PDA

Zobacz pełną wersję : Akryle na formie na krogulczych paznokciach



DianaT
29-12-2010, 22:57
Witam. Dziś po raz pierwszy robilam paznokcie akrylowe na formie na paznokciach ktore dosyc mocno rosly do dolu. Ijestem niezadowolona, wrecz zadrecza mnie to poniewaz paznokcie wyszly grube, nie jakos bardzo mocno grube, ale nie tak cienkie jak sa zawsze normalne akryle. I mam pytanie do was co zrobic z takimi paznokciami, bo jesli nie naloze wiecej akrylu to bedzie okropnie widac ze ten paznokiec jest do dolu a jesli nakladam wiecej akrylu i to wyrownuje to wtedy paznokiec jest gruby. Help.

Zuuzaneczka
29-12-2010, 23:23
Nie jestem specem od akrylu, ale słyszałam że można podnieść takie pazurki rurką do kształtowania tunelu...

xsunnyolciax
29-12-2010, 23:33
Jeśli chodzi o formy to nie wiem, ale słyszałam o specjalnych tipsach tzw. "tipsy krogulcze" do takich paznokci. :)

natalia268
29-12-2010, 23:55
z tipsów krogulczych własnie trzeba zrezygnować (bo co za sens był w tipsach krogulczych prtzy paznokciach krogulczych, po co zakładac tipsa jak pazur taki jest ;P) i wybrac proste :) i chyba najlepiej jak jest mała kieszonka (?) .. a co do formy to musi sie unosic w góre..

ale niech wypowie sie ktos bardziej poinformowany ^_^

julcia88
30-12-2010, 00:26
Proszę bardzo - artykuł z nr 48 'Paznokci' :) mam nadzieję, że się przyda;)
3453334534

natalia268
30-12-2010, 00:29
nooo wiedziałam ze skadś to wiem :skacze:

DianaT
30-12-2010, 10:25
Czytałam już wcześniej ten artykuł i normalnie zawsze takie paznokcie na tipsach wykonywałam ale dziewczyna sie uparla ze chce na formie poniewaz nie lubi tipsa no i w efekcie paznokcie wyszly nie takie jakbym chciala. Szkoda ze nie zrobilam zdjecia.

anetta280
30-12-2010, 18:06
ja mam taki pomysł, dosyć mocno skrócić paznokcie, podłożyć formę i lekko unieś ją do góry, myślę że to powinno troszkę pomóc

sztynka
30-12-2010, 18:15
Czytałam już wcześniej ten artykuł i normalnie zawsze takie paznokcie na tipsach wykonywałam ale dziewczyna sie uparla ze chce na formie poniewaz nie lubi tipsa no i w efekcie paznokcie wyszly nie takie jakbym chciala. Szkoda ze nie zrobilam zdjecia.

Co to znaczy uparła się? Ja bym taka siła wzięła :skacze: Decyzje co do wyboru metody pozostawiam sobie, a nie klientce. Niech mi nie mówi, czy tips czy forma, bo ja zawsze mówię, że poprawnie wykonane paznokcie czy to tips, czy forma nie będą się różniły. Następnym razem się nie daj, a co do takich paznokci, to ja miewam takie często i zawsze skracam wolny brzeg maksymalnie i lekko je piłuje frezareczką do manicuru na baterie :D tam od spodu i podkładam formę.

anetta280
30-12-2010, 18:22
sztynka czy dobrze zrozumiałam że piłujesz pazurka od spodu? jak mocno? a przy okazji jakiej frezarki używasz, bo zastanawiam się nad zakupem jakiejś taniej ale w miarę dobrej frezareczki

DianaT
30-12-2010, 18:28
Kobieta była mega upierdliwa rzuciła do mnie tekstem "Sama bym sobie zrobiła te paznokcie bo mam kursy zrobione". A mnie na ten tekst od razu zagrzało, ale powstrzymałam się od tego co chciałam powiedzieć.

Emilia B.
30-12-2010, 18:49
sztynka czy dobrze zrozumiałam że piłujesz pazurka od spodu? jak mocno? a przy okazji jakiej frezarki używasz, bo zastanawiam się nad zakupem jakiejś taniej ale w miarę dobrej frezareczki

tu masz wszystko o frezarkach :)
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/668-frezarka-nie-taki-diabel-straszny.html

anetta280
30-12-2010, 18:50
jak taka mądrala to po co do Ciebie przychodziła? "sama mogę sobie zrobić" nie znoszę takich... eh szkoda gadać

rudzia1985
30-12-2010, 19:51
Emi linka nie dalas :P

http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/668-frezarka-nie-taki-diabel-straszny.html

DianaT
30-12-2010, 19:52
Też nie lubię takich osób, bo ja jak mogę sama zrobić to sobie sama robię. Tak się chwaliła tymi kursami i tym, że jest technikiem kosmetologii, że odechciało mi się wszystkiego. I ostatecznie schrzaniłam jej paznokcie, może to i dobrze :) Pierwszy raz w zyciu sie z tak ciezkimi paznokcami spotkalam, juz latwiej mi sie robi paznokcie wygryzione do miesa niz te co ta kobieta miala. Okropnie je do dolu roslu, makabryczna plytka.

barbara_kawka
31-12-2010, 11:58
lekko je piłuje frezareczką do manicuru na baterie :D tam od spodu i podkładam formę.

nie sadze aby byla to dobra rada zeby pilowac naturalka od spodu bo robiac takie cos nieumiejetnie mozesz uszkodzic loze paznokcia i w ostatecznosci doprowadzic do jakiegos chorobska .

asia
01-01-2011, 00:47
ja przy takich pazurkach podkladam tak jak dziewczyny pisały, skracam mocno i formę lekko do góry a potem ew jeszcze frezuje sobie tunelik jeśli za mały mi wyszedł. i wtedy krzywą trzeba inaczej zbudować, tzn zbudować wizualnie tak samo jak normalny paznokieć, ale przez to ze on leci w dół to najczęściej przy wale juz sam z siebie ma większą 'górkę' i inaczej mase rozkłądam troche. uf nie wiem czy to zrozumiale napisalam..:D

Zuzanna Rzeszewska
01-01-2011, 12:54
Tipsy się raczej nie nadają, forma jako tako, a najlepszy sposób jak dla mnie, może dla mnie tylko, są formy dual system. Ładnie się produkt dopasowuje do nierówności płytki.

malutkapumcia miałam też przypadek paznokci bardzo krogulczych, zawsze jak mam je robić to się spocę ;/ a i tak efekt nie zawsze jest zadwalający. W tym wypadku może nie jest to aż tak wina naturalnego ukształtowania paznokci, ale urazów mechanicznych. Od wycinania skórek. Żyletką na przykład :huh:

DianaT
01-01-2011, 19:11
Ja zawsze jak mam robic takie pazokcie to robi mi sie slabo bo wiem ze i tak nie bede w 100% zadowolona. A zalezy mi zeby bylo jak najlepiej.

Zuzanna Rzeszewska
01-01-2011, 20:03
No niestety :/ jednak sporo wprawy oraz techniki wymagają stylizacje na problematycznych paznokciach. Radzę się nie przejmować, bo ja też nie raz sp##am że tak powiem :D grunt to iść do przodu jak burza i ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Ava
01-01-2011, 22:13
moja mama ma takie pazurki mocno zakulone dam zdjecie:P :

http://i55.tinypic.com/20s6tev.jpg


tylko 1 raz jej przedluzalam... obcielam maksymalnie jak sie dalo mimo to pazurki wyszly bardzo grube :( (nie mialam wtedy frezarki)

katherinne
02-01-2011, 00:05
trzeba było jej powiedzieć, że dziękujesz za współpracę i wyjść jeśli to było u niej bądź powiedzieć, że nie podejmiesz się dalszej pracy, bo zauważasz nieprawidłowość na paznokciach i niech spada. Nienawidzę takich kobiet- po co chodzą do stylistek skoro same są alfą i omegą? To tak jakbym zadzwoniła po policje, bo mi telefon ukradli i powiedziała, że sama umiem go odzyskać. chore.

poza tym nie wiem czy technik kosmetologii to prawidłowe pojęcie- technik usług kosmetycznych tak. Kosmetolog to kosmetolog. Mogę się mylić, ale na pierwszym roku studiów na kosmetologii tak nam tłumaczył doktor. Może coś się zmieniło w kwestii nazewnictwa.


//nie offtopujemy!!:D:D:D //asia

DianaT
02-01-2011, 13:30
Tak masz racje ze jest technik uslug kosmetycznych i kosmetolog ale ja napisalam tak jak ona to ujela. A sama dokladnie wiem jaka jest roznica bo studjuje kosmetologie ;)

sweetpazurki
28-01-2011, 22:19
Kobieta była mega upierdliwa rzuciła do mnie tekstem "Sama bym sobie zrobiła te paznokcie bo mam kursy zrobione". A mnie na ten tekst od razu zagrzało, ale powstrzymałam się od tego co chciałam powiedzieć.

tacy ludzie mnie rozwalaja, skoro umia wiecej to po co przychodza na paznokcie?

Emilia B.
28-01-2011, 23:13
za te offtopy to w tyłek zaraz :aty:
powracamy do tematu akrylu na pazurkach krogulczych ;)