PDA

Zobacz pełną wersję : "Cztery strony świata - EGIPT" - Warsztaty - Warszawa



Myalla
02-02-2011, 12:12
OŚRODEK DOSKONALENIA ZAWODOWEGO
TRENDY STYLE



ZAPRASZA



Wszystkie Panie STYLISTKI PAZNOKCI praktykujące w zawodzie i jednocześnie pasjonatki piękna kobiecych dłoni; kobiety oraz dziewczyny, którym ambicja nie pozwala „stać w miejscu”, a także panie, które pragną być na bieżąco z nowymi trendami w modzie pazurkowej



na warsztaty doszkalające dla stylistek paznokci, z autorskiego cyklu: „4 STRONY ŚWIATA”, które odbędą się w siedzibie Ośrodka przy ulicy Gustawa Morcinka 5 lok.23 (Bemowo) w Warszawie.



TEMAT WARSZTATÓW:


EGIPT



Program będzie realizowany w scenerii egipskiej w oparach kadzideł, przy muzyce tamtego regionu – wszystko to abyście mogły poczuć magiczną atmosferę niezwykłego kraju Faraonów…


- odrobina historii sztuki


- kosmetyki pochodzące z Egiptu


- zdobienia inspirowane Egiptem



sobota, niedziela
Start: godzina 10.00, przewidywane zakończenie warsztatów: godzina 17.00



Zajęcia poprowadzą: Pani Daria Kieruzel, instruktor Astonishing Nails.


Pani Kamila Jószkiewicz, instruktor Astonishing Nails.



Cena warsztatów 2-dniowych 400zł





W cenie udziału w warsztatach zapewniamy: kawę, herbatę, ciastko, posiłek arabski oraz sprzęt i materiały szkoleniowe. Osobom spoza Warszawy zapewniamy nocleg za symboliczne 20zł.


Zabieramy ze sobą pędzelki, lampy UV, zaciskarki, kopytka.



Każda uczestniczka otrzyma Dyplom potwierdzający udział w warsztatach.



Warsztaty odbędą się w marcu 2011r., dokładny termin zostanie podany, gdy uzbiera się grupa co najmniej 10 osób.


W celu zgłoszenia udziału w warsztatach prosimy o przesłanie rezerwacji wraz z podaniem: imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz proponowanego terminu na adres mailowy: szkolenia@trendy-style.com.pl.


O zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata zadatku w wysokości 50%.


Uwaga! Osoby posiadające voucher o wartości 400zł na bezpłatny udział w warsztatach, który był nagrodą w konkursie „Moje miejsce. Mój kraj. Moja Polska”, umieszczamy na liście poza kolejnością.

:kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:





W przygotowaniu: FRANCJA - french, ROSJA - sztylety, DALEKI WSCHOD

Emilia B.
02-02-2011, 13:29
To jestem już automatycznie zapisana? a i mam pytanie - czy na ten voucher obejmuje cały cykl warsztatów czy mam sobie wybrać tylko jedne??

Trendy Style
02-02-2011, 14:00
Witaj Emilko :)

Voucher, któty wygrałaś w konkursie posiada wartość 400zł, czyli jedne pełne warsztaty (jeden kraj). Nie jest to jednoznaczne z udziałem automatycznym, Egipt to tylko początek... choć bardzo spektakularny :) To oznacza, że możesz sobie wybrać udział w najbliższych lub w innych warsztatach, które przygotowujemy w ramach naszego autorskiego cyklu "4 Strony Swiata" :) Możesz także zgłosić się w ramach vouchera (bezpłatnie) na Egipt a na kolejne w przyszłości możesz się zgłosić drogą zwyczajną, czyli odpłatnie.

Pozdrawiam Cię cieplutko :)

Myalla
02-02-2011, 14:11
A żeby nikogo nie zgubić ;) to bardzo prosimy, aby osoby posiadające vouchery przesyłały swoje zgłoszenia na maila (imię, nazwisko, tel. kontaktowy).
Osoby bez voucherów również ;)

:kwiatek:

asia
02-02-2011, 14:28
a jeden dzien jest możliwy?

Emilia B.
02-02-2011, 14:29
aha :) dziękuję za odpowiedź :)
to ja poczekam sobie na inne ;)

Trendy Style
03-02-2011, 09:02
Tak Asieńko, koszt wówczas dzielimy na połowę, czyli 200zł.

Emilko, czyżby Egipt Cię nie kręcił?

:)

aga
03-02-2011, 21:34
Ja mam wielki dylemat, bo chyba wolałabym bardziej wakacyjny termin ze względu na uczelnie... Czy wiadomo już mniej więcej w jakich miesiącach będą się odbywały kolejne warsztaty?

i jak to jest gdy przyjeżdża się spoza warszawy z drugą osobą, która nie bierze udziału w warsztatach? musi szukać sobie noclegu gdzie indziej?

Trendy Style
04-02-2011, 11:08
Asiu,
czy chodzi ci o zapewnienie komuś tanich noclegów w wakacje??? Czy o przyjazd uczestniczki warsztatów z osobą towarzyszącą?

Terminy dalsze jeszcze nie są ustalone ale jesteśmy w trakcie negocjacji z instruktorkami prowadzącymi poszczególne tematyki. Dobór odpowiednich osób nie jest prosty, zważcie bowiem, że to nasz pomysł autorski i chcemy abyście nie tylko wyjechały w przeświadczeniu że nabyłyście dodatkowe umiejętności ale także wiedzę na temat historii sztuki danej cywilizacji.

Zajęcia zapewne będą spektakularne, utrwalą się Wam na długo a fotorelację prześlemy do periodyków branżowych.

Jednocześnie uprzedzam Was, że forum.wzorki.info nie są jedynym miejscem, w którym okazał się anons o warsztatach, dlatego wpisy chętnych na tym forum nie dadzą pełnego obrazu rezerwacji miejsc.

I na koniec prośba: chętnie wysłuchamy (przeczytamy) o Waszych propozycjach narodowości, które moglibyśmy dla Was przygotować w ramach cyklu warsztatów "4 Strony Świata". Przypominam, że w przygotowaniu są: FRANCJA, DALEKI WSCHÓD, BOLLYWOOD, ROSJA.

Pzdr

Wasza ciocia Wiola ;-)

P.S. Pytałam lecz nie uzyskałam odp. W zakładce OFERTY umieściłam dla Was info nt możliwości pozyskania dotacji unijnej na otwarcie własnego salonu, gdyż właśnie trwa nabór i istnieje jeszcze szansa, zwłaszcza w mazowieckiem i w Krakowie. Ogłoszenie zostało skasowane. Dlaczego i gdzie w związku z tym jest miejsce na umieszczanie takich informacji?

fashion.nails
04-02-2011, 14:18
Hej dziewczyny. Zapiszcie mnie wstępnie na 1 dzień w sobotę:D:D
mój mail. kamila.jaworska@vp.pl

Świetny temat, ale czekam na dokładny program

asia
04-02-2011, 21:54
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


hy niektórzy studiują i w wakacje mają wolne po prostu... a jak ktoś jest w związku, to się jeżdzi w parach, wiem z doświadczenia:D i jest mega fajnie :skacze::skacze:

oferta została skasowana, ponieważ forum paznokciowe nie może pośredniczyć w takich transakcjach, szczególnie że cała oferta nie daje gwarancji uzyskania dotacji (hihih do tego chyba trzeba by było mieć kogoś w urzędzie ;) )

aga
04-02-2011, 22:06
Dokładnie tak jak napisała Asia - chodziło mi o to, że jakbym przyjechała na warsztaty z moim chłopakiem to czy musiałby nocować gdzie indziej i czy te noclegi są przewidziane tylko dla osób biorących udział w warsztatach czy on też mógłby sie na taki nocleg załapać?

i nie chodzi mi o spędzenie tanich wakacji w warszawie tylko teraz mam dużo na głowie więc wolałabym termin bardziej wakacyjny i wolny od zajęć na uczelnii

dizzzy_girl
05-02-2011, 13:23
Podłączam się pod pytanie Agi :) bo w wakacje też chętnie bym się wybrała :D

Malyyyyna
06-02-2011, 20:42
na bollywood to ja sie wybiore na 99,9% :) oby pieniązki dopisały i temin:P

Trendy Style
06-02-2011, 22:22
Aga, przede wszystklim przepraszam za pomyłkę w imieniu.
Nie ma problemu z noclegiem, jeśli to osoba towarzysząca. Rozumiem i no problem. Nocleg jest w naszym obiekcie, warunki dość spartańskie (łóżka polowe), trzeba ze sobą zabrać śpiwory. 2 łazienki na miejscu z prysznicem, żarełko pod nosem :) Za to nie trzeba płacić grubej forsy za nocleg w hotelu ;-)

Pasi?

Valia
20-02-2011, 14:05
ej, ja mam nadzieje, zescie mnie dziołchy zapisaly!

aga
06-04-2011, 06:47
Co tu taka cisza? czy te warsztaty już miały miejsce? moze jakaś fotorelacja?:)