PDA

Zobacz pełną wersję : [19/20.02.11 Kielce] warsztaty z one stroke i paiting design PB



AtelierStylizacji Carolla
12-01-2011, 22:36
Witam, w zwiazku w ogromnym zainteresowaniem zapraszamy na warsztaty szkoleniowe z zakresu Paiting Design oraz One Stroke w Kilecach w dniu 19 badz 20 lutego 2011- data do uzgodnienia w zaleznosci od sali na jakiej bedzie szkolenie, adres miejsca bedzie uaktualniony

w programie warsztatów m.in.

Prezentacja prawidłowego posługiwania się pędzlem do malowania farbami, prawidłowe przygotowanie farb do zdobień, ćwiczenia precyzji dłoni w malowaniu linii- cienkich, długich, prostych krętych, łezek

Przedstawienie kompozycji tła, cieniowanie farbami, wzory przechodzące jeden w drugi.
- ćwiczenia uczestniczek.

Wzory z zakresu Paiting Design- motywy kwiatowe, bąbelki, uzupełnienia kompozycji
- ćwiczenia uczestniczek.

One Stroke Flowers, czyli kwiatki malowane techniką one stroke – róże, kalie, maki, bratki, wszelkiego rodzaju liście, pąki kwiatów, środki
- ćwiczenia uczestniczek

Każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa.

Cena warsztatów to jedynie 200zł


Warsztaty odbędą się jeśli zbierze się grupa 10 osób

W koszt warsztatów wliczone są materiały do pracy, torcik, obiadek, napoje, kawa, herbata, przekąski, dyplomy uczestnictwa.

Zapisy do dnia 5.02.2011 liczba miejsc ograniczona.
Zapisy Tel. Pod numerem 506 613 397, następnie wpłata na konto kwoty za szkolenie.

Dane do przelewu:
Nr rachunku
55105011421000002275152938
Nazwa Banku
ING Bank Śląski S.A.
Odbiorca
MUSIAŁ KAROLINA
BOHATERÓW KATYNIA 13/75
42-200 CZĘSTOCHOWA

Zabieracie ze sobą jedynie pędzelki do farb akrylowych oraz Lampki oświetleniowe jak również obowiązkowo dobry humor i zapał do pracy

Dodatkowo dla wszystkich uczestników warsztatów przewidziany jest upust na wszystkie produkty Perfect Beauty w wysokości 5 %.

Zapraszam serdecznie Karolina Musiał
Instruktor Perfect Beauty



---------- Dodano o godzinie 21:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:35 ----------

dziewczyny na dzien dzisiejszy jest 5 osób zapisanych:D czekamy na wiecej http://www.*************/components/com_kunena/template/default/images/emoticons/laughing.png i serdecznie zapraszamy


lista zapisanych:
1.Ewelina G.evita
2.Katarzyna K.
3. Marta S.
4. Ania misiowepazurki
5.Ania- ania

kruszynkakasia zapraszamy zapraszamy:D

AtelierStylizacji Carolla
22-01-2011, 21:38
zostało juz niewiele czasu do zapisów na warsztaciki, osoby chetne na szaleństwo z farbkami zapraszamy serdecznie- program jest bardzo rozbudowany, duzo wzorów i ciekawych kompozycji mam wam do przekazania:D


sala prawie jest :d prosilabym tylko forumowiczke która do mnie dzwoniła w sprawie sali o ponowny kontakt ponieważ miałam awarie telefonu:D Ola czekam na priva hihi


osoby zapisane prosze o wpłaty za szkolenie- jest to gwarancja udziału i tego ze warsztaty sie na 100% odbeda:D


pozdrawiam serdecznie Karola

AtelierStylizacji Carolla
25-01-2011, 16:28
osoby zapisane

1.Ewelina G.evita
2.Katarzyna K.
3. Marta S.
4. Ania misiowepazurki
5.Ania- ania
6.ola1920
7.basia



ps. kamis dziekuje:D

AtelierStylizacji Carolla
02-02-2011, 17:23
Aniu uaktualniam:d

wpłaty:
1.Ewelina G.evita
2.Katarzyna K.
3. Marta S.
4. Ania -misiowepazurki- zapłacone
5.Ania- ania
6.ola1920
7.basia
8. Paulina W- zapłacone

czekamy na pozostałe wpłaty do 5 lutego 2011:D

AtelierStylizacji Carolla
07-02-2011, 17:16
---------- Dodano o godzinie 16:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:09 ----------

wpłaty:
1.Ewelina G.evita- zapłacone
2.Katarzyna K.- zapłacone
3. Marta s- zapłacone
4. ewelina s- zapłacone
5. ewelina S- zapłacone
6.ola1920- zapłacone
7.basia
8. Paulina W- zapłacone

AtelierStylizacji Carolla
21-02-2011, 12:17
Aniu dziekuje ci bardzo hihi y to masz powera, ja jak dojechalam do domku to padlam:D

dziewczyny dziekuję wam bardzo za tak mile spotkanie, i zapał do pracy:D mam nadzieję że teraz one strokei paiting design bedzie forma zdobie,n ktore z przyjemnoscia przedstawicie swoim klientkom a one oczarowane waszymi pracami chętnie będa wyciagac swoje raczki na malowanki:D

Olu dziekuje bardzo za udostepnienienie lokalu:D jeestsliczny a po remonncie pewnie bedzie olsniewajacy:D

Ewelinka, Kasia, Kasia, Małgosia, Basia, Marta, Paulinka, ewelina :d dziekuje Wam za obecnosc i mile spedzona niedziele, fajne z Was kobitki:D, życze wam wytrwalosci ww malowaniu, wielu klientek oraz samych sukcesów:D
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

sylla
21-02-2011, 13:07
No dziewczyny pięknie. Nauka szła całą parą! Ale czy można liczyć na jakieś efekty Waszych warsztatów. To znaczy jakieś pazurki , kwiatki itp.:):):)

ania38
21-02-2011, 16:04
podpisuję się pod pytaniem:)


chciałabym zobaczyć co przegapiłam ???