :) Przygody z forum żadnej nie zaczynam, bo tak jak już wspomniałam, zdobienie paznokci nie odgrywa w moim życiu żadnej znaczącej roli. Ot, chciałam sobie sprawić zestaw, dzięki któremu nie będę musiała się borykać z częstym malowaniem paznokci i odpryskiwaniem.
Z tego co przeczytałam powyżej wychodzi, że chyba jednak nie bardzo opłaca się taki interes. No ale dobrze wiedzieć :) Dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

Elizabeth76
30-09-2011, 22:41
claudia ja ci pomogę więc polecam ci zestawik MM masz w nim wszystko co potrzebne w tej metodzie kolorek wybierasz jaki chcesz do zestawu . Cena również przyzwoita Zestaw startowy lakierw hybrydowych - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe-permanente-uv/486-zestaw-startowy-lakierow-hybrydowych.html) . Lampe musisz dokupic wystarczy zwykła tunelówka na 4 zarówki

asia
30-09-2011, 23:02
tak na prawde każdy poleci to czego używa, większość hybryd jest w zbliżonych cenach, co najwyżej różnią się pojemnością :D na pewno szkoda kasy na takie hiper tanie hybrydy ktore sa na allegro, bo jakość w ogole sie nie ma do tych "normalnych". przynajmniej z tego co ja raz kupilam na probe w ogole nie byłam zadowolona.

a ja bym bass poleciła:D kolorowke mają klasyczną dość
46915

uzupełnieniem fajnym są hbrydki ef albo artistic, oni maja super kolorki

hassi
30-09-2011, 23:19
Wiecie co, ja się jednak po przeczytaniu całego wątku decyduje mimo wszystko na shellac.
(też nie miałam czasu, ale rozłożyłam lekturkę na 3 dni, dla chcącego nic trudnego)
Szukałam czegoś minimalnie inwazyjnego, a z Waszych postów wynika ze shellaca mozna aplikowac bez matowienia plytki oraz bez primera.
Dla moich klientek to jest sprawa kluczowa..
Poza tym, usługa będzie kosztowała i tak tyle samo, a czasowo mimo wszystko bede dzięki temu w stanie przyjąć więcej klientek? :)
Niektore klientki są naprawde o dziwo bardzo oczytane i świadome pewnych zabiegów, dzisiaj jedna klientka gdy pytała czy wreszcie wprowadze hybrydy była zdziwiona że rozważam wogóle jakąkolwiek inną firme od shellaca i stwierdzila ze w poprzednim salonie robili jej shellac'iem ( maniciurzystka zaszla w ciąże, ta trafiła do mnie więc jej tylko żeluje) i innymi firmami, to wszystkie jej kolezanki jak i ona byly zadowolone wlasnie dopiero po shellacu i że ona woli 10zl doplacic ale zeby jej plytka nie byla nawet matowiona.
Będe próbowała. Najwyzej klientkom z wymagającą płytką będę ją mimo wszystko dodatkowo wytrawiać. Ale skoro shellac ma wypracowaną opinie na calym swiecie nie tylko wśród maniciurzystek ale jak widać również wśród klientek to poświęce tą troszke wyższą cene i decyduje się na SHELLAC. :)
Chciałam nadmienić, że na allegro shellac jest już od 70zł :)
Dziękuje Wam za Wasze wszystkie sugestie, bardzo mi pomogły w wyborze, mam nadzieje że będe zadowolona i klientki również :)

asia
30-09-2011, 23:26
jak ktos ma rodzinke w stanach to tam shellac jest bodajze za 45zl.:D

emila
30-09-2011, 23:42
To prawda w USA to koszt ok. 50 zł, ale moje koleżanki miały shellac a i tak nie były zadowolone, trzymały się od 3 dni-14 dni (na zmatowionej płytce), z tym że to 14 dni to i tak ubytkki w nietórych paznokciach :/:
Z kolei w innym salonie miała koleżanka (inna) robione na jakiejś mieszance hybryd i po 3 tyg. miała tylko piękny odrost. I z tego wynika, że to w dużej mierze zależy od mocnej płytki paznokcia, a ja już zupełnie zgupiałam co wybrać ;(
Czytałam na innym forum, ża asto ma dobre hybrydy i jak na razie nie ma żadnych negatywnych opinii

asia
30-09-2011, 23:49
tak tak, hybryda bedzie sie trzymac tylko jesli mamy ladna plytke, jezeli sie rozdwaja, to w tych miejscach zacznie sie kruszyc juz 2 dnia :/ wtedy mozna dac żel przezroczysty jako utwardzenie i dopiero hybryde, tyle ze potem spilowywujemy

Sylwia1982
01-10-2011, 00:10
Dziewczyny ja uzywam indigo i mistero. Obydwie mi pasuja. Tylko wiecie moze, ktore firmy maja ladne brazy i szarosci, bo moje Panie juz pytaja sie o oferte jesienna :P

Zuziczek
03-10-2011, 22:53
witam dziewczyny, jestem tu nowa i dopiero zaczynam zabawe z hybrydami :)
jakis czas temu zakupilam dla siebie 3 kolorki z firmy Black Prince i gdyby nie zdejmowanie ich to byloby
wszystko ok :(
przy moczeniu ich nawet 20 minut w acetone tylko ciupke mi schodza a reszte trzeba spilowywac :(
czy jest jakas na to rada? czy to po prostu wina firmy?
mozecie polecic co najlepiej kupic i zeby bez problemu mozna bylo zdejmowac?
Bardzo prosze o pomoc :kwiatek:

asia
03-10-2011, 23:11
byc moze jest to wina nablyszczacza ktory zastosowalas,

tak jak w temacie jest napisane, najlatwiej i bezproblemowo schodza shellaki.

nastepnie mamy grupe firm - wiekszosc, ktore schodza w acetonie mniej wiecej, potem dopilowywujemy.

trzecie grupa to firmy oporne na aceton niestety

Emilia B.
04-10-2011, 09:53
Ja przerzuciłam się na shellaca i powiem że w porównaniu z innymi (mistero i indigo bo takie posiadam-ale nie żeby były złe ;) ) niebo a ziemia (przynajmniej dla mnie) :) Narazie jest w fazie testowej na kilku osobach i zdam relacje jak sie zachowuje.
Moje spostrzeżenia - zupełnie innych zapach i konsystencja niż inne hybrydy, bardziej po całym zabiegu przypomina lakier niż inne hybrydy (które dla mnie mimo wszystko nie wyglądały jak lakier tak do końca), przyjemniej się nim robi i nie ma wielu niepotrzebnych matowień i przecierań itp :) Zobaczę czy czar pryśnie po tyg czy dalej będe zachwalać :D Narazie mi sie bardzo podoba ;)

Zuziczek
04-10-2011, 12:15
uzywalam nablyszczacza i bazy z tej samej firmy , czyli Black Prince.
Wiec mowicie ze to raczej wina firmy. Szkoda, bo kolorki maja bardzo ladne.
bede musiala sie przezucic na cos drozszego w takim razie.
a czy shellac a cnd to to samo?

unita
04-10-2011, 14:09
uzywalam nablyszczacza i bazy z tej samej firmy , czyli Black Prince.
Wiec mowicie ze to raczej wina firmy. Szkoda, bo kolorki maja bardzo ladne.
bede musiala sie przezucic na cos drozszego w takim razie.
a czy shellac a cnd to to samo?

przed zamoczeniem w acetonie sprobuj lekko spilowac wierzchnia warstwe, moze bedzie lepiej

Drapi
05-10-2011, 01:02
informuje was dziewczynki ze test zelolakieru z sf nadal trwa :) jeszcze sie trzyma ale jej tak szybko rosna pazurki ze juz ma odrost :D wiec chyba w poniedzialek zmienimy kolor na inny :D

natalia268
06-10-2011, 16:16
jak ktos ma rodzinke w stanach to tam shellac jest bodajze za 45zl.:D

a wiadomo jakie firmy dobre? ;]

asia
06-10-2011, 22:39
a wiadomo jakie firmy dobre? ;]

jak to? shellac jest tylko jednej firmy, cnd

VeraG
06-10-2011, 23:47
uzywalam nablyszczacza i bazy z tej samej firmy , czyli Black Prince.
Wiec mowicie ze to raczej wina firmy. Szkoda, bo kolorki maja bardzo ladne.
bede musiala sie przezucic na cos drozszego w takim razie.
a czy shellac a cnd to to samo?

Ja co prawda pracuje na GELISH z HARMONY, ale przy sciaganiu zawsze spiluwuje pilnikiem warstwe nablyszczajaca, waciki z remowerem na paznokc i zawijam folia aluminiowa po 10 minutach drewnianym patyczkiem usuwam produkt i przeciagam buferem o gradacji 280, otrzymuje czysciutka plytke.

Zuziczek
10-10-2011, 17:52
no ja tez tak robie, ale i tak ciezko schodzi ten zel patyczkiem.
Duzi czasu na to marnuje a myslalam ,ze bede mniej i troche sie zrazilam
do tej metody :(
Szczegonie ,ze po parru miesiacach noszenia lakiero-zelu moje paznokcie nie byly
w dobrej kondycji.
Dlatego jestem ciekawa czy ryzykowac i kupic jakis porzadny drozszy lakiero-zel
i sprobowac jeszcze raz czy przezucic sie na akryle...

emila
11-10-2011, 15:33
Ja ściągałam dwa razy shellaca i wiem, że usuwanie jest bezproblemowe: 10 min. (bez matowienia nabłyszczacza ) i potem tylko patyczkiem wszystko ładnie schodzi :)

gabryś
11-10-2011, 18:26
Ja co prawda pracuje na GELISH z HARMONY, ale przy sciaganiu zawsze spiluwuje pilnikiem warstwe nablyszczajaca, waciki z remowerem na paznokc i zawijam folia aluminiowa po 10 minutach drewnianym patyczkiem usuwam produkt i przeciagam buferem o gradacji 280, otrzymuje czysciutka plytke.

ja tez pracuje na Harmony Gelish robię dokładnie tak samo
klientki i ja bo sama tez je nosze są mega zadowolone, pazurki wytrzymują spokojnie trzy tygodnie i szczerze polecam

asia
11-10-2011, 22:16
no ja tez tak robie, ale i tak ciezko schodzi ten zel patyczkiem.
Duzi czasu na to marnuje a myslalam ,ze bede mniej i troche sie zrazilam
do tej metody :(
Szczegonie ,ze po parru miesiacach noszenia lakiero-zelu moje paznokcie nie byly
w dobrej kondycji.
Dlatego jestem ciekawa czy ryzykowac i kupic jakis porzadny drozszy lakiero-zel
i sprobowac jeszcze raz czy przezucic sie na akryle...

wydaje mi sie ze nie ma co porownywac akrylu do hybryd :)

gabryś
11-10-2011, 22:50
no ja tez tak robie, ale i tak ciezko schodzi ten zel patyczkiem.
Duzi czasu na to marnuje a myslalam ,ze bede mniej i troche sie zrazilam
do tej metody :(
Szczegonie ,ze po parru miesiacach noszenia lakiero-zelu moje paznokcie nie byly
w dobrej kondycji.
Dlatego jestem ciekawa czy ryzykowac i kupic jakis porzadny drozszy lakiero-zel
i sprobowac jeszcze raz czy przezucic sie na akryle...

oczywiście że nie ma co porównywać a co do ściagania hybryd to jesli bedziesz robić to na siłę to zniszczysz płytkę bo hybryda musi sama schodzić z płytki nie wolno jej odrywać ani zeskrobywać ja pare razy tak zrobiłam na swoich i niestety niektóre pazurki mam osłabione natomiast pozostałe są całkiem ok oczywiście musimy pamiętać że hybrydy to również jak by nie było żele

zyza
13-10-2011, 12:10
Gabrys jako stylistka nawet bez papieru nie powinnas glosic takich teorii o oddychaniu :)
przeciez paznokiec nie oddycha przez plytke tylko przez macierz gdzie tlen i inne sladniki dostarczane sa do pazura... oj... przerwe to sie robi od uszkodzen po stylizacji bo spilowując, czy nawet matowiąc troche sie ta plytka ściera... tak samo non stop moczenie w acetonie :)

ale to chyba nie temat na tego typu debaty...


ja tam sklaniam sie ku CND ale mam jeszcze troche czasu wiec czytam was nieprzerwanie...

barbara_kawka
13-10-2011, 12:16
Gabryśka !! o losie !! paznokcie nie oddychaja !! jest to martwy wytwor naskórka !! jak cos nie zyje to nie oddycha !!

edytakon
13-10-2011, 13:16
Dziewczyny jakie kolorki hybryd z MM jeszcze polecacie :)? te promocje kuszą oj kuszą :)

Sorcha
13-10-2011, 20:41
Moje ulubione to: karminowa czerwień, intensywna czerwień a ostatnio furorę robi głęboki amarant

edytakon
13-10-2011, 21:40
u mnie tez amarant :0 to fakt:) i czerwien gleboka, ale myslalam ze macie jakieś jeszcze :)

asia
14-10-2011, 03:16
a ja kupilam na probe hybrydki z elegance, kolorki jesienne fajne, zobaczymy jak na pazurkach beda sie sprawowac

NiCoLa
14-10-2011, 09:35
Aśka to czekamy na relacje :D

natalia268
14-10-2011, 10:02
ja testuje od wczoraj na mamie Gelix ImpressioNails ... chyba nikt nie testował jeszcze? albo przeoczyłam...:huh: