PDA

Zobacz pełną wersję : przepalajace sie zarowki



mala
13-05-2009, 22:21
dziewczyny
pomocy
nie wiem co sie dzieje
kupilam w styczniu digitalne lampy.niestety cos bylo z zarowami bo mrygaly.dostalam od tej firmy 4 nowe i 8 sobie dokupilam.
od lutego uzywam tych lamp i kurde wszystkie zarowki mi poszly.pop prostu sie przypalaja
nie wiem ile mi juz poszlo z 10 na pewno.po prostu co jakis czas jakas sie przepala
co moze byc powodem
moglabym powiedziec zle zarowki ale mialam zarowki od dwoch innych sprzedawcow i dwa rozne modele i wsie sie przepalily

dzidzia
13-05-2009, 22:26
Mała to może coś z lampką jest nie tak skoro żarówki są ok ?? A może nie wiem jakim cudem lampka za dużo energii pobiera i dlatego żarówki się przepalaja , jeśli to jest w ogóle możliwe, hehe , trza by było jakiegoś elektryka znaleźc , jak mój ojciec wróci zanim nie pójdę spac to się go wypytam :)

mala
13-05-2009, 22:32
kurcze no nie wiem czemu
bo normalnie na moich starych lampach to nic sie nie dzalo
a tu w ciagu 3 miesiecy tyle zarowek
i one tak ida jedna po drugiej
nie wiem moze zarowki byle jakie ale kurde to by tak bylo od dwoch sprzedawcow?

pisiowa21
13-05-2009, 22:32
Mała to może coś z lampką jest nie tak skoro żarówki są ok ?? A może nie wiem jakim cudem lampka za dużo energii pobiera i dlatego żarówki się przepalaja , jeśli to jest w ogóle możliwe, hehe , trza by było jakiegoś elektryka znaleźc , jak mój ojciec wróci zanim nie pójdę spac to się go wypytam :)
popieram dzidzie też miałam tak
tam z tyłu albo od spodu lampy jest takie cos jak śróbka,sprawdz na ile vat jest nastawione i zmień na mniejsze:D

Evelyn.
13-05-2009, 22:35
mialam kiedys tak samo to w lampie tranzystor-czy jakos tak (jeden z dwoch) nawalal- byla wtedy na gwarancji wiec mi go wymienili i bylo ok... ale to moze byc tez male spiecie lub zle polaczone przewody(pracowalam kiedys w firmie produkujacej lampy, ale nie te do pazurkow)

mala
13-05-2009, 22:36
nie ma zadnej srobki
nie da sie nastawic

pisiowa21
13-05-2009, 22:42
taki plastikowy guziczek
do przekrecenia śrubokretem
ja mam...

mala
13-05-2009, 22:43
kochanie a jaka masz lampe

pisiowa21
13-05-2009, 22:49
nie pamiętam nazwy ale jest chyba zwykła (suszarka czasomierz i wysuwana płytka)
a ta Twoja czym sie różni
a ogólnie to we wszystkich lampkach jakie widziałm to jest takie cos z tyłu

annie82
13-05-2009, 22:49
dziewczyny
pomocy
nie wiem co sie dzieje
kupilam w styczniu digitalne lampy.niestety cos bylo z zarowami bo mrygaly.dostalam od tej firmy 4 nowe i 8 sobie dokupilam.
od lutego uzywam tych lamp i kurde wszystkie zarowki mi poszly.pop prostu sie przypalaja
nie wiem ile mi juz poszlo z 10 na pewno.po prostu co jakis czas jakas sie przepala
co moze byc powodem
moglabym powiedziec zle zarowki ale mialam zarowki od dwoch innych sprzedawcow i dwa rozne modele i wsie sie przepalily

Mała. Na pewno jest wadliwa lampa(urządzenie), niemożliwe by lampy(świetlówki) były wadliwe tym bardziej ze kupowałaś już od innych producentów...i za każdym razem jakieś sie paliły...gdzieś jest zwarcie i najlepiej poprosić o rade faceta a jak się nie zna to jakiegoś kolegę:) ego facetów przy takich prośbach jest tak podniesione że chociaż by się z....i to to naprawią, bo co ????oni nie potrafią???:skacze:

mala
13-05-2009, 22:53
kurde oneb yly jakies wadliwe
bym wyslala im do gwarancji ale cholera nie bede miala na czym pracowac
hmmmmmmmmmmm
a boje sie wymieniac z tej firmy juz
kurde ajak maz rozkreci i potem na gwarancje nie przyjma ihi

barbara_kawka
14-05-2009, 01:16
kurcze no nie wiem czemu
bo normalnie na moich starych lampach to nic sie nie dzalo
a tu w ciagu 3 miesiecy tyle zarowek
i one tak ida jedna po drugiej
nie wiem moze zarowki byle jakie ale kurde to by tak bylo od dwoch sprzedawcow?


w takim razie mowisz ze zmienilas lampe ?? a zarowki od tych samych dostawcow co do tej pory ... wiec pewnie problem w lampie .. moze sprobuj od tego producenta u ktorego lamope kupilas ??

mala
14-05-2009, 10:12
znaczy to jest tak ja mialam wczesniej te zwykle tunelowe lampy jedna z emmi droga zwykla
ale ze zaczely sie psuc to kupilam nowe te digitalne
no i jajo cos jest nie tak
mialam zarowki od tych co kupilam lampy i od innego faceta i wszystkie poszly
napisalam do nich i cos mi sie wydaje ze kupie nowe te z emmi coz strace 100 euro znow
no ale na zarowkach niewyrobie
dla mnie to dziwne ze one tak sie przepalaja

barbara_kawka
14-05-2009, 11:34
no nie powinny ... napisz niech ci je naprawia albo wyslij im zeby ci kase oddali ...

mala
14-05-2009, 11:36
no napisalam im ale znajac zycie bede czekala na odp bo juz keidys do nich pisalam
wlasnie ogladam zwykle lampy chyba kupie