PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach INDIGO Nails Lab



Strony : 1 [2] 3 4 5 6

KasiaZbroińska
20-01-2012, 18:41
Kochana po wysłaniu zamówienia wysyłam kwotę do zapłaty;) Spkojnie podliczone będzie jak nalezy ;)

---------- Dodano o godzinie 18:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:37 ----------

JUż poprawione ;)

magdabecmer
20-01-2012, 19:45
No to super juz skladam zamowienie ...dziekuje za szybka odpowiedz

barbaraauqui
21-01-2012, 13:37
A jak to moge u ciebie zamowic bo jak wpisuje adress z UK tam mi wychodzi non stop polska. I jaka jest oplata za przesylke do UK. Bo zakochalam sie w tych pieknych kolorkach

KasiaZbroińska
21-01-2012, 15:21
JUż z Basią rozmawiałam, ale napiszę jeszcze raz, może komuś się przyda:)
Jesli macie problem z zaznaczeniem wybranej opcji, dopiszcie prosze w komentarzu sposób płatności, a ja odeślę maila zwrotnego z kwotą do przelewu. Nikt nie zostanie oszukany ;)
przesyłka za granice jest wg cennika poczty polskiej do 1 kg 45zł, od 1 do 2 kg 65zł. Pozdrawiam :)

malinowa
21-01-2012, 16:36
Kasiu a do kiedy ta przesyłka za 5 zł obowiązuje? a może tak już na stałe to zostawić, czasem chce się kupić jedna rzecz ale ten koszt przesyłki powstrzymuje i nici z zakupu

KasiaZbroińska
21-01-2012, 16:58
Na razie jest do niedzieli włącznie :)

Pyziaa
22-01-2012, 14:10
Co powiecie o farbkach akrylowych?

malinowa
25-01-2012, 09:41
KasiaZbroińska (http://forum.wzorki.info/members/5893-kasiazbroinska.html) jesteś wielka, no to teraz nic tylko kupować, świetna wiadomość, myślę że teraz przybędzie klientów, ja już sobie coś upatrzyłam i na pewno będę nową klientką

KasiaZbroińska
25-01-2012, 13:13
Tak, promocja cieszyła się dużym zainteresowaniem więc postanowiliśmy tę cenę zrobić na stałe :)
:kwiatek::kwiatek::kwiatek:

ewa71
25-01-2012, 13:45
Kasiu super ze wysylacie do Uk, napewno cos u Ciebie zamowie:)

ewa71
25-01-2012, 14:39
Wiem, ale u Marty nie wszystko jest dostepne

fetunia
25-01-2012, 22:17
To bedzie;) napisz najlepiej do niej;) my nie mozemy wysylac na UK:) a jesli cos jest nowoscia tu to logiczne,ze tam dojdzie troszke pozniej;) :D

KasiaZbroińska
26-01-2012, 17:10
Nowości powinny byc dostępne na dniach również u azji :)

asiekfr
26-01-2012, 18:40
dziewczyny sa specjalne przewozy ,na cala europe .... np. jakas "ktosia" robi u Was zamowienia ,przyjezdza pan bierze paczke i wiezie ja do innego kraju w europie .paczke dowozi do odbiorcy i z glowy . cala tranzakcja potrwa gora tydzien .poczta a jeszcze polska poczta to z miesiac bedzie szlo,albo zginie jeszcze po drodze . ja tak czesto robie i kosztuje to (przynajmniej do mnie ) od 30zl. zalezy jaka paczka ,ale za takie male paczuszki to nie biora duzo .

madzia1298
29-01-2012, 10:29
Zamówiłam dziś na próbę jeden kolorek hybrydy:yess:brąz z drobinkami:) mam nadzieje że ta hybryda przypadnie mi do gustu.:good:Już nie mogę się doczekać przesyłki...
ps Ta przesyłka za 5 zł-REWELACJA Długo szukałam takiego sklepu:tany2:

kaka80
01-02-2012, 15:26
mam ochote "zdradzic"troszke moja dotychczasowa firme ;) i sprobowac żelikow Indigo,prosze poradzcie,chcialabym jednofazowy średniogęsty:),mam juz cover no 1 i jestem bardzo zadowolona,przede wszystkim dlatego,ze nie piecze moje klientki i nie robia sie bąbelki,no:skacze: i mam chec na wiecej :D

KasiaZbroińska
01-02-2012, 18:40
kaka średniogesty jest perfect clear :) ---> Perfect Clear 15ml (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=236&category_id=20)

kaka80
01-02-2012, 22:51
no to ja posłałam zamowionko:skacze:

kaka80
07-02-2012, 11:54
moj najnowszy nabytek :Ddziekuje;)

kasandra262
09-02-2012, 09:06
A ja mam pytanie czy nadaje się na co dzień? chodzi mi o to czy się nie zabrudzi? bo ja myślę może się mylę że nie za bardzo na co dzień :(

malutkaistotkaa
09-02-2012, 09:11
ja mam pytanie:) czy sa moze takie zestawy hybrydowe?? np baza+ wykonczenie + lakier lub2 + w zestawie czy trzeba wszytsko oddzielnie??

KasiaZbroińska
09-02-2012, 10:18
kasandra nosi się normalnie, nie odpada więc spokojnie mozna nakladac na pazurki :)

istotka nie mamy zestawów hybryd. nasza baza to rownoczesnie wykonczeniem, wiec kupujesz to---> Base & TopCoat 15ml. (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=276&category_id=24) a kolorek wybierasz sobie sama :)

tomaszka
11-02-2012, 19:08
A tego aksamitu niczym sie nie zabezpiecza po wierzchu?

sztynka
11-02-2012, 20:06
Nie bo on wtedy już nie będzie taki puchaty. Raz chciałam zatopić i stracił efekt. Z tego co dziewczyny gdzieś pisały to biały się bardzo brudzi, niemal od razu.

Pyziaa
13-02-2012, 11:06
Zamówiłam Igloo White Cream 30ml :D:D aż się nie moge doczekac paczuszki :D Nestepnym razem skusze sie na hybrydki :D Cudowne kolory mają !!! :love:

madzia1298
13-02-2012, 16:21
Hybrydy indigo swietnie łączą sie z podkładem i nabłyszczaczem firmy Harmony gelish.Wczesniej na Harmony pracowalam ale przerzucam sie na indigo. Kolor BR02 jest świetny dzięki pieknym delikatnym drobinkom.Zamówiłam juz kolejne kolory:)

Zuuzaneczka
13-02-2012, 17:05
Zamówiłam Igloo White Cream 30ml :D:D aż się nie moge doczekac paczuszki :D Nestepnym razem skusze sie na hybrydki :D Cudowne kolory mają !!! :love:
Będziesz zadowolona, ja na nim pracuję :ok: ja tyż czekam na paczuszkę od Kasi, a w niej kremik Winter Care i pędzelek do one stroke - moje kolejne podejście do malowania :bruce:

Pyziaa
14-02-2012, 09:22
Na pewno, te kolorki hybrydek tak kusza i kusza że trzeba sie skusic :D Właśnie też zamówiłam pędzelek one stroke :D Ciekawe jak się bedzie nim pracować :D

malutkaistotkaa
16-02-2012, 09:05
KasiaZbroińska >>>>> (http://forum.wzorki.info/members/5893-kasiazbroinska.html) nie mialam zielonego pojecia ze baza jest tez wykonczeniem..:)a jak to sie sprawdza dobrze wszystko sie trzyma?
kurcze już przymierzam się do tych hybrydek:D:)

Chocolata
16-02-2012, 11:41
Poprawnie nałożone trzymają się nawet do 6-8 tyg - tylko kto by nosił taki odrost:))

malutkaistotkaa
16-02-2012, 14:16
dzieki:)
a jak robimy odrost sciagamy cale i od nowa czy jak?

Pyziaa
16-02-2012, 14:27
KasiaZbroińska >>>>> (http://forum.wzorki.info/members/5893-kasiazbroinska.html) nie mialam zielonego pojecia ze baza jest tez wykonczeniem..:)a jak to sie sprawdza dobrze wszystko sie trzyma?
kurcze już przymierzam się do tych hybrydek:D:)







Ja też własnie tylko czekam na wyplate i zakupie kilka kolorkow:D zakochałam się w tych hybrydkach :D:love:

Chocolata
16-02-2012, 14:54
dzieki:)
a jak robimy odrost sciagamy cale i od nowa czy jak?

Można pilnikiem zdjąć część żelu zostawiając cienką warstwę bazy i potem nakladasz wszystko jak za pierwszym razem, chyba że zdejmujesz masę acetonem, wtedy nie ma opcji zeby cos zostawic na pazurku.

