PDA

Zobacz pełną wersję : Bezprzewodowy internet - jak działa, w jakiej sieci się opłaca ?



nanami7
10-05-2011, 21:05
Chciałabym, abyśmy w tym temacie podzieliły się doświadczeniami związanymi z bezprzewodowym internetem.
Plus, Play, Orange ?
Skąd wziąć, by nie przepłacać i by było korzystnie ? :)

Zapraszam do dyskusji :).

tusia
26-06-2011, 20:07
ja mam bezprzewodowy z Orange działa bez zarzutu ale do oglądania filmików na YT juz jest za słaby........przegladanie stron, radio internetowe itp chodzą na mojej wsi:D
w duzych mastach praktycznie kazdy bedzie smigał, wydaje mi się, ze na chwile obecną Play ma najlepsza ofertę ale ja nie moge z niej skorzystac:(

katerina15
26-06-2011, 20:44
Ja też mam z Orange 7,2 mb i jestem bardzo zadowolona. W dodatku pierwsze pół roku mam za darmo i po tym czasie mogę zrezygnować:) Oferta taka się udała bo rodzice od lat mają abonament w Orange.

nanami7
26-06-2011, 22:13
jakie są miesięczne koszty takiego internetu? :) mniej więcej ile płacicie ?:)

tusia
27-06-2011, 07:43
ja płace 60 zł

gattina
27-06-2011, 10:00
No mój chłopak ma Playa i moja przyjaciółka również. Zasięg jest dobry, nie narzekają raczej, niestety mój chłopak ma tylko problemy z modemem (Huawei E173U-2), bo chyba już 3 mu się spalił :/ On ma na kartę, więc jak naładuje to ma, jak nie to nie. Płaci chyba 30 złotych za 2GB na miesiąc i 50 złotych za 4GB.

Paulka
27-06-2011, 12:39
ja osobiscie mam radiowy inetrnet, ale w pracy mam bez przewodowy blueconnect, nie wiem jakie sa koszty bo rachunki szef opłaca razem z telefonem...w kazdym badz razie smiga bez zarzutu, zadnych przestojów ani zawieszen, filmiki mozna ogladac bez problemu:)

lenanails
27-06-2011, 19:33
ja miałam iplusa za 50zł i powiem szczerze że masakra mulił tak że szok.... najlepiej to wziaśc na próbe taki internet bo można sprawdzić jak z zasiegiem u mnie miałbyc super na full tak w salonie mi mówiła laska a tu lipa ledwo dwie kreski, na szczęście tatko wziął inny net radiówke i jest git:) ale niestety tamten został mi do płacenia, bo nie mogę zrezygnowac:/

Samantia
27-04-2020, 08:16
Ja mam internet stacjonarny od firmy Elbonet (https://www.elbonet.pl/) i moim zdaniem sprawdza się on o wiele lepiej niż internet mobilny.

chanah
01-09-2021, 13:17
Ciekawił mnie ten temat, więc dobrze że można przeczytać tutaj Wasze wypowiedzi.

dusia13
10-02-2022, 09:54
u mnie bezprzewodowy internet w ogóle się nie sprawdził, ciągle był problem z zasięgiem ;/ teraz mam światłowód w Elpos ( tu macie namiar na ich pełną ofertę http://elpos.net/) i jest naprawdę ok, usługi są stabilne, zasięg na full. jeden z lepszych dostawców działających na terenie Białegostoku.