PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach Sun flower



Elizabeth76
02-05-2011, 19:44
Pozwoliłam sobie założyć temacik na temat produktów tej firmy ponieważ niektóre znas ostatnio zakupiły je i testuja wiec fajnie by było podzielić sie opiniami na ich temat :D

ja dawno temu kupowałam od nich nie wiem czemu przestałam :huh:
Teraz kupiłam zestaw akrylowy mam satyne przezroczysta i mimo ze nie otworzyłam jeszcze ich liquidu to łączylam z liquidem allepaznokcie i powiem wam że jestem pod wrażeniem bo super pazurki się trzymają robiłam siostrzenicy i jednego pazurka zrobiłam mojej córce co u niej jest problem z pazurkami to trzyma sie super drugi akryl to matujacy róż czytając tą nazwę pomyslalam ze to cover :blink: otóz nie myliłam sie to również przezroczysty w pojemniczku jest rózowy ale na pazurku raczej efektu tego nie ma ale jak dla mnie to dobrze również ten wypróbowałam jest super teraz dziewczyny czekam na wasze opinie moze macie inne akryle i również żele od nich dzielcie sie opiniami :D

Emilia B.
02-05-2011, 19:58
ja swojego czasu używałam ich liquidu dosyć długo i byłam bardzo zadowolona :) więc polecam ;)

xsunnyolciax
02-05-2011, 20:18
mi baaardzo odpowiadał ich żel cover. Teraz mam żel budujący galaretkę i jest naprawdę REWELACYJNY! świetna konsystencja, nie spływa, łatwo się aplikuje- no ideał :love:

Elizabeth76
02-05-2011, 20:21
olcia ja czekam na opinie jakk sie będzie trzymał na pazurkach ten żelik :D

edusia777
02-05-2011, 20:28
ja uzywalam zeli clear 2 i twardego. z czystym sumieniem moge polecic! ja jednak zmienilam go na zel z i-nails bo jak dla mnie jakosc prawie identyczna a cena sporo nizsza

Elizabeth76
02-05-2011, 20:33
ja uzywalam zeli clear 2 i twardego.

edusia napisz coś więcej o tym clear 2 ja na początku jak zaczynałam robic pazurki kupowałam clear średnogęsty ale dla mnie był za rzadki fakt wtedy jeszcze nie miałam takiej wprawy ale ogólnie wole troszke gęściejsze żele . Teraz sie zastanawiałam czy tego własnie clear 2 nie spróbowac:)

edusia777
03-05-2011, 08:35
jesli lubisz bardziej geste to polecam twardego. bardzo wygodnie buduje sie pazurka i super sie poziomuje.
SUN FLOWER TWARDY 30g + 10x OZDOBA WYSYŁKA 0zł (1572444004) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/sun-flower-twardy-30g-10x-ozdoba-wysylka-0zl-i1572444004.html)

Bożena P
03-05-2011, 10:08
Ja używam jednofazówki clear 2 - muszę przyznać, że bardzo fajny. długo się trzyma, zero zapowietrzeń a na dodatek nie traci swojego połysku, bardzo długo pazurki się błyszczą :) polecam.

Mam też od nich cover, ale ten mi nie za bardzo odpowiada. Co prawda, bardzo dobrze kryje, jednak jak się nałoży go zbyt grubo to podczas utwardzania robią się bąbelki - bynajmniej tak było w moim przypadku, zawsze, gdy tego żelu dałam ciut więcej. :( oczywiście problemu nie było, gdy dawałam dwie cienkie warstwy - no ale mi się nie chce tak z tym bawić :/ I szczerze mówiąc to taki problem mam jedynie z coverem z sun flower, z kryjącymi innych firm nie miałam takiego problemu.

akryle, liquid, primer, czyścik pędzla, kilka ozdób z sun flower mam ale jeszcze nie używałam, więc opinią podzielę się za niedługo ;)

pinusia6
03-05-2011, 10:08
mi baaardzo odpowiadał ich żel cover. Teraz mam żel budujący galaretkę i jest naprawdę REWELACYJNY! świetna konsystencja, nie spływa, łatwo się aplikuje- no ideał :love:

A czy próbowałaś tej galaretki na formę?? :)

xsunnyolciax
03-05-2011, 11:19
Pinusia, ja tylko na formie :D i gdzie postawisz tam stoi, ja już chyba przy nim na dłużej zostanę ;)

kath82
03-05-2011, 11:45
Ja przygodę z pazurkami zaczynałam od żeli sun flower, miałam jednofazowy clear 2 i rzeczywiście ładnie się trzymał, jednak u mnie połysk szybko się tracił. Więc zakupiłam błysk uv i jestem bardzo zadowolona, ładnie się błyszczy i 15g starcza na bardzo długo:ok:.
Miałam również ich primer i bonder produkty godne polecenia:).
Jedyne na czym się przejechałam to żel mleczny róż, pozostawiał smugi i prześwity:/:. Może trafiłam na felerny.
I popieram Edusie i nails ma podobne produkty, a tańsze:ok:.

białaaaa
03-05-2011, 12:34
Mam też od nich cover, ale ten mi nie za bardzo odpowiada. Co prawda, bardzo dobrze kryje, jednak jak się nałoży go zbyt grubo to podczas utwardzania robią się bąbelki - bynajmniej tak było w moim przypadku, zawsze, gdy tego żelu dałam ciut więcej. :( oczywiście problemu nie było, gdy dawałam dwie cienkie warstwy - no ale mi się nie chce tak z tym bawić :/ I szczerze mówiąc to taki problem mam jedynie z coverem z sun flower, z kryjącymi innych firm nie miałam takiego problemu.

zgadzam się z tobą też tak miałam i to mnie bardzo wkurzało bo co rusz to bąbelki były zmieniłam na inny i nie ma tego problemu

pinusia6
03-05-2011, 17:58
Pinusia, ja tylko na formie :D i gdzie postawisz tam stoi, ja już chyba przy nim na dłużej zostanę ;)

To fajnie wiedzieć :) Jeszcze się zastanawiam jak z trwałością :) Może się przekonam i też go wypróbuje ;]

kochanaa
03-05-2011, 19:12
Dziewczyny, a wiecie coś, kiedy będzie ta nowa promocja w SF ? Bo pisze od ponad tygodnia, że za tydzień, a tu nic ni ma :( I codziennie waruję, aż zaraz jajko zniosę :D:D

Elizabeth76
03-05-2011, 19:19
kochanaa mi sie wydaje ze pewnie już nie będzie takiej bo sie nie spodziewali pewnie że po ostatniej tak szybko zejdą te zestawy :D ale i tak jak patrzyłam maja dużo fajnych zestawów w atrakcyjnych cenach ja pewnie sie skusze na jakiś żelik :]

xsunnyolciax
03-05-2011, 20:56
napiszę jak z trwałością, na razie jest ok :ok: powiem jak będę uzupełniała jak się trzymały ;)

bestilka007
03-05-2011, 21:02
ja i zele i akryle mam z sun... i jedyne co na czym sie zawiodlam to zel uv nablyszczajacy strasznie szybko matowial co mnie do szalu doprowadzalo a tak zez zarzutow ... chyba ze cos mi sie przypomni to napisze :P:P

kochanaa
03-05-2011, 21:22
kochanaa mi sie wydaje ze pewnie już nie będzie takiej bo sie nie spodziewali pewnie że po ostatniej tak szybko zejdą te zestawy :D ale i tak jak patrzyłam maja dużo fajnych zestawów w atrakcyjnych cenach ja pewnie sie skusze na jakiś żelik :]

No niby tak, ale to w sumie to byłoby bez sensu bo napisali "KOLEJNA PROMOCJA ZA TYDZIEŃ ZAPRASZAMY"

Więc mam nadzieję, że się skuszą i coś jeszcze strzelą fajnego :skacze::skacze:

Elizabeth76
04-05-2011, 07:12
No niby tak, ale to w sumie to byłoby bez sensu bo napisali "KOLEJNA PROMOCJA ZA TYDZIEŃ ZAPRASZAMY"

Więc mam nadzieję, że się skuszą i coś jeszcze strzelą fajnego :skacze::skacze:

w takim razie trzeba czekać moze coś dadzą jeszcze :D


ja i zele i akryle mam z sun... i jedyne co na czym sie zawiodlam to zel uv nablyszczajacy strasznie szybko matowial co mnie do szalu doprowadzalo a tak zez zarzutow ... chyba ze cos mi sie przypomni to napisze :P:P


bestilka007 piszesz o tym błysku ??

dziewczyny a miała któraś ten puder akrylowy fast set Kryształek czy zatapiane w nim ozdoby są widoczne czy on może zastąpić przezroczysty ??

Elizabeth76
07-05-2011, 09:22
Milenka czy wypróbowałaś już ten mus brzoskwiniowy ?? ;)

kath82
07-05-2011, 13:19
bestilka007 jeśli rzeczywiście chodzi o błysk uv sf to jestem w szoku:/:. Ja ciągle go używam, zresztą przyznam szczerze, że nie miałam jeszcze innego i jestem zadowolona:). Wstawię zdjęcie moich pazurków do porównania, bo akurat uzupełniam, na raty:P. Wskazujący i środkowy to wczorajsze dopełnienie, a serdeczny i mały to 3 i pół tygodniowy odrost, wszystkie pokryte tym żelkiem. Mam nadzieję, że coś widać bo zdjęcie troszku marne, ale mi się wydaje, że żelik jest ok i jak na 3,5 tyg to jeszcze coś się tam błyszczy;). Dodam, że gotuję, zmywam i pracuję w ogródku zazwyczaj nie zakładając rękawiczek:wstydek:.

natalia268
19-05-2011, 23:21
dzis miałam okazje wypróbowac galaretke.. ogólnie jest ekstra, z pedzelka ani z pazurka sie nie ruszy, mozna machac we wszystkie strony i nie drgnie... jak wsadziłam w 'to' pedzelek to az byłam w szoku konsystencja ;P troche sie przeraziłam ...

Ogólnie wszystko fajnie ale czy taka łatwa w aplikacji jest to bym nie powiedziała, ja osobiscie nie umiałam sie nia posłużyc :torba:

Elizabeth76
20-05-2011, 08:57
ponawiam pytanie kto już wypróbował mus brzoskwiniowy ??:P

xsunnyolciax
20-05-2011, 09:25
dzis miałam okazje wypróbowac galaretke.. ogólnie jest ekstra, z pedzelka ani z pazurka sie nie ruszy, mozna machac we wszystkie strony i nie drgnie... jak wsadziłam w 'to' pedzelek to az byłam w szoku konsystencja ;P troche sie przeraziłam ...

Ogólnie wszystko fajnie ale czy taka łatwa w aplikacji jest to bym nie powiedziała, ja osobiscie nie umiałam sie nia posłużyc :torba:

moja zachowuje sie tak samo jak Twoja, ale przy tym nie jest w ogóle gęsta! :) więc mi się aplikuje zupełnie łatwo :D

mini89
14-07-2011, 19:50
a ja chciałam polecić Wam żel silikonowy-elastyczny w pędzelku :) jak dla mnie jest rewelacyjny do naturalnych paznokci, szczególnie przy zniszczonej i cienkutkiej płytce. Nic nie odpryskuje, przy wale paznokciowym trzyma się jak beton :) polecam gorąco :) I mam pytanie, czy któraś z Was używała może żelu jednofazowego clear 1? jaka jest jego gęstość i czy dobrze sie trzyma ? pozdrawiam :*

Elizabeth76
04-08-2011, 11:37
ja muszę wam powiedzieć że bardzo pod pasował mi akryl satyna oczywiście łącze z ich liquidem i jak dla mnie super jedynie zastanawia mnie kolor tego liquidu bo jest taki jak by rdzawy x lat temu miałam ich liquid i nie pamietam już czy też miał taki kolorek . Chociaz nie ma wplywu w połaczeniu z proszkiem, bardzo dobrze trzyma sie plytki , nie zapowietrza . Kupilam sobie też ten żel mus brzoskwiniowy ale jeszcze nie probowałam go :) Jak przetestuje to zdam relacje ;)

Paulka
04-08-2011, 12:15
ja ostatnio robilam coverowym rozem to musze przyznac ze kolorek ma niesamowity:love: i ladnie pokrywa

aga
04-08-2011, 12:16
Hmmm też mam liquid z SF i mój nie jest ani trochę rdzawy... i jest to już mój 2 a może nawet 3 liquid z tej firmy i jeszcze nic takiego nie zauważyłam

Elizabeth76
04-08-2011, 12:24
aga twój jest przezroczysty jak woda ?? ale to mi nie przeszkadza bo ogólnie jest pełnowartosciowy tz. nic sie nie dzieje z pazurkami :)

Askar
04-08-2011, 14:45
ja muszę wam powiedzieć że bardzo pod pasował mi akryl satyna oczywiście łącze z ich liquidem i jak dla mnie super jedynie zastanawia mnie kolor tego liquidu bo jest taki jak by rdzawy x lat temu miałam ich liquid i nie pamietam już czy też miał taki kolorek . Chociaz nie ma wplywu w połaczeniu z proszkiem, bardzo dobrze trzyma sie plytki , nie zapowietrza . Kupilam sobie też ten żel mus brzoskwiniowy ale jeszcze nie probowałam go :) Jak przetestuje to zdam relacje ;)
Ela ja kiedyś też kupiłam liquid od SF i też miał taki ciemny kolor, poszłam go wymienić, drugi był już ok. Tylko że ten liqiud akurat mi barwił (tak trochę brudził) akryl.


ja ostatnio robilam coverowym rozem to musze przyznac ze kolorek ma niesamowity:love: i ladnie pokrywa
Paulka, mówisz tu o żelu czy akrylu? Bo widziałam, że mają nowe covery żele, ale po moim ostatnim zakupie tego jeszcze o "starej formule" boję się kamuflaży SF. I czy mogłabyś wstawić zdjęcie z pazurkami wykonanymi tym coverkiem, baaardzo proszę :D

Paulka
04-08-2011, 15:12
ja pisalam o akrylu, ja bede miala okazje to pstrykne fote, tylko ze te pazurki porywalam nie clear tylko mlecznym jakims tez z SF

Elizabeth76
04-08-2011, 16:42
Ela ja kiedyś też kupiłam liquid od SF i też miał taki ciemny kolor, poszłam go wymienić, drugi był już ok. Tylko że ten liqiud akurat mi barwił (tak trochę brudził) akryl.


nie ,nie mi nic nie barwi po połączeniu z akrylem jest przezroczysty ;)

katarynka89
04-08-2011, 16:58
hmmm... ja też zamówiłam ostatnio puder oraz płyn akrylowy , ale niestety na mojej płytce rewelacji nie ma :/ zapowietrzenia się pojawiają :/ No ale nie mogę powiedzieć że to fina firmy bo jak do tej pory znalazłam tylko 2 rodzaje liquidu który by pod pasował pod moją płytkę :/ Niestety teraz nieosiągalne bo chyba już ich nie sprzedają :/
ale na innych nie powiem bo się trzyma :D

Aliz
04-08-2011, 18:09
a mylary z SF ktoś posiada?

Aguss
30-08-2011, 12:41
Ja pracuje na SF i nie moge powiedzieć złego słowa o tych żelach :) najbardziej chyba podoba mi sie ich bonder. Jest rewelacyjny :)
o akrylach niestety nie moge nic powiedzieć bo robie tylko żele :(

Brilliant
14-09-2011, 16:39
ja dzisiaj wyprobowałam ten kruszony lod..jak dla mnie rewelacja:):) dziewczyny ten akryl jest poprostu super..nie robilam nim pazurkow tylko na tipsie probowalam alr juz zdazyłam sie zakochac:)

elle09
14-09-2011, 16:51
Ja próbowałam na palcu, bo to moje pierwsze zetknięcie z akrylem i powiem Wam, że mi się spodobało. Z frenchem bd troszkę prób i pracy ale takie zwykłe z ozdobami zrobiłam w moment :) i bez lampy ah ah jak fajnie :D tylko ten zapaaaach...

Brilliant
14-09-2011, 21:20
dziewczyny a ten wasz liquid tez ma taki intensywny zapach?bo moj to okropnie:( az zwatpilam w robotke w domu i wyszłam na balkon,,,znacie moze jakis liquid bezzapachowy? godny polecenia?i wolnoschnacy jakby był..

katarynka89
14-09-2011, 23:07
ninia są płyny mniej śmierdzące ale bynajmniej dla mnie beznadzieja :/ wolno schną, przy piłowaniu się rolują :/ nie ma mowy o robieniu kwiatków :/

Askar
15-09-2011, 13:54
Ja kiedyś kupiłam z Modeny "bezwonny" ale śmierdział prawie tak samo intensywnie jak ten zapachowy. I z tego co słyszałam, to te "bezwonne" mają właśnie to do siebie, że wolniej schną.

DiamondShine
23-09-2011, 09:14
Kochane polecacie jednym zdaniem sunflower?? bo mam zamiar zakupic kolorowe zele i nablyszczacz oraz wszystko do akrylu

szukam rowniez zelu niebieskiego transparentnego co mozna utowrzyc efekt szkła..?

Aguss
23-09-2011, 22:06
Ja jak najbardziej polecam sunflower :) mam m.in. żele kolorowe i dobrze mi sie nimi pracuje :) szczególnie polecam ich nabłyszczacz i bonder :)

Co do akryli to nie wiem bo jestem w 100% żelowa :D

Elizabeth76
28-10-2011, 08:37
Kobietki próbowałyscie tych pilników czarnych bananow od sf są ok. ??

Nena90
28-10-2011, 14:14
Ela taki ot zwykły pilnik ;) Ani zły ani nie powala, przynajmniej dla mnie :D

nanami7
28-10-2011, 20:02
przykro mi to stwierdzić, ale mam kilka produktów od nich i nie jestem zadowolona niestety :/:

nie pytajcie dlaczego... mam inne wypróbowane i tego się trzymam ;)

Elizabeth76
28-10-2011, 20:18
nanami a ja spytam dla czego ??? co jest nie tak ?? ;):cwaniak:

katarynka89
29-10-2011, 12:10
hmmm dla mnie ok , do czasu gdy wypróbowałam MM Sun flower był moim numerem jeden :D teraz spadł na 2 pozycję :D

a_now
29-10-2011, 19:26
już się poprawiam

---------- Dodano o godzinie 19:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:16 ----------

Odpowiadając na pytanie w innym wątku: ja jestem zadowolona z produktów SF(żeli)- mają odpowiednią konsystencję(jak dla mnie) świetnie się trzymają, jescze nie trafiło mi się nic na co mogłabym ponarzekać.O akrylach mogę niewiele napiszę -kupiłam tylko jeden zestaw i tylko po to żeb y kwiatki na pazurkach lepić-ale lepi się też dobrze i świetnie się trzymają:D

Brilliant
29-10-2011, 20:17
napewno warto sie skusic na zel podkladowy bonder..rewelacja,,zero zapowietxrn,,nawet w polaczeniu z innymi zelami..

Askar
29-10-2011, 21:52
No mnie trochę zawiódł ich cover, 1raz byłam zadowolona, ale za 2 razem kolor już był inny. Reszta jak najbardziej ok! Bardzo lubiłam ich żele :)
Bonder mają świetny! Nawet mojej sis pazury się trzymają a to nie lada wyzwanie :D (już miesiąc)

katarynka89
30-10-2011, 14:28
powiem szczerze że covera nigdy od nich nie miałam :) najpierw katowałam alle potem DR a teraz MM i nie zamienię na inny :)
za to kryształek z SF jest istną rewelacją mam już 3 klientki które chcą tylko to ew. coś farbką maznąć :) czas pracy o połowę krótszy :) a efekt super :)

kochanaa
31-10-2011, 17:11
Dokładnie ten kruszony lód jest zajefajny :D po prostu bomba rewelacja ! :love:

xsunnyolciax
31-10-2011, 22:13
dołączam się do zachwycających kruszonym lodem. BOMBA!! dzisiaj sobie pazurki robiłam, efekt jest... mroźny ;)

plushak
31-10-2011, 22:19
pokażcie laski jak to wygląda

kochanaa
31-10-2011, 22:37
ja wstawiałam zdjęcie w mojej galerii :D

http://forum.wzorki.info/members/9912-albums939-picture22503.html

katarynka89
01-11-2011, 12:00
do tego lekki wzorek farbką i cudo jest :D Bardzo fajny :D Jedyny jego minus że mi te drobinki w pędzel wchodzą i trudno mi go wyczyścić :) ale to nie zmienia faktu że i tak jest krócej :D

Askar
01-11-2011, 14:54
No tak... denerwujcie mnie :/:
Ja go chcę!!!!!! ;(

katarynka89
01-11-2011, 16:51
to zamów przy najbliższej okazji :D Majątku nie kosztuje :D Ja mam bo był w zestawie w niespodziankach :) mieszam go z płynem z MM Forte i nic się nie dzieje więc pewnie z innymi też się da :)

Nena90
01-11-2011, 17:15
Jeśli mowa o akrylu Kruszony lód to ja także go polecam i potwierdzam - akryl i liquid od SF doskonale współpracują z proszkami i liquidem forte MM :)
Na szczęście drobinek w pędzlu nie zauważyłam :D

kochanaa
01-11-2011, 18:28
Mi trochę tych drobinek zostaje na pędzlu, ale dobrze wymoczę w czystym liquidzie i jest gitarra :D
A ja używam nie wiem w sumie z czego liquidu bo go dostałam od znajomych, ale mam też z innych firm i z każdym idealnie współpracuje ten kruszony lód :D

xsunnyolciax
02-11-2011, 19:44
mi nie zostaje na pędzelku ;) zrobię poźniej zdj pazurków to też wstawię. Na zdj u Kochanej wygląda w sumie jak srebrny brokat, ale w realu tam jest i brokat i takie jakby mini holo i mini mini kruszona muszelka biała i może ciut masy perłowej... no nie wiem, ale mieszanka fajna i wygląda na żywo super!

xsunnyolciax
03-11-2011, 19:49
akryl SF kruszona muszelka, mam kiepski aparat i nie uchwycił tego jak wygląda w realu :( no ale zawsze coś.

plushak
03-11-2011, 20:01
ale pięknie wygląda :love:

samaron
22-11-2011, 09:16
Przetestowałam wczoraj liquid SunFlower (z zestawów promocyjnych) i w mojej opini jest on zdecydowanie wolnoschnący,
łączyłam z akrylami SF i NC oraz clearem PB, wszystkie reagowały podobnie.
Zdziwiłam się, że po czasie po którym zazwyczaj ściągam formę tutaj była guuumaaa, która ciągnęła się razem z formą, cover jakby zostawał na miejscu, ale raczej dlatego, że wcześniej kładziony, natomiast nie miałam problemu, żeby zgarnąć wszystko kopytkiem.
Reasumując jakby ktoś chciał poznęcać się nad kwaitkami akrylowymi, a jeszcze nie idzie mu formowanie, to ma tutaj zapas czasowy na naukę, do budowy i frencza natomiast nie polecam.

natalia268
22-11-2011, 11:46
zgadzam się ;) ostatnio mi to nieco sprawiało problemu że tak długo schło :]

olexa
22-11-2011, 12:07
Dziewczyny, czy któraś robiła porcelanę z SF? W zestawie jest biały, ale on nawet białego nie przypomina! Jest tak mleczny, że nawet mój naturalny wolny brzeg jest bielszy od niego. Czy porcelanę można barwić np cieniami do powiek lub pigmentami?

nanami7
23-11-2011, 23:49
Elaxx po pierwsze obsluga u mnie w SF jest do d... pani nie wie co to cover i pyta do czego to i nie czai, a jak powiedzialam kamuflaz to od razu wiedziala. :/:

po drugie akryl jak dla mnie beznadziejny. Bialy sie robil zolty.

zele mi ze sloika wyplywaja a trzymam w lodowce. bialy mi zjezdza jak nie wiem co, jeszcze jutro sprobuje inna metoda go nalozyc. a kamuflaz jest trupi a mial przyjsc ten ladny.
Wiec u mnie w SF kupuje tylko pilniki, naklejki, lakiery, bloczki, cleaner i tym podobne.
:)

Elizabeth76
26-11-2011, 10:53
haha nanami co do opslugi to też sie usmialam 2 albo 3 lata temu to bylo na targach laski takie przybite zero pojecia o tym co sprzedaja jedyne dobre to bylo ze zele były poodkrecane i mozna bylo sobie zobaczyc i wykalaczka zamieszać żeby wiedziec jaki żel ma jaka konsystencje :D

co do akrylu hmmm:huh: no ja jestem zadowolona mam przetestowany na mojeje siostrze która nosiła juz kilka razy pazurki nim zrobione a ona pracy sie nie boi wsystko w nich robiła nawet w ogródku zielicho wyrywała i pazury trzymaly sie sie bardzo dobrze Drugi przykład to moja siostrzenica to jest wynalazek pazurki jak jej robie obojetnie czy akryl czy zel inych firm tygodnia nie ponosi zaraz odpadaja ale sun flower ( akryl ja ratuje nosi do miesiaca :ok:. bardzo podoba mi sie konsystencja zeli kolorowych super sie nimi robi linie usmiechu bez przecierania jedyna wada to to ze niektore maja malo pigmentu i są prześwity a ja wole takie kolory napigmentowane co tylko na french raz kolor sie kładzie mam takie z innej firmy wiec kolorowych gdzie indziej juz nie szukam :love: Pilniki czarne bananki jak ktos wyzej pisła sa miękki . Liquid bardzo mi pasuje ^_^ jak cos jeszcze sobie przypomne to napisze :D A co do tego musu brzoskwiniowego super sie trzyma nie zapowietrze jest allle... ja lubie gęste zel ale nie az tak na szkielet moze byc ;)

---------- Dodano o godzinie 10:53 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 07:53 ----------

a czy mozecie powiedziec czy żel mus brzoskwiniowy a galaretka budujaca róż różnia sie konsytencja ??

Aguss
26-11-2011, 17:35
Elaxx ja mam galaretke róż i powiem że to najgęstszy żel jaki miałam :D tego musu brzoskwiniowego nie miałam ale z tego co piszesz to myśle że bede bardzo podobnej konsystencji albo nawet takiej samej. :)

Elizabeth76
26-11-2011, 18:56
hehe no własnie ja mam mus a ciekawa jestem tej galaretki :D Moze ktos miał-ma to i to i opisze czy jest jakas różnica w konsystencji :)

paznokietek1000
26-11-2011, 19:26
galaretka różowa jest w słoiczku jak beton, nabiera się jak typowa galaretka, pędzelkiem sie ja praktycznie kroi, nie ma w ogóle właściwości samoziomujących, więc nawet jak jest gorąco to nie spłynie w pojemniku, ani na paznokciu. ma dość grubą warstwę dyspersyjną.utwardzając się pozostają masakryczne górki i doliny i bardzo źle się cokolwiek w nia zatapia, po prostu nie utwardza się w tych miejscach za dobrze.
tak zachowowała się galaretka jaką miałam jeszcze 2 lata temu teraz nie wiem czy cos zostało zmienione czy nie.
jedyny plus tego produktu to że czasami u klientek z tłustą płytka gdy inne produkty zawodzą on wytrzymuje, ale niestety nie u każdego sie trzyma.

Elizabeth76
26-11-2011, 20:25
hmmm :huh: czyli wniosek taki że wychodzi na to ze konsytencje tych dwóch zeli sa indentyczne . Mus tez trzyma jak beton mialam nadzieje ze ta galaretka bedzie troszke rzadsza bo tym musem troszke trzeba sie napracowac zeby zbudowac pazurka ;)

Aguss
26-11-2011, 23:35
No to wychodzi na to że są takie same :) galaretka faktycznie wogole sie nie poziomuje a praca nia jest cieżka. słoiczek może leżec bokiem caly czas i nie trzeba sie obawiac ze cos wyplynie :P ja jestem poczatkujaca i prawie wogole jej nie używam.. jedynie wtedy jak mam wiecej czasu i ćwicze na sobie :)

xsunnyolciax
27-11-2011, 14:40
ja mam i mus brzoskwiniowy i galaretkę i jak dla mnie to jest to samo, tylko w pojemniczku galaretka jest różowa, a mus taki lekko beżowy. Na paznokciu i jedno i drugie jest przezroczyste ;] konsystencję mam baaardzo gęstą, na początku była zadowolona bo nie spływa na skórki, tam gdzie się położy tam stoi, ale później zaczęło mnie wkurzać, że tak jak napisala paznokietek po utwardzeniu górki doliny i ciężko opracować paznokcia, teraz zalegają u mnie w kufrze 2 x 30g bo ja się do nich zniechęciłam :/:

malinowa
27-11-2011, 15:23
przecież można mus brzoskwiniowy przemieszać i będzie rzadzszy i na takim pracować

Elizabeth76
27-11-2011, 15:26
ale tu chyba juz wypowiadamy sie o wymieszanym no bo raczej takim nie mieszanym cięzko cokolwiek zrobic a nawet nabrać na pędzelek ;)

Elizabeth76
27-11-2011, 16:22
ja od samego początku jak kupiłam mus to go mieszalam czytalam opis ale mimo wymieszania i tak ten zel jest gęsty nawet jak sie wymiesza to nie bedzie sredniogęsty a nawet porównujac do innych gestych żeli ibd , modena i tym podobne konsytencja i tak mus po wymieszaniu jest bardzo gęsty . Tak jak dziewczyny piszą po zbudowaniu pazurka trzeba sie troszke napiłowac bo sa góry i doliny nie wypoziomuje sie ten zel . Ale super trzyma sie pazurka . Hmmm :mysli: co do tej daty produkcji to też było tak 2-3 lata temu jak kupowałam to tez daty produkcji byly z przed około dwoch lat . W tej chwili jak kupowałam czy w promocji czy w stałych cenach to wszystkie produkty sa z takimi datami

ewciamikusia
27-11-2011, 16:38
Dziewczyny tak teraz dopiero zaczęłam czyta o tym musie brzoskwiniowym też go mam kupiłam go na wyprzedaży weekendowej i tak jak pisze elaxx76 super się trzyma płytki tylko jest bardzo dużo piłowania ponieważ za żadne skarby się nie wypoziomuje,więc wpadłam na pomysł i pomieszałam go z budującym rzadkim też z san flovera 1:1 i wiecie co jest genialny nadal jest taki gęsty ale fajnie się poziomuje i dużo lepiej się go opracowuje więc to taka moja rada może się komuś przyda

malinowa
27-11-2011, 17:28
to też muszę spróbować z tym rzadkim budującym, bo tej galaretki jeszcze nie mieszałam, tylko na sztucznym paluchu wypróbowałam i też wyszły górki i dolinki, drugiego podejścia nie robiłam jeszcze, najpierw przemieszam, a jak nadal będzie taki bardzo gęsty i nie będzie się chociaż trochę poziomował to dodam tego rzadkiego

Elizabeth76
27-11-2011, 19:27
raczej to nie ma zadnego znaczenia tym bardziej ze data ważnosci jest od otwarcia ,a i tak nie bardzo jej sie powinno trzymac gdyz :
małe pojemniczki maja waznośc 3 miesiace czy to zel czy akryl a duze tj. takiej samej zawartosci ma waznosc 12 miesiecy troche mi to daje do myslenia , bo mała pojemnosc akrylu np. bialy musze zuzyc po otwarciu wciagu 3miesiecy a taki sam tylko duzy rok troche dziwne i to mnie zastanawia . Co do jaksci akrylu mam sprwdzona wiec data produkcji nie ma zadnego wpływu na jakosc

malinowa
27-11-2011, 19:32
nena, ja mam od nich zielony brokatowy i jest ok, ale już czerwony brokatowy jest tak rozwarstwiony, że nawet wymieszanie niewiele daje, oddzielił się na wierzchu taki półprzeźroczysty żel i tylko świeżo po wymieszaniu można go szybko nałożyć bo za chwilę brokat opada, nie jestem z niego zadowolona, a żel kryształek, ma na dnie trochę srebrnych drobinek, które tak się przykleiły do dna, że nie chcą się oderwać podczas mieszania, tych drobinek w żelu jest niewiele, że efektu kryształka prawie nie ma, daty produkcji brak
a co do daty ważności akryli po otwarciu to też mnie to zastanawia, bo tak jak elaxx76 (http://forum.wzorki.info/members/2457-elaxx76.html) napisałaś, niby ten sam akryl tylko inna pojemność opakowania i ważny jeden 3 a drugi 12 miesięcy, ale mam też takie kolorowe bez żadnej daty

Nena90
27-11-2011, 22:59
Elu no niby jest jak mówisz, że liczy się od otwarcia... Ale to co piszesz o zależności od pojemności opakowania jest już lekko bezsensowne, z punktu widzenia produktu a nie Twojej wypowiedzi... Bo skoro produkt ten sam to co ma pojemność do rzeczy?

Elizabeth76
28-11-2011, 08:10
Dokładnie i tak to wszystko jest rozzsypywane z jednego pojemnika i to nie powinno miec znaczenia ze mały pojemniczek trzeba zuzyc szybciej niz wiekszy ;)

nanami7
28-11-2011, 12:55
ja użyłam wczoraj bialego z SF i jestem baaardzo zadowolona :)

Aguss
29-11-2011, 18:21
Dziewczyny tak teraz dopiero zaczęłam czyta o tym musie brzoskwiniowym też go mam kupiłam go na wyprzedaży weekendowej i tak jak pisze elaxx76 super się trzyma płytki tylko jest bardzo dużo piłowania ponieważ za żadne skarby się nie wypoziomuje,więc wpadłam na pomysł i pomieszałam go z budującym rzadkim też z san flovera 1:1 i wiecie co jest genialny nadal jest taki gęsty ale fajnie się poziomuje i dużo lepiej się go opracowuje więc to taka moja rada może się komuś przyda

Hmm zastanawia mnie czy można zrobić tak z galaretka :huh:? jamk myślicie? kiepsko mi sie nia pracuje a szkoda żeby tak lezała.

syrena16
29-11-2011, 18:29
... czy któraś z Pań pracuje z porcelaną?

olexa
29-11-2011, 18:40
Ja ostatnio próbowałam się nią bawić. Potraktowałam ją jak akryl ale rozprowadzałam jak żel. Wg mnie dobrze się trzyma, łatwy do piłowania. tylko kolor białego zostawia wiele do życzenia. No i proporcji jeszcze nie opanowałam.

kobitka
30-11-2011, 15:27
kupilam u nich z promocji bonder i dzis sprawdzam date po przeczytaniu waszych wypowiedzi i co widze ?? 2009 ;/

Elizabeth76
30-11-2011, 16:13
no ale liczy sie data od otwarcia a nie produkcji :)

Elizabeth76
30-11-2011, 16:34
ja kupując jakies 3 lata temu bo od tych produktów zaczynałam to tez tak bylo z ta datą produkcji i to nie były produkty promocyjne tylko po normalnych cenach a kupowałam na targach na allegro czy u nich w sklepie

Nena90
30-11-2011, 16:36
To nie rozumiem ich logiki... Przecież z ekonomicznego punktu widzenia trzymanie zapasów ponad 2letnich się najzwyczajniej w świecie nie opłaca...
BTW jak zmieniłaś nick? :D

malinowa
30-11-2011, 16:44
no ale liczy się data od otwarcia a nie produkcji :)
no ale data produkcji też ma przecież znaczenie, myślę że sun flower ma tyle towaru z datą produkcji sprzed ponad dwóch , a nawet prawie trzech lat, że postanowił zorganozować promocje weekendowe, żeby się starego towaru pozbyć, bo przecież z dobrego serca tego nie robią, bo co to za zysk dla firmy sprzedać towar po 10, 20 % wartości towaru, żaden przecież, na szczęście to jeszcze nadaje się do użytku, tylko jak długo to się z czasem okaże

Nena90
30-11-2011, 16:50
Ale właśnie rzecz w tym, że oni z tego co tutaj dziewczyny piszą nie tylko w promocjach weekendowych ale i normalnie sprzedają towar sprzed 2 lat... Opłaca im się utrzymać taaaaaaaaaaaaakie zapasy przez kupę czasu + produkować nowe produkty? Chyba potrzeba im nowego menagera :P

Elizabeth76
30-11-2011, 16:59
dokładnie kupowalam w promocji i za jednym razem dodatkowe akryle tez takie daty mialy :D

malinowa
30-11-2011, 16:59
możliwe, że tyle tego im się nazbierało, że jednak postanowili się tego pozbyć i stąd mamy promocje weekendowe,
a żele kolorowe z ostatniej promocji jaką mają datę? jesteście zadowolone z nich?

Elizabeth76
30-11-2011, 17:02
ja nie kupowałam kolorowych ostatnio to nie wiem jakie mialy

Nena90
30-11-2011, 17:03
możliwe, że tyle tego im się nazbierało, że jednak postanowili się tego pozbyć i stąd mamy promocje weekendowe,
a żele kolorowe z ostatniej promocji jaką mają datę? jesteście zadowolone z nich?
Też 2008/2009 ta ostatnia cyfra była taka niewyraźna, że ciężko było ją rozszyfrować... Pisałam już, że testowałam je na wzorniku - kolory ładne ale jak sprawdzą się na paznokciach to się dopiero okaże. Pojemniczki chyba są większe niż 5ml bo żel nie wypełnia ich w całości. Oczywiście musiałam je najpierw porządnie wymierzać bo przez 2 lata pigment bardzo zaprzyjaźnił się z dnem.
Ech wkurzyli mnie tym zestawem z parafiniarką...

Nieekonomiczny ten SF naprawdę... Swoją drogą mi by było głupio takie starocie sprzedawać...

Zuuzaneczka
30-11-2011, 17:55
Ktoś pytał o galaretkę - otóż jedyne zastosowanie jakie ja widzę (a pracuję wyłącznie na gęstych żelach) to zbudowanie szkieletu na szablonie. Chociaż...głupia jest ta galaretka :P oby już mi się skończyła (mam 30ml kupione w promocji, wrrr). Bardzo ciężko jest mi zacisnąć tunel, nigdy nie wiem czy jest już wystarczająco utwardzona i te szkielety są strasznie słabe... :/

Co do dat ważności - nie widziałam nigdzie informacji, że ich promocje oznaczają wyprzedawanie żeli sprzed paru lat, a taka powinna być zawarta. Że niska cena oznacza produkt z krótką datą ważności...

Co do obsługi, reklamacji w SF, współczuje Wam dziewczyny i krzyżyk na drogę żebyście uzyskały swoje, ja nigdy więcej nic od nich nie zamówię, chamstwo i niekompetencja pracowników skutecznie mnie zraziły do jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą :P

natalia268
30-11-2011, 17:57
mi szkielet sie w ogole nie trzyma z galaretki ;)

Zuza no musialas to mowic.. daj nam nadzieje :D

Zuuzaneczka
30-11-2011, 19:36
mi szkielet sie w ogole nie trzyma z galaretki ;)

Zuza no musialas to mowic.. daj nam nadzieje :D

No proszę czyli coś jest nie tak z tą galaretką :/: musze poszukać czegoś takiego z innej firmy. Wiesz Natalko może tylko mnie potraktowali jak natrętną muchę bo 4 tyg. prosiłam o wysyłkę produktów za kilkadziesiąt złotych :P dodam że kupowałam w tej firmie od lat, nawet z sentymentu bo to pierwsza firma na jakiej pracowałam. Szkoda, bardzo lubiłam ich Serię SPA (peeling waniliowo-kokosowy - :ok:), takie duże polerki różowe też są bardzo fajne, mam też kokosową oliwkę i oprócz tego że dobrze działa to ma ładny design.

Nena90
30-11-2011, 22:26
Zuzaneczka masz rację - informację o datach powinny być zawarte w opisie oferty. Co do parafiniarek - jak nie odpiszą to mam nadzieję, że odbiorą telefon. Ciekawe czy to przypadek, że dostałyśmy wybrakowane zestawy czy takie po prostu były w ofercie o czym 'zapomniano' wspomnieć :[

Aguss
01-12-2011, 13:35
Zuzaneczka dzięki za odpowiedź :) próbowałam robić galaretka na szablonach ale jakos mi to nie wychodziło :p no nic.. bede dalej ćwiczyć aż sie naucze ;)

Elizabeth76
01-12-2011, 21:40
dokładnie pewnie też bym była zawiedziona ze zestaw jest nie taki jak w opisie :)

Nena ja mam te Rękawce, skarpety frote do parafiny - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna (http://www.allepaznokcie.pl/kategoria/236/rekawce-skarpety-frote-do-parafiny) tu kupilam parafiniarke i od razu rekawice bo te z zestawu porażka taka cienizna , te sa super Rękawice ocieplane EF (para) - niebieskie (http://sklep.eurofashion.com.pl/rekawice-i-skarpety/307-rkawice-ocieplane-ef-para---niebieskie.html)

Nena90
01-12-2011, 21:40
Malinowa napisała dokładnie to co myślę - cena jest i tak czy siak atrakcyjna ale lubię wiedzieć co kupuję ;)
Wystarczyłoby napisać, że rękawiczek i pędzla nie ma, ot.
No ale niby nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - za to dostaniemy parafinkę :D

Elu - bardzo dziękuję :* Te z EF testowałam na kursie ale chyba ciut za drogie są... Może kupię te z Alle :)

A co do SF to cleaner z zestawu żeli kolorowych wydaje się być w porządku, testowałam razem z żelami na wzorniku ;)

Elizabeth76
01-12-2011, 21:46
Nena mysle ze te z alle na początek sa dobre a jak rozkrecisz biznes parafinowy:haha: to mozesz sobie fundnąc wtedy te z ef :cwaniak2:

nataszka
08-12-2011, 21:18
mam pytanko- czym rożni się primer kwasowy od bezkwasowego?

rudzia1985
08-12-2011, 21:47
Pytasz konkretnie o ta firme czy ogolnie o roznice miedzy nimi ?
Nie ma duzo do czytania a na pewno padla odpowiedz http://forum.wzorki.info/metoda-akrylowa/673-primer.html

nataszka
09-12-2011, 09:19
o dzieki, nawet nie zauwazylam tego tematu. ciagle jeszcze tu bladze. a chodzi mi w sumie o SF bo tylko na tym pracuje i zawsze zamawiałam primer kwasowy bo slyszalam ze jest mocniejszy a teraz w zestawie weekendowym bedzie bezkwasowy i tak sie zastanawiam co to bedzie jak go uzyje. chcialam sie upewnic u madrych osob ;)

---------- Dodano o godzinie 09:19 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:53 ----------

dziewczyny możek któras dodac foto jak wygląda zel SF kruszony lod na paznokciach. bo ostatnio zamowiłam śnieżyce i jestem zawiedziona :/

Elizabeth76
09-12-2011, 09:28
natasza prosze focia http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/6557-sun-flower-4.html#post307679

Olcia wybacz znowu wykorzystuje po raz enty twoja fotke :kwiatek: :D

nataszka
09-12-2011, 12:43
Elizabeth76 (http://forum.wzorki.info/members/2457-elizabeth76.html) ale to jest akryl czy żel? czy może oba tak ślicznie wyglądają? :) zamowiłam sobie dziś znowu dwa zestwiki akrylowe z weekendowej promocji:P jak b nie wy dziewczyny to bym nie miała pojęcia o tej promocji :*

Elizabeth76
09-12-2011, 13:04
olcia wstawiła fotke akrylu upsss:nie_powiem: a ty chciałas żelu ?? nie doczytałam :glupek:

Evelina.J
09-12-2011, 13:44
Dziewczyny kupilam sobie ten Świąteczny zestaw GellaQ SF . W bordowym mam jakies czarne paprochy. Nie wiem co to :(:(:(
Robilam dzis klientce i sie namęczyłam bo za każdym pociągnięciem musialam zbierac te czarne kropeczki :( Ciekawe jak inne kolorki :( Mam nadzieje ze tylko ten jeden mi taki trafil :(

xsunnyolciax
09-12-2011, 16:57
natasza prosze focia http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-produkty/6557-sun-flower-4.html#post307679

Olcia wybacz znowu wykorzystuje po raz enty twoja fotke :kwiatek: :D

nie gniewam się :D niech służy :P

nataszka
10-12-2011, 13:10
Olcia pięknie ten akryl kruszony lód ci wyszedł :) ech mogłam go sobie domówic do zestawów weekendowych. Ale pewnie za tydzien znow na coś się skusze :P

Elizabeth76
16-12-2011, 08:36
Cz ktoras z was miala te formy z sf mocny klej maja ?? :)
http://sunflower.fc.pl/images/1004_201_forma_do_paznokci_pogrubiona_duble_1.jpg

MURKA
16-12-2011, 10:01
elizabet ja używam tych form ale z dobrej rady i powiem ci ze skusiłam sie na te z sun flowera i kupiłam też ciekawa jestem jak bedą się sprawować:/:

KingaKulewicz
16-12-2011, 10:23
Ja mam użyłam tylko raz jak na razie, ale bez zarzutu :)

Elizabeth76
16-12-2011, 10:55
Ja mam użyłam tylko raz jak na razie, ale bez zarzutu :)

Czyli Kinga prosze jaśniej hehe :D:* to znaczy że ten klej mocny miałąs problem z ich rozklejeniem ?? ;):D

KingaKulewicz
16-12-2011, 11:55
Wszystko dobrze się trzymało. Klej bardzo dobry. :D prędzej potargasz niż odkleisz dwie części od siebie. Na palcu też się trzyma dobrze. :D

malinowa
16-12-2011, 13:58
to pewnie te szablony są identyczne jak te od dobrejrady, też je miałam, klej świetnie trzyma, sztywność szablonu odpowiednia, ja z nich byłam zadowolona bardzo

Nena90
16-12-2011, 19:58
Cz ktoras z was miala te formy z sf mocny klej maja ?? :)

Mam je ale od DR jednak dam głowę, że to te same i bardzo je lubię :)

xsunnyolciax
16-12-2011, 22:51
teraz dopiero zauważyłam, że żel mus brzoskwiniowy piękny pachnie!!!! :love: ale jaja :D

katarynka89
16-12-2011, 23:07
z tymi szablonami to różnie bywa :) pamiętam sytuację z takimi niebieskimi od dr były idealne sztywne i klej ok a z jakiegoś innego sklepu klej słaby i mniej sztywne :/ a cena ta sama więc tutaj może być podobnie :/

Elizabeth76
17-12-2011, 07:50
katarynka masz racje ja kupuje od DR takie niebieskie , takie same kupila Natalia z modeny i podobno maja kiepski klej .Takze nie ma co porownywać ;)

kto robił zamówienie teraz w sun flower ?? widziałyście to ?? fc.pl | Konto zablokowane (http://sunflower.fc.pl/)

KingaKulewicz
17-12-2011, 11:59
Ja zrobiłam zamówienie w piątek i było wszystko ok. Nawet paczka została już nadana. :)
Hmm... :huh: Może jutro już będzie ok.

samaron
20-12-2011, 14:52
Po kilku tygodniach testów jestem w stanie bardzo pozytywnie wypowiedzieć się nt akrylu naturalnego.
Bardzo dobrze przylega do płytki, nic nie podłazi powietrzem, ma kolor wolnego brzegu, lekko mleczny, przy przedłużeniu płytki uzyskuje się efekt prawdziwego naturalnego paznokcia (zamotałam?:)), idealny do stylizacji "pod lakier".
Aktualnie mam swoje naturalki wzmocnione tymże akrylem i zmieniam tylko kolor hybrydy.

zosia_29
21-12-2011, 14:06
Samaron ja też mam to samo zdanie co ty ten akryl jest rewelacyjny i pod białego franca, świetny jest

malinowa
21-12-2011, 14:47
to muszę wypróbować skoro tak chwalicie dziewczyny ten akryl bo też go mam, chyba nawet dwa

zosia_29
21-12-2011, 16:49
Ja dostałam dziś swój zestaw i szkoda że pudełko nie jest do tych form tylko do wąskich, szkoda że nie zostało to podkreślone... bo ja mam właśnie te złote i nie pasuje jest za małe :(

Elizabeth76
21-12-2011, 16:56
to jakas bzdura po co robic zestaw z pojemnikiem do wąskich form a do tego zestawu dawac szerokie formy ehhhh no co z ta firma sf sie dzieje

malinowa
21-12-2011, 21:38
bo pojemnik na wąskie formy się nie sprzedawał to trzeba było upchnąć go w zestawie promocyjnym i dołączyć do zestawu szerokie formy, żeby każdy myślał, że to razem pasuje, ta firma rozczarowuje czasami

xsunnyolciax
22-12-2011, 17:25
o, czyli dobrze, że nie zamówiłam jednak. Hyy, nieładnie zrobili, bo działali na podświadomość, szerokie formy= pojemnik, a tu proszę... nieładnie.

zosia_29
27-12-2011, 09:53
Niestety szkda że tak się stało :( ale znalazłam zastosowanie dla pojemnika mianowicie włożyłam w niego waciki w rolce :D do nich pasuje jak ulał, ale na pewno będę bardziej oglądać i czytać o tych promocjach bo nie kniecznie do wacików był pojemniczek mi potrzebny...

Elizabeth76
27-12-2011, 10:28
zosia ale dokładne czytanie w tym przypadku nic nie da no chyba ze to zmienia i zaczna dokładniej opisywac ,bo w przypadku tych pojemnikow nie bylo wspomniane że są do wąskich form ;) te formy mnie kusiły ,ale na szczęscie odpusciłam :D

zosia_29
27-12-2011, 22:12
Formy są ekstra tylko ten pojemnik.... :( no trudno ale mam rurki i waciki więc nie straciłam, ale to chyba są te chwyty marketingowe niestety....

olcha
26-01-2012, 21:05
Hej dziewczyny!

Który żel gęsty jednofazowy polecacie dla początkującej na naturalną płytkę (rozdwajającą się)?

W innym temacie polecono mi pędzelek nr 6? Nada się? I jaki wybrac kształt tego pędzelka?

Proszę najlepiej o jakies linki do konkretnych przedmiotów bo się średnio znam na tym.

Dziękuję :D

Aguss
19-02-2012, 11:49
Ja myśle że najlepiej po prosu jednofazowy clear lub róż ( róż na naturalnej płytce poprawi troche kolorek płytki) obydwa te żele sa średnio geste.
Sunflower i ŻEL UV i JEDNOFAZOWE i Żel UV Jednofazowy Róż "Nowa Formuła" 15g (http://sunflower.com.pl/ZEL-UV/JEDNOFAZOWE/Zel-UV-Jednofazowy-Roz-Nowa-Formula-15g.html)
Sunflower i ŻEL UV i JEDNOFAZOWE i Żel UV Jednofazowy Clear "2" 15g (http://sunflower.com.pl/ZEL-UV/JEDNOFAZOWE/Zel-UV-Jednofazowy-Clear-2-15g.html)

pedzelek to zależy do czego. jak do budowania pazurka to najlepiej prosty.

olcha
23-02-2012, 22:09
Super dzięki!

Wzięłam tego clear i wzięłam primer i rozpędziłam się i wzięłam jeszcze dużo rzeczy :P

---------- Dodano o godzinie 22:09 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 16:42 ----------

1. Dziewczyny, dostałam w gratisie Czyścik Pędzla, i za cholibkę nie wiem jak go używać. Dla Was to pewnie oczywiste, ale dla mnie to czarna magia. Jest w pędzlu i nie wiem czy mam nim pędzlować pędzel od żelu czy jak?

2. czy primerem mogę dotykać do skórek? Bo się boję że mi pół ręki wyżre hahaha :P i czytałam gdzieś, że on ma odparować zanim się żel nałoży, ale on jest cały czas mokry nawet przez 5 minut.

3. ile czasu trzymać żel pod lampą? Teraz każdą warstwę trzymam po 3 minuty.

rudzia1985
23-02-2012, 22:32
Co do pierwszego to nie wiem bo nie uzywam.
Do drugiego > pewnie masz bezkwasowy i on wydaje sie wiecznie mokry ale jak odczekasz najlepiej do 1 min to spokojnie mozesz nakladac warstwy zelu, w tym czasie wyparuje...Na skorki staraj sie nie najezdzac ale jak Ci "skapnie" to Ci sie nic nie stanie.
Do trzeciego > Rozne zele, rozny czas > Przewaznie od 2-3 min cleary, kolorowe 3 min, ciemne kolorowe 2 x 2 min > przynajmniej ja tak trzymam

olcha
24-02-2012, 13:23
Dzięki!

A jeszcze jedno, czy mój jednofazowy clear średnio gęsty nadaje się do przedłużania paznokci na formie? Czy nie?

kobietazpazurem
24-02-2012, 13:27
oczywiście a jezeli bedziesz chciała zeby byl jeszcze gesciejszy po prostu wloz go do lodowki na godzinke

daruniunia
30-05-2012, 18:29
A miała może któraś żel jednofazowy nylonowy?? Jaki jest i czy różni się od zwykłego żelu jednofazowego?

edusia777
16-07-2012, 12:22
a co sadzicie o hybrydach z SF?

Elizabeth76
20-07-2012, 08:52
Jak wam sie trzymaja hybrydy sun flower ??

Dziewczyny napiszcie jak sie Wam sprawują hybrydy sf ??

sztynka
08-09-2012, 18:53
Ja może nie o hybrydach, ale wypowiem się o żelu jednofazowym clear 2. Trafiłam w dziesiątkę. Skończył mi się mój żel z I-Nails i miałam na szybko klientki, więc skoczyłam do dystrybutora w Lublinie (Megan) i za 37 zł miałam 15 ml :D Żel dość gęsty, bardziej niż z I-Nails i nie bąbluje się podczas nakładania. Nie używam bondera jak zalecają, tylko primer i wczoraj widziałam pazurki nim robione po dłuższym czasie, jestem bardzo zadowolona, że aż kupię też Bonder :D

Blejsia
20-09-2012, 16:15
Dziewczyny a któraś z was ma ten zelik lód? mozna foto? widzialm akryl ale to to samo? bo teraz jest w promocji:D

Nena90
20-09-2012, 20:12
Blejsia masz na myśli budujacy chłodny? Czy kruszony lód?

Blejsia
21-09-2012, 10:16
Hm.. teraz mi dałas zagadke:D nawet nie wiedizlam ze sa jakies 2;/
Sunflower i Żel UV Art Kruszony Lód 30g (http://sunflower.com.pl/promocje/Zel-UV-Art-Kruszony-Lod-30g.html) oo takie cos

Nena90
24-09-2012, 16:59
Hmmm jakiś kruszony lód czy coś w tym stylu mam - zwykły żel z drobinkami :)

Blejsia
25-09-2012, 11:40
czyli szłau nie ma:D a ten zelik ktory tak zachwalacie to ten??SUN FLOWER ŻEL TWARDY 30g NOWA PROMOCYJNA CENA (2632971193) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/sun-flower-zel-twardy-30g-nowa-promocyjna-cena-i2632971193.html)

zosia_29
25-09-2012, 13:35
Ale to ten mocno rzadki chyba żelik....

Nena90
25-09-2012, 15:49
czyli szłau nie ma:D
Zdecydowanie nie ma moim zdaniem, ładniejszy efekt daje zwykły clear wymieszany z odrobiną masy perłowej :)

marlena.m
13-10-2012, 16:52
Dziewczyny, który biały proszek (akryl), polecacie z SF do robienia kwiatków. Kupiłam ten " Satyna", ale on się nadaje do robienia końcówki białej, jest samopoziomujący:-), zastanawiam się czy ten proszek " Fast" będzie dobry, głównie chodzi mi żeby szybciej zastygał. :*

black_d_iamond86
22-10-2012, 10:26
Witam, powielam pytanie co do hybryd z SF. Żadna z was ich nie używała?? a może łączyłyście ich kolory z bazą od MM?? na stronie oglądałam kolorówkę i powiem, że spodobało mi się kilka odcieni... no ale nie wiem jak z ich wytrzymałością. pozdrawiam

samaron
22-10-2012, 10:43
Dziewczyny, który biały proszek (akryl), polecacie z SF do robienia kwiatków. Kupiłam ten " Satyna", ale on się nadaje do robienia końcówki białej, jest samopoziomujący:-), zastanawiam się czy ten proszek " Fast" będzie dobry, głównie chodzi mi żeby szybciej zastygał. :*

Ja chwalę sobie biały akryl z SF, tyle, że ja łącze go z innym liquidem, konsystencja i zasychanie jest dla mnie idealne, natomiast nie polecam liquidu z SF.


Witam, powielam pytanie co do hybryd z SF. Żadna z was ich nie używała?? a może łączyłyście ich kolory z bazą od MM?? na stronie oglądałam kolorówkę i powiem, że spodobało mi się kilka odcieni... no ale nie wiem jak z ich wytrzymałością. pozdrawiam

Ja mam kilka (naście już chyba kolorów), łączę z bazą z NC, krycie świetne, wytrzymałość zadowalająca, do 2 tyg na luzie.

katiaa162
04-11-2012, 17:19
Ja mam rozne opinie o Sunflower. Moja pierwsza paczka do UK byla pelna zeli po dacie waznosci. Moze mysleli, ze nie zauwaze.... :/ Napisalam kilka maili i dostalam druga paczke, zele byly ok.
Podczas kolejnych zamowien zawsze musialam zaznaczyc, ze chce zele swieze. Takie byly. Dostawalam duzo gratisow.
Jedyne czego sie nauczylam to nie wybierac za "punkty" zeli. Galaretka byla tak sztywna, ze nie moglam wbic pedzelka... :D

---------- Dodano o godzinie 16:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:18 ----------

Macie problemy z dlugim czasem utwardzania zeli kolorowych? Ponad 5min?

katerina15
04-11-2012, 19:20
katiaa ja nie mam takiego problemu. Mam żele i kryjące i transparentne i wszystkim wystarczyły 3 minutki w lampie ;)

Aguss
04-11-2012, 20:23
Co do łączenia hybryd to ja próbowałam takiej kombinacji. Baze używam z MM a kolorku z SF i trzyma sie fajnie. nic sie nie dzieje przez przynajmniej 2 tyg :)

a co do utwardzania żeli to też używam i nie mam problemu z utwardzeniem. jedynie czarny trzymam 4min ale to chyba normalne przy tym kolorze :)

katiaa162
04-11-2012, 20:52
Hmm to moze kolorki tez podrzucili mi po terminie? Gdzie na nich sprawdza sie date? Nie mam tam zadnych numerkow... :/
Mam nadzieje, ze sie nie powtarzam :p

nataszka
05-11-2012, 17:56
używa ktoś galaretki z SF ?

Askar
05-11-2012, 19:51
Ja miałam brzoskwiniową i jak dla mnie tragedia! Przy czym ja nie lubię takich gęściochów, nawet na szkielet sie nie nadawał...wymieszałam go z jakimś żelem rzadkim, który też leżał u mnie bezczynnie i jakoś to wymęczyłam, ale to nie dla mnie :)

nataszka
05-11-2012, 20:15
ja też nie potrafie sobie z nią poradzic... góry doliny... :/ i tak leży bezczynnie. nawet nie mam pojecia jak ją wykorzystac:(

katerina15
05-11-2012, 20:25
Ja tez mam tą galaretkę i też sobie z nią nie radziłam :P Szukałam (tak pobieżnie ;) ) czegoś na necie jak to używać ale nie znalazłam. Wyczytałam ostatnio że galaretka jest dobra jako pierwsza warstwa (zamiast bondera), ale nie stosowałam, więc nie poprę :P

nataszka
05-11-2012, 20:30
też myslałam żeby ją zużyc na podkład ale ona nie jest jednofazowa tylko budująca więc wymaga bondera:/:

Elizabeth76
05-11-2012, 20:49
nataszka mi sie super trzymała ta galaretka bez bondera

katiaa162
06-11-2012, 17:17
Ja zelu galaretki nie lubie. Mialam probke i nie zdala egzaminu :(

nataszka
06-11-2012, 21:36
Elizabeth76 (http://forum.wzorki.info/members/2457-elizabeth76.html) to ci ją chetnie odsprzedam :D

katerina15
07-11-2012, 00:30
A ja dziś otwarłam żelik kamuflaż z Sunflower róż i jestem bardzo niezadowolona :/

Na zdjęciu wygląda tak Sunflower i ŻEL UV i KAMUFLAŻ i Żel UV Kamuflaz Róż 7g (http://sunflower.com.pl/ZEL-UV/KAMUFLAZ/Zel-UV-Kamuflaz-Roz-7g.html)

A w rzeczywistości :

61796

Zdjęcie Bardzo dobrze oddaje kolor

Niestety nie ma to nic wspólnego z różem :(

Elizabeth76
07-11-2012, 07:26
nataszka ja żelami sie nie bawie ,no tylko czasami ;) kupiłam kiedys w promocji to go wypróbowałam co do wytrzymałości to super ale bardzo gęsty .Pisałaś że wymaga bondera ,wiec ja go przetestowałam ,bonder był zbędny do niego ;)

nataszka
07-11-2012, 12:31
to moze dam mu jeszcze szanse hi hi ;)

---------- Dodano o godzinie 12:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:26 ----------

katerina15 (http://forum.wzorki.info/members/10821-katerina15.html) zdjęcia kamuflaży niestety bardzo czesto są przekłamane...i przez to sama już uzbierałam niezła kolekcje... połowa do kosza :/ dlatego najlepiej czytac opinie , pytac dziewczyny o real foto i zamawiac malutkie na próbe. A i tak trafią się buble ;) taka praca he he trzeba duzo testowac. Z rózami to ja przeważnie mialam taki problem ze po utwardzeniu w lampie robiły sie mleczno białe a roż jakby znikł ;(

Elizabeth76
07-11-2012, 13:55
Dziewczyny które uzywały tej galaretki pisały że mieszały go z rzadszym żelem i tak zużyły ;)

sztynka
07-11-2012, 16:42
Dziewczyny jak któraś chce to ja mam kartę rabatową -15% mogę kod podać, bo ja mam ich sklep na miejscu, a w nim nie można tego wykorzystać.

Askar
07-11-2012, 19:21
A ja dziś otwarłam żelik kamuflaż z Sunflower róż i jestem bardzo niezadowolona :/

Na zdjęciu wygląda tak Sunflower i ŻEL UV i KAMUFLAŻ i Żel UV Kamuflaz Róż 7g (http://sunflower.com.pl/ZEL-UV/KAMUFLAZ/Zel-UV-Kamuflaz-Roz-7g.html)

A w rzeczywistości :

61796

Zdjęcie Bardzo dobrze oddaje kolor

Niestety nie ma to nic wspólnego z różem :(

A wymieszałaś go kochana? Mój wygląda identycznie jak stoi długo... :) (pigment osiada na dnie)

edusia777
07-11-2012, 19:56
co do kamuflazy to nawet ten na stronie nie przypomina rozu:)
ja dlugo szukalam rozowego kamuflazu, az w koncu trafilam na to co chcialam:) warto sobie przetestowac ten Sunflower i ŻEL UV i ART i Żel UV Art Mleczny Róż 15g (http://sunflower.com.pl/ZEL-UV/ART/Zel-UV-Art-Mleczny-Roz-15g.html) naprawde bardzo ladny kolorek, oczywiscie nie jest tak rozowy na pazurku jak na zdjeciu;) niestety aktualnie nie mam zdjecia paznokci wykonanych tym kamuflazem ale postaram sie niedlugo jakies zrobic i wrzuce

kamillxx
07-11-2012, 20:13
mam pytanie odnsnie hybryd z sf nakladacie ja np na baze z gelisha kolor z sf i to z gelisha czy tak moge je nalozyc?

katerina15
07-11-2012, 23:01
A wymieszałaś go kochana? Mój wygląda identycznie jak stoi długo... :) (pigment osiada na dnie)


Troszkę go poniuchałam, ale jak widziałam że nic to nie daje to się zniechęciłam. Odstawiłam na chwilkę i nie było zmian.

W takim razie zaraz go mocniej potraktuje :) Dziękuję :)

------------------------------------

Faktycznie jest dużo lepiej. Matko ale wstyd :D przepraszam :P Ja to się za szybko zniechęcam, a przecież nie raz już miałam sytuacje gdzie pigment osiadł :P
Przepraszam i dziękuje :kwiatek:

Aguss
11-11-2012, 00:23
To ja sie troche podziele. Też używam galaretki bez bondera i trzyma sie super, polecam! :) wydaje mi sie że nawet lepiej jak z bonderem :D

katerina co do tego żelu to jestem w szoku widzac te zdjecie. nie raz kupowałam dokładnie ten cover i NIGDY nie wygladał jak ten Twój. Spróbuj go wymieszać, może wtedy bedzie ok :)

Pscolka Kwiatowa
27-11-2012, 13:59
Dziewczyny polecacie ich żele kolorowe? Mam zamiar sobie kupić kilka ale nie jestem pewna ich jakości. Mam parę pytań:

- czy podczas utwardzania żele się kurczą? Chodzi mi o to że np po utwardzeniu zaczyna być widać minimalnie ale jednak wolny brzeg. Miałam już taki przypadek i z czasem żele powędrowały do kosza bo mi nerwy puściły.
- czy ładnie się utwardzają tzn czy nie ma efektu, że np utwardziły się tylko z wierzchu a pod spodem glutek zakamuflowany.

Jak na razie pracuję na żelach z Modeny i jestem z nich super zadowolona ale jednak Sun kusi mnie kolorówką oj kusi:slina:

Elizabeth76
27-11-2012, 14:19
kolorówka sf wcale nie jest taka fajna jedyne co mi sie w niej podobało to konsystencja ,jak dla mnie mało pigmentu ;)

Pscolka Kwiatowa
27-11-2012, 14:52
kolorówka sf wcale nie jest taka fajna jedyne co mi sie w niej podobało to konsystencja ,jak dla mnie mało pigmentu ;)


Mało pigmentu:blink: Na stronce żeliki wyglądają na nawalone pigmentem... Firmę za przekłamane focie :aty:

Elizabeth76
27-11-2012, 15:06
Miałam kilka kolorkow jaks mi nie podeszły co pamietam to ciemny fiolet dobrze krył . Osobiscie nie byłam nimi zachwycona ,a najbardziej żałosne są te brokatowe , które samemu mozna zrobic :D żel przezroczysty i troche brokatu :D

Pscolka Kwiatowa
27-11-2012, 17:12
Miałam kilka kolorkow jaks mi nie podeszły co pamietam to ciemny fiolet dobrze krył . Osobiscie nie byłam nimi zachwycona ,a najbardziej żałosne są te brokatowe , które samemu mozna zrobic :D żel przezroczysty i troche brokatu :D

Dałaś mi dużo do myślenia teraz w sumie... Przeczytałam watek i te daty prodykcji/ ważności jakoś tak mnie zniechęcają troszku... Jak czytam o problemach dziewczyn z zamówieniami to nieciekawie to wygląda jednak... Z tym, że to było pisane wszystko trochę czasu temu (naiwność każe mi się łudzić, że może coś się zmieniło od tamtej pory)

Jakoś żele brokatowe typu hand made mi nie bardzo i tym podobne praktyki. Chyba jednak będę szukać innej firmy:)

katerina15
27-11-2012, 18:15
Żebyś nie miała wątpliwości, ja potwierdzę to co pisze Elizabeth :) Bywają niektóre kolorki fajne, ale część z nich jest beznadziejna. Spodziewam się pięknej mandarynki (jak wynika z opisu) a tu transparentny pozłacany, albo błękitu, a dostaje biały lekko zabarwiony niebieskim.

Nena90
27-11-2012, 23:05
Tak, też mam tą mandarynkę!
Zachwycona ich kolorkami nie jestem, albo przekłamany w stosunku do zdjęcia albo półtransparentny :/

katiaa162
27-11-2012, 23:22
Moj niebieski mial byc jak blekit nieba. Jest podobny ale jak kolezanka wczesniej wspomniala transparentny niestety.

Aguss
28-11-2012, 16:46
Ja też miałam ten problem.. miał być łosoś a jest prawie przezroczysty z baaardzo delikatna poswiata.. z niebieskim to samo.. osobiście nie polecam

katiaa162
07-12-2012, 17:01
Zel nablyszczajacy BLYSK UV powoduje u mnie zapowietrzenia! U was tez??

białaaaa
16-01-2013, 22:20
dziewczyny ma któraś z was hybrydy termiczne
GELAQ CHANGING COLOR

Sunflower i GELAQ - ŻEL LAKIER UV HYBRYDOWY i GELAQ CHANGING COLOR (http://sunflower.com.pl/GELAQ-ZEL-LAKIER-UV-HYBRYDOWY/GELAQ-CHANGING-COLOR/)


jak się one sprawdzają??

milane
01-02-2013, 11:34
Dziewczyny czy któraś z was używała żelu medium budujący?Sunflower i ŻEL UV i BUDUJĄCE i Medium "1" 07g. Żel UV Budujący (http://sunflower.com.pl/ZEL-UV/BUDUJACE/Medium-1-07g-Zel-UV-Budujacy.html) podobno jest to żel rzadki?ja jestem zwolenniczka żeli rzadkich dlatego szukam ideału ma przystępna cene daltego chciałabym spróbować czekam na wasze opinie:)

souki2020
02-03-2013, 12:22
hej kochane mam plan zakupic zestaw akrylowy do saloniku powiedzcie mi zy ich akryl warto kupowac?

samaron
02-03-2013, 12:55
Jak dla mnie tylko biały.
Liquid i resztę z innej firmy :)

milane
09-03-2013, 20:09
Moja opinia o firmie sun flower jest następująca...Byłam dzisiaj na targach i bardzo zależało mi na tym żeby jak najgłębiej zapoznac sie z marką...i bardzo sie zawiodłam...kiedy zpaytałam Panie o żele powiedziały mi że nie pokażą mi konsystencji zeli,bo nie mogą...o zgrozo:o..to po co wystawiac sie na targach??potraktowano mnie jak rzep na d...e!zero wiedzy o tym co sprzedją!!! zapytałam o podstawowe rzeczy...i nie uzyskałam żadnej odpowiedzi..porażka szkoda może jeszcze kiedyś spróbuje

niunia-dziunia
28-03-2013, 20:56
dziewczyny ma któraś z was hybrydy termiczne
GELAQ CHANGING COLOR

Sunflower i GELAQ - ŻEL LAKIER UV HYBRYDOWY i GELAQ CHANGING COLOR (http://sunflower.com.pl/GELAQ-ZEL-LAKIER-UV-HYBRYDOWY/GELAQ-CHANGING-COLOR/)


jak się one sprawdzają??

Podpinam się pod to pytanie, bo naszła mnie ochota na hybrydy termiczne:D

joljan4845
04-05-2013, 13:24
Witam.Dziewczyny zapraszam do mnie,zobaczycie wszystkie żele kolorowe i hybrydy na próbnikach kolorów,wiem że zdjęcia na stronce to nie to samo.
Przykro mi że na targach potraktowano klientkę tak nieładnie,to nie powinno mieć miejsca.Jeśli będę w stanie to postaram się zatrzeć to złe wrażenie i z przyjemnością odpowiem na każde pytanie co do produktów sun flower.-))

---------- Dodano o godzinie 13:24 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:50 ----------


Podpinam się pod to pytanie, bo naszła mnie ochota na hybrydy termiczne:D

Ja mam ,sprawdzają się,zapraszam do mnie dystrybutora sun flower

Tosiaczek
04-05-2013, 14:09
joljan a jakiś kontakt? strona internetowa? :)

karolasc
27-05-2013, 17:22
milane powiem tak, niestety mnie też ciężko było kiedykolwiek spotkać kogoś dobrze poinformowanego kto pracował w tej firmie żeby udzielił mi odpowiedzi na moje pytania, mówię to z przykrością niestety. Ja używałam tego żelu jest on dobry ale naprawdę jest bardzo rzadkim żelem, dla mnie był za rzadki i przerzuciłam się wtedy na "2". Konsystencję "1" można przyrównać do żeli bazowych. Moje odczucia co do tej firmy są takie. Trzeba poznać te żele żeby w pełni cieszyć się ich jakością. Bo ja miałam przypadki, że zbudowałam paznokcia wyciągałam z lampy a tu już zapowietrzenie na pół pazura ;/ porażka jakaś, z czasem było lepiej i później nie miałam takich problemów i pracowałam na ich żelach jednofazowych i budujących. Polecam pod "1" obowiązkowo ich bonder wtedy mi się najlepiej trzymało.

souki2020 ich akryl nie należy do świetnej jakości ale daje radę naprawdę. Dlatego jeśli potrzebujesz coś naprawdę taniego to możesz się skusić. Jeśli byś chciała to zapraszam na prv bo ja mam dużo akryli ich firmy. Nie korzystam z nich bo jestem już dystrybutorem innej marki.

milane
27-05-2013, 22:50
Dzieki;) Ja własnie pracuje na bardzo rzadkich żelach i takiej opini potrzebowałam,niestety na targach Panie nie potrafiły mi ani nic powiedziec ani nic pokazać...

reniusia1002
31-05-2013, 19:57
ja dzis dostalam paczuszke z Sunflower i juz wiem ze w tej firmie bede duzo zamawiac.zrobilam paznokcie kamuflażem builderem i jestem w nim zkochana bardzo naturalny kolorek wrecz jak plytka paznokcia gesty ale dobrze sie uklada.rewelacja.dostalam kilka gratisow a zalapalam sie tez na promocje ta w ktorej wybralam sobie kilka produktow za punkty wiec jeszcze tak naprawde produktow gratis za okolo 80 zl.Bardzo mi sie to podoba.zamowienia u Dobrej Rady nigdy nie byly az tak premiowane.i co najwazniejsze zel genialny takiego szukalam.!!!

wiola11069
23-08-2013, 07:34
Pozwoliłam sobie założyć temacik na temat produktów tej firmy ponieważ niektóre znas ostatnio zakupiły je i testuja wiec fajnie by było podzielić sie opiniami na ich temat :D

ja dawno temu kupowałam od nich nie wiem czemu przestałam :huh:
Teraz kupiłam zestaw akrylowy mam satyne przezroczysta i mimo ze nie otworzyłam jeszcze ich liquidu to łączylam z liquidem allepaznokcie i powiem wam że jestem pod wrażeniem bo super pazurki się trzymają robiłam siostrzenicy i jednego pazurka zrobiłam mojej córce co u niej jest problem z pazurkami to trzyma sie super drugi akryl to matujacy róż czytając tą nazwę pomyslalam ze to cover :blink: otóz nie myliłam sie to również przezroczysty w pojemniczku jest rózowy ale na pazurku raczej efektu tego nie ma ale jak dla mnie to dobrze również ten wypróbowałam jest super teraz dziewczyny czekam na wasze opinie moze macie inne akryle i również żele od nich dzielcie sie opiniami :D

Dzieweczyny ja pracuje na tych produktach ok 3 lat jestem bardzo zadowolona z akryli i kiedys robiła żele też trzymały się super...gorąco polecam...

asik8k
28-01-2014, 14:50
hej Edytko czy ja tym żelem( http://allegro.pl/sun-flower-twardy-30g-10x-ozdoba-wysylka-0zl-i1572444004.htmlmogę) robić paznokcie całe używać jako jednofazowego?????

---------- Dodano o godzinie 14:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:57 ----------

cześć kobietki ;-)
mam pytanko odnośnie żelu jednofazowego mianowicie czym się różni clear 1, clear 2,nylonowy i sylikonowy. Pytam,bo wasze doświadczenie leprze od opisu firmy :-)
Pozdrawiam

tomaszka
29-01-2014, 21:04
Asik, ja nie Edytka ale postaram się odpowiedzieć. Firma Sun F. nie produkuje już żelu twardego. Nie wiem dlaczego. Wprowadzili za to nowy produkt: żel uniwersalny. Żel twardy był żelem rzadkim, ale ładnie wybłyszczał paznokcia. Uniwersalnego jeszcze nie próbowałam, ale cena bardzo korzystna. Cleary różnią się między sobą tylko gęstością, 2 jest bardziej gęsta niż 1 i lepsza np na lato. Żel nylonowy to mój ulubiony. Ma super konsystencję, nie zalewa skórek, ładnie mi się nim pracuje. Bardzo dobra przyczepność do płytki paznokcia. I w końcu żel silikonowy, raczej na naturalną płytkę, rewelacyjnie się trzyma. Najczęściej jednak używam silikonowego z pędzelkiem 15 ml. Idealny do drobnych uzupełnień a także pięknie się błyszczy jako warstwa wierzchnia i jeszcze pachnie ananasem. Taka moja opinia.:)

siena
10-02-2014, 21:05
Witaj, doskonale opisałaś żel silikonowy i nylonowy aczkolwiek nie mogę wywnioskować który byłby lepszy do płytki która już z 15 lat non stop coś nosi i dość często to coś podchodzi powietrzem i odpada...Moja klientka twierdzi że już nie ma swoich własnych paznokci i nie chce ich podczas uzupełniania oglądać. Martwi się co zrobi jak już wszystko przestanie się jej trzymać.Obecnie nakładam jej żel z SPN (base i baby blush). Nie jest może źle ale swoje własne na wolnym brzegu cały czas odchodzą i jak się nie widzimy 3 tygodnie zdarza się że go zgubi. Myślisz, że mogłabym zakupić z myślą o niej któryś z opisanych przez ciebie? Silikonowy albo nylonowy?

---------- Dodano o godzinie 21:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:18 ----------

Pytałyście o hybrydy sun flower, mam sporo kolorów i nadal będę dokupować. Zwłaszcza w brokaty się ostatnio zaopatrzyłam. Nie nakładam ich jednak na ich bazę tylko na moją wypróbowaną. Żeby nie mieć jakichś niespodzianek, nie zawsze jest czas na eksperymenty. Czyli hybr polecam, np. termoaktywny, świecący w ciemności. Oprócz hybryd kupuję zawsze odżywkę z biopolimerem która jako podkład pod lakier trzyma się nawet tydzień i klientki bardzo zadowolone :)

tomaszka
11-02-2014, 22:30
Ja bym wypróbowała najpierw jednak nylon. Kup go sobie w pojemności 6g i sprawdzisz, czy Ci odpowiada. A co do hybryd to z nowości jest hybrydowy top matt.

siena
12-02-2014, 12:01
Dzięki za radę, właśnie zamówiłam nylon, silikon i matt :)) Nie mogę się doczekać i najpierw wypróbuję na sobie. Zdejmę hybrydę i nałożę jeden z nich, pewnie silikon. Oczywiście i na silikon i na nylon mogę nałożyć hybrydę, prawda? Bez przecierania, potraktować to pod spodem jako bazę, no nie? A może jeszcze silikonem(wzięłam ten w butelce z pędzelkiem 15gr) nabłyszczę hybrydę, co? W opisie produktu było napisane że nadaję się do nabłyszczania żelu i akrylu i ma super połysk :)

samaron
12-02-2014, 13:37
Możesz nim nabłyszczyć hybrydę.

siena
14-02-2014, 20:41
Ja bym wypróbowała najpierw jednak nylon. Kup go sobie w pojemności 6g i sprawdzisz, czy Ci odpowiada. A co do hybryd to z nowości jest hybrydowy top matt.
Dziś przyszła paczka.Wypróbowałam matt i ...jestem rozczarowana :( Nie daje takiego efektu jak widziałam na zdjęciach w necie.Co prawda być może najlepszy efekt jest na czerni i takich zdjęć jest najwięcej, ja położyłam na chabrowy niebieski i nawet nie miałam ochoty zrobić zdjęcia:( szkoda, naprawdę nie polecam. Mam nadzieję że inne firmy mają lepszy.

ashley2020
23-06-2014, 19:12
a ja mam pytanie odnośnie zwykłego buildera i podkładowego żelu .. jaka jest ich jakość? Po roku nauki chciałabym zmienić żele na coś lepszego niż silcare i i-nails (dla mnie są ok, długo sie trzymają, ale czasem bąbelkują) ... czy dobrze się nimi buduje paznokcie, czy rozlewają się na formie, czy lepiej dołożyc kilka zł i zainwestować w indigo??

aduchaa
03-09-2014, 13:42
a ja mam pytanie, czy probowalyscie uzywac pod sun flower innej bazy? :) Myslalam zeby zmieniac firme, ale szkoda mi wywalac lub wyprzedawac wszystkie lakiery z sun flower - sa ladne. mam tylko zastrzezenia do bazy i topu i myslalam czy jak poloze pod i na indigo to bedzie ok? :)

tomaszka
04-09-2014, 21:08
Ja używałam bazowy żel z Mistero milano i na dodatek ledowy a z SF żele zwykłe, nie ledowe (bo takich nie mają). Wszystko gra.

anusiabo
26-10-2014, 14:16
Dziewczyny POMOCY !!!!!JESTEM TUTAJ NOWA I TO MÓJ PIERWSZY WPIS I JUZ PROSZE O POMOC ;)
Chodzi własnie o tą firme SF MAM LAKIERY HYBRYDOWE I MUSZĘ POD NIE STOSOWAC PRAIMER BO HYBRYDA SIĘ NIETRZYMA ;( CZY WY TAKSAMO UZYWACIE PRAIMERA DLA TYCH WŁASNIE HYBRYD A PÓŹNIEJ Z USUWANIEM JEST MASAKRA JUZ ACETON NIE DZIALA TYLKO PIŁOWANIE WY TEZ MACIE TAKIPROBLEM PROSZE ODPISZCIE ;(;(

samaron
27-10-2014, 09:25
Nie używaj proszę wielkich liter...
Nie mam takich problemów, używam dobrej bazy czyli gelish, primera nie używam wcale, hybrydy sf trzymają się świetnie a do tego łatwo odmaczją.

anusiabo
01-11-2014, 22:10
ok;)
Dzięki ;)to może zmienie bazę i będzie dobrze ;) napewno napisze czy jest już ok;):):D

ola5601
25-04-2017, 14:14
ja jestem zadowolona z liquidu