PDA

Zobacz pełną wersję : Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



Strony : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Chocolata
17-10-2011, 21:27
Poniżej - hybrydy z 6 tyg. odrostem ( baza Indigo - kolor Mistero)

http://i1091.photobucket.com/albums/i384/Szokolada/DSC05133ss.jpg
I po przeróbce hybrydami CND i poświatą Harmony
http://i1091.photobucket.com/albums/i384/Szokolada/DSC05134ss.jpg

jumpi
17-10-2011, 21:45
ciensza warstwe naloz :) moze dlatego :)

Bardzo dziękuję Drapi, ale to nic nie daje. ostatnio Po wyciągnieciu z lampy wyglądąło, że wszystko ok, ale na 2 dzien jakoś się zmatowił a jak przyświeciło słońce-patrze a tu tylko częściowo się błyszczy np. tylko środek paznokcia...
Pierwszy raz mam problem z nabłyszczaczem :(

janielcia
17-10-2011, 22:38
Witam ponownie
Moje drogie, proszę o pomoc, kupiłam sobie shellac base i top (wcześniej robiłam na MM) znajoma która robi tylko na shellaku, podpowiedziała mi żebym utwardzała bazę i top po 230sekund ( top jedna warstwa) i nakładała bez wcześniejszego matowienia. Po trzech dniach na dwóch paznokciach mam odprysk, a na jednym odeszła mi całość(idealnie cała warstwa) Wcześniej miałam MM i niestety nie miałam usuniętej całości, zostało mi odrobinę na płytkach ale tylko jeden paznokieć odszedł. Nie wiem czy jest to wina za długiego utwardzania, czy resztek starej bazy?



Tak na marginesie, to chyba całkiem przerzucę się na shellaka, mają fantastyczne pędzelki, lepszą konsystencję i dobrej jakości słoiczek, w MM słoiczki są pokryte szarą farbą i ona odpryskuje i drobinki dostają się do słoiczka (farba jest nałożona do końca gwintu i jak wycieram pędzelek zawsze coś się przyklei ) Przynajmniej mi się tak dzieje.

germana
19-10-2011, 15:34
A co myślicie o połączeniu np bazy i topa z shellaca a kolor z innej np. MM ?
ja bym chętnie spróbowała z ciekawości bo ostatnio gdzie nie pójdę wszyscy chwalą" schellac.. schellac!! cud miód"

a że to dość droga impreza i na kolory chwilowo mnie nie stać tym bardziej że mam sporo właśnie z MM i z harmony no to tylko na próbowanie to wiadomo.

Próbowała któraś kombinacji czy działa tak fajnie tylko przy ich firmowych kolorach?

Będę bardzo wdzięczna za opinie :kwiatek:

unita
19-10-2011, 16:03
ja uzywam kombinacji shellac-harmony-shellac i jeste m bardzo zadowolona

janielcia
19-10-2011, 19:34
Ja próbowałam bazę MM kolor shellac, i bazę shellac i kolor MM. Obie metody sprawdziły się w 100%. Zaznaczam tylko, że shellac ma lepsze pędzelki do nakładania.

jumpi
19-10-2011, 22:49
Ja próbowałam podkład shellec z innymi (ins, i-nails) i jest ok.

janielcia (http://forum.wzorki.info/members/13110-janielcia.html) ja utwardzam bazę ok. 10sekund (ale nie z zegarkiem w ręku, więc i zdarzy się dłużej) próbowałam u siebie, na stary żel i lakierożel i na naturalną płytkę, bez matownienia i wszystko się ładnie trzyma. Dodam, że nie mam twardych paznokci.

Sorcha
20-10-2011, 09:05
A jakby się utwardzało bazę shellac tak normalnie 2 minuty? Zaintrygowałyście mnie dziewuszki . Obecnie używam tylko MM, który trzyma się zazwyczaj całkiem dobrze, ale wkurza mnie ściąganie. A ta ich nowa baza i top kiepsko się trzymają. Może warto by zainwestować w bazę i top shellac i łączyć to z kolorkami MM, które są śliczne????? Ale to koszt ponad 200zł:/:

jumpi
20-10-2011, 09:15
Manie się też zdarzyło 2 min bazę shellaca utwardzać 2 min i jest ok

Sorcha
20-10-2011, 09:17
A gdzie kupujecie oryginalnego Shellaca? Tylko nie Allegro....

Emilia B.
20-10-2011, 09:21
ja w shellacu tez z reguły nie utwardzam równo 10s, bo w tym czasie robię druga rączkę :) i powiem wam że klientki chwala sobie shellaca i już innej hybrydy nie chcą :) a ściąga się jak marzenie - na prawdę.

Sorcha -w centrum stylizacji moon - ja od nich brałam choć nie mają dużego wyboru w kolorach :)

DiamondShine
20-10-2011, 10:41
ale sie tu stron nazbierało... doczytalam do 3 strony i oczy mnie bolą hehe ;)

kurcze nie wiem ... mieszkam na wsi ... chcialabym to wprowadzic do moich uslug ... i nie wiem czy ktos tym by byl zainteresowany ? doradzcie mi co na początek zrobic kupic za jaka cene i ile wziasc za taka usluge? na wsi w domu? bo widze ze zainteresowanie gdzie indziej jest...

---------- Dodano o godzinie 08:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:40 ----------

PS. plakac mi sie chce jak widze tyle stron do czytania ;(;( ze nie moglam byc tu od początku istnienia tego forum

germana
20-10-2011, 13:38
unita,janielcia, jumpi -Dziękuje bardzo za opinie dotyczące shellaca połączonego z innymi. :kwiatek:
Teraz chyba się zdecyduje ;)

Zastanawia mnie jedno... oryginalność, na tej stronce CS MOON sklep internetowy, hurtownia kosmetyki profesjonalnej - Moon (http://sklep.csmoon.pl)
opakowanie wygląda tak:
47581

na stronie cnd wdziałam :
47582

ale jak Emilia kupowała to wierze że są oryginalne/sprawdzone... ^_^
hmm bo chyba dobre źródło znalazłam?

wiem zawsze szukam dziury w całym :P

Emilia B.
20-10-2011, 19:58
wszedzie sa takie jak ja brałam - moze dlatego że te 1 zdjęcie to 15 ml a te drugie to jakieś mini wersje 7,3 ?? ;)
na stronie cnd też są te bazy i topy z 1 foty CND (http://www.cnd.com/shellacexplanation/) :)

germana
20-10-2011, 20:17
w każdym razie rozumiem że link który podałam jest sprawdzonym dystrybutorem i podróbek się nie nabawię? ^_^

dopiero zauwazyłam że tam faktycznie jest inna objętość a w sklepie jest do wyboru ^_^

Emilia B.
20-10-2011, 20:26
oryginały (bynajmniej dla mnie, nie mam porównania z innymi firmami sprzedającymi shellac), trzymają sie pięknie, pięknie ściągają i nie mam zastrzeżeń :) opakowania też w porządku :)
tylko mam problem z czekoladowym bo zawsze druga warstwa mi sie marszczy troszkę ale top wyrównuje :) a cieniej już nie da rady nałożyć :D (a może sie da tylko nie umiem?) :D może dlatego że napigmentowany albo gęsty?

jumpi
20-10-2011, 21:37
Tu jeszcze można kupić shellac i nie tylko
Plazanet - Kosmetyki dla Ciebie :: Żele Soak Off i lakiery hybrydowe (http://www.plazanet.pl/sklep/index.php?k19,zele-soak-off-i-lakiery-hybrydowe,,3,cnd)

Mnie się marszczą, ale z innych firm- jak za szybko wyciągnę z lampy (jak lakierożele są rzadkie i robię po 1 pazurku) i jak za długo sa w lampie (oczywiście są to 2 rózne firmy ;) )

kachna831
20-10-2011, 23:14
Dziewczyny pomoooooocy!! Nie umiem robić hybrydowych!! Spływają mi na boki, wyłażą jakieś grube... Beznadzieja!!
Hybrydy mam z Mistero Milano więc dobre... Dajcie mi jakiś kpk bo może ja coś źle robię ;(;(

jumpi
20-10-2011, 23:21
Może Nakładaj cieniutkie warstwy i spróbuj robić po jednym pazurku i do lampy, a w tym czasie robisz w drugiej ręce

DiamondShine
20-10-2011, 23:30
kacha bylam na szkoleniu z MM z hybryd i mam instrukcje. napisaac ci?

kachna831
20-10-2011, 23:31
Tak Diamond, bardzo Cię proszę :)

Elizabeth76
20-10-2011, 23:38
Instrukcja nakładania Lakierów PERMANENTE UV: Mistero Milano
1. Zdezynfekować dłonie (Płyn do dezynfekcji dłoni DOSINFETTARE nr art. 8850 );
2. Rozmiękczyć i odsunąć skórki (Płyn do usuwania skórek TOGLIERE nr art. 8730);
3. Zmatowić naturalną płytkę paznokcia (Polerka gradacja 280/280 nr art. 8074);
4. Odtłuścić płytkę paznokcia (Preparat STANDARD nr art. 8620 lub Preparat ANTISETTICO nr art. 8621);
5. Wytrawić płytkę paznokcia (Primer STANDARD nr art. 8600 lub Primer DELICATE nr art. 8601);
6. Nałożyć jedną warstwę Lakieru PERMANENTE UV BASE/LUCIDO. Utwardzać przez 2 minuty w lampie UV (36 WAT);
7. Nałożyć pierwszą warstwę kolorowego Lakieru PERMANENTE UV. Utwardzać w lampie UV przez 1 minutę;
8. W razie konieczności nałożyć drugą warstwę kolorowego Lakieru PERMANENTE UV. Utwardzać w lampie UV przez 1 minutę;
9. Nałożyć końcową warstwę Lakieru PERMANENTE UV BASE/LUCIDO. Utwardzać w lampie UV przez 2 minuty;
10. Przemyć warstwę dyspersyjną (Płyn do przemywania masy żelowej DETERGENTE nr art. 8800);
11. Nawilżyć wał paznokciowy oliwką.

Instrukcja usuwania Lakierów PERMANENTE UV:
Zamoczyć paznokcie w Płynie do rozmiękczania polimeru DISSOLVERE. Po 5 minutach wyjąć paznokcie i przy użyciu pilnika usunąć rozmiękczony lakier z powierzchni paznokci. Powtarzać czynność aż do całkowitego usunięcia lakieru PERMANENTE UV z powierzchni paznokcia.



Z ważnych informacji warto wiedzieć, że nie należy wyjmować dłoni z lampy UV przez pierwsze 20 sek. po nałożeniu koloru.
Jeżeli klientka pragnie by zabieg był krótkotrwały można pominąć krok 6 i kolor położyć bezpośrednio na naturalny paznokieć. Taka procedura spowoduje, że manicure utrzyma się na paznokciach kilka dni, a jego usunięcie będzie dużo łatwiejsze.

P.S Kachna jeśli ci splywa dajesz za dużo rob cienie warstwy a koloru jesli sa prześwity możesz dac dwie warstwy allleeee cienkie :cwaniak:

barbara_kawka
20-10-2011, 23:38
diamond prosimy tutaj badz tez w temacie mistero milano ;)

kachna831
20-10-2011, 23:43
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

No i niby robię wszystko tak jak w instrukcji a wychodzi mi jak wychodzi... A może za dużo daję tego lakiero - żelu :/:

Elizabeth76
20-10-2011, 23:44
ja jestem pewna na 100% że ty go za duzo dajesz ;) hehe a czytałas co pod instrukcja ci napisałam na samym dole ?? :P

jumpi
21-10-2011, 09:38
aha, jeszcze mogą się marszczyć jak da się za dużo bazy :)

kachna831
21-10-2011, 10:48
A to może właśnie bazy za dużo ... hmm

jumpi
22-10-2011, 16:05
Dziewczyny powiedzcie jak Wy robicie uzupełnienie hybryd? baze na cały pazurek czy tylko na odrost? szczególnie chodzi mi o shellac :)

MURKA
22-10-2011, 17:17
chyba nie robi sie uzupelnien tylko sciaga calosc i naklada od nowa:)

Sorcha
22-10-2011, 18:43
Dokładnie tak, ściąga się całość i robi od nowa :D

janielcia
24-10-2011, 21:38
A ja robiłam siostrze drugą warstwę na starych hybrydach, oczywiście spolerowałam do samej bazy i nałożyłam kolejny hybryd od początku, trzymało się tak samo(oszczędność acetonu i litość dla skórek)
Jak robię komuś to trzymają się świetnie, ale jak robię sobie sama to po dwóch dniach już mi zaczyna odpryskiwać.

Giordani
25-10-2011, 14:03
wczoraj mialam klientke i miala nalaozona OPALIZUJACA FUKSJA z Indigo lab i jak jej go sciagnelam to miala przyzolcone paznokcie....na odrescie bylo ok!!jestem w szoku bo wczesniej miala OGNISTA CZERWIEN i nie mialam takiego problemu a po opalizujacej fuksji byly przyzolcone jak to kiedys bylo przy tradycyjnych ciemnych zwyklych lakierach:(az sie boje jak wroca te klientki ktorym nakladamam ten kolor.....co moze byc przyczyna..ta sama klientka miala tez na stopach przez 6-7 tyg ale czerwien i nic nie przyzolklo....miala ktoras z was taki problem????

jumpi
25-10-2011, 14:24
jak trzyma się wszystko idealnie i nakładamy ten sam kolorek, to po co ściągać? Ja u siebie tak robiłam i wszystko ok

Sylwia1982
25-10-2011, 23:07
Giordani mialam tez juz taki problem i tez sie niezle wystraszylam :wow:. U dwoch kobitek sie to zdazylo jak przyszly na odnowe hybrydek. I powiem Tobie, ze byly to chyba inne kolorki i chyba tez z Indigo (uzywam indigo i MM) i tez nie wiem czym to spowodowane. Myslalam, ze moze za malo bazy...ale wlasnie po moich obserwacjach to jakby baza sie zazolcala i przechodzilo to na naturalka ;(. Zaznaczam, ze inne Panie przychodza to w porzadku...Mial ktos taki problem jeszcze...?

Sorcha
26-10-2011, 09:13
Coś identycznego zaobserwowałam na swoich pazurkach. Nosiłam trzy tygodnie soczystą mandarynkę z MM i po ściągnięciu moje pazurki (nie wszystkie) były lekko pomarańczowe:/: Nie zauważyłam niczego takiego u klientek póki co;)

Giordani
26-10-2011, 16:17
dziewczyny co robic z takimi przebarwieniami???

Emilia B.
26-10-2011, 18:45
niektóre marki mają lakiery wybielające paznokcie - może coś takiego zakupić? albo wymoczyć w cytrynce :)

jadz_88
31-10-2011, 12:22
witam
mam pytanie do dziewczyn które pracują na lakierach MM, zauważyłam że w ich sklepie jest teraz promocja na lakiery i zastanawiam się nad zakupem :) mam pytanie czy jak pracujecie na ich lakierach (kolorowych) to uzywacie eż bazy z MM czy można innych? i jeśli chodzi o preperaty do przemywania i odtłuszczania, sprawdzą się z innych firm? dopiero zaczynam swoją przygodę z hybrydami i w sumie robie to tylko dla siebie, mam te płyny z innej firmy, mam 2 lakiery z neonail (i baze) i chciałam z MM kubić sobie tylko jakies kolorki, myślicie ze z inna bazą też będą się dobrze trzymać?

DiamondShine
31-10-2011, 13:07
jadz ja moge CI polecic hybrydy z MM jak najbardziej bo bylam na szkoleniu i sa swietne. osobiscie nie mamich bo nie mam klientek na hybrydy. ale wiecie kupilam sobie na konkurs kilka kolorow po 10zl na allegro tak dokladni 9.90 INS i wiecie zrobilam kolezance nimi i juz trzymaja sie tydzien ! nic sie nie dzieje:) wszystko wporządku z pazurkami a myslalam, ze tanie i zaraz ich juz miec nie bedzie :)

jadz_88
31-10-2011, 13:26
ja na allegro kupiłam najpierw z firmy c&c ale na drugi dzien zaczeło odpryskiwac... moze coś zle zrobiłam bo to był pierwszy raz i z tej firmy mam cały zestaw tzn 2kolorki, baze, cleaner, odtłuszczacz i płyn do sciagania... potem kupiłam czerwony kolorek z neonails (ok 20zł) i do tego ich baze, i trzyma się lepiej niż c&c.. ale rewelacji tez nie ma, dlatego myślałam nad MM bo widze że dzisiaj jest promocja 30% taniej, ale nie chciałam całego zestawu bo nie mam kasy, myslałam o jakimś kolorku, ewntualnie baze, ale też mysle czy nie mogłabym używać tej bazy co mam? ciekawe kakby się trzymało, albo bez bazy?

samaron
31-10-2011, 13:35
Ja używam kolorów mm z bazą z indigo, trzyma się dobrze.
Natomiast jeśli chodzi o te tanie żelaki to jednak wydaje mi się że w wiekszości przypadków cena jest podstawowym kryterium jakości.
Tak czy inaczej każde zestawienie trzeba wypróbować.

jadz_88
31-10-2011, 13:53
zdecydowałam się jednak na zakup całego zestawu z MM :) ale będę kombinować np te tansze kolory z baza MM albo odwrotnie hehe :) robię paznokcie tylko dla siebie więc moge eksperymentować :D

germana
02-11-2011, 00:44
Heeelp ;(

ile czasu utwardzacie topa z shellaca?
utwardzałam 160s w normalnej lampie. (zalecają 2 min)

miałam lepką depresyjną warstwę ale zaniepokoiło mnie że przy przecieraniu na waciku zostawał też minimalnie kolor i nie to że krzywo nałożyłam topa tylko po całości barwił wacik. :huh: ( kolor z MM)
paznokieć jest gładki, błyszczący, odrobinkę jak się pod światło spojrzy- jaśniejszy w niektórych miejscach ( ale to minimalnie albo ja już schizuje)

żarówki raczej mam dobre bo lampę kupiłam niedawno :/: (no i inne utwardzają mi się w porządku przynajmniej tak mi się wydaje)

może po prostu trzymać dłużej? bo wcześniej była mowa o nawet 230 s

lilly78
02-11-2011, 10:44
Witajcie dziewczyny, mam pytanie o shellaca. jakich preparatów uzywacie do nich do odtłuszczenia plytki i do przemycia warstwy dyspersyjnej topa? czy do zmywania używacie 100% acetonu? czy tez jakiegoś konkretnego preparatu? pytam, bo chcę zainwestowac w shellac i chciałabym miec tez preparaty, z którymi lakiery będą idealnie współpracować :)
zaraz szukam tez tematu o lampach, które sa polecane do hybryd :)

DiamondShine
02-11-2011, 11:05
Samaron :) ja wlasnie z tych tanich jestem baaardzo zadowolona bo sie trzymaja extra ! ;)

Emilia B.
02-11-2011, 13:15
germana spokojnie to normalne :) bo jak masz warstwę dyspersyjna koloru i nakładasz top to jakby te dwie warstwy dysp sie mieszają i to normalne ze na waciku jest kolorek delikatny :) mi się tak robi i klientkom wszystko spokojnie sie trzyma 3 tyg :)

germana
02-11-2011, 13:19
Emilko jak zawsze przywracasz mnie do zmysłów. :przytul:
Byłam zdziwiona bo np z Harmony nigdy tak nie miałam. Tylko jak krzywo raz umalowałam :P
A że jestem akrylowa to warstwa depresyjna jest dla mnie czymś nowym i jeszcze nie do końca zbadanym ^_^
Dziękuje :kwiatek:

Zuzanna Rzeszewska
03-11-2011, 14:54
Dziewczyny, uzywacie tutaj roznych firm zelolakierow to prosze wypowiedzcie sie na temat krycia. Ja jestem zupelny laik, z tego co slyszalam wystarczy jedna tylko warstwa koloru. Ba, widzialam, i oczom nie wierze. Czy wszystkich firm lakiery kryja jedna warstwa? Efekt jest bardzo kuszacy, mega naturalnie wygladaja stylizacje tym zelem, jest to alternatywa dla ludzi utwardzajacych lekko swoje paznokcie, bez koniecznego przedluzania.

Emilia B.
03-11-2011, 20:57
pisałam w koszu ale napisze i tu :)
na przedłużonych pazurkach hybrydy kryją za pierwszym razem, na naturalkach potrzeba dwóch-inaczej się zachowują (sprawdziłam to :P ) sztuczny paznokieć nie jest taki do końca przezroczysty i wtedy tez nie trzeba bazy która pierwszą warstwę troszkę "rozcieńcza":) stąd te różnice :)

jadz_88
05-11-2011, 12:30
mam pytanie :) czy któraś z was robiła manicure hybrydowy i do tego naklejki na paznokcie? zastanawiam się czy się to sprawdzi i czy nie odpryśnie, myślałam o tym żeby przykleić na kolor i pokryć bazą, co o tym myślicie? macie jakieś doświadczenia? :)

Sorcha
06-11-2011, 10:22
Ja używam wodnych naklejek, które są ultra cieniutkie i rewelacyjnie się trzymają. Polecam:D

jadz_88
06-11-2011, 20:36
nigdy nie używałam naklejek wodnych:) możesz mniej więcej napisać jak się je robi i gdzie je kupujesz? :)

plushak
06-11-2011, 20:40
http://forum.wzorki.info/ozdoby-na-paznokcie/5018-foto-naklejki.html
tu troszkę

asia
07-11-2011, 19:34
z moich najnowszych doswiadczen elegance jest bardzo podobne do dr :D i kryje za 2 razami, koniecznie. bass tez 2 razy wiekszoc kolorow.

jadz_88
09-11-2011, 00:25
dziewczyny czy żele soak off to jest to samo co lakiery hybrydowe? albo podobne? ożywacie takich? jeśli tak to jakie firmy:) pomóżcie :)

sandrus
09-11-2011, 00:56
dziewczyny poszukuję hybrydy do frencha.raczej w odcieniu różu niż brzoskwini.czysty ,ładny kolor i nie kryjący.

unita
09-11-2011, 09:33
w rozu absolutnie nie kryjacy ma harmony nails kolor simply sheer

Emilia B.
09-11-2011, 09:57
shellac cleary pink :)
wstawiam paletkę kolorów znalezioną na allegro na aukcji,która już się skończyła dawno więc nie mam jak podać konkretnego źródła.
48279

sandrus
09-11-2011, 10:37
Cleary pink znalazłam tutaj wiec trzeba zamówić:)

CND Shellac UV COLOR Szczecin Fvat +gratisy ok25zł (1904931237) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/cnd-shellac-uv-color-szczecin-fvat-gratisy-ok25zl-i1904931237.html)

CND Shellac Top Base Coat Kolory promocja ! HIT (1911655587) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/cnd-shellac-top-base-coat-kolory-promocja-hit-i1911655587.html)

..::CND SHELLAC BASE TOP COLOR ::.. NAJTANIEJ 24H (1912723783) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/cnd-shellac-base-top-color-najtaniej-24h-i1912723783.html)

Własnie się dowiedziałam,ze NIEWINNY RÓŻ z mistero milano tez nie jest kryjący:)

Alicja Chrzanowska
09-11-2011, 12:17
Poniżej lista lakierów półprzezroczystych:

Lakier PERMANENTE UV ROSA CHIARO jasny rż - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/491-lakier-permanente-uv-rosa-innocente-niewinny-roz.html)

Lakier PERMANENTE UV ROSA NATURALE naturalny rż - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/492-lakier-permanente-uv-rosa-innocente-niewinny-roz.html)

Lakier PERMANENTE UV BEIGE CARNICINO cielisty beż - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/493-lakier-permanente-uv-rosa-innocente-niewinny-roz.html)

Lakier PERMANENTE UV BEIGE NATURALE naturalny beż - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/517-lakier-permanente-uv-pudrowy-roz-rossetto-9-ml.html)

Lakier PERMANENTE UV AUTUNNO MATTINA jesienny poranek - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/516-lakier-permanente-uv-pudrowy-roz-rossetto-9-ml.html)

Lakier PERMANENTE UV ROSA INNOCENTE niewinny rż - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/456-lakier-permanente-uv-rosa-innocente-niewinny-roz.html)

sztynka
09-11-2011, 20:49
No dobra zrobiłam dziś mały eksperyment. Zażelowałam naturalki jednofazówką clear, zmatowiłam , dałam dwie warstwy hybrydy, na to jednofazówka i top. Chciałam dac glossa , ale się bałam. Zobaczymy co będzie z tego. Namalowałam wzorki lakierem. Niestety modena zamiast glossa wlała w butelkę zwykły top coat bezbarwny lakier i sprzedaje to za 18 zł, wielkie dzięki. Zawiodłam się. Czytajcie skład kosmetyków. Ja się zgapnęłam jak mi sam ten lakier zastygł bez lampy i zmył się zmywaczem zwykłym , dopiero przeczytałam skład wtedy ehh ja głupia.

jadz_88
10-11-2011, 12:19
czytając wasze posty postanowiłam zainwestować w hybrydy MM:) ponieważ to tylko dla mojego użytku to dość spory wydatek, ale akurat trafiłam na październikowe promocje i kupiłam jeden ze startowych zestawów:) na początek, żeby wypróbować.. i juz jestem zadowolona ! wcześniejsze lakiery które miałam (c&c i neonail) odpryskiwały po 2-4 dniach... a MM trzyma mi się już tydzień, i jak na razie wszystko z nim ok :D no może na jednym paznokciu jakby podeszło powietrze, ale przyznam ze trochę niedokładnie zrobiłam :/ ale jak na to że codziennie mocze ręce w wodzie (zmywanie naczyń, domowe porządki..) to i tak jestem zadowolona, bo zwykły lakier na moich paznokciach odpryskuje po 1 dniu... także przyłączam się do dziewczyn polecających hybrydy MM !! :) i już myślę jakie kolorki zamówić :) w tej chwili mam niewinny róż, wklejam fotkę :) ps. króciutkie mam paznokcie, ale od zawsze mam problem z ich zapuszczeniem :( ale to już inna bajka...

http://images38.fotosik.pl/1190/b2a6949b41aa4989m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2a6949b41aa4989.html)

asia
11-11-2011, 22:19
dziewczyny czy żele soak off to jest to samo co lakiery hybrydowe? albo podobne? ożywacie takich? jeśli tak to jakie firmy:) pomóżcie :)

w zasadzie nie to samo ale podobne, hybrydy maja inna konsystencję, są rzadsze naklada sie je pedzelkiem takim jak do lakieru i na płytce są "cieńsze". szybciej tez sie je usuwa acetonem. im tansza (jakas allegrowa) firma hybryd tym produkt bardziej do soakow podobny..:) przynajmniej jak dla mnie... mi sie zdarza uzyc hybrydy jako kolorowy zel frenczowy....:D

Zuzanna Rzeszewska
14-11-2011, 20:23
Tak na marginesie, to chyba całkiem przerzucę się na shellaka, mają fantastyczne pędzelki, lepszą konsystencję i dobrej jakości słoiczek, w MM słoiczki są pokryte szarą farbą i ona odpryskuje i drobinki dostają się do słoiczka (farba jest nałożona do końca gwintu i jak wycieram pędzelek zawsze coś się przyklei ) Przynajmniej mi się tak dzieje.

Mnie się tak działo z primerem od MM i preparatem standard do przygotowania płytki, widzę, że nie rozwiązali nadal tego problemu.
Jutro będę w hurtowni, gdzie mają Shellac i sobie jednego na próbę kupię bo jeszcze nie próbowałam hybryd w ogóle, aż wstyd :)

jumpi
16-11-2011, 17:14
dziewczyny ile bierzecie za sciagniecie lakierozeli?

Sorcha
16-11-2011, 20:49
Ja w salonie biorę 25zł - ściągnięcie + manicure + odżywka. Jeżeli dochodzi malowanie zwykłym lakierem to doliczam 5zł. Przy zakładaniu kolejnej hybrydki - ściąganie starej jest gratis.

olack
16-11-2011, 22:56
dziewczyny - mam problem i moze ktoras z was mi pomoze - zakupilam shellac CND - caly zestaw za ponad 3tys zl i zanim wyskocze z nim do klientek chcialam potestowac na sobie, kolezankach itp....mam mega problem z french'em
Przy shellac trzeba klasc warstwy bardzo cienko bo jak jest za grubo to material sie liftuje - powierzchnia staje sie falista, a jak da sie za cienko to sa przeswisty...
Problem polega na tym ze szczoteczki w shellac nie naleza do cieniutkich i przynajmniej dla mnie jest mega ciezko zrobic koncowke bialym shellac - rowna, ladna....szczegolnie na trudnych pazurkach - krotkich, obgryzionych, plaskich, gleboko osadzonych...
Macie jakies rady, spostrzezenia, propozycje....cokolwiek - probowalam oryginalna szczoteczka, sonda, cienkiem pedzelkiem trwa za dlvgo - kupa zabawy....brudze skorki i palca dookola....jestem zmeczona po calym dniu testowania i nie mam juz pomyslow....
help....


a tak wogole to shellac jest rewelacyjny - nie matowie plytki wcale tylko wycieram cleanerem, jedna kolezanka wrocila po 5 tyg z duzym odrostem ale kolor trzymal sie pieknie - tylko trzeba pamietac o zasadzie ze brzeg tez trzeba pociagnac- super jest shellac tylko ten french mnie juz dobija...

sandrus
17-11-2011, 00:26
Piszesz,że robisz french na obgryzionych...
Ja bym chyba od tego odeszła,bo moim zdaniem french na ogryzkach wygląda ohydnie.
Na krótkich i kształtnych paznokciach owszem,ale nie na ogryzkach.To takie moje skromne zdanie.
A co do malowania frencha to proponuję"jakoś tam"go namalowac a linie uśmiechu przetrzeć i ładnie ukształtowac skośnym pędzelkiem.
Ubrudzenia ze skóry najlepiej na gorąco potraktować metalowym kopytkiem. Zrobic konkretny ruch i oczyścić skórę:)
powodzenia:)

Emilia B.
17-11-2011, 08:57
Broń boże nie przecierać przy shellacu!! wtedy ściera się warstwę pod spodem (np mleczną czy beżową) - ja tak sobie zrobiłam i maskara, ma sie pół paznokcia mlecznego, potem rozmazany i french który wcale nie zachowuje sie jak zwykły żel. Proponuje robić w prostsze frenche, wygięte w delikatny łuczek, tak jest na początku łatwiej. A to co sie ubrudzi po bokach to drewnianym patyczkiem :)
a i jak wydaje ci sie za gruby french to przyciśnij kciukiem (opuszkiem) do wolnego brzegu, wtedy ściągniesz ewentualny nadmiar :)

samaron
17-11-2011, 09:23
Ja co prawda nie mam shellaca, ale frencz maluję cienkim pędzlem, takim jak do farbek, jedna warstwa, a jak wyjdzie mi z prześwitami to potem ew. uzupełniam te niedoróbki.

sandrus
17-11-2011, 10:23
Broń boże nie przecierać przy shellacu!! wtedy ściera się warstwę pod spodem (np mleczną czy beżową) - ja tak sobie zrobiłam i maskara, ma sie pół paznokcia mlecznego, potem rozmazany i french który wcale nie zachowuje sie jak zwykły żel. .. :)

Hmmm a ja jak mam potrzebę to przecieram i nigdy mi sie nic nie rozmazało.
I absolutnie nie miało to wpływu na jakość usługi.

olack
17-11-2011, 21:19
dziewczyny - kochane jestescie...

wiec tak...co zrobic gdyu pani z ogryzkami chce french? Mowie jej ze powinna zapuscic troszke, ze bedzie ciezko, ze moze nie byc ladnego efektu, ale one i tak chca....Wiec mecze sie czasami stasznie...szczegolnie gdy paznokiec jest bardzo krotki, bardzo bleboko osadzony a opvszek wystaje ponad paznokcia....
Druga rzecz - probowalam dzis dociskac gdy warstwa byla za gruba - nie da sie tak - probowalam opuszkiem, bezbarwa folia, nylonem i nic - french sie albo rozciapuje albo linia wychodzi brzydka...

kolejna rzecz - nie wiem jak by to wytrzymalo na dloni - na paznokciu ktory codziennie wykonuje czynnosci domowe, ale dzis cwiczylam na tipsie rozne sposoby i prawde mowiac przecieralam linie usmiechu albo suchym pedzelkiem, albo lekko wilgotnym od cleanera - nie od acetonu bo to rozmazuje pinka czy beż pod spodem. Wychodzilo ladnie, tylko nie wiem czy to jest profesjonalne i czy nie bedzie to mialo wplywu na trwalosc shellac'a.

Sandrus - masz shellac'a???? Przecierasz? Czym? Sprawdzilas ze nie wplywa to na jakosc uslugii???

Jutro sprobvje jeszcze cienkim pedzelkiem, ale podejrzewam ze ta metoda mi nie podejdzie bo bedzie kupa zabawy...wyciaganie oryginalnej szczoteczki, nabieranie kazdorazowo na cienki pedzelek....gdybym robila sobie w domku to moglabym sie bawic, ale ja chce to wprowadzic jako usluge wiec chce zeby bylo max-profesjonalnie....juz kilka dni cwicze na kolezankach i dziewczynach-fryzjerkach z salonu w ktorym mam nail-bar....

dzieki za rady w kazdym badz razie i wciaz czekam na opinie, rady, sugestie - jestescie kochane....buzka

Emilia B.
17-11-2011, 22:04
no ja sie z wami podzieliłam moimi doświadczeniami - każdy robi jak chce :)

asia
18-11-2011, 00:35
facet z hurtoni od shellaca powiedzial zeby ich nie przecierac. jak gestnieja dodac spityrusu z czyms tam (przysiegam ze tak powiedzial :D:D ). ja tylko przekazuje info :D

co do frencza to wydaje mi sie ze po wieeelu cwiczeniach bedziesz w koncu zadowolona z efektu ;)

sandrus
18-11-2011, 00:44
Ja czytałam ,że można rozcieńczalnikiem beztoulenowym rozcieńczac...
I tak jak napisałam zdażyło mi się cos gdzieś przetrzeć i było ok.

jumpi
18-11-2011, 08:53
no własnie ja już jeden rozcieńczyłam tym do zwykłych lakierów, beztoulenowym, ale taki z tanich lakierożeli i jest ok

Joanna Szeremeta
18-11-2011, 11:08
Sandrus - masz shellac'a???? Przecierasz? Czym? Sprawdzilas ze nie wplywa to na jakosc uslugii???



Olack
Shellac-a najlepiej przecierać alkoholem izopropylowym o bardzo wysokim stężeniu.
Produkt m.in. zawiera w sobie taki właśnie alkohol i napewno nie będzie problemu, że coś się z nim stanie.
My w salonie robiąc french nakładamy biały pędzelkiem z butelki a potem przy pomocy skośnej 4 lub 6 do żelu formujemy linię uśmiechu. pędzelek delikatnie moczymy w alkoholu izopropylowym.

Dodatkowo jeżeli macie czas w niedzielę 27.11.2011 i możecie przyjechać do Rzeszowa zapraszamy na warsztaty poświęcone właśnie technice manicure'u hybrydowego pod patronatem CND (Shellac).
Więcej informacji na Shellac, stylizacja paznokci, pedicure, manicure, kosmetyka profesjonalna Dermika, przedłużanie rzęs 1:1 (http://www.csmoon.pl) lub CS MOON sklep internetowy, hurtownia kosmetyki profesjonalnej - Moon (http://www.sklep.csmoon.pl).

barbara_kawka
18-11-2011, 12:52
świetny filmik ;) pomogł mi :)

jadz_88
18-11-2011, 12:55
mi również pomógł :) kilka kroków robiłam inaczej, bo nie wiedziałam dokładnie jak, ale teraz juz wiem ! :) chętnie obejrzałabym jeszcze taki filmik jak robi się french tymi lakierami :)

Alicja Chrzanowska
18-11-2011, 14:12
już wkrótce będzie film prezentujący wykonanie french :)

Emilia B.
18-11-2011, 15:08
Joasiu przemywałam zwykłym clenerem do przemywania masy żelowej - może dlatego :/ to co dokładnie użyć żeby przy przemywaniu sie nie ścierało? bo nie ukrywam że byłoby wygodniej :P
Alicjo super filmik!! :ok: bardzo pomocny :)

jumpi
18-11-2011, 15:16
Joasiu przemywałam zwykłym clenerem do przemywania masy żelowej - może dlatego :/ to co dokładnie użyć żeby przy przemywaniu sie nie ścierało? bo nie ukrywam że byłoby wygodniej :P
Alicjo super filmik!! :ok: bardzo pomocny :)

Ja też Nie mogę się doczekać na filmik frenchowy :)

Niektóre cleanery sa na bazie alkoholu etylowego inne na bazie alkoholu izopropylowego, są też łączone. Dobrze jest przeczytać skład.

byłam na pokazie hybryd LCN i pani też przecierała ich cleanerem, mówiła też że mozna suchym pędzelkiem :)


a tu opis ze str. CND ( Ekert Nails - sklep - Shellac Rose Bud (WYŁĄCZNIE NA FAKTURĘ) (http://ekertnails.pl/ekertsklep/produkty-shellac_rose_bud.html) )
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

zyza
18-11-2011, 17:19
emilka ja kupuje 5litrow isopropanolu czyli alkoholu isopropylowego na allegro i do przemywania mas zawsze tylko jego stosuje :)

Alicjo swieyny filmik :) pare swoich bykow wylapalam :)

Joanna Szeremeta
18-11-2011, 18:10
Joasiu przemywałam zwykłym clenerem do przemywania masy żelowej - może dlatego :/ to co dokładnie użyć żeby przy przemywaniu sie nie ścierało? bo nie ukrywam że byłoby wygodniej :P


Emilia
My używamy alkoholu izopropylowego o stężeniu około 99%.
Taki jest najlepszy, shellac się nie rozmazuje i ma śliczny połysk.
możesz go kupić u nas lub np w Warszawie w firmie Ekert Nails, która jest ambasadorem marki CND w Polsce.

Następnym razem postaram się umieścić jakiś filmik jak się wykonuje french.

Emilia B.
18-11-2011, 18:32
Opis mam jak sie robi krok po kroku ;) dzięki dziewczyny - muszę zakupić w takim razie :kwiatek:

unita
18-11-2011, 18:33
shellac french:)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

jumpi
18-11-2011, 19:10
ładne pazurki ma ta babka z filmiku :)

sandrus
18-11-2011, 21:15
No widzicie mówiłam,że można przetrzeć uśmiech:P

samaron
18-11-2011, 22:01
A teraz Wam coś pokażę, nie mogłam się zdecydować czy wrzucić do strołków, ale uznałam, że tutaj lepiej pasuje.
"Odkryłam" nowe możliwości lakierów hybrydowych i wcale nie chodzi mi o tło :P

Sorcha
18-11-2011, 22:07
Jejku, śliczne:P Jak to zrobiłaś????????

sandrus
18-11-2011, 22:44
pisz kochana jak uzyskałaś taki efekt??

Chocolata
18-11-2011, 23:12
Malowałaś hybrydami to?:o ojaaaa!

samaron
19-11-2011, 00:20
Nom, malowałam, jak farbkami, kawałek pędzla w jednym żelaku, drugi kawałek w innym i jazda:) Dodam, że dla poczatkujących świetna metoda, bo nie zasycha jak farbki i można się całkiem fajnie poduczyć przed farbkami.

sandrus
19-11-2011, 00:24
od poniedziałku zaczynam ćwiczyć:D

tusia
19-11-2011, 09:48
a to ci heca łanstroki hybrydami:D sami super pomysł i wyszło rewelacyjnie:ok:

zyza
21-11-2011, 13:20
sami opatentuj to! :P

jadz_88
23-11-2011, 01:27
czy któraś z was miała doczynienia z lakieramy hybrydowymi z greenstyle?

jumpi
23-11-2011, 09:46
Ja mam nabłyszczacz greenstyle i jest ok :)
Hybrydki też chętnie bym kupiła, własnie też się ostatnio zastanawiałam, ale funduszy brak...

jadz_88
23-11-2011, 11:39
no ja własnie znalazłam aukcje gdzie są za 12 zł i zastanawiam się czy nie kupić na próbę :)

jumpi
23-11-2011, 11:44
tam gdzie wysyłka 15zł? możesz podać link? ja bym wzięła ;)

jadz_88
23-11-2011, 12:18
tak chyba o tej samej aukcji myślimy LAKIERY HYBRYDOWE NOWOŚĆ GREENSTYLE 15ML (1945838208) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/lakiery-hybrydowe-nowosc-greenstyle-15ml-i1945838208.html) :) ja własnie sie zastanawiam bo to i tak do własnego użytku hehe

jumpi
23-11-2011, 12:25
gdyby nie ta droga przesyłka to bym wzięła je

jadz_88
23-11-2011, 15:20
no własnie przesyłka droższa od lakieru :/

białaaaa
25-11-2011, 23:18
dziewczynki dopiero zaczynam przygodę z hybrydami więc mam pytanie do was hybrydy mam z mm i ostatnią warstwę tą co nabłyszcza już jak przecieram ją to mi lekko matowieje a cleaner mam z silcare czy to moze być powodem??? albo jakimi wy przecieracie cleanerami ??

rudzia1985
26-11-2011, 00:09
Biala, w poscie 578 jest filmik MM z mani hybrydowego i tam jest odpowiedz na Twoje pytanie czym przecierac najlepiej, 8:50 min :)
Zyza np. proponuje rowniez alkohol isopropylowy;)

jumpi
26-11-2011, 09:11
Własnie miałam ten sam problem z shellackiem, jak kupiłam cleaner z alkoholem izopropylowym wszystko jest ok :)

białaaaa
26-11-2011, 14:24
to ja wolę kupić ten alkohol isopropylowy przynajmniej będzie uniwersalny bo na pewno nie będę przywiązywać się do jednej firmy.

to jest to ??
IPA IZOPROPANOL ALKOHOL IZOPROPYLOWY 5L+1L GRATIS (1955626259) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/ipa-izopropanol-alkohol-izopropylowy-5l-1l-gratis-i1955626259.html)

jumpi
26-11-2011, 14:35
tak, może być ;)

Blondyna_1988
26-11-2011, 19:31
Witam Dopiero zaczynam zabawę z żelami Chciałabym zrobić sobie manicure hybrydowy. Nie mam do tego absolutnie żadnego potrzebnego przyboru Chcę kupić sobie zestaw z lampą od jaapee. Powiedzcie mi czy warto Nigdzie nie znalazłam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie, może tu ktoś się znajdzie

jaapee * ZESTAW startowy * MANICURE HYBRYDOWY LUX (1904203473) - Aukcje internetowe Allegro

---------- Dodano o godzinie 18:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:31 ----------

jaapee * ZESTAW startowy * MANICURE HYBRYDOWY LUX (1904203473) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/jaapee-zestaw-startowy-manicure-hybrydowy-lux-i1904203473.html)

Chocolata
26-11-2011, 19:57
Jesli nie przeglądałaś tematu w tył to szkoda, bo na bank znalazłabyś wiele odpowiedzi na temat " allegrowych "hybryd. Polecam - czytanie nie boli;)

loginka
27-11-2011, 21:22
Dziewczyny a ile mniej wiecej trzymaja sie Wam hybrydki na poznokciach bez zadnych odpryskow? Ja od niedawna mam hybrydki z MM i nie wiem czy moja reka jeszcze nie jest wprawiona ale moim 2 kolezankom odpryskuje po okolo tyodniu. Mi na nogach sie trzymaja juz ponad 3 tygodnie bez zadnego odprysku. Wszytko robie jak nalezy, bylam na szkoleniu i ogladalam filmiki z MM, takze naprawde nie wiem czy to moj blad techniczny, np w matowieniu, czy niedokladnie zabezpieczonym wolnym brzegu, chociaz zawsze staram sie byc dokladna. O MM czytalam bardzo dobre opinie wiec zakladam ze to moj blad, aczkolwiek chcialabym sie dowiedziec o Waszych odczuciach co do tzrymania sie hybryd na paznokciach. Co jaki czas przychodza klientki, czy maja tylko odrost czy od wolnego brzegu lakier odpryskuje?

Emilia B.
28-11-2011, 08:58
jeżeli nie chodzi o kwestie samego wykonania to niestety często klientki skubią czy coś przy pazurkach psują i sie nie przyznają. Na sobie nosze z reguły 2-3 tyg póki mi się kolor nie obrzydzi całkiem u klientek bywa różnie, jedne przychodzą bez uszczerbków inne niestety nie :D Musisz jeszcze zwrócić uwagę gdzie odpryskują - przy skórkach = źle usunięte skóreczki i błonki, na wolnym brzegu źle zabezpieczony wolny brzeg lub tez trzeba pamiętać że przy dłuższych pazurkach ta część jest bardziej narażona na wszelkie urazy i odpryski. I oczywiście w obu wersjach możliwa jest ingerencja klientki :) Jeśeli coś jest odpryśnieęte z boku to albo polecieliśmy po skórkach albo ewidentnie klientka ma z tym coś wspólnego :)
Inne powody:


częste malowanie lakierami hybryd i zmywanie (zmywacz tez niestety rozpuszcza hybrydy, robia się miękkie)
praca z chemią
nadmierne moczenie/natłuszczanie rąk (nie mówię o zmywaniu i zwykłym kremie tylko o specyfice niektórych zawodów itp)
urazy mechaniczne i wypadki losowe - no zdarza sie każdemu)
skubanie klientek i dłubanie
rozdwajające sie końcówki (trzeba zlikwidować te miejsca które są rozdwojone [przypiłować delikatnie], przy kolejnej wizycie mogą być delikatne odpryski i znowu usuwamy to co sie rozdwoiło i skracamy -po 2,3 max 4 wizycie już nic nie będzie się rozdwajać :) )
french jest bardziej narażony na uszkodzenia ponieważ końcówka jest ciutke grubsza a wiadomo że wolny brzeg ma najgorzej :D

Sorcha
28-11-2011, 09:37
Dokładnie tak, jak powiedziała Emilia B. - wszystko zależy od klientki i jej pazurków. Ja mam takie babeczki, które potrafią przyjść po 3 tygodniach z odrostami, ale bez jakichkolwiek uszczerbków na wolnym brzegu (z frenchem również), ale mam też takie, którym już po tygodniu cosik odpadnie:/: I tak to wygląda

RedSunset
28-11-2011, 13:32
ja mam pytanie odnośnie hybryd z Modeny...Mam od nich kilka żeli i są dobrej jakości...Zastanawiam się teraz nad wypróbowaniem hybryd z tej firmy i chciałam zapytać czy któraś z Was posiada te hybrydy i jak się sprawują. Przeglądałam wątek, ale mnie chodzi dokładnie o biały żel do frencha...
modena - LAKIER ŻELOWY HYBRYDOWY LAKIEROŻELE 15ml (1948272043) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/modena-lakier-zelowy-hybrydowy-lakierozele-15ml-i1948272043.html)
Czy ktoś może go ma?? Czy dobrze kryje?? i jak się sprawuje??
Ewentualnie bardzo proszę o namiar na dobrą białą hybrydę, nie zbyt drogą...i sprawdzoną :D z góry dziękuję :D

samaron
28-11-2011, 14:13
Ja stosuję biały żel z NC - nie hybrydę, ale elastyczny jest, mocno napigmentowany, jedna cieniutka warstwewka wystarcza i nie czuć różnicy poziomów.
Nadaje się do wszystkich technik i jest baaardzo wydajny chcoiaż na raz większy wydatek, bo powiedzmy drogawy.

I teraz zdaje się indigo wprowadziło nowy biały hybrydowy - ma same super recenzje.

RedSunset
28-11-2011, 20:07
Dziękuję Sami, niestety NC trochę drogo...i wolałabym jednak typową hybrydę...Tylko właśnie mocno napigmentowaną , żeby tylko cienka warstwa wystarczyła...i w dość intensywnym odcieniu bieli... nie kredowym ale białym.
Nie jestem pewna co do Indigo...Mam od nich jeden laierożel i jeśli o mnie chodzi nie odpowiada mi ten gruby pędzelek, źle mi się nim maluje i muszę używać moich pędzelków do żelu, poza tym wydaje mi się być dość gęsty...i w obecnej chwili cena tez ciut za wysoka jak dla mnie...
Co do MM, też się zastanawiałam i przyznam szczerze że nie mam pojęcia...Wiem że dziewczyny polecają i są zadowolone...
Dlatego chciałam się dowiedzieć o Modenę...ale chyba nik nie może mi pomóc :/: Cena jest bardzo zachęcająca... Mam od nich kolorowe żele i whita zwykłego i jest ok...
Czytałam cały wątek...i wiem że MM wygrywa razem z shellac...
Pomocy...Jaką hybrydę do frencha wybrać??

loginka
28-11-2011, 20:43
Dzieki dziewczyny za odpowiedz :) ja sie postaram bardziej przylozyc do zabezpieczenia wolnego brzegu paznokcia, bo wlasnie od tej strony sa odpryski. Jest to moja pierwsza stycznosc z hybrydami wiec moze po prostu musze to wycwiczyc ;) Jedna z klientek ma dlugie i mocne paznokcie, a wczesniej miala japonski (chociaz zachowalysmy okolo miesiaca przerwy) wiec mysle ze to moglo tez w jakis sposob wplynac na trzymanie sie lakieru. W kazdym razie nie zrazam sie i bede probowac dalej :)

asia
28-11-2011, 22:12
kupilam modene na probe i na 2 klientkach trzymala sie super, a jednej odprysnelo na wskazujacym, czyli tym ktorego uzywa ze tak powiem :) wiec jestem zadowolona

RedSunset
28-11-2011, 22:24
Asiu ten z linku dokładnie masz?? Bo bardzo mi zależy na czymś nie zbyt drogim a wypróbowanym. Wiem że robisz super pazurki i skoro mówisz że się trzymało wszystko to już jestem przekonana :D powiedz mi tylko czy kryje dobrze za pierwszym czy trzeba poprawiać i jak biel??
modena - LAKIER ŻELOWY HYBRYDOWY LAKIEROŻELE 15ml (1948272043) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/modena-lakier-zelowy-hybrydowy-lakierozele-15ml-i1948272043.html)

asia
29-11-2011, 01:01
omg jakie komplementy...:D dziekuje :*:*:*

kupowalam na stronie modeny, ale butelka ta sama. mam braz pomarancz i jasny roz. 9 12 i 17 . wiec ten jasny roz jest taki mocno kryjący pastelowy, raczej do frencza sie nie nadaje, jakby, za rozowy jest :D

modene laczylam z baza bass, elegance i harmony.

biel dobra shellacowa jest, chyba najlepsza.

białaaaa
02-12-2011, 16:04
czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat hybryd z sun flower ??

Evelina.J
02-12-2011, 19:46
Dziewczyny a czy ktoras z was miala te lakierki/zele?? Mozecie sie wypowiedziec?? Czy to soak off czy hybrydki nie wiem. Mysle ze wiekszosc to jednaqk soak off ale pytanko jak trzymaja te żele ktore podalam.

http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/65/70/28/1965702884

4+1gratis /1Zestaw= 3x Lakier żel 15ml HYBRYDOWY (1965702840) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/4-1gratis-1zestaw-3x-lakier-zel-15ml-hybrydowy-i1965702840.html)

Dziewczyny czekam na odp na pytanko wyżej moje. Hybryfy/soak off w buteleczce szukam ktore trzymaja dobrze i dlugo

RedSunset
02-12-2011, 20:19
Ewelina, ja Ci pisałam o LNC...inne dziewczyny polecają MM...Indigo, a z tańszych kilka postów wyżej Asia napisała że ma modene i jest ok. Ostatnio zakochałam się w LaQuerel od Ra Nails, z tym że 57 za buteleczkę to sporo. Jeśli chodzi o EVer Shine to nie miałam żadnego produktu z tej firmy. I nic nie wiem na ten temat.
modena - LAKIER ŻELOWY HYBRYDOWY LAKIEROŻELE 15ml (1948272043) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/modena-lakier-zelowy-hybrydowy-lakierozele-15ml-i1948272043.html)

Evelina.J
02-12-2011, 21:12
Na te z modeny też sie kuszę. Wypróbowac na sobie i na mamci nie zaszkodzi :)

Red Sunsed orientujesz sie czy to te same żele.
Czy różnia sie tylko opakowaniem czy jakościa również??

http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=11004568&p=4

http://www.modenastudio.pl/aukcje/lakierozele/5g/2.jpg

oraz

http://www.modenastudio.pl/aukcje/lakierozele/2.jpg

RedSunset skonczyly mi sie podziekowania. Dzieki ;)

Rosa250
03-12-2011, 10:38
Czy wiecie może czy lakiery żelowe można rozrzedzać? A jeśli tak to czym?

Blondyna_1988
03-12-2011, 10:51
Co myślicie o tym zestawie? ZESTAW ŻEL GENCO 5G CLEAR x 2szt; FRENCH 1szt (1956258198) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/zestaw-zel-genco-5g-clear-x-2szt-french-1szt-i1956258198.html) podejrzanie tanio, może ktoś może się na ten temat wypowiedzieć?

Elizabeth76
03-12-2011, 11:03
Czy wiecie może czy lakiery żelowe można rozrzedzać? A jeśli tak to czym?
taki preparat ma firma nsi nazywa sie polish pro renew - jest to srodek rozcienczajcy żellakiery , przywraca płynnosc żelom ,ale niestety nie wiem jaki jest w połaczeniu z innymi firmami :huh:

Kasia1407
03-12-2011, 23:47
Hej dziewczyny przeczytałam cały wątek ale nic nie znalazłam o tym co mnie interesuje. Mam hybrydki z Harmony i ciekawi mnie w którym momencie mogę zdobić jej farbkami. Nakładam bazę później kolor jeszcze raz kolor i top i na końcu przemywam i moje pytanie czy po drugim nałożeniu koloru mogę przemyć clinerem pomalować farbką i później top czy jak to zrobić bo powiem szczerze,że nie mam pojęcia.

Rosa250
04-12-2011, 10:15
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniuZdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Przepraszam, że jeszcze poruszam ten temat wiem, że było już wcześniej pisane, ale chciałabym się upenić czy dobrze zrozumiałam: zamiast cleaneru, który jest o wiele droższy, można używać do przemywania lakierożeli (ja mam z LNC) środka do do mycia urządzeń optycznych,głowic magnetycznych, napędów sprzętu audio-video, czyli alkoholu izopropylowego?

kaka80
04-12-2011, 10:44
nie mialam akurat tego zestawu,ale wiem ze ACTIV to profesjonalna firma bo kupowalam u nich frezarke.
A jesli chodzi o tanie a dobre hybrydki to ja mam te i jestem zadowolona
jaapee LAKIERO ŻEL *LACCO* 6ml MANICURE HYBRYDOWY (1844539986) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/jaapee-lakiero-zel-lacco-6ml-manicure-hybrydowy-i1844539986.html)
;D

jumpi
04-12-2011, 10:46
Rosa250 dobrarada poleca do rozcięczania lakierożeli ten sam środek co jet do rozcieczania zwykłych lakierów, ale musi być beztoulenowy, ja rozcieńczyłam tak 1 lakierożelik i jest ok.
Alkohol izopropylowy to dokładnie ten sam preparat ;) (do mycia głowic itp.)

Kasia1407 ja po bazie i 2 warstwach koloru od razu maluję od razu farbkami i na to nabłyszczacz,albo można ( ja po bazie i 2 warstwach koloru i przemyciu lub tylko odpyleniu) lekko zmatowić polerką i malować, na to nabłyszczacz. Ja nie pracuję na Harmony, ale na innych- mam chyba z 6 różnych firm;)

Blondyna_1988
04-12-2011, 11:00
Lacco póki co posiadam, jednak na drugi dzień mam odpryski... Tobie się trzyma dłużej ten lakierożel?? Może coś źle robie, w końcu dopiero zaczynam :)

Elizabeth76
04-12-2011, 11:03
Rosa250 dobrarada poleca do rozcięczania lakierożeli ten sam środek co jet do rozcieczania zwykłych lakierów, ale musi być beztoulenowy, ja rozcieńczyłam tak 1 lakierożelik i jest ok.


jumpi (http://forum.wzorki.info/members/2474-jumpi.html) mozesz dać linka do tego , bo nie moge znalesc ;)

P.S juz znalazłam :D

Joanna Szeremeta
04-12-2011, 12:18
jumpi, rosa - planując już zakup alkoholu izoprpylowego znajdźcie sobie taki, który będzie możliwie najbardziej oczyszczony a nie taki zwykły chemiczny używany w przemyśle.:P

Chocolata
04-12-2011, 12:37
Kosmetyczny znajdziecie tutaj alle_pALKOHOL IZOPROPYLOWY * 600ml * tylko14,99zł (1960090281) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/alle-palkohol-izopropylowy-600ml-tylko14-99zl-i1960090281.html)

kaka80
04-12-2011, 12:48
a "zawijasz" wolny brzeg???

Blondyna_1988
05-12-2011, 10:13
Tak, przynajmniej się staram. A możliwe, że robię to źle... :) Może ktoś potrafi mi to dokładnie wytłumaczyć? :)

Askar
05-12-2011, 22:04
Dziewczyny, na targach w Bdg. kupiłam lakierożel (na własny użytek), był okropnie tani i trochę się wahałam, czy jakościowo będzie przynajmniej dostatecznie dobry, ale kosztował 9zł za 5ml i się skusiłam. Pazurki malowałam w niedzielę tydzień temu i tylko finishem otuliłam wolny brzeg a trzymają się do dziś (a muszę przyznać, że nie oszczędzam ich w pracy). Broń Boże nie jest to żadna reklama ;) ale naprawdę nawet finish się nie ściera i ładnie błyszczą.
Nie wiem jak inne ich produkty ale myślę, że te lakierożele nie są tragedią pomimo braku możliwości porównania ich przeze mnie z lepszymi firmami.
Szkoda tylko, że na stronie mają tak okropnie przedstawione kolory :/: http://stylizacja.co/
Słyszałyście kiedyś o nich?

asia
05-12-2011, 23:26
ja sie na targach obkupilam w ef i ra, takie sylwestrowo jsienne kolory :D:D:D

a te co pokazujesz wygladaja spoko, ale jedyna metoda zeby ja sprawdzic to nimi zrobic..nie slyszalam o nich

białaaaa
06-12-2011, 21:03
czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat hybryd z sun flower jakąś opinię ??
ponawiam pytanie

Ignorantka
07-12-2011, 10:25
Dziewczyny, na targach w Bdg. kupiłam lakierożel ... Słyszałyście kiedyś o nich?
Moja koleżanka robi sobie paznokcie tymi żelami u kosmetyczki. Wytrzymują 3 tygodnie bez odprysków ...jest tylko jeden problem - nie dają się odmoczyć. Kosmetyczka spiłowuje je. Ciekawa jestem jak u Ciebie będzie ze zdjęciem. Koniecznie daj znać.

KingaKulewicz
07-12-2011, 15:33
Zaczęłam testować właśnie dzisiaj na sobie w całości z SF. Klientce zrobiłam tylko bazą/topem kolor z innej firmy i trzyma się jej już drugi tydzień. Jak chodzi o ściąganie nie wiem, ale może zależy to on metody nakładania.

elzbieta
08-12-2011, 15:05
Witam,a ja mam problem z gelack z firmy IBD . Mianowicie warstwa bazowa jak by nie do konca sie utwardzala i pozniej gelack sie na niej sliska i obkurcza . dopiero druga warstwa troche lepiej kryje pazurka. Czy zna ktos moze z IBd i moze sie wypowiedziec? Jednej klientce nawet po tygodniu odpadly 2 paznokcie a zabezpieczylam wolny brzeg paznokcia. Czy jest na to jakas rada? A zna ktos chybrydy czy gelack z firm alessandro czy z Opi? Jak one wytrzymuja?

Askar
08-12-2011, 15:47
elzbieta, poczytaj temat dokładnie, gdzieś już tu było o ślizganiu się koloru na bazie. Ktoś chyba radził po utwardzeniu "ściągać" śliską warstwę czystym pędzelkiem, ale nie jestem dokładnie pewna.

DiamondShine
08-12-2011, 16:53
chyba wtedy mozna przetrzyc suchym wacikiem baze troszke zeby tak sie kolor nie slizgal czy rolewal co nie?
a ja mam pytanie dzis robilam hybrydki potem zdj wstawie i na jedym pazurku mi takie hmmm nie jest to pęcherz tylko takie ciupi cos jakis tozek taka kuleczka nie wiem czego?

asia
08-12-2011, 17:37
albo powietrze albo za duzo hybrydy najprawdopodobniej. ew pyłek z piłowania

Evelina.J
08-12-2011, 23:31
POMOCY
Ja ogolnie jestem zelowa a akryl narazie tylko zdobienie....

Zadzwonila dzis kobitka powiedziala ze ma akryle wzgladajace jak szpadle :haha:. Chce zebym jej skrocila na migdalki i pomalowala hybrydowzm lakierem. Powiedzcie czy moze byc hybryda na akryl? Mam GellaQ SunFlower.

Chocolata
08-12-2011, 23:45
Może i to jak najbardziej i powinno się nawet dluzej trzymać:)

barbara_kawka
09-12-2011, 00:38
Evelinko oczywiscie ze moze;) ale na akryl zaproponuj Pani tansza wersje ;) po prostu uzupelnienie zelem ;) ... juz masz nastepna stala klientke , czuje to ;)

Evelina.J
09-12-2011, 09:32
Dzięki kochane bo miałam stracha tak bez upewnienia zrobić tak.

O 9:00 przyjdzie :) Mogę wykonać prace bez obaw dzięki wam :)

wiolcia
09-12-2011, 16:29
Kochane mam problem z hybrydą EF
Do tej pory pracuje na Astonishing , Shellac, Harmony. Ale jeden kolor skusił mnie z EF i postanowiłam zobaczyć na próbę.

Otóż nie umiem nabłyszczyć tego koloru, bo nabłyszczacz rozlewa mi sie i slizga ppo kolorze... dodatkowo utwardzony kolor jest jakby bez warstwy dyspersyjnej jest lekpi ale inaczej i to pewnie przyczyna. Próbowałam go nabłyszczać Harmony i Astonkiem i ten sam efekt w postaci plam bez nabłyszczacza. Próbowałam nawet 2 razy nabłyszczać. Nie chce kupować tylko dla jednego koloru ich nabłyszczacza.
Może któraś z Was kochane pracuje na hybrydach EF i mnie poratuje .:(

Emilia B.
09-12-2011, 19:29
ja tez ostatnio sobie robiłam z ef (baza z shellaca) i one jak sie utwardzają to nie mają właśnie tej warstwy dyspersyjnej. Zmatowiłam delikatnie kolor i dopiero nabłyszczyłam :) inna opcja jest taka że moze wcale nie trzeba używać nabłyszczacza bo i tak pieknie sie błyszczał bez tego :) ale ogólnie nie pracuje na ef wiec nie mam dużego nimi doświadczenia.

sandrus
09-12-2011, 23:40
Dziewczyny, na targach w Bdg. kupiłam lakierożel (na własny użytek), był okropnie tani i trochę się wahałam, czy jakościowo będzie przynajmniej dostatecznie dobry, ale kosztował 9zł za 5ml i się skusiłam. Pazurki malowałam w niedzielę tydzień temu i tylko finishem otuliłam wolny brzeg a trzymają się do dziś (a muszę przyznać, że nie oszczędzam ich w pracy). Broń Boże nie jest to żadna reklama ;) ale naprawdę nawet finish się nie ściera i ładnie błyszczą.
Nie wiem jak inne ich produkty ale myślę, że te lakierożele nie są tragedią pomimo braku możliwości porównania ich przeze mnie z lepszymi firmami.
Szkoda tylko, że na stronie mają tak okropnie przedstawione kolory :/: http://stylizacja.co/
Słyszałyście kiedyś o nich?

Ja je znam:)
Kupiłam ,bo polecała je koleżanka na innym forum.
Nie słyszałam jeszcze o nich złej opinii.
Zazwyczaj maluje nimi akryl lub żel,bo jakoś tak mi wygodniej i szybciej z hybrydowym kolorem,ale na naturze też je testowałam.
Na mocnych i twardych paznokciach wytrzymują nawet 3 tygodnie.
Rzecz jasna na słabych i mięciutkich już nie tak długo,ale zawsze dłużej niż normalny lakier:)

Askar
10-12-2011, 11:38
No mi jutro miną dwa tygodnie i muszę przyznać, że trzymają się świetnie.

Moja koleżanka robi sobie paznokcie tymi żelami u kosmetyczki. Wytrzymują 3 tygodnie bez odprysków ...jest tylko jeden problem - nie dają się odmoczyć. Kosmetyczka spiłowuje je. Ciekawa jestem jak u Ciebie będzie ze zdjęciem. Koniecznie daj znać.
No właśnie co do odmoczenia to nawet nie mam niczego by to zrobić :D będę musiała zakupić jakiś płyn... ale jeszcze trochę je ponoszę ;)

Paulka
12-12-2011, 14:52
Laski ja prosze o wypowiedz na temat wytrzymałości hybrydów z ReNails?? jak one sie sprawdzaja w praktyce??

RedSunset
12-12-2011, 17:22
Paulka ja mam 3 sztuki hybryd z Ra i mogę polecić. Przynajmniej ja jestem z nich zadowolona bardzo... Mają bardzo ładne kolory, dobrze kryjące. Ja akurat łączyłam RaNails z NSI . Baza i top z NSI i wszystko pięknie trzymało. Nie miałam żadnych odprysków po dwóch tygodniach noszenia, sądzę że spokojnie wytrzymałyby o wiele dłużej ale zdjęłam :) Ja jestem w 100% bardzo ale to bardzo zadowolona.

