PDA

Zobacz pełną wersję : Jak mieszać kolorowe żele?



Gość
24-05-2009, 11:46
wklejam artykuł z PAZNOKCI NR 27. może wam się przyda... :P

tamto mało czytelne usunęłam i wstawiłam teraz nowe, może będzie lepsze:/:
no i dupa :aty:tak powinnam sobie zrobić!!

widzę, że bez mojej profesjonalnej obróbki w PAINT to nic z tego nie wyjdzie... jak to dobrze być "informatykiem" i znać się na tak wspaniałych programach graficznych:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha ::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:: hahaha::hahaha:

daruniunia
24-05-2009, 12:47
Szkoda tylko że u mnie to wszystko jest niewyraźne i nic nie mogę przeczytać :(

Gość
24-05-2009, 18:16
Szkoda tylko że u mnie to wszystko jest niewyraźne i nic nie mogę przeczytać :(

wiem wiem, ale Kamis już zwiększył rozdzielczośc w załącznikach... jak nie możesz odczytać to kliknij na zdjecie i pojawi się w nowym formacie i powiększ jeszcze raz lupą i można się doczytać...

sorry że tak wstawiłąm ale dopiero się uczę i zrobiłąm to jak najlepiej potarfiłam:/:

Kamis
24-05-2009, 18:20
woszczurku tylko że tamto zdjęcie było wstawiane jeszcze wcześniej i ma starą rozdzielczość :] może wgraj po prostu jeszcze raz to samo

a co do tej lupy to racja, tylko chyba nie we wszystkich przeglądarkach jest ta lupa .. ja mam firefoxa więc mam :good:

daruniunia
24-05-2009, 21:33
O dziękuję bardzo jesteś kochana:*:*:*:skacze:

donna69
25-05-2009, 00:51
to tego mieszania to tez trzeba dodac,ze miesza sie tylko kolory ktore leza naprzeciwko siebie jak na tym schemacie,przy blednym mieszaniu uzyskamy tak zwane brudne kolory

najlepiej jest usiasc z kartka papieru i pobawic sie farbami ,na poczatek aquarelkami bo szybko schna i latwo sie je miesza.

Anna Kosińska
25-05-2009, 01:00
najlepiej ujac miesza sie cieple z zimnymi wtedy najlepszy efekt im wiecej mieszania tym gorszy wynik...

moniqu
22-02-2010, 22:05
jak to dobrze być "informatykiem" i znać się na tak wspaniałych programach graficznych:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha ::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:: hahaha::hahaha:
jak coś to do mnie :P
spec. grafika

sylwia-p_86
22-02-2010, 22:55
Dobry temat założyłas bo ja kiedys miałam tą gazetke i oczywiście nie zachowałam tego artykułu,a ostanio się zastanwiałam nad tym mieszaniem ;]

jOotka
04-04-2010, 03:26
:))

rzeczywiście - dużo można sie dowiedzieć :)
dzięki, Woszczurku :*