PDA

Zobacz pełną wersję : Bolące paznokcie



DianaT
14-01-2011, 08:46
Wczoraj rano robiłam akryle dziewczynie akryle( jej pierwsze w życiu) a wieczorem zadzwoniła do mnie, że bolą ją paznokcie jak czegos dotyka. Nie wiem o co chodzi. Paznokcie zrobilam jej na formie, wiec na pewno nie jest tak ze to przez za maly tips. Czy moze byc tak, ze ona ma takie dziwne uczucie, ktore jej potem przejdzie?

anoosia
14-01-2011, 09:24
mnie na poczatku robienia sobei pazurow tez przez kilka dni bolaly:]podejrzewam(nie znam sie na tym ale tak m sie wydaje) ze od pilowania bo jednak rusza sie troche tym pazurem przy tym ;)a plytka nie przyzwyczajona do takiego tarmoszenia nią ;) za pare dni(z 2-3 gora)powinno przestac bolec a po ktoryms razie juz chyba wszystko powinno byc ok(mam nadzieje;) ) u mnie przeszlo:)

kasandra262
14-01-2011, 09:37
Ja też myślę , ja też za pierwszym razem miałam takie dziwne uczucie,też bolały mnie paznokcie,nie mogłam nic wziąć w palce, i w nocy nie mogłam spać bo tak mnie bolały ,ale z każdym następnym dniem ból ustępował .Więc myślę że nie ma czym się martwić. A tak w ogóle to podobno pierwszy raz zawsze boli :wstydek:

joystynka
14-01-2011, 10:16
podzielam zdanie przedmówczyn. często po robieniu pazurków jest takie dziwne uczucie zwłaszcza gdy dosc długo je tarmosimy.do jutra jej przejdzie :)

asia
14-01-2011, 13:04
no nie wiem:/ jeśli nie przejdzie szybciutko zmieniaj jej na żele

goslava
14-01-2011, 13:08
dziewczyny maja racje, to jej 1-sze pazurki i maja prawo bolec choc nie musza, reakcja calkiem normalna:)

natalia268
14-01-2011, 13:19
mi tez sie zdarza ze pod przedłuzonym pazurkiem mam wrazenie jakby bolało.. ale góra jeden dzien i mija ;)

nie wiem w sumie od czego, bo nie wszystkie paznokcie.. ale moze racja jak tak sie namietnie i szybko piłuje ;]

Emilia B.
14-01-2011, 13:58
a jeszcze jedno pytanie: w jakim stanie była pytka i czy były obgryzane? Bo jeżeli ogryzki to przez kilka dni mogą boleć i jest to całkiem normalne.

samaron
14-01-2011, 14:13
Mnie bolały tylko w jednym przypadku - na krótkich przedłużeniach do ok. 2 na formie ścisnęłam na max możliwy tunel, razem z własnymi, przeszło po 2 dniach.

asia
14-01-2011, 14:35
kiiiedys wieki temu, jak robilam mój kurs podstawowy to była jedna dziewzyna jako modelka to byla znajoma instruktorki i ona nie mogla nosic akryli bo ją permanentnie piekły cały czas. ale to bylo mega dawno i juz nie pamiętam czemu tak miała:/

Askar
14-01-2011, 14:36
i ja popieram koleżanki, mnie pazurki bolą za każdym razem kiedy coś z nimi robię (najczęściej żele) ale, jak już dziewczyny zaznaczyły, przechodzi po 1-2 dniach :)

DianaT
14-01-2011, 14:44
Paznokcie nie byly obgryzane, plytka byla ladna dluga i bardzooooo mocna. Ale juz dzwonilam i ponoc przestalo bolec :) takze kamien spadl mi z serca

Zuuzaneczka
14-01-2011, 17:36
Też kiedyś miałam klientkę, którą bolały paznokcie po usłudze, ale ją to w ogóle wszystko "bolało" i w trakcie usługi i po, więc myślę że już jest taka jęcząca... :P na szczęście tylko ta jedna :P

meg19791
16-01-2011, 22:16
to normalne - pamiętam, że kiedy pierwszy raz w życiu zrobiłam pazury to myślałam, że zwariuję tak mnie bolały a ściślej pulsowały tak łup łup po trzech dniach przeszło.

Tosiaczek
16-01-2011, 22:29
Ja przed chwilą skończyłam robić swoje pazury i też mnie boli ale jeden. Nie z przepiłowanej płytki bo na to uważam :) le przez to że gdy budowałam pazurka to troszkę nim poruszałam i tak z 2 do 3 dni będzie bolał i przejdzie :)

smazonetrampki
04-11-2013, 18:56
Słuchajcie mam problem właśnie z bólem paznokci pod akrylem dziś rano miałam robione paznokcie na szablonie akrylem french...wszystko bylo ok dopoki nie mialam pilowanych paznokci juz po uformowaniu itp chodzilo o to by byly
krótsze bo Pani zrobiłam je ciut za długie...wyszlam z salonu wszystko było ok a teraz nie moge niektórych palcy nawet dotknać strasznie boli i zastanawiam się czy to kewstia tego że paznokieć jest osłabiony bo był "poszarpany" w lewo w prawo podczas tego pilowania czy stało się coś jeszcze????? to jest taki dziwny ból..jak by go Wam opisać....jak naciskam od góry płykę to boli i jak naciskam biały french od frontu to też boli i jak z boku też ale nie we wszystkich palcach bolą mnie te palce w których babaeczka po wydłueniu na szablonie sciaksała je po bokach by sorygowac ksztal ale one byly wtedy jeszcze miekkie nie zastygniete..sama nie wiem blagam was poradzcie cos.. aha i jeszcze moge powiedziec ze to plusuje...;/


co ja mam zrobic?
przeczekac?czy ściągać?:confus ed:

DianaT
04-11-2013, 20:26
nie przejmuj się po nocy na pewno minie. u niektórych moich klientek tak się zdarza ale przychodzi po nocy. i na pewno sama nie ściągaj bo jeszcze źle to zrobisz i dopiero będzie ból.

asiekfr
04-11-2013, 22:03
nie martw sie ....minie. "wytarmosila" ci pani troche pazurki przy pilowaniu.bedzie dobrze jutro po poludniu :)