PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go



unita
21-04-2010, 11:44
dzikakura? a wiesz na czym dokladnie polega ta metoda blink and go? jak sie tam te rzesy przykleja?

dzikakura
21-04-2010, 12:52
nie chce Cie wprowadzic w blad unita, ale z tego co wyczytalam na jednym z brytyjskich for, to tez doklejanie pojedynczych rzes, ale nie odseparowuje sie kazdej rzeski, tylko jakby "kladzie" sie pojedyncze rzeski na twoje za pomoca specjalnego kleju. Jakby od gory.Tak samo aplikuje sie rzeski na rzeski dolne, Z tego cio wyczytalam rzeski starczaja na okolo tydzien. Efekt ma byc natychmiastowy,gdy chcesz wygladac ladnie, a niema czasu na sleczenie pare godzin jakprzy doklejaniu rzesek metoda one to one.
Zastanawiam sie jednakze co sie dzieje, jak twoja naturalna rzeska chce sobie wypasc, a nie moze, bo trzyma ja blink&go.. jak nie odseparujesz sila rzeczy troszke rzeski posklejasz. Jedna sie trzyma, druga odpada i co.. ciagnie za soba te co sie trzyma? Ale to czysta spekulacja, nie wiem czy to wlasnie tak dziala:)

klientka siedzi, a nie lezy. Nie wiem czy udalo mi sie to wytlumaczyc dokladnie, ale znalazlam link do blink&go, moze to cos rozjasni.

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Agnieszka Praska
04-11-2010, 09:11
metoda blink and go robi sie na otwartym oku:) i zabieg trwa ok 30 minut efekt wizualny dokladnie taki sam a moze i nawet lepszy^_^ tyle ze po 2-3 tyg nalezy je zdjac i aplikowac od nowa:D

tu filmik :D
mozna zobaczyc jak to sie robi ;) niby mowia ze samemu nie mozna ale jak ktos robi to na codzin to i temu podola ;)
Oferujemy: przedłużanie rzęs makijaże ślubne Szkoła makijażu kursy makijażu Wizaż przedłużanie rzęs makijaże ślubne w Katowicach (http://www.biarbeauty.com/vip/vip.html)

unita
15-11-2010, 10:34
to ja was pomecze jeszcze o ta metode blink &go, bo zauwazylam w SL klej to podobnej metody.
-dlaczego tam ma sie oczy otwarte?
-rzesy przykleja sie do rzes czy tak jak kepki do powiek?

mam nadzieje, ze ktoras z was juz cos wiecej o tym moze mi powiedziec, bo sobie tak wymyslilam, ze moze moznaby sobie samej ta metoda co nieco ponaklejac:P

dzikakura
17-11-2010, 02:46
unita.. do rzes sie przykleja a w zasadzie na rzesy, na twoja osobistą firankę tak jakby sie na nie kladzie te rzeski i sciagnac trzeba maks po trzech tygodniach, bo Twoje rzesy sa tylko rusztowaniem jakby nie wiem jak to wytlumaczyc, no;( Twoje odrastaja i ciagnie niemilosiernie tej metody sie nie uzupelnia, sciaga sie i wszystko od nowa

luna12
13-12-2010, 19:44
Czesc dziewczyny! Zrobilam sobie kurs przedluzania rzes i naprawde sie w ten temat wciagnelam.
Mieszkam juz od 18 lat w Danii (wybaczcie bledy itp. :D ) i tutaj dopiero przedluzanie rzes wchodzi w mode.

Mam kilka pytan do was:
czy do metody blikn & go czy blink & ekspress urzywa sie specialnego kleju..?

Chetnie bym poszla na kurs no ale narazie nie wybieram sie do Polski :(
Ogladalam filmiki na youtubie i wyglada na proste w aplikaci no i o wiele szybsze.. Mam kolerzanke ktura by chciala takie rzesy bo nie wytrzyma lerzec z zamknietymi oczami tak dlugo...

A czy ktos z was robiz rzeski z norek? Zakupilam sobie taki zestaw i juz sie niemoge doczekac zeby je wytestowac.

Pozdrawiam:)

unita
13-12-2010, 21:55
Czesc dziewczyny! Zrobilam sobie kurs przedluzania rzes i naprawde sie w ten temat wciagnelam.
Mieszkam juz od 18 lat w Danii (wybaczcie bledy itp. :D ) i tutaj dopiero przedluzanie rzes wchodzi w mode.

Mam kilka pytan do was:
czy do metody blikn & go czy blink & ekspress urzywa sie specialnego kleju..?

Chetnie bym poszla na kurs no ale narazie nie wybieram sie do Polski :(
Ogladalam filmiki na youtubie i wyglada na proste w aplikaci no i o wiele szybsze.. Mam kolerzanke ktura by chciala takie rzesy bo nie wytrzyma lerzec z zamknietymi oczami tak dlugo...

A czy ktos z was robiz rzeski z norek? Zakupilam sobie taki zestaw i juz sie niemoge doczekac zeby je wytestowac.

Pozdrawiam:)

tak sa inne kleje, mniej drazniace

luna12
13-12-2010, 22:44
tak sa inne kleje, mniej drazniace

A wiesz morze gdzie je morzna kupic? Czy to sa te kleje silikonowe?:)

unita
14-12-2010, 10:40
A wiesz morze gdzie je morzna kupic? Czy to sa te kleje silikonowe?:)
z tego co sie zorientowalam, nie sa to kleje silikonowe- one tak dlugo nie trzymaja. W Secret Lashes maja taki klej ok 139zl zloty kosztuje.

wera1015
15-12-2010, 00:04
Witam! dziewczyny jestem nowa na tym forum:) własnie zrobiłam kurs blink go jeśli macie pytania to chętnie pomogę:)

dzikakura
15-12-2010, 00:42
no to opisuj kochana jak sie aplikuje rzęski metodą bling&go.
Jakie rzeski sie do tego uzywa, w jakiej pozycji jest klientka, czy uzywamy tego samego kleju, jaka jest technika"nakladania" rzesek i.. dlaczego to trwa jedynie 40 minut i dlaczego po 3 tygodniach trzeba zdjac aplikacje calkowicie:D ja sie z przyjemnoscia wielka dowiem

dzoana
15-12-2010, 11:12
ja również chętnie poczytam :D

wera1015
15-12-2010, 15:02
Blinka wykonuje się w pozycji siedzącej przy otwartym oku. Nakładanie Blinka trwa od 20 minut do 40 minut zależny ile rzęs aplikuję się na oko. Klej masz specjalnie przeznaczony do tej metody tak samo rzęsy są inne niż w metodzie 1:1.Rzęsy trzeba zdjąć po dwóch tygodniach masz do tego remover.Musisz je zdjąć dlatego ze nie nakładasz rzęs tak jak metodzie 1;1 czyli do każdej rzęsy tu masz pewien styl zakładania rzęs więc same nie mogą wpadać razem z swoimi rzęsami jak w metodzie 1;1 :)

unita
15-12-2010, 16:05
hmm, myslalam ze moze jakies szczegoly nam podasz, bo tyle to juz wiemy:/: na czym polega ten specjalny styl nakladania rzes i czym sie roznia te rzesy od tych do metody 1:1??

dzikakura
15-12-2010, 19:52
Własnie werka, popieram unitę. To,ze zdejmujemy po dwoch trzech tygodniach, sama nawet napisałam, czekamy na szczegolowy opis metody, jak sie trzyma pensete, jakie sa te specjalne rzęsy, gdzie je mozna kupic, wiem, ze sa na specjalnych paskach,

Wiemy rowniez na czym polega ten specjalny styl, ze nakłada sie jakby na nasz naturalny wachlarzyk rzeski, ale to zbyt malo. Jak trzymasz pensete, pod jakim kątem wzgledem klientki, na jakiej zasadzie trzymają sie te rzęski, sklejają po parę swoich?
chciałybysmy po prostu krok po kroku ze szczegolami wiedziec jak :skacze:

moniula
16-12-2010, 00:01
Ja tez czekam na szczegółowy opis:D

wera1015
16-12-2010, 00:21
jeśli chodzi o produkty to jedynie można je dostać tylko po zrobieniu kursu nie można je od sprzedawać, ja robiłam kurs w Katowicach Biar Beauty Group Agnieszki Brody.... tak rzęski są na pasku. Nie wiem czy widziałyście na you tobie filmik jak się zakłada blinka Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu to jest pokazane jak się wykonuje tą metodę:)

Asik_sk4
16-12-2010, 00:24
mi to bardziej przypomina reklame tej firmy niz reklame rzes... a czemu niby je sie sciaga po 2 tygodniach??

wera1015
16-12-2010, 00:45
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu i tutaj jeszcze jeden:)

---------- Dodano o godzinie 23:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:27 ----------

bo nie przykleja się każdą rzęsę do każdej jak metodzie 1:1 że wypadają z swoimi naturalnymi rzęsami tu robisz stelaż tak jak pokazane jest na tym drugim filmik a później nakładasz rzęsy tylko pod katem 45 stopni wiec mogłoby zniszczyć swoje naturalne rzęsy jeśli je nie ściągniesz po dwóch tygodniach

milenka_olsztyn
16-12-2010, 08:23
fajnie to nawet wygląda:)
a powiedz mi ile za kurs dałaś?? i ile potem taki zabieg jeden kosztuje??

luna12
16-12-2010, 14:04
Ja bylam na stronie secret lashes. Oni maja blink & go tylko chyba u nich sie nazyw blink & express.
Jest morzlowosc zrobienia kursu, oczewiscie w warszawie:(
Jest tez napisane co sie dostaje w kuferku ktury morzna kupic po kursie.
Co sie rozni odmetody 1:1 jestklej (safty glue) no i rzeski. Morzna ten klej kupic osobno i jest troche droszy od zwyczajnego. Jego wiazanie jest tylko 1-2 tygodni. Natomiast rzeski sa jedynie grubosci 0,20. Wydaje mi sie ze nie moga byc za brube bo beda za cierzkie. :)

Nnisiaa
16-12-2010, 18:41
ciekawie wyglada ta metoda....ale nie wiem czy chcialoby mis ei co 2 tyg bawic z tym:P....dobre to jest jak ktos chce na specjalna okazje bo szybko i na krotko;)

co do cen materialow nie wiem czemu sl sa niby tanie wg mnie ceny maja podobne do wiekszosci firm....ale wiem tez ze to co drogie nie zawsze znaczy dobre.....

pisalam ostatnio o rzesach po 10zl ze sa super....ostatnio zakupilam jeszcze tansze i maja jeszcze fajniejsze profile rzesek w sensie jeszcze bardziej wyprofilowane dokladniej itd....

angelfree
16-12-2010, 22:53
wera1015...nie wiem gdzie i kto Cie uczył kochana tego blink go, ale totalną bzdurą jest to co napisałaś,że inne rzęsy bo niby na pasku, inny klej i tylko gr.0.20.

Kończyłam 64 godzinny kurs Nouveau Lashes, która posiada również skrócona wersję tzw. Blink Go.
Niestety moj kurs nie obejmował tej metody,ale instruktorka była tak wspaniałomyślna że w ostatni dzień pokazała nam na czym polega ta metoda.
Klej jest taki sam jak w metodzie1:1..ponieważ posiadają w ofercie tylko jeden rodzaj kleju,
rzęski na paskach to nic innego jak ułatwienie...zamiast brać z żelowej podkładki nakleja się je na plasterki(pracochłonne ale ułatwiające późniejsze doklejanie),
grubość rzęs to nic innego jak preferencje klientki która będzie je nosiła,na upartego nawet można slekery powklejać czyli rzęsy gr.0.10.
Diabeł tkwi w tym że,podczas doklejania nie oddziela się rzęsek a jedynie wciska pomiedzy naturalne klejąc przy tym po 2-3 u nasady własne...dlatego się sciąga je po 2 tyg.

Agnieszka Praska
17-12-2010, 09:30
blinka robi sie dokladnie tak jak napisala angelfree:)
dzisiaj bede miec chwilke to moze sobie robic:skacze: i wrzuce fotki;)
nie ma do tej metody specjalnych rzes mozna to robic jakimi sie tylko chce;) a klej jest taki jak 1:1 tylko musi miec bardzo niska emisje substanci lotnych ktore draznia oko bo robi sie to za pol otwartym oku^_^
i albo wciskasz rzesy pomiedzy naturalne jak pisala angelfree albo kladzie sie je na stelarzu z rzes naruralnych:) i raczej nie polecam wykonania kilku zabiegow pod rzad bo ta metoda jest od wielkiego bumu a jak ktos chce sie dlugo cieszyc rzeskami to tylko 1:1
cala filozofia blink&go:)
i obowiazkowo trzeba je sciagac bo po ok 10-15 dniach oko czuje sie bardzo "niekomfortowo";]

mucha26
17-12-2010, 09:36
Dzięki Agulusia:kwiatek::kwiatek::kwiatek:.
Też tak sobie te blinki wyobrażałam, bo kombinuję żeby je tylko na dolnych dokładać (bo górne oczywiście 1 : 1). Znowu zrobiło się na forum życzliwie i miło:)

Agnieszka Praska
19-12-2010, 08:14
zrobilam sobie blinka zdjecia wrzucilam do fotek:D

dzoana
19-12-2010, 23:24
a czy ddo tej metody blink&go tez normalnie używa się primera? Próbował ktoś ju klejem od SL ?

Agnieszka Praska
20-12-2010, 08:54
dzoanko ja dawalam :)

dzisiaj minely 3 dni jak chodze w blinku:)
odczucia moje sa takie rzeski duzo slabiej trzymaja sie niz przy 1:1 kilka juz zgubilam:) kilka mi puscilo klej i w nocy mi odpadly dzisiaj sobie uzupelnie brak bo szkoda mi sciagac:D

podsumowujac ta metoda dla dziewczyn ktore spia na pleckach grzecznie bo sie rzesy wichruja a z rozczesaniem roznie jest bo wiadomo blinka sie inaczej klei i ciezko wyprostowac rzeske ktora sie wykreci, dla mnie ta metoda pozostaje na wielkie wyjscie bo ja codziennie rano bym 30 minut musiala spedzac na ukladaniu rzes to pierun by mnie wzial:D
ja sie w nocy bardzo krece i spie buzia w poduszce:D

wera1015
21-12-2010, 15:00
czy jest jakaś różnica miedzy blinkem go z nouveau lashes a blinkiem ekspress secret lashes chodzi mi o rzęsy?:)

wera1015
21-12-2010, 15:00
czy jest jakaś różnica miedzy blinkem go z nouveau lashes a blinkiem ekspress secret lashes chodzi mi o rzęsy?:)

cubaro
01-01-2011, 21:56
Dziewczyny jakiego kleju użyć do blink&go.
Hmmm przyznam się Wam, że zrobiłam eksperyment na sobie i zrobiłam tego blinka. Użyłam kleju ultra bonding i :wow: koszmar, sądziłam że nie będzie źle, ale tragedia i dałam radę tylko na górne rzęsy nałożyć. Napiszcie mi, jaki to musi być klej, czy ten dla początkujących będzie dobry? Przeżyłam, ale nikomu na tym kleju tego nie radzę. Efekt jest super, wyszło mi całkiem, całkiem, wyglądają bardziej naturalnie niż w 1:1, takie mam wrażenie. Jeśli znajdę odpowiedni klej to chyba przestawię się na ten sposób ponieważ:
1. Zbyt długi czas aplikacji przy metodzie 1:1
2. Długotrwałość rzęs przy 1:1 w przypadku mojej pracy nie pokrywa się z tym co o niej piszą (w każdym przypadku po 1-2 tyg. niestety odklejają się w 30% a miały tylko wypadać te z dorosłymi-starymi)
3. Możliwość przyklejania w blink&go do dolnych rzęs
Jedynym minusem, którego tutaj zauważam to tylko dyscyplina klientek, które muszą po 2 tyg. zgłosić się na ich zdjęcie i ewentualnie ponowne założenie, ponieważ w przeciwnym razie mogą uszkodzić swoje przy ich naturalnym wzroście
Takie są moje przemyślenia dziewczyny i proszę o wasze opinie, może coś pominęłam, może jestem w błędzie, proszę piszcie :)

Kuciak
03-01-2011, 12:27
Ja też się już głęboko zastanawiam nad tą metodą blink&go i może nad jakimś szkoleniem. Jak narazie grzebie w necie na ten temat, ale jakoś nie mogę znaleźć dobrego, konkretnego opisu i instrukcji jak się wykonuje tę aplikację i jakimi materiałami (tzn. klej jaki) itp. Ale ta metoda też może mieć wzięcie:)

dzoana
03-01-2011, 16:48
szczerze mówiąc też się nad tym zastanawiam.. :) tylko musi być wlaśnie dobry klej...

Agnieszka Praska
03-01-2011, 17:13
Kuciak nie znajdziesz opisu blinka, bo nikt go nie wstawia to "nowa" metoda i wiekszosc dziewczyn po szkoleniu "pilnuje" tej wiedzy
klej najlepiej z NL

unita
03-01-2011, 17:33
a ma ktos dojscie do produktow NL?:)

Kuciak
03-01-2011, 18:06
no właśnie zauważyłam, że ciężko z informacjami na temat blinka. Trzeba się koniecznie jakoś biegusiem na szkolenie wysłać, tylko, że u mnie nie ma żadnego... :(

cubaro
03-01-2011, 21:41
Hej dziewczyny,
widzę, że zasiałam z tym blinkiem :D, po wykonaniu go na sobie stwierdzam, że to żadna filozofia, proste jak nic, tylko ten klej jest podstawą, mi prawie wypłynęły oczy przy Ultra bonding, to musi być delikatniejszy, mniej drażniący klej (jego opary). Robiłam sobie w czwartek i nadal rzęsy są OK. Technika bardzo prosta i faktycznie bardzo szybka, a zdecydowałam się spróbować po obejrzeniu kilku filmów w necie. Zapytam zaufaną osobę z SL, może mi poda na jakim kleju robić.
Dziewczyny, a czy Waszym klientkom również odklejają się te rzęsy z 1:1 po krótszym czasie niż 2 tyg. U moich to w 20-30% odklejają się, nawet jeśli maziam klejem naturalną rzęsę, poza tym wydaje mi się, że się jakby zsuwają, niby to wygląda na odrost, ale raczej niemożliwe aby po 2 tyg. był prawie 3 mm, jak się zabieram do jej zdjęcia to się skubana dobrze trzyma.
Może coś z tym klejem nie tak? Widziałam preparat do utrwalania kleju w SL, czy znacie to? Czy faktycznie przedłuża trwałość doklejonych rzęs?

---------- Dodano o godzinie 20:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:39 ----------

Aha Kuciak, mój blink na oku wygląda prawie identycznie jak twój avatar hehe, o wiele delikatniejsze niż w 1:1

unita
03-01-2011, 21:57
a z tym blinkiem to nakladalyscie rzesy na wierzch swoich rzes czy pomiedzy?

cubaro
03-01-2011, 22:43
To ten klej
KLEJ DO PRZEDŁUŻNIA RZĘS NOUVEAU LASHES PRO 10 (1396625970) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/klej-do-przedluznia-rzes-nouveau-lashes-pro-10-i1396625970.html)

Szkoła makijażu kursy makijażu Wizaż przedłużanie rzęs makijaże ślubne Katowice (http://www.biarbeauty.com/show_flash.php)

jak wejdziecie pod ten adres powyżej to kliknijcie na dole w przycisk cosmo i blink&go tam jest filmik jak u Sochy wklejają
Unita ja starałam się pomiędzy wklejać, tak żeby nie widać było tych naturalnych
i wiesz, że w ogóle tych moich nie widać. Fakt, że mam swoje bielutkie i wcześniej postanowiłam zrobić hennę
Kurczę jak mnie korci ten klej z aukcji, normalnie chyba zaryzykuję. To na pewno jest ten klej, czytałam na ebay, tam są nawet PRO 5, a ten numerek oznacza szybkość schnięcia

nie piszemy post pod postem tylko korzystamy z przycisku "edytuj" :) / Emila
Ups, OK nie wiedziałam

Kuciak
04-01-2011, 10:46
No zasiałaś Cubaro, zasiałaś:) a rzęsek jakiej grubości używałaś do blinka? Chyba będzie trzeba na jakiejś koleżance wypróbować:) tylko poczekamy jeszcze na opinie kleju:)
u moich Klientek też odpada część rzęs przed 2 tygodniami. ale nie wiem czy to normalne. dzisiaj wypróbuję nowy klej Ultra Plus z SL i zobaczę, jak z tym będzie.

cubaro
04-01-2011, 13:33
Ano nie wytrzymałam i kupiłam wczoraj ten klej PRO10, jak przyjdzie to będę robić. Ja robiłam u siebie gr. 0.20
Ale wiesz Kuciak, dzisiaj była u mnie klientka po dokładnie miesiącu i tylko 10% zgubiła (w tym oczywiście poodklejane) ale to jest ta klientka, której wkleiłam 260 szt. i stosowałam po raz pierwszy więcej kleju z tą tzw. kropelką na końcu i mazianiem. Mam więc dobry humor z tego powodu. Mówiła, że myje wodą.

Kuciak
04-01-2011, 15:21
właśnie przeglądałam stronkę SL i zobaczyłam, że klej który jest dołączany do zestawu blink&express to advance, a w normalnej sprzedaży też mają klej ale advanced. I się zastanawiam czy to ten sam. Bo jeśli tak to wychodzi, że do tej metody wystarczy poprostu klej wolnoschnący. I jest tańszy niż ten co Ty Cubaro kupiłaś. Ale też zastanawiam się czy taki wolnoschnący jest dobry i wygodny w tej metodzie... ja mam jeszcze klej wolnoschnący (ale nie SL), więc chyba wypróbuję go:) tylko muszę rzęski mink sobie jeszcze kupić. Właśnie cubaro, a Ty mink czy zwykłe używałaś?

Agnieszka Praska
04-01-2011, 16:20
kuciak do blinka klej jest wolnoschnacy ok 5-6 sek ;)

Kuciak
04-01-2011, 16:43
Agulusia, dzięki za błyskawiczne rozwianie wątpliwości:) pewnie już wcześniej o tym pisałyście, ale przeoczyłam-sorki.
musze się skusić na te liczenie koniecznie.

cubaro
05-01-2011, 18:34
Kuciak, ja wklejałam rzęski normalne z SL 0.20. Jutro będzie tydzień od nałożenia blinka i mają się super, nie odczuwam żadnego ściągnięcia i dyskomfortu, w ogóle nie czuję że je mam, wydaje mi się że żadnej nie zgubiłam, nic mi się nie wykręca, i nie muszę ich układać ani czesać, jak wkleiłam tak są.

wera1015
06-01-2011, 15:05
wrzuciłam do fotek zdjęcie z blinka:)

luna12
07-01-2011, 00:11
Dziewczyny jakiego kleju użyć do blink&go.
Hmmm przyznam się Wam, że zrobiłam eksperyment na sobie i zrobiłam tego blinka. Użyłam kleju ultra bonding i :wow: koszmar, sądziłam że nie będzie źle, ale tragedia i dałam radę tylko na górne rzęsy nałożyć. Napiszcie mi, jaki to musi być klej, czy ten dla początkujących będzie dobry? Przeżyłam, ale nikomu na tym kleju tego nie radzę. Efekt jest super, wyszło mi całkiem, całkiem, wyglądają bardziej naturalnie niż w 1:1, takie mam wrażenie. Jeśli znajdę odpowiedni klej to chyba przestawię się na ten sposób ponieważ:
1. Zbyt długi czas aplikacji przy metodzie 1:1
2. Długotrwałość rzęs przy 1:1 w przypadku mojej pracy nie pokrywa się z tym co o niej piszą (w każdym przypadku po 1-2 tyg. niestety odklejają się w 30% a miały tylko wypadać te z dorosłymi-starymi)
3. Możliwość przyklejania w blink&go do dolnych rzęs
Jedynym minusem, którego tutaj zauważam to tylko dyscyplina klientek, które muszą po 2 tyg. zgłosić się na ich zdjęcie i ewentualnie ponowne założenie, ponieważ w przeciwnym razie mogą uszkodzić swoje przy ich naturalnym wzroście
Takie są moje przemyślenia dziewczyny i proszę o wasze opinie, może coś pominęłam, może jestem w błędzie, proszę piszcie :)


Nie jestem po szkoleniu i tez szukam i szukam cos na ten temat w necie :D Co do kleju to mysle ze ten z SL "safety" morze by byl ok. No i wiaze 1-2 tygodni z tego co pisza... Mam zamiar go wyprobowac jak znajde chetna kolezanke, to dam znac co i jak ;]

Nnisiaa
07-01-2011, 21:24
tak mnie kusicie tym blinkiem ze jutro sie do niego zabieram zobaczymy co mi wyjdzie:D

cubaro
07-01-2011, 22:33
Nnisiaa,
wyjdzie fajnie :ok:, zobaczysz i już będziesz sobie robić. Ja czekam kurczaki na ten klej, myślałam że dzisiaj już będzie, ale muszę czekać. Moje rzęsy nadal się super trzymają, ale gdy tylko będę miała tamten klej, te zdejmuję i nałożę na tamtym. Daj znać lub wklej fotki :wow:
Możesz ewentualnie poćwiczyć przed lustrem ruchy ręki, wiesz w odbiciu lustrzanym jest to trudniejsze, ale ba, co to dla nas Artystek!

Nnisiaa
08-01-2011, 13:21
ja sobie doklejalam w lusterku rzeski ale raptem 2-3 sztuki jak gdzies mi wypadly...nigdy na calosci....:D fotki wkleje:)

jamajka
10-01-2011, 22:43
Witam Was dziewczyny!
jestem tu nowa, wczytuję się od jakiegoś czasu w to forum, podziwiam Wasze umiejętności przedłużania rzęs 1:1, a teraz trafiłam na wątek blink&go. Strasznie mnie kusi, żeby spróbować sobie przedłużyć rzęsiska właśnie tą metodą. Mam przedłużane 1:1 od kilku miesięcy, ale uzupełnianie ich przy mojej 1,5-rocznej córze, podrzucanie jej babci i tłumaczenie, że znowu tyle mnie nie będzie, bo już nie umiem bez tych rzęs żyć:P jest strasznie ciężką sprawą:/:, a sama sobie nie jestem w stanie tego zrobić... I teraz czytam, że jednak się da... No muszę spróbować, bo oszaleję chyba!
Tylko zanim to zrobię, powiedzcie mi proszę, jak sobie same te rzęsy usuwacie? Czy kupujecie jakiś specjalny remover? Czy zmywacie klej przy otwartych oczach? Błagam Was o łopatologiczne wytłumaczenie tej kwestii:wstydek: bo w metodzie 1:1 oczy są zamknięte i nie ma problemu, ale jak samemu zrobić to przy blink&go?
Liczę na Wasze porady, bo czytając to forum odniosłam wrażenie, że jesteście skore do pomocy;)
pozdrawiam Was serdecznie:D

cubaro
11-01-2011, 11:14
Witaj Jamajka,
próbujemy robić same sobie, ale zauważ, że jesteśmy również stylistkami, posiadamy więc asortyment i jakieś doświadczenie. Nie chcę Cię zniechęcać, ale też sugeruję abyś się zastanowiła, ponieważ nie mając doświadczenia ryzykujesz tj. możesz zrobić sobie krzywdę lub osiągnąć efekt inny od oczekiwanego.

jamajka
11-01-2011, 13:30
Dziękuję Cubaro za troskę, ja nie jestem niestety jeszcze stylistką, choć mam zamiar wybrać się na kurs, ale miałam już okazję przedłużać rzęsy. Nie mam dużego doświadczenia, ale poszło mi nie najgorzej (aczkolwiek niemiłosiernie dużo czasu mi to zajęło, bo ponad 4h). Nie zarabiam na przedłużaniu (jak pójdę na kurs to może się odważę zrobić komuś obcemu). Posiadam również niewielki asortyment, jednak do bllink&go muszę kupić klej, który nie będzie drażnił oparami otwartego oka, dlatego zapytałam czy remover do tej metody też może jest jakiś mniej drażniący? Chodzi mi głównie o ściągnięcie rzęs dolnych, górę mogę sobie ściągnąć zamykając oko, ale jak to zrobić z dołem to jakoś nie potrafię sobie wyobrazić:placz: stąd właśnie moje pytanie...

wera1015
11-01-2011, 16:38
jamajka dolne rzęsy tak samo ściągasz przy zamkniętym oku i nie wolno je otwierać w trakcie ściągania rzęs i nie radzę samemu nakładać rzęs bez odpowiedniej wiedzy:) sama sobie ściągałam sobie rzęsy i remover dostał mi się do oka szczypie że masakra:(

jamajka
11-01-2011, 23:14
Dzięki Wera, tak właśnie myślałam, że będzie to dość bolesne przeżycie, taki niechciany kontakt removera z okiem;)
Dlatego tak Was dopytuję, jak sobie z tym radzicie, skoro już zdecydowałyście się zakładać same sobie. Z założeniem raczej nie będę miała większego problemu, z pewnością sobie jest dużo trudniej niż komuś, ale widziałam jak się to robi i mam nadzieję, że jakoś dam radę. Tylko nie widziałam jak się je zdejmuje (te dolne), dlatego mam problem...a strasznie się na ten dół uparłam :Dze stylistką, która mi to pokazywała będę miała kontakt najwcześniej za półtora miesiąca, a że ja niecierpliwy człowiek jestem, to się pewnie nie doczekam... a jak już dokleję ten dół, to potem będę miała problem jak się go pozbyć:haha:tak się uparłam, bo za trzy tygodnie wracam do pracy po rocznym wychowawczym i będę musiała wozić małą do opiekunki bardzo wcześnie rano, no i chcę się zrobić na bóstwo, żeby tyle czasu już na make up nie tracić;)
A czy górne rzęsy nie przeszkadzają w ściągnięciu tych dolnych jak się ma oko zamknięte?

wera1015
12-01-2011, 00:55
hm ja jak ściągałam to jedyny sposób to zrobić tak ze jedno oko masz zamknięte a drugie otwarte i dopiero jak ściągniesz wszystkie rzęsy z jednego to robisz drugie:) no niestety nie da się zrobić tak że ściągniesz tylko dolne rzęsy bo będziesz musiała górne i dolne usnąć:(

dzikakura
12-01-2011, 14:14
Mój blink &go zrobiony na sobie. Zaaplikowany dół i góra, nie powiem, abym była super zadowolona, ale coś tam przedłuzyłam i zagesciłam:D, pierwsze koty za płoty:P

jamajka
12-01-2011, 14:48
Jak tylko dojedzie do mnie klej do blinka, też biorę się do roboty:D podzielę się z Wami efektem moich wypocin...

wera1015
12-01-2011, 17:22
dzikakura jak będziesz sporo ćwiczyła to na pewno wyjdzie super ja blinka zakładałam kilka razy i też na początku świetnie nie było;) zaglądnij do galerii tam jest mój blink:)

edytakon
17-01-2011, 11:14
skusiłyście mnie tym blinkiem i ... oczywiscie zrobiłam sobie. Mam klej ultra bond z SL i moje oczy były baaaardzo podrażnione.
Zaczełam od zewnętrzanego kącika i jest lepiej niz od środka, równiej wychodzą. W nocy wypadły mi ze 2 rzeski reszta trzyma się ok.
tylko klej musze kupić wolniej schnący, bo myslalam ze mi oko wypłynie :) nakleiłam po 50 rzęs na oko

---------- Dodano o godzinie 10:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:09 ----------

http://images41.fotosik.pl/532/8b3204cab86ab8fdm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b3204cab86ab8fd.html)

cubaro
18-01-2011, 14:12
Edytakon,
a pisałam żeby nie robić przecież na tym kleju, aj... ;( ja to przeszłam i dlatego ostrzegałam. Teraz mam z NL PRO10 i jest super, z tym że b. gęsty (może stary mi sprzedali)

edytakon
18-01-2011, 14:24
Aj no ja wiedzialam, ale juz teraz zaraz chcialam miec zrobione :):)

ale juz ich nie mam, wyskubałam, niestety okazuje sie ze mam jakis nerwowy tik i nie moge być szczęśliwą posiadaczką rzęsek :(

alkaniolek
18-01-2011, 18:16
Czesc babeczki
Mam takie pytanie, bo przeszlam caly temat i nie widzialam, zeby ktos pisal, poza kolezanka wyzej ze nakleila po 50 sztuk rzes na oko.
Skoro przy metodzie 1:1 doklejamy ok 120 na oko, to przy blink&go ile sie powinno naklejac?

cubaro
19-01-2011, 16:33
Ja nie liczyłam przy wklejaniu, policzyłam natomiast po zdjęciu. Wyszło chyba z 50 na jedno. Jak wklejasz na bieżąco to się orientujesz czy jeszcze, to jest również indywidualna sprawa, każdy ma inne oko, ale na pewno będzie ich mniej niż w metodzie 1:1

Valia
07-02-2011, 14:11
polecici jakis kurs (najllepiej wawa) i produkty do tej metody?

Valia
20-02-2011, 15:11
nikt nie był na kursie?

cubaro
21-02-2011, 22:44
Hehe, ja na kursie blinka nie byłam, tylko tyle co w necie;)

Agnieszka Praska
22-02-2011, 08:58
valia z blinka szkoli nl bo to ich wynalazek ;)
Blink & go | Blink & Go (http://www.biarbeauty.com/blinkandgo/blink-go/)

prosze:kwiatek:

elianka1980
08-03-2011, 16:05
Hej dziewczyny, chcialabym sie wybrac na kurs przedluzania rzes metoda Blink&Go, jestem z Wroclawia, wiecie moze czy jest gdzies we Wroclawiu takie szkolenie? z tego co czytalalm to robia w Katowicach i w Warszawie, ale moze cos ruszylo we Wrocku, jakby ktos wiedzial prosze o info, bede wdzieczna:kwiatek:
Tak poza tym jestem pierwszy raz na takim forum , gdzie panuje taka kultura , az milo sie czyta ,przeczytalam cale forum i juz jestem bogatsza w wiedze dzieki Wam, wielki dzieki i prosze o jeszcze:):ok::cwaniak2:

dzikakura
08-03-2011, 16:59
Dzieki elianka.. bo my sie tu nie bijemy, tylko sobie pomagamy.

A sprobuj wyhaczyc jakies warsztaty z blinka:skacze:

MalaMi280783
09-03-2011, 10:39
Nie wiem czy ciachne offtop - z góry przepraszam - ale podam Wam wersje "Blink&Go" HARD :P
Otóż moja szefowa robi tak że bierze klej z SL (nie wiem dokładnie jaki ale do metody 1:1) następnie pobiera ...KĘPKI i ciach na rzęsiory przykleja - kropeleczka kleju na kępę (koncówkę jak w standardzie) i między rzęsy upycha na zamkniętym oku :wow: byłam troche zdziwiona tym ale tak robi od x czasu i klientki zadowolone hmmm efekt -> boski :D roboty na yyy 15 minut :)

przepraszam za offtop :]

unita
09-03-2011, 10:53
kepki sa chyba dozwolone w blinku:/: ciekawi mnie ile ona kasuje za taki zabieg

edytakon
09-03-2011, 13:57
Wiecie co do blinka przetestowalam nawet klej do kępek i... niestety poza tym ze nie piecze to rownie kiepsko trzyma :( wiec chyba trzeba kupic odpowiedni :( jednak

unita
09-03-2011, 14:28
ten z xxl lashes malutki jest ok:ok:

elianka1980
10-03-2011, 23:12
dzieki dzikakura za podpowiedz, poszukam w necie cos na temat warsztatow z blinka ale cos malo informacji jest, bede grzebac, edytakon dzieki za propozycje ale do poznania kawal drogi mam, wolalabym cos blizej...jakbyscie dziewczyny cos wiedzialy o szkoleniach z blinka dajcie znac,dzieki^_^

luna12
15-03-2011, 17:07
Czesc dziewczyny.. zaczelam robic tego blinka od niedawna i powiem wam... rewelacja!! Klietki zadowolone i wracaja co 2 tyg. na ponowna aplikacje. Efekt jest spektakularny i sie nie trzeba meczyc i wysilac godzinami jak przy 1:1... ^_^ Taka aplikacja jak na fotkach trwa ok. 1 godzine. Sobie tez robie i tak naprawde to chyba najlepsza reklama :P Naprawde polecam.. jezeli macie pytanie na temat aplikacji itd. smialo pytajcie, chetnie odpowiem:)

dzikakura
15-03-2011, 17:46
luna piekne te Twoje blinki, nie ma co:ok: normalnie szpec!:ok:
zastanawiam sie tylko jak rzeski wygladaja np po 6 aplikacjach bez przerwy, bo jednak blinka nie wkleja sie do kazdej rzesy tylko miedzy rzeski i wiesz, roznie to bywa. czasem sie chwyci dwie, czasem trzy naturalne, a rzesy lubia rosnac. Nawet przez dwa tygodnie.

luna12
15-03-2011, 18:55
Dziekuje Dzikakura ;)
Ja polecam klietka zeby przysly zdjac rzeski po max. 2 tygodniach.. Do tej pory nie widzialam zeby rzesy bylo bardzo powyrywane po zdjeciu ich.. Czesze je szczoteczka i nakladam nowe. Wiadomo pare rzesek odpadnie ale i tak by odpadly w naturalny sposob. Mojim zdaniem najwarzniejsze jest to rzeby klietce wytlumaczyc zeby rzeski jak najmniej dotykac i ze nie wolno czesac, skubac itd. :D
Ja mialam rzeski aplikowane metoda 1:1 i po 2 tygodniech polowa mi wyleciala razem z naturalnymi bo uparlam sie na dlugie i geste ;) Przy blink metodzie robie sobie 15 mm dlugosci i 0,25 i przez 2 tygodnie ani jedna nie odleci :D
Tak czy siak to henna, tusze i przedluzanie zawsze beda nasze rzeski troche oslabiac ale przy dobrej aplikacii, ostrorznosci i delikatnym zdejmowaniu rzeski beda minimalnie oslabione :D

cubaro
16-03-2011, 22:56
Hej dziewczyny,
odnośnie blinka ja również swego czasu była zachwycona, ale już przerobiłam ten temat i mogę się wypowiedzieć, że robiąc go tylko u siebie 3 razy pod rząd (na górze), zauważyłam niestety jeden b.ważny minus, moje rzęsy nie tyle były osłabione co odkształcone a dokładniej po zdjęciu były powykrzywiane, proste i mocno opadające w dół :( Zakładałam do 2 tygodni, nigdy dłużej. Swoje rzęsy miałam lekko podkręcone, a po użyciu mascary były uniesione ładnie do góry. Teraz jak je widzę to mnie denerwuje i czasami łapię po zalotkę.
Nie robię już, zrobiłam sobie natomiast przerwę i "zapuszczam" rzęsy tzn. stosuję codziennie rano odżywkę o której kiedyś tutaj wspominałam (mavala) i nie przesadzając są dłuższe o jakieś 2 mm, na razie zauważyłam tylko wzrost, czekam przede wszystkim na to aby się zagęściły, ponieważ na tym zależy mi najbardziej :P
Luna - piękny ten blink, jestem zachwycona, moje były zdecydowanie rzadsze.

edytakon
17-03-2011, 09:30
Luna naprawde piekne aplikacje, jednak ja nei jestem przekonana, koszt dla klientki duzy, pracy malo, a mnie sie czae wydaje ze moje klientki lubia ta metode 1:1 bo moga spokojnie sie zrelaksować :)

dzoana
04-04-2011, 15:00
Luna one wyglądają jak 1:1, po prostu szok! :D Cudowne :)
A ile dziewczyny bierzecie na blinka? i za ściąganie rzęsek?

Agnieszka Praska
06-04-2011, 16:49
ja biore 100zl, sciagniecie jest w cenie^_^

luna12
08-04-2011, 18:24
Luna naprawde piekne aplikacje, jednak ja nei jestem przekonana, koszt dla klientki duzy, pracy malo, a mnie sie czae wydaje ze moje klientki lubia ta metode 1:1 bo moga spokojnie sie zrelaksować :)

Dzieki :) U mnie to tak ze jak klietka miala blinka i potem zrobilam 1:1 to nie byla do konca zadowolona bo nie byly tak geste no i trzeba je od czasu do czasu ukladac. A jak zrobilam blinka takiej co miala wczesniej robione 1:1 to nie mogla ich zniesc :/: Jak dla niej to za geste i sztywne. Dziewczyna miala robione 1:1 non-stop przez 5 lat :wow: Szok.. I jeszcze rzeski miala takie malutkie i slabe ;(

IneSs
11-04-2011, 09:57
a to moj pierwszy blink wykonany dzis rano na sobie samej :

http://images37.fotosik.pl/750/c7c8614082a0c4a6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7c8614082a0c4a6.html) http://images41.fotosik.pl/789/545e60c6090e3792med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/545e60c6090e3792.html) http://images41.fotosik.pl/789/73754914d488d0e7med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73754914d488d0e7.html)

dzikakura
11-04-2011, 13:00
ines-sliczny!

Valia
11-04-2011, 17:38
prze kozacki:)

minimouse
11-04-2011, 18:29
śliczne są ...

IneSs
11-04-2011, 20:35
jeee.. ciesze sie ze sie podoba :skacze:

tu rzesy kolezanki robione dzisiaj blinkiem:

http://images40.fotosik.pl/779/438856ed405ebb63med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/438856ed405ebb63.html)

oczywiscie juz 2 raz zapomnialam zrobic zdjecia przed.. przyznam ze z ta kolezanka byl lekki problem bo meeega strasznie mruga oczami ;p , jej rzesy sa powywijane kazda w inna strone i ma opadajace powieki z zewnetrznej strony oczu.. ale jakos poszlo :D

Valia
12-04-2011, 12:27
Iness widze, że szalejesz:)

IneSs
12-04-2011, 12:58
spodobalo mi sie :D hi hi
a najbardziej to ze moglam sobie samej zrobic ;p

govinda
04-05-2011, 16:33
Hej dziewczyny!
czytam i czytam o tej metodzie, i zastanawia mnie dalej kwestia kleju. znalazłam coś takiego:
KLEJ DO RZES poj.3mll. A TYPE przedłużanie rzęs (1553777931) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/klej-do-rzes-poj-3mll-a-type-przedluzanie-rzes-i1553777931.html)
jest to niby jakiś A type, który jest bezzapachowy. myślicie że byłby ok?

dzikakura
04-05-2011, 17:18
a ja myślę,zebyś zadzwoniła do Diamond lashes, powinni udzielić informacji. Ja np tego kleju nie znam.

katarynka89
04-05-2011, 22:19
hehe ja myślałam że nie potrafie przedłużać rzes a teraz się dowiaduję że ja poprostu inną metodą działałam :D
nie no żartuje ale swoją drogą tak przeżywałam że mi się sklejają w 1do1 a tutaj taka metoda :D jutro po maturze sobie postaram się zrobić, tylko mam strasznie szczypiący klej :/

cubaro
05-05-2011, 01:19
IneSs - super ten blink u Ciebie, rewelacjaaaa!
Szkoda tylko, że ta metoda moje rzęsy niestety odkształciła po 3-krotnej aplikacji i już nie robię :(

IneSs
30-06-2011, 11:19
Ja niestety nie moge chyba nic "obcego" na oczach nosic bo szlag mnie trafia i ciagle dlubie i macam ;p ale tak na wieksze wyjscia albo wyjazd zakladam blink i mam spokoj, ale po tygodniu musze sciagnac bo wiecej nie wytrzymuje :D

katarynka89
17-08-2011, 21:25
kochane proszę o jakąś stronkę żeby zakupić klej do blinka niby są tu podane ale to zazwyczaj allegro i aukcji już nie ma ...

a i jak są to nie za 150zł tylko chociaż ciut tańszy bo mam 2 dziewczyny zainteresowane, a pewnie ten po miesiącu też jest g... wart :/

carmenita
18-08-2011, 22:41
Luna12 te pierwsze rzęski po prostu WOOOOOOOOOOOOOOOOOW :o:o no efekt mega!! Mam tylko pytanie czy przy tej metodzie można normalnie malować oko np. eyelinerem? Oraz czy wobec tego makijaż zmywa się gorzej niż przy 1:1?
Bo noszę 1:1 od marca i maluję się normalnie, nawet rzęsy pokrywam tuszem, bo lubię mocny efekt i raczej nie wpływa to na ich trwałość. I chyba raczej pozostanę przy tej metodzie jakoś nie przekonało a nawet odstraszyło stwierdzenie, że blink to tylko na wielkie wyjścia czy od okazji,bo czemu nie wyglądać pięknie również w domowych pieleszach. :P:D

katarynka89
18-08-2011, 22:46
dziewczyny czy klej do blinka też trzeba co miesiąc wymieniać czy nie ??

Evelyn.
19-08-2011, 09:24
dziewczyny jakiego kleju używacie jak robicie sobie, tak żeby nie szczypał w oczy??

unita
19-08-2011, 10:57
W secret lashes maja klej dla alergikow, do metody blink:), taki bialy z zielona naklejka

edytakon
19-08-2011, 15:08
Ja mam z LL kupilam 5 ml za 50zł

sylwia29
28-12-2011, 19:13
a to mój blink:leze: hihi bez szkolenia -widać co nie sama sobie musiałam coś na oczku wykroić , bo łyso mi robić rzęsiory a samej nie mieć


http://images38.fotosik.pl/1273/095c003737f5e19bm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/095c003737f5e19b.html)

edytakon
02-01-2012, 17:33
Sylwia gęściej go gęściej, co bez szkolenia... jak to bez szkolenia? hm?

Agnieszka Praska
03-01-2012, 23:12
sylwia zel sie zabralas za blinka ;)
prawdziwego blinka klei sie trzema segmentami :)
a ty poprostu powklejalas sobie rzeski gdzie popadnie;) dawno temu tez wydawalo mi sie ze to blink:D

sylwia29
12-01-2012, 15:46
no coś ala "blinka":leze:
no mam szkolnie1:1 :D a blinka szukam patrz na te filmiki na wasze zdjęcia hoho szalejecie też się naumiem i wam pokaże;)
http://images40.fotosik.pl/1300/5eb12a7028aeeec3m.png (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5eb12a7028aeeec3.html)
http://images35.fotosik.pl/1121/bab11376718beec3m.png (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bab11376718beec3.html)
TO TEŻ COŚ ALA BLINK:]

sylwia29
31-01-2012, 20:36
http://images43.fotosik.pl/1341/5061a65f21eedbf6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5061a65f21eedbf6.html)
A to znowu ja z nowym ala blinkiem hihi:D
już jest lepiej le co najdziwniejsze zakadałam sobie na kleju Edytka tym wiesz mur beton co od ciebie wzięłam jak byłam na szkoleniu;-) i wcale aż tk nie drażnił oka

marchewkowy_las
01-02-2012, 00:16
ślicznie, podziwiam! ja sobie nie potrafię, próbowałam, i krzywo mi wychodzi, na prawym oku ładnie, a na lewym zupełnie inaczej, niesymetrycznie :skacze:

dzikakura
01-02-2012, 01:49
Fajny blink, naturalny

marchewkowy_las
04-07-2012, 00:12
Blink nie jest moją mocną stroną, ale próbuję się z nim zaprzyjaźnić. Blink 9-14mm, ozdoby rzęsy brokatowe czarne i zielone, perełki.

Iraa
04-07-2012, 10:03
Marchewkowy,jesteś stanowczo za skromna :) świetnie to wygląda :)

fryzzz
04-07-2012, 12:18
A może któraś napisać co to oznacza, że blinka klei się trzema segmentami? Rozumiem, że to jakaś specjalna metoda ale będę bardzo wdzięczna za wytłumaczenie na czym ona polega

Agnieszka Praska
06-07-2012, 10:44
trzema warstwami ;) wtedy wychodzi piekny stelaz i jest mega gescioch ;)
kleisz lewo prawo i prosto juz prosciej nie potrafie wytlumaczysz

fryzzz
06-07-2012, 11:19
Dziękuje właśnie tak myślałam ale wolałam się upewnić, a najpierw wszystkie w jedną stronę, potem w drugą itd czy na przemian?

marchewkowy_las
07-07-2012, 04:05
wszystkie najpierw w jedną, potem w drugą. ja nie umiem blinka 3 warstwami. próbowałam kilka razy i okropnie to wyglądało :porazka: muszę kogoś znaleźć i poćwiczyć :D

dzikakura
07-07-2012, 20:01
marchewkowy cudo Ci wyszlo, a to jakas okazja, czy co? Konkurs czy jak:skacze: Kto na Boga dal soboe brokatowe rzęsiory wkleić bez gwaltu:)))

marchewkowy_las
07-07-2012, 22:31
wakacje się zaczęły, kobiety szaleją. żaden konkurs, koleżanka spała i dlatego nie wiedziała, co jej robię na oczach ;)

fryzzz
24-07-2012, 16:26
Czy używała któraś z was tego kleju Profesjonalny klej do rzęs 10ml. - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcie.pl/10489-profesjonalny-klej-do-rzes-10ml.html?) Potrzebuję jakis na już który nada się do blinka. A jeśli nie to czy możecie polecić mi jakiś inny w dobrej cenie?

meraszka
25-07-2012, 00:00
fryzzz do blinka to kleje dla alergików- inne będą łupać w oko... a ten ultra plus z black lashes raczej delikatny nie jest :/

fryzzz
25-07-2012, 00:05
Też tak myślałam dlatego nie kupiłam, a sprzedawczyni na moje pytanie czy można nim pracować na otartym oku powiedziała ,,A to tak się da? A co nie dało by się zamknąć tego oka,,

marchewkowy_las
25-07-2012, 18:49
wspaniały do blinka klej AD. w zasadzie w każdej firmie powinien być klej bardzo delikatny, który pozwala na pracę przy otwartym oku. dobry jest Pro10 Nouveau Lashes (ten bardzo długo trzyma rzęsy)

cubaro
25-07-2012, 22:06
Tak, faktycznie pro10 dobrze trzyma, sprawdzony przeze mnie (na moich oczach zresztą), ale pro5 też może być, tylko minimalnie go czułam.

Mysiaczeq
18-08-2012, 22:33
a ja z takim pytankiem, można zrobić Blinka klejem D+ na zamkniętych oczach? :skacze:

marchewkowy_las
18-08-2012, 23:44
czemu nie? pod warunkiem, że zdejmiesz aplikację po 2 tygodniach, by nie zniszczyć rzęs klientce.

Mysiaczeq
18-08-2012, 23:45
myslalam bardziej o sobie, bo zazdroszcze wszystkim klejonym przeze mnie osobom :D a oddac w czyjes rece jakos sie boje

marchewkowy_las
19-08-2012, 10:29
Mysiaczeq, ja znam dziewczyny, które sobie potrafią zrobić 1:1 :wow: ja też próbowałam, ale skończyło się to łzami, doklejonymi do skóry rzęsami, spuchniętymi powiekami, i za każdym razem mówiłam: "nigdy więcej". dobrze, że mam teraz mnóstwo koleżanek, które mogą zrobić mi rzęsy :D
jeżeli chcesz sobie robić blinka, lepiej kup klej dla alergików, bo na otwartym oku ładniej zaaplikujesz rzęsę, nadasz jej odpowiedni kierunek. ale spróbować możesz na zamkniętym oku D+ i się przekonasz, czy tobie to odpowiada :)

Mysiaczeq
19-08-2012, 11:51
wczoraj próbowałam zabrać się za przedłużanie 1:1, ale oko mi drga jak mam jedno zakmniete a drugie otwarte i nie da rady nawet rzesy odseparowac ;p a na klej dla alergików na razie mnie nie stac, bo planuje zakup kilku paletek rzes :((

cubaro
19-08-2012, 20:38
Mysiaczeq - ale Cię wzięło :P, nawet 1:1 próbować na sobie, to mi nie przyszło do głowy, a ja miewam takie różne eksperymentowe zapędy :D
Sobie robiłam kilka razy blinka i nawet na dole próbowałam ;)

Mysiaczeq
19-08-2012, 22:13
ja totalnie zachorowałam na wszystko co rzęsowe, marzę o rzęskach, snię o nich :) taka tam moja mała mania prześladowcza, muszę sę sprawić :P

kamillxx
03-12-2012, 13:35
kochane macie juz klej faworyt do blinka?

edytakon
03-12-2012, 14:10
tak AD 3 ml za 36zl

Martyna86
19-12-2012, 10:10
Hej dziewczyny mam pytanie od niedawna zaczęłam robić rzęsy metodą blink&go i 1:1 ostatnio chciałam wypróbować dolne rzęsy sama na sobie a parę godzin przed zrobiłam hennę i kiedy przyklejałam rzęsę do naturalnej strasznie zaczęło mnie szczypać że nie mogłam dalej tego robić i pytanie jest takie czy to wina kleju że ma za mocne opary czy tego że była henna robiona bo teraz aż sie boje robić klientkom a jeśli to jakie kleje polecacie bo niedługo sylwester mam zapisy a nie chce aby klientce oczy wypłynęły ;D

Agnieszka Praska
19-12-2012, 10:32
najlepiej klejem ktory jestb przeznaczony do pracy na otwartym oku;) np AD

Martyna86
19-12-2012, 10:45
Wielkie dzięki bo ten też niby miał być delikatny dla oczu a tu o aż strach

katiaa162
03-01-2013, 18:58
Wlasnie zapisalam sie na szkolenie z tej metody:)
Postanowilam zaplacic z gory za rzesy i szkolenie.
Problem w tym, ze dziewczyna zaproponowala mi rzesy J 0,20 12,11,10 i C 0,25(7-14).
Zastanawiam sie czy dobrze dobrala mi te rozmiary... ? Powiadziala, ze J sa najlepsze do Blinka ... Prawda to?

Iwona Oleksy
03-01-2013, 19:27
J-tki są najwygodniejsze do blinka, ale niekoniecznie dobrze wygladaja

ale nie rozumiem, chce naraz zakladac te C i J, czy to byly dwie opcje do wyboru?

katiaa162
03-01-2013, 20:00
Akurat te rozmiary zaproponowala mi do zestawu. A jakie rozmiary najlepiej kupic?

Iwona Oleksy
03-01-2013, 21:19
mi od samego poczatku kariery moze zdazyly sie ze 2 osoby, ktore chcialy miec tak proste rzesy (j), moim zdaniem lepiej zamiast j wziac B, będzie naturalnie, ale już o niebo lepiej z tym skretem.

katiaa162
03-01-2013, 22:04
Dokladnie. Wlasnie mam takie same zdanie:)

pysialali
04-01-2013, 01:38
Do blinka zakladam B z evo Efekt jest super i klientek na to z dnia na dzien coraz więcej :)

Wysłane z mojego GT-I9300

Smarzena
20-02-2013, 17:27
marchewkowy_las a co sądzisz o blinku? bo ja wiem że trzyma się z 3 tyg i jest doklejany inaczej niż 1:1. a wiem też ze strony biar beauty group że jest dystrybutorem blinka? a jak przeglądałam salony kosmetyczne to mało ma w swojej ofercie blinka? co sadzisz które lepiej Sobie zrobić?

karciaG
20-02-2013, 18:37
smarzena, ja miałam robione blink & go na sylwestra, bardzo fajna sprawa bo pani Ci je robi od 20 do 40 minut w zalezności jaki chcesz mieć efekt bardziej ekstremalne czy naturalne:) trzymały mi sie 3 tyg i potem poszłam je sciągnąć :) nie miałam swoich zniszczonych ani powyrywanych ale muszę przyznać że dostałam depresji jak zobaczyłam znowu moje krótkie jasne rzęsy :( jeśli chcesz na codzień to lepsze są 1:1 bo chodzisz Sobie na uzupełnianie i nie musisz ich ściągać i są dodatkowo bardziej delikatne i wyglądają jak by były to Twoje naturalne rzęsy :) a blinki jednak są cięższe ale jak nagle dowiadujesz sie że masz ważne wyjście i chcesz wyglądać zjawiskowo to blinki są rewelacyjne bo każda kosmetyczka która je robi jest wstanie szybko Ci je zrobić a jednak 1:1 wymagaja wiecej czasu. więc musisz Sama zdecydować :)

cubaro
20-02-2013, 19:26
Wg mnie blink to maks 2 tygodnie, dłużej nosisz - Twoje rzęsy będą powykrzywiane i stan ich jest jak po złej, nieprawidłowo wykonanej aplikacji 1:1. Zdecydowanie namawiam na 1:1, a kleje z NL są bdb dobrej jakości :D

marchewkowy_las
21-02-2013, 17:52
marchewkowy_las a co sądzisz o blinku? bo ja wiem że trzyma się z 3 tyg i jest doklejany inaczej niż 1:1. a wiem też ze strony biar beauty group że jest dystrybutorem blinka? a jak przeglądałam salony kosmetyczne to mało ma w swojej ofercie blinka? co sadzisz które lepiej Sobie zrobić?
gdy wyszłam po szkoleniu z blinka to wiedziałam, że takie przedłużanie rzęs jest nie dla mnie. ja stawiam na precyzję i komfort klientki, a w blinku atutem jest krótki czas aplikacji. każda z moich klientek, która nosiła 1:1 i spróbowała blinka, powiedziała, że blinka już nie założy, bo takich rzęs nie można czesać. u mnie zapotrzebowanie na blinka jest tylko przed sylwestrem i w okresie ślubów. co do szkoleń, to Biar Beauty Group mają bardzo dobre szkolenia z blinka - porządna teoria, w ćwiczeniach praktycznych wszystkie etapy aplikacji, małe grupy 4-6 osobowe.

Smarzena
27-02-2013, 17:00
gdy wyszłam po szkoleniu z blinka to wiedziałam, że takie przedłużanie rzęs jest nie dla mnie. ja stawiam na precyzję i komfort klientki, a w blinku atutem jest krótki czas aplikacji. każda z moich klientek, która nosiła 1:1 i spróbowała blinka, powiedziała, że blinka już nie założy, bo takich rzęs nie można czesać. u mnie zapotrzebowanie na blinka jest tylko przed sylwestrem i w okresie ślubów. co do szkoleń, to Biar Beauty Group mają bardzo dobre szkolenia z blinka - porządna teoria, w ćwiczeniach praktycznych wszystkie etapy aplikacji, małe grupy 4-6 osobowe.


dzięki za odpowiedz :) w końcu się zdecydowałam zrobić rzęski i zrobiłam blinka w Biar Beauty Group bo dziewczyny zachwalały na forach i rzeczywiście się nie zawiodłam pełen profesjonalizm i miła atmosfera! :) mam już te rzęski 5 dni na Sobie i naprawdę fajnie się je nosi, oko zaraz nabrało innego wyrazu i największy plus to to że mogę spać dużej, bo nie tracę czasu na malowanie :D jak ściągnę Sobie blinki to zrobię potem 1:1 żeby mieć porównanie w ich noszeniu:) dziewczyny a jak z klejem czy tego samego się używa do 1:1? bo ten do blinka mnie nie uczulił a mam wrażliwe oczy a wiem że do 1:1 używa się mocniejszego,tak?

Askar
27-02-2013, 21:44
Do Blinka używa się kleju delikatnego, dla alergików o słabszym wiązaniu, do 1:1 używa się dużo mocniejszego kleju, który można używać tylko na zamkniętych oczach.

Gosienka299
20-03-2013, 19:11
Hej dziewczyny :) od dłuższego czasu nurtuje mnie pytanie czy można przedłużyć dolne rzęsy blinkiem a górne metodą 1:1? Jak potem wygląda ściąganie rzęs dolnych (po 2 tyg), podczas gdy górne chcemy uzupełnić... A może nie powinno się łączyć tych metod? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.... :(

nadiuszka
20-03-2013, 23:37
Hej dziewczyny :) od dłuższego czasu nurtuje mnie pytanie czy można przedłużyć dolne rzęsy blinkiem a górne metodą 1:1? Jak potem wygląda ściąganie rzęs dolnych (po 2 tyg), podczas gdy górne chcemy uzupełnić... A może nie powinno się łączyć tych metod? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.... :(

Spokojnie można łączyć. Ściągasz później na otwartym oku jak już musisz.

Renat
26-03-2013, 13:37
też się nad tym zastanaewiałam

mejkapyrenaty
03-06-2013, 14:06
no, przebrnęłam... eh. Dużo do czytania było.
No więc... zakładam blinka od ponad dwóch lat, u Agnieszki Brody w Beauty Biar się uczyłam. Dolnych nie lubię zakładać, bo to jest jednak deko użeranie się z klientkami, które muszą patrzeć w górę. Ale jak już jest takie życzenie klientki, założę. Przecież nie odmówię.

Blinki mi się powoli nudzą, jeśli chodzi o ich aplikację.
I tak, w sezonie tak jak teraz - ślubnym, mam dużo zamówień na tzw pakiety - makijaż z rzęsami. Fajna sprawa, dużo panien młodych się na to godzi. Blinki też są dobre na wakacje dłuższe itp itd, jak ktoś nie będzie chciał malować się, a po prostu wstać i wyjść w miasto :)

Ja się zastanwiam nad szkoleniem 1:1 i 2:1,bardzo mi się podobają i dużo moich klientek pyta czemu jeszcze tego nie robię. W sumie sama nie wiem... :)


Blinki to łatwa sprawa, ale faktycznie, trzeba dobrze klientki nastawić i wbić im do głowy, że MUSZĄ przyjść na ściągnięcie, by nie miały potem makabry na oczach i rzęs z ubytkami. Moja znajoma, jeden z pierwszych mych "królików" doświadczalnych, nie przyszła do mnie na ściągniecie i wydłubała sobie te rzęsy z klejem. Już tam miałyście napisane, że w blinku robi się swego rodzaju stelarz. To wyobraźcie sobie teraz jej rzęsy - miała co 5mm przerwę i słabe maleńkie prawie niewidoczne swoje. Wyrwała po prostu swoje własne rzęsy! :/ zawiodła mnie... więcej blinków na niej nie ćwiczyłam, bo wiem, z czym to się wiąże - poczta pantoflowa... eh...


Przy blinkach używam kleju PRO 5 i kupuję u Beauty Biar, ale intryguje mnie ten, o którym tutaj wspominacie, z AD za ok 40zł. Zastanawiam się, gdzie go można zakupić? Bo nie ukrywam, w Beauty Biar mają mega drogie produkty. Rzęsy zamawiam na allegro u sprawdzonego sprzedwcy :) i różne długości i grubości i skręty zakładam. Najlepiej jednak mi się pracuje na C. Na B raz tylko miałam klientkę. Ale poćwiczę zaś na znajomej B jeszcze raz :)

Poniżej dodaję kilka zdjęć, te z fioletowymi rzęsami, to pod reklamę blinków moich które wykonuję. Na sesji kleiłam na klej DUO modelce, by nie nosiła 2-3 tyg fioletowych rzęs :D:D:D:D

Agnieszka Praska
03-06-2013, 14:37
renatko odpowiedzialam ci tutaj :) http://forum.wzorki.info/dystrybutorzy-producenci/8291-evolashes-rzesy-kleje-removery-norki-rzesy-z-norek-42.html#post384851


co do stylizacji rzes najpierw polecam odbycie szkolenia z metody 1:1, dojscia do wprawy, a pozniej myslenie o bardziej zaawansowanych technikach objetosciowych ;)

mejkapyrenaty
03-06-2013, 15:13
Dzięki za linka do artykułów. A co do szkolenia, właśnie, znacie jakieś instruktorki ode mnie z Zagłębia, które szkolą 1:1? pomijając Katowicką Beauty Biar? chciałabym nawet z czystej ciekawości zrobić kurs u innej osoby niż u Agi Brody, chociażby dla porównania :)

kiwaczek2
03-06-2013, 15:31
wejdz sobie tutaj w podforum rzęsowe i na pewno znajdziesz coś dla siebie.

madziorkowa
16-01-2014, 16:23
Dziewczyny tak jakoś chyb a bym sie chciała zabrać za blinka i zastanawiam sie czy nie mozna do tej metody użyć zwykłego kleju szybkoschnącego jak do 1:1 tylko przy zamkniętym oku przy zabezpieczeniu dolnych taśmą żeby sie nie posklejały ? co sadzicie?

nadiuszka
16-01-2014, 21:08
metoda ekspresowa z założenia robi się na oczach otwartych co wyklucza użycie kleju oparowego.

bsuszczynska
17-01-2014, 12:54
jaka jest cena takiego zabiegu?

edytakon
17-01-2014, 16:19
Ja slyszalam o tym ze niektóre klientki kleja na zamkniętym i tak się da.

Madziorkowa - ja biorę 70 zł dużo/ nie dużo? zajmuje mi to około 30 minut :)

nadiuszka
17-01-2014, 16:44
można i na zamkniętym, ale sens metody ekspresowej w tym żeby była ekspresowa i tania. Podklejanie powieki i odklejanie zajmuje czas.

Agnieszka Praska
17-01-2014, 16:54
bez przesady z tym czasem, podklejam oczy w kilkanascie sekund, mozna na zamknietych jak najbardziej, wiem ze sa klientki, ktore nie dadza sobie nic na otwartym oku zrobic i zaczynaja strasznie mrugac, wtedy podklejenie skraca czas pracy ;)