PDA

Zobacz pełną wersję : Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

marta325
28-12-2010, 20:38
Witam Was dziewczyny. Dzisiaj ogladalam w telewizji jakis program i byla mowa o przedluzaniu paznokci. I uslyszlam cos o shilak lub szilak (nie wiem jak to sie pisze:D).To ponoc cos podobnego do zelu , tylko nie potrzeba lampy i trzyma sie 2 tyg. Cos jak lakier do paznokci, czy co?:huh: Czy ktoras z was slyszla cos o tym?

Askar
28-12-2010, 21:26
Tu macie link
Perfekcyjne paznokcie na Sylwestra - Aktualności - Między kuchnią a salonem (http://mks.plejada.pl/42058,perfekcyjne-paznokcie-na-sylwestra,aktualnosc.html)

i stronka Pani, która pokazywała tę metodę
http://www.ekertnails.pl/ekertsklep/oferta-shellac.html
na tej stronie znalazłam opis metody
"Pierwszy na świecie produkt typu Shellac Nail Color. Po prawie pięciu latach prac nad produktem w laboratoriach CND, nareszcie możemy zapewnić,
że to już koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania…
Powitajmy Shellac™ Nail Color! Produkt ten stanowi tak rewolucyjne odkrycie ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci - podkład, kolor, top coat - utwardza sie go z pomoca lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14dni, a usuwa się go w przeciągu kilku minut! Wiec czas potrzebny na wyschniecie produktu jest naprawde minimalny. Shellac kolor jest hypo-allergiczny, i “3-Free” czyli wolny od formaldehydu, toluenu i DBP. Produkt jest cienki i elastyczny jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane Wykonczenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych. Kolor buteleczki odpowiada kolorowi jaki uzyskuje się po nałozenu stylizacji Shellac."

Tosiaczek
29-12-2010, 00:35
Widzę że nie tylko ja to oglądałam :D


I co naprawdę trzeba być takim świetnym stylistą żeby móc to nakładac na płytkę. Bo ta babeczka tak gadałą.

Ps. Fajne miłą pazurki ale wydawało się jak by miała odrosty :D

unita
29-12-2010, 09:46
shellac to nic innego jak zel soa off o konsystencji lakieru, coraz wiecej firm ma w swojej ofercie takie produkty Harmony gellish, ibd gellac itd, ostatnio nawet w dobrej radzie widzialam z firmy inails, ale chyba tylko bezbarwny. i nie trzeba byc specjalista zeby je nakladac:D

Emilia B.
29-12-2010, 10:42
unita wyjęłaś mi to z ust (no z klawiatury :P ) też oglądałam :D żadna nowość ;)

nanami7
29-12-2010, 12:54
a ja właśnie też słyszałam, że to są jakieś lakiery i ponoć nie trzeba jakoś specjalnie płytki przygotowywać, ale nie chce mi się w to wierzyć.

unita
29-12-2010, 13:29
plytke tez trzeba przygotowac, tzn ja leciutenko zmatowic, a potem to juz tylko maluje sie jak lakierem utwardza , maluje, utwardza itd:)


musze poprawic:) przy shellacu nie trzeba matowic plytki, tylko paznokcie przygotowac jak do normalnego malowania:)

marta325
29-12-2010, 18:28
No wlasnie ten program ogladalam, ale nie caly :). Za to maz ogladal i powiedzial, ze nie trzeba miec lampy, haha. Dziekuje serdecznie za odpowiedz :kwiatek:

unita
29-12-2010, 19:03
W Niemczech jest juz wiele hybryd tych lakierozeli, teraz jest nawet promocja firmy Jolifi, Carbon sie nazywa i zestaw 10 lakierow kosztuje 55euro, takze ceny miejmy nadzieje beda spadac, bo shellac i gelish to jak na razie gorna polka:P

Elizabeth76
29-12-2010, 21:15
zobaczcie ile tego na allegro jest Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy (http://allegro.pl/listing.php/search?string=+shellac&category=45658&description=1)

ivonna70
29-12-2010, 21:30
Faktycznie, ale cena też niezła:o

goslava
29-12-2010, 21:51
no ceny sa powalajace

natalia268
29-12-2010, 23:27
kurcze ale super ! ciekawe czy to tak wszystko pieknie jest jak pisza... :)

Jade
29-12-2010, 23:39
Fajne bajery ale faktycznie ceny tez.

daisy77
16-01-2011, 00:35
Ja mialam zalozyc ten temacik ale jakos mi ulecialo z glowy :)
ja robie shellaciem pazurki, jest wspanialy dla pan ktore "nie lubia tipsow" , nic sie matowi , nie odtluszcza!
Poprostu sam shellac i to wszystko :) czyli podkladzik , kolor i nablyszczacz i nosisz do poki ci odrost nie przeszkadza :)
Mialam klientke ktora po 6-ciu tyg przyszla , bez odpryskow itp.
bardzo fajna sprawa musze przyznac.

beakta
16-01-2011, 21:59
Ja tez mam u siebie shellaca od lipca. Przyznam ze "ma wziecie" :) Wprawdzie nie zalecaja matowienia plytki lecz przecieranie plynem scrubfresh z cnd. Z tym ze przecieranie to dosc delikatnie powiedziane....porownuja to do zmywania czerwonego lakieru czyli dosc intensywne tarcie paznokcia po czym plytka staje sie odluszczona i matowa. Jest to ten sam plyn ktory ta firma stosuje przed aplikacja zelu czyli ma wlasciowsci odtluszczajace i zwiekszajace przyczepnosc produktu do plytki paznokcia.
Ogolnie fajny produkt...u mnie zaledwie kilka procent klientek zostaje przy tradycyjnym lakierze. Zdecydowana wiekszosc decyduje sie na shellaca. ( tu wszedzie wymawia sie to "szelak". nie wiem dlaczego pani w tym prograie mowi szilak ???)
Poki co jest 12 kolorow...w ciagu kilku nastepnych dni przysla mi nowych 6 i w marcu kolejne 6 wiec w sumie bedzie juz 24.

RedSunset
16-01-2011, 23:30
a mnie ciekawi koszt takiego manicuru z użyciem shellaca, i jaka jest różnica w cenie między malowaniem zwykłym lakierem a właśnie shellackiem?? bo zaopatrzenie się choćby w 10 sztuk kolorów to już duży wydatek...

beakta
17-01-2011, 14:28
No niestety niewiem jak to wychodzi w pl. U mnie koszt jednego zabiegu to koszt jednej buteleczki a z jednej buteleczki wykoknasz 20-30 setow, wiec fajnie to wychodzi :)

kashia83
18-01-2011, 00:19
Ja też pracuje na Shellac'u. Świetnie się trzyma na paznokciach, klientki są zadowolone, ale jednak nie każda może sobie na to pozwolić ze względu na cenę. W salonie w którym pracuje (1h)manicure+shellac 40 funtów!

Emilia B.
19-01-2011, 15:48
Ra również wypuściła na rynek takie "lakiery" i można je dostać w euro fashion :) I kosztują 57 zł a nie 100zł...

asia
25-01-2011, 14:48
tak teraz wszyscy to wypuszczają, ja mam takie cudo nazywające się gelish firmy harmony i faktycznie jest fajne, długo sie trzyma

kleo
25-01-2011, 14:56
właśnie czaję się, aby je kupić, ale na razie funduszy brak

przymierzam się do Astonishinga u nich to nazywa się Gelosophy
NSI też ma

z tego co słyszałam, to ponoć to nie barwi płytki, ale koleżanka mi mówiła, że barwi i z czerwonym to się trzeba namęczyć, jak Pani chce zmienić na jakiś jasny kolorek

asia
25-01-2011, 14:59
generalnie to do tego jest tez baza

samaron
25-01-2011, 14:59
Dlatego właśnie mają żelo-lakier podkładowy, który nakłada się pod ciemniejsze barwiące kolory.

Evelyn.
03-02-2011, 20:48
a ja mam o DR próbowałam.- godne polecenia , trzymają się bez piłowania na primer i żel podkładowy:D tu link dekorynka ZESTAW 5 ŻELI 5ml EASY-OFF RAINBOW (1433619214) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/dekorynka-zestaw-5-zeli-5ml-easy-off-rainbow-i1433619214.html)
do tego za zestaw 5 sztuk tylko 38 zł:)

tusia
04-02-2011, 14:53
królowa ale to nie są lakiero- żele:D

dzikakura
04-02-2011, 16:20
Dziewczyny, czy trzeba miec baze do tych zelolakierów jakas specjalna, czy wystarczy zwykly clear typu soak off, w koncu tez zdejmowany acetonem, czy aplikacja wyglada tak samo jak w przypadku zeli soak off, ze trzeba jakos specjalnie otulic wolny brzeg paznokcia, aby taki zelolalkier nie odpryskiwał?
Jak wyglada dopelnienie, czy zdejmujemy calosc(jak rozumiem-acetonem) czy podpilowujemy odroscik, na odroscik podklad(zalozmy ze rzeczywiscie moze to byc soak off jakokolwiek) i na to kolor

zupelnie glupia jestem to sie pytam-zaczyna byc moda na nature, ale na nature trwała... chyba warto takie cos miec.

Evelyn.
04-02-2011, 20:25
królowa ale to nie są lakiero- żele:D
tusiu... czy to w gruncie rzeczy nie to samo? zwłaszcza, że używam ich jako lakiero-żeli:)

Emilia B.
05-02-2011, 00:03
królowa to chodzi o to żeby bałaganu nie robić ;) do soak off jest osobny temcik ;)
a wydaje mi sie Kurcia że spokojnie można zwykłe soak off bo te żelo-lakiery to nic innego jak soak off tylko z pędzelkiem :D i trzeba jak przy zwykłych delikatnie otulić końcówkę. Niestety nie ma zwykłego uzupełnienia - trzeba ściągnąć całość i od nowa :)

adabellqa
05-02-2011, 01:00
dziewczyny a ja chcialabym sobie delikatnie przedluzyc paznokietki zelami easy off...jakbyscie mogly mi dac wskazowki lub link do tego tematu, jakies fotki czy filmiki najlepiej...
nigdzie na forum nie moge tego odszukac... pomozcie prosze :)

Emilia B.
05-02-2011, 01:10
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1978-jak-nakladamy-odmaczamy-zele-soak-off-easy-off.html prosze :kwiatek:

adabellqa
05-02-2011, 01:40
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/1978-jak-nakladamy-odmaczamy-zele-soak-off-easy-off.html prosze :kwiatek:

dziekuje dziekuje!! tak mi sie zdawalo ze to gdzies widzialam!:skacze: jestes super! :)

asia
05-02-2011, 02:16
a moim zdaniem zelolakiery są znacznie lepsze a to dlatego ze wolę ich konsystencję :D:D:D

dzikakura
05-02-2011, 06:19
a moim zdaniem asia .. na pewno masz racje:skacze:
maly spamik-admini wybacza:D

Zuuzaneczka
05-02-2011, 14:48
Ja chciałam kupić takie żelo-lakiery (zwał jak zwał :D) z Harmony, byłam nawet u dystrybutorów, ale cena mnie powaliła... Oprócz kolorowych trzeba mieć bazę i nabłyszczacz do tego, Pan :P tam pracujący dokładnie mi to objaśnił. Fajna sprawa, ale trzeba sporo zainwestować.

asia
05-02-2011, 20:22
a ja mam bez bazy i nablyszczacza i dziala ;) a teraz nsi fajną promocję zrobiło tam jest baza w zestawie wlasnie

paznokietki000
10-02-2011, 00:31
muszę mieć te shellac ;o !! wpiszę sobie zestaw w dotacji :slina:
Tylko ile za to brać? bo 130 zł to więcej niż stylizacja akrylowa czy żelowa , bez przesady . . . ile byście wzięły ?

asia
10-02-2011, 00:33
ok 60-80 moim zdaniem

Emilia B.
10-02-2011, 00:33
myślę, ze od 50 zł max 80 zł.

paznokietki000
10-02-2011, 01:38
To niech będzie 65 zł :D będzie git ?

Emilia B.
10-02-2011, 03:01
musisz sprawdzić czy taka cena się sprawdzi u Ciebie :) na pewno nie powinno to (wg mnie oczywiście) kosztować więcej niż przedłużanie :)

paznokietki000
10-02-2011, 03:26
Ta kobitka z "między kuchnią a salonem" mówiła że cena wacha się od 100 do 200 zł ;o To Ja się pytam ? ILE ONA BIERZE ZA STYLIZACJE AKRYLEM CZY ŻELEM ? :o :wow:

Emilia B.
10-02-2011, 11:08
tym co ona mówiła to sie nie sugeruj bo dla mnie to cena z kosmosu. Swoją drogą niezły na tym zarobek miałą bo z jednej klientki miała na 1-2 nowe buteleczki :D niestety nie każda z nas ma tę przyjemność żeby mieć nadziane klientki który wyłożą dwie stówy ot tak. Trzeba wypośrodkować tą cenę. Np 10 zł więcej niż utwardzenie naturalnej płytki. Bo jeżeli dasz 100 np to ktoś będzie wolał utwardzić sobie naturalna i pomalować lakierem :)
Trzeba dać taka cenę żeby dla klientek była kuszące ale też żebyśmy na niej zarobiły. Bo jak dasz 100 to myślę że może max 1 by sie znalazła hehe

paznokietki000
10-02-2011, 15:45
Tak jak widziałam na jej stronie że gwiazdy przychodzą do niej do salonu , pewnie to jakiś z warszawy . . .
Dzięki Emilko, tak właśnie wezmę troszeczkę więcej niż za uwtardzenie naturalnej płytki ^_^ tego shellaca i tak jest chyba 7,3 ml , myślę że nie zużyje się to tak szybko

Emilia B.
10-02-2011, 22:43
oj na pewno sporo secików z tego zrobisz :)

klanat
11-02-2011, 00:46
Oj jak ja lubie to forum:)
Wlasnie przyslali mi oferte z nsi i jest promocja na ten zestaw ale nie mialam pojecia co to jest ,teraz juz wiem :)
Dziękuje

KingaNiewiadomska
11-02-2011, 09:56
Ja byłam na pokazie prowadzonym prez panią Małgosię Ekert w Łodzi i powiem szczerze, że produkty mi się podobały. CND przy pedicurze mi się sprawdził ale shellac'a nie zakupiłam :)

dzikakura
11-02-2011, 10:35
tez uwazam, ze za shelack 2 stówki to cena z kosmosu zwazywszy, ze krocej sie je robi niz standardowe przedłużanie. Ja wziełabym w salonie 60 złotych

krasnaludka
11-02-2011, 17:23
dziewczyny czegoś nie kumam, czy można kupić bezbarwny shellac i zastosować go na kolorowy lakier? czym go zmywacie - aceton?:/:

Emilia B.
11-02-2011, 17:31
nie - żele to zele a lakiery to lakiery. jeżeli położysz na lakier to odpryśnie lakier razem z żelem na nim. Całość musi być zrobiona tym produktem i wymyślono go po to właśnie żeby nie używać lakieru :) jest to żel soak off tylko z pędzelkiem i innej konsystencji żeby nakładało się go jak lakier :) mniej więcej na tej zasadzie co lakiery nabłyszczające w pędzelku :)

syrena16
12-02-2011, 03:21
Drogie koleżanki :) tak jak już jedna z Was powiedziała że trzeba pogratulować firmie cnd reklamy i marketingu... na rynku pojawia się coraz to więcej ofert z zakresu żelo-lakierów-czyli czegoś czym w sumie jest shellac ... nie mniej jednak wydaje mi się na moja skromną kieszeń nie za te pieniądze... rozumiem sam kolor ale do tego sa dwa bezbarwne podkład i wierzchnia warstwa... no i akcesoria do usuwania z czym dziarsko poradziła sobie Pani na filmiku :
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Na tym forum znajduje sie temat o Mistero Milano:) i krzyżyk mi jeżeli przeinaczyłam nazwę ... ale jesteście w temacie więć wiecie o którą mi firmę chodzi... tam w ofercie znajduje się produkt strikte jak shellac... poczytajcie a i cena spadła o 50% połowę...
za nim wydacie fortunę może warto poeksperymentować ... a jeśli poszukacie to wierzę że więcej firm ma je w ofercie


pozdrawiam

Emilia B.
12-02-2011, 09:07
wiemy wiemy nawet na pierwszej stronie o tym pisałyśmy :D każda większa firma ma teraz produkt z tej serii :)
a na filmiku Pani sobie zdecydowanie utrudnia (dodaje roboty). Ja bym wlała aceton do miseczki, łapki wsadziła i wsio :)

asia
12-02-2011, 19:07
a nie uwazacie ze zelolakiery są raczej alternatywą dla pan, ktore robią manicure, a nie dla tych, ktore przedluzaja? (chodzi mi o rozwazania nad cena zabiegu)

Emilia B.
12-02-2011, 22:04
no to tak wychodzi te min 50 zł bo efekt jest przynajmniej 3 razy dłuższy niż przy lakierze zwykłym no i produkty jednak trochę droższe :)

losek78
13-02-2011, 10:09
ja mam mieszane uczucia , zrobiłam wywiad : i tak odrost jest widoczny bardzo zwłaszcza przy ciemnych kolorach i trudno wytrzymać 3 tygodnie , lepiej zrobić żelem i lakier a klientki sobie same zmieniają kolor kiedy mają ochotę , pół na pół ma swoje pazurki cienkie i miękkie i wtedy można zrobić twardym żelem ewentualnie żel kolor normalny jesli ktoś chce kolor na stałe,
jesli ktoś ma salon i dużo klientek na manicure plus lakier to wtedy się opłaca jak najbardziej bo zawsze to nowość i będzie przyciągać

samaron
14-02-2011, 18:14
Tutaj też mają: nailsPRO - żele uv producent, hurtownia kosmetyczna Łódź, sklep internetowy, artykuły do stylizacji paznokci - GELLAC - lakierożele (http://nailspro.pl/pl/kategorie/pokaz,gellac---lakierozele,85,1/)

Hania31
19-02-2011, 22:05
Dziewczyny identyczne kolory co podała Samaron w linku ma Silcare, baza/nabłyszczacz i kolory po 25zl.
Kupiłam i nosze od paru dni i zupełnie nic się nie dzieje, a mam paznokcie miekkie po zdjęciu tradycyjnych żeli. Zamawiałam od nich telefonicznie, bo na stronie jeszcze ich nie ma, nie wiedziałabym nawet i przepłaciła przynajmniej trzykrotnie gdyby mi maila nie posłali z ofertą (byłam kiedyś u nich odbiorcą hurtowym ;) ) kolorkow mają chyba 15 albo 16, mam w mailu palete kolorów i opis jak stosować więc jak ktoraś chce to moge wysłać.

Valia
20-02-2011, 11:13
Haniu wstaw jak mozesz:))))

Hania31
20-02-2011, 13:56
Mam nadzieję, że mnie nie zamkną :D oto treść maila z Silcare:

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU!!!



Color It!



Rewelacyjny system trwałego zdobienia paznokci naturalnych!



Alternatywa dla tradycyjnego lakieru. Kolor na paznokciach utrzymuje się do dwóch tygodni!



Łatwa i szybka aplikacja! Bez osłabiania płytki paznokcia.
DOSTĘPNE KOLORY:


http://images45.fotosik.pl/647/24a95b2b3d00c275med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24a95b2b3d00c275.html)


HASŁO?



Kolorze trwaj!



Wymagane produkty:



1. Żel baza-podkład- 2w1- Color It! Secure



2. Lakiero-żel Color It! W wybranym kolorze.



3. Cleaner do odtłuszczania i przemywania masy.



Zawsze dezynfekuj skórę dłoni klientki!



1. Na skórki nakładamy oszczędnie Cuticle Remover.



2. Rozmiękczone skórki odsuwamy patyczkiem lub wycinamy.



3. Nadajemy kształt wolnej krawędzi paznokcia.(Pilnik o gradacji 180/240)



4. Matowimy delikatnie całą płytkę (pilnikiem 180/240 lub blokiem do manicure).



5. Paznokcie przemywamy płynem Cleaner dehydrator.



6. Nakładamy cienką warstwę żelu Color It! Secure. Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Nie przemywamy!



7. Nakładamy cienką warstwę lakiero-żelu Color It! Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Nie przemywamy!



· Jeżeli jest taka potrzeba nakładamy drugą cienką warstwę. Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Nie przemywamy!



8. Nakładamy cienka warstwę żelu Color It! Secure. Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Przemywamy masę płynem Cleaner.



· Pamiętaj! Pokrywając paznokieć naturalny należy zabezpieczyć dokładnie krawędź wolnego brzegu przeciągając każdą warstwę żelu po za koniec paznokcia. Utworzony bufor zapobiegnie odspajaniu się warstwy żelu od naturalnej płytki.



Całość zabiegu można zakończyć nakładając na skórki oliwkę pielęgnacyjną oraz wmasowując krem w skórę dłoni.

losek78
20-02-2011, 14:00
super sprawa z tymi lakiero-żelami , szkoda że mam mało klientek - jeśli kto ma salon to :ok:

Emilia B.
20-02-2011, 14:22
Haniu - dzięki :kwiatek: super i chyba się skusze jak tylko już będe w ofercie w sklepie :)

klanat
20-02-2011, 14:28
Haniu tego nam było trzeba !!!! Dzieki

Hania31
20-02-2011, 14:56
Można zamawiać telefonicznie już, ja tak zrobilam... powiem Wam tylko że kolorki są ciut jaśniejsze i żywsze w rzeczywistości, jak zrobię wzornik (mam tylko 3 kolory na razie) to wstawię fotkę dla porównania.
Cieszę się, że mogłam pomóc, wiele wyczytałam z tego forum przydatnych informacji :D

Kaminia
21-02-2011, 12:15
My mamy w swojej ofercie Gelosophy i idą jak świeże bułeczki,wszystko pięknie się trzyma(na temat innych Hybryd się nie wypowiadam bo nie próbowałam)
Matowimy pazurka dajemy bazę ,2x kolor, top i wsio.Panie pomykają po kilka tygodni i z odrostem przychodzą.
Świetna sprawa kiedy stała klientka chce zdjąć pazuraski a my nie chcemy jej stracić ,proponujemy jej manicure hybrydowy i wszyscy są zadowoleni.
Pazurki po zdjęciu i położeniu hybrydy nadal są zadbane a klientka szczęśliwa.
Jeżeli ktoś jest z mojej okolicy to zapraszam pokażę co i jak.( oczywiście za Free)

Hania31
21-02-2011, 21:12
Silcare ma już na stronie te lakiero-żele Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna (http://test.silcare.pl/kategoria/5) linia COLOR IT :skacze:

Elizabeth76
21-02-2011, 21:22
allepaznokcie też cos ma w swojej ofercie ;) Żel lakier UV - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/kategorie/undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundef inedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedu/424/)

i dobrarada http://www.dobrarada.com.pl/k344,gellacq-lakierozele-manicure-hybrydowy.html

asiekfr
02-03-2011, 11:57
a ja to juz zglupialam z tym wszystkim!zupelnie nie wiem ktory zakupic(chodzi o marke ) ,tutaj u siebie jak kupie ,to drogo troche ... zwariuje chyba ,a babeczki mi sie w salonie zaczynaj pytac ,to musze Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu w troki zebrac i cos w koncu zamowic !!;(

asia
03-03-2011, 14:31
a ja testowałam już dr, kolor czerwony. jest baaardzo rzadki, bardziej niz zwykły lakier, trzeba się wprawić, bo jak machnełam pierwszą rękę taką normalną warstwą to jak malowałam kciuk to maly palec juz plyyyynął.... . 1 warstwa dobrze kryje. utwardzalam 3 minuty, nosze 2 dzien więc nie wiem jak trwałość.

czym jeszcze sie rozni od gelisha harmony, to ze od razu po wyjęciu z lampy się błyszczy i nie trzeba go przecierac. jest to fajne, ale za to problem będzie jeżeli będziemy chciały go użyc przy metodzie combo, albo namalowac nim frencza w pazurze zelowym

samaron
03-03-2011, 15:18
O Asia dzięki za recenzję, ale teraz zrobiłaś mi :blink:
dlaczego nie nadaje się do malowania frencza? dlatego, że za rzadki i spływa? nie namaluje się uśmiechu? a może gdyby użyć innego pędzelka (ja tak robiłam z białym żelem fantastico bianco MM)? a może ten biały z DR ma nieco inną konsystencję niż np czerwony? :huh:
Oświećcie mnie bo ja całkiem nieżelowa.

Hania31
03-03-2011, 18:05
A ja mam od DR kolor pastel peach i jest dość gęstawy, bardziej niż żele kolorowe tradycyjne, nic nie spływa... swoją drogą ciekawe czy u DR mają te lakiery różne gęstości czy akurat czerwony jest rzadki? Mnie denerwowało, że warstwa koloru troche pływa po bazie więc zaczęłam przecierać ją po utwardzeniu suchym wacikiem i teraz jest super :skacze: (kupiłam na allegro jeden na próbę jakiejś nieznanej firmy, napiszę za parę dni jak się sprawuje, bo nakłada sie super)

Elizabeth76
03-03-2011, 18:17
Mnie denerwowało, że warstwa koloru troche pływa po bazie więc zaczęłam przecierać ją po utwardzeniu suchym wacikiem i teraz jest super :skacze:

Co do tego przecierania bazy to właśnie na pokazie mistero milano Pani Emilia mówila że trzeba przetrzeć bo inaczej te żele spływają z tej bazy ;)

plushak
03-03-2011, 18:21
Ja dostałam swój dziś z mistero, się nie mogę doczekać aż go wykorzystam :D

Hania31
03-03-2011, 18:27
Co do tego przecierania bazy to właśnie na pokazie mistero milano Pani Emilia mówila że trzeba przetrzeć bo inaczej te żele spływają z tej bazy ;)
ano widzisz... człowiek sam musi czasem wydedukować ;) i przypuszczam, że french też ładnie wyjdzie na takiej przetartej bazie

asia
03-03-2011, 22:30
sami miałam na myśli, że jak namalujesz to potem musisz dodatkowo zmatowić w zasadzie :D:D

Hania31
05-03-2011, 13:27
http://images45.fotosik.pl/689/980b2e40f1bad0ffm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/980b2e40f1bad0ff.html)


to ten lakier co kupiłam na alegro, jest od tej firmy: Lakiero Żel Uv 15Ml Malujesz I Utwardzasz W Lampie, Kolorowe Świat Paznokci (http://swiatpaznokci.com.pl/opis/2046871/lakiero-zel-uv-15ml-malujesz-i-utwardzasz-w-lampie.html) nr 030, fajna ciemna czerwień... super sie nakłada i żadnych problemów, zauważyłam też ze ten lakier i od DR sa suche i błyszczace po utwardzeniu a jak sie je przemyje cleanerem to matowieją, nabłyszczam je dodatkowo bo jeśli klientka włoży gdzieś łapki w spirytus czy alkohol to żeby nie miała niespodzianki ;)
ta firma ma tez te same kolory lakierów co silcare tylko ciut inne opakowania 2Za1 * Lakier Żelowy Uv Black Prince 15Ml * Kolory, Kolorowe Świat Paznokci (http://swiatpaznokci.com.pl/opis/2109520/2za1--lakier-zelowy-uv-black-prince-15ml--kolory.html)

sztynka
07-03-2011, 17:40
Dziewczynki, a jakie kolorki do salonu kupić? Tak na początek? Bo się babki pytają?

Emilia B.
07-03-2011, 18:05
czerwień, bordo, róż jasny, magenta to podstawowe możesz się jeszcze pokusić o brąz i np pomarańcz :)
dobrze też mieć jakiś beżowy lub coś w tym stylu - jasny i bardzo delikatny :) z czasem można dokupi bardziej szalone kolorki ;)

su-beauty
10-03-2011, 13:01
Witam. My mamy w salonie Shellac'a od niedawna ale zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza na stopy. Wypróbowałyśmy na fryzjerce czy rzeczywiście będzie sie trzymać 2 tyg. wytrzymało ponad 2 tyg. Natomiast po 2 tyg na stopach był delikatny odrościk. Pewnie latem bedzie szał. Mamy na razie try kolory: czerwień makową, baroons i brąz. Ciekawi nas tylko jak bedzie wyglądał i ile bedzie sie trzymał french. A ceny usługi w Łodzi to 50zł na dłonie

Elizabeth76
10-03-2011, 13:37
Ciekawi nas tylko jak bedzie wyglądał i ile bedzie sie trzymał french. A ceny usługi w Łodzi to 50zł na dłonie

co do shellac french to podobno kiepsko sie trzyma słyszałam to na pokazie ,ale osobiście nie znam z praktyki :D

asia
13-03-2011, 16:15
czy ktoras ten silcera w koncu kupila? :D bo ja czekam na maila od nich i biore na probe :D

Chocolata
13-03-2011, 17:49
Ja kupiłam na próbe karminową czerwień z MM i na pierwszy ogień trafila mi się Pani uwielbiając a czerwień na pazurkach... mialam jej robić żelem zwyklym ale jak zareklamowalam jej MM to jej sie oczy zaswiecily.. zaraz po zrobieniu dloni poprosila mnie o stopy bo czas miala zarezerwowany na normalna stylizację. Wiec jesli chodzi o czas pracy - genialna sprawa!
Kolejne Panie wolały cos bardziej stonowanego a że nie mialam nic w kolorze plytki zrobiłam tak jak Pani Emilia na pokazie - baza, lampa, plyn, przetrzeć i lakier w wybranym kolorku. Jeszcze szybciej, jeszcze bardziej zadowolona klientka! Poprosilam wszystkie o opinię na temat stylizacji potygodniu i dwóch. Czekam niecierpliwie!

kashia83
13-03-2011, 19:27
Hej kobietki jak już wcześniej pisałam pracuje na Shellac'u ale zauważyłam, że jest mnóstwo podobnych porduktów o wiele tańszych. Jestem tylko ciekawa czy oby na pewno są dobre. Może któraś z Was stosowała tańsze odpowiedniki? Proszę Was o odpowiedź gdyż zastanawiam się nad kupnem :)

iwa1223
13-03-2011, 21:18
hej dziewczynki! moja szefowa kupiła ten żel z allepaznokci 32. Żel lakier - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/_32_Zel_lakier__8000.html) na próbę, robiłam jej wczoraj na stopach ale źle mi się nim robiło i nie wiem czy ja nie potrafię tym żelem, czy ten żel jest nie ciekawy... był moim zdaniem za gęsty na pędzelku dużo go zostawało mimo że obcierałam go kilka razy zanim na paznokcia przeniosłam, pozlewał się na skórki i zapowietrzył od razu. No i nie wiem czy dobrze zrobiłyśmy bo ona wymoczyła najpierw stopy żeby i pedicure i żel zrobić, może to też miało wpływ??

dizzzy_girl
16-03-2011, 11:33
A czy może któraś z Was używała żelo-lakierów od DR? Bo jestem ciekawa opinii :)

edytakon
16-03-2011, 12:29
i ja sie pokusilam na tansze odpowiedniki :(
C&C 2x LAKIER ŻELOWY 15ml aż 15 KOLORÓW (1464397317) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/cc-2x-lakier-zelowy-15ml-az-15-kolorow-i1464397317.html) i znajomej trzymaly sie 2 dni
niby sa to wyprodukowane dla Silcare, ale moze ja cos zle zrobilam :(

Alicja Chrzanowska
16-03-2011, 13:34
Też testowałam "najtańsze" lakiery i odniosłam dziwne wrażenie, że są to zwyczajne żele soak off w buteleczce na lakier. Nie mają konsystencji lakieru, nie są tak wytrzymałe, ogólnie jestem na "nie" :(

edytakon
16-03-2011, 14:27
Na pewno prawda, wiadomo chytry dwa razy traci, jak tylko bedzie pokaz hybryd w poznaniu chetnie pojdę :)

zosia_29
16-03-2011, 15:08
A testowała któraś z was lakierożele konkretnie firmy Silcare? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Alicja Chrzanowska
16-03-2011, 17:48
Zosiu odpowiedz na Twoje pytanie znajduje się trzy posty wyżej :)

Edytko jeżeli chcesz zobaczyć prezentację lakierów hybrydowych to zapraszam do naszego dystrybutora :) Kasia jak mało kto opowie Ci wszystko na ich temat :)

Hurtownia Shining Nails Studio
ul. Kazimierza Jarochowskiego 38
60-823 Poznań

tel.: 88 045 54 75
Paznokcie, tipsy Poznań | Shining Nails Studio (http://www.snstudio.pl)

Naprawdę warto bo właśnie wprowadziliśmy nowe kolory :)

http://images49.fotosik.pl/721/b358e58eeddf45d7med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b358e58eeddf45d7.html)

asia
17-03-2011, 00:51
i kolejne doświadczenia....

ibd fajne, jak harmony w zasadzie.

dr - czerwony testowalam i byłam zadowolona, zamówiłyśmy kilka innych kolorów i nie za fajnie to wygląda, bo w niektórych (brązowy, róż) jest rozwarstwiony pigment. ponoc tak ma być. ale to źle świadczy o jakości:/ co do wytrzymałości to ja z tego jasno czerwonego byłam zadowolona, ale już klientki różnie.

silcare- miałam w planach wziąć na próbe, ale poddałam się po wymianie maili, nie mają bordo ani białego (za to mają niezmiernie potrzebny kolor jasno szary hyhyhy :D:D:D )

w maju wchodzi magnetic z tym :D

zosia_29
17-03-2011, 11:28
Alicjo czytałam wyżej ale tam w sumie nic konkretnego nie ma napisanego, no zostanie metodą prób i błędów znaleźć własną firmę z lakierożelami :)

Lilka
17-03-2011, 17:20
A powiedzcie mi czy Żelo - lakiery / Shellac to to samo co manicure hybrydowy?

Emilia B.
17-03-2011, 17:45
tak to to samo :)

Lilka
17-03-2011, 18:09
Taki manicure to ciekawa sprawa, jest to nowość, jak na razie nie jest tak powszechny, ale mam wrażenie, że to się stanie modą, jak jeszcze kilka lat temu tipsy.
Teraz kobitki chcą mieć naturalne paznokcie i taki trwały manicure zdaje egzamin.

kasiulka81
17-03-2011, 19:05
No te lakiero-żele to super sprawa :skacze: napaliłam się na nie jak szczerbaty na suchary :D tylko sama jeszcze nie wiem gdzie kupię :huh: oglądałam na allepaznokcie i mają już coś takiego w swojej ofercie za 39,00 sztuka lub w promocji 2 takie lakiery za 59,00 zł :ok: Czy któraś z was już to z alle wypróbowała?????? ^_^

Sieciunia
17-03-2011, 20:32
a czy ktos probowal tego bez matowienia? Trzyma sie?

zosia_29
18-03-2011, 11:27
Sieciunia prześledź ten watek od początku. Dziewczyny pisały że trzyma się ale ciągle testują produkty firm...

Sieciunia
19-03-2011, 00:07
Zosiu czytalam caly temat i z tego co pamietam(bo juz chyba na 3 forach czytalam) wszyscy matowia. A ja mam na mysli konkretnie shellac CND. Czy ktos probowal bez matowienia i czy sie trzyma? Moze ktos sprobuje na 1 palcu, bo moze to matowienie to prowizorycznie. Moja mama o matowieniu nawet nie chce slyszec, wiec mysle, ze to istotne dla niektorych osob :)
bo jesli TRZEBA matowic to zwykly soak off, a ja bym chciala cos na temat prawdziwej hybrydy sie dowiedziec :D

Hania31
20-03-2011, 19:29
Jestem po pokazie hybryd z Peggy Sage... musze przyznac ze maja fajne kolorki, konsystencja raczej srednogesta, ladnie kryja juz 1 warstwa (zalecane sa 2 bardzo cienko), maja 3 rodzaje bazy - clear, pink mleczny i kamuflaz, bialy do frencz, nablyszczacz i 26 kolorow - chyba 4 sa z drobinkami, reszta matowe. Opakowania 5g dostepne sa we wszystkich 26 kolorach, a 15g z pedzelkiem w 8. Ponoc opakowanie 5g wystarcza na 15-20 klientek przy 2 warstwach. Po utwardzeniu ladnie sie blyszcza tak że nie trzeba na siłę kłasc nabłyszczacza. Pani na pokazie zrobila pazurki a nastepnie je zdjela plynem na bazie acetonu w 1o min (wacik z folią) odchodzily platami bardzo ladnie. Co ciekawe nie trzeba wcale dawac bazy, nic sie nie przebarwia a trzymaja sie rownie dobrze, tak wynika z relacji kolezanek juz pracujacych na tych zelach. Jak na razie sa dostepne u dystrybutorów i w Monimarze "Monimar" - Manicure Hybrydowy (http://www.sklep.monimar.pl/r551/Manicure_Hybrydowy)
to kolorki (odpowiadaja nazwami lakierom tej firmy)
http://images35.fotosik.pl/552/83bdcd2df305eadem.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83bdcd2df305eade.html)

zosia_29
21-03-2011, 14:20
Kolorki fajne ale cena też fajna :/:

Alicja Chrzanowska
21-03-2011, 16:00
Lakier schodził płatem, bo był świeżo nałożony, po tygodniu czy dwóch, już tak łatwo nie schodzi i trzeba wspomagać się pilnikiem :)

edytakon
21-03-2011, 17:03
Ja mam takie tanie z allegro za 19.99 i wlasnie one sa dla silcare produkowane... kolory niesamowicie przeciętne :( jakość jak pisalam wczesniej średnia, nie polecam, chociaz moze zrobilam coś nie tak, chyba skusze się na MM

kobietazpazurem
22-03-2011, 22:30
cena fajna ale są bardzo wydajne. My w salonie mamy żele do hybrydowego manicure utwardzane w lampce i powiem szczerze ze sprawdzają się tylko i wylacznie na plytce ktore nie miala przedtem zakladanych sztucznych paznokci. Bo zabiegu przedluzana paznokci te zele po prostu sie lamią. musi być klientka która przyjdzie na manicure i ma w miare ladne swoje naturalne paznokcie .

---------- Dodano o godzinie 18:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:50 ----------


Ja mam takie tanie z allegro za 19.99 i wlasnie one sa dla silcare produkowane... kolory niesamowicie przeciętne :( jakość jak pisalam wczesniej średnia, nie polecam, chociaz moze zrobilam coś nie tak, chyba skusze się na MM

za 19,99 nie spodziewalabym sie niczego lepszego. Ja mam w salonie bazy za 150 i kolorowe za 70zl

---------- Dodano o godzinie 21:30 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 18:51 ----------

Ostatnio do salonu zamówiłyśmy żele z nsi
Ja używam tego:

http://www.nsinails.com/images/naillab/2010/PolishPro_3.jpg


Na ile Wam starcza cały komplet żeli?

