PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie pazurków obgryzionych



agata19_11
27-05-2009, 12:56
Jeśli chodzi o pazurki osób, które je obgryzają to jaką metodę przedłużenia proponujecie?? lepiej na tipsie czy na szablonie?? Wydaje mi się, że lepiej byłoby na szablonie, tylko nie wiem jak dokładnie to zrobić :/: Jakieś rady i wskazówki?? Czekam z niecierpliwościa :skacze:
PS. Klientka, która czeka na to przedłużenie ma 1 pazurka jakiegoś dziwnego.. Nie wiem jak to opisac, ale wygląda tak jak by schodziły niego jakiegoś płaty :/: Nie wiem co to więc doradziłam dziewczynie, żeby przyszła do mnie jak to wyleczy. Ona twierdzi, że jej po prostu paznokieć schodzi.. A ja już sama nie wiem co o tym myśleć...:/:


Pozdrawiam Was :przytul:

Czarnulka1523
27-05-2009, 13:05
co do klientki najlepiej tak zrob zaoroponuj jej wizyte u lekarza, przepros ja delikatnie i zapros ponownie powiedz ze tak bedzie lepiej bo moze byc gorzej po zrobieniu... a co do szablonu i tipsa to zalezy ja mam klientke ktora ma ogryski ale preferuje tylko tips a druga tylko szablon a na poczatek mozezrob to co dla ciebie lepiej na tipsie masz jakas podstawe ze ci nic nie ucieknie a szablonmoze zawsze z takich pazurkow sie "wysmyknąć"...

szpila59
27-05-2009, 14:12
Rzeczywiście najpierw powinnaś wysłać do dermatologa :/:. JEśli robisz na tipsie powinnaś dobrać taki z jak najmniejszą kieszonką. JA preferuję szablony jeśli zdarzą się ogryzki. Robię zaczepki i odkładam szablon. Ważne jest żeby nie robić długi pazurków kiedy któś obgryza paznokcie. Najlepsze są króciutkie. Zwykle idą kwadraty, ale migałki też fajnie wyglądają szczególnie przy szerokiej płytce :D

Gość
27-05-2009, 14:20
Jeśli chodzi o pazurki osób, które je obgryzają to jaką metodę przedłużenia proponujecie?? lepiej na tipsie czy na szablonie??

taki temat był już rozpoczęty przeze mnie więc jeśli masz ochotę zajrzyj tutaj: http://forum.wzorki.info/przedluzanie-paznokci/669-jak-przedluzac-obryzane-paznokcie.html