PDA

Zobacz pełną wersję : Buty-modnie czy wygodnie?



xsunnyolciax
24-01-2011, 21:52
Coraz częściej natykam się na nietypowe, ekstremalne buty. Założyłybyście coś takiego? Moim zdaniem wyglądają na bardzo niewygodne. :D

nanami7
24-01-2011, 23:26
te z wstawką a'la gorset są niczego sobie, ale nie podobają mi się aż takie wysokie platformy... :/:
do małej czarnej bym widziała te buciki :)

Tosiaczek
24-01-2011, 23:34
Ja kocham szpilki. :) Ale muszą być też wygodne. Na szczęście noga mi się nie męczy w szkilkach. Ale obcasy i platformy odpadają.

Niektóre z tych bucików są za..... :D :D

akinorew1989
24-01-2011, 23:38
Ja uwielbiam każdego rodzaju wysokie obuwie, szpilki, obcasy, no może koturny trochę mniej :P
a to moje marzenie..:love:

katerina15
25-01-2011, 00:00
te płetwy :haha: masakra;D tez mi się tylko te z gorsecikiem podobają, ale ja niestety nie czuje się za dobrze w zbyt wysokich butach. Ubieram tylko na jakieś okazje :P

Patii
25-01-2011, 00:58
te z gorsecikiem sa boskie:D
Podobaja mi sie tez te pierwsze:P różowe;)
Kocham różowy:D

Uwielbiam obcasy:P wszystkie powyżej 9cm:D na niższych mnie noga boli;p albo płaskie calkowicie albo obcasik..mniam:D:)

Jak ide na spotkanie ze znajomymi, wole ładne, modne ale wygodne buty:)
Natomiast jesli to juz grubsza impreza typu wesele, to nie patrze na wygode:D Byle sie prezentowały pięknie:D
Kupilam sobie buty w panterke biało-siwo-czarna teraz latem... są niewygodne, ale do małej czarnej wygladaja...bosko:D do tego torebka...:D

I osobiście musze mieć platforme w bucikach... wtedy mi sie łapka nie meczy tak szybko a i czuje sie stabilniej (szczegolnie przy moich problemach z kolanem). Nie mowie o platformie 5cm, ale 1cm minimum musi byc dla mnie:)

Tosiaczek
25-01-2011, 09:08
akinorew to jest nie tylko twoje marzenie :love: :love: :love: :love: :love:

xsunnyolciax
25-01-2011, 09:22
faktycznie efektowne, ale ja bym się w nich zabiła :haha:

akinorew1989
25-01-2011, 09:46
Tosiaczek- moim zdaniem wszystkie buty tego projektanta są godne uwagi :D
http://www.gianmarcolorenzi.com/ita.html :love:
(http://www.gianmarcolorenzi.com/ita.html)

Tosiaczek
25-01-2011, 10:43
Akin~ no masz racje kiedyś oglądałam. I byłam podniecona tymi bucikami :)

xjotkax
25-01-2011, 12:02
Niektóre buty projektantow na pierwszy rzut oka wydaja sie nieco "dziwne", nie wiadomo jak w tym chodzić.Szpilki owszem nosze i kocham!, chcociaż w tą zimę kupiłam sobie 3 pary szpilek (kozaki i botki) tak mniej wiecej 9 cm jedne 12cm z koturnem to na 1 pare płaskich, musialam sie skusić bo już mnie palce bolą troche jak clay dzien po mieście śmigam na obcasie no i mam problemy z kolanem i musze troche dopocząć...ale w lato jakaś kusa sukieneczka i szpileczki.. mmm :love:

Ava
25-01-2011, 12:19
ja tez uwielbiam wysokie buty ;) pieknie wygladaja

niestety ja w takich chodzic nie moge :P bola mnie stopy po 10 minutach chodzenia... w dodatku przekrzywiam jedna stope i wygladaja juz takie szpilki nieelegancko :/

Paulka
25-01-2011, 22:48
ja tez uwielbiam szpileczki (chociaż nie za bardzo mogę w nich chodzić bo mam bardzo szczupłe;/ i długie ;)nogi) szczególnie na jakieś hulance-tańce :)wg mnie najlepiej tańczy się na obcasie, koturn też mile widziany:) prócz tego śmigam również w sportowym obuwiu, ogólnie chyba bardziej stawiam na wygodne niż eleganckie, chociaż jedno drugiemu wcale nie musi zaprzeczać;):D

rudzielec
25-01-2011, 23:42
mysle ze w tych czerwonych zadna by nie uszła ni krok:D bez kitu nie sa do noszenia;d ale jak dla mnie zarabiste sa te trampko-jeansy:D kocham takie rzeczy:D chcialabym takie;)

trendy77
26-01-2011, 11:36
jak bym miała wybierac to jedynie te z koronka wchodziły by w gre ale nie na długo bo po pierwszym kroku bym sobie zeby wybiła:haha:

nanami7
12-07-2011, 15:43
może to buciki takie bardziej "normalne", ale chciałam wiedzieć, co o nich sądzicie?

źródło szpilki NIKE - Gosik_1004 - gosik1004.pinger.pl (http://gosik1004.pinger.pl/m/4755271) i allegro

mnie się bardzo podobają takie sportowe na szpilce. :skacze:

zlotko87
12-07-2011, 15:53
A mi się ze dwie może trzy pary podobają albo podobałyby mi się po małych poprawkach :)
Te z kręgosłupem widziałam na jakimś teledysku...

coralick
13-07-2011, 18:30
no ja mam z butami jazde. szpilki odpadaja, w ogole cokolwiek na obcasie... dwa kroki i zaliczam glebe:leze::leze: ostatni na chrzcinach wystalam w 7 cm obcasie cale 20 minut... potem modlilam sie zeby juz byl koniec i marzylam o wygodnych adidasach :D
to moje ostatnie godne pokazania zakupki
pierwsze :D waza 7 kilo i maja zjebiaszczy ABS na zime :D
43861 (newrockshoes.com)

a mary jane na kazada inna pogode
43862
(http://www.scorpioshoes.com)

stara doopka ze mnie ale lubie takie gadzeciki :P

kath82
13-07-2011, 19:13
coralick mnie się te Twoje buciorki podobają;)

nanami7
14-07-2011, 21:13
Coralick mi sie podobają te drugieeee :D

szaleje :skacze:

coralick
15-07-2011, 17:03
A podziekowac :D

Aliz
16-07-2011, 00:10
ja bym się chyba zabiła w szpilach, zwłaszcza, że naturalnie mam 176cm wzrostu:P
kiedyś jak byłam ciut niższa, jeszcze w gimnazjum, to non stop chodziłam w koturnach i obcasach, ale musiały być wygodne i z charakterem:)

jadźka
25-11-2011, 11:14
Na zimę to na pewno wygodnie :) W szpilkach po śniegu - to jest wyższa szkoła jazdy :)

lirene21
25-11-2011, 11:21
kiedyś było mi obojętne czy chodzę w zimę po śniegu w szpilach :P a teraz chyba się starzeję bo kupuję na zimę buty na płaskiej podeszwie :P chociaż na tą zimę zaszalałam i kupiłam obcasy :skacze: nie mogłam im się oprzeć ^_^ ale już teraz zastanawiam się co to będzie jak spadnie śnieg :) pewnie będę jak w programie gwiazdy tańczą na lodzie :D

zyza
25-11-2011, 11:40
znam dwie osoby ktore prze noszenie wysokich butow non stop tak zdeformowaly sobie stope ze obecnie kapcie nawet musza miec na obcasie bo na plaskim nie daja rady... takze dla niektorych szpilka to saaaaama wygoda :)

jadźka
26-11-2011, 11:22
Z tym się jeszcze nie spotkałam, ale z tymi haluksami owszem - też podobno robią się najczęściej od obcasów. Moja stopa najbardziej cierpi od tych wąskich nosków w butach na obcasie - but wygląda pięknie ale jak tam stopa ma się zmieścić to nie wiem :)

nataszka185
27-11-2011, 18:31
witam :)
uwielbiam buty na szpilkach, ponieważ nogi wyglądają w nich o niebo lepiej :) jednak nie za bardzo mogę w nich chodzić :(
uważam że buty muszą być wygodne ale to nie znaczy że nie mogą być eleganckie czy seksowne :)

ewa71
27-11-2011, 18:32
Zgadzam sie z naraszka, buty dla mnie musza byc wygodne i elegankie

klaudiapaznokcie
13-12-2011, 21:51
Ja również się zgadzam, dlatego jeśli kupuje sobie buty na bardzo wysokim obcasie takim jak dajmy na to 13-14cm bo musi być platforma:) uwielbiam takie buty.