Agg88
23-03-2011, 10:23
hej moje drogie..troche namieszali w tej telewizji..bo mówili ze lampa nie jest potrzebna..a to totalna bzduraaa...sama nazwa wskazuje boo to sa żelolakiery...trzeba to utwardzac w lampie...inaczej nie wyschnie...a sciąga sie elegancko bez pomocy pilników itp...

kobietazpazurem
23-03-2011, 11:10
tak wystarczy wymoczyć w acetonie i sam ładnie schodzi. Do nich najlepsza jest lampa led w zwykłej też się utwardzi ale trzeba dłużej trzymać.

zosia_29
23-03-2011, 11:18
A ja się jakoś nie mogę przekonać do tych lakierożeli....

kobietazpazurem
23-03-2011, 11:27
ja powiem tak kilka klientek chciało zrezygnowac z przedłużonych i zrobić sobie lakierożele i to sie nie sprawdzało bo paznokcie po przedłużeniu były troszkę cieńsze. Żel pękał i odpryskał. Jest to rozwiązanie dla klientke które przez dłuższy czas nie robiły sobie paznokci i mają całą odrośnietą swoją naturalną płytkę i są przyzwyczajone do funkcjonowania w naturalnych- cieńszych paznokciach.

barbara_kawka
23-03-2011, 11:47
moim zdaniem to jest propozycja bardziej dla tych pań ktore do tej pory przychodzily na manicure ( jak sama nazwa wskazuje ) i zamiast malować lakierem mamy dla nich inna propozycje - zelolakier ktory wytrzyma dluzej niz lakier .

Hania31
23-03-2011, 12:27
Zgadzam się z powyższymi opiniami... tylko na zdrowe paznokcie naturalne, po zdjęciu żeli sa za cienkie, sprawdziłam na sobie i nosze na nich hybrydy ale musze bardzo uważać i szybciej mi odpryskują niż klientkom.
A napiszcie czy pod każdą bazę matowicie pazurki? Wczytuję się właśnie w opinie o Shellac na innym forum i tam piszą że nie matowią wogóle i trzyma sie rewelacyjnie...

unita
23-03-2011, 12:30
ja mam wlasnie cieniutka plytke, po przedluzeniu i te zele spisuja sie wysmienicie, wlasnie mi nic nie peka tylko "wygina" sie razem z paznokciem, jak dla mnie bomba

Sieciunia
23-03-2011, 23:50
A napiszcie czy pod każdą bazę matowicie pazurki? Wczytuję się właśnie w opinie o Shellac na innym forum i tam piszą że nie matowią wogóle i trzyma sie rewelacyjnie...
no i to mnie wlasnie najbardziej zastanawia. Nie wiem czym wszyscy sie tak zachwycacie, skoro i tak trzeba matowic pazura, niektore firmy i primera wymagaja, zwykly soak off i tyle... jesli do shellaca nie trzeba matowic to wtedy to jest rewelaja. Moja mama maluje lakierem, ale na matowienie w zyciu by sie nie zgodzila, wiec nie jest to do konca alternatywa dla klientek manicurowych.. Moja kolezanka we wtorek wybiera ie na taka hybryde. Shellac mianowicie z CND oryginalny. Jak moj szpieg wroci to napisze tu co i jak, moze i fote wkleje :D

kobietazpazurem
24-03-2011, 08:03
My w manicure i tak leciutko bardzo leciutko matujemy paznokcia aby sie lakier dobrze trzymł. Wczoraj ściągałam klientce te paznokcie i wyglądały tak jak przed założeniem. Paznokiec nie był ani troszkę wytrawiony. Sieciunia nie wiem czy masz salon czy w nim pracujesz ale jezeli tak to dziwię się bo w salonach jest naprawdę duże zainteresowane tymi żelami przez klientki. Bo najczęstrzy wykonywany zabieg to wlasnie manicure a klientki nie chcą lakieru który i tak zejdzie...

---------- Dodano o godzinie 07:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:01 ----------


Zgadzam się z powyższymi opiniami... tylko na zdrowe paznokcie naturalne, po zdjęciu żeli sa za cienkie, sprawdziłam na sobie i nosze na nich hybrydy ale musze bardzo uważać i szybciej mi odpryskują niż klientkom.
A napiszcie czy pod każdą bazę matowicie pazurki? Wczytuję się właśnie w opinie o Shellac na innym forum i tam piszą że nie matowią wogóle i trzyma sie rewelacyjnie...

Ja leciutko bardzo miękką gąbeczką matowie. No i fakt jeżeli klientka jest przyzwyczajona do mocnych, przedłużonych paznokci na tipsie czy szablonie , hybrydy jej nie posłużą bo sam jej paznokieć jest już cięższy. Jest to innowacyjne rozwiązanie tylko dla klientek manicure.

zosia_29
24-03-2011, 11:06
Ja również czytałam po różnych forach i też doszłam do wniosku że to właśnie tylko takim klientkom hybrydy się sprawdzą, które nigdy nie przedłużały swoich pazurków.

Sieciunia
24-03-2011, 14:32
Sieciunia nie wiem czy masz salon czy w nim pracujesz ale jezeli tak to dziwię się bo w salonach jest naprawdę duże zainteresowane tymi żelami przez klientki. Bo najczęstrzy wykonywany zabieg to wlasnie manicure a klientki nie chcą lakieru który i tak zejdzie...
Nie mam kochana i nie pracuje w salonie, bo za slabo moj czas wyglada poki co :D ale zaczynam o tym myslec.
No domyslam sie, ze zanteresowanie jest tylko chodzi mi o takie osoby, ktore za nic nie pozwola ingerowac w plytke jak moja mami, a i klientki sie takie moze i rzadkie, ale bywaja... Zainteresowanie takie hybrydami jest chyba dlatego, ze juz sama nazwa hybryda czy lakierozel, to juz nie zel z nazwy, ale tak naprawde to zwylky soak off, ale widocznie to taki chwyt psychologiczny na klientki, ktore zelu nie chca. I najwidoczniej sie sprawdza ;)

Elizabeth76
28-03-2011, 11:55
w Pruszczu na pokazie Denisenko również zostały zaprezentowane żelo-lakiery EF gellacco i Ra nails LACQUEREL można te dwie firmy ze sobą łączyc i podobno nic sie nie dzieje ani do jednej firmy ani do drugiej nie był używany primer utwardza sie je w lampie LEd 30 sekund lub 36watt 2 minuty
płytkę tylko trzeba przygotować pilnik 180 ;
odtłuścić ;
i nakładamy żelo -lakiery najpierw base potem kolor i na koniec top coat ;) żadnej warstwy nie przemywamy tylko kładziemy na lepką warstwę
Na pokazie zostały nałożone żelo-lakiery od razu na 4 paznokcie i dopiero do lampy i kciuk osobno czyli nic nie splywa również na drugiej ręce został pokazany french tak samo nalożony na 4 pazurki na spokojnie została przetarta linia uśmiechu i do lampy ;)

sztynka
30-03-2011, 00:56
Tym bardziej bez sensu całe zachodzenie w głowę skoro się matowi płytkę i w ogóle cokolwiek w nią ingeruje, toż to sa zwykłe silikonowce ehh, można takie od 10 zł za 5 ml dostać i są np. od Dobrej Rady to jest to samo :haha:

asia
30-03-2011, 01:25
chodzi raczej o latwosc nakladania, tu wystarczy ruch jak lakierem

Sieciunia
30-03-2011, 16:27
Tym bardziej bez sensu całe zachodzenie w głowę skoro się matowi płytkę i w ogóle cokolwiek w nią ingeruje, toż to sa zwykłe silikonowce ehh, można takie od 10 zł za 5 ml dostać i są np. od Dobrej Rady to jest to samo :haha:
takie samo zdanie mam. Caly czas zastanawim sie nad oryginalnym shellac'eim z CND, bo ponoc nie trzeba matowic

ewelinka:*
31-03-2011, 01:03
kurcze dziewczyny!! powielę kolejny raz pytanie: KTO? CZEGO używa? i JAK się to trzyma? przeczytałam od dechy do dechy... a jednak proszę o odpowiedź;) proszę o opinie

bestilka007
31-03-2011, 14:59
ja zakupilam z silcare kolory 62 i 56 i powiem wam kobitki ze jestem zachwycona 3 cieniutkie warstwy sobie nakladam bo mam krotkie i cienkie pazurki i nic sie nie lami i juz 2 tyg mialam na sobie ...... i musialam pilowac bo aceton sie skonczyl i wcale latwo nie bylo . teraz troche odpoczywaja mi pazurki wiec nic nie robie na nich ale jak dla mnie to te zelo lakiery rewela , nablyszczac nie trzeba bo swieca sie jaj psu jajeczka :P:P
buziaki

patricia85
31-03-2011, 23:34
kurcze dziewczyny!! powielę kolejny raz pytanie: KTO? CZEGO używa? i JAK się to trzyma? przeczytałam od dechy do dechy... a jednak proszę o odpowiedź;) proszę o opinie

no wlaśnie tez chcialabym sie dowiedziec :)
zastanaiam sie nad MM i black prince

Elizabeth76
01-04-2011, 08:25
dla zainteresowanych już sun flower też ma w swojej ofercie takie zelo -lakiery ;)

http://www.iv.pl/images/38951297486670424785.jpg

kobietazpazurem
01-04-2011, 09:16
a jaka jest ich cena?

Elizabeth76
01-04-2011, 09:53
a jaka jest ich cena?

1szt. 45 zł
3 i więcej 39.00 zł
10 i więcej 35.00 zł

patricia85
01-04-2011, 12:48
dla zainteresowanych już sun flower też ma w swojej ofercie takie zelo -lakiery ;)

http://www.iv.pl/images/38951297486670424785.jpg



jakie piękne kolory :love:
wybór jest duży
wiesz gdzie można kupić te produkty??
używała je któraś może??

Elizabeth76
01-04-2011, 13:09
wiesz gdzie można kupić te produkty??

tutaj ;) Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/pl,product,4290911,gelaq.html)

patricia85
01-04-2011, 13:30
tutaj ;) Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/pl,product,4290911,gelaq.html)

dzieki :)
mogłam się domyślec że na stronie sun flower :D
masz może jakąś opinie na ich temat?

milka_n
01-04-2011, 16:45
tutaj ;) Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby (http://sunflower.istore.pl/pl,product,4290911,gelaq.html)


Z tego co jest napisane na ich stronce wynika że nie trzeba matowić płytki tak? Jest napisane "Można stosować bezpośrednio na płytkę paznokcia." W sumie można to zrozumieć dwuznacznie- że bez matowienia bądź może chodzić o to że można na płytkę bez żadnej bazy i nie przebarwi płytki ;)
W sumie fajnie jakby mieli jakoś instrukcje, co po kolei jeśli chodzi o ich produkt ;)

Byłabym wdzięczna jak napisałabyś czy można bez matowienia i czy się trzymają, bo kolorki mają fajne, niektóre widzę pierwszy raz, w innych firmach takich nie maja, więc warto było by dokupić sobie od nich jeśli rzeczywiście trzymają równie dobrze jak np z MM, te które ja mam :)
Miałam też na próbę te tańsze typu

HIT Lakier Żelowy UV 15ml Black Prince *15 kolorów (1533245113) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/hit-lakier-zelowy-uv-15ml-black-prince-15-kolorow-i1533245113.html) oraz
16,50zł/szt * LAKIER ŻELOWY UV 15ml * 4+2 GRATIS (1503176637) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/16-50zl-szt-lakier-zelowy-uv-15ml-4-2-gratis-i1503176637.html?source=oo)

i powiem że masakra, odpryskują, pękają-wygląda z daleka jak pajęczyna no i trzymaja góra 3 dni ;/ Dobrze ze kupiłam pod jednej sztuce, bo szkoda pieniążków na takie tanie, beznadziejne "niby" żelo-lakiery;/ Dobrze że chociaż trzymają na paznokciach żelowych/akrylowych to zużyje je na pomalowanie :)

Jeśli chodzi o żelo-lakiery z MM to nie mam zastrzyżeń, trzymają super i nie odpryskują, z tym że ja matowie przed...nie mam pojęcia, bo nie próbowałam czy bez matowienia też trzymają. Kolorki mają super połysk ;)

Aaa i jeszcze mam jeden z DR, kładłam 2 razy i też było ok, z tym że są gęstsze i jak dla mniej troszkę gorzej się nakładają ;) Ale trzymają OK ;)

Elizabeth76
01-04-2011, 17:18
milka jak chcesz znać więcej szczegółów co do tego jak je stosować to wyslij pytanie lub zadzwoń do przedstawiciela sf . Ja Dziś dostałam od nich na pocztę info że takie zelo- lakiery są już u nich w sprzedaży i tą informacje wrzucilam tu w temat po za tym nie wiem ja z ich firmy sie trzymają i czy trzeba matowić płytkę . NA pewno trzeba matowic płytkę do takich jak : MM ,ra nails, EF o co ja wiem co do reszty sie jeszcze nie orientuje ;)

jeszcze wrzuce kolorystykę Ra nails LACQUEREL i EF Exclusive Gellacco jak pisałam te dwie firmy można łączyc są pod tym kątem testowane podobno przez instruktorki ;)

http://www.iv.pl/images/98459694447271905176.jpg


http://www.iv.pl/images/14908426142206544332.jpg

patricia85
01-04-2011, 20:59
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

ja napisalam do nich meila odnosnie aplikacji tych lakierow czy trzeba matowic i czy jest baza
jak mi odpisza to was poinformuje

---------- Dodano o godzinie 19:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:56 ----------

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

te kolory tez są piękne
i jest ich jeszcze wiecej niż ma sunflower
i weź tu teraz wybierz firme :/

Ukrywamy duże cytaty i staramy się nie cytować zdjęć

sztynka
01-04-2011, 22:36
Ja jak już będę kupowała to wezmę z Silcare. Mam większość produktów od nich, kolorowe żele również i jestem zadowolona, więc skusze się na pewno na cały zestawik później, bo na razie chętnych w salonie brak :placz:

patricia85
12-04-2011, 13:16
zakupilam 4 kolory z ranails
niestety kolory troche roznia się od tych na stronie
glitterland wyglada na różowy a jest raczej brzoskwiniowy
romance troche jak cegłówka
jak wypróbuje to napisze opinie o nich
w sumie to dam wam zdiecie jak w rzeczywistości wygladają
kolorki po kolei to velvet plum, rasberry, romance i glitterland

Tosiaczek
12-04-2011, 18:34
Mi dzisiaj dziewczyna z Mistero Milano przywiozła Te lakiery hybryd. ten zestaw cały z 22 kolorami. i nie miałam siły żeby go sprawdzić :( Ale powiem szczerze że opłaca się go kupić, bo całość kosztuje 1099zł. a kolory są świetne :) Będę musiała dać je na testery i zrobię zdjęcie. :) No i oczywiście pokaże wam jak wyglądają wszystkie w realu.

zosia_29
13-04-2011, 17:13
To czekamy na foty :skacze:

plushak
13-04-2011, 17:25
Jeżeli chodzi o hybrydy dla mnie to super zamiennik lakieru do paznokci, dla siebie i klientek, Panie które przychodziły na manicure, przychodzą na hybrydy, hybryda trzyma się dłużej, nie muszą czekać aż wyschnie, czego chcieć więcej ?
może ociupinkę niższej ceny ale to nowość to troszkę poczekamy:D

Agnieszka Praska
13-04-2011, 17:36
uzywa ktoras indigo?? chce zakupic kilka kolorkow i jestm ciekawa jak z trwaloscia :)

dzikakura
13-04-2011, 17:59
agulusia, szoko ma indigo i w sprzedazy i wlasnie wyprobowuje. Nawet chyba ma na paznokciach.
Na stowę powie Ci szczerze, czy warto, czy nie

ja mam teraz na sobie mistero milano i jeden pazur mi odszedł, reszta się trzyma, ale ja wiem, czemu mi odszedł, ja tym pazuru grzebie cały czas w zębie:nie_powiem::nie_powiem:

Elizabeth76
13-04-2011, 18:01
jeden pazur mi odszedł, reszta się trzyma, ale ja wiem, czemu mi odszedł, ja tym pazuru grzebie cały czas w zębie:nie_powiem::nie_powiem:

jesssooo kura :blink: :haha::leze:

Chocolata
13-04-2011, 18:13
Wczoraj zrobilam sobie hybrydy Indigo na lewej łapce i bedę informować jak i co:] Naklada sie zaczepiście, szerokie, miękkie pędzelki i baza bardzo ladnie błyszczy. Na zdjeciu kolor R04 - boski jak dla mnie!
39828
Dzis zrobilam nim stopki klientce wiec tez sie dowiem jak sie na stopach trzyma za kilka dni. Jak ma ktos papierki zamiast płytki to polecam dwie warstwy bazy, przemyć dopiero potem kolor dwie warstwy i na koniec baza z zawinięciem pod pazurka

Agnieszka Praska
13-04-2011, 19:57
szoko to czekam na relacje jak cos to u ciebie zamawiam :D

iwona
16-04-2011, 15:56
ja nie uległam szałowi tej nowości
jest to żel w formie lakieru, ale podobnie przygotowujemy płytkę jak pod żel i trochę ją ścieniamy z czasem
zwłaszcza kiedy klientka przychodzi za dwa tyg i ściągamy kolor acetonem i nakładamy nowy
myślicie że takie moczenie w acetonie nie niszczy paznokci?
niszczy
fakt zalezy jaka firma bo każda dysponuje innymi produktami

anka85
16-04-2011, 17:17
czy ktos moze sie jeszcze wypowiedziec kto mial produkty od DR ? jak sie trzymaja?
a jak wygladaja paznokcie po sciagnieciu tego lakieru ? wkoncu wykorzystuje sie aceton wiec paznokcie sa matowe ,wiec co zrobic jak klientka nie chce wiecej tego lakieru ,a zeby paznokcie jakos wygladaly ?

Tosiaczek
16-04-2011, 17:24
Kurka no pięknie piękne :skacze: w zębie grzebać :p

patricia85
16-04-2011, 17:56
użyłam moich lakierożeli tych od RaNail i troche mi się zlewaja
nie wiem czy to kwestia nauczenia sie ich kładzienia czy co
musze wkładac do lampy po jednym wymalowanym paznokciu na chwile zeby bylo ok
która z was używa produktów shellac CND i jak je sie nakłada? zlewają się?
bo zastanawiam się czy może lepiej wiecej zainwestować

edytakon
16-04-2011, 17:57
Kura jak to Kura dziobie... w ... zębie hehe :)

natia
16-04-2011, 21:53
Hejka,
ja mam schelaca dwa kolory czerwień ale taką z perłą i róż no i oczywiście baze i top i powiem tak jak matuje płytkę bo matuje pod wszystko pod zwykły lakier też ale jest to delikatny blok matujący i tylko kilka pociągnięć więc nie dajmy się zwariować kilka pociągnięć takim blokiem nie zniczy nam paznokci.
Ja mam takie w miarę silne paznokcie tylko ogólnie rozdwajające się i zawsze wszystkie długie a tu jeden czy dwa złamane a po hybrydach twarde że masakra i nic się nie łamie i nie rozdwaja. Nie mówię że hybrada je odżywia ale w pewny sposób ochrania przed urazem i ani aceton ani lekkie matowienie mi nie zaszkodziły.
A co do wytrzymałości to róż miałam dwa tygodnie i zmylam bo mnie odrost denerwował a czerwień dziś mam 14 dzień i super. troszkę delikatnie jest wytarty na brzegu ale troszkę błyszczą się super.
Ale nie mam zamiaru od nich zamawiać do cena moim zdaniem lekka przesada prawie 100 za 7,3 ml
teraz próbuje inne i następne będą MM bo w zestawia moim zdaniem bardzo się opłacają.
No to tyle troszkę się rozpisałam;-)
a jeszcze pytanko dziewczyny robicie hybrydami frencza? bo ja próbuje gelaca i jakoś nie bardzo się trzyma ale zrobiłam dopiero 2 osobą więc jeszcze go nie skreślam bo ma też dobrą opinie!;-)

samaron
17-04-2011, 16:19
....paznokcie sa matowe ,wiec co zrobic jak klientka nie chce wiecej tego lakieru ,a zeby paznokcie jakos wygladaly ?
Wystarczy po zdjęciu wypolerować polerką ;)

Candynails
17-04-2011, 16:38
mojej znajomej jakaś super "zdolna" stylistka przedłużyła paznokcie hybrydem i zdziwiona, ze się połamały, właśnie wczoraj mi to pokazała;p;p heh

Sorcha
17-04-2011, 17:00
No to nieźle. Powiem szczerze, że na to bym nie wpadła:)))))

Candynails
17-04-2011, 17:06
no właśnie, to trochę dobijające, kasy mało nie bierze za paznokcie, klientek ma dużo, a tak karygodne błędy popełnia;/

samaron
17-04-2011, 17:11
Nie offtopujemy !!

stefcia92
20-04-2011, 10:23
a uzywa któraś z Was może SUNNY NAILS?

losek78
20-04-2011, 13:34
ja nie używałam ale widzę ze na allegro sporo tego im idzie

stefcia92
20-04-2011, 20:34
wlasnie patrzylam ze nawet niezłe promocje maja.

losek78
20-04-2011, 21:18
no to co szkodzi wypróbować - można 1 kolor na próbę kupić a sprzedawca chyba zaufany

kasiulka81
25-04-2011, 21:20
Czy miała któraś z Was do czynienie z lakiero-żelami z alle ???? Jeśli tak to podzielcie się kochane spostrzeżeniami i pokażcie które macie :) bo jest tam kilka różnych rodzajów

Sunshinee
30-04-2011, 16:59
Dołączam się do pytania kasiulki :) Na allepaznokcie chcę zamówić ten 5ml na spróbowanie 05. Lakier żelowy UV 5ml. - Allepaznokcie.pl (http://www.allepaznokcie.pl/_05_Lakier_zelowy_UV_5ml___8318.html) .

A i takie pytanie jeszcze, bo nie zrozumiałam nawet po przeczytaniu całego tematu. Czy ten żelo-lakier można nakładać na przyklejonego tipsa? Albo na cienką warstwę żelu przezroczystego? Chodzi mi o to, że ja naturalki mam okropne i jeśli chcę, żeby jakiś lakier na moich paznokciach dobrze wyglądał, to i tak muszę go przedłużyć tipsem. No a jak przykleję tipsa to wypadałoby wszystko trochę wyrównać żelem - i czy właśnie na takie cuś można ten żelo-lakier położyć?

ewelinka:*
30-04-2011, 17:14
Sunshinee MOŻNA, ale... nie odpłaca się kłaść tych żelolakierów na już i tak przedłużonego żelowanego pazurka, bo wystarczy położyć zwykły kolorowy żel, albo zwykły lakier do paznokci, który na żelu czy akrylu jest wystarczająco trwały... kwestia ekonomiczna, ale przeciwwskazań nie ma;D na pewno będzie się wszystko super trzymać!

Sorcha
30-04-2011, 17:18
Skoro lakier hybrydowy trzyma się na naturalkach, to tym bardziej będzie trzymał się na żelu. Tylko wydaje mi się, że szkoda go na żel, jest przecież tyle kolorowych żeli i kosztują dużo mniej niż lakiero-żele:)

---------- Dodano o godzinie 16:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:17 ----------

Ewelinko, wyprzedziłaś mnie o kilka minutek:)

ewelinka:*
30-04-2011, 17:25
hehe;) ale to samo uważamy...

Tosiaczek
30-04-2011, 18:55
Mam cały zestaw hybryd od Mistero Milano i są extra. Kumpela która jest fryzjerką i robi w salonie wszystko bez rękawiczek trzymają jej się 1,5 tygodnia. A mojej mamie dwa dni temu coś odprysło, a dzisiaj mijają chyba 3 tyg. od zrobienia. Dzisiaj robimy nowe :)

Sunshinee
30-04-2011, 20:17
Dziękuję za odpowiedź :)
Tak się na te lakierożele nakręciłam, bo - jak pewnie Ewelinko zauważyłaś - z lakierami mam mały problem :D A i nawet jakbym jakiegoś dobrego dorwała to ja zaraz łapkę gdzieś wsadzę albo coś zrobię i lakier brzydko odrapany. Az tymi żelami kolorowymi... No właśnie, jak to z nimi jest? Kryją różne niedoskonałości, np. źle spiłowany próg tipsa albo jakieś podpowietrzenie tak jak cover? Ja do tej pory miałam tylko kolorowe ale te clear - przezroczyste,więc nie sprawdzałam.:)

ewelinka:*
30-04-2011, 20:50
Sunshinee próg tipsa trzeba koniecznie zniwelować, zrównać z płytką, podpowietrzenia usuwać pilnikiem i dopiero uzupełniać, zbudować żelem, nadać kształt i wtedy aplikować kolor. nie wolno nam tego zkryć coverem! żele kolorowe jednak przez gęstszą konsystencję niż lakierożele mają jako takie właściwości samopoziomujace, ale nimi pazurka nie buduj! buduj clearem, a na to cienkie warstwy koloru.

xsunnyolciax
02-05-2011, 00:34
zapowietrzenia nie można przykrywać!! dostanie się wilgoć i grzybki gwarantowane :aty: trzeba wypiłować ładnie wszystko.

tusia
02-05-2011, 11:05
a ja mam pytanie czy miałyście przypadek, ze kolorowa hybryda połozona na pazurek zaczyna sie marszczyc miejscami?? za duzo lakierozelu połozyłam na raz?

barbara_kawka
03-05-2011, 17:37
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
ja przed takim zabiegiem raczej bym nie moczyla stopek ... ;)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
koleżanka IWA wystawila opinie wyzej ;) czytac , czytac i jeszcze raz czytac ( ze zrozumieniem ) !!
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
gdyby to bylo to samo to doswiadczone stylistki nie zmienialyby na hybrydy ;) a dobrze wszystkie wiemy jak dla naszego budzetu koncza sie takie zele za 10 zl ... lapiemy sie na cene a potem sie okazuje ze sa do ()() :)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
KURO MOJA TY JEDYNA !! :haha::haha::haha: masz szczescie ześ się przyznała ;)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
kochana a co w dzisiejszych czasach nie niszczy paznokci ?? sprzatanie bez rekawiczek ( a nawet i w nich ) i kontakt z chemią , stukanie w klawiature , obgryzanie , dłubanie w zebie , nosie i innych czesciach ciala ... wymieniac dalej ? duzo by sie znalazło . A pamietaj ze to zabieg bardziej dla klientek manicurowych ktore przylezą za tydzien na nowy manicure i bedziesz zmywac zmywaczem ktory tez jakas chemie w sobie ma ... wiec bilans : lepiej raz na 4 tygodnie i zmywac niz co tydzien moim zdaniem . albo jeszcze lepsze klientki ktore same maluja po wizycie na manicure i maja w domach acetonowe zmywacze :]:]
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
tak j/w albo polerka i bezbarwny lakierek ;)
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Tuśka całkiem możliwe ... ja hybryd nie robiłam nigdy jeszcze ale na zwyklych lakierach dzieje sie podobnie . a moze sie przez ta grubszą warstwe zle utwardzil i baba gdzies sobie zmarszczyla :)

tusia
03-05-2011, 20:21
u mnie wygladało to tak:
nałozyłam baze i utwardziłam.... potem kolor i do lampy i podczas utwardzania zaczał miejscami sie marszczyć ......

Elizabeth76
03-05-2011, 20:35
Tusia a przemyłaś bazę?? bo na pokazie Pani Emilia zalecała przemycie bazy ;)

tusia
03-05-2011, 20:50
raz nie przemyłam ale na nastepnym juz przemyłam i troche mniej sie zmarszczło.....podejrzewam, ze przesadzilam z iloscią lakierozelu na jedna warstwe...sprawdze przy nastepnej okazji........

Chocolata
03-05-2011, 21:05
Ja zawsze przemywam bazę i pierwszą warstwę hybrydy kolorku kładę cienko i nie przykładam większej uwagi do "równości" materiału przy skórkach, dopiero drugą warstwą koloru ładnie "maluje" kształt przy macierzy. Najważniejsze żeby zawinąć ładnie na wolnym brzegu pierwszą i ostatnią warstwę. Mam na hybrydy coraz więcej Pań, a jedna z nich jest kobietka ktora sprząta firmy i mieszkania prywatne, więc choć robi w rękawicach zawsze jest możliwość uszkodzeń. U niej trzymają się dwa bite tygodnie, więc egzamin zdany myślę:]

dzikakura
03-05-2011, 22:15
tuśka, ewidentnie za gruba pierwsza warstwa i wiem jak sie pomarszczyla, jak zleprzyklejona tapeta:skacze:

cieniutenko dawaj, jak "pomarszczylam" klientce hybryde z tydzien temu mimo, ze baza wszystko ladnie przykryła to przyleciala na drugi dzien z reklamacja, bo pierwsza warstwa koloru odłupywała się od drugiej, o

jak najbardziej na zwykly żel, w sensie przedluzony pazurek mozesz polozyc hybrydę, to nie do konca tak, ze zwykly lakier polozony na przedluzke ma taka sama trwalosc jak hybryda, ja klade tez na przedluzkę z cleara i zauwazylam pare istotnych roznic
- dobra hybryda idealnie sie poziomuje, lakierem bywa roznie, hybryda rownomiernie sie rozplywa
-przy skorkach jest taki sam kolor jak na czubku
- po polozeniu hybrydowego przezroczystego nablyszczacza kolor hybrydy jest o wiele bardziej odporny na np: wypiłowanie znacie to nie? po stylizacji zawsze mam wypilowany lakier na wskazujacym i serdecznym
- hybryda polozona na przedluzkę z cleara jest idealna tez dla fryzjerek, bo lakier sciera sie na koncówkach nawet polozonym na akrylu badz zelu, a hybryda na przedłużaku sie nie sciera

i ostatnia najwazniejsza rzecz-ja kura eksperymenciara zaeksperymentowalam z lakierem hybrydowym połozonym na przedluzonego pazura, kiedy zrobił się odrost. Przy odroscie jak wiemy robi sie uskok przy skorach, nie chcialo mi sie sciagac jednakze calej hybrydy "do czysta" choc jest to zalecane, byc moze jest to zalecane przy pazurkach naturalnych pomalowanych hybryda... ja zrobiłam tak: sciagnelam tylko nablyszczacz i wypilowalam odrobinke uskok, na zmatowiony kolor polozylam baze hybrydowa (przy skorach grubiej aby zniwelowac uskok, a przy wolnym brzegu cieniutko) utwardzilam, przemylam, na to tylko jedna warstwa koloru i znow baza,ktora jest nablyszczaczem i.. trzyma. drugi tydzien. Moze to niezgodne ze sztuką, ale trzyma, no:skacze::skacze:

P.S. Dotyczy to hybryd misteromilano-innych na razie nie mam:skacze:

Chocolata
03-05-2011, 22:40
Klientkom radze nie ogłaszac takich cudów bo przestaną placić co 2 tyg 50 zl:] i zachcą odrosty robic za 20:]

kasandra262
04-05-2011, 07:16
Dziewczyny mam pytanko czy podkład może być akrylowy czy musi być koniecznie żelowy? i clear tak bo nie wiem czy dobrze skumałam nie krzyczeć proszę :D , bo chcę sobie zamówić na próbę ze 2 hybrydki :P

Emilia B.
04-05-2011, 09:49
musisz mieć hybrydową bazę nie zwykły zelik a tym bardziej nie akryl:)Metode hybrydową wymyślili dla klientek które zazwyczaj przychodziły na malowanie ;) i tu maja odpowiednik tego tylko bardziej trwały :)

Agnieszka Praska
05-05-2011, 10:14
coraz bardziej mnie to kusi:) choco chyba sie do ciebie zglosze:D narazie tylko jeden kolorek na probe chce:)

mam prosbe ma ktos foto czerwieni z indigo na lapkach?? bo dla mnie na stronie wiekszosc wyglada tak samo:huh: potrzebuje ladnej czerwieni nie perlowej i bardziej krwistej niz pomaranczowej :D
zastanawiam sie na r02 i r05

Elizabeth76
05-05-2011, 10:50
coraz bardziej mnie to kusi:)

mam prosbe ma ktos foto czerwieni z indigo na lapkach?? bo dla mnie na stronie wiekszosc wyglada tak samo:huh: potrzebuje ladnej czerwieni nie perlowej i bardziej krwistej niz pomaranczowej :D
zastanawiam sie na r02 i r05

agulusia mnie też kusi czerwień indigo ja mysle nad tym 02:slina:

dizzzy_girl
05-05-2011, 10:56
agulusia - u mnie w galerii jest czerwień krwista z indigo ;) na żywo kolorek na prawdę rzuca się w oczy :D

Elizabeth76
05-05-2011, 11:20
agulusia - u mnie w galerii jest czerwień krwista z indigo ;) na żywo kolorek na prawdę rzuca się w oczy :D

dizzzy a jaki to numerek tej czerwieni ??

Chocolata
05-05-2011, 11:42
Wczoraj zrobiłam kilka próbniaków na tipsach clear z kolorków jakie mam w salonie i dziś wam wrzucę foty jak tylko dotrę do pracy:]

http://i1091.photobucket.com/albums/i384/Szokolada/DSC04027ss.jpg

germana
08-05-2011, 13:34
Dziewczyny kochane...:cwaniak2:

używała któraś Lacquerize z Perfect Beauty ?
na jakimś forum czytałam że różnie to bywa ze zdejmowaniem ale kolorki mają cudowne...
i ciekawi mnie jak wygląda kwestia trwałości.

bo ostatnio kminie czy MM czy indigo i teraz jak zobaczylam PB to już zgłupiałam...
które w końcu...^_^
a może jakieś inne..

aj! :(

dzikakura
08-05-2011, 14:22
szooooko, hybryda to hybryda, nie ma za 20 zlotych:skacze: za 20 zlotych to nawet ja, glupia kura nie robię:) nie mowiąc juz o salonie!:)


ja uwazam ze na szkieleciku z akrylu spokojnie moze byc. dla pewnosci przejechalabym bazą hybrydową. Ale ile dziewczyn tyle opinii. Tylko czy wlasnie, nie mijamy sie z celem tworzac szkieleciki (takjak ja) ze zwyklych materiałów):)))

Bo to ma niby byc lepsza w trwalosci wersja lakieru -ta hybryda:)

marta325
08-05-2011, 19:56
kupilam ostatnio lakierozel z magnetica. Super sprawa. Piekny czerwony kolorek i trzyma sie juz 10 dni :)

Zuuzaneczka
08-05-2011, 20:14
Ja polecam Gelish Hand&Nail Haromny. Drogie, ale bardzo trwałe i super kolorki :)

germana
09-05-2011, 12:30
Zuuzaneczka (http://forum.wzorki.info/members/6329-zuuzaneczka.html) - przez przypadek dzięki Tobie odkryłam hybrydki jakie miała moja znajoma.:przytul:

widziałam się z nią ostatnio i coś poszło właśnie apropo hybrydek bo mówiła że była u kosmetyczki itd.... pokazała mi śliczniusie bez ani jednego odprysku mówi że już ponad 2 tyg temu zrobiła... ( a normalnie sprząta i zmywa)
zapytałam, czy się orientuje jakie jej kosmetyczna nakładała bo ostatnio zastanawiam się nad wyborem firmy...

a ona jakieś na g.
No i tak wysłałam jej ze 3 z napisem na g. i jeszcze kilka
aż w końcu wczoraj podesłałam jej te, bo fajna gama kolorów... i tu dzisiaj mi pisze "o te miałam"

Mimo ceny chyba jednak się skusze bo widziałam i macałam że faktycznie sa niezłe :)

W sumie cena samego lakiero żelu nei jest dużo wyższa,(+5-15 zl) jedyny problem to chyba kupienie bazy i wykańczającego...
ale dla mnie posiadanie 2 innych rzeczy brzmi bardziej sensownie bo one chyba mają ciut inne funkcje...
( jeśli się mylę to mnie sprostujcie bo ja żelowa nie jestem ;))

Zuuzaneczka
09-05-2011, 14:37
Zdecydowanie mają inne funkcje, bo nawet konsystencja jest zupełnie inna itd, czytałam o Gelish'u w AP i ponoć właśnie ta pioruńsko droga baza daje tak dużą przyczepność :)

alkaniolek
11-05-2011, 22:42
Czesc babeczki
Chcialabym sie poradzic. Zakupilam sobie wlasnie shellac kolorek GOTCHA. Zrobilam wszystko tak jak filmiki z instrukacjami, czyli baza 10 sek 2 krycia kolorem po 2 min i na koniec top coat na 2 min.
Zrobilam juz na sobie na kolezance i kuzynce, na kazdej z nas wyszly takie jakby smugi, wszystko pieknie sie blyszczy, ale kolor nie jest rownomierny i np. koncowki paznokcia biale przesiwtuja i takie ciemne smugi- jakby kolor byl nierownomierny. Nie wiem co jest tego przyczyna, moze cos doradzicie? Myslalam ze jeszcze jedno krycie czyli w sumie 3 krycia kolorem pomoga, ale nie pomoglo i "smugi" pozostaja w dalszym ciagu... Nakladam tez tak jak pokazywali od gory do dolu na 3 razy...

asia
11-05-2011, 23:16
a moze wie któraś jak zmyć hybrydę ze spodni....?:D:D aceton i pranie nie pomoglo :/

Patii
12-05-2011, 01:24
Któraś z was pytała o lakierożele SunnyNails z Allegro ;) Jak już to zamawiajcie je od sprzedawcy JAAPEE. Bo w sumie on rozprowadza tę firmę w intrnecie;)

Bardzo ciekawią mnie te hybrydki, ale kurcze... Mam jedna kobitke raz na miesiac albo i rzadziej i wszystkie chca french... mało kto chce pazurki pomalowane lakierem albo jeden kolorek...

Chyba najlepsze jest w nich to, że tak długo trzymają się pazurka:D To mi się chyba najbardziej podoba:)

Któraś z Was też pisała co lepiej: co tydzień na manicure czy raz na kilka tygodni na hybrydki? Zależy jak na to patrzeć:D Tak masz kase co tydzień... A tak masz kase raz na te kilka tygodni:D:)
Pomimo tego, hybrydki są chyba dużym ułatwieniem...:)

germana
12-05-2011, 17:29
ale hybrydkami chyba tez można zrobić frencha ( mam zamiar przetestować ^_^)

Emilia B.
12-05-2011, 17:40
można - było o tym w ostatnim numerze "Paznokci" ;)
a mi dzis przyszły z indigo :slina: i mam zamiar dziś wypróbować - nózie już czekają hehe :D

Joanna Szeremeta
13-05-2011, 19:59
Czesc babeczki
Chcialabym sie poradzic. Zakupilam sobie wlasnie shellac kolorek GOTCHA. Zrobilam wszystko tak jak filmiki z instrukacjami, czyli baza 10 sek 2 krycia kolorem po 2 min i na koniec top coat na 2 min.
Zrobilam juz na sobie na kolezance i kuzynce, na kazdej z nas wyszly takie jakby smugi, wszystko pieknie sie blyszczy, ale kolor nie jest rownomierny i np. koncowki paznokcia biale przesiwtuja i takie ciemne smugi- jakby kolor byl nierownomierny. Nie wiem co jest tego przyczyna, moze cos doradzicie? Myslalam ze jeszcze jedno krycie czyli w sumie 3 krycia kolorem pomoga, ale nie pomoglo i "smugi" pozostaja w dalszym ciagu... Nakladam tez tak jak pokazywali od gory do dolu na 3 razy...

Moja droga
Przede wszystkim do metody manicuru hybrydowego poza dobrymi produktami (w zasadzie tylko CND) trzeba jeszcze dbać o żarówki w lampie. Jeżeli pozostają ci smugi na paznokciach przyczyną takiego stanu rzeczy mogą być albo kiepskie żarówki (dawno nie wymieniane) albo zbyt gruba warstwa nałożonego produktu.
Shellac nie lubi ciepła, także dobrze jest mieć lampę z wentylatorem, dodatkowo jezeli żarówki są stare lampa będzie się mocno grzała ale produkt nie będzie się utwardzał.
Na początku tego wątku dziewczyny pisały, że to żadna filozofia nałożyć sobie shellac - przykro mi ale nie mogę zgodzić się z takim stwierdzeniem. bardzo wiele stylistek paznokci ma problemy z pierwszymi aplikacjami shellac-a. Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie się na szkolenie lub warsztaty organizowane przez lokalnych dystrybutorów.

Drogie dziewczyny - nie mogę się również zgodzić iż wszystkie produkty są takie same lub bardzo podobne. Firma CND spędziła w swoich labolatoriach 5 lat nad stworzeniem produktu jakim jest shellac. Cała gama kolejnych produktów powstała w kilka miesięcy później kiedy metoda ta zaczęła odnosić spektakularne sukcesy. Jak same widzicie chociażby na allegro, większość sprzedawców podpiera się nazwą shellac (która de facto jest znakiem towarowym CND) aby sprzedać swój produkt.
Same zresztą często używacie nazw "lakiero-żele" a shellac to LAKIER HYBRYDOWY, który usuwa się acetonem. Oczywiście nie piszę, że inne produkty są złe, piszę tylko iż nie są to lakiery hybrydowe a żele soak off. Wielu z naszych klientów, którzy zakupili shellac nie chce już wracać do innych produktów, powmimo wyższej ceny shellac-a.

---------- Dodano o godzinie 18:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:49 ----------

Sieciunia jeżeli użyjesz Pure Scrub z CND nie będziesz musiala matowić płytki.

alkaniolek
14-05-2011, 20:24
Dziekuje bardzo za odpowiedz, lampe uv (36w) mam dopiero co kupiona, niestety nie ma wentylatorow, moze w tym tkwi problem... Sprobuje tez dzisiaj znow nalozyc ciensza warstwe..

Edit: Wlasnie wyprobowalam nowy kolorek cocoa, wyszlo znacznie lepiej, nie ma smog, ale zobacze w swietle dziennym jutro, wiec to chyba jednak nie lampa...

Przy okazji chcialam zapytac czy ktos pracuje na cnd uv lampach, ktore zalecaja do shellaca, czy uzywacie zwyklych, lub macie porownanie w obu przypadkach, prosilabym o opinie. :)

barbara_kawka
15-05-2011, 10:51
Moja droga
Przede wszystkim do metody manicuru hybrydowego poza dobrymi produktami (w zasadzie tylko CND) trzeba jeszcze dbać o żarówki w lampie. Jeżeli pozostają ci smugi na paznokciach przyczyną takiego stanu rzeczy mogą być albo kiepskie żarówki (dawno nie wymieniane) albo zbyt gruba warstwa nałożonego produktu.
...... Oczywiście nie piszę, że inne produkty są złe, piszę tylko iż nie są to lakiery hybrydowe a żele soak off. Wielu z naszych klientów, którzy zakupili shellac nie chce już wracać do innych produktów, powmimo wyższej ceny shellac-a.


doslownie nie piszesz . ale stwierdzenie ze tylko cnd jest dobre ( jak sie domyslam masz cos wspolnego z ta firma ) dla mnie jest jednoznaczne .

Joanna Szeremeta
16-05-2011, 18:51
doslownie nie piszesz . ale stwierdzenie ze tylko cnd jest dobre ( jak sie domyslam masz cos wspolnego z ta firma ) dla mnie jest jednoznaczne .

Droga Basiu
Pracujemy już od dłuższego czasu na shellac-u - to fakt, ale jak większość stylistek próbowałam sprawdzić również inne firmy i nie dają one takiego efektu jak shellac. Często nowe klientki przychodzące do naszego salonu narzekają na metodę manicuru hybrydowego i w większości przypadków jest to wina właśnie produktów. Tylko i wyłącznie z dobrego serca napisałam kilka rad po to aby dziewczyny niepotrzebnie nie wyrzucały pieniędzy w błoto.

---------- Dodano o godzinie 17:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:47 ----------



Przy okazji chcialam zapytac czy ktos pracuje na cnd uv lampach, ktore zalecaja do shellaca, czy uzywacie zwyklych, lub macie porownanie w obu przypadkach, prosilabym o opinie. :)

Alkaniołek
My pracujemy na lampach shellac. Są one specjalnie skonstruowane do tej metody - równiece pomiędzy zwykłą lampą a tą to: inne nachylenie żarówek, wentylator (chyba że ma się lampę z wentylatorem), miernik zużycia żarówek (w tej metodzie bardzo pomocna rzecz), lampa ma kilka przycisków odmierzających czas (np przycisk który odmierza tylko 10 sek na bazę, itd.)
W zasadzie to tyle. Jeżeli komuś bardzo zależy może sobie taką lampę kupić ale równie dobrze można robić shellac-a w zwykłej lampie.

germana
16-05-2011, 21:58
kupiłam dzisiaj w końcu hybrydki :cwaniak2:
i właśnie robię :skacze:

barbara_kawka
16-05-2011, 23:39
My pracujemy na lampach shellac. Są one specjalnie skonstruowane do tej metody - równiece pomiędzy zwykłą lampą a tą to: inne nachylenie żarówek, wentylator (chyba że ma się lampę z wentylatorem), miernik zużycia żarówek (w tej metodzie bardzo pomocna rzecz), lampa ma kilka przycisków odmierzających czas (np przycisk który odmierza tylko 10 sek na bazę, itd.)
W zasadzie to tyle. Jeżeli komuś bardzo zależy może sobie taką lampę kupić ale równie dobrze można robić shellac-a w zwykłej lampie.


czyli skoro rownie dobrze mozna robic w normalnej to jest to jedno i to samo czy lampa shellac czy nieshellac .. wiec po co przeplacac ...

---------- Dodano o godzinie 22:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:24 ----------

a tak apropo ktora firma lepsza itp itd ... cytat ze strony ekertnails.pl

(...) pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14dni (...)

a z tego co wiem MM trzymaja się o wiele wiele wiele dłużej i pozostają bez skazy a są tańsze ... więc jeśli chcecie przyciągnąc potencjalnego klienta to zmieńcie opis ... a w laboratorium 5 lat to kazda "firma" może sobie siedziec a kazdy w temacie wie ze fabryk zelowych jest tylko kilka na calym swiecie ktore robia zelki dla wielu firm wiec skoro zrobily dla cnd to moga i dla mm , indigo , asto ... itp itd ... mozna mowic " ale to nie to samo " , kazdy tak moze mowic - niekoniecznie slusznie . Wziasc jedna , druga firme do lab. "przestudiowac" i okaze sie ze tocka w tocke ...

swoja droga na cnd nikt nagonki nie robi ze to zwykle soak off , ze smugi ze to czy tamto .. wiec moze nalezaloby jakis poradnik savoir vivre poczytac ? nigdy nie przyciagniesz klientow najezdzajac na druga firme ...

Joanna Szeremeta
17-05-2011, 08:57
czyli skoro rownie dobrze mozna robic w normalnej to jest to jedno i to samo czy lampa shellac czy nieshellac .. wiec po co przeplacac ...

---------- Dodano o godzinie 22:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:24 ----------

a tak apropo ktora firma lepsza itp itd ... cytat ze strony ekertnails.pl


a z tego co wiem MM trzymaja się o wiele wiele wiele dłużej i pozostają bez skazy a są tańsze ... więc jeśli chcecie przyciągnąc potencjalnego klienta to zmieńcie opis ... a w laboratorium 5 lat to kazda "firma" może sobie siedziec a kazdy w temacie wie ze fabryk zelowych jest tylko kilka na calym swiecie ktore robia zelki dla wielu firm wiec skoro zrobily dla cnd to moga i dla mm , indigo , asto ... itp itd ... mozna mowic " ale to nie to samo " , kazdy tak moze mowic - niekoniecznie slusznie . Wziasc jedna , druga firme do lab. "przestudiowac" i okaze sie ze tocka w tocke ...

swoja droga na cnd nikt nagonki nie robi ze to zwykle soak off , ze smugi ze to czy tamto .. wiec moze nalezaloby jakis poradnik savoir vivre poczytac ? nigdy nie przyciagniesz klientow najezdzajac na druga firme ...

Ostatni post w tej sprawie bo widzę, że na tym forum konstruktywna krytyka nie ma sensu.
Po pierwsze CND to producent - dla nich nikt inny nie robi żeli ani produktów.
Po drugie porównaj sobie składy produktów shellac-a z innymi firmami - gwarantuję, że znajdziesz różnice.
Po trzecie w poprzednich postach wyraźnie napisałam, że inne produkty nie są złe, są poprostu inne i są to w większości żele soak-off o konsystencji lakieru a nie hybryda.
A po czwarte to nie bierz tak wszystkiego do siebie bo teraz to wynika jakbyś to Ty reprezentowała konkurencję shellac-a.
Pozdrawiam.

---------- Dodano o godzinie 07:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:53 ----------

[quote=a z tego co wiem MM trzymaja się o wiele wiele wiele dłużej i pozostają bez skazy a są tańsze [/quote]

Zarówno produkt hybrydowy jak i żel soak off będzie się trzymał nawet miesiąc - pani z Ekert Nails chodzi o to iż po dwóch tygodniach z reguły jest już duży odrost i trzeba go sobie ściągnąć i zrobić od nowa.
A tak wogóle to czym ściąga się MM???

Alicja Chrzanowska
17-05-2011, 09:20
A tak wogóle to czym ściąga się MM???


A takim oto płynem ;) MisteroMilano - Preparat do rozmiękczania polimeru DISSOLVERE (80 ml) (http://misteromilano.pl/preparaty-uzupelniajace/132-preparat-do-rozmikczania-polimeru-dissolvere-.html)

Mamy bardzo dużą rzeszę klientek, które "przesiadły" się na nasze produkty właśnie z Shellaca, ale w żaden sposób nie zamierzam mu przez to umniejszać. Najlepszym wyjściem jest sprawdzić ofertę kilku firm i wybrać tą, której produkty najbardziej nam będą odpowiadać.

Dla zainteresowanych prezentuję kolorystykę lakierów hybrydowych:

http://www.misteromilano.pl/upload/nowosci/2011/Lakiery%20hybrydowe%20Mistero%20Milano.jpg

Elizabeth76
17-05-2011, 11:29
Promocja 3 w cenie 1 testowała juz któraś z tej firmy ??

http://www.iv.pl/images/86691605597847491131.jpg


Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

patricia czy juz możesz wypowiedzieć swoja opinie na temat tej firmy ;)??

samaron
17-05-2011, 16:39
Ostatni post w tej sprawie bo widzę, że na tym forum konstruktywna krytyka nie ma sensu.

Na tym forum wymieniamy otwarcie poglądy, a każdy i tak wybiera dla siebie coś odpowiedniego, odniosłaś Joasiu mylne wrażenie, ponieważ dziewczyny wyczulone są na osoby z kilkoma postami zachwalające jedną firmę.
Nie zniechęcaj się, pobędziesz z nami dłużej to zobaczysz, że fajne z nas babeczki (i chłopak) ;)

patricia85
17-05-2011, 23:48
tak moge (chodzi o produkty z ranails)
wiec hmm moze zle to nakladam ale staram sie zawinac lakiery na wolny brzeg szczegolnie top coatem
ogolnie lakierki nie trzymaja sie zabardzo
dzis przyszla do mnie pani na reklamacje po niecalym tygodniu bo juz jej gdzies tam z brzegow poodpryskiwal i w niektorych miejscach jakby peknal
wczesniej ta pani robila gdzie indziej i tamten jej sie trzymal 6 tygodni i z tego co sie dopytalam to byly bodajze shellaca (sama zmywalam tamten lakier)
poza tym ten kolor romance na paznokciach wyglada majtkowo tak bezowo-zolty jest juz lepiej na bialym tipsie
ogolnie zastanawiam sie nak kupnem zestawu shellac

minimouse
18-05-2011, 00:22
ja chyba jednak wole żele soak off ze star nails'a nie trzeba zabezpieczać wolego brzegu ... i odpowiednio nałożone trzymają się rewelacyjnie :) ...

patricia85
18-05-2011, 09:06
ja chyba jednak wole żele soak off ze star nails'a nie trzeba zabezpieczać wolego brzegu ... i odpowiednio nałożone trzymają się rewelacyjnie :) ...

a co klientkom mowisz?
ze to lakier hybrydowy?

minimouse
18-05-2011, 12:41
nie że to zel soak off do ściągania acetonem ...

EUPHORIA NAILS
18-05-2011, 15:16
te lakiery to strzał w 10, cieszy sie ogromnym powodzeniem :) ja nosze akurat czerwoną 16 z naszej firmy i jest cudna :) mówie szczerze :)

Sorcha
18-05-2011, 22:25
Kompletnie nie kojarzę tej firmy, a Wy?

EUPHORIA NAILS
19-05-2011, 10:19
jest nowa ;)

patricia85
19-05-2011, 15:47
ja wczoraj zamowilam caly zestaw shellac :skacze:
sporo zainwestowalam ale mam nadzieje ze sie oplacalo

Chocolata
20-05-2011, 12:49
Dwa nowe kolory hybryd- róż CND kolor Beau (musiałam dać 3 warstwy aby uzyskać krycie) a drugi to Harmony jasny beż Need A Tan- krycie po dwóch warstwach
http://i1091.photobucket.com/albums/i384/Szokolada/DSC041352.jpg

Sorcha
20-05-2011, 15:39
Śliczny jest ten jasny beż Harmony:) Szkoda, że w MM takiego nie ma :(

Alicja Chrzanowska
20-05-2011, 15:45
Pracujemy nad nowymi kolorami :)

Sorcha
21-05-2011, 09:12
Wy jesteście niesamowici:)))) Super firma, prężnie rozwijająca się ze świetnymi produktami i do tego zawsze można liczyć na Pani Alicji pomoc. Oby tak dalej:D

dzikakura
21-05-2011, 12:42
niewinny róż z MM zachowuje się jak beż na pazurkach nie jest to idealnie taki kolor, ale zblizony, troche bardziej wpadajacy w ochrę

Sorcha
21-05-2011, 22:21
Na moim wyszedł mdły żółty, kompletnie nie do przyjęcia, ale jak pokryłam go lakierem UV to może być. Jednak daleko mu do tego beżu z Harmony

germana
07-06-2011, 23:33
ponawiam pytanie...

czy któraś z Was używała Lacquerize z Perfect Beauty ?

bo kolory mnie kuszą...

chwilowo używam z najl&harmony...

ale PB ma tyyyle kolorków:love:

Elizabeth76
14-06-2011, 16:22
kupilam EF i Ra nails teraz testuje EF na szkoleniu mielismy EF, Ranails i NSI mam na paznokciach jestem w trakcie testowania zobaczymy jak długo sie będą trzymały zamówilam też mistero milano bo maja duzy wybór , ładnych kolorkow jak przetestuje zdam relacje ;)

zlotko87
14-06-2011, 16:57
ja wczoraj robiłam sobie rączki EF (kolor candy i jest prze przez przepiękny) kupiony na seminarium :D dam znać :)

germana
14-06-2011, 17:16
uu... EF też ma fajne kolorki. ^_^
dostałam wczoraj email że ma być promocja.
ale jakoś nie mogę znaleźć na stronie :(
i ciekawe jak się trzyma i zdejmuje...
czekam na relacje

Elizabeth76
14-06-2011, 17:25
uu... EF też ma fajne kolorki. ^_^
dostałam wczoraj email że ma być promocja.
ale jakoś nie mogę znaleźć na stronie :(
i ciekawe jak się trzyma i zdejmuje...
czekam na relacje

kolory bardzo ladne a co mnie zachwycio w nich to to ze przy jednej warstwie ladnie kryja :) co do trwalosci to zobaczymy :D

zlotko87
14-06-2011, 20:28
Germana jak znajdziesz ta promocję to podeślesz link?

Sieciunia
14-06-2011, 20:32
EF Exclusive Gellacco (http://sklep.eurofashion.com.pl/3332-ef-exclusive-gellacco?n=50&p=5&id_category=3332)
no przeciez jest na stronie ef, nie ma co szukac

zlotko87
14-06-2011, 20:33
Sieciunia dzięki :*
Germana pisała coś o poromocji- myślałam, że inny dział jakiś czy cUś :D

germana
14-06-2011, 20:53
znaleźć to znalazłam...
ale mi chodzi o zestaw...
nie wiem czy mogę umieścić (jak nie to nie bić tylko krzyczeć)

ja dostałam coś takiego:

42530

dzikakura
14-06-2011, 21:35
germana, ja przedwczoraj widzialam je na polce w EF dzwon do nich maja chyba jeszcze te zestawy ja kupiłam

julcia88
14-06-2011, 22:12
ja też kupiłam :D i jutro będę testować :D

NiCoLa
14-06-2011, 23:09
ja też mam te hybrydki :D jutro lecę po żarówki do lampy i robie sobie stópki :) bo na dłoniach mam jeszcze hybrydki nsi i ef i chcę zostawić dla porównania :)

barbara_kawka
15-06-2011, 00:20
z całym szacunkiem dla EF ale pod nazwa pisze soak off gel .. wiec to hybryda chyba do konca nie jest ?? :huh:

germana
15-06-2011, 00:44
jak dla mnie ( może powiem herezje)
ale granica między soak offami a typowymi hybrydami jest "płynna"...
tym bardziej jak właśnie wypuszczają miliardy podobnych produktów i ja osobiście się gubię :placz:

Emilia B.
15-06-2011, 09:10
a ja wczoraj próbowałam ściągnąć hybrydki indigo, opiłowałam najpierw delikatnie i wogóle ale szczerze marnie to szło pomimo moczenia ponad 10 minutowego. w końcu szybko ściągnęłam pilniczkiem..... jakaś rada?

urbanka1
15-06-2011, 09:21
a ja wczoraj próbowałam ściągnąć hybrydki indigo, opiłowałam najpierw delikatnie i wogóle ale szczerze marnie to szło pomimo moczenia ponad 10 minutowego. w końcu szybko ściągnęłam pilniczkiem..... jakaś rada?

Niestety tylko pilnik tutaj pomoże...

zlotko87
15-06-2011, 09:21
znaleźć to znalazłam...
ale mi chodzi o zestaw...
nie wiem czy mogę umieścić (jak nie to nie bić tylko krzyczeć)

ja dostałam coś takiego:

42530

O nowa cena już. My kupiłyśmy ten zestaw taniej na seminarium (ale kobitki mówiły, że cena od 13-06-11 się zmienia)... Ra ma jeszcze zestaw w promocji za chyba 114 zł.

Elizabeth76
15-06-2011, 11:17
zlotko nie tanie kupiłysmy za 62 zł na to rabatu nie było bo to już cena promocyjna była chyba ze sie pomylili i dali ci rabat ?? ;)

kaka80
15-06-2011, 12:38
ja dzisiaj kupilam te,mam nadzieje,ze zdadzą egzamin:)http://allegro.pl/jaapee-lakier-zelowy-hybrid-manicure-hybrydowy-i1656132606.html (http://allegro.pl/jaapee-lakier-zelowy-hybrid-manicure-hybrydowy-i1656132606.html,jak)
jak juz sie dowiem to zdam relacje ;)

zlotko87
15-06-2011, 15:13
zlotko nie tanie kupiłysmy za 62 zł na to rabatu nie było bo to już cena promocyjna była chyba ze sie pomylili i dali ci rabat ?? ;)

Zgadza się my kupiłyśmy za 62 zł ale od 13-06 cena miała się zmienić na wyższa (chyba 124 zł albo coś w tych okolicach)- jak Pani mnie kasowała to akurat z jakąś inną na ten temat rozmawiała.

germana
16-06-2011, 11:38
teraz sa za 124 zł ale i tak zawsze trochę taniej niż pojedyncze.
i są już na stronce...

EF Exclusive Gellacco (http://sklep.eurofashion.com.pl/3332-ef-exclusive-gellacco?p=5)

ja właśnie zakupiłam swój komplet :cwaniak2:

co do zdejmowania.
ja mam bazę i topa z artistica i kolory z hormony i zdejmują się pięknie nawet bez wcześniejszego opiłowywania.:P

Sieciunia
16-06-2011, 12:03
z całym szacunkiem dla EF ale pod nazwa pisze soak off gel .. wiec to hybryda chyba do konca nie jest ?? :huh:

Basiu ja sie z Toba zgadzam, bo uwazam ze tylko CND proponuje prawdziwa hybrydy. Reszta to soak offy przelane do butelek.
Jedynie Harmony i PB mnie zastanawia :P

germana
16-06-2011, 17:06
Ja mam harmony...
po czym w ogóle można odróżnić soaka od prawdziwej hybrydy?
konsystencja? aplikacja?
:huh:

barbara_kawka
16-06-2011, 17:46
Ja mam harmony...
po czym w ogóle można odróżnić soaka od prawdziwej hybrydy?
konsystencja? aplikacja?
:huh:

przypuszczam ze po skladzie moze by sie doszlo co i jak ...

Emilia B.
16-06-2011, 20:38
a ja sie zastanawiam nad inną kwestia - skąd wiemy że Shellac to też nie soak off tylko w buteleczce lepszej jakości (bo firma tez jest z wysokiej półki) ? przeciez np w zwykłych lakierach rożnych firm też jest duża róznica w jakości.

barbara_kawka
16-06-2011, 21:10
a ja sie zastanawiam nad inną kwestia - skąd wiemy że Shellac to też nie soak off tylko w buteleczce lepszej jakości (bo firma tez jest z wysokiej półki) ? przeciez np w zwykłych lakierach rożnych firm też jest duża róznica w jakości.


otoż to !! tez tak mysle ... i jestem tego samego zdania ... a skad wiemy wogole ze on jest lepszej jakosci ?? nie wiemy :D

urbanka1
16-06-2011, 21:10
a ja sie zastanawiam nad inną kwestia - skąd wiemy że Shellac to też nie soak off tylko w buteleczce lepszej jakości (bo firma tez jest z wysokiej półki) ? przeciez np w zwykłych lakierach rożnych firm też jest duża róznica w jakości.

Nie jestem ekspertem- ale parę hybryd już przerobiłam i wiem jedno- po Shellac'u nie ma każdych problemów z paznokciami (w sensie, że są słabsze), a ściąganie kolorowej warstwy jest śmiesznie łatwe.
W przypadku innych firm bywało różnie- czasami musiałam tak naprawdę ściągać prawie wszystko pilnikiem, a wiadomo, że wtedy obciążam mocno paznokcie.
Oczywiście nie poznałam wszystkich- więc mówię tylko z własnego doświadzczenie :)

Więc zamówiłam ze Stanów zestaw Shellac i nie mogę się doczekać jak przyjdzie- cieszę się jak dziecko:skacze:

Emilia B.
16-06-2011, 22:36
no tak -ale podobnie jest z lakierami - te dobrej jakości ładnie sie zmywają, a czasami jak sie klientce zmywa jakiś cud-wynalazek to normalnie pół litra zmywacza trzeba użyć :D
Więc mi sie wydaje,ze to wszystko jeden pies tylko sie mimo wszystko jakością różnią... no i wiadomo,ze z tych najwyższej półki sie pracuje lepiej.
Bo ogólnie założenie jest takie samo jak z soak-offami - na naturalną płytkę, bez budowania i ściąga sie acetonem...
Chemikiem nie jestem i może nie jestem po prostu w stanie tego ogarnąć :D Co nie zmienia faktu, że uwielbiam hybrydki :D

asia
16-06-2011, 23:29
hybryda to rzadszy zel i w wygodniejszej aplikacji jak dla mnie :D

teraz mam ef i trzyma sie jak stal, nic sie nei dzieje

RedSunset
17-06-2011, 09:24
miałam napisać jak sprawują się hybrydy z LNC... i powiem to tak: trzymają się pięknie, nic się nie dzieje, nie tracą błysku. Są super....alllleee mam zastrzeżenie co do koloru Baby pink. W buteleczce jest śliczny, delikatny róż. ale po nałożeniu na paznokieć i utwardzeniu traci kolor i staje się biały w dodatku jest jakiś taki niejednolity i nie da się równomiernie pokryć nim pazurka...

Sieciunia
17-06-2011, 11:28
dla mnie glowna cecha hybrydy to brak koniecznosci matowienia.
A np EF juz w nazwie ma soak off i w KPK na youtube plytka jest tak przygotowywana.
a jesli chodzi o CND, bardzo wiele osob potwierdza ta ceche:ok:

moniczka20088
17-06-2011, 21:55
mam z firmy Mi bardzo fajnie sie trzyma :)

barbara_kawka
17-06-2011, 22:08
miałam napisać jak sprawują się hybrydy z LNC... i powiem to tak: trzymają się pięknie, nic się nie dzieje, nie tracą błysku. Są super....alllleee mam zastrzeżenie co do koloru Baby pink. W buteleczce jest śliczny, delikatny róż. ale po nałożeniu na paznokieć i utwardzeniu traci kolor i staje się biały w dodatku jest jakiś taki niejednolity i nie da się równomiernie pokryć nim pazurka...


redku nie wiem czy czytalas ale juz dziewczyny z niektorych firm wypowiadaly sie na ten temat ze niektore kolorki utleniaja sie niby do 2 dni i ze ten kolor w buteleczce sie zmienia dlatego ( jak jest na pazurku ) .

Emilia B.
17-06-2011, 22:29
a ja dziś zrobiłam sobie pudrowy róż z mm :love: jestem nim zachwycona :D
(musiałam sie pochwalić :P ) hehe

Elizabeth76
17-06-2011, 22:31
Emi poka ;)

Emilia B.
17-06-2011, 22:40
jutro zorbie foteczke bo dziś przy sztucznym świetle to nic ładnego nie wyjdzie :)