PDA

Zobacz pełną wersję : Naildesign



stefcia92
04-05-2011, 10:10
Wiele z nas bardzo narzeka na firmę naildesign. Ale może jednak po głębszym zastanowieniu :P macie jakieś produkty, z których korzystacie i szczerze mogłybyście polecić ?

Napiszcie co według Was jest dobre a czego należy się wystrzegać.

Ja np.bardzo


polecam :
żel extreme white – kryje przy pierwszym podejściu,idealny do frencha, ma fajna konsystencje. Robię na nim cały czas próbowałam innych firm ale z tego jestem najbardziej zadowolona.
Klej – jak najbardziej mi odpowiadał
Żele kolorowe – super kolory, nie pękają, sa naprawdę ok. ( mój ulubiony pastel pink)


Nie polecam:
Żeli kamuflujących - mimo szerokiego wyboru, nie pokrywają za dobrze;/ .
Tipsów clear – pękają

paznokcie - Hurtownia online- nails, akryl, tipsy, zele, konad, ozdoby do paznoki (http://naildesign.pl/)

xsunnyolciax
04-05-2011, 15:54
ja nie miałam żadnego produktu, z którego byłabym zadowolona :( no niestety :( Opakowania na żele pękają, żele kolorowe "kipią" i się wylewają, żel clear mi się zapowietrzał jak nie wiem co, a raz zamiast żelu white dostałam jakąś białą, gęstą kupę, coś o konsystencji jak 3D żel.. jak dla mnie porażka. No ale jeżeli ktoś korzysta i jest zadowolony no to czemu nie. ;)

stefcia92
04-05-2011, 16:12
fakt faktem, opakowania rzeczywiscie nie sa za ciekawe pekaja tak jak pisze xsunnyolciax.

aga774
04-05-2011, 16:59
U mnie na targu gościu handluje naildesing kupiłam od niego formy ale nie polecam są bardzo miękkie,miałam też zamiar kupić żel kamuflaż ale się rozmyśliłam i mam od DB.Mam zamiar wypróbować jakąś kolorówkę :] A jeszcze mam primer i jestem zadowolona chociaż nie miałam nigdy innego

asiek
04-05-2011, 20:30
Ja również mam extrime white i jest super :) nic mi nie kipi, bo trzymam żele w lodówce ;] budujący Super Build jest nawet ok, dobry do szablonów. A teraz używam średniogęstego i również jestem zadowolona :) jak się dobrze przygotuje pazurki to się nic nie zapowietrzy ;p ale tak, co do kamuflujących macie racje, koszmar :(
a tipsy mleczne raczej też ok.

katarynka89
04-05-2011, 22:34
a ja mam akryle kolorowe, są ok. ale co do zeli to macie racje, po "kursie" dostałam pobyły chyba z tydzień w torbie z kosmetykami atwieram a tam kompletnie wszystko w żelu :O Napewno były dobrze zakręcone bo zawsze sprawdzam żele:/
a no i sam proszek akrylowy ok, bo liquid do dupy:/ pazury odpadają po tym płynie:/ a ten sam puder z innym trzyma się idealnie :D

stefcia92
05-05-2011, 08:12
a miałyście jakiś sprzet od nich ? ja mam 1 lampe w sumie to prawie 3 lata na niej robiłam. ale jakis miesiąc temu cos zaczelo jej odbijać :( zarówki sa wymienione. a jak chce utwardzić bialy zel to sie robi taki dziwny, marszczy sie. nie wiem dlaczego .a w innej lampie jest ok.

przytulanka86
05-05-2011, 23:25
Ja zakupiłam u nich swój pierwszy zestaw rok temu lampę mam do dziś i jest ok czasami uzywam jeszcze żelu super build i mi się nie zapowietrza jedyny minus ze szczypie w lampie Ogólnie pracuję na Perfect Beauty

stefcia92
06-05-2011, 07:35
żel szczypie w lampie jesli troszke za dużo na raz sie go nałoży;) lepiej cieńszymi warstwami.

aga774
06-05-2011, 08:46
A co z ich oliwkami bo mi się kończy a cena u nich fajna no i bez przesyłki :D

stefcia92
06-05-2011, 08:51
ja mam truskawkowo-mlinowa :) jest całkiem fajna, dobrze nawilża i wygładza skórki , sliczny chociaż malo intensywny zapach.

przytulanka86
06-05-2011, 16:06
Oliwki mega wydajne w przystępnej cenie moja jest brzoskwiniowa 75 ml i końca nie widać piękny zapach mmm

AsiaBwa
20-07-2011, 16:25
żel szczypie w lampie jesli troszke za dużo na raz sie go nałoży;) lepiej cieńszymi warstwami.


mysle ze to zalezy od tego czy zel jest kwasowy czy tez nie, zele kwasowe szypia, bezkwasowe-nie :):)

---------- Dodano o godzinie 15:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:08 ----------

a co do żelu Nail Design Extreme White zgodze sie, jest najlepszy jak dla mnie super sie na nim pracuje :) bardzo wydajny i super kryjacy, wystarczy jedna cienka warstwa, bo przy grubszej sie troszke marszczy

Obecnie zamowilam swiezy, bo ten co mialam juz chyba dawno sie przeterminowal, kupilam go ze 3 lata temu i jakos nie robilam nim zbyt duzo...

Ale po mimo ze przeterminowany, dalej wychodzi swietny french, jedynie juz sie tak nie utwardza dobrze, czasem miejscami sie nie utwardzi jezeli zelu mi sie za duzo da :(

Ale czeka na mnie nowa paczuszka z zelami, zmowilam takze kolorowe, mam nadzieje ze zdadza egzamin bo nigdy nie mialam kolorowych z tej firmy:)

Zuuzaneczka
20-07-2011, 16:46
+ oliwki - tanie i dobre
+ pilniki (białe, proste) są idealne jako jednorazówki, ale śmiało starczają na dłużej
+ quick finish jest świetny :ok:
+ często są bardzo fajne i opłacalne promocje, oliwki po 2zł albo cleanery za 3zł :P

- żele kolorowe - niestety nigdy nie utwardziły mi się w 100%, z wierzchu niby utwardzone, ale głębiej nie
- akryle - byłam u nich na kursie z kolorowego akrylu i po prostu są słabe

AsiaBwa
21-07-2011, 15:49
- żele kolorowe - niestety nigdy nie utwardziły mi się w 100%, z wierzchu niby utwardzone, ale głębiej nie

Dokladnie tak jak u mnie w grubszej warstwie extreme white :papa:
Jak nacisne to wyplywa jak z tubki :D

---------- Dodano o godzinie 16:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:10 ----------

Zuza...

Chyba sie znamy z pingera :D

Asia-Bwa.pinger.pl :)

---------- Dodano o godzinie 14:49 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 16:14 ----------

A powiedzcie mi, czy żelem Future, mozna zrobic cale paznokcie czy nadaje sie on tylko do nablyszczania?

Taisia90
26-08-2011, 14:21
Ja mam parę akryli z tej firmy. Zdecydowanie nie polecam białego akrylu ponieważ jest on szarawy, a nie biały i ciężko z niego ulepić kwiatka :/,przezroczysty akryl i cover może być, nie jest jakiś tragiczny, Quick finish jest o.k Oliwki też, co do kolorowych akryli do kwiatków odpadają ( chyba że się łączy neonowe kolory z dobrym białym to, tak).

katarynka89
26-08-2011, 15:20
Ja tez zmieniłam zdanie o akrylach kolorowych po wypróbowaniu MM już nawet dr i alle nie pasują :/

olao
26-08-2011, 18:54
To ja powiem tak-tylko się nie śmiejcie-pracuję tylko na tych żelach przy budowie.I to juz kilka lat.Ale pracuje zawsze trójfazowo.Baza,super bild,future.I trzyma jak beton! Faktycznie covery mi nie pasują,albo kolor ,albo krycie.Biały tak jak dziewczyny piszą wszystko się zgadza.Kolorowka ok i nie kipi mi,ale ja trzymam w szufladzie i nie woże ich nigdzie.Akryle beznadziejne ,liftują i jak beton się piłują.Pilniki jednorazówki.Pędzle kiepskie.Ten różowy żel przezroczysty trochę słabszy od bilda,szybciej peka,ale do zatapiania ozdób jest ok.
Miałam manię próbowania wszystkiego i to różnych firm.I zostałam przy tym krytykowanym powszechnie naildesign.Ale jak się robi pazry za 5 dych to nie kupię żelu za stówę jak ten tani też trzyma.
Teraz się możecie smiać!:leze:

asiek
26-08-2011, 22:06
Ola przywracasz wiarę w ludzi :) ja też ciągle naildesign i jestem zadowolona :)

olao
27-08-2011, 14:35
Bo przeciez nie wazne czym zrobimy paznokcie ,tylko jak.Maja byc trwale i ladne.

asiek
27-08-2011, 14:44
Dokładnie, jak się nie umie dobrze zrobić to nie zgoni się winy na żel, że się zapowietrza.

bestilka007
28-08-2011, 14:06
mi ta firma nie przypadla do gustu ...i nie mowie ze produktu czy cos jest zlego ale jakos niewiem ... unikam jej :P:D

katarynka89
28-08-2011, 17:24
ja mam uraz po ich szkoleniu :P i trzymam się od nich z daleka :)

aolis
23-09-2011, 23:17
Ja na tych produktach niestety zaczynalam, jak jeszcze nie wiele o pazurkach wiedzialam. Uzywalam zeli tej marki i teraz gdy mam porownanie z innymi powiem tylko jedno - KATASTROFA. Myslalam ciagle, ze to ja cos chrzanie, ale gdy raz pokusilam sie na porzadny zel zrozumialam co to znaczy JAKOSC. Zainwestowalam w IBD i przy jednakowym wykonaniu jak zelem ND pazurki wygladaly rewelacyjnie az do uzup.po 5tyg! Zero powietrza, ten sam ksztalt, kolory ^_^ Nadal experymentuje z innymi firmami ale ta zawsze ma szczegolne miejsce w mojej szufladzie :przytul:
NailDesign sie przede wszystkim: zapowietrzal, zel sie scieral na wolnym brzegu co powodowalo znieksztalcenie pazurkow, bardzo szybko tez sie starzal (szarzal i sie czasem wykruszal).
Owszem zele sa latwe w nakladaniu i obrobce ale co z tego jak ich jakosc jest mierna.

O i mi tez kiedys przyslali bialy zel, ktory byl zbity w jeden glut nie do ruszenia. Takich cudow w innej marce nie spotkalam :)

Tak, chyba tylko oliwki maja fajne, pachnace i dobrze natluszczaja.

Rozumiem, ze jak sie robi pazurki za 50zl to nie mozna zbyt wiele zainwestowac w materialy, ale... moze cos ciut drozszego, a o wiele lepszego? Np. sunflower ma teraz zele 30ml za 49,90zl :) sama sie na nie pokusilam, juz sa w drodze :cwaniak2:

katarynka89
24-09-2011, 00:24
Bo przeciez nie wazne czym zrobimy paznokcie ,tylko jak.Maja byc trwale i ladne.



ale beznadziejnymi produktami to ekspert nie zrobi dobrych paznokci :/
ja zaczęłam od ich akrylu i głowiłam się co robie źle i jaki ze mnie tuman że nie potrafię zrobić dobrych pazurów i już akryl z allepaznokcie wydawał się super jakości, a jak wypróbowałam MM to wiem że produkty to 50% sukcesu!!!
dodam że to pierwszy akryl który się nie zapowietrza na moich paznokciach ( a próbowałam wielu, wielu firm i z mojej płytki po prostu odpadały!!!!) ale to już inny temat :D

asiek
24-09-2011, 10:29
Kupiłam ostatnio super white i wcale się nie utwardza w lampie...nie wiem czemu, są smugi.

xsunnyolciax
24-09-2011, 10:44
też trafiłam na biały żel, który był jakby... utwardzony w środku. trzeba go była jakos skrobać :/: no totalna porażka.

sandrus
25-10-2011, 21:04
quick finish miałam kilka razy i był ok.
Kamuflaż całkiem ok.chyba od niedawna go mają w sprzedaży.
klej tez ok.

Askar
15-01-2012, 20:14
Dziewczyny, natknęłam się na tę stronę http://www.nail-design.pl/ zadziwiają mnie te ceny. Chciałam kupić kilka kolorowych akryli, bo mimo że jestem głównie żelowa, to nabrałam ochoty na zabawę z akrylem(a za tę cenę nawet jak mi coś nie pójdzie, to nie szkoda :)). Ktoś gdzieś na 1 str. napisał, że ich akryle z ich liquidem nie trzymają, z kolei z innym jest ok. Miałyście kiedyś w ogóle z tą stroną kontakt? ( bo jest jeszcze jedna http://www.naildesign.pl/ - porównałam ich dane kontaktowe i są te same, ale na tych stronach ceny się różnią...)
Chciałabym zamówić z tej pierwszej ale troszkę się obawiam

Evelina.J
15-01-2012, 23:03
Też chętnie sie dowiem :)

EnniscorthyNails
16-01-2012, 05:05
O kurczę masz racje ale tanio! No wszystko wygląda tak samo tylko ceny inne:wow: Ostatnio zamawiałam u nich kolorowe żele w super promocji po 4,90, a tu na tej drugiej stronie są po 2,90! Ale przepłaciłam;(:placz:
Mam z ND masę rzeczy-akryle,żele,lampę i inne akcesoria.
Polecam:oliwki(mam kokos i wanilia)top coat,tipsy białe -fajny tunel,głęboki uśmiech,żele -prócz covera!!!,akryle też ok,prócz białego,który zaraz szarzeje,pędzle do zdobienia ok.
Odradzam:cover żelowy-porażka nic nie kryje,biały akryl,pędzel do akrylu szybko mi poszedł(miotła),bulion-puszcza kolor,kruszona muszla 12pack-praktycznie bez koloru,szablony szybko mi się rozpadły,formy też nie są ciekawe.Liquid pierwszy straszliwie śmierdział,drugi niby bezzapachowy-śmierdzi mniej ale długo się utwardza,akryl jest taki trochę gumowaty.