PDA

Zobacz pełną wersję : Pepoonails



pinusia6
28-02-2011, 15:31
Dziewczyny które miały styczność z ta firmą dzielcie się swoimi spostrzezeniami.

Ja mogę się wypowiedzieć jedynie tylko do akrylu Soft Salmon. Bardzo subtelny odcień genialnie się trzyma (mamusia chodziła 2 miesiące :O).

http://sklep.pepoonails.pl/

edytakon
01-03-2011, 11:42
ja uzywam Cleara budującego w polaczeniu z bazą - oczywiście żel i jak dla mnie git, zero zapowietrzeń, zzero zółknięcia, chociaż mialam przypadek ze nie chciała sie jednej trzymac na naturalku - wiec u niej pracuje na Modenie :)
Ale ja polecam żeliki, kupilam w fajnej cenie 50 ml za 70 zł ale teraz nie ma takiej taniej oferty a szkoda :(

Tosiaczek
01-03-2011, 13:08
Nie znam firmy ale z chęcią kiedyś spróbuję :)

plushak
01-03-2011, 13:12
Ja w pepo to znaczy na allegro zakupiłam cienki pyndzelek i pyndzelek płaski do strołków, jest dosyć mały ale idealny na krótkie pazurki ;-)
10 zł sztuka :)

pinusia6
01-03-2011, 14:20
No właśnie gapa ze mnie nie dodałam linka do sklepu ale widzę sam jest czujna :P
No ja póki co z tego Soft Salmon jestem bardzo zadowolona :) W połączeniu z coverkiem z Ez Flow wygląda kapitalnie i tak samo się trzyma :)

A używała któraś może żelowych Bulider Gel Sculpting i French Pink Gel?
Zastanawiam się jak wygląda na pazurku bo chodzi mi o taka subtelny lekko cukierkówy róż. Coś takiego jak wygląda ten Bulider Gel Sculpting (bo z modeny jest tak samo śliczny w pojemniczku ale na pazurku niestety całkiem inny :()

losek78
01-03-2011, 14:26
edytakon - piszesz o tym clear sculpting ? możesz napisać jaką on ma gęstość np . w porówaniu do Blusha z PB i czy bąbluje przy nakładaniu ? mi ostatnio blush bąbluje jak wsciekły , zaczęło sie w połowie opakowania i nie wiem o co chodzi bo nic nie zmieniłam ;(

Sieciunia
03-03-2011, 15:30
na innym forum dziewczyny polecaja ich covery akylowe. Ja mam ich farbki i sa ok :)

edytakon
14-03-2011, 12:21
clear sculpting jest gęsty, czasem bąbluje, ale ja lubie na nim pracować:) w prprwnaniu do blusha PB jest gęstszy