PDA

Zobacz pełną wersję : miękkie paznokcie...



minimouse
16-04-2011, 18:23
wczoraj przyszła do mnie kobitka na pazurki ... juz na wejściu powiedziała mi że robiła paznokcie przez 1,5 roku i za kazdym razem miała okropne zapowietrzenia ... poprzednia sytlistka tłumaczyła jee że ma po prostu bardzo miekkie paznokcie ... ja to osobiscie zlekceważyłam, pomyslałam ze jak nie umiała zrobic to czymś to musiała usprawiedliwić ... ale jak wziełam sie za robotę to FAKTYCZNIE jak nakładałam cover to czułam jak kuleczka "zapada się" w płytce ... zrobiłam bardzo krótkie żeby nie wywierać dużego nacisku na płytkę... dałam dwa razy primer ... i na koniec stylizacji widziałam juz małe zapowietrzenia po bokach ... jak myślcie co w tym przypadku powinnam zrobić ...

sztynka
16-04-2011, 20:05
W mojej opinii paznokcie są po prostu przepiłowane, były mocno wysmuklane zapewne po bokach. Obalam mit, że takie paznokcie muszą być czerwone, mięcho na wierzchu i muszą bolec. Otóż nie :/: Sama swoje tak załatwiłam. Systematycznie uzupełniałam , a w międzyczasie podpiłowywałam masę i zapowietrzenia. Zapewne stylistka tej Pani wykonywała dłuższy czas paznokcie i właśnie tak robiła, że przy odnowie, wypiłowywała zapowietrzenia, a powinna była zrobić nowy komplet. Takie pazurki muszą dojść do siebie , ale tylko poprzez zdjęcie żelu i pozostawienie pazurków do odrośnięcia przynajmniej 2-3 miesiące. Jeżeli mimo takiego postępowania nic się nie zmieni można domniemać, ze doszło do uszkodzenia trwałego pazurka, czy macierzy. :placz:

bestilka007
16-04-2011, 22:10
ja mam swoje takie pazurasy i nic a nic nie da sie z tym zrobic od kad pamietam zawsze mialam miekkie pazurki i najlepiej mi sie trzyma shellac :) pozdrawiam

minimouse
16-04-2011, 22:40
nie to nie wina przepiłowania ... bo ona już paznokci długo nie robiła ... tylko wcześniej 1,5 roku ... sama nie wiem co robić

xsunnyolciax
17-04-2011, 11:24
spróbuj z żelami sylikonowymi, może się będą lepiej trzymały.

samaron
17-04-2011, 16:39
Dokładnie, na miękkich paznokciach twarda masa się nie utrzyma, lepiej założyć hybrydy, a jeśli koniecznie chce troszkę przedłużyć to silikony.

sztynka
17-04-2011, 19:02
AAA to zmienia postać rzeczy skoro już miała taką przerwę, to nic innego niż silikony lub hybrydy nie pozostaje. nawet jak ma krótkie to je utwardź silikonem , zaczną jej odrastać to się odbudują.

anka85
27-04-2011, 20:53
osobiscie posiadam takie miekkie paznokcie , i na moich silikonowe zele tez sie nie trzymaja . wolny brzeg aznokcia oddziela sie od zelu . jedynym ratunkiem dla mnie jest minimalne chociaz przedluzenie paznokci .

bestilka007
05-05-2011, 11:04
a żeby sprawdzić co jest na rzeczy założyłam znowu sobie akryle i .... lewa reka bez skazy za to prawa masakra po podchodzilo powietrze i już zchodza wiec to tez może i tamta pani tak ma. tzn prawa reka wiecej robie czy w wodzie bo czyściłam oczko to specjalnie prawa żeby zobaczyć jak w wodzie i chyba pod wpływem jej może pazury miękkie namokły i stad to nietrzymanie się paznokci . ehhh jednym słowem przy nic nie robieniu się trzymają :):) mam nadzieje ze za bardzo nie namieszalam :P:P