PDA

Zobacz pełną wersję : [27 luty 2011 Gdańsk] seminarium szkoleniowe



Elizabeth76
10-02-2011, 10:55
27 luty 2011r. Gdańsk, Hotel DAL, ul. Czarny Dwór 4 - bezpłatne

UWAGA!!!
informujemy nastąpiła zmiana miejsca pokazu. Pokaz odbędzie się : VILLA PALLADIUM, ul. Czyżewskiego 20, Gdańsk-Oliwa.


Seminarium szkoleniowe
Zapraszamy Państwa na seminarium szkoleniowe podzielone na bloki tematyczne związane z zabiegami na naturalna płytkę paznokcia oraz specjalistyczne zabiegi eksfoliacji kwasami i mezoterapii mikroigłowej.
11.00- 13.00
Zabiegi eksfoliacji kwasami owocowymi i glikolowymi w oparciu o preparaty BDR
Program :
omówienie działania kwasów naturalnych i glikolowych,
zasady dobierania % kwasów do cyklu zabiegów w zależności od potrzeb pacjenta,
przeciwskazania do zabiegów eksfoliacji kwasami owocowymi,
zasady uzyskiwania odpowiednich procentów kwasów,
zasady obniżania pH w zależności od potrzeb pacjenta (do 0,8 pH),
omówienie działania kwasów glikolowych (małocząsteczkowych),
zasady dobierania % kwasów oraz cyklu zabiegów w zależności od potrzeb pacjenta,
przeciwskazania do zabiegów eksfoliacji kwasami glikolowymi,
zabiegi naprzemienne eksfoliacji kwasami owocowymi i glikolowymi (najskuteczniejsza metoda pracy),
kwasy w walce z rozstępami i bliznami.

- pokaz zabiegu mezoterapii mikroigłowej
zasady wykonywania zabiegu,
skład chemiczny wykorzystywanych koktajli,
wskazania i przeciwskazania do wykonywania zabiegów mezoterapii mikroigłowej.


13:30 – 15 : 30
Zabiegi na płytkę paznokciową :
* manicure hybrydowy – permanentny lakier utrzymujacy się na płytce do 14 dni
idea wykonywania manicure hybrydowego
pokaz praktyczny zabiegu
zasady usuwania lakieru permanentnego

* manicure japoński - naturalne dożywienie , usztywnienie i utwardzenie płytki
wskazania do wykonywania zabiegu
ideologia japońskiego manicure
pokaz praktyczny zabiegu
uzupełnienie zabiegu
Seminarium jest bezpłatne.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 24.02.20011r.
Po pokazie istnieje możliwość zakupu dyplomów potwierdzające nabytą wiedzę teoretyczną dotyczącą określonych działów
( eksfoliacja kwasami – 35 zł, manicure japoński i hybrydowy – 35 zł).

dizzzy_girl
10-02-2011, 11:19
Ja chętnie bym się wybrała na hybryde i japonca :) muszę pomęczyć mojego żeby mnie zawiózł :D

NiCoLa
10-02-2011, 11:28
Jak uda mi się pożyczyć kasiorkę to też się wybiorę :)

Elizabeth76
10-02-2011, 11:43
Jak uda mi się pożyczyć kasiorkę to też się wybiorę :)

Nikola :*

a ja juz sprawdziłam rozkład jady pociagów jadę, jadę, jadę :skacze: na prawde warto :] mam nadziej że jakieś złe moce nie staną mi na drodze :bruce: :pistol:

madzialenkabuziaczek
10-02-2011, 12:49
Ja też jadę ;) pociągiem z Elą;) :skacze::skacze::skacze:

Elizabeth76
10-02-2011, 12:54
Ja też jadę ;) pociągiem z Elą;) :skacze::skacze::skacze:

no nie wiem Madzia czy ten pociag którym będe jechała to sie w Malborku zatrzyma ;P :D

madzialenkabuziaczek
10-02-2011, 12:55
Musi się zatrzymać bo jak nie to wyskocze na tory i go zatrzymam:P:szabelka:

Elizabeth76
10-02-2011, 12:59
wiesz Madzia że byłoby mi smutno bez ciebie w pociagu :* jedziemy razem :*

madzialenkabuziaczek
10-02-2011, 13:02
Super!:* tylko jeszcze muszę się zapisać:) ale powolutku;)

ducek07
11-02-2011, 20:07
Ze Świdnicy do Gdańska to trochę daleko :D Ale z chęcią bym się wybrała tylko też nie uśmiecha mi się jechanie samej pociągiem

Sieciunia
12-02-2011, 17:47
No to moze i ja sie dolacze ;) z Anoosia z reszta :D Elaxx jakis linka masz do zaklepania sobie miejscowek ?