KasiaZbroińska
16-02-2012, 18:41
dokładnie jak napisała czokoladka:) gdzies we wczesniejszych postach jest opisane jak sie nakłada i sciąga nasze hybrydy :) zapraszam do lektury :)
Także w opisach na stronie --> Platinium UV Hybrid 15ml B04 (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=293&category_id=24)

moja wskazówka: po utwardzeniu pierwszej warstwy bazy przetrzeć ją SUCHYM wacikiem :):):)

barbara_kawka
16-02-2012, 20:25
ja tez sie napalam na hybrydki... ale narazie bidaaaa :P ale juz niedlugo bede molestowac szoko ;)

Evelina.J
16-02-2012, 22:03
................
moja wskazówka: po utwardzeniu pierwszej warstwy bazy przetrzeć ją SUCHYM wacikiem :):):)

Kasiu a czemu to sprzyja?? Ja nigdy nie przecierałam podkładów i jestem ciekawa

KasiaZbroińska
16-02-2012, 22:43
kolor nie kurczy się przy utwardzaniu:)

andzia17-15
17-02-2012, 20:39
hej, używałam wielu żeli troche znanych i tych mniej ale ostatnio sie skusiłam na indigo clear i powiem wam ze jestem załamana. Jednym słowem jest to **** nie wiem co robie źle. Po nałożeniu na następny dzień klientka przyjechała z dwoma wykruszonymi paznokciami, po tyg dowiedziałam się że odpadły jej, tak jak jej córce i innym klientką. Na innych żelach 6-8tyg i był luzz... One tak jak ja są zaskoczone. Dla dziewczyn chcących odp. że trzeba mieć szkolenia odrazu mówie; mam szkolenia skończyłam szkołe paznokcie robie od 5 lat, i jestem w ciężkim szkoku, co jest nie takk...

anoxa
18-02-2012, 12:59
witam to mam kilka pytan odnosnie produktow indigo :)

otwieram salon fryzjerski dodatkowo bedzie tam stylizacja paznokci i zdecydowalam sie na produkty firmy indigo na ktorych wczesniej nie pracowalam ale ze maja super opinie dlatego na nei postawilam (poza tym widzialam panokcie na nich wykonane i jestem zachwycona) czy zel bazowy to inaczej primer? czy dodatkowo musze uzyc primera? ktory z kamuflarzy jest najlepiej kryjacym i nadaje sie do wydluzenia krotkiej plytki paznokcia? (preferuje odcienie brzoskwiniowe) ktory z zeli nablyszczajacych polecacie? w pedzelku czy w sloiczku? czy jesli mam cleaner innej marki (zostal mi zapas dwuch litrowych butelek) czy moge go zuzyc do tych zeli? to samo z cuticle remover? w jaki sposob naklada sie mat effect na zel? no i czy jest jakis dystrybutor w woj lubuskim generalnie chodzi mi o slubice? ewentualnie zielona góre moze byc tez gubin ;) lub czy sa planowane jakies ewentualne pokazy w woj lubuskim?? Pani Kasiu licze na pomoc :)

Elizabeth76
18-02-2012, 13:47
anoxa

1) z gubina np. Jest chyba Kasia zbroinska szkoleniowiec i dystrybutor indigo

2) a jak nakładac mat na you tube firma indigo wstawila filmik z jego uzyciem

3) co do tych zeli a przedewszystkim kamuflażu chyba najprosciej jak zakupisz próbki wtedy sobie dopasujesz . Firma w swojej ofercie takie posiada i zelowe i akrylowe . Wtedy sobie dobierzesz i przetestujesz to co cie najbardziej interesuje :)

KasiaZbroińska
18-02-2012, 19:56
anoxa ja jestem z Gubina i tu tez prowadze dystrybucję, w poniedziałki 14-17, wtorek-piatek 11-15 (takie śmieszne godziny, poniewaz jestem jeszcze na maciezynskim ) ;)
Po kolei ;)
Żel bazowy to nie to samo co primer. Primer nakładamy po odtłuszczeniu, bazę po wyschnięciu primera :) Jego użycie jest wskazane.
Najlepiej kryje no 4, jest lekko brzoskwiniowy. typowo brzoskwiniowy jest no 5. Moj ulubiony cover to no 1 :)
Jesli chodzi o nabłyszczanie to ja zdecydowanie lubuję base&top hybrydowy ;) Normalnie wykanczam pazurka jak zwykłym zelem.
Cleanera oczywiscie mozesz uzyc innego, jednak nasz polecam poniewaz jest na bazie acetonu przez co bardzo mocno odtłuszcza i wysusza paznokcia.
Remover równiez możesz używać z innej firmy, pamiętaj jednak by unikac tego przed zbiegiem- remover natłuszcza płytkę.
matt efect nakładamy dokładnie tak jak lakier;)
Najblizsze indigowe spotkanie to warsztaty techniczne w ostatnią niedziele kwietnia :)

co do wypowiedzi anidzia15-17. hmmm... to zmień żel;) nie bedę Cię przekonywać. Ty masz tylko jeden post, w którym atakujesz indigo, nazywasz go ******. Jest to pierwsza negatywna opinia o tym zelu. Zostawię to po prostu bez komentarza, tym bardziej, że jesli ktoś na prawde ma problem, dzwoni do swojego dystrybutora/instruktora i szuka wytłumaczenia;) Firma Indigo przyjmuje reklamacje bez najmniejszych problemów. Napiszesz nam u kogo kupiłaś żel?? zycze powodzenia w dalszej pracy. Pozdrawiam :)

angelisia871
18-02-2012, 21:10
Witam!! Czy szykuje sie jakas promocja w bliskim czasie?? Mam zamiar wyprobowac klika produktow bo kolorki i opinie zachecaja :)
Pozdrawiam :skacze:

KasiaZbroińska
18-02-2012, 21:34
Zapraszam na profil la Vie na Facebooku;) ---> La Vie | Facebook (http://www.facebook.com/pages/La-Vie/150311338356675)
tu wszystkie info o promocjach i konkursach na bieżąco :)))

Chocolata
18-02-2012, 22:16
Witam!! Czy szykuje sie jakas promocja w bliskim czasie?? Mam zamiar wyprobowac klika produktow bo kolorki i opinie zachecaja :)
Pozdrawiam :skacze:

Zaglądaj na Ogłoszenia - Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/ogloszenia/) tam często wystawiamy produkty z upustami :))

edytakon
19-02-2012, 10:05
Andzia... sorry ale próbuj najpierw szukać błedów u siebie zamiast w produktach! Indigo mają swietna jakość. Napisz dokladnie jak zrobilas pazury po kolei i z pewnoscia Kasia odkryje gdzie popelnilas blad, Zreszta swoja droga rejestrujesz sie, nie przedstawiasz, wpisujesz 1 zdanie i znikasz... wiec coz to moze byc za opinia... :)

paznokietek1000
19-02-2012, 15:21
welur wygląda rewelacyjnie, takie troszkę kiciusię

angelisia871
19-02-2012, 20:47
Uwielbiam tego typu paznokcie takie z "pazurem" ten velvet jest boski :) Kolejna rzecz do mojej listy zakupów :) Chyba zbankrutuje :( a jest gdzies moze dokladnie napisane jak tego uzyc ?? Bo gdzies wyczytalam ze na koncowa faze :) a co do stalej ceny przesylki to jest naprawde super :):skacze:

Chocolata
19-02-2012, 20:50
Wybrane miejsca pokrywasz żelem np. nabłyszczającym i posypujesz je velurem, - utwardzasz w lampie a nadmiar strzepujesz. Pokrywasz resztę paznokcia nablyszczaczem i utwardzasz:)

anoxa
19-02-2012, 22:12
Kasia dziekuje ślicznie za odpowiedz tak mocno wyczerpującą złoże sobie zmaowienie na probki u ciebie i wtedy bede wiedziala co robic dalej a co musze zrobic aby zalapac sie na takie warsztaty?

KasiaZbroińska
19-02-2012, 22:36
Zaglądaj co jakiś czas na strokę Lavie (http://www.lavie.com.pl) ;) tam w zakałdce "warsztaty" zawsze aktualne info;) Niedługo zmaieszcze szczegóły:)

anoxa
21-02-2012, 13:25
dzieki :* napewno bede to kontrolowala bo chciala bym byc na takich warsztatach teraz czekam na probki az przyjda i je przetestuje :D

Elizabeth76
21-02-2012, 13:41
Czy ktos ma ta hybryde V05 i moze pokazać fotke pazurków wykonana tym kolorem lub na wzorniku ?? Lakiery Hybrydowe (http://indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe-platinium-uv-hybrid-indigo-nails-lab/272-lakiery-hybrydowy-platinium-uv-hybrid-violett-05.html)

KasiaZbroińska
22-02-2012, 16:49
http://images10.fotosik.pl/876/10aae355d0279cfe.jpg (http://www.fotosik.pl)

madzia1298
22-02-2012, 21:10
Wszystko byłoby pięknie z tymi hybrydami,gdyby pędzelek był węższy.Zwyczajnie nie mieści sie na płytce malutkiego pazurka.Może jest możliwosc zamawiania z węższym pędzelkiem?

Evelina.J
22-02-2012, 21:31
Kasiu jaka szkoda ze b04 zakryty paluszkiek :)

PS. Jesli masz wiecej kolorkow na wzornikach to ja poprosze fotki :)

KasiaZbroińska
22-02-2012, 22:23
A mam jakies stare;) a czerwienie i inne mam na innej palecie ale chyba nie mam zdjęcia. poszukam, jak nie znajdę to zrobie i wrzuce;)
http://images8.fotosik.pl/2418/c77de37906c7c21f.jpg (http://www.fotosik.pl)

anoxa
24-02-2012, 14:55
Pani Kasiu slicznie dziekuje przesylka doszla i dziekuje za gratisy :* nie ukrywam ze jestem bardzo milo zaskoczona :) wypróbuje moze na weekend jak dojde do siebie bo mnie angina dopadla i puki co nia mam na nic sily

Zuuzaneczka
24-02-2012, 16:18
Wszystko byłoby pięknie z tymi hybrydami,gdyby pędzelek był węższy.Zwyczajnie nie mieści sie na płytce malutkiego pazurka.Może jest możliwosc zamawiania z węższym pędzelkiem? Jeśli pędzelek w hybrydach jest taki, jak w nabłyszczaczu Indigo, to mam taką samą uwagę... Bo produkt świetny :ok: ale nakładanie go wielkim, bardzo "chłonnym" pędzlem było udręką i mimo nie najgorszej wprawy, parę razy zalałam skórki :/: jednak mimo tego defektu, który jest łatwy do poprawienia, muszę przyznać, że z przyjemnością patrzę na rozwój firmy Indigo i chwalę sobie produkty ^_^ moje klientki kochają zwłaszcza kremik Pomarańcza&Cynamon. Jeszcze wysyłka u Kasi za piątaka i gratisy... żyć nie umierać :D :love:

anoxa
24-02-2012, 17:48
Pani Kasiu mam jeszcze jedno pytanie przy przedluzaniu na formie czy zel bazowy nakladam jedynie na plytke czy na forme rowniez?

angelisia871
24-02-2012, 19:16
Ja znów z pytankiem ostatnio pytalam o to samo i musze powiedziec ze bardzo szybko nastapiła odp od Choco o promocje jednak promocja sie skonczyla dosc szybko a ja nie zdazylam rozbic swinki :)
Dlatego ponawiam pytanie czy w najblizszym czasie szykuje sie jakas promocja ???
Wiem Pani Kasiu- sledze Fejsa ze jest konkurs ale narazie o promocjach cicho...A troche mi sie uzbieralo do zamówienia :)
Pozdrawiam :)

anoxa
25-02-2012, 12:39
Pani Kasiu a co z farbkami akrylowymi na la vie? beda dostepne?

KasiaZbroińska
25-02-2012, 17:32
Są dostępne tylko nie ma w sklepiku internetowym bo nie miałam czasu wstawić. Wszystkie produkty, których nie ma w sklepiku sa dostępne w La Vie, wystarczy dopisac w komentarzu;)

tomaszka
26-02-2012, 19:11
A dlaczego Indygo nie wystawia się na targach? Tak bym chciała zobaczyć na własne oczy produkty, podotykać co nieco...^_^

anoxa
27-02-2012, 18:23
robilam paznokcie dzisiaj zelami indigo i ogolnie jestem super zadowolona choc mam zastrzeżenia co do igloo white jakos ciezko bylo mi nim biala koncowke zrobic nie wiem czy przez to ze jest tak gesty jak zrobilam linie usmiechu to koncowka nie byla rowno pokryta itd jutro bede robila drugie podejscie

KasiaZbroińska
27-02-2012, 18:48
Jesteś pierwsza osobą, której nie podpasował iglo cream :) Przy następnym zamówieniu dorzuce Ci próbkę Iglo Medium :) on jest rzadszy i bardzo mocno napigmentowany.

anoxa
27-02-2012, 18:52
moze przez to ze poprzedni bialy zel ktorego uzywalam byl sporo rzadszy ale nie zamierzam sie poddac chce go wyprobowac jeszcze raz moze cos robie nie tak dlatego licze na warsztaty zeby pomogly mi w takich watpliwosciach ;)

KasiaZbroińska
27-02-2012, 19:47
Anoxa w poście wyzej podałam link do warsztatów technicznych indigo:) Ilosc miejsc ograniczona.
Co do żelu to na pewno go opanujesz bo on jest bardzo grzeczny:)
czy uśmiech przecierasz pedzelkiem?/

anoxa
27-02-2012, 20:44
tak przecieram go po prostu po nalozeniu go myslslam ze w miejscu gdzie zostaly male nierownosci wypoziomu sie sam jutro musze go sprobowac bardziej dopracowac (zostala mi jeszcze jedna dlon do zrobienia bo dzisiaj syn postanowil spac krocej ;))

Elizabeth76
29-02-2012, 17:57
Kobietki pilnie potrzebuje zobaczyc próbke real foto akryli prisma blue numerki 04 i 05 .Musze dzis koniecznie którys zamówic . Macie moze te kolorki ??

Chocolata
29-02-2012, 18:40
http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/6967-katalog-kolorowych-akryli.html

KasiaZbroińska
29-02-2012, 19:49
oj ciężka sprawa..wyszłam juz z pracy, paletki mam w salonie. ale ZDECYDOWANIE polecam blue green 2. jest booossski:)

Elizabeth76
29-02-2012, 20:12
Kasiu to bym prosiła jak znajdziesz chwilkę to wstaw nam prosze :kwiatek: wzornik z próbkami kolorowych akryli :*

skladam dzis zamówienie i chciałam wziac też prisma blue a ze chodzi mi o konkretny odcień ,bo taki bedzie mi potrzebny to nie chce kupowac na pałę :D

Kasiu na ciebie zawsze mozna liczyć :kwiatek: :*:*



P.S choko w katalogu patrzyłam ,ale tych kolorków co ja chce to nie ma :)

KasiaZbroińska
29-02-2012, 20:41
Oki postaram sie jutro nie zapomniec:) A że jak nigdy mam 30min przerwy powinnam dac radę:) mam wzorniki wszystkich akryli to wrzucę wszystkie:)
Cieszę się Elu, że mogę pomóc:) Staram się jak moge ;)

anoxa
29-02-2012, 21:19
Kasiu a masz może wzorniki kolorowych żeli? bo planuje zamowic kilka....

KasiaZbroińska
01-03-2012, 13:17
Oki wrzucę Wam zdjęcie wszystkich akryli, żeli, coverów żelowych i akrylowych, farbek i hybryd (hybryd brakuje mi chyba 3ech i chyba dwóch farbek) :)

---------- Dodano o godzinie 13:17 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:40 ----------

zdjęcia zrobione, jak będę w domku postaram się wrzucić :)

anoxa
01-03-2012, 18:29
Kasia mam pytanie w twojej galerii zdjecia na lavie.pl w folderze paznokcie kolorowe codzienne piate zdjecie pazurki w jednym kolorze czym byly robione?? mistrzostwem jest co co zrobilas z tymi obgryzionymi paznokciami

KasiaZbroińska
01-03-2012, 19:35
Dzięki, to też będziemy ćwiczyć na warsztatach :)

Ale co to za kolor na tym zdjęciu..nie pamiętam.... robiłam te pazurki kilka lat temu :)

anoxa
01-03-2012, 19:39
szkoda bo taki wiosenny kolor :)

angelisia871
02-03-2012, 10:19
A ja chciałam zapytac :
Pani z plakatu kremów Indigo (ta lezaca)ktora trzyma krem w rekach ma ładny kolor paznokci taki rozowy:)
Czy wie ktos moze co to i jaki to kolor??
:kwiatek:

KasiaZbroińska
02-03-2012, 13:02
to ten--> http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=450&category_id=34

Elizabeth76
02-03-2012, 19:13
Kasiu gdzie te obiecane fotki ?? :cwaniak::D

KasiaZbroińska
02-03-2012, 22:16
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

UWAGA! zdjęcia nie oddadzą efektu, jedynie mogą pomóc w dobraniu właściwego odcienia. to samo tyczy się akryli metalicznych, gold i reszty ;)

---------- Dodano o godzinie 22:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:15 ----------

angelisia871
03-03-2012, 09:57
Kasiu a czy ktoras hybryda jest podobra na zywo do tego zelu (z plakatu nr 9 )czy nie ma szans???

KasiaZbroińska
03-03-2012, 19:23
zerkne w poniedziałek na zywo który może być zblizony, ale identycznego nie będzie...

Zuuzaneczka
03-03-2012, 23:54
Ja chciałabym pochwalić pędzelek Indigo One stroke I. Kupiłam go i postanowiłam, że jeśli nic mi znów nie wyjdzie z kwiatkami, to więcej nie próbuję. Wzięłam swoje stare zeschłe farby i namazałam coś od niechcenia, tymczasem wyszedł...koślawy kwiatek! Rozmiar pędzla jest idealny do malowania na paznokciach. Teraz tylko zamówię nowe farby i jazda :D

sloneczko
04-03-2012, 01:40
A ja mam pytanko na poczatku w sklepie glownym byl akryl kolorowy Prisma Violet nr.05 a teraz go nie widze w sklepie czy nadal jest jeszcze i jesli tak to ktory to ?

Elizabeth76
04-03-2012, 08:46
sloneczka o ten Ci chodzi ?? Indigo Prisma Violet 05 (http://www.nailz.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=824)

Chocolata
04-03-2012, 10:43
Dziewczyny zapraszam:) http://forum.wzorki.info/ogloszenia/8623-sprzedam-indigo-nails-lab-new-post.html

sloneczko
04-03-2012, 11:06
Elizabeth tak o ten mi chodzilo bo w glownym sklepiku go nie widze ;)

KasiaZbroińska
04-03-2012, 13:11
Może na chwile zszedl ze stanu, dlatego w sklepiku został tymczasowo wyłaczony ;)

edytakon
08-03-2012, 08:04
W jaki sposob zostaje naliczony rabat? Czy przesylka od 300 zł nadal gratis?

Marta22101986
08-03-2012, 10:16
Jaki pedzelek zakupić do robienia kwiatków farbkami akrylowymi?

---------- Dodano o godzinie 10:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:05 ----------

i jeszcze mam pytanie o kolorek hybryd który bedzie ładny czerwony i czy jest podobny kolor do ciemnego winogrona

KasiaZbroińska
08-03-2012, 11:27
Jesli do one stroke polecam ten prosty: pędzel one stroke I (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=546&category_id=9)
jeśli wolisz skos: pedzel one stroke II (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=547&category_id=9)

Jeśli do linii farbkami (świetny rownież do akrwareli) :
Indigo Master Paint Brush (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=425&category_id=9)

lub ten, jeśli się boisz że tamtym nie dasz rady (a na pewno dasz, bo jest genialny ten większy ;) ) ale gdyby nie to ten do linii:
Indigo Master Nail Art. 001 (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=421&category_id=9)

Natomiast dla mnie najpiekniejsza czerwien to ta:
Platinium UV Hybrid 15ml R02 (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=286&category_id=24)

jednak czerwone winogrono to raczej ten: Platinium UV Hybrid 15ml CH01 (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=439&category_id=24) (na żywo nie jest taki różowy jak na zdjęciu ;) )

Marta22101986
08-03-2012, 13:23
a czy jest dostępny w Pani sklepie preparat do ściągania lakierów hybrydowych bo przeglądałam i nie widzę?

