PDA

Zobacz pełną wersję : Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



Strony : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Zen.
28-01-2012, 15:35
Próbowałam na moich bardzo zniszczonych zrobić podkład z żelu i na to hybrydę ale tak samo mi odłaziło :( chyba źle to zrobiłam

teraz mam 4 dniowy french i jak narazie tylko na wskazujacym prawej ręki (czyli najbardziej eksploatowany ;p )troszkę odeszło przy wolnym brzegu ale dalej się trzymają i nie pogłębia się to. Ale teraz się baaardzo starałam idealnie pokryć same krawędzie pazurków. Zobaczymy ile wytrzymają

cytryna88
28-01-2012, 15:53
Próbowałam na 3 osobach i dzieje się to samo. Na mamy nawet na drugi dzień odpadają. Robię zgodnie z instrukcją i nie wiem o co chodzi :(
Swoje paznokcie mam mocne i nie rozdwajają się i nawet na nich odpadają te lakierożele.

Nysza
28-01-2012, 16:22
cytryna88 powiedz ile je trzymałaś w lampie???
każda warstwa hybrydy powinna być cienko nałożona

ja akurat pracuję na tych i kobietki noszą 2-3 tyg. do momentu aż nie przyjdą do mnie na nowy set.
Nails Company | Tipsy | Zabrze - ŻELE HYBRYDOWE-LAKIERO-ŻELE (http://sklep.nailscompany.pl/k541/ZELE_HYBRYDOWE-LAKIERO-ZELE)

może opisz jakie czynności wykonujesz przy aplikacji hybryd

( dla pocieszenia powiem Ci że moje pierwsze 2 testowe hybrydy też się nie chciały trzymać)

cytryna88
29-01-2012, 10:48
cytryna88 powiedz ile je trzymałaś w lampie???
każda warstwa hybrydy powinna być cienko nałożona

ja akurat pracuję na tych i kobietki noszą 2-3 tyg. do momentu aż nie przyjdą do mnie na nowy set.
Nails Company | Tipsy | Zabrze - ŻELE HYBRYDOWE-LAKIERO-ŻELE (http://sklep.nailscompany.pl/k541/ZELE_HYBRYDOWE-LAKIERO-ZELE)

może opisz jakie czynności wykonujesz przy aplikacji hybryd

( dla pocieszenia powiem Ci że moje pierwsze 2 testowe hybrydy też się nie chciały trzymać)

Każdą warstwe pod lampą trzymam po 2 minuty. dziś będę na mamie próbować cieńsze warstwy, wczoraj nałożyłam na swoje i testuję jak długo wytrzymają.

natalia268
29-01-2012, 13:29
A ja chciałabym się podzielić z Wami moją opinią..

ImpressioNails Gelix vs Mistero Milano

ZDECYDOWANIE polecam MM, ponieważ:
- lepsze krycie
- tańsze (z tym że Impressio ma buteleczki 15 ml (60zł), a Mistero 9ml (ok 49,90zł), wiec cena sie w sumie wyrównuje)
- lepsza konsystencja, co sprawia że nie spływają tak jak Impressio, przy których myślałam, że nie mam wystarczająco dużo wprawy

- trwałość na zniszczonych pazurkach:
* Mistero wytrzymały 5-6 dni
* Impressio wytrzymały z 3 dni

jumpi
03-02-2012, 12:32
Dziewczyny które pracuja na shellacu chciałabym wiedzieć który kolor to mleczny półkryjący róż do frenczu, nieperłowy, bez drobinek???

Chocolata
06-02-2012, 17:22
Ja moge polecić ale z firmy Artistic kolor Peach Whip 03046 mój ostatnio ulubiony do frencha

---------- Dodano o godzinie 16:22 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 17:27 ----------

Sprawdzalam dzis jak lampa LED z NC utwardza hybrydy CND
Baza utwardzila się po minucie, przetarłam, dałam kolor, minuta ( po 30 sek żel marszczy się przy próbie pomalowania go topem)
Nabłyszczacz utwardził się po minucie, niestety po przemyciu dwoma różnymi cleanerami się zmatowił na obu tipsach:(
Teraz trzeba pomyśleć o przyczynie - czy to wina lampy czy cleanerów z innych firm?

carmela
08-02-2012, 20:42
Cześć

Proszę was o rade czy lepiej kupić cały zestaw oferowany przez MM:

Zestaw startowy lakierw hybrydowych - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe-permanente-uv/486-zestaw-startowy-lakierow-hybrydowych.html)

czy lepiej samemu skompletować bo nie wiem co jest niezbędne w zestawie a co można dokupić tańszego ? Chce miec zestaw dla własnego użytku, lampy jeszcze nie posiadam wiec to tez planuje zakupić. Dziękuje za bardzo za informacje i rady !!!

Zen.
08-02-2012, 20:50
Te zestawy są tak skompletowane (moim zdaniem), ,ze wszystko tam zawarte jest potrzebne. Chyba nie ma sensu kompletować samemu tego zestawu bo wychodzi na to samo lub drożej nawet. JA bym brała ( z resztą przed swietami wziełam i dokupilam jeszcze kilka kolorow).

Chocolata
08-02-2012, 20:52
Z tego co widzę, to w sumie wszystko z zestawu Ci sie przyda, jedynie płyn do zmiękczania można zastąpić acetonem, ale płyn jest delikatniejszy dla paznokci. Jeśli zestaw wychodzi taniej niż kupowanie osobno to jak najbardziej polecam.
Jeśli się zdecydujesz kupic go u mnie jeszcze dzisiaj to dostaniesz go z 15% upustem:) Szczegóły na PW

monnails
10-02-2012, 21:09
Gdzie kupujecie hybrydy CND?

cytryna88
12-02-2012, 16:57
Hej dziewczyny,
Kupiłam hybrydy Silcare, dzis pierwszy raz je robiła, ale pojawia mi sie dość dziwny problem, a mianowicie kiedy zaczęłam nakładać kolor ten zaczął mi uciekać do środka przez co brzegi nie były pokryte kolorem. Czy któras z was wie może czym to jest spowodowane?

Nysza
12-02-2012, 17:01
przed użyciem musisz dobrze wstrząsnąć buteleczką aby kolor sie wymieszał
to że się kurczy to normalne , jak dobrze wymieszasz to zjawisko to będzie minimalne

ann_85
12-02-2012, 17:55
Pomocy!!!
4 lakierozele firmy IBD(gelac) uległy zniszczeniu,przechowywane w szafce(temp. pokojowa,brak światła)uległy jakby utwardzeniu,najlepsze jest to ze wszystkie były poddane temu samemu wpływowi otoczenia a zniszczeniu uległy tylko niektóre.Pytanie-czy zdarzyła się Wam podobna sytuacja?jaka moze być tego przyczyna?za szafką jest grzejnik,ale nawet niewiele wyższa temp. otoczenia raczej nie byłaby w stanie utwardzic produktu???
zastanawiam się takze czy da sie z nimi cokolwiek zrobić,nie wygladają na mocno utwardzone,po prostu zgęstniały tak mocno że aż pędzelki się powykrzywiały

Nysza
12-02-2012, 18:10
jesteś pewna że zgęstniały żele ??/
może pędzelki były zanieczyszczone - czasami jak nakłada się żel na warstwę dyspresyjną to po kilku takich aplikacjach zaczyna twardnieć pędzelek - wówczas wystarczy przetrzeć pędzelek w cleanerze

asia
12-02-2012, 18:47
co do ibd to z naszymi zrobilo sie to samo... a raczej gorzej... taki set mialysmy z czerwonie i rozu, 3/4 od samego stania na polce zgestnialo tak mocno ze wyglada jak jakas glina do lepienia, niestety nie do uratowania :(

ann_85
12-02-2012, 20:10
Nysza-nie,to nie to,one zgęstniały w słoiczkach,nie nadają się do jakiejkolwiek aplikacji
Asiu kochana,dziękuję Ci za odpowiedź,teraz mam pewnosć że to po prostu wada produktu,na opakowaniu jest uwzględnione ze trzymać z daleka od wsokich temp. ale wątpie ze w waszym salonie takie panowały,podobnie jak u mnie w domu i jestem w szoku bo u mnie sytuacja dotyczyła także kolorów czerwieni,a dokładnie koral,czerwień i bordo....jestem wściekła bo specjalnie zainwestowałam w dobrą firmę,teraz załamka,boję się kupować kolejne produkty....

---------- Dodano o godzinie 19:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:08 ----------

zastanawiam się czy nie przerzucić sie na nail's harmony...ale nie wiem czy będą kompatybilne z bazą IBD

Chocolata
12-02-2012, 20:13
Hej dziewczyny,
Kupiłam hybrydy Silcare, dzis pierwszy raz je robiła, ale pojawia mi sie dość dziwny problem, a mianowicie kiedy zaczęłam nakładać kolor ten zaczął mi uciekać do środka przez co brzegi nie były pokryte kolorem. Czy któras z was wie może czym to jest spowodowane?

Przetrzyj bazę czystym, suchym pędzelkiem albo wacikiem a kolor będzie lepiej przylegał do bazy.

---------- Dodano o godzinie 19:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:10 ----------


Pomocy!!!
4 lakierozele firmy IBD(gelac) uległy zniszczeniu,przechowywane w szafce(temp. pokojowa,brak światła)uległy jakby utwardzeniu,najlepsze jest to ze wszystkie były poddane temu samemu wpływowi otoczenia a zniszczeniu uległy tylko niektóre.Pytanie-czy zdarzyła się Wam podobna sytuacja?jaka moze być tego przyczyna?za szafką jest grzejnik,ale nawet niewiele wyższa temp. otoczenia raczej nie byłaby w stanie utwardzic produktu???
zastanawiam się takze czy da sie z nimi cokolwiek zrobić,nie wygladają na mocno utwardzone,po prostu zgęstniały tak mocno że aż pędzelki się powykrzywiały

Mam ten sam problem z kilkoma hybrydami różnych firm ( nawet Harmony) Trzymalam je w jewdnakowych warunkach a zaschło tylko kilka - jakby w nich bylo zbyt duzo pigmentu? Nie wiem co moze być przyczyną, teraz czekam na płyn do rozcieńczania hybryd bo do kosza mam juz ponad 200 zł :(

ann_85
12-02-2012, 20:33
chocolata więc można takowe jeszcze odratować? i co to za rozcieńczalnik?

:)))juupiii już sobie zamawiam.....mam nadzieję ze coś da bo wydałam na hybrydy całą pensję a teraz połowa do wyrzucenia...dziekuje Wam dziewuszki:)

Elizabeth76
12-02-2012, 20:56
ann na stronie EF tego nie widzę moze napisz do sklepu i za pytaj o to ,bo w stacjonarnym jest na pewno dostepny . Jak dojdzie do mnie to sie podziele opinia jak wypróbuje ;)

P>S a z jakiej firmy ci zgęstniały ???

ann_85
12-02-2012, 21:01
Elizabeth dziękuję,będę czekała z niecierpliwością,zastanawiam się tylko czy każda firma ma swój rozcieńczalnik czy można użyć dowolnego.Lakierożele mam z IBD...ale nie znalazłam z IBD takowego produktu.Czy jeszcze w innym sklepie można nabyć to cudo?poza eurofashion

Elizabeth76
12-02-2012, 21:12
ja akurat mam gesty własnie z nsi . Takze nie mam innego żelu włąsnie gestego zebym mogła z inna firma wypróbowac . Co do ibd z tego co mi na chwile obecna wiadomo to takiego rozcieńczalnika chyba nie posiada . Jeszcze sklep dobrarada ma nawet kiedys ktos na forum pisał o nich tylko to sa rozienczalniki do zwykłych lakierów ale ta osoba pisała ze dodawala do żelo- lakierow i bylo ok. ;) Tylko teraz sa dwa

Rozcieńczalnik do lakierów beztoluenowy NCS 11023 i
Rozcieńczalnik do lakierów NCS TOLUENOWY 11016 nie pamietam który to ma sie nadawac do zelo- lakierów :(

Co do ibd moze napisz do sklepu EF na pewno wtedy będziesz wiedziała na 100 % czy firma ma taki rozcieńczalnik ;)

ingusia_sz
12-02-2012, 21:48
Dziewczyny mam pytanie, czy mieliście doczynienie z chybrydami którę w zestawie mają latarkę LED do utwardzania tych lakiero żeli widzę że na allegro bardzo cieszą się popularnością chciałam dla mamy zakypić na prezent dla domowego użytku. Jeżeli coś wiecie na ten temat proszę napiszcie :D
:kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

ann_85
12-02-2012, 22:24
Elizabeth,wolałabym kupić ten z NSI,mam pewność że to jest do hybryd,za drogie są te produkty z IBD aby mieszać ze zwykłymi rozcieńczalnikami....jak już dostaniesz paczuszke i przetestujesz napisz do mnie proszę na priv czy poskutkowało i jak to zastosowałaś

Luthvian
12-02-2012, 23:43
A ja mam pytanie do was dziewczyny :)

Bo kupiłam lakiero żele na próbę z allepaznokcie i wszytko jest ok tylko jak ostatnią warstwę przecieram clinerem, którego używam do żeli to te hybrydy się nie błyszczą robią się matowe. Czy też macie taki problem czy może te hybrydy są felerne.

Nysza
12-02-2012, 23:49
może były za krótko w lampie ??
może wacik zbyt brudny - częściej zmieniaj

Luthvian
12-02-2012, 23:59
właśnie w lampie trzymałam już 2 razy dłużej niż powinnam a wacik brałam czysty dawałam też więcej i mniej clenera i dalej nic. muszę jeszcze spróbować spirytusem salicylowym czy będzie lepiej bo pomysły mi się już kończą ;)

Chocolata
13-02-2012, 09:46
Fakt, ze to często wina cleanera.. lub starych żarówek. Ja polecam BASE&TOP Indigo - lubi się z większością hybryd dostępnych na rynku i zarąbiście błyszczy:)
Matuje się też top CND - widać nie lubi się bratać z innymi firmami :(

Ignorantka
13-02-2012, 17:02
A ja mam pytanie do was dziewczyny :)

Bo kupiłam lakiero żele na próbę z allepaznokcie i wszytko jest ok tylko jak ostatnią warstwę przecieram clinerem, którego używam do żeli to te hybrydy się nie błyszczą robią się matowe. Czy też macie taki problem czy może te hybrydy są felerne.
Czy aby ten Top wymaga przemywania ? Bo w alle jest też Top (chyba finish fluid się nazywa), którego się nie przemywa (bo matowieje).

asia
13-02-2012, 22:47
zakladajac ze zarowki sa ok, najlepiej uzyc specjalnego preparatu do przemywania. magnetic np taki ma. lata swietlne temu nasza agulusia polecila mi spirytus skazony hibitanem i tez jest rewelacyjny :D

Chocolata
14-02-2012, 09:02
Asiu a co to ten hibitant?

aleksandra870309
14-02-2012, 11:55
Witam. Mam pytanie do Was odnośnie lakierów hybrydowych.. polecacie jakieś konkretne firmy, dostawców? sporo jest tego na runku (od 10 zł do naprawdę mega wielkich pieniędzy) i można dostać zawrotu głowy:) oczywiście chodzi mi o dobrą jakość, długą wytrzymałość.
Pozdrawiam:)

Chocolata
14-02-2012, 12:02
Własnie po to założono ten temat. Wystarczy się troszkę cofnąc w posty i poczytać;)

aleksandra870309
14-02-2012, 12:19
przeglądałam stronki wcześniej ale jak ktoś poleca zestaw 5 lakierów hybr. za 38zł to troszkę zastanawia mnie jakość tych produktów:) dlatego postanowiłam zapytać osobiście:)

Chocolata
14-02-2012, 12:39
Temat jak widzisz ma ponad 30 stron, więc pisanie, że ktoś polecil tani zestaw ( jak sama mowisz co do jakosci ktorego masz wątpliwości) to znaczy ze nie ufasz osobie polecającej. Więc skąd masz pewność ze teraz dostaniesz podpowiedż co do najlepszych;) Raczej przeleciałas wątek i nie gniewaj się ale po to piszemy posty aby kazdy mógł coś z nich wynieść a nie powielać tysiac razy to samo. A jeśli tu nie znalazłas odpowiedzi masz jeszcze http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow.html

Oduczcie się proszę metody " na lenia" prosząc o gotowce. Szukanie nie boli a można naprawdę dowiedzieć sie ciekawych rzeczy;)

ann_85
14-02-2012, 13:04
Zamówiłam Renew od NSI i czekam na przesyłkę.Dodam tylko że w Euro Fashion mają promocję dla tych którzy kiedykolwiek kupili Polish Pro dodają gratis "REnew" czyli preparat do rozcieńczania hybryd.Zamówiłam Z Nail@Hand Harmony hybrydy french...słyszałam że są jakościowo bardzo dobre,cena ok. 75zł/szt...zobaczym czy będą kompatybilne z bazą IBD:)))jak nie to czeka mnie zamawianie bazy i top coat'u od N&H Harmony.Oczywiście jak przetestuję wszystkie produkty zdam relację.

aleksandra870309
14-02-2012, 13:36
Chocolata nikt nie zmusza Cię do odpisywania na moje pytanie. To, że jestem tutaj nowa nie oznacza, że nie mogę zadać pytania na interesujący mnie temat. Często jest tak iż mimo ponad 30 stron na dany temat odpowiedzi się nie znajduje..

---------- Dodano o godzinie 12:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:34 ----------

ann_85 czekam na relację;)

rudzia1985
14-02-2012, 15:21
Aleksandra, strone wczesniej masz np. porownanie dwoch firm, ktore napisala Natalia268 i ktora wg niej jest lepsza.
Dwie strony wczesniej opisane zostaly z INS oraz z Modeny wiec polecane/niepolecane znajduja sie w tym temacie i naprawde nie trzeba sie daleko cofac ze stronami ;)

samaron
14-02-2012, 15:45
przeglądałam stronki wcześniej ale jak ktoś poleca zestaw 5 lakierów hybr. za 38zł to troszkę zastanawia mnie jakość tych produktów:) dlatego postanowiłam zapytać osobiście:)

Ta info jest na stronie pierwszej tego wątku, napisana rok temu, pokusiłam się i przejrzałam caaały wątek i jestem prawie pewna, że swoją lekturę zakończyłaś na owej pierwszej stronie.

Chocolata
14-02-2012, 15:54
Często jest tak iż mimo ponad 30 stron na dany temat odpowiedzi się nie znajduje..

Mimo ponad 30 stron ... wybacz ale najpierw trzeba je przeczytać żeby powiedzieć, że sie nie mogło czegoś znaleźć...
Nie odbieraj tego jako złośliwośc ale jesteśmy na forum po to aby pomagac sobie ale tez po to żeby zachowac tu porządek i nie bałaganić powielaniem odpowiedzi. Arogancją jedynie zrazisz do siebie osoby ktore mogą Ci pomóc...

Ignorantka
14-02-2012, 17:12
Moja skromna opinia nt. hybryd, z którymi miałam przyjemność :D
Gelish Harmony - świetnie się trzyma, łatwo nakłada, super kolor, bardzo dobrze zdejmuje, cienka warstwa - ładnie wygląda na paznokciu. Lekko wzmacnia paznokcie. Łatwo dostępny. Dobra cena
Eco star nail - świetnie się trzyma, nawet łamiących się i rozdwajających paznokci, średnio nakłada, kolory takie sobie, bardzo dobrze zdejmuje, gruba warstwa wzmacnia paznokcie, można pod nim wyhodować sobie szpony. Dobra cena (w promocji).
NSI Polish Pro - średnio się trzyma, trudno nakłada (zbyt gęsty- mam felerną serię, mam też renew ale jeszcze nie wypróbowałam), rewelacyjnie zdejmuje. Średnio kosztuje.
INS allepaznokcie - świetna cena, super kryjące kolory, trzyma się 1-3 dni, nie do zdjęcia bez niszczenia paznokci ...ale da się używać na podkładzie z żelu soak off i spiłowując przed odmoczeniem (tego podkładu).

malinowa
15-02-2012, 13:46
uzytkowniczki lakierów hybrydowych z golden nails napiszcie coś więcej o tych hybrydach, jak z trwałością itd?
maja teraz promocję i hybrydy można kupić za pół ceny, tylko szkoda, że maja mało kolorów Golden-Nails :: Base & Top Coat - 15ml (http://www.golden-nails.pl/index.php?p860,base-top-coat-15ml)

jumpi
15-02-2012, 14:03
ja akurat mam gesty własnie z nsi . Takze nie mam innego żelu włąsnie gestego zebym mogła z inna firma wypróbowac . Co do ibd z tego co mi na chwile obecna wiadomo to takiego rozcieńczalnika chyba nie posiada . Jeszcze sklep dobrarada ma nawet kiedys ktos na forum pisał o nich tylko to sa rozienczalniki do zwykłych lakierów ale ta osoba pisała ze dodawala do żelo- lakierow i bylo ok. ;) Tylko teraz sa dwa

Rozcieńczalnik do lakierów beztoluenowy NCS 11023 i
Rozcieńczalnik do lakierów NCS TOLUENOWY 11016 nie pamietam który to ma sie nadawac do zelo- lakierów :(

Co do ibd moze napisz do sklepu EF na pewno wtedy będziesz wiedziała na 100 % czy firma ma taki rozcieńczalnik ;)

Ja pisałam o tych rozcieńczalnikach, mogą być obojętnie jakie tylko beztoulenowe :)

Mnie się matowił nabłyszczacz shellac (nawet próbowałam spirytusu salicylowego), ale kupiłam cleanner na bazie alkoholu izopropylowego i jest git!

a co fluidu bez przemywania- mam Ins i czas jego utwardzania wynosi 5 min. (taką odp.dotsałam od sprzedającego) :)

ann_85 ja też u sprzedawcy bym interweniowała a nawet u producenta

Ignorantka
15-02-2012, 14:43
Pomocy!!!
4 lakierozele firmy IBD(gelac) uległy zniszczeniu ... zgęstniały tak mocno że aż pędzelki się powykrzywiały


co do ibd to z naszymi zrobilo sie to samo... a raczej gorzej... taki set mialysmy z czerwonie i rozu, 3/4 od samego stania na polce zgestnialo tak mocno ze wyglada jak jakas glina do lepienia, niestety nie do uratowania :(

IBD nie udał się Gelac i zastąpiono go już nową linią - Just Gel Polish. Gęstniał i był niekompatybilny z innymi systemami a tego życzą sobie klienci. Pewnie nie da się go odnowić, bo firma nie wypuściła żadnego rozcieńczalnika, natomiast wymienia każdą reklamowaną butelkę na nową (nawet wyrzuconą do śmieci w nerwach i już nie istniejącą :o), ale to "zagramanicą" u nas w "trzecim świecie" polscy dystrybutorzy pewnie mają to gdzieś. Ja bym nie odpuściła, reklamowała nawet bezpośrednio u producenta.

Ten sam problem miał NSI Polish Pro, już jest nowa linia Gel Pro a firma bezpłatnie daje "uzdatniacz-rozcieńczalnik" do starej wersji.

Słyszałam o rozcieńczaniu gęstych lakierożeli spirytusem ale to już bardzo ryzykowna "partyzantka". Ewentualnie zainicjowany odczyn alergiczny może uaktywnić się za parę lat i zatruć życie.


Mam do Was następujące pytanie:
Czy na żel easy off (z allepaznokcie) mogę nałożyć lakierożel i ten nabłyszczacz z lakierożeli???? ...

...Czy testowała któraś już te żelo-lakiery z alle INS?????? ...
INS - moje doświadczenia: ładne kolory, super kryjące i dobra konsystencja (dot. tych kolorów, które mam), wygodne w nakładaniu (choć kurczą się, "uciekając" z wolnego brzegu - do opanowania), trwałość beznadziejna (ok. 20 godzin), nie do zdjęcia bez uszkodzenia paznokcia.
Trwałość można podnieść do co najmniej 3 tygodni (tyle max. wytrwałam w jednym kolorze). Zdjąć można w 10 min., pozostawiając płytkę w idealnym stanie.
Przepis:
Inwestujemy w dobrą bazę - gelish foundation gel uv (ja lepszej nie znam), na to dajemy żel easy off - po taniości allepaznokcie lub po jakości eco star nail soak off (2-3 warstwy), bezbarwny lub dowolny kolor, jeśli później dokładnie pokryjemy kolorem z INS/NTN. Top dowolny. To gwarantuje, że kolor będzie dobrze się trzymał. Od paznokci odpryskuje po parunastu godzinach, od żelu w ogóle.
Aby zdjąć - spiłowujemy/przepiłowujemy (byle jak) kolor. Pod spodem mamy dodatkową warstwę żelu, która chroni "niezdary" przed uszkodzeniem płytki. Wacik z acetonem i folia. Żel off (ten spod koloru) pięknie oddziela się od bazy i po 10min. sam odpada od paznokcia, pozostawiając błyszczącą płytkę paznokcia.
Dodatkowo polecam przed położeniem wacika z acetonem dobrze "naoliwić paluszki" wokół paznokcia i płytkę paznokcia od wewnątrz (przy długich paznokciach).

Evelina.J
15-02-2012, 15:44
Dziewczyny soryyyy... ja polecalam INS ale juz tez sie zrazilam. pierwsze osoby przyszly po tzg, doch na uzupelnienie na kawke. Dodam kuzynki, bo tylko dla tych ktorym robie za 10zl przy kawce w domu zamowilam tansze, nawet powiem bardzo tanie. mamci je robie ale odprzskuja po ok 5 dniach. Ale mam itak je woli od zwyklego lakieu bo tego samego dnia po pracy w domu tzpu zmywanie, pranie itp paznokcie sie nie nadawalz do niczego juz...

Wiec Poprawiam swoja poprzednia opinie.
Pisalam polecam a teraz polecam ale na akryl, zel dla wygody bo jest to buteleczka z pedzelkiem wiec tylko szukam kolorek i maluje i pedzla od zeli nie niszcze :) cena 9 zl wiec kilka kolorkow sobie jeszsze zamowie aby miec do klientek ktore zycza sobie szkielecik i pazurki cale na kolor. No i dla kuzynki, mamz ktore maja za darmo lub symbolicznie na kawke 10zl i przy kawce malujemy...

malinowa
15-02-2012, 15:46
Evelina.J (http://forum.wzorki.info/members/1539-evelina-j.html) a jak Modena się sparwuje u Ciebie, nadal zadowolona jesteś z tych lakierożeli? myslę tu o stosowaniu na naturalki z ich bazą

jumpi
15-02-2012, 17:17
Ja też mam kilka kolorów INS, niestety ciemne kolory kiepsko sie utwardzają (mimo nowych żarówek) niektóre są bardzo gęste i źle się nakłada. Mam jeszcze ins w pudełkach zakręcanych i te są bardzo fajne, nawet na moich ogryzkach w lecie świetnie się trzymały. Klientkom robiłam głównie w stopach i też ok. ale ja używam głównie shellacowej bazy i nabłyszczacza, mam jeszcze nabłyszczacz greenstyle, który również polecam (nadaje się również do tradycyjnego żelu)

Polecam też te shellac bluesky (oprócz nabłyszczacza) :) nie spłyawją z paznokcie, mozna nakłdadać na wszystkie paznokcie, dobrze sie utwardzają i nie marszczą się w lampie, nie kurczą sie :)

Synny nails są fajne, dobrze się trzymają, ale nie rozpuszczaja sie w acetonie i trzeba je bardzo dobrze wymieszać przed użyciem, bo sie rozwarstwiają, troche się kurczą po utwardzeniu

Luthvian
15-02-2012, 19:37
Dziewczyny a czy próbowałyście zdobić pazurki hybrydowe np farbkami akrylowymi? :D

Nysza
15-02-2012, 19:40
nie tylko próbowałam zdobić hybrydę farbkami ale wciąż to robię :D

Luthvian
15-02-2012, 19:55
i dobrze się trzyma nic nie odpryskuje ?

i na tej samej zasadzie co w pazurkach żelowych na zmatowionym paznokciu?

Ja właśnie próbowałam ale jak na wyschniętą farbkę nałożyłam już końcową warstwę nabłyszczającą (a nałożyłam jej 2 warstwy) dobrze utwardziłam i przemyłam clenerem to mi zszedł cały wzorek.

dlatego byłam ciekawa czy to ja mam takiego pecha do moich hybryd czy jest to jednak wykonalne :D

Nysza
15-02-2012, 20:06
a po co nałożyłaś dwie warstwy nabłyszczacza ???
jedna w zupełności wystarcza

może miałaś zbyt grubo farbki nałożonej , albo ta druga niepotrzebna warstwa nabłyszczacza tutaj bruździła ..

farbkami zdobiłam na hybrydzie, jak jeszcze twierdzono, że się nie da :skacze:
no ale dzięki temu babki, które w Krakowie robiły hybrydy ( a tam się nie zdobiło)
od koleżanek dowiadywały się ze sie da
i przyjeżdżały do mnie ...

Chocolata
15-02-2012, 20:56
Ja daję farbkę na kolorową hybrydę. Jeśli się ślizga, delikatnie dotykam paznokcia suchym wacikiem i dopiero maluję. Potem nabłyszczam. Trzyma się dokładnie tak samo dobrze.

jumpi
16-02-2012, 15:10
ja też od razu na hybrydę kładę farbkę

asia
17-02-2012, 01:39
a ja matowie bloczkiem, super delikatnie tak zeby mi sie nic nie slizgalo :)

co do modeny - nadal jest spoko.

ogolnie to wole malowac hybrydami na akrylu, wiekszosc hybryd jednak nie trzyma sie dlugo przy rozdwajajacych sie paznokciach, a zazwyczaj z takimi "mam do czynienia" ;)

natomiast ostatnio zrobilam sobie samej, zeby bylo szybko, przedluzenie coverem i potem jako frencz hybryda, na matowa mase, bez bazy itd i trzymalo sie az do uzupelnienia, a wczesniej robilam na baze, czyli teraz wiem ze mozna ten element pominac :)

malinowa
17-02-2012, 11:25
a co masz konkretnie na myśli, że modena nadal spoko?

asia
18-02-2012, 17:44
testowna wielokrotnie na roznych osobach i wszystko jest ok :)

malinowa
18-02-2012, 19:13
asia (http://forum.wzorki.info/members/978-asia.html) ale na ich bazie na naturalnych pazurkach? napisz coś więcej bo ja mam zamiar je kupić ale ciągle się waham, napisz jak dokładnie robisz na naturalnej płytce, będę wdzięczna

asia
18-02-2012, 21:01
tak samo jak kazde inne, bazy uzywam z elegance :) zawsze mozesz kupic na probe 1 czy 2 kolory. natomiast najbardziej lubie harmony i artistic, to sa moim zdaniem najfajniejsze hybrydy poki co. ale jeszcze chce probowac mm i spn bo ich nie mam. indigo ma tez fajne probki za 20zl za szt

sliwka
18-02-2012, 23:47
Witam Dziewczyny.
Ja po przeczytaniu Waszego, a właściwie już naszego:D wątku zdecydowałam się na Gelish Harmony. No i do frencha zakupiłam kolor Sweet Dream, ale jak są ładne paznokietki to jest ok, ale jak są troszkę podniszczone lub przebarwione, to mam wrażenie, że jest zbyt mało kryjący. Czy możecie polecić coś do frencha, aby był trochę bardziej kryjący? Moja dzisiejsza modelka lubi cieniutką białą końcówkę, i było widać, że lakier nie kryje zbyt dobrze. No i się nasłuchałam:huh:
Na jakich kolorkach wam się najlepiej pracuje??

ann_85
19-02-2012, 13:25
Racja,dzisiaj złożyłam reklamację w sklepie na te hybrydy które zgęstniały,niech dystrybutor kontaktuje się z producentem,jeśli jego pośrednictwo kończy się jedynie na pobieraniu kasy i sprzedawaniu starych wadliwych żeli bez uprzedzenia ze mogą zgęstnieć powinni sprzedawać je z rabatem i pełną świadomością kupującego.Jestem wściekła bo wywaliłam 600zł na cały zestaw a teraz połowa się nadaje do kosza:((( wrrrrr
Będę walczyć o swoje,niech zwrócą kasę lub wymienia na nowe

Chocolata
19-02-2012, 13:56
Witam Dziewczyny.
Ja po przeczytaniu Waszego, a właściwie już naszego:D wątku zdecydowałam się na Gelish Harmony. No i do frencha zakupiłam kolor Sweet Dream, ale jak są ładne paznokietki to jest ok, ale jak są troszkę podniszczone lub przebarwione, to mam wrażenie, że jest zbyt mało kryjący. Czy możecie polecić coś do frencha, aby był trochę bardziej kryjący? Moja dzisiejsza modelka lubi cieniutką białą końcówkę, i było widać, że lakier nie kryje zbyt dobrze. No i się nasłuchałam:huh:
Na jakich kolorkach wam się najlepiej pracuje??

Ja po wielu poszukiwaniach wreszcie mam dwa ulubione do frencha http://www.beautyflo.pl/img/p/107-219-home.jpg
Soak Off Color Gel - Artistic Colour Gloss - La-Ti-Da - Beautyflo (http://www.beautyflo.pl/product.php?id_product=107) oraz
Magic Gel-Laq kolor 8 ml.(cielisty wpadający w róż/kamuflaż do french) http://www.udanezakupy.com.pl/imagemagic.php?img=images/gel-laq/39.jpg&w=90&h=72&page=http://www.udanezakupy.com.pl/-c-343_348.html

Lubię też Soak Off Color Gel - Artistic Colour Gloss - Peach Whip - Beautyflo (http://www.beautyflo.pl/product.php?id_product=106) http://www.beautyflo.pl/img/p/106-218-home.jpg z tym ze ten jest lekko transparentny

Tu oba z Artistica na wzorniku - trzeci i czwarty kolor od lewej http://i1091.photobucket.com/albums/i384/Szokolada/hybrydyprobass.jpg

sliwka
19-02-2012, 16:02
Chocolata, dziękuję serdecznie. Nie ukrywam, iż na Ciebie właśnie liczyłam. Ale oczywiście jak Któraś z Was może jeszcze mi coś podpowiedzieć, będę wdzięczna. Zastanawiam sie nad czymś z Harmony. Bardzo fajne są te hybrydki:)

Chocolata
19-02-2012, 16:18
Artistic to mlodszy brat Harmony. Wiele kolorów się powiela w obu firmach a jest nieco tańsza.

jumpi
24-02-2012, 12:09
dziewczyny polecicie biały do frencz hybrydowy, który kryje 1 warstwa, dobrze i szybko sie utwardza i nie marszczy sie w lampie?

germana
25-02-2012, 02:42
jumpi - ja do frencha używam harmony. ładnie się nakłada, fajnie kryje, nie odpryskuje. Zrobiłabym Ci próbniczka jak wygląda 1 warstwa ale teraz idę spać :P a jutro mam zajęcia cały dzień:( Jak będziesz cierpliwa to jutro wieczorem, albo w niedziele mogę zrobić jak to wygląda. o ile jesteś zainteresowana harmony ;p

jumpi
25-02-2012, 08:51
ok Germana czekam :)

germana
26-02-2012, 22:01
jumpi (http://forum.wzorki.info/members/2474-jumpi.html) - obiecany test krycia.^_^
kreska zrobiona niebieskim flamastrem
na tipsie: warstwa mlecznego "little proncess" i 1 warstwa białego "sheek white". z nim trzeba uważac bo jak przesadzisz to potrafi się lekko zmarszczyć ale przy odrobinei ostrożności krycie ładne i zero zmarch :D
oczywiście gelish- harmony

5209452095

kolor na żywo bardziej biały ale w sztucznym świetle mój aparat robi tak ;/

Chocolata
26-02-2012, 23:06
Nakładasz go pędzelkiem z buteleczki czy używasz swojego? Na filmikach widzialam że on nie jest nie taki ostry biały - co mi akurat by pasowało. Jak z noszeniem? Długo się trzyma ?

germana
26-02-2012, 23:24
ja nakładam pędzelkiem z pojemniczka a potem swoim ( najtańszym 4- płaski) robię ładną linie uśmiechu :)
nie jest śnieżno biały. raczej taki delikatny...
Ja z trwałości jestem zadowolona. 3- tygodnie spokojnie się trzyma, dłużej nie nosiłam ;p
Na stopach chyba dociągnełam do 5 tygodni. ( Mi paznokcie praktycznie nie rosną więc bez obawy bo zabrzmiało to strasznie ^_^)

jumpi
27-02-2012, 08:13
Ja po wielu poszukiwaniach wreszcie mam dwa ulubione do frencha
Magic Gel-Laq kolor 8 ml.(cielisty wpadający w róż/kamuflaż do french) http://www.udanezakupy.com.pl/imagemagic.php?img=images/gel-laq/39.jpg&w=90&h=72&page=http://www.udanezakupy.com.pl/-c-343_348.html



a jak z trwałością?

Chocolata
27-02-2012, 17:19
Porównywalny do innych- 2-3 tyg.

Zuuzaneczka
29-02-2012, 16:57
French hybrydowy wykonany Gelishem :)

Chocolata
29-02-2012, 17:22
Zuuzaneczka możesz podać numery (nazwy) kolorów użytych produktów?

Zuuzaneczka
29-02-2012, 17:58
Oczywiście - biały Sheek White i mlecznoróżowy Sweet Dream :)

Chocolata
29-02-2012, 18:39
Zuuzaneczko a czy możesz jeszcze napisać czy płytka tej klientki była sama w sobie ładna, czy sądzisz że na średnio ładnej płytce będzie wyglądał ten Sweet tak samo ładnie? Kryjący chyba nie jest?

Zuuzaneczka
29-02-2012, 19:30
To odcień niekryjący, jedynie lekko mleczny, nadaje się na ładną płytkę, tak jak u tej klientki. Odcienia a'la cover z Gelisha jeszcze nie odkryłam ;)

macaomoonlight
29-02-2012, 22:45
Witam, mam pytanie o Schellac - czy po położeniu base coat i utwardzeniu go w lampie warstwa powinna być zaschnięta czy lekko mokra? U mnie jak dotykałam odciskał mi się palec, więc była lekko wilgotna - czy to jest ok czy lampa z neonail (led) nie nadaje się do tego? Każda warstwa (łącznie z base) trzymana 60 s. Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Chocolata
29-02-2012, 22:56
Baza zawsze jest mokra po wyjęciu z lampy tak samo jak żele twarde ma warstwę dyspersyjną. Dopiero przetarcie jej cleanerem powoduje ostateczne utwardzenie.W przypadku Hybryd należy przetrzeć ją suchym wacikiem i dopiero położyć kolor.

macaomoonlight
29-02-2012, 23:01
A wacik sie nie przyklei skoro baza pod dotykiem odkształcała się (tak jakbym dotykała nie do końca wyschnięty lakier na paznokciu, a trzymałam w lampie led 60s - może to za krótko?) kolor shellac nie marszczył się w żadnym momencie.

Chocolata
29-02-2012, 23:06
Nie mam pojęcia jak gelish utwardził się w Twojej lampie ale dla porównania możesz sobie zrobić próbę w lampie UV na 2 min na drugim palcu.
Wacik nie powinien się przykleić, a to że jest miękki - to cecha żeli hybrydowych - twardnieją dopiero po kilku dniach na pazurku.

macaomoonlight
29-02-2012, 23:15
Nie mam lampy UV :( pozostaje pójść na manikiur schellac do gabinetu i sprawdzić jak to jest z tą lampą:) Zakupilam lakiery i lampe do domowego użytku, umiem robić manikiur, malować ładnie paznokcie i zafascynował mnie schellac, jego trwałość :) No i właśnie zapytałam sprzedawce o możliwość zwrotu lampy, to raczej jej wina, bo to led a nie UV.

Chocolata
29-02-2012, 23:26
To szkoda że nie zaczęłaś od tego właśnie:) Szkoda się pakować w takie koszta po to żeby się rozczarować. Daj link do lampy którą kupiłaś. Ja mam 60W ale wcześniej miałam okazję użyć takiej jak ma Mistero 15 W i shellaki mi się normalnie utwardzały w 60 sek. z tego co pamiętam.

Jeśli już zdecydujesz się na zmianę lampy na zwykłą UV pamiętaj ze hybrydy nie utwardzisz w zwykłej małej na 2 żarówki. Wymagają one co najmniej 4 żarówek x9W

kkarla
01-03-2012, 14:23
Witam, mam pytanie o Schellac - czy po położeniu base coat i utwardzeniu go w lampie warstwa powinna być zaschnięta czy lekko mokra? U mnie jak dotykałam odciskał mi się palec, więc była lekko wilgotna - czy to jest ok czy lampa z neonail (led) nie nadaje się do tego? Każda warstwa (łącznie z base) trzymana 60 s. Z góry dziękuję za odpowiedź:)


Bazę Shellac trzyma się w lampie (tu mam na myśli lampę UV) ok 20 sekund. Nie przemywasz żadnej warstwy oprócz ostatniej. Kładziesz bazę, kolor1, kolor 2 i top i po wyjęciu z lampy dopiero przemywasz, ja przemywam zwykłym zmywaczem. Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam, ale chyba o to Ci chodziło :)

macaomoonlight
01-03-2012, 18:56
Tak, dziekuje:) dzis oddalam lampe z allegro. i dotarlam do dystrybutora na Polske CND. jak macie dzialanosc ma lepsze ceny (i lampy i lakierow) i wszystkie produkty. moj shellac nie utwardzi sie dobrze w chinskiej tandecie (lampy nie polecam, led uv).

Zuuzaneczka
02-03-2012, 18:03
Hybrydka w kolorze ciemnofioletowym (bakłażan) z cyrkoniami :D

ewelinka:*
02-03-2012, 18:08
wczoraj zakupiłam shellac. base 12,5 ml i top 15 ml za 240zł i kolor iced cappucino za 79,99 ;) położyłam go wczoraj mojej klientce, sobie, a dzisiaj jeszcze mojej koleżance... kolor perlisty, ale bardzo delikatny, wręcz cielisty. świetnie się nakłada... nic mi się nie marszczyło, użyłam mojej zwykłej lampy UV (ale trzymałam po 3 min- dla pewności!), na koniec przemyłam acetonem, bo jak użyłam mojego cleara to jakieś matowe były, a po acetonie super błysk! zobaczymy jednak jak się będzie trzymać... moje króliczki zdadzą mi relację! jak na razie jestem zadowolona lakier nie przetrwałby mycia naczyń, mycia głowy x2, już by coś odprysło... a shellac jak na razie jest:)

Zuzaneczka piękne;)

jumpi
02-03-2012, 18:12
mnie się też shellac utwardza w zwykłej lampie UV

macaomoonlight
02-03-2012, 19:27
Ja kupowałam po 76 zł. Chwalę się Cityspace:):ok:

ewelinka:*
03-03-2012, 00:36
na allegro nawet po 67,50... piękny kolor, ale to cityscape :) (literówka) i oczywiście piękne wykonanie...
używacie firmowych produktów do swojego systemu hybryd, czy mieszacie... bo odtłuściłam moim nail prepem, a nie scrub freshem... mam nadzieję, że mimo tego będzie dobrze;)

KATITA
03-03-2012, 12:05
Dziewczyny/kobitki :P hmmm glupio sie tak wcinac do Waszej rozmowy ale przeszukalam cale forum i nie moge znalezc odpowiedniego tematu...

mianowicie mam zamiar utwardzac swoje naturalne pazurki,dac im podrosnac i robic sobie frencha i rozne tam zdobienia,dodam ze bez tipsow i przedluzania (zastanawiam sie nad forma ale narazie odpada)
nie mam tragicznych pazurkow i sa srednio mocne ale jak sa dluzsze to wiadomo lamia sie nawet przy mocniejszym puknieciu (przy otwieraniu szafki,jakiegos pudelka zdaza mi sie czesto zlamac paznokcia i sie zalamuje) pewnie sa za suche/za malo elastyczne.
Lakiery tez szybko odpryskuja,jak dla mnie za szybko.

Mam zestaw z naildesign ale mam zamiar zamowic z modeny i przy okazji lampe bo moja 9w doprowadza mnie do szalu.
modena nie ma soak off (czy jak to sie tam pisze).Co w moim przypadku bedzie lepsze,tradycyjny zel,hybryda czy soak off-majac na wzgledzie ze chcem miec swoje naturalki i tylko je utwardzac ,trwale malowac i czy na takowych (miekkich) mozna robic kwiatki akrylowe,bo ozdoby napewno,nie?
i moze polecicie mi jakas firme,macie doswiadczenie i na codzien traktujecie takie przypadki jak moj

Strasznie sie rozpisalam ale chcialam napisac dobrze o co mi chodzi i jesli jest taki temat na forum to podpowiedzcie,bede wdzieczna:P

Chocolata
03-03-2012, 12:50
Nie zostaje Ci nic innego jak zwyczajnie spróbować:))
Może się okazać, że żele hybrydowe i soak off są zbyt delikatne na Twoje pazurki - ponieważ są żelami miękkimi i pracują z płytką jeszcze kilka dni po zażelowaniu - więc możesz je łatwo uszkodzić.
Jeśli te nie zdadzą egzaminu - zostaje utwardzić płytkę żelem jednofazowym (lub cienką warstwą akrylu) bez konieczności przedłużania jej. Na takiej bazie wszystkie lakiery, hybrydy będą trzymać się dłużej niż na naturalnych paznokciach. Mam nadzieję choć ciut pomogłam;)

KATITA
03-03-2012, 13:06
tzn ze xele miekkie nie utwardzaja paznokci? i dlaczego mialabym je uszkodzic?powinny wlasnie wspolgrac z plytka,tzn ze jak w cos pukne pazurkiem to mi zel zlezie?
Kurcze to bardziej skomplikowane niz myslalam a nie moge sobie pozwolic na kupno coraz to nowych zeli tzn kupic raz a dobrze

Chocolata
03-03-2012, 13:37
Żele miękkie utwardzają paznokcie ale delikatniej od żeli twardych- stają się twarde dopiero po kilku dniach noszenia. W tym czasie jeśli nadgryziesz, podpilujesz wolny brzeg czy uderzysz mocniej o coś paznokciem - może ulec zniszczeniu. Jesli masz wątpliwości czy będzie dla Ciebie odpowiedni - wybierz się do jakiegoś polecanego salonu, gdzie robią hybrydowy na preferowanych przez Ciebie żelach - zrób sobie na probę taki manicure i zobacz jak bedzie sie zachowywał na Twoich paznokciach. Wydać pieniądze nie trudno ale trzeba się przekonać czy warto.

p/s jeśli nie chcesz kupować całego zestawu - mozesz zamówić sample (do nabycia również u mnie) Firmy Indigo Nails Lab. 3ml. base&top kosztuje 25 zl. kolor 19 zł http://indigo-nails.pl/514-946-home/lakiery-hybrydowy-platinium-uv-base-and-topcoat.jpg

KATITA
03-03-2012, 14:41
Mialam juz hybrydowy i zszedl w tym samym dniu,niestety rozczarowalam sie praca tej pani bo po zdjeciu zelu najpierw sciachala mi plytke a pozniej nalozyla hybrydowy,sama nie wiem ale chyba zostane przy twardych zelach

macaomoonlight
03-03-2012, 14:41
A czy te na allegro nie są podróbkami lub mieszane? Mam obawy do kupowania z allegro:( tego typu produktów.

Chocolata
03-03-2012, 14:52
Mam już od tego sprzedawcy kilka rzeczy, buteleczki są oryginalne a żele się trzymają tak samo dobrze jak te które kupiłam od dystrybutora.

macaomoonlight
03-03-2012, 14:53
Moje amatorskie doświadczenia z shellac: utwardzone lampą led uv były słabo utwardzone, lakier zaczął się ścierać następnego dnia:( na krawędziach. Oddałam tę lampę i zakupiłam lampę shellac - w dłuższym okresie i tak mi się zwróci, paznokcie po tej lampie są super. Nic się nie ściera, nic się nie dzieje. Co ważne - warstwy muszą być cienkie, niemalże transparentne, za dużo lakieru spływa z paznokci po bokach. Należy baczną uwagę zwrócić na ewentualne pęcherzyki powietrza - mimo że początkowo ich nie widać to potem tworzy się dziurka, jakby zrobiona szpilką. Pęcherzyków nie ma gdy warstwy są cienkie. Malowanie podobne jak zwykłym lakierem. Usuwanie shellac dziecinnie proste - po 10 min zawiniętych pazurków z kawałkiem wacika nasączonego acetonem wszystko schodzi bez najmniejszego problemu. Płytka po zdjęciu wygląda normalnie, nie zauważyłam aby było coś niepokojącego.
Co do utwardzenia paznokci - ja wiele lat (10) używałam odżywki sally hansen w złotej buteleczce - na moje paznokcie jedynie ona dobrze działała, potem lakier OPI i top coat - takie paznokcie trzymały się dość nieźle 7 dni, ale nie zmywam naczyń, nie moczę rąk przy porządkach. Inne odżywki niestety powodowały kruszenie/pękanie/rozdwajanie paznokci. Nie wiem jak będzie teraz bo zaczęłam używać shellac. Ale jeśli jesteście ciekawe moich doświadczeń amatorki, dam znać:)
Mam hybrydowy lakier również na stopach - płytka paznokcia jest po akrylu, więc cienka - po tygodniu noszenia nic się jednak nie dzieje, wszystko jak w dniu pomalowania.

Chocolata
03-03-2012, 15:41
Wybacz macaomoonlight, nie chcę być źle zrozumiana ale coś mi w Twoich wypowiedziach nie pasuje ;)

Pisałaś "Zakupilam lakiery i lampe do domowego użytku, umiem robić manikiur, malować ładnie paznokcie i zafascynował mnie schellac, jego trwałość"...
a teraz juz piszesz że masz nową oryginalną lampę shellac ( kosztują kolo tysiaka - dwóch) bo tamta LED była "be" i "... w dłuższym okresie i tak mi się zwróci" (W DOMOWYM UŻYTKU???)

potem pisałaś że
".... i dotarlam do dystrybutora na Polske CND. jak macie dzialanosc ma lepsze ceny (i lampy i lakierow) i wszystkie produkty"
Zaraz potem podważasz jakość tych z allegro, wychwalając Shellaki i jego wszystkie produkty, jakbyś używała ich już od roku... (pewnie wszystko od tego "dystrybutora" co tak tanio sprzedaje??)


Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia ale mam wrażenie że nie jesteś tą osobą za jaką się podajesz i wcale nie jesteś amatorką?


p/s nie wiem od kiedy paznokcie po akrylu są cienkie;) zwłaszcza na stopach;)

Jeśli nie mam racji - wybacz ;)

Evelina.J
03-03-2012, 17:08
Ukryta reklama moim zdaniem. Ale brawo, bardzo dobrze wymyślony tekst aby nie zostać zbanowanym hehe. Jesli sie myle to róniez sorki ;)

jumpi
03-03-2012, 20:58
Wybacz macaomoonlight, nie chcę być źle zrozumiana ale coś mi w Twoich wypowiedziach nie pasuje ;)

Pisałaś "Zakupilam lakiery i lampe do domowego użytku, umiem robić manikiur, malować ładnie paznokcie i zafascynował mnie schellac, jego trwałość"...
a teraz juz piszesz że masz nową oryginalną lampę shellac ( kosztują kolo tysiaka - dwóch) bo tamta LED była "be" i "... w dłuższym okresie i tak mi się zwróci" (W DOMOWYM UŻYTKU???)

potem pisałaś że
".... i dotarlam do dystrybutora na Polske CND. jak macie dzialanosc ma lepsze ceny (i lampy i lakierow) i wszystkie produkty"
Zaraz potem podważasz jakość tych z allegro, wychwalając Shellaki i jego wszystkie produkty, jakbyś używała ich już od roku... (pewnie wszystko od tego "dystrybutora" co tak tanio sprzedaje??)


Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia ale mam wrażenie że nie jesteś tą osobą za jaką się podajesz i wcale nie jesteś amatorką?


p/s nie wiem od kiedy paznokcie po akrylu są cienkie;) zwłaszcza na stopach;)

Jeśli nie mam racji - wybacz ;)

Mnie się też od razu w oczy rzuciło, że coś jest nie teges...

macaomoonlight
03-03-2012, 21:14
Dziewczyny:) moze źle zabrzmiałam:) zafascynował mnie manikiur hybrydowy, a ja jestem uparta:) i dlatego dotarłam jak się okazało do dystrybutora (chociaż było to trochę kwestią zbiegu okoliczności). Lampa nr 1 mocno mnie zawiodła, więc kupilam lame nr 2 - tym razem firmową bo wielokrotnie się sparzyłam chcąc zaoszczędzić i tym razem tak było. Koszt lampy - 490 zł, więc nie tysiąc ani dwa. Robiąc manikiur na shellacu muszę zapłacić w W-wie 100 zł - razy 24 w roku daje 2400 zł (pedikiuru niestety nie dam rady sama). Więc w dłuższej perspektywie jestem na plusie (wydałam 1000 zł). Manikiur robię sobie sama od lat 20-tu. Wybrałam shellac bo czytając fora, również wasze, oglądając filmy cnd i nie tylko na youtube po prostu mnie przekonał. Chętnie spróbuję innych, równie dobrych bo cenię przede wszystkim jakość. A na co dzień mam pracę biurową:) Co do reklamy - jeśli coś mnie przekona - polecam - nic więcej. Chętnie posłucham dobrych Waszych rad, jakie inne firmy są również warte sprawdzenia - pod warunkiem że nie muszę szlifować paznokcia na początku. Warunkiem zakupu od dystrybutora jest zakup na firmę - dlatego wspomniałam o firmie - ja firmy nie mam, ale ma mąż więc dokonałam zakupu na fakturę. Nie mam żadnych profitów z "reklamy" jak to określiłyście. Jestem po prostu zadowolona. Serdecznie Was pozdrawiam:))

---------- Dodano o godzinie 20:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:09 ----------

Aha - shellaca mam podstawowe produkty base coat, lakier, top coat- cleaner i aceton nie:) więc nie wszystkie produkty mogę polecić.

---------- Dodano o godzinie 20:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:11 ----------

Paznokcie po akrylu - zakładam akryl na lato, po lecie niewygodnie chodzi się z nim na paznokciach gdy buty są zakryte - wtedy go zdejmuję, a zdejmowanie odbywa się frezarką (przynajmniej tak robi to dziewczyna do której chodzę na pedikiur). Po frezarce - płytka jest cieńsza niż naturalna. Odrost trwa ok. 8-10 miesięcy na paluchach, na pozostałych szybciej. To już chyba wszystko wyjaśniłam:)

Nysza
03-03-2012, 21:14
...- płytka paznokcia jest po akrylu, więc cienka -... przepraszam, że nie o hybrydzie ale jak czytam takie farmazony, to mam ochotę użyć maczety... od kiedy poprawnie wykonana stylizacja niszczy paznokcie???
na pewno Twoja kosmetyczka musi w takim układzie pójść na doszkolenie z pracy frezarką
..to aceton nie jest obojętny dla paznokci ...

macaomoonlight
03-03-2012, 21:18
Czyli akryl można zdjąć inaczej niż frezarką? U mnie niestety zawsze tak to się odbywa.. Może pytanie głupie ale akryl zawsze robiłam w jednym miejscu, więc nie wiem.

Nysza
03-03-2012, 21:24
akryl można rozmiękczyć
ale ściąganie masy frezarką jest również ok ( przede wszystkim szybsze)- tylko Twoja stylistka widocznie nie potrafi tego poprawnie wykonać skoro mówisz, że masz cieńsze paznokcie ...
zresztą paznokcie u stóp są twarde/grubsze więc nie wiem co ona robiła tą frezarka, że masz cienkie !!!

przepraszam moda za off top - już będę milczeć..

macaomoonlight
03-03-2012, 21:27
Ja się już nie będę wypowiadać na temat dystrybutora natomiast chętnie skorzystam z waszego doświadczenia co do innych tańszych marek, równie trwałych:)

Chocolata
03-03-2012, 21:52
Ja się chętnie dowiem od kogo kupiłaś lampę firmową shellaca za tak niewiele;)
Jeśli to nie problem- podaj namiary. Z góry dziękuję

macaomoonlight
04-03-2012, 01:19
Proszę bardzo: Ekert Nails - Szkolenie paznokcie i tipsy, kurs manicure i pedicure, szkolenia akryl i żel (http://www.ekertnails.pl)
lampa z dodatkowym kompletem żarówek - 550 zł
lampa z jednym kompletem żarówek - 490 zł
zamawiałam telefonicznie. Dowieziono mi do pracy bez dodatkowych kosztów.

edytakon
04-03-2012, 14:12
Dziewczyny czy ktoraś z Was miala
i-nails Gellacq Colour 15ml - Żel UV hybrydowy - 101 pastelowy beż - NOWA FORMUŁA! :: dobrarada (http://dobrarada.com.pl/p20118,i-nails-gellacq-colour-15ml-zel-uv-hybrydowy-101-pastelowy-bez-nowa-formula.html)

chcialabym bezowy kolor, ale nie wiem jak bardzo przeklamują te zdjęcia :( i jak z jakoscią

samaron
04-03-2012, 15:14
Z tego co pamiętam gdzieś z początku wątku, albo inna drogą zasłyszane - krycie takie sobie, aceton nie ruszał.

edytakon
04-03-2012, 15:39
wlasnie szukalam, ale nic nie ma :(
niby nowa formula,mam nadzieje, ze ktoras z Was uzywala...:)

malinowa
04-03-2012, 20:08
na forum DR dziewczyny pisały o tych hybrydach niezbyt dobrze (odpadały szybko), ogólnie to nie były zadowolone i narzekały, że acetonem nie da się ich zdjąć, tylko że to dość stare posty były, sama chciałam kupić ale po tych opiniach się rozmyśliłam

macaomoonlight
04-03-2012, 20:25
Wiecie może jaka firma ma lakier hybrydowy w czarnej butelce, a kolor oznaczony jest takimi kropkami przy gwincie - generalnie wszystkie butelki są czarne i tylko te kropki koloru blisko gwint są. Buteleczka pękata. Mam taki lakier na stopach ponad tydzień już i na razie trzyma mi się świetnie. Tylko nie wiem jaka firma...

germana
04-03-2012, 21:08
macaomoonlight - tydzień na stopach to bez szału ^^ ja swoje zdjęłam po 2 miesiącach dokładnie dzisiaj . brzmi straaasznie xD ( ale odrost miałam max 1-1,5 mm więc mogę sobie na to pozwolić bo moje pazury wooolno rosną ;)) zero odprysków :yess: non stop w zakrytych butach chodzę (wiadomo :P).
w czarnych buteleczkach znam tylko Artistica ale na nim kropek nie ma.

edytakon
04-03-2012, 21:23
na forum DR dziewczyny pisały o tych hybrydach niezbyt dobrze (odpadały szybko), ogólnie to nie były zadowolone i narzekały, że acetonem nie da się ich zdjąć, tylko że to dość stare posty były, sama chciałam kupić ale po tych opiniach się rozmyśliłam

wlasnie dlatego tez nie chcialam "wtopic" :)

Chocolata
04-03-2012, 22:03
Moje klientki po 6 tyg. na dłoniach potrafią nosić a na stopach rosną wolniej wiec tez tydzien to bez szału;)
Kabos Cosmetics (http://kabos.pl/index.php/strona/lakiery_hybrydowe/80)
C&C LAKIER ŻELOWY 15ml do MANICURE HYBRYDOWY Zmywacz, zmywacze - do paznokci i inne - Zmywacze.pl (http://zmywacze.pl/2011/06/25/c-c-lakier-zelowy-15ml-do-manicure-hybrydowy-2/)
60 Lakier Hybrydowy miriCOOL 15ml grey - - Lakiery hybrydowe lakiero-żel - Paznokcie - by Miracle (http://www.miracleshop.pl/lakier-hybrydowy-miricool-15ml-grey-p-2620.html)


Wiele firm ma czarne pękate buteleczki - zazwyczaj to te tanioszki z allegro;)

macaomoonlight
04-03-2012, 22:59
Chocolata to nie ten:( ale dowiem się i dam Wam znać. Najpóźniej na kolejnym pedikiurze;)

---------- Dodano o godzinie 21:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:34 ----------


Wiecie może jaka firma ma lakier hybrydowy w czarnej butelce, a kolor oznaczony jest takimi kropkami przy gwincie - generalnie wszystkie butelki są czarne i tylko te kropki koloru blisko gwint są. Buteleczka pękata. Mam taki lakier na stopach ponad tydzień już i na razie trzyma mi się świetnie. Tylko nie wiem jaka firma...

Już wiem - Young nails - ale z tego co wyczytałam to soak off. Czym się różni od lakieru hybrydowego??

sliwka
05-03-2012, 23:57
Jeju, Dziewczyny, wybór jest spory. Co wejdę na jakąś stronę, to każda firma ma jakieś inne lakierożele.
Cały czas myślę nad tym "kamuflażem" do frencha.
Chocolata, a te żele Magic Nails to ładnie schodzą pod acetonem, czy trzeba je trochę piłować?
Co czytam opisy na stronkach, to co chwilę jakiś zonk. (trzeba piłować, pędzelek sie brudzi)

Ja nie robię pazurków na wielka skalę, właściwie tylko sobie i siostrze. Nie chce kupować dużych ilości. Chciałabym kupić coś dobrej jakości. Chyba się zdecyduję na te Artistic Nail Design. Mam tu w pobliżu sklep z nimi (dystrybutora, he, he), to może mi sprzedawczyni coś doradzi. Chociaż jak kupiłam Harmony, (w innej hurtowni) to mi babeczka nie umiała doradzić (wyobraźcie sobie, że potwierdziła moja wersję, że do Harmony nie trzeba topu, że jest 2w1, a jak przyszłam do domu i doczytałam, to sie okazało, ze jest baza i top. Topu do tej pory nie mam, po prostu maluje bezbarwnym, ale może jeszce zainwestuję:D). Powiem Wam, że mi sie to śni po nocach. Ja lubie sobie wszystko przemyśleć, ale juz mam tych lakierów dosyć;(Już nawet mój mąż się ze nie śmieje.

PS. A te z Indigo nie sa fajne?? W sensie do frencha.

Chocolata
06-03-2012, 14:13
Powiem szczerze że ja zawsze zdejmuję pilnikiem top, bo idzie szybciej zdejmowanie reszty. Używam Base&Top Indigo do większości kolorowych hybryd jakie posiadam ( a mam chyba z 5 firm)
Jesli chodzi o cover frenchowy to na rynku jest tego zatrzęsienie - sama przetestowałam chyba 10 odcieni i naprawdę trudno dobrać taki żeby byl kryjący ale nie wyglądał"plastikowo" na palcu i żeby na nim ten biały nie wyglądał sztucznie. Te ktore polecam najchętniej wybierają moje klientki stąd moje plusy na ich temat. Niestety nie jestem w stanie kupić wszystkich jakie mi się wydają "dobre" więc nie mogę napisać o wszystkich jakie sa na rynku;)

macaomoonlight
06-03-2012, 21:45
Jeju, Dziewczyny, wybór jest spory. Co wejdę na jakąś stronę, to każda firma ma jakieś inne lakierożele.
Cały czas myślę nad tym "kamuflażem" do frencha.
Chocolata, a te żele Magic Nails to ładnie schodzą pod acetonem, czy trzeba je trochę piłować?
Co czytam opisy na stronkach, to co chwilę jakiś zonk. (trzeba piłować, pędzelek sie brudzi)

Ja nie robię pazurków na wielka skalę, właściwie tylko sobie i siostrze. Nie chce kupować dużych ilości. Chciałabym kupić coś dobrej jakości. Chyba się zdecyduję na te Artistic Nail Design. Mam tu w pobliżu sklep z nimi (dystrybutora, he, he), to może mi sprzedawczyni coś doradzi. Chociaż jak kupiłam Harmony, (w innej hurtowni) to mi babeczka nie umiała doradzić (wyobraźcie sobie, że potwierdziła moja wersję, że do Harmony nie trzeba topu, że jest 2w1, a jak przyszłam do domu i doczytałam, to sie okazało, ze jest baza i top. Topu do tej pory nie mam, po prostu maluje bezbarwnym, ale może jeszce zainwestuję:D). Powiem Wam, że mi sie to śni po nocach. Ja lubie sobie wszystko przemyśleć, ale juz mam tych lakierów dosyć;(Już nawet mój mąż się ze nie śmieje.

PS. A te z Indigo nie sa fajne?? W sensie do frencha.

Nie myślałaś aby spróbować Shellac? - używam amatorsko w domu, łatwo się ściąga, nie piłujesz płytki, kolory do frencha również mają. Testuję od niedawna na sobie i koleżankach - jesteśmy zadowolone:) nawet więcej niż zadowolone.

jumpi
06-03-2012, 22:15
a ja wysłałam chyba ze 2 tyg. temu do Ekert Nails "papiery" firmowe mailem aby aktywować konto i do dziś cisza...konto nieaktywne

teraz w ogóle to jest CEIDG gdzie każdy może każdą firmę sprawdzić, czy istnieje i jaki rodzaj działalności prowadzi od kiedy itp. Wystarczy znać NIP. ;) więc bez sensu jest takie wysyłanie skanów

Ja byłam kiedyś w hurtowni w moim mieście to babka nawet nie wiedziała, że hybrydy ściąga się acetonem czy innym preparatem do tego przeznaczonym ;)

sliwka
06-03-2012, 22:55
Nie myślałaś aby spróbować Shellac? -

Myślałam. Miałam parę razy na sobie i rzeczywiście ok. Tylko nie wiem, jakie kolory wybrać. Ja używam tak jak pisałam Harmony i tez nie trzeba piłować. Co najwyżej przepiłowuje lekko na wierzchu (bo jak pisałam, nie mam topu:wstydek:) i acetonem schodzi wszystko. Byłam dziś nawet w hurtowni i coś tam oglądałąm, ale akurat było jakieś przyjęcie towaru i wielke poruszenie i nie miała Pani dla mnie czasu, wiec sie na nic nie zdecydowałam.

germana
07-03-2012, 00:50
jumpi (http://forum.wzorki.info/members/2474-jumpi.html) - jak chcesz szellaca to zamiast do ekert pisać, kup w CS MOON. Tam maja oryginały i kontakt miły i dobry i nie ma problemów z papierami.

sliwka (http://forum.wzorki.info/members/15551-sliwka.html) - jak masz już baze z harmony to radze Ci dokupić topa. na prawde jest meeeega wydajny jak dajesz cieniutko... i kosztuje 80 zł ;p a nie 120 jak baza... (mi baza i top starczyły na rok a robię pazurki 1-2 razy na tydzien mneij wiecej. Kolorki możesz mieszać z innych firm ( ja mam kolory z MM. PB, artistica i harmony) i wszystkei super wspolgrają z baza i topem. przynajmneij nei zmarnujesz bazy. :) bo szkoda takiej bazy na krycie lakierem ;p

macaomoonlight
07-03-2012, 18:41
(http://forum.wzorki.info/members/15551-sliwka.html)jak masz już baze z harmony to radze Ci dokupić topa. na prawde jest meeeega wydajny jak dajesz cieniutko... i kosztuje 80 zł ;p a nie 120 jak baza... (mi baza i top starczyły na rok a robię pazurki 1-2 razy na tydzien mneij wiecej. Kolorki możesz mieszać z innych firm ( ja mam kolory z MM. PB, artistica i harmony) i wszystkei super wspolgrają z baza i topem. przynajmneij nei zmarnujesz bazy. :) bo szkoda takiej bazy na krycie lakierem ;p

a możesz polecić sprawdzone miejsce zakupu harmony? co do kolorów - wpisanie koloru w google i obejrzenie grafiki daje jakieś pojęcie jak kolor wygląda - ja tak robiłam i kolory które mam zgadzają się z tym co zobaczyłam na różnych zdjęciach. To półśrodek ale lepsze nic jak nic:)

germana
07-03-2012, 20:43
ja kupowałam
w "yokokosmetyki"
Yoko (http://www.yokokosmetyki.pl/sklep/index.php/category/show/194?PHPSESSID=1760ee7780dc07581a430281588a4247)

lub jeszcze w sklepie:
Beautyflo (http://www.beautyflo.pl/)

i w w sklepie euro fashion,
w pozycji 1 i 2 można iść do firmy ( Warszawa) i pooglądać na żywo. Bo kolory różnią się nieco od ich obrazków. ewentualnie odsyłam do tematu katalogu kolorów tam jest dużo fot.

macaomoonlight
07-03-2012, 22:13
Dzięki! Yoko jest w moich okolicach:) chętnie tam wstąpię:)

sliwka
07-03-2012, 23:14
[/URL][URL="http://forum.wzorki.info/members/15551-sliwka.html"]sliwka (http://forum.wzorki.info/members/2474-jumpi.html) - jak masz już baze z harmony to radze Ci dokupić topa. na prawde jest meeeega wydajny jak dajesz cieniutko... i kosztuje 80 zł ;p a nie 120 jak baza... (mi baza i top starczyły na rok a robię pazurki 1-2 razy na tydzien mneij wiecej. Kolorki możesz mieszać z innych firm ( ja mam kolory z MM. PB, artistica i harmony) i wszystkei super wspolgrają z baza i topem. przynajmneij nei zmarnujesz bazy. :) bo szkoda takiej bazy na krycie lakierem ;p

Chyba zakupię. Strasznie mnie rozsmieszyło, że wciskałam sprzedawczyni takie kity (oczywiście z pełnym przekonaniem) ze w Harmony top i baza są 2w1. A jak wróciłam do domu, zaczęłam to przeglądac i sprawdzac jeszcze w necie i się okazało, ze wcale nie. Ale ta laska powiedziała, że mam racje:haha:

germana
07-03-2012, 23:52
Możesz iść bez zamawiania w sklepie internetowym. ;)
Ja osobiście lubeie Harmony to mój nr 1. Testowałam już kilka ale zawsze wracam do niego.
Oczywiście nie wszystkim może przypasować. Ja np. nie lubei shellaca raz użyłam i po prostu mówię mu nie :P
tak samo noszenie mam klientka której wytrzymują do 1,5-2 tygodni tylko
a inne twardo trzymają się 4-6 tygodni bez minimalnej ryski.
ogólnie uważam że trzeba testować różne, żeby wiedzieć jaki się okaże tym jedynym ^_^

macaomoonlight
08-03-2012, 22:26
Stan na dziś, a więc po 7 dni noszenia Shellac paznokcie wyglądają tak:
http://images43.fotosik.pl/1417/163d64bb1f03f4fcm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=163d64bb1f03f4fc)

jumpi
09-03-2012, 08:32
jumpi (http://forum.wzorki.info/members/2474-jumpi.html) - jak chcesz szellaca to zamiast do ekert pisać, kup w CS MOON. Tam maja oryginały i kontakt miły i dobry i nie ma problemów z papierami.


toż właśnie bez łaski kupiłam gdzie indziej ;)

ilonkjapazurek
09-03-2012, 13:42
Popieram kolezanke sama zakupilam shellac'i W Centrum stylizacji Moon, zrobili na mnie wspaniale wrazenie, dobre zainteresowanie klientek produkt super wiec maja Poki co u mnie duzego plusa.

germana
09-03-2012, 18:29
^_^
a macie jakieś informacje lub testowałyście hybrydy magnetyczne?? :wow: właśnie dostałam email od hormony i dogrzebałam się filmiku.albo znacie jakies inne firmy posiadające takie??

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

52510

samaron
09-03-2012, 18:44
Już były zwykłe lakiery i żele magnetyczne, szału nie zrobiły, teraz pora na żelaki http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/5414-magnetyczne-zele-lakiery.html

ilonkjapazurek
09-03-2012, 18:56
szczerze ... nie przekonuja mnie :]

germana
09-03-2012, 19:02
No właśnie ja mam mieszane uczucia... z jednej strony lubię próbować nowych rzeczy ale z drugiej str to tak nie to samo co gładki, śliczny lakier ^_^
lakieru magnetycznego nie próbowałam bo właśnie meni nie przekonał jak i pękające.
a to jest drugie podejście.... i tak sama już nie wiem:huh:
moze to taka fajna opcja ale tylko "na raz" :P

ilonkjapazurek
09-03-2012, 19:08
dokladnie... pekajace to tez byl szal na jedna noc a teraz u 80-90-ciu% lezy nieruszone...

malinowa
09-03-2012, 19:17
No właśnie ja mam mieszane uczucia...
mam takie samo zdanie

samaron
09-03-2012, 19:31
Moim zdaniem szkoda kasy na taki "wynalazek" :)

Nysza
09-03-2012, 21:21
wygląda to ciekawie -nie powiem
ale myśląc trzeźwo to równiez jestem przekonana
że podzielą los "pękaczy "

własnie teraz sobie tak analizuje
robię dużo hybryd i....
może 1-2 osoby skusiłyby się
na taka stylizacje

sliwka
10-03-2012, 00:57
Ja dziś widziałam na żywo u koleżanki. Hybryda, ale z ładnym wzorkiem. Jak dla mnie, tylko dla odważnych. Kolor był zielony.

Chocolata
12-03-2012, 14:06
A miała któraś z Was do czynienia z hybrydami LaPerl?
http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/95/38/77/2195387739
fota z allegro sprzedawcy laperl_pl

barbara_kawka
12-03-2012, 14:57
oo ciekawie wygladaja :)

macaomoonlight
12-03-2012, 22:21
Na filmiku reklamowym paznokieć jest lekko szlifowany a zmycie polega na włożeniu rąk do miski z acetonem..

Chocolata
12-03-2012, 23:12
macaomoonlight ale że o co chodzi?:))) Do czego ta wypowiedź się odnosi?

macaomoonlight
13-03-2012, 21:01
Chocolata, odpowiedz odnosi sie do laperl. Kolory fajne, sama chętnie bym wypróbowała, gdybym nie musiała piłować płytki. Cenowo nie najtańszy, więc przynajmniej po tym można sądzić że powinien być ok. Filmik reklamowy jaki oglądałam do tych lakierów, pokazuje, że płytkę należy lekko zmatowić (to może jeszcze mnie nie przeraża aż tak), natomiast przy fazie zmywania ręce lądują w acetonie z miską. Ale tak czy siak chętnie poczytam opinie tych, które go używały.

KATITA
16-03-2012, 14:39
Chyba wkoncu sie zdecydowalam co do firmy-LNC ale jeszcze nie jestem pewna czy hybryda czy quick off,hybryda trwalsza ale przeraza mnie jej sciaganie...
modena zdecydowanie odpada,slyszalam ze baza sie nie utwardza,a moze pokombinowac,baza z lnc a kolorki z modeny lub innych firm???jak to sie ma w praktyce???

---------- Dodano o godzinie 13:39 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:07 ----------

Dziewczyny pomozcie,ogladam probki z indigo i nie wiem jak wybrac kolory

Chocolata
16-03-2012, 14:51
http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow.html

Warto na pewno mieć czerwień( R02) róż do frencha - trzy odcienie do wyboru, biały, ślicznie wygląda Koralowy Róż. Na wiosnę modne będą żółcie, pomarańcze, róże - można je rozbielać białą hybrydą dla uzyskania delikatniejszych odcieni.
Zapraszam na PW to może więcej doradzę :) i dam jakiś upust.

KATITA
16-03-2012, 15:42
podoba mi sie nude french,napewno chcem biel no i baza,zamiast czerwienie wolalabym czarny ale co te litery na probkach oznaczaja?? bo kolorow nie widac

ewelinka:*
16-03-2012, 18:47
moje shellacki ponosiłam z koleżanką 12 dni... u mnie oprócz odrostu jeden taki odprysk malutki był, u niej większy się zrobił, bo dłuższe paznokcie i odrost mega!! już mam nowe;)

sztynka
16-03-2012, 18:50
Modena jest do bani baza. Kolorki takie sobie. Nie wiem jak z inną bazą. Jeśli masz ochotę wypróbować mam do sprzedania prawie nowe po 15 zł/15 ml. Kolory czerwień, blady róż, brąz, biały i bazę gratis bym oddała. Ja zamknęłam salon i stoją nieużywane.

ewelinka:*
16-03-2012, 18:56
a jak z mieszaniem firm? baza z shellaca a kolory modeny?

KATITA
16-03-2012, 20:27
Z tego co zdazylam wyczytac to dziewczyny mieszaja firmy ale co z czym?,to moze One sam Ci podpowiedza

Chocolata
16-03-2012, 21:29
podoba mi sie nude french,napewno chcem biel no i baza,zamiast czerwienie wolalabym czarny ale co te litery na probkach oznaczaja?? bo kolorow nie widac

Literki z cyferkami przy samplach oznaczają ich odpowiednik w dużych hybrydach. Na stronie firmy pod walutą z prawej strony masz wyszukiwarkę - wpisz tam te smbole a pokaże Ci odpowiednik w dużej hybrydzie.
Np." W01" - Indigo (http://indigo-nails.com/search.php?orderby=position&orderway=desc&search_query=W01&submit_search=ok)

sztynka
16-03-2012, 21:31
Baza z shellacka pasuje do większości hybryd. ładnie łączy się też tak z Indigo.

ewelinka:*
16-03-2012, 22:15
dzięki za odpowiedź! ale jednak spróbuję z mm;) bo te kolory są boskie! a może potem coś pomieszam:P

sliwka
16-03-2012, 23:51
Witam
Ja tak na gorącomam coś do napisania o Greenstyle Gel Polish. Kupiłam dziś na próbę dwa kolorki, ale nie pytajcie jakie, bo jak zaczęłam szukać w necie, to się te cyferki na buteleczkach z niczym nie zgadzały (różowy i czerwony, jak uda mi sie trzasnąć fotki, to wkleję do katalogu). Ogólnie ok, ale wydaje mi się, że maja w środku jakieś drobinki, jakieś zanieczyszczenia. No i są baaardzo rzadkie. Trzeba bardzo uważać, bo są takie dosłownie jak zwykły lakier. Zobaczymy jak z trwałością. Moja paznokcie są mocno zniszczone, do połowy już mi odrosły, ale na końcówkach mam ze dwa ostro przepiłowane (grrr).
Aha, a w poprzedni weekend byłam na targach w Warszawie i kupiłam Harmony kolor Pink Smoothie, ale to jak na razie najgorszy mój zakup i już go żałuję. Słabo się nim maluje, i ogólnie nie bardzo kolor. Kupiłam też Top. Na szczęście 10% taniej niż normalnie. (ale wyszło i tak drożej, bo przecież bilet na targi i parking słono kosztowały:))

Aha, i jeszcze jedno, co do tych hybrydek Greenstyle, pędzelek maja dosłownie taki sam jak Harmony (całkiem wygodny). Nawet buteleczka wygląda jak podróbka.

pinusia6
17-03-2012, 10:05
Dziewczynki ja mam takie pytanie czy robiła któraś może pazurki baza i topem z gelish i kolorem z ra?? :)

Bo chcę zamówić a nie wiem czy nie beda sie gryźć :D

ewelinka:*
18-03-2012, 09:28
oj... a mnie podłamała wiadomość od mojej znajomej, że shellacki, które jej zrobiłam na końcach paznokci poodpryskiwały juz za 2 dni... ;( oczywiście zabezpieczyłam wolny brzeg! o to chodzi, że do tej pory nosiła żele na jeden kolor i była zadowolona, ale była u niej jakaś koleżanka i pokazała hybrydy, więc kupiłam specjalnie dla niej!! ale tak jak pisałyście i ja jej tłumaczyłam, że pewnie nie będzie zadowolona, bo jest przyzwyczajona do "twardości" żelu, a hybryda tego nie zapewni... ale chciała! ja nosiłam 12 dni, moja współlokatorka też... a jej juz po 2 dniach?! a przecież powinno się jeszcze lepiej trzymać, bo nie spiłowałam do samego końca żelu z paznokci.. zostawiłam cieniutką warstwę. czy może jednak to było przyczyną? ale fakt, że ona paznokci nie oszczędza... teraz nie wiem, czy dalej w hybrydy inwestować? jak na razie wydałam 320 zł w błotko;/ myślę, że lepiej będzie na stopach.

loginka
18-03-2012, 21:14
Ja moge polecic Astonishing Gelosophy:ok: Trzymaja sie spokojnie 3 tygodnie nawet na slabych pazurkach. Trzeba sobie tylko wypracowac te hybrydy bo nie wszytkie kolorki dobrze kryja i przy zbyt grubej warstwie marszcza sie. No i maja malo kolorkow, zwlaszcza takich na wiosne szalonych :/ ale mam nadzieje ze to sie wkrotce zmieni i bedzie cos nowego :) Z innymi firmami nie laczylam. :)

soffii25
18-03-2012, 22:16
hybrydy Asto trzymają się bardzo długo na pazurkach nawet do 4 tyg. Jeżeli kolor słabo kryje można położyć trzy warstwy, ale cieniutko ;) Nie próbowałam łączyć ich z innymi hybrydami, ale dziewczyny to robią i z tego co wyczytałam to nic się nie dzieje :)
mo ulubiony to 001 :D

sandrus
19-03-2012, 11:33
dziewczyny a może używa któraś hybrydy z silcare,albo chociaż podkład/nabłyszczacz?

ostatnio zakupiłam podkład/nabłyszczacz(tylko taki mają w ofercie) ,bo akurat tuz obok mnie otworzyli hurtownię i masakra.
po przetarciu paznokcie nie mają polysku a dodatkowo miejscami wychodzą takie jeszcze bardziej matowe łatki...
koszmar jakiś.pomyślałam,ze moze wyjątkowo nakładać dwie warstwy tego nablyszczacza,ale czy cosś to zmieni??
może któraś spotkała sie z takim problemem?

soffii25
19-03-2012, 12:29
sandrus a może za cienko nałożyłaś nabłyszczacz? spróbuj też przetrzeć bardzo mokrym wacikiem.

sandrus
19-03-2012, 12:33
myslę,że ilość jaką nakładam jest w sam raz.kiedy spróbowałam dać więcej polało sie w skórki więc to chyba inny problem?

soffii25
19-03-2012, 12:40
możesz jeszcze spróbować nałożyć dwie warstwy. Jeżeli to nie wyeliminuje problemu to proponowałabym kupić top z innej firmy ;) bo jeżeli wszystko robisz dobrze to wina może leżeć w produkcie
ja używając hybryd asto nie miałam nigdy takiego problemu nawet po przetarciu koloru, namalowaniu wzorku i nabłyszczeniu ;)

sandrus
19-03-2012, 12:55
no własnie ja również nigdy wcześniej takiego problemu nie miałam.
cóż,może jakaś inna koleżanka ma ten nabłyszczacz i patent na niego:P

Chocolata
19-03-2012, 14:36
dziewczyny a może używa któraś hybrydy z silcare,albo chociaż podkład/nabłyszczacz?

ostatnio zakupiłam podkład/nabłyszczacz(tylko taki mają w ofercie) ,bo akurat tuz obok mnie otworzyli hurtownię i masakra.
po przetarciu paznokcie nie mają polysku a dodatkowo miejscami wychodzą takie jeszcze bardziej matowe łatki...
koszmar jakiś.pomyślałam,ze moze wyjątkowo nakładać dwie warstwy tego nablyszczacza,ale czy cosś to zmieni??
może któraś spotkała sie z takim problemem?

A sprobuj zmienić cleaner.. nawet acetonem czystym przetrzyj;)

kkarla
19-03-2012, 14:40
Witam,
pracowałam w sumie to nadal jeszcze pracuję na hybrydach CND niestety kolor fedora mi odpada :( nie wiem czemu, nieważne. Ale zastanawiam się nad hybrydami Orly gel Fx, bo była u mnie dziewczyna, która miała je na paznokciach, fajnie się zdejmowało, miała odrost a lakier wyglądał jak nowy. W związku z tym powiedzcie mi coś więcej o hybrydach Orly, ktoras z Was pracuje? Jak się trzyma, jak zdejmuje? Czym odtłuszczacie płytkę? Ja do tej pory używałam scrub fresha i wg mnie jest rewelacyjny, nie chcialabym od niego odchodzić ;P

Chocolata
19-03-2012, 15:21
Z Orly mam tylko 'Chocoholic" i dawalam ją na bazę Indigo, pokryłam Topem Indigo. Trzymało się swietnie. Ja przed nałożeniem hybryd używam Płynu do zmiękczania skórek Milano, Cleanera i Primera Indigo

Evelina.J
19-03-2012, 22:32
dziewczyny a może używa któraś hybrydy z silcare,albo chociaż podkład/nabłyszczacz?

ostatnio zakupiłam podkład/nabłyszczacz(tylko taki mają w ofercie) ,bo akurat tuz obok mnie otworzyli hurtownię i masakra.
po przetarciu paznokcie nie mają polysku a dodatkowo miejscami wychodzą takie jeszcze bardziej matowe łatki...
koszmar jakiś.pomyślałam,ze moze wyjątkowo nakładać dwie warstwy tego nablyszczacza,ale czy cosś to zmieni??
może któraś spotkała sie z takim problemem?

SANDRUS a spróbuj dwa razy utwardzic. Ja mialam kiedys podobna sytuację z jakimś nablyszczaczem i utwardzila chyba z 6 minut hehe i wtedy po przetarciu było ok i od razu wymieniłam żarówki w lampce ;)

---------- Dodano o godzinie 21:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:27 ----------

A miałyście może takie hybrydki??

Ciekawe buteleczki i kolorki

HYBRYDA Lakierożel CHARBONNE VIP jak SHELLAC 15 ml (2205001979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/hybryda-lakierozel-charbonne-vip-jak-shellac-15-ml-i2205001979.html)
http://www.gabriellenails.pl/allegro/foto/3892.jpg

KATITA
20-03-2012, 08:17
no wlasnie,ktos juz testowal ta nowosc?
Mialyscie moze okazje cos slyszec badz pracowac na lakierozelach Lady´s nails cosmetics,bo tylko na ich stronce sa opinie (bo za te opinie sa punkty) a tak poza tym to nigdzie ani widu ani slychu ?? jest nawet tutaj jeden temat ale tam nikt nic nie pisze,takze nie wiem:/:

---------- Dodano o godzinie 07:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:12 ----------

te Charbone sa tez w tym sklepie http://www.sklep.gabriellenails.pl/c/pl/57/1/1/0/long/lakierozele_hybrydowe.html?gclid=CKrk_rjp9K4CFcVF3 wodWxoyMQ niby pisza ze trzymaja sie od 2-5 tyg ale jak jest takk naprawde?

mar-kos
22-03-2012, 09:56
Generalnie przyjmuje się, że top coat i base coat musi być ten samej firmy, lakier nie ma większego znaczenia. Dużo zależy od gęstości i "chemii" użytej w buteleczce. Słabe, już dogorywające żarówki mogą mieć problem z utwardzaniem.


te Charbone sa tez w tym sklepie http://www.sklep.gabriellenails.pl/c...FcVF3wodWxoyMQ niby pisza ze trzymaja sie od 2-5 tyg ale jak jest takk naprawde?
Wiesz co większość lakierów hybrydowych trzyma 2-3 tygodnie i są ściągane ponieważ masz już odrost na pół paznokcia i to poprostu brzydko wygląda:P lub poprostu wcześniej znudzi się kolor :D

KATITA
22-03-2012, 10:45
Wiem ze odrost wyglada okropnie ale chodzilo mi o to czy nie odchodza po paru dniach

RedSunset
22-03-2012, 11:14
Katia, ja mam 3 hybrydy kolorowe z LNC i do tego bazę i top 2w1 i jeśli o mnie chodzi to sprawdzają się super!! Pisałam juz o tym tutaj w temacie jakiś czas temu, ale powtórzę. Gęstość jak dla mnie ok, baza i top 2 w 1 super, wystarczy minimalną ilość nanieść na pazurka bo jest dość rzadkawa i przy tym wydajna bardzo. Błysk jest super. Jedyny problem miałam z hybrydą Baby pink, jest to bardzo jasny róż, delikatny ale kryjący i niestety po wyjęciu z lampy pazurki nie były różowe tylko prawie białe... Nie wiem dlaczego, ale zmieszałam go z czerwoną hybrydą i teraz jest ok :P Poza tym mogę polecić śmiało.

KATITA
22-03-2012, 14:55
najbardziej interesuje mnie primer super bonder tej firmy,bo zastanawiam sie czy go zamowic,baze/top wezme na pewno a laczysz je z innymi hybrydami?

RedSunset
22-03-2012, 15:07
ni łączyłam z innymi bo nie miałam potrzeby, gdyż posiadam bazę i top ^_^ co do primera nie pomogę bo nie znam

KATITA
22-03-2012, 16:00
to czy jest dobry,niewatpie ale nie wiem czy mi bedzie potrzebny...mojej plyki zele raczej sie nie trzymaly albo nie trafilam na dobra stylistke...chyba raczej go wezme
Widzisz przewetowalam caly watek i nie znalazlam jednej osoby co by uzywala produktow tej firmy,Twojej pdpowiedzi tez nie widzialam,nawet na tym forum na ich temacie nikt nic nie pisze :( a mi,nie wiem dlaczego,wpadla w oko ;)

asia
22-03-2012, 22:08
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
jezeli ta kolezanka miala bardzo slaba plytke , lamliwa itd to niewazne jakiej firmy - hybryda na takiej plytce i tak trzyma sie do niczego, mozna sobie najpierw cienko akryl albo zel polozyc i dopiero kolor ;) mozliwe ze jak zostawilas cienko zel ale tylko na koncowce to jej sie zaczelo lamac w tym miejscu przejscia, albo na przyklad za cienka warstwe zostawilas i po prostu ten "twardszy" zel pod spodem sie zaczal kruszyc jak zaczela "uzywac" rak

Nysza
23-03-2012, 08:49
asia ma rację, także nie będę się rozpisywać
tylko popieram w 100% co napisała już asia :)

ewelinka:*
23-03-2012, 17:07
Dzięki dziewczyny:* jak ją zobaczę to dokładnie się wypytam i sprawdzę... Ale pewnie (jak zawsze):P macie rację! Dzięki jeszcze raz!

Agnieszka Praska
27-03-2012, 16:35
dziewczyny uzywa ktoras z was hybryd z mollon??

ania_niusia:)
02-04-2012, 15:33
Ja kupiłam z Mollon'a hybrydy : biały i jakis kolor i bede testowac:) jak zrobie ekstremalny test to zdam relacje:) ale kupiłam po zachwalaniu przedstawiciela i sprawdzimy czy są tak dobre jak zapowiada:D:P

mariq
03-04-2012, 10:59
Cześć dziewczyny!

Przeczytałam większość Waszych wpisów ale podsumowując jakie są dobre lakiery hybrydowe? Nie chcę kupować najdroższych bo szybko nudzą mi się kolory i w moim przypadku nie ma to sensu. Do lampy i innych przyborów dostałam lakiery C&C ale to jest chyba jakiś shit ? Co myslicie o tym?

mar-kos
03-04-2012, 11:36
Z lakierów hybrydowych mogę Ci z czystym sumieniem polecić GELLAQ, ale tu powinnaś mieć cały komplet z tej serii bo nie gwarantuje jak to wyjdzie w połączeniu z produktami innych marek. Koszt lakieru to od 19zł w promocji, normalna cena to 49zł.
Z takich z wyższej półki, ale bez powalającej ceny to mogę Ci polecić IBD Just Gel Polish w promocji za 59zł za 14ml buteleczkę lakieru.

Gdzieś zasłyszałem zasadę, że do manicure hybrydowego baza i top muszą być tej samej firmy, a lakier już dowolny. Zgadzacie się z tym, czy może ktoś mnie naprostuje ?

asia
03-04-2012, 13:48
mar-kos, nic dziwnego, ze polecasz, skoro to twoj produkt....:)

ibd akurat sa srednie, duzo z nimi reklamacji zazwyczaj jest.

moim zdaniem moze byc co kto lubi i przetestowal. mariq mozesz sobie kupic te mini probki indigo, kosztuja tylko 19zl i maja fajne kolorki

mar-kos
03-04-2012, 14:18
Faktycznie są to nasze produkty i dlatego mogę się o nich wypowiedzieć bo je znam. Prowadzimy na nich szkolenia, sporo ich sprzedajemy i nie zdarzają nam się reklamacje.
Co do IBD to hmm jesteśmy/byliśmy do nie dawna jedynym dystrybutorem w Polsce (nie wiem czy już konkurencja też zdobyła:P) Just Gel Polish - lakierów hybrydowych, więc nie wiem czemu twierdzisz, że dużo reklamacji było skoro my nie mieliśmy żadnej. Chyba że mówisz o Gellac'u, to faktycznie całe partie były wycofywane, ale tak poza tym to nie miałem jeszcze żadnej reklamacji IBD sama marka jest raczej kojarzona w wysoką jakością.

białaaaa
03-04-2012, 17:44
dziewczyny która z was ma gelish? powiedzcie mi czy te które są na foto to oryginały są czy macie tak samo napisy, designe? bo patrząc na str ef to troszku inaczej są umieszczone, porównajcie ze swoimi
53498

KATITA
03-04-2012, 18:59
ja mam zamiar przetstowac ladys nails cosmetics 14ml kolorku jak i baza kosztuja 39 zl no a poza tym kolorki z modeny nie sa drogie 14ml kosztuje chyba 26zl i jesli chodzi o domowa zabawe z hybrydami mi w zupelnosci wystarczaja

Ignorantka
03-04-2012, 19:26
dziewczyny która z was ma gelish? powiedzcie mi czy te które są na foto to oryginały są czy macie tak samo napisy, designe? bo patrząc na str ef to troszku inaczej są umieszczone, porównajcie ze swoimi
53498
Gelish jest chyba najpopularniejszy, najłatwiej dostępny i w dobrej cenie. Niestety jak coś ma "branie" to zaraz pojawiają się podróbki i gelish już je ma. Jak na razie są dość łatwe do odróżnienia.

Natomiast oryginały były już w trzech różnych wydaniach. Drobne różnice w grafice, różne nakrętki. Ostatnio baza została "wypuszczona" z szarą nakrętką. Jam mam bazę taką jak na Twoim zdjęciu.


Cześć dziewczyny!

Przeczytałam większość Waszych wpisów ale podsumowując jakie są dobre lakiery hybrydowe? Nie chcę kupować najdroższych bo szybko nudzą mi się kolory i w moim przypadku nie ma to sensu. Do lampy i innych przyborów dostałam lakiery C&C ale to jest chyba jakiś shit ? Co myslicie o tym?
Wg mnie dobre, to takie które są dobrej jakości, w "moich" kolorach, niedrogie i łatwo dostępne oraz kompatybilne z innymi firmami. Mnie "przypasował" Gelish. C&C w domowych warunkach wykorzystasz ale trzeba bardzo "kombinować", żeby się trzymały a następnie dały zdjąć.

trendy77
04-04-2012, 09:43
dziewczyny a powiedzcie bo chocko juz tutaj pytała o hybrydke laperl powiedzcie czy naprawde nikt jej jeszcze nie wypróbował bo teraz jest promocja i sie własnie zastanawiam czy to cokolwiek warte;)
LaPerl 4+2 LAKIER HYBRYDOWY ŻELOWY UV promocja (2233595889) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/laperl-4-2-lakier-hybrydowy-zelowy-uv-promocja-i2233595889.html)

KATITA
04-04-2012, 13:19
swietna promocja,pisalabym sie na nia ale wlasnie jakie one sa?

---------- Dodano o godzinie 12:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:10 ----------



---------- Dodano o godzinie 12:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:14 ----------

wlasnie zerknelam i nie taka znowu promocja,normalnie kosztuja chyba po 20 zl a baza i top 25 czyli 50+80=130 zl ale cene maja fajna ogolnie,ciekawe jak z trwaloscia zeby choc 2 tyg wytrzymaly

białaaaa
04-04-2012, 22:04
dziewczyny która z was ma gelish? powiedzcie mi czy te które są na foto to oryginały są czy macie tak samo napisy, designe? bo patrząc na str ef to troszku inaczej są umieszczone, porównajcie ze swoimi
53498
ponawiam pytanie czy ktoś by jeszcze mógł porównać swoje butelki z tymi na zdjęciu

Chocolata
04-04-2012, 22:14
Ja zobaczę jutro w salonie to napiszę

macaomoonlight
09-04-2012, 13:34
Dziewczyny, a czy któraś z Was próbowała te lakiery:
Bluesky Shellac hybrydowy Super jakość !! Sprawdź! (2236453183) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/bluesky-shellac-hybrydowy-super-jakosc-sprawdz-i2236453183.html)

Shellac firmy Bluesky:) nawet nazwy kolorów identyczne co w CND

jumpi
09-04-2012, 14:40
Ja je mam ;) już o nich pisałam -polecam :) nie polecam nabłyszczacza, ale może felerny mi sie trafił

Chocolata
10-04-2012, 15:54
biała - sprawdziłam, mam identyczne buteleczki Harmony:)
A to kolorki
niebieski- Ra ale co za kolor nie wiem bo dostalam omylkowo i nie wiem gdzie szukac nazwy na butelce
Drugi to Christrio nr 46
http://i1091.photobucket.com/albums/i384/Szokolada/DSC05946s.jpg

sliwka
10-04-2012, 18:09
białaaaa, a nie zwróciłaś uwagi, ze te dwie butelki wygladają inaczej, a właściwie naklejki na nich?? Ja ttez sprawdziłam swoje, ale moje sa takie jak Twój top. A baza u Ciebie jest troche inna, mam tu na mysli, ze wzorki sa troche poszarpane, jakby nierówno pomalowane. Na moich to wygląda tak samo na topie i na bazie, krawedzie wzorków sa identyko, gładkie.

Vika_nails
10-04-2012, 20:14
Ja aktualnie pracuję na Gelish-u. W sumie są całkiem całkiem i mogę jak najbardziej je polecić. Trzymają się różnie w zalezności od faktycznego stanu paznokcia.

Jutro prześlę fotki moich wzorników. Bo faktycznie co innego na obrazkach a co innego w realu. Np zamiast szarego mam teraz żurkowy ;)

Tak samo dobre są z Asto :) też godne polecenia, tyle że kolorów mało mają.

Vika
11-04-2012, 12:48
A oto i kolorki Gelisha

A może mi ktoś polecić dobre ale tanie hybrydki ? :skacze:

jumpi
11-04-2012, 22:54
dziewczyny według was które hybrydy najlepiej i najszybciej się ściąga?
używacie acetonu czy płynu do ściągania hybryd?

KATITA
11-04-2012, 23:04
dolaczam sie do pytania i dodam ktore sie sciaga najszybciej i bezinwazyjnie dla plytki (mam na mysli to okropne spilowywanie)

Zastanawiam sie na zelami silikonowymi porownujac je z hybrydami,pomozcie (dodam ze chodzi o szybka stylizacje-frencha) bo chyba silikonowymi nie buduje sie pazurka,nie? (wybaczcie pytanie ale strasznie jestem zielona bardzo chcialabym sie dowiedziec) bo wiem ze silikonowe latwo sie sciaga moczac w acetonie i powazajac patyczkiem

ania38
12-04-2012, 00:29
acetonu ie powinno się używać tylko płynu do ściągania

z tego co wiem to nie zawsze wszystko schodzi po moczeniu w płynie ,ja osobiście piłuje, krócej to trwa

souki2020
12-04-2012, 00:40
a ja kupiłam zestaw la perla i narazie się nie wypowiem, bo zrobiłam jeden pazur powiem wam tak, chyba to w transporcie się stało,ale lakiery są strasznie zapowietrzone jak smaruje to takie mega wielkie grudy się robią jakby brud, to bąble powietrza i żeby to były miękkie, nie są twrde jak brud, nie wiem o co kaman napisałam czekam na odpowiedź, mam nadzieję, że to wina transportu i jak troszkę postoją w ciepełku to im przejdzie, bo jak nie tooooo;(

jutro wkleję na wzorniku kolorki i zobaczycie jakie grudeczki się robią

Chocolata
12-04-2012, 09:16
Ja też zdejmuje pilniczkiem 180 i żadna z Pań nie ma żadnych uszkodzeń. Po ponad 2 tyg. noszenia schodzi jak masło. Piszecie o tym spiłowywaniu tak demonicznie jakby Wam ktoś frezarką to robił;))

samaron
12-04-2012, 09:31
Ja mam MM, Indigo, Gelish i Artistic, najłatwiej w acetonie schodzi gelish (płyny do zdejmowania są na bazie acetonu), ja odmaczam, nie piłuję, jakoś szybciej mi idzie odmaczanie.

KATITA
12-04-2012, 12:26
Ja pisze bo strasznie nie lubie pilowania a to dlatego ze po pierwsze mam masakrycznie przepilowana plytke a po drugie jak mi pilowala boki to az zabieralam reke no i naruszyla mi ksztalt paznokcia/plytki i teraz mam boki hmmm nie wiem jak to napisac,wytlumaczyc ze musze opilowywac z kazdej strony...zreszta niewazne,wolalabym zeby schodzi;y po odmoczeniu,mi nie zalezy na czasie

a co do pplynu do sciagania to,poprawcie mnie jesli sie myle,ale napewno jest na acetonie i to nic innego jak kolejny wymysl firm zeby zarobic,to tak jak zamiast cleanera mozna uzywac alkoholu,spirytusu czy zmywacza bezacetonowego czy innych a kaza kupowac cleaner bo niby tylko cleaner i tylko jednej firmy

zamowilam z modeny plyn do sciagania hybryd,malutki tylko po to zeby zobaczyc jaka jest roznica miedzy nim a acetonem no i sklad

samaron
12-04-2012, 13:02
Aceton to aceton - najszybciej schodzi oczywiście w czystym, ale też najbardziej wysusza paznokcie, aceton kosmetyczny - rozcieńczony z dodatkami nawilżającymi, natłuszczającymi (nie wiem po co, bo aceton to "zabija") witaminami, barwnikiem, zapachem etc. Płyny do ściągania masy - na bazie acetonu bądź pochodnych, wzbogacone znów jakimiś dodatkami.
Dokładnie jak z cleanerami - wszyscy wiemy, że to co działa to alkohol izopropylowy, zależnie od firmy w różnych stężęniach i dodatkami.

Agnieszka Praska
12-04-2012, 16:03
mam klika firm hybryd i najszybciej schodzi star nails 5 minut i robi sie galaretka:)
do frencha maja super mleczny roz identyczny jak w twardych zelach :)

Vika_nails
12-04-2012, 16:52
Mi jak na razie najlepiej schodzą Gelishe acetonem, ale to też zależy bo ciemne kolory schodzą gorzej niż jasne.

marcysia343
12-04-2012, 18:34
Wiecie może jaka firma ma lakier hybrydowy w czarnej butelce, a kolor oznaczony jest takimi kropkami przy gwincie - generalnie wszystkie butelki są czarne i tylko te kropki koloru blisko gwint są. Buteleczka pękata. Mam taki lakier na stopach ponad tydzień już i na razie trzyma mi się świetnie. Tylko nie wiem jaka firma...
To są hybrydy Young Nails :)

---------- Dodano o godzinie 17:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:43 ----------

Cześć dziewczyny http://e.pinger.pl/smile.gif

Ostatnio pokusiłam się o przetestowanie hybryd z firmy Nail Design.
Do firmy byłam bardzo sceptycznie i wrogo nastawiona po tym jak zakupiłam i obejrzałam film szkoleniowy z żelu- żenada!!! Jak chcecie się pośmiać- POLECAM :D
Wrogo odpadło a sceptycznie pozostało :P
Nie chciałam ich skreślać więc,postanowiłam przetestować ich hybrydy bo cena i kolory były zachęcające :)
Bardzo dobrze się rozprowadzały. W ich płynie "ala" aceton rewelacyjnie i szybko schodziły (zapach przyjemny) ;) Na tych pozytywach muszę skończyć. Niestety nie wytrzymały próby czasu (kilka dni), więc nie polecam http://e.pinger.pl/smile.gif

Standardowo używam kolorów Gelish'a, bazy i topa, cleanera- polecam :)
Co do cleanera to w ramach oszczędności zakupiłam do wypróbowania 100ml cleanera z EF, ale niestety nie dał rady. Top zrobił sie matowy :)
Na stopach Gelish trzyma się już ponad miesiąc bez odprysków, ale odrost zaczyna mi przeszkadzać :)

Pod kolory z Nail Design używałam bazy Gelish'a, topa i cleanera.

Niedługo znów będę testowała hybrydy. być może z La Perl, więc dam znać :)

KATITA
12-04-2012, 21:25
czekam na relacje z la perl,co do nail design to tez mam taka sama opinie jak Ty
zawsze mozna miec dobra baze i top a kolorki mieszac roznych firm

marcysia343
12-04-2012, 22:02
Na razie zamówiłam jeden kolor z LaPerl (letnia bryza 238). Dobrze, że mam testerkę :D

---------- Dodano o godzinie 21:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:47 ----------

Dziewczyny dodatkowo chciałam jeszcze pociągnąć wątek hybryd coverów do frencha :)
Czy oprócz tego, który zarejestrowałam we wcześniejszym poście http://www.udanezakupy.com.pl/images/gel-laq/39.jpg jesteście w stanie polecić covery z innych firm? :) Mam nadzieję, że macie rozeznanie w tym temacie :) :kwiatek:

zyza
12-04-2012, 22:12
my zamawialysmy dosc spora ilosc z jappee... jesli ktos nie lbi pilowania nie polecam... aceton ich nie rusza ni w ząb...

dl mnie to zwykle żele w pedzelku chociaz producent zapewnia ze schodzą w acetonie hahahaha :) jaapee :: LACCO UV - Nowość! (http://jaapee.pl/index.php?k235,lacco-uv-nowosc)

chociaz kolory super mocno napigmentowane i wgl...

marcysia343
12-04-2012, 22:28
my zamawialysmy dosc spora ilosc z jappee... jesli ktos nie lbi pilowania nie polecam... aceton ich nie rusza ni w ząb...

dl mnie to zwykle żele w pedzelku chociaz producent zapewnia ze schodzą w acetonie hahahaha :) jaapee :: LACCO UV - Nowość! (http://jaapee.pl/index.php?k235,lacco-uv-nowosc)

chociaz kolory super mocno napigmentowane i wgl...



a jak z wytrzymałością? :cwaniak2:

souki2020
12-04-2012, 22:53
mam ta letnia bryze z la perl i mam jakies taki dziwne odczucia pisalam wyżej co mnie boli;p

dostalam info od la perl ze to wina niskiej temperatury te babelki niewiele myslac wlozylam do wrzatku jeden lakier na momencik i teraz jest prawie idealnie, a co do pazurka wszytsko nim robilam doslownie i o dziwo jeszcze nie pekl i nie skruszyl sie :) narazie jestem coraz bardziej pozytywnie nastawiona

marcysia343
12-04-2012, 23:23
Ile się na razie u Ciebie trzyma? :)

KATITA
13-04-2012, 10:49
No to super bo cene maja fajna to i kolorkow by mozna miec wiecej

lukasiatko
13-04-2012, 11:06
Piszecie o roznych lakierach hybrydowych ,ale tak naprawde ciezko domyslec sie ktora firma jest najlepsza ,badz dobra :).Dziewczyny poradzcie bo chce zakupic sobie hybrydy ,jaka firme wybrac ?? ktora jest godna polecenia?? .Nie chce pieniedzy wyrzucic w bloto bo to nie jest tania inwestycja ...

Ava
13-04-2012, 11:11
dziewczyny czy ktoras z was uzywala lakierow hybrydowych firmy estetiq?

wlasnie szefowa zamowila do salonu.. sa baaardzo tanie bo kosztuja ok 25 zl

marcysia343
13-04-2012, 14:49
Wystarczy, że wejdziesz w galerię :D
Zobaczysz tam tylko Gelish'a, Ra Nails, Mistero Milano, Indigo i Artistic ;) samo mówi za siebie :D
Ja mogę dorzucić jeszcze, że miałam okazję przetestować hybrydy od NSI. Fakt też dobrze się trzymały, ale były gęste i ciężko się nimi pracowało. Reklamowałam je, bo okazało się że w buteleczkach były różne ilości hybrydy. W jednej było może koło 30 % zawartości...Reklamacja uwzględniona, ale wolałam wymienić je na Gelish'a i raczej już do nich nie wrócę ;)

A o Estetiq nic nie słyszałam. Ja bym nie zaryzykowała kupna pełnego kompletu...zwłaszcza po takiej cenie i zwłaszcza do salonu. Ja kupuje po 1 max 2 kolorach i testuje na rodzinie- bezpieczniej ;)

KATITA
13-04-2012, 15:49
souki ten kolorek co masz na pazurku to jaki jest? podoba mi sie a pokazesz reszte?

la perl ma jeden do frencha ale zaden z tych kolorow nie jest pokazany na tipsie ani pazurku a ja chcem polprzezroczysty

emila
14-04-2012, 13:10
To ja również czekam na dalszą opinie la perl mają ładne kolorki i cena też super :) I jeszcze jestem ciekawa jak się odmaczają ?

souki2020
14-04-2012, 15:16
paznokieć robiłam 4dni tdmu, normalnie w mojej robocie, już by dawno zwykły odpadł czy skruszył się a ten o dziwo się jeszcze 3ma;p na pazurku mam kolorek orzech tutaj daje wam probki kolorow ktore kupilam :)
jak do tej pory jestem zadowolona i z nablyszczacza tez bo swieci sie jak psu jajca

kolorki La perl to te aznaczone Lp ;p

Elizabeth76
14-04-2012, 15:25
souki a ten od gory fioletowy i ten obok szary co to za hybrydy. Ten fiolet to w realu jest taki przydymiony ?? :)

KATITA
14-04-2012, 22:21
podoba mi sie orzech,naturalny kolorek a czy masz moze tego ich do frencha,chyba byl lila?bo nie wiem czy to bardziej jak cover czy transparentny
Elizabeth tam jest chyba napisane c&c fiolet i brudna szarosc

souki2020
14-04-2012, 23:45
dokładnie c&c ale numerow nie pamietam bo ktos mi z buteleczek pozrywal a kolorki sa prawie jak w realu tutaj mam na tej fotce kolorki z c&c i powiem ze byly ladne

DiamondShine
15-04-2012, 10:39
souki a powiedz mi jak Ci sie trzymaja te z c&c?? bo ja też mam dwa kolory i powiem szczerze, że żadna rewelacja;/ o wiele lepsze z indigo.

mialam tez ochote kupić z MM kilka kolorów ale niestety by to było wyrzucenie kasy w bloto bo ja nie mam chetnych na hybrydowy...

souki2020
16-04-2012, 23:26
powiem ci że tych C&C używam jako kolor na akryl czy żel, ale rewelacji nie ma ;p w sumie za taką cenę ;p ale teraz z czystym sercem może niedługo będę polecała La perl mam tydzień i się 3ma wstawię za kolejny tydzień fotki i pokaże w jakim stanie jest pazur, zrobiłam specjalnie na wskazujacym zeby duzo nim stukac;p

jumpi
17-04-2012, 09:47
co do sunny nails i laco od japee, powiem, że nawet fajnie się trzymają, ale aceton ich nie rusza, trzeba piłować :(

malinowa
17-04-2012, 18:08
a gdzie kupujecie te laco sunny nails? na ich stronie czy na allegro? bo ceny się różnią

Nnisiaa
17-04-2012, 19:57
mnie kusi la perl bardzo... ale czekam jeszcze na wasze opinie jak sie sprawuja w noszeniu i foty :)

Askar
17-04-2012, 20:51
Dziewczyny, a czy możecie mi podrzucić linka do tych La Perli? Bo jak chcę sobie to wygooglować, to wyskakują mi jakieś dziwne strony nie związane ze stylizacją :/:

macaomoonlight
17-04-2012, 20:57
Witam, macie może doświadczenia w zmywaniu laperl? schodzi na aceton?

---------- Dodano o godzinie 19:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:51 ----------


Dziewczyny, a czy możecie mi podrzucić linka do tych La Perli? Bo jak chcę sobie to wygooglować, to wyskakują mi jakieś dziwne strony nie związane ze stylizacją :/:

proszę: Lakiery Hybrydowe LaPerl typu Shellac (http://www.laperl.pl/)
dzis kupiłam - ciekawa jestem jak będą się sprawować..

Elizabeth76
17-04-2012, 21:13
macaomoonlight prosze wstaw probki kolorków ;)

jumpi
17-04-2012, 21:46
a gdzie kupujecie te laco sunny nails? na ich stronie czy na allegro? bo ceny się różnią

ja akurat na allegro zakupiłam

macaomoonlight
17-04-2012, 21:50
macaomoonlight prosze wstaw probki kolorków ;)

a na czym najlepiej zrobić próbki jeśli nie mam profesjonalnych probników?:D

jumpi
17-04-2012, 21:53
a na czym najlepiej zrobić próbki jeśli nie mam profesjonalnych probników?:D

na tipsach malnij lub choć na zwykłej białej kartce ;)

macaomoonlight
17-04-2012, 22:16
Ok, zdjęcia zrobiłam. Mam problem z siecią więc jak nie dziś to wstawię jutro - otworzyłam cztery butelki i tak: pędzelki, każdy z nich mniej lub bardziej rozczochrany, z odstającymi włoskami, konsystencja - jak zważony lakier z grudkami... chyba na początek się zawiodłam.. wstawię je do gorącej wody jak będę miała używać i zobaczymy czy pomoże. Czekam na info czy aceton je ściąga.. bo ja jestem "domowy malarz paznokci"..

souki2020
17-04-2012, 23:19
macaomonlight ja tez tak mialam , pedzelki trzeba odczochrac najlepiej na kartce papieru bac wziac wacik z cleanerem i sobie wyczyscic po 2 w cieplej wodzie po3maj babelki znikna bo poleca do gory po 3 ja mialam takie same odczucia puki nie ponosilam tej hybrydki tydzien mam juz ja na palusszku jednym robie wszytko nawet piekarnik paznokciami skrobalam z pozostalosci pizzy i nic dolaczam fotke z tygodniowum odrostem wybaczcie za brudnego palucha bo to odrazu po robocie w pospiechu robione aparatem

Nnisiaa
18-04-2012, 08:51
no musze przyznac ze coraz bardziej mnie kusza te zeliki:)) a wlasnie jak ze sciagnieciem ich??probowal juz ktos?:)

macaomoonlight
18-04-2012, 09:43
macaomonlight ja tez tak mialam , pedzelki trzeba odczochrac najlepiej na kartce papieru bac wziac wacik z cleanerem i sobie wyczyscic po 2 w cieplej wodzie po3maj babelki znikna bo poleca do gory po 3 ja mialam takie same odczucia puki nie ponosilam tej hybrydki tydzien mam juz ja na palusszku jednym robie wszytko nawet piekarnik paznokciami skrobalam z pozostalosci pizzy i nic dolaczam fotke z tygodniowum odrostem wybaczcie za brudnego palucha bo to odrazu po robocie w pospiechu robione aparatem

Dzięki za instrukcje - tak zrobię - odczochram pędzel, butelka do gorącej wody. Do tej pory kupowałam CND i jedyny kolor jaki mi nie pasuje (najgorzej się nakłada - to Cityscape) za to życie oddałabym ;) za Wikdfire - piękna czerwień, super kryje cienką warstwą - jedyny mankament to cena...
Moje kolory laperl (mam nadzieję ze się załaczyło), po kolei
1.letnia bryza - niebieski
2.pikantna papryczka
3. łososiowy
4.słoneczna pomarańcza - to ta żarówa pomarańczowa (myślałam że będzie ładniejszy:()

KATITA
18-04-2012, 10:09
Strasznie mnie ciekawi lila do frencha,szkoda ze nie maja ich na wzorniku,bo zalezy mi na malo kryjacym,moze ktoras ma ??,i czekamy na relacje ze sciagania

souki2020
18-04-2012, 15:23
łososiowy mi si epodoba i ten pomarańcz też ja jestem zachwycona tymi neonami, a co do ściągania dam znać za tydzień jak beda mialy dwutygodniowy odrost :)

macaomoonlight
18-04-2012, 23:06
łososiowy mi si epodoba i ten pomarańcz też ja jestem zachwycona tymi neonami, a co do ściągania dam znać za tydzień jak beda mialy dwutygodniowy odrost :)

Z niecierpliwością czekamy:) Ja wcześniej nie odważę się na pomalowanie bez pewności co do zdjęcia lakieru z paznokcia:) w laperl zapewniają że schodzi na aceton:)

natalia268
19-04-2012, 09:52
wszyscy producenci zapewniają, a w rzeczywistości jest inaczej ;)

Jade
19-04-2012, 22:48
.......................

marcysia343
19-04-2012, 23:12
Hej :)
Mam już do przetestowania hybrydę z laperl i faktycznie- po otwarciu maskara, ale zastosuje się do tego co napisałyście :) Druga to hybryda z Neo Nail- bardzo ładnie wygląda, fajnie się rozprowadza, kryje, ale zobaczymy jak z wytrzymałością :) Jak przetestuje dam znać :)

macaomoonlight
19-04-2012, 23:46
A ja sobie kupilam taki zestawik.Narazie testuje.W niedziele polozylam kolezance i corce na arylowych pazurkach a sobie dzisiaj na szkitkach.U nich sie trzyma bez zarzutu a u mnie zobaczymy.( zdjecie zapozyczone od sprzedawcy)link wstawialam w zakupach

Szukała, szukałam i nie znalazłam linka:( mogę poprosić o podanie?

Jade
20-04-2012, 17:26
prosze oto link
eBay - The UK's Online Marketplace (http://www.ebay.co.uk/itm/160683029878?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_4443wt_708)

macaomoonlight
20-04-2012, 20:50
Dziewczyn a czy słyszałyście o tych lakierach:
Gelish Magento**Drawn Together**Nails, manicure, shellac, UV,2012 harmony | eBay (http://www.ebay.com/itm/Gelish-Magento-Drawn-Together-Nails-manicure-shellac-UV-2012-harmony-/290699800548?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43af0eefe4#ht_1113wt_1141)

rudzia1985
21-04-2012, 09:43
A no widzialy > http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/5414-magnetyczne-zele-lakiery-2.html
Tam sa pomieszane lakiery z zelami :)

macaomoonlight
23-04-2012, 09:38
macaomonlight ja tez tak mialam , pedzelki trzeba odczochrac najlepiej na kartce papieru bac wziac wacik z cleanerem i sobie wyczyscic po 2 w cieplej wodzie po3maj babelki znikna bo poleca do gory po 3 ja mialam takie same odczucia puki nie ponosilam tej hybrydki tydzien mam juz ja na palusszku jednym robie wszytko nawet piekarnik paznokciami skrobalam z pozostalosci pizzy i nic dolaczam fotke z tygodniowum odrostem wybaczcie za brudnego palucha bo to odrazu po robocie w pospiechu robione aparatem

Jak tam pazurek? Nadal się trzyma? Kiedy zmywanko?? Czekam na Twoje info:), czy łatwo schodzi:D