sztynka
14-12-2011, 09:27
No tak niestety co do butów to się zgodzę. Bardzo kocham szpilki i w młodości zawsze nosiłam kozaczki na szpilce. Dla mnie były stabilniejsze od każdych innych. Niestety od jakiegoś czasu zauważyłam, że nogi mi uciekają do środka, chyba płaskostopie. Nie wiem czemu, ale nie daje rady chodzić już na szpilkach. Znajoma z obuwniczego stwierdziła, że mam po prostu za wysoki obcas, ale ja wiem, że nie o to chodzi. Mam drugie fajne, ale mają już 7 lat, są wysokie, ale stabilne i dobrze mi w nich. Niestety szpilki w odstawkę.

Grazia86
02-01-2012, 16:19
Ja wyznaję zasadę "Chcesz być piękna? Musisz cierpieć" - i wybieram modę :p na odpoczywanie i wygodę będę mieć czas na emeryturze ;)

kasiulka81
02-01-2012, 17:38
Ja również uwielbiam buty na wysokim obcasie, nawet na mega wysokim (najbardziej lubię te na platformie) i chodzę tylko w takich butach, ale mam pracę siedzącą (przy komputerze), a do pracy dojeżdżam autem więc się dużo nie nachodzę :P
Na urlopie w sumie dużo więcej chodzę, mam na myśli wczasy, ale również tylko wysoki obcas co później daje się odczuć w pleckach :/:

agus123
16-06-2020, 21:21
Zdecydowanie wygodnie! U nas nawet kapcie muszą być wygodne! Mnie udało się znaleźć bardzo ciekawe oferty i przyznam szczerze, że szukam też czegoś dla swojego męża. Fajna oferta dostępna jest na stronie https://butymodne.pl/domowe-meskie-c15587.html więc myślę, że może sobie skorzystam. Wybierajcie też coś dla siebie!

jagnam
17-05-2021, 12:54
W jakich butach w pracy pracujecie? W odkrytych czy zakrytych?

ell
17-05-2021, 13:48
W odkrytych. Szczególnie, że lata w ostatnim czasie są coraz bardziej gorące. Stawiam na wygodę tak wiec w pracy pracuję najczęściej w klapkach oraz sandałkach. No i prefereuje buty na obcasie. Nie na wysokiej szpilce ale na niewielkiej koturnie czy na niewielkim obcasiku Przyzwyczaiłam się do takich i czuję się w nich najlepiej.


Jak jest chłodniej to śmigam do pracy w jakichś sportowych butach. I siedzę w nich na miejscu
https://arturovicci.pl/sneakersy-damskie-czarne-na-ukrytym-koturnie Te są świetne.
Zastanawiałam się w tym roku nad zamontowaniem sobie klimy w pracy. Szczególnie, ze szykuje sie pewnie kolejne gorące lato.

Caliope
11-08-2021, 10:36
Ja zwykle szukam złotego środka, żeby wyglądały dobrze, ale jednocześnie były wygodne.

cass
23-11-2021, 07:51
I modne i wygodne.Wyrosłam już z kupowania butów niewygodnych na wysokich obcasach. Mam jedną parę czarnych szpilek, ale jedynie na większe wyjścia. W butach takich nie chodzę na co dzień bo nie zamierzam się męczyć. Szczególnie, ze jest tak wiele par komfortowych i nizszych butów. Które wcale nie muszą szpecić.

Zbliża się czarny piątek, tak więc dobrze jest polować na promocje ciuszkowe. I obuwnicze.

Sama zastanawiałam się ostatnio nad zamówieniem sobie kowbojek w Pantofelku: https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie-213.html
https://pantofelek24.pl/data/gfx/pictures/medium/0/3/20930_7.jpg