PDA

Zobacz pełną wersję : Akryl z Youngnails....?



coralick
18-06-2011, 21:49
Jak zdobyc??? Jak sie nie ma papierka o ukonczeniu kursu??? Ma ktos pomysl?:huh::huh:

samaron
18-06-2011, 22:09
Ale czy to ma być temat o produktach firmy YN czy tylko założyłaś nowy temat by zadać pytanie, które mogłaś zadać w co najmniej 5 innych tematach ?

Jade
18-06-2011, 22:14
A gdzie jest napisane ze musisz miec certyfikat?bo nie moge znalesc?

coralick
18-06-2011, 23:12
Nie wiedzialm gdzie zapytac wiec jesli to zle miejsce to prosze o przeniesienie. Nie poruszam sie po forum dosc sprawnie, bo nie czesto tu bywam. Jak chce sprawdzic ceny produktow to mi wyskakuje ze musze sie zarejestrowac i podac numer licencji i date wygasniecia (cokolwiek to znaczy)

Jade
19-06-2011, 09:21
Tu sie rejestrowalas?
Young Nails - Throughout England and the UK (http://www.youngnails.co.uk/cart.php?act=reg)

coralick
19-06-2011, 16:08
nie nie tutaj... cholibka musze sprobowac to znalezc co wczoraj znalazlam :D

http://www.youngnails.com/product-i15572-c26-g8-b0-p0-Clear___Core_45g.aspx
tutaj wczoraj wlazalm :)

Jade
19-06-2011, 18:33
To sprobuj ten link co ja wstawilam:)

coralick
19-06-2011, 20:07
Jade jestes wielka :):D:D
A z ciekawosci zapytam.. bo widze ze UK sie klania... Uzywalas moze ich akryli lub tipsow? Nie bede sie rozpisywac na temat tego kolesia-czarodzieja bo gapie sie w kazdy jego tutorial jak wariatka, wiem ze technika robi swoje ale wydaje mi sie ze chyba materialy tez musza raczej miec przedniej jakosci (?)

Jade
20-06-2011, 15:37
Niestety tych nie uzywalam wiec raczej Ci nie napisze czy sa ok czy nie.Jak wyprobujesz daj znac:)

coralick
20-06-2011, 19:28
oooo z pewnoscia bo sie okazalo ze maja dystrybutora kolo mnia hi hi hi... wiec teraz musze popracowac nad mezem :D:D

Jade
20-06-2011, 20:34
Tz.gdzie?A dystrybutor ma swoja osobna stronke?

coralick
20-06-2011, 20:39
Znaczy sie w Irlandii... wlasnie rzut beretem ode mnie... moze z cale 8km :D
Young Nails Ireland (http://www.youngnails.ie/)
mam problem bo nie zapamietuje na stronie danych mojego adresu ale juz naisalam do nich maila. mam nadzieje ze maja tylko problem ze stronka, a jak nie to przejade sie osobiscie. zreszta juz bym to najchetniej zrobila :skacze:

Jade
20-06-2011, 20:54
No to masz super a ktos z Twoich znajomych uzywal tych produktow ze chcesz je kupic?A jak cenowo juz sprawdzalas?

coralick
20-06-2011, 21:18
Nie, nie dlatego. Chce kupic bo jak na razie probowalam kilku akryli i jeszcze chyba nie znalazlam tego swojego :) z allepaznokci (lodzkich) juz nie bede nic kupowac. Urzeralam sie miesiac z Pania Magda, ktora miala w nosie, ze w prezencie wyslala mi w paczce 4 kleje (niezabezpieczone) ktore sie wylaly i posklejaly mi tipsy a akryl clear okazal sie white'm. Musialam jej udawadniac ze nie klamie, potraktowala mnie jak zlodzieja a tego nie lubie. Kiedy napisala mi w mailu ze musi wszystko sprawdzic to zrozumialam, ale jak napisala ze jest notorycznie okradana przez swoich klientow to mi sie odechcialo. Wiec na razie kupuje w hurtowni The Edge ja mi czegos brakuje, ale wybor maja skromny. Znalazlam tu inna hurtownie AsuNail Beauty ale maja tylko trade, a ja nie moge sie jeszcze poszczycic certyfikatem wiec odpada. Nie mam nikogo znajomego co robi wiec i nie moge poprosic o kupno :) ceny jak dla mnie przystepne. Oczywiscie drozej niz w alle ale chyba wole doplacic. akryle 45g po 18€, 85g (bodajze) po 30€, 660tki po 90€, liquid za niecale 30€, wiec w sumie ceny podobne do The Edga i AsunNails. Z Polski musze jeszcze doliczyc przesylke, za paczuszke z liquidem msze zaplacic okolo 70 zl wiec wiele nie trace a mam to na miejscu :)

Mam straszna chcicke na ich rozowe akryle transparentne... :D jak tylko wyprobuje to dam znac :)

Jade
20-06-2011, 21:31
No ja nie mialam zadnych problemow z alle a bardzo duze zamowienie robilam,ale tez zaopatruje sie tu wiec podam linka moze ci sie przyda
Beauty Express: Professional Beauty Products, Salon Supplies and Furniture delivered direct to you. (http://www.beautyexpress.co.uk/) ps.nie pamietam czy jest wymagany certyfikat.

samaron
20-06-2011, 21:33
To ja też chętnie przejrzę recenzję akryli YN.

coralick
20-06-2011, 21:43
Jade z tego co wstepnie patrzylam to chyba nie trzeba. W kazdym badz razie poki co nie znalazlam nic gdzie by pisali ze jest wymagane. Patrze tak i ceny tu naprawde fajowskie sa... Skoro sie zaopatrywalas to moze polecisz mi jakis ich aryl bo tu do wyboru do koloru:P:P
Widocznie na mnie padlo w lodzkim alle :) ale ja sie szybko zniechecam do takich ludzi i potem ciezko mi to odkrecic. prawdopodobnie juz by mnie to nie spotkalo ale ... nie ryzykuje :)

Samaron... ja to nie wiem czy bede wiarygodnym zrodlem :D:Dale na pewno napisze jak sie maja wedlug mnie do tych z alle, edgeow i innych :)

O Jade widze tu StarNails... kupowalam od nich tipsy i byly swietne!!!

Jade
20-06-2011, 21:43
No i teraz musisz kochana szybko sie zaopatrzyc zeby nam wszystko ladnie opisac,moze kiedys tez sie skusze:)

coralick
20-06-2011, 21:51
na beautyexpress jest trade :( ehhhh

Jade
20-06-2011, 22:07
No szkoda a juz myslalam ze jakos pomoge:(

coralick
30-06-2011, 18:52
A wiec wracam z pierwszymi akrylami na formie!!!! :wstydek::wstydek: nie sa przedniej jakosci, zreszta trudno zeby byly ale praca, praca i jeszcze raz praca... cwiczenia i bedzie lepiej.
Zdjecie wstawilam zebyscie widzialy kolorek, budowa to insza inszosc i wiem ze jest masa do poprawy.
Jesli chodzi o akryle to baaaaaaajka! :skacze: Mialam juz z alle i sequenta, z the edga i te pobijaja je wszystkie. Sa wdziecznym materialem. Clear jest na prawde clear i nie babelkuje jak ten alle. Bynajmniej mi sie tak zawsze robilo. Jako covery kupilam xxxpink i frosted pink... na tych zdjeciach jest frosted. Ma genialny kolor, swietnie sie go naklada i po mimo ze jest speed nie spidzi tak szybko zebym nie dala rady. xxxpinka jeszcze nie probowlam :D kwestia czasu, wszytsko przede mna :D
Czarny ma niesamowita fakture i jest nieziemsko plastyczny... no i bruuuudzi:skacze::skacze: ale to juz moja wina ze nie wymylam pedzelka.
43228 43229 43230

A teraz wracam do studiowania podkladania formy bo za nie dlugo dzialam z xxxpinkiem :D
Pozdrawiam

Zuzanna Rzeszewska
30-10-2011, 02:56
To ja też chętnie przejrzę recenzję akryli YN.

Ja pracuje na Young Nails, ale nie jest to jedyna firma jakiej uzywam do przedluzania paznokci wiec mam je przetestowane dosyc wybiorczo.
Nie mam ani nie mialam stycznosci z jakimkolwiek zelem z tej firmy wiec co do nich nie mam nic do powiedzenia.
Uzywam jednak sporo roznych akryli, przez slowo roznych mam na mysli podstawowe, typu cover- ktorego niestety sa tylko dwa odcienie, clear i bialy ale tez kolorowe i brokatowe.
Np czarny akryl z YN jest rzeczywiscie cudownie plastyczny, da sie pieknie glaskac i tworzy rowna matowa powierzchnie ale do przedluzania bezposrednio na formie sie nie nadaje. Jest gietki i jakby gumowy.
Bialy xxx latwo sie opanowuje, jest dosyc zwarty, ale trzeba rowniez sie streszczac bo przez bardziej stala konsystencje szybko wiaze, mozna sie troszke przeliczyc :)
Cover rozowy nie jest bardzo nasycony barwnikami, ale kryje dobrze przy zastosowaniu zmiennego ratio proszek- liqid w roznych strefach pazura.
Pilniki biale trumienka sa wytrzymale, nie zostawiaja resztek kruszywa.
Szablony niebieskie maja tendencje do podcinania paznokcia na boku, trzeba sie mocno pilnowac i poodginac lub po prostu dociac. Fajne sa do fantazyjnych ksztaltow bo kanty wychodza proste i rowne odcisniete na sreberku.
Szablony przezroczyste maja dobry klej, stosowane do zelu, bo pod naciskiem pedzla do akrylu sie poddaja.
Primer zostawia jakby tlustawa warstewke ale paznokcie sie trzymaja, wiec pewnie tak ma byc. Moze sie jakos zespaja z akrylem czy jak :)
Od groma wyborow gitterow, jednak piekne kolory po przypadkowym podpilowaniu traca blask, ktorego nie za bardzo da sie przywrocic nablyszczaczem. Trzeba chowac pod clear.
W sprzedazy maja rowniez Zelakiery :D hah, cyrkonie Swarovski, niestety w niewielu rozmiarach, ale jest sporo dostepnych kolorow. Pedzle calkiem ladne, ale nie uzywalam jeszcze.
To by bylo na tyle, jak mi sie cos przypomni lub dokupie to napisze :papa: