PDA

Zobacz pełną wersję : Zumba, Salsa, Streapdance i inne tańce połamańce



farbstift
07-05-2011, 22:06
Mam zamiar zacząć naukę tego tańca. Właściwie to trudno okreslić, czy to bardziej taniec, czy fitness, niemniej jednak jest to bardzo fajne, bo łączy elementy regge, samby, cha-chy, areobiku... tu przykładowe filmiki:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

zlotko87
07-05-2011, 22:12
Ja jakiś czas temu tez się nad nim zastanawiałam bo uczyłam się dancehall i taniec brzucha.
Nie ma nic lepszego od tańca brzucha... Po 3 miesiącach byłam mega rozciągnięta i gibka a figurę miałam.... mówię Wam. No niestety przerwałam i się spasłam :D
Po magisterce chce się znowu zapisać bo będę miała więcej czasu.

farbstift
07-05-2011, 22:20
nom w zumbie też są elementy tańca brzucha :D bo sam taniec brzucha to chyba duże wyzwanie kto w życiu niewiele sportu uprawia (aktualnie tylko bieganie po drabinie w pogoni za bucikami dla klientek, wchodzenie z dyszeniem na czwarte piętro po ogromnych schodach w kamiennicy, no i sex oczywiście :D)

zlotko87
07-05-2011, 22:23
właśnie sobie te filmiki obejrzałam i powiem Ci fajna sprawa ta zumba... i akurat u mnie rusza nowa grupa :D chyba się zapiszę:D i kurde na taniec brzucha też rusza nowa grupa ale o 16:45 a ja pracę o 16 kończę:(

patkasz
08-05-2011, 09:37
polecam, zumba jest świetna. byłam dopiero na jednych zajęciach w czwatek, ale jestem zachwycona :) w katowicach zumba jest np. w get fit fitness w altusie Get-Fit Fitness - Grafik zajęć grupowych (http://www.getfitfitness.pl/katowice2/index.php?id=44)

farbstift
08-05-2011, 12:16
Ja będę chodziła do Pro-Activ ze względu na to, że mój facet ma kartę z firmy, którą wykupuje co miesiąc i prawdopodobnie uda się, żebym wchodziła na zajęcia na jego kartę. Nie umiem się doczekać :D

natalia268
08-05-2011, 12:55
oo Madzia super ze to wstawiłas ! w ogole nie wiedziałam ze cos takiego istnieje !

Super ! naprawde jestem mega podekscytowana i az chyba sie zainteresuje gdzie u mnie jest cos takiego ile kosztuje itd.

moje serce podbiły dziewczyny 76.. muzyka i ich taniec az mnie prawie poderwały do tanca.. i chyb a w domu sobie tak sprobuje tancwac z nimi i z filmikiem hahha:]

farbstift
08-05-2011, 13:16
a w reszcie filmików macie krok po kroku jak tańczyć, jak ktoś tańczył cokolwiek innego np.tańce towarzyskie to wystarczy włączyć poszczególne elementy i kręcić tyłeczkiem :tany2:

aga
08-05-2011, 22:23
:love:

zaczynam już szukać w lublinie jakiejś szkoły, w której tego uczą :hahaha:

już od dawna chciałam sie zapisać na fitness, basen czy coś podobnego ale nie wiedziałam co...teraz już wiem :D:skacze:

tusia
09-05-2011, 12:04
fajna zabawa przy tej Zumbie:D chetnie bym spróbowała:D

nanami7
30-01-2012, 22:22
Czy można by było zmienić nazwę tematu na ogólny o tańcu ? Bo nie chciałam zakładać nowego, a mam coś do napisania :P


Tak więc z moim N. jesteśmy już po 3 lekcjach bachaty, jest super, ale po 3 lekcji zaczęły się schody.
A wygląda to tak... no piękny taniec !!