Kasia K
08-03-2012, 14:14
UWAGA UWAGA !!
Dla wszystkich kobitek tylko dzisiaj!
Do wygrania oliwki Indigo!
Co dziesiąta osoba która dzisiaj wyślę sms o treści oliwka z numerem który chce wygrać, wygra wymarzoną oliwkę Indigo!
Na sms czekamy do godz 20 !
Treść: Imię i nazwisko, Oliwka Nr...
Nr tel: 502020530
Do dzieła :D
Wygranych poinformujemy jutro sms-em z prośbą o adres wysyłki :)

KasiaZbroińska
08-03-2012, 17:52
Jasne! Kochane moje jeśli nie ma czegoś w sklepiku on line z oferty Indigo wystarczy dopisać w komentarzu, wszystko jest na stanie, tylko nie mam czasu dodać na stronkę;)

Przypominam, że na forum Indigo trwa konkurs Elegancja w stylu glamour- do wygrania nagrody o łącznej wartości 1500zł! Czas do 15go marca:) ---> Konkurs! Francja-elegancja- w stylu glamour (http://forum.indigo-nails.com/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=9&id=1515&Itemid=2)

monnails
08-03-2012, 17:56
Fajny pomysł na oliwki

Kasia K
08-03-2012, 19:59
Ostatnie minuty wysyłania sms'ów konkursowych :)

poziomka101
08-03-2012, 21:15
jak to przesyłka 5 zł ? gdzieś kupowałam indygo i mnie 15 zł oskubali, a szkolenia jakieś w Szczecinie może będą ? jak nie to przyjadę do Łodzi

KasiaZbroińska
08-03-2012, 21:19
Poziomko, firma Indigo ma swoich dystrybutorów. Jestem nim m.in. ja i przesyłka 5zł dotyczy tylko zakupów robionych przez --> Lavie (http://www.lavie.com.pl) . To jest mój sklep i ja mam cenę 5 zł, by uprzyjemnić Wam zakupy ;) Tez nie znoszę jak kupuję apaszkę a za przesyłkę np.30zł... ;)

W Szczecinie nie mamy instruktora, ale ja jestem dość blisko:) Gubin, leży również przy zachodniej granicy tylko trochę niżej :)

poziomka101
08-03-2012, 21:34
no to ja już wiem gdzie będę robić zakupy, żele kolorowe mi się podobają i pędzle, innych żeli muszę spróbować

KasiaZbroińska
08-03-2012, 22:21
Poziomko przypominam, że do północy masz 15% rabatu :)

anoxa
18-03-2012, 21:40
byłam dzisiaj na targach w Poznaniu i jestem mega zawiedziona ze Indigo sie nie wystawiło :(

KasiaZbroińska
19-03-2012, 06:51
Anoxa, szkoda, że nie zapytałaś. Duzo osób sie pytało czy będziemy... i na forach i na priv. Te targi to w ogóle były bidne. Z paznokci wystawiało się 5 firm na krzyż.
NIe wiem czy zauważyłyście ale paznokcie juz się tak na targach nie wystawiają...

syrena16
19-03-2012, 11:36
Kasiu a co z targami w Londynie- będziecie?

anoxa
19-03-2012, 21:59
Kasiu akurat jechalam typowo na fryzjerskie nie wiedzialam w ogole ze sa polaczone z pazurkowymi dopiero po drodze sie dowiedzialam i mialam nadzieje ze Indigo bedzie ale naprawde bylo biednie i pod wzgledem fryzjerskim i kosmetycznym

KasiaZbroińska
19-03-2012, 23:04
No ja byłam zaskoczona biedotą... Dobrze, że firmy na które ja liczyłam były, ale wcześniej to sprawdziłam;)
Syrenko jeszcze nie wiemy, ale na pewno są większe szanse, że Indigo będzie w Londynie niż w PL..

Kasia K
20-03-2012, 10:07
Kasiu a co z targami w Londynie- będziecie?

Drogie Panie,
jeśli chodzi o Wielką Brytanię, proszę pytajcie bezpośrednio Marty, to ona jest w tym rejonie i ona najlepiej wie czy będzie się ponownie wystawiać :)

syrena16
20-03-2012, 11:56
... sądziłam że wystawia się tam firma a nie przedstawiciel:) To są jedne z większych targów a więc promocja pełna gębą na IE i UK .
Hmmm

KasiaZbroińska
20-03-2012, 14:07
Tak Syrenko, wiemy co to za targi:) Indigo jak najbardziej za granicą się wystawia. Po prostu nie wiemy czy czasowo da radę. założyciele firmy są w rozjazdach po różnych krajach, promując nasza markę, stąd nie wiadomo czy starczy czasu...

tomaszka
20-03-2012, 16:44
Widziałam, że macie nowego szkoleniowca. Powiedzcie coś bliżej o niej. :/:

KasiaZbroińska
20-03-2012, 18:05
Tak naszym nowym instruktorem i dystrybutorem jest Paulina Pastuszak i działa na terenie Krakowa. Serio muszę ją przedstawiac?? Zdobyła mistrzostwo świata w Monachium:) w Polsce już nawet nie liczę;) Jurorka mistrzostw..oj wiele by pisać :) Wystarczy wpisać w googlach:)

anoxa
27-03-2012, 11:27
dziewczyny ktore pilniki dostepne przez indigo polecacie? wczesniej zawsze kupowalam z christrio a teraz chciala bym sprobowac tych

Chocolata
27-03-2012, 12:40
Bylam na początku przerażona tymi prostymi ale świetnie się nimi operuje. Biały prosty szeroki lub zebra prosta szeroka 100/180:)

KasiaZbroińska
27-03-2012, 20:03
Ja uwielbiam te: Zebra wąska 100/180 (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=324&category_id=11)

justyna.t3
04-04-2012, 22:49
A dziewczyny tą 3ml hybrydą ile mniej wiecej kompletów paznokci zrobię 2, 3? Zastanawiam się jak bardzo wydajne one są.
Dopiero zaczynam przygodę z hybrydami, dlatego mam tyle pytan ;)

minimouse
05-04-2012, 17:29
ja kupiłam sobie próbkę neon pink i ma taki "zdezelowany" pędzelek że szok ...

KasiaZbroińska
05-04-2012, 21:41
mimi reklamuj ;)
justynka najbardziej coverka może przypominać nude;)
To są próbki-więc powinny byc jedynie na spróbowanie, ale na 2x dłonie i stópki starcza na pewno;)

justyna.t3
05-04-2012, 21:46
Wielkie dzięki. Na początek chce zamówić te probki, zeby zobaczyć jakie kolorki bedą sie cieszyc najwiekszym zainteresoaniem, a przy okazji pocwicze. Licze na to, że bedzie dobrze mi się pracowało na Indigo. Dużo pozytywów wyczytałam na roznych portalach, a cena nie jest wygórowana:)


mimi reklamuj ;)
justynka najbardziej coverka może przypominać nude;)
To są próbki-więc powinny byc jedynie na spróbowanie, ale na 2x dłonie i stópki starcza na pewno;)

minimouse
06-04-2012, 15:01
nie no bez przesady to w koncu tylko próbka musze używać zwykłego pędzelka :( dam rade

Iraa
06-04-2012, 18:15
Justyna.t3 świetny coverek uzyskasz jeśli pomieszasz cover (żele) nr 1 i 3 pół na pół,piękny naturalny kolor wychodzi-Marcelina Dudek mi podpowiedziała :)

KasiaZbroińska
06-04-2012, 21:34
Iraa ale Justynka pyta o hybrydy- nie o żele ;)

Iraa
07-04-2012, 00:29
Iraa ale Justynka pyta o hybrydy- nie o żele ;)
ups nie doczytałam :)
Dzięki Kasiu

madzia1298
08-04-2012, 09:27
Czy można zamówić hybrydy z węższym pędzelkiem ? bo ten standardowy jest za szeroki

KasiaZbroińska
08-04-2012, 19:57
Madziu to zalezy od Twojego dystrybutora. Dowiaduj się bezpośrednio w firmie, w której będziesz zamawiać hybrydy.

cobrunia
14-04-2012, 21:18
Mam pytanie. Szukam żelu super białego, dość rzadkiego przeznaczonego do szybkiej odnowy pazurków,frenchu na stópkach. Z reguły po utwardzeniu okazuje sie, że są "bąbelki" na skutek mocnego napigmentowania. Dodam że nie używam zbyt grubej warstwy. Mam problem.
Czy wasz produkt Indigo X White (http://www.nailz.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1312)sprawdzi się ?:)

KasiaZbroińska
14-04-2012, 21:44
cobrunia x white będzie idealny :))) świetny wybór!

Chocolata
14-04-2012, 21:52
Większość mocno napigmentowanych żeli czasem bąbluje w miejscach gdzie jest choćby minimalnie więcej nałożony, możesz spróbować też Igloo White Medium który jest ciut rzadszy. Najlepszą technika nakładania takich żeli jest namalowanie linii uśmiechu cienkim pędzelkiem i rozciaganie żelu ku wolnemu brzegowi pędzelkiem do żelu płaskim, ew. tylko płaskim.
5372653727

cobrunia
15-04-2012, 00:18
Dzięki śliczne za szybką i profesjonalną odpowiedź :D, mam nadzieję że tym razem będzie ok. Dam znać jak wypróbuję.

justyna.t3
18-04-2012, 18:36
Możecie mi podpowiedzieć czym najlepiej ściągać hyrbydy indigo? Bo zamówiłam Aceton ze strony indigo, lecz aceton powoduje jedynie to, że stają się one bardziej kruche i można je zeskrobać, natomiast nie odchodzą ładnie tak, jak powinny.
Zastanawiam się czy wogóle jest jakiś preparat bo już na kilku forach wyczytałam, że Indigo ma to do siebie, że kiepsko schodzi :(

Chocolata
19-04-2012, 12:06
Ponieważ warstwa top jest w Indigo bardzo mocna (śmiem twierdzić że Indigo ma jedną z najlepszych baz/top -ów hybrydowych na rynku) najlepszym rozwiązaniem jest spiłowanie topu przed zawinięciem paznokci w wacik z płynem do zdejmowania żelu. Ja zdejmuję prawie 100% masy pilnikiem ponieważ po 2-3 tyg. noszenia jest ona bardzo łatwa do usunięcia w ten sposób bez naruszenia paznokcia.

syrena16
19-04-2012, 13:52
... ale powiem Ci szczerze że takie ściąganie hybryd jest o wiele bardziej kłopotliwe. Ja tez spiłowuje wierzchnią warstwę ale mimo odmoczenia nie schodzi to jak płatek sylikonowy. Więc gdzie sens kładzenia hybrydy jeśli jest ryzyko spiłowywania płytki?
Powiem Ci uczciwie że jestem fanem marki indigo ale hybrydy im nie wyszły. Mam nadzieje że cos zmienią.
Cały urok hybryd miał wychodzić z pięknych , nie ulegających uszkodzeniu powłok (miękkiego żelu) i łatwości w zdejmowaniu ich- bez ingerencji w płytkę.
Nie ma problemu jeśli hybrydę rzucasz na przedłużony paznokiec akrylem lub żelem, ale płytka nie jest idealnie gładka i zawsze usuniesz jej warstwę.

Chocolata
19-04-2012, 15:26
Jesli płyn nie zmiękcza Wam hybrydy wystarczająco, może pomogło by dodanie niewielkiej ilości acetonu?
A co do ingerencji w płytkę nie wiem co bardziej jest szkodliwe - delikatne opilowanie pilniczkiem 180 czy moczenie w acetonowym roztworze.. Nie ma chyba złotego środka;)
Nawet lakiery niszczą paznokcie, nie mówiąc o zmywaczach, primerach itp ;))

KasiaZbroińska
19-04-2012, 16:39
Ze ściąganiem naszych hybryd poradzi sobie tylko Remover Indigo. Ma w składzie lanolinę, przez co nie niszczy naturalnych paznokci jak aceton. Ma dużo przyjemniejszy zapach a nawet bym powiedziała że pachnie. A bazy nie trzeba spiłować, wystarczy ją zmatowić, potem kopytkiem wszystko zsuwam (nie zeskrobuje, tylko jednym ruchem kopytka sciągam). Nasze lakiery hybrydowe na mocnych paznokciach potrafią trzymac się 6 tygodni czasem i dłużej. Są hybrydy bardziej zbliżone do lakieru (łatwo schodzą, krócej się trzymają) i sa takie, które bardzie sa zblizone do żelu (trudniej schodzą, dłużej się trzymają). I takie właśnie są Indigo. ja hybrydy ściągam poprzez lekkie zmatowienie i położenie wacika nasączonego removerem hybrydowym, owijam w folię aluminiową. czas 10-15 min. wszystko schodzi bez najmniejszego problemu.

Iraa
19-04-2012, 17:21
A ja mam pytanko odnośnie Indigo cleaner'a do przecierania masy żelowej,tzn dlaczego on tak strasznie "śmierdzi" jak zmywacz do paznokci z acetonem i długo nie mogę wywietrzyć pomieszczenia,waciki zaraz wyrzucam do ubikacji,bo zapach utrzymuje się tak długo,jak liquid do akrylu? Amoże trafiłam na taką partię? Nie wiem bo nie dawno przeszłam prawie w całości z Asto na waszą firmę,wszystko mi odpowiada od akryli,przez pędzle itd,ale 'zapachu" cleaner'a nie mogę znieść i wrócę so poprzedniego,do tego kiedy przetrę przypadkowo palca zostaje na nim suchy,biały ślad jak po zmywaczu,ktoś wie o co chodzi? :/:

syrena16
19-04-2012, 18:00
Kasiu, Choco:) dziękuję za szybką odpowiedz. Wierzcie mi dziewczyny, że lanolina nie sprawi, że z hybrydy powstanie płatek silikonowy ani że po piłowaniu ocali płytkę, tak samo dodanie acetonu, bo tak sie składa,że na tą hybrydę zastosowałam już wszystko włącznie z kilkoma różnymi i różnych firm czystych acetonów- i oprócz zmiękczenia już samej kolorowej hybrydy(zmiękczenie znaczy,że nie stawia oporu pilnikowi) nic więcej się nie dzieje.
Jeśli posiadacie płyn który po 15 min ściągnie mi hybrydę w formie takiego płatka jeszcze dziś go kupię:)


Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję za szybką odpowiedź

justyna.t3
19-04-2012, 20:18
Dziękuję za odpowiedzi, ale skoro 100% aceton nie radzi sobie ze sciąganiem to mysle, że płyn z dodatkiem acetonu ani tyle. Pozostaje kopytko i pilnik. Liczę na to, że Indigo trudności w ściąganiu wyangrodzi mi trwałością ;) Poki co 3ci dzien w bardzo ciężkich warunkach sprawuje się idealnie:) Nie zapeszam i liczę na 3 tygodnie :P

KasiaZbroińska
19-04-2012, 20:28
Dziewczyny zapraszam do siebie, udowodnię Wam, że schodzi! ;) No nie oszukujmy się ale ja pracuję tylko i wyłącznie na indigo i tak właśnie robię swoim klientkom. Gdybym miała to robić pilnikiem to uwierzcie mi- dałabym sobie spokój.

Iraa nasz odtłuszczacz ma w składzie aceton, dzięki czemu silnie odtłuszcza płytkę. Jesli Ci przeszkadza zapach, do przemywania masy możesz uzywać zwykłego zmywacza zapachowego, skinsepta lub czegokolwiek innego z alkoholem a do odtłuszczania pazurka cleaner w pędzelku :) Cleaner 15ml (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=302&category_id=8)

Iraa
19-04-2012, 20:34
Kasiau baaardzo Ci dziękuję,zaglądałam tu dzis parę razy licząc,że ktoś mi odpowie,jeszcze raz dziękuję i zamieniam na ten w pędzelku jupi !!!:skacze:

kaka80
21-04-2012, 08:35
Kasiu potrzebuje mlecznego zelu do frencha....klientka nie chce bardzo bialego tylko taki delikatny???? ;)

Ps:nie umiem sie zarejestrowac na Twojej stronce,ciagle mi wyskakuje Invalid Token

Anna Kosińska
21-04-2012, 11:43
Jak tak ciezko schodzi to moze trzeba zainwestowac w sonic remower,aparat do sciagania mas i lakierow schodzi w 7 minut ,zmycie lakieru z oczyszczeniem to dwie minuty,ja sobie juz nie wyobrazam pracy bez tego gadzetu.

KasiaZbroińska
21-04-2012, 11:56
kaka ten będzie odpowiedni: Natural White Cream 15ml (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=250&category_id=21)

jest jeszcze taki, który totalnie przypomina naturalny paznokieć. Kolor cos na zasadzie mlecznego tipsa: Natural White Medium 15ml (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=251&category_id=21)

Jeśli nie mozesz się zarejestrować spróbuj z innej przeglądarki. Natomiast jeśli dalej będzie występował błąd pisz zamówienie na maila: kasia@lavie.com.pl . Pamiętaj o podaniu adresu do wysyłki i formy płatności. Przypominam, że przy wpłacie na konto wysyłka 5 zł:)

kaka80
22-04-2012, 09:35
no udalo sie zarejestrowac:)zamowionko złożone:skacze:dziekuje^_^

syrena16
22-04-2012, 17:09
Jak tak ciezko schodzi to moze trzeba zainwestowac w sonic remower,aparat do sciagania mas i lakierow schodzi w 7 minut ,zmycie lakieru z oczyszczeniem to dwie minuty,ja sobie juz nie wyobrazam pracy bez tego gadzetu.



Witam Droga Aniu- rozumiem,że pokochałaś to urządzenie ale ja jako klient płacąc:
top/base 69 zł
kolorowa hybryda 59 zł (jeden kolor)
lanoline remover 49 zł

chciałabym mieć pewność, że usunę mojej klientce aplikację z paznokci- ultra sonic remover posiadam, ale to chyba nie należy moich obowiązków aby kombinować- jak sobie poradzić z produktem.
Jeśli płacę 177 zł mam prawo wymagać - a to tylko jeden kolor:) Pozdrawiam Cię Aniu serdecznie
Gosia

angelisia871
30-04-2012, 11:18
Czy ma ktoś może realne zdjecie tych nowych kolorków zeli ????

KasiaZbroińska
30-04-2012, 11:59
Kochana co prawda mam na wzorniku ale nie posiadam zdjęcia w tej chwili (majówka;) ) ale szczerze Ci powiem, że są identyczne jak na tej ulotce:) Jedynie żółty ma takie delikatne mieniące sie drobinki.
A pazurki wyżej zrobione sa dokładnie tymi zelami:)

kaka80
07-05-2012, 16:15
Kasiu mam problem z nablyszczaczem Hool.Gloss,matowieje mi po przetarciu,gdzie robie błąd????:huh:

KasiaZbroińska
07-05-2012, 21:17
kaka zamiast 2 min włóż na 4. widocznie masz słabe lampy..

kaka80
08-05-2012, 07:52
lampy sa nowe,ale trzymalam tylko 2 min,sprobuje na dluzej,dziekuje;)

KasiaZbroińska
08-05-2012, 07:55
Jesli jest matowy tzn że sa słabe lampy (polecam sylvanię ;) ), natomiast jesli zostają Ci małe bruzdy tzn. ze było go za mało;) Daj znać jak po 4 min ;)

kaka80
08-05-2012, 18:27
no wydaje mi sie,ze chyba za malo, uzywam nablyszczacza w pedzelku i nakladam malo ale w tym przypadku bedzie trzeba wiecej dac ,sprawdze i dam znac ;)
acha a sylvanię mozna u ciebie zakupic????

KasiaZbroińska
08-05-2012, 19:14
Tak, mozna ;) Nie ma jej w sklepiku ale wystarczy dopisać do zamówienia. Sa dośc drogie (39zł sztuka) ale powiem szczerze ze ja wymieniałam chyba po półtora roku.... Utwardzały tak samo dobrze, ale juz wstyd był bo były poklejone całe od żeli i kolorówki;)

angelisia871
10-05-2012, 11:26
Hej Kochane :)
Czy nie wiecie moze czy Indigo nie planuje jakiejs wiosenno-letniej extra :D promocji???
Pozdrawiam :*:*

Agnieszka Praska
10-05-2012, 16:06
mam pytanko bo nie wiem co z tym fantem zrobic
zamowilam kilka kolorkow hybrydek w samplach, i wszystko bylo by ok gdyby jedna nie byla praktycznie pusta :/
kolor na ktorym mi najbardziej zalezalo :( w buteleczce jest moze z 0,5 ml nawet na sprobowanie nie starczy
dwie wtopy przy jednej przesylce

wisienkakwspz
10-05-2012, 17:12
agulusia ja też ostatnio zamawiałam 3 próbki hybryd i u mnie z pojemnościami ok ;) Więc może po prostu tak Ci się trafiło :/:
Aaa no i po wypróbowaniu kolorku GR01 jestem zachwycona!!

Agnieszka Praska
10-05-2012, 17:17
u mnie z 4 sztukami jest ok, ale w b01 pusciuchno az dno widac

KasiaZbroińska
10-05-2012, 19:03
Dziewczynki jeśli macie taki problem kontaktujcie się bezpośrednio z dystrybutorem, od którego zamawiałyście.

Co do promocji, póki no nic nie słychać;)

Agnieszka Praska
10-05-2012, 19:54
zamawialam przez strone INDIGO Nails Lab - producent żeli do paznokci tipsy żele kolorowe paznokcie żelowe lakiery hybrydowe akryl do paznokci - Indigo (http://indigo-nails.com/)
napisalam, ciekawe co odpisza

DiamondShine
11-05-2012, 09:25
a ja mam pytanie w sprawie tych nowych pieknych kolorowych żeli, mozna dostac jakies probki ??:)

KasiaZbroińska
11-05-2012, 09:35
Niestety nie mamy próbek kolorowych żeli

DiamondShine
11-05-2012, 09:47
aaa kurcze szkoda :( chyba jednak sie skusze na te zele bo sa tak piekne ze slina mi cieknie na ich widok!

KasiaZbroińska
11-05-2012, 12:58
Podpowiem że bardzo dobrze schodzi kolor nr 49 i 50:) 48 pomarańczowo-koralowy i 45 fuksja ale bardziej różowa;) 46 dla osób które lubią zółty kolor bedzie świetny, ma w sobie delikatnie mieniace się perłowe drobinki:) Zapraszam Sklep (http://www.lavie.com.pl/sklep) :)

DiamondShine
11-05-2012, 13:18
Kasiu jak bym tylko mogła to bym wziela 5 na raz kolorków ale niestety tymczasowo brak funduszy

KasiaZbroińska
11-05-2012, 19:36
Pamiętam te czasy, jak wpadałam do hurtowni chciałam wszyyyyystko:)

DiamondShine
13-05-2012, 15:47
Kasiu a powiedz mi czy mogę dostać próbki hybryd białego do frencha i czarnego? bo szukam i nie moge zlaezc jak bys mogla mi wyslać linki do białego zeby french namalowac i czarny :)

KasiaZbroińska
13-05-2012, 17:47
Kochana w sklepie online nie mam dodanych próbek ale oczywiście sa dostępne ;) Wystarczy dopisac w komentarzu do zamówienia;)

asiekfr
16-05-2012, 20:34
Kasiu ja mam pytanko odnosnie zeli. Potrzebuje zelu ,ktory ma taki rozowo-pomaranczowy kolor. Ktory bedzie najlepszy?Myslalam o nr.5 ?

KasiaZbroińska
16-05-2012, 22:41
Bardzo dobrze myslałaś:) To jest taki koralowy:)))

DiamondShine
19-05-2012, 08:53
a ja mam jeszcze pytanie bo probka hybrydy ma 3 ml ;) i czy ktos tych probek uzywał? na ile setów wystarczy??

wisienkakwspz
19-05-2012, 19:07
diamond ja teraz próbek używam ;) Na razie z każdej poszło po 1 razie, dam znać jak mi się skończą na ile wyszło ;)

Agnieszka Praska
23-05-2012, 10:15
musze napisac ze firma spisala sie na medal:ok:
mialam z paczka przeboje tzn
wzielam platnosc z przedplata na konto, zrobilam przelew i jakie bylo moje zdziwienie jak przyszla pobraniowa,odebralam wykonalam szybki telefon do firmy i pieniazki wrocily na konto
okazalo sie ze jeden sampel jest pusty, po wyslaniu maila z informacja o zaistnialej sytuacji otrzymalam nowy plus jeden w gratisie :) slicznie dziekuje kolor boski mam go juz na lapkach, na pewno zamowie cala buteleczke bo czuje ze to moj ulubiony kolorek:D
a i dostalam sliczna karteczke z przeprosinami:ok:
nie zawiodlam sie na indigo :)tak trzymac:ok:

i mala prosba sprawdzajcie dobrze adresy wysylek bo
zamiast wyslac na adres wysylki zostala wyslana na adres z faktury;) druga zostala wyslana na prawidlowy adres;)

kaka80
25-05-2012, 20:57
o bardzo ciekawe ale matowimy pazurka?????:)

KasiaZbroińska
25-05-2012, 21:01
Tak, matujemy bloczkiem, odtłuszczamy, kolor, kolor i finito :)

NiCoLa
25-05-2012, 21:15
Super rozwiązanie :) po wypłacie trzeba będzie zakupić jakiś kolorek na próbę

Agnieszka Praska
25-05-2012, 21:30
moge prosic o real foto kolorkow moze byc na wzorniku :D ??
chce zlozyc zamowienie na nowe hybrydki i wolalabym zobaczyc mniej wiecej kolorki jak wygladaja ;) bo z tymi kolorami ze strony to roznie bywa ;)

monnails
25-05-2012, 21:46
A czy będą dostępne próbki?

asiekfr
26-05-2012, 07:41
faktycznie ,ze kolorki sa piekne i kusi to 28minut :) Cos czuje,ze moje zbiory sie powieksza ;)

KasiaZbroińska
26-05-2012, 10:18
Kochana ja robiłam sobie wczoraj juz po raz kolejny, fakt, że skórki już mialam wcześniej zrobione więc tylko matowiłam ale wyszlo mi jakieś 15 minut :)

agnieszka-x
26-05-2012, 10:31
Kasiu a czy te nowe hybrydki utwardzają się też w lampie ledowej? jeśli tak to jeszcze szybciej można pracować :D to dopiero rewolucja hybryda w 10 minut bo pewnie tyle by zajęło gdyby utwardziła się w 30 s jedna warstwa.

kaka80
26-05-2012, 12:07
zamowionko poszło:cwaniak2::D,juz sie nie umiem doczekac az wyprobuje;)

natka_23
26-05-2012, 12:25
a po ile i jaka pojemnośc tych nowych hybrydek? :)

NiCoLa
26-05-2012, 12:30
Jest na stronie :) Pojemność 15 ml, a cena 59 zł

natka_23
26-05-2012, 12:40
Paulka wlasnie dopiero znalazlam na stronce:) dzieki :)

Zen.
26-05-2012, 12:53
Jak dobrze, że w końcu trafiłam na ten wątek! Następne hybrydowe zakupy będą z tej kolekcji :) oby tylko faktyznie trzymały tyle ile opisuje producent :)

Kasia K
26-05-2012, 22:37
Utwardzają się również w lampie LED :)
Sprawdziłam i ogólnie zakłada się je superancko !!
Szybciochem i łatwiutko!

Przypominam o darmowej wysyłce u nas na sklepie :)
www.nailz.pl
A specjalnie dla was z dopiską Forum Wzorki w uwagach gratis bloczek do każdego koloru hybrydowego :)

Ignorantka
27-05-2012, 19:36
A jak wygląda zdejmowanie tych hybryd jednofazowych? Trzeba matowić? Piłować? Dobrze odmaczają się w acetonie? Ile czasu?

iwa1223
27-05-2012, 19:56
przydał by się z tej serii zestawik do frencza :D była bym zainteresowana tzn. i tak mam na uwadze te żelolakierki ale bardziej pytają o frencz...

KasiaZbroińska
27-05-2012, 21:21
Nie trzeba matowić, zawijamy w wacik nasączony Removerem z serii one phase na 10-15 min

pinusia6
27-05-2012, 21:46
Przeglądam sklep Indigo i szukam coverkowej hybrydy do frencha wszystkie są piękne ale jestem ciekawa jak wyglądają na pazurkach. Czy mogłabym prosić was przesympatyczne koleżanki o foto?? ;)
Byłabym wdzięczna :)

Chocolata
28-05-2012, 11:28
Proponuję przegląd tematu http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow.html :)

Iraa
28-05-2012, 19:40
Kasiu a można prosić o jakąś fotkę ile i w jakim stanie wytrzymały do korekty? Bo z doświadczenia wiem,że niestety nie długo ;/ nie chcę robić antyreklamy,ale na warsztatach wszystkie miałyśmy robione te hybrydki i na drugi dzień prawie każdej coś odpadło,ukruszyło się,zmatowiło lub poprostu odpadło,moim zdaniem ten produkt chyba trochę im nie wyszedł lub jest niedopracowany,ale chętnie zobaczę jak trzyma się innym ;)
A byłam tak zachwycona czasem pracy ;/ A może jednak trzeba dać choć bazę? Poradźcie coś :/:

KasiaZbroińska
28-05-2012, 20:45
W tej chwili niestety zdjeć nie posiadam, bo nie miałam takiej potrzeby robic;) ale postaram się jutro zrobić pazurki i wstawię po kilku dniach najpierw, potem po tygodniu i po dwóch :)

Iraa
28-05-2012, 20:47
Kasiu ślicznie dziękuję :przytul:

fetunia
28-05-2012, 21:14
Ira nie wszytskie,bo bylo ich 5 ;) i tez nie wszystkie paznokcie..

