PDA

Zobacz pełną wersję : [9-10 kwiecień LUBUSKIE] Warsztaty z Kasią Zbroińską



KasiaZbroińska
04-03-2011, 22:36
Witam Serdecznie!:kooffa:
Z przyjemnością informuję, że w dniach 9-10 kwiecień 2011r. w Gubinie (woj. lubuskie) odbędą się warsztaty doszkalające z prawidłowej budowy paznokci, zdobienia kolorowym akrylem oraz farbami akrylowymi.

Program warsztatów:

Dzień pierwszy

- zapoznanie się z produktami marki Indigo (seria żelowa i akrylowa)
- wiosna, wiosna, czyli kwiaty akrylowe, liście
- akrylowe motyle
- płatki wyciągane, czyli kwiaty inne niż wszystkie
- zdobienia akrylowe płaskorzeźba oraz 3D
- nowość- akryle podkładowe! Kolorowy akryl, z którego stworzysz piękne, przecierane tła
- kwadraty, sztylety, pipe- pracujemy nad prawidłową budową
- oraz obowiązkowo- idealny french!

Dzień drugi:

- prawidłowe cieniowanie, zabawa światłem
- wiosny ciąg dalszy, czyli malowane farbami akrylowymi maki, róże, bzy, stokrotki, bratki i inne
- malowane farbami motyle
- esy- floresy, zawijasy, listki - prawidłowe prowadzenie pędzla
- wykończenia wzorów farbami
- motywy zwierzęce- powrót do łask!


Zabieramy ze sobą:
* lampki na biurko (oświetleniowe)
* pędzle do akrylu, żelu i farb akrylowych
* naczynka na liquid
*kopytka
* dobry humor i zapał do pracy : )

W cenie warsztatów dyplomy, produkty do pracy, przekąski, ciepłe i zimne napoje oraz obiady.
W trakcie warsztatów sprzedaż produktów marki INDIGO z 10% rabatem :)

Koszt warsztatów za dwa dni to 450zł.
Po rezerwacji telefonicznej pod nr tel.: 609 087 882 wpłacamy zadatek w wysokości 300zł na konto mBanku: 97 1140 2004 0000 3502 7228 4647
W tytule wpisujemy WARSZTATY KWIECIEŃ oraz podajemy swoje imię i nazwisko .
Rezerwacji oraz wpłat należy dokonywać do końca marca.

Serdecznie zapraszam,
Kasia Zbroińska


Przykładowe wzory
http://images8.fotosik.pl/1359/78b64c81e83b37af.jpg (http://www.fotosik.pl)

KasiaZbroińska
07-03-2011, 21:25
Zapomniałam dodać, że wpłat oraz rezerwacji należy dokonywać do końca marca :)

Na warsztatach produkty Indigo 10% taniej :)

Camilla
07-03-2011, 21:40
SUPER! Mysle iz będę starała sie być!! Kasiu a czy nadal mozna u Ciebie kupic produkty SPN? Bo rozumiem iz szkolenie nie jest pod patronatem SPN?

Pozdrawiam

KasiaZbroińska
07-03-2011, 21:51
Kamilko Kochana z produktow SPN juz wychodzę :) Teraz jestem dystrybytorem INDIGO i pod ich patronatem szkolę :) Produkty sa rewelacyjne, bez powodu bym nie odchodziła z poprzedniej firmy;)
Cenowo rownież rewelka, więc zapraszam serdecznie :)

Camilla
07-03-2011, 22:02
:kwiatek:A ja własnie zostałam salonem firmowym SPN;-] Lecz w instruktora nie dałam sie wrobic iz istnieje ten dziwny przepis iz mozna szkolic sie tylko u nich. A Twoje prace podziwiam od dawna i postaram sie byc tylko mam juz klientki na sobote 9 kwietnia zapisane i musze sobie poprzestawiac. ;-]] Ale 90% musze byc. Buziaki.

natka_23
07-03-2011, 22:08
tez bym sie wybrala ale nie wiem jak to z kasa bedzie bvo w czerwcu mam slub :skacze:

KasiaZbroińska
07-03-2011, 22:15
Kamilko gratuluję dystrybutorstwa:)
bardzo się cieszę, że chcesz do nas wpaść i dziękuję za uznanie moich prac :* :) Bardzo duzo to dla mnie znaczy!

Natusiu oj.... znam to uczucie! Nie tak dawno bo 2 i pół roku temu tez to przechodziłam... Cudownie było, aż Ci zazdroszczę! I gratuluję z całego serca:)
Jeśli jednak znajdziesz chwilkę w zawalonym terminarzu Panny Młodej będę zaszczycona, że jednak się pojawiłaś :)

Camilla
07-03-2011, 22:17
Kasiu nie będę dystrybutorem lecz jest taka nowa mozliwosc od tego roku jak salon firowy , nie sprzedaje ich produktó lecz tylko pracuje na nich , oczywiscie wszytsko czego nie maja w ofercie moge meic z innych firm;-) Więc jesli cos fajnego będzie innego z Twoich firm nie widze problemu aby równiez sie w to zaopatrzyć. Buziaki.

KasiaZbroińska
07-03-2011, 22:18
Aaaa rozumiem :)
Indigo bedzie miało dużo nowości, których nie posiadają żadne firmy na rynku :))) Tak się pochwale troszkę :)

Camilla
12-03-2011, 17:09
Zmieniłam terminy na 9 i mam juz wolny weekend takze ..będę ;-))) SUPER!!

KasiaZbroińska
12-03-2011, 18:26
Super Kamilko, bardzo się cieszę:) To ja wpisuje Cie na listę:) W takim razie zostało jedno miejsce!

KasiaZbroińska
12-04-2011, 14:15
No i już po:) Dziękuję Wam Kochane za wspaniałe towarzystwo :) Mam nadzieję, że czegoś tam Was nauczyłam ;) , i że swój czas spędziłyście przyjemnie i pożytecznie:)
Oto kilka fotek i część zdobień z warsztatów:)
P.S. Jowka masz Oskara za minę :skacze:

jowka
14-04-2011, 22:38
Kasiu to my dziękujemy bardzo serdecznie za cierpliwosć i chęć podzielenia się z nami swoimi umiejętnosciami:) ale za tą fotkę to... i znowu ta gruba szyja;(

Camilla
14-04-2011, 23:11
Mój smiech wcale tez nie jest lepszy ;-]]] Takze Jowitko nie tylko ty zle wyszłaś;-))

natalia268
15-04-2011, 09:00
Bardzo fajne zdjecie i nie narzekac :aty:

no i zdobienia pierwsza klasa :szczena: :slina:

samaron
15-04-2011, 10:18
Jak patrzę na fotki to normalnie szok, wszystko piękne, równiutkie,
to są prawdziwe warsztaty - pierwsza klasa mistrzowska. Oraz widać, że zabawa też była - zazdraszczam :D

KasiaZbroińska
15-04-2011, 17:08
Samaron dziękuję za uznanie, ale głównie to zasługa moich zdolnych kursantek :)))
Kamilko, Jowka.... Ja jak zobaczyłam te zdjęcia nie mogłam się oprzeć.... Kamilka mi normalnie merylin monroe przypominasz na tym zdjęciu. Jowka jak zobaczyłam Twoja minę od razu miałam uśmiech na twarzy... No po prostu boska jak boska ;)
Przypominam też, że wkrótce kolejne warsztaty, które poprowadzi Ewelina Fedorowicz:)
http://forum.wzorki.info/warsztaty/6475-12-06-2011-lubuskie-warsztaty-z-ewelina-fedorowicz-akwarele-oraz-one-stroke.html