PDA

Zobacz pełną wersję : Krem pod oczy



Lilka
19-01-2011, 16:50
CZeść mam 25 lat i pojawiają mi się pierwsze zmarszczki pod oczami. Używam różnych kremów, ale bez rezultatów. Możecie coś polecić, jakie są wasze ulubione kremy pod oczy, a co najważniejsze skuteczne! A może znacie jakieś domowe metody walki z pierwszymi zmarszczkami?

farbstift
23-01-2011, 12:33
Masaże by się przydały, są nieskomplikowane i łatwo można je samemu wykonać, choć zawsze przyjemniej jak ktoś to wykona profesjonalnie np. z elementami drenażu limfatycznego. A próbowałaś kremów z roll-on?

Lilka
25-01-2011, 12:35
Jak taki masaż się wykonuje? nie próbowałam nigdy!
roll-on? z garniera raz takie coś miałam w zielonym opakowaniu, z tego co pamiętam nie było rewelacji.
Bardzo dobre działanie miał krem z Avonu (Anew), Do każdego rodzaju cery w każdym wieku, dwufazowy, na powiekę żel i pod oczy krem. Tylko, że teraz nie ma tego w katalogu. A szkoda bo był bardzo fajny i zmniejszał zmarszczki mimiczne.

farbstift
31-01-2011, 12:17
masażyk składa się z kilku ruchów, są proste. Musiałabyś poszukać filmików, bo ciężko opisać. jak znajdę jakiś fajny to wkleję :*

Lilka
13-03-2011, 14:31
A orientujecie się się jaki skład powinien mieć taki krem? chodzi mi o to jakie składniki są najbardziej skuteczne/?
Na co zwracać uwagę przy zakupie kremu pod oczy?

celinka
24-02-2012, 14:00
Witam
Ja używa Dr Nona Balsam Przeciwzmarszczkowy Wokół Oczu
i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go na Dr Nona Balsam Przeciwzmarszczowy Wokół Oczu (2159289889) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/dr-nona-balsam-przeciwzmarszczowy-wokol-oczu-i2159289889.html). Poleciła mi go przyjaciółka która też go używa. Możesz opóźnić proces ich powstawania, a także pozbyć się tych, które już powstały! Używam go prawie miesiąc i już widzę efekty. Opłacało się zaryzykować. Gorąco polecam.
pozdrawiam

DiamondShine
24-02-2012, 16:02
moja mamuska uzywa anew z avonu i chyba jest zadowolona;)

aleksandra870309
24-02-2012, 16:40
polecam kremy z La Roche Posay. W tej chwili używam serii LA ROCHE SUBSTIANE bo mam dodatkowy problem w postaci cieni pod oczami.. generalnie wszystko zależy czy zmarszczki mamy bardzo głębokie czy dopiero nam się pojawiają. Jeśli mamy większy problem to wtedy polecam LA ROCHE HYDRAPHASE INTENSE w którego skład wchodzi kwas hialuronowy. Używałam wielu kremów ze względu na moje przyciemnione oczka ale żadne nie zdawały egzaminu. Aaaa i oczywiście proszę nie sugerujcie się ceną! Na wielu stronach inter. te kremy są w kosmicznych cenach ale super pharm bardzo często ma promocje.. ja swój kupuje za ok.32 zł:P

Patrycja_92
02-09-2012, 15:12
moja mamuska uzywa anew z avonu i chyba jest zadowolona;)

Moja to samo, d Anew Clinical ten co jest podzielony na dwie komory, jedna pod oczy a druga na powieki, moja mama smaruje sie tym moze ze 2 tyogodnie ale efekt jest super, jak nigdy nie wierzyłam w takie kremy to ten mnie bardzo pozytywnie zaskoczyl. Moja Mamuska wyglada jakby jej ktos photoshopem rozciągnał pod oczami, ma takie napięte delikatnie, że zmarszczki zniknęły. Pierwszy naprawde skuteczny produkt z ktorym się spotkałam :) Polecam

Paulka
03-09-2012, 16:16
a ja dodam od siebie ze ponizej 25r.ż mozemy w sumie to powinnysmy uzywac juz kremow pod oczami, nie koniecznie maja to byc kremy przeciwzmarszczkowe itp raczej rozswietlajace i tak np. skladnikiem takiego kremu powinien byc świetlik lekarski. natomiast powyzej 25 r.ż kiedy to wlansie zaczynaja sie pojawiac piersze zmarszczki, powinnismy juz stosowac kremy typowo pod oczy, na zmarszczki. czesto jest tak ze dopoki nie ma zmarszczek oczy sa pomijane, lub nakladany jest krem ktory kladziemy na calej buzi, a tak byc nie powinno, ja ze swojej strony polecam kremy ze swietlikiem z firmy flos-lek, mozna je nabyc w sklapach zielarski sa bardzo tanie, kosztuja cos ponizej 10zł, kremy te sa z roznymi dodatkami i maja rozne dzialanie, na zasinienia, opuchniecia itp. zachecam Was kochane o dbanie o swoja skore wokol oczu, poniewaz wymaga ona tego bardziej niz skora twarzy:)

