PDA

Zobacz pełną wersję : [7-8 maj Poznań] z Mistrzynią Polski Nail Art 2010 Joanną Rozwadowską warsztaty



rynba
03-03-2011, 10:22
Zapraszamy na warsztaty z Mistrzynią Polski Nail Art 2010 Asią Rozwadowską w Poznaniu
PROGRAM SZKOLENIA
Technicznie:

pipe , edge , kwadrat - prawidłowa budowa , tajemnica formy i pilnika -skrócenie czasu pracy.
Zdobieniowo:

pełnia lata - czyli abstrakcje słońcem malowane na błękitnej lagunie oraz łąki całe w kwiatach-czyli feria barw ( akrylowe , żelowe i farbkowe szaleństwo)
Troszkę klasyki czyli wakacyjne odsłony frencha - dajmy sie ponieść magii akwareli .

koszt dwu dniowych warsztatów to 570

miejsce warsztatów zależy od ilości uczestników :))

zaliczki w wysokości 250 zł proszę wpłacać do 30 marca podając imię nazwisko i numer telefonu w tytule wpisujemy Warsztaty :)

numer konta
Marta Sołtysiak
57 1140 2004 0000 3302 3050 6401

Jak zawsze na warsztatach z Asią konkurs z nagrodami:D

Będzie pyszne jedzonko , domowe ciasto mojej teściowej:)), przekąski , napoje , winko , kawka , herbatka

Oczywiście jak zawsze na warsztatach z Joanną wieczorna imprezaka integracyjna:)))))))))) oczywiście dla chętnych :)) ale ja polecam gorąco...

Zabieramy kopytka,zaciskarki, rurki , sondy,-reszte rzeczy czyli wszystkie materiały potrzebne nam do pracy żel , akryl , ozdoby , tipsy, formy , waciki , dezynfektory itp. zapewnia organizator :) czyli ja :D

Pełny dostęp do wszystkich produktów GNC i możliwość ich wypróbowania

rezerwacja miejsc : marta@nailfabric.pl
lub telefon 501 220 156 :)))
Zapraszamy:)

Emilia B.
03-03-2011, 10:31
alllle super!! kurcze wybrałabym się :D muszę przeliczyć finanse i zobaczymy :)
a będzie może coś podobnego w Warszawie??

Joanna Rozwadowska
20-03-2011, 00:07
Emilko na razie w Warszawie nic nie planuję , więc jeśli masz ochotę , serdecznie zapraszam do Poznania:ok:

Evelyn.
20-03-2011, 12:30
ooo! w moje urodziny:] może dostanę od męża w prezencie te warsztaty

xsunnyolciax
20-03-2011, 14:21
Bardzo chętnie bym przyjechała, ciekawy program i termin świetny, bo po testach :P Ale do 30 marca na pewno nie będę w stanie dać odpowiedzi na 100% :( Jak już to ok 15.04 (14 testy się kończą :)) Ale wtedy pewnie już nie będzie miejsc.. :(