PDA

Zobacz pełną wersję : [Konkurs] Mistero Milano: oceń produkty, wygraj nagrody



Alicja Chrzanowska
03-06-2011, 15:10
http://www.misteromilano.pl/upload/konkurs/2011/mm/Konkurs.jpg

natka_23
14-06-2011, 09:06
Alicjo a ja sie tak zastanawialam i mam takie pytanko, wzieliscie pod uwagę, że komentarze mogą wystawiać osoby, które wogole nie pracuja na MM? Pprzeciez na stronie wystraczy sie zalogowac i pisać komentarsze pod kazdym rpduktem nawet go nie znajac?
tak pytam z ciekawosci

xsunnyolciax
14-06-2011, 15:27
Natka, jeśli założysz konto, to chyba widać, czy kupiłaś z niego jakiś produkt czy nie :)

samaron
14-06-2011, 15:30
Ja np kupowałam produkty od poddystrybutorów, nie ze strony MM, (a ostatnio biorę tylko od choco) więc nie widać, że cokolwiek mam.

RedSunset
14-06-2011, 15:40
dokładnie...ja ze strony MM zamawiałam tylko próbki produktów...później zaopatrzyłam się na targach...więc i u mnie nic nie widać :)

xsunnyolciax
14-06-2011, 15:58
no to nie wiem jakie są zabezpieczenia przed oszustwem, bo w takiej sytuacji faktycznie nikomu się nie udowodni skąd kupował produkt, kiedy co i jak. Natka ma rację.

agnieszka-x
15-06-2011, 13:54
Ciekawa jestem jak rozwiążą tą kwestie bo każdy może teraz dodać do każdego produktu komentarz.

NiCoLa
15-06-2011, 17:13
No ale są też osoby, które były na warsztatach z MM, gdzie pracowały na ich produktach, a niekoniecznie musiały je zakupić

Alicja Chrzanowska
15-06-2011, 18:27
Dziewczyny możecie być spokojne :) mamy swoje sposoby na zweryfikowanie, czy dana osoba, rzeczywiście zna nasze produkty, czy tylko tworzy niczym nie poparte komentarze ;) (z przyczyn oczywistych szczegółów nie moge podawać) Prawda jest taka, że jeżeli nie mamy danej osoby w naszej bazie to mają ją nasi dystrybutorzy :)

Tak więc miłego komentowania :)

Delfa
15-06-2011, 19:11
A ja np dużo produktów testuje u kilku znajomych stylistek ( z tych nowszych ), a ze starszych znam z byłej pracy prawie cały asortyment, wiec to też nie jest tak, że któryś dystrybutor np będzie miał moje nazwisko u siebie :D
Ale generalnie pomysł fajny, bo w 99% skuteczny :)
No i fajny pomysł na konkurs!

barbara_kawka
15-06-2011, 23:41
a ja juz widzialam kilka podpadajacych komentarzy :/ ehh czemu ludzie nie potrafia rzetelnie wystawic opinii ... robia aby sie nachapac :/ masakra ... ja swoje opinie dodalam z wielka przyjemnoscia ... a czy cos zamawialam mozna u szoko sprawdzic .

szerek
17-06-2011, 11:51
Fakt, zawsze kupując u dystrybutora jestem w bazie, dostaję fakturę więc nawet mój pesel mają :P

tusia
18-06-2011, 00:42
a mnie niektóre komentarze smieszą:D skopiowany opis produktu :D no moze lekko zmodyfikowany:P
komentujaca/e nie wysiliła/y sie zbytnio, ot aby sztuka:]

natalia268
18-06-2011, 09:32
zachłanni.....

Elizabeth76
18-06-2011, 10:40
albo skopiowane wypowiedzi po tych wcześniej wystawionych ;] ja na szczęscie mam większośc kupionych prouktów na stronnie sklepu reszta od Pani Emili Kossakowskiej na warsztatach i pokazie ;] żeby nie było ;]

barbara_kawka
20-06-2011, 22:31
Elu zeby nie bylo ze sie czepiam ale wkleje twoja opinie o karminowej czerwieni ze sklepu MM :


autor: Elżbieta BRZÓZKA / data: 2011-06-04 11:58:48
ten lakier to moj ulubiony kolorek ,ma intensywną barwę i jest łatwy do nałożenia :)


a tutaj mamy cytat z 15.06.





Basieńko pokażesz fotkę z tą czerwienia jak wygląda chyba sobie też tą zamowie ?? ;)



chyba cos niehalo ??

Emilia B.
21-06-2011, 08:47
No dziewczyny bez takich- nie nam to oceniać, niech sie organizatorzy martwią o to. I nie bądźmy jak dzieci w piaskownicy które skarżą na kolegę - organizator sobie wymyślił konkurs i nie nasza sprawa jest szukanie w nim mankamentów, albo bierzemy udział i nam odpowiada albo nie. Bo to sie robi na prawdę niesmaczne. Każdy ma swoje sumienie i każdy niech sie tłumaczy przed sobą . A jak chcemy wygrać to swoją pracą a nie wkopywaniem i oczernianiem innych (no jak w polityce...jak w polityce- dosłownie)...ech

mysiula
22-06-2011, 00:58
że się wtrącę-zgadzam się z Emilią-to nie smaczne.Każdy pisze comu się podoba przecież..

Elizabeth76
22-06-2011, 20:50
[quote=barbara_kawka;275965]Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
wiesz co Basiu rozumiem że jesli weszłaś miedzy wrony to kraczesz jak one .To Basiu dla twojej wiadomosci produkty z MM kupuje od zeszłego roku lipca lub sierpnia jestem stałą klientką sklepu MM i mam stały rabat u nich z czego bardzo sie cieszę u nich kupuje więc wszystko co kupiłam to oni o tym wiedzą dwa razu zdarzyło mi kupować u Pani Emilii nawet raz Pani Emilia była w elblagu z pracownikiem gdzie sama coś załatwiała a jej pracownik podrzucił mi to co kupiłam czego zabraklo wtedy na warsztatach . Basiu mam od nich mnóstwo akryli kolorowych niektóre kolorki tak wyszło że kupiłam drugi
raz chodz te pierwsze jeszcze nawet nie uzywałam ,bo mam tyle tego że nie jestem w stanie to ogarnac także teraz niektóre mam po dwa nowe kolory ale nic straconego nadrobię to . Co Basiu do lakierów to nie wiem Basiu jaka ty masz czerwień i nie będe wnikała w to ja pisałam o karminowej czerwieni Basiu 10x ogladałam napis na butelce tego lakieru co mam co by nie było i tam opinie pod tym produktem wystawiłam .Po drugie mam większośc akryli podstawowych niestety nie wszystkie testowałam ale postaram sie to nadrobić i wystawic opinie .Po następne w grudniu kupiłam u nich np. pedzelek do akrylu o którym zapomniałam dopiero go odkopałam z 1-2 miesiace temu . Tak samo tyczy sie zeli czy podstawowych czy kolorowych w wiekszosci przetestowałam kolorki te które najbardziej sa chodliwe i te które sama lubie mam również takie które stoja i nie uzywam a to dlatego że w wiekszosci robie akrylem niz żele ,ale jak mam kaprys to kupuje to i to i nie kupuje bo mi sie cos kończy tylko dla tego że mam kaprys i muszę to mieć . Takze nie muszę powoływać sie na dystrybutorów czy Bóg wie co tylko sklep MM ma archiwum i wie co u nich kupuje i nie muszę naciagać zadnych wypowiedzi pod produktami bo większosc mam i mam nadzieję a wręcz postaram sie o to i przetestuje resztę tego co mam żeby wystawic opinie i Proszę Basiu fotke z kolorem tylko nie wiem może dobrze by było sprawdzić linie papilarne na palcach które trzymaja butelkę ,bo moze to nie nie moja fotka i czy tej fotki komuś z tematu zakupów nie gwizdnęłam . I pewnie basiu ty wiesz lepiej niż ja co posiadam z MM a czego nie i nie mylisz sie w kolorkach tyle ostatni pisalismy o tych czerwonych kolorkach zresztą mnie w wiekszości tych lakierów tylko odcienie czerwieni interesuja chodz mam kilka innych kolorów ale czerwienie najbardziej lubie i nawet w boxie dużo o te kolory wypytywałam . Także Basiu nie oceniaj bo od oceniania to chyba będzie przedstawiciel MM i mam nadzieje że wszystkie opinie zostaną dobrze sprawdzone ^_^

Emilia B.
22-06-2011, 21:16
Jeszcze raz zobaczę jakiś post związany z "dziwną wojną" a dam bana jak mamusie kocham!! Mam już dosyć a co dopiero reszta forum. Ela ja Cie proszę ty już przestań a reszta dać jej spokój bo normalnie wyjdę z siebie i stanę obok!! Jak coś do siebie macie to proszę na pw takie rzeczy załatwiać albo osobiście bo na prawdę reszta nie ma ochoty być świadkami tego przedstawienia.

barbara_kawka
23-06-2011, 10:40
ja nic do nikogo nie mam ... zreszta gg do eli poszlo. takze zalatwimy na pw .

vica
13-07-2011, 03:06
Bardzo fajny pomysł na konkurs. Szkoda, że nie miałam okazji wypróbować produktów
MM.

Alicja Chrzanowska
13-07-2011, 09:05
Może warto spróbować :)

barbara_kawka
13-07-2011, 13:12
Może warto spróbować :)

oj warto warto vica ;) :ok: