PDA

Zobacz pełną wersję : różnego rozmiaru paznokcie u jednej klientki, jak sobie z nimi radzić?



Gość
21-05-2009, 10:21
czy miałyście kiedyś taki przypadek , że przyszła do was klientka i miłą rózne paznokcie u obu rąk i nie wiedziałyście jak jej robić pazurki żeby ładnie wyglądały?

moja przyjaciółka Ania własnie tak ma. u prawej ręki jej kciuk, wskazujący i środkowy paznokieć jest baaaaaaaaaardzo szeroki i króciutki (ale nie obgryzany) a serdeczny i mały są "normalne" tzn ładne wąziutkie i płytka jest dośc długa, a u lewej ręki takie szerokie i krótkie ma kciuka i wskzaującego. robiłam już dużo eksperymentów na jej paznokciach (robiłam jej na formie bo lepiej jest dopasować, nakładałam cover, robiłam różne "płaskości" tunelu....) i mimo to każdy wychodzi inaczej... jak z przodu były w miarę do przejscia to znów pod spodem wolny brzeg miał różne długość jeden np miał 1mm a inny 7mm;(

Kamis
21-05-2009, 12:21
faktycznie niezbyt ciekawy przypadek

dzidzia
21-05-2009, 12:28
oj to ja już ni emam pojęcia jak to zrobic, dobrze że ja nie mam takich klientek <bynajmniej mi sie jeszcze nie zdarzyla> bo tez bym sie glowila nad tym co tu zrobic...

barbara_kawka
21-05-2009, 12:48
no więc tak ... moja własna mama ma takie paznokcie :porazka:

a jeszcze jest nalogowym obgryzaczem i obskubywaczem zelu ...:porazka:

jakbys mogla pokazac jak one wygladaly przed stylizacja ...

Gość
21-05-2009, 14:17
jakbys mogla pokazac jak one wygladaly przed stylizacja ...
no własnie nie mogę... mimo iż jest to moja przyjaciółka to wstydzi się nawet mnie:( i absolutnie nie da się fotografować...

pisiowa21
21-05-2009, 16:24
heh ja miałam też ostatnio taki przypadek i moja kol.stylistka doradziła mi żeby na te szersze paznokcie nałożyć mniejszy rozmiar tipsa.
Mnie sie udało.Myślałam że tips szybciej odleci ale było wszystko oki.:good:
Ale przypadki takie nie sa lekkie;(

Tonija
21-05-2009, 16:28
jak to na większy paznokieć mniejszy tips ?

pisiowa21
21-05-2009, 16:30
no o rozmiar mniejszy...
wiem wiem nie profesjonalne,ale spróbować musiałam bo laska mi tak truła i truła no źle to nie wyglądało
nie mam fotki niestety

barbara_kawka
21-05-2009, 22:24
no o rozmiar mniejszy...
wiem wiem nie profesjonalne,ale spróbować musiałam bo laska mi tak truła i truła no źle to nie wyglądało
nie mam fotki niestety
pisiowa kochana... nie mozna mniejszego zakladac bo z reguly konczy sie to peknieciem i widac niedociagniecia po boczkach ... ja osobiscie proponowalabym... po pierwsze krotkie pazurki + kamuflaz .... a poza tym ksztalt owalny , migdalowy... mysle ze to jest dobra alternatywa dla takiego typu pazurkow .. nie mam fotek pazurow od mojej mamy ale jak bede robic to zrobie zdj.

Anna Kosińska
21-05-2009, 22:30
przy takich paznokciach bezapelacyjnie dobra jest sciskarka..wtedy mozesz go zwezic,ale ona chyba rowniez ma poobgryzane czy nie..takie paznokcie mozna wyprowadzic ale na to potzrebne jest troche czasu i cierpliwosci...

barbara_kawka
21-05-2009, 22:40
przy takich paznokciach bezapelacyjnie dobra jest sciskarka..wtedy mozesz go zwezic,ale ona chyba rowniez ma poobgryzane czy nie..takie paznokcie mozna wyprowadzic ale na to potzrebne jest troche czasu i cierpliwosci...
no tak zaciskarka... ale czy przy zelu tez zda egzamin ?? o ile dobrze zrozumialam o co chodzi ...

czarnulka81
21-05-2009, 22:47
basiu zaciskarką zel można rownież zaciskać po około 30 sek.utwardzania w lampie

barbara_kawka
21-05-2009, 23:10
dzieki nie wiedzialam ;) no ale wtedy sie tylko zel formuje no bo tipsa raczej ni cholery sie nie da nie /??

Anna Kosińska
21-05-2009, 23:21
no tipsa to nie za bardzo..moze peknac..ale na tipsie trzeba bardziej boczki spilowac by dalo wrazenie zgrabniejszych..

barbara_kawka
21-05-2009, 23:22
nio nio :) to tak wlasnie mojej mamie robilam...

Anna Otkińska
22-05-2009, 00:49
no i ja bym przy takich paznokciach migdały zalecała

Gość
12-07-2009, 11:10
czy miałyście kiedyś taki przypadek , że przyszła do was klientka i miłą rózne paznokcie u obu rąk i nie wiedziałyście jak jej robić pazurki żeby ładnie wyglądały?

moja przyjaciółka Ania własnie tak ma. u prawej ręki jej kciuk, wskazujący i środkowy paznokieć jest baaaaaaaaaardzo szeroki i króciutki (ale nie obgryzany) a serdeczny i mały są "normalne" tzn ładne wąziutkie i płytka jest dośc długa, a u lewej ręki takie szerokie i krótkie ma kciuka i wskzaującego. robiłam już dużo eksperymentów na jej paznokciach (robiłam jej na formie bo lepiej jest dopasować, nakładałam cover, robiłam różne "płaskości" tunelu....) i mimo to każdy wychodzi inaczej... jak z przodu były w miarę do przejscia to znów pod spodem wolny brzeg miał różne długość jeden np miał 1mm a inny 7mm;(


Udało mi się zrobić zdjęcie tych paznokci... Pokażę wam jak sobie z nimi radziłam... Acle nie wiem czy do końca poradziłam:/:

Jak widać wskazujący i środkowy (tak samo jak niewidoczny na zdj eciu kciuk) katastrofa, serdeczny i mały "normalne, standardowe" paznokcie:/:

natalia268
12-07-2009, 12:25
Moja przyjaciółka tez ma takie paznokietki malusie i nieforemne :(

a co do Twojego zdobienia wyżej to bardzo mi się podoba. !!

megi222
16-07-2009, 21:12
Faktycznie nie ciekawy przypadek ale to sama matka natura i z tym trzeba nauczyć się żyć

Gość
26-07-2009, 13:00
i znów te problematyczne paznokcie:/:

zmiana zdobienia i kształtu... zaproponowałam Ani migdałki ale nie chciała- zgodziła sie na razie na zaokrąglenie i nie wiem czy wyszło to tak jak miało wyjść... mnie się średnio podoba...:/:5533

dzidzia
26-07-2009, 13:07
no Izuś , wiesz co Ci powiem ,że kurnia te kwiatuchy to Ci suuuper idą !! :skacze: mnie się ten kształt średnio podoba ale zdobienie bomba :D

unita
26-07-2009, 13:10
Mnie sie bardziej z frenczem podoba, aczkolwiek ja bym je faktycznie zaokraglila lekko i frencz jeszcze wezszy zrobila, zeby coverem zrobic proporcjonalne plytki:) mam nadzieje ze zrozumiale napisalam:D

dudejla
26-07-2009, 13:11
Bardzo ładne, i rzeczywiście kiedy są bardziej zaokrąglone to nie widać że każdy inny. Mnie się podobają.:kwiatek: A frenczyk też był piękny.

agaciorka
16-08-2009, 14:51
te ostatnie zdobienie jest super! a co do ksztaltu to chyba jednak kwadratowe mnie sie bardziej podobaja ale moze ciut wezsze.. no i krotszy frencz a wiecej covera. co do tych zaokraglonych to moze lepiej by wygladalo jakby nie byly takie grubaski tuz przy wolnym brzegu:) ale domyslam sie ze duzo roboty przy takich pazurkach i nigdy nie jest sie w 100% zadowolonym ze swojej pracy!!

elinka
17-08-2009, 11:59
zmiana kształtu pazórków to był rewelacyjny pomysł moim zdaniem jak są zaokrąglone wyglądaja dużo zgrabniej

pinaaa87
17-08-2009, 23:12
Te zaokrąglone paznokietki mi się podobają:)