PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach INDIGO Nails Lab



Strony : [1] 2 3 4 5 6

kasiek2501
30-04-2011, 19:24
a ja mam pytanie czy z hybrydkow sa kolory do frencha? bo z tego co widze chyba nie ma :( ale wole sie upewnic.

dizzzy_girl
01-05-2011, 22:29
kasiek - jest frenchowa biel ;)

Elizabeth76
02-05-2011, 09:00
Zgodnie z obietnicą, dumą i radością... :
Hybrid Platinum UV - lakiery hybrydowe o trwałości platyny!!

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu





czy ta czerwień w pierwszym rzędzie ostatnie to R02 ??

Wena
02-05-2011, 11:25
Oooo wygląda ciekawie :) pewnie za jakiś czas zamówię jakieś próbeczki :) Ciekawa jestem liqudiu, bo od dawna szukam czegoś o mało intensywnym zapaszku.

agnieszka-x
04-05-2011, 23:19
:) dziewczyny wypróbowałam piękne pudry kolorowe podkładowe Indigo. są z piękną poświatą. dołączam zdjęcia. :ok: są superowe efekt jest powalający.


te 3 zdjęcie Prisma Violet 05 nie wygląda jak ten fiolet na stronie nie wiem dlaczego

Elizabeth76
05-05-2011, 08:01
agnieszko bardziej bym powiedziała ze to granatowy ;)

NiCoLa
05-05-2011, 12:08
kolorki rzeczywiście bardzo ładne :)
ale faktycznie ten Prisma Violet wygąda jak niebieski

dizzzy_girl
05-05-2011, 12:17
Wow świetne kolorki!! Trzeba zbierać kasę na jakieś zamówionko :D

agnieszka-x
05-05-2011, 13:15
Tak dziewczyny kolorki są wypasione. i takie żywe. Nie trzeba grubej warstwy aby były kryjące. Co do tego fioletu to może faktycznie coś pomieszali bo na fiolet nie wygląda. już jak otworzyłam go to mi się wydawały inny ale pomyślałam że może z połączeniem z płynem zmieni się. ale mimo wszystko kolorek fajny. :D

NiCoLa
05-05-2011, 13:29
Agnieszko zgadzam się z Tobą, mimo, że kolorek nie ten co w nazwie to odcień i tak ma prześliczny :)

zosia_29
05-05-2011, 15:51
Kolorki są świetne :D

przytulanka86
05-05-2011, 21:44
Mmm soczyste kolorki cudeńka

pinusia6
08-05-2011, 17:57
Ja równiez się zastanawiam nad tymi frezami

Jaka jest różnica między tymi frezami?? Bo mają paseczki czerwony zielony i żółty a w opisie jest napisane że wszystkie są do ściagania masy :)

Proszę o odp :)

pinusia6
09-05-2011, 12:42
Czerwony jest najmocniejszy, żolty najdelikatniejszy. Polecam czerwony :) Pięknie masa schodzi:)

A czy będzie dobry dla początkującej?? :P

I jak z wytrzymałością?? :)

KasiaZbroińska
09-05-2011, 18:58
Pewnie, że bedzie dobry :) A wytrzymalość...hmmm... ciężko powiedzieć...ale ja od roku go nie zmieniałam ;)

kasandra262
10-05-2011, 07:59
Dziewczyny mam pytanko o primer który jest najlepszy? i czy w ogóle są w porządku bo chcę sobie zamówić takie cóś:P

pinusia6
10-05-2011, 18:52
Pewnie, że bedzie dobry :) A wytrzymalość...hmmm... ciężko powiedzieć...ale ja od roku go nie zmieniałam ;)

Ooo to świetnie :) I widzę że jest taniutki :) A czy pasuje do frezarki JD?? :]

KasiaZbroińska
10-05-2011, 19:11
Jasne że pasuje!
Jesli chodzi o primery to różnica jest zasadnicza: jeden jest na bazie kwasu, drugi nie ;)
Acid primer jest primerem kwasowym, dlatego używamy go do paznokci problematycznych. NAtomiast bezkwasowy używamy do każdych pazurków :)

syrena16
14-05-2011, 19:08
Czy możecie mi powiedzieć jak bardzo oryginalne kolory pudrów róznią sie od fotek tu i na stronce? Na ile te kolory sa realne

Pozdrawiam?




Kochani o to część kolorówki akrylowej INDIGO. jak tylko zostaną zrobione kolejne zdjęcia to będzie ciąg dalszy :)
Każdy kolorowy akryl kosztuje tylko 19zł:)

http://images8.fotosik.pl/1321/e8661c0bd0f21c4d.jpg (http://www.fotosik.pl)

KasiaZbroińska
14-05-2011, 19:49
Syrenko w zasadzie to nie zauważyłam żeby odbiegaly... na prawdę myśle, że nie ma w nich różnicy. mogłabym zrobić zdjęcie paletki, na którą na kładałam kolory, ale i tak wszystko zależy od swiatła dziennego, oświetlenia, aparatu czy też ustawień monitora... Myśle, że w przypadku tych akryli spokojnie możesz się sugerowac tą paletką:)
Natomiast podkładowe czy metalik dużo tracą, bo w rzeczywistości są przepiekne. Bardzo polecam nowe akryle metaliczne. są cudne i mega plastyczne :) piękne kwiaty z nich wychodza :) a końcówki kolorowe..mmmmm... marzenie:)))

barbara_kawka
14-05-2011, 22:10
Syrenko w zasadzie to nie zauważyłam żeby odbiegaly... na prawdę myśle, że nie ma w nich różnicy. mogłabym zrobić zdjęcie paletki, na którą na kładałam kolory, ale i tak wszystko zależy od swiatła dziennego, oświetlenia, aparatu czy też ustawień monitora... Myśle, że w przypadku tych akryli spokojnie możesz się sugerowac tą paletką:)
Natomiast podkładowe czy metalik dużo tracą, bo w rzeczywistości są przepiekne. Bardzo polecam nowe akryle metaliczne. są cudne i mega plastyczne :) piękne kwiaty z nich wychodza :) a końcówki kolorowe..mmmmm... marzenie:)))

yh i w tym momencie zaluje ze nie pracuje akrylem... ;(

asiekfr
15-05-2011, 08:49
pudry metaliczne :slina: .... chyba znowu sie zglosze do Choco :)

minimouse
15-05-2011, 14:52
ja zastanawiam się nad zmianą moich żeli i zastapienie ich żelami indigo ... tylko zastanawiam się czy nie są dla mnie troche za drogie ... zawsze sobie powtarzam że jak kupie następny 30 ml żel to sprawdze na ile setów mi starczy ... niestety na słowach się konczy ...
czy ja dobrze rozumiem ze do żeli indigo trzeba używać bazy ?? czy żel cover lub biały można nałożyć bezpośrednio na cienką warstwe żelu budującego ?? i nie wiem co lepsze mistero milano czy indigo ??

plushak
15-05-2011, 15:02
Mini obydwie firmy mają dostępne próbki myślę że powinnaś kupić i wypróbować, każda firma jest inna i każdej z nas może co innego przypasować, pytając w temacie indigo otrzymasz pewnie odpowiedzi pozytywne dot produktów indigo a nie mistero ;-)

Chocolata
15-05-2011, 15:04
Mini jedna i druga firma posiada w sprzedaży sample, więc jesli obawiasz sie kupowac duze opakowania to polecam wypróbowanie. Ja robie na obu firmach i z obu jestem bardzo zadowolona. I pisze to nie dlatego, że jestem dystrybutorem, tylko przetestowalam obie i wracają do mnie klientki po 3-4 tyg. noszenia. Zero zapowietrzeń, można dopasować je do każdej karnacji klientki. Naprawdę warto!

minimouse
15-05-2011, 15:10
a ten żel bazowy jest potrzebny czy po primerze można od razu budujący ??

Chocolata
15-05-2011, 15:57
Mini... wiadomo, że im dokladniej zrobisz pazurki wg instrukcji producenta, tym lepszy powinien być efekt końcowy. Po to się tworzy całe "rodziny" produktów, aby stylizacja trzymała się jak beton. Każdy producent daje gwarancję tylko wtedy, jeśli spelnisz wszelkie normy jakie on założył tworząc produkt. Nawet kupując drewnianą podłogę nie wsadzisz pod którąś z warstw specjalnej pianki jaką sugeruje producent - nie uzna on potem reklamacji i nie zagwarantuje trwałości materiału.
Możesz na własną rękę zaniechać stosowania niektórych produktów, zamiennie dać coś innego, ale musisz się liczyć potem z tym, że może to przynieść nieprzewidywalne konsekwencje.

minimouse
15-05-2011, 18:28
czyli potrzebuje baze cover biały i budujący aby zrobić porządne paznokcie ... a wie ktos może na ile klientek mniej więcej starczy 30 ml żelu ?? tak około ...

Alicja Chrzanowska
15-05-2011, 18:41
minimouse (http://forum.wzorki.info/members/2031-minimouse.html) żele cover Mistero Milano są żelami 3-fazowymi czyli zgodnie z naszą terminologią służą do wykonania wszystkich faz budowania paznokci i nie wymagają stosowania żelu podkładowego. Covery MM można stosować bezpośrednio na płytkę zaraz po użyciu primera. W najbliższych dniach wprowadzamy nowym odcień coverka, więcej szczegółów na naszej stronie.

Z racji, iż jest to temat poświęcony produktom INDIGO prosiłabym pytania dotyczące produktów MM zadawać w wątku http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/1526-mistero-milano.html :)

KasiaZbroińska
15-05-2011, 19:50
KOchana żele budujące indigo sa żelami jednofazowymi, więc spokojnie możesz zrobić nimi wszystko (warstwa bazowa, budujaca i nabyłyszczająca). Natomiast jesli używasz covera i dasz pod niego bazę to nie ma opcji by coś sie zapowietrzylo. Zawsze jak żel jest napigmentowany to lepiej baze dać, ale można sprobować najpierw bez. wszystko zależy od paznokci i sposobu użytkowania. MOje klientki przychodza co 6 tygodni i wszystko jest jak książka pisze:) Rekord mialam 10tygodni. Kilka razy się zdarzyło, ale to nie były stale klientki tylko przychodziły jak juz stwierdzały że paznokcie mają za duże odrosty...
A na ile starcza?? hmmm.... no ja mam 4 klientki dziennie na pazurki przez pięć dni w tygodniu. taki żel mam na około 3 tygodnie. czyli wychodzi około 60.wszystko zalezy od tego jak dużo masy kładziesz... Moje klientki to w wiekszości naturalki, więc tego żelu kłade stosunkowo mało. Kiedys liczyłam, że koszt paznokci zrobionych na produktach indigo w calości to ok. 15zł:) Są bardzo wydajne. Kup sobie probeczki. U mnie w sklepie często są promocje z 15% rabatem, więc wyjdzie jeszcze taniej :)

Lady26
16-05-2011, 13:15
Bardzo mi się podobają te żele i będę musiała sobie zakupić jakiegoś białaska, coverka nr 4 i cleara. No i ten bazowy też się przyda, a przy okazji rzucę się na oliwki :love:. Jaki biały żelik z indigo możecie polecić,żeby był naprawdę BIAŁY? No i nie za rzadki :) Ps- kiedy jakieś rabaciki będą w sklepiku? :)

KasiaZbroińska
16-05-2011, 15:33
Gesty i bardzo biały jest igloo white cream :) Polecam, dam sobie ręke obciąć że będziesz zadowolona :) A rabaciki są co jakiś czas u różnych dystrybutorów, trzeba obserwować wątek :)

Lady26
16-05-2011, 15:58
Świetnie! Jak tak napisałaś o tym białym żeliku to wydaje się,że jest dla mnie stworzony :cwaniak2:
Nie ma co się zastanawiać- trzeba otworzyć swój umysł i portfel ^_^ na nowe doznania!

KasiaZbroińska
16-05-2011, 16:15
Lady to daj znac jak go przetestujesz:) Ten żel jest o konsystencji pianki, wiec baaardzo latwo sie nakłada, mimo ze jest gęsty :) nie rozlewa się i mozna na raz zrobic 5 pazurków:)

Lady26
16-05-2011, 17:27
Na pewno dam znać,sądząc po konsystencji i Twoim opisie, już czuję,że to będzie najlepszy biały żelik, jakim miałam okazję pracować...
Mam nadzieję,że uda mi się je zakupić jeszcze w tym tygodniu. :] Dzięki za pomoc!

unita
18-05-2011, 18:36
zaczely mnie interesowac te zele:) ale mam pytania.
Jezeli chodzi o hybrydy- czy trzeba matowic paznokiec przed nalozeniem bazy?
W ofercie macie bialy zel ale nie ta pianka tylko ten drugi. Czytalam ze jedna wartswa idealnie pokrywa, czu nadaje sie do nalozenia na warstwe budujaca?

Elizabeth76
18-05-2011, 19:25
zaczely mnie interesowac te zele:) ale mam pytania.
Jezeli chodzi o hybrydy- czy trzeba matowic paznokiec przed nalozeniem bazy?

co do pierwszego pytania wystarczy przeczytać opis na stronie sklepu :)

Sposób użycia:
Na zmatowioną płytkę nakładamy odtłuszczacz, primer. Następnie nakładamy cienką warstwę Indigo Base & Top Coat i utwardzamy w lampie LED: 30sec. Standard : 4x9 ( 36 Wat ) : 1min. Następnie nakładamy Indigo Platinium Uv Hybrid i utwardzamy w lampie LED: 30sec. Standard : 4x9 ( 36 Wat ) : 1min. Przy niektórych kolorach czynność powtarzamy. Aby nadać paznokciom piękny połysk nakładamy jako ostatnią warstwę nabłyszczającą Indigo Base & Top Coat i utwardzamy w lampie LED: 30sec. Standard : 4x9 ( 36 Wat ) : 1min. Na koniec przemywamy warstwę dyspersyjną.

unita
18-05-2011, 19:42
dzieki za odpowiedz, a tak na marginesie chyba po to jest ten temat zeby zadawac pytania, wiec zgryzliwosci sa absolutnie niepotrzebne:)

KasiaZbroińska
18-05-2011, 22:31
Pazurki matujemy ale tylko bloczkiem!!! :)

Co do żeli białych są ich cztery :) ale spoko, chyba chodzi igloo white medium :)
Jest mega, mega bialy i baaaaardzo napigmentowany. Można polożyć go na opracowaną warstwe budującą, ale trzeba wcześniej pokryć bazą lub żelem budującym (cieniutka warstwa, tak by była warstwa dyspersyjna. po to, by łatwiej przetrzec usmiech :) )

Chocolata
18-05-2011, 23:22
Ja wlasnie wytestowalam na kilku klientkach ten Igloo White Cream i jestem w szoku! Miałam juz podobne zele jesli chodzi o konsystencje ale ten przebija wszystkie!!!!
To będzie naprawdę PRODUKT ROKU:}

barbara_kawka
18-05-2011, 23:50
dzieki za odpowiedz, a tak na marginesie chyba po to jest ten temat zeby zadawac pytania, wiec zgryzliwosci sa absolutnie niepotrzebne:)

unitko nikt nie jest zgryzliwy ;) ela tylko odpowiedziala na twoje pytanie :D

Lady26
19-05-2011, 09:29
Wow! To ja tym bardziej go teraz pragnę :)

---------- Dodano o godzinie 08:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:27 ----------


Ja wlasnie wytestowalam na kilku klientkach ten Igloo White Cream i jestem w szoku! Miałam juz podobne zele jesli chodzi o konsystencje ale ten przebija wszystkie!!!!
To będzie naprawdę PRODUKT ROKU:}


WOW! To mnie już NIC nie jest w stanie odwieść od zakupu tego białaska! :cwaniak2:

unita
19-05-2011, 10:11
Można polożyć go na opracowaną warstwe budującą, ale trzeba wcześniej pokryć bazą lub żelem budującym (cieniutka warstwa, tak by była warstwa dyspersyjna. po to, by łatwiej przetrzec usmiech :) )

czyli ta baza jest wtedy konieczna?? bez niej nie bedzie sie trzymal? pytam, bo teraz mam bialy z abc i jego daje sie na zmatowiona powierzchnie, chcialabym sie dowiedziec czy wasz zel jest podobny do niego:) ale chyba najlepiej jak zamowie probke:D

KasiaZbroińska
19-05-2011, 10:24
Na zmatowioną powierzchnie nie, dlatego, że ciężko Ci go będzie ładnie przetrzeć. Wystarczy warstwa jednofazowego żelu zamiast bazy :)

layla
19-05-2011, 11:11
Kasiu jeżeli clear czy pink jest żelem jednofazowym to nie ma konieczności stosowania bazy bo jak sama nazwa wskazuje to żel przeznaczony jest jako i warstwa podkładowa-czy dobrze myślę? jeżeli chcę położyć cover to wystarczy ze pod nią położę jedną cienką warstwę clear lub pink.

syrena16
23-05-2011, 11:20
Jeszcze jedno małe pytanko:
ilu gramowe sa te pudry kolorowe i jaki wtedy użyć liquid? szybkoschnący czy normalny?


To jeszcze jedno

Jaka jest różnica miedzy podstawowymi a podkładowymi pudrami?
Czy to znaczy że podkładowe nie nadaja sie na 3d ? jest inna paleta kolorów i dlatego pytam.


Czy do hybryd tylko lampa led czy uv zwykła tez bedzie ok?

KasiaZbroińska
23-05-2011, 19:55
Syrenko wszystkie odpowiedzi masz na stronie sklepu :)
Zwykła lampa UV również będzie odpowiednia, ale wtedy czas utwardzania wydłuża się do 2min.
Pudry mają 7g i uzywasz do nich liquidu standardowego, takiego, by TOBIE się dobrze pracowało:)
Akryle podkładowe są trudniejsze w opanowaniu kwiatków, gdyż maja troszkę inną strukturę, jednak jest to wykonalne :) Polecam akryle metaliczne, są podobne do podkładowych a baaaardzo pastyczne :) i pięknie się mienią:D

syrena16
24-05-2011, 21:51
Dziękuje serdecznie za odpowiedz. Przepraszam że sama nie poszukałam odpowiedzi na moje pytania ale moje dziecko nie zawsze pozwala mi na moje wędrówki po internecie.
Bardzo cieszy mnie informacja o praktycznym zastosowaniu pudrów podkładowych.
Szkoda że paleta kolorów nie jest wspólna dla obu grup... ale jak to mówią praktyka czyni mistrza... Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

urbanka1
26-05-2011, 09:19
Witam!
Kupiłam produkty Indigo do manicure hybrydowego i jestem bardzo z nich zadowolona. Kolory są piękne, i z utrzymywaniem się nie mam jak zarazie żadnych problemów :)
Mam jednak 2 pytania:
- raz jak nakładałam już 2 warstwę koloru to na powierzchni (po włożeniu do lampy) na 2 paznokciach zrobiła się jakby fala, nie wiem czy może to nie od za grubej warstwy, bo teraz już tak się nie dzieje.
- i 2 pytanie- jakie kolory z hybrydowego mogę użyć do frencha? Ponieważ nie chcę kupić zbyt ciemnego i kryjącego koloru na bazę.
Pozdrawiam serdecznie :)

KasiaZbroińska
26-05-2011, 10:39
urbanko żel Ci się pokarbował prawdopodobnie przez to, że nie wymieszałaś lakieru ;) mocno nim potrząśnij przed użyciem :) nie przymrażaj równiez tylko od razu utwardź tyle ile ma być (zwykła lampa uv 2 min, led 30sec)
Jesli chodzi o frencha ja używam bazy, następnie french, później znów baza:)
Możesz też użyć kolorku tego---> Platinium UV Hybrid 15ml P01 (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=175&category_id=24)
To jest przeźroczysty róż, perłowy, mieniący sie na rózne kolorki.
Niedługo będzie większy wybór kolorów lakierów do frencha :)

urbanka1
26-05-2011, 10:57
Dziękuję za odpowiedź :)
Faktycznie przymrażałam każdą warstwę przed prawidłowym utwardzeniem, teraz tak nie będę robić :)

barbara_kawka
26-05-2011, 11:03
Dziękuję za odpowiedź :)
Faktycznie przymrażałam każdą warstwę przed prawidłowym utwardzeniem, teraz tak nie będę robić :)

ja chyba nawet wiem skad ci sie to wzielo :) chyba w ostatnich Paznokciach jest artykul z tym ze innej firmy ;) tak wiec widac roznice są :D
kurcze fajnie by bylo gdyby biel miala opcje cienkiego pedzelka :D wiadomo : do frencha ;)

urbanka1
26-05-2011, 11:33
Prawda, tam było przymrażanie :)
Ale teraz już wszystko wiem

---------- Dodano o godzinie 10:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:31 ----------

A nie możesz użyć własnego pędzelka do frencha? Będzie Ci wygodniej

Malyyyyna
26-05-2011, 17:21
czy ten zel igloo mozna stosowac na opracowany paznokciec juz? czy trzeba go zatopic w clearze?

KasiaZbroińska
26-05-2011, 18:53
MAlinko można, ale wczesniej cieniutko bazy bądź innego żelu przeźroczystego, by łatwiej było przetrzeć uśmiech :)
Dziewczyny jest wersja z cieńszym pędzlem, ale trzeba powiedzieć przy zamówieniu :) Poza tym można używać tego lakieru jak normalego białego żelu- przecieramy usmiech czystym pędzelkiem :)
Co do przymrażania.... można przymrozić ale niech to trwa jakieś 20sec chociaz ;)

minimouse
29-05-2011, 21:55
a ja chciałam powiedzieć ŻE ... ten budujący żel jest bardzo czuły na światło uv ... robilam jak zawsze starałam się nie trzymać zbyt blisko a i tak "skurczy byczek" załapał mi w pojemniczku :( no i pędzelek mam do wyrzucenia więc uważajcie kochane ...

KasiaZbroińska
30-05-2011, 00:14
mimi budujący w pędzelku?? O jakim żelu dokladnie mowisz??

minimouse
30-05-2011, 10:56
żel w pojemniku ale pędzel do nakładaniu żelu taki zwykły :) ... a żel mam tem perfect clear Perfect Clear 50ml (http://www.lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=62&category_id=20)

KasiaZbroińska
30-05-2011, 11:44
No ale wiesz... żal sam się nie utwardzi ;)Wszystkie żele są wrażliwe na światło, dlatego chowamy je w ciemnych miejscach i nie zostawiamy na słońcu :)

syrena16
30-05-2011, 20:02
Ja mam jeszcze jedno pytanko...
poszukuje idealne DLA MNIE pędzle . Po zakupie dziesiątek... myśle o indygo...
Dziewczyny interesują mnie pędzelki do zdobień i akrylu z indigo...


Co myślicie o nich?

layla
31-05-2011, 00:36
Ja mam do akrylu #6 -jest bombowy.Nie jest duży jakby sie komuś to wydawało.Idealnie robi się kwiatuszki malusieńkie jaki] i duże.Ma bardzo ostry czubeczek.Polecam bo wart swojej ceny.A ten desing mhh... -na początku sobie leżał na szafeczce bo aż szkoda było mi go używać.:]

Emilia B.
31-05-2011, 09:23
też sie zastanawiam nad zakupem pędzla do akrylu.... :)

Agnieszka Praska
31-05-2011, 16:41
dzisiaj wyprobowalam hybrydki :D czerwony jest cudowny taki soczyscie krwisty:love: jest poprostu mega :D wlasnie nosze o na pazurkach :D aplikacja jest dziecinnie prosta:skacze:
natomiast "rozem" frenczowym sie troszke rozczarowalam :( wyglada zupelnie inaczej niz na stronce i jest bardziej brzoskwiniowo pomaranczowy niz rozowy i jeszcze ta fioletowa poswiata
po przemalowaniu nim na frencha paznokiec wygladal jakby koncowka mega zzolkla po solarium:/:

Elizabeth76
31-05-2011, 16:44
agulusia a ta czerwień to R02 ??

Agnieszka Praska
31-05-2011, 17:32
tak r02 :D
jest bardziej soczysty niz na focie ;) i ciutenke ciemniejszy

urbanka1
31-05-2011, 19:05
To ja dodam zdjęcie BR01, bo jestem równie nim zachwycona co klientki czerwienią RO05 :)
http://i.pinger.pl/pgr210/381bdfad000681304ddf79f8/DSC03629.JPG

---------- Dodano o godzinie 18:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:03 ----------


dzisiaj wyprobowalam hybrydki :D czerwony jest cudowny taki soczyscie krwisty:love: jest poprostu mega :D wlasnie nosze o na pazurkach :D aplikacja jest dziecinnie prosta:skacze:
natomiast "rozem" frenczowym sie troszke rozczarowalam :( wyglada zupelnie inaczej niz na stronce i jest bardziej brzoskwiniowo pomaranczowy niz rozowy i jeszcze ta fioletowa poswiata
po przemalowaniu nim na frencha paznokiec wygladal jakby koncowka mega zzolkla po solarium:/:


Agulusiu a mogłabyś mi powiedzieć, który to konkretnie kolor?
Bo sama chciałam sprawić sobie jakiś różowy kolor do frencha i może zrezygnuję z tego koloru co piszesz.

Elizabeth76
31-05-2011, 19:07
urbanka poka jak na pazurku wyglada ta czerwień R005 ?? :D

Agnieszka Praska
31-05-2011, 19:53
urbanka ja mam P01;) jest bardzo transparentnym lakierem co akurat wcale mi nie przeszkadza ale zeby mial krycie jak pokazane jest na stronie to ze 3-4 warstwy trzeba;)
jak klientka chce delikatne pazurki nie rzucajace sie w oczy to jest super:)

urbanka1
01-06-2011, 22:00
jak tylko komuś będę robiła to postaram się zamieścić zdjęcie :)

naturalia
02-06-2011, 16:29
A ja mam pytanko, czy obowiązuje jeszcze promocja na próbki? We wcześniejszych postach wyczytałam że do 8 sztuk dodawane są 2 gratis? Czy są to jakieś losowe próbki czy można je wybrać? i czy ta promocja obowiązuje w jakimś konkretnym sklepie czy ogólnie? Właśnie się zastanawiam nad zmianą swoich żeli na Indigo - brzmią całkiem iteresująco :)

urbanka1
03-06-2011, 09:18
Dodaję zdjęcie RO4 :) w rzeczywistości wychodzi trochę ciemniej niż na zdjęciu.

Mam jeszcze 1 pytanie do szkoleniowca Indygo.
Jak to wygląda ze ściąganiem hybrydy? Wczoraj zrobiłam plasterki na każdy paznokieć nasączone acetonem i trzymałam je tak ok. 12min, a ściąganie okazało się bardzo ciężkie.
Lakier zaczął się łuszczyć i to nie na wszystkich paznokciach.
Może lepiej byłby gdybym moczyła paznokcie.
Prosiłabym o podpowiedź :)

KasiaZbroińska
03-06-2011, 12:58
Tak- promocja obowiązuje:)
Będą nowe kolory do frencha:)
Przed rozpuszczaniem trzeba zmatowić:)

Agnieszka Praska
03-06-2011, 18:07
urbanka sciaganie niestety nie wyglada tak pieknie jak mialo byc;) mnie dzisiaj na trzech odpryski sie porobily bo przywalilam reka w biurko i chcialam sciagnac( 3 dni temu nakladalam) zmatowilam, moczylam 10 minut w acetonie i nic...sciagalam pilnikiem:] ;)

urbanka1
03-06-2011, 19:51
To trochę do duszy... bo dla (moim przynajmniej) klientek ważne było, że jest to metoda bezpilnikowa ;)
no nic trzeba sobie radzić :)

naturalia
04-06-2011, 00:19
Aż takie pancerne są? A może aceton jakiś niedobry? A właściwie to nasuwa mi się pytanie, czy Indigo nie ma w planach wprowadzenia specjalnego płynu do rozpuszczania hybryd? :ok: Może wtedy nie było by tak trudno ich usunąć? Byłby pewnie odpowiednio przystosowany:)

urbanka1
04-06-2011, 00:41
Święte słowa :)
Może nie pancerne, ale ciężko schodzą, trzeba im pomóc w znacznym stopniu pilnikiem oraz bloczkiem.

naturalia
04-06-2011, 01:00
A jak paznokcie pod nimi się zachowują? W końcu chodzi o to żeby zminimalizować ingerencję w płytkę, a skoro tak ciężko się ich pozbyć to się zastanawiam czy pazurki się nie nadwyrężają za mocno?

Chocolata
04-06-2011, 10:28
Stosuje hybrydy juz jakies dwa miesiace.. kilka pan zrobilo sobie przerwę bo sa zachwycone swoimi paznokciami i tylko robą mani i lakier zwykly. Pazurki sie wszystkim wzmocnily, nie sa juz papierkowe jak po zwykłych żelach. Ja od początku zdejmuje nablyszczacz pilnikiem, potem do 5 min aceton i reszta delikatnie polerką. Nie ma żadnych uszkodzeń płytki, tylko przed moczeniem w acetonie smaruje grubo paluszki balsamem wokół paznokci.

naturalia
04-06-2011, 12:49
To ja już nie mogę się doczekać na paczuszkę, aż mnie ciekawość zżera =) Zaraz wypróbuję na swoich paluszkach =)

urbanka1
04-06-2011, 17:01
Faktycznie, paznokcie wyglądają po zdjęciu bardzo ładnie. Tylko trzeba delikatnie polerować podczas ściągania :) Dzięki dziewczyny za rady

KasiaZbroińska
06-06-2011, 21:16
No niestety na rynku są dostępne różne acetony (o różnym stężeniu) i nie każdy radzi sobie ze ściąganiem hybryd. Już niebawem (być może w piątek) wprowadzimy Remover, który bardzo ułatwi ściąganie hybryd :) I będzie pięknie pachniał i nie będzie wysuszał skóry :)))))))))

naturalia
07-06-2011, 16:49
Ja po raz pierwszy wypróbowałam wczoraj hybrydy i jestem pod wielkim wrażeniem. Niesamowicie cienka warstwa, fantastyczne pędzle, dzięki którym aplikacja to sama przyjemność - przypominają mi trochę pędzle z lakierów O.P.I. Końcowa warstwa fantastycznie się błyszczy :) Ogólnie jestem strasznie zadowolona. Zobaczymy jeszcze jak z trwałością. Pazurki robiłam swojej mamie, a ona potrafi je połamać w ciągu tygodnia nawet jak są zażelowane tradycyjnymi żelami. Jeśli hybrydy to przetrzymają, to będzie prawdziwe zwycięstwo :)

urbanka1
08-06-2011, 09:34
Mi się trzyma naprawdę długo- oprócz jednego paznokcia, który przeszedł już swoje w życiu i mu wybaczam :)

No i znowu mam pytanie :) zamówiłam właśnie nowe kolorki z Indygo do hybrydowego manicure :)
Chciałabym wiedzieć jaka jest kolejność przy frenchu :)

KasiaZbroińska
10-06-2011, 10:06
Zależy które masz kolory. jeśli transparentne to:
baza, french, kolor, top
Jeśli kryjące:
baza, kolor, french, top.
Czyli dokładnie tak samo jakbyś robiła standardowy manicure:)

naturalia
10-06-2011, 10:52
To ja tez mam pytanko ;) Próbowałyście zrobić frencha hybrydami? Bo mi się biała końcówka niesamowicie rozpływa na bazie. Próbowałam już nawet ściągnąć nadmiar warstwy dyspersyjnej i nic mi to nie pomogło :( Przecieram linię uśmiechu czystym pędzelkiem i jak tylko przetrę to się od razu rozpływa i nie trzyma kształtu który usiłuję jej nadać. Może macie jakieś propozycje? Dodam, że do tej pory pracowałam na białym Arcticu z Astonishing i na Polar White z ABC. W obu przypadkach linia uśmiechu nie sprawiała mi kłopotów. Ratunku ;(

urbanka1
10-06-2011, 11:07
No właśnie tego się boję. Szczególnie jeżeli mam kryjący kolor, bo wtedy muszę nałożyć białą końcówkę i nie przemywać koloru...
Oj będzie trzeba próbować :D
Mam nadzieję, że dzisiaj paczuszka dojdzie i wymyślę jakiś super sposób :)

barbara_kawka
10-06-2011, 11:10
naturalia ten temacik jest o indigo a wyzej mowa o hybrydach . http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/490-rozlewajacy-french.html
tutaj masz temacik o rozlewajacym frenchu . moim zdaniem robisz blad na hybrydowa baze kladac zwykly zel jakim jest arctik czy polar ;)

chyba ze zle zrozumialam :D bo jesli chodzi ci o calosc hybrydowo to moze za duzo bieli nakladasz ?? no bi jednak hybrydy jak lakierek ...

naturalia
10-06-2011, 12:07
Basiu, chodziło mi o całość hybrydową :) Napisałam o Arcticu i Polar white, żebyście miały porównanie z czym miałam styczność. I nie kładę tych żeli na bazę hybrydową. Po prostu rozlewa mi się hybryda na hybrydzie i ciężko mi je opanować, dlatego pytam czy macie może na to jakiś sposób :)

KasiaZbroińska
10-06-2011, 20:26
hmmm.. ale mówisz o naszej hybrydzie?? Mi się nic nie rozlewa, a robię dość często, ale powiedz Kochana, jaką masz temperaturę w pomieszczeniu?? Teraz, przy tych upałach, różne dziwne rzeczy mogą się dziać, jak między innymi rozlewanie czy też kipienie żeli;) Ja mam klimę na szczęście, więc nic się nie dzieje, ale może faktycznie to jest powodem??

naturalia
11-06-2011, 00:23
Hmmm... ciężko stwierdzić, podejrzewam, że dobre dwadzieścia parę stopni na pewno będzie. Ja mam takie wrażenie, że jak położę bazę, to warstwa dyspersyjna jest jakby "śliska" i nawet kolor się na niej kurczy. Tzn. tak jakby odpływał od wolnego brzegu i skórek do środka. Może kładę go za grubo jednak? Jak zdjęłam nadmiar warstwy dyspersyjnej suchym wacikiem i położyłam kolor, to się kładło bez problemu. Może faktycznie coś źle robię? To pierwsze hybrydy z którymi mam do czynienia tak ogólnie. Ale jestem naprawdę zadowolona, bo mi się super trzymają na łapkach a specjalnie nie zalewałam wolnego brzegu i nic mi nie odpryskuje :)

KasiaZbroińska
11-06-2011, 00:42
Ja zawsze przecieram bazę suchym wacikiem :) Lepiej sie układa wtedy kolor :) nie kurczy się ani przed włożeniem do lampy ani po utwardzeniu:)

naturalia
11-06-2011, 01:32
Hahaha! No to duma mnie rozpiera, że sama to wydedukowałam :D

urbanka1
11-06-2011, 09:30
Wczoraj zmywałam czerwoną hybrydę, przyznaję że się namęczyłam.
Po zmatowieniu zrobiłam plasterki z acetonem i trzymałam tak paznokcie przez 10min. Na 2 paznokciach trochę się ukruszył lakier, a resztę niestety musiałam zdjąć delikatnie pilnikiem i polerką.
Chociaż odkryłam coś pięknego- kolor jaki powstał po trzymaniu na paznokciach acetonu. Wyszedł przepiękny, intensywny bordowy mat ;)
Teraz nałożyłam nowy kolor- który myślałam, że będzie jednak bardziej różowy :P

Pp01 :)

oluska211
16-06-2011, 15:47
Dziewczyny pomocy... moje paznokcie w ogole nie reagują na aceton! Kupiłam hybrydy bo myślałam że nie będzie trzeba piłować a tu niespodzianka. Jest coś co może to usunąć?

NiCoLa
16-06-2011, 15:51
a zmatowiłaś trochę przed usuwaniem?

Evelyn.
20-06-2011, 20:39
a czy do tych hybryd są jakieś plakaty reklamujące?? a jak tak to gdzie(chyba na str. Indigo) i w jakim dziale je zamówić??

barbara_kawka
20-06-2011, 21:58
a czy do tych hybryd są jakieś plakaty reklamujące?? a jak tak to gdzie(chyba na str. Indigo) i w jakim dziale je zamówić??


evelyn jakis czas temu pytalam o to samo szoko i jeszcze nie ma plakacikow :) ale wiem ze gdzie indziej sa ;) a na ten z indigo musim poczekac :ok:

Evelyn.
20-06-2011, 22:04
ale masz na myśli w innych firmach?? ale mi na Indigo zależy jakbym robiła na tych właśnie hybrydach...

Evelyn.
22-06-2011, 22:54
Dziękuję za odpowiedź... jakbym jeszcze mogła linka, to będę prze szczęśliwa:)
apropos dystrybucji napisałam na priv:D

KasiaZbroińska
23-06-2011, 22:29
Jak tylko się pojawią na pewno umiescimy link do sklepu :)

---------- Dodano o godzinie 21:29 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:04 ----------

To ja przekazuję słowa Darka Malaczyńskiego z innego forum;)

Dziewczyny,

Pastelowe odcienie hybryd PP01 i PB01 najlepiej sprawdzają się jako tradycyjne kolory.

Dwa tygodnie temu napisaliśmy, że pastelowe odcienie PP01 i PB01 są przeznaczone do frencha. Niestety, pomyliliśmy się w opisie - do frencha przeznaczony jest odcień transparentno-różowy kryjący w 40%, którego jeszcze nie ma w sprzedaży. Obecnie go testujemy i chcemy wprowadzić do oferty jak najszybciej, ponieważ wiemy, że na ten produkt czekacie.

Przykro nam, że niechcący wprowadziliśmy Was w błąd.

Elle, Sissi2 oraz wszystkie inne osoby, które do wczoraj kupiły nasze hybrydy pastelowe PP01 i PB01 otrzymają w dniu premiery nowe hybrydy w prezencie od naszej firmy.
Te odcienie, które kupiłyście są oczywiście Wasze i niech Wam służą jako pastelowe hybrydy na całą płytkę.
W ten sposób wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom http://mfn6.mojeforum.net/images/smiles/smile.png

Pozdrawiam,
Darek

urbanka1
24-06-2011, 09:51
No to super :) rzetelna firma

miki_mi5
25-06-2011, 20:51
Witam wszystkich :0
Ponieważ zaczęlam właśnie używac żeli Indigo Nails Lab i mogę pwiedzie tylko tyle, że są rewelacyjne :D:D:D nigdy nie pracowałam z tak rzadkimi żelami i one po prpstu nie spływają tam gdzie poloże żel tam się trzyma... rewelacja :D:D:D gorąco polecam :D:D:D:D:D

3524
15-07-2011, 19:01
Mam problem: kiedy smaruję skórki oliwką Indigo żel nabłyszczający robi się matowy. Używam żelu innej firmy, nigdy nie miałam z nim problemów, również po nałożeniu oliwki z tej firmy której jest żel (nie wiem czy mogę napisać jaka to firma). Czy używając żelu nabłyszczającego Indigo nie miałabym tego problemu? Który byłby najlepszy?

KasiaZbroińska
15-07-2011, 21:03
oliwki nie kładziemy na paznokcie tylko na skórki ;)

A jak już Ci się zdarzy, to wystarczy umyć łapki i żel będzie się błyszczał;) To calkiem normalne.

barbara_kawka
15-07-2011, 22:58
Mam problem: kiedy smaruję skórki oliwką Indigo żel nabłyszczający robi się matowy. Używam żelu innej firmy, nigdy nie miałam z nim problemów, również po nałożeniu oliwki z tej firmy której jest żel (nie wiem czy mogę napisać jaka to firma). Czy używając żelu nabłyszczającego Indigo nie miałabym tego problemu? Który byłby najlepszy?

kochana mi tak sie zdarzalo w momencie gry za krotko utwardzalam zelik ;) sprobuj troszke dluzej bo byc moze twoje zarowy juz na wykonczeniu :)

3524
16-07-2011, 23:47
O, dzięki, zaraz sprawdzę :)

Jak na złość żaden nie chciał się teraz matowy zrobić.

Nie jest to kwestia umycia rąk, myślałam, że to wina żelu. Pytałam, czy z żelem Indigo się tak nie dzieje. Miałam nadzieję na kolejne zakupy :)

Elizabeth76
17-07-2011, 11:11
3524 czasami tak sie dzieje kiedy za szybko nałożysz na skorki oliwke od razu po wyjęciu z lampy .Musisz chwilkę odczekać że by żel ostygł że tak powiem hihi ;)

losek78
20-07-2011, 19:09
wypróbowałam perfect clear - jak dla mnie rzadki , ale bardzo szybko się utwardza i nie spływa tylko jest zupełnie inny niż żele które dotychczas miałam , łatwo w nim o bąbelki czego nie znoszę w żelach :(

KasiaZbroińska
20-07-2011, 19:24
losek nie wiem w jaki sposób pracujesz, ale bąbelki raczej nie robia sie od rodzaju żelu tylko od jego nakładania;) Jeśli jest dla Ciebie za rzadki polecam builder :) jest gęstszy od cleara :) choć jak dla mnie clear jest za gęsty :)

losek78
20-07-2011, 19:26
myślę że przyzwyczaiłam się do mojego żelu i dlatego mi dziwnie , a bąbelki? - czasem za szybko bym chciała ten żel nałożyć

emila
20-07-2011, 21:42
Ja nigdy bąbelek tym żelu nie miałam , wręcz odwrotnie jestem bardzo zadowolona wlaśnie, ze się nie pojawiają :D

julcia88
23-07-2011, 21:42
A ja chce zmienić żele na indigo bo mnie bardzo ciekawią od dłuższego czasu tylko jak zwykle...
nie mogę się zdecydować na cover :P

czy któraś z was może mi powiedzieć na którym sie jej lepiej pracuje i który ma ładniejszy odcień : cover no 1 czy cover no 2?

i czy igloo white medium można stosować bezpośrednio pod nabłyszczacz ?? :)

KasiaZbroińska
24-07-2011, 12:43
Dla mnie, moich kursantek, klientek zdecydowanie cover no 1 :)
Iglo medium możesz kłaść pod nabłyszczacz ale wcześniej połóż cienką warstwę bazy, by łatwiej można było przetrzeć uśmiech :)

emila
24-07-2011, 13:14
Ja przetestowałam wszytkie odcienie i mi najbardziej przypadł do gustu No 2 (kolorytycznie zblizony do masked), proponuje zamówić próbeczki wtedy rozwiewają się wszystkie wątplwości ;)

julcia88
24-07-2011, 19:42
no to w przyszłym tygodniu muszę się zaopatrzyć w nowe żeliki :D:skacze:

gosia666
01-08-2011, 15:49
ktory nablyszczacz jest lepszy z indigo? moze ktos ma jakies zdjecia paznokci?? czy faktycznie tak dlug sa lsniace?

KasiaZbroińska
01-08-2011, 20:04
Gosieńka ten nabłyszczacz--> Shine On! 15ml (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=272&category_id=23) daje na prawdę swietny efekt;) Lustrzane odbicie, przez minimum 3 tygodnie:) jednak jest żelem twardym, nie zostawia warstwy dyspersyjnej, przez co nie utrzyma lakieru.

Natomiast moje klientki nakazują nakładac sobie ten --> Base & TopCoat 15ml. (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=276&category_id=24)

jest to baza/top hybrydowy, ale uzywam go do każdej stylizacji:) Błyszczy się chyba najdłużej i nie trzeba go malowac nawet po 4ech tygodniach lakierem by odświezyc, bo on wygląda jak swiezy :)

gosia666
01-08-2011, 23:05
a hollywood gloss ?:) (przpraszam za dociekliwosc ale chce wszystko dokladnie wiedziec;) )

carmenita
03-08-2011, 23:33
Ja również zaczęłam robić tymi i żelami i także stwierdzam, że pracuje się nimi po prostu inaczej niż na dotychczasowych, których używałam. Żel (perfect clear) jest stosunkowo rzadki i ja osobiście miałam problemy z utrzymaniem go na formie, ale przynajmniej szybko się utwardza. Zamówiłam również próbki coverów (żeli) nr1 i nr5 ,oba mają fajne odcienie . 5 miała być super gęsta a jest normalna :D, ale ogólnie oczywiście ok. Puder akrylowy cover nr4 jeszcze nie wypróbowany, ale zachęciły mnie do kupna drobinki co w efekcie może ładnie wyglądać na paznokciu. Jak z jakością okaże się w momencie użytkowania pazurków. :)

KasiaZbroińska
05-08-2011, 09:59
gosiu, odpowiedziałam juz na forum indigo;)
carmenita a jeśli clear jest za rzadki to spróbuj builder :) jest gęstszy :)
A super gęsty cover jest no 4. nie no 5 ;)

julcia88
05-08-2011, 12:32
a ja właśnie zrobiłam pierwsze zamówionko:) teraz pozostaje czekać :)

carmenita
05-08-2011, 16:00
gosiu, odpowiedziałam juz na forum indigo;)
carmenita a jeśli clear jest za rzadki to spróbuj builder :) jest gęstszy :)
A super gęsty cover jest no 4. nie no 5 ;)


Następnym razem wypróbuje właśnie buildera zobaczymy ,który przypadnie mi bardziej do gustu.
Co do covera to pozwoliłam sobie skopiować opis 5 Najgęstszy z coverów linii Indigo, rewelacyjny brzoskwiniowy kolor, samopoziomujący. To najmocniejsze strony tego Covera. Kolejną jego zaletą jest elastyczność, dzięki najnowszej technologii Covery No. 4 i No.5 nie mają sobie równych. Przeznaczony dla osób które lubią b.gęste Covery.

I opis 4

Najgęstszy z coverów linii Indigo, rewelacyjny kolor, samopoziomujący. To najmocniejsze strony tego Covera. Kolejną jego zaletą jest elastyczność, dzięki najnowszej technologii Cover No. 4 nie ma sobie równych. Przeznaczony dla osób które lubią b.gęste Covery.


Czyli oba powinny być bardzo gęste. :D:D Ale ogólnie coverki mają super kolorki a co więcej przekonuję się o ich jakości, tak więc myślę,że będę częstą klientką. :ok:

KasiaZbroińska
06-08-2011, 10:36
Ojeju to chyba chochlik się wdarł.... już informuję "górę" bu to zmienili;)

carmenita
06-08-2011, 13:51
Oki oki :) Ale to nic i tak są świetne! :))

nalba
10-08-2011, 21:53
A ja niestety wypróbowałam żel indygo clear i niestey spotkala mnie niemiła niespodzianka, Otóż zrobiłam mamie paznokcie-na szczęście nie klientce.,Zawsze wszystko jej się super trzyma ,a ten żel po trzech tygodniach zapowietrzył się niemiłosiernie i po podważeniu schodził ,Nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło, Nie użyłam primer ani bazy bo podobno to żel jednofazowy , odtłuściłam zmatowione paznokcie i nałożyłam żel. , Ale za to cover numer 1 i 5 rewelacja i żel igloo white najlepszy jaki kiedykolwiek miałam a wypróbowałam ich mnustwo ,Powiem że pobija nawet ibd extreme white ,

Chocolata
10-08-2011, 22:04
Pierwszy raz slysze ze do żeli jednofazowych nie używa sie primera i bondera:o Co to ma do rzeczy???

KasiaZbroińska
10-08-2011, 22:23
Do żeli jednofazowych nie trzeba używac bazy, owszem, ale primera używamy zawsze.
Jednak winy, że się zapowietrzył, nie szukałabym ani w żelu (używam go od początku roku non stop i klientki przychodzą srednio co 5 tygodni, nie spotkałam się z zapowietrzeniem), ani w tym, że nie kładłaś primera. owszem, primer zwiększa przyczepnosc żelu, ale nie na tyle by przy nieużyciu go po 3ech tyg. wszystko sie mialo zapowietrzyc... Nie zmieniłaś np metody matowienia paznokcia?? np z pilniczka na bloczek?? jesli nie, to spróbuj nastepnym razem z primerem. Nie ma prawa sie nic dziać :)

nalba
11-08-2011, 08:32
dziękuję Kasiu za odpowiedz ale nic nie zmieniłam w swojej pracy ,nie jestem też początkująca w swojej pracy i moje paznokcie klienki noszą 4-6 tygodni i nic nigdy się nie dzieło. Nie napisałam swojej opinii aby negować ten produkt ale coś takiego miało miejsce , Być może zbyt krótko utwardzałam ten żel pracuję naprzemiennie ale na koneic i tak utwardzam wszystko 3min,

---------- Dodano o godzinie 07:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:27 ----------


Pierwszy raz slysze ze do żeli jednofazowych nie używa sie primera i bondera:o Co to ma do rzeczy???
droga chocolato do żeli jednofazowych nie ma potrzeby stosowania primera jeżeli stosujemy bonder to nie jest to błędem ale wtedy jest to metoda pracy dwufazowa ,Bonderem jest zwykle inny żel rzadki nakładany bardzo oszczędnie ,Więc nie rozumiem twojego oburzenia na moją wypowiedz,Ja nie stosowałam nic pod żel indygo ,ponieważ nie widziałam takiej potzreby, pozdrawiam

Elizabeth76
11-08-2011, 08:44
do żeli jednofazowych nie ma potrzeby stosowania primera jeżeli stosujemy bonder to nie jest to błędem ale wtedy jest to metoda pracy dwufazowa ,Bonderem jest zwykle inny żel rzadki nakładany bardzo oszczędnie ,Więc nie rozumiem twojego oburzenia na moją wypowiedz,Ja nie stosowałam nic pod żel indygo ,ponieważ nie widziałam takiej potzreby, pozdrawiam


Nie użyłam primer ani bazy bo podobno to żel jednofazowy , odtłuściłam zmatowione paznokcie i nałożyłam żel. , Ale za to cover numer 1 i 5 rewelacja i żel igloo white najlepszy jaki kiedykolwiek miałam a wypróbowałam ich mnustwo ,Powiem że pobija nawet ibd extreme white ,


przepraszam nalba ale wszystkie żele potrzebują primera te jednofazowe również na to miast nie potrzebują bondera ;) na tomiast w metodzie trójfazowej dajemy bonder ,a nie koniecznie primer ja daje doto i to :) ty napisałaś post wcześniej ża nie zastosowałaś ani tego ani tego więc nie ma co sie unosic :)

Chocolata
15-08-2011, 20:56
Sorry za offtop ale wcale się nie oburzyłam, a szczerze zdziwiłam ot co;)

sztynka
15-08-2011, 21:38
Primer zawsze powinno się dawac, dla 100% pewności ja daje kwasówke i bezkwasówkę, zawsze daję też podkład z jednofazówki, pod budujący i jest elegancko. Możliwe , że nalba miała klientkę, której płytka może akurat tych żeli nie tolerowac. Moja mama musi miec dobry żel na płytce, większości klientek moge kłaśc i nawet allepaznokcie, ale moja mama musi miec właśnie coś pokroju Indigo, najlepiej go toleruje bez zapowietrzeń :D

dzoana
15-08-2011, 21:47
Nie macie może jakiś promocji na produkty indigo? bo planuję większe zakupy.. :P

Chocolata
15-08-2011, 21:53
Dżoana zapraszam do mnie;) Daję 5%- zawsze to coś;) przy naprawdę dużym zamówieniu możemy się potargować o wysokość rabatu;)

KasiaZbroińska
16-08-2011, 10:32
U mnie w sklepie na zakupy powyżej 800zł jest 10% rabatu. Trzeba się tylko przypomnieć w komentarzu do zamówienia :) ----> Sklep (http://lavie.com.pl/sklep.html)

Elizabeth76
16-08-2011, 23:43
a ten cover żelowy no 4 . To on jest bardzo,bardzo gęsty ??

KasiaZbroińska
17-08-2011, 16:59
Elax on jest mega mocno napigmentowany (nie spotkałam bardziej). Jesli chodzi o konsystencję, to jak dla mnie jest baardzo gęsty, choć do masła go porównać nie mozna ;)
Kanał użytkownika IndigoNails - YouTube (http://www.youtube.com/user/IndigoNails#p/u/4/biRthCAmz9Q)
i dla porównania no 1 Kanał użytkownika IndigoNails - YouTube (http://www.youtube.com/user/IndigoNails#p/u/7/82jwcapJiRk)

MonikaPe
21-08-2011, 06:12
witam serdecznie, mam pytanko odnośnie żelu budującego deep rose pink: w opisie jest, że ten żel jest różowy, przezroczysty a na filmiku na stronie Indigo wygląda jak kryjący... ? Jak jest ? :)

Indigo Nails Lab
21-08-2011, 19:40
MonikoPe: Indigo Deep Rose Pink jest żelem przeźroczysto-różowym, o odcieniu ciemniejszym niż Indigo Rose Pink. Kochane Forumowiczki, już niebawem przygotujemy dla Was akcję promocyjną z mini upominkami do zdobycia - szczegóły wkrótce :))))))

nalba
27-08-2011, 08:21
Kasiu a ja mam pytanie dotyczące żeli nabłyszczających indigo ,Czy ten hollywood gloss zapowietrzy się jeżeli wyjadę na naturalnego pazurka ?

KasiaZbroińska
28-08-2011, 21:56
Nie Kochanie, nie zapowietrzy się :)
Przypominam, że promocja kończy się jutro :)

---------- Dodano o godzinie 20:56 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 17:19 ----------

wszystkie osoby, ktore miały problem z zalogowaniem się do sklepu La Vie Lavie (http://www.lavie.com.pl) , proszę spróbujcie innej przeglądarki. Na dniach problem zostanie naprawiony.

carmenita
30-08-2011, 16:53
Kurczaki skusiłam się dzisiaj na oliweczkę nr 4 i normalnie odlot! :D Żadna firma chyba nie ma tak bogatej oferty perfumowanych oliwek. Jedna podobno ma zapach Amor Amor? A kocham te perfumy, więc dajcie znać. ;)

KasiaZbroińska
30-08-2011, 18:30
Tak, to nr 3 :)
Jak lubisz amor to powinna Ci się spodobać no 1 :) czyli cheri diora:) taka slodzutka

Dziękujemy za uznanie :*

asiekfr
31-08-2011, 09:36
a ja musze koniecznie napisac ,ze po przetestowaniu INDIGO jestem zakochana... akryl bardzo fajny i zel... mowie wam dziewczyny(a ja zelowa raczej nie jestem) szok... polozysz go a on lezy i sie nie rusza... "ciapalam" i "ciapalam" mysle splynie w koncu czy cos... nic:skacze:
Jestem bardzo zadowolona i naprawde polecam :)

Zuuzaneczka
01-09-2011, 18:03
A ja dziś dostałam paczuszkę z białym Indigo Igloo White Cream oraz nabłyszczaczem Shine On :) biały polecam w 100%, bardzo gęsty, intensywnie biały, bardzo mi odpowiada, a nabłyszczacza jeszcze nie próbowałam :) duży plus za ładny design opakowań :)

nalba
07-09-2011, 10:33
Witam jak już pisałam miałam niespodzianki z żelem perfect clear ale spróbuję go jeszcze raz ,Co powinnam pod niego zastosować primer kwasowy czy bezkwasowy czy perfect base gel? A może połączyć primer i bonder gel czy sam żel podkładowy wystarczy,? Jeżeli użyję perfect base gel to który primer z nim zastosować?

KasiaZbroińska
07-09-2011, 17:03
po odtluszczaniu dajesz primer (do zniszczonych paznokci bezkwasowy, do problematycznych kwasowy). Kwasowy jest silniejszy, ale bardziej ingeruje w płytke, jak to kwasowy... Po wyschnięciu ( w przypadku kwasowego aż ponownie będą matowe, w przypadku bezkwasowego po minucie delikatnie musnąć czystym wacikiem). Następnie nakładasz cieniuteńka warstwę base gel, utwardzasz 1 min. nakładasz clear :)
Czyli w skrócie:
- odtłuszczamy
- primer
- base gel
- perfect clear

nalba
07-09-2011, 19:17
Dziękuję Kasiu widzę ,że na Ciebie zawsze można liczyć

KasiaZbroińska
07-09-2011, 21:07
Staram sie jak moge ;) Cieszę się, że mogłam pomóc :)

asiekfr
27-10-2011, 15:20
a ja chcialam zapytac ktora hybrydke z indigo moglabym uzywac do frencha ... nie chodzi mi o bialy ,tylko o jakis delikatny roz ... bede wdzieczna za info :)

KasiaZbroińska
28-10-2011, 12:41
Asieńku już niedługo wprowadzimy nowe hybrydy, własnie takie mleczne, specjalnie do frencha :):):)
Ja już przetestowałam :) są super! :)

asiekfr
28-10-2011, 13:43
to poczekam jeszcze troszke ... warto czekac na produkty Indigo .... ostatnio jedna z moich klientem poprosilam mnie o opakowanie "... jak sie pani ten bialy proszek (:o... bez zbednych domyslow:D) skonczy ,to czy ja bym mogla dostac to wezowe pudeleczko :ok:

KasiaZbroińska
28-10-2011, 21:57
Super! Buźka aż sama się uśmiecha :)

DiamondShine
28-10-2011, 22:07
Kocham normalnie bialy zel wasz :) taki gescioch ahhhh

KasiaZbroińska
29-10-2011, 22:37
Pewnie mówisz o igloo white cream?? Igloo White Cream 15ml (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=248&category_id=21)

Fakt, dla mnie jest super, ale widzę po sprzedaży, że jest zdecydowanie hitem :) Podobnie jak cover żelowy no 1 :)

DiamondShine
29-10-2011, 22:44
tak ten ten :) uwielbiam nim pracować :)

losek78
29-10-2011, 22:53
Pewnie mówisz o igloo white cream?? Igloo White Cream 15ml (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=248&category_id=21)

Fakt, dla mnie jest super, ale widzę po sprzedaży, że jest zdecydowanie hitem :) Podobnie jak cover żelowy no 1 :)


potwierdzam - rewelacja :ok:

asiekfr
29-10-2011, 23:05
tez potwierdzam... swietnie sie nim pracuje a ten cover ,to normalnie do wszystkich kolorow plytki sie przystosowuje!

sandrus
11-11-2011, 02:09
......żel igloo white najlepszy jaki kiedykolwiek miałam a wypróbowałam ich mnustwo ,Powiem że pobija nawet ibd extreme white ,

hmmm mój ulubiony to właśnie Ibd a tu taka reklama"igloo":)
trzeba będzie kupić:)

A znajdę gdzieś/u kogoś fotki z frenchem tym żelem?

A w ogóle Wasze akryle normalnie mnie powaliły swoimi kolorami:)

DiamondShine
11-11-2011, 09:27
sandrus u mnie w galeri sa;)

sandrus
11-11-2011, 16:26
sandrus u mnie w galeri sa;)

oczywiście popatrzyłam:)
Akurat kończy mi sie biały wiec na pewno kupię:)
Na początek mam też chęć na jakaś oliwkę.
Kupiłabym tez jakiś mleczny róż i chętnie coverek-taki optymalny czysty kolorek:)
I jakis clear dość gesty.
A z tymi coverami to sie chyba pogubiłam-czy 1 i 4 to taki sam kolor tylko 4 jest bardziej gęsta???dobrze zrozumiałam?

Elizabeth76
11-11-2011, 16:57
Na początek mam też chęć na jakaś oliwkę.
oliwki to zapach poprostu marzenie :love:

ewa71
11-11-2011, 17:01
oliwki swietne, bialy gescioch to przeboj i akryle kolorowe sa po prostu boskie.Uwielbiam je, sa warte sprobowania

Chocolata
11-11-2011, 18:51
oczywiście popatrzyłam:)
Akurat kończy mi sie biały wiec na pewno kupię:)
Na początek mam też chęć na jakaś oliwkę. Polecam Oliwkę nr 4:))) Pachnie jak perfumy Euphoria
Kupiłabym tez jakiś mleczny róż ( tu chyba najbardziej dobrany byłby cover nr 3 Indigo Nails Lab (http://indigo-nails.pl/zele-kamuflujace/61-cover-no3-15ml.html) i chętnie coverek-taki optymalny czysty kolorek:) Polecam dwa : nr 2 i nr 4( lub mniej gęsty od nr4- nr1 w tym samym odcieniu)
I jakis clear dość gesty. Perfect Clear lub dużo gęściejszy Bulider Clear ale Perfect sie lepiej piluje a jest naprawdę gęsty.
A z tymi coverami to sie chyba pogubiłam-czy 1 i 4 to taki sam kolor tylko 4 jest bardziej gęsta???dobrze zrozumiałam? Dokładnie tak:)
Mam nadzięję że choć troszkę pomogłam;))

asiekfr
14-11-2011, 11:09
ja mam oliwki wszystkie z indigo .... po prostu tak pachna ,ze ...:love: klientki sa zauroczone :) polecam

KasiaZbroińska
14-11-2011, 22:24
czekoladko kochana coverki zelowe 1 i 4 nie sa jednakowe. 4 jest troszkę jaśniejszy, geściejszy i bardziej napigmentowany.
Co do coverków mój ulubiony to no 1, i ten też najlepiej mi się sprzedaje;)

zuziajanosz
22-11-2011, 17:23
Właśnie się zaczytałam. Pracuję tylko na SPN a skoro Kasiu miałaś do czynienia z Spn to powiedz mi który żel budujący będzie podobny konsystencją do ultra blush, oraz biały do snow white?

Aha jak dam bazę SPN a reszta żeli Indigo to będzie mi się to trzymać?

carmenita
22-11-2011, 19:42
Ojj to prawda igloo white cream niesamowity, zakupiłam również żele kolorowe w odcieniach koralowych bodajże 5 i 7 to wyglądają cudnie, bardzo intensywnie i co najważniejsze (może to też zasługa kupna nowego primera, ale z innej firmy), że nigdy ,ale to nigdy paznokcie nie były tak trwałe! Oczywiście jakieś drobne zapowietrzenia są po pewnym czasie, ale ogólnie naprawdę świetnie wszystko się trzyma!! Po raz kolejny potwierdzam rewelacyjne produkty!

KasiaZbroińska
23-11-2011, 16:24
Zuziu juz odpowiadałam na facebooku;)
ale co do frencha to konsystencją podobny jest igloo white medium tylko, że jest dużo bardziej biały, az bije po oczach;) ---> Igloo White Medium 15ml (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=249&category_id=21)

a baza spn jest kompatybilna z żelami indigo, więc spokojnie ;)

zuziajanosz
23-11-2011, 16:58
Zuziu juz odpowiadałam na facebooku;)
ale co do frencha to konsystencją podobny jest igloo white medium tylko, że jest dużo bardziej biały, az bije po oczach;) ---> Igloo White Medium 15ml (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=249&category_id=21)

a baza spn jest kompatybilna z żelami indigo, więc spokojnie ;)
to fajnie:)

a wiesz moze jak jest z primerem spn? Mam całą butelkę.

KasiaZbroińska
23-11-2011, 18:43
Wiesz, ja też kiedys pracowałam na spn i kiedy przechodziłam na indigo też mieszałam te dwie firmy i nie zauważyłam nic niepokojącego;) Także spokojnie mozesz próbować:)

Brilliant
23-11-2011, 20:31
ja dzisiaj zamowilam sb z indigo hybrydowy base/top cos takiego:) wiem ze 2 w 1:) mam nadzieje ze bedzie dobrze sie sprawował:) no i oczywiscie plakacic na manicure hybrydowy:) swietny jest:)

KasiaZbroińska
23-11-2011, 20:32
bazą/topem hybrydowym możesz również nabłyszczać przedłużone paznokcie :) Polecam :)

JGajdzicka
26-11-2011, 12:05
Czy ten nowy płynny żel w pędzelku Xtreme jest na tyle elastyczny,że można łączyć go z hybrydami?Kiedy będę inne odcienie transparentnych hybryd do frencha,no i ciekawa jestem jak wygląda ta brzoskwiniowa hybryda na pazurku.

KasiaZbroińska
26-11-2011, 18:28
hmm... na hybrydach nie próbowałam więc ciężko mi powiedziec. Ale szczerze mówiąc nie znam bardziej białego żelu i tak mocno napigmentowanego:)
Nowy kolor już wkrótce. A ta nowa hybryda ma kolor mleczno brzoskwiniowy:) nadaje płytce stonowany naturalny kolor.

malinowa
27-11-2011, 23:22
ale świetnie wyglądają te akrylki

DiamondShine
28-11-2011, 18:59
boskie sa:love::love::love: chyba na swieta sobie kilka sprawie

Kamillka
28-11-2011, 19:05
Witam wszystkich bardzo serdecznie!Od niedawna pracuję na Indigo i jestem bardzo zadowolana.Pracuję wyłącznie na żelu.Miałam wszystkie próbki i najbardziej przypadł mi do gustu żel Igloo White Medium-boski,oby nigdy nie zmienili jego skaładu:),cover 1,pink gel,builder clear oraz hollywood gloss!Chcę zapytać czy jest coś podobnego do żelu (ja pracuję na Christrio Permashine w pędzelku)żebym mogła też z Indigo zamówić.Powiem szczerze że często nakładam go na naturalne paznokcie lub jako bazę pod tradycyjne lub kolorowe żele i efekt jest rewelacyjny-żadnych zapowietrzeń.A może właśnie hybryda base/topcoat z Indigo byłaby do niego podobna?Przyznam że nie pracowałam nigdy z hybrydami.Będę wdzięczna za odpowiedz!Pozdrawiam!:]

KasiaZbroińska
28-11-2011, 21:29
Kochana ale chodzi Ci o żel podkładowy tak?? Czy nablyszczający?? Bo średnio zrozumiałam ;)
Jeśli chodzi Ci o podkład to oczywiście base gel ;)--> Perfect Base 15ml (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=233&category_id=19)
Bese/top hybrydowy jest tylko do hybryd;) ale można go też wykorzystać do nabłyszczania w metodzie żelowej;)

Dziewczyny, gdyby któraś chciała zamówić nowe akryle lub jakiekolwiek inne produkty, których nie ma w sklepie on line, dopiszcie w komentarzach;) wszystko jest tylko nie mam czasu wprowadzic nowych produktów do sklepu internetowego :(

xsunnyolciax
28-11-2011, 21:41
ale świetne te akrylki!! :slina:

malinowa
28-11-2011, 21:48
a czy w niedługim czasie będzie jakaś może świąteczna promocja na kolorowe akryle?

Kamillka
28-11-2011, 21:48
Witam!Przepraszam, troszku namieszałam:huh:!!!Tak, chodzi mi o żel podkładowy a dokładnie o to czy żel base/top można użyć też pod żele tradycyjne jako podkład.(teraz już wiem że tylko do hybryd).Niestety base gel nie przypadł mi do gustu, nie lubię tak rzadkich żeli, tego że wszystko na nim pływa no i przecierania suchym wacikiem.Ja właśnie na podkład używam żeliku z Christrio jako bazy i myślałam że może i w Indigo znajdę coś podobnego.Ale dziękuję za odpowiedz:).Widzę, że zawsze można liczyć na Panią!

asiekfr
29-11-2011, 22:01
ale fajnie ... a dzisiaj sie moja klientka pytala o glamour wlasnie zelowy a ja mowie ze nie :(.......a tu niespodzianka :)super!

sandrus
29-11-2011, 22:10
rewelacyjne te żeliki:)

Kamillka
29-11-2011, 22:30
a czy są dostępne jako próbeczki żeby wypróbować bo na zdjęciu szokują-booooooooskie!!!!:ok:!!!!

Chocolata
29-11-2011, 22:57
O sample pytalam w firmie - jak tylko się dowiem to napiszę:)
A tu kolejna niespodzianka!!
Niesamowite pędzle do One Stroke!

Rączka pędzelka perfekcyjnie wpasowuje się do dłoni stylistki. Dzięki swemu kształtowi ułatwia pracę, nie ześlizguje się, a zapanowanie nad prowadzeniem pędzla jest niezwykle proste. Pędzel został stworzony z myślą o Tobie i Twojej pracy, teraz stanie się ona dziecinnie prosta!
Włosie syntetyczne w pędzlach Indigo Nails Lab idealnie trzyma farbę, przez co przyspiesza pracę - jedno nabranie farby wystarcza na zrobienie większej ilości płatków, niż w przypadku zwykłych pędzli.
Co więcej - włosie pędzla nie rozchodzi się, a zatem nie pozostawia niekontrolowanych uporczywych śladówZdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

asiekfr
29-11-2011, 23:17
oj kusisz ,kusisz ... cos czuje ze bede musiala rozbic swinke i pogrzebac w skarpecie :D

DiamondShine
30-11-2011, 11:08
kurcze a ja z checia bym zamowila duuuuzo rzeczy ale z kasa cienka teraz ;( prosze napisz mi ile kosztuja te akrylowe nowiutkie?

syrena16
30-11-2011, 12:41
a ja się Wam pochwale, a właściwie mojego męża :) od Św. Mikołaja dostanę pełną kolekcję miracle, pędzle pro do i kilka innych drobiażdżków hehehe

ewa71
30-11-2011, 12:49
syrenka - super prezencik od meza
coverki boskie

Kamillka
30-11-2011, 22:10
ta firma jest rewelacyjna!!!!!mikołaj niedługo lub gwiazdka jak tamten nie zmieści się przez komin i prezencik jak tralala!!!idę pisać liścik!!!a hybrydy w mniejszym opakowaniu dla wyprobowania bomba!!!:ok::ok::ok:

AnKa0904
01-12-2011, 22:48
witam mam takie małe pytanko czy pod lakiery hybrydowe może być primer inne firmy?? Mam całą buteleczkę prawie i szkoda wyrzucić???
A czy będą może w najbliższym czasie jakieś nowe kolorki lakierów hybrydowych :) trochę już ich jest bo i tak mam problem z wyborem :) ale poluje na taki ładny kolor kawy z mlekiem:):)

KasiaZbroińska
04-12-2011, 22:50
Aniu szczerze mówiąc nie próbowałam innego, więc nie mam pojęcia. Myślę, że możesz spróbować na początek, jednak pamiętaj, że najlepszą trwałość osiągniesz łącząc produkty Indigo z Indigo. Lakierki kolorowe sa w przygotowaniu, ale nie jestem w stanie powiedzieć kiedy wejdą. Natomiast już wkrótce...coś specjalnego dla Was i Waszych Klientek:) Ja juz jestem zakochana:) Ale to będzie niespodzianka więc na razie milczę i nęcę:)

Kamilko super, że nasza firma przypadła Ci do gustu :)))
I trzymam kciuki by list do Mikołaja dotarł:)

DiamondShine
06-12-2011, 17:00
Dziewczyny mam pytanie ;) kupiłam dzisiaj 4 kolory hybryd z Indigo :) po znajomości zaplaciłam 100zl i byly dwa razy użyte z czego jeden kolor nówka. I mam pytanie czy primer tez musi byc z tej firmy kwasowy czy bezkwasowy?? czy moze byc z innej firmy co mam bezkwasowy?

KasiaZbroińska
06-12-2011, 18:43
KOchana post wyżej odpowiadałam na to samo pytanie;) Co do tego czy kwasowy czy bezkwasowy to taki jakiego standardowo używasz przy codziennej stylizacji.

DiamondShine
06-12-2011, 20:29
no tak przepraszam... nie przeczytałam bo chciałam szybko uzyskac informacji bo jutro własnie bede znajomej robić hybrydy :) takze zdam relacje za kilka dni jak to sie trzymac bedzie z innym primerem ;]

AnKa0904
07-12-2011, 00:15
witam
fajnie jakby ktoś wstawił jakieś fotki jak te kolorki (hybrydy) wyglądają na naturalnych pazurach lub na "kawałeczku" tipsa:) zawsze to już inny punkt widzenia niż takie komputerowe fotki :)
bo tak trudno się zdecydować na kolory że szok:)

a czy tylko dostępne są te kolory lakierów które są w sklepie czy też inne. Bo znalazłam ładny kryjący pastelowy róż na innej stronce czy u Ciebie Kasiu też jest dostępny??

DiamondShine
07-12-2011, 04:35
ja mam tylko narazie 5 kolorów hybrydek więc jutro zrobie na tipsach i wstawie na forum ;)

asiekfr
07-12-2011, 10:33
anka do tego mamy osobny temat http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow.html sa tu hybrydki indigo i tez innych firm :)

RoksiSK
08-12-2011, 16:39
Czy w najbliższych tygodniach będzie jakaś promocja?

DiamondShine
10-12-2011, 16:51
kurcze, mialam wstawic te zdjecia ale ostatnio jakos czas mnie goni. postaram sie jutro ;*

---------- Dodano o godzinie 16:51 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 14:26 ----------

wstawiłam w tym temacie kolory hybryd które mam
http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/7433-katalog-hybryd-zelo-lakierow.html

ale zapomniałam pomalowac białym no ale wiadomo, jak biały wygląda ;)

AnKa0904
10-12-2011, 17:49
No i jak się trzymają te hybrydy z Indigo :)

DiamondShine
10-12-2011, 19:18
nie wiem jeszcze, ja mam dopiero 1 dzien a moja kolezanka 3 :)

Kamillka
11-12-2011, 17:35
witam dziewczyny!!!chciałam zapytać czy któraś z was używała farbek akrylowych tej firmy???kolorki mają super ale nic więcej o nich nie wiem(chodzi mi o pigment, konsystęcję, czas schniecia, wygląd pędzelka)!!!Będę wdzięczna za odpowiedz!!!:):):)Pozdrawiam!!!

rouse
11-12-2011, 19:08
Mam 10szt farbek i powiem że są na prawde dobre.Dużo pigmentu i nie potrzeba ich rozrabiać z wodą.Pięknie kryją lecz będzie problem jak farbki zostanie niewiele -trudno będzie wydostać z buteleczki.

nie podoba mi się tylko numer 24 jest to zielony neon bardzo jaskrawy tak samo i 18 -niebieski.
Czerwień piękna

DiamondShine
12-12-2011, 11:20
a więc... jestem w szoku bo w piątek robiłam sobie hybrydowe na moich paznokciach tzn na żelu... noi nie wiem co źle zrobiłam , że w niedziele tak wyglądały. odchodzily całymi płatami...

Kamillka
12-12-2011, 18:22
Dziękuję za odpowiedz odnośnie farbek.Powiedz mi jeszcze prosze jak długo schną te farbki i jaki jest kształt pędzelka.będę wdzięczna!!!Pozdrawiam!!!:ok:

jejku faktycznie te farbki się nie trzymają,sama jestem ciekawa co sie stało:/::(:/:!!!

rouse
12-12-2011, 21:17
Kamillka farbki szybko schnął tak samo jak poly color.Pędzelek jest szeroki jak np. w żelu nabłyszczającym .:D

AnKa0904
12-12-2011, 21:27
DiamondShine (http://forum.wzorki.info/members/13831-diamondshine.html) : no nie załamuj mnie, bo właśnie miałam zamawiać hybrydy :(

DiamondShine
12-12-2011, 21:48
ja niewiem czy to moja wina czy hybryd... ale kurcze mysle, ze ja wszystko dobrze zrobilam:(

Chocolata
12-12-2011, 21:52
a więc... jestem w szoku bo w piątek robiłam sobie hybrydowe na moich paznokciach tzn na żelu... noi nie wiem co źle zrobiłam , że w niedziele tak wyglądały. odchodzily całymi płatami...

Dajmond napisz jak je robiłas krok po kroku bo u moich klientek trzymają sie po 5-6 tyg nawet;-/ Widzę ze na przedłużonych swoich je robiłaś więc może tu tkwi jakiś błąd.

sandrus
12-12-2011, 22:43
Ja też bardzo często kładę hybrydę na żel lub akryl i powiem szczerze,że mam tylko jedna dziewczynę której po jakimś czasie coś tam odprysnie,ale to tylko dlatego,że dłubie w tych pazurach non stop:/:
Nigdy więcej nic takiego mi sie nie zdarzyło i nawet w przypadku tej dziewczyny nie odchodzi nic płatami tylko cos sie uszczerbi.
Diamond a może za grube warstwy położyłaś?
I nie chciały"grać"z pazurem tylko takie gumowe sie zrobiły?

DiamondShine
12-12-2011, 22:49
a wiec normalnie je spilowalam odroscik mialam wiec spilowalam gladko odtluscilam skorki odsuniete az za bardzo bo mam pocharatane az wstyd sie przyznac. Primer na swoja plytke i jazda z baza i kolorami potem nablyszczacz dodam , ze zabezpieczałam na koncu pazurka. nie nie wlasnie ze grubo nie dawalam . zreszta jak bym grubo dala to by sie pomarszczylo

Chocolata
12-12-2011, 22:53
To jeszcze zapytam o lampę jaką posiadasz i ile temu wymieniałaś żarówki bo to tez ważne... Ja na akrylowych pazurach nosze po kilka tygodni hybrydy. Nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło ale moze jestes jakimś wyjątkiem;)

sandrus
12-12-2011, 23:48
Chocolada
a Ty na żel lub akryl tuz po wykonaniu czyli bez odrostu dajesz podkład?

KasiaZbroińska
12-12-2011, 23:58
ja też używam hybryd jako żeli kolorowych i daję na opracowany pazurek. Czy kładłaś nasz bazę hybrydową i nasz top??
MOje klientki noszą aż przyjdą na kolejna wizytę. Raz mi się zdarzyło podobnie, kiedy za mocno wygładziłam pazurka, ale piszesz, że zmatowiłaś, więc to wykluczam..

DiamondShine
13-12-2011, 01:30
lampe mam nwoutką ;) kupioną jakieś 2-3 miesiace temu. tak dawalam wasza baze i top.hmmm to co sprobuje jeszcze raz :D

Chocolata
13-12-2011, 15:02
Chocolada
a Ty na żel lub akryl tuz po wykonaniu czyli bez odrostu dajesz podkład?

Jeśli robię od nowa pazurki z żelu lub akrylu to na taki opracowany, zmatowiony daje bazę, tak samo jak robię odrost - matowię całość i baza po cleanerze i primerze.

KasiaZbroińska
13-12-2011, 21:10
też tak robię ;)

Elizabeth76
14-12-2011, 16:42
czy kolory gratisowe mozna samemu wybrac czy sa dodawane losowo ?? ;)

Przy zelach i akrylach jest cena 0,00 zl to chyba jakis błąd

monnails
14-12-2011, 17:24
Super :)
Czekalam i sie doczekalam

asiekfr
14-12-2011, 19:50
o ja:D.... ale poszaleje!:skacze: a do kiedy jest ta promocja ?!

Chocolata
14-12-2011, 20:57
czy kolory gratisowe mozna samemu wybrac czy sa dodawane losowo ?? ;)

Przy żelach i akrylach jest cena 0,00 zl to chyba jakis błąd

Jeśli kupisz dwa żele dostajesz ten trzeci gratis.. to chyba dość jasne skąd wzięło się zero;)

Indigo Nails Lab
14-12-2011, 21:07
Kolory wybieramy sami, kto jakie chce dostać w prezencie :)

Promocja trwa do końca roku - szalejemy aż do Sylwestra!

Elizabeth76
14-12-2011, 21:10
Jeśli kupisz dwa żele dostajesz ten trzeci gratis.. to chyba dość jasne skąd wzięło się zero;)

cytuje z fb bo juz wiem


Elu: ceny zestawów żeli i akryli naliczane są po złożonym zamówieniu. W komentarzu wiadomości widzimy, jakie produkty wybrał Klient i na tej podstawie ustalamy cenę zestawu.

czyli cena zostanie ustalona dopiero w zaleznosci wybranych zeli :)

Elizabeth76
15-12-2011, 10:45
dziewuszki a jakie kolorki zeli polecacie?? . jest tyle odcieni ze mi sie tęcza przed oczami robi nie wiem na co sie zdecydowac . :D

KasiaZbroińska
15-12-2011, 13:11
05 Indigo (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=417&category_id=34)
11 Indigo (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=452&category_id=34)
28 Indigo (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=469&category_id=34)
29 Indigo (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=470&category_id=34)
40 Indigo (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=481&category_id=34)
Te kolorki schodzą baaaaaaardzo często i w każdych ilościach :)

Elizabeth76
15-12-2011, 13:26
Kasiu dziekuje ci bardzo :* ogarniam liste zakupów mam nadzieje zdązyc do sylwestra :D


---------- Dodano o godzinie 12:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:20 ----------

No to tak wybrałam kolory hybryd :) wybrałam zele kolorowe i zostały mi kolorowe akryle tylko tyle tego Kasiu ratuje prosze o pomoc w wyborze kolorków jeszcze akryli :kwiatek::Di wsio

KasiaZbroińska
15-12-2011, 13:57
hmmm no tutaj to kiepsko bo wszystkie piekne:) podam kilka moich ulobionych:)
Indigo Prisma Blue Green 02 (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=224&category_id=27)
Indigo Metalic Orange (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=383&category_id=28)
Indigo Metalic Green (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=382&category_id=28)
Crazy Hex (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=498&category_id=36)
03. Violet - Green - Fuchsia (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=490&category_id=36)
Indigo Gold Red (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=429&category_id=35)
Indigo Gold Grey (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.pbv.v3.tpl&product_id=435&category_id=35)
02. Miracle (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=500&category_id=37)
12. Miracle (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=570&category_id=37)
17. Miracle (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=575&category_id=37)
No i z kolorówki podstawowej juz co kto lubi ;) to już są podstawowe, matowe akryle :) Pudry Kolorowe Podstawowe (http://lavie.com.pl/sklep.html?page=shop.browse&category_id=6)

Elizabeth76
15-12-2011, 14:06
Kasiu wielki dzięki , bardzo mi pomogś to ulatwi mi wybor :)

asiekfr
15-12-2011, 14:36
indigo gold grey
indigo gold red naprawde :love: zreszta wszystkie sa ladne

DiamondShine
15-12-2011, 16:13
wlasnie wrocilam niedawno ze szkoly i co mojej kolezance hybrydy sie trzymaja juz tydzien!! ale super ;) czyli cos z moimi pazurkami nie tak bylo ;) moze za szybko je sobie robilam i cos nietak zrobila. w poniedzialek jej sciagam te hybrydy i robie nowe;) czyli wszystko wporządku :skacze:

Indigo Nails Lab
15-12-2011, 21:57
super, że się wyjaśniło :)

tomaszka
17-12-2011, 22:11
Ja sobie zamówiłam ten nowy cover- błyszczący delikatnie, długopisy ( a co ) oraz wspaniałe pędzelki 00. Pędzelki na prezent i dla koleżanek bo widziały u mnie i nie mogą darować. Do zdobień cieniusich nic lepszego w życiu nie miałam. Sama nie wiem czemu tak zachwalam konkurencję. :ok:

Elizabeth76
17-12-2011, 22:25
tomaszka a co to za długopisy ?? :D

tomaszka
18-12-2011, 14:22
Takie cudne chyba po niecałe 4 zł. Design mają taki sam jak pędzelki czyli różowe lub czarne w gwiazdki. Ach niech już paka przyjdzie.

Elizabeth76
18-12-2011, 15:04
Takie cudne chyba po niecałe 4 zł. Design mają taki sam jak pędzelki czyli różowe lub czarne w gwiazdki. Ach niech już paka przyjdzie.
a gdzie ty jez znalazlas ,bo ja szukam ,szukam i ślepam ?? :huh:


AAA juz znalazłam :D

KasiaZbroińska
18-12-2011, 16:16
Kochana cos Ci się pomyliło, bo Indigo nie ma jeszcze swoich długopisów;)
Pewnie chodzi o długopisy salonu Kasi Kumaszewskiej ;)

Elizabeth76
19-12-2011, 09:09
Kasiu raczej tak , Tomaszce chodzi o te długopisy od Kasi Kumaszewskiej :)

Moje zamówienie wczoraj juz poszło :P aaa juz sie doczekac nie mogę :D

tomaszka
19-12-2011, 21:18
Tak tak Kasiu wzięłam wszystko od drugiej Kasi, bo chciałam mieć i nowy żel kamuflaż i tamte pędzelki i długopisy. Ale głównie jestem ciekawa tego kamuflażyku glomour. Czuję, że paczka jutro przyjdzie.:cwaniak2:

sztynka
19-12-2011, 21:56
Tomaszko może to oznacza, że trzeba i u was Indigo dystrybucję wprowadzić?Byłabym pierwszą klientką :skacze: Ale wy też macie świetne pędzelki, np. do akrylu ostatnio kupiłam ekstra, no ale nie o tym mowa :D
Z Indigo mam taki puderek fioletowy bardzo mi przypadł do gustu heh ciągle bym go robiła, aż się niedługo skończy , z serii gold:D

Elizabeth76
19-12-2011, 22:00
Z Indigo mam taki puderek fioletowy bardzo mi przypadł do gustu heh ciągle bym go robiła, aż się niedługo skończy , z serii gold:D
też go zamowiłam :D

Kamillka
26-12-2011, 18:08
do DiamondShine: jak tam twoje nowe hybrydy,z pewnością poprawiłaś przed świętami i jaki efekt,znów coś się podziało?:/:!!!

DiamondShine
26-12-2011, 19:09
ja sobie juz nie robilam hybrydow. ale robilam tej kolezance noi jej sie trzymaly 2 tyg . a robilam nauczycielce ffryzjerce to jej odprysnelo po 3 dniach . i jeszcze jednej kolezance tez sie dobrze trzymaja;)

KasiaZbroińska
26-12-2011, 21:20
dziewczynki z hybrydami jest podobnie jak z lakierami- na mocnej płytce beda sie trzymac duzo dluzej. na slabą płytke mam taki sposób, ze przy samym wolnym brzegu matuje pilniczkiem 180. reszta taj jak normalnie. i wszystko gra :)

DiamondShine
26-12-2011, 21:48
tak Kasiu ;) ale ja wiem czemu odpryslo mojej nauczycielce bo ostatnio miala duzo pracy w salonie bo przed swietami a ona jeszcze nie uzywa rekawicz takze wiadomo juz ;) duzo stycznosci z chemia i wodą.

Kamillka
28-12-2011, 23:13
Do Kasi Zbroinskiej:powiedz mi proszę jaką gradacją pilnika matujesz resztę pazurka przy hybrydach a jaką przy normalnym żeliku(wolny brzeg już wiem że 180 a reszta:)???)

malinowa
08-01-2012, 16:43
użytkowniczki akrylu indigo napiszcie, czy faktycznie tak jak w opisie pudrów akrylowych jest podane że są łatwe w piłowaniu, zgadzacie się z tym? no i czy akryl można łączyć z innym liquidem i zachowuje te same właściwości, jeśli tak to z jakim łączycie?

KasiaZbroińska
08-01-2012, 20:31
Malinowa akryl INDIGO w połączeniu z liquidami INDIGO jest bardzo łatwy w opracowaniu, co rusz odbieram wiadomości z właśnie takimi opiniami. Jednak musisz liczyć sie z tym, że łącząc go z innymi liquidami pozbawiasz jego prawdziwych właściwości.

monnails
16-01-2012, 15:08
A kiedy jeszcze w styczniu???

magdabecmer
20-01-2012, 18:39
Witam, wlasnie jestem w trakcie skladania zamowienia i koszt perzesylki przy wplacie na konto wyswietla sie 15 zl a nie 5.