PDA

Zobacz pełną wersję : Pazurkowe zboczenie zawodowe :)



Kamis
17-05-2009, 00:00
Czy macie może coś takiego że jadąc pociągiem, tramwajem, autobusem lub przebywając w miejscach publicznych, pierwsze na co patrzycie u kobiet to paznokcie ?

---------- Dodano o godzinie 00:00 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:26 ----------

ja może w zawodzie nie siedzę ale ostatnio tak mam :D aż się sobie dziwie :P

Chanti25
17-05-2009, 00:06
Kamis ja nawet zwracam uwagę na paznokcie u Facetów :] u WSZYSTKICH
po prostu to zboczenie zawodowe ;P

Jade
17-05-2009, 00:09
Ja jeszcze tak nie mam,narazie jeszcze mam takie odchyly jesli chodzi o restauracje,kuchnie i serwowane potrawy :):):)

aga
17-05-2009, 00:09
hehe nie tylko na Ciebie to forum tak działa:D

ja widzę jak czasami jak np stoję w autobusie i opieram rękę o fotel to się ludzie gapią na moje paznokcie:P

lubię się patrzeć na czyjeś paznokcie zwłaszcza jak ten ktoś ma ładne i zadbane... i zawsze można podpatrzyć jakiś wzorek :skacze:

Kamis
17-05-2009, 00:14
takie ładne jak tutaj na forum pazurki to w realu rzadko widuje u obcych ludzi ;P

Chanti25
17-05-2009, 00:23
ja to kiedyś w mięsnym widziałam babkę z ekstra wzorkiem i.... szybko uciekłam z kolejki żeby biec do domku i namalować na brudno ten wzorek , bo wiedziałam ze potem to zapomnę na 100% ;)
i co najciekawsze to to ze potem ze 5 klientka go namalowałam hi hi hi :P

aga
17-05-2009, 00:27
Chanti jesteś niesamowita :hahaha::skacze: :lol:

Chanti25
17-05-2009, 00:29
:wstydek::P:przytul:

aga
17-05-2009, 00:31
ale się uśmiałam :P :kwiatek: ;) :good: :minka:

ivonna70
17-05-2009, 07:19
Ja też bardzo zwracam uwagę na paznokcie zarówno kobiet jak i u mężczyzn. Często mnie niestety rzuca, bo kobieta wygląda na zadbaną, a paznokcie brudne z odpryskującym lakierem. Bardzo dużo młodzieży ma poobgryzane paznokcie i wyskubane skórki, a do tego kilogram tapety na twarzy. Wygląda to tragicznie. Ale są też sytuacje, że widzę u kogoś piękne paznokcie. Tak było ostatnio w piątek. Zmienialiśmy z mężem bank i kasjerka, u której wpłacaliśmy pieniądze miała tak piękną naturalną płytkę paznokcia, że nie mogłam się napatrzeć - wąska, smukła i do tego pięknie zadbana. Oczywiście nie wytrzymałam i powiedziałam jej, że ma piękne paznokcie. Trochę była zdziwiona, ale wytłumaczyłam, że to zboczenie zawodowe.

pisiowa21
17-05-2009, 08:37
haha ja chociaż krótko robie to też wpatruje sie w dłonie
tak jak ivona mówisz młodzież ma strasznie nie zadbane paznokcie i skórki obgryzki na maxa
ale powim wam ze dzis mam 2laseczki po 15lat(gimnazjum o ile sie nie myle)....jestem ciekawa jak ich płytki wyglądaja....mam nadzieje że nie obgryzki:/:
no a wracajac do tematu:)
byłam w drogerii po brokat i pani która mi go sprzedawała (jakaś goraca 30???) miała tak obrzarte paznokcie ze musiałam sie jej zapytac czy u stup też obgryza....
troche sie zdziwiła ale nie mogłam patrzec na takie resztki pazurków bez komentarza
Poza tym moj maz juz przez to ze robie zwraca uwage na paznokcie i nieraz sie tak beszczelnie smieje ze az wstyd...

Kamis
17-05-2009, 08:52
pisiowa dobra jesteś :o

czy u nóg obgryza :hahaha::hahaha::hahaha:

goniaczekkk
17-05-2009, 09:15
hahaha ja chociaz nie mam ostatnio czasu na pazurki (nauka do egzaminu, praca, dom, remont), to skreca mnie zeby moc cos przy tipsikach popracowac... haha i wpatruje sie a paznokcie wszystkich kolezanek glownie oceniajac wyglad plyki ale jesli sa pomalowane to rowniez oceniam to jak ktos potrafi je malowac... i wstyd sie przyznac ale czasem zazdrosc daje o sobie znac.. w sensie ze ktos ma czas tak o siebie zadbac a tu czlowiek chwilowo taki "zaniedbany"

Chanti25
17-05-2009, 09:48
...no a wracajac do tematu:)
byłam w drogerii po brokat i pani która mi go sprzedawała (jakaś goraca 30???) miała tak obrzarte paznokcie ze musiałam sie jej zapytac czy u stup też obgryza....
troche sie zdziwiła ale nie mogłam patrzec na takie resztki pazurków bez komentarza...
Pisiowa no jak zwykle nie moge z Ciebie... czy u nóg pani tez obgryza... :minka::jupi::hahaha::szabelka::bruce::aty::hura:
Mój mąż tez już rozróżnia czy paznokcie sa dobrze zrobione czy źle... a jak gdzieś zobaczy ładne bądź brzydkie to mi potem opisuje ze szczegółami :good::D

Jade
17-05-2009, 09:53
:skacze::skacze::skacze:Pisiowa to bylo genialne!!!U mnie w szpitalu(biurze)pracuje bardzo duzo kobiet same angielki i ja nie musze patrzec na ich paznokcie bo same mi lapki wpychaja pod oczy pokazuja jak widza moje zelki i sie zala ze ich sa takie brzydkie,krotkie.W biurze i takie paznokcie????No ale jutro jedna zrobi furrore bo jej pazurkie zrobilam ciekawe co sie tam bedzie dzialo???:huh::huh:

Chanti25
17-05-2009, 10:04
Ja wiem co sie będzie działo-zaraz przylecą jej koleżanki do Ciebie na pazurki bo z zazdrości nie wytrzymają:skacze::skacze::skacze:

Jade
17-05-2009, 10:06
Bardzo bym chciala :)

mala
17-05-2009, 10:10
oj ja patrze
a szczegolnie jak widze u kogos brzydko zrobione to mam ochote dac moja wizytowke ale jeszcze jakos nie mam odwagi ale moze i to przyjdzie.zawsze patrze na paznokcie.

pisiowa21
17-05-2009, 10:11
Ja wiem co sie będzie działo-zaraz przylecą jej koleżanki do Ciebie na pazurki bo z zazdrości nie wytrzymają:skacze::skacze::skacze:
no na pewno chanti popieram cie:)

daruniunia
17-05-2009, 10:13
Ja pierwsze gdzie spojrzę to paznokcie. Denerwuje mnie gdy panie sprzedawczynie maą ładne pazurki a machają tak szybką rękoma że nie mogę obczaić jaki to wzorek albo co jest wtopione. U mężczyzn również przywiązuję wagę do paznokci czy są zadbane.

Chanti25
17-05-2009, 10:17
...Denerwuje mnie gdy panie sprzedawczynie maą ładne pazurki a machają tak szybką rękoma że nie mogę obczaić jaki to wzorek albo co jest wtopione...
:skacze: a to dobre :skacze: normalnie od rana mam taki ekstra humorek dzieki Wam :minka::jupi:

natalia268
17-05-2009, 10:34
Pomimo że nie jestem specjalistka to również zwracam wielką uwagę na czyjeś paznokcie... Najbardziej mnie denerwuje jak ktoś ma obdrapany lakier, a jak komuś zwróce uwage to mowi ze nie ma czasu zmyć.. rany no jak mozna nie miec czasu na takie cos...:porazka:

donna69
17-05-2009, 11:00
hi,hi,tak zboczenia to juz sa naprawde.
u mnie jest bardzo podobnie,zwaracam uwage wszedzie na pazurki.
spotykajac sie z moja psiapsiolka pierwsze co to ogladamy sobie lapki-he,he,he
potrafimy tez po 2-3 godz telefonowac ze soba gadajac 2 min o dzieciach 3 min o naszych chlopach 3 min reszta-ploteczki,nowe stronki i zdjecia w necie,a reszta to tylko pazury,pazury,pazury,pazury,pazury,pazury,pazury,p azury,pazury,pazury,pazury,pazury,pazury,pazury,pa zury,pazury,pazury,pazury,pazury,pazury,pazury,paz ury,pazury,pazury,pazury,pazury,pazury,pazury..... .............

czarnulka81
17-05-2009, 11:10
hahaha pytanie.... Ja wszędzie patrzę hihi nawet w TV normalnie zboczenie - uzaleznienie ;)

madzialena
17-05-2009, 11:33
hehe ja ostatnio biore gazete z programem tv i na okładce dereszowska a ja pierwsze co mówie.. 'fuj jaki pazur.. mogła coś z paznokciami zrobić na sesje' hehe :D

Anna Kosińska
17-05-2009, 11:35
Ja to czasami mysle ze u mnie to juz nawet nie zboczenie tylko jakas obsesja na punkcie paznokci zarowno kobiet,mezczyzn i nawet dzieci tak wiele matek ktore same juz we wczesnej fazie znieksztalcaja dzieciom juz plytke przez nieumiejetnosc obcinania paznokci maluchom co pozniej daje sie we znaki w pozniejszym wieku..

pisiowa21
17-05-2009, 11:55
o Aniu a napisz jak sie maluszkom obcina paznokcie??
ja obcinam mojej małaej nożyczkami do skórek zaokrąglonymi.Nie wiem czy to dobrze??

stella
17-05-2009, 13:49
ja rowniez zwracam duza uwage na paznokcie, ogolnie dlonie ale zawsze to mialam , niestety dlonie i stopy to taka wizytowka czlowieka, zwracam tez uwage na wlosy, obrzydzaja mnie brudne nie umyte klaki, tluste i tak zaczesane zeby nie bylo widac okropienstwo!!! no i czasem az sie dziwie co ludzie z soba wyprawiaja domowymi koloracjami i tak jak ty mala czasem az mam ochote dac wizytowke, po prostu jest nam czasem wstyd ogladac takie niehlujstwo nie??????????

Anna Kosińska
17-05-2009, 13:53
Najlepiej uzyc nozyczek o zaokraglonych koncach,dobrze jest obcinac odrazu po kapieli jak one jeszce miekkie,to zalezy jaka ma plytke nie staraj sie tak mocno mu obcinac az do tych skorek, jak wiadomo nie kazdy maluch lubi obcinanie paznokci,wiec warto zawsze jakies zajecie mu znalezc w drugo raczke..

szpila59
17-05-2009, 15:46
ja własnie tak robię :D Jak w skzole jestem to mam dużo pazurków do pooglądania xD Ostatnio koleżanka robiła sobie sama... do 3 kreseczki na szablonie.. emm.. no nie powiem że ładne one były... płaskie a przy frenchu grubsze niż na płytce :/: Powiedziała że wczoraj robiła, a na 2 przerwie już jej 2 pazury odpadły... :O Się zapytałam czy dobrze odtłuśćiła i czy primera, a ona powiedziała, że nie wie co to primer i ze użyła czegoś innego... :o

natalia268
17-05-2009, 17:45
hehe ja ostatnio biore gazete z programem tv i na okładce dereszowska a ja pierwsze co mówie.. 'fuj jaki pazur.. mogła coś z paznokciami zrobić na sesje' hehe :D


hehe ja dzis czytałam gazete, nagle przewracam na kolejna strone i Lady Gaga i pierwsze co, to nie czytałam tekstu tylko wpatrywalam się w jej paznokcie z myśla 'może wypróbuje' :P

aniusiablondyna
17-05-2009, 17:52
to jest właśnie choroba zawodowa :D miałam taką sytuacje niejednokrotnie ze jak byłam na jakimś weselu to bez problemu mogłam powiedzieć z czego jest zrobiony trot czy ciasto ( z zawodu jestem cukiernikiem) :D

natalia268
17-05-2009, 18:27
No tak to jest :) Hehe ale wydaję mi się że kazdy tak ma.. ;)

daruniunia
17-05-2009, 18:55
Jak to jest ta praca z pasji to napewno!! :)

aga
17-05-2009, 19:14
Przypomniało mi się jak nawet na egzaminie na prawko parzyłam się na paznokcie egzaminatora :D tylko to był taki stary dziadek i miał okropne paznokcie......a jak zobaczyłam, że nie ma jednego palucha to już się nie patrzyłam :P

szpila59
17-05-2009, 19:37
ouu.. też bym już nie patrzyła... :o:D

natalia268
17-05-2009, 20:18
ajjj bez przesady ;)

aniusiablondyna
17-05-2009, 20:21
mojej przyjaciółki siostra tez nie ma paluszka :(

Euphoria
17-05-2009, 20:27
ja mam obsesje na punkie krzywej C która mi nie wychodzi i jak się patrze na paznokcie to zawsze sprqawdzam czy inni mają ;p

pisiowa21
17-05-2009, 20:43
ja mam obsesje na punkie krzywej C która mi nie wychodzi i jak się patrze na paznokcie to zawsze sprqawdzam czy inni mają ;p
ja dosłownie to samo aż mnie nosi jak ktoś ma ...:cwaniak:

annie82
17-05-2009, 21:52
Nooooo. Ja też mam zboczenie. Niedobrze mi się robi jak widzę odstawioną laskę i patrze na jej paznokcie a tam jakieś resztki lakieru:wow: , od razu lookam też na stopy(latem jak nosi sie odkryte obuwie). K...a na stopach to baby mają.....masakra bleeeeeeeee. A faceci, jak widzę żałobę pod ich paznokciami to chociaż byłby najprzustojniejszy to już nie jest fajny:porazka:

Anna Kosińska
17-05-2009, 22:59
ja dosłownie to samo aż mnie nosi jak ktoś ma ...:cwaniak:


pamietajcie nie kazda kobieta lubi i akceptuje krzywa c poniewaz niektore posiadaja juz swoja taka plytke a niektore po prostu nie lubia i przewaznie na temat paznokci rowniez wiele wiedza..

dzidzia
19-05-2009, 15:04
oj ja też zwracam uwagę na paznokiety , gdziekolwiek jestem to mi tylko oczy świdrują w stronę rąk :P i mam tak samo jak annie82 jak facet jest nawet boooski ale ma pazury brudne to mnie odstrasza... no i filmy ,jak ostatnio oglądałam na kompie jakiś filmik to musiałam zrobic stop żeby się pazurom przyjrzec hehe

iwonadc78
19-05-2009, 15:24
U mnie jest podobnie jak u wszystkich dziewczyn,strasznie zwracam uwage na paznokcie:wow:,gdziekolwiek nie jestem,nieraz mysle ,ze to chyba choroba ,ale juz jestem spokojniejsza,bo to nie tylko ja tak mam:ok:,az mi sie lzej zrobilo:skacze:

barbara_kawka
19-05-2009, 17:45
no dziolszki ja pracujac w mc donald'sie spotykam wieeeele pan... i jak jest wiele pan tak wiele wzorkow... czasami wrecz to dziwnie wyglada bo sie na pazury patrze :)

---------- Dodano o godzinie 17:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:41 ----------


o Aniu a napisz jak sie maluszkom obcina paznokcie??
ja obcinam mojej małaej nożyczkami do skórek zaokrąglonymi.Nie wiem czy to dobrze??
kochana pisiowa... dzieciakom od malenkosci powinno sie pazurki obcinac na PROSTO... nie mozna obcinac na okragla... przez takie wlasnie obcinanie pozniej wystepuje problem wrastajacych paznokci .

---------- Dodano o godzinie 17:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:42 ----------


Ja też bardzo zwracam uwagę na paznokcie zarówno kobiet jak i u mężczyzn. Często mnie niestety rzuca, bo kobieta wygląda na zadbaną, a paznokcie brudne z odpryskującym lakierem. Bardzo dużo młodzieży ma poobgryzane paznokcie i wyskubane skórki, a do tego kilogram tapety na twarzy. Wygląda to tragicznie. Ale są też sytuacje, że widzę u kogoś piękne paznokcie. Tak było ostatnio w piątek. Zmienialiśmy z mężem bank i kasjerka, u której wpłacaliśmy pieniądze miała tak piękną naturalną płytkę paznokcia, że nie mogłam się napatrzeć - wąska, smukła i do tego pięknie zadbana. Oczywiście nie wytrzymałam i powiedziałam jej, że ma piękne paznokcie. Trochę była zdziwiona, ale wytłumaczyłam, że to zboczenie zawodowe.
co do zadbanych kobiet , paznokci itp itd ..... moim zdaniem ( mowie to jako przyszla kosmetyczka ) : pierwsze o co kobieta powinna zadbac to moje kochane nie sa paznokcie ... wiadomo powinny byc na tyle zadbane zeby byly czyste , obciete itp ... najpierw powinnysmy zadbac o odpowiednia pielegnacje skory !! jak wiele jest kobiet ktore robia sobie tipsy a nie maja np:brwi zrobionych , oczyszczonej , jedrnej skory .... moim zdaniem wlasnie taka powinna byc kolejnosc dbania o siebie ...

paznokietki000
30-05-2010, 13:10
To jest straszne, ale Ja cały czas się patrze ludziom na paznokcie ;o ! DZIECIOM , FACETOM , KOBITOM ! dosłownie ciągle, ciągle , ciągle ! a jak kobitka ma jeszcze zrobione pazury, to oglądam je dokładnie z każdej strony :D czasem się boję sama siebie, a te kobity się na mnie patrzą jak na nienormalną :leze:

Gość
30-05-2010, 13:13
ja też tak mam... to jest straszne to juz pod leczenie podhodzi mi sie wydaje :lol:

zyza
30-05-2010, 13:21
ja od zawsze zwracalam uwagę na czystosc paznokci samam nosilam pilnik i czyscilam kiedy sie dalo...
nawet na obozie harcerskim :P

Latika
30-05-2010, 13:35
Ja też mam pilnik zawsze przy sobie,podobnie,mokre chusteczki i dezodorant..na paznokciu maltretowalabym bez pilnika,muszę go mieć przy sobie bo bym zrobila sobie krzywdę gdyby mi sie wydarzył jakis pazurkowy wypadek.

A co do brzydkich paznokci to właśnie przez to zmienilam warzywniaka...baba ma tak obgryziony lakier...pomaluje raz jakis wzór i lata w tym przez miesiąc...nie mogłam patrzeć jak dotyka mioch owocków takimi łapami...fujjj

paznokietki000
30-05-2010, 13:51
Biedna Latika ... :huh: :przytul:
Ja wczoraj w warzywniaku kupiłam sobie kapuche kiszoną, bo uwielbiam ją jeść :D i kobita miała takie dłonie ... że od razu mi się odechciało tej kapustki ... ;( no i nie zjadłam ... cały czas miałam przed oczyma ta dłonie i paznokcie. gr

Latika
30-05-2010, 14:03
:przytul:

No dla mnie to jest masakra,pracować w takim miejscu jak sklep itd i mieć takie coś..szkoda jej 2zeta na zmywacz??:/ Osoba pracująca z pożywieniem powinna miec zadbane dlonie bo każdy na nie patrzy na prawde niedobrze się robi patrząc na takie cos...już mi się nie chce mysleć co ma pod tym obskubanym lakieem,ile bakterii :/

Jeszcze dodam że jadąc autobusem to oblukam kazdego jakie ma pzury:P To samo będąc we włoszech-dziewczeta nie dbają o paznokcie albo zakładają krzywe paznokcie,frencz na stopach to jakiś 1%,juz częściej pomaluja na 1 kolor...a masa czeka aż im sam lakier zejdzie ;]...Oglądając fotki z jakiegoś kursu ,budowa paznokcia pozostawiala wiele do życzenia i oni uczą?W necie nie ma żadnych ladnych prac wloszek...może są jakies na północyw co nie wątpię ale poludnie...żal ;] Ale dzięki temu podziwiają moje prace bardziej ,a znajome Polski mają zawsze piękne pazurki:D

Ewelina83
30-05-2010, 14:12
u mnie twz twn problem patrzenia ludziom na rece:) tzn na paznokcie najgorzej w sklepie :)Fakty czesto kobiety na kasie maja zrobine pazurki ale tak jak juz ktos wczesniej pisala tak machaja lapkami ze trudno cos dostrzec:)

nanami7
30-05-2010, 16:03
ja kiedy tylko mogę oglądam czyjeś pazurki ;) w tramwaju, w szkole, w pracy. wszędzie :P zboczenie to jest i tyle;)

czarnyaniol121
30-05-2010, 16:23
ehhh chyba wszystkie to mamy :D
czasami az mi głupio tak sie wgapiac w czyjes paznokcie ale nie potrafie sie powstrzymać :D

MURKA
30-05-2010, 16:40
Ja to patrzę wszędzie zarówno w autobusie w sklepie a teraz nawet w telewizjii jakie np pazurki ma aktorka piosenkarka dziennikarka mam nawet myk że jak znajdę jakieś zdjęcie kogoś znanego i są widoczne paznokcie to robię kopie i zbieram zdjęcia:)
myślę że to choroba!!!!!!!!!!!^_^

goslava
30-05-2010, 17:33
wiekszosc z nas jak nie wszystkie chyba zwracamy bardzo uwage na cudze pazurki gdziekolwiek bysmy nie byly, ja to nawet potrafie zaczepic babke na ulicy jak mi sie cos podoba i ogladam :)

julcia88
30-05-2010, 17:40
Ja też mam tak, że nawet jeżeli nie chce to już odruchowo zerkam na paznokcie :P:skacze:

zyza
31-05-2010, 09:42
co do warzywniaka to tam potrzeba byloby na stale rekawiczki ale malo kobiet je nosi :D
niestety praca dośc brudna :D moja babcia miala warzywniak takze wiem o co chodzi :D

ja sama zaczelam sobie robic czesto pazury bo ludzie sie patrza na moje rece... jak mowie ze robie szponki to dziwnie wyglada jak sama ich nie mam :D

Zgredo
31-05-2010, 12:20
Ja również się gapię, ostatnio nie mogłam oderwać oczu od męskich dłoni - stał sobie Pan koło drzwi tramwaju w który wsiadłam i miał... krew. Paznokcie zjedzone do połowy - tzn tylko połowę miejsca, gdzie powinna być płytka zajmowała płytka. Nie była gładka - fale sprawiały, że mało co było widać, poza ta krwią...

Zwracam uwagę na paznokcie w zasadzie bez udziału świadomości, dopiero gdy moją uwagę przykuje coś ciekawego (lub nieciekawego) łapię się na tym, że pooglądałam dłonie wszystkich dookoła ;)

moniska139
31-05-2010, 16:53
ja dzisiaj się tak zapatrzyłam na paznokcie babki z polskiego, że zaczęła się ze mnie śmiać, a jak zgłupiałam bo sie ogladam do tyłu a tam już nikt nie sedzi i ona do mnie 'do ciebie sie uśmiecham':P

zyza
01-06-2010, 11:31
moja znajoma kiedys na lekcji polskiego miala świetnie zrobione pazury ale w moich czasach troche krzywo patrzyli na malowane paznokcie :D
i ta znajoma wdala sie w dyspute z nauczycielka bo stanęla w obronie kolezanki :D
nauczycielka do niej
- myslisz ze jak masz pomalowane paznockie to ci wszystko wolno?
ona na to nie wiele myslac
- a pani mysli ze jak pani sobie gębe umaluje to pani wszystko wolno?
nie musze dodawac ze miala problem ze zdaniem matury?

taki maly offtop :D

paznokietek1000
01-06-2010, 16:15
ha ha ale biedna potem była

soffii25
01-06-2010, 19:12
nie odbiegam od reszty ze swoim zboczeniem gapienia się ludziom na paznkcie ;)
ale osobiście uważam, że kobiety, które pracują np. w mięsnym nie powinny mieć przedłużonych paznokci, ewentualnie akryl lub żel na naturalkach, ponieważ większość kobiet uważa, że jak ma przedłużone paznokcie to nie musi dbać o ich czystość. Sama mam klietnki, które mają kosmos pod paznokciami, a wiadomo, że czasem ciężko jest samemu wyczyścić spód paznokcia. Poza tym kobitki lubią chodzić z mega odrostami, czasem zapowietrzonymi, a wszędzie zbierają się bakterie.
Więc moje zdanie jest takie, że nie każda praca pozwala na przedłużone paznokcie ;) zwłaszcza jak się nie potrafi o nie dbać ;)

vanessita
02-06-2010, 00:05
Ja też zawsze przyglądam się cudzym pazurkom. A najgorsze jak np. ciocia bardzo chwali i podnieca się swoją "stylistką", że tak pięknie robi pazurki. A ja widzę, że trącą pseudo. I poprostu nie mogę wyjść z podziwu skąd taki zachwyt. Ale cóż niech ciociunia se nosi i dobrze się czuje. Ale ogolnie i tak jest mało dziewczyn noszących super pazurki:(

kobietazpazurem
02-06-2010, 11:03
Ja strasznie zwracam uwagę na paznokcie, czy to oglądając zdjęcia czy film czy chociażby w sklepie, jak widzę, że jakaś kobietka ma paznokcie zrobione od razu m i się oczka wylepiają co ona tam takiego ma. Często też tak zdobywam nowe pomysł, ale w większości przypadków krew mnie zalewa widząc jaką amatorszczyznę mają na swoich paluszkach i często zastanawiam się czy one tego nie widzą? :) No ale ten typ już tak ma.

paznokietek1000
02-06-2010, 11:30
to mamy podobnie, ja również wszędzie zwracam uwagę na to co maja panie na pazurkach, i zanudzam komentarzami mojego mężczyznę

kobietazpazurem
02-06-2010, 11:56
hehe a moj tak już się przyzwyczaił, że stwierdził , że sam już też patrzy na paznokcie, ostatnio przyszedł do do mu i opowiadał mi jak kobitka chwaliła się paznokciami a on stwierdził, ze jego Sandra robi lepsze. No ba to jest chyba zaraźliwe :)

paznokietek1000
02-06-2010, 12:28
mój robi to samo, haha ale mamy kochanych mężczyzn

kachna831
02-06-2010, 12:37
Hehe :) Ja tak samo... Też wszędzie wgapiam się w pazurki innych... W sklepach, w gazetach, w telewizji itp itd :) wszędzie gdzie tylko mam możliwość to patrzę :lol:

szpila59
03-06-2010, 12:26
Ja ptrze wszystkim na łapki i pierwsze na co zwracam uwage u innej osoby to pazury :haha: tak jakbym, nic innego na świecie nie widziała tylko pazury, pazury, pazury... :P
Mnie też wkurzają babki ze sklepów bo tak szybko tymi łapkami machają , a pare razy kilka miało całkiem fajny wzorek , a nie mogłam gozobaczyć tylko kolorowe smugi bo tak szybko łapkami machały:P

paznokietki000
05-06-2010, 00:13
Hehe :) Ja dzisiaj złapałam się na tym , że patrzyłam się ciągle na paznokcie przyjaciółki , które sama parę dni temu zrobiłam xDD

A mojego faceta ostatnio zaczęła irytować moja mania pazurkowa. Hm... stwierdził że się na tym nie zna i jest facetem , dlatego powinnam zbastować z opowiadaniem mu o wszelkiego rodzaju wzorkach, kształtach itp :placz:

zyza
05-06-2010, 10:57
mo męzczyzna nawet rozponaje krzywe c tunele itd... nie daj boze jak ktos ma zrobione pazurki przez pseudostylistkę :D jest niemilosierny dla tej co nosi i dla tej co robila :D
zreszta to on mi mowi np. ze nierowna dlugosc albo ze krzywo french albo ze sa jeszcze gory i doliny do zalania :D

szpila59
05-06-2010, 11:04
Hehe :) Ja dzisiaj złapałam się na tym , że patrzyłam się ciągle na paznokcie przyjaciółki , które sama parę dni temu zrobiłam xDD

A mojego faceta ostatnio zaczęła irytować moja mania pazurkowa. Hm... stwierdził że się na tym nie zna i jest facetem , dlatego powinnam zbastować z opowiadaniem mu o wszelkiego rodzaju wzorkach, kształtach itp :placz:
ja zazwsze jak widze babke , która nosi moje pazurki, które jej zrobiłam, to mówie "pokaż lapkę" i oglądam swoje "dzieła" :haha:
A facet opowiada Ci moze o czymś o czym Ty nie chcesz słuchać?? Np. o samochodach? ^_^

nanami7
05-06-2010, 19:42
paznokietki mój ostatnio ma to samo... i sobie wymyślił coś co mnie wkurza - mówi do mnie TIPSIARA !! !! !! strasznie mnie to denerwuje. A jak jemu się podobają moje paznokcie to mówi, że ładne, ale ostatnio ma jakieś dziwne ALE co do pazurków :)

hersa
05-06-2010, 20:59
ja też wszędzie widzę paznokcie, czy to w teledysku i zastanawiam się jak można przy tak krótkiej plytce nie przedłużyć łożyska, albo ostatnio jakieś zdjęcia dody były na stronce to jak zobaczyłam te przyklejone pazury z "kiosku" to nie wierzyłam własnym oczom, albo w "mam talent" takie dwie dziewczyny występowały co jedna grala na fortepianie czy pianinie i miala do obgryzionych pazurów białe tipsy przyklejone. To zboczenie, serio...

paznokietki000
06-06-2010, 02:55
No gada mi gada, o swoim ukochanym BMW :porazka: Ale Ja to jestem taka że jakoś to znoszę :) heh... czego się nie robi z miłości. Niby tu go pazurki nie obchodzą, a jak mam zrobione nowe ,to zaraz "ale masz łaaadne pazurki". Często kładzie się też na brzuchu i "podrap" hehehehehe. Nanami ! nie daj się ! :)
Mój jak mi znowu coś powie, że go to nie interesuje, to więcej drapanka po pleckach miał nie będzie :leze: :D !

justi9
06-06-2010, 08:39
siostry maz zarazil sie ode mnie kazdej babce patrzy na paznokcie :P :haha: zabral do kibelka gazete i przeczytal artykul o akrylowej stylizacji u mężczyzn i stwierdzil ze on tez takie chce . mina mojej siostry wygladala tak :o :)

kobietazpazurem
06-06-2010, 21:22
ja właśnie wróciłam z wesela, wczoraj było i jak to ja zboczona dosłownie macałam każdemu dłonie i oglądałam paznokcie :D Ale powiem Wam, że bylam przerażona widzac co kobiety dadzą sobie zrobić byle tylko MIEĆ! Jak zobaczyły moje różowe szpice to oczy robiły a jednej przy mnie odpadły dwa paznokcie. No ale ba... Panna Młoda french miała zrobiony cudownie, lecz zepsuty nieumiejętnie zrobionym kwiatkiem akrylowym na zbyt mokłej kulce co w efekcie dało plame na paznokciach :|

farbstift
07-06-2010, 10:18
paznokietki mój ostatnio ma to samo... i sobie wymyślił coś co mnie wkurza - mówi do mnie TIPSIARA !! !! !! strasznie mnie to denerwuje. A jak jemu się podobają moje paznokcie to mówi, że ładne, ale ostatnio ma jakieś dziwne ALE co do pazurków :)

Mój na żarty mówi do mnie tipsiara, teraz mam okres i jestem drażliwa i jak tak do mnie powiedział zaczęłam ryczeć jak głupia i nakrzyczałam na niego, że nie jestem tipsiarą i na dodatek przedłuzam na formie...:leze:

szpila59
07-06-2010, 10:59
Mój na żarty mówi do mnie tipsiara, teraz mam okres i jestem drażliwa i jak tak do mnie powiedział zaczęłam ryczeć jak głupia i nakrzyczałam na niego, że nie jestem tipsiarą i na dodatek przedłuzam na formie...:leze:
o matkooo. hahahhaha :leze:
nie no ale, ja tez mam czesto takei odpały jak mam okres :haha:
soryy za offa :wstydek:

misiowepazurki
07-06-2010, 11:00
ja tam zawsze patrze na paznokcie, i jeszcze komentuje...a szczególnie jak widze paskudne pazury u właścicielki salonu

Anika
09-06-2010, 20:34
Też lukam na paznokcie kobiet i musze powiedzieć, że czasami krew mnie zalewa jak np. widze paznokcie zarośnięte skórkami do połowy paznokcia. :o

paznokietek1000
10-06-2010, 16:30
to jest najgorsze, albo jak pani przychodzi z takimi na stylizacje i syczy, przy najmniejszej opcji ich ruszenia

xsunnyolciax
10-06-2010, 18:12
ostatnio w szkole na przerwie widziałam jak koleżanka siedziała i piłowała sobie paznokcie. ale JAK! machała tym pilniczkiem tak, że sobie paznokcie niszczyła:o no to ja musiałam podejść i jej podpiłować i przy okazji pokazać jak ma piłować na przyszłość żeby ich nie rozdwoić ;]

nanami7
10-06-2010, 20:48
Farbi no mój też na żarty ale wkurza mnie to nieziemsko:)

farbstift
11-06-2010, 10:32
a ostatnio w Tesco kasjerka gapi się na moje paznokcie i pyta jak ja pieniądze nimi zbieram. Ja jej kazałam podać mi drobne i jej pokazalam:D a ona potem, żebym ją podrapała po ręce...no to ją pomiziałam...a ona, że chce mocniej:D A potem zaczęła mówić, że jej się marzy, takie drapanko po pleckach:leze: Ja tak ze śmiechu nie mogłam :haha:

Emilia B.
11-06-2010, 10:37
ha ha ha dobre :haha::haha::haha:
tak to sobie wyobraziłam
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
(http://www.youtube.com/watch?v=5awp1DbfTYg)

szpila59
11-06-2010, 10:39
ha ha ha dobre :haha::haha::haha:
tak to sobie wyobraziłam
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu (http://www.youtube.com/watch?v=5awp1DbfTYg)
hahahahaa Emi zboczku :haha:

Emilia B.
11-06-2010, 10:40
no co po plecach się drapią :D

tusia
11-06-2010, 11:00
bueheheheh niezły flimik:leze: a kasjerka to masakra, buehehehe

rudzia1985
11-06-2010, 14:09
hahahaha kasierka dobra :D
Emi filmik nieziemski, i te odglosy :D hahaha

dzikakura
11-06-2010, 18:40
Emilka posikałam się:)

A ja dzisiaj to przeszlam sama siebie stoje w skmce w tloku(pociag podmiejski) i dziewczyna stoi i ma pazury, ladne nawet ja sie przysuwam boczkiem bo chce zobaczyc i przekrzywiam glowe i robie taniec swiętego Wita i tak sie ustawila, ze moglam je sobie obejrzec i zaczelam mamrotac pod nosem, tips, czy szablon, tips czy szablon...., laska sie usmiechnęła i powiedziała do mnie: tips, tyle ze z tunelem;].......

Emilia B.
11-06-2010, 20:15
nie ma to jak dyskrecja nie :D he he

natalia268
11-06-2010, 20:16
hahaha :D

a filmik boski ^_^

ja dzis w sklepie stoje po filet z kurczaka a przede mna stała taka młoda dziewczyna.. no i miała zwykłego frencha.Bardzo ładny był :) Później zauwazyłam ze ma cos na stópkach ciekawego ale juz przeciez nie bede sie schylac :haha: ale chyba miała jakiegos łanstrołkowego kwiatuszka... ale szczegółów nie widziałam ;(

niunia84
11-06-2010, 22:10
to i ja sie pisze na drapanko :leze: :leze: :haha:

farbstift
12-06-2010, 07:32
To wbijaj:D Chętnie podrapię, w sumie ze Szkocji do Katowic nie aż tak daleko:haha:

Anika
17-06-2010, 23:25
Emilka posikałam się:)

A ja dzisiaj to przeszlam sama siebie stoje w skmce w tloku(pociag podmiejski) i dziewczyna stoi i ma pazury, ladne nawet ja sie przysuwam boczkiem bo chce zobaczyc i przekrzywiam glowe i robie taniec swiętego Wita i tak sie ustawila, ze moglam je sobie obejrzec i zaczelam mamrotac pod nosem, tips, czy szablon, tips czy szablon...., laska sie usmiechnęła i powiedziała do mnie: tips, tyle ze z tunelem;].......

:skacze: dobre!! :D:ok:

Evelyn.
17-06-2010, 23:36
siostry maz zarazil sie ode mnie kazdej babce patrzy na paznokcie :P :haha: zabral do kibelka gazete i przeczytal artykul o akrylowej stylizacji u mężczyzn i stwierdzil ze on tez takie chce . mina mojej siostry wygladala tak :o :)
fajnego masz szwagra... mój patrzy na mnie jakby chciał mnie zabić jak biore jego mojego siostrzeńca na ręce, a pazurki mam szpiczaste i NAPRAWDE DŁUGIE:):D

---------- Dodano o godzinie 23:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:32 ----------


ha ha ha dobre :haha::haha::haha:
tak to sobie wyobraziłam
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
(http://www.youtube.com/watch?v=5awp1DbfTYg)
Emilko...:leze: posiusiałam się;)

ana_zaba
18-06-2010, 08:14
Ja na codzien prowadze sklep spozywczy, wiec tam to mam okazje poogladac pazurki.
Ale zauwazylam (katem oka) ze klientki tez czesto patrza na moje rece, choc ja raczej jakis wielkich ozdob sobie nie robie :D:D:D

zyza
19-06-2010, 09:37
ja wczoraj na imprezie obczailam wszystkie skorki i paznokcie
:D
oczywiscie moje byly w centrum zainteresowania :D

kobietazpazurem
19-06-2010, 17:26
hahaha te drapanie jakbym siebie i swojego faceta widziała :D On mi je wykorzystuje do celów drapania :D

hersa
20-06-2010, 01:42
mnie już od dłuższego czasu denerwuje reklama preparatu na ładne paznokcie. Nie jestem pewna co do nazwy, ale wydaje mi się że to capivit paznokcie z biotyną, reklama leci w tv i tam teksty że jakich to nie będziemy miały po tym przefantastycznych paznokci i na koniec pokazana fota z mega przedłużonym łożyskiem, łożysko jest tak przedłużone, że aż wychodzi za opuszek jakby pazury dopiero co były dopełniane po miesięcznym odroście bez podciągania końcówki frencza (chyba wiecie o co mi chodzi :P) Może jak zacznę brać te tabsy to nie będę musiała żelować pazurów, łożysko samo mi sie za palec przedłuży...
sorry, musiałam się wygadać :) drażni mnie takie "ogłupianie" potencjalnego klienta.

Emilia B.
20-06-2010, 10:12
też tego nie lubię...

nadya188
08-07-2010, 23:56
widziałam tą reklamę hihi najlepsze było to że mąż mi powiedział "A Ty co tak nos do kineskopu przykleiłaś".

lirene21
02-10-2010, 15:15
Czy macie może coś takiego że jadąc pociągiem, tramwajem, autobusem lub przebywając w miejscach publicznych, pierwsze na co patrzycie u kobiet to paznokcie ?

---------- Dodano o godzinie 00:00 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:26 ----------

ja może w zawodzie nie siedzę ale ostatnio tak mam :D aż się sobie dziwie :P
ja tak mam :) nie musza byc akrylowe czy zelowe ale podstawa to zadbane paznokcie i dlonie. ogromna uwage zwracam na dlonie u faceta:P:P

czarnyaniol121
03-10-2010, 15:26
ja ostatnio w autobusie tak kukałam kobitce na paznokcie , ze az sie przesiadła:D

klanat
03-10-2010, 15:34
Ja tez zwracam uwage szczegolnie jak widze ze ktos ma przedłużone ,patrze jaka budowa itd.
A niedługo już zaczne zabiegac o klientki i tak to przezywam ze sni mi sie codziennie coś z pazurami zwiazanego :)

Brilliant
07-12-2010, 14:15
jejku to widzę ze nie jestem sama:skacze: ja tez tak mam ze patrze na pazurki, obczajam wzorek , budowe...mam hopla na tym punkcie:D

Tosiaczek
07-12-2010, 14:18
No ja też tak czytam i czytam i też widzę że sama nie jestem :D

zlotko87
07-12-2010, 15:15
To chyba wszystkie albo prawie wszystkie stylistki tak mają. Ja też oczywiście obserwuję i na ulicy i w telewizji. Zboczenie zawodowe jak nic.

jolanta
07-12-2010, 15:27
No to dolacze do was. Ja ostatnio siedze u lekarza i widze babka kolo mnie siedzi i widze ze ma zrobione pazurki, no to ja dyskretnie zaczynam obczajac jej pazurki(zeby babka sie nie skapnela)I widze ze ma zrobionego frencha z perfekcyjna linia usmiechu(jakby od szablonu), prostakatne z zaokragona koncowka i najwazniejsza rzecz to brak krzywej C (prosciusienkie jak od linijki). I sie zorientowalam ze to sa pazurki robione u chinczykow, ktore nie sa wcale tanie, bo kosztuja ok 50 Euro. Normalnie nie moglam juz dluzej wysiedziec kolo niej i nie powiedziec jej czegos na temat jej paznokci (ale na szczescie zostala wezwana do gabinetu) bo mnie szlag powoli trafial a moje serce zaczynalo ryczec o pomste do nieba;(. Dziewczyny mieszkajace w Niemczech wiedza o czym mowie a inne musza to sobie wyobrazic. Wiec schorzenie zawodowe tez mam.

wiola841
07-12-2010, 18:12
Dołańczam się do waszych wypowiedzi, ja również zwracam uwagę na inne paznokcie, obsesja na tym punkcie :D

Tosiaczek
07-12-2010, 19:18
To jest wyższe od nas.. :) My nad tym nie panujemy :D :D Masakra! Ale jak zobaczymy coś fajnego to można to potem wykorzystać na pazurkach :D

Brilliant
08-12-2010, 13:19
tosiaczku dokladnie:D jak najbardziej mozna podgladnac ladny wzorek:skacze:
eh a z tymi plaskimi pazurkami itp to tez czesto widuje je u dziewczyn..czesto same sb robia tak na odwal sie i chwala sie jakby mialy złoto na paznokciach ..nie to ze tak krytykuje ale no bez przesady .jak widze ze sa wogule bez zasad zrobione to mnie cos bierze jak sie tak chwala..:/:mozna ale nie do przesady:porazka:

joystynka
08-12-2010, 14:00
ja nie mogę patrzec jak jest fajna kobietka,zadbana a ręce az krzyczą ,żeby sie nimi zając,bo skórki jak u nosorożca i jeszcze pozadzierane,za paznokciami niezbyt czysto i skóra na rękach spękana i sucha.a fuj !!! :) az się prosi ,żeby ją zabrac na "warsztat" :)

Brilliant
08-12-2010, 14:29
dokladnie:) w koncu zadbane dlonie i oaznokcie to wizytowka kobiety:) nie tylko zadbana twarz i ubior...mozna sporo kobiet znalezc z tym problemem:/:

rudzielec
08-12-2010, 14:47
ja tez tak mam, nie bede oryginalna:D ale najbardziej to jak ogladam przypadkowe zdjecia na nk takich dziewuszek mocno wytapetowanych doczepiona kita, makijaz powieki to az po same czolo itd...i maja takie meeega tipsiaki przyczepione same biale cos jak jola rutowicz...albo maja paluchy jak flinston takie poobgryzane:D ale wiecie mini i kolczyk w brzuchu musi byc;)

weronisiaaa88s
08-12-2010, 14:49
Ja to dyskretnie tez przyczepiam wzrok do paznokci, ale mam tez jeszcze cos.... Jak siedzi ktos na przeciwko mnie to gapie sie perfidnie na brwi i je analizuje, potem sie otrzasam i sie zastanawiam jakie to nie przyjemne takie wgapianie....;]

Brilliant
08-12-2010, 16:40
hihihi weronisia dobre dobre

---------- Dodano o godzinie 16:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:36 ----------

ja na pazurki wgapiam sie ze masakra:-) i na to jak ktos ma umalowane oczy:-)cienie, kreski itp:-)a jezeli chodzi o brud za paznokciami to jesssssu ....nie chce tego komentowac:-)

Luthvian
28-01-2011, 18:02
Dłonie są wizytówką i wiele po ich stanie czy stanie paznokci można by powiedzieć o człowieku.
Ja osobiście łapie się na tym że w sklepie, autobusie, szkole wszędzie gdzie to możliwe patrze na dłonie i paznokcie.
Ostatnio może to głupio zabrzmi złapałam się na tym że w autobusie patrzyłam na kobietę siedzącą do mnie przodem (na tych poczwórnych siedzeniach) i w głowie układałam zabiegi że tu by się przydała henna i regulacja bo ma paskudne brwi, skóra twarzy zwiodczała nie odżywiona itd.
Ale to przychodzi samo nie kontrolowane :) :D

MalaMi280783
28-01-2011, 22:42
uf więc jestem normalna jednak bo Wy też tak macie :D
pazurki oj ja to w myślach ludkom wzorki zmieniam na pazurach tu bym dodała tam domalowała i aż wiecie mam taką ochotę chwycić łapencję ofiary i przylookać w zbliżeniu co ona tam ma narobione hehe i te płaskie paznokcie Boshhhe patrzysz i nie grzmisz Brrrrrr
też ludkom brwi dorabiam (w myślach) regulację henne zabiegi ech :P

nawet do siostry na Wigilie przypaliłam, że sama sobie brwi majstrowała a jak potwierdziła to się pokapowałam co ja wygaduje i ugryzłam się w jęzor na końcu którego już miałam że... widać, że sama robiła aaaa na Wigilii Masakra!

Jade
28-01-2011, 22:50
Ja mam to samo wszedzie patrze na paznokcie ,a z racji ze pracuje w szpitalu gdzie,,naprawiaja ,,kolana wiec pacjeci maja gole stopy czasami to az mnie w brzuchu skreca,fakt sa to starsi ludzie ale tak zaniedbane stopy i paznokcie musialy juz byc jeszcze w mlodym wieku.W lato jak jest cieplo to tez lukam i kilka razy spotkalam kobitki z panokciami u stop tak dlugimi ze szok.

RoksiSK
29-01-2011, 09:01
Też tak mam - jak tylko rzuci mi się w oczy pazurek "zrobiony" to się gapię :P Ostatnio oglądałam aparat w sklepie i kobitka miała zrobione pazurki, ale płaskie, więc naliczyłam kilka pękniętnych w okolicy stresu. Nawet mój zauważył że jej łapcie zlustrowałam :D

Jade
29-01-2011, 10:47
U mnie w pracy sa dwie dziewczyny,ostatnio znowu na kawie siedzialy i dyskutowaly jakie to maja piekne pazurki itd.Pazurki plaskie z linia usmiechu prawie prosta,oczywiscie brak covera .Tak mnie korcilo zeby zapytac czy moge zobaczyc ale jakos narazie siedze cicho.

natalia268
29-01-2011, 14:51
Też tak mam - jak tylko rzuci mi się w oczy pazurek "zrobiony" to się gapię :P Ostatnio oglądałam aparat w sklepie i kobitka miała zrobione pazurki, ale płaskie, więc naliczyłam kilka pękniętnych w okolicy stresu. Nawet mój zauważył że jej łapcie zlustrowałam :D

Moj chlopak jak widzi ze sie komus tak przypatruje to mnie odciaga zebysmy poszli... bo mowi ze głupio.. e tam głupio hahah :D

MartaOSz
29-01-2011, 16:21
Myśle ze kazda z nas tak ma...swego czasu jak robiilam bizuterie to zwracalam na nia uwage teraz na paznocie.....
Jak bylam w UK to sie napatzrylam na pazury ze hoho i powiem wam szczerze ze nie widzialam ani jednych poprawnie zbudowanych i ogolnie chociazby wygladajacyhch estetycznie....chyba ze na reklamie salonu i to tylko byl 1 przypadek wiec wyjatek gdzie tam salon na salonie jest i leci masowka....Made in China oczywiscie

xCombination
29-01-2011, 20:51
a ja się bałam, że jestem jakaś spaczona haha :leze: zawsze zwracam uwagę na dłonie, bo to przecież wizytówka. jak widzę zaniedbane albo źle zrobione to mnie aż skręca, sama też nie robię idealnych pazurków, ale staram się jak mogę i dążę do perfekcji wszystkimi siłami. Mój chłop do mnie wczoraj wypalił "ogarniesz mi paznokcie bo jutro mam rozmowę o pracę" i myślałam że oszaleję z radości że sam z inicjatywą wyszedł :yess: kilka razy dał się namówić na mały manicure ale bez wielkiego entuzjazmu, a tu taka miła niespodzianka :D sam też dba, ale obcina jakoś tak kanciasto trochę ;p ups sory za OT :kwiatek:

Shizunia
05-02-2011, 16:32
Ojj ja mam straszne zboczenie zawodowe, ale wiem, że każdy ma takie na punkcie tego co robi ;) Mój chłopak pracuje na budowie i komentuje, domy, wykonanie itd. A ja patrzę ludziom na paznokcie, komentuje jakieś zdjęcia itd :P

sztynka
05-02-2011, 18:35
Mój mężulo także sam przychodzi na mały manicure. Tzn nie lubi skórek usuwać removerem , ale obcinać i opiłować kształt owszem. Ja ostatnio jechałam busem trasa Lublin-Łęczna i siedziała kobieta na przednim siedzeniu, widzę zadbana jak ta lala. Makijaż i włoski ogólnie laska koło 35 lat. Nagle patrzę na pazury. Z daleka wydawały się w miarę ładne, ale przechodzę koło niej i tu łopaty straszne, piękny kolor morskiego brokatu na końcówce, nawet był uśmiech, ale tej szerokości i płaskości nie mogłam znieść. Musiałam się przesiąść, bo miałam ochotę to obfocic i wrzucic na wzorki...
A do tego wkur*** mnie to jak moje wszystkie siostry cioteczne, kuzynki, koleżanki, itd, wiedzą, że robię pazurki i mimo tego zawsze zamiast do mnie przyjść wola iść do salonu, bo ja robię w domu to pewnie gorsze. I na koniec się okazuje, że na własny ślub mają białego tipsa na prosto do połowy płytki i tandetny wzorek czarnym lakierem. A ja bym im nawet za friko w formie podarunku zrobiła, zamiast tych kwiatków do kościoła... No cóż mentalności kobiet nie zmienisz. :placz:

Anika
08-02-2011, 00:23
Zboczeie zawodowe zboczeniem zawodowym :D ALE....dzis widzialam faceta w autobusie, ktory mial niesamowicie zajechane paznokcie!! Nie chce wiedziec co pod nimi mieszkalo....a zeby zadosc uczynic paznokiec u malego palca mial dlugosci ok. 3 cm.......:wow:

Sztynka wydaje mi sie ze te twoje kuzynki zrobily to z czystej przekory. Niektore kobity maja takie ,,charakterki''. Jak widza, ze zaczyna Ci sie powodzic lepiej no to juz zaczyna je tzn.sciskac...
Jakis czas temu znalazlam sie w podobnej sytuacji, z tym ze byla to moja ,,kolezanka''. Niby mila sympatyczna ale jak zobaczyla ze coraz wiecej kobitek zaczyna sie do mnie zapisywac-obrobila mi moje 4 litery u swoich kolezanek w pracy.Zaczela wygadywac rzeczy typu i po co robicie sobie te ,,tipsy''? Nie szkoda wam kasy itd. No robila niemalze wszystko zeby je zniechecic!! Jak widac bezskutecznie bo nadal sa moimi klientkami, a od jeden z nich wlasnie dowiedzialam sie co to za gagatek z tej mojej ,,kolezanki'', niestety...
Jednym slowem w kilku slowach Twoje kuzynki nie wiedza co traca :)

vica
08-06-2011, 08:34
Taaa, to zboczenie zawodowe udzieliło się również mojej szwagierce /fryzjerka/ Mówiła mi jakiś czas temu, że łapie się na tym, że obserwuje, kto ma jakie paznokcie. A jak czesze, to popatruje, które babeczki robią pazury, albo idą na imprezę, i choćby na lakier a mi umówi. Mieszkamy kilkadziesiąt metrów od siebie, więc z doskoku wlatuję i robię;)

paula99996
08-06-2011, 10:00
no to widzę ze możemy sobie wszystkie podać rękę bo ja też pierwsze co to patrzę na pazurki

a macie tak dziewczyny że macie opracowany jakiś ścisły schemat swojej pracy i jak coś zrobicie odwrotnie to wam potem praca nie idzie?? Ja mam takie zboczenie że co kolwiek nie robię to zaczynam od małego palca i czasami jak mi klientka wetknie pierwszego kciuka np. do pomalowania to potem mi tak jakoś dziwnie.... :/

barbara_kawka
08-06-2011, 10:14
Nie chce wiedziec co pod nimi mieszkalo....a zeby zadosc uczynic paznokiec u malego palca mial dlugosci ok. 3 cm.......:wow:

:)


chlopy taki pazur maly se zostawiaja do grzebania w uchu chyba :leze::leze::leze:

vica
08-06-2011, 14:51
no to widzę ze możemy sobie wszystkie podać rękę bo ja też pierwsze co to patrzę na pazurki

a macie tak dziewczyny że macie opracowany jakiś ścisły schemat swojej pracy i jak coś zrobicie odwrotnie to wam potem praca nie idzie?? Ja mam takie zboczenie że co kolwiek nie robię to zaczynam od małego palca i czasami jak mi klientka wetknie pierwszego kciuka np. do pomalowania to potem mi tak jakoś dziwnie.... :/
Ja zaczynam od prawej ręki klientki i jak mi poda inaczej, a zapomnę zmienić, to czasem myślę, ze już zrobiona rączka, a tu bęc:/: Nie ma to jak przyzwyczajenie:ok:

zlotko87
08-06-2011, 15:57
Zboczeie zawodowe zboczeniem zawodowym :D ALE....dzis widzialam faceta w autobusie, ktory mial niesamowicie zajechane paznokcie!! Nie chce wiedziec co pod nimi mieszkalo....a zeby zadosc uczynic paznokiec u malego palca mial dlugosci ok. 3 cm.......:wow:


ten 3 cm paznokieć przeważnie jest do grzebania... nie będę kończyć gdzie... fuuuuuuu

linkamalinka
03-02-2012, 11:13
:skacze: straszne to zboczenie i przyznaje ze mnie tez nie pominelo.
pazury ogladam zawsze, wszedzie i każdemu. ostatnio nawet miałam sytuacje ze siedząc w pierszej ławce na naukach przedmałżeńskich nie mogłam oderwac wzroku od rąk księdza :D niby zadbane ale jakies takie koślawe zupelnie nie mialam pojecia o tym co mówił tak sie skupiłam na pazurach hehe ze nie wspomne o tym jak przezywałam obrzydliwość obgryzionych pazurów Froda z władcy pierścieni mimo ze luby cały czas przypominał iz to tylko charakteryzacja :skacze: najgorzse jest to ze sama czesto mam nie najpiekniejsze :/: bo łuszczyca wychodzi jak sie tego najmniej spodziewam eh ;(

ajda***pazurki
07-02-2012, 17:23
Witam! więc widze że to patrzenie na ręce wszystkim to normalne. ja też tak mam a jak widze obżarte na pół cm. to masakra. mojej psiapsióły bratowa tak właśnie obżera że prawie nie ma płytki a mało tego przy nogach też potrafi obgryść...

