PDA

Zobacz pełną wersję : Nowości paznokciowe.



Wena
17-05-2011, 17:16
Hej dziewczyny:kwiatek:
Poruszając ten temat chciałam zapytać czy słyszałyście o nowościach jakie miały miejsce na targach kosmetycznych we Wrocławiu? Osobiście tam nie byłam, ale koleżanka opowiadała mi, że widziała te pękające lakiery (to juz znamy) były tez lakiery na magnez, malowalo się, przykładało specjalny magnez o danym kształcie i robił sie taki wzorek. Najbardziej jednak zastanawia mnie czy słyszalyście o czymś takim jak gotowy akryl? Koleżanka nie jest stylistką, więc trudno było jej to nazwać, ale powiedziała, że to na 100% akryl. Nie było proszku ani liquidu. W puszce był gotowy akryl o konsystencji jakby galarety... Dziwne, nigdy o czymś takim nie slyszałam! Myślę, że mogli by się zająć wymyśleniem bezzapachowego liquidu i właściwościach normalnego, bez lepkiej warstwy i wolnego schnięcia, a nie takimi cudakami :P

Wena
19-05-2011, 15:30
Nikt nic nie słyszał? :( szkoda.

goslava
19-05-2011, 16:42
wena az sie zdziwilam bo ja nie slyszalam, ale dzis to czlowiek wymysli wszystko

dizzzy_girl
19-05-2011, 16:45
No ciekawe te nowości. Mam nadzieje że wkrótce dowiemy się więcej na ten temat :)

zosia_29
19-05-2011, 17:21
Wcale nie zdziwiłabym się gdyby takie coś powstało :D

Aliz
20-05-2011, 09:13
wszystkie kosmetyki Essence można kupić chyba tylko w Drogerii Natura, w żadnej innej jeszcze ich nie widziałam.. ja osobiście to lubię tą markę ze względu na dużą ilość produktów, no i jedna cała gablota z artykułami do samych paznokci:D

ostatnio się skusiłam na pękający lakier też z tej firmy i w tej samej cenie, co magnetyczny:)

Wena
20-05-2011, 13:46
O tanioszka :) na targach pewnie były droższe, pewnie z innej firmy, chociaz kto wie ;p Koleżanka pokazywala zdjęcia paznokci zrobionych tym lakierem, fajnie to wygląda. Natomiast najbardziej mnie ten gotowy akryl zdziwił, ciekawe... Pewnie będzie drogi, ale jak dobry i nie śmierdzący :D byłoby super, chociaż klasyczny to klasyczny ;p Ale czego to ludzie nie wymyslą.

Aliz, i jak ten pękający lakier?;)

goslava
20-05-2011, 13:59
kolezanka z pracy pomalowala sobie pazurki tym lakierem pekajacym i nawet fajnie to wyglada

Wena
20-05-2011, 15:20
Tu sa fotki lakierów pękających od DR IsaDora Graffiti Nails - lakier pękający 802 White Art (biały) :: dobrarada (http://www.dobrarada.com.pl/p19967,isadora-graffiti-nails-lakier-pekajacy-802-white-art-bialy.html)
A jakby któras miała wieści o tym akrylu to pisać! :D

natalia268
20-05-2011, 15:51
yy..ojjj.. troche drogi ;]

co do pekających jak macie okazje kupujcie Essence, jest najtnszy i efekt równie dobry.

No i jak chcecie zobaczyc z innych firm, to ja i Jade pokazywałysmy efekt :
1. http://forum.wzorki.info/259816-post48.html
2. http://forum.wzorki.info/260130-post49.html

samaron
20-05-2011, 16:37
temat o magnetycznych żelach/ lakierach już mamy, może przenieść te "magnetyczne posty" tam właśnie?
http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/5414-magnetyczne-zele.html

agnieszka-x
20-05-2011, 16:39
samaron właśnie wczoraj dziewczyną pisałam że temat już o magnetycznych zelach jest na forum. ale pisały tutaj o lakierach wiec dodałam tutaj

samaron
20-05-2011, 16:41
wiem, wiem, ale tam też o lakierach zaczęły pisać, właśnie o tym essence i tak myślę, że można to połączyć. Zasada działania jest taka sama czy to żel czy lakier.

rudzia1985
20-05-2011, 16:43
Sami przenies bo bedzie pisane w dwoch tematach to samo :)
Ktos moze nie dopatrzec, ze w tym temacie jest pisane o magnetach i bedzie pisac to samo co inna dziewczyna w tamtym temacie :)
Tu niech zostana te inne wynalazki jak ten gotowy akryl :p

agnieszka-x
20-05-2011, 16:46
Zgadzam sie tylko może nazwę zmieńmy z magnetycznych zeli na magnetyczne zele i lakiery

samaron
20-05-2011, 16:51
no to przeniesione i nazwa zmieniona :D

agnieszka-x
20-05-2011, 17:14
Wena znalazłam na allegro bezwonny liquid podaje linka
LIQUID * B E Z W O N N Y * 100ml NEONAIL ! (1574528098) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/liquid-b-e-z-w-o-n-n-y-100ml-neonail-i1574528098.html)

http://allegro.pl/plyn-do-akrylu-100-ml-liquid-bezzapachowy-do-akryl-i1613509966.html

może faktycznie okaże się rewelacyjny i mniej uciążliwy w pracy akrylowej.

Wena
20-05-2011, 17:26
Nie ma co przenosić, tak sie tylko rozgadałyśmy nt. lakierów, a chodziło nam głównie o nowości z targów :)
Agnieszka, ja juz te bezwonne znam bardzo dobrze i tak smierdzą, a praca fatalna...
Jestem ciekawa tego akrylu, ale znaleźć nie mogę nic więcej :( Koleżanka jak będzie miała czas to przeszuka w ulotkach, może coś będzie.

Aliz
21-05-2011, 12:47
no z pękającymi jest tak jak Natalia napisała w tym poście http://forum.wzorki.info/260130-post49.html
od siebie dodam jeszcze, że pęknięcia powstają w stronę pociągnieć pędzelkiem, więc można ładnie nimi kierować, no i bez lakieru bazowego lakier pękający nie pęka wcale:)

Agnieszka Praska
21-05-2011, 17:21
wena lakiery pekajace crack to nie nowosc ;) szal na nie byl ze 6-7 lat temu i moda przeszla na nie tak szybko jak przyszla ;)
magnetyczne lakiery kupi sie w wiekszosci drogeri juz, a o gotowym akrylu pierwszy raz slysze:o jak kolezanka przeszuka ulotki to daj znac :)

zosia_29
21-05-2011, 22:56
Z tym akrylem to może byc ciekawe...

Wena
22-05-2011, 09:32
Z tymi lakierem pękającym to wiem, ale był jako nowość na targach, wraz z resztą rzeczy. Koleżance przypomnę żeby poszukała ulotek, może tam coś będzie ;)

natalia268
22-05-2011, 19:26
no z pękającymi jest tak jak Natalia napisała w tym poście http://forum.wzorki.info/260130-post49.html
od siebie dodam jeszcze, że pęknięcia powstają w stronę pociągnieć pędzelkiem, więc można ładnie nimi kierować, no i bez lakieru bazowego lakier pękający nie pęka wcale:)

hmm... po części nie zgodze się, ze w kazda strone mozna pedzelkiem machnąć.
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
ta jak widac pierwsze dwa tipsy pomalowałam normalnie i pekły tak samo a trzeci zrobiłam fale i popekał w mikroskopijne kawałeczki. Na tipsie jest to dobrze widoczne (w miarę:]) ale w rzeczywistosci to juz jest masakra. Nie wyglada to imponująco. Te spękania są tak małe ze TEN efekt nie rzuca sie w oczy. No i jak widac w niektorych miejscach w ogole nie spękał

ana_zaba
22-05-2011, 19:54
Czyli widac ze roznie z tymi lakierami

agnieszka-x
22-05-2011, 22:51
Do mnie te lakiery jakoś nie przemówiły. nie wiem dlaczego bo na tipsie to nawet wygląda ale widziałam na żywo na ręce i nie spodobały mi się. ale to kwestia gustu.

Aliz
23-05-2011, 10:01
hmm... po części nie zgodze się, ze w kazda strone mozna pedzelkiem machnąć.
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
ta jak widac pierwsze dwa tipsy pomalowałam normalnie i pekły tak samo a trzeci zrobiłam fale i popekał w mikroskopijne kawałeczki. Na tipsie jest to dobrze widoczne (w miarę:]) ale w rzeczywistosci to juz jest masakra. Nie wyglada to imponująco. Te spękania są tak małe ze TEN efekt nie rzuca sie w oczy. No i jak widac w niektorych miejscach w ogole nie spękał

ja pisałam to tylko na podstawie lakieru marki Essence, więc ten może się nieznacznie różnić od innych.
Może ten trzeci tak wyszedł, bo linie nie były proste tylko falowane..?

natalia268
23-05-2011, 11:18
yyy... no o o mi własnie chodzi.. napisałam ze nie mozna romachac pędzelkiem w kada strone bo ładnie nie wyjdzie. Trzeba normalnie pionowo malowac i wychodza normalne spekania, a jak sprobowałam fale to efekt był inny i dodatkowo powiem ze czekałam na ten efekt kilka minut, a we wczesneijszych 'prostych' przypadkach na spekania czeka sie kilka sekund ;)

zosia_29
23-05-2011, 14:16
Do mnie również te lakiery nie przemówiły...

luska102
23-05-2011, 15:39
i do mnie tez nie!

rudzia1985
23-05-2011, 17:55
A ja nie znalazlam u siebie takich w dziale Essence ;)
Moze beda pozniej, tak jak Matt'y, ktore sie pojawily duzo pozniej niz w Polsce ;)

Aliz
24-05-2011, 00:30
mi też jakoś specjalnie do gustu nie przypadły..
w końcu to trochę inny lakier, ale to wciąż lakier. czego się więcej chcemy spodziewać po nich mając już niezliczoną paletę barw i odcieni oraz marek? wybieramy ten, który się nam podoba, aplikujemy, nosimy tak jakiś czas aż go odświeżymy, bądź zmienimy na inny;p filozofii w tym nie ma, nawet dziecko sobie z tym poradzi, a dla tych bardziej wybrednych stworzono żele, akryl i rozmaite sposoby jeszcze bardziej uoryginalnienia własnych paznokci:)

Wena
25-05-2011, 12:04
Ja tak ogolnie lakierów nie lubię! Z natury zawsze miałam krótką płytkę to i malować nie było co, teraz mam ciagle żel lub akryl, jak pordrosną to na naturlaka kładę, ew. maluję to lakierem czerwonym ;p i koniec. Klasyka.
Dzisiaj przypomnę koleżance o tych ulotkach, a ktoś coś znalazl nt. tego akrylu? :)

chanah
25-11-2021, 00:04
Widzę tutaj wiele ciekawych propozycji. Ja może nie będę oryginalna, ale stwierdziłam, że też podzielę się z Wami informacjami o zakupie jaki poczyniłam niedawno. U mnie nowością w świecie paznokciowym jest zestaw do robienia hybryd, w który w końcu zdecydowałam się zainwestować. Od dawna chciałam sama wykonywać sobie paznokcie, ale jakoś ciągle odwlekałam to w czasie. Znajoma pożyczyła mi swoje rzeczy do wykonywana paznokci i od razu wiedziałam, że to jest to :D Teraz odkąd mam swój zestaw i solidne lakiery hybrydowe mogę zawsze cieszyć się ładnymi, zadbanymi paznokciami. Oprócz tego sporo oszczędzam na tym, że zrezygnowałam z wizyt u kosmetyczki. Wszystkie produkty w tym przede wszystkim lakiery hybrydowe zamówiłam sobie z tej oferty: https://www.ezebra.pl/pl/menu/paznokcie/lakiery-do-paznokci/lakiery-hybrydowe-1924.html Ezebra ma sporo propozycji właśnie jeśli chodzi o akcesoria paznokciowe i inne kosmetyki. Dodatkowo mają rozsądne ceny, więc jeśli szukacie akurat sprawdzonej drogerii online to warto wziąć ich pod lupę.