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

A jutro wraz z moją koleżanką zapisujemy się na strip dance ;)

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

a co będziemy sobie żałować :P

DiamondShine
31-01-2012, 05:41
a ka zumbe zacznam od 5 lutego hihi moja znajoma zrobila kurs instruktorski i mam za friko :ok:

agaciorka93
31-01-2012, 10:14
a ja zumbe cwicze w domku :P tata zakupil sobie jakis czas temu xboxa i jest tam gra zumba fitness i sie tanczy :D naprawde swietna sprawa :)

Herbaba
31-01-2012, 19:29
Ja przez kilka miesięcy chodziłam sobie co tydzień na salsę do klubu (bachata też była czasami, ale jakoś mnie nie porwała ;)), lecz teraz nie mam na to czasu ani siły - uczelnia zabrała mi wszystko. Aczkolwiek od nowego semestru znów ruszam w tany. :D I polecam! Salsa to świetna sprawa.

Czarnulka1523
31-01-2012, 19:44
ja też się wybieram na zumbe w Gdańsku jest teraz tego pełno i tak różne ceny że szok trzeba wybrac dobiergo instruktora.... słyszałam że zumba zarabiście działa na figure, a po ciąży sie przyda :):skacze:

natalia268
31-01-2012, 20:01
a ja zumbe cwicze w domku :P tata zakupil sobie jakis czas temu xboxa i jest tam gra zumba fitness i sie tanczy :D naprawde swietna sprawa :)

czyli polecasz? :) bo ja mam psp3 i sie zastanawiam czy kupic zumbe.. ale żałuje tych 170 zł ;P

agaciorka93
31-01-2012, 22:35
no mi sie bardzo podoba :) niezle sie mozna wygimnastykowac :D uklady sa proste ale przy piosence ktora trwa 4min mozna sie niezle zmeczyc :P
W ogole wszystkie taneczne gry sa bardzo fajne, swietna zabawa, i mozna duzo spalic kalorii :D

nanami7
31-01-2012, 22:53
Herbi, Cuba Libre? Czy Muchos? ;)
My mieliśmy do wyboru różne tańce, w tym salse cubane, ale chciałam bachatę ;)

Natalia, można zmienić nazwę tematu, na ogólny o tańcu ?

Herbaba
01-02-2012, 00:44
nanami, Muchos, Muchos.
Raz poszłam do Cuba Libre, to koleżanki nie wpuścili, bo się okazało, że tam można od 21 (my mamy po 20 niecałe). :D Najlepsze jest to, że wyglądam od niej młodziej, a mnie wpuścili bez sprawdzania dowodu, ot tak.

A Wy się w szkole uczycie?

"strip dance" - od tej pory seksowne wyginanie się jest stylem tanecznym, zabawna sprawa ^^

rudzielec
01-02-2012, 09:13
ja chyba bede w domu tanczyla z tych filmikow farbstift:D i cos czuje ze za chwile zaczne:D u mnie tez jest w fitnesie podobno zumba, ale ja to jestem taki dzikus co do ludzi, ze szukam kogoś, kto poszedłby ze mną:D

Nnisiaa
01-02-2012, 09:20
ja uwielbiam zumbe... od pazdziernika chodzilam....super wyzwala pozytywna energie,..tempo niesamowite... i waga leci w dol;) a przy tym jest swietna zabawa:)

rudzielec
01-02-2012, 11:14
znalazłam inny filmik, ktory wlasnie chcialam przerobic w pokoju, no ale dotarłam do polowy i sie zsapałam:D Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

nanami7
01-02-2012, 13:50
Herb, a może się kiedyś spotkamy w Muchos? Bo ja bym poszła we wtorek na bachatę, właśnie jak Aga z Pawłem prowadzą, ale nie zawsze mam z kim iść bo mój N. pracuje.

A do szkoły tańca tak, chodzimy. Właśnie do Art of Move tam Aga z Pawłem nas uczą :)

Strip Dance, jak wklepałam w google to mi wyskoczyły uwaga
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
[/ukryj]

Ale co tam, trzeba gdzieś wyzwolić energię, obudzić ciało ... :P
Kiedyś taki taniec właśnie się z tym kojarzył, a teraz to już taniec na rurze nawet jest sportem. I super :) nic co ludzkie, nie jest nam obce, prawda?
Co do dowodu, ja taka stara du... i też mnie sprawdzali w Cuba :P heheh

olao
01-02-2012, 22:10
Fajna sprawa.Ja też nie wiedziałam o czymś takim.W mojej pipidówie to mogę tylko pomarzyć i potancowac przy filmikach.

Herbaba
02-02-2012, 15:17
nanami, niestety nie wiem, jak u mnie z planem będzie... słyszałam coś o zajęciach do 21, ale mam nadzieję, że sobie żartowali znajomi. : P Ale ogółem to się chętnie wybiorę. :) Mój facet niestety też ma taką połowiczną chęć na wychodzenie tam ze mną.

natalia268
03-02-2012, 11:16
nanami zdawaj relacje bo jestem ciekawa... i zastanawiam sie ze swoim czy gdzies sie nie wybrac na jakies tancowanie ;)

nanami7
03-02-2012, 13:25
Herbi, mój ma chęć, ale pracuje i nie jest z Poznania... :) z nim nie ma problemu. Bardziej ze mną.


Wczoraj były pierwsze zajęcia STRIP DANCE i powiem Wam, że najpierw się czułam jakby mnie czołg rozjechał (bo jeszcze okres dostałam chwilę wcześniej :/: ), a później to już rewelacja - czuję się jak nowo narodzona. To jest taniec taki, którego tylko elementy można zatańczyć na imprezie w klubie, bo kładziemy się na ziemię, robimy przerzuty nóg, skręty jakieś, kocie grzbiety itp, więc nie wszystko pasuje... ;) ale mimo wszystko polecam. No i śmiechu co nie miara z tego układu niektórych figur :P

Jade
03-02-2012, 17:45
A do mnie zumba przyszla dzisiaj ze sklepu :) narazie kupilam pierwsza czesc zeby zobaczyc ,jak narazie corki tancza....

nanami7
08-03-2012, 13:40
Powiem Wam, że rzuciłam ten streap dance ;) Jakoś bardziej wolę tę bachatę i teraz jest myśl, by zapisać się na siłownię.

W bachatę się tak wkręciłam, że już jesteśmy na P2 czyli drugi poziom ;)

Następna będzie Salsa Cubana albo Kizomba ... :D

karchola
08-03-2012, 14:42
Ja we Wrocławiu polecam zajęcia z zumby z p. Martą w bodyfit'cie. Naprawdę fajne układy i prowadzone dla uczestniczących, a nie dla instruktora - z czym też się spotkałam. Uwielbiam te zajęcia bo można na nich popracować każdą partią mięśni i nieźle się przy tym spocić ;P
http://2.bp.blogspot.com/-oybTE77JROA/TzncFIw_UII/AAAAAAAABH0/Xdw3ppYwK5c/s400/Zumba+how+we+feel+how+we+look.jpg

źródło: Zumba // Community Blog Topics - Bloggers (http://bloggers.com/topics/zumba)

Elizabeth76
08-03-2012, 14:50
zobaczcie filmik kizomby dla mnie bomba :D



Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

natalia268
08-03-2012, 15:20
pierw trzeba nauczyć się tak poruszać pupą, bioderkami jak kto woli... bo tylko na tym to polega.

Nie ukrywam że chciałabym się tak poruszać :)

nanami7
09-03-2012, 19:42
Natalia, jeśli już chcemy pisać czego trzeba się uczyć to napisze, że najważniejsza jest izolacja ciała, a to wcale nie jest łatwe ! ;)
I to nie jest takie TYLKO :P

Kizomba w klubie wygląda nieco wolniej. Do wolniejszej muzy się tańczy.
Moi instruktorzy zajęli pierwsze miejsce w Kizombie na Afro Cuban festival. Tu filmik:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YE2uKwpGk6o