PDA

Zobacz pełną wersję : Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



Strony : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Elizabeth76
31-07-2012, 18:45
Do mnie dzis przyszły hybrydy MM dwa kolory sorbet i listek miety muszę powiedziec że jestem zalamana az mi sie płakac chce . Mimo tego że opinie były podzielone co do krycia sorbetu byłam przygotowana na to że dwie warstwy to mało ale dobre to że ładnie sie poziomuje nie widac takich smug od pędzelka ,na to miast listek miety nawet przy trzech warstwach widać przeswity . :( A tak sie cieszyłam na te kolory . Chodz z akrylu nadal jestem zadowolona ,Jestem załamana chyba firme przechwaliłam :(

DianaT
31-07-2012, 20:18
Elizabeth76 - ja mam listek miety od MM i jestem zadowolona, przy dwoch wartswach jest w miare ok, a przy trzech nie ma mowy o przeswitach,\. moze trafila ci sie jakas trefna sztuka?

Elizabeth76
31-07-2012, 20:23
Nie wiem :( wszyscy go chwala zaczyna sie problem od nałozenia pierwszej warstwy nie jest taka gładka powieszchnia tylko ciągna sie slady pędzelka nie wiem jak to wyjasnic :( Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi ?? Takze pędzelkiem kilka razy trzeba poprawiac żeby jako tako rozłozyc hybryde . Przy dwóch warstwach widać ze sa miejsca że jest przeswit :( wyglada to nieestetycznie

Zen.
31-07-2012, 21:26
Ja też mam problem z listkiem miety, grejpfrutowy sorbet kryje super, mięty natomiast ostatnio musiałam dać aż 4 warstwy a i tak nie bylo do konca tak jak trzeba. Jutro spróbuję go bardziej wymieszać, wyczyścić pędzelek, moze da radę. Jest to dziwne bo przy malowaniu na próbniku pokrył super już za drugą warstwą, a tu taki psikus....

Elizabeth76
31-07-2012, 21:32
U mnie sorbet przy dwóch warstwach to krycie słabe ma ale w miare ładnie sie ciagnie za pedzelkiem nie ma tych smug co przy listku mięty ehh no moja porazka zawiodłam sie trzy warstwy uwazam ze to duzo dobra hybryda powinna kryc przy drugiej to juz powinno stykac ,a szkoda kolory śliczne tak sie napaliłam i bardzo rozczarowałam :( trzeba poszukac czegos innego :(

Ignorantka
31-07-2012, 21:52
Proponuję dziewczyny dobrze wymieszać te hybrydy. Teoretycznie w buteleczkach powinno wystarczyć potrząsanie, ale ja dla pewności dobrze przemieszałabym mieszadełkiem - jeśli wystarczająco szeroka jest szyjka, lub pędzelkiem (długim, samodzielnym), ewentualnie patyczkiem.
Z butelkowanymi nie miałam problemów, ale np. w star nail eco, w pudełkach baaardzo osiada pigment i przed użyciem trzeba cierpliwie i naprawdę długo mieszać aby wydobyć niesamowitą głębie koloru inaczej będzie kisiel.

Elizabeth76
01-08-2012, 09:03
Powiedzcie mi te dziewczyny które maja listek miety czy u was własnie tak wyglada nałozenie pierwszej warstwy jak dałam na focie ,słabo widać bo fotke robiłam wieczorem .

zuzka19
01-08-2012, 11:03
ja też tak mam, zwykle nakładam trzy cieniutkie, bo po dwóch nie jestem do końca zadowolona ;/ mieszam dokładnie za każdym razem, pewnie jakby dać minimalnie grubsze to stykłyby dwie...

germana
01-08-2012, 11:18
ja tez mam taką pierwszą i daje 3 i jest elegancko. Trochę zabawy ale co zrobić.
ja mam teorie że jasne lakiery zawsze gorzej kryją... gorzej się pigment rozkłada czy jak...
więc uważam że Elizabeth76 nie ma co płakać :przytul:
mają tyle świetnych lakierów, że jak z 1,2, 3 trzeba się pomęczyć i końcowy efekt jest fajny to chyba nie ma w tym nic złego.
trzyma się równie dobrze jak jest więcej warstw...
a chyba aż tak oszczędna nie jesteś i jedna warstwa więcej i 3 minuty czasu to nic takiego :]

emila
01-08-2012, 16:19
Ja co prawda nie mam MM tylko Harmony miętowy, ale również daje trzy cieniutkie warstwy żeby było pełne krycie. Za to kolor jest boski i absolutnie mi to nie przeszkadza :)

Elizabeth76
01-08-2012, 16:30
Powiem szczerze że mam mętlik w głowie z tymi kolorami rozmawiałam z koleżanka na temat tej miety ,bo ona tez ja posiada to wyglada na jej oko jak by moja była brdziej wodnista ja nia mazie ,mazie po pazurku a ona jakby nie chiała chwycic powieszchni .No kurcze porównuje z nakładaniem do tych kolorów które mam no to takich cyrkow przy tych kolorach nie mam nawet teraz wyjełam kolorki co wczesniej kupiłam i juz głupieje ,bo tu wszystko zostaje na miejscu kazda warstwa pociagnieta sostaje tam gdzie ja nałozyłam , no kurde nie chce sie bawic w jakies dziwne sztuki nakładania bo nie oto mi chodzilo jak ja kupowałam chciałam żeby chodz takie były jak te poprzednie no nic wiecej

Emila a zostaja ci przy tym kolorze jakies smugi bo chyba mowa przy soafoam ,bo tez sie nad nim zastanawiam ,@@#$%%^ mam laski umówione na te kolorki i teraz rece rozkładam

emila
01-08-2012, 16:44
Tak mam smugi i jak nie przetrę bazy to mi się kurczy zostawiając puste plamy, ale po trzeciej warstwie wszystko ładnie się pokrywa i nie ma po nich śladu :)

Alicja Chrzanowska
02-08-2012, 12:24
Elu poniżej zamieszczam zdjęcie listka mięty i grejpfrutowego sorbetu po nałożeniu jednej i dwóch warstw. Zdjęcie nie jest najwyższej jakości i nie do końca oddaje jak lakier wygląda na paznokciu. Ale widać, że nie ma możliwości by lakiery nie kryły przy dwóch warstwach. Nie pozostawia też smug, o których piszesz. Moja sugestia jest taka, dobrze wymieszaj oba lakiery i sprawdź czy to nie pomoże. Możesz również wyczyścić pędzelek cleanerem, gdyż czasem paprochy na jego włosiu, powodują powstawanie smug. Jeżeli nadal będziesz mieć wątpliwości co do krycia, wyślij go do nas, a na pewno go sprawdzimy :)

Germana ma 100% racji, jasne kolory zawsze gorzej kryją od ciemnych, mocniej na pigmentowanych. Pierwsza warstwa zazwyczaj wygląda mało estetycznie, widać prześwity i smugi. Jednakże druga wszystko wyrównuje i przykrywa w całości naturalną płytkę. Dlatego też trzeba albo nakładać grubszą warstwę lakieru lub też zwiększyć ich ilość.

Elu powiedz mi jeszcze czy w salonie masz klimatyzację ? Z doświadczenia wiem, że w salonach, w których jest wyższa temperatura, częściej pojawiają się problemy z hybrydami :( Niestety obecne upały dają się wszystkim we znaki :(


http://pliki.wzorki.info/images/Biyxm.jpg

U góry pomalowane jest jedną warstwą, u dołu dwoma :)

Elizabeth76
02-08-2012, 13:05
Alu wydaje mi sie że te które pokazałaś próbki jest ładnie hybryda rozprowadzona . Klimatyzacji nie mam ale wyjełam hybrydki kolorki które mam juz wczesniej kupione od Was i mo nałozeniu na tipsa base a na to kolor w tym miejscu w którym przejezdzam pedzlem to kolor tam zostaje, nie wiem czy to wina koloru ze jasne ale róz pudrowy tez jasny a wszystko z nim oki , nie wiem moze za mało je mieszałam ale dla mnie to dziwne w kazdym razie juz pozamiatane hybrydki wraz z żelem wysłałam wczoraj moze za szybko mnie poniosło mogłam jeszcze pokombinować ale teraz juz po sprawie niech sprawdzi to specjalista ,bo wydaje mi sie że na twoich tipsach duzo lepiej to wyglada niz u mnie . Alu bardzo mi zalezy na tych kolorach i na szybkim rozpatrzeniu problemu bo mam klientki umówione na te kolory :( Liczyłam na to ze jakosc będzie taka sama jak w tych kolorach co mam dla tego tym sie sugerowałam :huh: :/:

Alicja Chrzanowska
02-08-2012, 13:31
Elu jeżeli już wysłałaś do nas lakiery to szybko je przetestujemy i damy znać co jest nie tak :) może rzeczywiście z Twoim kolorem było coś nie tak. Jak tylko będę miała jakieś info, odezwę się do Ciebie ;) Głowa do góry ;)

Elizabeth76
02-08-2012, 13:48
Dziekuje Alu :* Na Ciebie zawsze mozna liczyć :*

nefesza
03-08-2012, 14:22
Witam ponownie, napisalam juz w innym temacie ponizsza odpowiedz, ale tutaj jest o wiele wiecej osob i opinii, wiec pozwole sobie siebie powtorzyc:
Przebrnelam chyba przez wszystkie Wasze wypowiedzi na temat BLUESKY SHELLAC i generalna opiia jest taka, ze chociaz to "chinski shellac", to jakos nie najgorsza za taka cene (a nawet calkiem dobra). Pojawily sie tylko watpliwe opinie co do nablyszczacza, a mozecie sprecyzowac, co jest nie tak?

Z tymi "podrobkami" to jest przeciez tak, ze nie raz i nie dwa placi sie glownie za logo. Nie kazdy pewnie wie, ze kilka lat temu Dior bodajze (czy cos z tej polki) kupilo od Avon formule na krem. I tak byly dwa identyczne kremy na rynku, z tym, ze na jednym pudeleczku bylo napisane "tyko" Avon i cena kilkanascie razy nizsza....
Jednak przyznam, ze najczesciej podrobki to tylko imitacja dobrego produktu.

Czyli co, Bluesky Shellac jest wart swojej ceny? Top, baza i kolorki tak samo?

ps.
Jeszcze dodam, bo dobrze o tym wiem, ze koszt wyprodukowania nawet najdrozszego kosmetyku to groszowe sprawy.... wiekszosc ceny to logo na pudeleczku, taka niestety jest prawda.

jadira37
03-08-2012, 16:27
Dziewczyny czy ,któraś z was dawała bazę z Harmony i żele kolorowe MM-czy taka kombinacja się trzyma????

jumpi
03-08-2012, 19:56
Witam ponownie, napisalam juz w innym temacie ponizsza odpowiedz, ale tutaj jest o wiele wiecej osob i opinii, wiec pozwole sobie siebie powtorzyc:
Przebrnelam chyba przez wszystkie Wasze wypowiedzi na temat BLUESKY SHELLAC i generalna opiia jest taka, ze chociaz to "chinski shellac", to jakos nie najgorsza za taka cene (a nawet calkiem dobra). Pojawily sie tylko watpliwe opinie co do nablyszczacza, a mozecie sprecyzowac, co jest nie tak?

Z tymi "podrobkami" to jest przeciez tak, ze nie raz i nie dwa placi sie glownie za logo. Nie kazdy pewnie wie, ze kilka lat temu Dior bodajze (czy cos z tej polki) kupilo od Avon formule na krem. I tak byly dwa identyczne kremy na rynku, z tym, ze na jednym pudeleczku bylo napisane "tyko" Avon i cena kilkanascie razy nizsza....
Jednak przyznam, ze najczesciej podrobki to tylko imitacja dobrego produktu.

Czyli co, Bluesky Shellac jest wart swojej ceny? Top, baza i kolorki tak samo?

ps.
Jeszcze dodam, bo dobrze o tym wiem, ze koszt wyprodukowania nawet najdrozszego kosmetyku to groszowe sprawy.... wiekszosc ceny to logo na pudeleczku, taka niestety jest prawda.

ja pisałam o tym nabłyszczaczu że jest nie bardzo ;)
niektóre pazurki po utwardzeniu nie błyszczały się, mimo stosowania różnorakich technik, ale przeleżał prawie rok w szufladzie i znów się za niego wzięłam i wygląda na to że chyba jednak jest ok. i może być :)
ja polecam blusesky w 100%


Ja wlaśnie zakupiłam i testuję kolorki z magic nails ;) zdam relację

Jade
04-08-2012, 00:33
Ja robilam pazuraski swoim corka i wszystkie sie blyszcz,nic jeszcze nie odprysnelo.A czy to chinszczyzna to niewiem bo kupowalam w anglii a nie z chin jak narazie jestem zadowolona jutro robie sobie szkitki i maluje pazurki ale na akrylach.

germana
04-08-2012, 00:40
jadira37 (http://forum.wzorki.info/members/16693-jadira37.html)
MM z harmony można łączyć bezpiecznie. trzymają się świetnie. była mowa już o tym parę razy :)

jumpi
04-08-2012, 13:06
Ja robilam pazuraski swoim corka i wszystkie sie blyszcz,nic jeszcze nie odprysnelo.A czy to chinszczyzna to niewiem bo kupowalam w anglii a nie z chin jak narazie jestem zadowolona jutro robie sobie szkitki i maluje pazurki ale na akrylach.

na moich pisze made in china ;)

Jade
04-08-2012, 16:32
Wlasnie poszlam sprawdzic jumpi :) U mnie nie pisze

jadira37
04-08-2012, 18:10
germana-:]dziękuję,bo z tego co czytałam pytała o to samo Elizabeth76-ale nie widziałam odp.na to pytanie.
Dziękuję CI ślicznie za odpowiedz.

syrena16
05-08-2012, 14:42
Musze Was o coś zapytac. Przyszła do mnie koleżanka i poprosiła o hybrydę ale z przedłużeniem naturalnej płytki. Dla mnie przedłużenie to żel albo akryl. Ona natomiast chciała żebym przykleiła jej tipsa nadała mu kształt(opilowała na migdał) nałożyła dwie warstwy żelu- na zasadzie żelowania na całość i położenie hybrydy? Bez nadawania krzywizn.
Co o tym sądzicie ? Bo według niej jest to tylko hybryda a nie żel/akryl + hybryda także finansowo.
Czy wy też tak robicie?
Mam mieszane odczucia?

DiamondShine
05-08-2012, 15:18
ja zawsze robie tak jesli klientka chce przedluzyc paznokcie, nie jestem w 100% pewna czy dobrze robie ale robie tak:
przygotowanie plytki
szkielet
budowa
opracowanie
baza
kolor
nablyszczacz

syrena16
05-08-2012, 15:21
Diamond ja tez tak robie ale chodzi mi o opcje ktorą wczesniej opisałam.

Evelyn.
05-08-2012, 19:07
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Syrena, ona ma chyba słabsze o tym pojęcie...przecież w założeniu hybrydy są na naturalną płytkę. ja tam za taką kombinację trzy cieniutkie podkładu wyrównanie blokiem położenie dwóch warstw hybrydy(naturalna płytka, bez krzywizn)na to żelowy nabłyszczacz. cena tak jak żel na naturalka( u mnie 65zł, naklejałam kilka swarovskich więc wzięłam 70 zł. czas 45 minut)
na twoim miejscu wzięłabym pośrednią cenę między hybrydą , a tipsami(ja czy tips czy forma biorę tę samą cenę)

kaka80
05-08-2012, 21:58
popieram Evelyn ;)
Diamond jak juz zbudujesz i opracujesz pazurka to od razu daj kolor,nie potrzeba bazy ;)

DiamondShine
05-08-2012, 22:22
kaka tak mowisz?? nie trzeba juz??

sloneczko
05-08-2012, 22:48
No wlasnie tez sie zastanawiam czy na zbudowanego i opracowanego dawac base czy nie ;)

Jade
05-08-2012, 23:52
Z tego co sie dowiedzialam to jezeli polozymy sam kolor bedzie sie nam marszczylo i zejdzie

nefesza
06-08-2012, 02:24
Bardzo Wam dziekuje za odpowiedzi. Cos czuje, ze zaczynam wsiakac w ten temat coraz bardziej. Zaczelam od hybrydy, bo spodobalo mi sie u kolezanki, a jak lubie wszystko "sama" ;). I chociaz wszystko na wlasny uzytek, to pewnie wybiore sie na jakis kurs z innych technik, bo bez przeszkolenia pewnie sie nie odwaze. A wszystko dlatego, ze uwielbiam ozdoby, a na hybrydzie za duzo zrobic sie nie da ;)
Dodam tylko, ze wszystkie tutaj rady sa bezcenne i ciesze sie, ze trafilam na to forum.

kaka80
06-08-2012, 09:42
nic sie niedzieje,baza jest potrzebna jesli dajemy na naturalka,a jak masz juz zbudowany pazurek to nietrzeba,tu sobie poczytajcie bo rozmawialysmy z dziewczynami o tym pare stron do tylu ;):]
http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-49.html#post346411

Evelyn.
06-08-2012, 09:59
Z tego co sie dowiedzialam to jezeli polozymy sam kolor bedzie sie nam marszczylo i zejdzie
nic mi się nie marszczy, a dałam bardzo tanią hybrydkę ins. tu zdjęcie tych pazurków o których mówiłam w poprzednim poście http://forum.wzorki.info/members/969-albums1339-picture27363.html

Jade
06-08-2012, 10:05
Mozliwe ze zalezy to od danego produktu,niewiem tak slyszalam wiec napisalam ;P

sloneczko
06-08-2012, 11:08
No ja tez zaczynam sie wdrazac w temat hybryd hihi ;) a mam kilka kolorkow z ins i musze przyznac ze ladne kolorki i ladnie kryja ;)

Elizabeth76
06-08-2012, 11:18
słoneczko a jak te ins sie trzymaja ??

Ja chyba zamówie z indigo podobno kolory maja krycie juz przy pierwszej warstwie ,a jakie wasze opinie co do krycia indigo ??

syrena16
06-08-2012, 11:26
Ja tez jestem ciekawa jak te one phase?
A Elu wypróbowałas moj sposób?

sloneczko
06-08-2012, 11:32
Elu mi na wzmocnionym pazurku zelem trzymaly sie 2 tygodnie a znajomej na naturalku tez tak jakos jeszcze ich nie widzialam bo jestem w trakcie testowania na niej bo ona ma trudna swoja plytke wiec zobacze je w srode jak bede u niej a ogolnie kolorki fajne 2 cienkie warstwy i fajne jest krycie.
Tu wrzuce hybrydy jakie robilam na mojej znajomej.

Elizabeth76
06-08-2012, 11:34
syrenka nie próbowałam . :( i nie mam tego żelu o którym konkretnie pisałaś ;)

Mam teraz wieksze problemy zwiazane z remontem tylko siedzie na pisaniu podań i .. ehh .

No własnie z tymi ins to tez rózne opinie jedni chwala inni nie dla tego jedyne wyjscie to przetestować na własnej skórze (czyt.paznokciach :D) ;)

sloneczko
06-08-2012, 11:40
Ela dokladnie i fajnie ze maja te malutkie pojemnosci 6ml. to mozna testowac ja wlasnie zakupilam kilka tych malutkich ciekawe na ile mi taka mala (6ml.) starczy

Zuziczek
09-08-2012, 14:06
Witam dziewczyny,
mam pytanie ad zmywania hybryd. Ja mam z black prince i bardzo ciezko schodza z paznokci,
trzeba je raczej spilowywac. Czy wy macie podobne problemy? czy uzuwacie hybryd, gdzie bez problemu sie
rozpuszczaja i nie uszkadzacie plytki paznokcia?
Pozdrawiam i czekam na porady :)

mania818
09-08-2012, 23:23
zuziczek shellac schodzi w ciągu kilku minut bez problemu , podobno OPi strasznie ciężko odmoczyć , z tych tanich shs , ins , lalill też nie schodzą

DiamondShine
11-08-2012, 13:15
a ja mega sie zawiodłam na hybrydzie z Mistero Milano 'żar salsy' :( nie kryje... 3 warstwy i nic... wlasnie, tez chce sprobowac z indigo neonowa pomarancz. ma ktoś? jak z kryciem

DianaT
11-08-2012, 13:35
DiamondShine - bo zar salsy jest poltransparentny, ja mam energetyczne boogi i on tez jest poltransparentny, ale robie tak jak jest napisane, zeby dac jedna warstwe biala najpierw i wtedy ladnie kryje

DiamondShine
11-08-2012, 13:46
malutkapumcia czyli dac najpier baze potem bialy aksamit i dopiero kolor?? nie ebdzie przeswitywal bialy?

DianaT
11-08-2012, 13:49
Dokladnie tak. Nie nie bedzie przeswitywal, wtedy kolor sie robi intensywny, dzieki bialemu wydobywa sie glebia koloru. Tylko musisz bialy bardzo ladnie nalozyc, bo jak beda jakies smugi to bedzie brzydko wygladac.

białaaaa
11-08-2012, 13:49
ja kładę białą warstwę pod ogniste pasodoble i nie widać białego wtedy kolor ci wychodzi taki intensywny

sylvi
13-08-2012, 00:05
Hej , powiedzcie mi czy są wogóle jakiekolwiek hybrydy które trzymaja się tak długo jak to obiecują?? ide poczytac , może się coś dowiem.

nefesza
13-08-2012, 16:18
Ja powiem tak - zaczelam z zestawem startowym Simply Nails. Przy uzyciu primera BARDZO ciezko schodza (nieszcza bardzo plytke). Ale trzymaja ladnie, mi ponad 2 tygodnie sie trzymaly, na koniec sobie je zaczelam obskrobywac" nerwowo. Za to bez primera daja sie ladnie zeskrobac.
Teraz zamowilam juz Bluesky i czekam na nie niecierpliwie.
Co do Simply Nails, to maja fatalne butelki - szybko mi sie "przekrecil" gwint na zakretce i teraz musza stac tylko pionowo, bo sie wylewa...

sloneczko
13-08-2012, 16:33
Ja juz 2 tydz. testuje na moich lekko utwardzonych naturalkach INS kolorki bo base mam inna tez testuje ja ;)
Ale co do kolorkow to mi jak narazie wszystko sie dobrze trzyma 2 cieniutkie warstwy ladnie pokryly kolor juz ale jak ktos chce bardzo pokryc to 3 cienkie max moim zdaniem.
Dodaje wzorniczek z kolorami mam nadzieje ze pomoze w wyboze jakiegos kolorku i ze jest w odpowiednim temacie ;)

Zuziczek
13-08-2012, 20:41
dziekuje dziewczyny za odpowiedz ad zmywalnosci tych lakierow.
teraz to juz mi chyba nic innego nie pozostaje jak pozbyc sie nowej lampki.
spodziewam sie dziudziunia wiec tez nie bede miala czasu na bawienie sie w te hybrydki.

jumpi
13-08-2012, 22:14
Ja w trakcie testowania Magic Nails- 13 dni i wszystko ok. :), oprócz pajączków na 2 pazurkach, które były bardziej miękkie niż inne. dziś zrobiłam odnowę tymi samymi kolorkami. Nałożyłam bazę tylko na odrost, 1 warstwę koloru na odrost i drugą warstwę na całość, na koniec oczywiście nabłyszczacz :)

janielcia
15-08-2012, 14:10
Witam
Moje drogie, mam pytanko, czy któraś z was używa latarki led do utwardzania hybryd? Jestem ciekawa czy jest sens kupowania tego, i czy rzeczywiście wystarczy kilka sekund utwardzania.

macaomoonlight
16-08-2012, 06:46
Witam,
przetestowałam i polecam:Nailene SensatioNail Starter Kit, Raspberry Wine: Makeup : Walmart.com (http://www.walmart.com/ip/Nailene-SensatioNail-Starter-Kit-Raspberry-Wine/20648046)
ale musicie mieć dostęp do kogoś w USA - dostępne w każdy sklepie Walmart, cena z lampa led - primerem, podkładem, lakierem, topem, cleanerem, pilniczkiem, wacikami (wszystko na 10 manikiurów, lampa oczywiście jak lampa, starczy na dłużej). Cena 50$ więc atrakcyjna, lampa działa od 110V do 240V (w USA jest inne napięcie niż w Polsce, więc jest lampa jest i na USA i na Polskę)
Pozdrawiam:)

Ignorantka
16-08-2012, 10:32
Witam
Moje drogie, mam pytanko, czy któraś z was używa latarki led do utwardzania hybryd? Jestem ciekawa czy jest sens kupowania tego, i czy rzeczywiście wystarczy kilka sekund utwardzania.
Utwardza w kilka sekund, nie ma sensu kupowania !!
Kupiłam w necie za 14zł z przesyłką, gdybym dała więcej byłabym baaardzo zła.
Robienie mani po jednym paluszku jest upierdliwe. Promienie UV z led są bardziej skoncentrowane, działają prostopadle - w skrócie, trzeba cały czas poruszać latarką aby równomiernie utwardzić żel na płytce.
Teoretycznie gdzieś w podróż awaryjnie można zabrać, tylko po co - hybryda u mnie jest w idealnym stanie aż do czasu, kiedy i tak wszystko muszę zdjąć z powodu odrostów.

edytakon
16-08-2012, 21:03
a ja mega sie zawiodłam na hybrydzie z Mistero Milano 'żar salsy' :( nie kryje... 3 warstwy i nic... wlasnie, tez chce sprobowac z indigo neonowa pomarancz. ma ktoś? jak z kryciem


ja mam i jest super :)
1 warstwa kryje zadnych przeswitów,
Niestety kupilam orange i red neon i sa bardzo do siebie zblizone :(

ale krycie i konsystencja rewelacja

MKay
25-08-2012, 19:08
Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was używa lakierów hybrydowych INS Germany lub Max Nails? Kupiłam niedawno zestaw i nie bardzo wiem czy to wada lakierów czy może ja coś robię źle ale lakiery obu w/w marek nie schodzą za pomocą acetonu :( w ofercie było wyraźnie napisane, że zmywa się je acetonem a próbowałam już 3 różnych i nic... Pomocy!

samaron
25-08-2012, 19:30
Mkay hybrydy trzeba najpierw lekko spiłować - zetrzeć wierzchnią warstwę, moczyć w acetonie bądź trzymać zawinięte w nasączony nim wacik (w folii alu) kilka lub nawet kilkanaście minut. Potem zeskrobać to co zostanie. Z forumowych doniesień wynika, że tańsze żelo-lakiery raczej w acetonie nie schodzą.

felkaewelka
26-08-2012, 11:04
Czesc babeczki
Chcialabym sie poradzic. Zakupilam sobie wlasnie shellac kolorek GOTCHA. Zrobilam wszystko tak jak filmiki z instrukacjami, czyli baza 10 sek 2 krycia kolorem po 2 min i na koniec top coat na 2 min.
Zrobilam juz na sobie na kolezance i kuzynce, na kazdej z nas wyszly takie jakby smugi, wszystko pieknie sie blyszczy, ale kolor nie jest rownomierny i np. koncowki paznokcia biale przesiwtuja i takie ciemne smugi- jakby kolor byl nierownomierny. Nie wiem co jest tego przyczyna, moze cos doradzicie? Myslalam ze jeszcze jedno krycie czyli w sumie 3 krycia kolorem pomoga, ale nie pomoglo i "smugi" pozostaja w dalszym ciagu... Nakladam tez tak jak pokazywali od gory do dolu na 3 razy...


Kochana a wymieszałaś buteleczke przed otwarciem???? Kolory z Shellac trzeba dobrze wymieszac....:D

nanami7
28-08-2012, 23:01
Dziewuszki a znacie hybrydy z tej firmy? Lakier żelowy wrzosowy 15ml nr.54 - EM NAIL, tipsy, manicure hybrydowy, Alessandro, lampy uv, żele, lakier, paznokcie, kleje do tipsów, tipsy naturalne, kobieta, uroda, piękno, sex, palce, ręce, dłonie, kosmetyka, stylizacja, do tipsów, żel u (http://stylizacja.co/lakier-zelowy-wrzosowy-15ml-nr-54.html)

czy to bubel, a moze nie ?

Askar
28-08-2012, 23:36
Ja je miałam. Kupiłam na targach w Bydg. czerwień i bazę/nabłyszczacz. Baza paskudnie żółknie! Pazurki trzymały mi się miesiąc bez 3 dni. Nie ma doświadczenia ze ściąganiem hybryd z innych firm, ale te po spiłowaniu nabłyszczacza i owinięciu acetonem całkiem nieźle odchodziły, choć ja i tak wolę po namoczeniu spiłować je :)

natalia268
30-08-2012, 11:16
Macie jakiś tani dobry nabłyszczacz?

sandrus
30-08-2012, 11:51
Dziewuszki a znacie hybrydy z tej firmy? Lakier żelowy wrzosowy 15ml nr.54 - EM NAIL, tipsy, manicure hybrydowy, Alessandro, lampy uv, żele, lakier, paznokcie, kleje do tipsów, tipsy naturalne, kobieta, uroda, piękno, sex, palce, ręce, dłonie, kosmetyka, stylizacja, do tipsów, żel u (http://stylizacja.co/lakier-zelowy-wrzosowy-15ml-nr-54.html)

czy to bubel, a moze nie ?

Miałam ich hybrydy.Są ok:)Trzymają się bez zarzutu.

driveonecrazy
30-08-2012, 13:24
Ja mam pytanko odnośnie hybryd z Mistero Milano. Jak z odmaczaniem w acetonie? Ładnie schodzą?
Zamówiłam kilka kolorów do stosowania razem z bazą i topem z Harmony. Ciekawi mnie tylko czy będą się tak ładnie odmaczać jak z kolorem z Harmony :D Może ktoś już usuwał takie połączenie?
Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi :)

natalia268
30-08-2012, 13:38
bylo już pisane milion razy.

trzeba spiłowac nabłyszczacz i później moczyć, jednak nie schodzą 'idealnie'

malinowa
31-08-2012, 14:42
czy ktoś miał ten finish ins bez przecierania?
CK*Lakier Hybrydowy INS 15ml* Finish Nabłyszczacz! (2572827112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/ck-lakier-hybrydowy-ins-15ml-finish-nablyszczacz-i2572827112.html)

Chocolata
31-08-2012, 19:49
Już sam napis Lakier Hybrydowy bez przecierania brzmi mało jak dla mnie wiarygodnie;) Wszystkie jakie mam hybrydy się przeciera. Ale może to jakieś CUDO ;)

Askar
01-09-2012, 19:04
Kochane wiem, że w tym temacie pisałyście o bazach wszelkiego rodzaju, jedne polecałyście inne odradzałyście, ale biorąc pod uwagę, że wiele z Was testowało różne firmy, to chciałam zapytać, z których baz byłyście najbardziej zadowolone (ze względu na kompatybilność z różnymi kolorami)?

Chocolata
01-09-2012, 19:55
Indigo i Harmony

samaron
01-09-2012, 20:03
Ponieważ mam mało miejsca w pudełeczkach oraz ze względów chociażby finansowych wybieram produkty typu 2 w 1.
Indigo był moim faworytem dopóki nie zżókł już o tym pisałam, teraz mam nowego i jest to baza/top z NC.
Trzyma się ze wszystkimi firmami, które mam (mm, indigo, harmony, sunflower oraz duo z impression), piękny połysk, naturalki też nim traktowałam i nosiłam ponad 3 tygodnie (tylko 2 warstwy).

Sorcha
02-09-2012, 08:49
A jak ze ściąganiem go samaron?

Askar
02-09-2012, 11:32
Sami "baza/top NC" to nails company? szukam na ich stronie i znaleźć nie mogę :( Mogłabyś podesłać jakiegoś linka? :)

felkaewelka
02-09-2012, 13:57
http://www.nailcosmetics.pl/product_info.php?cPath=108&products_id=789

bazotop z Nail Cosmetiks...:skacze:[COLOR="Silver"]


http://pliki.wzorki.info/images/dvzM3.jpg

Shellac Asphalt + Neglegee :yess:

CzekoladQa
02-09-2012, 14:45
Ja używam bazy 2 w 1 i nabłyszczającego żelu hybrydowego z Mistero Milano, samą bazę też noszę, nic nie żółknie ani nie odchodzi, polecam

wisienkakwspz
02-09-2012, 16:49
Askar ja polecam bazę z Astonishing - próbowałam tej 2w1 z Indigo, ale coś nie bardzo mi podeszła i wróciłam do tamtej. Natomiast nabłyszczacza dobrego również poszukuję, bo teraz używam własnie tego z Indigo i mi żółknie :/:

samaron
02-09-2012, 18:42
A jak ze ściąganiem go samaron? Matowię i odmaczam w acetonie, w zależności od użytej firmy z kolorem trzeba poskrobać mniej lub więcej. Dla mnie bez zarzutu


Sami "baza/top NC" to nails company? szukam na ich stronie i znaleźć nie mogę :( Mogłabyś podesłać jakiegoś linka? :)
Tak to NailsCompany nie żadne inne coś, jak ktoś linka wkleił wcześniej ;)
A tam mają jakąś reorganizację sklepu i nie wszystko jest na stronie, kilku kolorów też brakuje,
ale jak zadzwonicie to miła pani we wszystkim pomoże. Kosztuje 75zł za 15ml.
Ja skorzystałam jeszcze z promocji 2+1.

mania818
02-09-2012, 20:08
ja mam pytanie do dziewczyn które pisały prędzej o alkoholu izopropylowym do przemywania warstwy dyspresyjnej czy używają go również do odtłuszczania płytki paznokcia tzn czy można nim zastąpić cleaner ,ja używałam do tej pory cleanera z alkoholem etylowym ( 70 %)

trochę namotałam w tym moim pyt , mam nadzieję że się połapiecie o co mi chodzi :D

Ignorantka
03-09-2012, 13:27
ja mam pytanie do dziewczyn które pisały prędzej o alkoholu izopropylowym do przemywania warstwy dyspresyjnej czy używają go również do odtłuszczania płytki paznokcia tzn czy można nim zastąpić cleaner ,ja używałam do tej pory cleanera z alkoholem etylowym ( 70 %)

trochę namotałam w tym moim pyt , mam nadzieję że się połapiecie o co mi chodzi :D
Na razie nie wykończyłam jeszcze mojej połówki spirytusu 95% z monopolowego. Odtłuszczam nim, przemywam i robię drinki :lol:, jak mi się skończy planuję kupić tańszego zastępczaka - izopropylka ...i wtedy odpadną drinki ;(.

jumpi
03-09-2012, 14:30
czy ktoś miał ten finish ins bez przecierania?
CK*Lakier Hybrydowy INS 15ml* Finish Nabłyszczacz! (2572827112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/ck-lakier-hybrydowy-ins-15ml-finish-nablyszczacz-i2572827112.html)

ja go miałam, ale utwardzał sie 5 min i jeszcze było czasem mu mało, więc powędrował do kosza ;)

mania818 ja mam cleanner na bazie alkoholu izopropylowego i odtłuszczam także paznokcie, tu masz opis:
i-nails PARADISE Cleaner 100ml zapachowy - Orange :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/p20171,i-nails-paradise-cleaner-100ml-zapachowy-orange.html)

stefcia92
07-09-2012, 08:10
ostatnio byłam w hurtowni Star Nail -Łódź zapytać o hybryde (słyszałam ze maja bardzo dobra) pani polecila cuccio colour veneer ( w tej chwili jest mała gama kolorystyczna ale we wrześniu maja byc targi i ma wejsc znacznie wiecej kolorów)

chciałam poczytać jakies opinie na temat tej firmy ale wyskakuje mi tylko że maja kosmetyki do SPA . tak to wyskakują strony raczej z zagranicznych witryn. Jedyne co udało mi sie znaleźć - Cuccio colour (http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://nailpro.com/cuccio-colour&prev=/search%3Fq%3Dcuccio%2Bcolour%26hl%3Dpl%26newwindow %3D1%26prmd%3Dimvns&sa=X&ei=Mn5JUPilEMrPsgbK-YCIAQ&ved=0CCUQ7gEwAA)ale to jeszcze nie to bo ta hybryda jest w takich czarnych buteleczkach z szklanym serduszkiem przez które widać kolor. o znalazłam zdjęcie
https://m.ak.fbcdn.net/a8.sphotos.ak/hphotos-ak-snc6/224621_456003067754296_175915787_n.jpg źródło : ...........
(https://www.facebook.com/photo.php?fbid=456003067754296&set=a.337799622907975.81894.131031856918087&type=1&theater)
Słyszałyście coś na ten temat :)?

samaron
07-09-2012, 08:22
Wiesz co z tego co wiem, te hybrydy Icon były rewelacyjne, a venner ma być jeszcze dalej zaawansowaną technologicznie, po targach zdaje się ma trafić do szerokiej sprzedaży, a sklepik masz tutaj:
NOWOŚCI (http://www.starnail.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=67&Itemid=112)

Blejsia
07-09-2012, 19:16
Dziewczynki przepraszam próbowałam przeczytac cały post ale wymiekłam na 36 stronie nie krzyczccie ale na prawde mam brak czasu:(. Otóż za waszymi radami napaliłam sie na shellaca .i mam kilka pytan. Czy do wykonania zabiegu macie wszystkie produkty od cnd? tzn wiem ze basa i top chcę od nich no i kolorki ale czym wy przemywacie??
bo za 5 litrow Alkohol Izopropylowy - Moon (http://sklep.csmoon.pl/pl/shellac/390-alkohol-izopropylowy.html) u nich 200zł ;/.jak dla mnie to troszku za duzo:(. i czy płytke pazurka przed malowaniem tez tym przecieracie??

macaomoonlight
07-09-2012, 20:27
Używam shellac top, baza, lakier. Płytkę przed malowaniem przemywam alkoholem izopropylowym lub cleanerem - nazwy różne i nie są to preparaty firmy CND, ale to ten sam preparat co do zasady na bazie alkoholu izopropylowego. Tym samym alkoholem przemywam też na sam koniec (po położeniu i utwardzeniu topu). Nie pasują mi natomiast plasterki do usuwania hybryd firmy CND - uważam że wydatek na nie jest zbędny - zdecydowanie wolę waciki na paznokcie zamoczone w acetonie i folię aluminiową. Acetony mam dwa - najzwyklejszy do usuwania lakieru hybrydowego i droższy firmy Orly, który miałby być super - nie jest zły ale wolę jednak ten najzwyklejszy (że nie wspomnę dwa czy trzy razy tańszy:)) Bazy i top shellac używam też do hybryd innych firm - wszystko gra:)

jumpi
07-09-2012, 21:43
ja mam cnd shellaca bazę, nabłyszczacz i kolory, do odtłuszczania i przemywania na koniec stosuję cleanner inails na bazie alkoholu izopropylowego.(pisałam o tym powyżej) również mieszam z innymi firmami kolory, bazy i nabłyszczacze i jest wszystko ok

Blejsia
07-09-2012, 23:47
Dzieki dziewczyny nie uwierzycie spielam poslady i przeczytalam od dechy do dechy:D Kochana a podasz linka to tego co Ty używasz??i zciagasz tez acetonem?

jumpi
08-09-2012, 09:24
link w poscie 1331
sciagam acetonem kosmetycznym,waciki nasączone acetonem, zawijam w folię aluminiowa

Ola
08-09-2012, 09:55
czesc dziewczyny czy takie dwa w jednym chodzi mi konkretnie o te firme sprawdzi sie? nie ma zadnych problemów?


Lakiery Hybrydowe (http://indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe-platinium-uv-hybrid-indigo-nails-lab/225-lakiery-hybrydowy-platinium-uv-base-and-topcoat.html)

Blejsia
08-09-2012, 16:09
Ola ja przeczytałam caały poscik i jest wszystko:) z tego co dziewczyny pisały to jest dorby !

Dorociadoti
08-09-2012, 16:15
Dziewczynki nie wiem gdzie mam umieścić to pytanie, więc pisze tu. Powiedzcie mi czy nabłyszczacz do manicure hybrydowego może być taki jak do żelu, czy tutaj już jest osobno nabłyszczacz do hybryd??

nanami7
08-09-2012, 16:35
Dorcia do hybryd powinien byc inny chociazby dlatego ze nablyszczacz do zelu popeka na hybrydzie :)
zwykły nabłyszczacz jest "twardy", a hybryda jest "miekka"...

jak zle tlumacze to prosze zeby mnie ktos poprawil. :)

KingaKulewicz
09-09-2012, 11:22
Dokładnie tak jak pisze nanami7. Jeżeli jeszcze ktoś ma twarde paznokcie i się nie wyginają, to jakoś wytrzyma ale szczerze nie polecam.

natalia268
10-09-2012, 12:31
nawet na twardych pazurkach nie wytrzyma, bo będzie najzwyczajniej pękał. Więc nie kombinować, tylko do hybryd używać nabłyszczacza hybrydowego ;)

Blejsia
12-09-2012, 11:52
Dziewczyny Kochane te co uzywaja shellaca powiedzcie mi prosze jak to jest????. A wiec wczoraj rozmawialam z kol.ktora u siebie w salonie ma cnd i poradzila mi kupic z harmony-ponieważ cnd utwardzony niby w zwyklej lampie(nie ledowej)trzyma sie 2 tyg.i odpryskuje.A harmony daje rade i 3.Prawda to??????Bo juz teraz sama zgłupiałam ;(!.I juz zaczełam sie wachac czy cnd czy lepeij harmony lub mm:sos:

Ignorantka
12-09-2012, 13:10
Dziewczyny Kochane te co uzywaja shellaca powiedzcie mi prosze jak to jest????. A wiec wczoraj rozmawialam z kol.ktora u siebie w salonie ma cnd i poradzila mi kupic z harmony-ponieważ cnd utwardzony niby w zwyklej lampie(nie ledowej)trzyma sie 2 tyg.i odpryskuje.A harmony daje rade i 3.Prawda to??????Bo juz teraz sama zgłupiałam ;(!.I juz zaczełam sie wachac czy cnd czy lepeij harmony lub mm:sos:
Harmony, to typowy żel. Shellac lakiero-żel. Używam Harmony, nie zdecydowałam się na schellac ale mam inne lakiero-żele (nie polecam Polish pro). Na podstawie moich doświadczeń, lakiero-żele wytrzymują krócej ale w zamian łatwiej je usunąć. Większość opinii w necie potwierdza to co powiedziała koleżanka. Gelish na mojej koleżance wytrzymał 6 tygodni, w tym czasie systematycznie skracała paznokcie ...ale wyglądało to PASKUDNIE. Nie popadajmy w paranoję w tej pogoni za długowiecznością hybrydowego.

samaron
12-09-2012, 13:42
Dokładnie, hybryda - miała być alternatywą dla lakieru, a nie dla akrylu i żelu.
Lakier wytrzymuje góra 3 dni, to jeśli hybryda wytrzyma 1-2 tygodnie - jest świetnie, jeśli wytrzymuje dłużej? - to w tej hybrydzie jest więcej żelu niż lakieru (cały czas mam na myśli paznokcie naturalne, bo na tzw. "wzmocnione" można sobie kłaść cokolwiek) pozostaje wybrać tylko metodę usuwania.
Ja nadal nie jestem przekonana do piłowania, bo miewam paznokcie kanciaste, gdzie nie jestem w stanie tak manewrować pilnikiem / polerką żeby idealnie je zdjąć. Zawsze mam wrażenie, że jeden kawałek paznokcia będzie bardziej posmyrany od drugiego ;)
Gdzieś już pisałam, że łatwość zdejmowania w zamian za trwałość, ale uważam, że chodzenie z ponad 2 tyg odrostem jest po prostu szpetne i nie kojarzy mi się z dbaniem o wygląd :nie_powiem:
Podsumowując gelish ładnie schodzi w acetonie a jest ciut trwalszy od cnd,
przy mm, indigo trzeba trochę poskrobać, ale.... i tutaj moja kolejna teoria:
łatwość zdejmowania powinna bardziej zależeć od "marki" bazy niż kolorów oraz od użycia bądź nie primera.

Blejsia
12-09-2012, 14:14
Czyli Samaron tak wnioskuje ze lepiej zainwestowac w cnd?albo chociasz ich baze? a kolorki moga byc innych marek ? No mi prawde mowiac tez zalezalo by aby nie pilowac;/! Gelish schodzi bez pilowania tzn tak jak cnd ??czy trzeba lekko zmatowic ?bo slyszlam ze trzeba ;/.Nie wiem kurcze na pocztaku bylam napalona na cnd i myslslm ze zdania nie zmienie ale teraz to juz zglupialam. a Chciałabym zakupic hurtowo tzn duzo ;/.

samaron
12-09-2012, 14:26
Wiesz co Blejsia ja z rozpędu każdy matowię, ale faktem jest, że przy kolorach gelish szybciej się odmacza i łatwiej schodzi w porównaniu do mm chociażby. Za to trwałość jest zadowalająca oraz spory wybór kolorów.
Ale najlepiej to odmacza mi się ten żel SO zmieniający kolor z impression :D

I jeszcze jedno - poleganie na zdaniu innych to wstępna decyzja, najlepiej kupić po 2 kolory z tych 3-4 firm branych pod uwagę i samej się przekonać, bo może np w mm nie będzie Ci pasował pędzelek albo gelish nie będzie się mieścił do pudełka ;)
Ja w każdym razie zauważam u siebie, że zazwyczaj mam odmienne zdania niż osoby na których opinii polegałam robiąc dany zakup ;)

Biorąc pod uwagę zdanie większości - kryterium podstawowym jest cena - czyli dziewczyny używają tych ins, i innych podobnych po max 20zł za 15ml (i są zadowolone - oczywiście w zależności od oczekiwań;)) górną granicą jest powiedzmy mm lub jakiś tzw lepszy "bo akurat w promocji był".
Shellac - jest reklamowany jako jedyny w swoim rodzaju i zdaje się, że ich formuły technologicznej na razie nikt nie posiadł, pozostałe "hybrydy" zawsze mają napis SO/EO żel ew, SO lakierożel, z przewagą żelu.
Mnie w szelaku odstrasza to, że jest mała pojemność w stosunku do ceny, natomiast nie przez przypadek taka pojemność, bo zanim zużyłabyś całe 15ml to produkt zdąży się "zestarzeć" zgęstnieć i inne takie (zabijcie, ale nie pamiętam na którym z zagramanicznych for to wyczytałam)
Sama natomiast experymentuję i kupuję różne marki i firmy - ale tylko te które da się odmoczyć, a nawet mieszam je ze sobą.
Nie testowałam jeszcze SF, kolorki mają fajne i krycie całkiem dobre, nie wiem jak trwałość i odmaczanie.

jumpi
12-09-2012, 17:59
ja mam bazę shellac, bluesky i harmony i uważam, że ta ostatnia jest najlepsza, a hybrydy mam z różnych firm.

p.s nadal testuję Magic Nails i powiem, że jestem bardzo zadowolona i też fajnie schodzą acetonem :) Cena 29zł za 8 ml. i mają dużo kolorków ;)

emila
12-09-2012, 18:06
A jak z trwałością te hybrydy z Magic Nails, bo mam ochotę na ten kolor kamuflażu. I jaką mają konsystencję, jeśli porównać je do Harmony ?

jumpi
12-09-2012, 18:14
ja mam tylko baze harmony ;)
Magic u mnie trzymały się prawie miesiąc, po 2 tyg. uzupełniłam je. 2 paznokcie mi odprysły- mały który zawsze odpryskuje, bo jest cienki i kciuk na rogu.

dziś przyszła kobieta po miesiącu- też 2 odpryski od wolnego brzegu (też jej zawsze odpryskują wszystkie hybrydy)

Ten kolor kamuflażowy 38 chyba czwarta klientka pod rząd sobie zażyczyła, bardzo się ten kolor podoba

Konsystencja- sa rzadkie, ale nie spływają, nawet na kciuk można od razu nakładać.

samaron
12-09-2012, 18:20
Dzięki jumpi za opinię, też się na nie czaję bo mają fajne kolorki np musztardowy ,
będę musiała wypróbować :)

A jeszcze jedno pytanie jumpi: bo oni tam mają 2 typy:
żele hybrydowe w białej butelce
lakiery hybrydowe w czarnej z różową naklejką
to które Ty testujesz?

a dobra już wiem, biorąc pod uwagę cenę testujesz te w białej :)

jumpi
12-09-2012, 18:24
kolorki oczywiście inne niż na zdjęciu, ale też są ładne. przy wyborze trzeba się sugerować trochę nazwą, trochę zdjęciem ;)
te co ja miałam to wkleiłam w katalogu ;)

dziewczyny na forum DR też je używają ;)

Blejsia
12-09-2012, 18:51
Samaron na pewno masz racje że kierowanie sie opiniami to niezbyt dobre! Ale ja an pewno nie chce jakis za 20 zł wole te z "lepsiejszej póły " :D ostatnio bylam w EF na szkoleniach i tez mi polecily harmony ;/ A jesli moge zapytac to gdzie kupujecie harmony bo w ef jak widizlam to bardzo dorgie cenz rowna cnd;/

samaron
12-09-2012, 19:00
Ja kupowałam tutaj: Gelish, Lakiery Hybrydowe Gelish | NOV-MED (http://www.nov-med.pl/category/gelish)
a tutaj jeszcze była jakaś promocja, ale widzę, że ilość kolorków się zmniejsza:
Plazanet - RevitaLash Kosmetyki dla Ciebie :: Żele Soak Off i lakiery hybrydowe (http://www.plazanet.pl/sklep/index.php?d=katalog&k_id=19&sort=3&metoda=1)

emila
12-09-2012, 19:05
Dzięki kochana, a jak wygląda pędzelek, bo nie lubię malować szerokimi takimi jak ma INDIGO

samaron
12-09-2012, 19:45
Pędzelek wygląda tak:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

jumpi
12-09-2012, 21:17
Dzięki kochana, a jak wygląda pędzelek, bo nie lubię malować szerokimi takimi jak ma INDIGO
nie wiem czy to do mnie to pytanie, ale wkleję zdjęcie, pędzelek wąski ;)
p.s kolor 38 kamuflaż beż

Chocolata
12-09-2012, 22:03
Bardzo lubiłam ten beżowy do frencha ale mimo maleńkiej buteleczki bardzo szybko mi zastygł zanim zużyłam. Teraz używam Artistica Peach Whip http://beautyflo.pl/img/p/106-218-large.jpg
Razem z białą hybrydą Harmony - french zrobiony nim nosi się ponad 3-4 tyg.
Hurtownia kosmetyczna Warszawa ? lakiery i żele do paznokci ? Beautyflo (http://beautyflo.pl)

emila
12-09-2012, 23:03
A czy ktoś miał styczność z hybrydami eclair?

natalia268
13-09-2012, 12:09
wiem, że DiamondShine testowała :] wiec odezwij się do niej, albo sama napisze, lub kto inny ;)

Joanna Szeremeta
13-09-2012, 18:48
Moje Drogie
Właśnie pojawiły się nowe kolory shellac-a.
Serdecznie zapraszamy na: CS MOON sklep internetowy, hurtownia kosmetyki profesjonalnej - Moon (http://www.sklep.csmoon.pl) oraz kliknięcie w zakłądkę nowości.

katerina15
14-09-2012, 01:34
Dziewczynki, a czy któraś z was może cokolwiek powiedzieć o bazie gelaq z Sunflower ?

Sunflower i GELAQ - ŻEL LAKIER UV HYBRYDOWY i GELAQ - UV POLISH GEL - WSZYSTKO i GELAQ CLEAR - baza + połysk (http://sunflower.com.pl/GELAQ-ZEL-LAKIER-UV-HYBRYDOWY/GELAQ-UV-POLISH-GEL-WSZYSTKO/GELAQ-CLEAR-baza--polysk.html)

:kwiatek:

macaomoonlight
14-09-2012, 20:07
Używam shellac cnd, harmony, young mails i amerykański wynalazek do którego wysyłałam linka - trwałość dla mnie podobna, żaden nie odpryskiwał (cnd mam kilka kolorów, noszę dwa tygodnie zazwyczaj bo dłużej już nie jest to estetyczne), każdy ściągał się ok po zmatowieniu błysku przed zmywaniem. Najlepiej nakładają mi się cnd jednak. Do każdego używałam bazę i top shellaca.

Blejsia
15-09-2012, 12:54
Dzieki Samaron bo jak ogladalam w Ef to maja promocje ze 112 chyba na 75 to wydaje mi sie ze drogo;/!te harmony.
macaomoonlight Kochana powiedz mi czy po tych 2 tyg shellac odchodzi platem??bo kolezanka sobie teraz zalozyla i mowila ze po tyg go sciagnela tzn odchodzil sam jak podwazyla to platami sie odrywal. W ogole na allegro teraz sie pojawilo kupe cnd ceny sa ok 65 zł myslicie ze to sa oryginaly???napisalam do jednego sprzedawcy czy to oryginaly to nawet nie odpisal;/

carmenita
15-09-2012, 13:32
Używam hybryd z NeoNail i powiem szczerze, że są naprawdę rewelacyjne! Dobrze się trzymają ,bez żadnych zapowietrzeń, tylko odmoczenie ich szło troszkę gorzej. Kolorki też są całkiem sympatyczne. :) Zakupiłam również jedną termiczną hybrydkę, ale zmiana koloru nie wygląda super i dopiero pod zimną wodą było widać efekt. Może przez to, że na dworze było bardzo ciepło..:co: Ogólnie jednak mogę podsumować na plus! :)

jumpi
15-09-2012, 13:40
a ja właśnie ściągam hybrydy magic zmywaczem isana z rossmanna :) już po 5 min. wszystko ładnie schodzi w 1 płacie (oprócz bazy z harmony)

macaomoonlight
15-09-2012, 21:11
Dzieki Samaron bo jak ogladalam w Ef to maja promocje ze 112 chyba na 75 to wydaje mi sie ze drogo;/!te harmony.
macaomoonlight Kochana powiedz mi czy po tych 2 tyg shellac odchodzi platem??bo kolezanka sobie teraz zalozyla i mowila ze po tyg go sciagnela tzn odchodzil sam jak podwazyla to platami sie odrywal. W ogole na allegro teraz sie pojawilo kupe cnd ceny sa ok 65 zł myslicie ze to sa oryginaly???napisalam do jednego sprzedawcy czy to oryginaly to nawet nie odpisal;/

Jednym płatem nie odchodzi ale dość łatwo się ściąga, jeśli nie matowię paznokcia - kilka płatów:) natomiast jak zmatowię połysk wówczas schodzi każda hybryda z tych co mam jak masło - po zdjęciu wacika pozostają drobne resztki do doczyszczenia.

Joanna Szeremeta
17-09-2012, 10:34
Dzieki Samaron bo jak ogladalam w Ef to maja promocje ze 112 chyba na 75 to wydaje mi sie ze drogo;/!te harmony.
macaomoonlight Kochana powiedz mi czy po tych 2 tyg shellac odchodzi platem??bo kolezanka sobie teraz zalozyla i mowila ze po tyg go sciagnela tzn odchodzil sam jak podwazyla to platami sie odrywal. W ogole na allegro teraz sie pojawilo kupe cnd ceny sa ok 65 zł myslicie ze to sa oryginaly???napisalam do jednego sprzedawcy czy to oryginaly to nawet nie odpisal;/

Shellac będzie schodził płatami zawsze, nawet jeżeli potrzymasz go 4 tygodnie na paznokciach, bez żadnego piłowania i kombinowania.
A co do allegro, dzisiaj prawie wszystko można tam kupić i tylko od nas zależy czy chcemy tam kupować. Trzeba pamiętać, że zasada iż cena czyni cuda nie zawsze idzie z jakością produktu oraz jego oryginalnością, warto zatem zaufać dystrybutorom autoryzowanym. Takie jest moje zdanie.

Blejsia
17-09-2012, 14:42
Właśnie zdziwiło mnie to -mówiła ze matowi przed nalożeniem a po tyg sam jej zszedł płatem;/

samaron
17-09-2012, 14:44
Właśnie zdziwiło mnie to -mówiła ze matowi przed nalożeniem a po tyg sam jej zszedł płatem;/
To musiała coś niedokładnie zrobić, np nie zabezpieczyć wolnego brzegu, lub skubać, nawet te "żelowe" nie wytrzymują skubania lub ciągłego moczenia, ślinienia itd.

karchola
17-09-2012, 16:06
Dziewczyny a jak Wy kładziecie hybrydy INS? Próbował ktoś połączenia z bazą i topem shellaca albo gelisha? Zastanawia mnie czy wtedy wszystko ładnie schodzi z pazura.

jumpi
20-09-2012, 10:22
ja próbowałam INS na bazie shellaca i ni schodzi ;)
ale ogólnie zauważyłam, że aceton trochę zmiękcza te nierozpuszczalne hybrydy i wtedy lepiej się je piłuje ;)

Elizabeth76
20-09-2012, 10:39
ile wam sie trzymaja te ins ??

malutkaistotkaa
20-09-2012, 10:42
Dziewczyny mam pytanie slyszalyscie o jakis hybrydach kodo koboo?? wiecie co to??

sliwka
21-09-2012, 22:46
To jakaś nowość od Harmony. Kupiłam na targach jeden kolorek, ale jeszcze nie malowałam...jak umaluję, to dam znać. Miałam dziś, ale mi się nie chce, lenia mam:placz:

malutkaistotkaa
22-09-2012, 09:42
szukalam tego w internecie i nie moge znalezc!!!
nie wiem jak to posuzkac ale w koncu jak to s ie pisze??:D

olesia88
22-09-2012, 17:11
ja tez kupilam remover do hybryd i nic nie idzie moge moczyc i moczyc a one nie miekną tylko warstwa wysycha góry a lakier trzymają dalej

syrena16
23-09-2012, 16:03
... zgodnie z obietnica załanczam fotki hybryd INS które zakupiłam w ostatnim czasie

malinowa
23-09-2012, 17:16
syrena16 (http://forum.wzorki.info/members/6902-syrena16.html) na trzecim zdjęciu od końca szósty kolor od lewej jak się nazywa?

syrena16
23-09-2012, 17:36
malinowa niestety nie mam numerow na butelce . Jak mi dasz troszkę czasu to sprawdze jakie zamówiłam i spróbuje porównac z tabela kolorów. Niestety nie zrobie tego teraz tylko ok środy.

syrena16
23-09-2012, 18:54
i tu jeszcze modena nails

nanami7
23-09-2012, 19:09
a czy te INS sie ladnie trzymaja na basie i topie z Mistero?

Elizabeth76
23-09-2012, 19:12
ja kupilam 4 sztuki ale chodz duzo dziewczyn tak zachwalało dlatego sie skusiłam aby sama sie przekonać jakie sa .Mam base mm 2w1 i trzymaja sie max do tygodnia , póltora na naturalkach ,jedyne co w nich dobre to krycie i ładne kolorki .

natalia268
23-09-2012, 21:06
Syrena jak będziesz miała czas to edytuj swoje posty i podopisuj numerki albo kolory, bo tak to taki post jest bez sensu jak i tak nie wiadomo co to za lakier... ;)

mania818
23-09-2012, 21:23
planuję zakupić kilka hybrydek PB Gellaxy ale bardzo mało opinii o nich znalazłam , czy ktoś może mi napisać jak jest z ich odmaczaniem bo głównie na tym mi zależy ?

germana
23-09-2012, 21:31
mania818 - ja pracuje na połączeniu PB galaxy z bazą i topem Harmony.
lekko przejechac pilniczkiem i odmaczają się dobrze zwykłym acetonem kosmetycznym. Przynajmniej mi.
trzymają się też bardzo fajnie... ;)
konsystencja dosyć płynna więc trzeba ostrożnie przy skórkach, poziomuje się dobrze.
ja polecam !
jedyny minus to czas trzymania w lampie 3 min warstwa.

mania818
23-09-2012, 21:58
Germana a masz może któryś z kolorków 03 , 04 , 05 , 06 ? zastanawiam się nad kryciem i czy kolorki w rzeczywistości wyglądają jak na próbkach ?

germana
23-09-2012, 22:55
link do wzornika z innego temu :
http://forum.wzorki.info/327854-post46.html
na wzorniku tylko 2 warstwy

ja jestem zwolenniczka mega cieniutkich warstw wiec na rece do 03 i 04 daje 3 warstwy żeby było idealnie i pięknie wybił się kolor ( nie próbowałam z białym podkładem...) 06 czasem tez albo 2 warstwy.
ale dla kolorku warto
w reszcie 2 wystarcza spokojnie

malutkaistotkaa
24-09-2012, 09:04
ja chyba nigdy nie zakupie tych hubryd!!:(
nie mam pojecia jakiej firmy kupic zeby byly dobreee
gelish?? shellac??
pomocyyy:( nie chcce wydac tyle kasy a pozneij wracajace dziecwyzny bo to nie bedzie sie trzymalo.. tyle ile powinno

loginka
24-09-2012, 10:01
Malutka kup Gelisha :) mi jak do tej pory trzyma sie najlepiej ze wszytkich, dobrze sie trzyma z MM i fajnie odmacza oraz pieknie blyszczy :)

germana
24-09-2012, 10:42
malutka - jakbyś przeczytała temat to byś się zorientowała co jest zazwyczaj najlepsze z najlepszych.

z mojej str baza i top z gelisha harmony jest nr 1 a testowałam wiele.
jaki by kolor nie był pod spodem trzyma się na mur beton nawet parę tygodni ( najdłużej widziałam 6 i nie było odprysku,
na stopach parę miesięcy! tak tak mam klientki co po 3 prawie 4 miesiące chodzą. :huh:
4 tygodniowe ręce : http://forum.wzorki.info/attachments/zdjecia-pazurkow/58928d1346881041-20120904_100613.jpg

Harmony + kolorami Harmony: + kolory +trwałość +idealna harmonia - jednak dość drogo jak chce się mieć dużo kolorów +/- czas 2 min nie najgorzej, taki standard
Harmony + kolory Mistero Milano : +trwałość równie fajna +duża i ciekawa kolorówka +szybkość 1 min warstwa +cena jeszcze lepsza jak się trafi na promocje
Harmony + PB : +Trwałość +oryginalne kolory + fajna cena - czas 3 min

wszystkie ładnie się odmaczają.

a jeśli chodzi o jasne kolory to jak dla mnie zawsze przy dwóch trzeba dać ze 3 warstwy co by to nie było - może robię za cienko ale praktycznie zawsze tak robię ^_^

malutkaistotkaa
24-09-2012, 11:42
wielkie dzieki:) czytalam tutaj ale opinie sa rozne codziecwyzna to inaczej poleca:)
chcialam indigo ale chyba zdecyduje sie na tego gelisha ..
chociaz tez mysle nad tym shellaciem:)

Blejsia
24-09-2012, 14:38
malutka ja tez sie jeszcze zastanawiam i tak jak wyczytalam z opini to mysle zeby kupic baze i wykonczeniowke z shellaca a kolorki z mm:D dziewczyny mowily ze sie dobrze trzymaja :)

ave89
24-09-2012, 15:38
Dziewczynki, a czy któraś z was może cokolwiek powiedzieć o bazie gelaq z Sunflower ?

Sunflower i GELAQ - ŻEL LAKIER UV HYBRYDOWY i GELAQ - UV POLISH GEL - WSZYSTKO i GELAQ CLEAR - baza + połysk (http://sunflower.com.pl/GELAQ-ZEL-LAKIER-UV-HYBRYDOWY/GELAQ-UV-POLISH-GEL-WSZYSTKO/GELAQ-CLEAR-baza--polysk.html)

:kwiatek:


Jeżeli chodzi o tą bazę-top z SF to tak naprawdę jest to zwykła przezroczysta hybryda, która nijak nie zwiększa przyczepności kolorków :/:. Jako top jeszcze jako tako nabłyszcza.
Producent w instrukcji dotyczącej pracy z hybrydami uwzględnił, że kazdy gelaq można nakładać bezpośrednio na naturalna płytkę, a ten clear poleca się pod intensywne kolory żeby nie przebarwić płytki.
Na początku wydawało mi się to trochę podejrzane mimo wszystko zamówiłam ten clear i kilka kolorków ze względu na cenę, bo jednak do najtańszych nie należały, więc pomyślałam że cos w tym jednak może być :D
.. i ię zawiodłam ;(

malutkaistotkaa
25-09-2012, 00:28
dobre sa te INS?? bo widze ze jakos mocno drogie nie sa:)

natka_23
25-09-2012, 09:30
a tak z innej beczki Chocolata gdzie kupujesz wzorniki? :)

Elizabeth76
25-09-2012, 09:45
dobre sa te INS?? bo widze ze jakos mocno drogie nie sa:)

ja wypróbowałam i i uważam ze są kiepskie na naturalku krótko sie trzymaja ,jedyne co w nich mi sie podoba to ładne kolory i super krycie . Jaka cena taka jakośc takie moje zdanie . Ale oczywiscie kupiłam z ciekawosci bo tanie i zachwalane ;]

jumpi
25-09-2012, 10:46
INS są fajne, ale na żel ;) zamiast kolorowego
Ja uważam że baza harmony the best!!! choć moim osobistym pazurkom pasuje bardziej baza shellac :)

Mam pytanko dziewczynki. zakupiłam po raz pierwszy kolorek harmony r.hot red, ile utwardza się w zwykłej lampie? Po 180s brudził się pędzelek podczas nakładania nabłyszczacza :( nie wiem czy trzeba go dłużej utwardzać czy żarówki mam do wymiany :( czy on juz tak ma ?

Chocolata
25-09-2012, 12:26
Natka, ja kupuję na allegro te wzorniki

Jumpi mam całą gamę Harmony i nie zdarza mi się żeby kolor brudził po nabłyszczaczu, a utwardzam zawsze 2 min. Najwyraźniej Twoja lampa juz jest słabsza ( ew. kupiłaś podróbę).

MartaOSz
25-09-2012, 13:30
widze dzieczyny ze masowo kupujecie te lakiery INS....
Sprawdzają sie?

samaron
25-09-2012, 13:44
Nie masowo, ja się wyłamuję :P

Chocolata
25-09-2012, 15:26
Ja dopiero zaczynam je wprowadzać ale z doświadczeń dziewczyn wynika ze na naturalach sie słabo trzymają. Ja dałam je na akryle i czekam co króliczki doświadczalne mi powiedzą na ich temat.

ave89
25-09-2012, 16:07
Koleżanka ma kilka kolorów z INS i niestety na naturalnej płytce się nie sprawdzają. Ja z kolei mam hybrydki z sunny nails lacco uv i c&c, czyli tez typowa taniocha z allegro. Chociaż mam wrażenie, że niezależnie od nazwy te hybrydy to to samo, bo buteleczki identyczne tylko etykietki inne. mowa o tych z allegro oczywiście :D.

PLUSY:
- cena
- piękne kolory i duży wybór
- dobre krycie juz po jednej warstwie
- konsystencja ułatwiająca aplikację (przynajmniej moim zdaniem- wolę gęściejsze żele)

MINUSY:
- kiepska jakość- krótko się trzymają, odpryskują, resztki ciężko zdjąć
- bazy i topy w ogóle nie spełniają swoich funkcji
- nie rozpuszczają się w acetonie- trzeba piłować :/:

Jednym słowem nie spełniają swojej funkcji, ponieważ nie sprawdzają się na naturalnej płytce. Na podkład z żelu lub akrylu ok.

Sorcha
25-09-2012, 21:12
Germana, znalazłam coś takiego

Żel bazowy Soak Off GELISH MINI Hand&Nail Harmony Base Gel Foundation 9ml (http://sklep.eurofashion.com.pl/16907-el-bazowy-soak-off-gelish-base-gel-foundation-15ml-zel-bazowy-soak-off-gelish-mini-handnail-harmony-base-gel-foundation-9ml-.html)

To jest ta twoja Harmony????? Tak pytam, żeby wtopy nie zaliczyć. Tyle tego jest:)))))

malutkaistotkaa
26-09-2012, 09:16
mi sie wydaje ze tak tylko to nie jest 15ml a 9:)


a co do tego co piszecie dziewczyny...
nie widze sensu w kupowaniu ins zeby nakladac na pazurka zbudowanego z zelu lub akrylu bo mozna uzywac kolorowych zeli i mamy dokladnei to samo
jeszcze hybrydy droze niz kolorowki

jedyna dobra strona jest ze bedzie to ciensze...
ale czy zawsze cieniutkie pazurki to dobre....

Chocolata
26-09-2012, 09:19
Mnie przekonuje to ze przy hybrydach nawet tych tanich zachowana jest cieniutka linia włosa i odrost nie jest tak ordynarny jak przy kolorówce:)
Poza tym jesli utwardzisz wcześniej pazurka nie jest już taki cienki i wytrzyma 3 -4 tyg.

Cena 5 ml dobrego kolorowego żelu waha się ok. 20 zł wiec 15 ml. hybrydy za 60 zł to żadna różnica cenowa.
Jestem za hybrydami

natalia268
26-09-2012, 10:41
mi sie wydaje ze tak tylko to nie jest 15ml a 9:)


a co do tego co piszecie dziewczyny...
nie widze sensu w kupowaniu ins zeby nakladac na pazurka zbudowanego z zelu lub akrylu bo mozna uzywac kolorowych zeli i mamy dokladnei to samo
jeszcze hybrydy droze niz kolorowki

jedyna dobra strona jest ze bedzie to ciensze...
ale czy zawsze cieniutkie pazurki to dobre....

Zależy jaką kolorówkę się kupuje ;) wiele hybryd ma wyjątkowe kolory, jakich nie ma zadna kolorówka :) I kolorówkę zazwyczaj musisz położyć dwa razy, a tu nie dość ze pędzelek jest to i jedna warstwa styka.

PS na moich naturalnych pazurkach trzymały się normalnie. Trzymałam około2 tyg. Później zdjęłam bo mi odrost przeszkadzał. Z tym, że przy piłowaniu była różnica. Nie są tak miękkie jak hybrydy. Więc czy to hybryda typowa miałabym wątpliwości. Już gdzieś pisałam. Że każda hybryda mnie szczypie - widocznie jakiś składnik mi nie pasuje. A przy INS tego nie było, wiec to chyba nie hybryda ;)

ave89
26-09-2012, 11:35
INS w moim przypadku na naturalkach trzymały się chyba maks 5 dni i to też w zależności od koloru. U koleżanek też nie wytrzymał nawet tygodnia. i o ile ja byłam w stanie to przeżyć, bo miałam okazję częściej zmieniać kolor :D one zaczęły kręcić noskiem :rolleyes:

Do tej pory miałam do czynienia też z hybrydkami La Perl, z których jak narazie jestem najbardziej zadowolona :ok:. Trzymały się bardzo długo i zdejmowałam je tylko ze względu na odrost, oczyścicie acetonem i schodziły elegancko. Miały faktycznie zwichrowane pędzelki, ale dało sie je ogarnąć i naszczęcie trafiły mi się nie zapowietrzone (może jeden, ale minimalnie i jak nałożyło się top nie było nic widać :)

Kolejny zakup to Gelaq Sun Flower. ładne kolorki kryjące po 2 cienkich warstwach. Niestety jak już pisałam wcześniej baza-top do d.... :(. i też po kilku dniach zdarzyło im się odpryskiwać zazwyczaj na palcach najbardziej eksploatowanych ( wskazujący i kciuk ) na reszcie trzymały się nawet ok.
I teraz pytanie czy to ja robię jednak coś źle? zaznaczam, że wolny brzeg zabezpieczam, obejrzałam milion filmików kpk chyba z każdej firmy :D. Na wszystkich paznokciach gelaq w miarę się trzyma, a na tych dwóch leci po kilku dniach.. Może to właśnie kwestia tej bazy? Bo przecież gdybym robiła cos źle to i la perl by się nie trzymał... Łączył ktoś konkretnie Sun Flower z bazą i topem z Harmony? hmm zakręciłam się już.. jeśli gdzie to było to przepraszam,ze przeoczyła, ale za dużo się chyba naczytałam. :D Chodzi konkretnie o te 2 firmy..

jumpi
26-09-2012, 22:32
Ja zamiast kolorowych żeli wolę hybrydy, a choćby badziewne INS kosztuje niecałe 10zł za 5ml. maja fajne krycie, tak jak dziewczyny pisały są z pędzelkiem, dobrze się je nakłada i jest duży wybór kolorków.

Dziewczyny miałyście kiedyś taka sytuację, że ta sama hybryda u jednej osoby zeszła w 1 płacie, a u innej ani drgnęła??? Ja już nie wiem od czego to zalezy, bo czasem schodzi, a czasem nie ;(

kaka80
26-09-2012, 22:35
Mnie przekonuje to ze przy hybrydach nawet tych tanich zachowana jest cieniutka linia włosa i odrost nie jest tak ordynarny jak przy kolorówce:)
Poza tym jesli utwardzisz wcześniej pazurka nie jest już taki cienki i wytrzyma 3 -4 tyg.

Cena 5 ml dobrego kolorowego żelu waha się ok. 20 zł wiec 15 ml. hybrydy za 60 zł to żadna różnica cenowa.
Jestem za hybrydami

chocolata normalnie czytasz w moich myslach;):Dzanim doszlam do twojego posta to tak samo sobie pomyslałam:haha2:

malutkaistotkaa
27-09-2012, 08:53
ja tam narazie jestem wierna moim kolorowkom ale kto wie moze przekonam sie do hybryd jak sie wkoncu na nie zdecyduje:)

tylko clay czas walcze cxy gelish czy shellac jesli chodzi o podklady i nawierzchniowe:)


aaaa mam pytanie do was jesli klade hybryde taka ins to moge pozneij wtapiac w nia brokaty itp jak to jest??
czy one sprawdzaja sei jaka na caly pazurek bez dodatkowych zdobien?

Emilia B.
27-09-2012, 08:56
chciałam zapytać podobnie jak malutka :) czy te ins zachowują sie jak "dobry kolorowy żel" na akryl lub żel? bo za te pieniążki to bym sobie sprawiła kolekcje. Tylko teraz szukałam i nie moge linka znaleźć jak któraś z was wrzucała.....

Chocolata
27-09-2012, 09:58
Tak Emilia, kładzie się go przyjemnie - nie tworzy się tzw. próg przy skorkach jak często w żelach kolorowych. Niestety jeszcze nie wiem jak z trwałością - czekam
Tu link na kolorki LAKIER ŻELOWY HYBRYDOWY * PROMOCJA 4 + 1 gratis (2624482430) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lakier-zelowy-hybrydowy-promocja-4-1-gratis-i2624482430.html)

samaron
27-09-2012, 10:11
To ja zdaję relację z hybrydy SF,
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
nosiłam je tydzień bez żadnych uszczerbków ( na warsztatach dziewczyny widziały na żywo na moich naturalkach), jeden paznokieć musiałam podpiłować, bo mi się złamał i wytrzymał kilka dni bez odprysków, mimo, że skrócony. Zdjęłam bo mi się znudziły, ale pewnie wytrzymałyby kolejny tydzień, odmaczałam w acetonie, trzeba trochę poskrobać, ale ogólnie dosyć łatwo schodzi.
Jestem zadowolona, cena przystępna, świetne krycie (przynajmniej w tych kilku kolorach, które posiadam)
i tam zdaje się jakaś promocja, że pow. 3 szt wychodzi po 39zł? - do sprawdzenia :)

kaka80
27-09-2012, 11:20
ja tam narazie jestem wierna moim kolorowkom ale kto wie moze przekonam sie do hybryd jak sie wkoncu na nie zdecyduje:)

tylko clay czas walcze cxy gelish czy shellac jesli chodzi o podklady i nawierzchniowe:)


aaaa mam pytanie do was jesli klade hybryde taka ins to moge pozneij wtapiac w nia brokaty itp jak to jest??
czy one sprawdzaja sei jaka na caly pazurek bez dodatkowych zdobien?

ja maluje na hybrydach(na roznych ),wtapiam ale jakies drobne elementy np.brokat itp.,no i takze cyrkonie,przyklejam albo na kleju albo na hybry.bezbarwnej i potem otulam jeszcze nablyszczaczem jak na tym zdjeciu
http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/8825-stylizacje-hybrydowe-14.html#post353449
:]

ave89
27-09-2012, 12:55
To ja zdaję relację z hybrydy SF,
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
nosiłam je tydzień bez żadnych uszczerbków ( na warsztatach dziewczyny widziały na żywo na moich naturalkach), jeden paznokieć musiałam podpiłować, bo mi się złamał i wytrzymał kilka dni bez odprysków, mimo, że skrócony. Zdjęłam bo mi się znudziły, ale pewnie wytrzymałyby kolejny tydzień, odmaczałam w acetonie, trzeba trochę poskrobać, ale ogólnie dosyć łatwo schodzi.
Jestem zadowolona, cena przystępna, świetne krycie (przynajmniej w tych kilku kolorach, które posiadam)
i tam zdaje się jakaś promocja, że pow. 3 szt wychodzi po 39zł? - do sprawdzenia :)

A czy stosujesz ten clear z SF, czy jakaś inna bazę i top?

samaron
27-09-2012, 12:59
Inną, pisałam gdzieś wcześniej, mam teraz bazę/top z NC.

ave89
27-09-2012, 13:02
więc to pewnie głownie ta baza.. bo właśnie najczęściej mam problem z odpryskami na kciuku i wskazującym.. no cóż będę eksperymentować.. dzięki :kwiatek:

samaron
27-09-2012, 13:07
Jeśli odpryskuje spróbuj dać deczko primera na sam koniuszek wolnego brzegu.

ave89
27-09-2012, 13:21
A możesz mi jeszcze zdradzić gdzie kupiłaś tą bazę/top NailsCompany??? Bo na ich stronie nie mogę jej zlokalizować.. interesowałaby mnie tez cena

samaron
27-09-2012, 13:26
Tak wiem, na stronie jej nie ma, ale jak zadzwonisz to tam są przemiłe panie i na pewno się dogadasz, kosztuje 75zł / 15ml.

martita1990
27-09-2012, 20:23
Hej dziewczyny:)
Robiła któraś z was frencha Mistero milano??
nie chce mi się w ogóle trzymać, próbowałam na różne sposoby i nic;(, natomiast kolory trzymają się super.
Zastanawiam się nad kupnem Gelisha do frencha jednak czy jest warto???

loginka
27-09-2012, 20:36
Martita a uzywasz bazy i topa z MM? Ja mam kolorki z MM w tym zestaw do frencha (moj french http://forum.wzorki.info/352891-post318.html ) i swietnie sie trzyma ale na bazie i topie z Gelisha :) z bazy i topu MM (dwa w jednym) nie bylam za bardzo zadowlona za to na Gelishu pieknie sie trzyma :) No i postaraj sie zabezpieczac dokladnie wolny brzeg, moze przy frenchu tego nie robisz tak dokladnie ;)

martita1990
27-09-2012, 20:56
tak używam bazy i topa z MM. może faktycznie kupie tego gelisha, a jak z kolorkami dobrze się trzymają nic się nie dzieje po zmieszaniu z bazą i topem gelisha???

loginka
28-09-2012, 12:47
No wlasnie super mi sie trzyma z Gelishem i kolor i french, także bardzo polecam to połączenie, zresztą nie ja jedna bo wiele dziewczyn tu na forum łączy z Gelishem różne firmy i poleca :)

magdalenasteinhof
28-09-2012, 13:12
Witam was drogie dziewczyny :macham:

Dwa dni czasu potrzebowałam aby przeczytać 58 stron waszych opinii na temat waszych prób, błędów i powodzeń i w sumie nie mam żadnych pytań... chyba :)
Po przeczytaniu waszych opinii w końcu zdecydowałam się :yess:
Nie długo będę otwierać w końcu swój salon i rozwiałyście dużo moich wątpliwości :)
Zdecydowałam się na markę Harmony i Pb na dobry początek, ale oczywiście będę podobnie do was na pewno dużo eksperymentowała i dzieliła się moimi przemyśleniami i wrażeniami :P

Już dawno zainteresowała mnie firma Bluesky Shellac podobno bardzo popularna w W. Brytanii i Irlandii :)
Opinie ma dosyć ciekawe i fajne (nie biorę pod uwagę bazy i topa tylko kolory) ale nic się nie doczytałam na temat ściągania ich ... może wy coś wiecie lub słyszałyście ??

Pozdrawiam serdecznie :)

karchola
28-09-2012, 17:28
Ja teraz ze szkoły kosmetycznej odbywam praktykę w salonie. Babeczka używa hybryd estetiq ESTETIQ LAKIER ŻELOWY HYBRYDA 15 ML NOWOŚĆ !! (2642011073) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/estetiq-lakier-zelowy-hybryda-15-ml-nowosc-i2642011073.html)

Trzymają się do 2 tyg. maja niezłe krycie i odmaczają się w acetonie 10-15min - no nie tak jak shellac ze sam schodzi. Skrobnięty patyczkiem z drzewa różanego schodzi ładnie:) Mają dużą ofertę kolorkow. Jak za tą cenę 15ml INS wcale nie wychodzi jakoś taniej.. Polecam :)

Zastanawia mnie jeszcze połączenie powyższego z gelishem :)))

magdalenasteinhof
28-09-2012, 18:49
Mnie zastanawia połączenie bazy Harmony z Bluesky Shellac i nabłyszczacza z Harmony . Pewnie trzeba będzie po prostu samemu wypróbować :) chyba że ktoś przetestował może taka mieszankę :)

---------- Dodano o godzinie 17:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:46 ----------

Karchola ładna kolorystyka tych żeli też jestem ciekawa połączenia :)

natalia268
28-09-2012, 20:33
Słyszałam że te Estetiqu nie wytrzymują jednak zbyt długo, a że schodzą pod acetonem to się zgodzę. Ale nie wiem, sama nie nosiłam i sama nie testowałam

jumpi
28-09-2012, 20:48
Mnie zastanawia połączenie bazy Harmony z Bluesky Shellac i nabłyszczacza z Harmony . Pewnie trzeba będzie po prostu samemu wypróbować :) chyba że ktoś przetestował może taka mieszankę :)

---------- Dodano o godzinie 17:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:46 ----------

Karchola ładna kolorystyka tych żeli też jestem ciekawa połączenia :)

ja stosuję baze harmony z kolorkami bluesky i jest ok. ;)

magdalenasteinhof
28-09-2012, 21:12
A jak ze ściąganiem ich ?:)

jumpi
28-09-2012, 21:21
bluesky są rozpuszczalne :)
tyle, że ja już wczesniej pytałam, że mam problem, czasem mi sie ściągają hybrydki (z różnych firm) fajnie, a czasem nie tak fajnie i nie wiem o co kaman.:/: Wiadomo, że na zimnej dłoni wolniej zachodzi cały proces, ale tu raczej nie o to chodzi.

magdalenasteinhof
28-09-2012, 21:27
dziękuje za odpowiedź :) taką miałam nadzieje w serduszku <3 hehe :)
co do zimnych łapek to w rękawiczki i na kaloryfer :P ( żartuje)
jeszcze raz bardzo dziękuje,
zamierzam harmony łączyć z Pb no i teraz jeszcze z bluesky :)

paulina6548
02-10-2012, 01:03
czy któraś używała tych lakierów LAKIER HYBRYDOWY(MOLLON) 42 ODCIENI 15ml za 51,90 (2640924814) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-mollon-42-odcieni-15ml-za-51-90-i2640924814.html)

iv90
03-10-2012, 10:03
A ja mam pytanie o hybrydy z Golden Nails - polecacie? Przebrnęłam przez cały wątek i mało o nich tutaj piszecie, czy któraś z Was na nich pracuje? Jak z wytrzymałością? Zastanawiam się nad bazą/nabłyszczaczem i jakimś kolorkiem.

I czy długo utrzymują się na pazurkach - ja mam niezbyt twarde pazurki i problem z rozdwajaniem się paznokci. Jest sens kupować hybrydy w moim przypadku, czy lepiej delikatnie przedłużyć zwykłym twardym żelem?

Elizabeth76
03-10-2012, 16:47
Czy mozecie mi powiedzieć ile ważnosci maja hybrydy gelish harmony ??

karchola
03-10-2012, 17:36
Iv90. Są bardzo gęste więc nie fajnie się nimi pracuje. Cięzko uzyskać efekt naturalnych cienkich paznokci, są mało trwałe. Nikomu ich nie zrobiłam. Moje naturalne paznokcie są bardzo miekkie i na nich bez odprysku wytrzymały do tygodnia. Nie pamietam już ile dokładnie. Zastanawiałam się czy nie dokupić mega rzadkiej i nie rozmieszać.. Krótko mówiąc nie polecam. A tak, spiłowałam więc czy schodzą w acetonie nie mam pojęcia. Za tę cenę chyba lepiej brać insa bo chociaż konsystencja fajna albo dopłacic niewiele do estetiq i miec pewność, że się odmoczy w acetonie :)

iv90
03-10-2012, 18:44
czy ktoś jeszcze się wypowie? :) a jaki inny żel bazowy/nabłyszczacz polecacie, ale w jakiejś niezbyt wygórowanej cenie?

powoli mój zapał stygnie i chyba zrobię sobie tradycyjne pazurki normalnymi żelami.

Chocolata
03-10-2012, 19:17
Dobrze nigdy nie będzie tanio , tanio nigdy nie będzie porządnie..
Jeśli chcesz mieć satysfakcję z produktów, niestety czasem trzeba zainwestować. Mogę polecić jedynie Gelish Harmony ( top osobno, baza osobno) lubi się z kolorówką innych firm, łatwo go zdjąć i jest porządnym produktem. Ja odkąd mam hybrydy może dwa razy robiłam kolorowymi żelami i to na życzenie klientki.. reszta to hybrydy i to widać na pazurkach, że zalet ma więcej niż żel.

iv90
03-10-2012, 20:10
to chyba zrezygnuję z tego pomysłu :/

bo mam dosyć cienkie i rozdwajające się paznokcie, więc pewnie długo nie będzie mi się to trzymać. Szkoda zachodu, a nie chcę płacić takich dużych pieniążków i potem żałować :P chciałam spróbować czegoś w miarę niedrogiego, bo taka zabawa mijałaby się z celem, tym bardziej że na pazurkach nie zarabiam :)

magdalenasteinhof
03-10-2012, 22:40
Zgadzam się że nie warto oszczędzać na takich rzeczach :) Też walczyłam ostro z pokusą tanich hybryd które kuszą kolorystyką i złudnią niestety nadzieją że będą się trzymać ... Ja na poczatek może nie wydłąm majątku ale słyszałam dobre opinie o mieszance topu i bazy harmony z "hybrydami" bluesky schellac( około 45 zł) a o efektach napisze za jakiś czas :D

nanami7
04-10-2012, 00:07
ja zainwestowałam na początek 350 zł w hybrydy Mistero Milano i nie żałuję. Nie ma co kupować taniochy i w ciemno brać jakąś firmę o której nikt nic nie wie...

iv90
04-10-2012, 08:43
Ale czy ja chcę kupić jakieś allegrowe "cudo"? Pytałam o Golden Nails, a to raczej znana firma i myślałam, że któraś z Was może na nich pracować.
Do własnego użytku nie mam zamiaru inwestować 350zł, bo normalnie w świecie to jest za dużo. Jak ktoś robi w salonie (albo i w domu) za pieniążki to wtedy rozumiem.

kaka80
04-10-2012, 11:33
mialyscie moze te hybrydki????? Żel 4 Pro Nail Tech Prolix Soak Off Color Gel 15ml - Pink Reflection - 4ProNailTech - sklep internetowy (http://www.4pronailtech.com/?179,pl_zel-4-pro-nail-tech-prolix-soak-off-color-gel-15ml-pink-reflection-%284p465%29) ;)
jakie są no i moze ktos ma paletke kolorkow bo u nich jakies dziwne te zdjecia^_^

samaron
04-10-2012, 11:39
Ja mam jedną, kolor saphire ? (coś takiego) niebieski metaliczno perłowy.
Właściwości fizyczne - masakryczne, gęsta, glutowata konsystencja (być może akurat mi się taka trefna butelka trafiła) bardzo ciężka w nakładaniu, za to jak się już umęczysz to kolor rekompensuje wszystko :)
Aktualnie na stopach od jakiś ponad 2 tyg? zrobię fotkę, jak przyjdzie dzieweczka do zmiany (jeśli nie zapomnę) i wtedy też zobaczę jak reaguje na aceton.
Zamierzam potraktować ją izopropanolem ;)

kaka80
04-10-2012, 11:57
dzieki sami no to kiszka bo meczyc mi sie nie chce ;D ale na zdjecie chetnie poczekam ;)

Elizabeth76
04-10-2012, 12:08
Czy mozecie mi powiedzieć ile ważnosci maja hybrydy gelish harmony ??

ponawiam pytanie :P

samaron
04-10-2012, 12:12
Na opakowaniu jest informacja że 36 m-cy od otwarcia.

Emilia B.
04-10-2012, 12:16
nie ma na opakowaniu konkretnej daty albo ilości miesięcy od otwarcia (taki pojemniczek) ?

samaron
04-10-2012, 12:24
Od jakiegoś czasu wraz z nowelizacją przepisów dotyczących produkcji i oznakowań wyrobów kosmetycznych producent nie ma obowiązku podawania konkretnej daty przydatności danego specyfiku, zastąpiono to znaczkiem otwartego słoiczka w którym powinna być ilość miesięcy. Toczyły się na ten temat dyskusje, że możliwe jest to wyłącznie dla opakowań, które mają np "zgrzewane sreberko" pod wieczkiem, gwarantujące klientowi, że to on pierwszy otworzył dane opakowanie, ale jak widać nie udało się.
Więc nikt nie sprawdza czy po danym okresie produkt nadaje się jeszcze do użytku... (w przeciwieństwie do leków), teoretycznie data produkcji powinna być zaszyfrowana w numerze partii, ale tego, że produkt nie był wcześniej otwierany nikt nie zagwarantuje oprócz "na słowo".
A do tego dochodzą jeszcze prawidłowe warunki przechowywania, które decydują o tym jak zmieniają się właściwości tegoż produktu w czasie.

Adzia
04-10-2012, 12:37
Dzień dobry wszystkim, Chciałabym zapytać o zdobienia w manicure hybrydowym. W którym momencie wykonujecie zdobienie? cyrkonie to nie problem, ale np. naklejkę wodną, albo jakies ręczne malpwanie? Próbowałam w sosób taki ze zmyłam warstwę dyspersyjną z ostatniej warstwy koloru i delikatnie zmatowiłam, żeby top sie lepiej trzymał, ale niestety kolor troszke się poździerał (może za mocno to zrobiłam),?? może macie jakies zdjęcia zdobień, albo podzielicie sie swoja wiedzą i doświadczzeniem jak Wy zdobicie hybrydy?

samaron
04-10-2012, 13:06
Tak, adzia tutaj mamy temacik ze zdobieniami w hybrydach: http://forum.wzorki.info/zdjecia-pazurkow/8825-stylizacje-hybrydowe.html

falbala
04-10-2012, 13:31
hej :) podsumowując, co kupić Gleish czy Shellac? chciałabym cos dobrego, zeby długo sie trzymało i łatwo zdejmowało :)

samaron
04-10-2012, 13:34
Gelish

Elizabeth76
04-10-2012, 15:32
A z harmony gelish jakie kolory u Was królują :D Ze 3 kolory które mi wpadły w oko na pewno kupie ,ale jakos co do wiekszosci kolorów to mnie nie zauroczyły . Przegladam i przegladam co tu jeszcze wybrać moze wy cos polecicie ?? ;)

Ignorantka
04-10-2012, 16:48
A z harmony gelish jakie kolory u Was królują :D Ze 3 kolory które mi wpadły w oko na pewno kupie ,ale jakos co do wiekszosci kolorów to mnie nie zauroczyły . Przegladam i przegladam co tu jeszcze wybrać moze wy cos polecicie ?? ;)
Czytałam w necie, że najciekawszą i największą kolorówkę ma gelish, ale tak jak piszesz - przeglądałam zdjęcia i w zachwyt nie wpadałam.
W ostatnią sobotę wybrałam się na targi kosmetyczne aby w końcu w realu i na własne oczy obejrzeć kolory. Z tego co było na próbnikach ...a niestety ilością tych próbników byłam bardzo rozczarowana, najlepsze kolory miał gelish. Żywe, "głębokie", ciekawe ...i inne niż moje wyobrażenie na podstawie zdjęć. Naprawdę jestem pod wrażenie (czyt. mnie zauroczyły :love: ). Same kolory to oczywiście kwestia gustu. Jednak przypuszczam, że jeśli po otwarciu, kolor nie będzie idealnie tym, którego oczekiwałyśmy, to jednak mało prawdopodobne aby był rozczarowaniem. Gelish jest "czystym" żelem. Mam kilka "podstawowych" kolorów a ponieważ tylko na własny użytek, więc ilość (w ml) zmieniam na wielość odcieni ...dodając białego :D i "tworząc" własne odcienie.

Adzia
04-10-2012, 21:39
Samaron dziękuje Ci serdecznie :):D

malutkaistotkaa
05-10-2012, 18:17
ja zdecydowalam sie na shellac tylko teraz czy zamawiac z allegro czy z jakiejs strony w internecie macie propozycje dziecwyzny??
ile srednio lakier na aallegro patryzlam 67zl:)

falbala
06-10-2012, 01:08
ja zamowilam wczoraj 3 lakiery, baze i top shellac, jak do mnie dotra, to od razu dam znac. Cena cos ok 67zl za jeden :)

malutkaistotkaa
06-10-2012, 09:03
o no wlasnie ale zamawialas z allegro??:)

Chocolata
06-10-2012, 11:29
Hand&Nail Harmony Gelish (http://sklep.eurofashion.com.pl/3331-handnail-harmony-gelish) Mogę dać w Listopadzie na nie 10% upustu dodatkowo, jak będę robiła zamówienie pod warsztaty styczniowe;)

Tu z wyprzedaży może Was jakieś zainteresują
http://forum.wzorki.info/ogloszenia/9441-sprzedam-hybrydy-lampe-led-zele-mm.html

malutkaistotkaa
06-10-2012, 14:24
Chocolata (http://forum.wzorki.info/members/2303-chocolata.html) oooojjjj macisz mi w glowieee:) hehehe


jak sie juz zdecydowalam na shellaca a mnie kusisz na gelish:P

ciagle nei wem ktore wybrac..:(

macaomoonlight
06-10-2012, 16:00
Chocolata (http://forum.wzorki.info/members/2303-chocolata.html) oooojjjj macisz mi w glowieee:) hehehe


jak sie juz zdecydowalam na shellaca a mnie kusisz na gelish:P

ciagle nei wem ktore wybrac..:(

Ja używając shellac i gelish jestem jednak fanką shellac. Żałuję tylko że baza kolorów nie jest większa. Moim zdaniem shellac nie tylko najlepiej się nakłada ale i najlepiej zdejmuje. Ale to moja osobista opinia:)

falbala
06-10-2012, 23:27
tak zamówiłam na allegro, u e-paznokcie, dam znac jak juz je dostane :)

violcias
07-10-2012, 00:16
Witam
Chciałam się podzielić moimi testami :D
Posiadam hybrydy z firm nsi , harmony , estetiq
testowałam na mojej fryzjerce ( i nie tylko) ogólnie nic jej się na płytce nie trzyma
a więc tak : nsi trzymały się 2 albo 3 dni
harmony jakieś 3 tyg bardzo je lubię choć nie są tanie
estetiq lubię najbardziej super cena trzymały się do 2 tyg na trudnej płytce normalnie nawet do miesiąca z max odrostem
Koleżanka testowała bluesky trzymały się ok 3 tyg a shellac tylko tydz

Elizabeth76
07-10-2012, 10:35
Czy ktos ma gelish harmony ORANGE CREAM DREAM czy to żywy pomarańczowy czy raczej taka brzoskwinka cos w ten deseń ?? :D

Askar
07-10-2012, 11:00
violcias, a te estetiq na ich oryginalnej bazie miałaś?

Chocolata
07-10-2012, 12:38
Czy ktos ma gelish harmony ORANGE CREAM DREAM czy to żywy pomarańczowy czy raczej taka brzoskwinka cos w ten deseń ?? :D

Ela katalogi są tutaj http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow-5.html#post354287
sama nazwa "cream" wskazuje że nie jest to kolor ostry i wyrazisty tylko zgaszony, kremowy.

Evcianka
07-10-2012, 16:26
Widzę, ze sporo z was używa ins, dobrze się trzymają? Czy można kłaść je na podkład innej firmy?

plushak
07-10-2012, 17:46
Ja mam na naturalkach ins, baza mistero, nabłyszczacz ledowy mistero, wszystko trzyma się drugi tydzień idzie :)

Chocolata
07-10-2012, 19:17
Ja INS kupiłam wyłącznie do przedłużonych lub utwardzonych czymś wcześniej pazurków (zamiast kolorowych żeli), bałabym się dać to komuś na naturalki po opiniach jakie słyszałam. Wszystkie jakie mam kolory różnych firm daję na bazę i pod top Harmony i świetnie się trzymają.

magdalenasteinhof
07-10-2012, 20:19
chocolatko i jak się sprawują jako kolorowe żele? polecasz? ^_^
i jaki dajesz nabłyszczacz do chybryd czy np żeli? i czy np można takie hybrydy zalać żelem? tak z ciekawości pytam bo zainteresowała mnie twoja wypowiedź, z góry dziekuje za odp

Chocolata
07-10-2012, 21:02
Tak jak pisałam, bazę i top daję z Harmony bo je najbardziej przetestowałam i sprawdziłam, że lubi się z innymi firmami. Jako żele- super - dobre krycie, nie ma garba przy wale paznokciowym przy odroście, trzymają się jak zwykła kolorówka. Zdejmowanie ich jest też dużo łatwiejsze niż kolorowych żeli. Nakładam je zwykłym pędzelkiem do żelu #2 bo mi wygodniej, ponieważ sa b. geste.

magdalenasteinhof
07-10-2012, 21:05
szybko zwięźle i na temat bardzo Tobie dziękuje :hi:

violcias
07-10-2012, 21:11
violcias, a te estetiq na ich oryginalnej bazie miałaś?


Tak na ich bazie ,
tak jak napisałam ich używam najwięcej jedynie nie trzymał mi się kolor nr 4 - na kilku osobach
z reszta nie miałam problemu

Askar
07-10-2012, 23:08
violcias, Dzięki za odp :)
Może się skuszę :rolleyes:

magdalenasteinhof
07-10-2012, 23:19
skuś się skuś i daj znać im więcej opinii tym lepiej :) sama jestem ich ciekawa ;]

Ola
08-10-2012, 11:04
mam ibd just by the gel baza i top i jest ok. i dwa kolory. w tym jeden mocha pink kryje przy trzeciej warstwie ale mi to w niczym nie przeszkadza:ok:

co do ins...
baza i top tzn 2w1 to zwykly lakier niestety, nie trzeba utwardzac w lampie, poszedl do smieci...
z ins mam dwa kolorki mint i cafe latte, kryją pięknie, idealnie nasycone kolory
wytestowalam na sobie mint kolor zszedl w trzecim dniu:(:(. ten drugi wytestuje :) mam nadzieje ze bezie dobrze! te kolory... :):) mmm...

violcias
08-10-2012, 12:21
Nie napisałam że łączyłam też estetiq z innymi bazami i topami i nic się nie działo
w moim rejonie dużo osób pracuje na tej marce

laurencja
08-10-2012, 16:48
kobietki a ktory byscie polecaly z harmony do frencha? chodzi mi o ten roz bo bialy chyba nie jest czysto bialy prawda?

karchola
08-10-2012, 18:58
violcias,
a stosowałaś może z harmony gelish topem/bazą? własnie u mojej babeczki ma być przedstawiciel od estetiq i się zastanawiam czy tez nie wziac kilku kolorków. Wiem, ze na ichniejszym topie i bazie to tak max 2 tyg. na dobrych pazurkach wytrzymuja

magdalenasteinhof
08-10-2012, 19:20
też jestem ciekawa jak z baza i topem harmony się zachowują bo naprawdę kuszą :skacze:

karchola
08-10-2012, 20:48
O prosze :) Modena dodała nowe hybrydy. Całkiem ciekawe kolory :)

UV Gel Polish Hybrid - Hurtownia Produktów Do Stylizacji Paznokci (http://www.modenanails.pl/pl/c/UV-Gel-Polish-Hybrid/100)

magdalenasteinhof
08-10-2012, 21:34
właśnie pytałam dziewczyn na temacie o produktach modena czy już miały te nowe cudeńka ale chyba jeszcze za szybko na recenzje :zab:

---------- Dodano o godzinie 20:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:56 ----------

no i dostałam odpowiedź od dziewczyny z forum że porażka :)

Shonali
08-10-2012, 21:42
Dziewczyny a czy orientujecie się jak zachowuje się kolorówka Indigo i Mistero Milano z topem i bazą gelish?

Generalnie lubię te hybrydki, nie sprawiają mi żadnych kłopotów. Klientki są zadowolone. Jednak od jakiegoś czasu top z Indigo żółknie bardzo szybko :/

violcias
08-10-2012, 21:42
Karchola mi na ich bazie wytrzymują do miesiąca w środę będę mieć panią co nosi już miesiąc zrobię zdj i wrzucę
na bazie harmony też się dobrze nosiły , jedyne co to niektóre kolory trzeba dawać 3 warstwy bo nie kryją i jak pisałam nr 4 mi się nie trzymał na kilku osobach

Chocolata
08-10-2012, 21:44
Na bazie i pod topem Harmony trzyma mi się każdy kolor ok. miesiąca i dłużej. I co najfajniejsze - nie trzeba przecierać bazy bo kolor się na niej b. rzadko kurczy.

Shonali
08-10-2012, 21:53
A top nie żółknie?

violcias
08-10-2012, 21:55
Potwierdzam na baza harmony jest rewelacyjna warto zainwestować w bazę a kolorki kupić taniej i więcej :D
bo przecież zawsze mamy mało :P

---------- Dodano o godzinie 20:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:53 ----------

a topu z harmony nie mam to się nie wypowiem :/:

Chocolata
08-10-2012, 21:56
Na frenchu możliwe- jeśli klientka chodzi na solarium,ale można kupić sun bloker i pomalować po topie

magdalenasteinhof
08-10-2012, 21:57
Ja również zainwestowałam w top i bazę harmony za radą doświadczonych koleżanek :thx:

Shonali
09-10-2012, 09:30
Na frenchu możliwe- jeśli klientka chodzi na solarium,ale można kupić sun bloker i pomalować po topie

W takich sytuacjach to normalne. Chodzi mi o żółknięcie samo z siebie :)

Askar
09-10-2012, 10:19
Shonali http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-53.html#post350144 tutaj Sami pisała, że Indigo też jej zżółkł, więc może coś w tym być :)

Z tego co wiem, gelish jest tutaj najukochańszą hybrydą i na razie dziewczynom problemu nie sprawiał :D

fryzzz
10-10-2012, 09:46
Czytałam wasze wypowiedzi i zastanawiam się jakie hybrydy wybrać, myślę nad mistero milano, widzę że wiele z was je stosuje, stad moje pytanie ile sie utrzymują i czy uzywacie ich bazy i topu czy jakiejs innej

allesandro
10-10-2012, 10:05
Astonishing jest rewelacyjny, mam hybrydki od nich i P O L E C A M!!!, na naturalku trzymają sie 4 tygodnie bez jakichkolwiek odprysnięć (wiadomo, że z takim odrostem nie wygląda sie dobrze ale to juz kwestia klientki i jej patrzenia na świat;)Sprawdziłam też na sobie.Kolorki średnio kryjące i trzeba 2 razy ciagnąć ale za to błyszczą się przez cały okres ich noszenia!No i wydajne, bardzo.Cena tylko trochę wysoka ale naprawdę warto zainwestowac w te cuda:)

moniss
10-10-2012, 21:33
Witam:) starałam się znaleźć na forum jakieś opinie o firmie CHARBONNE ale niestety mi się nie udało:/: zastanawiam się nad zakupem zestawu tej firmy na początekj mojej przygody z hybrydami, jednak boję się trochę zamówić tak w ciemno nie znając żadnych opinii na temat tej firmy. Tak więc, czy słyszałyście może jakieś opinie? A może macie doświadczenia z tymi lakierami:]?
http://sklep.gabriellenails.pl/go/_info/index.php?user_id=2238&lang=pl&__utma=210286103.613229516.1349860098.1349860098.1 349860098.1&__utmb=210286103.5.10.1349860098&__utmc=210286103&__utmz=210286103.1349860098.1.1.utmcsr=facebook.co m|utmccn=%28referral%29|utmcmd=referral|utmcct=/l.php&page=4

loginka
10-10-2012, 23:05
Monis zerknij na strone Mistero Milano. Kup sobie zestaw startowy z tej firmy, a kolorki sa teraz na promocji za 30 zl do konca pazdziernika. Firma znana i polecana na forum, produkty dobre i czesto maja fajne promocje. Takich firm jak wkleilas jest kilkadziesiat, bo powstaja nowe hybrydy jak grzyby po deszczu na fali popularnosci tej metody. Lepiej kupic cos polecnaego i spradzonego, bo potem i tak bedziesz musiala zmienic caly zestaw jesli nieznana firma nie spelni Twoich oczekiwan. Widzialam w jakims poscie ze masz budzet 30 za lakier, tak wiec teraz masz okazje sie zaopatrzyc w tej wlasnie cenie :)

marchewka1
10-10-2012, 23:07
witam,mam jeden kolorek charbonne 05 bardzo przyjemny bezyk z pylkiem,ladnie kryje dwoma cienkimi warstwami,nie splywa,zadnych smog,utwardzalam w lampie led 30s,na bazie i topie w jednym charbonne mozna spokojnie ponosic 2 tygodnie bez niespodzianek, odmacza sie w acetonie po spilowaniu topa i biorac pod uwage cene, jezeli dobrze pamietam ok 40 zl 15ml,to polecam wyprobowac chociaz jeden kolorek,zalezy kto co lubi,jaka konsystencje itp,niestety nie dysponuje zdjeciem, pozdrawiam:)