Kalinka
13-09-2012, 15:08
Jeżeli rzeczywiście nic lekkiego Ci nie pomaga, to wypróbuj Loreal Revitalift (http://www.nokaut.pl/kremy-do-twarzy/loreal-revitalift-krem-na-glebokie-zmarszczki.html). Jest on co prawda na głębokie zmarszczki, lecz można bez obaw stosować w każdym wieku i na każdą cerę.

karnityna
16-01-2013, 15:36
Ja używam oliwkowego kremu pod oczy z Ziaji i sprawdza się bardzo dobrze. Do tego na noc nakładam zwykle esencję z witaminą E i myślę, że wszystko to stanowi całkiem niezłą ochronę przed zmarszczkami.

monkas
09-05-2016, 13:37
Krem pod oczy Hildegard Braukmann - daje totalną przemianę, nawilża, skóra wygląda o wiele lepiej. Pewnie, że natychmiast takiego efektu nie da się uzyskać, to kosmetyk dla systematycznych, ale docelowo wszystko powinno się wam udać wyeliminować. Działajcie.

Kilibera
23-05-2016, 20:29
Super, że chcesz wypróbować jakiś krem! Taka postawa jest godna naśladowania! Zatem podrzucę Ci coś DobryStan.pl Zdrowie Jest Przyjemnością. - Problemy ze skórą pod oczami? Zredukuj je z dobrym kremem pod oczy! (http://www.dobrystan.pl/artykuly/problemy-ze-skora-pod-oczami--zredukuj-je-z-dobrym-kremem-pod-oczy) Młode dziewczyny myślą, że jeszcze mają czas na takie kremy, a potem okazuje się, że jest za późno...

rudadagusia
31-05-2016, 11:12
Spróbuj z czymś na bazie świetlika :) ponoć pomaga na tzw. "worki" :0

Czampara
25-09-2016, 14:37
to i ja dorzucę coś od siebie Niezawodny krem pod oczy! - Uroda - Zdrowo.pl (http://zdrowo.pl/uroda/niezawodny-krem-pod-oczy) też skłaniałabym się ku la roche posay bo to taki kosmetyczny pewniak. jak nie wiadomo co zadziała, to lepiej iść po la roche posay :P

misiak
08-10-2016, 14:25
La Prairie Anti-Aging Eye Cream SPF 15

Moim ukochanym kremem pod oczy marki La Prairie był zawsze Age Management Eye Repair. Po tym, jak został wycofany z oferty, przerzuciłam się na La Prairie Anti-Aging Eye Cream SPF 15 - o silnym działaniu nawilżającym i przeciwstarzeniowym. Działa ujędrniająco, a także minimalizuje cienie i opuchnięcia pod oczami. Posiada lekką, kremową konsystencję, która ładnie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Z uwagi na fakt, że posiada filtr przeciwsłoneczny, powinno się go używać wyłącznie na dzień.

reniusia1002
08-10-2016, 22:17
Misiak a uzywalas może reszty kremow z tej serii chodzi mi o La Prairie Anti-Aging Eye Cream SPF 15
jestem ciekawa Twojej opinii patrzałam ze ceny powalają na kolana ale ja chętnie kupie ten krem jeżeli ktoś wyrazi swoja opinie o nim i od jakiego wieku można go stosować.jestem bardzo ciekawa bo chętnie go kupie nawet jutro.

invisible20
04-02-2017, 11:39
A mnie większość kremów pod oczy uczula, oczy pieką i łzawią. Czasem używam kremów pod oczy z AA, dobre są też z L'oreala, ale często bywało już tak, że po posmarowaniu się nowym kremem pod oczy oddawałam tubkę mamie i jej z reguły nie podrażniał.

sybil
15-02-2017, 09:48
Ja kupiłam z nivea, ale widzę, że przepłaciłam :/ i tak nie mogę się zmobilizować, żeby codziennie sie nim smarować ;(

markizeczka
13-06-2017, 12:57
Mnie nigdy nic nie szczypało, może za blisko oka go nakładasz?

JadziaDax
13-07-2017, 21:50
CZeść mam 25 lat i pojawiają mi się pierwsze zmarszczki pod oczami. Używam różnych kremów, ale bez rezultatów. Możecie coś polecić, jakie są wasze ulubione kremy pod oczy, a co najważniejsze skuteczne! A może znacie jakieś domowe metody walki z pierwszymi zmarszczkami?

