PDA

Zobacz pełną wersję : Prawda,klamstwo czy reklama...??



Anna Kosińska
25-05-2009, 17:51
Musialam Moje Koochane poruszyc ten temat a odnosze sie do tematu czasopism i informacji poniektorych w internecie...
Same dobrze wiecie jakie pisza pierdoly i bzdury czasami brukowce dla kobiet czy mezczyzn i wogole wszelakie inne..czasami stykamy sie z prawda ale i z bujda,klamstwem,kretactwem co niesie za soba czasami tylko dobra reklame..pewnie znacie to same z doswiadczenia..
.odnoszac sie do magazynow o stylizacji paznokci wiele rzeczy i tematow jest przesadnie naciagniete i nigdy tak do konca nie napisane jak powinno byc to poprawnie zrobione,wszystko wychodzi tylko z waszym doswiadczeniem zyciowym...i to samo tyczy sie internetu...to tylko trik czasami by zwrocic uwage na dany temat ktore czasami sa pieknie i przestronnie napisane ale nie pokrywa sie w wielu sytuacjach z prawda..a kryje sie za tym tylko reklama..ja chcialabym zwrocic uwage abysmy nie zasmiecaly naszego kochanego forum informacjami z internetu czy wklejanie informacji z magazynow nam tylko pomocnych do pracy stylistow...(turtorialki sa bombowe czy foteczki waszych czy nie waszych dziel,ok lub informacji sprawdzonych zyciowo)kierujmy sie naszymi doswiadczeniami lub informacjami sprawdzonymi ktore wtedy na prawde pomagaja i sie sprawdzaja..moze i ktos sie ze mna z tym nie zgodzi o czym pisze ale uwazam ze mam prawo o tym napisac i sklonic Was Moje drogie do refleksji i wlaczenia sie do tematu...

Pati88
25-05-2009, 18:01
ja uwazam ze byc moze niektore materialy z sieci sa naciagane ale nie mozemy wszystkiego stawiac pod jedna kreska i negowac.napewno wlasne doswiadczenia sa wiarygodniejsze ale nie mozemy tez podchodzic do tego tak ze wszystko co z sieci jest nieprawda bo tak wlasnie zrozumialam ten wpis

pisiowa21
25-05-2009, 18:16
annamon ma dużo racji
wiele rzeczy które sa w internecie przedstawione np.jak zrobić taki wzorek.....najlepszy jest lakier/farbki marki.... dużo razy sie z tym spotkałam albo np.pekające tipsy bleble ble bo najlepsze sa z blabla
bo zawsze wszystko ma swą ukrytą treść...(reklame)

nie ma to jak wymiana doświadczenia własnymi słowami:)

Anna Kosińska
25-05-2009, 18:25
Patti ja wyraznie napisalam,sam tytul mojego posta mowi sam za siebie, ze nie wszytko jest klamstwem,bo po to mamy internet,czasopisma,wiadomosci by czerpac wiadomosci ktore sa nam pomocne,ale nie wszystko jest rowniez prawda...

Pati88
25-05-2009, 18:38
z tym że wiele materiałow podaje marki produktów które należy zastosować do zrobienia jakiegoś wzorku itp. zgadzam sie w 100%ze to czysta reklama ale na przyklad jakies porady itp. nie zawsze sa nieprawda.czesto sie zdarza tak ze np. dostaje pytania z wykladow i musze je samodzielnie opracowac wtedy pozostaje mi szukanie tego w sieci, i jakbym podchodzila do tego tak ze wszystko co w sieci to bzdury to nie napisalabym nic.

---------- Dodano o godzinie 17:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:36 ----------


Patti ja wyraznie napisalam,sam tytul mojego posta mowi sam za siebie, ze nie wszytko jest klamstwem,bo po to mamy internet,czasopisma,wiadomosci by czerpac wiadomosci ktore sa nam pomocne,ale nie wszystko jest rowniez prawda...

tak,racja,jezeli sie posiada jakas zdobyta wiedze to mozna latwo poznac naciagane materialy.

Anna Kosińska
25-05-2009, 18:45
Patii Ty mnie chyba nie rozumiesz i powtarzac sie nie bede ja rowniez czerpie wiadomosci z internetu,a jesli szukasz wiadomosci dotyczace swoich wykladow,powatpiewam aby klamali i podwazali czyjes slowo,choc rowniez trafiaja sie arcydziela..i to co jest np.na studiach wiadomosci przewaznie uzyskujesz od ludzi ktorzy sa na studiach lub po i maja taki dostep do ksziazek ktorych ludzi czasami po prostu na to nie stac i chca pomoc tak samo po to jak stworzono te forum...

i wierz mi czasami nie kazdy potrafi odroznic prawdy od klamstwa,sama czasami wpadam w taka siec i nic na to juz nie poradziy taka jest machina..

Pati88
25-05-2009, 18:52
nie musisz sie powtarzac ja rozumiem.tylko czasami musze 2 razy przeczytac czesto mam problemy z koncentracja i wylapuje tylko niektore zdania.

Anna Kosińska
25-05-2009, 18:55
pocieszna Jestes,na prawde..potrafisz czlowieka rozbroic...:)

Pati88
25-05-2009, 18:58
ja powaznie mowie :) nie wiem czym to jest spowodowane

pisiowa21
25-05-2009, 19:51
OOOOoooo a co tu się dzieje hehe:)

Anna Kosińska
25-05-2009, 20:27
to co widac Moja Kochana,temat az plonal ale tylko pomiedzy jedna Kobietka...hihihihi

Pati88
25-05-2009, 20:33
nie przesadzajmy :p poprostu ta jedna kobietka(czyt.Pati) :p pokazała swoją nieumiejętność w czytaniu tekstów ze zrozumieniem....hahahahahaha ale coż tak bywa jak się jest zamotanym :p

donna69
25-05-2009, 20:42
przyznaje cie racje Aniu.

jest bardzo wiele mozliwosci zrobic czemus reklame,i to jest w danym momencie obojetne czy prawda czy kretactwo.
najwazniejsze ze sie to czyta i klika stronki internetowe.

Ja moge sie przyznac ze prenumeruje duzo gazet pazurkowych,ale zeby z tego oprocz wydawania pieniedzy nie jest za wiele.
Np. co mi z tego ze jest super wzorek i pokazane jest oczywiscie jak sie go robi,ale jesli uzyje innych produktow to mi juz nie wyjdzie!!!!!!
nawet prosty temat o pilowaniu,dobrych pilnikach czy pedzlach,nigdy nie bedzie rozwazany dla danej osoby do konca,poniewaz kazda z nas ma inne zdanie.
najwieksze zadowolenie sprawiaja mi rosyjskie czasopisma so cholernie drogie u nas ale sa super.

Jesli juz ktos robi sobie klopot ze wstawianiem czegokolwiek to powinno to byc przemyslane i naprawde w 100 % konstruktywne dla wszystkich,nie tylko dla nas z doswiadczeniem ale i dla tych poczatkujacych.

Pozatym z tego co wiem,to jest karalne kopiowanie stron gazety na lamach netu,poniewaz istnieje cos takiego jak Copyright a mowie to z doswiadczenia,bo o pol glowy uniknelam sama sprawy sadowej z niemiecka gazeta.

sama logika juz powinna sie wlaczyc----jesli jest cos publikowane i za to sie placi,to zadna z redakcji nie bedzie mile widziala czegos takiego,ze cala gazeta zostala zkopiowana i jest dostepna dla kazdego za darmo!!!!!!!!!!!!!

Wiec uwazam,ze watki,lub 2-3 zdjecia ok,nikt nie ma nic przeciwko temu ale cale strony uwazam za duzo.

Anna Kosińska
25-05-2009, 20:51
Dziekuje Donna za poparcie..bardzo dobrze tez to opisalas i konkretnie..po to My wszystkie rowniez jestesmy tu na forum by swoim wlasnie doswiadczeniem pokazac,pomoc a nawet uswiadomic...

donna69
25-05-2009, 21:31
wlasnie to mialam na mysli,oczywiscie nie neguje zadnej z dziewczyn,bo napewno to robia dla dobrej sprawy,tylko zeby to co wklejaja mialo wiekszy sens,to by byla polowa sukcesu.

Ja tez nie jestem Orlem w wielu sprawach i z mila checia czytam artykuly i opisy innych stylistek,tylko wlasnie bardzo czesto po jakims czasie doswiadczenie pokazuje zupelnie cos innego.
ja ze swojej strony moge tylko powiedziec moje osobiste zdanie na temat np. jakiegos produktu ale nie bede go nigdy zachwalac jesli go nie wyprobowalam na 100 %.

madzialena
25-05-2009, 21:36
myśle że macie racje dziewczyny że trzeba dokładnie przemyśleć co wkleja sie na forum bo na przykład mi, początkującemu samoukowi robi to czasami mętlik w głowie.. chyba najlepiej sprawdzają sie rady innych dziewczyn które stosowały jakąś metode albo znają dobrze jakiś trik :)

farbstift
25-05-2009, 22:54
ja mam podobnie:) najchętniej czytam to, co piszecie z własnego doświadczenia, bo mam pewność, że to sprawdzone informacje a do tego zawsze piszecie w przyswajalny sposób i nawet początkujące jak ja mogą zrozumieć o co chodzi. a więc dziękuję Wam dziewczyny:*

barbara_kawka
25-05-2009, 23:15
[quote=Pati88;22869]z tym że wiele materiałow podaje marki produktów które należy zastosować do zrobienia jakiegoś wzorku itp. zgadzam sie w 100%ze to czysta reklama ale na przyklad jakies porady itp. nie zawsze sa nieprawda.czesto sie zdarza tak ze np. dostaje pytania z wykladow i musze je samodzielnie opracowac wtedy pozostaje mi szukanie tego w sieci, i jakbym podchodzila do tego tak ze wszystko co w sieci to bzdury to nie napisalabym nic.


a z ksiazek nie czytasz ?? tylko internet jest twoja skarbnica wiedzy ?? to raczej nie jest dobra droga ... chyba ze chcesz byc nastepna wychowana na internecie pseudokosmetyczka/stylistka ....

oczywiscie jest wiele ciekawych i prawdziwych informacji w internecie... ale ja wole to popierac jakas fachowa bibliografia... bo " nie wszystko złoto co się świeci "



annamon 100% prawdy :good:

Chanti25
26-05-2009, 01:18
Mądre Kobietki jesteście a Wasze doświadczenie jest dla Nas skarbem-z którego ja cały czas korzystam :P

Jade
26-05-2009, 01:35
I tez sie zgadzam z wami,najlepsze w dawaniu porad ,, i co z czym jesc,,:)jestesmy my same!!

Pati88
26-05-2009, 10:15
"chyba ze chcesz byc nastepna wychowana na internecie pseudokosmetyczka/stylistka" ....skoro koncze szkole kosmetyczna to tu okreslenie pseudokosmetyczka wychowana na iternecie jest przesadne....owszem biore wiele informacji na opracownie tematow z wykladow z internetu latwiej jest mi szukac tymbardziej ze teraz zamieszczane sa tam ksiazki. ja nie mam niestety czasu na przesiadywanie przed ksiazkami ze wzgledu na moja terazniejsza sytuacje.a dla mnie oczywiste jest ze nie bralabym informacji z jakis niepewnych stron.więc prosze nie negowac mojego odmiennego zdania.ja rowniez mysle ze to czego sie samemu doswiadczy jest najpewniejszym zrodlem informacji dla innych.i tu powinnismy wyodrebnic czerpanie informacji z sieci w celach pomocy naukowej.

stella
26-05-2009, 14:20
Mądre Kobietki jesteście a Wasze doświadczenie jest dla Nas skarbem-z którego ja cały czas korzystam :P


zgadzam sie , prawda ze skarbikiem sa wasze porady, (wspolpraca), zgadzam sie rowniez z faktem ze doswiadczenie jest cenniejsze jak zwykle opisy ale przyznam sie ze i ja mam troche gazetek z pazorkami jak donna i jak pati lubie pogrzebac w internecie w poszukiwaniu nowosci lub odpowiedzi, owszem nie zawsze to daje satysfakcjonujace rezultaty ale cos tam zawsze sie znajdzie!

Ania masz racje ze doswiadczone rady sa bardziej pomocniejsze z reszta po to jest to forum a jest swietne i dobrze ze ty tu jestes poniewaz dajesz nam sporo odpowiedzi, kazda z nas wciaz sie uczy, zgadzam sie tez ze gazetki czesto sa reklama i pewna jestem ze niektore z nas byly zawiedzione ale przynajmniej mozemy poczytac o nowosciach, popatrzec na wzorki, jakies prace co skloni nas przynajmniej do zadawania sobie pytan!!!!!

martakolo
31-05-2009, 12:47
Ja też spotkałam się z stekiem bzdur w jednej z babskich gazet..napisali, ze żel utwardza się sam a akryl kładzie po lampe bo tematem było różnica między natodą zelową a akrylową..
gdzie ostatnio trafiłam na forum, że jest jakiś akryl, któryt utwarzda się w lampie ale chyba nie o to im chodziło bo żel sam się nie utwardzi jak akryl:)
kurcze szkoda, ze ja nie pamiętam w jakiej to było gazecie:D

Anna Kosińska
31-05-2009, 15:36
Martus na naszym rynku rowniez sa akryle ktore utwardza sie pod lampa..np.Magnetic poisada takie produkty...