PDA

Zobacz pełną wersję : Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

marlina21
23-04-2012, 13:27
Powiedz proszę czy wkładałaś lakier do wrzątku czy do ciepłej wody, ponieważ w zeszłym tygodniu również zakupiłam zestaw laperl i mam dokładnie ten sam problem.
Nie wie czy buteleczka nie pęknie jeśli włożę ją do wrzątku? ( w bazie również są małe grudki:( )

macaomoonlight
24-04-2012, 21:37
Ja jeszcze nic nie robiłam z moim laperl - też zastanawiam się czy wrzątek jest ok.

souki2020
24-04-2012, 22:04
wrzątkiem zalewałam wszytko było ok dalej sa niewielkie grudki, co do schodzenia schodzi jak maselko, bardzo ladnie sie 3 ma i tak samo schodza ale co do lakierow trzeba sie niestety meczyc bo te grudki dalej u mnie sa chyba juz wiecej ich nie kupie jesli nie znikna grudeczki bo to bez sensu jest a szkoda bo to jeden z tych lakeirow ktory sie 3mal na moich paznockiach dluzej niz tydzien :(

macaomoonlight
26-04-2012, 22:06
wrzątkiem zalewałam wszytko było ok dalej sa niewielkie grudki, co do schodzenia schodzi jak maselko, bardzo ladnie sie 3 ma i tak samo schodza ale co do lakierow trzeba sie niestety meczyc bo te grudki dalej u mnie sa chyba juz wiecej ich nie kupie jesli nie znikna grudeczki bo to bez sensu jest a szkoda bo to jeden z tych lakeirow ktory sie 3mal na moich paznockiach dluzej niz tydzien :(

a zalewałaś otwarte butelki czy zamknięte? Moze zalać otwarte i pomieszać np. wykałaczką:D? może to coś pomoże...

---------- Dodano o godzinie 22:06 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:56 ----------

Zalalam laperl wrzatkiem - po wyjęciu z wody lakier ma boską konsystencję, ale jak postoi trochę znowu gęstnieje. wsadziłam do wrzątku wszystko łącznie z bazą i topem. Nie malowałam jeszcze, przetestuję w weekend.

marlina21
27-04-2012, 08:50
Włożyłam buteleczki do wrzątku i widzę małą poprawę lakieru.
Najpierw zrobił się bardzo rzadki ale już jest ok.
Buteleczki były zalane do 1/3 zakrętki i widoczne były uciekające bąbelki powietrza.
O wynikach dam znać jak pomaluję paznokieć:)

KATITA
27-04-2012, 11:51
souki a jak sciagalas ten la perl,moczylas,pilowalas? i jesli odmaczalas to w czym?

ja kupilam hybryd remover z modeny i straszna kicha,jedna reke poprostu moczylam a druga troszke popilowalam i gdyby nie moje dlutko/skrobaczek to za chiny by nie zeszlo ale swoja droga to nawet ladnie sie trzymaly,zeszlo tylko troszke z jednego pazurka ale mam go okropnie zniszczonego a na reszcie ok

i w buteleczkach tez sa jakies brudki ale narazie ich nie mocze,dam odpoczac pare dni moim pazurkom i zaczynam testowanie zeliku silikonowego od dr,dzisiaj powinna dojsc przesylka

monnails
02-05-2012, 21:12
A używałyście może hybryd Mollon
LAKIERY HYBRYDOWE - MOLLON COSMETICS (http://www.mollonsklep.com/pl/c/LAKIERY-HYBRYDOWE/85)

souki2020
02-05-2012, 22:28
kochane ja nie moczyłam ich one zeszły jak masełko wystarczy w jednym miejscu podłubać aż zrobi się powietrze i schodzą płatami;p;p ja zrobiłam to na egzaminie z nerwów co do acetonu myślę że pójdzie jak masełko też, jeśli chodzi o bąbelki mój problem znikł wystarczy wstawić do wrzątku w otwartej butelce, aż woda wystygnie potem zakrecić pobełtać lekko i super,:)
mam w planach kupic od nich jeszcze lososiowy i liliowy do frencza:)

losek78
03-05-2012, 19:22
A używałyście może hybryd Mollon
LAKIERY HYBRYDOWE - MOLLON COSMETICS (http://www.mollonsklep.com/pl/c/LAKIERY-HYBRYDOWE/85)


sprzedają tylko do salonów i DG

asia
03-05-2012, 21:32
ja mam 3 te hybrydy, jutro przesle wam real foty. niestety nie moge wiele powiedziec bo uzywalam ich dotychczas na akryl, czyli srednio da sie porownac z naturalkiem

Zuuzaneczka
10-05-2012, 12:21
Hybrydka w kolorze malinowej czerwieni z SV

pinusia6
10-05-2012, 15:37
Jestem bardzo ciekawa tych hybryd z La Perl
Widzę że ma całkiem niezłe opinie :)
Kochane oświećcie mnie jak z ich trwałością bo nie mogę znaleźć :P
I tanie jak barszcz :)

patricia85
13-05-2012, 10:44
Dziewczyny które pracuja na shellacu chciałabym wiedzieć który kolor to mleczny półkryjący róż do frenczu, nieperłowy, bez drobinek???

taki jak Ty piszesz z shellac`a to tylko romantique

jumpi
13-05-2012, 10:59
taki jak Ty piszesz z shellac`a to tylko romantique

dzięki, a nie wpada on lekko w fiolet?

Chocolata
13-05-2012, 11:09
Z Artistic -a dwa kolorki frenchowe - Peach Whip i La Di Ta (jakością dorównują Harmony) Oba wystawiałam katalogu hybryd http://forum.wzorki.info/321097-post36.html

macaomoonlight
14-05-2012, 22:44
Jestem bardzo ciekawa tych hybryd z La Perl
Widzę że ma całkiem niezłe opinie :)
Kochane oświećcie mnie jak z ich trwałością bo nie mogę znaleźć :P
I tanie jak barszcz :)

Moje Laperl po kąpieli we wrzątku miały konsystencję ok na czas malowania paznokci, potem zrobiły się zważone ponownie. Dostałam od laperl jeden kolor gratis, po korespondencji opisującej problemy i ten, o dziwo, ma konsystencję ok. Wczoraj pomalowałam po jednym paznokciu laperlem, więc coś o jakości i zmywniu będę mogła napisać za dwa tygodnie, wtedy będę zmywać. No chyba że wczesniej nastąpi jakaś awaria..

pinusia6
15-05-2012, 23:35
Ok :) W takim razie będę czekać Nna dalsze info :):)

marcysia343
17-05-2012, 12:47
LaPerl zareklamowałam, dostałam zwrot gotówki a produkt pozostał u mnie (wylądował w koszu). Żadne wskazówki nie pomogły. Już wiem dlaczego mają taka niską cenę. Nie kupujcie bo szkoda nerwów i zachodu.^_^
Przekonałam się tylko, że najlepsze hybrydy to gelish i shellac.

Ostatnio zamówiłam też hybrydy z Indigo, bo zaufałam waszym opiniom. Kupiłam 5 neonów i dwa standardowe kolory. Niestety bardzo się zawiodłam. O ile pozostałe kolory są ok to neony są mega gęste- ciągnący glut. Zbyt gruby pędzel uniemożliwia równomierne i równe nałożenie. Glut spływa na skórki, zalewa je. Niestety poszła kolejna reklamacja. Chyba mam pecha do nowych firm :)

coco_nut
18-05-2012, 02:29
Hej, mam w planie zakupić sobie zestaw do robienia m. hybrydowego. Lepiej kombinować z LaPerl czy Modena Nails? Niestety mam ograniczony budżet (tak, wiem, że lepiej odłożyć i kupić coś lepszego, ale zależy mi na czasie). Także potrzebuję lampę, bazę/top, lakier najlepiej jakiś uniwersalny beż i resztę (cleaner, remover czy aceton).
Co polecacie?
ps. przeczytałam prawie cały wątek, ale nadal nic nie wiem. Może kiedy już piszecie o danym produkcie podawajcie nazwę, przybliżoną cenę i trwałość (będzie łatwiej dla tak niezorientowanych jak ja :P).

Elizabeth76
18-05-2012, 07:10
coco_nut polecam mistero milano

Zestaw startowy lakierw hybrydowych - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe-permanente-uv/486-zestaw-startowy-lakierow-hybrydowych.html)
lub
Zestaw startowy lakierw hybrydowych EASY OFF - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe-permanente-uv/500-zestaw-startowy-lakierow-hybrydowych.html)

w pierwszym zestawie masz baze /nabłyszczacz 2w1 w drugim oddzielnie

losek78
18-05-2012, 09:17
ja mam mistero milano od początku - te co schodzą w acetonie i faktycznie do 2 tygodni się trzymają , jak ktoś chce na dłużej i mocniejsze to robię na szkielecie z żelu easy-off lub zwykłym w zależności jaka płytka

nie wiem czemu kupujecie takie wynalazki na allegro - strata kasy

co do indigo to dobre są też tylko na szkielet i łączą się dobrze z każdym żelem i bazą

Askar
18-05-2012, 09:50
Losek, ja już wcześniej pisałam tu gdzieś, że kupiłam właśnie "wynalazek", niedrogi (a wręcz tani) i trzymały mi się miesiąc (bez 3 dni-bo sama zdjęłam w końcu). A pracy nie mam raczej lekkiej, moje pazury często są tam przeze mnie w maltretowane... ;)

coco_nut
18-05-2012, 10:12
Kate's beauty alley: hybrydy (http://katesbeautyalley.blogspot.com/search/label/hybrydy) jak widać i wynalazki mogą się długo trzymać ;>

a_now
18-05-2012, 10:58
Ja hybrydy używałam z sunflower nakładały się fajnie,krycie różne w zależności od koloru, trwałość? no cóż gdybym miała prace biurową to pewnie jakieś 10-14 dni,w mojej pracy wtrzymywały około 7 dni .

Zen.
18-05-2012, 21:13
coco_nut to mnie zaskoczyłaś bo ja miałam z tymi hybrydami do czynienia że tak powiem zawodowo bo pracowałam na stoisku NN i w życiu bym nie podejrzewała że mogą się tyle trzymać. Ale kolory i krycie i konsystencja tych wynalazków noo jak dla mnie pozostawiają dużo do życzenia teraz juz mogę to przyznac ;p

coco_nut
18-05-2012, 21:35
Myślę, że zaryzykuję. Jeśli te cuda mają się trzymać dłużej niż dwa dni to już będę zadowolona. Może inaczej bym na to patrzyła, gdybym pracowała w salonie i chciała zapewnić klientkom trwałość mojej pracy. Ale że to dla mnie prywatnie, mogę spróbować. Dzięki za wskazówki wszelakie.
Jeśli już przetestuję to co zamówię, dam znać co z tego wyszło.

macaomoonlight
18-05-2012, 21:40
LaPerl zareklamowałam, dostałam zwrot gotówki a produkt pozostał u mnie (wylądował w koszu). Żadne wskazówki nie pomogły. Już wiem dlaczego mają taka niską cenę. Nie kupujcie bo szkoda nerwów i zachodu.^_^
Przekonałam się tylko, że najlepsze hybrydy to gelish i shellac.

Ostatnio zamówiłam też hybrydy z Indigo, bo zaufałam waszym opiniom. Kupiłam 5 neonów i dwa standardowe kolory. Niestety bardzo się zawiodłam. O ile pozostałe kolory są ok to neony są mega gęste- ciągnący glut. Zbyt gruby pędzel uniemożliwia równomierne i równe nałożenie. Glut spływa na skórki, zalewa je. Niestety poszła kolejna reklamacja. Chyba mam pecha do nowych firm :)

Ja używam shellac od ok. 2 miesięcy non stop - mam 5 kolorów. Potwierdzam, że trwałość super. Nawet po pracach w ogródku, maczaniu w drewnochronie i różnych takich paznokcie jak nowe (chociaż po drewnochronie plamy zmywałam zmywaczem do paznokci):ok: laperl po tygodniu na jednym paznokciu nadal się trzyma, połysk ok, ale ta konsystencja i pędzle masakra. W domu może i można się pobawić, ale do salonu to raczej nie wyobrażam sobie takiego zachodu z kąpaniem we wrzątku. Jednego jestem pewna - laperl więcej nie kupie, ale przyznaje że obsługa sklepu miła i gotowa do zwrotu gotówki. Z shellac najbardziej lubię wildfire - piękna klasyczna czerwień, kryje już po pierwszej warstwie. To mój nr 1:D

Elizabeth76
19-05-2012, 10:57
A powiedzcie mi jak jakosciowo te harmony ?? jak konsystencja , czy mają mały pędzelek ?? jak w noszeniu sie trzyma ?? Jak w porównaniu do tych MM sa??

marcysia343
19-05-2012, 12:54
Hybrydy z Harmony są rewelacyjne :D mogę je polecić w stu procentach :D wytrzymują bez problemu dwa tyg. pędzel i konsystencja genialne :D ogromny wybór kolorów, co chwilę wprowadzają nowe kolekcje :D a moje klientki je po prostu uwielbiają :D jak będę miała chwile to wrzucę swój próbnik i omówię kolory :D w czwartek zamówiłam 6 nowych kolorów i juz nie moge się doczekać :D

Elizabeth76
19-05-2012, 13:03
marcysia343 a harmony ma jakis brąz nie za ciemny ?? bo szukam po sklepach ale nie mogę znalesc ,a twoje kolorki na wzorniczku chetnie zobaczę ;)

germana
19-05-2012, 18:24
Elizabeth76 (http://forum.wzorki.info/members/2457-elizabeth76.html)
próbniki harmony są w temacie: http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow-3.html między innymi nawet mój wzornik z Harmony. ^_^ ( na 1 stronie)

marcysia343
20-05-2012, 15:22
Elizabeth76 fajny masz ten wzornik :D a z brązami jest ciężko, ja mam sweet chocolate i to chyba było by na tyle :D ale zamierzam swoją paletę urozmaicić o kolory "ziemii" z shellac'a :D ma genialna kolorówkę! A przy okazji nie ma lipy :D
Słuchajcie na allegro macie shellac w rewelacyjnej cenie :D niestety teraz zamówiłam gelishe ale w nastepnym mies. zamówie przynajmniej 6 z CND.
Macie linka :D

CND Shellac 36 KOLORÓW,BaseTop-WYSYŁKA NATYCHMIAST (2347792196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/cnd-shellac-36-kolorow-basetop-wysylka-natychmiast-i2347792196.html)

marcysia343
20-05-2012, 20:18
54870

Moja aktualna paleta Gelisha :)
Jedyny kolor którego nie polecem to IVORY COAST ;)

Elizabeth76
20-05-2012, 21:59
marcysia343 a te kolorki bez numerków co to za hybrydy ??

Zuuzaneczka
20-05-2012, 23:06
54870

Moja aktualna paleta Gelisha :)
Jedyny kolor którego nie polecem to IVORY COAST ;)

A czemu nie polecasz? :)

anita27
21-05-2012, 17:30
Witam dziewczyny:)
Jestem pierwszy raz na tym forum , ale ciekawa byłam waszych opini na temat lakierów hybrydowych Laperl. Ja zakupiłam sobie zestawik ponad miesiac temu i jestem bardzo zadowolona. Lakiery trzymają się nawet dłużej niż 3 tygodnie, oczywiście płytka musi być odpowiednio przygotowana a mianowicie odtłuszczona i lekko zmatowiona. Konsystencja idealna, bardzo ładnie się nimi maluje. Też miałam problem z jednym lakierem i tymi pęcherzykami powietrza, ale ogólnie jak nałoży sie finish to jest ok. Jesli chodzi o ściąganie hybrydów to odradzam odrywanie bezpośrednio z płytki paznokciowej ponieważ nawet jeśli ładnie odchodzi to zawsze odejdzie kawałek płytki paznokciowej. Zmatowcie delikatnie finish, namoczcie sobie jak nie macie czystego acetonu to w zmywaczu acetonowym tak ok. 10 minut i lakier sam schodzi bez jakiegokolwiek naruszenia płytki. Ja polecam te lakiery.. zawsze miałam krótkie słabe paznokcie teraz po dwóch malowaniach mam długie i twardsze i przede wszystkim nie odpryśnięte:) ale wiadomo każdy ma swoje bestsellery :) Pozdrawiam !!!:D

marcysia343
22-05-2012, 11:31
marcysia343 a te kolorki bez numerków co to za hybrydy ??


To kolory z Nail Design, ale tak jak pisałam- nie polecam! Chyba, że do użytku domowego :)

---------- Dodano o godzinie 11:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:29 ----------


A czemu nie polecasz? :)

Bo nie mam dla niego zastosowania, pożółca french, trochę zmienia kolor innych hybryd a samotnie wygląda..hmmm...źle :P ale jak kto lubi :P ja tego koloru nie używam, ale jeśli ktoś chce to odsprzedam- dwa razy użyty :)

jadira37
22-05-2012, 19:09
Witam!
Jestem nowa na forum,troszkę poczytałam i bardzo wciągną mnie wasz wątek.
Jestem na etapie otwierania własnego gabineciku i choć mam doświadczenie w manicurze i pedicurz ,żelach to jestem zupełnie zielona co do Hybryd.
Oglądam filmiki instruktażowe i mam mętlik w głowie co do wyboru żeli hybrydowych z Mistero Milano,Shellac i Harmony-może Wy mi coś podpowiecie i zdecyduje się na zakup.
Z góry dziękuję za odpowiedz.
Pozdrawiam forumowiczki.:):)

Chocolata
22-05-2012, 19:29
Witaj Jadira
No w sumie to ten temat po to założono, żeby każdy wyciągnął z naszych postów coś dla siebie. I niestety nikt nie poda Ci gotowych odpowiedzi na tacy, bo każdemu pasuje co innego - wystarczy poczytać. Nie ma sensu powielać informacji za każdym razem gdy przyjdzie ktos nowy i zada takie samo pytanie, a uwierz nie jesteś pierwsza;) Cofnij sie kilka postów w tył i czytaj, czytaj,... czytaj.. wszystko zostało napisane. Pozdrawiam!

jadira37
22-05-2012, 20:30
Chocolata-dziekuję.
Idę za Twoją radą i czytam:)

Elizabeth76
24-05-2012, 10:02
czy ktos ma shellac kolory tropix i gotcha ?? mogę prosic o fotki tych kolorków ?? ;)

samaron
24-05-2012, 10:11
Było już warto czasem na nowo przejrzeć temat: http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-28.html#post318871

jadira37
24-05-2012, 20:29
Ten topik to wspaniała lektura,przeczytałam od deski do deski masę rzeczy się dowiedziałam.
Ale muszę Was zapytać ,zwłaszcza osoby pracujące na żelach h.MM, pytanko;

cytat###Mnie denerwowało, że warstwa koloru troche pływa po bazie więc zaczęłam przecierać ją po utwardzeniu suchym wacikiem i teraz jest super .
###Co do tego przecierania bazy to właśnie na pokazie mistero milano Pani Emilia mówila że trzeba przetrzeć bo inaczej te żele spływają z tej bazy -chodzi o frencz.#####

1.Jak przetrę bazę to nie zaburzę całego scalenia się bazy, lakierów h. i warstwy nawierzchniowej?
2.I jeśli przecierać to czym i w jaki sposób ?
3.Jeśli robicie frencz to malujecie najpierw białą końcówkę,a potem kolor? czy w odwrotnej kolejności-na MM?

Chocolata
24-05-2012, 21:13
Przecierasz suchym, bezpyłowym wacikiem jedynie bazę po wyjęciu z lampy, na którą potem nanosisz dwie warstwy koloru (każda po 2 min. do lampy) Bez tego kolor będzie się kurczył i uciekał z brzegów. Następnie na mokry kolor kładziesz top i ten po utwardzeniu w lampie 2 min. - przecierasz wacikiem z cleanerem.
Robienie frencha jest ladnie pokazane na filmikach w temacie Mistero Milano - polecam przeglądnięcie.

macaomoonlight
24-05-2012, 22:08
czy ktos ma shellac kolory tropix i gotcha ?? mogę prosic o fotki tych kolorków ?? ;)

Ja ma tropix - kolr kryje za drugim razem, piękny koralowy odcień - nie jaskrawy ale nie blady, taki w sam raz - też go lubię, ale gdyby krył jak wildfire to bym go kochała:D Barwa super, ale jak dasz dwie cienkie warstwe, potrafi być bardzo delikatnie, ale jednak transparentny. Wpisz w google tropix shellac i popatrz co wyskoczy na grafice - ja chyba lepszych zdjęć nie zrobię. Generalnie kolory shellaca bardzo dobrze odwzorowują kolory butelek.

jadira37
24-05-2012, 22:52
Chocolata-szukam tego filmiku w temacie Mistero Milano,ale nie mogę znaleźć:( ,proszę o wskazówki.

angelaa
25-05-2012, 13:07
dziewczyny czy robicie frenche lakierozelami? ja zrobiłam raz i wysły mi strasznie macie jakies rady na frencha??

asia
25-05-2012, 13:57
wiesz co duzo zalezy od tego jaki masz bialy. musi miec dobrą pigmentację, zeby nie trzeba bylo 5 razy malowac 1 linii :) a co do gestosci to chyba kazdy woli po swojemu, generalnie im rzadsze tym "cieniej" wyglada to na pazurku, bardziej naturalnie.


a co ci wyszlo nie tak?

Chocolata
25-05-2012, 14:12
MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/aktualnosci-160/film-jak-poprawnie-wykonac-french-manicure-lakierami-hybrydowymi-permanente-uv.html)

MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/aktualnosci-153/film-french-manicure-lakierami-hybrydowymi-permanente-uv-easy-off.html)

MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/aktualnosci-148/film-manicure-hybrydowy-lakierami-permanente-uv.html)


MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/aktualnosci-151/film-manicure-hybrydowy-lakierami-permanente-uv-easy-off.html)

---------- Dodano o godzinie 14:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:08 ----------

Ja robię często french żelem z Harmony Sleek White. Nawet dwie warstwy dobrze wygladają tylko trzeba bardzo cieniutko nakladać bo się marszczyć lubi. Niestety z doświadczenia wiem, że frenche trzymają się znacznie krócej od koloru.

jadira37
25-05-2012, 15:23
Super te filmiki-dziękuję.
Ja właśnie zastanawiam się który żelik do frenczu kupić z Mistero Milano;
Z różowych- ROSA NATURALE naturalny róż czy ROSA CHIARO jasny róż czy ROSA INNOCENTE niewinny róż
Z beżowych -BEIGE CARNICINO cielisty beż czy BEIGE NATURALE naturalny beż
Mam dylemat jaki wybrać???

---------- Dodano o godzinie 15:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:16 ----------

Znalazłam fajny filmik z HARMONY-tu jest pokazane przecieranie pędzelkiem bazy i robienie frenczu i nie tylko.Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

jumpi
25-05-2012, 20:52
---------- Dodano o godzinie 14:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:08 ----------

Niestety z doświadczenia wiem, że frenche trzymają się znacznie krócej od koloru.

Z ust mi to wyjęłaś, własnie miałam pisać czy to tylko u mnie ten french gorzej się trzyma, ale widzę że jednak nie :)
Choco..., jesteś wielka ! :)

Chocolata
25-05-2012, 21:14
Zaledwie 159cm;) i się zdeptuję:D

jumpi
25-05-2012, 21:30
Zaledwie 159cm;) i się zdeptuję:D
hehe ja 158cm ;)

jadira37
26-05-2012, 16:58
Może sie komuś przyda;
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

nattsi99
26-05-2012, 20:17
Witam Was. Przeszukałam cały wątek i nie znalazłam nic na temat żeli ACTIV. Czy któraś z Was już próbowała na nich pracować.
Ja miałam już La Perl: odesłałam, ponieważ pędzelki w nich były powyginanie w każdą stronę, w ciemnych kolorach były dziwne grudki i powietrze. Jedynie french się sprawdził, ładnie malował, ale tak jak pisze- pędzelki to tragedia... Z tego co widziałam to firma ta usunęła wszystkie swoje aukcje, bo widocznie było wiele reklamacji.
Kupiłam teraz Silcare, ale również się zawiodłam :-( Zmatowiłam płytkę, odtłuściłam, nałożyłam bazę, utwardziłam, potem kolor, a po utwardzaniu koloru cały żel pokrył się fałdami, grudkami itp. W dodatku jasne kolory, takie jak biel czy jaśniutki róż są tak jakby rozwarstwione, w sensie że na paznokciu robią się smugi (kolor niejednolity tylko biało-przeźroczysty).

Czekam na Wasze opinie o ACTIV, a jeśli chcecie to jutro mogę wrzucić zdjęcia felernych żeli Silcare :)

jumpi
26-05-2012, 21:24
Witam Was. Przeszukałam cały wątek i nie znalazłam nic na temat żeli ACTIV. Czy któraś z Was już próbowała na nich pracować.
Ja miałam już La Perl: odesłałam, ponieważ pędzelki w nich były powyginanie w każdą stronę, w ciemnych kolorach były dziwne grudki i powietrze. Jedynie french się sprawdził, ładnie malował, ale tak jak pisze- pędzelki to tragedia... Z tego co widziałam to firma ta usunęła wszystkie swoje aukcje, bo widocznie było wiele reklamacji.
Kupiłam teraz Silcare, ale również się zawiodłam :-( Zmatowiłam płytkę, odtłuściłam, nałożyłam bazę, utwardziłam, potem kolor, a po utwardzaniu koloru cały żel pokrył się fałdami, grudkami itp. W dodatku jasne kolory, takie jak biel czy jaśniutki róż są tak jakby rozwarstwione, w sensie że na paznokciu robią się smugi (kolor niejednolity tylko biało-przeźroczysty).

Czekam na Wasze opinie o ACTIV, a jeśli chcecie to jutro mogę wrzucić zdjęcia felernych żeli Silcare :)

sama jestem ciekawa opinii o active :)
a co do silacare, to muszą być bardzo, bardzo dobrze wymieszane przed użyciem, bo się mocno rozwarstwiają, wręcz zmienia się kolor

nattsi99
26-05-2012, 21:49
mieszałam ,trzepałam tymi lakierami i nic :( jutro wrzucę zdjęcia to będzie widoczne...\

wysyłam foto:
dodaje że żarówki są nowe, płytka też jest przygotowana prawidłowo
http://pliki.wzorki.info/images/23nHP.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/YIr8O.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/4uDTm.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/c08N1.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/o8vN.jpg

jumpi
27-05-2012, 08:58
Mnie się też tak robiło :) ale sobie z nimi poradziłam:
1. suchym pędzelkiem lub wacikiem zdjąć warstwę dysp. z bazy
2. bardzo dobrze i dookładnie wymieszać (mieszać nawet kilkakrotnie podczas nakładania)
3. nakładać bardzo cieniutko i w miarę szybko, bo jak dłużej poleży na pazurku to już może zacząć się rozwarstwiać i dlatego może się marszczyć.
Kolorek może sie też marszczyć jeśli za szybko wyjmie się z lampy- jak chcemy "przymrozić" podczas pracy po jednym pazurku, większość hybryd (zwłaszcza tych tanich) potrzebuje więcej czasu w lampce.

Mnie jak długo leżał fiolet to zamienił się w szary ;) musiałam chyba z dobre 15 min mieszać zanim doszedł do siebie i kolorek był jednolity.

nattsi99
27-05-2012, 10:09
dziękuję za rady, dzisiaj spróbuję jeszcze raz, ale i tak chyba wole już po 2 niewypałach zainwestować w shellaca
podczas nakładania tego silcare takiego wstydu przy klientce się najadłam...

Chocolata
27-05-2012, 10:13
A ja polecam rewolucję w manicure hybrydowym:)
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/560613_443436255667828_1258552511_n.jpg

jadira37
27-05-2012, 10:52
Witam dziewczyny!!!
Doradźcie mi proszę jak robicie te cudne ozdoby na hybrydach.
-Kiedy przyklejacie cyrkonie czy - na nabłyszczacz i do lampy???
-I czym malujecie kwiatki i inne wzorki na paznokciach???
-I czy można malować na zrobionym już paznokciu zwykłym lakierem i po wyschnięciu można pociągnąć utwardzaczem.
Z góry dziękuję za wskazówki:)

zyza
27-05-2012, 14:24
Jadira leniuchu :aty:
wszystkie odpowiedzi sa w tematach tu wrzucamy tylko koncowe zdobienia...
temat o hybrydach
http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-43.html
kwiatki zazwyczaj robimy one stroke
http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/1062-kwiatki-malowane-metoda-one-stroke-266.html
albo zwyczajnie farbkami akrylowymi
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/263-farbki-akrylowe.html

jesli kleje cyrkonie do hybrydy to kleje na kapkę hybrydy a potem nablyszczam omijaja cyrkonie jesli o inne metody nie hybrydowe to polecam tematy żelowe/akrylowe

mozna malować farbkami na pomalowanym paznokciu lakierem ale utwardzająć znow lakierem moze sie to rozmyć (mi sie zdarzylo) ale tu tez odsyłam do tematów;)

nattsi99
27-05-2012, 14:37
świetnie, a wypróbowane już? :)

Chocolata
27-05-2012, 15:20
Masz wszystko w temacie Indigo;)

marcysia343
28-05-2012, 07:17
Dziewczyny w nowym "In Style" ukazał się ranking lakierów hybrydowych :)
Jeśli chodzi o profesjonalizm to nic dodać nic ująć :) POLECAM :) może rozwieje to wiele wątpliwości :)

Chocolata
28-05-2012, 08:52
Trzeba jednak pamiętać, że wszelakie rankingi w gazetach są często- gęsto " sponsorowane" bo jak to ogólnie wiadomo - gazeta tez się z czegoś musi utrzymać;) Więc nie wierzmy ślepo we wszystko co tam znajdziemy.

asia
28-05-2012, 11:53
dokladnie to samo chcialam powiedziec :D achhh módlmy się o takie ceny usług jak tam są napisane...:D:D:D amen :D

jadira37
28-05-2012, 14:24
E tam leniuszku od razu HI HI...:wstydek:

Chodziło mi tylko o zdobienia na hybrydach.tj.cyrkonie i inne...

Żelowe pazurki robię więc o tą technikę jestem spokojna.

zastanawiam się który żelik do frenczu kupić z Mistero Milano;
Z różowych- ROSA NATURALE naturalny róż czy ROSA CHIARO jasny róż czy ROSA INNOCENTE niewinny róż
Z beżowych -BEIGE CARNICINO cielisty beż czy BEIGE NATURALE naturalny beż
Mam dylemat jaki wybrać?-Podpowiedzcie proszę:kwiatek:

Chocolata
28-05-2012, 14:40
A jednak leniuszek:P
polecam lekturę http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow.html kazdy woli inne odcienie, zobacz i porównaj sobie, wybrać i tak musisz sama:))

jadira37
28-05-2012, 15:39
A tam już zerkałam i fakt beż cielisty super jak i niewinny róż-ale myślałam,że z własnego doświadczenia podpowiecie mi cze inne kolorki po testach są bardziej chodliwe u klijętek
Gdyby nie problem finansowy zamówiła bym i sama sie przekonała...:(
Ale dziękuję,bo bardzo dużo mi pomogłyście:przytul:

Evelina.J
28-05-2012, 16:41
Chocolata kochana czekam niecierpliwie na recenzje tych nowych hybryd Indigo mega szybkich ;) Ciekawam jak się spiszą

Chocolata
28-05-2012, 18:31
No niestety okazało się ze są jeszcze w fazie testów a reklama juz poszła, więc pozostaje czekać na oficjalne wyjście na sklep :(

Beataboni
29-05-2012, 18:00
Witam Was. Przeszukałam cały wątek i nie znalazłam nic na temat żeli ACTIV. Czy któraś z Was już próbowała na nich pracować.
Ja miałam już La Perl: odesłałam, ponieważ pędzelki w nich były powyginanie w każdą stronę, w ciemnych kolorach były dziwne grudki i powietrze. Jedynie french się sprawdził, ładnie malował, ale tak jak pisze- pędzelki to tragedia... Z tego co widziałam to firma ta usunęła wszystkie swoje aukcje, bo widocznie było wiele reklamacji.
Kupiłam teraz Silcare, ale również się zawiodłam :-( Zmatowiłam płytkę, odtłuściłam, nałożyłam bazę, utwardziłam, potem kolor, a po utwardzaniu koloru cały żel pokrył się fałdami, grudkami itp. W dodatku jasne kolory, takie jak biel czy jaśniutki róż są tak jakby rozwarstwione, w sensie że na paznokciu robią się smugi (kolor niejednolity tylko biało-przeźroczysty).

Czekam na Wasze opinie o ACTIV, a jeśli chcecie to jutro mogę wrzucić zdjęcia felernych żeli Silcare :)

Co do żeli ACTIV. Moja znajoma mi robiła i cały manicure hybrydowy zajmował jej ok. 1,5h, mi robiła bez opracowania paznokci i skórek (jestem kosmetyczką i dzień wcześniej sobie robiłam) to ok. godziny.

Każdy paznokieć po kolei praktycznie trzeba utwardzać, bo inaczej spływa i robi się brzydki. Kiepsko się nakłada.
Koleżanka była na pokazie OPI i żałowała, że nie wzięła z tej firmy albo shellaca.

Ale równo 2 tygodnie miałam hybrydę na paznokciach :).

Powiem tak: dla siebie do domu za tą cenę bym wzięła, ale robić klientkom i się męczyć? Raczej nie.


Mam nadzieję, że trochę pomogłam :)

nattsi99
30-05-2012, 13:22
dzięki, informacja pomocna :)
tylko teraz stoję przed dylematem... mam do wyboru zakup zestawu cnd shellac z bazą nabłyszczaczem i 6cioma kolorami za 500zł, albo np próbki indigo (z tego co wyczytałam jedna próbka wystarczy na 2 klientki?), albo jeszcze całkiem inne hybrydy...
nie wiem co wybrać :(

jeszcze jedno pytanie: czy hybrydy można kłaść zamiast kolorowego żelu? Jeżeli to pytanie już się gdzieś pojawiło to z góry przepraszam za powtórkę :)

Chocolata
30-05-2012, 13:50
1*CND polecam, jedynie z topu nie jestem zadowolona- zbyt gesty i ciągnący się jak dla mnie

2*Jesli chodzi o Indigo to nie wiem czy nie lepiej kupic kilka kolorow zamiast próbek - w katalogu masz sporo wystawionych i opisanych wiec wybór nie powinien byc trudny. Baza&top Indigo - super!

3* można i to jak najbardziej na akrylowym lub żelowym, ja nawet rzadszymi hybrydami maluję samego frencha na zbudowanym pazurku i trzyma się super!

nattsi99
30-05-2012, 16:17
Bluesky Shellac Super jakość !! A35 + baza + top (2371869708) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/bluesky-shellac-super-jakosc-a35-baza-top-i2371869708.html) a czy tych podróby cnd "bluesky" ktoś próbował :)

mestra7
30-05-2012, 18:48
Hej czy jeszcze któraś z Was używała hybryd z nail design? Dziwią mnie te złe opinie. Ja robiłam tam kurs i po nim hybrydy trzymały mi sie bardzo dobrze. Zdjęłam po 2 tygodniach tylko dlatego że widoczny był już odrost... Jestem trochę zdezorientowana ponieważ chciałam zamówić tam kilka kolorów, więc proszę o opinie osoby które pracowały na hybrydach tej firmy.

jumpi
30-05-2012, 21:46
Bluesky Shellac Super jakość !! A35 + baza + top (2371869708) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/bluesky-shellac-super-jakosc-a35-baza-top-i2371869708.html) a czy tych podróby cnd "bluesky" ktoś próbował :)

ja je nazywam chińskimi shellacami ;) pisałam już o nich, są ok. nie sprawiają żadnych problemów.polecam

Chocolata czy możesz wypowiedzieć się na temat Artistic w porównaniu do shellaca i gelish? ;) Bo wiem, że TY je masz :)

souki2020
30-05-2012, 23:02
a ja robie pazurki w domowym zaciszu i mam hybrydke La Perl okiełznałam ją nie chciało mi się już "kłucić" z firmą, bo fakt faktem tylko jeden lakier mi tak bąbelkował z 6 więc przeżyje, a 3mają się długo co do innych lakierów, z pewnością jak będę miała własny salon, będę inwestowała w schellaka albo bluesky, tańsze jego wersja , ale w tym momencie mnie nie stać;p ja lubię udziwniać sobie życie chyba hahhahaha

samaron
31-05-2012, 09:56
Chocolata czy możesz wypowiedzieć się na temat Artistic w porównaniu do shellaca i gelish? ;) Bo wiem, że TY je masz :)
Ja co prawda nie choco, ale też je mam, Artistic są takie same jak gelish ;), w sensie jakościowo, paletę kolorów, mają też trochę podobną, można znaleźć porównywalne kolory, chociaż niektóre odcienie są ciekawsze w gelish a niektóre w artisticu.

jumpi
31-05-2012, 11:17
Dziękuję :)
a jakościowo są takie same jak gelish?

natalia268
31-05-2012, 15:38
przeciez napisała :)

jumpi
31-05-2012, 20:26
bardzo przepraszam, ale jak zwykle nie doczytałam :)
Tak to jest jak robi się wszystko na raz, a mały człowieczek nciska na klawiaturkę i trzeba go ciągle odganiać ;)

kinga741
31-05-2012, 20:36
Hey laski ja tez uzywam bluesky i musze powiedziec mi sie sprawdza mam cala game kolorow i nie mam problemow ostatnio zamowilam ciut tansze bo mnie sie odcienie podobaly IBN gel polish na ebay-u i tez extra mozna powiedziec to samo co bluesky tyle ze tansze

loginka
31-05-2012, 21:00
Dziewczyny a czy któras z Was pracuje moze na gel colour OPI ? wiecie jak wygladaja cenowo ich lakiery?nigdzie nie moge znalesc a na stronie głownej trzeba sie logowac na gabinet a ja nie mam taiej mozliwosci niestety :(

Chocolata
31-05-2012, 21:42
Ogólnie ich cena przekracza 120 zł ale na stronie VictoriasBeauty.com | Lakiery | Farby | Szampony | Odżywki (http://www.victoriasbeauty.com) są teraz w cenie 90.20zł
Widzialam kilka kolorków "w butelce" i jakos mnie nie powaliły kolorystycznie. Zupełnie inne niż kolorki nakrętek.

jumpi
01-06-2012, 11:05
dziewczyny czy pod bazę Gelish, Artistic matowicie płytkę?

Chocolata
01-06-2012, 11:09
Ja dla pewności zawsze matuję do wszystkich hybryd.

kingolinka
01-06-2012, 19:38
Hej mam problem :(

Dziś zrobiłam paznokcie (hybryda).
Niestety nie mam pojęcia dlaczego lakierożel finish kurczy mi się podczas utwardzania na paznokciach. Nakładam na cały paznokieć, wkładam do lampy, a jak wyjmuję to niestety widać zacieki, top coat jakby się skurczył i nie jest na całej płytce.
Co robić? Co robię żle? Włożyłam lakier do gorącej wody, żeby uciekły pęcherzyki powietrza i nic:(

PS - nie przemywam koloru, może dlatego jest za śliski i finish się ślizga?

jadira37
01-06-2012, 20:58
Zamówiłam dziś mój pierwszy zestaw do Hybryd czekam z niecierpliwością:):skacze:

asiekfr
02-06-2012, 08:06
poczytaj troszke na forum ,jestem pewna ,ze znajdziesz jakies wskazowki ,bo pisalysmy o tym juz wiele razy !

asiekfr
02-06-2012, 08:09
ja tez matuje ,zawsze to pewniej

jadira poszalejesz z hybrydkami ,juz to widze !!

edytakon
05-06-2012, 17:00
a czy ma ktos ten sweet barbie z Indigo one phase? Bardzo mnie kusi, szukam podobnego do shellaca widzialam tutti frutti czy jakos tak:)

jadira37
05-06-2012, 18:25
Cześć!
asiekfr-czy zaszaleje zobaczymy:/:,zamówiłam na razie jeden lakier-/cielisty beż/ i będę próbować.
Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny i życzę miłego weekendu:roza:

---------- Dodano o godzinie 18:25 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 12:29 ----------

Paczuszka dotarła jak przetestuję dam znać:)
Pozdrawiam

Kakiekom
05-06-2012, 22:23
Witam, jestem całkowicie nowa..
przeleciałam kilkanaście stron Waszego wątku i mam do Was pare pytanek...
licze na szczere odpowiedzi..
A więc..
Przewija się wiele firm- na którą stawiacie?
Jak jest z mieszaniem firm? a dokładniej shellaca z innymi?
Czy wiecie może czemu są takie rozbieżności cenowe jeśli chodzi o shellac? - znalazłam i w sklepach internetowych i na allegro, wiadomo na allegro tańsze tylko czy orginalne?
Mam salon, co prawda nie zajmuje się wogóle paznokciami i moje dziewczyny mnie wprowadzają w ten świat, mamy hybryd ale innej firmy ( nie chce jej oczerniać i nie podam co to za marka, bo sam przedstawiciel mi powiedział że hybryd jest kiepski) i chce zmienić... od 2 mies zamiast naszej bazy i topu dajemy mistero 2w1 i jest ok, ale dochodze do wniosku że całkiem musimy zmienić ten hybryd bo za dużo z nim zachodu plus czasem jest za gruby i wygląda jak żel.
Jestem w stanie zainwestować nawet tysiaka od razu w hybryd byle bym miała pewność że się sprawdzi w salonie ;-)

macaomoonlight
06-06-2012, 21:43
Witam, jestem całkowicie nowa..
przeleciałam kilkanaście stron Waszego wątku i mam do Was pare pytanek...
licze na szczere odpowiedzi..
A więc..
Przewija się wiele firm- na którą stawiacie?
Jak jest z mieszaniem firm? a dokładniej shellaca z innymi?
Czy wiecie może czemu są takie rozbieżności cenowe jeśli chodzi o shellac? - znalazłam i w sklepach internetowych i na allegro, wiadomo na allegro tańsze tylko czy orginalne?
Mam salon, co prawda nie zajmuje się wogóle paznokciami i moje dziewczyny mnie wprowadzają w ten świat, mamy hybryd ale innej firmy ( nie chce jej oczerniać i nie podam co to za marka, bo sam przedstawiciel mi powiedział że hybryd jest kiepski) i chce zmienić... od 2 mies zamiast naszej bazy i topu dajemy mistero 2w1 i jest ok, ale dochodze do wniosku że całkiem musimy zmienić ten hybryd bo za dużo z nim zachodu plus czasem jest za gruby i wygląda jak żel.
Jestem w stanie zainwestować nawet tysiaka od razu w hybryd byle bym miała pewność że się sprawdzi w salonie ;-)

Kolezanka ktora ma salon poleca produkty young nails - hybrydy również. Ja uzywam shellaca cnd i jestem zadowolona - nigdy nic się nie zmarszczyło, jest trwały, wyglada do ostatnich dni super. Nie polecam La perl. Bede testowac gelish harmony wiec dam znac.

kaka80
07-06-2012, 08:46
a czy ma ktos ten sweet barbie z Indigo one phase? Bardzo mnie kusi, szukam podobnego do shellaca widzialam tutti frutti czy jakos tak:)
ja od prawie tygodnia testuje Prime Balerine nr 10,ale mysle,ze skusze sie na inne kolorki,bo jak narazie jest super :ok:

Camilla
08-06-2012, 13:09
Ja półtorej roku temu jak kupowałam caly zestaw hybryd zdecydowałam sie na Gellaco Ef , wcale do najtanszych nie należą ( kolo 70 zł) mam ich z 30 kolorow i uzywam jako zeli kolorowych do zdobien! mam tez Make up your nails z SPN i ani to ani to sie prawie nie trzyma!! Wszytsko robie poprawnie a tu albo sie kruszy albo mozna podwazyc i zdjac hybryde nawet po jednym dniu!! Zmienialam juz primer nawet lampy i nadal to samo , teraz postanowilam zainwestowac w Shellaca , zamowilam jzu lwasnie baze i 5 kolorków bo to nie mozliwe aby kazde paznokcie sie nie nadawały pod hybrydy bo rozumiem jakies miekkie ale czasem naprawde na twardych pazurach Gellaco EF odłazi albo peka.

germana
08-06-2012, 13:30
Camilla - ja tez kupiłam raz EF i tez mi nie podpasywało... pękały i odłaziły a zdejmowanie resztek było katorgą ( tylko pilnik)...
nie wiem czy ja coś źle robiłam czy jak... -_- a obecnie używam topa do wzorników ;p

jadira37
08-06-2012, 21:45
DZIEWCZYNY mam pytanko odnośnie jak wstawiać swoje/ logo,imię/ na zdjęciu swoich prac z paznokciami???

Przewertowałam forum i nie znalazłam pomózcie:kwiatek:

plushak
08-06-2012, 23:07
http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-paznokciach/1018-jak-dodac-znak-wodny-do-zdjecia.html
Prosimy szukać uważniej :))

jadira37
09-06-2012, 13:03
To się nazywa co dwie głowy to nie jedna:)
Dziękuję:kwiatek:

jumpi
09-06-2012, 17:15
Dziewczyny jaki polecacie biały do frencza, który szybko sie utwardza, nie marszczy się, jest śnieżnobiały i kryje 1 warstwą?

Drapi
09-06-2012, 22:40
gelaq z sunflower :)

Zen.
14-06-2012, 12:26
dziewczyny moglybyscie mnie oswiecic ? :D nei wiem czy o tym byla tu juz mowa, ale zapytam. Czy zawsze dajecie hybryde na białym podkladzie? jesli nie to na ktorych kolorach? w jakim celu? lepsze krycie, ladniej wydobyty kolor? nie czaję tego troche. tzn domyslam się ale niech się ktoś madrzejszy ode mnie wypowie :)

Paulka
14-06-2012, 13:08
czy madrzejsza to napewno nie ale wydaje mi sie ze cos na ten temat wiem:) coprawda nie dotyczy to hybrydy ale dzialanie pewni to samo...ja czesto kladlam bialy akryl jako podklad zeby wydobyc kolor, zeby nie byl on slaby tylko taki prawdziwy:)...a moze tylko mi sie wydaje ze cos wiem hiih:)

Chocolata
14-06-2012, 13:36
Ja daję biały podkład przy neonach, żeby "wybić" kolor. Bez tego neon jest taki lekko clear i nie ma efektu. Za to pod burgundy i fiolety dobrze dać czarny - wtedy efekt jest dużo lepszy, kolor nasycony.

Paulka
14-06-2012, 14:02
ee to nie jest ze mna tak zle cos tam jeszcze jednak wiem hiih:)

asia
17-06-2012, 15:46
tak na prawde to zalezy od napigmentowania danej hybrydy. jak mam pol transparentna hybryde, ale ma taka byc (np brokaty), to daje na podklad bezowy, zeby pazur wydawal sie ladniejszy:)

patricia85
17-06-2012, 20:14
dla mnie najlepszy jest shellac studio white tylko ze nie jest snieznobialy tylko taki lekko kremowy ale ja taki wole

jumpi
17-06-2012, 21:19
dla mnie najlepszy jest shellac studio white tylko ze nie jest snieznobialy tylko taki lekko kremowy ale ja taki wole
mnie on nie siedzi ;) za słabo kryje

Kakiekom
18-06-2012, 09:26
Kolezanka ktora ma salon poleca produkty young nails - hybrydy również. Ja uzywam shellaca cnd i jestem zadowolona - nigdy nic się nie zmarszczyło, jest trwały, wyglada do ostatnich dni super. Nie polecam La perl. Bede testowac gelish harmony wiec dam znac.


No i mamy tego shellaca...
wiem już że mieszać można tylko kryjące kolory z perłowymi, inaczej klapa...
ale się trzyma jak na razie...
Ponieważ mamy różne klientki z czasem dam znać co mówią,
ale jak na razie jest ok,
tylko niestety trzeba zainwestować sporo by mieć wybór
no i wiem że baze i top to będe musiała kupować duże..
pozdrawiam ;-)

macaomoonlight
18-06-2012, 21:39
Testuję gelish - na razie jeden dzien mam na paznokciach - sea foam. baza i top shellaca - nie pogryzły się:D dam znać jak dalej

Nie cytujemy postu, który jest bezpośrednio przed naszym postem.

nanami7
19-06-2012, 20:01
dziewczyny czy ktoras z Was uzywala COLOR IT z silcare? Przystepna cena no i te kolory ... :D

black_d_iamond86
19-06-2012, 23:03
cześć, czy korzystała może któraś z was, z lakierów hybrydowych Activ? Ja z ciekawości zamówiłam jeden zestaw. I cóż.... hmm...POjawił się problem po nałożeniu ostatniej warstwy (nabłyszczającej - Top coat). Pazurki nie błyszczą się ładnie :( Producent zaznaczył żeby trzymać w lampie 4-6 min... raz trzymałam nawet 8 i może troszke lepiej, ale ciągle nie jest tak jak być powinno. macie jakiś pomysł? Pisałam do Activ, ale na razie bez odpowiedzi. Miała któraś z was podobny problem?

asia
20-06-2012, 13:13
Nanami mialam kiedys na probe i kiepsko, bardzo się sciągają

Ignorantka
20-06-2012, 13:32
...Pazurki nie błyszczą się ładnie :( ...Miała któraś z was podobny problem?
Tak i to zarówno z tanim topem INS jak i renomowaną firmą NSI. Nie odkryłam w czym problem (czasem wszystko było dobrze innym razem jeden, lub kilka paznokci nie błyszczało się jak pozostałe), ale znalazłam radę. Kupiłam top Gelish ani razu nie sprawił mi niemiłego psikusa. Te matowe rewelacyjnie błyszczą po wykończeniu: ECO-Semi Permanent Polish Sealer (http://www.nailsupplies.us/products/ECO-Semi%252dPermanent-Polish-Sealer-1%7B47%7D2oz.html)
Świetny produkt, szybko wysycha - bez lampy, nie wyciera się i nie rysuje, jest tani ...tylko nie do kupienia w Polsce :(

asia
20-06-2012, 13:47
czasami nie błyszczą się przez przemycie nieodpowiednim preparatem, nie wszystkie 'przemywacze' są tak samo dobre :) możesz sprobować spirytusu z apteki na przyklad.

jumpi
20-06-2012, 14:10
do przemywania hybryd tylko clenner na bazie alkoholu izopropylowego, nie etanolu. Ja ma np. inails i paradise ;)

Ignorantka
20-06-2012, 14:19
czasami nie błyszczą się przez przemycie nieodpowiednim preparatem, nie wszystkie 'przemywacze' są tak samo dobre :) możesz sprobować spirytusu z apteki na przyklad.
Ja zauważyłam, że im z wyższej półki top tym więcej lubi %. Osobiście używam spirytusu 95% z monopolowego :leze:. Dobrze jest też chwilę odczekać po wyjęciu z lampy aby "przestygł" mani. Mimo to czasem d...a (za wyjątkiem gelish, ten błyszczy się zawsze i natychmiast ...tylko wskazane jest lekkie spiłowanie go przed odmaczaniem i to dla mnie jest już minus :/:).


do przemywania hybryd tylko clenner na bazie alkoholu izopropylowego, nie etanolu. Ja ma np. inails i paradise ;)
Czyli ja robię źle :o, bo spirytus to etanol, ale przy użyciu cleanera efekt był duuużo gorszy i dlatego "przeszłam" na spirytus ;].

nanami7
20-06-2012, 18:10
Asia czyli nie polecasz hybryd z silcare? to w takim razie zainwestuje w MM bo mialam przyjemnosc na nich pracowac raz :D

black_d_iamond86
20-06-2012, 23:18
dziękuję udzielenie odpowiedzi, niestety w tej chwili nie mam możliwości nabycia spirytusu :/: ...ale nałożyłam na lakier hybrydowy zwykły nabłyszczacz, którego używam do żeli ... i świecą się jak psu jajca :leze: mam tylko nadzieję, że nie skróci to ich żywotności :placz:

sandrus
20-06-2012, 23:55
dziewczyny czy ktoras z Was uzywala COLOR IT z silcare? Przystepna cena no i te kolory ... :D


slyszalam kiepskie opinie.
a ich baza/podklad porazka.

Ignorantka
21-06-2012, 07:54
... nałożyłam na lakier hybrydowy zwykły nabłyszczacz, którego używam do żeli ...
Zmartwię Cię - zwykły jest nieelastyczny i będzie pękał. Tym bardziej im bardziej miękka/wyginająca jest płytka paznokci.

black_d_iamond86
21-06-2012, 11:41
Tego właśnie się obawiałam :(.....

kasia2511877
21-06-2012, 16:20
Hej mam pytanko czy może ktoś z was pracował na produktach firmy allepaznokcie ( INS)
?Proszę o opinie ! Ja zamówiłam hybrydy no i co sie okazało trzymają się max tydzień :( może ja coś nie tak robie? Pomocy

black_d_iamond86
21-06-2012, 23:11
witam, osobiście nie miałam do czynienia z tymi hybrydami, ale przeglądając fora, zauważyłam, że nie cieszą się one dobrą opinią... sporo dziewcząt narzekało, że po kilku dniach odpryskują... ale to opinie innych osób... być może wypowie się ktoś, kto miał możliwość sprawdzenia ich osobiście....

Ignorantka
22-06-2012, 20:52
Hej mam pytanko czy może ktoś z was pracował na produktach firmy allepaznokcie ( INS)
?Proszę o opinie ! Ja zamówiłam hybrydy no i co sie okazało trzymają się max tydzień :( może ja coś nie tak robie? Pomocy
Wow aż tydzień! Ja Ty tego dokonałaś! U mnie trzymały się dzień. Ale to co samo nie odpadło, to już w żaden sposób nie dawało się usunąć żadnym płynem. Trzeba było piłować :[. Jedyny ich plus to cena i kolory.

Iwona Oleksy
22-06-2012, 22:36
Witam, ja swoja przygodę z paznokciami zaczęłam właśnie od manicure hybrydowego, w tym momencie używam Gelish firmy Harmony, jestem z nich bardzo zadowolona, przy prawidłowym nałożeniu trzymają się ok 3 tygodni (więcej nie wytrzymałam ze względu na odrost)

Mam pytanie do doświadczonych koleżanek, otóż coraz więcej klientek pyta o cieniowanie hybrydy, macie może jakieś filmiki, tutoriale itp jak się do tego zabrać??

Chocolata
23-06-2012, 12:56
Wpisz sobie w wyszukiwarkę "ombre nails tutorial" Robi się podobnie jak lakierami - za pomocą gąbeczki, niestety efekt jest ciut inny ponieważ żele są bardziej gęste.

Agnieszka Praska
23-06-2012, 23:04
dziewczyny czy ktoras z Was uzywala COLOR IT z silcare? Przystepna cena no i te kolory ... :D


ja ma kilka kolorow :)
ogolnie jest ok ale ja uzywam bazy indigo ;)
bezowy do frencza jest do kitu bo zmienia kolor w lampie na siny i niebieski sie nie utwardza ;)
reszta moze byc uzywam ich glownie jako kolorowych zeli, na anturalkach wytrzymuja 2 tygodnie
minusem jest to ze sa bardziej geste i trzeba dokladnie nalozyc zeby nie odslonil sie wolny brzeg
zaleta jest to ze schodza w acetoie

nanami7
24-06-2012, 00:09
dziekuje za opinie dotyczace silcare ;) dzis zrobilam nalot na MM i zakupilam trzy kolory hybrydek :) juz wyprobowane !! sa super ...

macaomoonlight
24-06-2012, 21:54
Pierwsze wrażenia z Gelish harmowy z bazą i topem shellaca - trzyma się dobrze, połysk ok, zmyłam po tygodniu bo znudził mi się kolor - schodzi jak masło, nie wiem czy wszystkie kolory tak dobrze się usuwa ale ten ktory miałam - swietnie. i btw - miałam cyrkonie, dwie się odkleily więc przykleilam nowe na super glue - chyba nie ma nic bardziej rewelacyjnego do wklejenia ubytkow:D

samaron
25-06-2012, 12:51
Mam pytanie do doświadczonych koleżanek, otóż coraz więcej klientek pyta o cieniowanie hybrydy, macie może jakieś filmiki, tutoriale itp jak się do tego zabrać??

Ja cieniowałam małym pędzelkiem do zdobień:
http://forum.wzorki.info/members/240-albums934-picture22260.html

black_d_iamond86
25-06-2012, 20:54
ostatnio opisywałam mały problem z hybrydami od Activ. dzisiaj sobie chyba z nim poradziłam. Dziwna sprawa. Producent na stronie podaje informację aby Top coat utwardzać 4-6 min... i dokładnie tak postępowałam. Jak wspominałam, pazurek był matowy. Dzisiaj dostrzegłam iż na buteleczce, umieszczono inf. by utwardzać 2 min.:/: Od razu wzięłam tipsa, i spróbowałam.:cwaniak2: No i efekt lepszy. Nie jest może to super połysk, jak po nabłyszczaczu do żeli, ale nie jest to mat. ;)
Jeżeli chodzi o wytrzymałość, to od tygodnia mam nim pomalowane pazurki u stóp... jak na razie nic się nie dzieje.... Nawet z dwoma, które nabłyszczałam nabłyszczaczem do żeli.....:)

nanami7
26-06-2012, 14:54
Dziewczyny a jak robie hybrydami frencha to zamiast bialej hybrydy moge dac bialy zel ? I czy bedzie sie to trzymac. Bo zastanawiam sie czy kupic jeszcze z MM bialy kolor czy wykorzystac promocje 2+1 na inne kolorki ...
Doradzcie mi prosze :kwiatek:

asia
26-06-2012, 15:07
to zalezy od bialego zelu, powinno sie trzymac zasadniczo. tak samo jak na akryl cover wypilowany mozna spokojnie zrobic frencz hybrydą (sprawdzalam trzyma sie do uzupelnienia)

Agnieszka Praska
26-06-2012, 17:45
ja hybrydy lacze z bialym zelem infinity super white, trzyma sie super

Nysza
26-06-2012, 18:30
ja również łączę hybrydę z białym żelem NC i wszystko gra :ok:

edytakon
28-06-2012, 12:26
tez o tym wlasnie slyszalam, ale musi to byc zel mocno napigmentowany jak np silcare rzadzioch :)

mestra7
28-06-2012, 15:58
mestra7 -ładnie:) - jak Ci sie trzyma ten Nail Design, dobrze :)?

stefcia92 ja robilam kurs na produktach Nail Design i po nim paznokcie trzymały mi sie 2 tygodnie (zdjęłam ze względu na odrost). Tylko na kciukach pod koniec zaczeły mi podchodzić powietrzem przy wolnym brzegu, ale to najczesniej uzywane palce wiec moze dlatego. Poza tym byłam zadowolona dlatego zamówiłam kilka kolorów z tej firmy. Ale jak zrobiłam 2 osobom french zaczął odpadać po tygodniu:( Te pazurki ze zdjęcia trzymają się już 5 dzień, więc zobaczymy. Nie wiem czy to ja robię coś źle. Staram się dokładnie zabezpieczać wolny brzeg, a może to zależy od paznokci. Teraz zamówiłam kilka kolorków i baze z Mistero Milano, więc sobie porównam.

jumpi
28-06-2012, 19:26
dziewczyny czy ktos ma biała hybrydę z sunflowera? ja mam i jest bardzo rzadka, po nałożeniu kolorek lekko się rozwarstwia (jakby był rozcieńczony) w dodatku pływają jakies białe,twarde, małe grudki :( na pewno dobrze rozmieszałam przed uzyciem ...

mania818
01-07-2012, 22:31
dziewczyny mam pytanie czy ktoś już testował SPN UV LaQ , interesuje mnie jak się trzyma bez matowienia i bazy i jak jest ze ściąganiem , czy schodzi w acetonie i w jakim czasie

souki2020
02-07-2012, 15:05
mam pytanie jesli chodzi o hybryde na zelu badz akrylu budujecie paznokec zleme badz akrylem a potem baza/kolo/finish hybryda i sie 3ma wam bo mi platami schodzi ostatnio :(

Agnieszka Praska
02-07-2012, 18:25
byduje zelem, opracowuje, baza, 2x kolor i top ;) trzyma miesiac:)

anka1988
02-07-2012, 18:56
Witam Was bardzo serdecznie, muszę przyznać że przeczytałam wszystkie wpisy i już mam kompletny mętlik w głowie.
Przymierzam się do zakupu zestawu do robienia paznokci hybrydowych i w związku z tym mam dla Was pytanie i bardzo bym prosiła o odpowiedź, dodam że zestaw ten będzie mi służył do domowego wykonywania paznokci sobie, rodzinie i znajomym, więc nie będę na tym zarabiać. Dlatego też szukam tańszego zestawu i lakierów, bo niestety muszę przyznać że nie jest to tanie, może w późniejszych etapach (w sumie to jestem pewna) skuszę się na lakiery z wyższej półki, ale to jak dojdę do wprawy. Tak więc jak myślicie co byłoby lepsze:
1) http://www.sklep.gabriellenails.pl/p/pl/1168/lampa_uv_36_w_z_wysuwanym_spodem_rozowa.html (lampa) i http://www.sklep.gabriellenails.pl/p/pl/2975/lakierozel_hybrydowy_charbonne_15_ml_kolor_01_fiol etowy_braz.html (Lakierożel Hybrydowy CHARBONNE 15ml)
w tej samej cenie mogę zakupić Lakierożel Hybrydowy CHARBONNE Base/Top Coat 15 ml
2) LAMPA UV 36W+4 ŻARÓWKI gwarancja SREBRNA. - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcie.pl/2620-lampa-uv-36w4-zarowki-gwarancja-srebrna.html) (lampa) i Wyniki wyszukiwania - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcie.pl/szukaj/lakier+hybrydowy) (lakier)

Gorąco proszę o odpowiedź i z góry serdecznie dziękuję.
Ania

nanami7
02-07-2012, 20:24
Anka zainwestuj od razu w kilka kolorow a lepszej firmy, bo jak zamowisz tanioche i sie okaze bublem to sie zrazisz a po co :)

Ignorantka
02-07-2012, 21:33
Anka - j.w.
Dobra podróbka nie jest zła :lol: ...ale zacznij od oryginałów!
Założę się, że nie posłuchasz rady :cwaniak: Osobiście odradzam INS i NTN. POWODZENIA :ok:

nanami7
02-07-2012, 21:56
Polecam Mistero Milano. Nie bedziesz zawiedziona !

Souki. Budujesz pazur, opracowujesz, na matowy dajesz baze, kolor, zabezpieczasz nablyszczaczem od hybryd i voila !!
Nie powinno schodzic... :/:

Aguss
02-07-2012, 22:06
Ja też polecam Mistero Milano. hybrydy tej firmy trzymaja sie przynajmniej 3 tygodnie a tych tańszych firm (np. INS, Allepaznokcie) 3-4 dni.. Takze lepiej kupić mniej kolorków ale zdecydowanie trwalszych ;)

malinowa
02-07-2012, 22:26
a ja na zbudowane paznokcie żelem dawałam od razu hybrydę bez bazy i trzymało się bez zarzutu, przecież baza służy do nakładania na naturalne paznokcie, a jak kładziemy kolor na wybudowane pazurki to można to pominąć, bynajmniej ja tak robię

anka1988
02-07-2012, 22:50
Chyba mnie dziewczyny przekonałyście, w sumie tak sobie myślę że kupię 1-2 lakiery lepsze niż ta taniochę z której w sumie nie będę zadowolona a które i tak by pewno wylądowały w koszu. A można wiedzieć gdzie wy kupujecie te lakiery które mi poleciłyście "Mistero Milano", na necie znalazłam: Lakiery hybrydowe (http://www.misteromilano.pl/pl/78-lakiery-hybrydowe?n=50&id_category=78) macie może jakieś jeszcze tańsze źródło?

A te lampy które podałam są wystarczające do domowego użytku?

I jakie inne podstawowe rzeczy są mi potrzebne oprócz lampy i lakierów aby móc takie pazurki sobie wykonać?

Przeglądając str MM natrafiłam na zestaw - http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe-permanente-uv/486-zestaw-startowy-lakierow-hybrydowych.html- myslicie ze dobre by to było? Jeśli tak to co oprócz lampy musiałabym dokupić?

Przepraszam za takie pyt, ale jestem początkujaca:/

---------- Dodano o godzinie 22:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:41 ----------


Dziewczyny a jak robie hybrydami frencha to zamiast bialej hybrydy moge dac bialy zel ? I czy bedzie sie to trzymac. Bo zastanawiam sie czy kupic jeszcze z MM bialy kolor czy wykorzystac promocje 2+1 na inne kolorki ...
Doradzcie mi prosze :kwiatek:

a na jakiej str jest ta promocja 2+1, mogłabys zapodać linka?

montika1912
02-07-2012, 23:26
Dziewczyny bardzo proszę o podpowiedź. Pracuję na hybrydach Hand&Nail Harmony Gelish. Zadzwoniła do mnie klientka, która chciała żebym położyła jej na paznokcie tylko bazę i Top w celu utwardzenia płytki, bo chce sobie malować paznokcie tylko zwykłymi lakierami. Powiedziała mi, że w jakimś salonie tak miała robione, ale paznokcie po zrobieniu były matowe (nie wiem jakiej firmy bazę i top http://forum.wzorki.info/images/keepupfashion/editor/separator.gifhybrydowy miała nakładany). Harmony Top się bardzo błyszczy więc nie wiem czy lakier na takiej powierzchni będzie się dobrze trzymał i czy położenie jednej warstwy bazy i topu wystarczająco usztywni płytkę i czy nie będzie odchodzić. Ogólnie z hybryd Harmony Gelish jestem bardzo zadowolona. Pani w hurtowni w której kupuję hybrydy podpowiedziała mi żebym położyła dwie warstwy bazy i jedną warstwę topu i będzie ok, ale ja nie jestem pewna. Napiszcie proszę czy w ten sposób robiłyście i czy się dobrze trzymało. za odpowiedź z góry dziękuję :)

Nysza
02-07-2012, 23:30
u nas w Nails Company również mamy przez cały czas promocję na hybrydę
w kwocie 150zł kupujecie 2+1 gratis
w e-sklepie nie ma tego ujętego - jesteśmy w trakcie przebudowy strony
ale można zadzwonić pod numer 509 778 126 i skorzystać z promocji
lub zamówić przez e-sklep 2 kolory a w uwagach napisać info co do koloru trzeciego :)
Nails Company | Tipsy | Zabrze - ŻELE HYBRYDOWE-LAKIERO-ŻELE (http://sklep.nailscompany.pl/k541/ZELE_HYBRYDOWE-LAKIERO-ZELE) polecam :)

natalia268
03-07-2012, 08:47
(...) a na jakiej str jest ta promocja 2+1, mogłabys zapodać linka?

już niestety skończyła się ta promocja

Agnieszka Praska
03-07-2012, 12:10
Dziewczyny bardzo proszę o podpowiedź. Pracuję na hybrydach Hand&Nail Harmony Gelish. Zadzwoniła do mnie klientka, która chciała żebym położyła jej na paznokcie tylko bazę i Top w celu utwardzenia płytki, bo chce sobie malować paznokcie tylko zwykłymi lakierami. Powiedziała mi, że w jakimś salonie tak miała robione, ale paznokcie po zrobieniu były matowe (nie wiem jakiej firmy bazę i top http://forum.wzorki.info/images/keepupfashion/editor/separator.gifhybrydowy miała nakładany). Harmony Top się bardzo błyszczy więc nie wiem czy lakier na takiej powierzchni będzie się dobrze trzymał i czy położenie jednej warstwy bazy i topu wystarczająco usztywni płytkę i czy nie będzie odchodzić. Ogólnie z hybryd Harmony Gelish jestem bardzo zadowolona. Pani w hurtowni w której kupuję hybrydy podpowiedziała mi żebym położyła dwie warstwy bazy i jedną warstwę topu i będzie ok, ale ja nie jestem pewna. Napiszcie proszę czy w ten sposób robiłyście i czy się dobrze trzymało. za odpowiedź z góry dziękuję :)


ja co chwilke zmieniam kolor wiec nie robie kolorowej hybrydy tylko nakladam 3 warstwy base&top z indigo ;)
trzyma sie bez problemu :D i hybryda i lakier na niej

malinowa
05-07-2012, 10:14
dziewczyny, mam pytanko do was, czy któraś z was robiła może tak, że na bazę hybrydową kładła zwykły kolorowy żel a na to nabłyszczacz hybrydowy, czy to się będzie trzymać? albo druga wersja, zwykły bazowy żel, na to zwykły kolorowy żel i nabłyszczacz hybrydowy, czy to się będzie trzymać? co myślicie?

wisienkakwspz
05-07-2012, 15:12
malinowa ja wszystko nabłyszczam topem hybrydowym i ładnie się trzyma ;)

malinowa
05-07-2012, 16:34
wisienkakwspz (http://forum.wzorki.info/members/9267-wisienkakwspz.html) ale ktorą wersję stosujesz z tych dwóch co napisałam? chodzi mi o to czy można lakierożel zastąpic zwykłym kolorowym żelem ? czy to sie trzyma na bazie do lakierożeli? czy kolorowy żel nie popeka ?

Chocolata
05-07-2012, 16:48
Ja stosuję tą drugą metodę. W pierwszej miałabym obawy co do zamykania twardego żelu między warstwy miękkiego;-/

malinowa
05-07-2012, 19:23
no i to taka odpowiedź mi chodziło, dzięki wielkie

Askar
05-07-2012, 21:21
Malinowa, ja kładłam bazę hybrydową, kolor (zwykłą kolorówkę) i na to nabłyszczacz hybrydy i trzyma się pięknie. Klientce nie trzymała się zwykła kolorowa hybryda, ale to co napisałam jak najbardziej! :)

malinowa
05-07-2012, 21:41
to dobrze wiedzieć, kurcze ja dzisiaj robiłam babeczce hybrydę z golden nails, kolorek ładny ale krycie słabe, trzy warstwy i jeszcze nie było tak jak trzeba, nie jestem zadowolona z efektu, dlatego pytałam czy można zwykłą kolorówką zrobić pazurki w taki sam sposob jak hybrydy czyli bez budowania, widzę że tak robicie, teraz będę mądrzejsza, bałam się jej dać zwykły kolorowy żel, a teraz widzę że niepotrzebnie

wisienkakwspz
06-07-2012, 14:22
malinowa ja robię tak jak choco, czyli ta druga wersja ;)

sandrus
07-07-2012, 18:07
dziewczyny używałyście tych hybryd?
Color Club?

zuzka19
10-07-2012, 00:39
A ja Was wszystkie zaskocze ;) zaczynam dopiero z hybrydkami i kupiłam kilka kolorków z allepaznokcie, raz zrobiłam znajomej french, przyszla do mnie po miesiącu (pazurki wolno rosną) i żel byl prawie nie naruszony (bite 3 tygodnie nic!!). Generalnie trzymają się ok 10 dni. Ostatno skorzystałam też z promocji MM i kupiłam - miodzio kolorek, super się nakłada, bez polotu do tych z allepaznokcie ale... po 3 dniach robiły się odpryski, załamałam się kompletnie, nie wiem czy zrobiłam coś źle, czytam wątek już chyba z 2 godziny i wydaje mi się że wszystko dobrze nałożyłam (skórki, mat, odtłuszczasz, primer <kwasowy>, top/baza- 2min, kolor- 2min x2, top/baza -2min) brzeg też raczej dobrze zabezpieczyłam, może primer bez kwasu łagodniejszy byłby lepszy (?) nie wiem juz sama, coś bede dalej kombiinować...
pozdrawiam
p.s. przesyłam fotke problemowych hybrydek po zrobieniu, może któras z Was 'coś' zauważy

anastazja
12-07-2012, 12:32
Witam!dziewczyny moze mi cos poradzicie Od jakiegos czasu mam problem ze zdejmowaniem hybryd Uzywam do tego acetonu ktory kupuje w hurtowni kosmetycznej Wczesniej nie mialam takiego problemu a teraz kupilam w innej hurtowni ten aceton Czy to aceton moze byc przyczyna?uzywam hybryd głownie Indigo,troche MM i Harmony Zdejmuje lekko wierzchnia warstwe pilnikiem,namaczam wacik w acetonie i owijam folia aluminiowa Nawet po 20min wiekszosc musze pilnikiem pilowac a wczesniej ladnie schodzilo

Nysza
12-07-2012, 15:19
skoro wcześniej nie miałaś problemu ze ściąganiem tych hybryd
a zmnieniłaś aceton
to tu tkwi właśnie problem ...

black_d_iamond86
13-07-2012, 11:37
czesc dziewczyny :lol: czy wiecie jak jest z wytrzymałością Indigo one phase w porównaniu ze zwykłymi lakierami hybrydowymi Indigo? :cwaniak: z góry dziękuję za odpowiedź :skacze:

sandrus
14-07-2012, 16:03
czytałam Wasze negatywne komentarze na temat hybryd LaPerl.
Mimo wszystko je zamówiłam,bo i tak w większości kładę je na żel a kolory mają fajne.
Zrobiłam kilka kompletów na naturze i gdyby nie to,ze niektóre kolory mają takie jakby grudki to można je śmiało polecić.

Chciałam Was tylko zapytać jak Wam się pracowało ich nabłyszczaczem,bo u mnie cos kiepsko nabłyszcza i nie wiem czy to jego wina czy też żarówek.

macaomoonlight
14-07-2012, 21:31
Kupiłam i wyrzuciłam:( oieniądze w błoto. i lakiery i bazę z topem.

sandrus
17-07-2012, 00:24
tzn,że w ogóle nie nadały się do użycia?
mam prawie wszystkie kolory i chyba w trzech są te grudki(róż,błękit i fiolet )
w sumie po wybłyszczeniu znikają.
nawet na naturze trzymają sie b.dobrze.

tylko ten nabłyszczacz mnie zastanawia...

Anna Wisz-Gancarz
17-07-2012, 15:05
Witam!dziewczyny moze mi cos poradzicie Od jakiegos czasu mam problem ze zdejmowaniem hybryd Uzywam do tego acetonu ktory kupuje w hurtowni kosmetycznej Wczesniej nie mialam takiego problemu a teraz kupilam w innej hurtowni ten aceton Czy to aceton moze byc przyczyna?uzywam hybryd głownie Indigo,troche MM i Harmony Zdejmuje lekko wierzchnia warstwe pilnikiem,namaczam wacik w acetonie i owijam folia aluminiowa Nawet po 20min wiekszosc musze pilnikiem pilowac a wczesniej ladnie schodzilo
Jeśli chodzi o Lakiery hybrydowe MM do ściągania polecamy płyn do rozmiękczania polimeru DISSOLVERE Preparat do rozmiękczania DISSOLVERE (80 ml) - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/preparaty-uzupelniajace/132-preparat-do-rozmikczania-polimeru-dissolvere-.html). Procedura ściągania jest dokładnie taka jak opisałaś powyżej, czyli zwilzamy wacik płynem, nakładamy na paznokcia, zawijamy folią, odczekujemy3 do 5 minut... i gotowe :)

black_d_iamond86
18-07-2012, 20:41
Dziewczęta, co najmniej kilka z was korzysta z hybrydek Indigo i MM.... powiedzcie mi czy jakościowo są one zbliżone? czy może, któryś byście bardziej polecały? :> I kolejne pytanko: czy któraś z was łączyła te firmy (np baza z Indigo, lakier z MM - bądź odwrotnie)? Jakie były efekty? :> tak już dostaje bzika, bo nie wiem które wybrac :woot::skacze2:a najchętniej to bym pomieszała... bo i tu i tu jakies fajne kolorki :skacze: Tylko jak z wytrzymałością? wiem, żę są ok... bo je polecacie ;), ale zastanawiam się które są lepsze :D z góry dziekuję :kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

losek78
18-07-2012, 20:50
łączyłam hybrydy indigo z bazą mm i było ok

samaron
19-07-2012, 08:25
Ja łączę bazę z indigo z kolorami mm, sama mam kilka kolorków z indigo i kilka z mm, jakościowo nie widzę różnicy, np bordo jest identyczne
jeśli miałabym na któryś się zdecydować, to chyba jednak mm, bo w indigo wnerwia mnie to kółeczko w butelce przez które wpada słoneczko i może się robić glucik ;) ( a może to nie od tego kółeczka? )

black_d_iamond86
19-07-2012, 16:24
Dziękuję za odpowiedzi :kwiatek::kooffa::master:... Samaron, a czy zauważyłaś by, któryś trzymał się dłużej? Czy czas ich żywotności jest taki sam ? :D

samaron
19-07-2012, 17:09
Szczerze nie zauważyłam, żeby któryś był trwalszy bądź nie,
wydaje mi się, że sporo zależy od bazy/topu niekoniecznie od kolorówki,
do tej pory używałam z indigo, chociaż ma w środku farfocle (dlatego jej nie mieszam) oraz zżółkła mi trochę, ale ja mam jeszcze z tych pierwszych partii z niedopracowanym pomalowanym gwintem, w nowych podobno jest lepiej. Sam produkt jest ok, nie wiem czy zżółkł mi z upływem czasu czy np podbrudził się lekko od innych kolorów, szczególnie czerwieni. A właśnie jeszcze co do czerwieni takiej intensywnej r02 chyba, niestety barwi płytkę nawet pod bazą, krycie ma rewelacyjne ale ten mały defekt doprowadza mnie do szału, nie da się po czerwieni zrobić frencza ;)
Podsumowując baza indigo, kolory mm, (ja osobiście bardzo lubię gelish od harmony, ale nie chcę Ci już mieszać skoro postanowiłaś wybrać pomiędzy powyższymi firmami :) )
Teraz zakupiłam 2 kolorki na próbę z NC, więc jak przetestuję to również coś skrobnę.

sloneczko
20-07-2012, 14:57
A ja zaczynam przygode z hybryda jaka baze i top polecacie ?

nanami7
20-07-2012, 14:58
sloneczko base/lucido czyli 2w1 Mistero Milano :)

sloneczko
20-07-2012, 15:05
A co powiecie na temat basy z KODI czy Harmony czytalam troche ostatnio o niej i sie nad nia zastanawiam ;)
bo MM u mnie w kraju nie ma ;(

Nysza
20-07-2012, 15:18
w Nails Company masz bazę i top w jednym
poza tym jest wciąż promocja na hybrydę 2+1
czyli możesz wziąć sobie 2 kolorki a baza/top dostajesz gratis :ok:

białaaaa
20-07-2012, 16:24
dziewczyny a ja mam pytanie jakim acetonem ściągacie gelisha harmony????
bo ja mam problem baza mi się nie rozpuszcza i zostaje muszę ją kopytkiem metalowym ściągać bo nie da rady a kolor i nabłyszczający schodzą super (odpadają samoczynnie) używam acetonu z daimond nails i próbowałam również soak off z sun flower

Elizabeth76
20-07-2012, 16:27
białaaaa a jak ci sie trzymaja te gelish harmony ?? Bo jak rozumiem masz baze i kolor i nabłyszczacz harmony ?? ;)

białaaaa
20-07-2012, 16:35
trzymać się trzymają super, kolorki mam z sf, mm nie mam żadnego z gelisha mam tylko bazę i nabłyszczacz i mam problem z tym bo baza mi pozostaje przy ściąganiu

sloneczko
22-07-2012, 14:28
w Nails Company masz bazę i top w jednym
poza tym jest wciąż promocja na hybrydę 2+1
czyli możesz wziąć sobie 2 kolorki a baza/top dostajesz gratis :ok:
Dzieki Nyszko za sugestie ale szukam czegos u siebie w kraju bo zawsze jak zamawiam z PL to musze duzo za przesylke placic ;) ,a wtedy mija mi sie to z celem ;)

karchola
23-07-2012, 00:23
Dziewczyny! Dylemat: shellac, MM, bluesky a może coś innego? Cena podobna a jak z trwałością? Chciałabym dokupić parę odcieni z jakiejś firmy i już sama nie wiem czego chcę ;)

black_d_iamond86
23-07-2012, 13:51
Białaaa, a jak Ci się trzymają te kolory z SF? Kładziesz je na baze z harmony? czy może używasz tej z SF?? ^_^

samaron
23-07-2012, 14:43
Dziewczyny! Dylemat: shellac, MM, bluesky a może coś innego? Cena podobna a jak z trwałością? Chciałabym dokupić parę odcieni z jakiejś firmy i już sama nie wiem czego chcę ;)

Cena raczej podobna nie jest, mm kosztuje 50zł za 9ml, shellac (od CND) 80zł za 7ml a blusky to podróbka.
Jeśli nie wiesz czego chcesz, to podstawowe pytanie czy mają schodzić łatwo w acetonie czy będziesz piłować pilnikiem? A najlepiej z każdej firmy po jednym ;)

białaaaa
23-07-2012, 20:41
Białaaa, a jak Ci się trzymają te kolory z SF? Kładziesz je na baze z harmony? czy może używasz tej z SF?? ^_^
używam bazę i nabłyszczacz z gelisha kolorki mam z sf i mm i się super trzyma wszystko, mam z sf bazę i powiem że kiepska jest bo odpryskiwały zaraz



dziewczyny a ja mam pytanie jakim acetonem ściągacie gelisha harmony????
bo ja mam problem baza mi się nie rozpuszcza i zostaje muszę ją kopytkiem metalowym ściągać bo nie da rady a kolor i nabłyszczający schodzą super (odpadają samoczynnie) używam acetonu z daimond nails i próbowałam również soak off z sun flower
ponawiam pytanie
z jakiej firmy używacie acetony przy ściąganiu gelisha i że zschodzi baza również????????????

karchola
24-07-2012, 00:13
Shellac po 65zł+ chodzi, MM dokładnie za 50zł a Blue koło 45 więc dla mnie te ceny są podobne - widać też zależy jak komu leży ;) Mam MM i Golden Nails zastanawiam się nad kompletem od Indigo a dodatkowo właśnie czegoś z powyższych. Piłowanie na bank odpada. Głownie zależy mi na trwałości. Wiem, że bluesky to podróbka pytanie jak dobra ;) Nie miałam styczności z Shellackiem więc zastanawiam się czy nie jadą na brand logo z ceną...

Camilla
24-07-2012, 00:32
Shellac po 65zł+ chodzi, MM dokładnie za 50zł a Blue koło 45 więc dla mnie te ceny są podobne


jeśli ktoś kupuje do sowjego użytku 3 sztuki hybrydy to moze nie ma róznicy czy 45 zł czy 65 ale jak trzeba kupić do salony 15 kolorów to już jest różnica.. nie mówiąc póniej o dokupywaniu kolorów jak sie skończą , cena produktu decyduje o cenie usługi naszej póżniej. najlepiej aby cena butelki zwróciła sie po dwóch zabiegach . A ja uwielbiam Shellac i swietnie sie je sciaga w acetonie w 2 minuty dosłownie , jedyny minus to tylko dośc mała gama kolorystyczna.

samaron
24-07-2012, 08:02
Do mnie przyjeżdża taka dojezdna dzieweczka z W-wy (mieszka trochę tu trochę tam), w W-ie robi shellac i przyjeżdża z odpryskami niestety, schodzi w acetonie szybko - to fakt, ale mam wrażenie, że jednak trwałość w zamian za łatwość zdejmowania, nie wiem, sama shellakiem nie robię i w sumie nie znam stylistki, która by na ten produkt narzekała, ten "brand logo" jak nazwałaś, wiesz no nie bez powodu ;)
Wracając jeszcze do podróbek - klientki też znają się na produktach i wiedzą, która marka jest dobra a która nie bardzo :)

Chocolata
24-07-2012, 10:07
Ja powiem tak.. nigdy nie zdejmuje hybryd acetonem.. zawsze pilnikiem z dwóch powodów- po pierwsze robię to szybciej ( slyszałam ze po kilku zdejmowaniach acetonem hybrydy zaczynają się gorzej nosić), po drugie zawsze zostawiam warstwę starej bazy co utwardza pazurka z każdym kolejnym zabiegiem. Moje klientki nie boją się pilnika, bo wiedzą, że nie piłuję im płytki - zależy im na czasie noszenia, więc dodatkowo udzielam rad jak o nie dbać, żeby móc sie nimi cieszyć nawet 4-5 tyg. Mam może dwie - trzy panie, ktorym hybryda się słabiej trzyma, wtedy robię utwardzanie akrylem pod hybrydę. Wtedy tym bardziej nie używam acetonu;)

Camilla
24-07-2012, 19:27
A ja jak dawałam Shellaca na utwardzone pazurki żelem to strasznie pękał , zarówno jak dałam nabłyszczacz do "twardych" żeli jak i ten opryginalny Shellac. Inne hybrydy bez problemu sie trzymaja na żelu/akrylu a Shellac pęka. U was też tak bywa?

jadira37
24-07-2012, 21:40
Do CHOCOLATA;
1-Interesuje mnie jakie czynności wykonujesz jeśli po spiłowaniu masy hybrydowej zostawiasz cienką warstwę starej bazy???

2-A odnośnie słabszych paznokci i utwardzenia akrylem;
Ja nie pracuję akrylem ,więc czy takiej pani można zasugerować utwardzenie żelem?
Rozumię,że żel należy zmatowić ,opracować paznokieć ,odpylić szczoteczką i co dalej.....doradzcie-
-czy pociągnąć bazą hybrydową lampa,potem lakier kolorowy hybrydowy L. i pociągnąć topem i przemyć?
-czy na odpylony paznokieć nałożyć od razu kolorowy żel Hybrydowy

Bardzo proszę o odpowiedz.

Jade
24-07-2012, 22:40
A ja wlasnie kupilam sobie te niby podroby i zeby jeszcze bylo fajnie to tylko 28 sztuk !!!! wydalam kupe kasy i jest mi z tym dobrze.Osoby ktore mi je polecily sa bardzo zadowolone i uzywaja w salonie,klientki zadowolone z tych podrob :p

Chocolata
24-07-2012, 22:43
Na żelu nie probowałam, zawsze robię to akrylem - matowię go, potem odpylam, linię wlosa przejeżdzam pędzelkiem z cleanerem
kłade bazę
2x kolor
top
przemywam

Co do "odnowy"
ścieram wiekszosc materiału, zostawiając warstwkę bazy z poprzedniej stylizacji
odpylam
przecieram cleanerem
miejsce odrostu - primer
baza po calości
2x kolor
top przemywam

Jade
24-07-2012, 22:49
A zapomnialam dodac im drozsze produkty tym lepsze!!!! No i nie podrobki :P ...bo to zbrodnia uzywac podrobek lol


BLUESKY SHELLAC UV NAIL POLISH 10ML
All our bluesky shellac are 100% Authentic direct from bluesky company with certificate !!!


BLUESKY SHELLAC™ COMPANY produces and manufacturers its own brand of hybrid shellac gel polish. Bluesky shellac™ is a fully registered trademark
The term shellac applies to the type of hybrid gel polish used.
Like CND with its own brand name and not a cheap imitation.
All shellac products regardless of the manufacturar contain the same ingrediants.

Aguss
25-07-2012, 20:44
Ja próbowałam hybrydy na żelu. jak robiłam tak:
- baza do żelu (bonder)
- 2x kolor hybrydy
- nabłyszczacz do żelu
i taka kombinacja bardzo szybko pękała.. ale jak używałam na wierzch nabłyszczacza do hybryd to trzymało sie super :) ( hybryd używałam z MM)

natalia268
25-07-2012, 21:49
ja żelowo :

- żel
- zmatowić
- podkład (hybryda)
- kolor (hybryda)
- nabłyszczacz (hybryda)

i wszystko w porządku. Nawet u fryzjerki się trzymało wszystko, a wiadomo co robi fryzjerka i ile razy moczy ręce :)

jumpi
25-07-2012, 22:00
ja też próbowałam tak na żelu, z bazą hybrydową i bez i obie wersje były ok.

natalia268
25-07-2012, 22:13
zawsze się jakoś boję bez tej bazy hybrydowej :D Ale zawsze mnie kusi jednak nie dać

Anna Wisz-Gancarz
26-07-2012, 06:12
A co powiecie na temat basy z KODI czy Harmony czytalam troche ostatnio o niej i sie nad nia zastanawiam ;)
bo MM u mnie w kraju nie ma ;(

Polecam zatem zaopatrywać się w Naszym sklepie internetowym, paczuszkę wyślemy gdzie będzie trzeba, nawet na koniec świata;)

kaka80
26-07-2012, 09:07
Natalka ja robie identycznie,jak na naturalną plytke daje hybryde to oczywiscie z bazą a jak na wybudowany pazurek to juz bez bazy ,na początku tez mialam obawy ale niepotrzebnie ;)

malinowa
26-07-2012, 09:31
ja też dawałam na zbudowane żelem pazurki bez bazy i było ok

Elizabeth76
26-07-2012, 09:43
ale jesli na zbudowany żelem to go matujecie ,czy na warstwe dyspersyjną i wtedy kolor z hybrydy od razu bez bazy . Proszę o oświecenie :D

malinowa
26-07-2012, 09:57
Elizabeth76 (http://forum.wzorki.info/members/2457-elizabeth76.html) na zbudowany i opracowany pazurek, czyli zmatowiony i wtedy od razu kolor hybrydy

kaka80
26-07-2012, 09:57
Elizabeth76 buduje pazurka zwyklym zelem no i opilowuje ksztalt,wiec potem hybryde klade na zmatowiony pazurek;)na warstwe dysp.zwyklego zelu jeszcze nie kladlam:)

Elizabeth76
26-07-2012, 10:32
Kaka i ta hybryda bez bazy sie trzyma ?? :huh: Czy mówimy tu o hybrydach one phase ?? ;)

kaka80
26-07-2012, 10:36
nie,nie one fashe,mowie o zwyklych hybrydach ja mam akurat pare z Sunny Nails,i jak musze zbudowac pazurka to na niego nie klade juz bazy hybrydowej tylko lece z kolorkiem od razu;)

Ignorantka
26-07-2012, 14:28
Baza pod hybrydy jest wyłącznie do kontaktu z naturalnym paznokciem. Ma za zadanie 1-poprawić przyczepność koloru, 2-zabezpieczyć naturalny paznokieć przed przebarwieniami, 3-ułatwić odmoczenie produktu. Jeśli na naturalku już coś mamy (żel, czy akryl) nakładanie bazy kompletnie mija się z celem.
Kolor hybrydowy nakładałam na zmatowiony żel jeśli musiałam go piłować. Na warstwę dysp., jeśli dawałam cienko i po jej przetarciu gdy tego potrzebowałam. Również na kompletny kilkudniowy manicure hybrydowy nakładałam kolejny kolor, tylko odtłuszczając poprzednie mani. W żadnym przypadku nie stwierdziłam problemów, w tym z trwałością, aczkolwiek miesiącami nie chodzę w jednej stylizacji.
Pilnikiem nie umiem operować. Jedna warstwa bazy nie uchroniłaby mojej płytki paznokcia przed uszkodzeniem. Dlatego używam wyłącznie żeli soak off ...i pod nie daję bazę gelish. Doskonale trzyma i świetnie puszcza wszystko co jest na niej:D. Dawałam również bazę zamiast topu - odwrotnie nie (jeszcze) - mniej się świeciło i szybciej wycierało:D.

dziewczyny a ja mam pytanie jakim acetonem ściągacie gelisha harmony????
bo ja mam problem baza mi się nie rozpuszcza i zostaje muszę ją kopytkiem metalowym ściągać bo nie da rady a kolor i nabłyszczający schodzą super (odpadają samoczynnie) używam acetonu z daimond nails i próbowałam również soak off z sun flower
Nie używam acetonu do zdejmowania hybryd. Używam zmywacza acetonowego z rossmanna chyba Isana. Czysty aceton nawet kosmetyczny jest szkodliwy, niszczy komórki tłuszczowe - nie chcę mieć starych pomarszczonych dłoni, choćby na palcach. Sporadycznie zdarza mi się, że pozostaje baza na płytce jakiegoś paznokcia. Nic z tym nie robię. Odtłuszczam, nakładam ponownie bazę na pozostałości starej. Przy kolejnym odmaczaniu odpada całkowicie. Nie odkryłam jeszcze przyczyny dlaczego tak się robi ani jakiejś prawidłowości występowania tego zjawiska.

Elizabeth76
27-07-2012, 08:33
dziewczyny a ja mam pytanie jakim acetonem ściągacie gelisha harmony????
bo ja mam problem baza mi się nie rozpuszcza i zostaje muszę ją kopytkiem metalowym ściągać bo nie da rady a kolor i nabłyszczający schodzą super (odpadają samoczynnie) używam acetonu z daimond nails i próbowałam również soak off z sun flower


Bialaaaa a czy ty przypadkiem nie dajsze pod nia primera ?? Baza z harmony nie wymaga primera w tym przypadku z primerem bardziej przywiera do plytki i wiekszy problem z jej usunieciem



A Tak swoja droga czy polecanie gelish bazowy i nawierzchniowy z harmony ?? W tej chwili mam 2w1 z MM chce cos innego teraz spróbowac proszę polećcie mi cos dobrego ?? ;)

emila
27-07-2012, 13:15
Ja mam gelisha i jest super.
Ostatnio przy sprzątaniu uderzyłam paznokciem i odwarstwiło mi się kawałek hybrydy na wolnym brzegu, po dokładnym przyjrzeniu zauważyłam, że to nie hybryda tylko mój paznokieć się rozwarstwił, a hybryda nadal trzymała się jak beton tego kawałeczka :D

Elizabeth76
27-07-2012, 13:30
emila a dajesz kolory róznych firm ?? czy tez gelish harmony ??

Ignorantka
27-07-2012, 21:00
emila a dajesz kolory róznych firm ?? czy tez gelish harmony ??
Ja nie Emila ...ale używam 12 różnych firm z gelish. Współpracuje bez zarzutu. Z "dobrymi" produktami wyniki bywają nawet lepsze niż w oryginalnych zestawieniach. Z "pseudochybrydami" cudów nie będzie. Tak więc jeśli ktoś liczy, że zainwestuje w dobrą bazę i top oraz w kolorki po 9,90zł z allegro, to płonne nadzieje.
Nie matowię paznokci, tylko dokładnie odtłuszczam (bywa, że daję "zwykłą" bazę pod bazę gelish, gdy robię mani na kilka dni i potem chcę szybciej usunąć). Utwardzoną bazę producent zaleca przetrzeć pędzelkiem. Zazwyczaj nie przecieram, jeśli muszę, to przecieram suchym wacikiem bezpyłowym.
Uwielbiam pędzelek z bazy gelish. Idealny do wcierania żelu (bazę dajemy mniej niż cienko prawie suchym pędzelkiem).

jumpi
27-07-2012, 21:08
A Tak swoja droga czy polecanie gelish bazowy i nawierzchniowy z harmony ?? W tej chwili mam 2w1 z MM chce cos innego teraz spróbowac proszę polećcie mi cos dobrego ?? ;)

ja mam bazę shellac, shellac bluesky i harmony (kupiłam ją niedawno) i jeśli dwie pierwsze gorzej się trzymają, próbuję harmony i jest super, innej już nie kupię!

Elizabeth76
27-07-2012, 21:32
jumpi to jesli baze uzywasz harmony to jaki nabłyszczacz dajesz też harmony czy cos innego ??


Ja jesli bym kupiła base i nawierzchniowy to chciałabym łączyc z kolorami z mistero milano ,macie te łączenia też sprawdzone trzyma się . ?? Aha i jeszcze jedno czy uzywacie primer pod harmony ??

jumpi
27-07-2012, 21:36
nie mam nabłyszczacza hamony, ale zamierzam kupić ;)
nabłyszczacz też mam shellac , bluesky i też greenstyle (można stosować też do żelu)
dziewczyny pisały już gdzieś o MM i innych bazach, raczej nie ma problemów z mieszaniem.sama mam kilka firm z róznych półek cenowych...
ja primera nie używam tylko bond-dehydrator (nail prep)

Elizabeth76
27-07-2012, 21:39
A co z primerem dajesz pod harmony ?? Bo niby nie trzeba ;)

jumpi
27-07-2012, 21:59
A co z primerem dajesz pod harmony ?? Bo niby nie trzeba ;)
nie, nie używam primera ;)

Elizabeth76
27-07-2012, 22:25
Dziękuje dziewczyny za pomoc :* Na pewno kupie teraz harmony :) .

Ignorantka
28-07-2012, 00:06
Zdarzają się osoby, którym uporczywie odpryskuje lakier zawsze w tym samym miejscu. U mnie jest to róg u kciuka (spiłowany na kwadrat) i w takich przypadkach daję czasem miejscowo primer. Można nałożyć np. na same końcówki paznokci, ale trzeba się wtedy liczyć, że trudniej będzie odmoczyć. Nie mam Milano, jeśli ten lakożel jest odmaczalny (kolor przepuszcza aceton), to będzie do dobry komplet.
Co do topu gelish, super błyszczy. Żadnych psikusów, że zmatowieje po przetarciu. Nie potrzeba czekać, po wyjęciu z lampy aż ostygnie. Jest odporny na zarysowania. Minus jest taki, że albo trzeba go ściągnąć (zmatowić) pilnikiem albo niestety dłużej moczyć. Duuużo łatwiej odmacza się np. NSI Polish Pro ...ale trzeba poczekać chwilę zanim się go przetrze i jeszcze czasem nie jest idealnie błyszczący.
Jeśli na mani robię wzorki (konad) najpierw daję top Polish, stempelek i top gelish (2x gelish to już za dużo :D). Topy z niższej półki są do niczego. Nawet jak świeże błyszczą to szybko się wycierają i rysują.

emila
28-07-2012, 09:24
Zgadzam się z top z Gelisha jest rewelacyjny pazurki błyszczą tak samo nawet po 6 tyg noszenia (stopy). Ja również nie używam primera, tylko odtłuszczam. A mieszanek nie robiłam, bo gelish jest dla mnie idealny pod każdym względem :)

kaka80
28-07-2012, 09:43
Baza EF Exclusive Gellacco Soak Off Base Coat 15ml | efexclusive.com (http://www.efexclusive.com/pl/sklep,p=14701,Baza-EF-Exclusive-Gellacco-Soak-Off-Base-Coat-15ml)
czy to o tej bazie mowicie???? topu jeszcze nie znalazlam... :D
a powiedzcie mi prosze czy malujecie farbkami na nich??? jak tak to czy wystarczy tylko zabezpieczyc topem????;)


znalazlam ;)
http://www.efexclusive.com/pl/sklep,p=14703,Utwardzacz-EF-Exclusive--Gellaco-Soak-Off-Top-Coat-15ml

germana
28-07-2012, 10:01
kaka80 jak dla mnei EF jest tragiczny. raz zrobiłam paznokcie i nigdy więcej !! pęka a zdjęcie to katorga... używam jej do wzorników xD

tu masz harmony : Nail Harmony - Żele Soak Off - GELISH (http://www.nailharmony.pl/pl/gelish-soak-off-gel.html)

dla mnie to jest nr 1.
można łączyć z innymi kolorami, błyszczy nawet 2,5 miesiąca. ( tak tak mam oszczędna jedną klientkę :/:)
wydajny.
ja daje baze, 2x kolor, top, zdobię i jeszcze raz top. wtedy są nie do zniszczenia xD

kaka80
28-07-2012, 10:22
dzieki wielkie a uzywasz pod nie primera lub co innego czy tylko matowisz i juz?????:*

germana
28-07-2012, 11:23
ja: baaaardzo delikatnie matowię ( pilniczkiem 240 ), odpylam, przecieram wacikiem pryśniętym skinseptem ( przy okazji jak czasem coś mi zostanie jakaś resztka pyłu to się ładnie usuwa) i jeszcze raz odtluszczam odtluszczaczem z harmony ( ph bondem) i jadę. :D

Jade
28-07-2012, 16:03
A ja dzisiaj bede testowala moje podroby!!! :P

Elizabeth76
28-07-2012, 19:32
ja: baaaardzo delikatnie matowię ( pilniczkiem 240 ), odpylam, przecieram wacikiem pryśniętym skinseptem ( przy okazji jak czasem coś mi zostanie jakaś resztka pyłu to się ładnie usuwa) i jeszcze raz odtluszczam odtluszczaczem z harmony ( ph bondem) i jadę. :D

germana no właśnie ten bond mnie zastanawia czy koniecznie musze go kupic z harmony czy moge uzyc innego ?? Testowałas z innym ??



Jade daj znac jak sie trzyma ;)

jumpi
28-07-2012, 19:44
ja mam bond inails, używam go pod kazdą stylizację- hybrydową i żelową :)

malinowa
28-07-2012, 21:02
jumpi (http://forum.wzorki.info/members/2474-jumpi.html) a o którym żelu podkładowym z i-nails mowa? o tym Żel UV i-nails base podkładowy (bonder) 5ml NOWOŚĆ!! :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/p16249,zel-uv-i-nails-base-podkladowy-bonder-5ml-nowosc.html)
dajesz ten żel i potem baze i kolor?

jumpi
28-07-2012, 21:06
jumpi (http://forum.wzorki.info/members/2474-jumpi.html) a o którym żelu podkładowym z i-nails mowa? o tym Żel UV i-nails base podkładowy (bonder) 5ml NOWOŚĆ!! :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/p16249,zel-uv-i-nails-base-podkladowy-bonder-5ml-nowosc.html)
dajesz ten żel i potem baze i kolor?

nie, ten bond to nie żel to dehydrator Preparat BOND 10 ml DEHYDRATOR :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/p11122,preparat-bond-10-ml-dehydrator.html)

malinowa
28-07-2012, 21:19
też mam ten bond i też daję pod każdą stylizację, na innym forum ktoś polecał ten żel podkładowy do którego wstawiłam link, że daje go pod każdą stylizację , pod hybrydy też i na to bazę hybrydową i kolor a potem nabłyszczacz hybrydowy, ponoć każda baza wtedy będzie się trzymać no i cała stylizacja hybrydowa, muszę wypróbować

germana
28-07-2012, 23:15
Elizabeth76 (http://forum.wzorki.info/members/2457-elizabeth76.html) - ja robiłam bez bonda przez rok i pazury się trzymały bez problemu, ważne tylko żeby odtłuścić płytkę czymkolwiek ale dokładnie.... bo zdarzało mi sie odtłuszczać, spirytusem salicylowym, odtłuszczaczem jakiejś firmy krzak, skinseptem, odtłuszczaczem z MM, teraz bond z harmony jeszcze dokładam...
jakoś różnicy nie zauważyłam ;p może ciut ale to raczej moja podświadomość... koszt nie jest duzy a jest ooooooogromnie wydajny. ;p więc ja kupiłam z ciekawości i używam bo jest go cały czas prawie full xD

Taisia90
29-07-2012, 21:31
Hej dziewczyny.. Przytrafił mi się taki problem.. Bo kupiłam gelisha hybryde candy land jasny róż i zrobiłam na pazurku jednym żeby zobaczyć jak będzie wyglądać i po dniu przebywania w wodzie i na słońcu wieczorem mój paznokieć zamiast być jasny róż zrobił się prawie biały :(. Jeśli ma być tak cały czas no to ja dziękuje :|
Miałyście może taki przypadek?

jadira37
29-07-2012, 22:51
Witajcie!!!

Dziewczyny odnośnie nakładania lakiero-żeli hyb.

-Jak zbudujecie pazurka żelem,opiłujecie,TO CZYM DOKŁADNIE Z HARMONY ;przemywacie pazurka ,by potem dać bazę i kolor i top????
Podajcie mi link proszę:)

Ignorantka
30-07-2012, 07:28
Hej dziewczyny.. Przytrafił mi się taki problem.. Bo kupiłam gelisha hybryde candy land jasny róż i zrobiłam na pazurku jednym żeby zobaczyć jak będzie wyglądać i po dniu przebywania w wodzie i na słońcu wieczorem mój paznokieć zamiast być jasny róż zrobił się prawie biały :(. Jeśli ma być tak cały czas no to ja dziękuje :|
Miałyście może taki przypadek?
Osobiście nie mam gelish w tym kolorze, ale czytałam o takich przypadkach. Mnie lekko przyblakł ImpressioNails różowy. Powinno pomóc nałożenie na wierzch blokera UV (w lakierze, nie kremie :D)

Witajcie!!!... -Jak zbudujecie pazurka żelem,opiłujecie,TO CZYM DOKŁADNIE Z HARMONY ;przemywacie pazurka ,by potem dać bazę i kolor i top????
Podajcie mi link proszę:)
Na żel nie potrzebna jest baza (na 1000% - już o tym pisałam niedawno).
Przemywam spirytusem z monopolowego, jak mi się pomyliła buteleczka to acetonem (czystym, nie może być "uszlachetniany" olejkami) i też było dobrze no i oczywiste - każdy cleaner jest do tego. Harmony ma w ofercie ph bonder - pisały dziewczyny. Zrezygnowałam z zakupu, bo przeczytałam w necie, że to mieszanka acetonu i spirytusu zupełnie zbyteczna jeśli dokładnie odtłuści się pazur.

mestra7
30-07-2012, 12:06
Ja zrobiłam french lakierami z MM (aksamitna biel i cielisty beż) i na końcówkach po kilku dniach pojawiły się pęknięcia. Czym to może być spowodowane?
I czy przy pracy na hybrydach MM używacie primera?

germana
30-07-2012, 16:22
mestra7 a jakiego topa uzywasz ? MM ?

jadira37
30-07-2012, 19:06
Ignorantka-dzięki za odpowiedz.
Cleanera będę używać,a na to dam kolorek z hybryd.-bez BAZY.

A z MM Cleaner to ;Płyn do dezynfekcji dłoni DOSINFETTARE (200 ml) - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/preparaty-uzupelniajace/135-pyn-do-dezynfekcji-doni-dosinfettare-.html)

CZy ten;Płyn do przemywania masy żelowej DETERGENTE (80 ml) - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/preparaty-uzupelniajace/130-pyn-do-przemywania-masy-elowej-detergente-.html)


Edit:
Do ogłoszeń mamy osobny dział / samaron

Ignorantka
30-07-2012, 20:36
...A z MM Cleaner to ;Płyn do dezynfekcji dłoni DOSINFETTARE (200 ml) - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/preparaty-uzupelniajace/135-pyn-do-dezynfekcji-doni-dosinfettare-.html)
CZy ten;Płyn do przemywania masy żelowej DETERGENTE (80 ml) - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/preparaty-uzupelniajace/130-pyn-do-przemywania-masy-elowej-detergente-.html) ...
Ten - Płyn do przemywania masy żelowej DETERGENTE (80 ml) - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/preparaty-uzupelniajace/130-pyn-do-przemywania-masy-elowej-detergente-.html)
Jak skończy mi się spirytus, kupię alkohol izopropylowy - izopropanol na allegro :D

jadira37
30-07-2012, 21:07
A podaj link do działu ogłoszeń,jeśli możesz?

DianaT
30-07-2012, 21:19
Mam pytanie. Wypróbował może już ktoś hybrydy Indigo One Phase? Sprawdzaja się?

DiamondShine
30-07-2012, 22:11
ja malutka pumcia probowalam;) dla mnie bomba!

Ignorantka
30-07-2012, 22:36
A podaj link do działu ogłoszeń,jeśli możesz?
Nie podałam linku, bo one szybko stają się nieaktualne ale proszę:
alkohol izopropylowy (http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=alkohol+izopropylowy&order=bd).
Przeczytaj opis do TEJ (http://allegro.pl/mw-alkohol-izopropylowy-600ml-tylko15zl-i2476531192.html) aukcji a wybierz wg uznania (czystości i ceny/ilości):ok:.

DianaT
31-07-2012, 10:12
DiamondShine - i ile wytrzymaly? dwa tygodnie wytrzymaja? jak tak to zaraz zrobie zakup :skacze: i rzeczywiscie nic wiecej nie potrzeba tylko lakier kolorowy?

kaka80
31-07-2012, 11:00
ja mam 2 -nr 12 i nr 10,juz je pokazywalam powyzej,dla mnie tez są ok,na stopach trzymaja sie dlugo ,a na rekach napewno tydzien a potem to juz zalezy kto co robi i jaką ma plytke,kiedys tu ktos tu mowil,ze jak zdobi na nich to pokrywa topem,i tak sobie pomyslalam,ze to moze byc fajny sposob na przedluzenie ich trwalosci ,napewno stylizacja jest ekspresowa ^_^;)
malutkapumcia (http://forum.wzorki.info/members/8948-malutkapumcia.html) nic wiecej tylko odtluszczasz porządnie i 2 cieniutkie warstwy -koniec

samaron
31-07-2012, 12:24
A podaj link do działu ogłoszeń,jeśli możesz?

Ogłoszenia - Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/ogloszenia/)
Jest na głównej stronie, wystarczy spojrzeć na tytuły działów ;)

mestra7
31-07-2012, 17:42
mestra7 a jakiego topa uzywasz ? MM ?

Tak z MM tyle że ten 2w1- Lakier PERMANENTE UV BASE/LUCIDO