RedSunset
07-02-2012, 21:10
o Matko Boska Częstochowska!! U NóGG??? Litości!! Aż mi się podniosło!
Ja też obserwuję co się dzieje na cudzych pazurkach, czy są czyste, opiłowane, jak wyglądają skórki. Czasem mnie samej zdarza się że mam opiłowane jak najkrócej i suchą skórę...szczególnie teraz zimą :/:

Herbaba
07-02-2012, 21:54
Ja może u ludzi rzadziej, ale np. w filmach. Na plakatach. :D To jest moje ulubione zajęcie, zwłaszcza, gdy tramwaj się spóźnia.

nanami7
29-07-2012, 21:51
dziewczyny ja jak od kogos kiedys po pysku nie dostane to bedzie dobrze :D dzis jedna laske tak mierzylam w pociagu ze szok :P
pazury patrze a tam french no ok. patrze drugi raz a on na 1/2 plytki, biala koncowka byla GRUBA wszystko pociagniete na maksa niebieska UV-ką i jeszcze bez covera na dodatek. No jak juz zobaczylam jak widac jej pazur to bleee... nie moglam :/: poza tym byly szerokie. Nie wiem jak kobiety moga cos takiego nosic skoro mamy tyle zdolnych stylistek.

Ale coz... ich wybor :)

aha a zeby bylo smiesznie to ona sie gapila na moje pazury bo mam na maksa dlugie i rozowe :) ale waskie i w miare ladne (zeby nie bylo ze sobie wlewam :P )

sylla
30-07-2012, 11:54
Ja też często obserwuję paznokcie (czyjeś) żeby nie powiedzieć , że zawsze na to zwracam uwagę ;) I w sumie nic dziwnego , skoro się tym zajmuję . Ale mój mąż ( co śmieszniejsze ) też zwraca na to uwagę. Zaraziłam go swoim "zboczeniem" .
Przyjechał kiedyś z pracy i mówi : "...byłem w sklepie , czekałem w kolejce do kasy. A babka przedemną zachwalała kasjerce paznokcie. Rzuciłem okiem a tu zwykły jakiś tam frencz. Nie specjalnie "uśmiechnięty" , jakiej maziajki do tego no i flerowate . Sam bym lepsze robił..."
A ja :D :D :D

charolina
30-07-2012, 12:24
hehe, sylla mój chłopak ma to samo:D ostatnio byliśmy gdzieś na jakiejś imprezie, już nie pamiętam dokładnie, ale mniejsza z tym... siedzimy i on nagle do mnie: ej, patrz na tą-jakie ma łopaty i jaki french gruby, mogłaby sobie to łożysko dłuższe zrobić:skacze: padłam:leze: no ja to jestem chora na tym punkcie... makijaż, rzęsy, brwi... oczywiście najgorzej z pazurami... wszystko dojrzę:skacze: aż nieraz mi tak głupio... bo normalnie wzroku oderwać nie mogę, to tak jakoś samo^_^

aurelia3
14-10-2012, 22:26
a ja łapię się na tym, że dzień zaczynam od pazurów i kończę na pazurach
a mianowicie- rano komp, blogi, poczta, facebook
potem praca- pazurkowo na maxa :P
i na koniec dnia też net, fora itp :P

kiedyś mój zapytał się czy ja w ogóle coś poza pazurami oglądam w tym necie- musiałam się przez chwilę zastanowić :skacze:

nanami7
15-10-2012, 17:35
Aurelia u mnie to samo :P co ktoś patrzy co robię, to pazury w necie oglądam hhehhe :D

MT89
15-10-2012, 18:36
Ja też mam takie zboczenie. Patrzę ludziom najpierw w oczy później na dłonie, a czasem odwrotnie i to zarówno kobietom jak i mężczyznom. Napatrzyłam się już w życiu jak pewnie każda z nas. Widziałam już czyste i zadbane dłonie u mechanika samochodowego i brzydkie, zniszczone u pana w garniturze i z kobietami tak samo, stereotypy giną. Osobiście drugą moją choroba zawodowa jest pilnowanie obgryzających, zeby trzymali ząbki przy sobie :P Ja sama dbam o swoje paznokiety i o pazurki mojego mężczyzny również :)

mmloda
16-10-2012, 09:19
Nie będę oryginalna - również dopadło mnie pazurkowe zboczenie zawodowe i wszędzie na to zwracam uwagę;) ale najśmieszniejsze jest to, że na palcach jednej ręki mogłabym policzyć pazurki, które oblukałam u kogoś a które były naprawdę porządnie wykonane z zachowaniem wszystkich zasad budowy itd. Większość to płaskie łopaty z jakimś jarmarcznym wzorkiem ;) aż się chce płakać! :wow:

lonia1990
16-10-2012, 10:29
mmloda: Ja tak samo.. zwracam uwagę na paznokcie i naprawdę rzadko widzę ładne paznokcie;/

ajda***pazurki
22-02-2013, 10:03
ja będąc w tygodniu na zakupach w markecie przeżyłam koszmar;( jak zobaczyłam paznokcie a raczej ich całkowity brak kasjerki. niedość że obżarte na maxa to już płytka zniekształcona i pomalowana . masakra. gdybym miała wizytówkę to odrazu bym jej wcisła w reke.

sandrus
23-02-2013, 00:25
no to widzę ze możemy sobie wszystkie podać rękę bo ja też pierwsze co to patrzę na pazurki

a macie tak dziewczyny że macie opracowany jakiś ścisły schemat swojej pracy i jak coś zrobicie odwrotnie to wam potem praca nie idzie?? Ja mam takie zboczenie że co kolwiek nie robię to zaczynam od małego palca i czasami jak mi klientka wetknie pierwszego kciuka np. do pomalowania to potem mi tak :Djakoś dziwnie.... :/

Zawsze wszystko zaczynam od małego palca prawej ręki:D

Też patrzę na paznokcie,ale mimo wszystko staram się być tolerancyjna.
Za to niestety nie znoszę i nigdy akceptować nie będę zaniedbanych
Stóp!
W tym temacie nie ma zmiłuj.

Hmm i jeszcze jedno zboczenie mam...brwi :)

nanami7
23-02-2013, 12:42
ja tez zaczynam od prawej reki :P bo pozniej mi latwiej sie polapac ze wszystkim.
inaczej juz nie umiem..

moja pasja paznokcie
23-02-2013, 16:46
Tak już jest fryzjerka patrzy na włosy(a zauważyłam że przeważnie mają te swoje włosy zniszczone)???? manicurzystka zwraca uwagę na paznokcie i też zdarza się że mam fatalne :( z braku czasu i zmęczenia,,dosłownie jest tak że szewc bez butów chodzi.
Ja zwracam uwagę na brwi lubię proste i najbardziej naturalne wszelakie łuki ,mewy itp jakoś mi się nie podobają,może dlatego że starsze kobiety tak malują sobie kredką:) Za to czego nie lubię to klientek które przychodzą na brwi,paznokcie a zęby w tragicznym stanie,,jak można wydawać dużo pieniędzy na takie rzeczy gdy zęby wołają o pomoc???