Problem u tych osob byl taki,ze mialy nalozone zbyt gruba warstwe hybrydy;) Ja kladlam 2 cieniutkie i z nimi nic sie nie dzialo;)

Iraa
29-05-2012, 09:20
Dzięki Fetunia,dzis sama na sobie będę testować ( pomalowałam te dwie cieniutkie warstwy i będę czekać ;) ) będę testowac w "warunkach naturalnych", bo cały dzień jestem w pracy ;)
ps. Może wcześniej się źle wyraziłam,chodziło mi tylko o to, że niektóre pazurki się nie trzymały ;) i właśnie chciałam się dowiedzieć,co było tego przyczyną,żeby te błędy wyeliminować (nie mam czasu na reklamacje) :przytul: sorki za zamieszanie

fetunia
29-05-2012, 19:54
Nic sie nie stalo;) nie bd udawac,ze bylo ok skoro cos sie stalo;P trzeba eliminowac bledy;) ja narazie zrobilam na siostrze tak jak mowilam i jak narazie nic sie nie dzieje;) po jakims czasie zrobie zdj

KasiaZbroińska
30-05-2012, 08:34
Ja jestem zachwycona tymi balsamami! Malina i liczi z czarna porzeczką...coś niesamowitego! I męski! genialne....

fetunia
02-06-2012, 02:16
u mnie dokladnie ten sam typ co u Kasi hehehe:)

asiekfr
02-06-2012, 08:21
Ja sie skusze na ten meski ,jak bede w polsce .... mojemu mezczyznie sprezetuje ;) a co ? niech ma chlopak !!!:D

anoxa
08-06-2012, 22:39
dziewczyny mam pytanie kto jest dystrybutorem indigo na gorzów wlkp??

Kasia nie planujesz w najbliższym czasie żadnych warsztatow?? :)

Chocolata
08-06-2012, 22:57
Gorzów leży w Wielkopolsce to

Ania Iracka
ATELIER
wizaż i stylizacja paznokci
ul. Młyńska 6
64-600 Oborniki
tel: +48 504094299

Atelier Studio (http://www.atelier-studio.pl/)

Sylwia1982
09-06-2012, 10:10
Gorzów Wlkp. lezy w lubuskim ;). Wiem, bo stamtad jestem :D

Dystrybutorem jest

Malgorzata Polka
Nails4You
ul. Generała Maczaka 1H
66-400 Gorzów Wlkp.

tel. 508 381 949

nails4you@op.pl

nails4you (http://www.nails4you.pl/)

Chocolata
09-06-2012, 10:15
Wydawało mi się ze skoro Gorzów Wielkopolski to jednoznaczne ale w takim razie sorry:D nie patrzyłam na mapę:D

KasiaZbroińska
09-06-2012, 10:50
hehehe tak dokładnie w Gorzowie Wlkp. jest Gosia ;)
Anoxa na razie są warsztaty z makijazu z KatOsu, pazurkowe bedą później ;)

kasiatiti3
09-06-2012, 22:39
Witam jestem nowa na forum i witam wszystkich:)
Chciałam się dowiedzieć czy mogę używać kolorów z Indigo do bazy Mistero Milano?
Ciekawa też jestem jak długo trzymają się te nowe one phase? próbował ktoś??
I jeszcze jedno jak uzupełniacie hybrydki, piłujecie do bazy i nakładacie ją jeszcze raz cienko i potem kolor itd??? czy ściągacie i nakładacie od nowa??

Chocolata
09-06-2012, 23:09
Witaj kasiatiti3
Oczywiście możesz, ale zdecydowanie nikt Ci nie obieca, że będzie się to trzymać tak samo jak z produktem firmowym. Wiadomo, że produkty z "rodziny' sa bardziej bezpieczne.
Co do One Phase - opinie masz w temacie o Hybrydach i Shellakach ogólnie (dział Paznokcie Naturalne)
Przy "odnowie" ja zdejmuję materiał aż zniknie kolor. Potem postepuję tak jak za pierwszym razem.

kasiatiti3
10-06-2012, 20:03
Dziękuje za odp:)

sandrus
21-06-2012, 00:28
One Phase jaka jest cena?
albo ja slepa albo..:-)

kaka80
21-06-2012, 08:29
prosze bardzo Indigo One Phase Hybrid - Lakierożele jednofazowe Indigo Nails Lab. (http://www.indigo-nails.com/43-hybrydy-one-phase-manicure-hybrydowy-jednofazowy) ;)

Kasia K
21-06-2012, 12:15
One Phase jaka jest cena?
albo ja slepa albo..:-)
Lakiery hybrydowe One Phase 15ml jak i Platinum Hybrids są w cenie 59zł za szt. :)

Lakiery hybrydowe (http://nailz.pl/sklep//index.php?cat_id=155&page=0&view=0&sort=default)

Agnieszka Praska
04-07-2012, 13:01
ja z malym pytaniem o base&top ;)
otworzylam nowa butelke i hmmm mega zolknie i pierwsza warstwa bazowa jak i ostatnia nablyszczajaca:/: juz po kilku dniach noszenia
z wczesniejszymi butelkami nie mialam tego problemu:co: o co chodzi?? zmiana skladu czy feler mi sie trafil ?:/:

kaka80
12-07-2012, 10:38
SUPER!!!!! te kameleonki no,no....ja chyba kiedys zbankrutuje:D

minimouse
13-07-2012, 10:00
te kameleony są super kupiłam ten 3 i jest boski ... na początek zrobiłam na zwykłym tipsie i ciągle chodzę i "miętosze" go w łapkach żeby kolor zmieniał ... niesamowite

Elizabeth76
13-07-2012, 10:11
mini a jaka konsystencja tych żeli ??

minimouse
13-07-2012, 10:26
taka średnio gęsta ... bardzo przyjemna

black_d_iamond86
13-07-2012, 10:52
Kurcze chyba zdecyduję się na hybrydy z Indigo.... nie wiecie czy planują znowu jakąś promocję ? :cwaniak2:

beata63
17-07-2012, 08:50
witam serdecznie
chciałam zakupić z indigo lakier hybrydowy neon pink czy wie ktoś może czy będzie w najbliższym czasie do kupienia?

KasiaZbroińska
23-07-2012, 14:46
Beatko powinien być na stanie, wpisz w komentarzach do zamowienia jesli nie ma w sklepie on-line ;)

gonia1203
23-07-2012, 17:18
Kasiu
Chciałam złożyć zamówienie na próbki u Ciebie na sklepie ale nie moge sie zarejestrować. białe tło i komunikat: Invalid Token. Coś jest nie tak. na sklepie indigo nie miałam problemów.

Mam jeszcze pytanie bo nie moge coś znaleść kosztów wysyłki. Czy jest u Ciebie również opcja pocztą polską? Na sklepie indigo mialam opcje tylko kurierem. A ze chce zamówić głównie próbki żeli więc nie chciałabym tyle płacić za wysyłke. Poszukuje również dobrego żelu nabłyszczającego. zdarza mi sie przepiłować warstwe żelu dlatego też chciałabym taki nabłyszczacz co sie nie zapowietrza gdy wyjedzie sie na naturalną płytke. do tej pory nabłyszczałam topem gelish hybryd. ale nie jest to do końca dobre rozwiązanie.
Czytałam że polecasz indigo hybryde 2w1.
A czy np top shine on rzeczywiście się nie zapowietrza na nat płytce gdy przed nim poloży sie primer? Czy może lepszy będzie hollywood gloss?

Przepraszam za takie pisanie troche mało zrozumiałe moze troszeczke namieszalam

KasiaZbroińska
23-07-2012, 22:54
Bezpieczniejszy bedzie base&top hybrydowy, gdyż shine on jest żelem twardym.
Oczywiście, że mam wyslke pocztą- 5zł przy wpłacie na konto :)
Jeśli masz problemy to spróbuj inną przeglądarką, jeśli dalej będa problemy złóż zamówienie przez maila kasia@lavie.com.pl ;) Pozdrawiam :)

gonia1203
23-07-2012, 23:56
Bezpieczniejszy bedzie base&top hybrydowy, gdyż shine on jest żelem twardym.
Oczywiście, że mam wyslke pocztą- 5zł przy wpłacie na konto :)
Jeśli masz problemy to spróbuj inną przeglądarką, jeśli dalej będa problemy złóż zamówienie przez maila kasia@lavie.com.pl ;) Pozdrawiam :)

Udalo sie zalozyc konto nie zmieniajac przegladarki. lecz teraz mam inny problem nie dodaje nic do koszyka. chyba jednak zloze zamowienie mailem.

przeczytalam jedna niepokojaca mnie rzecz ze base&top zólcieje? czy to byly pojedyncze "Egzemplarze"? bardzo bym tego nie chciała bo robie głównie białego frencha

beata63
24-07-2012, 07:10
Kasiu jeśli mogłabyś sprawdzić czy masz na stanie neon pink to bardzo proszę potwierdź mi bo chcę zamówić ale zdarzyło mi się już że inny dystrybutor miał w sklepie a na stanie go nie było

Sylwia1982
26-07-2012, 20:10
Czy ktos zamawial z glownego sklepiku i zdarzylo sie, ze czegos dziewczyny nie mialyscie? U mnie brakuje dwoch rzeczy. Napisalam maila i dostalam odpowiedz, ze po urlopie odpowiedza:/:. Na stronie nie znalazlam tel. Ma ktos kontakt do nich, bo nie usmiecha mi sie czekac do poczatku sierpnia na odpowiedz. W koncu ktos ta paczuszke wyslal :/:

KasiaZbroińska
26-07-2012, 21:07
Jak top zółknie to pod koniec opakowania i to nie na paznokciach tylko w butelce. Spowodowane jest to najprawdopodobniej mieszaniem topu z hybrydą (podczas nakładania warstwa dyspersyjna hybrydy wbija się w pędzelek, stąd "zółknięcie"- po prostu jest zabrudzony;) ) Na paznokciach wygląda tak jak ma byc :)

Niestety nie mam w tej chwili na stanie neon pink, bedzie w przyszłym tygodniu.

Co do problemów z paczką. Niestety teraz mają urlop. Paczuszki wysyła Pan, ktory zajmuje się tylko tym i widocznie nie jest upoważniony do odpisywania na maile klientów. Nie martw się, na pewno wszystko zostanie pomyślnie rozwiązane:)

beata63
26-07-2012, 21:20
Bardzo dziękuję Kasiu za odpowiedz jeśli możesz daj znać jak go dostaniesz to ja go kupię bo bardzo ładnie wygląda na paznokciach

gonia1203
27-07-2012, 12:28
Jak top zółknie to pod koniec opakowania i to nie na paznokciach tylko w butelce. Spowodowane jest to najprawdopodobniej mieszaniem topu z hybrydą (podczas nakładania warstwa dyspersyjna hybrydy wbija się w pędzelek, stąd "zółknięcie"- po prostu jest zabrudzony;) ) Na paznokciach wygląda tak jak ma byc :)

Niestety nie mam w tej chwili na stanie neon pink, bedzie w przyszłym tygodniu.

Co do problemów z paczką. Niestety teraz mają urlop. Paczuszki wysyła Pan, ktory zajmuje się tylko tym i widocznie nie jest upoważniony do odpisywania na maile klientów. Nie martw się, na pewno wszystko zostanie pomyślnie rozwiązane:)

O to super mi nie powinien zółknąć bo chce go używać tylko do nabłyszczania zmatowionego żelu lub akrylu.
Dziekuje za dokladne wyjasnienie :)

black_d_iamond86
01-08-2012, 10:03
Kasiu, czy masz teraz u siebie jakąś promocję? chciałam zakupić kilka kolorków z hybryd i jeszcze parę innych rzeczy.... Pozdrawiam

KasiaZbroińska
01-08-2012, 19:19
Niestety, nie mam. Teraz, jeśli są jakieś promocje, wszyscy dystrybutorzy mają je w tym samym czasie i są one jednakowe u każdego.

malutkaistotkaa
06-09-2012, 09:06
Hybrydy One Phase

co to jest??:) czy warte kupienia??
jak to nalozyc??:)
widze ze sa takei same ceny jak normalne hubrydzie a nie trzeba nic pod nie i na nie nakladac :)czy to faktycznie sie trzyma czy bardziej polecacie normalne hybrydzie??

syrena16
06-09-2012, 09:41
... ja tez dokładam sie do tego pytania ale bardzo proszę aby wypowiadały sie osoby nie związane bezpośrednio z firma Indigo.... bez obrazy
Chce obiektywnej oceny produktu...

kaka80
06-09-2012, 18:29
ja mam zrobione pazurki w swojej galerii taką hybrydką,powiem tak jesli są dosc mocne paznokcie(albo pani ktora za duzo nie pracuje) to wytrzymia do 2 tyg.,na stopach nawet dluzej(u mnie miesiąc) jakby nie odrost trzymalabym dluzej^_^,ale i na te slabsze mam sposób bo na koniec klade na nie top hybrydowy i wytrzymują jak zwykle hybrydya i blyszczą sie ładniej,wlasnie robilam dzisiaj na konkurs ombre nimi wiec pochwale sie potem:P;)

beata63
07-09-2012, 12:37
Mam 2 lakiery one fase i powiem szczerze że jak nakładałam zgodnie z instrukcją bez bazy i nabłyszczacza to odpryskiwały mi szybko 3 dni i miałam odpryski. Teraz robię baza 2 razy one fase i na to nabłyszczacz i trzymają super i jeszcze lepiej błyszczą

malutkaistotkaa
07-09-2012, 15:33
dzieki za opinie moj wniosek jest taki ze nei ma sensu ich brac:)
mozna kupic normalne skoro mam miec pewnosc ze dobrze si etrzymaja:)


ale ogolnie jestescie zadowolone z hubryd indigo??
bo mam zamiar zainwestowac w to a moje klientki boja sie ze bedzie odpryskiwac ze nie bedzie wytryzmalo nawet 2tyg
...niektore maja taki uraz po zakupionych gruponach..

gonia1203
07-09-2012, 15:40
ja polecam base&top zakupilam do nablyszczania zeli, akryli jestem b.zadowolona bo blyszczy dlugo i nie zapowietrza sie jak zwykly top gdy sie najedzie na naturalka:)

syrena16
07-09-2012, 20:02
Malutka ... ja mam bardzo dużo z asortymentu Indigo i powiem tak. Ja osobiście jestem obrażona na hybrydy Indigo.
Bo jest to dla mnie bardzo rzadki żel nakładany pędzelkiem. Jesli chodzi o naturalną płytkę to jak dla mnie bez spiłowywania hybrydy nie ma szans.Więc jesli produkt wymaga takiej ingerencji w naturalna płytkę to równie dobrze mozna ją poprostu zażelować zwykłym żelem. Moja klientka się wkurzyła za to. One jak dla mnie poprostu się nie odmaczają... Natomiast sytuacja diametralnie się zmienia gdy tą właśnie hybrydę kładziesz na przedłużona płytkę żelem lub akrylem. Gdy musisz zdjąć całość to wtedy nie ma znaczenia.
Na przedłużeniach hybryda ładnie się kładzie i ładnie wygląda.
Olbrzymim plusem jest to że maja piękne kolory...
Więc zależy co jest częstszą usługa u Ciebie
U mnie ida naturalki

Pozdr Gosia

malutkaistotkaa
08-09-2012, 08:21
no to ladnie myslalam ze skoro chce wlozyc w to spore pieniazki to bedzie todobre bo takei hybrydki to nie sa!!:)
u mnei wiecej idzie przedluzonych pazurkow niz naturalkow...
dlatego mam sporo kolorowych zeli..
wiec jakie hybrydy warto kupic??

gonia1203
08-09-2012, 08:26
Ja polecam ze swojej strony Gelish harmony. ladnie sie trzymaja nawet na slabszych paznokciach

beata63
08-09-2012, 08:31
kolory mają cudne, top pięknie błyszczy, ale schodzą ciężko, ja stosuję bazę i top z schellaka i lakiery z indigo i wtedy ladnie się odmaczają w acetonie nie ma problemu ze zdjęciem nie muszę pilować

syrena16
08-09-2012, 10:05
dzięki za info spróbuje w ta strone jak piszesz.

Pozdrawiam

Agnieszka Praska
12-09-2012, 08:11
Jesli chodzi o naturalną płytkę to jak dla mnie bez spiłowywania hybrydy nie ma szans.


mnie sie odmaczaja:huh: usowam 50% pilnikiem i aceton zeskrobuje wszystko
ale robie to bardzo rzadko bo dlugo to trwa ;)
zawsze sciagam wszystko do bazy pilnikiem:) i nie ma wogole ingerencji w pazurek:P

carmenita
14-09-2012, 01:11
Powiedzcie co sądzicie o nowym coverze? Ja osobiście mam mieszane uczucia co do nakładania go... Może trzeba się tego po prostu nauczyć i przyzwyczaić. :) Za to kolor naprawdę śliczny. Jak dla mnie najładniejszy ze wszystkich dostępnych pomimo małej różnicy np. z jedynką. :)

zosia_29
14-09-2012, 14:51
Ja kupiłam sobie próbkę tego coverka i kolor bardzo mi się podoba krycie jest tez w miarę fajne ale to co mi najbardziej się podoba to to że mozna robić 5 paluszków i nie spływa przy przechyleniu palców dla mnie super ale cena jest za to strasznie wysoka... :(

KasiaZbroińska
14-09-2012, 17:49
ja go uzywam takze jako zelu budujacego:) np jak robie kolor lub po prostu pazurki coverkowe:) baza, cover na wszystkie 5 na raz budując. lampa 2 min. opracowuje itd... a opracowuje się go baaardzo latwo:)

sztynka
09-10-2012, 22:06
Mam pytanie. Czy nabłyszczacz w pędzelku jest taki, że można nim wyjeżdżać na naturalną płytkę, robić dolewki przy odroście? Chciałabym taki właśnie, żeby się nie zapowietrzał przy kontakcie z płytką.

gonia1203
09-10-2012, 22:25
Mam pytanie. Czy nabłyszczacz w pędzelku jest taki, że można nim wyjeżdżać na naturalną płytkę, robić dolewki przy odroście? Chciałabym taki właśnie, żeby się nie zapowietrzał przy kontakcie z płytką.

Mi Kasia poleciła do nablyszczania w takim wypadku ich "base top" hybrydowy i sprawdza sie super. COs podobneog jak sun flower sylikonowy :)

claudia.c
10-10-2012, 09:42
cudny ten pierwszy:wow:

beata63
10-10-2012, 13:01
piękne kolory, żeby takie kolory hybryd były to bym zakupiła

allesandro
10-10-2012, 13:14
kolorki rewelacyjne!

syrena16
10-10-2012, 14:28
Kolory faktycznie zniewalające... moje pytanie dot.
czy to jest lakier hybrydowy czy one phase?

zosia_29
10-10-2012, 14:35
Kolory sa bardzo ładne :) ja jestem na etapie testowania tej firmy :P