Zobacz żel z aloesem Floslek, mi pięknie pomógł na tą delikatną skórę.

magdazajac
25-07-2017, 10:48
Ja używam kremu kojącego pod oczy od Avene, bo jako jedyny mnie nie uczulał... Chociaż teraz chyba jakoś mniej mi zaczął służyć. Pora rozejrzeć się za czymś innym, ale praktycznie po każdym kremie szczypią mnie oczy i puchną, więc nie będzie to łatwe :(

rudadagusia
27-07-2017, 13:08
Ja oprócz kremu na bazie świetlika mogę polecić też krem Estee Lauder Re-Nutriv Intensive Age Reneval (https://www.perfumeria.pl/Ona/Twarz/Estee-Lauder-Re-Nutriv-Intensive-Age-Reneval-krem-pod-oczy). Jakiś czas temu dostałam go na prezent z okazji urodzin od znajomych i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się jakiś cudów. A tu się okazało, że jednak takie kremy działają i do tego sprawiają też że okolice oczu są bardzo odżywione. Trochę kosztuje, ale ja polecam zainwestować, jesli rzeczywiście problem z workami jest duży

Mariiika58
03-11-2017, 12:55
Dziewczyny wyżej wypisały Ci te lepsze :) , ja Ci powiem postaw na naturalność albo szukaj domowej metody :)

ulunia
14-11-2017, 07:17
Ja mam problem z worami pod oczyma, nic nie pomaga, a jak już to na chwilke. Świetlik też nie, okłady z herbaty i zimne okłady to chwilowe rozwiązanie. Podajcie mi jakieś sposoby by się ich pozbyć na dłużej. Nosze okulary, może więc to jest powód?

seksownesukie151
14-11-2017, 23:12
myślę, że najlepiej wybrać się do dermatologa, bo może to być problem ze skórą

agus123
29-11-2017, 04:29
Dobry krem pod oczy to podstawa, chociaż trzeba pamiętać o tym, że na nasz wygląd duży wpływ ma również to, jak się odżywiamy. Ja stosuję krem rozświetlający, różany od eveline, on w zupełności mi wystarcza, dobrze nawilża, nieco napina skórę, nadaje się pod makijaż.

JadziaDax
18-01-2018, 00:33
Świetne kremy ma Floslek, koniecznie zobacz.

floryda
18-01-2018, 09:29
bardzo dobrym kremem pod oczy jest Remescar. miałam wcześniej straszny problem z workami pod moim oczami i długo szukałam odpowiedniego sposobu żeby się go pozbyć i najlepszy okazał się właśnie ten krem

binka
01-02-2018, 19:26
ja sobie nie wyobrażam zycia bez tego kremu z arniką, super mi cienie pod oczami zniwelował https://eapteka.pl/flos-lek-arnica-krem-pod-oczy-arnikowy-30-ml-100002183

JadziaDax
17-02-2018, 00:49
Zobacz ofertę Floslek, mają kremy na każdy problem.

JadziaDax
13-03-2018, 22:51
Fajne rzeczy ma Floslek, zobacz.

JadziaDax
22-10-2018, 21:46
U mnie tutaj akurat świetnie sprawdził się Anti Aging Floslek, skóra jest jak nowa.

monkas
06-11-2018, 13:06
Hildegard Braukmann - pilnujcie podstawowej pielęgnacji to na pewno będzie lepiej. Cera wymaga ciągłej opieki tam samo dobrymi kosmetykami. Wtedy stopniowo widać zmianę. Plus HB jest taki, że macie od nich bardzo fajną jakość bez wydawania na ten cel wielkiej kasy. Wygodne to.

maksinusia
08-11-2018, 15:49
Pytanie trochę z innej beczki: jaki krem pod oczy polecacie z serii 'dla osób pracujących przy komputerze'. Chciałabym żeby zawierał coś kojącego, może coś ze świetlikiem? Sama nie wiem

kolorowa220
24-10-2019, 09:55
Niestety ja też nadal nie znalazłam dobrego kremu pod oczy, który by mógł zlikwidować cienie pod oczami.

ell
10-12-2019, 07:13
Nie mogłam zwalczyć swojej suchej skóry [szczególnie na noga - na piszczelach] to jakaś masakra była, swędziało, suche już chciałam do dermatologa iść z tym.
A tu z nieba spadła mi oliwka w spreju firmy Joanna.
<3 jest mega, w końcu ogarnęłam swoją skórę przy stosowaniu codziennie po kąpieli!

Jeśli jednak masz problem ze zmarszczkami, warto jest sięgnąć po jakieś mocniejsze sposoby. Mianowicie polecam botoks, bardzo dobrze wplywa na zmarszczki mimiczne.
https://magnopere.pl/botox-toksyna-botulinowa/

nadio90
18-03-2020, 12:15
Najlepiej sprawdzają się ekologiczne kosmetyki, pod oczy ja stosuję krem od Alkemie https://alkemie.com/product-pol-15-Nature-is-better-15-ml.html i jest super. Wart tych pieniędzy.

cass
05-08-2020, 12:09
Czy ktos moze używa kremu GARISELL EYE pod oczy? Przyznam, ze skuszona opiniami w sieci zastanawiam się czy go sobie nie zamówić. Jedyne co mnie odstrasza to cena, ale jeśli kosmetyk jest wart swojej ceny to jestem w stanie ją zapłacić.


Mam problem ze skóra pod oczami (wizyty w solarium zrobiły swoje).

Przyznam,ze zainteresował mnie ten artykul:
https://www.epiotrkow.pl/news/Krem-na-worki-pod-oczami-GARISELL-EYE--dowiedz-sie-jak-pozbyc-sie-workow-pod-oczami,39745

Caliope
22-02-2022, 12:52
Podobno najlepszy jest krem pod oczy z Sisley Paris, ale ma tez swoja cenę.