Paulka
12-12-2011, 17:50
red wlasnie na Twoja opinie m.in czekałam;) przegrzebalam calusienki temat i doczytalam ze je masz:P dziekuje Ci pieknie;) mam 6 szt kolorkow, ale nie posiadam zadnej bazy, topa, wiec zaryzykuje i kupie;)skoro Ty jestes zadowolona....

loginka
12-12-2011, 19:55
Ja wlasnie nosze na sobie mix z MM i RaNails. Baza i top z MM a kolor z Ra. Jak na razie wszytko sie trzyma od piatku :) i kolor tez super kryjacy :)

RedSunset
12-12-2011, 23:12
Miło mi Paulka że mogłam pomóc :kwiatek:
Ja jestem naprawdę zadowolona z Ra - przynajmniej z kolorów. Jeśli chodzi o bazę i top - to nie mam z tej firmy akurat, bo mam z LNC i z NSI. W połączeniu z tymi produktami, Ra spisuje się świetnie. Nie są rzadkie jakoś bardzo, ani nie gęste, jak dla mnie idealne i szczerze najlepiej maluje mi się właśnie tymi hybrydami :) Nie wiem tylko czy będziesz kupowała u dystrybutora czy w sklepie internetowym. Piszę o tym, dlatego że ja zakupiłam na targach te hybrydy, a później sprawdziłam na internecie jak one wyglądają w sklepie i niestety doznałam szoku! Bo kolory które są pokazane w sklepie są zupełnie inne od tych w buteleczkach :/: i gdybym zamówiła patrząc na wzorniki ze sklepu internetowego to wiem że byłabym niezadowolona :/:

Destiny
13-12-2011, 22:23
Wyczytałam, że większość z Was poleca zestawy hybrydowe od MM.
Przejrzałam ich ofertę i znalazłam bardzo kuszącą propozycję :D

Zestaw startowy lakierw hybrydowych - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe-permanente-uv/486-zestaw-startowy-lakierow-hybrydowych.html)

Co myślicie o takim zestawie?
Czy zawiera wszystko co potrzebne do wykonania profesjonalnego manikiuru?
Czytałam wcześniej pewną wypowiedź Alicji Chrzanowskiej gdzie krok po kroku wyjaśniała jak zbudować paznokcia, ale używała innych nazw i nie wiem czy ten zestaw będzie równie dobry?

Pomóżcie :D

DiamondShine
13-12-2011, 22:33
Destiny jak najbardziej sie oplaca ;) i wszystko jest w tym :) moze sama sie skusze hihi

Destiny
13-12-2011, 22:42
Za taką cenę myślę, że warto ;)

Będzie świetny prezent na gwiazdkę ;)

DiamondShine
13-12-2011, 22:45
ja tez mysle, ze za taka cene warto ;) szybko i fajny efekt ;)

Destiny
13-12-2011, 22:49
Teraz pozostaje mi tylko pieniążki uzbierać :)
Mam nadzieję, że promocja się nie skończy zanim uzbieram fundusze ;)

Przyznam się szczerze, że na początek miałam kupować badziew z allegro, ale cieszę się, że sobie poczytałam Wasze opinie ;)

Paulka
16-12-2011, 11:56
robilam wczoraj pierwszy raz hybrydki na sobie, tzn robilam wczesniej na kursie, ale pierwszy raz tak na "zywo" musze jeszcze bardziej uwazac na skorki ale mysle ze jest ok;) zrobilam zdjecie poszczegolnych kolorow ktore mam, jak zrobie ladniejsze zdjecia to wstawie do katalogu te kolorki...ale ogolnie tak o hybrydach RaNails to fajnie sie je naklada, po utwardzeniu 2min juz widac blysk i nawet nie ma co przecierac;)oj podobaja mi sie te hybrydki zakochalam sie w nich;):love: na paznokciach kolor Treasure;) to jeszcze linki wkleje jak t owyglada w sklepie dla powonania:
http://sklep.eurofashion.com.pl/14680-el-ranails-lacquerel-soak-off-color-gel-15ml---spring-grass.html
http://sklep.eurofashion.com.pl/14651-el-ranails-lacquerel-soak-off-color-gel-15ml---moonlight.html
http://sklep.eurofashion.com.pl/14669-el-ranails-lacquerel-soak-off-color-gel-15ml---dirty-plum.html
http://sklep.eurofashion.com.pl/14689-el-ranails-lacquerel-soak-off-color-gel-15ml---warm-bronze.html
http://sklep.eurofashion.com.pl/14656-el-ranails-lacquerel-soak-off-color-gel-15ml---treasure.html
http://sklep.eurofashion.com.pl/14663-el-ranails-lacquerel-soak-off-color-gel-15ml---velvet.html

Elizabeth76
16-12-2011, 12:02
Paulka a ten 3 od prawej to bardziej w bordo czy bardziej w brąz bedzie ?? :D

Paulka
16-12-2011, 12:07
no wlasnie mialam jeszcze dopisac...teraz jak patrze na te kolorki to troche sciemniaja;)
po pierwsze to sa probki BEZ TOP'a ;)
stain gold jest bardziej jak bez niz zołty, absolutnie nie ma nic z zołtego:)
shadow jest bardziej pod braz niz bordo, ale taki jasny braz;)


teraz poszostaje czekac jak dlugo beda sie trzymac, i mozemy chwalic jakby co:)

RedSunset
16-12-2011, 12:20
super Paulka i cieszę się że ci się spodobały :) ja też je pokochałam i nie zmienię na inne :) a kolorki masz śliczne :]

Paulka
16-12-2011, 13:15
red a powiedz mi ile utwardzasz je?? na buteleczkach napisane jest ze kolorek 2 minuty, a na tym filmiku co ela wrzucila to chyba 3 minuty kazali, mi po 2 minutach to jzu blyszczalo bylo suche, i nie bylo czego przecierac...

RedSunset
16-12-2011, 13:37
ja utwardzałam po 3 minuty...były suche, nic nie przecierałam tylko dawałam następną warstwę...

losek78
16-12-2011, 22:40
mam zestaw MM ten z bazą i topem easy off - dziś robiłam koleżance i bardzo fajne w obsłudze są te hybrydki , właściwie maluje się jak zwykłym lakierem , żadna filozofia , biały bardzo fajny -wystarcza 1 warstwa :ok:

Destiny
17-12-2011, 20:24
Możecie mi polecić jakiś cielisty kolorek lakieru z MM? :D tylko żeby był kryjący :)

Chocolata
17-12-2011, 20:52
Tak wygląda jesienny poranek
http://i1091.photobucket.com/albums/i384/Szokolada/DSC05273.jpg nie błyszczy bo go pociągnełam na probe matującym lakierem parę dni temu
Zobacz sobie w katalogu lakierów hybrydowych czy nie ma wystawionych pozostałych kolorów

Agnieszka Praska
17-12-2011, 20:54
dziewczyny szukam opini o star nail :)
prosze napiszcie cos, chce zamowic pelna kolorowke z tej firmy:D
zalozylam nawet osobny temat tej firmy http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/8063-star-nail-soak-off.html

prosze o opinie

tusia
17-12-2011, 20:57
Możecie mi polecić jakiś cielisty kolorek lakieru z MM? :D tylko żeby był kryjący :)

http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow.html zerknij do tego tematu:)

Destiny
17-12-2011, 21:32
Bardzo dziękuję za pomoc :)
Chyba skuszę się na ten jesienny poranek ;)

asia
18-12-2011, 18:14
agulusia chyba nasza Ivonka na tej firmie pracuje

Destiny
20-12-2011, 00:28
Kupiłam :D jutro lub pojutrze zestaw powinien przyjść i od razu zabieram się do pracy :)

Paulka
20-12-2011, 11:49
red mam jeszcze jedna pytanie do Ciebie odnoscie Ranails...czy mje sciagasz i jak schodza, łatwo trudno??ja nie moglam odmoczyc ich czystym acetonem:o

Ignorantka
20-12-2011, 18:45
No mi jutro miną dwa tygodnie i muszę przyznać, że trzymają się świetnie.

No właśnie co do odmoczenia to nawet nie mam niczego by to zrobić :D będę musiała zakupić jakiś płyn... ale jeszcze trochę je ponoszę ;)
...no i jak ze zdjęciem em-nail? Dały się odmoczyć?:co:

Askar
20-12-2011, 20:48
Już zdaję relację: niestety Ignorantko poczujesz się nieusatysfakcjonowana - spiłowałam je i nie wiem czy dadzą się odmoczyć. Kilka dni temu kupiłam specjalnie aceton do zdjęcia ich, ale calutki mi się wylał w torebce. Pozbyłam się i torebki i acetonu. Paznokcie wyglądały już okropnie, zaczęły odpękiwać i musiałam się ich pozbyć, a czasu na wstąpienie do hurtowni brak :( Po Nowym Roku najpierw zaopatrzę się w aceton , zrobię drugie podejście i dam znać na pewno! :)
Ale trzymają się super! ;)

Ignorantka
21-12-2011, 00:16
Już zdaję relację ... zrobię drugie podejście i dam znać na pewno! :)
Ale trzymają się super! ;)
Dziękuję za szybką odpowiedz :kwiatek:
Koleżanka ma już czwarte mani, nosi do ogromnych odrostów, kolorki też są fajne. Kuszą mnie, ale na piłowanie nie zdecyduję się. Nsi i gelish, które mam dają się zdjąć przy pomocy acetonowego zmywacza z rossmanna (tego zielonego) i to mi odpowiada - tylko cena ogranicza ilość kolorków.

jadz_88
21-12-2011, 01:24
dziewczyny czy macie jakieś zdjęcia zdobień lakierami hybrydowymi?:)

malutkaistotkaa
21-12-2011, 09:08
hey :) mam pytanie:) używałyście może lakierów hybrydowych z Modeny NAils??
widzialam ze maja je teraz w ofercie i myślałam nad kupnem ale chciałabym znać wasze opinie :)
dziekujee:)

malinowa
21-12-2011, 12:52
malutkaistotkaa (http://forum.wzorki.info/members/3029-malutkaistotkaa.html) tu parę osób pisało o modenie, tylko chyba nikt nic nie napisał o trwalości i o tym jak ze ściąganiem tych lakierożeli z modeny jest, a w temacie o katalogu żelolakierow są wstawione chyba ze dwa kolorki na pazurkach

Chocolata
21-12-2011, 13:37
dziewczyny czy macie jakieś zdjęcia zdobień lakierami hybrydowymi?:)

http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow.html chyba w tym temacie najszybciej cos znajdziesz

elarto.pl
21-12-2011, 14:12
Cześć dziewczyny. Wczoraj zostałam zrugana za założenie nowego tematu, a nie pisanie w tym więc... więc spróbuje tutaj :) Chciałabym poznać Wasze opinie, problemy, przemyślenia, reakcje klientek na temat szeroko pojętego manicure hybrydowego. Uwagę chciałabym skupić na Waszych odczuciach związanych z podejściem producentów i dystrybutorów do tematu.

Rynek zalewają ciągle nowe produkty, pojawiają się kolejni producenci i dystrybutorzy, kolorowe kobiece pisma promują naturę i modne ostatnimi czasy słowo "hybryda". A co Wy o tym myslicie? Nie czujecie się zagubione w gąszczu produktów? Złotych rad? Nie zastanawiacie się czasem co z czym, do czego i jak? Czy czujecie się dobrze poinformowane? A może uważacie że boom związany z "hybrydą" to chwilowy trend?

I w końcu... żel hybrydowy vs lakierożel - co wygrywa u Was? Obserwując bacznie stylistki i ich klientki, spotykając się z nimi na codzień, rozmawiając, zauważyłam że zdecydowana część postrzega żele hybrydowe i lakierożele jako ten sam produkt. Nie znając różnic pomiędzy tymi produktami oraz nie otrzymując konkretnych odpowiedzi, pomocy od sprzedawców, często kończą pracę z systemem, zrażając się do produktów. Nie raz słyszałam, że Panie "nie chcą więcej widzieć hybryd, gdyż mają już dość reklamacji w swoim salonie". A Wy dogie Panie do której grupy należycie? Wolicie hybrydowe żele czy lakierożele? Na których pracujecie/wolicie pracować? A może zgadzacie się ze mną, że Stylistka powinna opanować i posiadać obie te metody, aby wybrać tę najlepszą dla swojej klientki?

Pozdrawiam przedświątecznie i czekam na gorącą dyskusje :)

sztynka
24-12-2011, 16:58
hey :) mam pytanie:) używałyście może lakierów hybrydowych z Modeny NAils??
widzialam ze maja je teraz w ofercie i myślałam nad kupnem ale chciałabym znać wasze opinie :)
dziekujee:)

Malutka ja mam brąz, czerwień, biały, blady różowy, gloss i base&top.
Kolory ładne, kryją po 3 warstwach nakładałam na bazę utwardzoną i wytartą suchym wacikiem, inaczej się nie da. Kolorki za rzadkie, rozlewają się i trudno zabezpieczyć wolny brzeg. Na koniec radzą dawać base&top, przemyć i na to gloss. Base się baaardzo słabo utwardza na kolorku, marszczy nawet jak dasz tyci tyci, robią się wyspy jak na takim źle nabłyszczonym pazurku i kolor się wyciera z wacikiem, radzę dawać 2 razy top i potem przemyć.
Owy gloss za 18 zł to nic innego niż zwykły lakier do paznokci bez utwardzania w lampie UV. Klientka moje zauważyła, że wysechł sam , a ja ZONK:o także czeka mnie zakup nabłyszczacza, bo ten tu to oszust, widać od razu po składzie, identiko jak lakier. Ale za to świetny jest jako utwardzacz to zwykłych lakierów, bo mega szybko wysycha na kolorku i go nie ściera i można walić grubo lakieru, że szok! Trwałość? Bardzo kiepska, około 3 dni na pięknych smukłych naturalkach. Nie odmacza się nawet w 100% acetonie technicznym-testowane na sobie nie na klientkach, trzeba spiłowywać. Ogólnie jest zbyt gumowaty, aby dac go na żel, sprawdziłam i klientka po tygodniu wróciła, a on cały spękany, kolor brązowy. Nie współgra z jednofazówką. Na akrylu trzyma jak beton, ale nie nabłyszczonym tylko lekko wypolerowanym.
Podsumowując nie kupiłabym ich drugi raz, albo nie umiem się posłużyć, albo są do kitu. Jeszcze planuję dokupic inny gloss i wtedy zobaczę. Ale teraz mają w małych pudełeczkach, ja mam w butelkach . Może któraś lepiej się posłuży? Chętnie odsprzedam zestaw za parę złotych.

Jessy
27-12-2011, 12:22
Hej dziewczyny, od niedawna jestem na tym forum i używam metody hybrydowej na naturalnych paznokciach, nie przeszłam żadnego szkolenia, bo manicure robię dla siebie mam jednak pewne pytanie, przejrzałam forum i nie mogłam zaleźć na nie odpowiedź czy można nakładać 3 warstwy kolorowej hybrydy czyli z baza i wykończeniem w sumie 5 ??? czy szybko będą odpadać? :huh:

germana
27-12-2011, 13:05
Jessy - ja tak robię jak daje drobinki i wszystko się trzyma...

baza, kolor, kolor, przezroczyty z drobinkami i top a w hardcorowej opcji jeszcze + stempelek/farbka i top jeszcze raz i nie zauważyłam żeby jakoś częściej odpadały/odpryskiwały.:P
a 3 warstwy daje tylko przy czarnym z artistica i star burst z harmony bo jakoś przy 2 warstwach nie ma idealnego krycia....

ale ogolnei mi się wydaje że 2 warstwy koloru powinny wystarczyć. Jeśli są prześwity to spróbuj ciut więcej dawać przy 1 i 2.
musisz popróbować jak Ci wygodnie;p

ale myślę że 3 cienkie nie są niczym złym. ^_^

Jessy
27-12-2011, 13:42
dziękuje Germana :kwiatek:zastosuje się do twoich rad :)

Robocik1983
30-12-2011, 23:44
Bry wieczór :)

Mam pytanko jeżeli chodzi o "poprawianie" gotowej hybrydy.

Zrobiłam sobie tydzień temu manicure (pierwszy raz :) ), chciałabym teraz zmienić kolor i nie wiem w jaki sposób powinnam się do tego zabrać... Czy mam usunąć wszystkie warstwy lakieru - do "gołej" płytki paznokcia, czy są jakieś inne metody, aby nie zdzierać wszystkiego? :(
Czy w jakiś sposób da się usunąć finnish i lakier zostawiać bazę czy muszę robić wszystko od nowa?

Ewentualnie czy malując kolorem-lakierem na istniejący finnish i ponowne wykańczanie nową warstwą finnishu da ten sam ładny efekt?

Dziękuję :)

milejdi
01-01-2012, 14:30
Mam małe pytanie. Moja znajoma zrobiła sobie manicure hybrydowy, z tym że nie miała kolorowego lakieru, tylko taki bezbarwny, kolorem zbliżony do koloru paznokcia, by jak najmniej się odznaczał. Nie zdejmowała go, tylko piłowała nawet gdy miała duży odrost, a żeby ten odrost był mniej widoczny, pokrywała całość zwyczajnym lakierem. Nawet nieźle to wyglądało ;-) Pytanie związane jest z tym, że moja kuzynka stwierdziła, że kosmetyczka pewnie nie polożyła mojej znajomej lakieru, tylko zostawiła taki bezbarwny podkład. Czy to faktycznie mogło mieć miejsce? Nie wiem, na jakich lakierach pracowała ta kosmetyczka, ale gdyby zostawiła tak samą bazę, to manicure nie przetrwałby w praktycznie niezmienionym stanie tak długo? Pytam się, bo sama mam ochotę się wybrać do tej pani(jest dość tanio ;-)), no ale...mam nadzieje, że moje pytanie nie jest głupie czy coś ;-) A jeśli jest, to proszę o wyrozumiałość.

asia
01-01-2012, 16:56
Robocik zdejmujesz wszystko i zakladasz od nowa :) ale to minuta pieć, szybciutko się robi ;)

Milejdi kosmetyczka zapewne położyła bazę hybrydową, a na to delikatny transparentny kolor hybrydowy. Jeżeli nie chce się dłużej nosić hybrydy można ewentualnie chodzić z odrostem i pokrywać całosc lakierem zwyczajnym, nie bedzie z tym problemu. Można też ściągnąć hybrydę.

Chocolata
01-01-2012, 18:58
Moje klientki czasem po 6 tyg. noszą nawet kolorowe hybrydy, zamalowując sobie odrost lakierami, więc jesli cos nie schodzi przeciągnięte wacikiem z acetonem czy zmywaczem, to raczej jest hybryda:)

malutkaistotkaa
02-01-2012, 09:45
hey zdecydowałam ze nie będę marnowała pieniążków w błoto skoro opinie o modenie i tańszych produktach sa jakie sa...
dlatego wole zainwestować w cos lepszego...
i teraz pytanie jest takie:

Indigo czy Mistero ??


kolejne pytanie czy mozna mieszac 2 firmy ?? nic si enei stanie jesli kupie np indigo podklad i finish a lakierki beda z mistero??

samaron
02-01-2012, 09:53
Ja z powodzeniem łączę bazę/top z indigo z kolorami MM - z moich osobistych doświadczeń oraz obserwacji z zewnątrz wynika, że to jedno z najlepszych kombinacji :)

malutkaistotkaa
02-01-2012, 13:25
nno to super dziekuje za odp:) a powiedz mi jeszcze utrzymuje sie to faktycznie do 3tyg??
czy mozna hybryde polozyc na przedluzone pazurki clerem??
czy to tylko na naturalne paznokcie?

Chocolata
02-01-2012, 13:53
Tak jak wczesniej pisalam, przy umiejętnym podpilowywaniu sobie wolnego brzegu ktory kruszy się po 2-3 tyg mozna spokojnie je nosic nawet 6-8 tyg 9 tylko czy warto bo odrost jest mega!) Na przedlużonych pazurkach też się świetnie trzyma a nawet dlużej, jedynie trzeba zmatowić powierzchnię i dać bazę hybrydową i resztę jak w hybrydach. Cofnij sie w posty - duzo pisałyśmy o trwałości

samaron
03-01-2012, 16:41
ponieważ brakuje mi rzetelnych informacji firmowych nt kolorów realnych sprzedawanych przez różne firmy lakierożeli, a jakoś nasz katalog słabo uzupełniamy dokopałam się do shellaców oraz mixów jakie można robić poprzez łączenie kolorów
Solessence | Beauty, Fashion, Lifestyle CND: Shellac ? All Colors (http://www.solessence.com/swatches-nails/all-colors/)
http://www.allperfectnails.com/2011/08/shellac-cnd-color-collection.html
http://www.allperfectnails.com/2011/08/shellac-color.html
http://www.shellac.nl/media/img/Aceton/CO11ShellacLayeringSheet.jpg
Shellac Cnd Profilo Esaurito | Facebook (http://www.facebook.com/profile.php?id=100001148659179&ref=ts&sk=photos#!/media/set/?set=a.10150106598067264.283073.307317462263&type=3)

białaaaa
05-01-2012, 22:59
dziewczyny ile schodzi wam z ściągnięciem starych hybryd (mm pernament uv) mocząc wacik w acetonie (ja mam innej firmy) i zawinięcie w folię aluminiową pazurka i założeniem nowych ???? bo mi zeszło 1.5 godz katastrofalny czas :)

jeszcze jedno mam pytanie czy tak powinno być że jak maluję nabłyszczającą warstwę (mam bazę i nabłyszczacz jako jedno z mm) to kolor np. czerwony może zostawać na pędzelku ?? czy one nie są utwardzone (120sek trzymam w lampie) jeszcze wystarczająco??

Chocolata
05-01-2012, 23:06
Ja zdejmuję pilniczkiem ile sie da warstw a resztę dopiero moczę więc15 min max.
Co do koloru na pędzelku topu to wyraźny objaw ze się kolor nie utwardził należycie. Może masz już słabsze żarówki?

białaaaa
05-01-2012, 23:15
być może bo odkąd zakupiłam u sami lampkę cyfrową to do tej pory nie wymieniałam żarówek tylko że ja robię mało pazurków więc żywotności raczej tak szybko nie powinny stracić

jumpi
06-01-2012, 07:34
dziewczyny ile schodzi wam z ściągnięciem starych hybryd (mm pernament uv) mocząc wacik w acetonie (ja mam innej firmy) i zawinięcie w folię aluminiową pazurka i założeniem nowych ???? bo mi zeszło 1.5 godz katastrofalny czas :)

jeszcze jedno mam pytanie czy tak powinno być że jak maluję nabłyszczającą warstwę (mam bazę i nabłyszczacz jako jedno z mm) to kolor np. czerwony może zostawać na pędzelku ?? czy one nie są utwardzone (120sek trzymam w lampie) jeszcze wystarczająco??

mnie się zdarzyło czasem i 2 godziny :) ściągnięcie+ nowe

może spróbuj trzymać 180s, czasem ktoś nie włoży łapki do końca w lampie, albo nie wszystkie żaróweczki świecą, bo np. 1 się wysunęła, mnie się już takie syutacie zdarzały :)

Chocolata
06-01-2012, 10:51
Wczoraj dostałam lampę LED i cały zabieg (zdjęcie starych+ założenie nowych) zajęło mi 35 min.

Sorcha
06-01-2012, 12:47
Jejku, tyle zajmuje mi samo ściągnięcie;(plus drugie tyle na założenie nowych;(

białaaaa
06-01-2012, 12:51
o kurcze no to taki czas to świetna sprawa jednak led przyśpiesza pracę

kobietazpazurem
06-01-2012, 13:02
U mnie nie wiem czemu klientki nie chcą hybrydek. Wolą kolorowy żel na naturalną płytkę- go można dopełnić.

kasiulka81
06-01-2012, 13:42
Mam do Was następujące pytanie:
Czy na żel easy off (z allepaznokcie) mogę nałożyć lakierożel i ten nabłyszczacz z lakierożeli???? Przymierzam się do zakupu czegoś takiego na użytek własny i mam (ponieważ zajmuję się tym czysto amatorsko) i chciałabym tanim kosztem sobie to nabyć. Doradźcie mi proszę kochane jak najlepiej zrobić, przeczytałam ten temat i mam mętlik w głowie :placz:
W sumie wszystkie produkty jakich używam mam z alle i tam mi jest najwygodniej zamawiać, więc fajnie by było gdyby któraś podzieliła się doświadczeniem o lakierożelach z tej właśnie firmy. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi :kwiatek:

Justyna25
08-01-2012, 14:29
Ja od lutego chciałam wprowadzić hybrydy. W wakacje pracowałam w salonie przez tydzień na zastępstwie i to tam miałam z nimi styczność.... pokochałam od razu
Chciałam zapytać o dobrą jakość ale jednocześnie przystępną cenę nie za 57zł.....takie coś na wypróbowanie :) dacie rade coś podpowiedzieć:D

natalia268
08-01-2012, 19:09
poczytaj trochę postów z tego tematu, ewentualnie możesz zerknąć też tu .. http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow.html

kasiulka81
08-01-2012, 19:36
Czytam, czytam, czytam i jestem już z tego głupia ;( Czy ktoś mi odpowie na następujące pytanie:
Czy środek BASE COAT to ten sams co BASE TOP COAT????? :/:

Zen.
08-01-2012, 19:50
base coat to sama baza, base top coat moze być używany jako baza i wykończenie.

elarto.pl
09-01-2012, 09:20
U mnie nie wiem czemu klientki nie chcą hybrydek. Wolą kolorowy żel na naturalną płytkę- go można dopełnić.
Żel hybrydowy również można dopełnić :)

jumpi
09-01-2012, 09:41
i nałożyć na żel lub akryl. dużo łatwiej się go stosuje niż żele kolorowe :)

białaaaa
09-01-2012, 12:01
Żel hybrydowy również można dopełnić :)

to jak można czy nie można ??

jumpi
09-01-2012, 12:05
Ja odnawiam, ale tylko i wyłacznie jak trzyma sie idealnie, bez żadnych odprysków i zapowietrzeń, no i najlepiej jak jest ten sam kolor, albo ewent. ciemniejszy, ale zawsze trzeba brać pod uwagę fakt, że to może sie troszkę gorzej sie trzymać. Choć u mnie na moich paznokciech wszystko sie super trzyma! (choć nie sa zbyt mocne)

kasiulka81
09-01-2012, 21:33
Zastanawiam się nad kupnem całego zestawu: Promocja zestaw manicure hybrydowy lakier żel - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcie.pl/10894--promocja-zestaw-manicure-hybrydowy-lakier-zel-.html) bo moja lampa już zaczyna nawalać i żyć swoim życiem, więc jak nawet te hybrydy mi się nie sprawdza to chociaż lama zostanie :D Czy testowała któraś już te żelo-lakiery z alle INS??????? Ciekawa jestem czy są OK czy jednak do bani. Jeśli, któraś z was na nich pracuje to dajcie proszę znać :kwiatek:

Chocolata
09-01-2012, 21:52
Ja nawet frenche teraz robię kolorowymi hybrydami - przy odnowie zero pracy w każdej chwili można zmienić kolor:))

samaron
10-01-2012, 09:47
Czy testowała któraś już te żelo-lakiery z alle INS??????? Ciekawa jestem czy są OK czy jednak do bani. Jeśli, któraś z was na nich pracuje to dajcie proszę znać :kwiatek:
Są do bani i nie da się na nich pracować ;)

ilonkjapazurek
10-01-2012, 11:12
Ja się pokusiłam na shellac, ale nie na allegro tylko zamowilam na stronie centrum paznokci, juz sie nacielam na podroby na allegro komplet lakierów Salon Sally H. :/ i lezy 21 kolor bezuzytecznie i 250zł w plecy... sama sobie nimi maluje ale klientkom odradzam, gdyz schna ok 30min (jedna cienka warstwa) pozostawiaja brzydkie smugi nawet przy 3 warstwie sa strasznie rzadkie (zapewne rozrabiane). Obecnie pokusilam sie na Shellac wlasnie czekam na paczke OBYM TYM RAZEM NIE WYWALILA KASY W BLOTO ;/ wczesniej kupilam kilka kolorow z modeny i w ogole do bani kilka kolorow jakos dziwnie sie zachowuje w lampie jakby sie sciagaly robily bable itp itd. a zniektorymi bylo ok. . mam nadzieje ze tym razem zakup sie uda :placz:

Ava
10-01-2012, 11:35
dziewczyny zauwazylam ze wiekszosc z was uzywa hybrydek z mistero milano. Powiedzcie jak sie odmacza te pazurki.. czy acetonem da rade? A hybrydki z ranails? W pracy mam gelish i shellac i sciaga sie je rewelacyjne... ale do uzytku domowego sa dla mnie za drogie wiec wolalabym kupic cos tanszego ale rownie dobrego.

Poradzcie cos



widzialam tez ze golden nails ma hybrydki. Pracowala ktoras juz na nich?

samaron
10-01-2012, 11:48
W tym temacie masz wszystko opisane, przeniosłam Twój post, w katalogu wklejamy tylko zdjęcia, nic nie piszemy.

cadevra
10-01-2012, 12:38
a ja mam pytanie czy któraś z Was dziewczyny zna hybrydy EzFlow TruGel?

białaaaa
10-01-2012, 13:38
zrobił by ktoś stepika uzupełnienia hybrydy ?? bo ja jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić

Paulka
10-01-2012, 14:29
ja nie zrobilam stepika, ale wczoraj uszczerbil mi sie rozek paznokcia i zerwalam kawalek hybrydy...zmatowilam lekko to miejsce i prog bloczkiem polerskim i nalozylam tak jak to sie robi zawsze, kolor,kolor, top i nie widac zadnej roznicy zeby bylo to dorabiane;)

ilonkjapazurek
10-01-2012, 17:18
No dobra, no wiec co robie nie tak .. baza, kolor a gdy wyjmuję z lampy są jakies pomarszone :F

emila
10-01-2012, 17:22
Jak są pomarszczone tzn., że dałaś za dużo koloru :) oszczędniej nakładaj :)

Paulka
10-01-2012, 17:24
moze nie utwardzone, spr czy z lampa i zarowkami wszystko ok??ja tak mialam z soakami tez mi sie marszczyly, nie mam pojecia dlaczego tak sie dzialo...z hybrydami na tej samej lampie i zarowkach takich problemow nie mam, moze slabo odltuszczona no nie wiem....


o wlasnie juz mnie emila uprzedzila z duzo cenniejsza porada, i odrazu ja wiem dlaczego mi sie tak dzialo;)

ilonkjapazurek
10-01-2012, 17:26
ahaa :) a sluchaj emilko, czy mozna nakladac dwie wartwy kolory wtedy ?

emila
10-01-2012, 17:30
Spokojnie możesz dać dwie bardzo cienkie warstwy, w pierwszej mogą być prześwity, a drugą ładnie pokryjesz całość :)

jumpi
10-01-2012, 19:01
Zastanawiam się nad kupnem całego zestawu: Promocja zestaw manicure hybrydowy lakier żel - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcie.pl/10894--promocja-zestaw-manicure-hybrydowy-lakier-zel-.html) bo moja lampa już zaczyna nawalać i żyć swoim życiem, więc jak nawet te hybrydy mi się nie sprawdza to chociaż lama zostanie :D Czy testowała któraś już te żelo-lakiery z alle INS??????? Ciekawa jestem czy są OK czy jednak do bani. Jeśli, któraś z was na nich pracuje to dajcie proszę znać :kwiatek:

Ja mam kilka INS i niektóre są ok, a niektóre sa tak gęste, że nie da się nimi pracować, a do tego nie utwardzają się. Te które się dobrze utwardzają trzymają się ok.

Lakierożelki też mogą się marszczyć jak są żel wymieszane przed użyciem.

sztynka
10-01-2012, 19:28
Hybrydy Modeny po raz enty obradzam, bo któraś wcześniej coś pisała, że jej się marszczą. Niestety amatorką nie jestem i te hybrydy dają ciała po całości.
Ja kładę hybrydy na cienką warstwę silikonowego light blue z I-Nails , bo hybrydowa baza jest z Modeny okropna. Nie przemywam. Na tym ładnie 2-3 warstewki koloru kładę, bez przemywania znów cienka warstwa easy off I-Nails, przemywam i nabłyszczam glossem do silikonów, lub lakierem topem. Wszystko się trzyma w porządku. Na stopach zrobiłam hybrydy Modeny bez matowienia płytki, jedynie skórki i błonki usunęłam. Jak na razie ok się trzyma kilka dni, ale to akurat na stopach normalne.
Dopełnienie robiłam raz.
Odsunęłam skórki, wycięłam (sobie) . Zmatowiłam odrost bloczkiem biały 120/120, zmatowiłam całość. Skróciłam wolny brzeg pilniczkiem 180. Na to warstwa bazy na odrost, potem 2 razy kolor akurat kładłam ten sam, lampa i base&top , przemyłam i nabłyszczyłam. Po kilku dniach na dwóch odprysło, po tygodni na reszcie. Ale ja mam lipne hybrydy.

kasiulka81
14-01-2012, 00:10
A czy któraś z Was potrafi mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy lakierami hybrydowymi, a lakierami hybrydowymi easy off z Mistero Milano???? Bardzo proszę o pomoc bo chcę sobie kupić zestaw startowy do hybrydek tej właśnie firmy, ponieważ tak też polecacie w temacie no i mam teraz problem z rozróżnienie co wybrać:tuptup:

Chocolata
14-01-2012, 10:40
Kasiu na stronie Milano jest to dokładnie napisane

"Lakier 2w1 (baza i nawierzchniowy) przeznaczony jest dla osób oczekujących od zabiegu manicure hybrydowego maksymalnej trwałości i 100% odporności na odpryskiwanie oraz matowienie płytki paznokcia. Zapewnia idealne wybłyszczenie oraz niezmienną intensywność koloru.

Oferowany oddzielnie lakier podkładowy i nawierzchniowy (EASY OFF), przeznaczone są dla osób oczekujących maksymalnie 2 tygodniowej trwałości zabiegu. Zapewniają również bezinwazyjne usunięcie lakieru hybrydowego przy pomocy preparatu DISSOLVERE. Dzięki opatentowanej formule bazy i lakieru nawierzchniowego stylistka jest w stanie w przeciągu 5 minut w pełni usunąć lakier z paznokcia bez konieczności użycia pilnika. "

natalia268
14-01-2012, 13:49
Ile Wam się najkrócej trzymały hybrydy na 'słabych' pazurkach? Chodzi mi o te hybrydy, które trzymają się jak beton baaardzo długo na 'normalnej' płytce. ;)

kasiulka81
14-01-2012, 16:12
Chocolata - dziękuję za podpowiedź :przytul: jesteś mi niesamowicie pomocna:kwiatek:
Jeśli dobrze rozumiem to różnica jest tylko w podkładzie i tej warstwie nawierzchniowej??? Czyli lakiery (kolorowe) hybrydki kupuje te same do obydwu metod???? Wiem, że jestem upierdliwa z tymi banalnymi pytaniami, ale chciałabym dobrze kupić i być zadowolona z tego :D Czekam na wypłatkę i zakupuje kilka produktów na MM :cwaniak2: już nie mogę się doczekać :tuptup:

Brilliant
14-01-2012, 16:35
no to ja sie wypowiem natalka,,,ja mam podkladowy i wyblyszcz. z mistero milano,,a kolorki z innej firmy,,i nie wiem jak to jest ale innym klientkonmm rzymaja sie rewelacyjniea jednej pazni odszedl ten zel po 3 dniach:/ no massakra jkas,,ale ona ma baardzo obgryziona plytke i podejrzewam ze dlatego...chociaz moge sie mylic,,

Chocolata
14-01-2012, 17:08
Kasiulka - tak - dokładnie kolorówka jest do obu metod identyczna tylko daje się inne bazy i nabłyszczacz:)

kasiulka81
14-01-2012, 17:33
Chocolata - chyba się zdecyduję na tę metodę do której wystarczy ta baza 2 w 1 bo ja i tak w większości będę nakładała to sobie i mamom na zmatowiony żel, a jak któraś kumpela okazjonalnie poprosi mnie i zrobienie hybrydek na naturalnej płytce to myślę, że też bez problemu da radę :D No nic zbieram a właściwie czekam na kasiorkę i kupuje :] od razu kupię sobie próbki coverów i żeli jednofazowych bo widziałam tam coś takiego :skacze: i nowy pędzelek by mi się przydał:ok:

asia
14-01-2012, 21:10
Natalka, jezeli płytka sie rozdwaja bardzo na końcach, łamie etc, nie ma siły, nawet na nastepny dzien moze sie zrobic uszczerbek a wtedy latwo sie skubie... ale w takim przypadku mozna troche zelu abo akrylu dac jako podklad :D

samaron
15-01-2012, 10:06
Ja zauważyłam, że najlepiej trzymają się kolorki, które kryją za jedną cienką warstwą, te które trzeba nałożyć grubiej tworzą miękką powłokę, podatną jednak na uszkodzenia oraz nęcącą skubaczki.
Więc na cienkie pazurki nakładam kolorki nie wymagające kilku warstw (wszelkie brokatowe te do efektów oraz czerwień z indigo, mojej własnej produkcji beż; koral i rockstar glamour;)).
Teraz miałam extremalny przypadek pani z chorą tarczycą, płytka wysuszona na wiór, twarda, ale bardzo krucha, kilka pazurków rozdwajająca się prawie do połowy. Te rozdwajające potraktowałam akrylem, reszta tylko baza + brillante oro + top. Pani na urlopie na 2 tyg. Ciekawam co powie jak wróci.

asiekfr
15-01-2012, 11:37
ja tez sie skusze na 2w1 od MM No niestety jak tylko paznokiec sie rozdwaja to nie bedzie sie trzymalo.Przetestowalam na mojej fryzjerce(kilka razy) na nastepny dzien czasami juz na wolnym brzegu odeszlo . Robie w takim przypadku jak Asia ,daje warstwe zelu i jest git i klientki zadowolone i nie wracaja z reklamacja ,ze cos tam odpryslo.

loginka
15-01-2012, 12:27
Dziewczyny tego zelu pod hybrydy dajecie taka cienka warstwa jak lakier, przemywacie matujecie i na to baza i kolorki dalej?

samaron
15-01-2012, 15:42
ja daję akurat akryl, ale procedura pewnie taka sama, cienko, w zasadzie tylko odbudowa tego co wykruszone (sama nosze na swoich teraz cienką warstwę akrylu już ponad 4 tyg) opiłowuję, wygładzam bloczkiem - i w ten sposób mam przygotowany pazur, daje bazę + kolor+ top.
Jak robiłam sobie, na swoich świeżo zaakrylowanych to dałam bez bazy od razu kolor - trzymało się ponad 2 tyg., ale u mnie szybko odrost widać, poza tym korciły mnie inne kolorki.

asiekfr
16-01-2012, 11:12
Z zelem tak samo jak z akrylem .Ja daje cienka warstwe ,ale nie az taka bardzo cieniukta ,bo odprysnie,potem opiluje ,bloczkiem i reszta normalnie jak zawsze przy hybrydach.

loginka
16-01-2012, 22:38
No bo ja sie wlasnie zastanwiam nad tym ze zbyt cienka warstwa zelu bedzie odpryskiwac od paznokcia. Poprobuje sama i zobacze jak efekty przy slabszych pazurkach :)

samaron
17-01-2012, 09:48
Powiem tak, ja na swoich własnych mam warstwę akrylu grubości 1 do 1,5 w stosunku do naturalnego paznokcia (zamotałam?) w uproszczeniu, na naturalnym paznokciu leży jeszcze jakby 1 (do 1,5) paznokieć naturalny, zaczyna lekko odpryskiwać przy wałach bocznych, tam gdzie cieniej (tam mam zrównanie z naturanym) ale tylko dlatego, że noszę je ponad 3 tyg. i nie uzupełniałam, u mnie po tygodniu widać już spooory odrost :)

cytryna88
28-01-2012, 14:52
Hej dziewczyny, jestem blada jeśli chodzi o wiedze na temat hybrydów. Zakupiłam zestaw z Sun Flower jednak nie trzymają się na paznokciach, max 3 dni. Zastanawiam się zy to wina lakierów czy może paznokci?
Chciałam dla porównania kupic jakieś inne. co polecanie bardziej MM czy Silcare?
Prosze o pomoc :)

unita
28-01-2012, 15:22
sprobuj moze najpierw na innych paznokciach, bedziesz wiedziala czyja wina:)