PDA

Zobacz pełną wersję : Nfu Oh



tusia
06-01-2011, 15:26
Chciałabym sie Was zapytac gdzie kupujecie produkty Nfu oh??
sklep Nfu.Oh (http://www.sklep.nfuoh.pl/index.php) znam ale po pierwsze jest bardzo ubogi w ofertę, primera nie widziałam tam od pół roku a dwa, ze kolezanka miała złe doświadczenia z zakupami u nich, towar szedł miesiąc i nie dostała wszystkiego co zamawiała...

goslava
06-01-2011, 15:33
tuska ja bralam wlasnie na tej stronce co podalas ale ostatnio jakos mi przestaly odpowiadac, szybko sie zapowietrzaly pomimo ze bardzo tego pilnowalam i przygotowanie pazura bylo na bank dobre i jak narazie przestalam sie zaopatrywac u nich a jak mowisz ze lipne zaopatrzenie to dziala na ich niekorzysc, ja jak bralam to mieli wtedy wszystko jeszcze (ostatnio u nich zamawialam jakies 4 czy 5 m-cy temu)

kinga741
27-03-2011, 23:44
dziewczyny wklejam link do angielskiej strony jakby ktos chcial zobaczyc oferte Acrylic System at Affiniti (http://www.affinitinailandbeauty.com/browse/AcrylicSystem_138_0_0_na.html)

planetka
06-04-2011, 12:28
A wydawalo mi sie ze Nfu Oh to super produkty.. hmm...

plushak
06-04-2011, 17:45
Nfu oh, od dawna mam ich cover i kilka kolorowych akryli, one day glue, i 2 lakiery do paznokci.
Lakiery bardzo wytrzymałe super kryjące i piękne kolory, i nie mają bardzo długa trwałość w buteleczce, o kolorach chyba nie trzeba nic pisać jedyne w swoim rodzaju kolory niespotykane w innych firmach + niesamowite dodatki , fakt faktem przed ponownym zakupem bym się poważnie zastanowiła bo cena w pl jest ogromna a pojemność kolorówki uboga, jeżeli chodzi o jakość covera ja bardzo żadko robiłam szkielet dlatego też cover kładłam bezpośrednio na płytkę i zapowietrzał mi się co nie działo się z innymy coverami jak mm czy pb.
Moje uczucia są mieszane ze względu na cenę,, i nie mówcie że za jakość trzeba płacić bo za granica nfu jest o wiele tańsze..

Delfa
06-04-2011, 20:33
A wydawalo mi sie ze Nfu Oh to super produkty.. hmm...

Bo takie są. Nie mylmy tutaj jakości produktów z jakością ich dystrybucji na Polskę ;)

planetka
07-04-2011, 16:35
Delfa...swiete slowa, masz racje, bo czasami dystrybutor nijak sie ma do jakosci produktów...

Delfa
07-04-2011, 18:11
A no :kwiatek: