PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach INDIGO Nails Lab



Strony : 1 2 3 [4] 5 6

Kasia991
28-03-2013, 01:02
Ja chce easy, ale chyba najpierw kupię próbkę, bo już do buildera sie przyzwyczailam wiec wole wyprobowac najpierw :)

Ola W-wa
28-03-2013, 10:32
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa i nie przeczytałam jeszcze wszystkich wątków- być może był już gdzieś ten temat poruszany:) Ale mam problem z Hybrydami Indigo One Phase...Zamówiłam na próbę 4 sztuki i nie wiem co robię nie tak, ale trzymają mi się równo 3 DNI !!! Tragedia...zrobiłam 3 razy i każdej osobie trzymały się dokładnie 3 dni. Nie wiem co może być nie tak, pracuję już jakiś czas na Hybrydach (Gelish i Mollon) i postępuję tak jak przy standardowych, czyli: najpierw skórki, opiłowanie, zmatowienie płytki, usunięcie pyłu, wysuszacz/dehydrator i hybryda 2 warstwy w lampie UV po 2 minuty, na koniec odtłuszczenie, oczywiście zabezpieczam wolny brzeg...ale odchodzi nawet nie od wolnego brzegu tylko od boków praktycznie cały płat. Proszę napiszcie co może być nie tak, bo na prawdę bardzo mi się podobają kolorki, konsystencja też jest ok. spory wybór i fajna sprawa z tym że można czas pracy skrócić i chętnie zamówiłabym ich więcej, ale narazie nie mogę sobie pozwolić żeby klientce ją zrobić:(...z góry dziękuję za pomoc.

kama32gdy
28-03-2013, 19:32
Ja pracuje na x white i go uwielbiam, pracuje się bardzo dobrze tylko trzeba kłaść go bardzo cienko, lepiej 2x niż raz a za grubo, nadaje się do szybkiego frencha na kamuflażu :)
Z nabłyszczacza, mam holywodd gloss, błyszczy super, ewentualnie hybrydą nabłyszczam bo te typu quicke finish czesto mi pekaly na naturalkach i nie zamawialam - ale nie uzywałam tego Indigowego wiec moze jest on inny :)


Ostatnio poniosłam porażkę pracując na tym żelu. Cwiczyłam na sobie i już mi się wydawało, że wychodzi mi nieżle, zrobiłam klientce. Już przy nakładaniu nie było słodko, linia uśmiechu mi się rozlewała i po dwóch dniach po boczkach lekko zaczęło odpryskiwac razem z nabłyszczaczem hybrydowym. Nakładałam dwie cienkie warstwy utwardzane po 2 min.
Musiałam zrobic odnowę oczywiście i teraz to już boję się po niego sięgnąc. Nie mam pojęcie jak z tym żelem postępowac.
Wszystkie żele tego typu tak mają?

Kasia991
28-03-2013, 23:13
Nie wiem...mnie naprawde nic takiego sie nie dzieje, a robiłam już kilku klientkom i zawsze z jedna warstwa.
Robiłaś go pod nablyszczacz? Sprobuj przed wybudowaniem go użyć moze bedzie lepiej :)

gonia1203
28-03-2013, 23:41
Kasiu Ty go dajesz przed wybudowaniem? :)
Ja do tej pory na zbudowanego paznokcia go uzywalam, sugerujesz ze lepiej jest dac przed??

Kasia991
29-03-2013, 01:21
Dawałam tak i tak, mnie się nic nie działo, poza jednym przypadkiem kiedy polaczylam hybryde z xwhitem na koncowce, ale skoro Tobie odpryskiwał to moze lepiej dac przed wybudowaniem, w jednej warstwie moze w koncu bedzie dobrze, bo jak juz kupilas to szkoda w kat odstawic :)

Ola W-wa
29-03-2013, 09:45
To ja ponownie:) przypominam się z moim pytaniem: czy może któraś z Was ma pomysł dlaczego Hybryda One Phase odchodzi mi po 3 dniach (i nie jest to kwestia płytki, bo 3 różnym osobom robiłam)- gdzieś ja muszę popełniać błąd...pomóżcie

Drapi
29-03-2013, 10:24
takie moje pytania do Ciebie Ola W-wa:
jaka gruboscia matowisz plytke?
czy matowisz dokladnie przy skorkach i boczkach?
czy zakanczasz wolny brzeg?
czym odtluszczasz przed nalozeniem hybrydy?
czy czekasz az odtluszczacz dobrze odparuje?

Ola W-wa
29-03-2013, 22:47
Cześć. Dziękuję za zainteresowanie :)
-płytkę matowię blokiem 240,
-sądzę, że dokładnie (na inne Hybrydy wystarczająco:) ), najpierw rozmiękczam skórki, odsuwam, wycinam, i co pozostaje usuwam blokiem,
-odtłuszczacz jakiś zwykły z Ale Paznokcie Odtłuszczacz-Nail Clean & Prep 15ml - Sklep-Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcie.waw.pl/product_info.php?products_id=844) - chyba bardziej przed żelem i akrylem powinno się go stosować, ale nie wiem czy jest jakaś różnica...aczkolwiek po raz pierwszy go zastosowałam- myślisz, że to może być wina odtłuszczacza?wysycha b.szybko, ale może powinnam dłużej odczekać
- wolny brzeg zabezpieczam, ale zaczyna odchodzić nawet nie od brzegu tylko od wałów paznokciowych :(

chantelle_
30-03-2013, 01:54
Wydaje mi się, że nie powinno sie stosowac zadnego preparatu do rozmiekczania skórek przed hybrydą jak i przed żelem..może to jest powód?

isa
30-03-2013, 08:18
Hej Ola wa tak jak pisała koleżanka , Chantell nie zmiekczamy skorek przed zabiegiem.Ja kiedys tez miałam ten problem i dziewczyny poradziły mi tutaj z forum żeby spróbować na bazie , pomimo że jest to hybryda one phase , i teraz już jest ok , trzyma się normalnie 2-3tyg.

Drapi
30-03-2013, 11:21
dokladnie, zadnych preparatow do skorek przed aplikacja! :) odsunac patyczkiem i heja z malowaniem :) tylko lepiej z baza zeby pazurek sie nie przebarwil itd itp :) powinno byc ok :)

Ola W-wa
30-03-2013, 12:32
Dziękuję dziewczyny, spróbuje zrobić tak jak piszecie. Mam nadzieję że będzie ok :) a możecie mi powiedzieć czy któraś z Was używała tego preparatu Baza/top z Indygo? bo jakoś nie mam zaufania do produktów 2 w 1 :)? Jeszcze raz dziękuję i Wesołych Świąt :)

carmenita
30-03-2013, 15:27
Kurczę ostatnio zakupiłam Shine On! nr 04-Tango Argentino i niestety gdzieś tam delikatnie mi pęka i odpryskuje. :( Dobrze matuję płytkę, nakładam dwie warstwy ,bo jedna nie kryje równomiernie, ale błysk jest naprawdę imponujący. :) Powiedzcie mi też jak robicie ze zwykłymi żelami kolorowymi- na zbudowany paznokieć dwie warstwy i nabłyszczacz czy najpierw cienka warstwa bazowa, dwie warstwy koloru, na to builder, opilowujemy i nabłyszczacz? Bo jak robię na warstwę dyspersyjną to powstają smugi i sprawia mi to kłopot. :/

chantelle_
30-03-2013, 16:50
Te żele raczej nie wymagaja nablyszczacza, jeszcze ich nie używalam ale ja na zbudowanego,opiłowanego, zmatowionego pazura,dałabym dwie cienkie warstwy żelu kolorowego Shine On i koniec.A do zwykłych żeli kolorowych jak wyżej, plus nabłyszczacz.

carmenita
30-03-2013, 18:35
Te żele raczej nie wymagaja nablyszczacza, jeszcze ich nie używalam ale ja na zbudowanego,opiłowanego, zmatowionego pazura,dałabym dwie cienkie warstwy żelu kolorowego Shine On i koniec.A do zwykłych żeli kolorowych jak wyżej, plus nabłyszczacz.


Tak tak ja wiem, że nie potrzebują nabłyszczacza ,bo mają piękny błysk. :) Chodziło mi o zwykłe żele kolorowe.

Tosiaczek
31-03-2013, 16:34
Dziewczyny ma któraś z Was ten kolor?
Neon Green
Lakiery Hybrydowe (http://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe-platinium-uv-hybrid-indigo-nails-lab/391-lakiery-hybrydowy-platinium-uv-hybrid-neon-green.html)

Jak tak to dodajcie zdjęcie jak wygląda na paznokciach.
Poluje na taki kolor od tamtych wakacji a nie wiem jaki i skąd zamówić... Wstawcie zdjęcie proszę ..

malinowa
31-03-2013, 19:34
dziewczyny ma ktoś paint żel, odbija się wam folia na nim? Mi to kiepsko wychodzi, odbija się częściowo, ale brudzi się od tej folii cały paznokieć. Utwardzałam ten żel w różnym czasie i efekt ciągle ten sam, poradźcie coś proszę

Drapi
31-03-2013, 19:43
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

musisz dobrze zmyc warstwe dyspersyjna zeby sie folia gdzie indziej nie przykleila i nakladasz zel ktory chcesz i tam kleisz folie. albo zmywasz i kladziesz klej do folii i nakladasz folie :)

malinowa
31-03-2013, 20:33
malowałam tym żelem na zmatowionym pazurku a mimo to folia zostawała nie tylko na paint żelu ale też na pozostałej części pazurka no i na paint żelu nie odbija się ładnie, jest taka jakby taka poświata złota, może ktoś jeszcze coś podpowie?

meg19791
01-04-2013, 11:28
Cześć dziewczyny :)
Tosiaczek wklejam wzornik tam jest zielony o który pytasz
67429

Żel paint jest rewelacyjny ale trzeba zrobić tak:

robię czarnym żelem wzorek- utwardzam 3 min. biorę folię i bardzo szybkim ruchem przykładam i od razu zrywam (tak rach ciach). Zależy jaką folię macie to też ma znaczenie. Ta srebrna i złota w zestawie z żelem INDIGO jest super.

wklejam zdjęcie
67430

Jeżeli będziecie miały pytania chętnie odpowiem :)

Tosiaczek
01-04-2013, 11:38
Meg super ;D Dzięki wielkie ;D Właśnie o taką zieleń mi chodziło ;D

malinowa
01-04-2013, 12:28
meg19791 (http://forum.wzorki.info/members/3206-meg19791.html) dziękuje za podpowiedzi, spróbuje tak jak Ty robisz, tylko napisz czy tą folię trzeba mocno docisnąć czy lekko? Mam folię indigo, a czy ta folia będzie w regularnej sprzedaży w Indigo?

KasiaZbroińska
01-04-2013, 22:58
Malinowa tak będzie ;) i nie tylko ;)
Przepraszam Dziewczyny, że włączam się do dyskusji dopiero teraz, swięta;)

Błagam Was, czytajcie posty, używajcie wyszukiwarki... Ile razy pisałam o one phase?? No tak srednio co druga stronę... x- white, paint gel to samo, już były o nim tematy. Ja rozumiem, że nie macie ochoty wertować tylu postów, ale wlasnie po to jest wyszukiwarka. A uwiezcie mi, co drugi dzień odpowiadac na te same pytania od początku do końca to też nie jest fajnie..(dotyczy rownież fb, e-mail oraz telefonów)

Chyba dopadło mnie wielkanocne zmęczenie ;)

meg19791
01-04-2013, 23:31
dociskasz bardzo mocno :)

malinowa
02-04-2013, 11:58
meg19791 (http://forum.wzorki.info/members/3206-meg19791.html) dziękuje bardzo, spróbowałam zrobić według Twoich wskazówek i jest o niebo lepiej
KasiaZbroińska (http://forum.wzorki.info/members/5893-kasiazbroinska.html) nie było wszystkich informacji o paint żelu o które pytałam, pozdrawiam.

jauntyangel
02-04-2013, 21:23
A to moje pazurki robione hybrydkami indigo :D:

meg19791
02-04-2013, 23:41
Malinowa super, że wychodzi :) służę pomocą jak by co :D
jaunty super kolorki dobrałaś :)

jauntyangel
02-04-2013, 23:57
Dziękować :) Mam gdzieś jeszcze jedną kombinację z turkusem, jak tylko odszperam to wkleję :) Z indigo można naprawdę nieźle cudować :D

jauntyangel
04-04-2013, 01:06
Ogólnie to jestem mega zadowolona z tych lakierów hybrydowych indigo, ale mam takie pytanko: posiadam te buteleczki 15ml, a jak jest z wydajnością tych mini tj.5ml? Bo chciałabym znowu dokonać zakupów tym bardziej, że jest mnóstwo nowości, ale nie wiem czy to się opłaca? Może ktoś mi podpowie?

Poniżej zdjęcie kombinacji z turkusem :)

sylwus1612
04-04-2013, 17:05
Tez chcialam zapytac zapytac na ile wystarcza ta buteleczka 5 ml a do jakich zeli dostaje sie w zestawie folie ? Chyba jestem do tylu z tym wszystkim troszeczke :-p

kropka
04-04-2013, 17:30
Ogólnie to jestem mega zadowolona z tych lakierów hybrydowych indigo, ale mam takie pytanko: posiadam te buteleczki 15ml, a jak jest z wydajnością tych mini tj.5ml? Bo chciałabym znowu dokonać zakupów tym bardziej, że jest mnóstwo nowości, ale nie wiem czy to się opłaca? Może ktoś mi podpowie?

Poniżej zdjęcie kombinacji z turkusem :)
Mam kolorek " summer mint"w wersji 5ml. Użyłam 3 razy ,na paznokcie o normalnej długości, nawet nie widać ubytku w buteleczce. Piękne krycie przy 2 warstwach.

jauntyangel
04-04-2013, 21:45
super, dziękuję :) a może ktoś już zużył całą taka buteleczkę 5ml i potrafi powiedzieć mniej więcej na ile aplikacji wystarczy taka ilość? bo w sumie te 5ml wychodzą trochę drożej niż te 15ml, ale jeśli wystarcza na dłużej(tzn, nie tylko na 5 aplikacji) to lepiej je zamówić, a więcej kolorków do wyboru by było :D

sylwus1612
04-04-2013, 23:13
To superb:-) ja zamowie sobie kilkanascie kolorow 5ml :-)

jauntyangel
04-04-2013, 23:39
A jeszcze takie jedno pytanie: jak to jest z dezynfekcją w indigo? bo na stronie nie ma żadnych produktów do dezynfekcji i teraz chciałam się dowiedzieć z czego to wynika, bo na pewno są jakieś produkty, które indigo preferuje do dezynfekcji i skóry i narzędzi...

beata63
05-04-2013, 08:17
Tez chcialam zapytac zapytac na ile wystarcza ta buteleczka 5 ml a do jakich zeli dostaje sie w zestawie folie ? Chyba jestem do tylu z tym wszystkim troszeczke :-p

ten żel z folią nazywa się PAINT GEL poniżej link do niego
Paint Gel 01 Black (http://www.indigo-nails.com/paint-gel/1061-paint-gel-01-black.html)

Alexandra25
05-04-2013, 16:22
Esept 250ml (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=361&category_id=26)

Zen.
05-04-2013, 20:06
a ja mysle, ze to z tego wynika, że Indigo specjalizuje się w produktach do stylizacji, są inne firmy specjalizujące się w takich preparatach, np Ecolab. do skóry skinsept do narzędzi np aldesan E i a najlepiej autoklaw.

Kasia991
06-04-2013, 01:29
super, dziękuję :) a może ktoś już zużył całą taka buteleczkę 5ml i potrafi powiedzieć mniej więcej na ile aplikacji wystarczy taka ilość? bo w sumie te 5ml wychodzą trochę drożej niż te 15ml, ale jeśli wystarcza na dłużej(tzn, nie tylko na 5 aplikacji) to lepiej je zamówić, a więcej kolorków do wyboru by było :D

Ja skonczylam (prawie, zostalo cos na dnie) buteleczke french 02 i zrobiłam nim conajmniej 8 osób jak nie 9 :)

jauntyangel
06-04-2013, 02:34
Zen ja wiem, że indigo specjalizuje się w produktach do stylizacji paznokci, a dezynfekcją rożne inne firmy :) Raczej chodziło mi o możliwość zakupienia przy okazji tych środków - bo przecież fajnie by było zamawiając np. nowe żele kolorowe mieć możliwość za jednym zamachem uzupełnienia sobie środków do dezynfekcji :) Zapewne źle się wyraziłam :D
Kasia991 bardzo dziękuję za dość konkretne określenie na ile wystarczy taka buteleczka - teraz się upewniłam, że warto zakupić mniejsze buteleczki, a mieć większy wybór i zobaczyć co będzie miało większe wzięcie ;)

Zen.
06-04-2013, 15:42
No niby tak ;) zalezy jak na to spojrzeć :)

sylwus1612
06-04-2013, 22:00
Ja tez dziekuje za odpowiedz :-* na Was dziewczy zawsze mozna liczyc :-)

KasiaZbroińska
08-04-2013, 21:12
Dziewczyny, będzie dezynfekcja także :)

carmenita
11-04-2013, 01:45
Właśnie dotarły do mnie nowe delicje. :D Już pudełeczku Stardust Moonlight powala, próbeczki też cudne w tym hybrydka Marine Girl z One Phase. Jestem ciekawa jaka będzie jego trwałość, bo niestety jak pisałam wcześniej Shine On(czyli również żel bez konieczności nabłyszczania) przy dwóch warstwach popękał i odprysnął. :( Zapewne coś źle robię, ale cóż trzeba próbować. ;) A firma jak zwykle nie zawiodła, dostałam próbeczki kremików i pachną cudnie! Myślę, że zamówię Seventh Heven. :) :love:

Kamillka
12-04-2013, 10:32
Pani Kasiu mam pytanie która z hybryd zbliżona jest do kolorku brzoskwini(pastel) a która to koral (nie widzę tego dobrze na swoim komputerze )i zanim zamówię to wolę zapytać.Z góry dziękuję za odpowiedz.

minimouse
13-04-2013, 15:27
a ja potrzebuje pomocy przy wyborze żelu kolorowego ... potrzebuje ładny miętowy żel a wiem że obrazki w sklepie internetowym nieco przekłamują kolory ... więc który polecacie dziewczyny ??

beata63
14-04-2013, 08:35
Pani Kasiu mam pytanie która z hybryd zbliżona jest do kolorku brzoskwini(pastel) a która to koral (nie widzę tego dobrze na swoim komputerze )i zanim zamówię to wolę zapytać.Z góry dziękuję za odpowiedz.
pastelowa brzoskwinia w hybrydzie to ampricot jest piękna

Kamillka
14-04-2013, 18:28
Do beata63 bardzo dziękuję za pomoc,tak myślałam ale wolałam się upewnić.
Gdyby któraś z Was miała zdjęcie rączek wykonanych tą hybrydą i zechciałaby tutaj pokazać byłoby świetnie!!!!
A jak duża różnica jest między kolorkiem GR01 a summer mint???Może też macie jakieś zdjęcia bo jak napisała minimouse kolorki zawsze się różnią.
Do minimouse ja mam kolor miętowy ale hybrydy GR01 jest naprawdę bardzo ładny,żeliku niestety nie miałam ale ten polecam w 100%.

KasiaZbroińska
16-04-2013, 22:03
Dziewczyny jak jutro będe w pracy to wszystko posprawdzam i porównam ze sobą ;) Na pamięć nie znam ;)

beata63
16-04-2013, 22:13
Do beata63 bardzo dziękuję za pomoc,tak myślałam ale wolałam się upewnić.
Gdyby któraś z Was miała zdjęcie rączek wykonanych tą hybrydą i zechciałaby tutaj pokazać byłoby świetnie!!!!
A jak duża różnica jest między kolorkiem GR01 a summer mint???Może też macie jakieś zdjęcia bo jak napisała minimouse kolorki zawsze się różnią.
Do minimouse ja mam kolor miętowy ale hybrydy GR01 jest naprawdę bardzo ładny,żeliku niestety nie miałam ale ten polecam w 100%.

Zdjęcie paznokci indigowej brzoskwini, a GR01 a summer mint różnią się odcieniem obie piękne

kaka80
16-04-2013, 22:24
mam i GR01 i pastel mint sliczne obie :) jak tylko zrzuce zdjecia to postaram sie wkleic ;)
Gr01 juz wstawie chociaz trudno jest uchwycic prawdziwy kolorek,jest z mieniącymi drobinkami
http://pu.i.wp.pl/bloog/84804636/51241081/Wgiel_v9_medium.jpghttp://pu.i.wp.pl/bloog/84804636/51241081/zimowo_letnie_aZ_medium.jpghttp://pu.i.wp.pl/bloog/84804636/51241081/Pilarskiej_mitowe_7F_medium.jpg

Tosiaczek
17-04-2013, 13:14
beata63 ile warstw trzeba dać tej brzoskwinki żeby ładnie pokryło? Bo muszę jakąś brzoskwinię zamówić dla klientki bo na ślub sobie wymyśliła

Kamillka
17-04-2013, 22:14
Do kaka80 wielkie dzięki.Tak jak pisałam GR01 mam i zastanawiam się czy summer mint jest jaśniejszy czy ciemniejszy albo czy wygląda tak jakby dołożyć do niego trochę turkusu(taki kolor najbardziej by mi pasował).Powiedz mi proszę czy przed hybrydą przedłużasz paznokietki czy poprostu trafiają Ci się klientki z tak ładnymi płytkami bo efekt końcowy świetny!!!

beata63
18-04-2013, 13:08
Do kaka80 wielkie dzięki.Tak jak pisałam GR01 mam i zastanawiam się czy summer mint jest jaśniejszy czy ciemniejszy albo czy wygląda tak jakby dołożyć do niego trochę turkusu(taki kolor najbardziej by mi pasował).Powiedz mi proszę czy przed hybrydą przedłużasz paznokietki czy poprostu trafiają Ci się klientki z tak ładnymi płytkami bo efekt końcowy świetny!!!

kamilka tu masz link do katalogu hybryd
http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow-8.html
pokazywałam na zdjęciu kolor summer mint zdjęcie oddaje kolor, summer mint bardziej wpada w zieleń niż w turkus, w turkus wpada listek mięty z mistero milano
Tosiaczek ja malowałam 2 warstwy, jest dość gęsty

Elizabeth76
18-04-2013, 13:33
mam i GR01 i pastel mint sliczne obie :) jak tylko zrzuce zdjecia to postaram sie wkleic ;)
Gr01 juz wstawie chociaz trudno jest uchwycic prawdziwy kolorek,jest z mieniącymi drobinkami
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

kaka80 a ten pomarańczowy co to za hybryda ??

kaka80
19-04-2013, 10:24
Kamilka summer mint to taka pastelowa zieleń,przygaszona-hmmm...nie wiem jak to napisac:)a Gr01 to jak sama wiesz zywsza zieleń z drobinkami,w weekend postaram sie wrzucic fotki,a na tych zdjeciach akurat są utwardzone pazurki zelem ;) bo tak sobie te panie zazyczyly chociaz dlugosc wlasnie mialy idealną pod hybrydki ^_^
Elizabeth76 to MM zapach lata-sorki Indigo :D
acha znalazłam na fb zdjecie ,ktore wstawila Magda Dziosa https://www.facebook.com/photo.php?fbid=474551792616085&set=a.406210896116842.94075.100001838047056&type=1&theater to zelik z innej firmy -ten miętowy ale idealnie mi pasuje do Gr01 bo mi trudno go idealnie uchwycic
juz mam -tu jest summer mint
http://iv.pl/images/41455062718283505203.jpg (http://iv.pl/)

edytakon
20-04-2013, 20:10
Ja mam brzoskwinkę i kolor jest przeliczny taki jak na fotce wyzej :) prawdziwa brzoskwinka, ktorej szukalam :):)

2 warstwy pięknie kryją.

niunia-dziunia
20-04-2013, 21:25
Dziewczyny, a odpowiada wam gęstość hybryd indigo? Są bardzo gęste. Jestem w szoku, bo do tej pory pracowałam tylko na MM

isa
21-04-2013, 09:36
Mi bardzo odpowiada gęstość hybrydy , ponieważ cieniutko nakladam a one się pięknie kryją kolory sa ładnie napigmetowne . A pracuję tez na hybrydach gelish, nsi oraz bluesky .

meg19791
21-04-2013, 12:35
gęstość hybryd indigo jest odpowiednia tak aby się dobrze rozprowadzała ale nie rozlewała na skórki. Mają dużo pigmentu przez co dobrze kryją :)

Martyna.nails
21-04-2013, 13:06
Bosh!Chce je wszystkie!
Przysięgam,że jakbym wygrała w totka,to bym chyba po zakupach w Indigo już nic nie miała,bo bym u nich wszystko wydała ;) ! Wszystko jest takie cudne!
Hybrytki jak ta lala,mniam mniam!

SN Studio
24-04-2013, 08:27
a co dziewczyny sądzicie o coverch żelowych INDIGO?

kaka80
24-04-2013, 13:40
ja kocham najbardziej cover nr 1,easy shape:D

jauntyangel
27-04-2013, 13:49
A ja mam takie spostrzeżenia: używam hybryd Indigo i jedną mam jednofazówkę i obserwując przy dłuższym noszeniu te hybrydy(na obu dłoniach mam część paznokci pomalowaną normalnymi hybrydami część jednofazówką) stwierdzam, że jednofazówka dłużej wytrzymuje nienaruszona tzn. mam bardzo miękkie i cienkie paznokcie i przy normalnej hybrydzie pokrytej base&top coat ta wierzchnia warstwa lekko żółknie, kolor hybrydy pod nią jaśnieje, a całość razem ma mini pęknięcia. Takie rzeczy natomiast w ogóle nie dzieją się z jednofazówkami, wiadomo przy czterech tygodniach noszenia(tak, tak czterech, bo moje szponki bardzo, ale to bardzo wolno rosną) są lekko bardziej matowe, ale meeeeeeeeeeeeeeeeeeeega elastyczne - moje pazurki mogą się wyginać jak chcą, a ta jednofazówka jest jakby gumowa i wygina się z nimi :skacze: Jestem pod mega wrażeniem, bo żaden lakier tego nie wytrzymywał(wiadomo), żele potrafiły lekko odprysnąć, za too te jednofazówki dają radę :D i już tylko je będę kupować :)

kajka11
28-04-2013, 13:08
A ja jestem mega zadowolona z hybrydy białej do frencha...robilam sobie na stopkach i linie french malowalam cienkim pędzelkiem super sie rozprowadza i nie rozlewa...wygląda ślicznie. polecam!!!!!

jauntyangel
29-04-2013, 11:43
Mam takie pytanie: jak w ogóle idzie Wam ściąganie hybryd indigo? Mam na myśli jednofazówki i te zwykłe - korzystacie z płynów indigo czy traktujecie pazurki acetonem?

KasiaZbroińska
30-04-2013, 21:38
Acetonem nie puści... Ale.... juz niedługo:)

jauntyangel
01-05-2013, 00:06
heh, no tak - pewnie znowu jakaś nowość ;)

isa
01-05-2013, 06:47
Kasiu czekamy z z niecierpliwością, !!!

angelisia871
02-05-2013, 15:10
Hej
Dziewczyny mam takie pytanie wiem ze juz bylo ze te male hybrydy 5 ml ktos pisal ze wystacza na 8-9 ale czego warstw czy pelnych stylizacji (czyli 2 warstwy na paznokcia) bo nie wiem jak to sie oplaca czy lepiej zainwestowac w duze .Te pastele tak kreca :skacze:

Kasia991
02-05-2013, 16:00
Ja zrobilam nimi 9 setów baza, 2x kolor i top :)

angelisia871
06-05-2013, 01:14
A jeszcze zapytam czy o promocjach cos slychac???

sandrus
06-05-2013, 01:46
A ja niedawno poznałam wasze coverki a mianowicie glamour i bling bling.
Oba rewelacyjne:)
Koleżanka znów zakochana w hybrydkach.ja chyba tez się skuszę:)
Rozumiem,ze do sciagania tylko wasz remover??

sylwus1612
06-05-2013, 14:43
Hybrydki maja piekne kolorki i sliczne opakowania :-) podobno promocje sa tylko w grudniu;-(

zosia_29
10-05-2013, 13:05
Szkoda że chwilowo promocji brak...

sylwus1612
11-05-2013, 00:03
Szkoda szkoda ale zamierzam się obkupic w tym roku jak będą promocje :p kuszą mnie neonowe hynrydki czy ktoś może mi coś powiedziecx na ich temat ??

A jeszcze jedno Pani Kasiu mam nabłyszczacz shine on! i zauważyłam że mi pęka na pazurkach ;( co to może być??

kajka11
14-05-2013, 15:45
Moim klientką juz 2 razy połamały sie paznokcie przy kolorkach z shine on..większosc paznokci byla u góry spękana..teraz powiem szczerze ze boje sie go robic i chyba wycofam je z oferty bo boje sie kolejnego przypału..czy ktoś wie o co może chodzic..???

monikacaramida1@gmail.com
14-05-2013, 22:39
:) dziewczyny wypróbowałam piękne pudry kolorowe podkładowe indigo. Są z piękną poświatą. Dołączam zdjęcia. :ok: Są superowe efekt jest powalający.


Te 3 zdjęcie prisma violet 05 nie wygląda jak ten fiolet na stronie nie wiem dlaczego


jak aplikowalas te pudry? Mieszalas z clear gel czy clear gel z pudrem a na to sam cler?

carmenita
15-05-2013, 01:06
Moim klientką juz 2 razy połamały sie paznokcie przy kolorkach z shine on..większosc paznokci byla u góry spękana..teraz powiem szczerze ze boje sie go robic i chyba wycofam je z oferty bo boje sie kolejnego przypału..czy ktoś wie o co może chodzic..???


Miałam dokładnie ten sam problem. :/ Niestety nie otrzymałam odpowiedzi na ten temat, więc dołączam się do pytania ponownie. Co do nabłyszczacza Shine On! to narazie się nie wypowiem czy są jakieś problemy, bo dopiero testuję. :)

isa
15-05-2013, 09:18
Dziewczyny nawet mnie nie straszcie , właśnie zakupiłam Sine On i już jednej klientce zrobiłam , na razie nie dzwoni to może jest ok????? Ale już siedzę jak na szpilkach:(

syrena16
15-05-2013, 10:03
... ja tez uzywam shine on i jak narazie nie mam żadnych problemów. Nawet muszę stwierdzić że jestem z niego zadowolona... Ważne jest jedynie aby paznokieć był dobrze wygładzony polerkami i aby nie nakładac go zbyt wiele..

KasiaZbroińska
16-05-2013, 21:23
Dziewczyny ShineOny to zele nie zostawiajace warstwy dyspersyjnej- czyli zele twarde. Trzeba kłaść je na żele typu buildery (gęste, sztywne). na miększych płytka za mocno pracuje i dlatego pęka. A już najlepszy jest pod nie akryl ;)

kajka11
16-05-2013, 21:29
ja pod te zele używam Perfect Clear i co on jest zły??? a może źle robie, że kłade dwie warstwy???

sylwus1612
17-05-2013, 18:28
Ja kladlam jedna warstwa, uzywam zeli z Indigo i nie sadze ze cos zle robie poniewaz zrobilam juz ze 30 stylizacji i dopiero teraz takie cos :-/ widze ze musze chyba z niego zrezygnowac :-(

agnieszka-x
17-05-2013, 22:29
jak aplikowalas te pudry? Mieszalas z clear gel czy clear gel z pudrem a na to sam cler?

Puder akrylowy z Liquidem. potem jak się już utwardził, zmatowiałam i nabłyszczyłam żelem nawierzchniowym. :)

jauntyangel
21-05-2013, 21:53
Pani Kasiu chciałabym spróbować robić pazurki na szablonie na żelach indigo, ale kompletnie nie wiem który clear najlepiej nadawałby się do tej "roboty":D - co może Pani polecić?

KasiaZbroińska
24-05-2013, 21:52
Na początek polecam perfect clear- ani za gęsty, ani za rzadki :) szkielet zrobisz bez problemu :) potem ewentualnie bedziesz wiedziała czy wolisz rzadszy czy gęstszy :)

jauntyangel
25-05-2013, 00:53
Rozumiem, dziękuję :) A jeśli chodzi o cover który by mi się nie rozjeżdżał za szybko podczas "tworzenia łoża"?

KasiaZbroińska
25-05-2013, 19:36
Stanowczo easy shape cover :)

Zen.
25-05-2013, 20:35
Czy ktoś ma problemy z żelami kolorowymi shine on ? dzisiaj robiłam klientce coral i dzisiaj juz odpryski podobno się pojawiły, żarówki dobre cieniutkie warstwy, jż któryś raz mi się tak dzieje ;/

KasiaZbroińska
26-05-2013, 11:05
7 post od góry na tej stronie

Zen.
26-05-2013, 11:50
położony na easy shape.....

kajka11
27-05-2013, 10:38
Ja przestałam obecnie kupowac shine on ponieważ nie chce problemów. kłade te zele na perfect clear oczywiscie z indigo ...najpierw pojawiaja sie pęknięcia a pozniej odpada zel.a tak naprawdę nikt nam nie potrafi wyjaśnić w czym moze byc problem.

carmenita
27-05-2013, 14:37
Stwierdzam, że lepiej zawsze zakupić coś na próbę po 1 szt. niż później nie wiedzieć co z tym zrobić. Kupiłam jeden kolor i dla bezpieczeństwa więcej już nie kupię, a szkoda, bo patent dobry i wygodny przede wszystkim, ale kto chciałby wieczne reklamacje i stres z tym związany. :/: Co do nabłyszczacza to jest okey, nie zauważyłam takich problemów jak przy kolorówce. Mimo wszystko Indigo to wciąż mój nr 1. :):ok:

KasiaZbroińska
27-05-2013, 22:13
...a tak naprawdę nikt nam nie potrafi wyjaśnić w czym moze byc problem.
Kajka czego z tej wypowiedzi nie rozumiesz? cyt.:
Dziewczyny ShineOny to zele nie zostawiajace warstwy dyspersyjnej- czyli zele twarde. Trzeba kłaść je na żele typu buildery (gęste, sztywne). na miększych płytka za mocno pracuje i dlatego pęka. A już najlepszy jest pod nie akryl.
Napisałam to 16.05.
A jeśli macie jakies pytanie proszę mój nr 609087882 :)

Alexandra25
28-05-2013, 11:25
Hej Dziewczyny mam pytanie odnosnie shellakow a mianowicie czy nakładacie je na żle lub akryl? oraz jak najlepiej zrobić hybrydy z indigo aby nie pękały? Pozdrawiam

kaka80
28-05-2013, 11:40
Kasiu stardust mozna klasc na hybrydy ???? ;)

kajka11
28-05-2013, 12:11
Wszystko zrozumialam juz wczesniej..ale zawsze klade na ten sam zel i nie zawsze miałam problem z pękaniem..wiec moze nie do konca wina jest po stronie zelu który kladziemy pod shine on. A z drugiej strony dlaczego nie ma info na temat tego jaki bedzie najlepszy zel pod shine on na stronie Indigo..skoro to ma tak duże znaczenie w trwałości żelu...

A mam jeszcze pyt odnosci zelu perfect clear...poniewaz przedluzam nim paznokcie i buduje oczywiscie klade primer i base ale zauważyłam ze klientki częściej łamią paznokcie...czy to oznacza ze jest on zelem "miększym"...moze lepiej jest używać buildery skoro jest to zel twardy?

Kattarynka
05-06-2013, 11:47
Kajka11 ja też miałam ten problem z Perfect Clear. Co założyłam paznokcie, to za kilka dni miałam reklamacje. Później na pokazie Indigo dowiedziałam się że do budowania szkieletu powinno się używać buildera, ponieważ perfect clear jest za miękkim żelem.

agaretka
05-06-2013, 14:21
Ja do wszystkiego używam Rose Pink i jestem bardzo zadowolona.

kajka11
09-06-2013, 12:54
Kajka11 ja też miałam ten problem z Perfect Clear. Co założyłam paznokcie, to za kilka dni miałam reklamacje. Później na pokazie Indigo dowiedziałam się że do budowania szkieletu powinno się używać buildera, ponieważ perfect clear jest za miękkim żelem.



No właśnie zauważyłam, że odkąd używam indigo perf.clear to częściej mam reklamacje złamanych pazurków..teraz kupie buildera i mam nadzieje, że już bedzie ok :)

carmenita
11-06-2013, 01:14
Z czystym sumieniem i ja mogę polecić buildera. :D Wspaniała przyczepność i trwałość pazurków. To lubię! :ok: Nie wiem jak tam te nowe żele, które są gęstsze. Domyślam się, że to taka jeszcze mniej rozpływająca się wersja bulidera do budowania specjalnych kształtów. ;)

kajka11
11-06-2013, 11:42
a którą wersję buildera polecacie najbardziej?bo musze teraz kupić i sie zastanawiam..:/:

carmenita
11-06-2013, 16:17
Ja od wielu miesięcy pracuję na tym zwykłym ,pierwszym builderze. Jak napisałam wcześniej mogę za niego poręczyć. Nie wiem jak inne, może ktoś inny jest w stanie porównać je wszystkie.

Aguuu
11-06-2013, 16:34
Dziewczyny mam takie pytanko. Zastanawiam się nad kupnem hybrydki Neon Violet. Czy jej kolor "na żywo" odpowiada kolorowi żelu Neon UV Gel -Violet?

Kamillka
12-06-2013, 13:10
Witam dziewczyny!!!Chciałabym zakupić żel kolorowy albo hybrydę w kolorze limonki, możecie mi powiedzieć który to kolor?będę wdzięczna za odpowiedz.Pozdrawiam!!!

KasiaZbroińska
12-06-2013, 22:23
neon fiolet jest bardzo zblizony, może troszkę w rzeczywistosci ciemniejszy.. nie mam przed sobą wzornika, cięzko mi porównać ale tak mi sie wydaje:)

Co do limonki niestety nie mamy takiego koloru nad czym sama straszne ubolewam :(

builder "stary" jak najbardziej popularny, easy shape builder samopoziomujący ale gęsty i nie piekący :) take your time builder, tak jak ktoś wyzej napisał świetny do nietypowych kształtów ale do pracy na co dzień również:)
jak robicie szkielet easy shape builder to albo forme sciagajcie ostroznie albo dopiero po zbudowaniu bo jest bardzo elastyczny :)

kaka80
24-06-2013, 17:39
Kasiu stardust mozna klasc na hybrydy ???? ;)
ponawiam pytanie :D
acha i jeszcze Kasiu uzywam x-white do frencha-jest mega ,powiedz mi czy obojętne jest ktory nablyszczacz na niego poloze ????-base &top lub shine on???? ;)

a z tym violetem neonowym moze pomoge ja :D tu są na wzorniczkach ;)

kajka11
02-07-2013, 14:42
Powiedzcie mi dziewczyny bo juz nie wiem co robic...uzywalam od dluzszego czasu perfect clear Indigo i klientki zaczely narzekać na pekające paznokcie za wasza radą zieniłam ostatnio na buildera i tez jest problem....a zaczyna sie od takich rysek na paznokciu i potem pęka głębiej..moze mi poradzicie w czym jest problem bo ja nie wiem , moze ktoras z was tez cos takiego miała...powiem tylko ze nablyszczacza uzywałam z Base one Quick Finish..

rouse
04-07-2013, 06:59
Kajka u mnie to samo sie robi na żelu clear,builder oraz pink.na początku myślałam że to żel nabłyszczający , ale po spiłowaniu go okazało się że żel popękał do samej płytki.Sama nie wiem co jest :(

kaka80
04-07-2013, 10:11
hmmm.napiszcie moze dokladnie jak robicie,ja pracuje na nich juz bardzo długo i nic takiego sie nie dzieje...

KasiaZbroińska
04-07-2013, 20:08
Dokladnie tak. Napiszcie proszę, co robicie po kolei i jakich produktów używacie.

kajka11
04-07-2013, 22:43
Ja dzis naprawiałam klientce paznokcie po 2 tyg i miała całe w ryskach, takich pajączkach ale po spilowaniu delikatnie nabłyszczacza okazała sie ze zel ktory byl pod spodem( builder i kolor) byl w całości wiec to raczej wina nablyszczacza a w całości pazurki robie zelami Indigo (baza primer biulder lub perf clear)tylko kolor byl z modeny i nablyszczacz z silcare. nie kazda klientka ma ten problem i nie wiem dlaczego skoro kazdej tym zelem nablyszczalam od jakiegos miesiaca..Niektórym klientka tak bardzo sie porobily ze jak byly paznokcie dłuższe to ten nablyszczacz zaczal pękać głębiej az naruszal zel pod spodem do naturalnej płytki
moze za gruba warstwa byla tego nablyszczacza albo za cienka..niegy nie mialam takich problemów zapytalam w temacie silcare ale nikt mi jeszcze nie udzielil odpowiedzi..A dodam ze zeli Indigo zuywam od dobrych kilku miesiecy i nie mialam problemu z takimi peknieciami ..

KasiaZbroińska
05-07-2013, 21:24
Kochana nie wymagaj, żeby produkty innych marek współgrały z Indigo, bo to zupełnie różne bajki:) gwarantuję Ci, oddam Ci swój pędzelek jak się tak nie stanie, że użyjesz base & top do hybryd jako nabłyszczacza i problem zniknie :)

kajka11
05-07-2013, 23:37
dobrze sprawdze bo go posiadam.. alle zawsze miaala nablyszczacze z innych firm bo czesto zmieniam i szukam tego" jedynego" i nie mialam takiego problemu i a tak na szczescie tylko garstka klientek zwrocila sie do mnie z tym problemem a inne klientki maja wszystko ok.

Elizabeth76
12-07-2013, 15:08
ponawiam pytanie :D
acha i jeszcze Kasiu uzywam x-white do frencha-jest mega ,powiedz mi czy obojętne jest ktory nablyszczacz na niego poloze ????-base &top lub shine on???? ;)

a z tym violetem neonowym moze pomoge ja :D tu są na wzorniczkach ;)
kaka na pierwszym wzorniku na dole od lewej strony czwarty co to za kolorek ??;)

kaka80
12-07-2013, 21:55
Elizabeth ten róż taki ??? to neon pink ;)

Kamillka
20-07-2013, 21:49
Witajcie dziewczyny!czy ktoras z was uzywala juz nowych hybryd?i czy jest dostepny kolor limonki?czy wspolgraja ze stara hybryda podkladowo-nablyszczajaca?

SN Studio
25-07-2013, 15:17
Nowe hybrydy są świetne - klientki przychodzą do nas po 3 tygodniach bez pęknięć i odprysków. Mają także bardzo fajne pędzelki którymi się rewelacyjnie pracuje. W naszym salonie już ich używamy. Dodatkowo ostatnio pozytywnie przeszły testy na słońcu nad morzem - po 5 całych dniach na ostrym słońcu wcale nie zmieniły koloru . Polecamy serdecznie :)

pinusia6
25-07-2013, 20:35
Kolorki rewelacja klientki zachwycone :)

Ale jest ale...
Zakupiłam jakieś 1,5 miesiąca temu hybrydy kolory konsystencja super, rewelacyjnie się nakładają, ładnie kryją, ale one w ogóle nie schodzą w acetonie. Nic a nic ich nie rusza a nawet nie drgnie. Była u mnie klientka której ściągałam french (gelish, kamuflaż mm) zeszlo jak masełko, a indigo po 30 min trzymania nawet nic nie puściło. Musiałam spiłować po czym klientka powiedziała "Myślałam, że to zejdzie w tym płynie, a pani mi spiłowuje? Nie tego oczekiwała" Po czym pani wyszła i prawdopodobnie nie wróci. Jest mi przykro i jestem zawiedziona. Juz nie wiem co mam zrobić...

carmenita
25-07-2013, 21:00
Z tego co wiem hybrydki te rozpuszczają się w Indygowskim removerze.

KasiaZbroińska
25-07-2013, 22:07
Piniusia ale dziewczyny pytają o gel polish indigo, nie hybrydy platinum indigo ;) gel polish rozpuszcza sie całkowicie w acetonie :)

SN Studio
25-07-2013, 23:44
dokładnie - platinum ciężko schodzą pod acetonem, ale gel polish bez problemu - testowaliśmy je w naszym salonie więc z pełną odpowiedzialnością mogę Wam polecić nową linię gel polish :)

pinusia6
26-07-2013, 12:01
Czyli linia platinum nie schodzi w acetonie?

Elizabeth76
26-07-2013, 13:14
SN Studio (http://forum.wzorki.info/members/19393-sn-studio.html) a wstawisz nam wzornik kolorów w realu tych nowych hybrydek ?? Bardzo prosze ;)

KasiaZbroińska
26-07-2013, 22:44
Samo platinum (kolor) schodzi, ale b&t tylko rozmiękczy, więc najpierw trzeba s[iłować top z gory, potem rozpuszczać. przy gel polish wszystko schodzi w acetonie.

pinusia6
27-07-2013, 10:38
No właśnie tak zrobiłam. Elegancko spiłowałam top i kolor nawet nie drgnął nawet po 30 min trzymaniu w acetonie. Ja już sama nie wiem o co come on :blink:

SN Studio
29-07-2013, 21:12
dopiero teraz odczytałem -tak wstawię najpóźniej jutro jak tylko zrobię ładne zdjęcie

---------- Dodano o godzinie 20:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:27 ----------

hej Dziewczyny - w odpowiedzi na Wasze prośby publikuję kolory hybrydek :):)

http://pliki.wzorki.info/images/jkgw.jpg http://pliki.wzorki.info/images/OJN1f.jpg

http://pliki.wzorki.info/images/Ik0xC.jpg http://pliki.wzorki.info/images/PXsK9.jpg
http://pliki.wzorki.info/images/4Ccdf.jpg http://pliki.wzorki.info/images/laS35.jpg

marchewka1
01-08-2013, 15:17
witam, czy uv top gel matt effect mozna klasc na hybrydy? dziekuje za odp

carmenita
01-08-2013, 15:46
Ja jestem zakochana w Neon red. Wygląda bosko zwłaszcza przy opalonej skórze. :D Eksperymentuję czy będzie kompatybilny z inną bazą i twardym nabłyszczaczem i póki co na stopach jest git! ;) :ok:

Kurczę druga sprawa to czy wszystkich tak okropnie piecze w lampie Builder Take Your Time?? Jakiś dramat. ;( Domyślam się, że rozwiązaniem jest cienka warstwa, ale przy prawidłowym budowaniu paznokcia to chyba mało prawdopodobne. Dodam, że mam nowe żarówki, ale żeby aż tak było to nie do zniesienia?

yamayka78
04-08-2013, 03:09
Witam :)
Mam pytanie, czemu hybrydowy french żółknie pod wpływem słońca :/:??? Stosuję b&t i zastanawiam się , czy to wina tego produktu?

kaka80
04-08-2013, 11:10
ja tez zauwazylam ,ze Builder Take Your Time piecze nawet przy malej warstwie ale uwielbiam nim przedluzac bo jest twardy jak beton :D a buduje Easy Shape Builder ten nie piecze ;)
no i ponawiam pytanie czy stardust mozna klasc na hybrydy ???? ;)

SN Studio
05-08-2013, 16:30
jeżeli chodzi o stardusty na hybrydy to nie dajemy gwarancji że się coś nie będzie działo ponieważ po utwardzeniu żel jest nieco twardszy od hybrydy. Jeżeli chcesz uzyskać efekt stardusta na hybrydzie to polecamy gel polish effect - jest to dodatek do hybryd który można użyć na każdy kolor i bez problemu łączyć z hybrydami

Kasia991
07-08-2013, 01:33
yamayka78 mnie również żółknie ale pod innym topem, wiec chyba to wina samej bieli.

markotka
21-08-2013, 16:43
Take Your Time Builder piecze jak wściekły nawet przy cieniutkiej warstwie-jak lakier i jedyny sposób, żeby tego uniknąć to wkładanie i wyjmowanie ręki z lampy co 3sec, jak się przymrozi już nie piecze.

Easy Shape builder też piecze, nieco mniej, ale przy warstwie budującej, tak samo cover easy shape-też piecze.

Kasia991
21-08-2013, 17:51
uzywam easy shape builder i jeszcze żadnej klientki nie piekło:o pewnie zależy od płytki :)

Mam jeszcze pytanko (zdaje się, że gdzieś to już było, ale znaleźć nie mogę) mianowicie. Mam folie i klej i za chiny ludowe nie chce mi sie odbić, czekam az klej zrobi się przezroczysty i kompletnie nic... :(

markotka
21-08-2013, 23:59
ja już się zaczęłam zastanawiać czy z moimi lampami jest wszystko ok, bo mam nowe i odkąd je mam wszystkie babki piszczą, że piecze, raz mniej, raz mocniej :huh: ale TYTB zdecydowanie grzeje jak diabli, bo sama miałam ochotę krzyczeć ;)

carmenita
22-08-2013, 00:58
Mówię ja mam dokładnie to samo, kurczę a niestety dla klientki to niezbyt zachęcające do dalszej wizyty.. :/: Czasami nawet mogą posądzić nas o partaczenie roboty. :/:

markotka
22-08-2013, 10:05
dokładnie, dlatego ja już tego żelu nie używam, a szkoda, bo jest bardzo fajny, można całą rękę na raz zrobić, ale cóż....

jealousgirl
22-08-2013, 15:38
Dziewczyny, ile trzyma wam indigo gel polish w połączeniu z bazem i topem gelisha?
Przecieracie bazę suchym wacikiem/pędzelkiem czy od razu kładziecie kolor? Kombinuję już jak mogę. Platinum UV położyłam właśnie koleżance i kolor genialny, konsystencja super - trwałość sprawdzam.

A gel polish po tygodniu odprysł na kciuku, po 12 dniach zszedł z dwóch paznokci płatem, a reszta się trzymała 16 dni. Czego to może być wina?

Pozdrawiam! ;)

malutkaistotkaa
23-08-2013, 09:16
dziewcyzny jak z zelam od indigo dobre sa??
zastnanawiam sie nad kupnem:)
jak kamuflaz
bialy i clear??:)

markotka
23-08-2013, 23:16
biały mam igloo-świetny, gęsty i mega biały
cover nr 2 ma najbardziej naturalny kolor i nr 1 ciut jaśniejszy
cover glamour-piękny, do stylizacji ślubnych idealny
clear'y nie przypadły mi do gustu

salonadamek
24-08-2013, 22:00
Odnośnie gel polish; Ja kładę na baze creativa a top mam mollona i 3 tygodnie wytrzymują na dłoniach a na stopach bardzo długo.

kaka80
24-08-2013, 23:59
malutkaistotka kup sobie probki,wyprobujesz sobie sama ,bo kazdemu co innego odpowiada ;)ja na nich pracuje-dla mnie super^_^

Anna Gorońska
25-08-2013, 00:52
A ja czekam na opinie nowej lapmy , ktora wprowadziło Indigo jak juz ktos bedzie miał prosze piszcie o d razu jak i co.....

Paticzek
25-08-2013, 10:02
Dziewczyny, a ja zakupiłam próbki Gel polish żeby srpóbować i nie wiem czy trafiłam na jakąś zła partie czy jak, sa tak gęste i glutowate ze ciężko uzyskac jakikolwiek równomierny efekt :/: Miałyście taki problem? Moze to kwestia kolorów mam blue bamboo i electric iced tea....
Do tej pory używałam cnd i mm, to zupelnie inna konsystencja

agaretka
27-08-2013, 16:09
Jaki żel możecie mi polecić do naturalnej płytki( jednak nie silikonowy, żeby współgrał z twardymi żelami) oraz do pracy na szablonie. Aktualnie pracuje na Pinku ale chciałabym jakieś cleary. Czy builder clear nada się, jak trzyma się naturalnej płytki?

markotka
27-08-2013, 21:34
mam pytanie o folię, ostatnio odbijałam ją na warstwie dyspersyjnej, ale średnio to wyszło i dlatego zamówiłam sobie klej do folii i tutaj moje pytanie, bo w opisie jest informacja, żeby na kolorowy żel nałożyć żel wybłyszczający, zmatowić go i na to klej, następnie folia i znowu żel wybłyszczający, a czy na opracowanym żelu clear też można odbić folię (po uprzednim nałożeniu kleju) i dopiero wtedy pokryć żelem wybłyszczającym?

kaka80
27-08-2013, 22:05
markotka myślę,ze nie bedzie problemu ;)
agaretka moze perfeckt clear lub easy shape bulider:]
Paticzek to prawda są o wiele gęstsze ale idzie je opanowac ;) kwestia gustu ...

markotka
28-08-2013, 21:33
agaretka u mnie builder ładnie trzymał się naturalnej płytki

Kamillka
01-09-2013, 15:40
Witam dziewczyny.mam pytanko czy mogę połączyc hybrydę platinum(kolor biały) z hybrydami polish(baza i top) ponieważ kolor bieli gel polish jest nieciekawy:(....

magdalenasteinhof
01-09-2013, 21:41
no właśnie też kupiłam biel z polisha i jest taka bardziej naturalna biel niż taka śnieżna a szkoda... więc jestem ciekawa , ale domyślam się że to raczej nie problem

markotka
04-09-2013, 15:41
Odbiłam folie na zmatowionym paznokciu, odczekałam aż klej wyschnie, pięknie się odbiło, położyłam nabłyszczacz i kto mi teraz powie, czemu nabłyszczacz razem z folią mi odłazi???

sylwia3d@gmail.com
04-09-2013, 23:56
Hej mam pytanie czy polish gel rozpuszcza sie wam w acetonie czy tylko w firmowym remowerze . Używam bazy i topa gelish przy innych połączeniach schodzi do strzału jednak z indigo mam problem ...-_-

dorota.m
05-09-2013, 11:52
nie próbowałam w acetonie, w Indigo'wym removerze schodzą bez problemu :]

malwina305
07-09-2013, 00:39
Witajcie:)

Ja właśnie zastanawiam się nad wprowadzeniem hybryd u siebie i mój wybór wacha się miedzy Mistero Milano, a Indygo, na razie na korzyść Indygo bo jak wiadomo chciała bym zakupić od razu więcej kolorków, a można w mniejszych pojemnościach, na razie doczytałam się że pod względem trwałości lepsze są platinum polecacie?? I też rodzi mi się pytanie do Pani Kasi bo o tych kolorkach małych na początek myślałam o ok 10-15 no i duża baza, top, i te inne płyny które będą mi potrzebne do wykonania, czy macie jakiś zestawik, bo wiadomo w zestawie taniej:) A na stronce doszukałam się tylko zestawu czerwieni i coverów, a chodzi mi oto żeby był zestaw z topem baza primerem i tymi płynami abym o niczym nie zapomniała:) Pozdrawiam:)

Agnieszka Praska
12-09-2013, 10:33
Czy ktoś ma problem z folią silver07 nie odciska się wogóle ani na paincie ani na kleju :/ wszystkie inne sa ok a ta ani drgnie

Dolcia
12-09-2013, 20:14
Spróbuj przetrzeć folie cleanerem,powinno pomóc :)

malutkaistotkaa
13-09-2013, 09:32
rowniez kusi mnie Indigo
ale MM jest srednie zaczynajac od slabego krycia pastelowych jasnych kolorow rzechodzac do fatalnego schodzenia hybryd...
ja nie bralabym MM wez Indigo!!!

Agnieszka Praska
14-09-2013, 12:51
Spróbuj przetrzeć folie cleanerem,powinno pomóc :)

Nic to nie daje :(
Probowalam juz wszustkiego :/

Dolcia
14-09-2013, 15:24
Hmm to nie wiem mi się ona ładnie odbija na kleju, na paincie średnio folie udaje mi się odbić ;/ Szkoda że nie pomogłam

zosia_29
14-09-2013, 15:46
Na paincie w ogóle trudno się odbija a jak się odbije to przy nabłyszczaniu złazi.... :(

mada.o.o
21-09-2013, 15:42
Ja pracuję na indigo i shellacu są bardzo fajne. Z tym ,że mam tą"NOWA" hybrydę gel polish nie platinium. Kiedyś miałam i były z nią problemy.Małe pojemności Indigo na plus bo można mieć więcej kolorków. Ładnie się rozpuszcza. Ja przyznaję,ze basa jest z shellaca i top również łaczą się bez problemu. Top do hybryd z indigo tez mam używam do wszystkich stylizacji żelowych.Polecam

carmenita
25-09-2013, 21:02
Szybkie pytanko: czy Rose Pink dobrze nadaje się do budowania paznokci zarówno na formie jak już np. na zdobieniach?

Kamillka
26-09-2013, 16:07
Czesc dziewczyny.zobaczylam na stronie Indigo hybryde gel polish w kolorze milky white.jaki to dokladnie kolorek czy jest bielszy od french white czy bardziej mleczny od niego.bede wdzieczna za odpowiedz.

---------- Dodano o godzinie 15:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:58 ----------

Carmenita.ja osobiscie wole budowac na builder clear bo dla mnie rose pink jest za rzadki,mialam probke tego zeliku i wydaje mi sie barsziej mleczny niz przezroczysty wiec ja nie polozylabym go na zdobienie. Czy ktoras z was ma hybryde gel polsh kolor milky white?jaki to odcien?mam french white gel polish i ta biel niestety mi sie nie podoba(bardziej mleczna niz biala) a ja wole taka biala czysta:-) czekam na odpowidz.

agaretka
26-09-2013, 18:02
Carmenita ja pracowałam na tym żelu, jest fajny pod względem użytkowym ale french i zdobienia nie wyglądają pod nim tak ładnie.

Kasia991
27-09-2013, 00:38
Carmenita, ja rose pinkiem "buduję" czy też "dobudowuję" naturalki, do żelu na formie polecam builder, albo easy shape :)

ruda3000
29-09-2013, 16:54
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję że mi pomożecie. Szukam z hybryd kolorów: granatowego ale nie perłowego, zielonego butelkowego i szarego ale nie za ciemnego ani nie za jasnego (ciężko mi wytłumaczyć ) mam nadzieję, że zrozumiałyście mniej więcej o co mi chodzi :)

Możecie mi coś doradzić?? Pozdrawiam gorąco. Aga

madzia1298
08-10-2013, 12:28
oj szkoda że nikt nie zna odpowiedzi na twoje pytanie odnośnie szarego koloru....też go szukam...

kaka80
08-10-2013, 13:43
ta paletka pod spodem to hybrydy -B04 to taki gleboki granat,reszte sprawdze w pracy i dam znac;)

yamayka78
09-10-2013, 03:56
Witam :)
Mam pytanie , które już padło na forum , ale nie padła odpowiedż...
Czy Matt Top Gel Uv można stosować na hybrydę?
Dziękuję za szybką odpowiedż :)

madzia1298
09-10-2013, 11:45
Witam :)
Mam pytanie , które już padło na forum , ale nie padła odpowiedż...
Czy Matt Top Gel Uv można stosować na hybrydę?
Dziękuję za szybką odpowiedż :)
Można

kaka80
17-10-2013, 12:02
ruda niestety nie mam takich hybryd :/:
a teraz prosba do INDIGO!!!!!! plis niech cover bling bling wroci w takiej formie jak byl kiedys !!!!!!!! teraz jest tak MEGA gęsty,ze bardzo trudno się go rozklada ;(:why::why::why:plisssssss....................... .......
moje klientki są zrozpaczone ;(;(;(
za to hybrydy gelish są teraz o niebo w lepszej rzadszej konsystencji,przez co bardziej wydajne,top takze (i teraz po przetarciu nie matowieje):ok::ok::ok::ok:

markotka
17-10-2013, 14:58
ruda niestety nie mam takich hybryd :/:
a teraz prosba do INDIGO!!!!!! plis niech cover bling bling wroci w takiej formie jak byl kiedys !!!!!!!! teraz jest tak MEGA gęsty,ze bardzo trudno się go rozklada ;(:why::why::why:plisssssss....................... .......
moje klientki są zrozpaczone ;(;(;(
za to hybrydy gelish są teraz o niebo w lepszej rzadszej konsystencji,przez co bardziej wydajne,top takze (i teraz po przetarciu nie matowieje):ok::ok::ok::ok:

a zmianę w kolorze bling bling też zauważyłaś? Bo wg mnie zmienił się też kolor, tak samo jak glamour...

kaka80
17-10-2013, 22:21
tak,tak dokladnie :/: w taki brzoskwiniowy teraz wpada:(TĘSKNIE ZA STARĄ WERSJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;(

markotka
17-10-2013, 23:35
ja już nawet pisałam do firmy, bo zdębiałam jak otworzyłam nowe opakowania a tam zupełnie inne żele... zmienili recepturę-taka była odpowiedź. Myślę, że jak więcej osób poprosi o korektę, to coś z tym zrobią, przynajmniej taką mam nadzieję.

kaka80
18-10-2013, 19:15
dokladnie,mnie poprosili abym przyslala ta starą i tą nową wersje dla porownania,pewnie ze im posle jesli chodzi o gel polish ale kurcze nie mam juz bling bling :(a to na nim mi najbardziej zależy....

jesli ma ktos bling bling jakąś resztke tej nowej wersji i tej starej to plis poslijcie im i napiszcie ,ze to dla porownania ,aby uwierzyli ze jednak się roznią ........wtedy napewno cos zrobią

markotka
18-10-2013, 22:00
ja niestety nie mam :/:

kaka80
19-10-2013, 20:58
myśle,że nie bedzie potrzeby.....(chociaz fajnie by bylo gdyby sie ktos znalazł,kto moglby te probki przeslac dla porownania)... bo Indigo stanęło jak zawsze na wysokosci zadania i przyjrzy się problemowi:ok:^_^

ania38
20-10-2013, 01:33
mam pytanie czy Wy też macie ceny podane w euro na stronie sklepu?

dziś weszłam tam po raz pierwszy i przeraziłam się:((

_kasiunia_4
20-10-2013, 11:00
spokojnie, na stronie www po prawej str na górze możesz zmienić walutę na złotówki :)

edytakon
20-10-2013, 12:35
Dokładnie Aniu, to dla ułatwienia pewnie dla każdego co innego :)

fetunia
02-11-2013, 23:18
Jesli chodzi o zel bling bling to ja mam:)

A jesli o ceny w euro chodzi to tak jak dziewczyny powiedzialy u gory, chyba ze ktos jest gdzies poza PL:) to widzi w euro

---------- Dodano o godzinie 22:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:13 ----------


Można

Ja nakladam i nic sie nie dzieje;)

kaka80
03-11-2013, 12:56
Bling Bling powrócił w takiej formie jak był wcześniej:skacze::skacze::skacze::yess::yess::yess ::ok:

sandrus
04-11-2013, 16:38
oooo a jak to sie stało,że jest już taki jak był dawniej?

kaka80
04-11-2013, 18:21
okazało się,że jakaś felerna partia wyszła ....;]

gonia1203
05-11-2013, 00:32
ktoś może podzielić się opinią o nowej lampie indigo, byłabym baaardzo wdzięczna ponieważ zastanawiam się nad jej zakupem :]

Monika Gollob (nikusia)
06-11-2013, 15:04
Dziewczyny nie wiem gdzie wstawic ifo odnosnie
POKAZU W BYDGOSZCZY
to wrzuce tutaj


Mamy zaszczyt zaprosić Was na pokaz produktów marki Indigo Nails Lab oraz Noble Lashes, który odbędzie się 30.11.2013 ( sobota) w godz 11:00 – 14:00

Tematem pokazu będzie:
- szybkie zdobienia salonowe
- zdobienia jesienno – zimowe, sylwestrowo – karnawałowe
- “szalejemy z hybrydą” czyli hybryda nie musi być nudna
- Paint Gel na różne sposoby...

Produkty Indigo zaprezentuje Wam Ewelina Fedorowicz

oprócz tego
- prezentacja marki Noble Lashes
- nowe trendy w stylizacji rzęs ...