Elizabeth76
12-02-2011, 18:43
No to moze i ja sie dolacze ;) z Anoosia z reszta :D Elaxx jakis linka masz do zaklepania sobie miejscowek ?


sieciuna mam lynka :D

Sieciunia
12-02-2011, 19:10
a podzielisz sie ? :skacze:

Elizabeth76
12-02-2011, 19:22
a podzielisz sie ? :skacze:


podziele wysle Ci pw :*

madzialenkabuziaczek
12-02-2011, 19:27
też poproszę:P a czemu nie ma u nich żadnej informacji na stronie? albo ja ślepa:o

Elizabeth76
14-02-2011, 10:07
Sieciunia wyslij mi swoje gg na pw ;)

ja już swoje potwierdzenie przybycia wysłałam i otrzymałam odpowiedz zwrotna ;)

madzialenkabuziaczek
14-02-2011, 10:36
Ja też napisałam potwierdzenie i dostałam odpowiedź;) hura:skacze::skacze::skacze:

Alicja Chrzanowska
14-02-2011, 23:13
Warto pojawić się na tym warsztacie :) pokazy prowadzić będzie m.in. Emilia Kossakowska, a to wystarczająca rekomendacja :) Wszystkie dziewczyny, które były na jej pokazach, wiedzą o czym mówię ;)

Pokaz hybrydowy wykonywany będzie na produktach Mistero Milano, nowej linii lakierów PERMANENTE UV http://misteromilano.pl/78-lakiery-uv

Elizabeth76
17-02-2011, 13:07
UWAGA!!

informujemy, iż nastąpiła zmiana miejsca pokazu. Pokaz odbędzie się : VILLA PALLADIUM, ul. Czyżewskiego 20, Gdańsk-Oliwa.

Elizabeth76
23-02-2011, 08:05
To już w tą niedzielę :woot:



Jak uda mi się pożyczyć kasiorkę to też się wybiorę :)

I jak tam Nikolka jedziesz ?? :]

madzialenkabuziaczek
23-02-2011, 20:40
To kto jeszcze jedzie?!:):skacze:

Elizabeth76
27-02-2011, 07:34
To już dzisiaj :skacze: za godzinkę wyjezdzam :skacze: juz sie nie mogę doczekać :skacze:

plushak
28-02-2011, 00:39
Elcia i jak i jak :D

Elizabeth76
28-02-2011, 09:09
no więc tak na pokaz z Madzia dojechałysmy bylysmy na całym pokazie :]potem na pokaz japońskiego i hybrydowych przyczłapała sie Anośka:P co do częsci pierwszej pokaz zabiegu mezoterapii mikroigłowej i kwasy ciekawe aczkolwiek nie moja branża wiec nie wiele z tego kumama :haha: w częsci pierwszej miałyśmy super chiper wypasione miejsca siedzące :tany: ale jak przyszłysmy po przerwie na częśc drugą jakies kozy nam je zajeły :pistol: więc my z Madzia nikomy nic winne podsiadłysmy kogos innego a co :] ale kiepskie miejsca w rogu na samym końcu właściwie to co mnie interesowała prawie nic nie widziałam i nie slyszałam a do tego wiało mi po plecach zmarzłam jak... :zly:

Bardzo żałuje że nie mogłam kupić tego co chcialam nie było akryli kolorowych chciałam kupić polimery woale które ostatnio P. Emilia miała na warsztatach , a których nie ma w ich sklepie no ale niebyło ich ,nawet zwykłych kolorwych nie było równiez nie było farbek ehhh , cover polimer też nie ,wiec żeby chociaż z czymś wrócic z pokazu kupiłysmy z Madzia po rolce wacików :haha:
fotki tylko kilka z częsci pierwszej z powodu wyzej wymienionych zołz :pistol: i warunkow fotek z części drugiej nie ma ;]

madzialenkabuziaczek
28-02-2011, 11:54
Ela znakomicie to opisałaś:leze: ja mam parę z części 2 ale ledwo co tam widać :zly: ale wstawie;) no i wstawie też dyplomiki za pazurki:D

zlotko87
28-02-2011, 13:50
O kucze, za późno temat przeczytałam... takie warsztaty i niedaleko mnie :( <beczy>

Czy w najbliższym czasie jest przewidziane jakieś seminarium jeszcze na terenie 3miasta? kurcze jak żałuję, że dopiero przeczytałam :(

Elizabeth76
28-02-2011, 14:02
O kucze, za późno temat przeczytałam... takie warsztaty i niedaleko mnie :( <beczy>

to pokaz był :]

zlotko87
28-02-2011, 14:10
to pokaz był :]
źle mi się napisało :D