PDA

Zobacz pełną wersję : Aby włosy szybciej rosły



margareta
13-05-2009, 00:18
Dziewczyny, a czy znacie jakiś sposób, aby włosy szybciej rosły?

bera0
13-05-2009, 08:05
hehe no ja tez chciałabym wiedziec :D z tego co ploty niosą to słyszałam ze włosy spiete szybciej rosna od włosów ciągle rozpuszczonych ;)

Chanti25
13-05-2009, 12:21
Tak ja znam stary i sprawdzony sposób :
olejek rycynowy-wcierać we skórę głowy przed umyciem włosów i trzymać pod folia i ręcznikiem ok 30min. Powtarzać raz w tygodniu!!
http://img.nokaut.pl/p/f7/44/f7440f58b84880f69dd9198c6202b8e2130x130.jpg

oraz tabletki po których włosy mi szybko rosną i więcej :D
http://www.apteka-pharmavit.pl/revalid/revalid.jpg

donna69
13-05-2009, 12:26
sa rowniez w aptece tabletki Biothin,bardzo dobre na skore,paznokcie i wlasnie wlosy oraz w Rossmanie "Merz Special" Drazetki tez bomba!!!!!!

Jade
13-05-2009, 13:02
Nie obcinac!

natalia268
13-05-2009, 16:28
eee trzeba własnie chociaz koncówki podcinac to szybciej rosną...
bynajmniej tak słyszałam...

Chanti25
13-05-2009, 16:39
eee trzeba własnie chociaz koncówki podcinac to szybciej rosną...
bynajmniej tak słyszałam...
Tak natalia koniecznie trzeba podcinać włosy, bo wtedy sa zdrowsze :)

margareta
13-05-2009, 17:49
z tym olejkiem rycynowym to słyszałam. kosmetyczka poleciła mi na brwi, żeby ładnie urosły :)
dzięki wielkie dziewczyny ;)
ja brałam przez dłuższy czas skrzyp polny, ale żebym zauważyła jakąś większą różnicę to nie bardzo... zobaczymy jak poskutkują metody Chanti :) zabieram się dzisiaj za kurację :D

daruniunia
13-05-2009, 18:32
A ja jadłam te tabletki z Capivit. Ale pod koniec paczki zauważyłam że mi włosy częściej wypadają i przestałam brać. Do teraz mi tak wypadają a nie wiem czemu bo zdrowo się odżywiam

Chanti25
13-05-2009, 19:17
Olejek rycynowy na pewno pomoże tylko trzeba być systematycznym no i ten zabieg nie na należy do najprzyjemniejszych :( , bo ani nie pachnie ładnie, ani nie nakłada się łatwo i trzeba troszkę "GO" wmasować w skórę głowy :P
Warto też sobie codziennie wieczorkiem wypić herbatkę ze skrzypu polnego :) Ale bardzo ważna jest odpowiednia dieta tzn.zdrowo sie odżywiać:glodny:
Daruniunia przyczyna Twojego wypadania włosów może być także stres :)

Jade
13-05-2009, 21:09
Z tym nie obcinaniem wlosow to ja tak zazartowalam :)

Kamis
13-05-2009, 21:17
hehe :D

margareta
13-05-2009, 21:23
Z tym nie obcinaniem wlosow to ja tak zazartowalam :)
tak też to zrozumiałam, ale i tak dziękuję za radę ;)

Jade
13-05-2009, 21:39
A teraz cos na serio:)
Zdrowe, piękne i lśniące włosy od zawsze były kwintesencją kobiecości. Śmiało można powiedzieć, że są jedną z najpiękniejszych ozdób, jakie nosi kobieta. Od kilku lat nastała moda na krótkie fryzury, które ograniczają czas, jaki należy im poświęcić, są wygodne i łatwe w układaniu. To duże plusy. Musimy jednak przyznać, że fryzura na „chłopczycę” nie może równać się z długimi i gęstymi włosami.

Jak efektownie zapuszczać włosy ? Musimy pamiętać, że gęstość włosów i ich grubość to sprawy genetyczne, których niestety nie da się zmienić. Tak samo podcinanie końcówek nie przyspieszy wzrostu włosa, (włos rośnie ok. 1,2cm na miesiąc) a jedynie polepszy ich kondycję. Zapuszczanie włosów wymaga cierpliwości i poświęcenia, a przede wszystkim specjalnej opieki nad starszym włosem. Oto kilka rad dla tych, którzy pragną efektownej czupryny:

1. Zanim zaczniesz zapuszczać włosy, skróć je o kilka centymetrów. Dobrze, aby były zdrowe na samym starcie długiej drogi
2. Ogranicz suszenie, prostowanie i inne zabiegi wraz ze środkami modelującymi (pianka, lakier, guma itp.) do minimum
3. Nigdy nie chodź spać z mokrymi włosami (mokre włosy są podatniejsze na urazy mechaniczne, wszelkie złamania i odgniecenia). Pamiętaj również, aby związać je przed snem (ograniczysz powierzchnię tarcia o poduszkę).
4. Po umyciu i spłukaniu głowy, postaraj się polać końce włosów zimną wodą (zimna woda "domyka" łuski włosa).
5. Zainwestuj w dobre serum do końcówek i stosuj je po myciu (można wcierać w wilgotne i suche włosy)
6. Odwiedzaj dwa razy do roku (jeśli nie ma częstszej potrzeby) fryzjera w celu podcięcia 2-3cm włosów.
7. Warto raz na jakiś czas zastosować babciny przepis i zrobić odżywkę np. z żółtka, oleju rycynowego i soku z cytryny

Wymienione rady dotyczą opieki nad włosem wyłącznie od zewnątrz, ale jak już nieraz słyszeliśmy, nasz wygląd świadczy o tym, co jemy. Aby mieć zadbane i silne włosy, należy zwrócić większą uwagę na nasze posiłki. Powinny być bogate w witaminę A (zapobiega wypadaniu włosów) i B12 (nie jest magazynowana we włosach, dlatego warto dostarczyć jej z zewnątrz w postaci dostępnych już w aptekach preparatów w sprayu).

Mało kto wie, że jednym z najlepszych przyjaciół włosa jest tuńczyk. Zawiera on tłuszcze, które sprawiają, że włos nabiera sprężystości i staje się silniejszy, a przy okazji jest niskokaloryczną rybą (100 gram tuńczyka to ok. 130 kalorii). W biegu dnia codziennego, trudno wymagać abyśmy codziennie dostarczali odpowiednich składników dla naszych włosów, dlatego sklepy zielarskie i apteki proponują wiele suplementów diety, które mają za zadanie poprawić stan skóry, włosów i paznokci (np. „SkrzypoVita”, „Capivit Piękne Włosy”, „Dermafix Complete Forte” itp.). Warto raz do roku zrobić 2-3 miesięczną kurację dla włosów, przyjmując w tym czasie wcześniej wspomniane suplementy. Pamiętać trzeba jednak, że nic nie zastąpi tego, co dostarczają nam świeże owoce i warzywa.

Artykol z: kobieta.dlastudenta.pl

pisiowa21
13-05-2009, 22:29
http://image.ceneo.pl/data/products/244824/product.jpg
polecam wode brzozowa wzmacnia i poprawia porost włosów(moj dziadzio używa tego od lat ma 85lat i kitke za ramiona)
pokrzywowa wzmacnia i sprawia ze sie nie przetłuszczaja:)

Chanti25
13-05-2009, 23:21
a co robi sie z ta woda brzozowa , bo ja nie mam zielonego pojęcia:co:

ivonna70
13-05-2009, 23:52
Dieta jest bardzo ważna dla włosów, paznokci i skóry. Jednak z tym tuńczykiem to bym była ostrożna w dużych ilościach i na dłuższą metę, bo zawiera metale ciężkie.
Bardzo dobry wpływ na porost włosów ma biotyna, ale są też jej minusy, bo wzmaga apetyt, jednak efekty są rewelacyjne.

natalia268
14-05-2009, 17:06
Z tym nie obcinaniem wlosow to ja tak zazartowalam :)


nie zrozumiałam zartu ;]

daruniunia
14-05-2009, 20:24
a co robi sie z ta woda brzozowa , bo ja nie mam zielonego pojęcia:co:
Po umyciu włosów wmasowuje się ją w skórę głowy. Jak są bule na głowie to je troszke poszczypie, ale tym samym je wyleczy.:ok:

daruniunia
16-05-2009, 22:22
Moja babcia zawsze robiła taką plukankę do włosów z korzeni pokrzywy i z liści ochecha, lbotych łusek zielonych z orzecha. Albo robi się też z tataraku.

Chanti25
17-05-2009, 02:09
a to bardzo ciekawe :]

---------- Dodano o godzinie 01:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:08 ----------

ja to mam bzika na punkcie zdrowych włosów-zresztą mój mąż na szczęście też :D

gogosobo
17-05-2009, 10:27
A ja slyszalam , ze rozpuszczone rosna szybciej od spietych.Czy ktoras z Was moze roztrzygnac ten dylemat?

Chanti25
17-05-2009, 10:38
jako fryzjerka, powiem Ci szczerze ze to czy One sa spięte czy rozpuszczone to nie ma żadnego wpływu na szybszy porost włosa:nunu: To jest takie złudzenie, gdyż jak masz włosy w kitce czy warkoczu to są wizualnie krótsze-a potem jak je rozpuścisz to nagle wydaja sie takie długie :wow: i przez to ze na co dzień widzisz je spiętą czyli krótkie a jak rozpuścisz to niby dłuższe ;)
Żeby szybciej rosły włosy to pisałam juz to tu taj :P
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

goniaczekkk
17-05-2009, 10:43
bardzo dobrze rpbia masarze skory glowy- wspomagaja jej dokrwienie

ja przez chwile spryskiwalam skore glowy specjalnymi preparatami na porost i rezultaty byly hm.. malo zadawalajace, a ten masarz naprawde skutkuje raz w miesiacu przycinam kocowki wlosow 2cm a one w rezultacie sa za lopatki (przy zapuszczaniu startowalam od dlugosci ramion ) ale fakt takie suplementy diety robia swoje i dobrze dzilaja jednoczesnie na koloryt skory czy stan plytki paznpkciowej, polecam Vitapil opak 30tabl (jedna dziennie) to wydatek ok 23zl
60tabl(opak na 2miesiace) to ok 40zl
warto dbac o swoj wyglad nawet dla wyzszej samooceny ;)

ivonna70
17-05-2009, 11:37
a to bardzo ciekawe :]

---------- Dodano o godzinie 01:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:08 ----------

ja to mam bzika na punkcie zdrowych włosów-zresztą mój mąż na szczęście też :D
Skarbie!! Jeśli masz ciemne włosy to nie ma problemu i możesz płukanki z orzecha stosować, ale nigdy przy włosach jasnych, bo się zrobisz na marchewkę.

Chanti25
17-05-2009, 12:56
Teraz mam brąz , więc spokojnie moge :) tylko muszę poczekać na orzeszki ;)

margareta
18-05-2009, 17:49
zakupiłam dzisiaj Revalid i zaczynam kurację :) tylko przeczytałam, że stosuje się 3-miesięczną, 3 tabletki na dobę... Chanti czy Ty korzystasz z tego już dłużej niż 3 miesiące? jeśli tak to w jakich dawkach?

Chanti25
18-05-2009, 18:06
tak ja stosuje już dłużej :) Pierwszy miesiąc brałam 3xdziennie a teraz biorę dwa razy dziennie :) ja już biorę je ostatni miesiąc teraz :)

---------- Dodano o godzinie 17:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:53 ----------

dzisiaj byłam na szkoleniu z Matrix z seri BIOLAGE :) i dowiedziałam sie ciekawej bardzo rzeczy...
Chodzi o to że życie wlosa jest podzielone na trzy etapy:
-3-5 lat włosy rosną,
-potem 3-4tygodnie włosy nie rosną tzw.zastój,
-następny etap to wypadanie włosów i to trwa 3-4 miesiące.
I potem znów porost, itd. ...
A warto zwrócić uwagę, że na wszystkich tabletkach do włosów jest napisane ze efekt dopiero widać po trzech miesiącach... hi hi hi logiczne, bo bez tabletek tez tak będzie ha ha ha

seqoya
18-05-2009, 20:29
A teraz cos na serio:)
2. Ogranicz suszenie, prostowanie i inne zabiegi wraz ze środkami modelującymi (pianka, lakier, guma itp.) do minimum
4. Po umyciu i spłukaniu głowy, postaraj się polać końce włosów zimną wodą (zimna woda "domyka" łuski włosa).
5. Zainwestuj w dobre serum do końcówek i stosuj je po myciu (można wcierać w wilgotne i suche włosy)


Świeta racja kiedyś za każdym razem suszyłam włosy suszarką, potyrafiłam myć głowę co drugi dzień...
Na dzień dzisiejszy od ok 5 - 6 lat (straciłam rachubę) nie miałam suszarki w ręce (oprócz wizyt u fryzjera), nie stosuję lakierów, pianek itd... tylko odzywki i maski. Włosy zyskały na tym 100%
Dobre odżywianie też robi swoje. pamietajcie dziewczyny, że faszerowanie się tabletkami ma swoje plusy i minusy ;)




dzisiaj byłam na szkoleniu z Matrix z seri BIOLAGE :) i dowiedziałam sie ciekawej bardzo rzeczy...
Chodzi o to że życie wlosa jest podzielone na trzy etapy:
-3-5 lat włosy rosną,
-potem 3-4tygodnie włosy nie rosną tzw.zastój,
-następny etap to wypadanie włosów i to trwa 3-4 miesiące.
I potem znów porost, itd. ...
A warto zwrócić uwagę, że na wszystkich tabletkach do włosów jest napisane ze efekt dopiero widać po trzech miesiącach... hi hi hi logiczne, bo bez tabletek tez tak będzie ha ha ha

chanti trafna uwaga. Przy stosowaniu epilacji laserowej, klientki po pierwszym zabiegu i po drugim dziwia się że włosy dalej rosną, a czasem na poczatku zdaję się im że jest ich więcej ;)
Włosy mają swoje fazy wzrostu, spoczynku ... I czasami gdy tłumaczę robią wielkie oczy ... :)

Gość
28-05-2009, 15:41
proponuję iść do apteki i uzbroic się w 2 rzeczy:

hennę wax (ok 21zł) stosować 1 w tygodniu po umyciu głowe w reklamówke, worek, folię spożywczą... cokolwiek... na to ciepłą czapkę lub ciepły ręcznik i tak od pół godzinki w zwyż ile dacie radę (ja siedzę tak min 3 godz). potem porządnie spłukać i co tam dalej robiecie

seboradin tonik (lotion) (ok 17zł) wiem wiem... trochę cuchnie ale cóż- ja go używam co drugi czasem co trzeci dzień na noc smaruję tylko skórę głowy i dokładnie masuję głowę

po moich cudach jakie miałam na głowie (rozjaśnianie, farbowanie, dekoloryzacja, podwójna baardzo mocna trwała, potem prostowanie płynem do trwałej.... i wiele innych) włosy przestały mi rosnąć, zaczęły wypadać, nie wpominając już o tym że były jak wata :sciana::aty::glupek:;(


te preparaty naprawe odbudowały mi włosy i zaczeły mi rosnąć duuuuuuuuużo szybciej niż zwykle (przed tymi eksperymentami)

jak nie lubicie zabawy z workami i ręcznikami to seboradin wystarczy:)

margareta
28-05-2009, 21:11
ja używam szamponu Seboradin już jakiś czas (na przetłuszczające się włosy). Wax też ostatnio zakupiłam, poleciła mi pani z apteki :) ale jeszcze tego nie używałam, mam do ciemnych włosków.

pisiowa21
29-05-2009, 08:04
a ja dziewcyny kupiłam w zielarskim ale w aptekach tez są takie odżywki w ampułkach w kształcie np.rybek bdb jestem zadowolona :*

margareta
29-05-2009, 19:08
proponuję iść do apteki i uzbroic się w 2 rzeczy:

hennę wax (ok 21zł) stosować 1 w tygodniu po umyciu głowe w reklamówke, worek, folię spożywczą... cokolwiek... na to ciepłą czapkę lub ciepły ręcznik i tak od pół godzinki w zwyż ile dacie radę (ja siedzę tak min 3 godz). potem porządnie spłukać i co tam dalej robiecie

a powiedz mi czy to nakładać na mokre włosy? bo na opakowaniu napisane, że nakładać na umyte i osuszone włosy... wczoraj użyłam pierwszy raz i prawie na suche włosy, nie wiem czy dobrze zrobiłam :huh:

Gość
29-05-2009, 20:44
a powiedz mi czy to nakładać na mokre włosy? bo na opakowaniu napisane, że nakładać na umyte i osuszone włosy... wczoraj użyłam pierwszy raz i prawie na suche włosy, nie wiem czy dobrze zrobiłam :huh:

ja nie susze ich suszarką wylko mocno wycieram w recznik żeby były lekko wilgotne... jak będą za bardzo mokre to woda razem z odżywką będzie ci spływać po szyi a to niefajne uczucie jak ci zimna maź leci po karku:P

margareta
29-05-2009, 20:47
dzięki ;)

zizia
30-05-2009, 16:06
eee trzeba własnie chociaz koncówki podcinac to szybciej rosną...
bynajmniej tak słyszałam...
moja była szefowa twierdzi ze włosy powinno się ścinać jak jest pełnia księżyca. są ponoć wtedy mocniejsze zdrowsze i szybciej rosną. :skacze:miałam to sprawdzić ale jakoś nie mam kiedy.:skacze:

margareta
30-05-2009, 23:30
o tym to nie słyszałam :) ciekawe

wercia
11-11-2009, 22:01
Napewno pomaga podcinanie koncowek :) wlos szybciej rosnie noi oczywiscie dbanie o nie odpowiedznio :) tez bym chciala zeby szybko urosly:)

pa_pi1
12-11-2009, 00:26
Mi pomagają witaminki A,D,E włosy szybciej mi rosną niż kiedyś i są zdrowsze :)
A takie witaminki to nieduży koszt :P

farbstift
12-11-2009, 08:29
ale szukasz odżywek z tymi witaminami, czy w kapsułkach? a może masz inny patent? ;)

liliszym
12-11-2009, 09:51
ja nie susze ich suszarką wylko mocno wycieram w recznik żeby były lekko wilgotne... jak będą za bardzo mokre to woda razem z odżywką będzie ci spływać po szyi a to niefajne uczucie jak ci zimna maź leci po karku:P

niestety nie można mocno wycierać włosów w ręcznik ponieważ uszkadzasz ich łuski. jedyna rada to wygniatać je w ręcznik lepiej dłużej a słabiej.

gogosobo
12-11-2009, 10:14
a ja słyszałam, ze nalezy od czasu do czasu odcinac koncowki aby włosy były zdrowsze i szybciej rosły

pa_pi1
12-11-2009, 22:01
ale szukasz odżywek z tymi witaminami, czy w kapsułkach? a może masz inny patent? ;)

w kapsułeczkach łykam, już mam taki nawyk po śniadanku :P

nanami7
15-11-2009, 17:08
kobitki, a napiszcie mi jaki macie sposób na tłuste włosy ? Mam problem,bo włosy są dość długie a muszę je codziennie myć. Nie chcę ich obcinać :) pomożecie?

wercia
15-11-2009, 22:34
kobitki, a napiszcie mi jaki macie sposób na tłuste włosy ? Mam problem,bo włosy są dość długie a muszę je codziennie myć. Nie chcę ich obcinać :) pomożecie?

Włosy przetłuszczające się należy przede wszystkim często myć! Myć je należy szamponami lekkimi przeznaczonymi do częstego stosowania. Dodatkowo można stosować lekkie odżywki podnoszące włosy u nasady.
Zazwyczaj włosy przetłuszczające są oklapnięte i przylegają do głowy. Warto jest je podnosić u nasady. Najlepszym sposobem jest suszenie ich zimnym powietrzem z suszarki przy użyciu dyfuzora.
Włosy po umyciu spłukuj zawsze letnia, nie gorącą wodą. Nie szarp ich podczas mycia i podczas czesania.
Można wypróbować również naturalną płukankę z pokrzywy.
Jeśli twoja fryzura wymaga utrwalania kosmetykami stylizacyjnymi posłuż się raczej lakierem, bo lekko wysusza włosy lub bardzo delikatną pianką dodającą objętości. Nie stosuj produktów na bazie jedwabiu, bo przetłuszczają włosy. Po każdym umyciu włosów myj grzebień lub szczotkę szamponem. Na grzebieniu zawsze osadza się tłuszcz, który potem rozprowadzasz na swoich włosach.
Pamiętaj, że stres też ma wpływ na przetłuszczanie się włosów!
Przy przetłuszczających się włosach mogą się pojawić problemy z łupieżem. Warto jest, więc stosować raz na tydzień szampony przeciwłojotokowe lub przeciwłupieżowe.
:D

nanami7
16-11-2009, 12:48
Wercia dziękuję :) spróbuję się zastosować do Twoich porad i zobaczyć jakie będą efekty :)

wercia
16-11-2009, 16:15
oki daj znac:D

bestilka007
07-01-2010, 15:32
ja koncoweczki sama sobie podcinam i stosuje szamponn henna bastler z niemiec i te z seri naturals z avonu i powiem ze wlosy sa ok mieciutkie i fajne jak bym juz odzywke stosowala :):) do tego po myciu jednak... odzywka z glisskura w sprayu i co jakis czas serum na koncowki :):)
ale musze ta maseczke wax kupic i ten olejek rycynioowy i moze bedzie gitara :):)
a i przestalam juz prostowac wlosy i nie susze juz tyle suszarka tylko czekam az same schna :):)

total
07-01-2010, 20:35
moja była szefowa twierdzi ze włosy powinno się ścinać jak jest pełnia księżyca. są ponoć wtedy mocniejsze zdrowsze i szybciej rosną. :skacze:miałam to sprawdzić ale jakoś nie mam kiedy.:skacze:

Jest taki kalendarz księżycowy .Bardzo ogólnie rzecz ujmując ,to gdy księżyca przybywa ,to wszysko szybciej rośnie itp.Gdy księzyca ubywa ,to łatwiej pozbyć się np. plam z ubrań :)

Sylwunia83
07-01-2010, 21:03
Ja używam od dwóch mies ampułek RADICAL i jestem zachwycona włoski duzo szybciej rosna i jakoś wiecej ich jest .Polecam:good:

bestilka007
08-01-2010, 00:53
Ja używam od dwóch mies ampułek RADICAL i jestem zachwycona włoski duzo szybciej rosna i jakoś wiecej ich jest .Polecam:good:
Jest cala seria tego nie tylkoa mpulki ale tez spray odzywka krem i nie pamietam co jeczewsio do wlochow :D:D

asia
08-01-2010, 13:29
mi włosy w miare szybko rosną, ale mam pytanie co do olejku rycynowego, czy on do blond jasnego tez będzie dobry? tak na marginesie to czytałam że taki olejek można też w paznokcie i skórki wcierać słyszałyście może coś o tym?

dziewczyna która u nas włosy doczepiała mówiła że na porost dobry jest szampon dla osob po chemioterapii, koszt ok 60zł w aptece. ponoć działa świetnie, ale sama nie sprawdzałam, chociaż nei powiem czasami mam ochotę:)

Karolla
28-02-2010, 20:55
Tak olejek rycynowy jest świetny na paznokcie... rosną wtedy mocniejsze.. :) ...

Wiec stosując na włosy i masaż głowy automatycznie ma się kuracje na paznokcie.... wiec chyba się skusze jeden czas dwie dobroci :)

sylwia-p_86
28-02-2010, 21:33
Ja używam od dwóch mies ampułek RADICAL i jestem zachwycona włoski duzo szybciej rosna i jakoś wiecej ich jest .Polecam:good:

hmm może bym sobie kupiła bo bardzo chcę aby mi włoski urosły szybciej..póki co stosuję henne wax do blondu,ale czy ja wiem czy to coś mi dało hmm mój problem polega na tym,że z natury włosy moje rosną wolniej wszędzie,a na głowie to jest teraz wkurzające:/::/:

Może coś jest w tym radicalu bo ostania taka laska u fryzjera je nawet poleciła mi..Niby powinno się zrezygnowac z farbowania,suszenia czy prostowania,ale jakoś tzreba wyglądać...Farbowac muszę bo tzreba wyglądac jakoś, tak samo jak suszyć włoski bo bardzo mi się przetłuszczają i codziennie myję jedynie co to nie prostuję,chyba że grzywkę a cała reszta idzie w kitke.

kobietazpazurem
01-03-2010, 11:02
Ja używam od dwóch mies ampułek RADICAL i jestem zachwycona włoski duzo szybciej rosna i jakoś wiecej ich jest .Polecam:good:
a jaka jest ich cena ?

Yasumi
01-03-2010, 11:13
ja polecam wcieranie w skore glowy ampulek witaminy B12(1000jedn)
raz w tygodniu przed myciem wlosow,najpierw je szczotkujemy,by pozbyc sie lakieru i wyczesasac inne specyfiki nanoszone na wlosy,potem zwilzamy wlosy woda i wmasowujemy w skore glowy ampulki ok 1 opakowania -5szt,potem masujemy skore glowy ok 5-minut zawijamy wlosy folia i cieplym recznikiem i siedzimy tak kolo 1 godz pozniej glowke myjemy szamponem,wit b12 dobrze dziala w cieple dlatego od czasu do czasu mozna podgrzac ten nasz kompres na glowie suszarka :):good:

sylwia-p_86
01-03-2010, 11:41
oo ja tak podgrzewam henne wax ;]

piorunognisty
03-03-2010, 15:20
Ja jednak polecam REVALID kapsułki do połykania i ampułki do wcierania w skórę głowy (jest jeszcze szampon z tej serii). Zważywszy że w ciągu ostatniego roku miałam na głowie kolory od gołębiego blondu po czarny:O to potem jak wróciłam z powrotem do blondu musiałam zaiwestować w całą kurację odnawiającą (słyszałam do dermatologa że jest dobry po chemioterapii i wspomaga przyrost nowych cebulek). Jestem bardzo zadowolona z ich działania, włosy i paznokcie rosły mi jak głupie :D Tabletki kosztują ok 40-50 zł, ampułki chyba też coś koło tego. Stosowanie z tego co pamiętam to 3 tabletki dziennie, opakowanie starcza na miesiąc. Minos jest taki, że są duże i przynajmniej dla mnie były ciężkie do przełknięcia heh Ampułki raz dziennie trzeba wcierać w cebulki w suche lub mokre włosy i nie spłukiwać! ( w sumie trochę tłuści włosy). ale ogólnie polecam! Dziełanie takie jak INNEOV a o wiele niższa cena:) pozdr

Sylwunia83
03-03-2010, 15:24
Kobietazpazurem płaciłam 45zł za 15 ampułek wcierasz w skóre głowy wiec nie musisz całej naraz użyc..Mojmu tacie mama nacierała powiem wam ,ze ma afro w porównaniu do tego co miał na głowie:D

julcia88
03-03-2010, 15:32
no to dobry sposób dla osób, które mają rzadkie włosy i łamliwe np. :)

Nancy
14-05-2010, 13:54
Ja biorę biotynę. Jedną tabletkę dziennie. Pomaga i jest tania. Wcześniej brałam Capivit Piękne Włosy, ale nie było żadnego efektu, a cena znacznie wyższa. Ale muszę wypróbować ten olejek rycynowy i wodę brzozową

zyza
14-05-2010, 18:27
musze uprzedzic dziewczyny z ciemnym zarostem :D ale zaazwyczaj te kobitki mają dośc ladne swoje wlosy wiec nie narzekaja...
przy lykaniu tabletek na porost wlosow rosna wlosy takz ena nogach pod pachami na twarzy... jak ktos ma jasny wlos tego moze nie zauwazyć ale w tym przypadku wszelkie kuracje laserowe na owlosienie moga byc nieskuteczne :D
ja mam o tyle dobrze ze mi w miare syzbko moje rosną... :D

Nancy
15-05-2010, 11:02
musze uprzedzic dziewczyny z ciemnym zarostem :D ale zaazwyczaj te kobitki mają dośc ladne swoje wlosy wiec nie narzekaja...
przy lykaniu tabletek na porost wlosow rosna wlosy takz ena nogach pod pachami na twarzy... jak ktos ma jasny wlos tego moze nie zauwazyć ale w tym przypadku wszelkie kuracje laserowe na owlosienie moga byc nieskuteczne :D
ja mam o tyle dobrze ze mi w miare syzbko moje rosną... :D

O rany, faktycznie!:o A zastanawiałam się co mi tak szybko nogi zarosły!!! Zawsze miałam spokój po zgoleniu na jakiś tydzień i trochę, a teraz po kilku dniach wyrastają!;( Chyba w takim razie przestanę brać tabletki latem... Dzięki zyza

zyza
15-05-2010, 13:01
chodzi o to ze kuracje na wlosy punktowe sa dobre jak wcieranie czegos w skore ale nie tak doglębne jak tabletki...
tyle ze organizm nie wie na porost jakich wlosow mają dzialać nie? takze dziala na wszystkie :D

Gość
15-05-2010, 14:34
chodzi o to ze kuracje na wlosy punktowe sa dobre jak wcieranie czegos w skore ale nie tak doglębne jak tabletki...
tyle ze organizm nie wie na porost jakich wlosow mają dzialać nie? takze dziala na wszystkie :D
zgdadzam sie

moze powiecie że jestem staromodna staroświecka przesądna i tak dalej... ale ja polecam

podcinanie końcówek podczas pełni księżyca i co 2-3 dni wcieranie w skóre głowy SEBORADIN TONIK (LOTION)
albo w butli http://farmako.pl/photo/product_info/1/7/3/1_173be62a3155.jpg
albo w sprayu http://img.nokaut.pl/p/5e/0c/5e0c994ed195ced213763b0f2405281b130x130.jpg

cena ok 16zł

ja wole zwykły bo soebie leje na głowe i wcieram, smorek jest ale jak to sie mówie "cierp ciało jak żeś piękne być chciało" :D

sweetpazurki
17-05-2010, 19:46
ja jem skrzypowite i zauwazylam efekt :P niestety zginal jak pofarbowalam wlosy na blond bo sie wykruszyly :)

kobietazpazurem
18-05-2010, 11:43
Dagmarko masz racje, blond to niestety zmora... Ja sama widze po swoich że odrosty sa a w dlugości to nic nie rosna, ja jeszcze swoje wloski mam naturalnie bardzo kręcone wiec nawet jak urosną to ię skrecaja i i tak mam do ramion :) Na ciemnych wloskach łatwiej zapuścic bo farba ich nie wypala.

zyza
18-05-2010, 14:24
popadacie ze skrajnosci w skrajnosc dziewczyny :D
albo zdrowe wlosy albo blond :D
z czegos trzeba zrezygnować :D
ja mimo usilnych staran i spaleniu skory glowy u fryzjerki nie otrzymalam platynowego blondu...
a mam sredni blond swoj naturalny... teraz dopiero odrastaja mi klaczki od tych pokruszonych :D

moniska139
18-05-2010, 18:58
mi włosy w miare szybko rosną, ale mam pytanie co do olejku rycynowego, czy on do blond jasnego tez będzie dobry? tak na marginesie to czytałam że taki olejek można też w paznokcie i skórki wcierać słyszałyście może coś o tym?

dziewczyna która u nas włosy doczepiała mówiła że na porost dobry jest szampon dla osob po chemioterapii, koszt ok 60zł w aptece. ponoć działa świetnie, ale sama nie sprawdzałam, chociaż nei powiem czasami mam ochotę:)

po olejku włosy ciemnieją i ciężko jest go zmyć z włosów... ja mam swoje już za pas i tylko raz spóbowałam tak zrobić... chyba z 5 razy po tym myłam, żeby jakoś wygladać... nie polecam

paznokietki000
19-05-2010, 13:30
Ja dzisiaj zakupiłam HENNA WAX :D Niestety moje włoski są baaaardzo zniszczone po ciągłym prostowaniu, farbowaniu, trwałej :)
Zobaczymy co to będzie ! :) jak tylko wyjmę spod ręczniczka to napiszę czy widać jakieś zmiany w ich kondycji ^_^ Próbowałam już wielu specyfików, mam nadzieję że ta odżywka mnie uratuje . . . bo już zaczynam nie dostrzegać innego wyjścia jak nożyczki ;(

Gość
19-05-2010, 13:37
paznokietki, myślę ze bedziesz zadowolna, tylko wiesz.. za 1szym razem to aż tak nie podziała... może za 3-4tym zobaczysz ze będą coraz lepsze:)

a próbowałaś z suszarką??

na nastęny raz nałóz waxa, włóż fofie na głow czy reklamówkę czy coś i "szusz" worek ciepłym strumieniem z suszarki przez 10-15 minut :)

polecam :)

paznokietki000
19-05-2010, 14:03
O ! :D Właściwie to jeszcze je "kiszę" pod ręczniczkiem i folią , więc zdejmę ręcznik i posuszę trochę foliówę ! :D Bo właśnie czytałam że ta odżywka potrzebuje ciepła żeby lepsze efekty były :) ! Kochana a powiedz mi jak będę je długo trzymała to nie będzie efektów ubocznych ? :huh:

Gość
19-05-2010, 14:16
ja pare razy usnełam z reklamówką z biedronki i na to czapka... spałam z tym całą noc :crazy: włosy były mega gładkie, tylko musiałam je bardzo dobrze spłukac... jak wyschy troche sie lepily ale jakoś przeżyłam :haha: były takie jakbym nie spłukała dobrze szamponu :p

a tak ogólnie to albo chodze w reklamówce i na to zimową czapke wkłądam taką z barana i ok2-3 godzinki nawet albo szusze folie nawet do pół godziny :D

i jak bedziesz spłukiwac to najpierw ciepłą wodą całą głowe i skóe głowy też... a potem zimna woda same włosy bez skóry głowy zeby ci sie ładnie łuski zamnknęły

i jak masz to w mokre włosy wetrzyj sebie jedwab http://www.nigrini.pl/photos/860052df4915de4d6c3deac9f7ebf5cc.jpg wystarczy w same kioncóweczki :)

aha, skutek uboczny jest taki że jak sie za czesto stosuje waxa na skóre głowy to lubią sie potem włosy przetłuszczać.. więc stosuj sobie waxa na same włosy a na skóre głowy i włosy raz w miesiącu :)

paznokietki000
19-05-2010, 14:54
OK ! :ok: Tak zrobię :D Następnym razem też spróbuję zasnąć w tym turbanie ^_^ Zrobię wszystko żeby je odbudować :D Postanowiłam wyrzucić starą prostownicę i już upatrzyłam sobie philips sonic :) ! We wrześniu byłam na szkoleniu w warszawie z philipsa , do pracy na weekendy i bardzo kobitka polecała tą prostownicę
http://images43.fotosik.pl/295/e2ab28f93483625cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2ab28f93483625c.html)

paulina_ooo11
19-05-2010, 15:09
o prosze, dobrze wiedziec bo wlasnie tez mam na nia ochote :)

paznokietki000
20-05-2010, 14:27
Powiem wam dziewuszki , że już po pierwszym użyciu widać że przez 2 godziny pod turbanem henna wax działała :D:) Co prawda jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny , to zmieniło się coś o 3 % . . . Ale w dotyku od razu zrobiły się milsze i mięciutkie ^_^ Jestem cierpliwa i tak jak Woszczurku mówiłaś poczekam do 4 mycia na rezultaty ^_^

Latika
23-05-2010, 17:22
Ja w jakimś programie słyszałam że włosy szybciej rosną jeśli są spięte w kucyka na czubku głowy-uzasadnione tym iż wtedy włos z lekkością wyrasta sobie a na rozpuszczonych jest mu ciężej(dlatego też krótkie prędko rozną bo sa własnie nastawione do góry)

Ja używałam vaxa odzywki jak mi wypadały.Niestety nie pomogło mi nic a do tego przez 3 miesiące męczyłam się z zafarbowaniem odrostów bo nie chciała chwycić farba po stosowaniu tej odzywki(czarna)

A to mojej siostrze która i tak ma piekne włosy podobno pomogła.Ale ona nie farbuje,ma zdrowe i zdrowo się odżywia.

Przed prostowaniem polecam jakis specjalny olejek w sprayu który zapobiega( w jakimś stopniu) popaleniu włosa a włosy sa po nim gładkie i błyszczące.No i dobra prostownica,choc wiadomo że nie ma idealnej ktora nie robiłaby krzywdy naszym włosom:)

mulinka
28-05-2010, 15:06
Jeżeli włosy są spięte, to po prostu mniej się łamią i dzięki temu można powiedzieć, że szybciej rosną. Są różne środki usprawniające porost włosów, ale ja nie do końca wierzę w ich działanie. Na pewno na porost włosów ma wpływ ich pielęgnacja - jeżeli się o włosy dba, to lepiej wyglądają i być może szybciej rosną.

malgorzata114
30-05-2010, 18:12
a ja zamiast hennawax kupiłam biowax :( to też henna dopiero dwa razy stosowałam , mam te do włosów suchych i jak na razie efekt żaden bez porcji jedwabiu sie nie obejdzie , nadal mam siano na głowie ;(

beata671
09-07-2010, 14:29
Ja słyszałam , ze włosy szybciej rosną jak będziemy je często i długo czesać pod różnymi kątami... podobno pobudza sie krążenie w skórze głowy i szybciej rosną i są zdrowsze... tylko trzeba to robić regularnie... ja czesto stosuje maseczke :olerek rycynowy,żółtko jaja i sok z cytryny... bardzo niemiło sie naklada./.. jak gumę ale rezultaty sa fajne... lub nakładam naftę kosmetyczną.. kupiłam w aptece taka z biopierwiastkami ktore zapobiegaja wypadaniu... zawsze po myciu cos na nie nakładam... a czasem przed myciem. Czytałam ostatnio ze te naturalne maseczki można stosować do woli a szampony i odzywki powinni sie jeszcze rozcieńczać, ponoć lepiej działają i nie niszczą włosa... jednak chemia a natura to wiadomo co lepsze...

co wy o tym sadzicie?

riczka
16-08-2010, 22:49
Z tego co czytałam na internecie to skrzyp polny maseczki, szampony tabletki itp. Olejek rycynowy też kiedyś stosowałam. Merz specjal też kiedyś zażywałam i skrzypowite.
Podobno też dobra jest odżywka firmy WAX,
W sklepach typu Rossman są preparaty stymulujące wzrost włosa z firmy Szwarckopf i jeszcze jakaś. Polecają stosować z szamponem ale ja miałam tylko takie coś co sie głowe tym polewało... Nie pamiętam firmy ale było różowe... Koszt ok. 26zł Starczyło mi na 2 miesiące bo stosowałam tylko ku dołu głowy i zdaje mi się ,że zadziałało. Także na wzrost włosa jest szampon babuni czy jakoś tak.

Gość
16-08-2010, 23:16
nie wiem czy wam mówiłam.. ale z niedowierzaniam dla jaj zaczełam podcinać włosy podczas pełni księżyca...
wcierałamm tez seboradn tonik.. ale od 2 miesięcy jaks o nim zapominam

rezultat? :o

szybciej rosną.. i to nie siła wiary...

---------- Dodano o godzinie 22:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:12 ----------

przejrzałam temat
:torba: skleroza, bo jednak pisałam :D

Beauty-Box
27-08-2010, 18:42
Polecam szampon i spray do włosów SEBORADIN. Zapach niestety nie przyjemny ale efekt zadowalający.

samaron
27-08-2010, 19:05
Ja polecę również SEBOREN, nie mylić z seboradinem:D
SEBOREN jest zarejestrowany jako lek o działaniu przeciwłojotokowym, poprawia ukrwienie głowy a tym samym wpływa za wzrost włosów (stosowany w łysieniu plackowatym). Należy uważać przy wystawianiu głowy na słońce, ponieważ zawiera wyciąg z dziurawca, który jak wiadomo jest silnie fotouczulający.
Świetnie działa na łupież, przetłuszczające się włosy itd.

Zawiera wyciąg spirytusowy, więc należy z nim uważać, ale niektórzy (moje koleżanki z pracy:D) stosują rozcieńczony jako tonik do skóry tłustej z wypryskami/trądzikiem.

A wszystko to wiem dlatego, że pracowałam w firmie produkującej ten specyfik, dzięki moim papierom, zdobył przedłużenie na pozwolenie i nadal jest dostępny na rynku, chociaż urząd rejestracji nie bardzo chciał przedłużyć...Wygrzebaliśmy nawet na niego jakieś badania klinicznie z lat 6-70-tych, i wtedy dopiero się przekonali:D

Herbapol Pruszków (http://herbapol.waw.pl/med.php?id=43)

Ladli
10-09-2011, 15:48
Ja słyszałam że biowax jest lepszy niż hennawax. Jakiś czas temu zużyłam kolejne opakowanie i jestem zadowolona:) włosy są miękkie i błyszczące - na skórę głowy nie nakładam żeby się nie tłuściły włosy, więc szybszego porostu nie zauważyłam. Może trochę mniej się kruszą i rozdwajają a to już jakiś +:)

Mar-Kos_pl
17-07-2012, 17:50
wydaję mi się, że nie ma takich środków niestety;/ Może zacząć łykać witaminy, które wzmocnią ci włosy, ale nie sprawią, że będą szybciej rosły. Pozostaje ci się przemęczyć te parę miesięcy, za nim włosy odrosną.

oh_karol
11-11-2012, 00:32
Słyszałam, ze niektóre dziewcyzny piją drożdze żeby włosy szybciej rosły

Danutka
11-11-2012, 13:14
Tak ja znam stary i sprawdzony sposób :
olejek rycynowy-wcierać we skórę głowy przed umyciem włosów i trzymać pod folia i ręcznikiem ok 30min. Powtarzać raz w tygodniu!!
http://img.nokaut.pl/p/f7/44/f7440f58b84880f69dd9198c6202b8e2130x130.jpg

oraz tabletki po których włosy mi szybko rosną i więcej :D
http://www.apteka-pharmavit.pl/revalid/revalid.jpg
Olejek jest super:].Ja jeszcze mieszałam go z jajkiem i miodem i stosowałam jak powyżej,rzeczywiście efekt był widoczny nie tylko wzrost ale i wzmocnienie włosów.(Piszę w czasie przeszłym bo potem zmieniłam fryzurkę na króciutką:] ,a teraz znów zapuszczam:))

natalianikola
02-12-2012, 14:57
dobrze wiedzieć o tym oleju...zobaczymy czy przyniesie efekty...oby tak bo masę włosów mi wypadło i teraz mam takie kępki krótkich włosów bo mi odrastają:D

ewakowal8
21-12-2012, 17:15
na mnie działają najbardziej dwie rzeczy: suplementy i olejek rycynowy!!
Słyszałam też o piciu naparu z pokrzywy ale tego sama nie próbowałam.

joystynka
21-12-2012, 23:14
dziewczyny jeśli chodzi o picie drożdzy to trzeba pamiętac ,zeby je wczesniej sparzyc wrzątkiem(zeby je zabic) aby nie było rewolucji żoładkowych.pic przestudzone z miodem lub innymi smakowymi dodatkami ,bo nie każdy jest w stanie to w siebie wlac. olejek rycynowy działa jak najbardziej, bo ja nawrt polecam go klientkom ,które rozpędzą się z samodzielną regulacja brwi i potem przychodzą szukac ratunku.trzeba takie brewki smarowac regularnie i uzbroic sie w cierpliwosc,ale odrastaja szybciej i są mocniejsze.

asiek
22-12-2012, 10:05
Ja na szczęście nie muszę się martwić o porost włosów, bo mi rosną szybko, aż moja fryzjerka na mnie czasem krzyczy :D nic z nimi nie robię dodatkowego, czyli jakieś szampony czy serum na porost, tylko maski nakładam :) tak samo mam z paznokciami, strasznie szybko rosną.

olciazd18
07-01-2013, 09:59
Moja fryzjerka tez poleciła mi maseczkę z olejku rycynowego, żółtka i cytryny. Może i faktycznie coś w tym jest. Dam znać czy działa:)

Aliz
07-01-2013, 10:17
ja polecam zestaw Novoxidyl (szampon+tonik) nie dość, że włosy szybciej rosną to jeszcze mniej wypadają:)

wonderland
10-01-2013, 12:04
Osobiscie jestem zadowolona z serii kosmetyków na porost włosa: NIOXIN. Polecam gorąco

---------- Dodano o godzinie 11:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:03 ----------

Warto rowniez wypróbować olejek kaktusowy, bardzo nawilża skore glowy i wloski staja sie bujniejsze.

truskaweczka99
21-01-2013, 20:35
a slyszała któraś z was o szamponie i odżywce do włosów z seri hairbell ? bo mi ostatnio klientka poleciła mówi ,że super jej po tym włosy urosły ... kupilam sobie i zaczęłam stostować ,ale to dopiero pierwszy tydzień, a waxa to juz stosuje ponad rok i super mocne mam włosy :)

nanami7
22-01-2013, 10:43
Truskaweczka, to daj znać jakie efekty... :)
ja teraz mam maskę z łożyska konia PLACENTA z Milo :)

sandrus
22-01-2013, 13:01
Slyszalam dobre opinie o tabletkach Vitapil.
Brala któras z Was?

truskaweczka99
23-01-2013, 15:03
Truskaweczka, to daj znać jakie efekty... :)
ja teraz mam maskę z łożyska konia PLACENTA z Milo :)


no używałam tej placenty i tylko włosy mi się po niej przetłuszczały :/ dlatego podrzuciłam ją mamie :P

tyle co widze po tyg stosowania to powiem tak ostatni raz farbowałam sie w pazdzierniku 14, a pozniej 29 grudnia i odrost mial ok.2 cm ,w sumie teraz to juz 2 tydz bedzie jak uzywam szamponu i odzywki z tym ,ze wcieram ja tylko w skóre głowy i odrost jest podobny do tego , który miałam w grudniu ...
chce teraz przetrzymać włosy i zarafbować sie dopiero pod koniec lutego ,ale zobaczymy jak mi to wyjdzie :)

katiaa162
23-01-2013, 15:10
...a ja mam problem... zapuscilam wlosy jak zawsze chcialam, ale zaczelam uzywac suchego szamponu czasami, wlosy mi sie b szybko przetluszczaja i pomagal mi utrzymac je 2 lub 3 dni bez mycia. Niestety zauwazylam, ze zaczely mi wyskakiwac krostki czerwone i fryzjerka tez mi to powiedziala... denerwuja mnie i przez nie wypadaja mi wlosy ... :( bede je musiala zciac jak tak dalej bedzie... :(

Szamponu juz suchego nie uzywam, problem jest nadal... :( Martwie sie, jak bede w Polsce zmykam od razu do dermatologa!!

Patrycja_92
24-01-2013, 00:50
Truskaweczka to daj znać po miesiącu stosowania czy widać efekty, bo troche droga sprawa i szkoda mi wywalic kase w błoto, a przestałam farbować włosy i chcę zapuscic naturalny kolor, wiec czeka mnie rok podcinania koncowek co miesiąc:)


Katja może alergia na coś, nie zmienilaś diety ostatnio? Nie zaczęlas jeśc niczego, czego wczesniej nie jadłaś? Albo uzywasz innych kosmetyków? Może coś z wodą nie tak, wieeeele może byc czynnikow :)

truskaweczka99
24-01-2013, 13:52
jak miałam taki problem z chrostkami na głowie to lekarka kazała mi nawilżać skóre głowy zwykla oliwką dla dzieci i po tyg ustąpiło :)

no dam znac zrobie wiem zdjecie pod koniec lutego i wtedy bedzie widac efekt ja kupiłam i powiem CI ,ze najpierw myje zwykłym szamponem takim z timoteja żeby zmyć ten brud z włosów ,a później myje tym szamponem i fajnie bo biore malutką kropeleczke taką tyci i super sie pieni , nastepnie zostawaim go na 10-15 minut tak jak jest napisane na tym opakowaniu i super ;) pięknie pachnie ;)

Patrycja_92
11-04-2013, 15:29
Truskaweczko i jak efekt Twojego wydłużenia włosów? :D Bo czekamy i czekamy :D

mlecz
15-08-2013, 12:39
http://image.ceneo.pl/data/products/244824/product.jpg
polecam wode brzozowa wzmacnia i poprawia porost włosów(moj dziadzio używa tego od lat ma 85lat i kitke za ramiona)
pokrzywowa wzmacnia i sprawia ze sie nie przetłuszczaja:)

Tez jej uzywam, i jestem zadowolona, mimo tego, ze mam krecone wlosy i mam wrazenie ze nie rosną, dopiero po zdjeciach cos mozna zauwazyc.

katarzyna_kilar
12-03-2014, 13:58
polecam olejek arganowy ;)

KlaudiiS
13-03-2014, 09:37
Ja stosuję jantar. Takie płyn ziołowy do wycierania w skórę głowy

zania37
13-03-2014, 21:43
Moja klientka kupiła sobie szampon po którym podobno włosy szybciej rosn
jutro kobitka przyjdzie na uzupełnienie to sie zapytam
czy cos dał jej ten szampon:)
i napisze

fryzzz
14-03-2014, 13:57
To jak szybko rosną włosy zależy od naszego organizmu :) Nie ma szamponów na szybszy wzrost włosów tak jak nie ma cudownych odżywek po których paznokcie rosną szybciej

Selenna
15-03-2014, 00:56
nosić kucyka ,nagle rozpuścić :) wtedy rosną najszybciej ja zawsze widzę efekt albo to złudzenie :)

nanami7
15-03-2014, 15:00
Fryzz wiem ze jestes fryzjerką i doceniam Twoją wiedze, ale ja sie nie zgodze z tym ze po odzywkach nie rosna szybciej wlosy. Ja, moja mama, kilka moich klientek uzywamy placenty (maski) i kazda z nas ma widoczną poprawe. Ja widze roznice w dlugosci i przede wszystkim w grubosci wlosow, mojej mamie grzywka rosnie jak glupia :D a moje klientki sa w niebo wziete :D wiec wierze w to ze ona COŚ daje, a nawet duzo.