POKAZ JEST BEZPŁATNY!

Ilosc miejsc ograniczona, dlatego prosimy o zapisy! :D

fetunia
12-11-2013, 00:50
Jesli chodzi o lampe to polecam w 100%
Bardzo szybko utwardza .Przyklad szhine on w normalnej lampie 2 min w tej 15 sek i juz suche. Bardzo czujne czujniki;) Do wyboru rozne opcje czasowe . Ja jestem baaaaaardzo zadowolona z tej lampki;)

Chocolata
12-11-2013, 22:40
Jakby ktoś chciał to mam 15 ml. nowego żelu Bling Bling ze starych dostaw.

Gdyby ktoś był zainteresowany innymi żelami to proszę PW bo mam na odsprzedaż kilka nowych produktów

katisia244
13-11-2013, 22:21
Kiedy bedzie w sprzedaży lampa ccfl? Bo jak narazie jej nie ma :(((

Indigo Nails Lab
19-11-2013, 00:07
Witajcie, Dziewczyny!

lampa CCFL powraca do oferty w Styczniu 2014, czekamy na jej dostawę

magdalenasteinhof
19-11-2013, 21:21
no to super bo też bym chciala ją mieć :)
tak na marginesie dziękuje dziewczyną z indigo za jak zwykle szybką i pachnącą przesyłkę oraz gratisiki:)
i jak was nie kochać?!:P

Indigo Nails Lab
20-11-2013, 02:46
Dziękować! dziękować!:*

agaretka
21-11-2013, 23:58
Kiedyś przemknęło mi kopytko do skórek na stronce indigo za ok 30 zł w kolorze chyba złotym z taką zakręconą końcówką tzn nie prostę tylko kąt 90 stopni hehehe Możecie mi pomóc bo nie mogę teraz znalesć.

katisia244
23-11-2013, 20:35
Kochane prosze o pomoc! Chce zmienic produkty z mistero milano na indigo lub spn... nie mam pojecia co wybrac. Czy do clear builder musze używać bazy? Pomóżcie mi i doradzcie....

markotka
24-11-2013, 14:43
pracuję w większości na indigo, więc mogę doradzić, tylko jakie konkretnie produkty Cię interesują? Ja bazę daję zawsze, wtedy nie mam nigdy zapowietrzeń, jak bazy nie dawałam, to u niektórych osób masa trochę liftowała

Kasia991
24-11-2013, 16:57
Bazę zawsze warto dać, a jest ona bardzo wydajna wiec jeden wydatek na długi czas ;)
oprócz buildera polecam jakiś rzadszy żel typu rose pink albo perfect clear do naturalków, chyba, ze lubisz tylko gęściochy:)
Z coverów, moim zdaniem najpiękniejsza jest 2, pasuje praktycznie do każdej plytki, a produkty indigo sa naprawde świetne jakosciowo wiec polecam ;)

katisia244
24-11-2013, 18:07
ja osobiście lubie gęste żele i raczej na takich tylko pracuje. Zamówiłam sobie jak na razie Easy Shape Builder. Czy pod niego też musze kłaść baze? Jeżeli tak to kłade baze póżniej na to cienka warstwa builderu, kolor/cover i buduje?

markotka
24-11-2013, 18:36
na bazę kładziesz od razu cover albo kolor, nie ma potrzeby kłaść jeszcze builder'a. Potwierdzam, że z coverów najładniejsza 2, ale jak lubisz gęste, to może 4, bo z easy shape trochę przypieka.

katisia244
24-11-2013, 20:15
a możecie mi napisać krok po kroku manicure hybrydowy produktami indigo gel polish?

Kasia991
25-11-2013, 01:32
robisz tak samo jak każdymi innymi hybrydami ;) baza, 2x kolor i top.
gel polishe sa troche gestsze niz platinum wiec kolor trzeba tak miziac,zeby sie fajnie rozłozył i żeby nie było za duzo, ale generalnie hybrydy rewelacja.
Co do cienkiej warstwy żelu po bazie, a przed kolorówką ja bym jednak dała, nie wiem czy ja cos zle robilam ale mi lubiły sie zapowietrzac bez tego. Teraz nie mam tego problemu w ogole. Niekotre kolory są też na tyle rzadkie, że bez problemu mozna je dac po wybudowaniu.

Kamillka
30-11-2013, 16:44
Czesc dziewczyny czzy ktoras z was ma moze do esprzedania zel bialy igloo white medium?niestety tego zelu juz nie bedzie bo dzwonilam do firmy a tylko na nim pracuje ,no chyba ze wiecie jaki z innej firmy jest identyczny?blagam o odpowiedz, jestem załamana!!!

amorek
30-11-2013, 17:35
;(;( Co Ty mówisz?? ;( to chyba jakaś pomyłka.. ja też już od wielu wielu miesięcy na nim pracuje.. Dobrze, że ostatnio zamówiłam jeszcze 30stkę

Kamillka
30-11-2013, 22:48
Niestety nie zartuje!!!prawdopodobnie pracuja nad jakims nowym zelem ale czy bedzie podobny do igloo white medium tego nie wiadomo!kurde dlaczego go wycofali?zawsze jak cos jest ok to albo cos zmienia na gorsze albo wycofaja!jestem wsciekla jak nie wiem co!!!

mada.o.o
01-12-2013, 09:41
Witam. Spn ma nie które podobne produkty, ich Angel jest taki sam ,a nawet ciut bielszy o igloo white cream. Konsystencja taka sama. Więc i moza maja podobny do medium. Albo po zmienić na igloo white cream:) Jest świetny sama na nim pracuje już długo

---------- Dodano o godzinie 08:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:29 ----------

A jeszcze mam pytanko pracujecie na hybrydach indigo?? Chodzi mi dokładnie o base bo kolory i topy znam bardzo dobrze. Ale jestem ciekawa basy?? Jak długo się trzyma? Czy odpryskuje i czy rozlewa się przy nakładaniu?? Proszę dajcie znać

gonia1203
03-12-2013, 21:15
witam, potrzebuje pomocy w wyborze koloru, poszukuje od dawna jasnego bordo.ciemnej czerwieni chodzi mi o ten kolor ze zdjecia ch01 nie widze go w sklepie indigo, w gre wchodza hybrydy platinum, one phase, poniewaz mam wybrane z tej serii dwa kolory a chcialabym skorzystac z promocji ;)

Kamillka
04-12-2013, 14:40
Ja bym wybrala kolor R02 z platinum ,mam go i wyglada tak samo jak ten z wzornika,ale czy to jest ten sam nie mam pojecia.

kaka80
04-12-2013, 19:10
gonia zadzwoń do Indigo i się zapytaj bo nie kiedy nie ma w sklepie wystawionych;)
mada jesli chodzi o baze to ta z Gel Polish jest sredniogęsta ,moim zdaniem hybrydki na niej trzymają się super,nie odpryskują i nie rozlewa się,sama uzywam ;)

Kasia991
05-12-2013, 00:45
Mnie też się wydaje że r02 bedzie ok, mam go nawet na pazurach prezentuje sie super :)

kajka11
11-12-2013, 11:42
Dziewczyny czy ma moze któraś z was problem z base&top platinium? moje klientki skarżą sie ze nablyszczacz sie sciera przy koncach i po całej dlugości ..ja osobiście zrobilam sobie french..oczywiście cale paznokcie na zelach indigo..basa, cover ,x-white i base&top...i po tygodniu czasu moje paznokcie wygladaja tak paskudnie ze szok! nablyszczacz sie pościeral z koncówek..przez co odpryskuje french i paznokcie wgladaja jak brudne..Zglaszalam to juz przy ostatnim zamowieniu,,,kupilam wtedy kolejny duzy top dostalam w gratisie jeszcze maly i znowu to samo...Dzwoniłam do firmy w poniedzialek mieli to sprawdzic i mi wieczorem oddzwnic i cisza...

Kasia991
11-12-2013, 18:49
Mnie też się ścierał, albo po kilku dniach był matowy więc zmieniłam i problemu brak.
Spróbuj może topu z gel polisha, te hybrydy są duzo lepsze :)

kajka11
11-12-2013, 21:02
Kasiu a jak zmieniłas top to co dajesz teraz pod hybryde? base z gel polish?

Kasia991
11-12-2013, 21:35
ja zmieniłam akurat na gelisha, ale wiem, że kolekcja gel polish jest lepsza od standardowych hybryd. Osobiście mam kolorówkę gel polish i mimo tego, ze kolory sa gestsze od platinum pracuje sie nimi fajne i dobrze sie trzymaja:) jesli top gel polish to najlepiej tez i baze. Ja ogolnie nie bylam zadowolona z base&top platinum bo hybrydy u niektorych po kilku dniach odpryskiwały...
Co do Twojego problemu napisz do Indigo i zapytaj czy mozesz wymienic na top i baze za jakas doplata? Moze akurat :)

fetunia
12-12-2013, 01:19
co do igloo white medium jakby ktos chcial to ja mam jeszcze na stanie ;)

co do bordo - to one phase 21 ;) podobny bardzoooo i idealnie kryje juz przy jednej wartwie ;)

co do base and top - ja osobiscie nie mam problemu,a caly czas go uzywam.. nie polerujecie za bardzo paznokci przed base and top?

angelisia871
12-12-2013, 13:32
Dziewczyny mam pytanie ktory kolor czerwony na zywo jest fajny chodzi o hybrydy polish?? Poszukuje krwistej czerwieni lub cos w bordo.

kaka80
12-12-2013, 13:43
u mnie czesto idzie Cranberry albo Red Delicious (http://www.indigo-nails.com/gel-polish/1197-indigo-red-delicious-gel-polish.html) a bordo Cherry Brownie moze, ja czesto uzywam nr 21 One Fashe (http://www.indigo-nails.com/gel-polish/1405-cherry-brownie-gel-polish.html)

angelisia871
12-12-2013, 13:55
A jeszcze zapytam o Paradox i london bridge ma ktos moze zdjecia ??

kaka80
12-12-2013, 14:10
mam ale na telefonie,a tu chyba nie da sie przeslac bezposrednio?? ^_^

angelisia871
12-12-2013, 14:27
nie mam pojecia hmmm to moze zapytam czy ktorys z nich wpada w szary???

fetunia
13-12-2013, 00:20
London Bridge ;) ale nie jest tez typowo szary;)

malutkaistotkaa
13-12-2013, 09:18
london bridge sliczny mam go nawet sama nosilam polecam:)
ja mam od nich shine on i widze ze na 1 ece tez sciera sie z koncowek nei mam pojecia dlaczego...

hexa70
16-12-2013, 00:31
Kiedy bedzie w sprzedaży lampa ccfl? Bo jak narazie jej nie ma :(((

ile żarówek ma ta lampa???.....ja mam z 1 i niestety paznokcie z dużego i małego palca nie utwardzają się.....widziałam w reklamie jednej z niemieckich firm lampę z 3 żarówkami....jak taka będzie w Polsce to od razu kupuję....w tej lampie pazurki robi się ekspresowo........

amorek
16-12-2013, 00:54
Kiedy będą w sklepie pilniki?

sylwus1612
20-12-2013, 13:24
a jak termo żele z Indigo ? Wszystko z nimi w porzadku?Ponieważ zastanawiam się nad zainwestowanie w nie <3

Elizabeth76
21-12-2013, 11:48
Czy hybryda London Bridge Gel Polish to w rzeczywistości kolor szary ?? ;)

angelisia871
21-12-2013, 15:18
Dla mnie to taki szary z odrobina jakiegos b jasnego moze pastelowego fioletu (mam nadzieje ze wiesz o co chodzi) hmmm aczkolwiek bardzo daleeekooo mu do fioletu.Takie moje wrazenie po odkreceniu niestety na paznokciach jeszcze nie mialam.Mam nadzieje ze nie wprowadzam w blad

A ja mam pytanie odnosnie neonow
Czy jest jakas roznica w odcieniach neonow w roznych wersjach tzn polish ,platinium,gel neon ???

katisia244
23-12-2013, 22:49
Czy rasy shape buder można kłaść na naturalna płytkę?

chantelle_
24-12-2013, 23:22
Dziewczyny kładłam hybrydkę Indigo gel polish chic nude na zmatowiony żel, utwardzałam 2 warstwy po 2 minuty, kładąc top hybrydowy zauwazylam przy skórkach takie ''smugi'' tak jakby hybryda się nie utwardziła, żarówki mam dobre..Nie wiem co jest..Ktos mial podobnie?

sora-imagica
25-12-2013, 12:51
Dziewczyny czy ma moze któraś z was problem z base&top platinium? moje klientki skarżą sie ze nablyszczacz sie sciera przy koncach i po całej dlugości ..ja osobiście zrobilam sobie french..oczywiście cale paznokcie na zelach indigo..basa, cover ,x-white i base&top...i po tygodniu czasu moje paznokcie wygladaja tak paskudnie ze szok! nablyszczacz sie pościeral z koncówek..przez co odpryskuje french i paznokcie wgladaja jak brudne..Zglaszalam to juz przy ostatnim zamowieniu,,,kupilam wtedy kolejny duzy top dostalam w gratisie jeszcze maly i znowu to samo...Dzwoniłam do firmy w poniedzialek mieli to sprawdzic i mi wieczorem oddzwnic i cisza...

Używam Base&Top do wszystkich stylizacji żelowych i nie zauważyłam takiego problemu u siebie. Może spróbuj następnym razem po nałożeniu jednej warstwy B&T zmatowić ją lekko i kolejny raz przemalować. Ja tak robiłam w przypadku gdy po wyjęciu z lampy pazurek nie błyszczał się jak należy(głównie kolor, z frenchem mi się nie zdarzyło).

Kasia991
25-12-2013, 16:31
Ja przy żelowych też nie mam problemu i nadal go używam, ale przy hybrydach problem był, dlatego zmienilam :)

tomaszka
29-12-2013, 14:58
Dziewczyny nigdzie nie mogę się dowiedzieć: DLACZEGO w sklepie nie ma lakierów do paznokci Indigo, mimo, że w prasie branżowej idzie reklama jako nowość i na dodatek do końca roku 2+1 gratis. Cena jest podana tylko jaka szkoda, że NIGDZIE tych lakierów nie ma. Po prostu nie istnieją. Za dwa dni koniec roku a nikt ich nie widział i żaden z dystrybutorów nie wypowiada się mimo, że pytam na różnych forach. Może wy jesteście kochane lepiej poinformowane?:huh:

kaka80
29-12-2013, 20:27
lepiej z rana zaraz zadzwon do nich bo moze sa a nie wstawili jeszcze ....wtedy bys sie jeszcze załapala na ta promocję ;)

angelisia871
04-01-2014, 14:15
Dziewczyny może ktoras napisać mi jak używać Matt effect?? Czy utwardza się go w lampie?? Daje się na nablyszczacz czy na kolor bezpośrednio czy może na zmatowiony nablyszczacz??? Przeciera się go ?? Na filmiku yt jest ze sam się matowi mi to nie wychodzi,:-/

maddy
04-01-2014, 18:41
Orientujecie sie kiedy i czy wogole w sklepie internetowym będa dotępne wzorniki kolorów??

kaka80
05-01-2014, 10:51
angelisia871 matt top dajesz bezposrednio na kolor/french ,zmatowieje dopiero jak wyciągniesz z lampy i go przetrzesz cleanerem ;)

kajka11
06-01-2014, 19:28
dziewczyny jak kładziecie transparentne mgiełki gel polish? z kazdym kolorem mozna je laczyc?
a i jeszcze pytanie odnoście foli..wszystkie mi sie scieraja a tam gdzie kladlam na caly paznokiec i na nia dodatkowo warstwa zelu aby zabezpieczyc i dopiero nablyszacz...wszystko odchodzilo bokami...?

maddy
07-01-2014, 00:41
Dziewczyny czy kładziecie shine on na 'mokry' zel kolorowy? Do tej pory tak robilam i wszystko bylo ok, od jakiegos czasu paznokcie zaczely pękać...

amorek
07-01-2014, 10:13
Dziewczyny czy kładziecie shine on na 'mokry' zel kolorowy? Do tej pory tak robilam i wszystko bylo ok, od jakiegos czasu paznokcie zaczely pękać...

Mam taki sam problem ;/ pęka mi okropnie nabłyszczacz.. Trzeba zabezpieczać jeszcze warstwą jednofazówki?

Elizabeth76
07-01-2014, 10:32
Po potwierdzeniu meilem przez indigo o nadaniu przesyłki po jakim czasie dostajecie linka ze śledzeniem przesyłki ??

A i jeszcze jedno czy w danych do wysyłki jest że można podać numer telefonu dla firmy kurierskiej ?? bo co ja sie tej opcji naszukałam hmm i nie znalazłam

madzia1298
11-01-2014, 21:53
Dzisiaj pierwszy raz kładłam hybrydę gel polish. Niestety zawiodłam sie na niej. Malowałam 4 warstwy:wow: i nadal nie pokryła dokładnie. Najgorzej wygląda przy skórkach.Nie wiem czy może być powodem fakt,że użyłam do skórek zmiękczacza z MM. Kupiłam ostatnio 6 kolorków gel polish.Mam nadzieję,że szybko uda mi się je okiełznać :)

Elizabeth76
12-01-2014, 03:44
madzia1298 (http://forum.wzorki.info/members/15132-madzia1298.html) a jaki kolor ?? Ja kupiłam i jestem bardzo zadowolona :)

madzia1298
12-01-2014, 13:51
kolor Very Berry.Nałożyłam go na gelishową odżywkę i może to jest przyczyną.Do tej pory kładłam na nią Platinum i współgrały.Pokombinuje jeszcze i zobaczymy...

Kamillka
12-01-2014, 15:08
Ja ten kolor klade na baze gel polish po wczesniejszym przetarciu suchym wacikiem i nie mam problemu,klade dwie warstwy.

madzia1298
12-01-2014, 22:11
Przecierałam vitagel ale widocznie nie wspólgra z gel polish. Nastepnym razem użyje normalnej bazy.

sora-imagica
12-01-2014, 22:28
Mam taki sam problem ;/ pęka mi okropnie nabłyszczacz.. Trzeba zabezpieczać jeszcze warstwą jednofazówki?

Z tego co wiem to żeli typu "szkło" nie powinno się nakładać na mokry żel. Tylko i wyłącznie na zmatowiony. Jeżeli pracujecie techniką "kolor na końcu" to polecam nałożyć dodatkową warstwę żelu budującego, zmatowić go i wtedy nabłyszczyć. Albo po prostu zmienić top na taki, który zostawia warstwę dyspersyjną/jest miękki.


Po potwierdzeniu meilem przez indigo o nadaniu przesyłki po jakim czasie dostajecie linka ze śledzeniem przesyłki ??

A i jeszcze jedno czy w danych do wysyłki jest że można podać numer telefonu dla firmy kurierskiej ?? bo co ja sie tej opcji naszukałam hmm i nie znalazłam

Ja jeszcze nigdy nie dostałam maila z informacją o przesyłce. Natomiast kilka razy otrzymałam wiadomość sms od Indigo, że w danym dniu mogę się spodziewać dostawy od kuriera. Natomiast jeżeli chodzi o podawanie numeru kurierowi to robią to raczej automatycznie, gdy nadają przesyłkę. Nie trzeba nigdzie wyrażać zgody. A jeżeli kurier nie dzwoni to najprawdopodobniej taką umowę ma podpisaną z pracodawcą(nie ma w obowiązku dzwonić do klienta).

kajka11
13-01-2014, 09:37
A jak trzeba przecierać baze gel polish ? ja przecieralam i cały wacik mi sie do niej kleił.

Elizabeth76
13-01-2014, 10:27
Ja jeszcze nigdy nie dostałam maila z informacją o przesyłce. Natomiast kilka razy otrzymałam wiadomość sms od Indigo, że w danym dniu mogę się spodziewać dostawy od kuriera. Natomiast jeżeli chodzi o podawanie numeru kurierowi to robią to raczej automatycznie, gdy nadają przesyłkę. Nie trzeba nigdzie wyrażać zgody. A jeżeli kurier nie dzwoni to najprawdopodobniej taką umowę ma podpisaną z pracodawcą(nie ma w obowiązku dzwonić do klienta).
U mnie DPD ma punkt odbioru paczek i jak maja numer do nadawcy paczki to dzwonia trzeba ja osobiście odebrać ,a jak nie to ta paczka wieki koczuje u nich az kurier sie zlituje i rozwiezie ja czekałam na swoją od 3 do 7 stycznia to dość sporo .Bo jakbrałam z allegro tym samym kurierem mieli mój numer telefonu to babka dzwoni i paczka była na drugi dzień. Nie wiem czy w uwagach następnym razem ten numer wpisać żeby podali dla kuriera :huh:

Kamillka
13-01-2014, 15:23
A jak trzeba przecierać baze gel polish ? ja przecieralam i cały wacik mi sie do niej kleił.

Ja przecieram jednym zdecydowanym ruchem no i wacik bezpylowy oczywiscie:)

kajka11
13-01-2014, 17:45
Ja przecieram jednym zdecydowanym ruchem no i wacik bezpylowy oczywiscie:)
oczywiscie ze wacikiem bezpyłowym to robie...tylko ze ja tak dotykalam a moze wlasnie trzeba zdecydowanym ruchem to zrobic. a czy jesli sie nie przetrze bazy to czy ma to wpływ na trwałość hybryd?