PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję do programu TV, tipsy wyjątkowe



Emilucha
28-03-2011, 13:48
Witam,
Poszukuję kilku osób do programu telewizyjnego.

Jesteś posiadaczką tipsów, które są absolutnie wyjątkowe i służą Ci nie tylko jako zwykłe paznokcie? (Np. są bardzo długie i służą Ci do rzeczy, których nie umiałabyś bez tipsów zrobić?)

Jeśli chcesz uczestniczyć w programie i masz coś do powiedzenia , napisz: program.n@interia.pl

Podaj proszę numer teklefonu, oddzwonię i wyjaśnię wszystkie szczegóły dotyczące udziału w programie. Rozmowa nie jest zobowiązująca.
Może czekamy właśnie na Ciebie ?
Pozdrawiam, Marta

betisska
28-03-2011, 14:48
A co ta za program? I w jakiej tv?

natalia268
28-03-2011, 15:04
przeczytajac ''...służą Ci nie tylko jako zwykłe paznokcie? (Np. są bardzo długie i służą Ci do rzeczy, których nie umiałabyś bez tipsów zrobić..." stwierdzam ze to bedzie na tej samej zasadzie co jakis czas temu Rozmowy w toku...

Jak pewna pani opowiadała ze karkówke z grilla przewraca trzymajac paznokciami, a normalna osoba z krotkimi paznokciami tego nie zrobi bo sie oparzy. Żadna szanujaca sie osoba, w kwestii paznokci... w kwestii poszanowania swojego zawodu, swojej pasji nie pójdzie do tegiego programu, nawet jesli faktycznie długie paznokcie są w czym przydatne...

Takie jest moje zdanie..

Chyba ze ten program jest na zupełnie innej zasadzie to zwrcam honor ! :]

asia
28-03-2011, 15:22
omg ostatnio na tvn byly reklamy o jakiejs lasce, ktora mielone robila obrzydliwymi do bolu pazurami a potem "mięso spod paznokci wkladala z powrotem do miski"... help... mam nadzieje, że to będzie co innego, pokazane PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI, rodzaje, funkcjonalność itd a nie "tipsy".....:D:D:D:D

po namyśle stwierdzam ze Natalia ogladala to co ja na reklamie....:D:D

natalia268
28-03-2011, 16:42
tak ta babka co zeberka na grillu przewraca opowiadała równiez o mielonych ze później sobie wydlubuje itd.

^_^

heh wielkie litery i dwa wyrazy PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI... jak dobrze ze jestem w gronie osob którzy tak samo reaguja na słowo TIPSY lub slowa ROBIE TIPSY.. :torba:

nanami7
28-03-2011, 19:03
OMG... takie rozmowy w tłoku chętnie bym obejrzała jakby odcinek miał tytuł: "Stylizacja paznokci, moja pasja".

Też widziałam ten odcinek o "tipsiarach" i tak właśnie się kreują stereotypy :/: przykre...

asia
28-03-2011, 19:41
i to bardzo, bo przecież wiele naszych klientek zajmuje wysokie pozycje w firmach itd i wcale nie noszą krzywych łopat...echhhh... żeśmy sie rozgadały hihihi

xsunnyolciax
29-03-2011, 08:40
Witam,
i służą Ci nie tylko jako zwykłe paznokcie? (Np. są bardzo długie i służą Ci do rzeczy, których nie umiałabyś bez tipsów zrobić?)



Paznokcie nie są narzędziem! Jeśli się nimi posługuje w wyżej opisany sposób, możne je tylko uszkodzić, zniszczyć, albo narazić swój naturalny paznokieć. Stylistki przedłużając sobie paznokcie np. na kształt sztyletów nie robią tego w zamyśle, że lepiej będzie się im kopało w ogródku, tylko ma to trochę głębszy sens. Nie wszystko jest powierzchowne.. I szczerze nie rozumiem, jaki jest cel takiego programu? Znalezienie naiwnych "tipsiarek" i wystawienie ich na błazenadę publiczną? W ten sposób zwiększenie oglądalności? :placz: Jaki jest cel tego programu??

kobietazpazurem
29-03-2011, 09:17
Nikt Ci się nie zgłosi do tego programu po pierwsze- bo nie napisałaś o co konkretnie chodzi a po drugie nikt nie będzie chciał zrobić z Przedłużonych Paznokci (nie tipsów bo tipsy to nakleja się z kiosku) narzędzia do funkcjonowania. Dlaczego? Światowy stereotyp- tipsiara mimo, że co druga kobieta na świecie ma przedłużone paznokcie. Ostatnio leciały chyba Rozmowy w Toku z tematem tipsów i wyszło to karygodnie, z czegoś pięknego zrobili coś obrzydliwego. I tak będą postrzegane inne programy n.t długich i bardzo długich paznokci przedłużonych.

Evelyn.
29-03-2011, 09:37
poza tym programy tego typu robią nam stylistkom antyreklamę, a nawet szerzą pogardę dla osób noszących przedłużone paznokcie!! bo wrzuca się tam wszystkich do jednego wora...coś mi tu śmierdzi:o

kobietazpazurem
29-03-2011, 09:42
Może i nie "śmierdzi" jednak czekamy na dalsze informacje, bo bez tego ani rusz :)

meg19791
29-03-2011, 10:56
Proszę o więcej informacji na temat tego programu. Jeżeli wyjątkowe paznokcie jako dzieła sztuki w pozytywnym znaczeniu tego słowa to ja chętnie. Jeżeli 1001 rzeczy jakie można zrobić szpicami to ja NIE, pseudo reklamy nie chcę:/:

Coco88
29-03-2011, 19:45
Światowy stereotyp- tipsiara mimo, że co druga kobieta na świecie ma przedłużone paznokcie.
Ja tylko w kwestii formalnej.
Rozumiem, że kochacie swoją pracę, że uwłaczające jest, robienie z każdej osoby zajmującej się przedłużaniem paznokci "głupiej tipsiary" trzaskającej masowo ordynarne łopaty, bo nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Ale tekst, że co druga kobieta na świecie ma przedłużone paznokcie, też ma mało wspólnego z rzeczywistością:uklon:

Paulka
29-03-2011, 20:07
moze i nie co druga ale bardzo wiele kobiet, tylko dlaczego nikt nie przedstawia paznokci jako np dziela sztuki tylko odrazu jak cos odrazajacego ??. Sa kobiety ktore maja problemy z paznokciami i przedluzaja by wygladaly okazalej, które robia sobie skromne paznokcie bo maja taka prace ze musi je pokazac itp Ale przeciez nie wszystkie robia nie wiadomo jaie szpony sa też takie ktore robia praktyczne paznokcie, zreszta kazdy nosi to co lubi!! mi osobiście nie podobaja sie dlugie paznokcie ale nie mowie o posiadaczkach ich ze sa tipsiarami. ale mysle ze kobieta ktora wystapila w rozmowach w toku przeadzila i sama przedstawial swoje paznokcie negatywnie...

natalia268
29-03-2011, 20:16
Pozwoliłam sobie napisac z pytaniami meila i dostałam odpowiedź:

" Witam,
"przedluzanie paznokci w dobrym swietle czy raczej gorszym?" - ani jedno, ani drugie. A jezeli juz to chyba bardziej w lepszym.
Chodzi nam o dziewczyny, ktore wykorzystuja swoje tipsy w zadziwiajacy sposob - jedna z naszych uczestniczek ma je tak dlugie, ze sluza jej do przewracania miesa na grilu albo na patelni, inna znowu ma paznokcie, ktorych przecietna kobieta nie umialaby uzywac - mianowicie sa to śruby, rurki... bardzo długie. Są niesamowite. Program ma pokazać "inne" oblicze tipsób w sposób ciekawy, zadziwiający i czasami zabawny."

Zatem tak... jak mam długie pazurki to wyciskam sobie woreczek od herbaty nimi:skacze: (znaczy gdy woreczek jest na łyżeczce, a ja chce wycisnąć to co jeszcze jest do wydobycia to pazurem wbijam), ale to nie zmienia faktu ze nie poszałbym do takiego programu i nie chwaliłabym się tym. Nie wszyscy ludzie odbiora to w sposób zartobliwy i z myslą 'o jak fajnie'...

Ale chetnie obejrze ten program, bo naprawde jestem ciekawa co tam bedzie.

asia
29-03-2011, 21:23
hyyyyh... przeszło mi przez myśl, żeby sie zgłosić, zrobić sobie małe dzieła sztuki i oświecić społeczeństwo....

ale jak ktoś przerzuca pazurkami mięso na grillu to doprawdy czym tu sie chwalić....


aaaaaaa no i mój obowiązek... nie robimy off topa...:D:D:D

kobietazpazurem
29-03-2011, 22:28
Ja tylko w kwestii formalnej.
Rozumiem, że kochacie swoją pracę, że uwłaczające jest, robienie z każdej osoby zajmującej się przedłużaniem paznokci "głupiej tipsiary" trzaskającej masowo ordynarne łopaty, bo nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Ale tekst, że co druga kobieta na świecie ma przedłużone paznokcie, też ma mało wspólnego z rzeczywistością:uklon:

Może i przesadziłam ale trochę świata zwiedziłam i w chinach prawie każda ma przedłużone paznokcie, w Belgi też. Moja klientka teraz była na Kubie i się dziwiła bo bieda z okien ale pazury miała prawie każda, nawet ją za ręce łapały i oglądały co ona ma. A że "tipsiara" jest określeniem uwłaczającym to nie musisz mi tego mówić bo nie ja to wymyśliłam. To jest nasze hobby, i można zrobić na prawdę gustowne i eleganckie paznokcie, których czasem nie sposób odróżnić od naturalnych i bez sensu taką kobietę chrzcić per tipsiara. Gdyby kobiety miały piękne paznokcie logicznym jest , że nie przedłużały by ich bo i po co. Ale zapraszając na program po to, aby dopełnić określenia "tipsiara" jest uwłaczające dla nas- tych które to kochamy. Jeżeli jest to program, który ma pokazać jak można w ten sposób zmienić dłoń, jaka metamorfoza zachodzi kiedy przedłuży się płytkę obgryzioną lub ile mężczyzn ma z tego pożytek i robi sobie paznokcie mimo , że o tym sie nie mówi bo to mało męskie to ok program jest jak najbardziej wskazany. Jednak gdy mamy się chwalić , że np. służą nam także do zdrapywania naklejek , lub jak wyżej koleżanka napisała do wyciskania torebek po herbacie to postawi nas w złym świetle. Dlaczego? Bo to jest "feeeee" mimo, że prawie każdy robi coś względnie obrzydliwego nawet nie mając przedłużonych paznokci.

betisska
29-03-2011, 22:33
Kobietko pięknie to wszystko ujęłaś:) POPIERAM!

Coco88
30-03-2011, 15:57
Też mi się właśnie wydaje, że to przesada, Chiny i Belgia to nie cały świat. No i jeszcze wady naszej percepcji tutaj dochodzą.

Z resztą postu się zgadzam. Ponieważ należę do właścicielek ładnych paznokci i żele/akryle nie są mi potrzebne, to wypowiedzi stylistek w programie traktującym o stylizacji można by wzbogacić o zaprezentowanie zabiegów pielęgnacyjnych na przykład. Bo ja mam np.takie wrażenie, że jak pójdę do salonu i nie będę chciała żadnych żeli/akryli, tylko mani plus malowanie to mnie stamtąd pogonią:P

W pierwszym poście napisano o używaniu tipsów jako "narzędzi"- więc chyba nie byłby to program, o jaki Wam chodzi;] Anna Gembala-Papież na swoim blogu ma filmy z programu stacji TVN (nadawanego około godz. 10 rano), gdzie właśnie wypowiada się na temat korzyści z przedłużania i sposobach na paznokcie obgryzione. Wydaje mi się, że programy poranne mają mniejszą oglądalność niż te nadawane około godziny 16 (a o tej porze nadawano chyba program z tym nabieraniem cukru tipsem)-tak na marginesie.

asia
30-03-2011, 22:10
(...) Bo ja mam np.takie wrażenie, że jak pójdę do salonu i nie będę chciała żadnych żeli/akryli, tylko mani plus malowanie to mnie stamtąd pogonią:P

(...)

i to jest właśnie poddanie się stereotypom, czyli coś co tak zle na nas dziala ;d

PAZURKOMANIA
31-03-2011, 00:11
:placz: No cóz takie życie i realia za swoją naiwność płaci się dużą cenę...Tym razem padło na mnie :/

Emilia B.
31-03-2011, 09:23
a co to ty byłaś w programie?? czy ja cos już sobie dorabiam wyższą ideologie??

Emilia B.
31-03-2011, 09:44
:przytul: dobrze, że o tym piszesz :) przestrzeżesz inne dziewczyny, żeby nie dały się nabrać na miłe słówka .... tak myślałam, że w takich programach to tylko sensacji albo powodu do śmiania sie szukają....ech nie doceniaja prawdziwiej sztuki i pasji jaką jest stylizacja....

rudzielec
31-03-2011, 10:02
ja mysle, ze ten mail, ktory dostala w odpowiedzi natalia268 troche wyjaśnia. oni chcą moze nie tyle osmieszyc dziewczyny z mega pazurami, ale mi msie wydaje, ze temmat paznokci jest ogolnie na topie, a ludzie szukaja sensacji, wiec jak wyjdzie dziewczyna z mega szpicami czy jak tam oni napisali jakikis rurkami czy sróbkami to mimo woli ludzie muślą sobie, o matko co ona ma z rekami, ble..;/ oni poprostu szukaja sposobu na fajny chwytliwy temat zeby sie troszeczke działo i wzbudzalo zaciekawienie. a to, ze moga sie tam zglosic faktycznie jakies naiwne dziewczyny, ktore przedstawia to w naprawde glupi sposób to juz ich problem:D

barbara_kawka
31-03-2011, 11:11
Tak byłam..:/ W każdym razie jeżeli są na forum dziewczyny które były w nagraniu tego odcinka proszę o pilny kontakt...


pazurku co sie stało??

dzikakura
31-03-2011, 11:28
A ja nic nie mowie, nic nie mowie:skacze:

Albo powiem, bo mnei swedzi;)

Autorka poczatkowego postu w temacie absolutnie trafiła kulą w płot.
Może podpowiem jak sie wykonuje sztukę reporterska?:skacze:
Na tym forum obawiam się to już nie przejdzie, ale na innym może:skacze:

Sugeruję dać anons w stylu: Poszukujemy posiadaczek wyjątkowo długich paznokci o niekonwencjonalnych kształtach do programu tv.

Na pewno parę dziewczyn co to noszą szpice, bądz długie pipe się zglosi.
Trzeba poprosić o zaproszenie do domu i wyznaczyć wykonanie paru czynności domowych, takich jak krojenie mięsa, pisanie na komputerze czyszczenie wanny, podanego przez natalię wyciskania woreczka z herbatą, wszystko to ładnie zarejestrować nawet kamerką 110 i zadawać wnikliwe pytania w trakcie :), a jakie? To każdy reporter telewizyjny wiedzieć powinien:)

a jesli to program w studio, to w ogole złe podejście do tematu. Będzie cięzko w ten sposób, chyba, że znajdą się dziewczyny o inteligencji kiszonego ogórka. Oczywiscie-takich tez nie brakuje



a reszta to już sztuka montażu.

Bo nikt kochana z własnej woli nie da ośmieszyć zawodu, ktory wykonuje, albo paznokci, które nosi, musisz to zrobić"siama":), podstepem, sprytem i intelektualnym rozbuchaniem:)

Bo takie jest założenie materiału, który sie realizuje- stówę płacę jeśli się mylę.. utrwalić stereotyp"tipsiary". Może byś tak Moja Droga zrobiła setkę z Pepynem Borellem,- stylistę mężczyznę - on nosi długie szpice

:)

Czy się mądrzę? Pewnie trochę tak, ale autorko ogłoszenia nawet rzetelnej dokumentacji nie zrobiłaś, aby nie denerwować stylistek nieodpowiednią nomenklaturą w stylu "Tipsy wyjątkowe"





Soooooorrryyy za offtop:)



podpisano:
Leciutko ironiczna Kura

natalia268
31-03-2011, 13:08
:przytul: dobrze, że o tym piszesz :) przestrzeżesz inne dziewczyny, żeby nie dały się nabrać na miłe słówka .... tak myślałam, że w takich programach to tylko sensacji albo powodu do śmiania sie szukają....ech nie doceniaja prawdziwiej sztuki i pasji jaką jest stylizacja....

Niestety ale chyba nigdy nie doeceni tego osoba, która nie jest w to zaangazowana całym sercem

Kura uwielbiam Twoją ironię i wypowiedzi tego typu :master:

asia
31-03-2011, 14:15
chyba pani, ktora umieścila ogłoszenie już się nie zamierza pojawić :(

tusia
31-03-2011, 16:42
zawsze mozna napisac na podany adres mailowy co sie myśli o takim podejsciu a nóz widelec sie zastanowia zanim wyemitują

kobietazpazurem
31-03-2011, 16:46
zawsze mozna napisac na podany adres mailowy co sie myśli o takim podejsciu a nóz widelec sie zastanowia zanim wyemitują

Nie warto- jak ktoś szuka sensacji to i tak ją zrobi. No i oczywiście znajdzie. Jak widać owa Pani już znalazła... Co potwierdziła odpowiedzią na maila...

Evelyn.
31-03-2011, 21:07
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
kura kocham cię:love: zwłaszcza za kiszonego ogórka
przepraszam za off...a ale nie mogłam się powstrzymać

soffii25
01-04-2011, 11:12
znalazłam na youtube ten odcinek rozmów w toku, o którym pisałyście wcześniej i jestem zaskoczona, że ktoś poszedł do programu żeby się ośmieszyć :huh: żeby cukier nabierać na panokieć, albo dłubać nim w zębach ? :/:
a paznokcie miała bleee - naklejony tips i naciapana panterka z cyrkoniamii
Pazurkomania, ale Ty chyba na widowni siedziałaś ?

Elizabeth76
01-04-2011, 11:21
znalazłam na youtube ten odcinek rozmów w toku, o którym pisałyście wcześniej i jestem zaskoczona, że ktoś poszedł do programu żeby się ośmieszyć :huh: żeby cukier nabierać na panokieć, albo dłubać nim w zębach ? :/:
a paznokcie miała bleee - naklejony tips i naciapana panterka z cyrkoniamii
Pazurkomania, ale Ty chyba na widowni siedziałaś ?

soffi możesz dać linka ?? :D

Candynails
01-04-2011, 11:23
hahahha Kura super!!!
Jak przeczytałam pierwszy post to mnie poskręcało!!!! co to ma w ogóle być, jakieś pośmiewisko, kolejny program który oczernia naszą wspaniała pracę i mylenie sztuki z uprawianiem plastikowego tipsiarstwa!!!! włos się na głowie jeży!! jesteś posiadaczką tipsów" o matko;(
Jak się robi o czymś program, to wypadałoby się trochę zapoznać z tematem!! a nie używać tego typu zwrotów. Jak widzę, że dla kogoś świat pielęgnacji dłoni ogranicza się do różowych tipsów, to już wiem, że nie mam o czym z tą osobą rozmawiać...tragedia;/
Trochę poszanowania dla piękna, sztuki, malarstwa, bo to wszystko łączą w sobie prace wystawiane na naszym forum. Jak mogłaś takie ogłoszenie wstawić na to cudowne forum;p;p to nas obraża!

soffii25
01-04-2011, 11:29
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu (http://www.youtube.com/watch?v=xkHyi_RSJ5Y)są 3 części

Elizabeth76
01-04-2011, 11:49
Mój prawie 7 letni syn powiedziałby ochs bozeee :torba: :porazka:

xsunnyolciax
01-04-2011, 19:36
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu (http://www.youtube.com/watch?v=xkHyi_RSJ5Y)Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniusą 3 części


tytuł mówi sam za siebie..;)

Evelyn.
02-04-2011, 10:41
nie widzę odcinka z tipsami tylko o różu:huh:

soffii25
02-04-2011, 11:04
wspólczuję Ci, że padłaś ofiarą ich podstępu :przytul:
a jeśli chodzi o ten odcinek, który wtawiłam to znalazłam go z ciekawości po tym co dziewczyny pisały.
Evelyn jest tam jedna Pani, która opowiada o swoich "tipsach" ;)

xsunnyolciax
02-04-2011, 17:01
Pazurkomania :przytul: nie martw się ;) widziałam Twoją galerię, robisz naprawdę piękne paznokcie ;)

kobietazpazurem
02-04-2011, 18:29
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu (http://www.youtube.com/watch?v=xkHyi_RSJ5Y)są 3 części

No i właśnie t Rozmowy w Toku przytoczyłam w mojej wypowiedzi odnośnie programu. W ładnym świetle są wystawiane pazurki nie ma co

PAZURKOMANIA
02-04-2011, 21:11
Jezu...ale temat tych rozmów..:/ mam nadzieje ze ta czesc nie bedzie tak nazwana...

LaVenda
03-04-2011, 01:03
Boże... po prostu nie mogłam tego oglądać... to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki...
Jak tak można ?? Brak słów...

Zbulwersowałam się jak można tak oczerniać zarówno stylistki jak i Panie noszące normalnie długie paznokcie...

kobietazpazurem
03-04-2011, 10:00
No takie było zamierzenie z góry co do tego programu a chętnych i naiwnych nie brakuje. Moja koleżanka była w rozmowach, temat był o jakiś łóżkowych sprawach dosyć, że wydała całe swoje życie intymne to dostała 800zl x2 za siebie i za męża. Teraz żałuje :) Telewizja tak wszystko zmontuje , że wyjdzie inaczej niż było w rzeczywistości.

I boje się, że ten program do którego nas tu zaproszono zrobi to samo...

PAZURKOMANIA
03-04-2011, 22:15
Hmm..sama jestem ciekawa co zostawia a co nie...:huh:
a Ty też byłas??

dzikakura
03-04-2011, 23:25
hehe, dzieki dziewczyny.

Telewizja generalnie jest ok,wiemy, bo przeciez ogladamy i te sensacje i te publicystykę i rozmowy w toku i inne pożeracze czasu, pracuje nad tym cały sztab ludzi, abysmy mogły sobie usiąść przed telewizorem.

Ja sie po prostu nie zgadzam z tym jedynie, aby potencjalnego "bohatera" odcinka, badz programu traktować jak wioskowego głupka,któremu mozna napluć na buty to znaczy powiedzieć mu.. że ma pogrzebać paznokciem w mięsie, albo palcem w tym,no nosie bez obaw,że sie nie obrazi.

A Pani nas tak po prostu potraktowała, a dlaczego? Bo pomyliła terminy. Pomyliła jej się nosicielka z wytwórcą
A wystarczyło wpisać w google termin "różowiutkie słitaśne tipsiki" lub coś podobnie fajnego i już by była "w domu"

Po prostu obawiam się, że Pani sobie złe miejsce do szukania wybrała. To jakby szukać rozmowców do odcinka pt "Miałem przeszczep serca" wśród chirurgów.

Joan
04-04-2011, 16:25
Nie wiecie kiedy ma być ten program?

kobietazpazurem
04-04-2011, 19:31
Hmm..sama jestem ciekawa co zostawia a co nie...:huh:
a Ty też byłas??

Nie, nie byłam na szczęście :)

milenka_olsztyn
06-04-2011, 10:37
Ewelinka a gdzie ty siedziałaś??

Anika
07-04-2011, 03:04
Trzeba bardzo uważać na tego typu oferty. Telewizja szuka sensacji i szokujących rzeczy. Nigdy nie wiadomo z czego będą chcieli zrobić kontrowersyjny materiał. Dla tv nie jest problemem znalezienie dziury w całym...
Z drugiej strony przykre jest to, ludzie jako odbiorcy, nie weryfikują tego co serwuje im tv, tylko chłonie informacje bez względu na to czy są one prawdą czy nie. A później wychądzą przysłowiowe kwiatki, że tak naprawde sałata rośnie w tesco itp. bo tak podano w telewizji.:why:

skarbenia7
07-04-2011, 14:11
"Tipsy! Zrobic tipsy. Tipsiary". No żesz!! Nienawidzę! Mam uczulenie! ;[;:zly:

natalia268
15-04-2011, 17:42
22 kwietnia !!

Obejrzyjcie 'Rozmowy w Toku' :(
widząc reklamówke - załamałam sie i zrobiło mi sie przykro...

Elizabeth76
15-04-2011, 17:56
Natalcia az tak zle ?? :przytul:

natalia268
15-04-2011, 18:12
:porazka: gorzej niz w ostatnich rozmowach w toku..
moze dlatego gorzej bo wtedy glownym tematem był kolor różowy a teraz 'tipsy' :zly:

kilka przykładów jak pani opowiadały do czego słuza paznokcie albo co nimi robiły :
- gdy zdychaja jakies muchy, pszczoły itd, pani bała by sie normalnie wziac w palce a paznokciem zgarnie owada i sie nie boi..
- gdy pani brzydzi sie włosów w umywalce, wannie czy gdzies to normalnie by ich nie wyciagneła a paznokciami 'jak pansetą' je bierze
- uciera jajko, czyli paznokcie zamiast trzepaczki
- przyprawy paznokciami - no bo czym.. łyzeczką? o nie nie


:torba:

tak sie zastanawiam czy te kobiety co tam ida to same sobie przedłużają paznokcie i czy ida do takich programów dla pieniedzy czy są takie jakie są i opowiadaja szczerze o wszystkim bez krepacji i pohamowania.. AAA..No i jeszcze czy osoba ktora załozyła ten watek szukała do tych rozmow w toku osob czy jeszcze do czegosc innego..

Evelyn.
15-04-2011, 21:13
natalko, słyszałam, że 800 zł za występ płacą

natalia268
15-04-2011, 21:30
ostatnio był odcinek cos tam o ciążach i o ukrywaniu i tam była kolezanka mojej przyjaciolki i dostała za to 500zł... mówiła troche prawdy a troche jej kazali dopowiedziec.

no ale kurcze czy warto nawet ze ta 800 zł isc i siebie ponizac? :(

w sumie rozwiazuje sie odpowiedź na pytanie.. bo skoro leca na kase to zapewne same nie robia sobie paznokci, a tym bardziej napewno nie z zamiłowania.

Przykro że oczerniają coś co dla niektorych jest jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu

Evelyn.
15-04-2011, 21:44
a może dałoby się podpisać jakąś petycje to tvn, apropos tego,że czujemy się dotknięte i odbierają nam klientów, i w końcu niech się od naszego zawodu odbimbają, albo niech zrobią rzetelny program, ja się zgłaszam na ochotnika do takiego programu(choć to by była żadna sensacja:/:).... z samego naszego forum będzie kilkaset podpisów, a można by jeszcze na innych forach... co wy na to?

Sylwia1982
16-04-2011, 00:40
Evelyn jestem za...:ok:

xsunnyolciax
16-04-2011, 00:48
Evelyn :brawa:

rudzia1985
16-04-2011, 10:43
Evelyn, niezly pomysl :)
Tylko najtrudniejsze byloby zebranie tych kilkuset podpisow ;)
Przez fax to nie bardzo bo kopia podpisu to nie to co oryginal wiec trzeba by bylo wysylac poczta do kazdej takie pismo a to ciut czasu zajmie...
Chyba ze jakies inne nowoczesne techniki sa :p

natalia268
16-04-2011, 11:37
hm.. ale chyba mozna sie po prostu podpisac imieniem nazwiskiem i adres.. lub ewentualnie jeszcze nr dowou ?

Anika
19-04-2011, 17:18
ostatnio był odcinek cos tam o ciążach i o ukrywaniu i tam była kolezanka mojej przyjaciolki i dostała za to 500zł... mówiła troche prawdy a troche jej kazali dopowiedziec...


O i prosze kolejny dowód na to do jakiego stopnia media manipulują ludźmi!!
To media dyktują co jest dobre a co nie. Pod przykrywką, rzekomo prawdziwych historii ludzi, starają się wpłynąć na reszte społeczeństwa a co za tym idzie kształtują poglądy!! Czyli robią tzw. małe pranie mózgu ;]

Komu przeszkadzają prace stylistek?? Na miejscu prowadzącej program zaproponowałabym temat:
,,Paznokcie przedłużone to nie tylko tipsy. Do czego jeszcze mogą posłużyć??'' To też brzmi na tyle kontrowersyjnie aby przyciągnąć uwagę widza, więc oglądalność byłaby niemalże taka sama.
Gdyby poruszono temat, że zastosowanie paznokci przedłużonych może posłużyć do rekonstrukcji płytki a doświadczona stylistka jest w stanie pomóc w niektórych dolegliwościach paznokci, jestem pewna, że wielu ludzi przejrzałoby wreszcie na oczy, a zawód stylistki byłby bardziej szanowany. Kompetencja stylistki nie kończy się na doklejeniu kawałka plastiku do paznokcia!! Jednak tutaj pada podstawowe pytanie: Czy komuś na tym zależy, żeby taka informacja poszła w eter??

Natalia 268 jeżeli rzeczywiście jest tak jak mówisz to aż przykro patrzeć jak niegdyś dobry program podważa swoją dobrą reputacje. Z reguły to ludzie pchają się przed kamerę ale, żeby dopłacać komuś żeby zechciał przyjść????
Na koniec dodam, że ludzie robiący TEN program nie musieliby DOPŁACAĆ bohaterom odcinka, gdyby dyskutowany tutaj problem został przedstawiony z tej perspektywy, którą opisałam powyżej. Jestem więcej niż pewna, że znalazłoby się wiele doświadczonych stylistek, które zdecydowałoby się na prezentacje w takim programie, gdyby gwóźdź tematu został przedstawiony od rzeczywistej i obiektywnej strony.

kobietazpazurem
19-04-2011, 17:34
eh po prostu bez komentarza rece opadaja



w ogole mały offtop do moderacji, czy ten temat nie powinien być w innym dziale niż zdjęcia paznokci??

Nnisiaa
19-04-2011, 17:56
wlasnie widzialam zwiastun tego programu :/.... i jestem w szoku co te kobiety mialy na paznokciach zrobione...i wcale sie nie dziwie ze zostalo to przedstawione w ten a nie inny sposob szkoda tylko ze z krzywda dla wiekszosci normalnych stylistek.....

emisja 22 kwietnia

plushak
19-04-2011, 18:12
Człowiek za kasę zrobi wszystko ;]

RedSunset
19-04-2011, 18:16
ja właśnie oglądam sobie kolejny odcinek Rozmów w toku...temat niby o blondynkach - idiotkach, znienawidzonych przez brunetki, ale o tipsach już wspominali kilka razy. Jakaś brunetka stwierdziła, że nie dość że blondynki to idiotki, to jeszcze w tych tipsach nic zrobić nie potrafią :haha::haha::haha::haha:
To jest robione celowo, żeby ośmieszyć osoby które noszą pazurki, jak i stylistki. Robią to samo co kiedyś robili z lekarzami. Wszyscy lekarze byli zrzuceni do jednego wora. Ciągle trąbili o pijanym lekarzu który operował a potem zszywał na okrętkę - nie wiem jak inaczej to nazwać...przecież wszyscy podawali pawulon...Nie było to też na zasadzie że się kilku takich trafiło...to było wszystko tak zrobione żeby ludzie bali się iść do lekarza, bo to oprawcy i pijacy...
Robią sobie sensację. Odwracają kota ogonem dla większej oglądalności. Niestety tak wygląda telewizja.
Szkoda właśnie że nie chcą przedstawić naszego zawodu czy też naszej pasji w lepszym świetle. Tak jak mówicie. Pokazać co można zrobić ze zniszczonymi pazurkami. Jak można je doprowadzić do normalności. Jak klientki oduczają się obgryzania. No ale cóż. Chodzi właśnie o to żeby pokazać że ktoś kro nosi paznokcie jest debilem. Kobieta która pracuje w sklepie na kasie i ma paznokcie to pewnie reszty z 10 zł nie potrafi wydać. No bo jak, jak liczyć nie potrafi ?? Bo tipsy nosi to liczyć nie umie. I jestem pewna, że znajdą się takie panie, które wystraszą się tego, że ludzie będą je postrzegali przez pryzmat paznokci i przestaną je sobie zakładać.
Smutne to ale prawdziwe.
Właśnie zobaczyłam zapowiedź kolejnego odcinka o TiPsIaraCh... :wow::wow::wow::wow::wow:
I sie załamałam :(:(:(
Wszystkie maja jakieś krogulce ponaklejane, nawalone kilo brokatu i pokazują jak jedna takimi pazurami roztrzepuje jajka :placz::placz::placz: nabiera cukier i pieprz :placz::placz::placz:
Inna ma na tych pazurach (bo paznokcie to to nie są) jakiś neonowy żel który świeci w UV i tańczy na środku studia i wymachuje tymi pazurami :placz::placz::placz::placz:
Nosz...ku*** się załamałam!!!!
I stwierdzam jedno!! Wszystkim tym "paniom" paznokcie zrobiła jedna osoba, której chyba tez nieźle posmarowali, żeby takie coś odwaliła - w sensie kaszane!!!!
To ma ludziom pokazać jak wyglądają paznokcie - tipsy. Ze wszystkie takie same, zakręcone w dół, że nic się nie da zrobić w takich paznokciach, że ktoś kto je nosi to debil, ktoś kto nie potrafi nic zrobić, nie potrafi się wypowiedzieć na żaden temat. Oczywiście przedstawiają to tak, że nie dość że pazury wyglądają strasznie to kosztują majątek...:placz::placz::placz:
Ja chyba nie będę oglądała tego programu. Nie chcę się dołować.

czarnyaniol121
19-04-2011, 19:01
Evelyn, niezly pomysl :)
Tylko najtrudniejsze byloby zebranie tych kilkuset podpisow ;)
Przez fax to nie bardzo bo kopia podpisu to nie to co oryginal wiec trzeba by bylo wysylac poczta do kazdej takie pismo a to ciut czasu zajmie...
Chyba ze jakies inne nowoczesne techniki sa :p

kochana jak zbieraliśmy podpisy na petycji żeby Matallica zagrała na otwarciu stadionu we Wrocławiu to wszystko odbywało sie przez internet :) wpisujesz imie nazwisko pesel miasto i nick w celach statystyczno-informacyjnych możesz sobie zobaczyć jak to wyglądalo
Metallica na otwarcie stadionu we Wrocławiu (http://metallica.trynet.pl/index.php)

no a wracając konkretnie do tematu to właśnie przez takie programy nie oglądam telewizji...

rudzia1985
19-04-2011, 22:04
Aniolku, dlatego napisalam ostatnie zdanie :P :)

Ja tez nie ogladam takich programow, szkoda nerwow, chyba ze naprawde cos ciekawego jest ( nic o rozowym, blondynkach, paznokciach... ) to wtedy obejrze bo czasami dzieja sie w zyciu rozne sytuacje :)

Ciekawe dlaczego nie pokaza takich stylistek, co maja miedzynarodowe wyroznienia w stylizacji ? Pokazuja tylko ta najgorsza strone tego zawodu :( Szkoda...

Nnisiaa
20-04-2011, 09:03
ten wiastun to jakas masakra.... i fajktycznie Red wzglada tak jakby byly u 1 "stylistki" bo maja jakosciowo identyko "pazury" jedynie rozne zdobienia...

Zastanawiam sie nad jednym....bo w zwiastunie pokazuja w sumie 90% lasek bioracych udzial w programie..dlaczego nie pokazuja naszej pazurkomanii mam nadzieje ze ona nas uratuje i pokaza jej wypowiedzi w dobrym swietle a nie przerobia nie wiadomo na co....bo w sumie z tego co wyczynialy te laski to raczej za wiele przerabiac nie musieli:/...

i niestety o to im chodzi podniesc ogladalnosc.... wiec jak nie zrobia sensacji...komus nie nawrzucaja..... to kto bedzie ogladal....ludzie lubia takie rzeczy..do piatku niedaleko...eh

AgnieszkaSzalpuk
20-04-2011, 09:14
a co ja mam zrobić zeby to obejrzeć jak ja w pracy siedze do 17-18? jakies powtórki czy cus?

RedSunset
20-04-2011, 09:17
może będzie na You Tube ?? nie wiem...powtórki będą na bank, tylko nie mam pojęcia kiedy

natalia268
20-04-2011, 10:41
to nasza pazurkomania wzieła udział własnie w tym programie i opowiadała o paznokciach?
Juz nie moge sie doczekac by to obejrzec ...



a co ja mam zrobić zeby to obejrzeć jak ja w pracy siedze do 17-18? jakies powtórki czy cus?

od razu chyba po programie jest na strone rozmów w toku.. albo dzien później.. w kazdym bądź razie jakos szybko.. tylko nie wiem czy cały odcinek czy kawałek..

kochanaa
20-04-2011, 14:02
Agnieszka na tej stronce są wszystkie odcinki rozmów w toku, więc będziesz mogła obejrzeć kiedy tylko zechcesz :

Rozmowy w toku - odcinki online - VoD w Onet.pl (http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,8084,serial.html)

Evelyn.
20-04-2011, 21:44
aniołku bardzo dziękuję, wiem, że to można przez internet... tylko tu prośba do moderatorów, bo ja się zupełnie nie umiem za to zabrać-
natomiast jakby petycja powstała, to każda z nas może jeszcze na portalach społecznościowych znajomym rozesłać i na pewno nazbieramy

redsunset zgadzam się z tym co napisałaś... wkurza mnie takie pogłębianie stereotypów...

tylko jeszcze dodam-w mojej pierwszej pracy jako stylistka 8 lat temu... pracowałam przy gabinecie fryzjerskim i przychodził tam raz w miesiącu taki facet z żoną (pozwalał jej tylko 3 mm włosy podciąć-mierzył linijką-choć babka miała włosy za tyłek) patrzył fryzjerce na ręce i mówił,że jak ma takie pazury to pewnie w domu nic nie robi i jest straszną brudaską... kto czyści ten ma czyste , a kto muchy zbiera ten ma brudne:) poza tym żonie nie pozwalał się golić pod pachami i pewnie nie tylko... ani używać dezodorantów i żadnych kosmetyków oprócz mydła... i kto był brudaską??

farbstift
21-04-2011, 19:33
jak mnie takie stereotypu wkurzają!! jak blondynka, to głupia, jak w miniówie, to dziwka, jak z długie paznokcie, to tipsiara, jak dobrze się uczy, to kujon, jak szef lubi, to lizus.... Jedyne, co mnie pociesza to, że jest rzesza takich osób, jak my, które widzą, że to manipulacja i zdają sobie sprawę z tego, czemu to ma służyć ehhh.

Elizabeth76
22-04-2011, 10:50
dziewczyny nie na temat ale musze wam to pokazać zobaczcie ten odcinek jazda na rowerze normalnie ale sie z tego usmiałam :leze::leze::leze:

Rozmowy w toku: "Blondynka kontra reszta świata!" - Rozmowy w toku - E1899 - VoD w Onet.pl (http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,rozmowy-w-toku-blondynka-kontra-reszta-swiata,8084,0,10576,odcinek.html)

stefcia92
22-04-2011, 11:02
chyba dzisiaj w rozmowach w toku znowu cos bedzie o tipsach ;/

natalia268
22-04-2011, 11:15
Stefcia92 czytaj dokładnie !! ;P bo piszemy o tym teraz cały czas.. cała wczesniejsza strona o dzisiejszym odcinku jest zapisana :aty:

Elizabeth76
22-04-2011, 11:21
z tego linku co podałam wyżej dziś zobaczyłam pierwszy raz reklamę odcinka dzisiejszego :porazka: zostawię to bez komentarza ;]

zosia_29
22-04-2011, 11:27
Też tak słyszałam że ma być dzisiaj, urywek widziałam....

natalia268
22-04-2011, 11:38
dziewczyny nie na temat ale musze wam to pokazać zobaczcie ten odcinek jazda na rowerze normalnie ale sie z tego usmiałam :leze::leze::leze:

Rozmowy w toku: "Blondynka kontra reszta świata!" - Rozmowy w toku - E1899 - VoD w Onet.pl (http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,rozmowy-w-toku-blondynka-kontra-reszta-swiata,8084,0,10576,odcinek.html)

hm.. obejrzałam.. troszke sie pośmiałam..
ale oczywiscie 'tpisy' zostały tez poruszone.. co za facet głupi ;[ "blondynka łatwa, pusta,.. blondynka tipsy 100% mmnie zdradzi.. tipsy ? co tej w ogole? po co to jest w ogole?" co za ...wrrrr....

milenka_olsztyn
22-04-2011, 11:39
ahaha ale to jest żałosne:D a te laski z dzisiejszego odcinka to chyba takie tipsy z kiosku naklejone miały:D i na dodatek wszystkie jakies tak za bardzo podobne do siebie te paznokcie jak na mój gust... Żal mi takich programów.... ale niestety dziś nie obejrzę bo mam na 16 klientkę... a to pech :D

asiek
22-04-2011, 17:23
Mi też się zrobiło przykro jak to obejrzałam :( "tipsy" kurde, ja nie robię tipsów!

milenka_olsztyn
22-04-2011, 17:40
Właśnie te bzdury ogladam. dzięki bogu klientka przełożyła wizytę... Ale pięknie o dziewczynie napisali Instruktorka stylizacji tipsów :leze::leze::leze: o losie :D
Ale fakt faktem że doklejanie paznokci 7 letniemu dziecku to już przesada...

Tosiaczek
22-04-2011, 17:43
No też to oglądam. A nawet nasza forumowa PAZURKOMANIA jest z córką w programie.

Ale Milenko "Instruktorka stylizacji tipsów" nawet ładne te pazurki zrobił Pani psycholog :)

natalia268
22-04-2011, 17:50
potwierdzam, mi tez sie spodobały, delikatne i tunelik, wszystko pieknie :)

przykro mi ze tak wszystko w złym swietle zostało przedstawione.. no ale..

milenka_olsztyn
22-04-2011, 17:51
mi chodziło o tą sama nazwę. Paznokcie fakt faktem zrobiła ładne. A jak Się nazywała ta właśnie cała instruktorka?? bo wiem że Katarzyna ale nazwiska nie zobaczyłam...

julcia88
22-04-2011, 17:56
Katarzyna Petranowicz - jest instruktorem Infinity Nails chyba tak zerknęłam w necie z ciekawości :D

Tosiaczek
22-04-2011, 17:56
Milenko nie pamiętam, pamiętam tylko imię. Ale nazwali ją 'pięknie' dajcie spokój.

Nie lubię takich programów bo potem My stylistki jak jedziemy dajmy na to w autobusie i mamy długie szpony to ludzie już nas biorą za takie tępe lale..

milenka_olsztyn
22-04-2011, 18:07
szczerze mówiąc to nikt mnie nigdy nie wyzywał nigdzie... a co dopiero ze względu na paznokcie... niestety jeśli ktos zachowuje się jak dzicz to będą go wyzywać bez względu na to czy ma przedłużone paznokcie czy nie...

Tosiaczek
22-04-2011, 19:04
No tak ale te "dziewczyny" co były w programie robiły masakrę.. Jak można takie czynności robić paznokciami .. Obrzydlistwo..

nanami7
22-04-2011, 23:52
Milenka, ja też zauważyłam, że te paznokcie dziwne były i podobne do siebie :)

ogólnie żal mi ściskał nie powiem co. Jak można takie rzeczy robić i to słowo "tipsy" w kółko...:/:
Masakra ten odcinek zrył mi psychikę i już więcej nie będę takich pierdół oglądać !! :/:

asiek
23-04-2011, 09:22
A najlepsze jest to, że połowa z Nas robi pazurki na szablonie. Więc tipsa tam brak, a i tak nazwane zostaną TIPSYYYY wrr

Evelyn.
23-04-2011, 09:32
maci może ten ostatni odcinek z "tipsami" bez pobierania?? wolałabym obejrzeć on line...

milenka_olsztyn
23-04-2011, 09:39
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu ja tylko 3 część znalazłam..;/

Nnisiaa
23-04-2011, 09:50
YouTube - Kanał użytkownika TheTopielica (http://www.youtube.com/user/TheTopielica#p/a/u/0/xvI_VqT_v9s)


tutaj 4 czesc

xsunnyolciax
23-04-2011, 10:23
ja tipsów od wieków nie zakładam, tylko szablony. No ale tak, to nie ma znaczenia, bo przecież dla "fachowców" KAŻDE sztuczne paznokcie to nic innego jak tipsy ;(
a gdzie jest cz.1?

meg19791
23-04-2011, 13:48
dzięki dziewczynki za filmiki nie miałam okazji obejrzeć w telewizji

No jestem po prostu zszokowana jaka chała, prawie wymiot mi poszedł jak tą rybę skrobała i kiełbasę cięła. To takie niehigieniczne nie zjadła bym bleee. A ta z ultrafioletem oblech. One miały paskudnie zrobione te pazury bez tunelu i takie krogulce w dół. Ta z dziewczynką miała ładne szpice ale dziecku paznokcie robić to już ją pogrzało.

Niech pokażą paznokcie jako dzieła sztuki - pasję-miłość ale do piękna. Bo dla każdej szanującej się i uzdolnionej stylistki paznokcie są czymś wyjątkowym.

natalia268
23-04-2011, 14:30
Hm.. mi sie w ogole wydaje ze tak naprawde te kobiety wcale tak nie robia.. nie sciaga i nie patroszy ryby paznokciami itd...

aga
23-04-2011, 14:45
Dokładnie...widać jak nieporadnie to wszystko robią, jakby robiły to na co dzień na pewno doszły by do większej wprawy ;)

No ale w tym programie chodzi o to żeby miał jak największą oglądalność a żeby tak było musi zaskakiwać niekoniecznie ukazując prawdę.

Najgorsze jest to, że większość ludzi w to uwierzy...

Tosiaczek
23-04-2011, 15:02
Aga i jest dokładnie tak jak napisałaś, :) Mi tez się wydaje że to jest na pokaz w tym programie a one na co dzień wcale tak nie robią. Ale większość uwierzy..

Emilia B.
23-04-2011, 15:13
Kobietka z córeczką to jest chyba właśnie nasza Pazurkomania.....
obejrzałam kawałek i mogę stwierdzić jedno - "boheterki" chciały to mają, po pierwsze siła ich tam nikt nie wysłał i wiedziały z grubsza na co sie piszą, po drugie kaskę za to dostały, po trzecie same "zapracowały sobie" na taką opinie a nie inna... Rozsądne osoby wiedzą, że tak w realu to nie wygląda...no a cała reszta parapetów w to uwierzy :) Pozostaje nam wierzyć w ludzi (haha)
Zal oglądać ale jak widać świetna metoda żeby pół naszego forum czatowała przed tv żeby obejrzeć ten program :D
Ludzie lubią oglądać nieszczęścia, śmierć, sensacje i ludzi robiących z siebie debili....

nanami7
23-04-2011, 17:14
Emilko ja nawet wręcz pewna jestem,że to nasza Pazurkomania, bo nawet stronę wcześniej sama o tym pisała. Chyba, że się mylę, to proszę mnie sprostować :D

Generalnie co racja, to racja. Takie paznokcie wzbudzają sensację, a w TV właśnie o to chodzi.

Joan
23-04-2011, 17:28
Wypowiedzi instruktorki w tym programie były profesjonalne.

Jednak to co te dziewczyny robią z tymi paznokciami to masakra.

Elizabeth76
23-04-2011, 17:48
Kobietka z córeczką to jest chyba właśnie nasza Pazurkomania.....




Emilko ja nawet wręcz pewna jestem,że to nasza Pazurkomania, bo nawet stronę wcześniej sama o tym pisała. Chyba, że się mylę, to proszę mnie
Tak ,tak to nasza Pazurkomania :]

nanami7
23-04-2011, 20:22
ja się dziwię, że ta instruktorka tam wytrzymała słuchając tego wszystkiego :D

zosia_29
25-04-2011, 00:11
Moim zdaniem stylizacja paznokci została tutaj wyśmiana, dlaczego nie pokazali łanych paznokci i kobiet które mając pazurki grilują widelcem a nie pazurami, moim zdaniem chodziło tylko o oglądalność...

aga
25-04-2011, 00:40
tak i teraz większość ludzi będzie postrzegało kobiety noszące długie paznokcie jako mające nierówno pod sufitem...

Elizabeth76
25-04-2011, 09:33
A mi bardzo sie podobały paznokcie naszej Pazurkomani co do pani co skrobała rybę i nacinała kiełbaski tymi tipsiorami to porażka jakaś myslałam ze zwymiotuje a gosciom, którzy byli na grillu życzę smacznego . ;]

kobietazpazurem
25-04-2011, 11:58
Wypowiedzi instruktorki w tym programie były profesjonalne.

Jednak to co te dziewczyny robią z tymi paznokciami to masakra.

Ale takie właśnie było zamierzenie tego programu, żeby zbulwersować, może troszkę zaciekawić ale ogólnie aby budzić niesmak bo po prostu to się lepiej sprzedaje.
Obejrzałam cały odcinek i przyznam szczerze, że zaprezentowali to wszystko w karygodny sposób, nikt nie napomknął nawet , że po takiej stylizacji (oczywiście mówię o tych paznokciach które były wykonane profesjonalnie, bo niektóre kobietki tam miały masakryczne paznokcie) paznokcie są mocniejsze a ręka wygląda bardziej elegancko i smukło. Skupili się na tym (choć nie bezpośrednio) aby wszystkie uczestniczki ośmieszyć. A tak na prawdę połowa celebrytek nosi paznokcie przedłużona ale w naturalnej stylizacji. Sama ostatnio widziałam Joasie Jabłczyńską z 3 tygodniowym odrostem frencha. Wszyscy stawiają na nature ukrywając ściśle fakt, że jednak te paznokcie robią, o solarium i rzeskach nie wspomnę.