Patrycja_92
16-03-2014, 01:11
Zgadzam się z Nanami, na porost włosów i paznokci ma wpływ wiele czynników od diety po kosmetyki a także ich aplikacje. To tak jakby powiedzieć, że przetłuszczanie się skóry twarzy jest genetyczne i nic nie może jej zmienic, oczywiście że może, chociażby nadmierne przesuszanie jej powoduje to przetłuszczania a nawilżanie i stosowanie kosmetyków z kompleksem ziołowym powoduje poprawienie gospodarki łojowej.
Włos jest zbudowany z keratyny, keratyna to białko tworzone przez nasz organizm, żeby keratyna była syntezowana, musi mieć wymagane witaminy i mikroelementy, które poprzez różne diety są niewystarczająco dostarczane do ciała. A w szamponach, wcierkach i odżywkach są one syntetyczne- ALE SĄ, a że skóra posiada właściwość wchłaniania( jakby nie miała takiej właściwości to nikt nie wymylśliłby maści) -to sprawa jest jasna :D
Kompleks witamin w organiźmie ( obojetnie jaką drogą dostarczony) + sposób aplikacji kosmetyku ( masowanie, pobudzanie krążenia a wraz z krążeniem transport tlenu i składników odżywczych) = niczym nie hamowany porost włosów :D

markotka
16-03-2014, 15:33
nanami jutro pędzę do fryzjerskiego po tą maskę :D jeszcze w internecie znalazłam masę pozytywnych opinii, więc tym bardziej jestem przekonana.

pat-Rysia
16-03-2014, 18:55
Tyyle rzeczy przetestowałam, że np. większości nazw już nie pamiętam:D łykałam różne suplementy, ale mój żołądek źle to znosił i lepiej po prostu starać się dobrze odżywiać, co dobrze podziała nie tylko na stan włosów;)
Wiem, że każde włosy lubią co innego, ale mi z szamponów zawsze bardzo pomagał mi Garnier Neril i Revitax-tylko trzeba koniecznie nakładać jakąś dobrą maskę nawilżającą, bo mogą wysuszać na długości włosów:(
Oprócz tego wcierki np. neril, woda brzozowa, jantar:)
I moje ulubione-oleje :) najbardziej sesa, khadi i olejek kokosowy z Vatiki :) Nie zapominam o zabezpieczaniu końcówek, zwłaszcza odkąd je rozjaśniłam:( ostatnio moim ulubieńcem jest olejek arganowy.

marta28
22-05-2014, 10:45
U mnie rosną bardzo szybko, bez stosowania jakichś specyfików :)

goska32
04-07-2014, 12:24
dokładnie olejek rycynowy

sabinaL.
30-04-2015, 12:24
Ja stosuję jantar. Takie płyn ziołowy do wycierania w skórę głowy
Polecam, Jantar jest najlepszy- zawsze mi pomaga na wypadające włosy:ok:

KatarzynaW
04-10-2016, 17:15
Moim zdaniem najlepszym i najtańszym rozwiazaniem jest olejek arganowy. Ja najbardziej chwalę sobie olejki optimus plus (http://www.optima-plus.eu/) kupuję buteleczkę za ok 14 zł. Jedno opakowanie wystarcza mi na 2 miesiace. A włosy zdecydowanie szybciej mi ostatnio rosną.

monkas
30-12-2016, 12:16
Używajcie systematycznie, zgodnie z tym co piszą na ulotce, szamponu pharmaceris. Powinien w ciągu kilku tygodni naprawdę przynieść zdecydowaną zmianę. Mowa o tym - PHARMACERIS H Stimupurin, specjalistyczny szampon stymulujący wzrost włosów, 250ml - Dermokosmetyki do ciała | AptekaGemini.pl (http://www.aptekagemini.pl/pharmaceris-h-szamp-stym-wzrost-wl-250ml.html) Pojawi się więcej włosów, będą wyglądały o wiele lepiej.

kasztanka
09-01-2017, 15:05
Polecam, Jantar jest najlepszy- zawsze mi pomaga na wypadające włosy:ok:

Właśnie stosowałam Jantar ale u mnie nie dał takich efektów jakie bym oczekiwała. Może po prostu za krótko stosowalam. Myślę,że powrócę to stosowania za jakiś czas....
Po prostu trzeba poczekać aż włosy urosną. Jest pewne rozwiązanie.Mianowicie przedłużanie włosów,ale mi osobiście średnio sie to podoba.

Jestem zdania,ze znacznie lepiej jest dodać objętości włosom przy pomocy odpowiedniego ścięcia oraz wycieniowania włosów. Zerknijcie sobie na ten katalog:
https://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury_a10255/1

Jest tam sporo propozycji na ciekawe fryzury na ten rok.

katarynka19888
05-06-2017, 11:24
nie pić kawy. kawa wypłukuje minerały z organizmu. po niej włosy leciały mi garściami. z tym, że piłam kawę z kapsułek. to podobno sama chemia. do tego stres i zostały 3 włosy na krzyż.

Caliope
26-09-2017, 10:36
Słyszałam o piciu drożdży (podobno działają cuda) i wcierce z kozieradki. Mi osobiście oba sposoby nie przypadły do gustu, ze względu na denerwujący zapach i niezbyt zachęcający smak (drożdże), ale moja przyjaciółka piła przez trzy miesiące i była bardzo zadowolona z efektów.

Majeczka_88
22-12-2017, 21:27
loxon 5%

andzia_90
18-01-2018, 13:16
Właśnie stosowałam Jantar ale u mnie nie dał takich efektów jakie bym oczekiwała. Może po prostu za krótko stosowalam. Myślę,że powrócę to stosowania za jakiś czas....
Po prostu trzeba poczekać aż włosy urosną. Jest pewne rozwiązanie.Mianowicie przedłużanie włosów,ale mi osobiście średnio sie to podoba.

Jestem zdania,ze znacznie lepiej jest dodać objętości włosom przy pomocy odpowiedniego ścięcia oraz wycieniowania włosów.

Też jestem zdania, że lepsze są nawet krótsze, ale wyglądające na gęste i zadbane włosy ;) Mi akurat Jantar pomaga i to nawet zadziwiająco pomaga, czasami go odstawiam, jak mi babyhair sterczą tak, że brzydko wyglądam w kucyku :D

meggi33
29-01-2018, 15:30
Hej dziewczyny! Ja mam mega problem z włosami, wypadają mi dosłownie garściami. Widzę je wszędzie, na szczotce, w brodziku prysznicowym, już nie wspominając o białych płytkach... Stosowałam różne kosmetyki, niektóre rzeczywiście działały, ale na chwilę, a potem znowu włosy mi wypadały ;( Pisałyście o maskach… mam po nich bardziej miękkie włosy, ale też dużo więcej mi ich wypada. Czytałam ostatnio w internecie o odżywce do włosów Yuda Spray, którą znalazłam na sklepestetyka.pl. Słyszałyście o niej ? Może któraś z was już stosowała? Dużym plusem jest to, że jest w sprayu, a mi nigdy nie chce się nakładać tych masek i czekać aż będę je mogła spłukać :D

PRINCESS
12-03-2018, 16:41
Polecam biotebal i wcierkę jantar codziennie na włosy :) Mi przyśpieszyło to wzrost włosów dwukrotnie :) i przestały tak wypadać nawet zimą kiedy mam z tym największy problem

Caliope
08-03-2022, 14:23
A macie jakie polecenia dla kobiet po porodzie, które karmią?