PDA

Zobacz pełną wersję : Catherine Nail Collection



Sorcha
17-06-2011, 16:31
Dziewczyny, czy któraś z Was zna żele firmy
Catherine Nail Collection????

W dniach 10-11 lipca organizuje ona warsztaty (w cenie 300zł w tym zestaw żeli) w Zielonej Górze. Firma reklamuje swoje żele w następujący sposób:

- nowa generacja żeli
- szybko i łatwo
- uzupełnienie paznokci w 30 minut
- oszczędność czasu i materiału
- żele matowe lub o wysokim połysku
-cienki paznokieć bez krzywej C

Ciekawe co? Ze strony internetowej firmy niewiele można się dowiedzieć. Bardzo chętnie poszłabym na te warsztaty, ale zupełnie nie znam firmy, a 300zł to niemało.

unita
18-06-2011, 10:02
Ogólnie żele CNC sa swietnej jakosci, ale tez strasznie drogie. W Niemczech jeden sloiczek kosztuje powyzej 60 euro. Ciekawa jestem jakie zele sa w tym zestawie, bo to by sie chociaz dla tych zeli warto wybrac na to szkolenie.

Sorcha
18-06-2011, 13:54
Jest tylko napisane, że w skład zestawu wchodzi 6 żeli do stylizacji paznokci, 1 płyn do usuwania skórek, 1 podkład gruntujący pod żel 5ml, 1 olejek do skórek, 1 lakier do paznokci, 2 pędzelki oraz profesjonalny pilnik Sharky

unita
18-06-2011, 15:08
Jezeli zastanawiasz sie nad pojsciem, to mysle ze nie ma sie nad czym zastanawiac, bo nawet jezeli wszystkie zele sa o poj 5ml to i tak sie oplaca. Szkoda ze w mojej okolicy nie maja takich okazyjnych warsztatow:)

Sorcha
18-06-2011, 23:12
Zastanawiam się tak w ogóle nad tymi żelami i reklamą, że bez piłowania, uzupełnienie w 30 minut, bez krzywej C??????? Wcześniej o nich w ogóle nie słyszałam, w necie nic nie znalazłam i nie wiem, czy jeżeli są tak drogie będzie mnie na nie stać w przyszłości. Ale dzięki za pomoc:D

Sorcha
25-06-2011, 22:33
I cisza....:/:

Agnieszka Praska
25-06-2011, 22:59
Zastanawiam się tak w ogóle nad tymi żelami i reklamą, że bez piłowania, uzupełnienie w 30 minut, bez krzywej C???????


to pachnie soak offami ;)

Sorcha
25-06-2011, 23:02
Może i masz rację, ale oni nimi przedłużają na szablonie, a z tego co pamiętam soaki się do tego nie nadają

Agnieszka Praska
26-06-2011, 11:32
tu masz namiary ;) zawsze mozna zadzwonic i sie dowiedziec Dane kontaktowe - Dane kontaktowe | www.catherine.de (http://www.catherine-de.com/catherine-pl/dane-kontaktowe.html)

i pewnie cos takiego daja http://profishop.catherine-de.com/de/Lichthaertende-Kunststoffe/Final-Gele/001302035_Final_Compact.html

Zuuzaneczka
26-06-2011, 16:34
Ja przedłużałam na soak offach na szablonie ;) i było ok :)

cafecrema
27-05-2012, 17:04
czesc dziewczyny
mieszkam od 30 lat w niemczech, wiec sorry jezeli zrobie jakies bledy i za styl...postaram sie jak najlepiej umie pisac :-)

od 8 lat mam studio -tu w niemczech... i od 6 lat pracuje zelami catherine. ostatnio bylam na tych warsztatach o ktorych piszecie.

a wiec... nie sa to zele soak off!!!

sa to zele z linii final gloss i tak jak inne trzeba je sciagac pilnikiem lub frezarka...
samo przedluzenie robi sie zelem power-gel... jest to zel, ktory mozna bardzo dokladnie modelowac na szablonie, bo absolutnie sie nie zozlewa - ani mini-troszke, a zarazem w sekundzie sie pieknie wygladza, tak ze mozna forme przedluzenia odrazu tak modelowac jak ona ma pozniej wygladac i nie trzeba nic pilowac.
Na to przychodzi cieniutka warstwa zelu final gloss. Ten zel jest jak stopione szklo, gesty, ale tak jak power-gel idealnie i szybko sie wygladza i pieknie sie blyszczy. naklada sie go pedzlem- specjalna technika. Oni na tych warsztatach wlasnie ucza tego chwytu. Jest to wazne, bo jak sie nie umie go nakladac, to nic tego nie wyjdzie...i zamiast zaoszczedzic czas - potzreba go bedzie jeszcze wiecej na poprawki i wyrownanie.

Ogolnie zele catherine sa cudowne i tu w niemczech bardzo popularne- jako luxus-zele...
sa lekkie, nie ciagna sie na pedzlu, nie parza w lampie, sa bezkwasowe, elastyczne, nie zozlewaja sie, blyszcza pieknie...i co najwazniejsze trzymaja na paznokciu jak bomba!
ale tak jak "unita" pisala - strasznie drogie. (36 ml - 120 euro)

Oplaca sie nimi tylko wtedy pracowac, jak sie bierze za modelaz wystarczajaco duzo pieniedzy.
Ja biore za nowy modelaz french 70 euro, za uzupelnienie od 40 - tylko tak sie oplaca)
(tak dla porownania - jedna u nas w miescie bierze za nowy 38 euro i za uzupelnienie 25 - pracuje oczywiscie innymi zelami)

Ale klientki wola porzadnie zaplacic i miec w pol godziny luksusowe paznokcie ktore trzymaja i pieknie blyszcza, niz zaplacic polowe i siedziec 2 godziny w studiu, syczec z bolu w lampie a potem jeszcze uzerac sie z paznokciami ktore odpadaja, puszczaja powietrze i po kilku dniach zolkna lub traca blysk.

Jezeli macie jeszcze jakies pytania co do zelow catherine, to piszcie. Ja zrobilam wszystkie szkolenia i egzaminy u nich, wiec wiem cos o tym ;-))

ps. jak juz pisalam- sorry za bledy stylistyczne, ale moj polski nie jest juz najlepszy.
Mam nadzieje ze jakos moglam wam pomoc. :-)

pozdrawiam
aga