PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zostać szkoleniowcem kosmetycznym?



urbanka1
20-06-2011, 11:04
Szukałam takiego tematu, ale nie znalazłam- no może prócz szkoleniowca ale do pazurków.

Dziewczyny czy wiece może jak można zostać szkoleniowcem np. od mikrodermabrazji?
Bo wiem, że np. przy przedłużaniu rzęs jeżeli dziewczyna skończy kurs to legalnie może szkolić już innych. Czy z innymi zabiegami też tak jest?
Chciałabym w swoim salonie przeprowadzać szkolenia na twarz z aparaturą, ale nie wiem od czego zacząć.
Dzięki za pomoc z góry

Agnieszka Praska
20-06-2011, 14:49
musisz udac sie do oswiaty i ukonczyc kurs pedagogiczny + zrobic sobie instruktora, chyba nic nie pokrecilam^_^

urbanka1
21-06-2011, 00:43
Super :) dzięki za odpowiedź. Przynajmniej wiem od czego zacząć

kachna831
19-10-2011, 16:01
A jak to jest jeśli chodzi o szkolenie z przedłużania pazurków... Jak można zostać szkoleniowcem od przedłużania pazurków?? Też trzeba iść do oświaty??

samaron
19-10-2011, 16:08
Kachna tutaj szukaj: http://forum.wzorki.info/kursy-szkolenia/919-kurs-instruktorski-stylizacji-paznokci-gdzie.html

zyza
20-10-2011, 20:19
szkoleniowcem kosmetycznym ale w jakim sensie? jesli chodzi o nauke w szkole to musi byc wyzsze pedagogiczne a jesli chodzi o mistrza kosmetyki to 5 lat w zawodzie i o0 uprawnienia do cechu trzeba sie udac :)

monkas
23-03-2016, 07:15
Jeśli mam sugerować cokolwiek konkretnego to na pewno Beauty lux jako wzor tego jak te szkolenia powinny wyglądać - przynajmniej ja to tak odbieram, ale oczywiście wiadomo, że każdy może mieć względem tego całkowicie inne podejście, prawda?