Pazurkomania miałaś najpiękniejszą stylizację z nich wszystkich. Wypadłaś na prawdę ok i nie ukrywajmy każda z nas która ma dłuższe paznokcie jakoś sobie nimi pomaga. Ale to powinny być nasze tajemnice niekoniecznie ujawniane. Dlaczego? Bo i kobiety z naturalnymi paznokciami mają swoje za uszami i np jak robią mielone wydłubują sobie je potem z pod naturalnych paznokci a z dwojga złego wiemy ze z pod przedłużonych paznokci łatwiej wyczyścimy wszelki brud niż z pod naturalnego. Ogólnie program uwłaczający nam stylistkom - z czegoś pięknego zrobiono coś obrzydliwego :/:

zosia_29
25-04-2011, 13:24
Zgadzam się z tobą w 100%

katarynka89
25-04-2011, 16:29
ja sie mocno zdenerwowałam :/ ogólnie nie interesuje mnie co myśli Ewa itd. jak oglądałam to mój facet standardowo "mówiłem Ci żebyś sobie dała spokój w tą tandetą..." ehhh nie da mu się wytłumaczyć że pokazali tam ewenementy, na dobrą sprawę nie pokazali tam paznokci tylko kilka kobiet które je nosi:/ a wiadomo jak wiele jest typów kobiet które noszą żel lub akryl:/ np. jakaś Bułgarka stojąca przy trasie, ekspedientka z drogerii czy pani dyrektor wielkiej korporacji . Myślałam że porozmawiają o technikach, kosmetykach itd a tu ząk zrobili z paznokci objaw puszczania się :/

milenka_olsztyn
25-04-2011, 17:40
Moja mama to już tam dzwonić chciała z ochrzanem :D
Na szczęście mój facet też powiedział że to było żałosne...

katarynka89
25-04-2011, 23:19
no wiesz ale z rozmów w toku dowiedziałam sie też że dlatego że jestem blondynką nie wiem na czym polega fax, nie potrafię wyjść z tramwaju no i nie umiem wody zagotować :/
to własnie było w odcinku Blond rządzi czy coś takiego :/

na podstawie 2 czy 3 osób ustalają stereotypy jak im się podoba :/

zosia_29
26-04-2011, 13:17
I to jest własnie to, program jest przygotowany na ośmieszanie a nie na pokazanie rzeczywistości, czyli chociażby tego, że zadbane paznokcie podnoszą samopoczucie kobiety, że czuje się zadbana a wtedy wiadomo, że i kobiety są milsze bo szczęśliwe, ale po co to pokazać skoro lepiej wysmiać i ośmieszyć. Dla mnie to żenada robić program na tego typu 2-3 paniach z tipsami....

stefcia92
26-04-2011, 17:14
http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201104/1303760494_by_taber9_500.jpg

katarynka89
26-04-2011, 18:41
trafione w 100%

PAZURKOMANIA
26-04-2011, 22:09
Ta z dziewczynką miała ładne szpice ale dziecku paznokcie robić to już ją pogrzało.



Ja w programie nie powiedziałam ze robie dziecku tipsy... płytke miała wydłuzona na potrzeby programu poniewaz ma tendencje do obgryzania co zreszta powiedzialam,i co obcieli ...
W programie ogolnie mowiłam ze ja od 4 lat nosze przedłuzane pazurki a oni sami podpisali to pod Roksią...Wiec bez komentarzy...prosze najpierw sie wsłuchać w wypowiedz a potem rzucać hasełkami że "ja pogrzało..."
Moja Roksi miala pokazac co potrafi, ja mialam zachecic Panie do przedłuzania paznokci,pokazac ze w zyciu nie przeszkadzaja nawet mega długie..i co obrócili po swojemu...no cóż..:/

Agnieszka Praska
26-04-2011, 23:42
nooo i wszystko jasne skad mialam dziwne telefony :o
kurde gdzie ja sie chowalam ze nic nie wiedzialam ze oprocz tych cudakow beda tez stylistki w programie:)
obejzalam i mam mieszane uczucia:huh: juz nie chodzi o te tipsiary z szpachlami zamiast paznokci bo to jest masakra i ponizej krytyki:huh:
ale po wypowiedzi pazurka cos czuje ze szlag trafil moje proszenie klientek zeby nie uzywaly paznokci jako narzedzi budowlanych :placz: bo skoro w telewizji mowili ze pazurami mozemy gipsowac, fugowac i przycinac tapety to czemu nie caly remont, rok czasu z plaga remontowa walczylam, tlumaczylam i grozilam chorobami i urazami i cos czuje ze bedzie dupaaaa:placz:

katarynka89
26-04-2011, 23:51
ehhh.. no niestety tak to jest że zawsze te programy są jednostronne :/ i musze przyznać że oglądałam i też pierwsze co przyszło do głowy że te to chore :/ dopiero później zajażylam że to niemożliwe żeby ktoś kto zajmuje sie stylizacją poszedł do tv i robił z tego cyrk :/
mam znajomą która ma bulimię i też dostała zapro. do podobnego programu, zrobili z niej idiotkę która rzyga bo lubi i traktuje to jako formę sportu:/ Więc co tu sie dziwić :/

dzikakura
27-04-2011, 01:27
Dobra, zobaczyłam.

Powiem tak:

Kaśka Petranowiczowa nie dała sie zmanipulować, nie dało się jej nawet tak pociąć, aby wyszła na idiotkę, wybrnęła zwyciesko z prosby organizatorów o zrobienie dluzszej stylizacji na pani psycholog, nie użyła slowa tips w odniesieniu do calych paznokci, no klasa po prostu.

Pazurkomania dała sie zmanipulować na całej linii. I ok, tak jak rozumiem, ze na potrzeby programu przedluzyła corce paznokcie, ze obcieli częśc wypowiedzi, ze mała obgryza, tak zupelnie nie rozumiem Ewelinko dlaczego np uzyłas słowa tipsy, w odniesieniu do calosci
stylizacji w swojej wypowiedzi, a tego akurat nie cięli. :wow::wow: , widzę po ruchu kamery.
Czepiam się? Moze sie i czepiam, ale do tej pory np w swoim ogloszeniu musze uzywac slowa "tipsy", bo nikt by mnie nie znalazl po frazie"przedluzanie paznokci" i nie powiem, czego to jest wynik.....

Zeby szkoleniowiec uzywal takiego nazewnictwa, no wiesz Ty co....., a wiem jakie paznokcie robisz i ze robisz super i z zasady na szablonie i doskonale odrozniasz tipsa jako kawałek plastiku od paznokcia przedluzonego na tipsie to tez doskonale wie ten kto Cie zna. Kurcze, wytlumacz mi dlaczego tak? Jakos nie wierzę, ze dla szesciu stów.....

PAZURKOMANIA
27-04-2011, 09:55
Aguś kazdy ma swoje czynnosci które wykonuje pazurkoami ja akurat remontowałam salon gdy do mnie dzwonili i w wiekszosci czynnosci pomagały mi własnie moje pazurki i nie widze w tym nic wstydliwego...
nie kroje nimi, nie gotuje,nie griluje....
to ze szkrobie farbe czy zamiast szpachli na szybko zrobie cos małego pazurkami nie jest dla mnie niczym dziwnym...
I nie jest to dla mnie powodem do wstydu...włąsnie tym chcialam pokazac kobietkom ktore maja reakcje "WOO ale długie chyba nic w domu nie robisz.." ze robie i to wiecej nisz komu kolwiek sie wydaje....
Co do gotowania do tego bym sie nie posunela bo to akurat mnie brzydzi..no coz...
Moja Roksi miała wydłuzone pazurki samym tipsem bez zelu..po co??
Bo jak mowiłąm obgryza b.mocno pazurki wiec swoja płytkę ma znikomą
a miała sobie samej w programie zdobienie jakies lakierem i ozdobami zrobic,wiec własnie po to chwilke przed programem jej tipsy nakleiłam...
A na codzień ich nie nosi...poza tym kto mnie zna i widział moja Roksie
wie ze w zyciu tipsów nie miała...

Kurko...czemu nazwałam stylizacje- tipsami?? Sama nie wiem...chyba stres ktory mi tam zafundowali bo w niektorych momentach sama nie wiedzialam co powiedziec Ewa nazywała to jak nazwala a ja potem jak zachipnotyzowana ciagłam to za nią...uwierz ze jak teraz to analizuje nie byłabym juz chyba tak potulna jak tam... ale to wszystko wyszło z tego ze zostałam na nagraniu niezle zaskoczona formułowaniem pytan i wypowiedziami tych z widowni...Dla mnie do tej pory to czarna magia jak oni potrafia wpierw komus ustawiac przed emisja co bedzie i jak a potem tak pociagnac ze człowiek sam z siebie debila potrafi zrobic...
Brak mi słów...dla mnie zeby to zrozumiec trzeba tam być...

A tak na marginesie odnosnie tipsów...sama czasem nosze stylizacje na tipsie...nie na formie...i jak mam ją nazwac?? Napewno nie jedna z was sama uzywa słowa TIPSY... a teraz wielkie halo z tego wychodzi...

RedSunset
27-04-2011, 17:18
i tutaj się zgodzę z Eweliną...większość z nas nazywa potocznie tipsami przedłużone paznokcie...A dlaczego?? Dlatego że tak się przyjęło! Na prawie każdym salonie kosmetycznym pisze TiPSY... bo gdyby pisało - przedłużanie paznokci to większość klientek mogłaby nie zrozumieć... No niestety, takie moje zdanie. W naszym kraju słowo tips to nie tylko plastic, ale i żel i akryl i ogólnie paznokieć przedłużony...a czym to już nie istotne...ale nazywa się tips. A to że my wiemy że nazwa nadana przez ludzi i ogólnie przyjęta ma się nijak do całości gdy np. wykonamy paznokcie żelowe na formie, to juz nikogo nie interesuje. Tak sie przyjęło że nazywa się paznokcie tipsami i już :/: smutne to ale prawdziwe. Szkoda że chociaż na potrzeby programu nie chciało się nikomu sprawdzić co i jak i co jest czym :/:
A co dego że Ewelina nazwała paznokcie tipsami - to bym się już tego tak nie czepiała, bo nie wiadomo jak my zachowałybyśmy się w takiej sytuacji...nie ukrywamy że stresującej :/:

natalia268
27-04-2011, 18:27
W połowie sie nie zgodze..

Tak jak Kurka napisała...żeby zachęcić jakies kobiety na pazurki trzeba użyć w reklamie słowa tips bo to sie własnie przyjeło, ale to nie znaczy ze w środkowisku Nas stylistek i pasjonatek również mamy tego słowa używac. Ja osobiscie od poczatku swojej kariery jestem strasznie wyczulona na to słowo i nigdy nie przemilcze gdy ktos mi powie 'fajne tipsy' albo cos takiego.. Ktoś moze sobie tak mowic, ale to nie znaczy ze i ja mam tak mowic. Nie dajmy sie zwariowac.

Gdy byśmy sprościły wszystkie nazwy w dziedzinie stylizacji paznokci, tym bardziej byśmy byłu uwazane za głupie, puste itd. Ale jednak gdy są jakieś słowa, których przecietny człowiek nie rozumie, to chyba sobie pomyśli 'o ! faktycznie ma o tym pojecie' , 'to bardzo ciekawe' i w tym jestesmy lepsze ! bo widac ze to Nasza pasja, ze robimy to z głowa i z sercem. A nie,ze przychodzi laska i chce kolorowe pazurki i ja jej dosłownie naklejam tipsa, leje żel, sypie brokat, mnóstwo brokatu i żel i lapma. Piłowac nie trzeba bo to zbyt skomplikowane...

Stylizacja Paznokci to sztuka !

Nie psujmy tego, a przynajmniej nie dziwmy sie potem dlaczego jest tak, a nie inaczej.

;)

natka_23
27-04-2011, 19:45
a ja sie zgodze z Kurka i Agulusia
jestem po prostu w szokuuuuuuuuuuuu wielkim jak Instruktor moze powiedziec ze robi remont paznokciem, najpeirw tekst ze paznokcie sa seksonwne bla bla a pozniej jak nie mam szpachelki to paznokcia uzywam zeby zakleic dziure gipsem
po prostu żal:placz:
i faktycznie Agulusia ma racje po co klientkom mowimy zeby nie uzywaly przedluzonych paznokci do prac remontowych, zeby nie otwieraly puszek z napojem, paznokciem jak instruktor idzie do programu i takie bzdety gada
jak mamy teraz wiarygodnie wypasc przed klientkami??:placz:

szczerze nim sie dowiedzialam ze to Pazurkomania to przy ogladaniu pomyslalam sobie ze to jedna z tych dziewczyn co kroi jedzeniem paznokaciami, taki sam styl wypowiedzi.
te dziewczyny które uzywaja tipsow do krojenia jedzenia byly bardziej "wiarygodne" i pewne swoich wypowiedzi niz Pazurkomania

co do naklejania tipsów dziecku jak sie okazalo to wogole bym sie na to nei zgodzila na takie cos a nie teraz tlumaczenie ze na codzien tego nie robie a w programie chcieli

a jeszcze mam pytanie po co dziecku lakier hybrydowy na paznokciach u stop??????:huh: dzieciom wogole nie powinno sie malowac paznokci,
mialam klientke na manicure i byla z coreczka, mala chciala pomalowac paznokietki wiec mama zgodzila sie na jednego!!! pomalowanego paznokcia zeby dziewczynka sie cieszyla.

Faktycznie Kasia wybrnela i nie dala sie podejsc Ewie i wypadla profesjonalnie.

asiek
27-04-2011, 21:17
Oglądałam to przed chwilą i również jestem w wielkim szoku!! I do tego jestem zła i jest mi bardzo przykro :(
Pazurkomania ja słyszałam tekst, że mała obgryza pazurki i dlatego ma "tipsy". Nie mów, że to wycieli..
Ale tym podpisem "instruktor stylizacji tipsów" no szok :( nawet jak Kasia zrobiła tek kobiecie na szablonie, to Ewa powiedziała "tipsy", dlaczego nikt nie bronił? I nie powiedział, że są robione na szablonie i zerrrrro w nich tipsa... masakra. Jestem zła.
Z tym hybrydowym lakierem też mnie zdziwiło..Ale jaka matka taka córka.

PAZURKOMANIA
27-04-2011, 23:26
... kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie... ja czesciowo osiagłam co chciałam... chodzilo mi o jakąs reklame i powiem szczerze ze w wyszło mi to...w złym stylu?? trudno... ludzie kojarzą mnie z ta z programu wbrew temu co tu jest pisane nie uwazaja mnie za taka jak wiekszosc z was...
Wrecz przeciwnie...


co do wypowiedzi cyt.fragm.RWT po co dziecku tipsy?
odpowiadam dosłownie : "Moja Roksanka ma ogólnie tendencje do obgryzania paznokci,wiec ze niezbyt estetycznie to wyglada,ee..."
reszte obcieli co wyraznie widac i słychac w nagraniu a miało byc
..."aby jej było latwiej malowac wydłuzyłam je delikatnie tipsem na potrzeby programu.."
Wiec ASIEK nim cos stwierdzisz dobrze sie wsłuchaj...
cyt"Pazurkomania ja słyszałam tekst, że mała obgryza pazurki i dlatego ma "tipsy". Nie mów, że to wycieli.."-tak nie powiedziałam
(Nagranie czas od 0:55 sek):/:

Co do remontów znam siebie i swoje pazurki i wiem na ile potrafią wytrzymac..to ze ułatwiam sobie nimi nie które rzeczy jest dla mnie normalne,nie widze nic w tym złego ani wstydliwego.. i założe sie ze nie jedna z tych "swietych"ktore nie dotykaja, nie robia czegos- tez nimi sobie w jakis sposób zycie ułatwia ale sie do tego po prostu nie przyznaje...
Po prostu najłatwiej jest na kogoś najechac...
Jestem ciekawa waszych wypowiedzi w takim programie..??

natalia268
28-04-2011, 00:24
Większość nie poszłaby do tego programu wiec nic by nie mowiła.. wnioskuje w poczatkowych wypowiedzi..

Sama napisałas wczesniej że w sumie załujesz...

A teraz nie dziwie się ze w ten sposob reagujesz, bo głównie chodzi o Twoje dziecko..

Jednak myślę, że nie kłóćmy się juz i spokoj ^_^

Prawde mówiąc, każda z nas pomaga sobie jakos paznokciami, tylko nie kazda sie do tego przyznaje.

Emilia B.
28-04-2011, 08:41
A ja skwituje to tak - idąc do takiego programu trzeba sie liczyć ,że można mieć więcej przeciwników niż zwolenników i krytyka (nawet ostra) jest nieunikniona....

PAZURKOMANIA
28-04-2011, 09:40
Wiem ze sama pisałam ze żaluje...i drugi raz bym juz nie poszła...
Tylko wkurza mnie to ze ktos podsumowuje mnie i moja Roksie po kawałku fragmentu programu (i to nie dopowiedzianego) w telewizji..:(
No coż takie są realia...
A z drugiej strony patrząc..."Nieważne o czym,waże byle gadali...":P :)
Buziaki:*

katarynka89
28-04-2011, 10:03
Wiem ze sama pisałam ze żaluje...i drugi raz bym juz nie poszła...
Tylko wkurza mnie to ze ktos podsumowuje mnie i moja Roksie po kawałku fragmentu programu (i to nie dopowiedzianego) w telewizji..:(
No coż takie są realia...
A z drugiej strony patrząc..."Nieważne o czym,waże byle gadali...":P :)
Buziaki:*
No ale tak to MUSIAŁO jednak wyglądać skoro moja własna babcia wczoraj mi wysuneła z tekstem żebym jej utwardziła płytkę bo ona nigdy nie przestanie obgryzać paznokci. Po kilkumnutowej rozmowie wyszło że oglądała RwT :D i nie dała sie mi przekonać że jesteś normalną inteligentną babką a mała miała przyklejonego samego tipsa i to na potrzeby programu:/ Babcie jak to babcie wiedzą swoje i to co powie Ewa musi być prawdą :/ Niestety, ja też nad tym ubolewam. Ale patrząc na to z drugiej strony zobaczcie jak popularne się robi pokrywanie obgryzków żelem czy akrylem :D Jednak Pazuromania zrobiła dla nas coś dobrego, dodatkowe zlecenia :D

rudzielec
28-04-2011, 10:11
ewa powiedziala:" po co sexapil jej 7mioletniej corce roksanie, ktora od przedszkola prezentuje sie w tipsach?" no i ja jakbym weszła to bym jej zwrocila uwage,jesli naprawde to bylo na potrzeby programu to dlaczego oni tak strasznie wszystko uwypuklaja? nie bede sie powtarzala bo juz dziewczyny napisaly wyzej, ale ewidentnie jest manipulacja ludźmi a zwlaszcza widzem;/

PAZURKOMANIA
28-04-2011, 10:26
Heh.. no cóż..życie... Babcie to babcie...:)
A o ogryzki to mnie nawet pani ze szkoly wczoraj pytała czy dalabym rade cos z jej zrobic...bo RWT ogladala i wczesniej nie byla swiadoma ze cos z nimi mozna zaradzić..:)
Przez to program RWT ma swoje słabe ale i mocne strony...
ponizej krytyki?? moze i tak...
ale coż reklama to reklama nawet jesli głupia to i tak dobra:P

Moim celem wstepnym było isc pokazac sie w jakis spoób zareklamowac swoj salon i przede wszystkim powiedziec o manicure hybrydowym,przedłuzaniu paznokci-tipsach,rekonstrukcji,itp...Zachęcic babeczki do tego aby zaczeły nosic te pazurki bo dobrze wykonane nikomu nie szkodzą,wrecz przeciwnie... to ze po zmontowaniu wyszło jak wyszło i zrobili to po swojemu...trudno
Pomału zaczyna mnie to bawić...i zaczynam dostrzegac mocne strony tej antyreklamy...bynajmniej u siebie w salonie...:)
Buziaki:*

---------- Dodano o godzinie 09:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:20 ----------


ewa powiedziala:" po co sexapil jej 7mioletniej corce roksanie, ktora od przedszkola prezentuje sie w tipsach?" no i ja jakbym weszła to bym jej zwrocila uwage,jesli naprawde to bylo na potrzeby programu to dlaczego oni tak strasznie wszystko uwypuklaja? nie bede sie powtarzala bo juz dziewczyny napisaly wyzej, ale ewidentnie jest manipulacja ludźmi a zwlaszcza widzem;/
Słonce nie slyszalam tego komentarza Ewy "po co sexapil jej 7 letniej córce??" on został dopowiedziany w zapowiedzi,usłyszalam go dopiero ogladajac program w TV..tak samo jak napis ze "jej corka od 4 roku nosi tipsy" tego ja tez nie powiedzialam....
w kazdym badz razie manipulacje robia niesamowita...niestety ja na nia jestem poddatna..mowi sie trudno... Od strony nagrania i mojej calkiem inaczej to wygladało ...od strony widza totalna żenada...jestem tego swiadoma:) powiem krotko ja na nagraniu byłam ponad 50min wy zobaczylyscie w TV zaledwie 5 min...

asiek
28-04-2011, 11:02
Oglądałam ten odcinek na VOD i tak jest jak mówisz o Roksance, że obgryza. Ale dobra, mniejsza z tym, szkoda tylko, że połowa Polek uważa Cię za "inną" matkę. :kwiatek:

natka_23
28-04-2011, 12:17
[quote=PAZURKOMANIA;263466]
Moim celem wstepnym było isc pokazac sie w jakis spoób zareklamowac swoj salon i przede wszystkim powiedziec o manicure hybrydowym,przedłuzaniu paznokci-tipsach,rekonstrukcji,itp...
---------- Dodano o godzinie 09:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:20 ----------

[quote]

ale ze tak zapytam jaka zrobilas reklame lakierom hybrydowym? ani slowa o nich nie ma;/ oprocz tego ze Twoja corka ma na stopach.

a jak zareklamowalas salon? tez tylko jedno zdanie ze jestes wlascicielem i koniec.

wydaje mi sie ze tak naprawde guzik z tego wystapienia masz ale nie przyznajesz sie do tego.

zyza
28-04-2011, 12:35
obejrzalam fragment tego programu i trafilam na pazurkomanie...
i wiedzialam ze ją zjedziecie... a ja czulam ze tam jest cos nie tak zreszta bylo widac po jej minie ze chciala cos powiedziec a nie bardzo mogla bo jej przerywali
oczywiscie wyciagneli to co najciekawsze -ze mala dziewczynka ma paznokcie a matka jej nie dosc ze pozwala to sama robi...
ale szczerze? co innych to obchodzi? to jest jej corcia i ona ja ksztaltuje...
wnerwa mam bo wkurza mnie jak ktos podwaza autorytet matki... zreszta polowa zrozumie jak matka zostanie, jakie to jest frustrujące... a te co sa mamusiami pomyslcie jak wkurza was gdy ludzie sie czepiaja ze twoje dziecko nie ma rekawiczek bo jest zimno. Twoja sprawa? twoja...
przeciez krzywdy jej nie robi a tym bardziej co mnie oburza nie dodaje jej seksapilu jak to bylo powiedziane w programie...
nie mowie tu tylko do was dziewczyny ale tez ogolnie bo mnie wkurzaja takie zachowania

i mam wrazenie ze po prostu sporo rzecyz bylo niedopowiedzianych...
jedyne o czym bym nie powiedziala to o uzytkowaniu paznokci np. do remontu a za wszelka cene bym je bronila... i poszlabym do takiego programu jakbym blizej mieszkala... ciekawe jaka sierote by ze mnie zrobili? że pazury pomagaja mi w wynoszeniu pampersow :P hahahaha

samaron
28-04-2011, 12:36
Przywołuję do porządku ! Bo pogrożę palcem !

oraz prywatnie od siebie: to była decyzja Pazurkomanii i to ona poniesie takie czy inne konsekwencje swojego postępowania, a nam szczerze mówiąc nic do tego.

rudzielec
28-04-2011, 12:46
Amen!

katarynka89
28-04-2011, 13:15
oj tam dziewczyny ja maluje czasem pazurki psu na kolorowo i co z tego:) Jak bym miała córkę to pewnie od urodzenia by miała ładne pazurki kolorowe :) A niby gdzie jest napisane że NIE WOLNO?? są lakiery z odżywkami itd. a ja sama jako 8 latka na plastyce sobie przedłużałam paznokcie papierem kolorowym na wikol albo inny klej więc z kąd to wielkie halo:D

Pozatym pamiętam fakt że byłam troche starsza bo ok 4-5 kl. pod. na choinkę mama też mi zrobiła akryl na dwóch małych palcach :D Więc musze jej powiedzieć że jest INNĄ matką :D

koniec tematu bo się rozkręcamy :D

Elizabeth76
28-04-2011, 13:22
to ja też coś dodam ja mam córkę 12 letnia zapierałam sie ze jej paznokci nie zrobie aż przyszedł czas że sie przełamałam zrobiłam jej jednego potem w wakacje zrobiłam jej dwie łapki więc dziewczyny przestańcie bo pewnie przyjdzie czas że wy też moze kiedys bedziecie miały ten pierwszy raz kiedy dziewcznce jakiejś lub wlasnej córce zrobicie .

katarynka89
28-04-2011, 13:35
to ja też coś dodam ja mam córkę 12 letnia zapierałam sie ze jej paznokci nie zrobie aż przyszedł czas że sie przełamałam zrobiłam jej jednego potem w wakacje zrobiłam jej dwie łapki więc dziewczyny przestańcie bo pewnie przyjdzie czas że wy też moze kiedys bedziecie miały ten pierwszy raz kiedy dziewcznce jakiejś lub wlasnej córce zrobicie .


widzicie :D mamy XXI wiek i trzeba być tolerancyjnym :D W wakacje 70% dziewczynek chodzi z pomalowanymi pazurkami :D a to ze w programie zaczeli mówić o sexownosci to ich problem :D Co innego gdyby Roksanka wyszła i powiedziałą coś w stylu " A ja nosze tipsy bo musze być sexi !!" ale tak nie było !!!

kochanaa
28-04-2011, 16:10
Ja wywnioskowałam z tego występu Pazurkomani, że jej córcia obgryza pazurki, a jako dobra mama robi wszystko, by przestało. Zapewne sama bym tak zrobiła :) W RwT tak sprytnie wycieli tekst, że wszystko co chciała powiedzieć Pazurkomania dobrego to wyszło na opak i ludzie źle to zrozumieli. Sama noszę dłuższe paznokcie i jak w jakiś sposób mogę sobie nimi pomóc, to pomagam, bo jak to się mówi "Wszystko jest dla ludzi" :skacze::skacze:

Elizabeth76
28-04-2011, 16:35
moja córka też obgryza :/:

xsunnyolciax
28-04-2011, 17:12
bo jak to się mówi "Wszystko jest dla ludzi" :skacze::skacze: oj, nie zgodzę się!!
Jeśli chodzi o malowanie paznokci psu :torba:
czy o robienie sobie na siłę reklamy, bo "nieważne co mówią, byle mówili" to uważam, że jest to poniżanie się, bo każdy człowiek ma swoją godność i powinien mieć honor, pewne granice, choćby dobrego smaku.
I przepraszam bardzo, ale muszę to powiedzieć, to jest chyba ostatni post jaki piszę w tym temacie, bo widzę, że poziom konwersacji spada w zastraszającym tempie.
Tyle ode mnie :kwiatek:

Jade
28-04-2011, 17:13
No to ja sie tez wtrace :)Najbardziej bylam w szoku kiedy sluchalam wypowiedzi innych dziewczyn i widzialam ich pazury!!Co do Pazurkomani A zwalaszcza do tego ze maluje corce pazurki u stop czy pozwala jej malowac paznokietki,wogle mi to nie przeszkadza,ja swoim corka malowalam nie raz jak byly malutkie 3,4 latka.Mlodsza jak miala 12 lat miala zel na pazurkach i na stopach,starsza jak miala 14 miala robione akryle na formie...i co tez jestem beeee .A swoimi pazurami tez czasami rozcinam rzeczy jezeli nie mam pod reka czegos ostrego.Juz nie zamydlajmy sobie oczu i nie czarujmy ze wszystkie tak na 100% nic nie robicie swoimi pazurkami czy tez nie pomalowaly byscie corcia pazukow.Nie widze w tym nic zlego.No i chyba to na tyle .....

Elizabeth76
28-04-2011, 17:22
Jade zgadzam sie w 100% i jest mi przykro że tak osądzacie tym bardziej że patrzycie na to z boku a Pazurkomania jest jedna z nas że tak powiem poszła do tego programu stało sie i sie nie odstanie a wy ja jeszcze bardziej dołujecie zapewne każda z was ma jakieś tajemnice zwiazane z tym że na pewno wykorzystuje swoje pazurki do pewnych czynnosci do ktorych raczej nie powinny byc wykorzystywane ale o tym nie piszecie ;] to tyle

katarynka89
28-04-2011, 17:29
oj, nie zgodzę się!!
Jeśli chodzi o malowanie paznokci psu :torba:
c
ja nie widze w tym nic złego :) Wiecie jak fajnie doberman wygląda z czerwonymi pazurami :) i pies sam w sobie nie protestował


Sprostowanie: robiłam to tylko kilka razy to nie tak że psa co 3 dni męczyłam lakierami:) po prostu czasem człowiekowi bije i ma szalone pomysły :)

barbara_kawka
28-04-2011, 17:32
eh laski wrzuccie na luz :) to jest tylko i wylacznie ewelinki decyzja ze zglosila sie do takiego a nie innego programu . wiedzcie o tym ze co innego gadala napewno a co innego zmontowali !! zasrana telewizja !! nie dobijajmy jej jeszcze swoimi komentarzami :) badzmy z nia a nie przeciw !! ciekawe jak kazda z nas by sie zachowala bedac w takim studiu i z ludzmi ktorzy wiedza jak zapedzic w kozi rog ;)


aha i podziekowania dla eweliny ... dzieki niej wiemy jak to wszystko wyglada ... i ze nie jest niestety tak kolorowo jakby sie chcialo ;) ja tez pomyslalam w kategorii : fajnie bo mozna by sie rozreklamowac ( o takim programie ) , no ale niestety teraz widzimy jak to jest :(


PS : dobry pomysl :D pomaluje kotu pazury :D:D:D:D:D:D

Paulka
28-04-2011, 17:41
:cisza:popieram Basie!! i ja uważam ze to sprawa Pazurka chciała to poszła..powiedziała to co powiedziała a to co my słyszałyśmy zapewne jest dalekie...ale nie ważne po co to płakać nad rozlanym mlekiem??

JA TO PROSIŁABYM MODERATORÓW O ZAMKNIĘCIE TEGO TEMATU...

xsunnyolciax
28-04-2011, 17:43
hmm.. a jak mam białego pudla, to bardziej pasują mu różowe czy niebieskie? (a może hybrydy?? jak będzie kopał w ziemi, to się nie zdrapie..)

barbara_kawka
28-04-2011, 17:47
hmm.. a jak mam białego pudla, to bardziej pasują mu różowe czy niebieskie? (a może hybrydy?? jak będzie kopał w ziemi, to się nie zdrapie..)

niebieskie :D:D:D:D :love::love::love::love::love:

kochanaa
28-04-2011, 17:50
hmm.. a jak mam białego pudla, to bardziej pasują mu różowe czy niebieskie? (a może hybrydy?? jak będzie kopał w ziemi, to się nie zdrapie..)

Oj nie przesadzaj, bo w tym momencie strasznie drwisz z dziewczyn. Ja raczej nie pomalowałabym paznokci mojemu kotu, ale każdy robi to co mu się podoba i koniec kropka. Nie róbmy z tego awantury ...

Jade
28-04-2011, 17:53
Proponowala bym wyprobobowac oba kolorki ewentualnie one stroke:) Skoro pieski mozna ubrac,zabrac do fryzjera a nawet zrobic im wesele, to czemu by i nie pomalowac pazurkow....wielkie mi hallo