PDA

Zobacz pełną wersję : studium związane z paznokciami w stolicy :)



asantir
29-01-2011, 23:18
powiedzcie mi drogie moje, czy wiecie coś na ten temat? Jaka nazwa takiego studium, ile to może kosztować, czy semestry zaczynają się w marcu no i oczywiście czy jest to płatne ile i czy może gdzieś jest darmowa szkoła policealna związana z naszym zamiłowaniem?

Mam nadzieje, ze w dobrym miejscu umieszczam temat.

milena26
17-05-2011, 18:23
witam, z tego co wiem to jest w Warszawie państwowe studium kosmetyczne na kazimierzowskiej, jest darmowe z tym że dzienne od poniedziałku do piątku

natalia268
17-05-2011, 18:49
ja słyszałam o studium komsetycznym Beaty Mydłowskiej..

ale w sumie nic nie moge powiedziec, sama chetnie dowiedziałabym sie paru rzeczy.

mysiula
29-06-2011, 13:36
Ja chodziłam do B.Mydłowskiej i żadnych zajęć związanych z przedłużaniem paznokci nie miałam... z czego jestem nie zadowolona..jedynie jedne zajęcia z manicuru..i to po łebkach. . Ale w Wawie jest jakieś studium związane z samymi paznokciami..bo moja koleżanka chodziła..ale nie powiem jakie , bo nie pamiętam..

Paulka
29-06-2011, 15:04
w warszawie jest tez cosinus, bezpłatny, zaoczny...ale pazurów sie nie robi raczej, jedynie manicure, u mnie na zajeciach Pani powiedziala ze jak mamy ochote to mozemy przyniesc swoje materialy i lepic, ale to tylko dlatego ze zostalo nam duzo czasu na pracowni...

gattina
29-06-2011, 21:03
Specjalnego studium paznokciowego raczej nie ma, bo jak ktoś już kiedyś pisał u nas nie ma zawodu stylista paznokci. Są roczne szkoły policealne jako manicurzystka czy pedicurzystka i tam ileś godzin jest na przedłużanie paznokci.

Karusiaa
06-09-2011, 13:25
Nie ma niestety i to nie tylko w Warszawie, ale i chyba w Polsce studium zajmującego się wyłącznie paznokciami. Miałam kontakt z wieloma kosmetyczkami, które kończyły różne warszawskie szkoły kosmetyczne i nigdzie temat paznokci nie jest szerzej poruszany. Jeśli chcesz iść w tym kierunku to pozostają Ci profesjonalne kursy.